گرفتن پاسپورت کلمبیا ، دریافت  ویزای توریستی کلمبیا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کلمبیا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

گرفتن پاسپورت کلمبیا ، دریافت  ویزای توریستی کلمبیا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کلمبیا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کلمبیا از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کلمبیا *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر کلمبیا * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در کلمبیا * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در کلمبیا * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در کلمبیا * مشاور رفع ریجکتی ویزای کلمبیا * مشاور رفع دیپورتی از کشور کلمبیا * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور کلمبیا توسط وکیل متخصص و بین المللی (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت کلمبیا ، اخذ ویزای توریستی کلمبیا ، وقت سفارت کلمبیا ، اخذ ویزای تحصیلی کلمبیا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری کلمبیا ، اخذ ویزای کاری کلمبیا ، اخذ ویزای ازدواج کلمبیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور کلمبیا (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور کلمبیا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور کلمبیا

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کلمبیا از طریق تولد

مشخصات کشور کلمبیا

پایتخت :بوگوتا
زبان : اسپانیایی
نوع حکومت :جمهوری
مساحت :   1/141/748 کیلومتر مربع
جمعیت :  49/819/638 نفر
واحد پول : پزو
دین : مسیحی
همسایگان :ونزوئلا ، برزیل ، اکوادور ، پرو ، دریای کارائیب ، اقیانوس اطلس ، پاناما ، اقیانوس آرام

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور کلمبیا را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور کلمبیا آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در کلمبیا ، افتتاح حساب بانکی در کلمبیا ، اقامت و پاسپورت کلمبیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کلمبیا ، رفع دیپورتی اقامت کلمبیا ،قبول وکالت در کلمبیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کلمبیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور کلمبیا از طریق وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور کلمبیا را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

اجازه ورود

در اقامت کوتاه مدت تا ۹۰ روز، مجوز ورود و اقامت (PIP) برای شهروندان کشورهای موجود در فهرست لغو ویزا صادر می شود. مهر این موارد در گذرنامه وارد می شود. امکان تمدید اقامت تا حداکثر ۹۰ روز با مجوز اقامت موقت (PTP) وجود دارد، که به شما امکان اقامت در کلمبیا برای ۱۸۰ روز در هر تقویم سالانه می دهد. لطفا توجه داشته باشید که هیچ کدام از این مجوز ها به شما امکان استخدام نمی دهید. با این حال، می توان از آنها در سفر یا جلسات کاری استفاده کرد. اگر از طریق ونزوئلا یا اکوادور وارد کشور شوید، مطمئن شوید که گذرنامه شما از طرف مقامات مهاجرت تأیید و مهر شود، در غیر این صورت ممکن است با خروج از کشور جریمه شوید.

انواع ویزا

در کلمبیا انواع مختلف ویزا وجود دارد و در صورتی که شما ملیت کشوری را دارید که واجد شرایط ازدواج نیستید یا برای بیش از سه تا شش ماه قصد کار و زندگی در کلمبیا دارید، تنها می توانید برای چند نوع ویزاها درخواست دهید. خلاصه ای از آنها در اینجا ارائه می شود، اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام انواع ویزاهای موجود، لطفا به وب سایت وزارت امور خارجه کلمبیا مراجعه کنید.
تحت قوانین مهاجرتی کلمبیا سه نوع ویزای کلی وجود دارد که هر کدام دارای زیرمجموعه های مربوط به خود هستند: ویزای تجاری، ویزای موقت و ویزای اقامت

ویزای تجاری (NE)

این دسته به طور کلی برای نمایندگان یا مدیران ارشد شرکت های خارجی صادر می شود که علاقمند به ایجاد یا تقویت روابط تجاری خود با کلمبیا و شرکت های محلی یا دفاتر و شرکت های وابسته در کلمبیا هستند. این ویزا امکان ورود متعدد در طول یک دوره چهار ساله با حداکثر مدت اقامت یک ساله در هر بار ورود فراهم می کند. مهاجرانی که با این نوع ویزا به کلمبیا می آیند اجازه کار و اشتغال ندارند. ویزای NE به چهار زیر شاخه تقسیم می شود: طبق قوانین جدید ویزا، NE-1 در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا افراد برای ۱۸۰ روز در کلمبیا اقامت داشته باشند.

ویزای موقت (TP)

اکثر مهاجران از این دسته ویزا در هنگام برنامه ریزی سفر خود استفاده می کنند. تعداد ۱۴ زیر شاخه از جمله برای مقاصدی که در هیچ دسته دیگری جای نمی گیرد، وجود دارد. با این حال، ویزای کار موقت (TP-4) همان است که شما به دنبال اخذ آن هستید.
ویزای TP-4 برای قرارداد کاری با شرکت کلمبیایی و یا ارائه خدمات به افراد یا شرکت ها در کلمبیا صادر می شود. این نوع ویزا برای حداکثر سه سال قرارداد کاری معتبر است و سپس می توان آن را تمدید کرد. شایان ذکر است که در برخی از حرفه ها و مشاغل (مانند پزشکی، مهندسی، زیست شناسی، حقوق و …) می توانید ویزای TP-4 خود را دریافت کنید، اما قبل از شروع کار، باید به دستگاه نظارتی مربوطه مراجعه کنید. برای اطلاع از فهرست شرایط و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا، لطفا با کنسولگری کلمبیا در تماس باشید.
ویزای TP-4 را می توان گسترش داد تا همسر و فرزندان شما را نیز شامل شود و به آنها ویزا تعلق گیرد. با این حال، این ویزا به همسر شما اجازه اشتغال نمی دهد.
هر نوع ویزای موقتی با اقامت بیش از ۱۸۰ روز از تقویم سالانه در خارج از کلمبیا لغو می شود.

ویزای اقامت (RE)

اگر یکی از شش نوع ویزای اقامت موقت (از جمله TP-4) دارید، می توانید برای ویزای اقامت درخواست دهید. اگر ویزای همسر T-10 دارید، در مدت سه سال باید برای ویزای موقت درخواست دهید. مزایای اصلی این نوع ویزا مدت اعتبار آن (تا پنج سال، حداکثر دو سال مستمر در خارج از کلمبیا) و اجازه هر گونه اشتغال است. ویزای اقامت باید هر پنج سال یکبار تمدید شود.

