دریافت  ویزای توریستی  کره جنوبی توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کره جنوبی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  کره جنوبی توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کره جنوبی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کره جنوبی*مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر کره جنوبی* مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در کره جنوبی* مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در کره جنوبی* مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در کره جنوبی* مشاور رفع ریجکتی ویزای ژاپن * مشاور رفع دیپورتی از کشور کره جنوبی* قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور کره جنوبی توسط وکیل متخصص و بین المللی ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت کره جنوبی ، اخذ ویزای توریستی کره جنوبی ، وقت سفارت کره جنوبی ، اخذ ویزای تحصیلی کره جنوبی ، اخذ ویزای سرمایه گذاری کره جنوبی ، اخذ ویزای کاری کره جنوبی ، اخذ ویزای ازدواج کره جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور کره جنوبی ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور کره جنوبی از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور کره جنوبی

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور که جنوبی از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کرخ جنوبی از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کره جنوبی از طریق تولد

مشخصات کشور کره جنوبی

پایتخت : سئول
زبان : کره ای  نوع
 حکومت : جمهوری
 مساحت :   99/642 کیلومتر مربع
جمعیت :51/302/044 نفر
واحد پول : وون
دین : بودا
همسایگان : دریای زرد ، دریای ژاپن ، تنگه کره ، چین

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور کره جنوبی را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور کره جنوبی آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در کره جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی ، اقامت و پاسپورت کره جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کره جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت کره جنوبی ،قبول وکالت در کره جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کره جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای کاری ، ویزای زتجاری ، ویزای تحصیلی ) کشور کره جنوبی توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور کره جنوبی را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا B- 2 کره جنوبی:

1- اصل پاسپورت .
2-  قطعه عکس 3 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .
3- فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر حساب با حداقل موجودی 20 میلیون تومانی به انگلیسی .
4- کپی کارت ملی و شناسنامه ترجمه شده .
5- گواهی اشتغال به کار یا جواز کار ترجمه شده به انگلیسی .
6- ارائه رزرو هتل و بلیط هواپیما.

نکاتی در مورد ویزا کشور کره جنوبی :

دریافت ویزا کره بستگی بسیار زیادی به موجودی حساب بانکی شما دارد پی تا حد امکان موجودی حساب خود را افرایش دهید و هنگام ورود به کره حتما رزرو هتل خود را به همراه داشته باشید زیرا مامورین مرزی کره رزرو هتل شما را با هتل چک می کنند و امکان دارد در صورت نداشتن رزرو هتل از ورود شما به کشور کره جنوبی جلوگیری نمایند.
ویزا صادره کره جنوبی 1 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد و پس از ورود به کره جنوبی 30 روز می توانید با این ویزا در کره جنوبی بمانبد.
اخذ ویزای کره حداقل 20 روز کاری طول می کشد.
انواع ویزا کشور کره جنوبی :
1- ویزا توریستی
2- ویزا تحصیلی
3- ویزا کار
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت کره جنوبی ، دریافت ویزای توریستی کره جنوبی ، وقت سفارت کره جنوبی ، دریافت ویزای تحصیلی کره جنوبی ، دریافت ویزای سرمایه گذاری کره جنوبی ، دریافت ویزای کاری کره جنوبی ، دریافت ویزای ازدواج کره جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کره جنوبی  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

سرمایه گذاری در کره جنوبی

کره جنوبی اکنون دارای اقتصاد توسعه یافته و پیشرفته ای می باشد، از نظر بانک های جهانی در شمارکشور های پر درآمد و هفتمین صادرکننده بزرگ جهان است، در حال حاضر کره جنوبی یکی از شرکای بزرگ تجاری آمریکا می باشد. دولت کره جنوبی در سال 1998 برای جذب سرمایه گذاران خارجی قانون (FID) را تصویب کرد. سرمایه گذاری در کره جنوبی یکی از بهترین راه های مهاجرت برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی که به دنبال اقامت دائم کره جنوبی هستند می باشد.
 سرمایه گذاری در کره جنوبی به دلیل زیر ساخت سیاسی و مالی قوی با چارچوب قانونی جامع و برجسته ای که دارد برای سرمایه گذاران خارجی مطلوب می باشد. کره جنوبی به لحاظ استراتژیک و جغرافیایی برای روابط تجاری بین المللی درموقعیت خوبی قرار دارد و دارای یک اقتصاد قوی با روابط تجاری بین المللی است.

مزایای سرمایه گذاری در کره جنوبی

1- متقاضی اگر در مناطق آزاد کره جنوبی شرکت ثبت کند، برای مدتی از مالیات معاف می باشد. مانند منطقه آزاد اینچئون، بوسان و خلیج گوانگیانگ و … .
2- هیچ تعرفه ای به مدت 3 سال برای واردات شرکت ثبت شده در کره جنوبی وجود ندارد.
3- سرمایه ی سرمایه گذاران در کره جنوبی از امنیت بالایی برخوردار است.
4- سرمایه گذاران می توانند از ارز های خارجی و بانک های بین المللی برای انتقال ارز ها استفاده کنند.

اخذ ویزای سرمایه گذاری در کره جنوبی

 برای ویزای سرمایه گذاری حداقل 100 میلیون KRW برای راه اندازی کسب و کار جدید و زندگی بدون محدودیت لازم است.

شرایط سرمایه گذاری در کره جنوبی

کره جنوبی با توجه به ترکیب نادر از ثبات و نرخ رشد سریع اقتصاد برای سرمایه گذاران بین المللی بسیار جذاب می باشد.کره جنوبی برای جذب سرمایه گذاران بهترین راه برای انتقال فن آوری و سرمایه گذاری در خدمت تکنولوژی مناطق آزادی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده که ضمن استفاده از تعرفه های پایین، و معاف از مالیات، برای سرمایه گذاران در نظر گرفته اند که از امنیت بالایی برخوردار است. سرمایه گذاران خارجی می توانند از طریق ویزای D-8، ویزای C-2، ویزای E-4 و ثبت شرکت برای سرمایه گذاری در کره جنوبی اقدام کنند.
استانداردهای سرمایه گذاری در سال های اخیر تغییر کرده است، قبلا با سرمایه گذاری 50 میلیون KRW فرد می توانست اقامت موقت و دایمی خود را دریافت کند. ویزای کسب و کار و ویزای سرمایه گذاری نیز به عنوان یک ویزای اقامت دایمی D-8 (ویزای D-8 برای افرادی است که مایل به شروع کسب و کارهای کوچک در کره هستند. ویزای D-8 نیز برای مدیران منصوب خارجی شرکت های محلی، مدیران، مدیران ارشد و یا کارکنان با مهارت های تخصصی است.) شناخته شده است و به سرمایه گذاران خارجی اهدا می شود در صورتی که از معیارهای سرمایه گذاری برخوردار باشند. شرایط برای برآورده شدن برای کسب اجازه برای ثبت شرکت به شرح زیر است:
1- متقاضی باید حداقل 100 میلیون KRW را سرمایه گذاری کند.
2- متقاضی باید تهیه وتنظیم بیزینس پلان وگزارشی در مورد خدمات شرکت در آینده بنویسد.
3- تهیه آدرس دفتر شرکت دریکی از شهر های کره جنوبی

