دریافت پاسپورت پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت پرتغال ، اخذ ویزای توریستی پرتغال ، وقت سفارت پرتغال ، اخذ ویزای تحصیلی پرتغال ، اخذ ویزای سرمایه گذاری پرتغال ، اخذ ویزای کاری پرتغال ، اخذ ویزای ازدواج پرتغال

پذبرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور پرتغال ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور پرتغال از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور پرتغال

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور پرتغال

پایتخت :لیسبون
زبان : پرتغالی
نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 92/212 کیلومتر مربع
 جمعیت : 10/676//910 نفر
واحد پول : یورو
 دین : مسیحی
همسایگان : اسپانیا ، اقیانوس اطلس ، مجمع الجزایر آزور ،  مادیرا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ” ویزای طلایی ” ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روشهای مختلف  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور پرتغال را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور پرتغال  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، اقامت و پاسپورت پرتغال از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پرتغال ، رفع دیپورتی اقامت پرتغال ،قبول وکالت در پرتغال ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پرتغال

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور پرتغال توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور پرتغال  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور پرتغال  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در پرتغال  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت پرتغال ، دریافت ویزای توریستی پرتغال ، وقت سفارت پرتغال ، دریافت ویزای تحصیلی پرتغال ، دریافت ویزای سرمایه گذاری پرتغال ، دریافت ویزای کاری پرتغال ، دریافت ویزای ازدواج پرتغال

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ” ویزای طلایی ” ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال   از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 برنامه ی ویزای طلایی پرتغال به خاطر انعطاف پذیری و منافع مختلفی که دارد، در حال حاضر یکی از محبوبترین برنامه های مهاجرت به اروپا شناخته می شود. این برنامه در اکتبر سال 2012 با هدف جذب سرمایه گذارن خارجی از طریق سرمایه گذاری در املاک و سرمایه گذاری نقدی، راه اندازی شد.

انواع سرمایه گذاری تحت برنامه ی ویزای طلایی پرتغال

سرمایه گذاری املاک

1- خرید ملکی به ارزش بیش از 500,000 یورو
2- خرید ملکی به ارزش بیش از 350,000 یورو (برای املاک قدیمی بالای 30 سال قدمت یا املاکی که در مناطق بازسازی شهری واقع شده اند)
سرمایه گذاری نقدی
 1- انتقال وجهی بالای یک میلیون یورو
2- انتقال وجهی بیش از ۳۵۰ هزار یورو برای فعالیت های تحقیقاتی
3- انتقال وجهی بیش از ۲۵۰ هزار یورو برای فعالیت های هنری یا فرهنگی
4- انتقال وجهی بیش از ۵۰۰ هزار یورو برای سرمایه گذاری شرکت های کوچک و متوسط

اشتغال زایی

ایجاد حداقل 10 شغل
باید خاطر نشان کرد که فقط سرمایه گذاری هایی که به طور موثر بعد از 2012 ایجاد شده اند، واجد شرایط برنامه ی ویزای طلایی هستند.

 مدت اعتبار ویزای سرمایه گذاری طلایی پرتغال

این ویزا بعد از صدور برای یک دوره ی اولیه یک  ساله اعتبار دارد و سپس برای دوره های دو ساله ی دیگر قابل تمدید می باشد.

مشخصه های خاص هر یک از انواع سرمایه گذاری های واجد شرایط

هر نوع از این سرمایه گذاری ها مشخصات خاصی به صورت زیر دارند:

 1- خرید ملکی بالای 500,000 یورو
حداقل سرمایه گذاری 500,000 یورو
خرید یک یا چند ملک
هر نوع ملکی قابل قبول است.
امکان مالکیت اشتراکی
مالک می تواند ملک خود را  استفاده، اجاره یا رهن دهد.
2-  خرید ملکی بالای 350,000 یورو
برای املاک با قدمت بالای 30 سال واقع در نواحی نوسازی شهری. این مقدار شامل نه تنها املاک بلکه سرمایه گذاری در زمینه بازسازی است.
امکان مالکیت مشترک
آزادی برای استفاده و اجاره و مقاصد تجاری یا کشاورزی
3- انتقال وجوه
4- اشتغال زایی

