دریافت پاسپورت یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت یونان ، اخذ ویزای توریستی یونان ، وقت سفارت یونان ، اخذ ویزای تحصیلی یونان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری یونان ، اخذ ویزای کاری یونان ، اخذ ویزای ازدواج یونان

پذیرفتن  وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور یونان (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور یونان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور یونان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان  از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور یونان از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور یونان

پایتخت : آتن
زبان :یونانی
نوع حکومت :جمهوری
مساحت:  131/990 کیلومتر مربع
جمعیت :  10/816/286 نفر
واحد پول : یورو
دین : ارتدکس
همسایگان : آلبانی ،  بلغارستان ، ترکیه

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور یونان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور یونان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در یونان ، افتتاح حساب بانکی در یونان ، اقامت و پاسپورت یونان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای یونان ، رفع دیپورتی اقامت یونان ،قبول وکالت در یونان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در یونان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور یونان  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور یونان  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در یونان  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت یونان ، دریافت ویزای توریستی یونان ، وقت سفارت یونان ، دریافت ویزای تحصیلی یونان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری یونان ، دریافت ویزای کاری یونان ، دریافت ویزای ازدواج یونان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری ” خرید ملک ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان   از طریق سرمایه گذاری ” خرید ملک ” توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور یونان ارزان ترین کشور منطقه ی شنگن برای سرمایه گذاری از طریق خرید املاک و مستغلات برای اخذ اقامت این کشور می باشد. هزینه ی سرمایه گذاری از طریق ملک در کشور یونان 250,000 یورو می باشد. ملک مورد نظر می تواند در هر بخش یونان خریداری شود. این ملک می تواند مسکونی و یا تجاری باشد.

اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در املاک (ویزای طلایی یونان)

– جهت اخذ اقامت یونان و ویزای طلایی حداقل ارزش ملک مورد درخواست خرید متقاضی درکشور یونان برای سرمایه گذاران 250,000 € تعیین شده است.

اجازه اقامت برای این افراد پنج ساله بوده و تا زمانی که ملک در مالکیت مالک اولیه باقی بماند اقامت  قابل تمدید خواهد بود .
متقاضیان مهاجرت به کشور یونان می توانند سرمایه گذاری خود را در سه نوع مختلف در املاک یونان انجام دهند:
فرد می تواند در کشور یونان خرید ملک انجام دهد.
فرد می تواند انعقاد یک قرارداد مشارکت زمانی (Time sharing ) حداقل ده ساله انجام دهد.
فرد می تواند سرمایه گذاری خود را دریک قرارداداجاره نامه ده ساله ی اقامت در هتل یا یک اقامتگاه توریستی مبله انجام دهد  .
کشور یونان اجازه ی اقامت پنج ساله به متقاضیان وابسته (اعضائ خانواده ی صاحب ملک ) می دهد . درصورت حفظ مالکیت ملک به مدت پنج سال ,پس از آن متقاضی سرمایه گذار می تواند  اجازه ی اقامت پنج ساله دیگر نیز دریافت کند .

مالکیت مشترک

مالکیت مشترک برای سرمایه گذاران در کشور یونان نیز مجاز می باشد. در صورتی که هر یک از افراد سرمایه گذار 50% سهام دارا باشند و میزان سرمایه گذاری برای هر یک از صاحبین سهم حداقل € 250000 باشد . در این مورد هر یک می توانند به صورت مجزا به همراه خانواده ی خود برای اخذ اقامت کشور یونان نیز اقدام کنند .
صاحبان ملک نیاز به سکونت در ملک خود را ندارند. سرمایه گذاران می توانند املاک خود را در کشور یونان اجاره داده و از این طریق درآمدزایی کنند.
دارنندگان اقامت کشور یونان دارای حق کار نمی باشند .این افراد می توانند در کشور یونان سهامدارشرکت و با تاسیس شرکت اجازه کار داشته باشند .

 مزایای سرمایه گذاری در کشور یونان :

با کاهش اخیر مالیات از 10% به 3% همراه با کاهش  29.4 % قیمت مسکن ،کشور یونان فرصتی منحصر به فرد برای انتقال اموال سرمایه گذاران نیز ایجاد کرده است .
قرارداد خرید می تواند در طول 15 روز و دریافت اجازه اقامت کشور یونان در کمتر از یک ماه به پایان رسد .( حدودا دو الی سه هفته پس از ثبت مدارک ) .
خریداران می توانند ملک خود را در کشور یونان اجاره دهند و به کسب درآمد بپردازند .
دارندگان اقامت کشور یونان از مزایای آموزشی و بهداشتی مشابهی با شهروندان یونانی نیز برخوردارند.
دارندگان اقامت کشور یونان اجازه ی سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا را دارند .
دارندگان اقامت کشور یونان می توانند مطابق با قانون ، شهروندی دولت یونان را نیز دارا باشند .
درخواست کنندگان اقامت دولت یونان می توانند تنها یک بار به کشور یونان وارد شوندو اقامت خود را دریافت نمایند.(نیاز به ماندن در کشور یونان نمی باشد . )

 راه های دست یابی به اقامت کشور یونان :

برای دست یابی به اجازه ی دریافت اقامت کشور یونان چهار مرحله وجود دارد :
فرد متقاضی ملک مورد نظر خود را در کشور یونان انتخاب کرده و توافق نامه ی از پیش تنظیم شده را امضا کند .
پس از آن شخص متقاضی تفاهم نامه ای را با موسسه حقوقی و داوری ما که در آن تمامی خدمات حقوقی و هزینه ها و مراحل تکمیل رویه (خرید ملک و دریافت اقامت ) به طور کامل شرح داده شده است امضا خواهد کرد، در همان تاریخ وکالت نامه ای در دفتر اسناد رسمی بابت اجازه ی انجام امور مربوطه (خرید ملک و دریافت اقامت ) به موسسه حقوقی و داوری بین الملل آوید ایرانیان خواهد داد.
امضای قرارداد خرید ملک ، پرداخت هزینه ی قرارداد ، ثبت ملک خریداری شده به نام مالک و دریافت گواهی تاییدیه ثبت خرید ملک ، همه در پنج روز انجام خواهد شد . پس از آن خریدار مالک قطعی محسوب خواهد شد .

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا پس از اتمام مراحل خرید ملک ، جهت اخذ اقامت ، به مدارک ذیل نیاز دارد :

ویزای معتبر صادر شده توسط دولت یونان .
کپی از قرارداد خرید ملک در یونان و گواهی ثبت املاک .
بیمه ی پزشکی با طول مدت اعتبار حداقل یک سال .
ارائه ی سند ازدواج ترجمه شده به زبان انگلیسی و یا یونانی . سند ارائه شده میبایست توسط یک دفتر اسناد رسمی و دولت یونان تایید شده باشند .
ارائه ی کارت شناسایی ترجمه شده به زبان انگلیسی و یا یونانی ، تایید شده توسط یک دفتر اسناد رسمی و دولت یونان .
چهار قطعه عکس از هر متقاضی دریافت اقامت کشور یونان .
متقاضیان ( اصلی و وابسته ) کافیست فقط یک بار به کشور یونان وارد شوند و پس از آن موسسه حقوقی و داوری بین الملل ایرانیان با وکالت رسمی دریافت شده از متقاضی ( شخص متقاضی می تواند وکالت خود را در کشور خود و یا دولت یونان به ثبت رساند ) تمامی مراحل را انجام خواهد داد.دریافت اقامت شما در کوتاه ترین زمان ممکن ( حداکثر شش ماه ) توسط وکلای خبره ی ما انجام خواهد شد .مشاورین موسسه حقوقی و داوری بین الملل ایرانیان برای ارائه ی توضیحات بیشتر در دسترس شما می باشد .

روش و مدارک لازم جهت اخذ اقامت و صدور ویزای کشور یونان :

– مرحله ی اول : دریافت حق اخذ ویزای نوع D توسط کنسولگری دولت یونان .

فرد متقاضی می بایست تمامی مدارک خود را در کنسولگری کشوریونان ,کشور خود ویا کشوردیگری که به طور قانونی درآن زندگی می کند ارائه دهند.  این شرایط نیز شامل انجام مصاحبه هم می شود. ویزای اعطایی نیز حداکثر به مدت یک سال اعتبار دارد.