ثبت نام

اگر ویزای شما بیش از سه ماه اعتبار دارد، باید در عرض ۱۵ روز پس از ورود در اداره مهاجرت کلمبیا ثبت نام کنید. سپس یک کارت شناسایی خارجی برای شما صادر می شود. اگر کارفرما یا آدرس شما تغییر کند، باید اطلاع رسانی کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کلمبیا :

ویزا توریستی :

 1 – اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
 2 – رزرو بلیط رفت و برگشت
 3 – رزرو هتل
 4 – دعوتنامه

ویزا کاری :

1 – اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
2 – قرار داد کاری

ویزا بازرگانی :

1 – اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه .
2 – نامه از شرکتی در کلمبیا کهه در آن ذکر شده باشد برای انجام چه معامله ای عازم کلمبیا هستید .
3 – نامه از شرکت ایرانی که در آن نوع فعالیتی که در کلمبیا دارید نوشته شده باشد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت کلمبیا ، دریافت ویزای توریستی کلمبیا ، وقت سفارت کلمبیا ، دریافت ویزای تحصیلی کلمبیا ، دریافت ویزای سرمایه گذاری کلمبیا ، دریافت ویزای کاری کلمبیا ، دریافت ویزای ازدواج کلمبیا

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق سرمایه گذاری  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

 شیوه­های سرمایه ­گذاری خارجی در کلمبیا

کلمبیا پس از بحران مالی جهانی سال ۲۰۰۸ بسیار قوی­تر شده و از لحاظ مالی ثبات بیشتری یافته است. نرخ رشد این کشور ۵/۲ درصد است و از لحاظ سیاسی قدرت بزرگی در آمریکای لاتین محسوب می­شود.  دولت این کشور چندین برنامه و کمپین آگاهی عمومی برای کمک به جذب سرمایه­گذاری خارجی راه­اندازی کرده است. سرمایه­گذارانی که در پی ایده های سرمایه گذاری جایگزین هستند باید فرصت ها و امکان رشد در کلمبیا را مورد نظر داشته باشند.

سرمایه ­گذاری در سهام یک شرکت کلمبیایی

یکی از ساده­ترین روش­های سرمایه­گذاری در کلمبیا از خارج از کشور سرمایه­گذاری در سهام شرکتی است که در این کشور فعالیت دارد. از آنجا که معاملات سهام براساس مبادلات محلی انجام می­شود، سرمایه­گذاران خارجی می­توانند قبض­های سپرده­ی آمریکایی بخرند. به عنوان مثال یکی از بزرگ­ترین بانک­ها در بانکلمبیا واقع است. بانکلمبیا خدمات و تولیدات مالی متنوعی را برای کلمبیا، آمریکای لاتین و منطقه کارائیب فراهم می کند.

سرمایه­ گذاری از طریق صندوق قابل معامله در بورس یا ETF متمرکز در کلمبیا

آن دسته از سرمایه گذارانی که بدون سرمایه­گذاری در سهام فردی قصد ارائه­ی سهام به کلمبیا دارند باید از یک ETF استفاده کنند. دو نوع ETF وجود دارد که به ویژه بر کشور کلمبیا متمرکز است و سایر ETF ها در دسته­ی آمریکای لاتین و بازار نوظهور قرار می­گیرند. هر دو روشهای متنوعی را برای سرمایه­گذاری در ۲۷ سهام کلمبیا ارائه می دهند.
سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:  املاک در کلمبیا در حال شکوفایی است بخصوص املاک مخصوص تعطیلات در نتیجه ی هجوم بازنشستگان به این کشور. همین که ملکی پیدا شود قولنامه ی خرید باید تکمیل گردد. این توافق نامه اجازه ی انتقال حقوق املاک را به خریدار می دهد. حقوق ملک باید انتقال یافته و سپس در اداره ثبت ادوات عمومی ثبت گردد. کسب مالکیت نیز باید در اداره ی مذکور انجام شود. اگر قوانین و مقررات اساسی املاک و مستقلات کلمبیا رعایت گردد، دولت این کشور هیچ گونه مالیات مضاعف و مسئولیت های مالی و حقوقی را به سرمایه­گذاران خارجی تحمیل نمی کند. قابل ذکر است که خرید ملک به طور مستقیم اقامت به شما نمیدهد اما راهی برای سرمایه گزاری در کلمبیاست.

سرمایه­ گذاری در بخشهای ویژه

کلمبیا به طور جدی از سرمایه گذاری خارجی در بخشهای تجارت محصولات کشاورزی، تولید و خدمات استقبال می کند. بخش تجارت محصولات کشاورزی این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد که در زمینه­های در حال رشد سوختهای زیستی، گوشت گاو، لبنیات، باغبانی، کاکائو و پرورش آبزیان سرمایه گذاری نمایند. بخش تولید نیز سرمایه گذاری در زمینه های خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مصالح ساختمانی، فلزکاری، سیستم های مُد و پلاستیک را به خارجیها پیشنهاد می دهد. از سوی دیگر سرمایه گذاران خارجی در بخش خدمات می­توانند در زمینه های نرم افزار، برون سپاری، سهام خصوصی، زیرساخت های هتل، مراکز خدمات مشترک، محصولات نفت و گاز و انرژی فعالیت داشته باشند. چنانچه قصد دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید وزارت بازرگانی و گردشگری کلمبیا بهترین منبع بشمار می رود.

تأسیس شرکت در کلمبیا

کلمبیا انگیزه های سرمایه گذاری مختلفی را برای فعالیت شرکتها در این کشور ارائه می دهد. چندین سازمان منطقه آزاد تجاری در سراسر این کشور وجود دارد که مشوق های قابل توجهی را برای شرکتها ارائه می­دهند. نرخ مالیات بر درآمد این کشور ۱۵ درصد است و هیچ گونه مالیات بر ارزش افزودهای اعمال نمی شود. مواد خام، ورودیها و کالاهای فروخته شده در منطقه­ی ملی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند. براساس ساختار شرکت دولت نیز معافیت و کسر مالیات بر درآمد را اعمال می کند. مشوق  های مذکور کلمبیا را به یکی از پرطرفدارترین کشورهای کسب و کار در جهان تبدیل می کند.
سایر نکات
سرمایه گذاری خارجی در تمام بخشها به جز فعالیتهای مرتبط با دفاع، امنیت ملی و کار با زباله های سمی و دفع مجاز است. هیچ گونه شرایط اجرایی واضح و مشخصی برای ورود و بکارگیری سرمایه گذاری خارجی در کلمبیا وجود ندارد ،  با این حال مشوق های صادراتی برای بهره برداری از مناطق آزاد تجاری وجود دارد. سرمایه گذاری خارجی و حضور تجاری در کلمبیا مستلزم ثبت در اداره نظارت شرکتها و اتاق بازرگانی محلی است. این کشور به عنوان مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری خارجی به جایگاه مهمی دست یافته است و فرصت­های بسیاری جهت سرمایه گذاری در تمام مناطق آن وجود دارد. در واقع براساس کنفرانس سازمان ملل درباره­ی توسعه و بازرگانی، کلمبیا یکی از ۳۰ کشوری بشمار می رود که دارای سرمایه­گذاری مستقیم خارجی در جهان است.