مزایای اصلی برنامه های ویزای طلایی پرتغال

1- متقاضیان و خانواده ی آنها حق سکونت، کار یا حضور در مدارس پرتغال را دارند.
2- امکان سفر بدون ویزا به 26 کشور عضو شینگن در اروپا وجود دارد.
3- حداقل نیازمندی های اقامت: 7 روز در سال اول و 14 روز در دوره ی 2 ساله ی بعدی
4- کودکان خردسال، فرزندان وابسته، خواهر و برادر و والدین متقاضی که از نظر مالی به آنها وابسته هستند نیز می توانند در درخواست ذکر شوند.
5- اخذ اقامت دائم بعد از 5 سال
6- اخذ شهروندی پرتغال بعد از 6 سال

شرایط سرمایه گذار

1- داشتن حداقل 18 سال (هیچ سقفی تعیین نشده است)
2- داشتن یک پاسپورت معتبر و اقامت قانونی در یک کشور
3- نداشتن سوء پیشینه
4- داشتن بیمه ی سلامت در مدت اقامت
6- نیاز به هیچ ثروت خالص یا مصاحبه ای نیست.
7- عدم وجود محدودیت در مورد حداقل سطح تحصیلات مورد نیاز یا تجربه در زمینه ی مدیریت

سایر مزایای گلدن ویزای پرتغال

1- پردازش سریع درخواست ها: 90 تا 180 روز برای درخواست اولیه و 60 روز برای تمدید
2- کشور پرتغال مالیات بر درآمدهای جهانی ندارد.
3- شهروندان پرتغال بدون ویزا به 172 کشور دسترسی دارند.
4- بازگشت 4% درآمد خرده فروشی سالیانه بعد از سال اول راه اندازی پروژه
5- اخذ اقامت دائم بعد 5 سال و اعطای شهروندی پرتغال بعد 6 سال
6- امکان خروج زودهنگام از پروژه
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال  از طریق  خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور پرتغال  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در پرتغال  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  پرتغال  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال از طریق تمکن مالی توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور پرتغال )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  پرتغال ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   پرتغال پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان.
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10-  نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مور نیاز برای اقاقت از طریق تمکن مالی در کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3- قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4-گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6-بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله  به صورت دو ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
10- عدم انجام امور غیر قانونی و جنایی
11-  تمکن مالی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، اقامت و پاسپورت پرتغال از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پرتغال ، رفع دیپورتی اقامت پرتغال ،قبول وکالت در پرتغال ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پرتغال

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ”   از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
افرادی که خواهان توسعه فعالیت های حرفه ای خود در کشوری مانند پرتغال هستند بی تردید دیدگاه مثبت و رو به رشدی دارند. چشم انداز و افق روشن کشور پرتغال و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور وقتی با شرایطی مانند ارتباطات راحت، اقامت ساده، شرایط خرید و فروش و مبادلات ارزی ساده و زندگی راحت در یکی از بهترین کشورهای دنیا همراه باشد بی تردید نشان دهنده هوش بالای سرمایه گذاران است.
 دولت پرتغال با تعیین حدود سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در پرتغال به کلیه علاقمندان به ثبت شرکت در این کشور در صورت تکمیل شرایط درخواست شده اعطای اقامت می کند. اما علاقمندان به ثبت شرکت در این کشور باید اسناد و مدارکی را تهیه و تسلیم کنند.

مزایای ثبت شرکت در پرتغال

1-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
2-دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
3-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
4-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
5-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
6-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
7-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
8-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

انواع اصلی ثبت شرکت در پرتغال

1-شرکت عمومی(S.A)
2-شرکت محدود خصوصی(Lda)
در شرکت عمومی، که معمولاً برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی 50 هزار یورو و حداقل تعداد سهامدارن 5 نفر می باشد.
در شرکت محدود خصوصی، که اغلب برای شرکت های متوسط و کوچک مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی 5 هزار یورو است و حداقل تعداد سرپرستان در آن دو نفر است
ثبت شرکت در پرتغال به صورت شرکت عمومی : شرکت های عمومی و یا همان شرکت S.A اصولا برای تاسیس شرکت هایی مناسب میباشد که بزرگ میباشند و درصدد انجام فعالیت تجاری بزرگی نیز هستند , در این نوع ساختار باید حداقل ۵سهامدار در ابتدا و برای تاسیس شرکت وجود داشته باشند , شایان ذکر میباشد که در این نوع شرکت ها باید حساب ها به صورت دقیق و منظم حسابرسی شوند به همین خاطر وجود حسابدار در این نوع شرکت ها الزامی میباشد , و برای سرمایه اولیه حداقل ۵۰هزار یورو نیز مورد نیاز است .