سرمایه گذاری در کره جنوبی از طریق ویزاهای دیگر

در حال حاضر در کره جنوبی سرمایه گذاری با ارقام بالای 12 میلیارد بوده، به این دلیل، تقاضا برای سرمایه گذاری بسیار زیاد است. اگر بخواهید از طریق ویزای D-8 برای تاسیس شرکت در مناطق آزاد کره جنوبی اقدام کند حداقل سرمایه گذاری 265 هزار دلار است. این ویزا برای مدت 6 ماه صادر می شود و بعد از 5 سال تمدید، تبدیل به اقامت دایم می شود.
ویزای C-2، تجارت کوتاه مدتی است که به مدت 9 ماه صادر می شود.
ویزای E-4، ویزایی برای انتقال تکنولوژی که ارایه دانش در زمینه علوم طبیعی یا فناوری، با توجه به زمینه های صنعتی، تخصصی، میتوانند وارد کره جنوبی شده و سرمایه گذاری کنند.
ویزای D-9، برای تجارت بین المللی می باشد.
محدودیت های سرمایه گذاری در کره جنوبی
سرمایه گذاران خارجی نمی توانند در 27 زمینه به طور مستقیم در کره جنوبی سرمایه گذاری کنند. مانند تولید برق و آب، رادیو تلویزیون، انرژی هسته ای، دامی و حمل و نقل.

مدارک لازم جهت سرمایه گذاری در کره جنوبی

1- پاسپورت معتبر (حداقل اعتبار 6 ماه)
2- طرح توجیهی اقتصادی برای اداره امور بازرگانی (بیزینس پلان)
3- نامه تمکن مالی
4- پرینت حساب بانکی
5- گواهی عدم سو پیشینه
6- سند ازدواج در صورتی که متقاضی متاهل باشد

بهترین وکیل مهاجرت به کره جنوبی

کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور کره جنوبی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کره جنوبی از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور کره جنوبی  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کره جنوبی  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   کره جنوبی  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در کره جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی ، اقامت و پاسپورت کره جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کره جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت کره جنوبی ،قبول وکالت در کره جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کره جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کره جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مزایای ثبت شرکت در کره جنوبی

1- شرکت با مسئولیت محدود حداقل ظرف ۲ ماه با یک مدیرعامل و یک سهامدار ثبت می شود.
2- نیازی به سفر به کره جنوبی برای تکمیل مراحل ثبت نیست.
3- هیچ محدودیتی جهت بازگشت سود و سرمایه و حساب ارزی خارجی نیست.
4- مناطق آزاد اقتصادی
_ شرکتهای ثبت شده در مناطق آزاد اقتصادی کره برای ۵ سال از مالیات معاف هستند. در حال حاضر ۸ منطقه آزاد اقتصادی من جمله اینچئون، بوسان و خلیج گوانگیانگ در کره وجود دارد.
_ در این مناطق هیچ تعرفه ای به واردات برای مدت سه سال برای شرکتهای ثبت شده در کره جنوبی وجود ندارد.
_ معافیت های مالیاتی به شرکتهایی که در این دو زمینه ثبت می شود تعلق می گیرد: ۱)سرمایه گذاری به مبلغ حداقل ۱۰ میلیون دلار آمریکا در زمینه کسب و کار و تجارت۲)سرمایه گذاری به مبلغ حداقل ۵ میلیون دلار در زمینه پزشکی و تدارکات
5- کارمندان
_ کره جنوبی با نرخ باسوادی بالای ۹۷% بیشترین نیروی کار ماهر را دارد. بررسی ها نشان می دهد ۸۰% از بزرگسالان(۲۵_۶۴) دارای مدرک دانشگاهی هستند.
_ طبق اعلام سازمان همکاری اقتصادی و توسعه جهانی(OECD) کشور کره جنوبی بالاترین رتبه در IQ در زمینه ریاضیات، علوم و حل مسئله دارد.

انواع شرکت در کره جنوبی

 1- شرکت با مسئولیت محدود (یوهان Hoesa)
این نهاد یکی از شایع ترین انواع شرکتهای ثبت شده در کره جنوبی توسط سرمایه گذاران خارجی است. شرکت با مسئولیت محدود (LLC) امکان ثبت با معرفی یکی از افراد اصلی و یک سهامدار در زمان ۲ هفته ثبت می شود.
2-  دفتر شعبه
 3- دفتر نمایندگی (RO)
 4- مشارکت عمومی (Hapmyong Hoesa)
5-  مشارکت با مسئولیت محدود (Hapja Hoesa)
 6- شرکت سهامی (Chusik Hoesa)

مراحل ثبت شرکت

1- تهیه طرح توجیه اقتصادی و پیش بینی عملکرد شرکت در آینده(بیزینس پلان)
2- ارائه گذرنامه شخص متقاضی و همراهان وی به همراه آدرس دقیق محل سکونت با تأیید دفتر اسناد رسمی محل سکونت فرد: این مدارک می بایست ترجمه شده و به تأیید کنسولگری کره جنوبی برسد که پروسه تأیید یک هفته طول می کشد.
3- ارائه اجاره نامه یک دفتر تجاری در کره جنوبی
4- ارائه نام شرکت: این نام می بایست در دادگاه عالی کره جنوبی تأیید شود.
5- تنظیم اساسنامه شرکت
6- ارائه اساسنامه شرکت
7- ثبت نام شرکت در اداره مالیات کره جنوبی و دریافت شماره شناسایی مالیات و گواهی کسب و کار
8- افتتاح حساب پس از انجام همه مراحل ثبت به نام شرکت یا شخص اصلی
سرمایه گذاران خارجی که قصد راه اندازی و ثبت شرکت در کره جنوبی را دارند می توانند برای ویزای سرمایه D-۸ اقدام نمایدو البته متقاضی می بایست وجود سرمایه ای به مبلغ حداقل ۴۵۰۰۰ دلار آمریکا را در حساب بانکی خود اثبات نماید.

حقوق شرکا و سهامداران جهت ثبت شرکت در کره جنوبی

محدودیت حقوق مربوط به سهام. محدودیت حقوق مربوط به سهام در مقالات مفصلا شرح داده شده و می تواند محدود باشد:
1- حق رای
2- حقوق به سود سهام
3- حقوق برای دریافت توزیع دارایی در انحلال

حقوق رستگاری و تبدیل

در صورت انتخاب حسابرس قانونی یا بازرس، اگر سهامدار دارای بیش از 3 درصد از کل سهام صادر شده و قابل پرداخت باشد، باید از حق استفاده از حق رای که مربوط به سهام بیش از 3 درصد است، محروم شود. به عبارتی سهام یا حق سهم سهامدار معلق خواهد شد.انتقال سهام در شرکت ممكن است به موجب مقررات مربوط به تصويب هیئت مدیره باشد یا اینکه در مجامع خاص در صورت پیشبینی در اساسنامه در مورد انتقال سهام تصمیم گیری شود.
سهامداران یا شرکای شرکت به غیر از حقوق پیش بینی شده در اساسنامه که معمولا حقوق ثابتی است در صورت سود دهی شرکت می توانند از حقوق ذیل نیز بهرمند شوند:
دریافت سود سهام
رای در جلسه سهامداران
دارایی های باقی مانده را در انحلال دریافت کنید
با این حال، حقوق خاص سهامداران ممکن است تنها زمانی اعمال شود که درصد مشخصی از سرمایه متعلق به آن است.