مراحل قانونی سرمایه گذاری در کلمبیا

ابتدا باید متذکر شویم که سه راه اصلی سرمایه گذاری در این کشور از قرار زیر است:
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کلمبیا
سرمایه گذاری در شرکت های کلمبیایی
سرمایه ­گذاری در بازار سهام کلمبیا
پنج مرحله جهت انجام سرمایه گذاری قانونی در کلمبیا:
افتتاح یک حساب بانکی یا حساب سرمایه گذاری در کلمبیا
فراهم نمودن مدارک لازم دال بر سرمایه گذاری شما و منبع وجوه پرداختی
حواله ی وجه از بانک خارجی به کلمبیا
تکمیل کردن فرم های ثبت سرمایه گذاری بانک فدرال. فراهم نمودن مدارک لازم به مؤسسه ی مالی کلمبیایی دریافت کننده ی حواله (بانک شما یا بانک سرمایه گذاری).
اخذ گواهی از بانک فدرال مبنی براینکه سرمایه گذاری شما با صحت کامل ثبت شده است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور کلمبیا  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور کلمبیا ” بوگاتا ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی   مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کلمبیا ” بوگاتا ” می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  کلمبیا ” بوگاتا ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در کلمبیا ، افتتاح حساب بانکی در کلمبیا ، اقامت و پاسپورت کلمبیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کلمبیا ، رفع دیپورتی اقامت کلمبیا ،قبول وکالت در کلمبیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کلمبیا

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
   با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور  کلمبیا ” بوگاتا ” میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کلمبیا ” بوگاتا ” برخوردار شوید.

مراحل ثبت شرکت در کلمبیا

1- اولین قدم برای ثبت یک شرکت در کلمبیا این است که اطلاعات اولیه به صورت رایگان در وبسایت اتاق بازرگانی کلمبیا Cámara de Comercio (Chamber of Commerce) ثبت گردد. در این زمینه شما می توانید شخصأ این اقدام را انجام دهید و یا از وکیل و کارشناس حقوقی کمک بگیرید. به طور کلی جهت انجام مراحل حقوقی ثبت شرکت در کلمبیا شما با سه نهاد در ارتباط هستید: اتاق بازرگانی، بانک خصوصی جهت افتتاح حساب، اداره مالیات
 2- جمع آوری اطلاعات و مدارک اساسی که در سایت مربوطه  کشور کلمبیا  اعلام شده است.
 3- مراجعه به مرکز اطلاع رسانی سایت مربوطه  کشور کلمبیا   به محل سرمایه گذاری و گرفتن اطلاعات کامل جهت ثبت یک شرکت
 4- ارائه فرم های تکمیل شده همراه با فتوکپی از ID card تمامی سهامداران و شرکا
 5- ارائه بیزینس پلان یا طرح توجیه
 6- زمانیکه تمامی مدارک بررسی و تأیید شد شما می بایست هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید (۷% از سرمایه شرکت + COP$40,000 هزینه های اضافی)
 7- پس از انجام این مراحل شما می بایست فرم Pre-RUT که در وبسایت DIAN’s تحت عنوان ‘solicitud inscripción RUT- Tipo inscripción – Cámara de Comercio’ چاپ و تکمیل نمایید.
 8- افتتاح حساب در یکی از بانکهای خصوصی در کلمبیا (با توجه به اینکه بانکهای مختلف میزان سوددهی و بهره های متفاوتی دارند حتمأ در انتخاب بانک دقت لازم را مبذول بفرمایید)
 9- گواهی افتتاح حساب و یک نسخه کپی از ID card نماینده قانونی شرکت را به DIAN office ارائه دهید.  این مرکز به شما یک NIT (Tax ID number) جهت ثبت نام مالیاتی ارائه می دهد.

 چند اقدامی که شما می بایست پیش از مراجعه به Cámara de Comercio انجام دهید:

_انتخاب نام شرکت: این نام الزامأ همان گزینه ای که در ذهن شماست نیست. نام قانونی razón social و نام تجاری marca می تواند متفاوت باشد. مسائل مهمی که شما می بایست در انتخاب نام در نظر بگیرید در پایگاه اطلاعاتی آنلاین Cámara de Comercio در دسترس هستند.
 _در کلمبیا فعالیت های اقتصادی توسط CIIU codes طبقه بندی شده است. فعالیت های مختلف مشمول مالیات و مراحل ثبت متفاوتی خواهند شد. CIIU codes را نیز می توانید در پایگاه اطلاعاتی Cámara de Comercio به صورت آنلاین ملاحظه نمایید.
_تعریف نوع شرکت و تعداد عوامل و شرکای شرکت در مرحله نخست جزء مراحل مهم است.
 _شما می توانید به عنوان یک شخص حقیقی اقدام به ثبت شرکت نمایید. این موضوع و تعداد شرکا در میزان مالیات شرکت تأثیرگذار خواهد بود. رایج ترین نوع شرکت Sociedad por Acciones Simplificadas (S.A.S.) است. بیش از یک شریک در این نوع شرکت امکان حضور دارند.
_شما می بایست یک سند قانونی برای شرکت تعریف کنید. این سند شامل نام و اطلاعات هویتی شرکای شرکت، نام شرکت، قوانین هیئت مدیره، فعالیت شرکت، شکل سرمایه شرکت، مسئولیت شرکا، شرایط انحلال شرکت و اطلاعات دیگر است.
 _این شرکت می بایست یک نماینده قانونی داشته باشد. نماینده قانونی شرکت می تواند شخصی غیر از صاحبان سهام باشد و مسئول امضای اسناد حقوقی و قراردادهاست.

 انواع شرکت در کلمبیا

1-شرکت با مسئولیت محدود (LTDA.): یک LLC می بایست حداقل دو شریک داشته باشد و حداکثر می تواند ۲۵ شریک داشته باشد. مسئولیت هر شریک در این نوع شرکت به میزان سرمایه شخص است.
 2-شرکت SA: این نوع شرکت می بایست حداقل ۵ سهامدار داشته باشد.
 3-مشارکت محدود (Sociedad en Comandita)
 4-شعبه از یک شرکت خارجی
 5-شرکت سهامی ساده
 تفاوت FCB و SAS
FCB یک شرکت وابسته به شرکت مادر است و فاقد وجود حقوقی مستقل است. SAS یک نهاد حقوقی مجزا از یک شرکت مادر است و می تواند هر گونه کسب و کار قانونی را انجام دهد. سهامداران شرکت به میزان سهم خود مسئول هستند همچنین مسئول کار، مالیات و هر گونه تعهد شرکت هستند..
 ثبت شرکت در کلمبیا نیازمند اطلاع از قوانین حقوقی است که علم این موضوع صرفأ در اختیار کارشناس حقوقی و وکیل مهاجرت است.