مدارک و اسناد کلی مورد نیاز:

فرم درخواست برای اخذ اقامت طولانی مدت همراه با عکس رنگی متقاضی .
دارا بودن پاسپورت با حداقل مدت اعتبار سه ماه و دو صفحه ی خالی. پاسپورت می بایست در ده سال اخیر صادر شده باشد .
دارا بودن کپی سوابق کیفری صادر شده توسط مقامات خارجی. در صورتی که فرد متقاضی دادگاه کیفری داشته باشد,صرف نظر از مجازات شدن می بایست بیانیه ای را مبنی برتوضیح ارتباط شخص متقاضی با جرم محکوم شده توسط سازمان کنسولگری کشور یونان داشته باشد که در آن تمامی پارامترهای ضروری نظیر شدت جرم و تکرر جرم و یا جرایم فرد توضیح داده شود .
دارا بودن گواهی سلامت مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و داده های بین المللی, از شرح سلامت عمومی و یا خصوصی بدن فرد متقاضی دریافت اقامت کشور یونان که نشان دهد فرد از سلامت کامل برخوردار می باشد .
دارا بودن بیمه ی سفر به مدت اعتبار یک سال,در صورت نیاز به بازگشت به کشور خود برای انجام امورپزشکی ,مراقبت های ویژه و اورژانس .
 ویزای شهروندی کشور یونان برای افرادی که مصاحبه انجام داده اند تا زمانی که مدارک ذیل را ارائه ندهند نیز تعلق نمی گیرد..
– ارائه ی گواهی اثبات روابط خانوادگی صادر شده توسط مقامات محلی .(گواهی می بایست اخیرا صادر شده باشد) .

– مرحله ی دوم : دریافت اجازه ی اقامت پنج ساله کشور یونان

پس از ورود به یونان با ویزای ملی , پیش از انقضای ویزای دولت یونان ,فرد متقاضی می  بایست سریعا برنامه های کاربری و مدارک لازم خود را نیز جهت اخذ اقامت کشور یونان توسط وکلای ما به مراجع مربوطه ی دولت یونان تحویل دهد .

اسناد عمومی مورد نیاز :

ارائه ی فرم درخواست همراه با سه قطعه عکس رنگی (عکس متقاضی می بایست طبق شرایط تایین شده برای عکس پاسپورت گرفته شده باشد, همچنین عکس می بایست با فرمت JPEG 2000 بر روی CD  باشد.) .
ارائه ی کپی از پاسپورت و ویزای معتبر .
دارا بودن حساب سپرده به ارزش 300€ .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن  “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان  از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور یونان ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور یونان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در یونان ، افتتاح حساب بانکی در یونان ، اقامت و پاسپورت یونان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای یونان ، رفع دیپورتی اقامت یونان ،قبول وکالت در یونان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در یونان

پذیرفتن وکالت و مشاور در اخذ اقامت ( پاسپورت ، شهروندی و تابعیت )  کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان  از طریق  تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  یونان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  یونان ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور    یونان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

اثبات تمکن مالی یا تونایی مالی

الف – با اجازه کار

1- سرمایه گذاری به مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ یورو در یونان (برای تجارت در قالب کارهای بزرگ)
2- اثبات وجود ۶۰٫۰۰۰ یورو در حساب بانکی یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  یا کشورهای دیگر .
3- اقامت دو ساله صادر و هر دو سال یک بار به شرط ادامه کسب و کار تمدید می‌گردد.
4- در این صورت اقامت با اجازه کار صادر می‌گردد اما شرط فعال نمودن واحد تجاری و نیز حضور در یونان لازم است.

ب – بدون اجازه کار

در صورتیکه متقاضی با ارایه مدارک مالی (حقوق، اسناد مالکیت، اجاره نامه ملکی، حساب بانکی در ایران و یا کشورهای دیگر) ثابت نماید که قادر به پرداخت ماهیانه ۲۰۰۰ یورو برای خود و ۴۰۰ یورو برای هریک از افراد تحت تکفل خود می باشد ابتدا اقامت دو ساله یونان را دریافت می‌نماید.وپس از ان در صورتیکه قوانبن را رعایت کنید و تخلفی نباشد سه سال یک بار تمدید می‌گردد. در این حالت فرزندان زیر ۱۸ سال امکان همراهی متقاضی را دارند.
میتوانید در کشور یونان اقامت واقعی نداشته و صرفاً از خدمات کارت اقامت یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   استفاده نماید.
مدارک لازم جهت اقامت تمکن مالی
۱ – پاسپورت
۲- گواهی شغلی مدارک شرکت :
روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، اساسنامه، فیش واریز مالیات، لیست بیمه شرکت
یا برای مشاغل آزاد جواز کسب
۳ – ارایه گواهی سهام شرکت که نشان دهنده میزان سود دهی سهام باشد.
۴ – حساب بانکی در ایران و یا خارج کشور با معادل یورو (بخصوص حساب سپرده بسیار موثر است)
۵ – اجاره نامه مستغلات که محضری ثبت شده باشد.
۶ – میزان حقوق و دستمزد : فیش حقوقی معتبر که به همراه مالیات برحقوق تایید کننده آن باشد
۷ – حکم بازنشستگی و فیش حقوقی آن
۸ – هرگونه اسناد مالکیت که نشان دهنده تمکن مالی باشد
۹ – اثبات هرگونه درآمد دیگر
۱۰ – ۴ قطعه عکس
۱۱ – شناسنامه متقاضی و کلیه افراد تحت تکفل
۱۲ – عدم سوء پیشینه برای متقاضی و کلیه افراد تحت تکفل
۱۳ – گواهی سلامت که به تایید سفارت یونان رسیده باشد
کلیه مدارک فوق در صورت وجود باید ترجمه شده و ممهور به مهر دادگستری و وزارت خارجه باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان  از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر دنیا و همچنین نیاز به سرمایه گذاری های مختلف بالقوه و یا حفظ شرایط فعلی برای افراد فعال در اقتصاد و تجارت کشور ها بسیار مهم است تا مسیری را که این افراد می خواهند برای سرمایه گذاری و ارتقا شرایط خود طی کنند بهترین مسیر باشد.در یونان نیز برای رسیدن به شرایط مطلوب ضرورت دارد تا اهداف و برنامه های اقتصادی و تجاری در قالب شرکت های حقوقی تحقق بپذیرند . برای این منظور باید بدانیم که چه شرکت هایی و چگونه در یونان به ثبت می رسند.
در یونان دو نوع اصلی شرکت وجود دارد شرکت های سهامی( A.E) و شرکت های با مسئولیت محدود( E.PE.). خصوصیات اصلی انها و تفاوت این نوع شرکت ها با سایر انواع شرکت های معتبر دیگر در یونان مانند شرکت های مشارکت عمومی و مشارکت محدود در نوع مسئولیت افراد در این شرکت ها می باشد که در انها هر سهامدار نسبت به میزان سرمایه و سهام خود در شرکت مسئولیت دارد.

شرکت های سهامی (– Anonymous Etaireia) (A.E )

ویژگی های اصلی این شرکت ها عبارتند از :
حداقل باید یک سهامدار حقیقی و یا حقوقی داشته باشند
حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت این شرکت ها 60000 یورو می باشد
مسئولیت سهامداران محدود به میزان سرمایه گذاری انها می باشد. شرکت های سهامی که به شرکت های سهامی محدود هم شهرت دارند دارای شخصیت حقوقی کاملا مستقل و صاحب همه دارایی خود می باشند و در صورت بدهی باید از میزان دارایی شرکت در ابتدا دیون شرکت پرداخت شود( یعنی دارایی های شرکت با دارایی های شخصی افراد با هم مجزا هستند)

مزایای شرکت سهامی

برای شرکت های بزرگ مناسب هستند
سهامداران تنها به اندازه میزان سرمایه خود در شرکت دارای مسئولیت می باشند و همه تصمیم گیری ها توسط رای حداکثری سهامداران انجام می شود.
انعطاف پذیری بالا در نقل و انتقال سهام و ورود و خروج سهامدار به شرکت
به دلیل داشتن سرمایه بالا ( 60000 یورو ) در نزد بانک ها و موسسات مالی اعتبار زیادی دارند .
برای پایان دادن به فعالیت شرکت با رای حداکثری سهامدارن این موضوع امکانپذیر است درست بر خلاف شرکت های مشارکت که برای پایان فعالیت شرکت هر یک از شرکا می تواند درخواست دهد.
قابلیت اعتماد بالا در بین مقامات دولتی ، بانک ها ، مشتریان و تامین کنندگان.