ساختار مدیریت ثبت شرکت در کره جنوبی

یک شرکت در کره جنوبی می بایست دارای هییت مدیره ای باشد که حداقل از سه مدیر تشکیل شود و در راس آنها مدیریت عامل حضور دارد، همچنین می بایست یک حسابرس قانونی داخلی یا بازرس داشته باشد، مگر اینکه این شرکت دارای کل سرمایه کمتر از 1 میلیارد KRW باشد، در این صورت تنها یک یا دو مدیر باید وجود داشته باشد. لازم به ذکر است برای مدیران که ملیت کره جنوبی را ندارند محدودیتی در قوانین تجاری پیش بینی نشده است.

مسئولیت مدیران و بازرسان پس از ثبت شرکت در کره جنوبی

مدیران شرکت کره ی جنوبی دارای وظایف و مسوولیت هایی نسبت به تصمیم گیری ها و معاملات شرکت دارند، بنابراین چنانچه مدیری قوانین و مقررات شرکت را نقض کند و به عبارتی قوانین را اجرا نکند یا از اجرای قوانین تخطی کند و به طور کلی به واسطه ی غفلت و مسامحه ی مدیر خساراتی به شرکت وارد شود به طور انفرادی یا مشترک (چناچه دو مدیر بیشتر باشند)، در قبال شرکت و اشخاص ثاث خارج از شرکت مسوولیت خواهند داشت.

مسوولیت شرکت مادر در کره جنوبی

شرکت مادر و شرکت های تابعه، مستقل از اهداف قانونی هستند( به این معنا که هر یک شخصیت حقوقی جداگانه ای دارد). یک شرکت مادر معمولا برای تعهدات شرکت های تابعه خود مسئولیتی ندارد مگر اینکه:
این قرارداد اجباری است
تحت قانون جریمه مسئولیت دارد
سایر شرایط استثنایی اعمال می شود.

وکیل ثبت شرکت در کره جنوبی

ثبت شرکت در کره جنوبی مراحل پیچیده و طولانی دارد که مستلزم داشتن اطلاعات حقوقی مکفی از قوانین تجاری کره جنوبی می باشد. چنانچه شما عزیزان قصد مهاجرت به کره جنوبی از طریق ثبت شرکت و به تبع آن اخذ اقامت یا پاسپورت کره جنوبی را در سر می پرورانید حتما و تاکیدا با وکیل مهاجرت به کره جنوبی مشاوره نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کره جنوبی

1- گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل 6 ماه
2- گواهی شرکت ثبت شده
3- گواهی مالیاتی
4- اجاره نامه دفتر
5- نامه تمکن مالی بانک
زمانی که مراحل بالا انجام شد شما باید از سفارت یک وقت بگیرید و در تاریخ مشخص شده با مدارک تکمیل شده به آنجا بروید و درخواست ویزا دهید , بعد از بررسی مدارک شما و تایید نهایی آن برای شما یک ویزای موقت صادر میشود توجه داشته باشید که این ویزا به منزله ویزای دائم کره جنوبی نمیباشد و تنها به شما اجازه اقامت۶ ماهه در کره جنوبی را داده اند ولی شما میتوانید این ۶ماه را براساس گزارش مثبت از عملکرد شرکت تمدید نمایید .
بعد از گذشت ۵ سال از اقامت شما در کره جنوبی و پرداخت ببه موقع مالیات های وضع شده , میتوانید برای اقامت دائم خود و همراهانتان اقدام نمایید .

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

سرمایه گذاران خارجی که قصد راه اندازی و ثبت شرکت در کره جنوبی را دارند می توانند برای ویزای سرمایه D-8 اقدام کند و البته متقاضی می بایست وجود سرمایه ای به مبلغ حداقل 45000 دلار آمریکا را در حساب بانکی خود اثبات نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کره جنوبی وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی کره جنوبی مهاجرتی ، سفارت کره جنوبی مهاجرتی ، ویزای تحصیلی کره جنوبی مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری کره جنوبی مهاجرتی ، ویزای کاری کره جنوبی مهاجرتی ، ویزای ازدواج کره جنوبی مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کره جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
فرد تنها در صورتی میتواند از طریق کار وارد خاک کره جنوبی شود و اصطلاحاً ویزای کاری کره جنوبی را دریافت کند که موفق به اخذ پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای مقیم کره جنوبی شده باشد. در حقیقت این دعوتنامه کاری حاوی قرارداد کاری است که بین متقاضی ویزای کار کره جنوبی و کارفرما بسته میشود. البته کارفرما نمیتواند هر موقع که خواست به میل خود برای فرد با ملیت غیر کره جنوبی ، دعوتنامه کاری بفرستد. کارفرما اگر شرایط استخدام کارگر را داشته باشد موظف است که از طریق رسانه های جمعی، آگهی استخدام کارگر مورد نظر را در کل کشور کره جنوبی منتشر کند. اگر فردی کره جنوبی متناسب با شرایط مندرج در آگهی پیدا شود؛ کارفرما ملزم به استخدام وی هست؛ در واقع شهروندان کره جنوبی در اولویت هستند اما اگر شرایط هیچیک از متقاضیان مطابق با شرایط مدنظر کارفرما و مندرج در آگهی نبود؛ کارفرما اجازه دارد که برای اتباع دیگر کشورها دعوتنامه کاری یا همان قرارداد کاری را ارسال کند. اما از آنجایی که تعداد متقاضیان کار و متقاضیان ویزای کاری کره جنوبی رشد چشمگیری داشته است؛ بازار رقابت بر سر کار در این کشور داغ است؛ بنابراین شانس شهروندان دیگر کشورها و بخصوص آسیاییها برای دریافت دعوتنامه و ویزای کاری کره جنوبی خیلی پایین است.
اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای کاری کره جنوبی هستید اما موفق به دریافت دعوتنامه نشده اید میتوانید به ویزای تحصیلی این کشور نیز فکر کنید چون پس از دریافت ویزای تحصیلی و ورود به خاک کره جنوبی اجازه دارید که کار کنید و با کارفرمایان کره جنوبی ارتباط برقرار نمایید؛ حتی میتوانید پس از فارغ التحصیلی از کارفرمای خود بخواهید تا با نشر یک آگهی درست منطبق بر شرایط شما، شما را استخدام کند و بدین ترتیب ویزای کاری کره جنوبی را دریافت نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت ومشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ازدواج از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
امروزه کره جنوبی به علل مختلف اقتصادی و جغرافیایی  توانسته یکی از کشور های مورد توجه شود ، ازدواج در کره جنوبی موضوعی است که در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی را به خود جلب کرده است و تلاش شده است در این مقاله ازدواج در کره جنوبی را به صورت کامل توضیح دهیم و شرایط و قوانین ازدواج در کره جنوبی را به شما متقاضیان عزیز شرح خواهیم داد .
سن ازدواج در کره جنوبی یکی از محدودیت ها است . اگر شخصی در کره جنوبی کمتر از ۱۸ سال باشد ( چه مرد چه زن ) باید با اجازه والدین و یا قیم خود ازدواج کند و این محدودیت در ازدواج در کره جنوبی در سن بالای ۲۰ سال برداشته می شود و دیگر محدودیتی در این باب وجود ندارد و متقاضی می تواند بدون اجازه والدین ازدواج کند .
در آخر در سال ۲۰۱۳ دولت کره جنوبی اقدام به وضع قانونی کرد که افراد متقاضی ازدواج در کره جنوبی باید آزمون زبان کره جنوبی را پشت سر بگذارند ، لازم به ذکر است که این آزمون زبان در سطح بالا نخواهد بود و متقاضی در سطح مبتدی هم باشد مورد قبول خواهد بود . از دیگر شرایط برای ازدواج در کره جنوبی داشتن تمکن مالی همسر در کره جنوبی است .