 پذیرش  وکالت و مشاوره جهت اقامت کلمبیا ” بوگاتا ”   از طریق کار

 اجازه کار در کلمبیا

کارفرمای آینده شما در کلمبیا باید یک درخواست اجازه کار به مقامات مربوطه در کلمبیا ارائه دهد. پس از ارسال درخواست مهاجرت،  پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و نتیجه نهایی در ۳۰ تا ۴۵ روز مشخص می  شود. پس از تایید درخواست، کارمند بین ۹۰ روز تا ۶ ماه (بسته به هر مورد) فرصت دارد تا برای درخواست ویزای خود به کنسولگری کلمبیا مراجعه کند. ویزا طی ۳ تا ۴ روز پس از ثبت درخواست در کنسولگری صادر می شود.

تغییر وضعیت مهاجر از بازدیدکننده به وضعیت کار

یک کارمند خارجی می تواند وضعیت مهاجرت خود را از وضعیت بازدید کننده به وضعیت کار در کلمبیا تغییر دهید. کارمند خارجی می تواند حین فرایند بررسی درخواست اجازه کار در کلمبیا باشد؛ با این حال، کارکنان تا قبل از صدور اجازه کار و ثبت آن در INM نمی توانند کار خود را شروع کنند. در این موارد، پس از تایید درخواست اجازه کار، کارمند باید شخصاً به INM مراجعه کند تا مدارک مهاجرت FM-3 خود را به دست آورد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کلمبیا وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی کلمبیا مهاجرتی ، سفارت کلمبیا مهاجرتی ، ویزای تحصیلی کلمبیا مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری کلمبیا مهاجرتی ، ویزای کاری کلمبیا مهاجرتی ، ویزای ازدواج کلمبیا مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق کاری ( نیروی متخصص ) وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اگر قصد اخذ ویزای کاری کلمبیا را دارید (تحت عنوان ویزای کارآفرینی نیز شناخته می­شود)، باید از شرایط بخصوصی برخوردار باشید. این نوع ویزاها معمولاً مخصوص متخصصین هستند؛ بنابراین شما موظف هستید که مدارک خود را ارائه دهید (نظیر کپی مدرک تائید شده و رسمی دانشگاه یا گواهی تحصیل در یک رشته). بهتر است پیش از درخواست ویزای کاری شغل مورد نظر خود را بیابید، زیرا موظف هستید که قرارداد کاری خود را ارائه دهید. به علاوه شرکتی که قصد اشتغال در آن را دارید موظف است که اسپانسر درخواست شما شود. مدت اعتبار ویزای کاری معمولاً  یک ساله است. پس از اینکه به مدت ۵ سال متوالی این ویزا را داشته باشید می­توانید برای اقامت دائم درخواست بدهید.

  انواع ویزای کار کلمبیا

جهت مهاجرت به کلمبیا ویزاها به دو نوع تقسیم می­شوند: مجموعه­ی N برای ویزاهای دائمی و مجموعه­ی T برای ویزاهای موقتی. نسبتاً محدودیت­های اندکی در مورد صدور ویزا اعمال می­شود و برخلاف برخی از سایر کشورهای آمریکای لاتین هیچ گونه شرط واکسیناسیون یا محدودیت­های مالی در مورد صدور ویزا وجود ندارد.

  مزایای کار در کلمبیا

 1- بیشتر کارگران سالانه دو حقوق اضافی دریافت می­کنند؛ یکی پیش از کریمس و دیگری پیش از عید پاک.
 2- به طور کلی به علاوه بر یکشنبه­های نخل و عید پاک, ۱۸ تعطیلات در کلمبیا وجود دارد (۱۲ تعطیلات کاتولیک و ۶ تعطیلات مدنی). به علاوه چندین تعطیلات محلی نیز وجود دارد (به عنوان مثال دو روز تعطیلی فقط برای کارناوال در بارانکیلا)
3- تمام کارگران می­توانند از ۱۴روز تعطیلات با حقوق برخوردار شوند.
 4- مدت مرخصی تولد فرزند برای مادران ۱۲ هفته و برای پدران از ۴ تا ۸ روز است.
5- سن بازنشستگی برای مردان ۶۲ و برای زنان ۵۷ سال است. نظام بازنشستگی عمومی حدود ۶۵ تا ۸۰ درصد از متوسط حقوق پایانی فرد بازنشسته را پرداخت می­کند.
6- باید به کارگرانی که اخراج شده یا بدون دلیل خدمت آن­ها متوقف شده است حقوق کامل ماهانه برای هر سالی که در شرکت کار کرده­اند پرداخت شود.
7- حداقل دستمزد در این کشور ۵۸۹۵۰۰ پزوی کلمبیا است. بیشتر مهاجران می­توانند به راحتی در یک خانه ی بزرگ حتی با یک نظافت­چی یا آشپز با هزینه­ی ماهانه کمتر از ۱۵۰۰ دلار آمریکا زندگی کنند.
  8- غذای این کشور تازه، متنوع و سالم است. اگر به بازارهای محلی سر بزنید مواد غذایی بسیار ارزانی می­یابید.
9-  اجاره خانه تقریباً مقرون به صرفه است (هرچند بعضی مناطق شهرهای بزرگ ممکن است خیلی گران باشد). بسیاری از مالکین ترجیح می­دهند خانه­های خود را به خارجی­هایی مطمئن اجاره دهند.
10- خدمات رفاهی (برق، آب، تلفن) در این کشور اغلب به طرز حیرت­انگیزی ارزان است.
 11- حمل و نقل عمومی بسیار گسترده، کارآمد و مقرون به صرفه است. به نظر می­رسد که اتوبوس­ها مانند جریانی ثابت همیشه در خیابان­های اصلی در حرکت هستند.
12- در شهرهای بزرگ یک مسیر تاکس از ۲ دلار تا ۸ دلار تخمین زده می­شود (در بیشتر شهرها).
13- برای آن دسته از افرادی نیز که قصد دارند خودشان رانندگی کنند، خودروهای دست دوم و استعمال شده در آمریکای لاتین بسیار ارزان هستند.
 14- هرچند نسبتاً تعداد اندکی مهاجر در این کشور وجود دارد، همان تعداد اندک نیز بیشتر در بوگوتا پایتخت این کشور و جزایر محبوب ساحل شمال (کارائیب) پراکنده شده­اند.
15- کلمبیا از سرمایه­گذاری خارجی بسیار استقبال می­کند و ویزا گرفتن نسبتاً ساده است.
16- به دلیل اجرای پیمان تجارت آزاد ۲۰۱۲ با ایالات متحده کلمبیا یکی از بزرگ­ترین صادرکنندگان کالاهای آمریکایی بشمار می­رود. به علاوه این کشور ارتباطاتی قوی با اروپا و آسیا دارد. به این معنی که نسبت به کشورهای آمریکای جنوبی محصولات بیشتری با قیمتی ارزان­تر در این کشور موجود است.
17- کلمبیا ۱۸ تعطیلات ملی را جشن می­گیرد و به رژه­ها و جشنواره­های رنگارنگش شهرت دارد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
کلمبیا کشوری است دارای اقتصادی در حال رشد، دولتی پایدار و پیرو آموزش و بهداشت جهانی.
کشور کلمبیا استقبال خیلی خوبی از خارجی­ها می­شود: کلمبیایی­ ها بسیار مهمان­ نوازند و خیلی زود احساس خواهید کرد که عضوی از خانواده­ی آن­ها هستید.
اهالی کلمبیا تقریباً هیچ لهجه ندارند؛ بنابراین اسپانیایی حرف زدن آن­ها را آسان­تر می­توان متوجه شد. این امر برای مهاجرینی که دایره واژگان محدودی از زبان اسپانیایی را آموخته­اند یا سعی دارند ضمن سکونت در خارج از کشور زبان اسپانیایی را نیز بیاموزند مفید واقع می­شود.
در هر کشور قوانینی مخصوصی برای ازدواج با شهروندان کشورهای دیگر وجود دارد. ازدواج با یک تبعه کشور کلمبیا دارای شرایط زیر است.