 * شرکت های با مسئولیت محدود (Etaireia Periorismenis Efthinis) (E.P.E )

حداقل یک سهامدار خواهند داشت که این سهامدار می تواند حقیقی و یا حقوقی باشد.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت 4500 یورو
مسئولیت سهامداران به اندازه مبلغ سرمایه و سهم الشرکه انها می باشد. این شرکت ها دارای شخصیت حقوقی کاملا مستقل می باشند و در صورت بروز بدهی شرکت باید ابتدا از محل سرمایه شرکت بدهی ها تادیه شود. در ضمن بین سرمایه شرکا و سرمایه شرکت تفکیک وجود دارد.

مزیت های ثبت شرکت در یونان

ثبت شرکت در یونان از جهات گوناگون مزایایی خواهد داشت که به شرح ذیل است
1- با ثبت شرکت در یونان مالک صد درصدی آن خواهید شد و نیازی به شریک محلی نخواهید داشت.
2- خواهید توانست با اهداف تجاری، مسافرتی و اقامتی به تمام مناطق اروپا که عضو شنگن هستند بروید.
3- بعد از گذشت سه سال از ثبت شرکت در یونان می توانید در خواست اقامت دائم داشته باشید.
4- بعد از اینکه با ثبت شرکت در یونان اقامت دائم پیدا کردید می توانید با گذشت ۵ سال در خواست پاسپورت داشته باشید.
5- می توانید برای سفر به تمام نقاط جهان به راحتی ویزا دریافت کنید.
6- می توانید حساب بانکی شرکتی و یا شخصی باز کنید.
7- می توانید از برند اروپایی استفاده کنید.
8- در داخل اتحادیه اروپا می توانید قوانین تجاری و گمرکی آزاد داشته باشید.
9- ثبت شرکت اروپایی و شناخته شده در اتحادیه شنگن
10- نیاز به سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در کشور یونان نخواهید داشت
11- محل سکونت در یونان و دفتر می تواند یکی باشد
12- نسبت به کشورهایی مثل آلمان، انگلیس و ایتالیا مالیات کمتری پرداخت خواهید کرد که در حد ۲۶ درصد خواهد بود
13- ایجاد روابط پایدار بین ایران و یونان
14- موقعیت جغرافیایی عالی برای داشتن تجارت
15-  به کارگیری نیروی انسانی که دارای سطح علمی بالایی هستند و زبان های گوناگونی دارندمراحل انجام ثبت

مراحل ثبت شرکت در کشور یونان

از آنجایی که امور مربوط به مهاجرت امری پیچیده میباشد بهتر آن است که تمامی امور ثبت شرکت خود را به وکلای متخصص مابسپارید , آنها با بررسی مدارک شما و تشکیل پرونده تمامی هماهنگی های مربوط به وزارت بازرگانی و وزارت خارجه انجام داده و با در یافت تاییدیه و موافقت کردن دولت یونان برای شروع به فعالیت تجاری در یونان از طریق ثبت شرکت , استارت کار را میزنند .
سپس با تعیین وقت سفارت برای شما ویزای نوع دی درخواست میکنند در این مرحله شما باید شخصا در تاریخی که سفارت مشخص کرده است به همراه مدارک کامل برای مصاحبه به آنجا بروید .
بعد از بررسی مدارک شما اگر نقصی در مدارک وجود نداشته باشد ظرف مدت ۲الی۳هفته جواب درخواست ویزای شما خواهد آمد و ویزای یونان برایتان صادر میشود.
شما میتوانید با ارائه مدارکی که نشان دهد شما دارای همسر و فرزندان زیر ۱۸سال میباشید , برای آنان نیز ویزا گرفته و با خود به این کشور ببرید .
مدت ویزای صادر شده یک ساله میباشد و شما باید در این یک سال در شرکت ثبت شده که دارای آدرس و شماه تلفن و شماره فکس میباشد فعالیت انجام دهید و هر سال این ویزا را تمدید نمایید تا به مدت ۵ سال , بعداز آن میتوانید برای اقامت دائم در کشور یونان درخواست دهید و اقامت این کشور را دریافت نمایید .
برای دریافت ویزای یونان باید این نکات را در نظر داشته باشید که حتما باید گذرنامه شما منقضی نشده باشد و اگر منقضی شده است برای پاسپورت جدید اقدام نمایید و در وقت سفارت پاسپورت جدید و پاسپورت منقضی شده را با هم به همراه داشته باشد , اصل کارت ملی و شناسنامه افراد(همسر و فرزندان زیر۱۸سال) ضروری میباشد , باید تمام مدارک تحصیلی خود را ترجمه کرده باشید و اگر سابقه کار مرتبط دارید نیز اسنادش را فراهم کرده و آماده نزد خود نگه دارید , اگر دارای همسر میباشید باید سند ازدواج را هم به همراه ببرید تا برای او نیز درخواست ویزا دهید اگر از همسر خود جدا شده اید باید گواهی طلاق را نیز ارائه دهید.
 باید در زمان سفارت شما مدارکی را که اثبات کند از نظر فیزیکی سلامت هستید نیز به همرا داشته باشید همچنین گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد را نیز از شما درخواست خواهند کرد فقط باید توجه داشته باشید که تمامی اسناد باید ترجمه شده و به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسیده باشد .
نکته ای که باید خدمتتان عرض کنیم این است که از قبل از تمامی مدارک کپی تهیه فرمایید زیرا در سفارت از شما فقط کپی مدارک را دریافت و بایگانی میکنند و اصل مدارک و اسناد را به شما بازخواهند گرداند .
.به همراه داشتن طرح توجیهی و یا همان بیزنس پلن ضروری میباشد شما باید قدرت این را داشته باشید که دولت یونان را متقاعد نمایید که این فعالیت تجاری برای کشور یونان سود آور خواهد بود .
نکته ای که بسیار حائز اهمیت میباشد این است که شما زمانی که ثبت شرکت دریونان را انجام دادید و ویزای خود را دریافت کردید باید همان فعالیتی را در این کشور انجام دهید که به واسطه آن فعالیت تجاری به ویزا دست یافته اید به زبان ساده تر شما باید فعالیت تجاری خود را تنها در شرکت ثبت شده انجام دهید شرکت ثبت شده صوری نبوده باشد .
 اما مدارک و مستنداتی که برای ثبت شرکت سهامی محدود و شرکت با مسئولیت محدود مورد نیاز است در زیر اورده شده است.

مستندات مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی و یا با مسئولیت محدود در یونان:

1- صورتجلسات مجمع عمومی و هیئت مدیره به همراه مدارک شناسایی و هویتی و مدارک تاسیس افراد قانونی و در صورتیکه شرکا از افراد خارجی باشند مدارک قانونی اقامت انها.
2- درخواستی مبنی بر بررسی و رسیدگی به نام تعیین شده برای شرکت و ثبت ان در اتاق بازرگانی
3- درخواست بریا ثبت شرکت در اتاق بازرگانی یونان
4- درخواست ثبت نام و یا رجیستری عمومی برای شرکت
5- درخواست شماره شناسایی مالیاتی یا همان کد اقتصادی شرکت
6- درخواستی برای معرفی اعضا منتخب هیئت مدیره به مجامع و سازمان های اجتماعی مربوطه
مراحل هزینه کردن برای ثبت شرکت
1- هزینه دفتر اسناد رسمی و وکیل
2- صدور اساسنامه و اگهی تاسیس شرکت حدود 7000 یورو
3- هزینه ثبت شرکت در اتاق بازرگانی حدود 1000 یورو
4- مالیات بر سرمایه شرکت که 1 درصد از سرمایه شرکت می شود
5- هزینه ثبت شرکت در اتاق بازرگانی محل
6- هزینه ثبت نام در صندوق تامین اجتماعی

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یونان

1- نام شرکت (کوتاه و قابل تلفظ و مرتبط با نوع فعالیت تجاری )
2- اسکن از پاسپورت فردی که مدیر عامل میباشد
3- اسکن پاسپورت تمام سهامدارن
4- فرم تکمیل شده ثبت شرکت در یونان (توسط مدیر عامل و یا وکیل وی)
5- بیزنس پلن Business Plan یا همان طرح توجیهی اقتصادی
6- سند مالکیت
7- پیرینت ۶ماهه حساب
8- اسکن آخرین مدرک تحصیلی
9- وکالتنامه ای که توسط مدیر عامل یا همان موکل امضا شده باشد

