دریافت  ویزای توریستی ( مولتیپل 5 ساله ) و گرفتن وقت سفارت کانادا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کانادا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی ( مولتیپل 5 ساله ) و گرفتن وقت سفارت کانادا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه کانادا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کانادا از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کانادا *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر کانادا* مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در کانادا * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در کانادا * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در کانادا * مشاور رفع ریجکتی ویزای کانادا * مشاور رفع دیپورتی از کشور کانادا * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور کانادا توسط وکیل مهاخرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 اخذ پاسپورت کانادا ، اخذ ویزای توریستی کانادا، وقت سفارت کانادا ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا ، اخذ ویزای کاری کانادا ، اخذ ویزای ازدواج کانادا

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور کانادا(  شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور کانادا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور کانادا

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا  از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق خوداشتغالی
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور کانادا از طریق تولد ( قانون خاک و خون )

مشخصات کشور کانادا

پایتخت : اتاوا
زبان : انگلیسی
نوع حکومت : پادشاهی
مساحت: 9/984/670 کیلومتر مربع
جمعیت : 35/675/834 نفر
واحد پول : دلارکانادایی
دین : مسیحی
همسایگان :ایالات متحده ، اقانوس اطلس ، اقیانوس آرام ، منجمد شمالی

مهاجرت به کشور کانادا با وکلای مجرب و متخصص موسسه حقوقی و بین المللی یسنا

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  ” یک موسسه ثبت شده می باشد که با سابقه طولانی فعالیت در زمینه امور مهاجرت کانادا ، ویزای تحصیلی دانشگاه کانادا، ارائه خدمات مربوط به سفارت کانادا در کشورهای مجاور  مشغول به خدمتگذاری به متقاضیان محترم می باشد. تصمیم به مهاجرت به کانادا گامی مهم در زندگی کسانی است که به دنبال آرزوهایشان و تححق رویای زندگی در سرزمینی رویایی هستند. ” موسسه موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  ” در جهت خدمت به افرادی که در صدد زندگی یا کار در کانادا می باشند فعالیت می نماید .
موسسه ما با کادری قوی و با تجربه درارائه خدماتی حرفه ای، کم هزینه و قانونی در تمام زمینه های مهاجرت به کانادا شما را جهت زندگی و یا کار در هر جای کانادا اعم از تورنتو ، مونترال ، ونکوور و یا هر شهر دیگری یاری می رساند. ما با اطمینان پرونده شما را دنبال کرده و پاسخگوی تمامی سوالاتتان هستیم. درصد بالای امار موفقیت موکلین ما ( قریب به نود و پنج درصد ) در امر مهاجرت نمایانگر صلاحیت موسسه ما در این امر مهم می باشد.
برخورداری از اطلاعات صحیح به شرط وجود اراده شخصی و برنامه ریزی واقع بینانه، کلید موفقیت در تحصیل، کار و تجارت است. اطلاعات صحیح است که یافتن شغل مناسب و متناسب با تخصص خود و یا راه اندازی کسب و کار ( Business ) مطلوب و در نهایت کسب جایگاه اجتماعی در خور و یک زندگی موفق را در سرزمین جدید ممکن می سازد. ما میدانیم که هیچ تبلیغی بهتر از رضایت کامل یک مشتری نیست.و همواره موفقیت شما را در امر مهاجرت تضمینی برای ادامه فعالیت خود می دانیم.

فهرست کوتاهی از خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا :

1- تنظیم دعوت نامه توریستی و اقدام به اخذ ویزای توریستی
2- اخذ پذیرش تحصیلی از کلیۀ موسسات آموزشی معتبر کانادا و اقدام به اخذ روادید تحصیلی
3- کمک به دریافت پیشنهاد شغلی و اقدام به اخذ تاییدیه های لازم (LMIA) و نهایتاً ویزای کاری کانادا
4- مهاجرت از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری .
5- اخذ اقامت دائم کانادا
6- مسیر مهاجرت از طریق تجربۀ تحصیلی
7- اخذ تابعیت کانادا (برای دارندگان کارت اقامت دائم کانادا)
8- الحاق اعضای خانواده در کانادا
9- درخواست تجدید نظر در پرونده های ویزاهای رد شده (در صورت شمول متقاضی)
10- بررسی پرونده های رد شده و مطالعۀ نظر افسر اداره مهاجرت کانادا
11- سنجش امکان مهاجرت متقاضیان به کانادا
پیش از آغاز هر گونه همکاری در راستای مهاجرت، شرکت پیشنهاد میکند با موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس بگیرید .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور کانادا از روشهای گوناگون توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ پاسپورت و اقامت شهروندی کشور کانادا و نیز شما  را در رسیدن به اهدافتان یاری مینمایند.

شرایط اخذ پاسپورت کانادا

 برای اینکه فردی بتواند شهروند کانادا شود، باید شرایط اخذ پاسپورت کانادا را طی کند اگر فردی برای نیروی ارتش کانادا، فعالیت کند ، فرآیند اخذ پاسپورت کانادا برای وی  تسریع خواهد گردید.

وضعیت شرایط اخذ پاسپورت کانادا

1- اقامت دائم
2- مدت زمانی که فرد در کانادا زندگی کرده است.
3- ثبت پرداخت مالیات بر درآمد
4- میزان شناخت کانادا
5- ممنوعیت قانونی

وضعیت شرایط اخذ پاسپورت ( اقامت دائم ) کانادا

صرف نظر از سن فرد، وی باید دارای اقامت دائم و تابعیت کانادا باشد و هیچ منعی و یا شرطی برای اقامت دائم وی وجود نداشته باشد. که این بدین معنی است که فرد نباید:
1- به دلایل مهاجرتی و یا کلاه برداری و امثال آن مورد تعقیب باشد.
2- شرط خاصی برای اقامت دائم فرد وجود نداشته باشد.
 3- تحت نظارت برای ترک کانادا از سوس مقامات قرار نداشته باشد.

شرایط اخذ اقامت دائم کانادا

صرف نظر از سن فرد، وی باید به طور فیزیکی و با مجوز اقامت دائم مدتی را در کانادا به صورت زیر زندگی کرده باشد.
  یکم :  1460 روز، از 6 سالی که فرد مجوز اقامت در کانادا داشته است را در خاک کانادا بوده باشد.
 دوم :183 روز، از 4 سالی(مدت زمان اعتبار مجوز اقامت دائم 6 سال است) که فرد مجوز اقامت در کانادا داشته است را در خاک کانادا بوده باشد.
تعداد روزهایی که در بالا ذکر شد، فقط به زمانی مربوط می شود که فرد با مجوز اقامت دائم در کانادا، بوده است.
شرایط ذکر شده برای کودکان زیر 18 سال که تحت تکلف والدین خود هستند، صادق نیست. و نیاز به داشتن شرایط بالا ندارند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در کانادا، افتتاح حساب بانکی در کانادا ، اقامت و پاسپورت کانادا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کانادا، رفع دیپورتی اقامت کانادا ،قبول وکالت در کانادا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کانادا

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای  ( ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای بیزنس ) کشور کانادا زیر نظر وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ انواع ویزای کشور کانادا و نیز  شما  را در رسیدن به اهدافتان یاری مینمایند.

انواع ویزای کانادا:

 1- ویزای کانادا توریستی
2- ویزای کانادا 5 ساله
3- ویزای کانادا تحصیلی
4- ویزای کانادا مطالعاتی
5- ویزای کانادا شغلی
6- ویزای کانادا سرمایه گزاری

ویزای کانادا به سه صورت زیر ارائه می گردد:

1- ویزای یک بار ورود (Single Entry): با این ویزا تنها می توانید یک بار وارد کانادا شوید و پس از خروج از کانادا ویزای شما باطل خواهد شد.
2- ویزای چندبار ورود (Entry Multiple): این نوع ویزا اجازه ورود و خروج مکرر به دارنده ویزا می دهد.
لازم است بدانید؛ دارندگان ویزاهای بالا در هر بار ورود به کانادا اجازه ندارند بیشتر از ۶ ماه در خاک این کشور اقامت داشته باشند و می بایست قبل از مدت تعیین شده از کانادا خارج شوند.
3- سوپر ویزا (Super Visa): این نوع ویزا که به ویزای ۵ ساله کانادا نیز معروف است برای افرادی صادر می شود که نیاز دارند بیش از ۶ ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشند.

 ویزای کانادا توریستی:

این نوع از ویزای کانادا طبق درخواست مسافر دارای اعتبار و مدت اقامت می‌باشد. این نوع از ویزای کانادا بسیار برای تسهیل دریافت ویزای 5 ساله کانادا موثر است. با داشتن مدارک کامل و ارائه به موقع آن به سفارت کانادا دریافت ویزای کانادا توریستی، کمتر از 1 ماه زمان می برد.

ویزای کانادا 5 ساله:

توصیه می‌کنیم برای دریافت این نوع از ویزای کانادا، ویزای شینگن یا ویزای کانادا توریستی رو قبلا در پاسپورت خود داشته باشید و سپس برای دریافت ویزای کانادا 5 ساله اقدام نمایید.در ویزای کانادا 5 ساله باید فرد دعوت کننده دارای درآمد بالایی که کشور کانادا برخوردار باشد که تضمین کننده تامین مسائل مالی زندگی شما در کانادا باشد. یعنی دارای حداقل حقوق پایه در ماه 2000 دلار باشد. برای دریافت ویزای کانادا 5 ساله، مدارک فردی که دعوتنامه را ارسال می‌کند الزامی بوده و مورد بررسی دقیق سفارت قرار میگیرد. فرد دعوت کننده موظف است که برای فرد دعوت شده در کانادا بیمه خدمات درمانی 1 ساله تهیه نماید.

ویزای کانادا تحصیلی:

کانادا، دارای سطح بسیار بالایی از لحاظ علمی می‌باشد. و همین طور دارای دانشگاهای معتبر در سطح بین الملل است. تحصیل در دانشگاههای کانادا قطعا راه پیشرفت علمی را تسهیل می‌کند. کانادا شرایط بسیار مساعدی برای کسانی که طرحهای اقتصادی و علمی دارند فراهم می‌سازد. برای دریافت ویزای کانادا تحصیلی فقط کافیست ثابت کنید برای کانادا از لحاظ علمی مفید هستید یا اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید دارای سطح علمی بالایی هستید.
مدارک لازم برای ویزای کانادا تحصیلی:
مدرک پذیرش : باید نامه پذیرش را مدرسه یا دانشگاه کامل کرده و آن را برایتان بفرستند و شما باید نامه اصلی را با فرم مجوز تحصیلی پر کرده و بفرستید.
مدرک شناسایی : پاسپورت خود و همراهان و۲ قطعه عکس جدید ۳٫۵x۴٫۵ زمینه سفید و هر یک از همراهان ، نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.