ثبت شرکت در پرتغال به صورت شرکت محدود خصوصی

شرکت های محدود خصوصی LDA دارای محبوبیت خاصی در بین سرمایه گذاران در سراسر دنیا نیز میباشد چرا که این نوع ساختار مناسب شرکت های کوچک با کسب و کارهای کوچک مناسب میباشد , و شرایط راحتتری نسبت به شرکت های عمومی نیز دارد که سرمایه گذاران خارجی میتوانند به راحتی از عهده آن برآیند , توجه داشته باشید که در این نوع شرکت ها باید حداقل دو سرپرست نیز وجود داشته باشد , همچنین نکته ای که حائز اهمیت میباشد این است که هر سهامدار به میزان سرمایه ای که وارد شرکت میکند دارای تعهدات میباشد در واقع میزان تعهدات بستگی به میزان سرمایه وارد شده دارد و نکته ی دیگر در خصوص بی مانع بودن حضور سهامداران خارجی میباشد که حداقل سرمایه اولیه برای تاسیس این نوع شرکت باید حداقل یک یورو باشد که باید بدانید که این مبلغ در قبل ۵۰۰۰یورو نیز بوده است که به یک یورو تغییر کرد و این باعث شده که شرایط سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در پرتغال از سهولت بیشتری برخوردار شود .

ثبت شرکت در پرتغال از طریق شعبه

در این نوع شرکت ها مناسب افرادی است که در کشوری دارای شرکت نیز میباشند و فعالیت تجاری خاصی را دنبال میکنند و میخواهند این فعالیت تجاری خود را نیز در کشور پرتغال هم داشته باشند بدون آنکه شرکت اصلی خود را منحل کنند , به همین خاطر میتوانند شعبه ای از شرکت مادر را در کشور پرتغال تاسیس نمایند اما شرکت شعبه به هیچ عنوان اختیار تام نخواهد داشت و تمامی قرارداد هایی که انجام میدهد در واقع طرف قرارداد اصلی شرکت مادر میباشد و باید تمام عملیات ها زیر نظر شرکت مادر نیز انجام گردد .

روش ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال در هر یک از قالب های حقوقی عنوان شده ممکن می باشد به شرط رعایت مفاد قانونی تجارت در پرتغال، بر این اساس باید فرد و یا افرادی که خواهان ثبت شرکت در پرتغال هستند در ابتدا درخواست خود را به سفارت و یا اداره ثبت شرکت ها در پرتغال ارائه نمایند و به همراه آن باید حتما یک طرح توجیهی اقتصادی نیز به نام بیزینس پلان ارائه شود.
سپس باید نامی برای شرکت انتخاب شود. نام تعیین شده برای شرکت در سازمان نام گذاری و یا رجیستری موسسات ملی پرتغال مورد بررسی واقع می شود تا در صورت تکراری نبودن و نداشتن مشکل خاص حقوقی و قانونی تایید و ثبت شود. ثبت این نام تنها تا 48 ساعت بصورت موقتی انجام می شود و باید در این مدت برای ثبت نهایی اسم هزینه ها پرداخت و نام شرکت ثبت شود. برای انتخاب راحت تر نام برای شرکت می توانید از پایگاه اطلاعاتی RNPC استفاده کنید که تمامی شرکت ها و کسب و کار های در این سایت ثبت شده و مشخص هستند.
سپس باید متقاضیان درخواستی را به همراه اساسنامه و فرم تعیین نام برای اداره ثبت شرکت های پرتغال ارسال نمایند و چنانچه مدارک کامل باشد برای ثبت نهایی باید متقاضی سایر مدارک که در ادامه توضیح داده خواهد شد را دریافت و ارائه نماید.
یکی از نکات مهم برای ثبت شرکت در پرتغال داشتن دفاتر مالیاتی و همچنین سوابق بیمه تامین اجتماعی در پرتغال است که باید فرد متقاضی برای ثبت شرکت هر دو این پرونده ها را از نهاد های مربوطه پس از تکمیل مدارک و مستندات دریافت نماید و ارائه دهد.
در انتها و پس از ثبت شرکت باید موضوع ثبت شرکت به همراه شماره مالیاتی و اقتصادی شرکت و خلاصه ای از موضوع فعالیت و اطلاعات مهم شرکت در روزنامه رسمی پرتغال آگهی شود و به سازمان بازرسی شرکت ها نیز اطلاع داده شود.
برای ثبت نام در بیمه تکمیلی جبران خسارت نیز باید متعاقبا اقدام شود. این نوع بیمه الزامی نیست ولی  کارمندان و مدیران شرکت ها را پوشش می دهد و قویا توصیه می شود . برای ثبت نام باید بصورت انلاین و از طریق یک شرکت خصوصی اقدام شود و تمامی افراد حقوق بگیر شرکت باید این نوع بیمه را شامل شوند زیرا بیمه تامین اجتماعی تنها بیمه درمانی تلقی می شود و برای جبران خسارت ها باید بیمه تکمیلی جبران خسارت داشته باشید.

مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت شرکت در پرتغال

مدارک مورد نیاز عبارت است از :

1- پیش نویس اساسنامه شرکت
2- اصل مدارک هویتی فرد اصلی و همراهان وی ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) به انضمام ترجمه آن
3- پاسپورت فرد اصلی و همراهان وی ( همسر و فزرندان زیر 18 سال ) به انضمام ترجمه آن
4- برگه تمکن مالی فرد اصلی
5- برگه گردش مالی فرد اصلی ( حداقل 3 ماه )
6- ارائه طرح توجیهی اقتصادی یا بیزینس پلن
7- خرید یا اجاره دفتر جهت فعالیت های شرکت
8- استخدام مدیر مالی
9- افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
10- نمونه فرم امضا و ارائه عدم سوء پیشینه
11- تکمیل فرم های مربوط به ثبت شرکت
12- کپی آخرین مدرک تحصیلی
13- وکالتنامه

هزینه های ثبت شرکت در پرتغال به ترتیب ادامه می باشند:

1-هزینه ثبت نام در مخابرات برای بهره مندی از خدمات آنلاین ثبت شرکت
2-هزینه های مرتبط به افتتاح حساب ارزی در پرتغال و دریافت شماره شناسایی مالی به نام bin
3-اخذ پرونده و شماره مالیاتی
4-اخذ کد VAT که مرتبط با موضوع مالیات بر ارزش افزوده می باشد و مربوط به شرکت هایی است که بیش از 10000 یورو گردش مالی در سال دارند.

خدمات ما بری ثبت شرکت در پرتغال

1-مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در پرتغال
2-انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در پرتغال توسط وکلای رسمی شرکت
3-اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در پرتغال ( مرحله مقدماتی )
4-افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در پرتغال
5-تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور پرتغال
6-دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در پرتغال
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت پرتغال وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی پرتغال مهاجرتی ، سفارت پرتغال مهاجرتی ، ویزای تحصیلی پرتغال مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری پرتغال مهاجرتی ، ویزای کاری پرتغال مهاجرتی ، ویزای ازدواج پرتغال مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
در مهاجرت به پرتقال از طریق دعوتنامه کاری، باید بیان داشت که طبق قانون اتحادیه اروپا هر کارفرمایی که قصد استخدام نیرویی را دارد در مرحله اول باید طرح توجیه اقتصادی قوی داشته باشد و از طریق آن به وی اجازه داده شده باشد که کارمند و کارگرانی تا سقف تعداد مشخصی استخدام نماید. طریقه استخدام به این نحو است که فرد می بایست برای آن شغل به مدت ۳ ماه در پرتغال آگهی نموده و بعد ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند و بعد برای استخدام شخص مورد نظر با ذکر دلایل و علت رد اشخاص دیگر در صورت اعلام آمادگی آنها دعوتنامه همکاری را برای شخص مورد نظر خود بفرستد و مدارک و قراین آن را به دولت پرتقال نشان دهد.
علاوه بر این ها کارفرما حتما باید حمایت کامل خود را از فرد اعلام نماید و شرایط اقامتی وی را محیا ساخته باشد. در هر دو حالت شخص اجازه بردن همراه تا مدت معینی که وضعیتش روشن نشده است را ندارد. دانستن زبان انگلیسی یا پرتغالی برای کار کردن در این کشور توصیه می شود و شخص بعد پرداخت ۳ تا ۴ سال مالیات و بیمه می تواند درخواست اقامت دائم نماید. معمولا این روش برای بعد از زمانی که مدرک شخص از دانشگاه های آن کشور اخذ شد توصیه می شود زیرا که تا قبل آن شانس کار یابی بسیار کم است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در پرتغال