دلایل مهاجرت به کلمبیا به شرح زیر است :

 شهروند کلمبیایی و شهروند خارجی باید ثابت کنند در حال حاضر مجرد می­باشند. مدارک شهروند کلمبیایی به منظور تأیید مجرد بودن وی (عدم ازدواج یا طلاق) توسط یک قاضی یا دفتر اسناد رسمی بررسی می­گردد. همچنین لازم است مدارک شهروند خارجی در کشور خودش به تأیید رسمی برسد و توسط یک مترجم به زبان اسپانیایی ترجمه گردد. به طور کلی همزمان با دو نفر ازدواج در کلمبیا ممنوع است و دولت کلمبیا در این مورد بسیار سخت گیر می­باشد.
چنانچه هر یک از طرفین یا هر دو قبل از ازدواج در کلمبیا دارای فرزند باشند، به منظور تأیید تأمین حقوق و رفاه فرزندان توسط والدین، دارایی­ های آن ها توسط قاضی بررسی می­گردد. قاضی تا زمانی که از این حیث مطمئن نگردد، مجوز ازدواج صادر نمی­کند.

  ویزای ازدواج کلمبیا

ویزای ازدواج کلمبیا با نام TP-10، ابتدا به صورت سه ساله صادر می­گردد، سپس دو سال دیگر تمدید خواهد شد. بعد گذشت این مدت (پنج سال)، شخص متقاضی می­تواند برای گرفتن شهروندی کلمبیا در خواست دهد. لازم به ذکر است که شرط اصلی برای درخواست شهروندی این است که متقاضی حداقل دو سال از این پنج سال را در کلمبیا اقامت داشته باشد. همچنین مدت زمان لازم برای اخذ این ویزا بسته به تصمیم افسر پرونده، جایی که شخص متقاضی درخواست می­دهد و شانس متقاضی متفاوت می­باشد ولی معمولاً اخذ آن یک سال طول خواهد کشید.

  مدارک مورد نیاز برای ازدواج در کلمبیا

مدارک مورد نیاز برای ازدواج در کلمبیا به شرح زیر است :

یک قطعه عکس ۳x۴ با فرمت JPG  و حجم ۳۰۰ کیلو بایت، سایر مدارک باید با فرمت pdf ارائه گردد.
پر کردن فرم درخواست ویزا به صورت الکترونیکی.
گذرنامه­ معتبر با مدت اعتبار حداقل ۱۸۰ روز و دو صفحه خالی.
کپی از صفحه­ اصلی گذرنامه که حاوی اطلاعات شخصی باشد.
کپی از صفحه­ گذرنامه که آخرین ورود و خروج به کلمبیا را نشان دهد.
کپی کارت اقامت همسر کلمبیایی برای اخذ اقامت کلمبیا از طریق ازدواج
تایید مدارک ازدواج در کلمبیا توسط سیستم قضایی. این مدارک باید حداکثر سه ماه قبل از درخواست ویزا تهیه شده باشند.
نامه درخواست شهروند کلمبیایی برای صدور ویزای همسر. در صورت عدم حضور شهروند کلمبیایی، این نامه می­تواند توسط وکیل نیز تهیه گردد.
گواهی واکسیناسیون تب زرد برای افراد بالای یک سال. مدت اعتبار این گواهی ده روز پس از واکسیناسیون شروع شده و تا ده سال بعد اعتبار خواهد داشت.
 گاهی افسر ویزا، ممکن است از متقاضی مدارک بیشتر و یا مصاحبه حضوری درخواست نماید. بدیهی است متقاضی باید بدون فوت وقت نسبت به تهیه آن اقدام نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کلمبیا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

  تابعیت ارضی یا سیستم خاک یا اصل خاک

اصلی که به واسطه آن  تابعیت شخص از روی محل تولد شخص معلوم می شود تابعیت ارضی گفته می شودیعنی هر شخص در هر محلی متلود شود تابعیت آن محل تولد خود را به دست می آورد. امروزه اکثر دولت ها  به این قانون سیستم خاک عمل می کند اما کشورهایی مثل برزیل، یرخی از کشورهای آمریکای لاتین،  کانادا ، آرژانتین ، ونزوئلا سیستم خاک را برای تابعیت پذیرفته اند. طرفداران سیستم تابعیت ارضی به دلایل عقلانی ، اجتماعی و مصلحت و صلاح کشورهای کم جمعیت و مهاجر پذیر اشاره می کند چون هر فردی در محلی که تحت حاکمیت دولتی است متولد شود دیگر هیچ فردی بدون تابعیت نمی ماند. اگر شخصی در کشتی،هواپیما یا قلمرو در محدوده آن کشور متولد شود تابعیت تمام حقوق شهروندی آن کشور می شود.

  اصل خوان یا سیستم خون یا تابعیت نسبی

تابعیت نسبی یعنی سیستمی که در آن  تابعیت از طریق نسب به طفل تحمل می شود و طفل به محض تولد ، تابعیت پدر یا مادرش را تحصیل خواهد نمود . اصل خون شیوه ای است که ملیت هر شخص براساس ملیت یک یا هر دوی پدر یا مادر  او تعیین می شود ،این تابعیت شهروندی گاهی براساس اقلیت های اجتماعی یا اقوام فرهنگی نیز تعریف می گردند. اصل خون به محلی که طفل در آنجا متولد می شود  تابعیت پدر یا مادر خود را دارا است. کشورهایی مانند ایران ، سوئیس ، آلمان ، اتریش و مجارستان سیستم خون را برای تابعیت انتخاب و پذیرفته اند .
همانطور که مشخص شد پس بعضی از دولتها سیسنم خاک و بعضی سیستم خون را پذیرفته اند ، کشور کلمبیا سیستم خون و سیستم خاک را هر دو را  پذیرفته است اگر شخصی در خاک کشور کلمبیا متولد شود تنها در صورتی میتواند اقامت و تابعیت کلمبیا را اخذ نماید که یکی از والدین آن کلمبیایی باشد.