خدمات ما بری ثبت شرکت در یونان

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در یونان
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در یونان توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در یونان ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در یونان
5-  تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور یونان
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در یونان
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت یونان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی یونان مهاجرتی ، سفارت یونان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی یونان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری یونان مهاجرتی ، ویزای کاری یونان مهاجرتی ، ویزای ازدواج یونان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
همانطور که می دانید مهاجرت از طریق کار در یونان یکی از طرق مهاجرت می باشد که افراد می توانند از این طریق اقدام نمایند و به اقامت و تابعیت یونان دست یابند. در حال حاضر اخذ ویزای کار یونان از کشور ایران و کشور های خارج از اتحادیه اروپا با دشواری همراه است و فرد متقاضی کار در یونان می تواند به ۲ صورت اقدام نماید:
۱: اینکه فرد متقاضی کار در کشور یونان job offer داشته باشد که این مورد خود پروسه طولانی دارد و به این صورت می باشد که در ابتدا کارفرما باید به مدت ۳ ماه کار مورد نظر را در یونان آگهی نماید و فرد مورد نظر برای کار یافت نشود و سپس کارفرما باید به مدت ۳ ماه دیگر کار مورد نظر را در اتحادیه اروپا آگهی نماید و سپس فرد متقاضی کار مورد نظر یافت نشود که در این صورت فرد متقاضی کار از غیر اتحادیه اروپا می تواند کار مورد نظر را دریافت نماید که این مورد عملا غیر ممکن می باشد.
۲: اما مورد دیگر بدین صورت می باشد که فرد از طریق ویزای جستجوی کار که مدت آن ۶ ماه می باشد وارد کشور یونان شود و کار مورد نظر خود را بیابد که در این صورت پس از یافتن کار و اجاره مسکن مناسب می تواند خانواده خود را نیز همراه ببرد این مورد در رابطه با اقامت از طریق کار در یونان منطقی ترین راه می باشد که افراد براحتی می توانند از این طریق اقدام نمایند. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که اگر فرد متقاضی کار در یونان در این مدت نتواند کار مورد نظر را بیابد باید به کشور خود بازگردد و دوباره اقدام نماید.
شهروندان اتحادیه اروپا بدون هیچگونه محدودیتی امکان کار و اقامت از طریق کار در یونان را دارند. اما شهروندان غیر اتحادیه اروپا با یک سری محدودیت ها همراه هستند و برای ورود و کار در یونان باید بتوانند ویزای کار یونان را اخذ نمایند.
فرد متقاضی کار در یونان برای اخذ ویزا باید خود شخصا اقدام نماید و ویزای کار در یونان را دریافت نماید که این ویزا اصطلاحا ویزای نوع D نامیده می شود. ویزای نوع D به افرادی تعلق می گیرد که یک پیشنهاد کاری دریافت می کنند و رزومه  و مشخصات فرد باید توسط آن شرکت تایید شود و آن در صورتی می باشد که کارفرما ابتدا در کشور و سپس در اتحادیه اروپا آگهی داده باشد.
افرادی که قصد دارند با کار در یونان به اقامت از طریق کار در یونان دست یابند  پس از یافتن کار مناسب و اجاره مسکن می توانند خانواده خود را نیز همراه ببرند و همچنین پس از کار و پرداخت مالیات می توانند به اقامت از طریق کار در یونان دست یابند.
نکته حائز اهمیت این است که فرد متقاضی ویزای کار یونان باید در مدت ۳۰ روز به اداره پلیس یونان مراجعه نماید و اطلاعات خود را برای اقامت از طریق کار در یونان به ثبت برساند. لازم به ذکر است که اخذ اقامت از طریق کار در یونان معمولا ۵ ساله می باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از همکاران حقوقی در کشور یونان  می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت دائم  از طریق ازدواج  در کشور یونان  برای کلیه متقاضیان ارائه کند

ازدواج با یک شهروند یونانی

هر کشوری قوانین و مقررات خاص خود را دارد که به شهروندان خود اجازه ازدواج با یک فرد از یک   کشور مختلف را اعمال مینماید . اگر یک تبعه  خارجی بخواهد با شهروند یونانی  ازدواج نماید باید اثبات کند که قبلا ازدواج نکرده و یا اینکه برگه ای تحت عنوان تجرد شخص در دست داشته باشد.

ازدواج عمومی در یونان

مراسم ازدواج در یونان به هر دو صورت مدنی و مذهبی برگزار میگردد . بر اساس قانونی که در ۱۸ ژانویه ۱۹۸۲ به تصویب  کشور  یونان رسید ازدواج مدنی در خارج از کشور یونان , بین یک شهروند یونانی و یک شهروند خارجی  نیز میتوان  صورت پذیرد . بیش از این تنها مراسم مذهبی توسط دولت  یونان به رسمیت شناخته شده بود
شهروندان خارجی در یونان میتوانند در یک مراسم مدنی توسط یک شهردار, کشیش و …. با یک شهروند یونانی ازدواج نمایند .
در این مراسم ممکن است روش های اداری چندین  هفته به طول انجامد . برای تکمیل گواهی قبل از ازدواج , در صورتی که تبعه خارجی متقاضی ازدواج با تبعه یونانی که  در خارج از یونان انسکونت داشته ,  میتواند با مراجعه به مقامات ذی صلاح مربوطه , مانند کنسول یونان در سفارت ان کشور , در کشور دیگری مجوزات لازم را اخذ نماید .

مدارک مورد نیاز برای به دست اوردن مجوز ازدواج یونانی برای مراسم ازدواج در یونان :

1- پاسپورت (گذرنامه )
2- گواهی تولد خود به همراه ترجمه رسمی
3-  در صورتی که شخص قبلا ازدواج کرده باشد, باید شواهد مستند دال یر اینکه از آن شخص جدا شده یا گواهی فوت آن شخص را ارایه دهد .  (گواهی فوت یا حکم نهایی طلاق ) به همراه ترجمه رسمی .
4-   تادییه ای توسط افسر کنسولی مبنی بر این که مانعی برای ازدواج وجود ندارد . این تادییه در قالب اظهارنامه ازدواج تحت سوگند نامه توسط عروس و داماد گرفته میشود . برای افراد زیر ۱۸ سال نیاز به تصویب دادگاه برای ازدواج او لازم است .  سوگند نامه باید به زبان انگلیسی و یا یونانی تکمیل شود .
5- اعلامیه ی ازدواج یاید در یکی از روزنامه های محلی در یونان به زبان یونانی منتشر شود . (به همراه کپی از ان روزنامه .)

ازدواج مدنی در کشور یونان :

اسناد و مدارک ذکر شده باید توسط هر ۲ (عروس و داماد ) جمع اوری شده و مجوزات لازم برای ازدواج صادر شود . که این مجوز ۷ روز پس از ارائه مدارک صادر میشودو ۶ ماه اعتبار دارد . مراسم ازدواج مدنی در کشور یونان میتواند در هر نقطه ای از کشور یونان انجام شود .
ازدواج مدنی میتواند در سفارت کشور یونان در هر نقطه ای از جهان نیز صورت گیرد . اگر فرد یونانی متقاضی ازدواج یا یک شخص خارجی در کشوری خارج از کشور یونان باشد میتواند در سفارت ان کشور توسط کنسول سفارت ازدواج نماید .
پس از صدور مجوز ازدواج و همچنین تعیین تاریخ ازدواج توسط مقام مسئول ۲ شاهد باید توسط هر ۲ ( عروس و داماد ) معرفی شود که یکی از انها به عنوان مترجم در مراسم شرکت کنند . شاهدان باید گذرنامه خود و یا کارت شناسایی یونانی خود را ارائه دهد .

ازدواج مذهبی :

ازدواج مذهبی در یونان توسط کشیش در کلیسا ها برگزار میگردد . و هر دو ( عروس و داماد ) باید  پس از چمع اوری مدارک مورد نیاز انها را به کشیش و یا اشخاص مسئول در کلیسا ها  تحویل داده تا مراسم مذهبی  انجام شود .