مدرک مورد نیاز جهت ازدواج در کره جنوبی TOPIK   نام دارد و متقاضی در شرایط ذیل می تواند این مدرک را اخذ کند :

1- امتحان دادن در یکی از دانشگاه های کره جنوبی
2- امتحان دادن در سفارت
3- امتحان دادن در یکی از موسسات مورد تائید سفارت در خارج از کشور کره جنوبی
وضعیت سلامت همسر ، شرایط کاری ، داشتن کسب و کار در این کشور از دیگر شرایط ازدواج در کره جنوبی است که در باره اگر افسر ویزا و مقامات قضایی کشور متوجه جعلی بودن یا کذب بودن اظهارات طرفین شوند ، این امر جرم انگاری شده است و بعد از رد کردن تقاضا ی روادید شخص ملزم به جبران خسارات وارده احتمالی خواهند کرد .
بعد از احراز شرایط و رعایت مواعد قانونی دولت کره جنوبی به متقاضی ازدواج در کره جنوبی ویزای F2-1 می دهد که این ویزا ۶ ماهه است . جهت اخذ این ویزا ضامن مورد نیاز است ، این ضامن می تواند از داخل کشور کره جنوبی باشد و این ضمانت ۵ سال معتبر است . مبلغ این ضمانت سالیانه توسط دولت مشخص خواهد شد .

افراد ذیل جهت ازدواج در کره جنوبی از داشتن ضامن معاف خواهند بود :

1- شخصی خارجی ای که با شخصی که تابعیت کره جنوبی را دارد قبلاً ازدواج کرده است و اکنون تقاضای ورود به کشور را دارد .
2- شخص خارجی به طرق قانونی وارد خاک کره جنوبی شده است و تقاضای ازدواج در کره جنوبی داده باشد .
3- شخص خارجی مورد تائید دولت و مقامات کره جنوبی باشد .
درآمد شخص در کره جنوبی جهت ازدواج در کره جنوبی بنا به تعداد اعضای خانواده متفاوت است . به عنوان مثال مردی در کره جنوبی اگر بخواهد باشخص خارجی ازدواج کند و برای ۲ نفر باید تمکن مالی نشان دهد و درآمد مکفی ( تقریباً ۱۵ هزار وون در سال ) داشته باشد تا بتواند شخص خارجی را از طریق ازدواج در کره جنوبی وارد این کشور کند .
این امکان پذیر است متقاضی ازدواج در کره جنوبی درآمد سالیانه ، اجاره املاک ، سود سهام و یا سود بانکی را به عنوان ضمانت عنوان کند . اگر درآمد سالیانه را به عنوان ضامن معرفی کند باید ۵% این درآمد در سال توقیف خواهد شد . در هر صورت باید مبلغ معادل ۱ میلیون وون جهت ازدواج در کره جنوبی جهت ضمانت در ۶ ماه متوقف شود .
قبل از اخذ روادید و از شرایط مهم اخذ ویزا از طریق ازدواج در کره جنوبی این است که شخص باید مکانی را به عنوان محل سکونت به اداره مهاجرت و اداره پلیس کشور کره جنوبی معرفی کند . این مکان اگر به نظر افسر ویزا برای تعداد افراد متقاضی کافی نباشد و یا صوری باشد امکان رد روادید بسیار بالا است .
بعد از ازدواج در کره جنوبی شخص خارجی پس از ۳ سال می تواند در خواست پاسپورت و تابعیت کره جنوبی را داشته باشد ولکن با رعایت تمام قوانین کشور کره جنوبی . اینکه بعد از ورود به این کشور از طریق ازدواج در کره جنوبی ، شخص خارجی تحت هیچ شرایطی نباید مرتکب جرائم مذکوره در قوانین کشور جنوبی شود و از دیگر نکات حائز اهمیت این است که اگر مقامات دولتی جعلی بودن مدارک را احراز کنند این حق را دارند حتی بعد از چند سال حضور در این کشور این شخص را مجرم اعلام کنند و دیگر از طریق ازدواج در کره جنوبی به وی اهدای تابعیت نکنند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور کره جنوبی از طریق تولد توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
مهاجرت از طريق تولد یکی از راههای اخذ اقامت در اکثر کشورها می باشد.با توجه به دو اصل مهاجرتي،اصل خون و اصل خاك، مي توان نسبت مهاجر پذير بودن يا نبودن آن كشور اطلاع پيدا كرد . معمولا اكثر كشورهاي جهان از اصل خون تبعيت مي كنند كه اين اصل نشان دهنده اين است كه آن كشور نسبت به ورود اتباع بيگانه و اعطاي اقامت دائم به آنها مقاومت نشان داده و معمولا كارت اقامت دائم و يا تابعيت را براي اتباع بيگانه صادر نخواهد كرد . كشور كره جنوبي نيز از اين اصل تبعيت مي نمايد.
تولد نوزاد در كره جنوبي منجر به اخذ اقامت دائم و صدور گذرنامه براي خود كودك خواهد شد،ولي اين بدين معنا نيست كه تولد نوزاد منجر به صدور كارت اقامت دائم براي والدين اين كودك نيز بشود. قوانين تابعيتي كره جنوبي بيان ميدارد که چنانچه هنگام تولد فرزند هر یک از پدر یا مادر دارای مليت كره جنوبي باشند، كودك نيز به تيع آنها تابعيت كره جنوبي را اخذ مي نماید . ولی واژه «پدر» در اینجا به معنی پدری است که به طور رسمي و قانونی ازدواج كرده باشد. درنتیجه در صورتی که کودکی از یک مادر با ملیت خارجی و پدری با ملیت كره جنوبي که به طور رسمي و قانوني ازدواج نکرده اند متولد شود، فقط وقتی ملیت كره جنوبي به اين کودک اعطا مي شود که پدر از لحاظ قانونی کودک خود را به رسمیت بشناسد. در مقابل وقتی کودکی از یک مادر با ملیت كره جنوبي و پدری با ملیت خارجی متولد شود که رسماً ازدواج نکرده اند، خودبه خود تابعيت كره جنوبي به کودک اعطا می شود چراکه میان مادر كره جنوبي و فرزند متولد شده نسبت خونی وجود دارد پس در اينجا نتيجه ميگيريم قوانين كره جنوبي از اصل خون كه در بخشي اعطاء تابعيت و مليت را بر پايه نسب خوني قرار مي دهد تبعيت مي كند.
تابعيت و اقامت دائم كره جنوبي را مي توان از طريق تولد كودكي از پدر و مادر بدون تابعيت يا نا معلوم بودن كودك رها شده در قلمرو حاكميت كره جنوبي نيز بدست آورد.
دولت کره جنوبی در کنار حمایت از اتباع خارجی ساکن در این کشور برای دوره های بارداری زنان خارجی حمایت های مالی نیز در نظر گرفته است.افراد متقاضی برای دریافت این کمک مالی که به مبلغ 500.000 وون است باید فرم های درخواست و پشتیبانی مالی را پر کنند و یک حساب بانکی افتتاح کنند و اسناد بانکی خود را به دولت کره جنوبی ارائه دهند.