  مبحث تابعیت در کلمبیا

تابعیت قانون اساسی کلمبیا در جولای ۱۹۹۱ و قانون شهروندی در یکم فوریه ۱۹۹۳ به تصویب رسید. تولد در قلمرو کلمبیا از باعث اعطای تابعیت نیست .
  کودک متولد شده توسط تبار کلمبیا
کودک متولد شده در کلمبیا زمانی که می تواند تابعیت و اقامت کلمبیایی را کسب کند که یکی از پدر یا مادر فرزند شهروند کلمبیایی باشد.
کودک متولد شده در خارج از کشور (کودک متولد شده در خارج از قلمرو کلمبیا) در صورتی که حداقل یکی از که پدر و مادرش شهروند کلمبیایی باشد میتواند تقاضای اقامت و تابعیت کلمبیا را نماید ، کودک متولد شده در کلمبیا از پدر و مادر خارجی ملی، تنها در صورتی که حداقل یکی از والدین اقامت قانونی کلمبیا را داشته باشد .

افراد گروه های زیر ممکن است شهروندی کلمبیا را تحت شرایط خاصی به دست بیاورند :

اتباع خارجی که در کشور کلمبیا به مدت ۵ سال قانونی زندگی کند می تواند شهروند کلمبیا را به دست آورند. مردم در آمریکای لاتین و کارائیب برای اخذ شهروند کلمبیایی نیاز به ۱ سال اقامت در کلمبیا را دارا هستند . یا دارند و اتباع خارجی که با یک شهروند کلمبیایی ازدواج میکنند باید به مدت دو سال اقامت در خاک کلمبیا را داشته باشند.

  از دست دادن تابعیت

از دست دادن تابعیت به ۲ صورت ارادی است یعنی خود شخص به سفارت مراجعه کند جهت از بین بردن شهروند کلمبیایی است و مورد دوم غیر ارادی است یعنی مرتکب جرم یا جنایتی شده باشد می تواند تابعیت خود را از دست دهد.

الزامات مورد نیاز برای درخواست شهروندی کلمبیا عبارتند از

1- کپی از تمامی صفحات پاسپورت شخص
2- کپی از ویزای RE معتبر
3- گواهی اشتغال پوشش شش ماه گذشته
4- برای متقاضیان مرد بین سنین ۱۸ تا ۵۰ سال باید وضعیت نظامی خود را از کشور خود ارائه دهند
5- چهار قطعه عکس گذرنامه ای
نامه به وزیر امور خارجه خارج از کشور و درخواست تابعیت که شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس فعلی، اطلاعات تماس، کشور مبدا، ملیت، تابعیت فعلی و آدرس آخرین  محل قبل از ورود به کلمبیا و دلایل درخواست شهروندی
کپی اظهارنامه مالیاتی کلمبیا
مجوز برای وزارت امور خارجه به درخواست گزارش برای تابعیت، مالیات و سایر اطلاعات مربوطه از مقامات دیگر
گواهی ازدواج در صورتیکه  شخص با یک شهروند کلمبیایی یا شخصی که اقامت دائم کلمبیا را دارد ازدواج کرده باشد.
قوانین به دنیا آوردن فرزند و گرفتن شهروندی در حال تغییر است و کشورها به سمت پایان دادن به این قانون حرکت می‌ کنند. تاکنون کشورهای استرالیا، نیوزیلند، ایرلند، فرانسه، مالتا و هند به این قانون پایان داده‌ اند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در کلمبیا ، افتتاح حساب بانکی در کلمبیا ، اقامت و پاسپورت کلمبیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کلمبیا ، رفع دیپورتی اقامت کلمبیا ،قبول وکالت در کلمبیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کلمبیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کلمبیا از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و بین المللی (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور کلمبیا همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور کلمبیا می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

نظام آموزش و پرورش کلمبیا

آموزش و پرورش کلمبیا شامل یک سیستم ۱۱ ساله ابتدایی و متوسطه است که متشکل از ۵ سال دوره ابتدایی، ۴ سال دوره متوسطه و ۲ سال دبیرستان به عنوان دوره پیش از دانشگاه و سه سطح دوره دانشگاهی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) و دوره های غیر دانشگاهی تکنسین و تکنولوژیست ارائه شده در مؤسسات فنی و حرفه ای می باشد. آموزش ابتدایی و رایگان برای همه دانش آموزان سنین ۵ تا ۱۵ سال در دسترس می باشد. زبان آموزش در کلمبیا اسپانیایی است اما در سال ۲۰۰۴ آموزش دو زبانه در سیستم آموزش ترویج شد. آموزش ابتدایی در سن ۶ سالگی آغاز می شود و برنامه آموزشی توسط آموزش و پرورش در هر سال اعلام می شود: علوم طبیعی و محیط زیست، تاریخ، جغرافیا، علوم اجتماعی، هنر، اخلاق، تربیت بدنی و ورزش، زبان اسپانیایی و زبان خارجی، مطالعات دینی، ریاضیات و علوم علوم انسانی
آموزش متوسطه ۶ ساله است و به دو دوره تقسیم می شود. دوره اول ۴ ساله است و اکثر دانش آموزان در سن ۱۱ سالگی وارد این دوره می شوند. دوره دوم ۲ ساله است برای دانش آموزان ۱۵ تا ۱۶ سال در نظر گرفته شده است. پس از پایان دوره متوسطه دانش آموزان موفق به اخذ مدرک دیپلم ایالات متحده می شوند و با قبولی در آزمون پیشرفت تحصیلی که در هر سال ۲ بار برگزار می شود اجازه ورود به دانشگاه خواهند داشت.

آموزش عالی

مؤسسات آموزش عالی و دانشگاههای کلمبیا به صورت دولتی و خصوصی اداره می شود. هزینه تحصیل در مؤسسات دولتی در هر ترم حدود ۹۷۰ دلار است و هزینه هر ترم در مؤسسات خصوصی ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار است. هزینه زندگی دانشجویی در کلمبیا ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ماهیانه نسبت به شهر و نوع مسکن متغیر است. دوره های دانشگاهی شامل دو ترم در سال است. ترم A از ماه فوریه تا ژوئن است و ترم B از ماه جولای تا نوامبر است. ویزای موقت دانشجویی TE برای نهایتأ مدت یکسال صادر می شود و دانشجویان برای اخذ این ویزای می بایست ثبت نام در یک مؤسسه یا دانشگاه را اثبات کنند.

 شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کلمبیا

بسیاری افراد جهت مهاجرت به کلمبیا معمولا از طریق تحصیل در کلمبیا اقدام می کنند، به طور کلی میتوان پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در کلمبیا نسبت به اخذ شهروندی یا تابعیت کلمبیا میتوانند اقدام کنند، البته این روش یکی از روش های مهاجرت به کلمبیا می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در کلمبیا و سرمایه گذاری در کلمبیا نیز وجود دارند . تابعیت کلمبیا از طریق تولد فرزند در کلمبیا جزو این روش ها نمی باشد و مورد پذیرش کلمبیا نیست.