مدارک مالی :

 نامه ی بانک از کانادا (اگر پولتان را به کانادا فرستاده اید)
 نامه وام دانشجویی از موسسه مالی.
 نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر.
 نامه ی تمکن مالی به همراه مبلغ مبدل به دلار کانادا.
 فیش واریزی تحصیل.
 نامه ی مالی ساپورت کننده چه شخصی باشد چه موسسه.
مدارک لازم برای ورود به کانادا:
 اصل پاسپورت معتبر.
 نامه دریافتی از سفارت مبنی بر تایید شدن مجوز تحصیلیتان.
 نامه پذیرش از دانشگاه.
 مدارک مالی که شما طی مدت اقامتتان در کانادا ساپورت کند.
 نامه رفرنش سفارت.
در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.

ویزای کانادا مطالعاتی:

کشور کانادا برای جذب تفکرات و طرحهای علمی ، تسهیلاتی به منظور ارائه ویزای فرصت مطالعاتی به واجدین شرایط، اعطا می کند. متقاضیان میتوانند پس از دریافت پذیرش از دانشگاه، موسسه علمی و یا مراکز هنری کانادا، جهت دریافت ویزا اقدام نمایند. از آنجائیکه این ویزا در رده بندی خاصی بین ویزاهای تحصیلی و کاری جای میگیرد، انتخاب نوع صحیح ویزا از اهمیت زیادی در پروسه اقدام برای ویزای فرصت مطالعاتی برخوردار است.
اکثر مسافران باید جهت دریافت ویزای کاری اقدام نمایند و برحسب مورد که آیا در حین دوره از استاد و مرکز آموزشی مقصد حقوق دریافت می کنند یا خیر، باید فرم های مربوطه را تکمیل و هزینه های مرتبط را به اداره مهاجرت کانادا پرداخت نمایند. در برخی موارد با توجه به طول مدت دوره و ماهیت علمی یا پژوهشی آن می توان برای سایر ویزاها، مانند ویزاهای تحصیلی و یا حتی ویزیتور عادی اقدام نمود. کسانی که برای دریافت این ویزا اقدام می کنند معمولا از شرایط علمی ، پژوهشی و فرهنگی خاصی برخوردار هستند و می توانند دانش اکتسابی خود را در اختیار سایر همکاران و هم رشته ای های خود قرار دهند.

مدارک لازم برای ویزای کانادا مطالعاتی:

ترجمه شناسنامه.
ترجمه اسناد ملکی.
 ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریز نمرات آخرین مقطع تحصیل.
اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
 یک قطعه عکس جدید ۵x۴٫۵ رنگی با زمینه سفید.
 تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
 مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)
 مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی.
کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین
بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)
 گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن.
 رزومه کامل و عکس دار با ذکر تمامی تاریخ ها و سوابق شغلی در صورت موجود بودن.
 نامه پذیرش از دانشگاه کانادایی.
نامه از دانشگاه محل تحصیل یا وزارت علوم (ایران) مبنی بر اینکه شما را حمایت مالی می کنند.
 فرم LMIA.
 رسید پرداختی ۲۳۰ دلار که از کانادا پرداخت شده باشد.
 ارائه مدرک زبان معتبر، در صورت لزوم.
 کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و به تایید دادگستری برسند.

ویزای کانادا شغلی:

ویزای کانادا شغلی یا همون ویزای کار کانادا، برای آن دسته از افرادی ایست که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. دریافت ویزای کار کانادا بسیار دشوار است، اما اگر به صورت موقت در کانادا مشغول به کار شوید و شما فرد مفیدی برای کشور کانادا باشید میتوانید درخواست اقامت دائم کنید.
در صورتی که ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب کنید واجد شرایط اخذ ویزای شغلی کانادا هستید، فاکتورهایی که برای شما امتیاز می آورد:
 مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه
 میزان تحصیلات
 تجربه کاری
 سن
 پیدا کردن کارفرما در کشور کانادا
 سازگاری با محیط زندگی

ویزای کانادا سرمایه گذاری:

یکی از روشهای دریافت ویزای کانادا، روش سرمایه گذاری در کشور کاناداست که شرایط خاص خود را دارد و اگر واجد شرایط باشید می‌توانید ویزای سرمایه گذاری کانادا درخواست نمایید.
شرایط دریافت ویزای کانادا سرمایه گذاری:
داشتن دارایی بالغ بر  دلار کانادا ۱٫۶۰۰٫۰۰۰
شما باید تعهد دهید تا مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ دلار در کانادا سرمایه گذاری کنید و این مبلغ تا ۵ سال نزد دولت کانادا خواهد ماند.
همچنین شما باید نشان دهید که به اندازه کافی پول برای پشتیبان مالی خود و خانواده در کانادا خواهید داشت.
داشتن حداقل ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ که این امتیازها بر اساس موارد زیر تعیین می شود:
سن
تحصیلات
تجربه کاری
میزان سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه
انطباق فرد متقاضی با محیط کانادا
سفارش،ویزای،کانادا

چند دلیل که باعث رد درخواست ویزای کانادا می‌شود:

دلیل عمده رد درخواست ویزای کانادا تشخیص افسر(آفیسر) ویزای سفارت کاناداست. به این دلیل که شما نتوانسته اید افسر را قانع کنید که به صورت موقت در کانادا مانده وفقط قصد سفر دارید. بنابراین باید برنامه ریزی شده نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. در صورتی که افسر ویزای کانادا شما را ریجکت کند اقدام مجدد برای دریافت ویزای کانادا سخت تر خواهد شد پس اولین درخواست بسیار مهم است.

1-رد درخواست ویزای کانادا توریستی:

اگر شما قصد دریافت ویزای توریستی کانادا رو دارید باید بدونید به دلایل زیر افسر ویزای کانادا میتونه ویزای شمارو ریجکت کنه
الف) نداشتن تمکن مالی برای تامین هزینه های سفر
ب) نداشتن تمکن مالی فرد دعوت کننده برای تامین هزینه های سفر شما
ج) قانع نشدن افسر ویزا برای اینکه شما قصد اقامت در کشور کانادا را ندارید.
د) داشتن سوء پیشینه
ه) پاسپورت سفید (تاکنون سفر خارجی نرفته باشید)
و) نداشتن برنامه دقیقی برای سفر.
ز) عدم سلامت مدارک درخواست شده و یا جعلی بودن آنها

 2- رد درخواست ویزای کانادا تحصیلی:

معمولا متقاضی ویزای تحصیلی کانادا پس از رد درخواست با این متن رو به رو خواهد شد:
بر اساس قوانین مهاجرت به کانادا متقاضی باید تصمیم خود برای بازگشت به کشورش پس از تحصیل در کانادا را نشان دهد. شما باید به افسر ویزا ثابت کنید که واجد شرایط قوانین ویزا بر اساس بند ۱۲ قانون هستید و همچنین باید اثبات کنید که دارای تمکن مالی برای پرداخت هزینه های شهریه و هزینه های زندگی خود در کانادا هستید. پس از بررسی دقیق تمامی مدارکی که برای ما ارسال کردید، ما قانع نشدیم که شما واجد شرایط برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستید و یا مدارک شما به صورت کامل برای ما ارسال نشده است. بنابراین با درخواست ویزای کانادا تحصیلی شما مخالفت می‌گردد.

پیکاپ ویزا

همواره برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد؛ حال آنکه برای ورود به برخی کشورها هم احتیاجی به ویزا نیست، همچون ترکیه، صربستان، ارمنستان و … البته شایان ذکر است که این بدان معنی نمی باشد که که عبور از مرز این کشورها بدون نظارت مقدور می باشد بلکه برای سهولت امر ویزای بدو ورود در گذرنامه مسافر خواهد خورد.
برای آن دسته از کشورهایی که نیاز به روادید برای ورود به کشورشان را دارند الزامیست که مسافران به سفارت آن کشور در ایران مراجعه کنند ، همانند کشورهای حوزه شینگن که آنرا با عنوان ویزای شینگن می شناسند.
کشورهای دیگری نیز وجود دارند که برای اخذ ویزایشان لازم است به کشور واسطه ای مراجعه کرد، به عنوان مثال برای اخذ ویزای کانادا باید به کشور واسطه ای چون ترکیه، امارات، ارمنستان و … مراجعه کرد.

 

 دریافت پاسپورت کانادا ، دریافت ویزای توریستی کانادا، وقت سفارت کانادا ، دریافت ویزای تحصیلی کانادا، دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا ، دریافت ویزای کاری کانادا ، دریافت ویزای ازدواج کانادا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در کلیه استانها

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان کبک

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان کبک در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
متقاضیان مهاجرت تخصصی کانادا که قصد زندگی در شهر معروف مونتریال یا هر شهر دیگری در استان کبک را دارند، از طریق سیستم پذیرش ویژه استان کبک گزینش می شوند. برخلاف سایر استانها و همینطور روش تخصصی فدرال که گزینش از طریق سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) انجام می شود، متقاضیان مهاجرت تخصصی استان کبک باید از طریق سیستم ویژه استان کبک تشکیل پرونده داده و برای اخذ ویزای نهایی نیازی به تشکیل پرونده در سیستم اکسپرس اینتری نخواهند داشت. بطور میانگین، اداره مهاجرت استان کبک هرساله حدود ۵۰۰۰ پرونده متقاضیان مهاجرت تخصصی کبک را پذیرش می کند، که این تعداد امکان دارد در سالهای آینده با توجه به سیاستهای دولت استانی کمتر یا بیشتر شود.

شرايط مهاجرت به کانادا از طريق تخصصی استان كبك

 متقاضیان باید با نیت اقامت دائم در استان کبک و با هدف زندگی، تحصیل و کار اقدام به تشکیل پرونده کنند. سپس، متقاضيان باید در سیستم امتیازبندی ویژه استان کبک حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب کنند. حداقل مجموع امتيازات متقاضيان بسته به اينكه مجرد يا متاهل هستند متفاوت می باشد. بر طبق آخرین تغییرات قوانین مهاجرت استان کبک، در این زمان برای واجد شرایط بودن جهت تشکیل پرونده، حداقل امتیاز متقاضی مجرد باید ۵۰ بوده و حداقل امتیاز متقاضی متاهل باید ۵۹ باشد. جهت محاسبه امتیاز خود فرم ارزیابی مخصوص تخصصی استان کبک ما را تکمیل کنید.