افراد متقاضی خارجی برای اخذ این مبلغ و افتتاح حساب باید مدارک زیر را ارائه نمایند :

1- گذرنامه
2- فرم ثبت نام خارجیان
3- اسناد و تاییدیه بارداری از طرف بیمارستان
4- فرم درخواست

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق کودک:

1- تولد کودکی که از پدر کره جنوبی و مادر خارجی: در چنین مواردی که تولد حاصل از یک ازدواج رسمی باشد نام خانوادگی پدر برای این کودک ثبت می گردد .کودک متولد شده از این ازدواج به تبع پدر ویا اجداد پدری تابعیت کره جنوبی را اخذ خواهد نمود.در این موارد زن خارجی به تبع ازدواج و تولد فرزندش می تواند اقامت دائم کره جنوبی را دریافت کند.
2- تولد کودک حاصل از زن تبعه کره جنوبی و مرد خارجی: در موارد تولد حاصل از ازدواج رسمی،کودک هم زمان با تولد خود شهروندی کره جنوبی را دریافت می کند، نام ین کودک در اسناد هویتی مادرش ثبت می گردد . (در این موارد این کودک می تواند نام خانوادگی مادرش را داشته باشد یا اینکه نام خانوادگی پدرش) در موارد تولد حاصل از روابط غیررسمی نیز این کودک به محض تولد تابعیت مادر خود را اخذ مینماید.این کودک به تبع مادرش نام خانوادگی مادرش را دریافت می نماید .پدر خارجی این کودک به تبع تولد این کودک می تواند اقامت دائم کره جنوبی را دریافت کند.
3- تولد کودک حاصل از پدر و مادر خارجی: پس از تولد این کودک والدین باید گواهی تولد کودک را که توسط بیمارستان تایید و صادر شده به سفارت کشور مبدا خود ارائه دهند. ممکن است مدارک بیشتری نیاز باشد که بستگی به سفارت کشور مبدا دارد . به تبع تولد این کودک والدین می توانند پس از شناسنامه یا گواهی تولد توسط سفارت اقدام به اخذ پاسپورت نمایند  . اگر والدین قصد دارند کارت اقامت دائم کره جنوبی را دیافت نمایند باید پاسپورت کودک را به اداره مهاجرت محلی کره جنوبی ارائه دهند.
4- تولد کودک خارج از روبط غیر رسمی ازدواج:
1- پدر این کودک باید تولد فرزند خود را گزارش دهد تا نام خانوادگی اش و نام کودک در اسناد ثبت گردد .
2- اگر مادر کودک تولد فرزند را گزارش دهد نام کودک در یک پرونده خاص درج می شود و زمانی در اسناد پدرش ثبت خواهد شد که ابوت پدر کودک ثابت شده باشد.
5- گزارش مکان تولد: والدین می توانند گزارش تولد فرزند خود را به دو روش ارائه دهند به این صورت که محل تولد کودک را مبدا قرار داده یا اینکه محل زندگی قبلی خود را که مبدا اصلی والدین هستند بعنوان مبدا تولد قرار دهند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در کره جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی ، اقامت و پاسپورت کره جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کره جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت کره جنوبی ،قبول وکالت در کره جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کره جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کره جنوبی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور روسیه همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور کره جنوبی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در کره جنوبی

تحصیل در کره جنوبی مزایایی نسبت به سایر کشور ها دارد که در ادامه بیان می کنیم:
1- کره جنوبی جذب دانشجوی راحت تری نسبت به سایر کشور ها دارد.
2- اجازه کار دانشجویی 20 ساعت در هفته به دانشجویان خارجی داده می شود.
3-امکان بورسیه تحصیلی از 30 درصد تا 100 درصد شهریه برای دانشجویان وجود دارد.
4-حمل و نقل بسیار سریع و آسان در کره جنوبی وجود دارد.
5- امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در کره جنوبی امکان پذیر است.

ساختارآموزشي

سيستم مدرسه اي در كره پيرو يك الگوي نردباني 4-3-3-6 ميباشد كه متشكل از مدرسة ابتدايي(كلاس اول تا ششم) راهنمايي(كلاس هفتم تا نهم)دبيرستان (كلاس دهم تا دوازدهم) و كالج دو ساله ، كالج و دانشكده مي باشد.مدرسة ابتدايي شش سال آموزش اجباري ابتدايي را به كودكان بين شش تا يازده سال عرضه ميكند.مدرسة راهنمايي سه سال آموزش راهنمايي پايين را به بچه هاي 12 تا 14 سال ارائه  ميكند.دبيرستان سه سال آموزش راهنمايي عاليتر را به دانش آموزان بين 15تا 17 ساله ارائه ميكند.فارغ التحصيلان دبيرستان ميتوانند براي دريافت آموزش عالي داوطلب يك كالج دو ساله يا يك كالج يا دانشگاه شوند .