تحصیل در کلمبیا

همانطور که می دانید کلمبیا از شرایط تحصیلی مطلوبی برخوردار است و افرادی که متقاضی تحصیل در کلمبیا هستند این امکان را دارند که در هر ۳ مقطع ( لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا ) تحصیلات خود را ادامه دهند همچنین برای تحصیل خود در هر مقطعی می توانند از بورس تحصیلی در کلمبیا استفاده نمایند.
تحصیل در مقطع لیسانس در کلمبیا در حدود ۴ سال به طول می انجامد و همچنین تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کلمبیا در حدود ۲ سال و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در کلمبیا در حدود ۳ تا ۵ سال به طول می انجامد.

شرایط دریافت بورس تحصیلی در کلمبیا

برای اخذ بورس تحصیلی در کلمبیا بهتر است بدانید که این امکان را دارید که در هر مقطعی که تحصیل می کنید بورس متناسب با همان مقطع را نیز دریافت کنید اما این نکته را بدانید که میزان بورس تحصیلی در کلمبیا متفاوت است و بستگی به نمرات و شرایط فرد دانشجو دارد.

موارد اخذ بورس تحصیلی در کلمبیا

1- اخذ بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی
2- اخذ بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد
3- بورس تحصیلی در مقطع دکترا
4- بورس تحصیلی برای فوق دکترا
5- اخذ بورس تحصیلی برای رشته MBA در کلمبیا
مواردی که با اخذ بورس تحصیلی در کلمبیا پوشش داده خواهد شد
1- پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه های تحصیل فرد متقاضی
2- پرداخت بیمه درمانی برای فرد متقاضی
3- پرداخت کمک هزینه  زندگی فرد متقاضی

چه مدارکی برای مهاجرت تحصیلی به کلمبیا و دریافت بورس تحصیلی در کلمبیا مورد نیاز است

بهتر است این مطلب را بدانید که برای تحصیل در کلمبیا مدارکی مورد نیاز است که این مدارک با توجه به رشته تحصیلی فرد متقاضی و همچنین نوع دانشگاه و مقطعی که فرد متقاضی در آن تحصیل می نماید متفاوت خواهد بود اما مدارک مورد نیاز برای تحصیل در کلمبیا به شرح زیر است:
1- پاسپورت فرد متقاضی تحصیل در کلمبیا
2-  دو قطعه عکس از فرد متقاضی تحصیل در کلمبیا
3- اصل دیپلم و پیش دانشگاهی فرد متقاضی  به همراه ریز نمرات آنها
4- نامه تمکن مالی فرد متقاضی تحصیل در کلمبیا
5- اخذ ویزای دانشجویی فرد متقاضی تحصیل در کلمبیا

دانشگاه های کلمبیا

باید بدانید که دانشگاه های کشور کلمبیا در رتبه بندی های دانشگاه های جهانی QS قرار دارند، این امر بدین معناست که دانشگاه های این منطقه در رتبه ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند. در سال ۱۵/۲۰۱۴ کشور کلمبیا ورودی های بسیاری از دانشگاه Los Andes داشته است، دانشگاهی که در رتبه ۷ آمریکای لاتین و ۲۶۲ جهانی قرار دارد. دانشگاه Nacional de colimbia از این قاعده مستثنی نیست چرا که این دانشگاه رتبه ۱۳ در آمریکای لاتین و رتبه ۳۱۶ جهانی را به خود اختصاص داده است. دانشگاه Pontificia و Javeriana در رتبه ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند این در حالیست که دانشگاه Antioquia در رتبه ۵۰۰ دانشگاه برتر می باشد. تحصیل در کلمبیا به افراد متقاضی تحصیل در امریکای لاتین پیشنهاد می شود.

 دانشگاه Los Andes کلمبیا

این دانشگاه در رتبه ۷ رتبه بندی های QS قرار دارد. این درحالیست که در سال ۲۰۱۵ این دانشگاه رتبه جهانی بسیار بالایی را کسب کرده است. دانشگاه los Andes کلمبیا به عنوان رهبر دیگر موسسات کلمبیا در نظر گرفته می شود. دانشگاهی که در سال ۱۹۴۸ تاسیس گشت. این دانشگاه یک موسسه خصوصی می باشد که حدود ۲۵۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده است. این دانشگاه با نام Uniandes شناخته می شود، دانشگاهی که ۹ دانشکده را در خود جای داده است. این بسیار حائز اهمیت است که بدانید که این دانشگاه نسبت به تدریس دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیاری مبادرت می ورزد. این دانشگاه در مرکز تاریخی و شهر Bogota واقع شده است، منطقه ای که در میان دانشجویان از شهرت بسیار والایی برخوردار است.

دانشگاه ملی de Colombia

این دانشگاه یکی از بزرگترین موسسه های آموزشی خواهد بود. دانشگاه ملی de Colombia حدود ۴۴۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده است که بسیاری از آنان در مقطع کارشناسی می باشند. این دانشگاه در حال حاضر در رتبه ۱۳ دانشگاه های آمریکای لاتین و رتبه ۳۱۶ جهان قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۶۷ تاسیس گشت. ناگفته نماند که دانشگاه de Colombia یک دانشگاه دولتی می باشد. مخفف نام این دانشگاه ” UNAL ” خواهد بود. این دانشگاه محوطه های دانشگاهی بسیاری در مناطق مختلف کلمبیا خواهد داشت. این در حالیست که اصلی ترین مرکز دانشگاهی در Bogota قرار دارد.

 دانشگاه de Antioquia

این دانشگاه از قدیمی ترین دانشگاه های دولتی کشور کلمبیا به حساب می آید. دانشگاهی که در سال ۱۸۰۳ توسط پادشاه اسپانیایی Charles IV تاسیس گشت. در ابتدا این دانشگاه با نام کالج Franciscan خوانده می شد. اما پس از مستقل شدن از کشور اسپانیا و با وجود برنامه های آموزشی جدید در کلمبیا، تغییر نام داد. امروزه دانشگاه de Antioquia حدود ۳۱۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در خود جای داده است. ناگفته نماند که این دانشگاه از دیگر دانشگاه های کشور کلمبیا به حساب می آید. در حال حاضر این دانشگاه در رتبه ۲۷ آمریکای لاتین و ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این دانشگاه در شهر دوم کشور کلمبیا یعنی ” Medelline ” قرار دارد.