الزامات لازم برای انجام ازدواج مذهبی :

1- هر ۲ طرف باید شواهدی از ایمان و تعمید نشان دهند .
2- زن و شوهر باید به همراه  پاسپورت برای یک سری از جلسات مشاوره قبل از ازدواج اقدام نماییند . و باید نامه ای از کشیش خود دریافت کنند  مبنب بر حضورشان در مشاوره های قبل از ازدواج
3- حضور ۲ شاهد در مراسم ازدواج مذهبی الزامی است .
اگر همسر یونانی خود دارای فرزندانی وابسته باشد در مراسم و سند ازدواج یونانی تاثیری نمیگذارد  و همچنین اگر شخص تبعه ( غیر یونانی )  دارای فرزندانی باشد هیچ تاثیری برای ازدواج با شهروند یونانی ندارد .

اعتبار سند ازدواج یونانی

سند ازدواج یونانی تا ۶ ماه از تاریخ صدور معتبر است , اگر شخص متقاضی نامزد یونانی خود را در ظرف مدت ۶ ماه از صدور سند ازدواج به عقد و ازدواج خود در نیاورد باید دوباره با مدارک جدید اقدام نماید .

 اقامت دائم کشور یونان از طریق ازدواج با شهروند یونانی

مطابق ، قانون کشور یونان  ، هرفرد تبعه خارجه که با یک شهروند وتبعه یونانی  ازدواج نماید ، می تواند ، تابعیت کشور یونان  را با رعایت شرایط خاصی،تحصیل نماید. بدین معنا که ، هر شخص خارجی که با شهروند یونانی ازدواج می نماید ، بایستی جهت اخذ تابعیت ، حداقل سه سال اقامت در کشور یونان را  داشته باشد و مهمترین نکته ایی که در این خصوص باید اشاره نمود این است که زمانی که شخصی ازدواج می نماید ، بعد از دو سال تبعه خواهد شد ، در صورتی که سه سال در یونان  زندگی کرده باشد ولی اگر فردی بعد از ورود به یونان ، ازدواج نماید ، این فرایند زمان خواهد برد .
یکی از شروط دیگری که بایستی در اخذ تابعیت از طریق ازدواج با یونانی  در نظر گرفت این است که ، تمکن مالی همسر یونانی باید محرز گردد. .
هیچگونه الزام قانونی ، جهت ثبت ازدواج برای تبعه خارجی در یونان  و همچنین استناد به مدرک قانونی ازدواج در یونان  وجود ندارد ، اگرچه در مواردی خاص ، پیشنهاد می شود که مدرکی قانونی و ثبت شده برای ازدواج وجود داشته باشد. برای نمونه می توان به این مورد اشاره نمود که ؛ اگر متقاضی تمایل به زندگی با همسر خارجی خود در یونان  و متعاقب ان قصد اخذ تابعیت یونان  را داشته باشد ، وجود مدرک رسمی ازدواج الزامی است و همچنین اگر متقاضی بخواهد نام همسر خود را اختیار نماید ، دریافت نام همسر مطابق با قانون یونان  ، در زمان درخواست برای اخذ پاسپورت جدید لازم می باشد . زمانی که متقاضی ، اقدام به ثبت ازدواج  در یونان نماید ، می تواند نام خانوادگی همسر تبعه یونان  را دریافت نماید و سپس متقاضی مدرک ازدواج یونانی  را ، که نام خانوادگی جدیدش در ان ثبت گردیده است ، بدست خواهد اورد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور یونان  از طریق  تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
مهاجرت به یونان از طریق تولد یکی از راه های اخذ تابعیت و اقامت شهروند شدن در کشور یونان (اخذ تابعیت از طریق تولد) است.کشوریونان مانند بقیه کشورهای اروپایی پیرو قانون خاک نیستند و از قانون خون برای شهروندی پیروی می کنند یعنی اینکه  اگر یکی از والدین یونانی باشند فرزند متولد شده به صورت خودکار شهروند یونان محسوب می شود . البته اگر هر دو والدین غیر یونانی باشند ولی به مدت پنج سال در کشور یونان اقامت داشته باشند فرزندشون در بدو تولد شهروند یونانی محسوب می شود و از شرایط  خوب زندگی  در یونان همانند  دیگر یونانی ها مانند تحصیل رایگان، بیمه وغیره بهره مند می شود .(آشنایی با کشور یونان)

 قوانین شهروندی از طریق تولد فرزند کشور یونان:

طبق ماده ۱ قوانین شهروندی از طریق تولد فرزند کشور یونان ،  فرزندی که در کشور یونان متولد  می شود ، در صورتی  پاسپورت و شهروندی کشور یونان را به دست می آورد که :
مادر باردار در کشور یونان در طول دوران بارداری خود و در زمان تولد فرزند در یونان بوده باشد.
پدر کودک تاره به دنیا آمده در یونان در زمان تولد فرزندش شهروند کشور یونان بوده باشد.
اگر هیچ کدام از والدین تبعه کشور یونان نباشند در این شرایط حتما باید اجازه قانونی اقامت در  کشور یونان را داشته باشند. و اینکه اخذ اقامت در کشور یونان باید تحت مجوز قانونی و دلیلی استناد بر اقامت و حداقل به مدت ۵ سال قبل از تولد کودک در کشور یونان  اعتبار داشته باشد.
یک نوزاد متولد یافته در  کشور یونان تحت شرایط سه طرق ذکر شده پاسپورت کشور یونان خود را به دست خواهد آورد، مگر در صورتی  اینکه شرایط اخذ تابعیت کشور دیگری را از روش دیگر فراهم نمایند .
در اینصورت در مهاجرت به کشور  یونان از طریق تولد باید تولد کودک در مراجع قانونی ثبت شده باشند مرجع قانونی مربوطه که در این راستا مراکز  بخش خانواده ی کشور یونان میباشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در یونان ، افتتاح حساب بانکی در یونان ، اقامت و پاسپورت یونان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای یونان ، رفع دیپورتی اقامت یونان ،قبول وکالت در یونان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در یونان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور یونان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در یونان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در یونان:

1-تحصیل در دانشگاه های با قدمت و مورد تأیید وزارت بهداشت
2-تحصیل در یونان به زبان انگلیسی
3-امکان کار دانشجویی در حین تحصیل در یونان
4- شما با کارت شناسایی دانشجویی در هنگام تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای حمل و نقل، بلیط 5- 5-برای رویدادهای فرهنگی(تئاتر، سینما، موزه و گالری هنری) و برخی خدمات تخفیف دریافت میکنید.
6-برخی دانشگاه ها به دانشجویانی که توانایی پرداخت هزینه غذا را ندارند، غذای رایگان میدهند.
7-برخی از خوابگاه ها مسکن ارائه میدهند اما معمولا گرفتن آنها بسیار مشکل است.
8-امکان استفاده از وام هم برای دانشجویان در هر سه مقطع در یونان وجود دارد.
9-دادن بورسیه تحصیلی توسط سازمان IKY و یکسری مؤسسات خصوصی و عمومی در یونان به دانشجویان یونانی و اروپایی و همچنین کشورهای جهان سوم
10-ارائه بورسیه های ویژه ای برای انجام تحقیقات کارشناسی ارشد توسط سازمان IKY
11-ارائه کمک هزینه تحصیل و یا کمک مالی به دانشجویان از طریق افراد و مؤسسات خصوصی

نظام آموزشی کشور یونان

نظام آموزشي يونان، مشمول قوانين ملي مصوب مجلس و لوايح اجرايي است. مسئوليت كلي آموزش برعهده وزارت آموزش ملي و امور ديني است. سرپرستي و اداره آموزش ابتدايي و متوسطه، از مسئوليت هاي 108 هيأت مديره آموزش ابتدايي و متوسطه در 54 استان است كه مستقيماً به وزارتخانه گزارش مي دهند. در استان هايي با جمعيت دانش آموزي بسيار، ادارات آموزش هم وجود دارد. مؤسسات آموزش عالي مطابق قانون اساسي، مستقل هستند اما توسط وزارت آموزش ملي و امور ديني تأمين بودجه نظارت مي شوند. مسئوليت هاي مرتبط با آموزش و تربيت حرفه اي جوانان مشتركا بر عهده وزارت آموزش ملي و امور ديني و وزارت كار قرار دارد. وزارت آموزش ملي و امور ديني مسئول ارائه آموزش حرفه اي در مقطع آموزش متوسطه پس از آموزش اجباري است. سازمان تربيت و آموزش حرفه اي كه مسئوليت كامل مؤسسات فني و حرفه اي تازه تاسيس را برعهده دارد، زير نظر همين وزارتخانه است. ديگر وزارتخانه ها از قبيل وزارت كشاورزي، مدارس حرفه اي براي آموزش بخش هاي كشاورزي و دامداري داير مي كند.