دبيرستانها عموماً به دو گروه تقسيم مي شوند :

عمومي و حرفه اي .
دبيرستانهاي مكاتبه اي درگروه عمومي جاي ميگيرند، درحاليكه دبيرستانهاي كشاورزي، تجاري،ماهيگيري و تكنيكي دردبيرستانهاي نوع حرفه اي ميگنجند.تعداد محدودي از مدارس به اصطلاح از نوع (جامع)وجوددارند كه آموزش عمومي وحرفه اي هردو را عرضه ميكنند. همچنين دبيرستانهاي علوم و سايردبيرستانهاي اختصاصي شامل دبيرستانهاي زبان خارجي ، هنر وورزشي وجود دارند.مؤسسات آموزش عالي شامل كالج هاي حرفه اي دو يا سه ساله ودانشكده ها ودانشگاههاي چهارساله ميباشند.
دانشگاههاي آموزشي وكالجهاي آموزشي بورد و دوره هاي چهار ساله برگزار مي كنند.
علاوه برسيستم پلكاني مدارس عمومي،مدارس تجاري سطح2وجوددارند كه آموزش حرفه اي بسيار تخصصي ارائه ميكنند.دبيرستانهاي مدني كه اصلاً قصد ارائه دوره هاي سواد آموزي را داشتند.اكنون  آموزش سطح ابتدايي وراهنمايي راعمدتاً براي دانش آموزان دچار مشكلات مالي فراهم مي آورند.با وجود گسترش نيازهاي آموزش اجباري تا كلاس ششم با اين وجود اين مدارس كم كم درحال ناپديد شدن ميباشند.
همچنين مدارس ويژه اي وجوددارند كه آموزش ابتدايي وراهنمايي رابراي ناشنوايان،نابينايان وسايرافراددچاراشكال درآموختن فراهم مي آورند.

به طور كلي مي توان ساختار آموزشي كشور كره را به شرح ذيل خلاصه نمود :

آموزش پيش دانشگاهي
آموزش پايه
سن آغار دوره: 6
سن اتمام دوره: 15
آموزش ابتدايي
مدت زمان دوره : 6 سال
بين سطوح سني 6 تا 12سال
آموزش مقدماتي متوسطه
مدت زمان دوره : 3سال
بين سطوح سني 12 تا 15سال
مدرك اعطايي : ديپلم
آموزش تكميلي متوسطه
نوع مدارس ارائه كننده: دبيرستانهاي  آكادميك
مدت زمان دوره : 3سال
بين سطوح سني 15 تا 18سال
آموزش فني و حرفه اي
نوع مدارس ارائه كننده: هنرستانهاي حرفه اي
مدت زمان دوره : 3سال
بين سطوح سني 15 تا 18سال

آموزش پيش دبستاني

آموزش پيش مدرسه اي توسط كودكستانها ارائه ميشود.آموزش پيش از مدرسه در سيستم آموزش رسمي گنجانده نمي شود با اين وجود اهميت آن به نسبت نظام آموزش رسمي شايان توجه است.كودكستان مركزعمده جهت آموزش پيش دبستاني دركره است.ازآغازسال1997، تعداد9010 كودكستان با نامنويسي567814 كودك وجودداشته است.اين ميزان7/27 درصد كودكان پيش مدرسه اي دركره با محدوديت سني بين 3 تا 5 سال را در برميگيرد.بواسطة شماركم ثبت نام كنندگان وزارت آموزش و توسعة منابع انساني اخيراً سياستهايي را درجهت افزايش و دسترسي به آموزش كودكستاني بنيان نهاده است.
آموزش كودكستاني با هدف فراهم آوردن محيط مناسبي براي پرورش وتكامل كودك بوسيلة فعاليتهاي جالب گوناگون و روشهاي گوناگون آموزش ايجاد شده است.
دوره ها متشكل از5ناحية حياتي ميباشند:فيزيكي،اجتماعي،مالي،زباني وپرسشگري اززندگي.

آموزش ابتدايي

اگرچه قوانين مربوطه درسال1948تصويب شدند.آموزش ابتدايي براي كودكان تا سال 1953بواسطة تلاشهاي بازسازي پس ازجنگ كره آغاز نگرديد.قانون اساسي دربند21 قيد كرده است كه مسئوليت تمامي والدين و اولياء است كه ازيك آموزش ابتدايي براي كودكان بين 6 تا 11سال خود اطمينان حاصل كنند و نيز اين آموزش مجاني ميباشد.
ثبت نام درمراكز آموزش ابتدايي ازسال1952افزايش چشمگيري نشان داد ودرسال1971به اوج خوديعني5ميليون نفررسيد.افزايش ثبت نام دانش آموزان درطول آن سالها برخي مدارس را به اعداد ثبت نامي ده هزار يا بيشتر كشانيد و دربرخي مدارس بيش از90 دانش آموز در يك كلاس ازدحام مي كردند.بسياري از مدارس لازم ديدند كه كلاسها را دو يا حتي سه شيفت كاري اداره كنند.ازآغازسال 1997تعداد 6623 مدرسة ابتدايي شامل 902 مدرسه منشعب ازآنها در كل كشور وجود داشت و 3782986 دانش آموز در107860كلاس جاي داده شده و 138670 معلم مسئول آموزش آنها بودند.عمدة معلمان ابتدايي فارغ التحصيلان كالجهاي آموزشي چهار ساله هستند.بند 93 قانون آموزش بيان ميدارد كه هدف آموزش ابتدايي آموزش اصول اساسي لازم براي يك زندگي مدني پربار مي باشد.بمنظور نيل به اين هدف دوره هاي اصلي براي آموزش ابتدايي به نه (9) موضوع عمده به شرح ذيل تقسيم ميشود:
آموزش اخلاقي،زبان كره اي، مطالعات اجتماعي،رياضيات،علوم طبيعي،آموزش فيزيك، موسيقي، هنرهاي زيبا و هنرهاي عملي

ساختارآموزشي

مدرسة راهنمايي(مقدماتي متوسطه) سه سال بطول مي انجامد.درصورت تكميل موفقيت آميز اين دوره دانش آموزان ديپلم مي گيرند.مقطع دبيرستان(تكميلي متوسطه) نيز مدت زمان سه سال به طول مي انجامد.آموزش دبيرستان اجباري نبوده و در3نوع دبيرستان مختلف به شرح ذيل ارائه مي گردد:
دبيرستانهاي آكادميك (عمومي)
دبيرستانهاي  حرفه اي
دبيرستانهاي تخصصي
دبيرستانهاي آكادميك در2سال آخر دانش آموزان مي توانند تخصص در علوم انساني يا علوم را برگزينند.مطالعات برطبق سيستم واحدي سازماندهي شده است.(204تا216واحدجهت فارغ التحصيلي)
هنرستانهاي حرفه اي نيزبه چندين گروه تقسيم مي شوند.در اين مراكز حدااقل 82 واحد درسي(حدود40درصداز كل واحدهاي لازم جهت فارغ التحصيلي) از موضوعات تخصصي ارائه ميگردد.