برای اخذ ویزای کاری کشور پرتغال ارائه مدارک زیر الزامی است :

1- اصل پاسپورت (گذرنامه)و کپی آن با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل دو برگه خالی در پاسپورت
2- دو قطعه عکس پاسپورتی
3- قرارداد کاری از طرف کارفرما به صورت واقعی یا وعده کار در پرتغال (کپی)
4- شناسنامه
5- در صورت تاهل ارائه گواهی ازدواج
6- گواهی پزشکی
7- نامه انتساب
8- رزومه کاری
9- بیمه درمان با پوشش کل منطقه شینگن
10- بیمه مسافرتی
11- اجاره نامه در پرتغال(مدرک اثبات محل اقامت در پرتغال)
12- ارادئه پرینت حساب مالی(مدارک و شواهد تمکن مالی ۳۵تا۴۰میلیون)

مشاغل موجود پرتغال

اگر چه سطح بیکاری تقریبا در تمام گروه های شغلی افزایش یافته است، هنوز هم برخی نیاز به کارکنان در برخی از مشاغل زیر وجود دارد:
1- بخش گردشگری، هتل و پذیرایی (که اساسا فصلی هستند): آشپز، پیشخدمت و کارکنان.
2- در بخش کشاورزی (اشتغال فصلی)، به خصوص چیدن میوه و سبزی.
3- در بخش بهداشت و درمان، به خصوص پزشکان (پزشکان خانواده و کسانی که در زمینه های دیگر متخصص هستند).
4- در بخش فناوری اطلاعات، مهندسین کامپیوتر، با پروفایل های بسیار خاص و مهارت های فنی.
 مهارت های زبان پرتغالی برای کار و زندگی در این کشور ضروری است، به ویژه در مشاغلی که در تماس با مردم است. دانش های زبان های دیگر، از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی یا آلمانی، ممکن است به ویژه در گردشگری مورد استفاده قرار گیرد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پایپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور پرتغال  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور پرتغال جزء اتحادیه اروپا ست ، و راه های مختلفی برای گرفتن اقامت و تابعیت پرتغال وجود دارد. از جمله این روش ها از طریق ازدواج با فرد مقیم پرتغال یا تبعه پرتغال است . کسیکه با تبعه پرتغال ازدواج می کند می تواند برای کسب تابعیت پرتغال اقدام نماید .مشروط به اینکه به زبان پرتغالی آشنایی داشته باشد و با آداب و رسوم اجتماعی پرتغال هماهنگی داشته باشد . و بعد از سه سال می تواند از طریق یک دادگاه مدنی در پرتغال درخواست اخذ تابعیت کند. در کشور پرتغال بعد ازدواج با فرد تبعه یا مقیم پرتغال ، شخص باید درخواست اخذ تابعیت دهد و حتمأ پروند ارائه دهد و بیشتر از یکسال هم کار اخذ تابعیت طول نمیکشد . طبق ماده ۵۳،ق.م پرتغال در ازدواج همسران اگر آنها یک ملیت مشترک ندارند،قانون کشوریکه قصد سکونت دائمی در آن بصورت مشترک در زمان ازدواج دارند قابل اجراست.