آموزش متوسطه

در مقطع مقدماتي متوسطه آموزش عمومي، سطح مقدماتي همراه با گواهي فارغ التحصيلي عرضه مي شود كه ضامن ورود به مقطع تکميلي متوسطه مي باشد. مدرسه راهنمايي شبانه، آموزش معادلي را براي شاغلين بالاي 14 سال سن عرضه مي كنند.
مدارس راهنمايي تخصصي ديني، موسيقي و ورزشي نيز وجود دارد. در دبيرستان، آموزش سطح پيشرفته همراه با گواهي نامه فارغ التحصيلي عرضه مي شود كه ضامن شركت در آزمون عالي عمومي ورود به دانشگاه است. دبيرستان عمومي، آموزش متوسطه عمومي و دبيرستان فني حرفه اي، آموزش عمومي توأم با آمــوزش حرفه اي را عرضه مي كنند و دبيرستان جامع در صدد پيوند آموزش عمومي و آموزش فني و حرفه اي است.
دبيرستان هاي تخصصي كلاسيك، ديني، موسيقي و ورزش هم وجود دارد. دبيرستان شبانه كه  4 سال طول مي كشد آموزش معادلي را براي شاغلين فراهم مي آورد. مدارس فني حرفه اي بالغ بر 2 سال آ‎موزشي فني حرفه اي در سطح آموزش تکميلي متوسطه ارائه شده كه به اشتغال منتهي مي گردد. آموزش فنی حرفه اي تکميلي متوسطه در مؤسسات آموزش حرفه اي عرضه مي شود كه با سطح خاصي از آموزش تطابق ندارد .

آموزش مقدماتي متوسطه

 آموزش مقدماتي متوسطه طي دو نيمسال تحصيلي تدارك ديده مي شود. نيمسال اول توسط Logymnaseam  و نيمسال دوم توسط Lyceum (initial Policladica) عمومي، كلاسيك، فني، حرفه اي و مدارس فني حرفه اي پوشش مي يابد.
مقطع راهنمايي، سطح مقدماتي آموزش متوسطه را تشكيل مي دهد. حضور در مدرسه راهنمايي اجباري است. اين دوره 3 سال طول مي كشد و براي دانش آموزان 12 تا 15 سال طراحي مي شود. مدارس راهنمايي خصوصي و دولتي وجود دارند. مدرسه راهنمايي آموزش عمومي را در تمام كلاس ها عرضه مي نمايد.
فارغ التحصيلان مدارس ابتدايي به طور خودكار و بدون امتحان در كلاس اول راهنمـــايي پذيرفته مي شوند. حضور در اين مدرسه رايگان بوده و كتاب هاي درسي دانش آموزان و معلمان نيز به طور رايگان توسط وزارت آموزش ملي و امور ديني توزيع مي شود. مدارس راهنمايي، مدارس مختلطي هستند. كلاس هاي اول، دوم و سوم برحسب سن كودكان سازمان مي يابد. معلمان مي توانند به مدت يك، دو يا سه سال را با كلاس هاي يكساني بگذرانند، اما هيچ قاعده كلي در اين رابطه وجود ندارد. مدارس راهنمايي پنج روز در هفته فعاليت مي كنند و برنامه هاي آنها از 33 تا 35 ساعت در هفته متغيير است. مجموع روز هاي آموزشي در سال 175 روز بوده و سال تحصيلي از اول سپتامبر تا 30 ژوئن طول مي كشد.

تحصيلات‌ پيش‌ دانشگاهی

‌ تحصيل در يونان براي همه رايگان و براي كودكان سنين 6 الي 15 سال (يعني دوره های ابتدايي و راهنمايي براي همه، حتي خارجيان مقيم يونان) اجباري است و در صورت امتناع، اولياء مورد پيگيري قرار مي گيرند و تقريباً در يونان بي سواد وجود ندارد. آموزش ابتدايي از 6 سالگي آغاز مي شود و سه دوره تحصيلي ابتدايي، راهنمايي و متوسطه وجود دارد و مقاطع تحصيلي كلاً از نظام تحصيلي ساليانه (نه ترمي – واحدي) برخوردارند و در دوره ابتدايي عموماً زبان يوناني، رياضي، علوم تجربي، هنر (نقاشي ـ موسيقي ـ كاردستي )، ورزش و تعليمات ديني آموزش داده مي شود و از سال چهارم زبان انگليسي، تاريخ و جغرافي و از سال پنجم جامعه شناسي نيز اضافه مي شود. در دوره راهنمايي علاوه بر دروس فوق، زبان يوناني قديم و جديد، تاريخ يونان، تاريخ جهان، جغرافي جهان و يك زبان دوم ديگر علاوه بر انگليسي مثل آلماني و فرانسوي، علوم، زيست شناسي، گياه شناسي، متون ادب كهن (كه در هر سال با آثار يكي از بزرگان كهن يونان آشنا مي شوند (و نيز فيزيك و شيمي تدريس مي شود. سال تحصيلي از معادل 22 شهريور آغاز و تا 26 خرداد (حدود 9 ماه ) ادامه دارد. در دوره ابتدايي در كلاس های اول و دوم هر هفته 25 ساعت و در كلاس های  سوم، چهارم، پنجم و ششم هر هفته  28 ساعت و روزانه بين 5 تا 6 ساعت كلاس درس گنجانده شده است كه در صورت نياز قابل افزايش خواهد بود. در دوره راهنمايي نيز بين 22 تا 25 ساعت در هفته و روزانه بين 6 تا 7 ساعت در دوره متوسطه، روزانه 7 ساعت كلاس درس وجود دارد. مراكز آموزشي علاوه بر روزهاي شنبه و يكشنبه، ساليانه بين 35 تا 38 روز تعطيلات عمومي دارند كه برخي از اين تعطيلات عبارتند از : 15روز ايام كريسمس، 10روز ايام عيد پاك، 3 روز به مناسبت روز ملي يونان، 1 روز براي نامگذاري و 14 روز تعطيلات مذهبي وجود دارد.
در امتحان جامع كه براي ورود به دانشگاه به طور يكنواخت و يكسان انجام مي شود هر روز 2 امتحان برگزار مي شود ولي به دليل اهميت بيش از حد درس انشاء، امتحان آن را در يك روز به طور مستقل برگـــزار مي كنند، چه بسا افرادي كه بخاطر درس انشاء از ارتقاء به مراحل بالاتر محروم مي گردند. تعداد دانش آموزان هر كلاس بين 12 تا 24 نفر است و اين تعداد در دوره متوسطه كمتر مي شوند. غالباً مدارس ابتدايي، راهنمايي و متوسطه به صورت مجموعه مي باشند و در كليه مقاطع نيز دختر و پسر مختلط هستند و نوعاً معلمين دورة ابتدایي همان معلمان دورة آمادگي هستند كه در كنار دبستان ها ايجاد شده اند. غالب دانش آموزان در مقطع راهنمايي مسلط به زبان انگليسي هستند ولي بسياري از معلمان كه در نظام گذشته تحصيل كرده اند فقط زبان يونانـــــي مي دانند. در يونان هيچ گونه نظام خاصي براي دانش آموزان تيز هوش وجود ندارد و وزارت آموزش و پرورش و آموز ش عالي به عنوان يك وزارتخانه و به نام وزارت آموزش، آموزش عالي و امور مذهب تلقي مي شوند كه متكفل امور مربوط به مدارس و دانشگاه ها و مذهب است و دانشگاه ها وزارت جداگانه اي ندارند.