 دانشگاه Pontificia

این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی کشور کلمبیا و به عنوان یک موسسه آموزش عالی در نظر گرفته می شود. دانشگاهی که در سال ۱۶۲۳ تاسیس گشت. این بسیار مهم است که بدانید که این دانشگاه جزء ۱۰۰ دانشگاه جهان می باشد که توسط جامعه عیسوی ( یک گروه مذبی که به عنوان عیسویان خوانده می شوند ) راه اندازی شد. این دانشگاه حدود ۲۲۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده است، دانشگاهی که محوطه اصلی آن در پایتخت کشور کلمبیا شهر Bogata قرار دارد. در حال حاضر این دانشگاه در رتبه ۲۷ آمریکای لاتین و ۳۴۷ جهانی قرار دارد.
دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی این کشور جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم نمی باشد.

 کمک هزینه تحصیلی

دانشگاه کلمبیا به منظور کمک به دانشجویانی که نیاز به کمک هزینه های تحصیلی برای ادامه تحصیل خود دارند انواع مختلف بورس و وام ها را به دانشجویان خود ارائه می کند. برخی از این موارد شامل:
بورس ها و هدایایی که به دانشجویان ارائه میشود.
مبالغی که به عنوان تشویق در شهریه به دانشجویان ارائه می شود.
وام هایی که دانشگاه به دانشجویان ارائه می کند.
وام های دولتی
وام های دیگر

 خوابگاه های دانشگاه کلمبیا

خوابگاه های دانشگاه کلمبیا طیف گسترده ای از انواع اتاق ها و خوابگاه ها را به دانشجویان خود ارائه می کند. از اتاق های خصوصی یک نفره تا انواع سوئیت ها با امکانات و تسهیلات مختلف. تمام خوابگاه ها نزدیک به دانشگاه هستند و با کمی پیاده روی میتوان به نقاط مختلف شهر کلمبیا دسترسی پیدا کرد. برخی از امکانات این خوابگاه شامل موارد زیر است:
اینترنت رایگان در اتاق ها و لابی خوابگاه
مستخدم ۲۴ ساعته
آشپزخانه های کوچک مشترک با فر، اجاق گاز و یخچال
ماشین لباسشویی و خشکشویی
حوله و ملحفه
امکان تهویه هوا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی کلمبیا

1- دو نسخه فرم درخواست ویزای تحصیلی تکمیل و امضاشده
2- سه قطعه عکس پاسپورتی
3- یکسری کپی از ۵ صفحه اول پاسپورت با حداقل ۳ماه اعتبار
4- اصل و کپی پذیرش از دانشگاه و یا مؤسسه ای در کلمبیا با حداقل ۱۰ ساعت کلاس آموزشی در هفته
5- اصل و ترجمه اسپانیایی گواهی تمکن مالی بانک مبنی بر اثبات وجود مبلغ یکسال تحصیل و زندگی

اسامی برخی دیگر از دانشگاههای معتبر کلمبیا

Saint Thomas Aquinas university
University of atlantico
University of valle
University of cartagena
University of los andes
Catholic university of Colombia
Del Rosario university
University of cauca
University of Quindío
University of cundinamarca
Itm instituto tecnologico metropolitano
Universidad de bogota Jorge tadeo lozano
Universidad del note Colombia
Technological university of pereira
Universidad ean
Universidad autonoma de occidente
Universidad Manuela Beltrán
Universidad Manuela beltran
Tecnologico de antioquio

هزینه زندگی و تحصیل در کلمبیا

با توجه به اینکه در کلمبیا دانشگاههای بسیاری وجود دارد می توان گفت که برخی از دانشگاهها خصوصی و برخی دیگر دولتی هستند به همین دلیل هزینه تحصیل در کلمبیا با توجه به نوع دانشگاه و همچنین رشته تحصیلی فرد متقاضی متفاوت می باشد اما به طور کلی هزینه تحصیل در کلمبیا و در دانشگاههای دولتی برای هر ترم مبلغی در حدود ۲۰۰۰۰۰۰ پزو و یا معادل ۹۷۰ دلار می باشد همچنین هزینه تحصیل در کلمبیا و در دانشگاههای خصوصی برای هر ترم مبلغی در حدود ۲۰۰۰۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰۰۰۰ پزو می باشد. در مورد هزینه زندگی در کلمبیا بهتر است این گونه بیان نماییم که هزینه زندگی با توجه به نوع و سبک زندگی هر فرد متفاوت می باشد و به طور کلی هزینه زندگی هر فرد به طور میانگین ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار در سال می باشد که می تواند از حد معمول آن کمتر و یا بیشتر شود.
در نهایت بهتر است بدانید که اگر در اندیشه مهاجرت به کلمبیا هستید می توانید از طرق متفاوتی اقدام نمایید که یکی از این طرق مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که با تحصیل در کلمبیا می توانید از امکانات آموزشی و تحصیلی همانند دانشجویان کلمبیایی برخوردار شوید همچنین می توانید برای بورس تحصیلی در کلمبیا اقدام کنید که با اخذ بورس تحصیلی در کلمبیا هزینه های خود را به حداقل خواهید رساند اما بهتر است بدانید که اخذ بورس تحصیلی در کلمبیا به آسانی امکان پذیر نخواهد بود و شخص متقاضی باید شرایط دریافت بورس را داشته باشد تا بتواند از بورس تحصیلی در کلمبیا بهره مند گردد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کلمبیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کلمبیا وکیل تخصصی ، ویزای توریستی کلمبیا وکیل تخصصی ، سفارت کلمبیا وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی کلمبیا وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری کلمبیا وکیل تخصصی ، ویزای کاری کلمبیا وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج کلمبیا وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کلمبیا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  کلمبیا ” بوگاتا ” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  کلمبیا ” بوگاتا “.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور کلمبیا ” بوگاتا ” و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کلمبیا ” بوگاتا ” به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور کلمبیا ” بوگاتا “.
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور کلمبیا ” بوگاتا ” برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کلمبیا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (بوگوتا ، مدلین ، کالی، بارانکیولا ، بوکارامانگا ، کارتاخنا  ، کوکوتا  ، پریرا ، سانتا مارتا )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور کلمبیا ” بوگاتا ” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور کلمبیا ” بوگاتا “.
2-پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور کلمبیا ” بوگاتا “.
3-پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور کلمبیا ” بوگاتا “.
4-پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور کلمبیا ” بوگاتا “.
5-قبول  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و کلمبیا ” بوگاتا “.
خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور کلمبیا ” بوگاتا ” شامل موارد زیر می شود:
 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  کشورکلمبیا ” بوگاتا “
3– افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  کلمبیایی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  کشورکلمبیا ” بوگاتا “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
5-  اخذ بیمه سلامت کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده کلمبیایی در کلیه مناطق کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت کلمبیایی در کلیه مناطق کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری کشورکلمبیا ” بوگاتا “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشورکلمبیا ” بوگاتا ” توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کشورکلمبیا ” بوگاتا “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای کشورکلمبیا ” بوگاتا “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور کشورکلمبیا ” بوگاتا “
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.