انواع ازدواج در کشور پرتغال:

1- ازدواج مذهبی
2- ازدواج مدنی
ازدواج زوجین در پرتغال میتواند در کلیسای کاتولیک انجام شود چون دین غالب مردم پرتغال که ۹۱%اند است.یا طبق قانون سند اجازه ادیان مخلوط در دیگر امکان مذهبی ادیان دیگر ازدواج کنند.اگرچه جامعه مسلمانان پرتغال از تعداد کمی از مهاجران از مستعمرات سابق پرتغال در آفریقا (موزامبیک،گینه بیسائو،و تعدادی از کارگران مهاجر شمال آفریقا عمدتأ مراکش)حدود ۱۰۰۰۰نفر بوده و مسجد اصلی در پرتغال ،مسجد لیسبون است.این نوع ازدواج مذهبی است.
مراسم ازدواج برای برای دیگر مذاهب درحضورخاخام یا روحانی و..توسط مراسم انجام و گواهی ازدواج میگیرند.
یا به دلیل اینکه کلیسا و دولت بطور رسمی از هم جدا هستند میتوان ازدواج را بصورت مدنی انجام داد و زیرنظر دولت درلیست رجیستری دفاتر مدنی وزارت دادگستری پرتغال ثبت میشود،که ازدواج مدنی است.
 در هردوصورت ازدواج در اداره ثبت پرتغال ثبت میشود.وبه زوجین گواهی ازدواج می دهند.
 ازدواج در پرتغال در حضور حداقل دو وحداکثرچهار شاهد انجام می شود.

انواع ویزای ازدواج در پرتغال:

1- ویزای نامزدی با تبعه پرتغال
2- ویزای ازدواج با تبعه پرتغال
3- ویزای ازدواج با مقیم ازدواج
 در ویزای نامزدی پرتغال، روند اداری و سفارت سه ماه بطول می انجامد،متقاضی ویزای شش ماهه برای اینکه در پرتغال ازدواج کنند.سفارت پرتغال ویزای همراه صادر نمیکند مثلا متقاضی نمی تواند فرزند زیر ۱۸سال خود را با خود به پرتغال ببرد.
در ویزای ازدواج با تبعه پرتغال، پروسه اداری و سفارت کمتر از یکسال بطول میانجامد،و فرد بعد از سه سال میتواند با اخذ شرایط لازم تبعه پرتغال شود.به فرزندان زیر ۱۸سال هم ویزا می دهند.
در ویزای ازدواج با مقیم پرتغال، پروسه اداری و سفارت حدود سه سال بطول میانجامد.

 حداقل سن ازدواج در پرتغال:

حداقل سن برای ازدواج در پرتغال ۱۶،سال است.که البته برای افراد زیر ۱۸سال رضایت کتبی پدر و مادر مورد نیاز است.

اثبات و شواهد دانش پرتغالی برای گرفتن تابعیت :

گواهی صادر شده ازیک مدرسه دولتی یا خصوصی پرتغال ،تحت شرایط قانون پرتغال
گواهی تایید آزمون در موسسات مورد قبول دولت
گواهی تایید آزمون سفارت پرتغال
گواهی مهارت زبان خارجی که توسط یکی از مراکز معتبر ارزیابی پرتغالی صادر شده.

مدارک مورد نیاز ویزای ازدواج پرتغال:

1- شناسنامه متقاضی
2- گواهی تولد همسر پرتغالی
3- تکمیل فرم MP1
4- تکمیل فرم MP2
5- پرداخت هزینه ۱۰۰یورو
6- اثبات و ارائه امکانات مالی برای هزینه های خود و تمام زندگی
7- گواهی و کپی سند ازدواج با درج سابقه روشنی از نوع ازدواج مدنی،کاتولیک،مذهبی یا غیر کاتولیک.
8- سند اثبات تابعیت همسر
9- گواهی عدم سابقه کیفری
10- سند اثبات تعهد خدمت قانونی ارتش
11- فرم ۳
12- ارائه گواهی سلامت ، نداشتن زوال عقل،بیماریهای روانی
متقاضیانی که ازدواج قبلی داشته اند ارائه مدارک ملغی شدن آن،و رعایت یک دوره کافی بین ملغی شدن و ازدواج مدنی یا مذهبی جدید که برای مردان ۱۸۰،روز و زنان ۳۰۰روز است.