آموزش مقدماتي متوسطه

آموزش راهنمايي به سطوح مدرسة راهنمايي مقدماتي (متوسط) و راهنمايي عالي تقسيم شده است.زمان نكميل مدرسة ابتدايي، كودكان سن 12تا 14 سال اجازة ورود به مدرسه راهنمايي براي دوره هاي مدارس هفتم تا نهم را دارند.تعداد دانش آموزان داهنمايي در دهه هاي اخير سرعت رشد چشمگيري رانشان داده است.درصد فارغ التحصيلان ابتدايي كه به راهنمايي مي روند از 4/58 درصد درسال 1969 به 9/99 درصد درسال 1997 افزايش يافت.
ازآغاز1997 تعداد2720 مدرسة راهنمايي درسطح كره با كل نام نويسي 2180296 وجود دارد.اززمان القاي امتحان ورودي در سال 1969 پذيرش در مدرسة راهنمايي توسط اجراي سهميه بندي بر اساس منطقه محل سكونت انجام شده است.اين اقدام با هدف ريشه كني تبعيض سن به اصطلاح مدارس سطح پايين وسطح بالا انجام شد.چنانكه تمامي فارغ التحصيلان ابتدايي بتوانند دسترسي يكسانبه تمامي مدارس راهنمايي واقع درمناطق مربوطة مدرسة خود داشته باشند.دوره هاي راهنمايي متشكل از11موضوع درسي اساسي يا اجباري موضوعات انتخابي وفعاليتهاي دوره هاي اضافي ميباشند.دوره هاي تكنيكي وحرفه اي در موضوعات امتحاني گنجانده شده اندتا ازرابطه مولدميان آموزش وحرفه اطمينان حاصل شود.

آموزش تكميلي متوسطه

آموزش دبيرستان با هدف فراهم آوردن آموزش پيشرفتة عمومي واختصاصي براساس آموزش راهنمايي ايجاد شده است.فارغ التحصيلان راهنمايي يا افرادي كه سابقة آكادمي معادلي دارند ميتوانند وارد دبيرستان شوند.دورة مطالعه سه سال است و دانش آموزان هزينة آموزش را پرداخت ميكنند.پذيرش در دبيرستان عمدتآ بر اساس نمرات كسب شده در امتحان ورودي دبيرستان ميباشد. اما تغييرات چندي در پروسة پذيرش ازسال 1974بوجود آمده اند. زماني كه خط مشي معادلساز براي پذيرش دبيرستان به عمل درآمد.طبق اصلاحية قانون آموزش 19950031راهنماي جديد گوناگوني جهت انتخاب دانش آموزان جهت پذيرش وجود دارند، شامل درنظر گرفتن اخير به اصطلاح ركورد فعاليتهاي مدرسة كه در آن زندگي سه سالة دانش آموزان راهنمايي ثبت مي گردد.

 کارشناسی در کره جنوبی

طول دوره لیسانس در کره جنوبی چهار سال طول است و زبان تدریس در دانشگاههای کره جنوبی  انگلیسی می باشد. زمان شروغ اخذ پذیرش تحصیلی کره جنوبی  در اسفند و شهریور ماه (مارچ و سپتامبر) میباشد. خوابگاه در دانشگاههای کره جنوبی میباشد. حداقل معدل برای پذیرش لیسانس کره جنوبی ۱۲ میباشد. امکان کارقانونی دانشجویی هفته ای ۲۰ ساعت میباشد.
تحصیل در کره ی جنوبی مستلزم مدرک تافل یا ایلتس و یا مدرک زبان کره ای میباشد. داشتن حداقل آیلتس ۶.۵ برای اخذ پذیرش این دوره لازم است. شرایط بورسیه تحصیلی در کره جنوبی به شرایط دانشگاه و دانشجو بستگی دارد.

کارشناسی ارشد در کره جنوبی

طول دوره فوق لیسانس در کره جنوبی دو تا سه سال طول میکشد. زبان تدریس در دانشگاههای کره جنوبی انگلیسی میباشد. خوابگاه در داخل دانشگاههای کره جنوبی میباشد. شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی در کره جنوبی گاهی اوقات امکان دریافت بورس وجود دارد.
حداقل معدل برای پذیرش فوق لیسانس کره جنوبی ۱۲ میباشد. امکان کارقانونی دانشجویی هفته ای ۲۰ ساعت میباشد. ادامه تحصیل در کره جنوبی مستلزم مدرک تافل یا آیلتس و یا مدرک زبان کره ای میباشد. داشتن حداقل آیلتس ۶.۵ برای اخذ پذیرش این دوره لازم است.

دکترا در کره جنوبی

طول دوره دکتری در کره جنوبی سه تا چهار سال می باشد. زبان تدریس در کره جنوبی انگلیسی بوده و امکان بورسیه تحصیلی وجود دارد. دانشگاه های کره جنوبی همه رشته های موجود را ارائه می دهند و محدودیتی از لحاظ انتخاب رشته برای دانشجویان خارجی وجود ندارد. برای دانشجویانی که سوابق تحصیلی مناسبی دارند میتوانند برای اخذ بورسیه  تحصیل دکترا در کره جنوبی اقدام نمایند.

تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی

پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای مختلف جهان همواره متقاضیان بسیاری داشته است. یکی ازکشورهایی که در سالهای اخیر پیشرفت بسیاری در علم پزشکی و رواج آن در دنیا داشته است کره جنوبی است. این کشور یکی از مراکز اصلی توسعه علم و جذب دانشجویان خارجی در آسیاست. به طوری که در حال حاضر دانشجویان خارجی را از حدود ۲۰۰ کشور دنیا جذب کرده است.

برخی از مهمترین دلایلی که سبب علاقه متقاضیان به تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی شده است به شرح زیر می باشد:

1- تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در این کشور به زبان انگلیسی نیز مقدور است.
2- کیفیت بالای آموزشی در کره جنوبی
3- دانشجویان خارجی اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته را خواهند داشت به علاوه در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات تابستان اجازه کار تمام وقت دارند.
4- امکان اخذ بورس و کمک هزینه تحصیلی برای متقاضیانی که معدل و رزومه خوبی دارند وجود دارد.

شرایط تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی

برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی دو نوع مختلف دوره وجود دارد که ۴ سال و ۶ سال می باشد. دوره های ۴ سال برای افرادی که قصد بازگشت و کار در ایران را دارند مناسب نیست چون وزارت بهداشت ایران نوع ۴ سال این دوره را قبول نداشته و ارزشیابی نمیکند. بنابراین متقاضیان رشته پزشکی در کره جنوبی که قصد بازگشت به کشور و کار را دارند باید دوره ۶ سال این رشته را بگذرانند.

زبان تحصیلی در کشور کره جنوبی

زبان تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی میتواند به یکی از زبان های کره ای و انگلیسی باشد. بنابراین در ابتدای کار و زمان ارسال درخواست برای دانشگاه داشتن مدرک زبان کره ای ضرورتی ندارد و میتوان با نمره زبان پذیرش این رشته را گرفت. هر دانشگاهی نمره خاصی را مشخص کرده است اما معمولا نباید نمره آیلتس زیر ۶.۵ داشت. پس از ورود به دانشگاه، کلاسهای مختلفی نیز برگزار خواهد شد تا دانشجویان به زبان کره ای نیز آشنا شوند.