نحوه امتیازبندی شرایط متقاضیان در روش تخصصی استان کبک به شرح زیر می باشد:

1- میزان تحصیلات: داشتن حداقل مدرك فوق ديپلم (حداکثر 14 امتیاز)
2- رشته تحصیلی: مطابق جدول اداره مهاجرت کبک (حداکثر 12 امتیاز)
3- پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی مقیم استان کبک (حداکثر 10 امتیاز)
4- تجربه کاري: داشتن سابقه كاري حداقل 6 ماه (حداکثر 8 امتیاز)
5- سن: فقط سن ۱۸ تا ۴۲ سال امتیاز دارد. (حداکثر 16 امتیاز)
4- دانش زبان فرانسه و انگلیسی (حداکثر 22 امتیاز)
5- شرايط تحصيلي، كاري، سني و… همسر متقاضي در صورت تاهل (حداکثر 17 امتیاز)
6- تعداد فرزندان زیر 19 سال كه همراه متقاضي به استان كبك خواهند آمد (حداکثر 8 امتیاز)
7- داشتن اقوام نزدیک مقیم استان کبک  (حداکثر 8 امتیاز)

 لیست جدید رشته ها و امتیاز بندی مهاجرت تخصصی کبک

1-  رشته های تحصیلی دارای ۱۶ امتیاز(Section A) رشته های تحصیلی دارای ۱۲ امتیاز  (Section B) رشته های تحصیلی دارای ۶ امتیاز  (Section C)
2- مهندسی کامپیوتر،حسابداری،  مهندسی کشاورزی
3- علوم کامپیوتر، مهندسی هوا فضا ، ریاضی کاربردی
4-  ژنتیک (فوق لیسانس)، بانکداری و امور مالی ، زیست شناسی
 5-کاردانی پزشکی هسته ای، مهندسی پزشکی،  کاردانی مدیریت بازرگانی
 6-کاردانی تولید دارو، بیوفیزیک، مهندسی شیمی
 7-کاردانی سرطان شناسی،  مهندسی عمران،  روزنامه نگاری
8-  زمین شناسی،  جرم شناسی
 9-  مهندسی الکترونیک ، تغذیه
10- مهندسی صنایع غذایی، اقتصاد
11-  زمین شناسی، جغرافیا
12-  ارشد آب شناسی، تاریخ
13- مهندسی صنایع،  محیط زیست
14- طراحی صنعتی و ارتباط صنعتی،  تجارت بین  الملل
15- مدیریت اطلاعات،  مدیریت منابع انسانی
16- کتابداری (فوق لیسانس)،  مهندسی مواد
17- بازاریابی ،  میکروبیولوژی
18-  مهندسی مکانیک،  مهندسی معدن
19-  مهندسی هسته ای ،  فلسفه
20-  پرستاری،  آمار و احتمالات
21- فیزیک مهندسی،  روانشناسی
22-  دکترای روانشناسی،  علوم اجتماعی
23-  مترجمی، کاردان فنی طراحی صنعتی
24-  جانورشناسی
25- ساخت و نگهداری هواپیما
26- دیپلم فنی ماشین های ساختمان
27- دیپلم فنی کشاورزی
28-  دیپلم فنی ماشین ابزار
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان نیوبرانزویک

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک  در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
 استان نیوبرانزویکNew Brunswick  یکی از استان های آتلانتیک کاناداست که جمعیت آن در حدود ۷۶۰۰۰۰ نفر می‌باشد. سنت جان Saint John بزرگترین شهر با۱۳۰۰۰۰ نفر جمعیت و فردریکتون Fredericton مرکز این استان می‌باشند. این استان دو زبان رسمی دارد. ۳۵ درصد آنها فرانسوی و ۶۵ درصد مابقی انگلیسی زبان هستند.

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک ماننس سایر برنامه های کارآفرینی و سرمایه گذاری در کانادا برای کسانی مناسب است که سابقه مدیریت و مالکیت یک بیزنس را دارند و یا در بیزنس مشترک یا سازمان دیگر بتوانند سابقه مدیریت خود را اثبات کنند و تمایل خود را برای زندگی و سرمایه گذاری در این استان نشان دهند.

شرایط لازم اقدام برای کارآفرینی نیوبرانزویک

1- سن بین 22 تا 55 سال متقاضی
2- سطح زبان حداقل 5 در آیلتس
3- سابقه حد اقل دوسال تحصیل بعد از دبیرستان
4- دارا بودن حداقل 600 هزار دلار کانادایی قابل کارشناسی شامل املاک سهام و بورس و حساب بانکی و… که از این مقدار حداقل 300 هزار دلار آن نقد باشد.
5- سابقه 3 سال مدیریت بیزنس در 5 سال گذشته با مالکیت صد درصد آن بیزنس یا سابقه 5 سال مدیریت رده بالا در 5 سال گذشته
6- تمایل به زندگی ، کار و مدیریت بیزنس در نیوبرانزویک
7- توانایی سرمایه گذاری حداقل 250 هزار دلار کانادایی برای ایجاد یک بیزنس در نیوبرانزویک
8- بیزنس های در اولویت برنامه نیوبرانزویک
برای ارایه بیزینس پلن به این استان رشته های زیر و همچنین همحوان بودن فیلد های ارایه شده با سابقه قبلی متقاضی اولویت دارد.
تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، خدمات مالی و بیمه ، مرکز تماس یا خدمات پشتیبانی اداری ، رشته های مربوط به سلامتی و زندگی ، خدمات حرفه ای ، فرآوری مواد غذایی ، صنایع چوبی ، هوافضا و دفاعی ، تولیدات پیشرفته ، کشاورزی
در این برنامه دولت پس از پذیرش پرونده مبلغ 100 هزار دلار کانادا را به عنوان وثیقه از متقاضیان دریافت میکند که در صورت راه اندازی بیزینس این مبلغ پس از یک سال عودت داده شده و در صورت عدم راه اندازی بیزینس، 100 هزار دلار ضبط شده اما اقامت دایم پابرجا خواهد بود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان پرنس ادوارد آیلند

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد آیلند در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
پرنس ادوارد آیلند یا جزیره پرنس ادوارد در خلیج سنت لارنس در سواحل شرق کانادا واقع شده است. این استان کانادا توسط ژاک کارتیه در سال 1534 کشف شد ، و در سال 1873 به کانادا پیوست. اين جزیره 224 کیلومتر طول و 64 کیلومتر عرض و كمتر از 16 کیلومتر از سطح دریا بالاتر است. پایتخت این استان شهر شارلوت تاون (Charlottetown) می باشد. دمای هوای این استان در گرمترین روزهای تابستانی به حدود ۳۵ درجه سانتیگراد و در سردترین روزهای زمستانی به حدود -۱۱درجه می رسد. در پرنس ادوارد آیلند  در زیر برخی از ویژگیهای این استان بطور خلاصه اشاره شده است:
1- پایین ترین قیمت مسکن در کانادا
2- کمترین میزان جرم و جنایت در کانادا
3- مناظر زیبا، شهروندان خوش رو، و محبوب ترین مقاصد هاي گردشگری در شمال امریکا : بیش از 1 میلیون توریست در سال
4- فضاي ایده آل برای شروع زندگي و راه اندازی یک کسب و کار
برای آغاز پروسه مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی پرنس ادوارد آیلند، متقاضیان باید یک طرح توجهی برای تاسیس یا خرید ومدیریت یک کسب و کار در استان پرنس ادوارد آیلند را به همراه سایر مدارک به اداره مهاجرت این استان ارائه دهند. در صورت قبولی طرح توجهی و احراز سایر شرایط مهاجرتی، اداره مهاجرت به متقاضیان نامه قبولی استان را ارائه خواهد کرد. با قبولی در استان، متقاضیان برای درخواست و اخذ ویزای اقامت دائم کانادا واجد شرایط خواهند شد و باید در مهلت معین پرونده درخواست برای ویزای دائم کانادا را به اداره مهاجرت فدرال ارسال کنند. از مهمترین ویژگیهای روش کارآفرینی استان پرنس ادوارد آیلند، اعطای ویزای اقامت دائم کانادا به طور مستقیم پس از قبولی می باشد. خلاصه شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی پرنس ادوارد آیلند به شرح زیر است:

شرایط روش کارآفرینی استان پرنس ادوارد آیلند

1- سابقه مدیریت متقاضی سه  سال در پنج  سال اخیر
2- مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال با حداقل نمره ۴
3- میزان دارایی متقاضی$۶۰۰,۰۰۰ کانادایی
4- میزان سرمایه گذاری $۱۵۰,۰۰۰ کانادایی
5- میزان اشتغال زایی بستگی به طرح توجیهی دارد
6- پرداخت وجه ضمانت انجام سرمایه گذاری $۲۰۰,۰۰۰  کانادایی. استرداد پس از ۱ سال به شرط انجام سرمایه گذاری
7- سن بین ۲۱ تا ۵۹ سال
8- داشتن حداقل فوق دیپلم
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان ساسکاچوان

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
استان ساسکاچوان با اقتصاد قوی و رو به رشد خود، برای پيشرفت تازه واردان فرصت هاي فراواني را فراهم ساخته است. سیاستهای اقتصادی این استان بستر مناسبی جهت ايجاد و رشد ایده هاي کسب و کار شهروندان در زمينه هاي مختلف از جمله كشاورزي، فعاليت هاي هنري ، بازار فروش، خدمات مهمان داري و غیره را مهيا کرده است. از ویژگیهای بارز این استان کیفیت بالا و رایگان خدمات درمانی عمومی و هزینه های پایین زندگی حتی در شهرهاي بزرگ می باشد. مرکز این استان شهر رجاینا و پرجمعیت ترین شهر این استان ساسکتون می باشد.
برای اقدام از طریق مهاجرت کارآفرینی استان ساسکاچوان ابتدا تشکیل پرونده مقدماتی در اداره مهاجرت استان الزامی می باشد. اداره مهاجرت استان ساسکاچوان هر ساله چندین مرتبه از میان پرونده متقاضیان، افرادی با امتیاز و شرایط بهتر را گزینش و برای پذیرش دعوت می کنند.
 افراد گزینش شده در مدت زمان معین باید سایر مدارک را ارائه کرده و در صورت نیاز و بسته به صلاحدید افسر مهاجرت در مصاحبه ای حضوری یا غیر حضوری (تلفنی، یا ویدویی آنلاین) شرکت کنند. در صورت قبولی نهایی، به متقاضی و تمام همراهان ایشان ویزای کاری ۲ ساله اعطا خواهد شد. با انجام سرمایه گذاری های لازم و عملی کردن طرح توجهی در طی ۲ سال اول اقامت در استان ساسکاچوان، متقاضیان و همراهان ایشان واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا خواهند شد. خلاصه شرايط مهاجرت به کانادا به روش كار آفريني استان ساسکاچوان به شرح زیر می باشد:

شرایط کارآفرینی استان ساسکاچوان

1- سابقه مدیریت متقاضی سه سال
2- مدرک زبان  ضروری نیست
3- میزان دارایی متقاضی$۵۰۰,۰۰۰  کانادایی
4- میزان سرمایه گذاری $۳۰۰,۰۰۰  کانادایی برای دو شهر اصلی استان و $۲۰۰,۰۰۰  کانادایی برای بقیه شهرها
5- میزان اشتغال زایی حداقل برای ۲ نفر شهروند کانادایی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان مانیتوبا