‌ ساختار آموزشي

 مطابق بند 16 پاراگراف پنجم قانون اساسي، آموزش دانشگاهي توسط دولت و در مؤسساتي ارائه مي شود كه در قانون عمومي، شخصيت هاي حقوقي كاملاً مستقلي محسوب شوند. نظارت دولتي توسط وزير آموزش مالي و امور ديني اعمال مي گردد. در سراسر كشور 18 دانشگاه دولتي و يك دانشگاه خصوصي وجود دارد. دانشگاه ها از دانشكده ها، دانشكده ها ازگروه ها و گروه ها از شاخه هايي تشكيل مي شوند. گروه، واحد اصلي و پر رنگ يك دانشگاه است و محتواي دروس يك رشته را زير نظر دارند. در هر شهر يونان يك دانشگاه وجود دارد و مهمترين آنها دانشگاه آتن است .همچنين دانشگاه های تسالونيكي، كرت و تراكيس نيز از اهميت خاصي برخوردارند. از رشته هاي مهم دانشگاه هاي يونان مي توان به رشته كشتي سازي اشاره كرد كه به هيچ وجه دانشجوي خارجي نمي پذيرد. رشته هاي حقوق، علوم سياسي، هنرهاي زيبا، كشاورزي، زلزله نگاري، فلسفه (مخصوصاً با توجه به سابقه كهن يونان در امر فلسفه)، ادبيات و كلام نيز از رشته هاي مهم و فعال اين دانشگاه ها محسوب مي شوند. شايان توجه است كه دانشكده كلام، داراي دو بخش مستقل است كه در يك بخش كلام ارتدكس و در بخش ديگر جامعه شناسي دين، روانشناسي دين، فلسفه دين و غيره مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد.
خوابگاه هاي دانشجويي در يونان در اختيار وزارتخانه جوانان قرار دارد و اداره آنها در اختيار دانشگاه ها نمی باشد. اعتصابات دانشجويي به وفور در سال انجام مي شود و پيشرفت تحصيلي را مورد تهديد قرار مي دهد. اخيرا پارلمان يونان لايحه تأسيس دانشگاه هاي آزاد را تصويب نموده كه در سه روز زمستاني، بهاره و تابستان انجام مي شود و از طريق قرعه كشي45 % سهميه آن به مردودين در كنكور دانشگاه هاي دولتي، 20% به دانشجويان خارجي، 15% به فوق ديپلمه ها و 10% به داوطلبان آزاد اختصاص خواهد داشت.

دوره هاي آموزشي

تدريس در هر رشته تحصيلي در راستاي برنامه تحصيلي شامل فهرستي از دروس اجباري و فهرستي از دروس اختياري صورت مي پذيرد. در اغلب دانشكده ها، دوره ها كلاً 8 نيمسال به طول مي انجامد كه در مراكز پلي تكنيك و دندانپزشكي10 نيمسال و در دانشكده پزشكي12 نيمسال است. هر نيمسال 13 هفته كامل آموزشي و 2 تا 3 هفته امتحان را شامل مي شود .

 ارزشيابي مدارک تحصيلي

نمرات دانشجويان در هر درس توسط استاد مدرس دوره تعيين مي شود كه بر حسب سليقه خود موظف به برگزاري امتحانات شفاهي يا كتبي است. اين نمرات را مي توان بر مبناي مطالب دوره و تمرين هاي عملي تعيين كرد. دانشجوياني كه در دروس اجباري مردود مي شوند ملزم به تكرار آن درس در نيمسال بعد هستند. مدارك توسط گروه ها صادر مي شود، بنابر اين آنها درجه گروه مربوطه را تشكيل مي دهند.

دوره‌هاي‌ تحصیلی

كارشناسي (Ptychio)-

اولين مقطع دانشگاهی، مقطع كارشناسي است كه بطور معمول 4 سال يا 8 نیمسال طول مي كشد كه منجر به دريافت مدرك كارشناسي (Ptychio)در رشته مربوطه مي گردد. در رشته هاي مهندسي، مطالعات كشاورزي، مراكز پلي تكنيك و دندانپزشكي طول تحصيل 10 نيمسال و در دانشكده پزشكي12 نيمسال است.
كارشناسي ارشد (Metapychiako Diploma Exidikefsis)-
دومين مقطع تحصيلي در دانشگاه، كارشناسي ارشد است كه حداقل 4 نيمسال به طول مي انجامد و در نهايت منجر به دريافت كارشناسي ارشد(Metapychiako Diploma Exidikefsis) خواهد شد.

دكتري(Didaktoriko)-

درجه دكتري پس از دفاع عمومي از پايان نامه اعطاء مي گردد. انجام پايان نامه دكتري مي بايست حداقل 3 سال از زمان پذيرش دانشجوي دكتري به طول بينجامد.
كساني مي توانند بعنوان دانشجوي دكتري پذيرفته شوند كه داراي مدرك كارشناسي يا كارشناسي ارشد از يونان يا معادل آن از ديگر كشورها را داشته باشند كه چنين مداركي بايد به تائيد مرجع مربوط (Dikatsa) در يونان برسد.

 نحوه‌ ارزشيابي‌ مدارك‌ تحصیلی

مدارک Ptychio با 4 سال تحصیل، در صورت داشتن دیپلم دبیرستان، «کارشناسی» ارزشیابــــی می شود.
مدارک  Metapychiako Diploma Exidikefsisاز دانشگاه های معتبر گروه یک  و گروه دو(پس از بررسی کیفی) در صورت داشتن کارشناسی، «کارشناسی ارشد» ارزشیابی می شود.
مدارک  Didaktorikoپس از حداقل 3 سال تحصیل از دانشگاه های معتبر گروه یک  در صورت داشتن کارشناسی ارشد، «دکتری» ارزشیابی می شود.

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در یونان

دانشگاه های این کشور مانند اکثر دانشگاه های دیگر کشورها دارای دو ترم در سال می باشند . دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند . دانشگاه های این کشور دوره های خود را به زبان انگلیسی و یونانی برگزار میکنند.
دانشجویان باید دوره های زبان خود را قبل از ورود به دانشگاه بگذرانند . تحصیل در دانشگاه های این کشور برای افراد مقیم اروپا به صورت رایگان است اما برای دانشجویان دیگر کشورها دارای شهریه است . دانشجویان رشته های پزشکی باید شهریه ای در حدود ۱۲۰۰۰ یورو و دندانپزشکی ۱۴۰۰۰ یورو در سال را پرداخت نمایند .
دانشجویان باید به مدت ۶ سال در دوره های پزشکی و ۵ سال در دوره دندانپزشکی به تحصیل مشغول شوند . در سال آخر تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در یونان آنها باید دوره های کارآموزی خود را در بیمارستان ها و کلینیک ها به فعالیت مشغول شوند و پس از قبولی در آزمون نهایی میتوانند موفق به دریافت مدرک پزشکی شوند .
دانشگاه های پزشکی این کشور از معتبرترین دانشگاه های دنیا محسوب میشود و دانشجویان با تحصیل در این کشور از امکانات جانبی مانند کارت های تخفیف و وام های دانشجویی بهره مند میشوند . بورسیه های تحصیلی نیز در این کشور وجود دارد که به افراد با رزومه قوی تعلق میگیرد .
گذراندن دوره تخصص نیز در دانشگاه های این کشور امکان پذیر است و دانشجویان میتوانند پس از دریافت مدرک خود به کار در بیمارستان های این کشور مشغول شوند . متقاضیان باید مدارک زیر را برای دریافت ویزای تحصیلی فراهم نمایند :
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریزنمرات
گواهی عدم سوءپیشینه
گواهی سلامت
اثبات تمکن مالی
پاسپورت وشناسنامه

دانشگاه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در یونان

تحصیل در دانشگاه های کشور یونان میتواند گزینه بسیار خوبی برای تحصیل در رشته های مهمی مانند تحصیل پزشکی در خارج از کشور باشد . تحصیل در این کشور دارای مزایایی از جمله معتبر بودن مدرک تحصیلی در اکثر کشورهای دنیا ، استفاده از امکانات اروپایی ، تحصیل به زبان انگلیسی و غیره است .

کشور یونان دارای دانشگاه های معتبری است از جمله :

دانشگاه ملی آتن
دانشگاه کرت
دانشگاه ACG
دانشگاه ارسطو

بورسیه تحصیلی در کشور یونان

بورس بنیاد IKY در سال ۱۹۵۲ با هماهنگی تمام بورس های تحصیلی و یا توسط دولت یونان تاسیس شده است. دولت یونان براساس قوانین خود به دانشگاه ها و دیگر موسسات آموزش عالی اجازه می دهد که بر اساس شایستگی و لیاقت علمی به دانشجویان خود کمک هزینه تحصیلی پرداخت کنند؛ این اعطای کمک هزینه تحصیلی توسط قوانین داخلی خود دانشگاه یا موسسات اعمال می گردد.