دوره پزشکی در کشور کره جنوبی

دوره پزشکی در کره جنوبی شامل دو دوره اصلی است که بخش اول آن دروس تئوریک و بخش دوم آن فعالیت در بیمارستان است و در واقع به دلیل همین بخش دوم است که دانشجویان باید به زبان کره ای نیز آشنا شوند تا بتوانند در بیمارستان و در تعامل با مردم و بیماران موفق باشند.
دلیل دیگری که برای تسلط به زبان کره ای در طول تحصیل وجود دارد آزمون پایان دوره است. فارغ التحصیلان رشته پزشکی در کره جنوبی در پایان تحصیل خود باید در یک آزمون جامع شرکت کنند تا در صورت قبولی در آن بتوانند مجوز پزشکی خود را کسب کنند.این در آزمون که سطح بسیار بالایی دارد و آزمون مشکلی برای فارغ التحصیلان است تسلط به زبان کره ای ضروری می باشد.
از میان دانشگاه های کره جنوبی دانشگاهی که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد (لیست دانشگاه های کره جنوبی مورد تایید وزارت علوم) دانشگاه ملی سئول Seoul National University است که در رتبه بندی های جهانی نیز رنکینگ خوبی دارد.
شروع سال تحصیلی در کره جنوبی ۲ بار در سال است که ماه های سپتامبر و مارس است.

مدارک لازم پذیرش رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی

1- ریز نمرات و مدرک تحصیلی
2- تصویر مدارک شناسیایی
3- تصویر صفحه اول پاسپورت
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- گواهی سلامت پزشکی
6- دوازده عدد عکس پاسپورتی
7- پرینت حساب بانکی جهت ارائه به سفارت

شهریه تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی

شهریه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های کره جنوبی ترمی حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار می باشد.

بورسیه تحصیلی

در سال های اخیر کشور کره جنوبی برای ارتقای سطح علمی دانشگاههای کشور و بالا بردن رنکینگ دانشگاهها در سطح جهان و جذب دانشجویان مستعد و جویای علم و دانش از تمام کشورهای جهان، امکانات زیادی را فراهم آورده است که از آن جمله می توان به بورسیه های تحصیلی مختلفی که در این کشور وجود دارد اشاره کرد.
با توجه به تنوع بورسیه های تحصیلی در سال اخیر تعداد دانشجویان ایرانی که در کشور مشغول می باشد روز افزون می باشد تا انجایی که گروه ها و انجمن های دانشجویی بسیاری در کره بوجود آمده که حاکی از شرایط مساعد این کشور برای کسب و علم و دانش در مقاطع بالاتر می باشد.

در کشور کره سه نوع بورس وجود دارد:

بورسیه دانشگاهی:

بسیاری از دانشگاههای کره کمک هزینه های مختلفی برای دانشجویان خارجی دارند. بسیاری از دانشگاهها ، دانشجویان خارجی را از 30-100% البته با توجه به نتایج دانشگاهیشان حمایت می کنند. البته شرایط و قوانین هر دانشگاه برای دادن اسکولارشیپ  متفاوت می باشد. اما با قدرت می توان به این نکته اشاره کرد که همه ی دانشگاهها برنامه ی  اسکولارشیپ و بورسیه را دارند.

بورسیه ها از دولت کره

وزارت خانه های مختلف از جمله  وزارت خانه های علوم ، فرهنگ ، ورزش ، توریسم و وزارت امور خارجه در کشور کره ، کمک هزینه هایی را برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته اند که به مرور زمان سهمیه آن ها در حال افزایش می باشد. از آن جمله می توان به بورس دولتیه KGSP    برای دوره های لیسانس و تحصیلات تکمیلی اشاره کرد که برای همه ی رشته ها می باشد. همچنین می توان به بورسیه ی  AMA اشاره نمود که مربوط به رشته های هنر می باشد و همچنین می توان بورسیه تبادل دانشجو و محققین نام برد.

بورسیه ها از شرکت های خصوصی :

بسیاری از شرکت های بزرگ و شناخته شده ی کشور کره هر ساله مبالغی را بابت کمک هزینه به کلیه دانشجویان اختصاص می دهند . برخی از مهمترین این شرکت ها عبارتند از:
Samsung، Lotte، POSCO، KT&G و ….
Samsung Global Scholarship:
واجدین شرایط کسب اسکولارشیپ از سامسونگ:
دانشجویان باید از یکی از دانشگاههای ذیل باشند:
Kyunghee University, Korea University, Seoul National University, Ehwa Womens’ University, Yonsei University, Handong University, Sungkyunkwan University
معدل هر ترم آنها بالای 4 باشد.
دانشجویان توانا و با استعداد
از هر کشور فقط به دو دانشجو تعلق می گیرد.
دانشگاههای کشور کره جنوبی
دانشگاه های رده ممتاز (الف)
KAIST – Korea Advanced Institute of Science & Technology
Korea University
Pohang University of Science And Technology (POSTECH)
Seoul National University
Sungkyunkwan University
Yonsei University
دانشگاه های رده خوب (ب)
Chonbuk National University
Chonnam National University
Chung-Ang University
Chungnam National University
Ewha Womans University
Hankuk (Korea) University of Foreign Studies
Hanyang university
Inha University
Kyung Hee University
Kyungpook National University
Pusan National University
Sejong University
Sogang University
University of Seoul
University of Ulsan
University of Science and Technology (UST) – Daejeon
دانشگاه های رده متوسط (ج)
Ajou University
Catholic University of Korea
Cheju National University (CNU)
Gwangju Institute of Science & Technology (K-JIST)
Gyeongsang National University
Information & Communications University (ICU)
Kangwon National University
Konkuk University
Korea Maritime University Busan
Korea National University of Physical Education
Pukyong National University
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور کره جنوبی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کره جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای توریستی کره جنوبی وکیل تخصصی ، سفارت کره جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی کره جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری کره جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای کاری کره جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج کره جنوبی وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کره جنوبی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   کره جنوبی  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  کره جنوبی  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور کره جنوبی  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کره جنوبی  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور کره جنوبی  .
 5- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور کره جنوبی  برای ایرانیان .

  پذیرفتن و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور جنوبی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( سئول، بوسان ، اینچئون ، دئگو ،دائجونگ ، گوانگجو ، اولسان ، چانگ وون ، سئونگنام )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور کره جنوبی  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور کره جنوبی .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور کره جنوبی  .
3-پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور کره جنوبی  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور کره جنوبی .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و کره جنوبی  .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور کره جنوبی  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  کره جنوبی  .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  کره جنوبی  .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت کره ای  ثبت شده در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  کره جنوبی  .
5- اخذ بیمه سلامت کشور کره جنوبی   .
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  کره ای  در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هنگ کنگی در کلیه مناطق کشور   کره جنوبی  .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  کره جنوبی  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  کره جنوبی  .
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  کره جنوبی  .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور کره جنوبی  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور کره جنوبی  .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  کره جنوبی   به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور کره جنوبی   .
 15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور کره جنوبی  .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور  کره جنوبی  .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور کره جنوبی  .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور کره جنوبی  .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور کره جنوبی    .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
22-  پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور کره جنوبی  .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور کره جنوبی  .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور کره جنوبی  .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور کره جنوبی  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور کره جنوبی  .
27-  اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  کره جنوبی  .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور کره جنوبی   .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور کره جنوبی  .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور کره جنوبی  .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور کره جنوبی   .
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.