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان مانیتوبا  در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
رونق اقتصادی استان مانیتوبا و زمينه هاي مساعد پیشرفت در اجتماع چند فرهنگي، میتواند بهترين مكان براي شروع تجارت يا خريد كسب و كار و اقامت خانواده ها به ویژه مهاجران خارجی باشد. مركز استان مانيتوبا، شهر ويني پك، با جمعيت 720,000 نفری، داراي كليه ويژگيها و امكانات کلان شهرهای دیگر کانادا می باشد با اين تفاوت كه مسافتهاي درون شهري كوتاهتر و ارتباطات اجتماعی همانند يك شهر كوچك دوستانه مي باشد.
از دیگر ویژگیهای مهم استان مانیتوبا امکان دسترسي آسان صاحبان تجارت و حتی شهروندان عادی با رهبران اجتماعي و تجاري استان به منظور حل مشکلات احتمالی است. از مهمترین نکات مثبت استان مانیتوبا زندگي مقرون به صرفه و فعال اين استان است. در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ کانادا، قیمت مسکن در شهرهاي مانيتوبا بسیار مقرون به صرفه است. پاركها ودرياچه هاي بسيار با مسافتهای كوتاه به مراکز شهر و تفرجگاهها با هزينه هاي پايين و مناسب براي شهروندان از دیگر ویژگیهای مهم استان مانیتوبا محسوب می شوند.
در مقایسه با سایر استانهای کانادا، استان مانیتوبا داراي بهترين سيستم درمان عمومي  بوده يو ستم آموزشي استان مانیتوبا برنامه هاي با كيفيت بالا كه در بر گيرنده تمام شاخه های علمی، هنری و ورزشی مي باشد را عرضه مي نمايد. بطور كلي، مانيتوبا محل امني براي زندگي، تحصیل و کسب خانواده ها به ویژه مهاجران خارجی می باشد.
شرایط روش مهاجرت کارآفرینی استان مانیتوبا از ابتدای سال ۲۰۱۸ دستخوش تغییرات کلی شده است. برای تشکیل پرونده متقاضیان باید طرح توجهی تاسیس بیزنس و سایر مدارک مورد نیاز را به اداره مهاجرت مانیتوبا ارائه کنند. متقاضیان پس از احراز تمام شرایط استانی و فدرال، ویزای ۲ ساله کاری دریافت خواهند کرد. پس از ورود به کانادا و با عملی کردن طرح توجهی متقاضیان می توانند برای اخذ ویزای دائم و سپس شهروندی کانادا درخواست کنند. شرایط اولیه مهاجرت کارفرینی استان مانیتوبا به شرح زیر می باشد:

شرایط روش کارآفرینی استان مانیتوبا

 1- سابقه مدیریت متقاضی سه سال در پنج  سال اخیر
2- دانش زبان آیلتس جنرال با نمره حداقل پنج
 3- میزان دارایی متقاضی $۵۰۰,۰۰۰  کانادایی
 4- میزان سرمایه گذاری$۱۵۰,۰۰۰  تا ۲۵۰،۰۰۰$ کانادایی
5- میزان اشتغال زایی حداقل برای یک  نفر شهروند کانادایی

 

 ثبت شرکت در کانادا، افتتاح حساب بانکی در کانادا ، اقامت و پاسپورت کانادا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کانادا، رفع دیپورتی اقامت کانادا ،قبول وکالت در کانادا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کانادا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق کار آفرینی و سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری در استان  کلمبیا

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
استان بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا بوده و با جمعیتی در حدود ۴.۸ میلیون نفر سومین استان پرجمعیت کانادا محسوب می شود. طول این استان از شمال تا جنوب 1،200 کیلومتر و از شرق تا غرب 1،050 کیلومتر اندازه گيری شده است و مساحت آن به اندازه مجموع مساحت ۳ کشور بزرگ اروپا یعنی فرانسه ، آلمان و هلند مي باشد. آب و هوا و یا تغييرات دمای این استان از شمال تا جنوب تفاوتهای عمده ای داشته و به طور قابل ملاحظه اي به نزدیک بودن به اقيانوس، ارتفاع از سطح دريا دارد. برای مثال، شهر معروف ونکوور که در جنوب غربی این استان قرار دارد گرمترین شهر کانادا محسوب می شود. میانگین دمای هوا سردترین ماه های زمستانی در شهر ونکوور معمولا ۵ درجه بالای صفر می باشد.
مهاجرت به روش کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا مناسب متقاضیانی است که دارای مهارتهای مدیریتی کافی و شرایط مالی مناسب جهت خرید یا افتتاح یک کسب و کار مناسب در استان بریتیش کلمبیا می باشند. برای شروع پروسه، ابتدا باید پرونده کامل متقاضی که شامل مشخصات متقاضی و طرح توجهی ایشان جهت سرمایه گذاری می باشد، به اداره مهاجرت استان ارسال شود.
 اداره مهاجرت استان در هر ماه حدود ۲۰۰ پرونده را برای مرحله مصاحبه انتخاب می کند. در صورت قبولی در مصاحبه، به متقاضی و تمام همراهان واجد شرایط ایشان ویزای اقامت موقت ۲ ساله کانادا اعطا خواهد شد. متقاضی ۱۲ ماه فرصت دارد تا با این ویزا وارد کانادا شده واقدام به عملی کردن طرح توجهی خود کند. ۱۸ ماه پس از ورود به کانادا و در صورت عملی شدن کامل طرح توجهی و انجام سرمایه گذاری و اشتغال زایی، متقاضی و تمام همراهان ایشان می توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کنند. بطور خلاصه شرایط اولیه این روش مهاجرتی عبارتند از:

شرایط روش کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

 1- سابقه مدیریت متقاضی بستگی به طرح توجهی متقاضی دارد
2- مدرک زبان انگلیسی ضروری نیست
3-  میزان دارایی متقاضی $۶۰۰,۰۰۰  کانادایی
 4- میزان سرمایه گذاری حداقل ۲۰،۰۰۰$ تا ۸ میلیون دلار کانادایی
5- میزان اشتغال زایی حداقل برای ۱ نفر شهروند کانادایی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  ثبت شرکت در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.

شرايط کلی ثبت شرکت در کانادا

به طور کلي فرد خارجي در کانادا بايد از دولت فدرال مجوز سرمايه گذاري اخذ کند. اشخاص حقوقي خارج از اتحاديه کانادايي از جمله در شرکت هاي تضامني تحت کنترل دولت هستند و هويت صاحبان سهام و منافع و حق رأي آنها طبق قانون مشخص شده است. تا همين اواخر افراد خارجي در کانادا نمي توانستنند با داشتن سهام بيش از 25% در مؤسسات مالي فدرال حق رأي داشته باشند اما در حالي که يک فرد کانادايي مي توانست با داشتن 10% سهام حق راي داشته باشد. موافقت نامه هاي سازمان جهاني تجارت پارلمان فدرال کانادا را به اين نتيجه رساند که محدوديت مالکيت خارجيان را در مؤسسات مالي سيستم فدرال لغو نمايد و به همين ترتيب در مورد بانک هاي خارجي نيز محدوديت حق راي 12% کل سهام حذف شد. فرد خارجي در کانادا مي تواند همانند يک کانادايي در مراجع قضائي طرح دعوي کند اما در استان کبک از فرد خارجي وثيقه مطالبه مي شود که در صورت رد درخواست از محل وثيقه هزينه دادرسي و خسارت وارده جبران مي شود.

 مزایای ثبت شرکت در کشور کانادا

1- سرعت بالا در رسیدگی به پرونده
2- شرایط آسان برای اخذ دریافت پاسپورت کانادایی با سرمایه گذاری در این کشور
3- تحت قوانین کانادا شرکت ثبت شده از حقوق و تعهداتی مشابه یک فرد حقیقی برخودار است مانند: تحصیل رایگان برای فرزاندان ،  برخوردار از بیمه خدمات درمانی رایگان تا اخر عمر.
4- شرایط آسان برای اخذ دریافت پاسپورت کانادایی با سرمایه گذاری در این کشور

ثبت شرکت در کانادا بطورکلی بر 3 نوع می باشد:

1- مالکیت انحصاری (sobe proprietor ship)
2- مشارکت (partner ship)
3- شرکت سهامی(cor poration )

مالکیت انحصاری (sobe proprietor ship):

در این روش مدیر یا موسس شرکت مسئول کلیه اقدامات و تعهدات شرکت می باشد .که البته این روش راه مطمئنی برای یک بیزینس ایمن نمی باشد به دلیل اینکه هر گونه خسارت مالی و غیره هر متحمل شرکت شود اموال و دارایی های صاحب شرکت را هدف قرار داده و ممکن است همه زندگی شخصی را تحت اشعاع قرار دهد . این نوع تجارت و شرکت با فوت صاحب ختم می شود .
قوانین شرکت مشارکت همانند شرکت مالکیت انحصاری می باشد با این تفاوت که بجای یک نفر دو ویا چند نفر شریک شرکت را اداره می کند واگر اتقافی  برای شرکت بوجود بیاید شرکا ذیگر رسیدگی می کنند

شرکت سهامی(CORPRATION) :

در این روش که مثل روش  شرکت سهامی عام وخاص در ایران می باشد بیزینس ثبت شده به عنوان یک شخصیت حقوقی تلقی می شود و لذا مسئولیت آن به شرکت ختم می گردد نه به افراد صا حب ان در این روش حداقل 2 نفر عضو نیاز است چنانچه شرکت ور شکست گردد صا حبا نش ور شکسته تلقی نمی شوند ،  اما ثبت این نوع شرکت می تواند بسیار هزینه بر باشد .
ثبت حقوقی مسئولیت سهامداران شرکت سهامی را محدود میکند بدان معنا است که به عنوان یک قانون کلی سهامداران شرکت مسئول بدهی های ان شرکت نیستند اگر شرکت ورشکست شود سهامدار پیش از سرمایه گذاری خود متضرر نخواهد شد .

 مشارکت (partner ship):

در این شیوه دو یا چند نفر با یکدیگر شراکت می کنند.معمولاَ این شیوه را (به دلیل مسائل حقوقی پیچیده اش) افراد با اعتماد کامل  مانند زن و شوهر ها و یا اعضای یک خانواده انجام می دهند. این روش کاملاَ با روش قبلی شباهت دارد با این تفاوت که درآمد یا ضرر بیزینس بین شرکا تقسیم می گردد.ثبت بیزینس به این شیوه کمی مشکل تر از شیوه قبل است.

ادغام کسب و کار در کانادا

مرحله ۱: نام کسب و کار خود را انتخاب کنید

بسیاری از بازرگانان تجارت الکترونیک قبلا نام خود را برای فروشگاه آنلاین یا محصول خود دارند. مهم است که جستجو کنید تا ببینید که آیا نام در اسرع وقت در دسترس است. اگر هنوز یک کسب و کار ندارید، در تصمیم گیری در مورد نام تجاری مراقب باشید .