نوع کمک هزینه تحصیلی و اعطای نهاد

ارزش های بورس های تحصیلی دولت یا بورس بنیاد IKY متفاوت است. مقرری ماهیانه معمولی بین ۴۵۰ الی ۶۰۰ یورو می باشد، هزینه های درمان پزشکی معمولا به همه دانشجویان ثبت نام شده ارائه می گردد، افرادی که در آزمون ورودی نمره بالا اخذ کنند برای سال اول تحصیلی به صورت خودکار ۱۵۰۰ یورو به آنها اعطا می شود و اگر خانواده آن ها کم درآمد باشد ۳۰۰یورو دیگر نیز به آنها تعلق می گیرد.
برخی از بورسیه های تحصیلی یونانی به متقاضیان تحصیل در رشته زبان و فرهنگ یونانی تعلق می گیرد، از طریق بنیاد فرهنگ یونان، دانشگاه آتن و نسالونیکی برنامه های تحصیلی برای دانشجویان خارجی که در رشته زبان و فرهنگ است، در نظر گرفته است .

 بورس های تحصیلی محلی برای دانشجویان خارجی

برنامه کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان خارجی یونان از کشورهای در حال توسعه ماهیانه ۶۰۰ یورو دستمزد ماهیانه ، غذای رایگان و مواد آموزشی رایگان فراهم می کند، این نوع بورسیه و سرویس همچنین ۱۰۰۰ یورو در ورود و خروج برای هزینه های سفر و معافیت از شهریه برای دوره های زبان یونانی و برخی از برنامه های کارشناسی ارشد ارائه می شود ، دانشجویان خارجی می توانند برای این یورسیه از طریق سفارت یونان در کشور خود اعمال می شود.

 بورسیه بین المللی بنجامین گیلمن

این بورسیه به دانشجویان در مقطع لیسانس ارائه نمی شود ولی دانشجویان به دلیل نداشتن شرایط مالی مناسب می توانند این بورسیه را کسب کنند. این گزینه ها در مورد شرایط مختلف متمایز است؛ اما، اگر شما شرایط مورد نظر را داشته باشید می توانید این بورسیه را اخذ کنید. در کل متقاضیان بورسیه باید لزوما کم درآمد و دارای چالش های مالی قابل توجهی باشد.
بورسیه بین المللی دیوید ال بورن
این بورسیه به افرادی تعلق می گیرد که برای تحصیل در مقطع بعدی اقدام کنند. بیشتر، این نوع بورسیه توسط افراد آمریکایی انجام می پذیرد . این بورسیه به دلیل شرایط مالی نامناسب به افراد تعلق نمی گیرد بلکه به دلیل شرایط بسیار عالی افراد به آن ها تعلق می گیرد که متقاضیان باید دانش آموزان درجه یک و با سوابق علمی برجسته  باشند همچنین این افراد باید سطح زبان بالایی نیز برای اخذ این بورسیه دارا باشند. این بورسیه به افراد در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد.
 همچنین علاوه بر هزینه کامل تحصیل در این کشور، کمک هزینه تحصیلی نیز به افراد اعطا می شود. دانشجویان باستان شناسی که در کشور یونان هستند باید به این نکته توجه نمایند که در  مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اگر پروژه خود را به خوبی بگذرانند واجد شرایط برای دریافت پاداشی به میزان ۴۰۰۰۰ دلار می باشد .
پاروس جزیره یونانی است و افراد می توانند در آنجا به  تحصیل بپردازند. دانشجویانی که در اینجا به تحصیل می پردازند به سفرهای زیبا و شگفت انگیز می پردازند. افراد می توانند در دانشگاه های پاروس در رشته های تجسمی ، عکاسی ، رسانه ، مطالعات زنان و فیلم و موسیقی ، ادبیات تحصیل کنند. کمک هزینه های تحصیلی در این بخش برای نویسندگان استثنایی می باشد که مبلغی در حدود ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار می باشد این مبلغ برای افراد دانشجو در رشته ی عکاسی ۱۰۰۰۰ دلار می باشد .

مدرسه ی آمریکایی مطالعات کلاسیک در آتن

این مدرسه در کشور یونان واقع است و در سطح فوق لیسانس یا مقاطع بالاتر در زمینه ی رشته باستان شناسی فعالیت می کند. در این دانشگاه نیز به دانشجویان کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد که در قسمت ذیل برای شما توضیح داده می شود :
Cotsen  بورسیه ایست که به دانشجویان محقق تعلق می گیرد. این بورسیه برای مدت کوتاهی می باشد و به دانشجو مبلغی در حدود ۲۰۰۰ دلار اعطا می شود .
اگر شما نیاز به یک پایان نامه با متون یونانی دارید می توانید از فرصت های مطالعاتی استفاده نمایید که کمک هزینه ی ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار برای یک دوره یک ساله می باشد. دانشجویان در انجام تحقیقات در دانشگاه ها باید دارای بودجه ای اضافه باشند تا در سفر دچار مشکل نشوند . در اینصورت دانشجویان در این دانشگاه می توانند از صندوق دوره های کوتاه مدت استفاده نمایند که این بودجه به میزان ۱۰۰۰۰ یورو می باشد .

مدارک وشرایط لازم برای پذیرش در یونان

داشتن گواهی فارغ التحصیلی اصلی که توسط آموزش و پرورش کشور خود فرد مورد تایید قرار گرفته است .
فرم دوم گواهی باید یا توسط آموزش و پرورش یا سفارت آن کشور در یونان به تایید برسد .
داشتن ریزنمرات تحصیلی
شناسنامه
همچنین افرادی که قصد تحصیل در یونان  را دارند به هیچ عنوان نباید دارای سوء سابقه ی کیفری باشند.
داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
یک کپی معتبر از پاسبورت  و یا مجوز اقامت
دو قطعه عکس
داشتن گواهی سلامت
داشتن مدرک زبان یونانی یا انگلیسی
گواهی تحصیلی مورد تایید واقع شده از مقامات آموزشی و یا دیپلماتیک کشور خود فرد برای ورود به یک دوره ی آموزش عالی
گواهی صادر شده توسط مقامات آموزشی و دیپلماتیک صالح در کشور فرد درخواست کننده که تایید نمایند این فرد به طور کامل در سال گذشته در کلاس ها حضور داشته است.
مدارک لازم جهت اخذ ویزای یونان
 اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌­های قبلی
 شش قطعه عکس 4×6 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
 اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن (قابل ذکر است جهت تائید شناسنامه داشتن مهر ثبت‌احوال در کنار نام همسر و فرزندان الزامی است.)
 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.
حساب‌های جاری: کارکرد 6 ماه اخیر به زبان انگلیسی
گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­های بانکی به همراه گردش 6 ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک
 باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500،000،000 ريال باشد.
 اصل و ترجمه سند مالکیت.
اصل و ترجمه مدارک شغلی به همراه آخرین مدارک تحصیلی و دفترچه بیمه (جهت تائید مدارک شغلی) که برای کلیه مشاغل الزامی است.
برای فرزندان زیر 18سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می­‌کنند، رضایت‌­نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه با تائید دادگستری و امور خارجه دارد.
اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­‌های خانه­‌دار.

دانشگاههای یونان

گروه ب (خوب)

Aristotle University of Thessaloniki
National and Kapodistrian University of Athens
University of Crete
University of Patras

گروه ج (متوسط)

National Technical University of Athens

گروه د(ضعيف)

Agriculture University of Athens
Athen School of Fine Arts
Athens University of Economics and Business
Demokritos University of Thrace
Harokopio University
Ionian University
Panteion University of Political and Social Sciences
T.E.I of Epirus
T.E.I. of chalikida
T.E.I. of Karalas
T.E.I. of Larissa
T.E.I. of Western Macedonia
T.E.I.ofSerres
Technical Education Institute of Athens
Technical University of Crete
University of Aegean
University of Central Greece
University of Ionnina
University of Macedonia – Economics and Social Science
University of Peloponnesus
University of Piraeus
University of Thessaly
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور یونان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت یونان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی یونان وکیل تخصصی ، سفارت یونان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی یونان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری یونان وکیل تخصصی ، ویزای کاری یونان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج یونان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  یونان به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور یونان و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از یونان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور یونان برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای آتن ، سالونیک، پیره ،پاتراس ، پریستری ، لاریسا، کالیته‌آ ، نیکایا ، کالاماریا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   .
2- قبول  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشوریونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و یونان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در کشور یونان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت یونانی ثبت شده در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
5- اخذ بیمه سلامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده یونانی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت یونانی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن )برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “ )
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “(  )
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور یونان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور یونان  ” اتحایه اروپا ، شینگن “ )
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور یونان” اتحایه اروپا ، شینگن  “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور یونان ” اتحایه اروپا ، شینگن “
  موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.