مرحله ۲: شماره کسب و کار

شماره کسب و کار یک شماره حساب ۹ رقمی است که برای شرکت شما به دولت فدرال و ایالت استانی تعلق خواهد داشت. ثبت نامکنید
NEQ (Quebec Enterprise Number) مورد نیاز است اگر شما در کبک ترکیب کنید. بیشتر بدانید.

مرحله ۳: تصمیم بگیرید که در فدرال یا استان باشید

تمام مشاغل در کانادا دارای گزینه ای برای ادغام فدرال یا استان هستند. ادغام فدرال به شما اجازه می دهد تا در همه ولايات و سرزمین ها با همان نام تجاری کار کنید، اما گران تر و کار کمی برای راه اندازی و نگهداری سخت تر است.
ادغام استان به احتمال زیاد برای اکثر صاحبان کسب و کار تجارت الکترونیکی خارج از کانادا کافی است.
فدرال(Incorporation): شما می توانید کسب و کار خود را به صورت فدرال با ثبت آنلاین (با ۲۰۰ دلار) یا پست الکترونیکی، فکس یا شخص (با ۲۵۰ دلار) ادغام کنید. اگر شما آماده هستيد، ميتوانيد به صورت آنلاین درخواست نماييد .
ادغام استان:شما می توانید کسب و کار خود را با اکثر استان ها و سرزمین های آنلاین ترکیب کنید. جای تعجب نیست که هر یک فرایند متفاوت دارد. من تمام پیوندها را برای شما قرار داده ام، بنابراین انتخاب کنید که کدام منطقه شما می خواهید ثبت نام کنید:  آلبرتا ،  بریتیش کلمبیا ،  مانیتوبا ،  نیوبرانزویک ،  نیوفاندلند و لابرادور ،  مناطق شمال غربی ،  نوا اسکوشیا ،  نونوووت ،  انتاریو ،  PEI ،  کبک ،  ساسکاچوان ، یوکان .
مرحله ۴: ثبت نام برای GST / HST
اگر کسب و کارتان در مجموع درآمد کل ۳۰،۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد، شما باید برای یک حساب GST / HST ثبت نام کنید. بسیاری از بازرگانانی که درآمد کمتری دارند داوطلبانه ثبت نام می کنند، زیرا هنگامی که شما یک حساب GST / HST دارید، می توانید مالیات هایی را که به عنوان شرکتی که توسط دولت بازپرداخت می کنید دریافت کنید. دریافت حساب GST / HST خود.
اگر کسب و کار شما در کبک ثبت نام شده است، شما باید با درآمد Quebec ثبت نام کنید .
توجه: هنگام تصمیم گیری در مورد ترکیب، همیشه قبل از اینکه به نتیجه گیری برسید، به دنبال مشاوره حقوقی باشید. اشتباهات می تواند بسیار پرهزینه باشد.

مزایای دیگری که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

وجود مداوم : یک شرکت طول عمر نامحدود دارد؛ اگر شما کسب و کار یا سهامداران را می فروشید، کسب و کار ادامه خواهد یافت.
مالکیت موجودیت تجاری قابل انتقال است : از آنجا که نهاد طول عمر نامحدود دارد، می توانید کسب و کار خود را به فروش برسانید و یا به راحتی آن را دنبال کنید.
افزایش پول می تواند آسان تر باشد : کسب و کارهای ادغام شده می توانند سهام و عدالت را به منظور رشد رشد به فروش برسانند.
مزایای مالیاتی:هر نمونه منحصر به فرد است، اما شرکت ها می توانند از کاهش کسری تجاری کانادا (۱۶٪ از اولین ۲۰۰،۰۰۰ دلار درآمد مشمول مالیات) بهره مند شوند. شما همچنین می توانید پرداخت های مالیاتی خاصی را لغو کنید و از قوانین مالیاتی جدید یا مقررات مالیاتی کمتری بهره مند شوید.
اعتبار و ارزش کسب و کار خود را افزایش دهید : بسیاری از شرکت ها با قراردادهای فروش یا توافقنامه قرارداد با شرکت های غیر مجاز وارد نمی شوند. در این مورد، ادغام می تواند اعتبار و پتانسیل رشد شما را بهبود بخشد.
توجه داشته باشید زمانی که یک شرکت ثبت می شود واقعیت قانونی مجزایی ایجاد می شود دارای حقوق و تعهدات شرکت تا زمان انحلال ان همچنان ادامه دارد.
در انتها با سپاس از همراهی شما امیدواریم مطالبی مفید در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق تولد فرزند  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  تولد ( قانون خاک و خون ) در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
ابتدا باید گفت که تمامی کشورهای جهان برای کودکانی که متولد می شوند از دو شیوه و یا سیستم تابعیت استفاده می کنند:
الف. سیستم خون: یعنی فرزند در لحظه ی تولد همام تابعیتی را خواهد داشت که والدینش دارند. البته در همین مورد هم باز قوانین فرق دارند مثلا در ایران تابعیت پدر مهم است نه مادر.
ب. سیستم خاک: که اساس اعطای آن محل تولد کودک و یا همان کشور محل تولد است.
در این بین کشور کانادا از “سیستم  خاک” تبعیت می کند اما به طور ضمنی سیستم خون را هم دخیل کرده است. و اما همین تابعیت و یا شهروندی فرد نیز به دو دسته ی تابعیت به واسطه ی تولد born citizenship)) و تابعیت به واسطه ی موارد دیگر و یا (naturalized citizenship) تقسیم می شود. ولی در مجموع قانون کانادا در سال ۱۹۷۷ اشخاص زیر راشهروند و تابع کانادا می دانست:
اشخاصی که در خاک کانادا متولد شده اند
در خارج خاک کانادا متولد شده ولی یکی از پدر یا مادر او تابع یا شهروند کانادا باشد
در خارج خاک کانادا متولد شده اما به یکی از طرق مهاجرتی مورد پذیرش کانادا و یا مثلا پناهندگی اقامت دائم این کشور را گرفته و سپس با قوانین فعلی کانادا (naturalized)شده و شهروند کانادا شده باشد.
خلاصه این که درگذشته اگر صرفا کودکی در خاک کانادا به دنیا می آمد حتی اگر والدین او غیر قانونی و یا با عنوان توریست به این کشور آمده بودند تابع کانادا می شدند. ولی با تصویب قانون جدید به نام C-24 اگر کودکی در کانادا متولد شده اما هیچ یک از پدر و یا مادر او تبعه و یا شهروند کانادا نبوده و یا مقیم کانادا نباشند و یا مثلا یکی از پدر یا مادرش برای ماموریتی دیپلماتیک وارد کانادا شده باشند دیگر به آن کودک تابعیت کانادا اعطا نخواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 پاسپورت کانادا وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی کانادا مهاجرتی ، سفارت کانادا مهاجرتی ، ویزای تحصیلی کانادا مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری کانادا مهاجرتی ، ویزای کاری کانادا مهاجرتی ، ویزای ازدواج کانادا مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق خود اشتغالی ( نیروی متخصص ) وسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق  خود اشتغالی در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.

مهاجرت به کانادا ازطریق خود اشتغالی(مهاجرت هنرمندان،ورزشکاران،کشاورزان،نویسندگان،مترجمان،مربیان)

برنامه مهاجرت خوداشتغالی کانادا یکی از روشهای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد. هنرمندان و ورزشکاران که توانایی انتقال تخصص خود را به جامعه کانادا داشته باشند می توانند از طریق برنامه مهاجرت خود اشتغالی کانادا موفق به اخذ ویزا خود اشتغالی و اقامت دائم کانادا گردند.
همچنین افرادیکه توانایی خرید و،مدیریت و راه اندازی مزرعه را درکانادا داشته باشند می توانند از طریق این برنامه اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند. مهاجرت خود اشتغالی کانادا یکی از راههای مهاجرت کشاورزان به کانادا و اخذ ویزا خود اشتغالی کشاورزی می باشد.
برخی از تخصص ها و شغل های مورد قبول در این برنامه مهاجرتی شامل موارد زیر می باشد.
کتابداران ،نویسندگان ،مترجمان ،دیگر متخصصان این حوزه
کارگردان،تولیدکنندگان فیلم ها ،طراحان و دیگر متخصصان این حوزه هنری
اپراتورهای فیلمبرداری و عکاسی،تکنسین ضبط صدا و تصویر
هنرپیشه،کارگردان،تولیدکنندگان فیلم و دیگر متخصصان این حوزه هنری
نقاشان،طراحان و دکوراتیو های داخلی
آهنگسازان،خوانندگان،موسیقی دان
قهرمانان ،ورزشکاران،داورها،مربی های
هنرهای صنایع دستی
کشاورزان خلاق با توانایی راه اندازی مزرعه
شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی
شرکت در برنامه های فرهنگی و ورزشی در سطح جهانی و داشتن تجربه خوداشتغالی مرتبط ،تجربه مدیریت و راه اندازی مزرعه از شرایط اصلی جهت اخذ ویزا خوداشتغالی کانادا می باشد.
داشتن دو سال تجربه کاری مرتبط در پنج سال قبل از اقدام مهاجرت
تجربه کاری حوزه فرهنگی باید بصورت دو دوره یکساله کار در حوزه فرهنگی بصورت خود اشتغالی و یا دو دوره یکساله شرکت در فعالیت های فرهنگی در سطح جهانی و یا دو دوره یکساله که یکسال آن بصورت خود اشتغالی و و یکسال آن شرکت در فعالیت های فرهنگی ذر سطح جهانی باشد.
تجربه کاری فعالیت های ورزشی باید بصورت دو دوره یکساله کار در زمینه ورزش بصورت خود اشتغالی و یا دو دوره یکساله شرکت در فعالیت های ورزشی در سطح جهانی و یا دو دوره یکساله که یکسال آن بصورت خود اشتغالی و و یکسال آن شرکت در فعالیت های ورزشی ذر سطح جهانی باشد.
تجربه کاری در حوزه کشاورزی باید بصورت دو دوره یکساله تجربه مدیریت یک مزرعه را باشد.
محاسبه امتیاز برای برنامه مهاجرتی خود اشتغالی
متقاضیان ویزا خود اشتغالی جهت پنج فاکتور زیر ارزیابی و کسب امتیاز می نمایند.
تحصیلات حداکثر 25 امتیاز
تجربه کار حداکثر 35 امتیاز
سن حداکثر 10 امتیاز
مهارت زبان انگلیسی و فرانسه 26 امتیاز
انطباق پذیری 6 امتیاز
متقاصیان ویزا خود اشتغالی کانادا باید حداقل 35 امتیاز از 100 امتیاز پنج فاکتور بالا را کسب نمایند.
با توجه به نظر افسر اداره مهاجرت ممکن است از شما درخواست مصاحبه و توضیحات در خصوص برخی اطلاعات مبهم احتمالی گردد.
متقاضی مهاجرت به کانادا و خانواده او باید اقدام به انجام آزمایش پزشکی و سوء پیشینه و ارائه نتیجه آن نمایند.
جهت بررسی پرونده مهاجرت از طریق خود اشتغالی باید هزینه مربوطه جهت ارزیابی آن را نیز پرداخت نمایید.
شما همچنین باید ثابت نمایید توانایی مالی لازم جهت پشتیبانی از خود و خانواده همراه را در زمان ورود به کانادا دارید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق خویشاوندی و اسپانسر شیپ همسر و ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق خویشاوندی و اسپانسرشیپ همسر و ازدواج  در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
 در این روش فرد مقیم کانادا (دارای کارت PR یا پاسپورت) یکی از افراد فامیل خود (همسر) را جهت ورود به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا اسپانسر (تحت پوشش خود) می کند.
شما که مقیم کانادا هستید می توانید همسر قانونی یا Common-Law Partner (شریک زندگی : کسی که شما با او ازدواج قانونی نکرده اید ولی بیش از یکسال با هم زیر یک سقف زندگی کرده اید و مانند همسر شما است.) خود را که خارج از کانادا است یا در داخل کانادا با ویزای معتبر (مانند: ویزای توریستی یا ویزای کار) می باشد را اسپانسر نمایید.
شما به عنوان اسپانسرکننده و همسرتان به عنوان اسپانسر شونده می بایست شرایط لازم برای مهاجرت خویشاوندی و اسپانسری را داشته باشید.

شما به عنوان اسپانسر کننده باید شرایط زیر را داشته باشید:

1- در هنگام ارسال مدارک باید شهروند قانونی (دارای پاسپورت کانادا) یا مقیم(دارای کارت PR کانادا) باشید.
2- سن شما بیش از 18 سال و بیشتر باشد.

نکته اسپانسرشیپ کانادا:

1- از ابتدای 12اسفندماه 1390 (March 2, 2012) اگر شما به واسطه همسرتان که مقیم کانادا است وارد کانادا شدید، تا 5 سال دیگراز تاریخ ورودتان به کانادا، نمی توانید کسی را اسپانسر کنید. یعنی اگر از این همسرتان نیز جدا شدید تا 5سال نمی توانید با فرد دیگری در کانادا ازدواج کنید.
2- به مدت 3 سال از زمان ورود به کانادا، شما متعهد به پرداخت کلیه هزینه های فرد اسپانسر شده را دارید. یعنی فرد مقیم کانادا باید هزینه های غذا، مسکن، بهداشت، تحصیل و … همسر جدید تازه وارد به کانادا را پرداخت کند.
اگر شما به شرایط فوق پایبند نباشید، یا همسرتان به تعهداش عمل نکنید، قوانین خاصی شامل حال شما و همسرتان می شود. مثلا اگر همسرتان طی سه سال اول بعد از ورود تقاضای کمک های اجتماعی از دولت کند، پرداخت هزینه ها با شما خواهد بود. یا اگر همسرتان (خدای نکرده) فوت کند، یا همسرتان به علت مریضی در بیمارستان باشد و نتواند هزینه ها را تامین کند شامل قوانین خواهید شد که در این فایل خواهید دید.
آشنایی با عدم رعایت تعهدات طرفین در اسپانسرشیپ همسر (زبان انگلیسی- 8 صفحه – 464کیلوبایت – فرمت PDF)
*اگر شما پرونده اسپانسرشیپ شما مورد قبول سفارت قرار گرفت شما می بایست مدارک تعهد نامه (درج شده در بالا) را امضا و به دولت بدهید. دقت کنید که این موارد را با استفاده از خدمات وکیل مجرب کانادا انجام دهید تا بعدا به مشکلی برنخورید.

  برای اسپسانسر شیپ همسر شما که مقیم کانادا هستید، طی یکی از مراحل زیر می توانید همسر خود را اسپانسر نمایید:

الف – همسر جدید شما در کانادا است؛

شرایط زیر را باید داشته باشید:

1- سن شما بیش از 18 سال باشد.
2- باید شهروند قانونی (دارای پاسپورت کانادا) یا مقیم(دارای کارت PR کانادا) باشید.
3- فردی که میخواهد همسر جدید شما شود، باید به عنوان همسر قانونی شما باشد.
4- شما در حال حاضر در کانادا باشید و در تمام طول پروسه تا دریافت اقامت همسر در کانادا بمانید.
5- هر دو نفر شما فرم های تعهد نامه را تکمیل و امضاء کیند.
6- شما (فرد مقیم و اسپانسر) فرم تعهد نامه Undertaking را برای تامین هزینه های اولیه همسر جدیدش (به مدت 3 سال) امضاء کند.
7-   اگر همسر جدیدتان فرزند دارد باید نشان دهید که طی 12 ماه گذشته درامد کافی داشته اید. اگر فرزند ندارد، لازم نیست. فرزند ایشان در صورتی مورد قبول است که زیر 19 سال سن باشد.
8- همسر شما بیش از 16 سال سن داشته باشد.
9- دارای مدارک و  پاسپورت معتبر باشد.(د رمواردی بدون اقامت قانونی نیز میتواند شرایط اسپانسرشونده را داشته باشد.)
10- به صورت قانونی و نه برای بدست آوردن کارت PR همسر شما شده باشد.
11- فاصله سنی زیادی با هم نداشته باشید.
12- اگر در کانادا ازدواج کرده اید باید مدرک معتبر آن Marriage Certificate را داشته باشید. و اگر خارج از کانادا ازدواج کرده اید، باید نشان دهید که نوع ازدواجتان در کشوری که ازدواج کرده اید قانونی و مورد تایید آن کشور بوده است. و اگر در سفارت یا کنسولگری کشوری ازدواج کرده اید، باید ازدواج شما طبق قوانین کشور آن کنسولگری یا سفارت قانونی باشد.

طبق قوانین کانادا ازدواج شما مورد قبول نیست اگر دارای شرایط زیر باشید:

الف- افراد یک خانواده یا فرزند خوانده نمی توانند با هم ازدواج کنند(برادر،خواهر،پدربزرگ،نو)
ب- شما در یک زمان واحد فقط  1 همسر داشته باشید.
اگر می خواهید در کانادا ازدواج کنید، در اینجا اطلاعات کاملی راجع به ثبت ازدواج در کانادا (به صورت مذهبی، قانونی) و محل و آدرس مراکز می توانید پیدا کنید.
قوانین متعددی شامل موارد بالا خواهد شد که در فرم IMM 5289 به تفصیل توضیح داده شده است. به هیچ وجه اگر موردی را نمی دانید نسبت به تکمیل آن در فرم اقدام نکنید.
الف – همسر جدید شما خارج از کانادا است؛
شرایط زیر را باید داشته باشید:
1- سن شما بیش از 18 سال باشد.
2- باید شهروند قانونی (دارای پاسپورت کانادا) یا مقیم(دارای کارت PR کانادا) باشید.
3- در کانادا ساکن باشید. (بجز کسانی که پاسپورت کانادا را دارند)
4- هر دو نفر شما فرم های تعهد نامه را تکمیل و امضاء کیند.
5- شما فرم تعهد نامه Undertaking را برای تامین هزینه های اولیه همسر جدیدش (به مدت 3 سال) امضاء کند.
6- نیاز به اثبات حداقل درآمد در کانادا که حدود 22000تا 29000دلار در سال است را ندارید.

نکته:

1-  ازدواج با یک فردی سیتی زن کانادا ، باعث سیتی زن شدن نمی شود. ابتدا باید فرد سیتی زن برای همسرش طی پرونده اسپانسرشیپ تقاضای پی آر کند، سپس اگر درکانادا به مدت سه سال حضور داشت ، می تواند برای اخذ شهروندی کانادا اقدام کند.
 2- اگر با یک فرد سیتی زن که خارج از کانادا است ازدواج کنید، به تعداد روزهایی که با فرد سیتی زن هستید (داخل یا خارج از کانادا)، برای پی آر شما محاسبه می شود و شما پی آر خود را حفظ می کنید.

زمان بررسی پرونده اسپانسرشیپ همسر کانادا:

در حال حاضر بصورت دقیق نمی توان زمان بررسی پرونده های خویشاوندی  و اسپانسر شیپ همسر را گفت، ولی رویه موجود و تجربه سازمان مهاجرتی گنجی اطلاعات زیر را محتمل می داند:
شما برای بررسی سه مقطع را دارید:
1- بررسی پرونده در ویزا آفیس واقع در کانادا (حدود 28روز زمان می برد تا قبولی اسپانسر اعلام گردد.)
2- بررسی پرونده برای افراد مقیم کبک (حدود 30 روز زمان می برد تا کبک نامه ویزا آفیس کانادا (بند اول) را تایید و به ویزا آفیس بعدی (برای ایران :آنکارا) جواب دهد.
3- بررسی پرونده و مدارک اسپانسر شونده (کمتر از 15ماه زمان می برد.) کلیه مراحل تا صدور برگه ویزا برای افراد مقیم ایران در آنکارا – ترکیه انجام می گیرد.
برای ورود به کشورهای دسته اول هیچ مشکلی نیست اما برای کشورهای دسته دوم حتما لازم است برای مصاحبه و اقدامات لازم به کشور واسط سفر کنند که ناگزیر به صرف زمان و هزینه می باشید، مانند ویزای کانادا.
پس از طی مراحل در صورتی که با ویزای شما موافقت شود تنها مرحله الصاق ویزا به پاسپورت باقی می ماند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت کانادا وکیل بین المللی ، ویزای توریستی کانادا وکیل بین المللی ، سفارت کانادا وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی کانادا وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری کانادا وکیل بین المللی ، ویزای کاری کانادا وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج کانادا وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور کانادا از طریق تحصیلی  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

اهمیت مشورت با مشاورین خبره در امر اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی بسیار بالاست زیرا، انتخاب شهر و دانشگاه و همچنین نحوه بستن فایل ویزای دانشجویی کانادا نیاز به دید حقوقی داشته و در این امر مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا آمادگی ساپورت متقاضیان را دارند. مشاورین معتبر برای اخذ ویزای تحصیلی کشورکانادا باید عضو انجمن ICCRC باشند. شما میتوانید نام مشاور رسمی موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در انجمن مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا بررسی نمائید.
همچنین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهره مندی از اولین مشاورتحصیلی مورد تایید وزارت امورخارجه کانادا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر کشور کانادا را برای متقاضیان واجد شرایط تضمین میکند. اکثر دانشگاه های کانادا طرف قرارداد مشاورین ما در کانادا  بوده و این امر شانس پذیرش متقاضیان تحصیل در کانادا را  افزایش میدهد. مشاور مهاجرت به کانادا نیز پروسه ویزا را برای متقاضیان پیگیری خواهد کرد. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین موسسه در ایران و جز معدود موسسات دنیاست که خدمات تحصیل در کانادا را توسط مشاورین مورد تائید تحصیلات و مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا و عضو انجمن ICCRC پیگیری میکند.

مزایای تحصیل در کشور کانادا

1- تحصیل در کشوری انگلیسی زبان
2- کانادا کشوری مهاجر پذیر با فرصتهای بیشمار شغلی برای مهاجرین
3- امکان تحصیل در معتبرترین دانشگاههای جهان
4- استانداردهای بالای زندگی در کانادا
5- خدمات اجتماعی بسیار بالا برای مهاجرین
6- اجازه کار دانشجویی حین تحصیل

 تحصیل از مقطع دبستان تا دبیرستان در مدارس کانادا

 متقاضیان می توانند از مقطع قبل از دبستان تا دبیرستان برای مدارس کانادا درخواست بدهند و در نهایت دیپلم کانادا را دریافت کنند . ادارات آموزشی هر استان برنامه مشخصی برای دانش آموزان خارجی متقاضی دارند و مدارس مشخصی در هر استان برای این منظور با کادر آموزش دیده مهیا شده است
سیستم انتخابی مدارس بر اساس سن متقاضی است بدین صورت که فرد از 5 سال تا 18 سال می تواند در این مدارس ثبت نام کند. شرط زبان در بیشتر این مدارس برای دانش آموزان ایرانی قرار داده نشده است و پیش نیاز های هر متقاضی بر اساس سطح زبان در طول تحصیل ارایه می شود.

انواع مدارس کانادا:

مدارس به دو نوع عمومی و خصوصی تقسیم می شوند مدارس عمومی دارای گستردگی مباحث قابل ارایه در درس ها و دروس اختیاری هستند و رتبه مدارس بر اساس امکانات و نتایج دانش آموزان دسته بندی می شود ولی بطور کلی مدارسی که برای دانش آموزان خارجی تعیین می شود از میان بهترین مدارس انتخاب می شود و امکان درس در کنار دانش آموزان کانادایی فرصتی است تا افراد خارجی ضمن یادگیری دروس به فرهنگ و رسوم کانادا هم آشنا شوند
مدارس خصوصی در اندازه ای کوچکتر به ارایه دروس می پردازند و عموما دارای محدودیت در ارایه دروس اختیاری و امکانات ورزشی و فوق برنامه می باشند و بخاطر هزینه های بیش از مدارس دولتی شاید ارایه موارد فوق برنامه هزینه زیادی را به خانوار ها تحمیل کند
کلیه مدارس دولتی و خصوصی نیازی به داشتن کد دی ال آی نیستند و مورد قبول اداره مهاجرت کانادا هستند ولیکن چون دانش آموز در این مقاطع اجازه کار ندارد مجوز کار آزاد بعد از تحصیل صادر نمی شود

هزینه های تحصیل :

هزینه تحصیل بطور میانگین در تمام ایالت کانادا در مقطع راهنمایی و دبیرستان 12500 دلار سالیانه و در مقطع دبیرستان 14000 دلار سالیانه می باشد و به این هزینه ها باید هزینه بررسی مابین 200-400 دلار و هزینه بیمه به میزان 900 دلار سالیانه و هزینه منزل 900 دلار ماهیانه و قیم که می تواند تا سالی 1500 دلار باشد را اضافه کرد ولی در مدارس خصوصی این هزینه به مراتب بیشتر و تا 30تا 50 درصد گرانتر خواهد بود.
 برنامه اسکان دانش آموز خارجی با خانواده های کانادایی است که دانش آموز در محیط کانادایی با خانواده ها زندگی می کند و این مراکز تحت نظر و بررسی ادارات آموزش و پرورش هر ایالت هستند و مورد بازبینی و سرکش قرا میگیرند
در این خانه ها دانش آموز دارای اتاق و تغذیه روزانه با اعضای خانواده می باشد که در بالا بردن سطح زبان و درس خارج از مدرسه مفید است و فرد خارجی احساسی مثل در خانه و با خانواده را تجربه می کند .

داشتن قیم در کانادا

دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی برای دریافت ویزای دانشجویی ملزم به داشتن قیم کانادایی هستند و این فرد می تواند از طرف مدرسه یا توسط خود اولیا مشخص شود و قیم مسئولیت دانش آموز را عهده دار می باشد و نقطه تماس مدرسه با دانش آموز در خارج از محیط درس است . فرد قیم باید دارای اقامت دایم کانادا و حداقل 25 سال سن داشته باشد و از سلامتی کامل جسمی و روحی مناسب برخوردار باشد در مواقعی که اولیا دارای آشنایی در کانادا نباشند این فرد توسط ادارات آموزش پرورش تعیین و هزینه ان توسط اولیا پرداخت می شود
همراهی دانش آموز توسط والدین
اداره مهاجرت کانادا با علم و آگاهی از در کنار هم بودن خانواده ها به یکی از والدین برای همراهی با دانش آموز اجازه و ویزای مربوطه را صادر می کند و والدین می توانند در صورتی که نمی خواهند از سیستم Home Stay استفاده کنند با هم در کانادا حضور داشته باشند .

مراحل تحصیل متقاضی  در کشور کانادا

مرحله اول : زبان

  دانشجو می بایستی به ارتقا مهارت زبانی خود منطبق با استاندارد های ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزشی کشور متبوع خود مبادرت ورزد. این بدین معنی است که هر کشور با در نظر گرفتن اولویت برای تحصیل به زبان اول آن کشور، برای پذیرش دانشجویان بین المللی فیلتر های خاص خود را دارد که در اکثر موارد از دانشجویان میخواهد که در آزمون های بین المللی زبان (Goethe, TOEFL, IELTS) شرکت کنند.

 مرحله دوم : آماده سازی علمی

در این مرحله دانشجویان باهوش قبل از رسیدن به زمان اخذ پذیرش سعی میکنند که ملزومات علمی دانشگاه های کشور مقصد خود را یافته و آنها را  بدست آورند. شاید سوالی که هم اکنون در ذهنتان پیش آمده باشد این است که منظور از ملزومات علمی چیست؟ از نظر کشور های توسعه یافته (جهان اول ) دانشجویان هر رشته بنا به مقتضیات علمی و کاربردی رشته ی تحصیلی خود برای آغاز و یا ادامه تحصیل در  آن رشته می بایستی از دانش و سطح علمی تعریف شده در علوم مربوطه و پایه ای برخوردار باشند. شرکت در آزمون های ورودی مورد نیاز برای رشته های مختلف، نگارش مقالات “آی اِس آی” (ISI) ، شرکت در کنفرانس ها و همایش های بین المللی مربوط و … از مواردی هستند که در زمان اخذ پذیرش شما را از دیگر دانشجویان متمایز میکند.

مرحله سوم : انتخاب رشته و دانشگاه

در کشور های تراز اول طیف وسیعی از رشته ها و گرایش های تحصیلی وجود دارد. در این قسمت دانشجو باید با توجه به علاقه، اولویت ها و شرایط خود رشته مورد نظر خود را انتخاب کند و طبق آن دانشگاه ها و مراکز علمی ارائه دهنده آن رشته را پیدا کرده و برای اخذ پذیرش اقدام نمایند. در زمان انتخاب و مراجعه به دانشگاه به نکاتی همچون : زمان پذیرش، مهلت ارسال مدارک، ترم های تحصیلی و چگونگی پیگیری فرآیند و نتیجه نهایی دقت کنید.
نکته : انتخاب رشته و دانشگاه خوب فقط و فقط با صرف زمان و حوصله امکان پذیر می باشد. برای اطلاع از استاندارد های دانشگاه ها و آشنایی با چگونگی مراجعه به هر دانشگاه و ارتباط با استاد و دپارتمان مربوطه می توانید به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید. ( لطفاٌ به اینکه قبلا دختر خاله تون تو فنلاند رایگان درس خونده و یا پسر همسایتون رفته اتریش فاند گرفته بسنده نکنید که مبنی تصمیم گیریتون برای کشور و یا دانشگاه باشه. هر فرد شرایط و مقتضیات مخصوص به خودش رو داره)
در مقطع دکتری پیدا کردن استاد راهنما با زمینه کاری مرتبط با پروپوزال دانشجو و تبادل نظر در مورد پروپوزال پیشنهادی دانشجو از کلیدی ترین عوامل موفقیت و اخذ پذیرش و حتی دریافت بورسیه و کمک هزینه زندگی است.

 مرحله چهارم : تهیه مدارک

 عموماً همه دانشگاه ها در مقاطع مختلف مدارک تحصیلی و علمی یکسانی رو از دانشجو ها میخواهند. مدارکی که هر دانشجو بنا به مقطع تحصیلی مورد نظر میبایستی برای تشکیل پرونده به دانشگاه ارائه دهد به شرح زیر می باشد:
1- ریزنمرات و دانشنامه نهایی آخرین مقطع تحصیلی
2- توصیه نامه از اساتید معتبر دانشگاهی
3- رزومه تحصیلی
4- انگیره نامه
 5- پروپوزال( مخصوص رشته دکتری
 6- پورتفولیو(مخصوص رشته های هنر

 مرحله پنجم : تکمیل فرم پذیرش

یکی از مهم ترین مراحل  اخذ پذیرش تحصیلی تکمیل فرم پذیرش است.  ارائه اطلاعات دقیق ، کامل و انتخاب رشته مناسب با رشته پیشین و همچنین نحوه ارسال فرم از نکات مهم در این قسمت است. این فرم ها معمولا در وبسایت دانشگاه ها یافت میشود. که بعضاً به صورت آنلاین و یا باید بصورت کاغذی تکمیل شوند. برخی دانشگاه ها برای بررسی شرایط تحصیلی و احراز صلاحیت متقاضی برای صدور پذیرش هزینه دریافت میکنند ، که معمولاٌ بین 50 تا 200 دلار متغیر است و فقط از طریق کارت های اعتباری معتبر قابل پرداخت می باشد.
نکته: در این مرحله دانشجو گزینه اسکان متناسب (خوابگاه، خانه دانشجویی، هتل) خود را در کشور مقصد انتخاب و اقدامات لازم را طبق روال اعلام شده از طرف دانشگاه انجام میدهد.

 مرحله ششم  : ارسال مدارک ،  پیگیری

تمامی مدارکی که در مرحله پنجم به آن اشاره شد بنا به رشته و مقطع تحصیلی باید برای دانشگاه ارسال شوند. این امر می تواند از طریق آنلاین و یا پست انجام گیرد. توجه فرمایید ارسال و دریافت مدارک شما از طرف دانشگاه به هیچ عنوان دلیلی برای اخذ پذیرش و قبولی در دانشگاه نمی باشد . این مرحله فقط به منظور ارزیابی اولیه دانشجو برای تطبیق با شرایط ورود به رشته مورد نظر می باشد.
بعد از ارسال و گرفتن تاییدیه دریافت مدارک شما می بایستی به صورت دوره ای با دانشگاه و منابع اطلاعاتی (ایمیل، استاد راهنما، تلفنی ) فرآیند پذیرش را چک کنید. در مواردی دانشگاه مدارک تکمیلی بیشتر و یا سوالاتی از دانشجو دارد که باید در زمان مقرر به آن رسیدگی شود. مصاحبه برای سنجش مهارت زبانی و علمی دانشجو (اکثراً در مقطع دکترا) از دیگر نکات احتمالی بعد از ارسال مدارک است که باید به آن توجه کرد.

مرحله هفتم  : دریافت پذیرش ،  اقدام برای ویزا

در نهایت بعد از تایید تمام مدارک دانشجو و صدور نامه پذیرش توسط دانشگاه، دانشجو می بایستی برای اخذ ویزا و مقدمات سفر اماده شود. مرحله ویزا از کلیدی ترین قسمت های فرایند اعزام شما می باشد. از جمله کارهایی که فرد باید در این مرحله انجام دهد می توانیم به :
تعیین وقت سفارت ،  پرداخت هزینه وقت مصاحبه
تکمیل فرم ویزا مربوط
ارائه مدارک مربوط به اسکان در بدو ورود
تهیه مدارک تمکن مالی (حساب بانکی)
اسناد و مدارک هویتی
ارائه مدارک حامی مالی در زمان تحصیل
ارائه مدارک و دلایل مستند و موثق بازگشت به کشور
پرداخت هزینه ویزا
 پاورقی: در انتها با اشاره به اینکه این مطلب به منظور آشنایی و آگاهی کلی متقاضیان گرامی تحصیل در خارج از کشور تهیه شده است ، کلیه مراحل و اطلاعات با استناد به تجارب وتخصص شخصی بنده در این زمینه گردآوری شده است. با توجه به اینکه شرایط هر فرد منحصر به فرد است تنها برنامه ریزی شخصی بصورت

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا

1- نامه ادمیشن از یکی از مراکز معتبر آموزشی ( به جز همسر فرد دارای استادی پرمیت یا ورک پرمیت )
نامه CAQ فقط برای متقاضیان
2- برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
3- اسکن صفحات جدیدترین پاسپورت (فقط صفحه اول و صفحاتی که در آنها مهر خورده را اسکن کنید)
4- اسکن صفحات پاسپورت های قبلی (فقط صفحه اول و صفحاتی که در آنها مهر یا ویزا خورده را اسکن کنید)
5- اسکن شناسنامه ترجمه و تایید شده / اگر متاهل هستید اسکن شناسنامه همراهان را هم در همین فایل اضافه کنید.
6- یک قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
7- نامه تمکن مالی
8- اسناد نشان دهنده دارایی شما
9- نامه های سابقه کاری و بیمه کاری
10- فرم های درخواست ویزا
11- پرداخت هزینه های ویزای تحصیلی کانادا
12 – 110 دلار برای دریافت CAQ از استان کبک (برای متقاضیان کبک)
13-150  دلار برای ویزای متقضای اصلی و ۱۵۵ دلار برای همراه
14- 85 دلار برای انگشت نگاری هر متقاضی بالای ۱۴ سال
این هزینه ها توسط اداره مهاجرت دریافت میشوند و غیر قابل عودت هستند.

دانشگاه ها برای تحصیل کانادا

در دانشگاه های کانادا فارغ التحصیلانی با تفکر انتقادی، آمادگی برای فنآوری های نوظهور، کوشا در جهت حل مشکلات از طریق تحقیق و آماده ی تبدیل شدن به رهبران جهانی در رشته مختلف تربیت می کنند. خواه بخواهید استاد یا معلم شوید، یا هنرمند، اقتصاد دان، و یا یک نانو تکنولوژیست مطرح در سطح جهانی، دانشگاه های کانادا شما را برای رسیدن هدف مورد نظر خود شما را آماده می کنند. از مدارس هنری کوچک، تا دانشگاه های بزرگ تحقیقاتی، از هرجا که کارشناسی خود را شروع کنید، می توانید تا مدارج بالا و PHD به تحصیل خود ادامه دهید.
دانشگاه های کانادایی خواستگاه نوآوری هایی همچون تلفن های بلک بری، تکنولوژی صفحه ی فلت، بوردهای هوشمند، و فیلم آیمکس هستند.در ضمن کانادا در زمینه های بهداشت فن آوری نانو، بیوتکنولوژی، محاسبات سطوح بالا، فن آوری های زیست محیطی، مواد پاک کننده، و سوخت های تجدیدپذیر هم تحقیقات بسیار نوآورانه ای انجام می دهد. کانادا با تنها 0.5% جمعیت جهان، تولید کننده ی 2.8% از پژوهش های علمی در جهان است.

گروه الف (عالی)

در این گروه در تمامی مقاطع دانشگاه ها مورد تایید هستند. دانشگاه های گروه ممتاز در کانادا
1- دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University
2- دانشگاه لاوال Laval University
3- دانشگاه اچ ای سی مونترال (Montréal School of Higher Commercial Studies (HEC Montréal
4- دانشگاه مک گیل McGill University
5- دانشگاه مک مستر McMaster University
6- دانشگاه کوئینز Queen’s University
7- دانشگاه سایمن فریزر SFU Simon Fraser University
8- دانشگاه مونترال Université de Montreal
9- دانشگاه پلی تکنیک مونترال Universitié de Montreal Ecole Polytechnic
10- دانشگاه آلبرتا University of Alberta
11- دانشگاه بریتیش کلمبیا UBC University of British Columbia
12- دانشگاه کلگری University of Calgary
13- دانشگاه گلف niversity of Guelph   صرفاً در رشته های کشاورزی و دامپروری
14- دانشگاه اتاوا University of Ottawa
15- دانشگاه تورنتو University of Toronto
16- دانشگاه ویکتوریا University of Victoria
17- دانشگاه واترلو University of Waterloo

 دانشگاه های مورد تایید کشور کانادا در وزارت علوم ایران. دانشگاه های گروه خوب در کانادا

گروه ب (خوب)

1- دانشگاه کارلتون Carleton University
2- دانشگاه کنکوردیا Concordia University
3- دانشگاه کبک دانشگده عالی فنی Ecole de Technologie Supérieure, University of Quebec
4- دانشگاه وسترن انتاریو The University of Western Ontario
5- دانشگاه کبک Université du Québec
6- دانشگاه گلف University of Guelph
7- دانشگاه مانیتوبا University of Manitoba
8- دانشگاه ساسکاچوان University of Saskatchewan
9- دانشگاه یورک York University
10- دانشگاه نیوبرانزویک University of New Brunswick
11- دانشگاه رجینا university of Regina
12- دانشگاه مموریال نیوفاندلاند Memorial University of Newfoundland
13- دانشگاه ملی تحقیقات علمی کبک National Institute Scientific Research, University of Quebec
14- دانشگاه وینزور University of Windsor
 دانشگاه های مورد تایید کشور کانادا در وزارت علوم ایران. دانشگاه های گروه متوسط در کانادا

گروه ج (متوسط)

1- دانشگاه آکیدیا Acadia University
2- دانشگاه آگوستانا Augustana University College
3- دانشگاه بیشاپ Bishops University
4- دانشگاه براندون Brandon University
5- دانشگاه براک Brock University
6- دانشگاه کیپ برتون Cape Breton University
7- دانشگاه لیکهد Lakehead University
8- دانشگاه لورانتین Laurentian University
9- دانشگاه مانت آلیسون Mount Allison University
10- دانشگاه مانت سن ویسنت Mount Saint Vincent University
11- دانشگاه کبک – مدرسه ملی مدیریت National School of Public Administration, University of Quebec
12- دانشگاه نیپیسینگ Nipissing University
13- دانشگاه کشاورزی نوا اسکوشیا Nova Scotia Agricultural College
14- دانشگاه رایرسون Ryerson University
15- دانشگاه سن آن Universite Saint – Anne
16- دانشگاه سن پائول Saint Paul University
17- دانشگاه سنت ماریز Saint Marys University
18- دانشگاه سنت فرانسیس خاویر St. Francis Xavier University
19- دانشگاه کینگز کالج The Kings University College
20- دانشگاه لت بریج The University of Lethbridge
21- دانشگاه سنت جرومز The University of St. Jeromes College
22- دانشگاه وینیپگ The University of Winnipeg
23- دانشگاه ترنت Trent University
24- دانشگاه ترینیتی وسترن Trinity Western University
25- دانشگاه مونکتون Universite de Moncton
26- دانشگاه پرنس ادوارد University of Prince Edward Island
27- دانشگاه کبک چیکوتیمی University of Quebec at Chicoutimi
28- دانشگاه کبک هول University of Quebec at Hull
29- دانشگاه کبک ریموسکی University of Quebec at Rimouski
30- دانشگاه کبک تروسی ریویر University of Quebec at Trosi – Rivieres
31- دانشگاه کبک آبیتیبی تمیسکامینگ University of Quebec, Abitibi – Temiscamingue
32- دانشگاه شربروک University of Sherbrooke
33- دانشگاه کالج سنت میشل University of St. Michaels College
34- دانشگاه سودبوری University of Sudbury
35- دانشگاه ترینیتی کالج University of Trinity College
36- دانشگاه کالج سن بونیفاس University College of Saint – Boniface
37- دانشگاه ویلفرید لوریر Wilfrid Laurier University
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 ثبت شرکت در کانادا، افتتاح حساب بانکی در کانادا ، اقامت و پاسپورت کانادا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای کانادا، رفع دیپورتی اقامت کانادا ،قبول وکالت در کانادا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در کانادا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  کانادا  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن مشاورینی زبده و دلسوز میتوانند بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت به کشور کانادا  را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد نمایند. از این رو مشاورین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با ارائه مشاوره تلفنی  و متعاقبا (در صورت نیاز) مشاوره حضوری جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشور کانادا  شما را یاری مینمایند.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در کشور کانادا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کانادا  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

  موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کانادا   به شرح ذیل می باشد:

1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  کانادا .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور کانادا و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کانادا  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور کانادا.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور کانادا برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور کانادا  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا، کلگری و ادمونتون)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور کانادا به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور کانادا.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور  کانادا.
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور کانادا.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور کانادا
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و  کانادا .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور کانادا  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور کانادا
2- اخذ گواهی بانکی در کشور کانادا
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت کانادایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور کانادا
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور کانادا
5- اخذ بیمه سلامت کشور کانادا
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده کانادایی در کلیه مناطق کشور کانادا
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت کانادایی در کلیه مناطق کشور کانادا
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور کانادا برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور کانادا
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور کانادا
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کانادا توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کانادا
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور کانادا به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور کانادا
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور کانادا
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور کانادا
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور کانادا
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور کانادا
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور کانادا
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور کانادا
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور کانادا
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور کانادا
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور کانادا
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور کانادا
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور کانادا
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور کانادا
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای کانادا
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور کانادا
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور کانادا
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور کانادا
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور کانادا
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.