تابعیت دوگانه :

طبق اعلام وزارت خارجه پرتغال و تحت قانون کشور پرتغال ،، تابعیت دوگانه مجاز است. و در این مورد متقاضی می تواند انتخاب کند که مایل به حفظ ملیت اصلی خود نیز هست یا نه .
اما فرزندان زیر ۱۸سال و زیر سن قانونی هم می توانند درخواست تابعیت پرتغال بدهند.

مزایای شهروندی و تابعیت پرتغال :

حق رای داشتن شهروندان پرتغالی در انتخابات و همه پرسی
پرتغال یکی از اعضای اتحادیه اروپاست و تمام حقوق مرتبط با یک شهروند اروپا را دارند، و در این گسترده زندگی ، کار، و بازنشستگی و تامین اجتماعی در هر کشور عضو اتحادیه اروپا برای مدت نامحدود و همچنین حق رأی و کاندیداتوری در انتخابات محلی و اروپایی دیگر کشورهای عضو را شامل می شود.
بعد از سه سال جهت درخواست تابعیت اسنادو مدارک لازم برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه درخواست تابعیت پرتغالی  در SEF،جزئیات را بیابید.

مدارک موردنیاز برای ارائه به SEF، در پرتغال توسط زوجین:

1- مدرک اقامت
2- شناسنامه،اگر ازدواج افراد ظرف سه ماه آینده انجام می شود.
3- ارائه گواهی عدم منع ازدواج از کنسولگری ملی پرتغال
4- افرادی که قبلا متاهل بوده اند ارائه گواهی فوت همسر یا گواهی طلاق نهایی.
5- اگر ازدواج در کلیسا انجام شود ارائه گواهی غسل تعمید
6- شهروند پرتغال با توجه به قوانین شینگن و اقامت آزاد می تواند حقوق گسترده ای را شامل شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تولد توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 تابعیت اصولا یک رابطه ای است که بین یک دولت و یک فرد حقیقی یا حقوقی ایجاد می شود که برطبق آن فرد به کشوری انتساب داده می شود . این رابطه دارای سه عنصر سیاسی بودن ، معنوی بودن و حقوقی بودن است .
مهم ترین ویژگی اخذ تابعیت ، اخذ آن از طریق تولد است که در این حالت تابعیت فرد از طریق تولد حاصل می شود و غیرارادی است.

تابعیت از طریق تولد دو شکل دارد :

الف)اخذ تابعیت از طریق خاک ، ب)اخذ تابعیت از طریق خون.
مقصود از روش اخذ تابعیت به شیوه ی خاک آن است که فرد با تولد در یک کشور می تواند تابعیت آن کشور را اخذ نماید. لیکن اخذ تابعیت در اکثریت کشورها  از طریق تولد درآن کشور نیست بلکه از طریق خون ، یعنی رابطه نسبی با پدر و مادر منتقل می شود . البته مقصود از تابعیت از طریق خون غالباً از طریق پدر می باشد . اکنون در مواد قانون مدنی ایران نیز به صورتی وضع شده است که تولد از پدر ایرانی سبب اخذ تابعیت می گردد ، لیکن در مورد تولد اتباع بیگانه که از پدر ایرانی نیستند تردید وجود دارد و روش بر آن است که فرد شناسنامه  (تابعیت) ایرانی را اخذ نمی کند .در کشور پرتغال تولد سبب اخذ تابعیت این کشور نمی شود.
بدین معنا که در کشورپرتغال  تولد مسبب اخذ تابعیت نیست ، لذا سیستم اخذ تابعیت در این کشور خون می باشد. البته ذکر این نکته الزامیست که سیستم اخذ تابعیت از طریق تولد در بیشتر کشورها مدام در حال تغییر است ، برای نمونه در کشور انگلستان تا چند سال اخیر سیستم اخذ تابعیت از طریق خاک بود و حتی اگر طفلی در کشتی یا هواپیمای انگلستان به دنیا می آمد انگلیسی به شمار می رفت ؛ اما این موضوع تغییر کرد و اکنون سیستم اخذ تابعیت انگلستان خون مقرر می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، اقامت و پاسپورت پرتغال از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پرتغال ، رفع دیپورتی اقامت پرتغال ،قبول وکالت در پرتغال ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پرتغال

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون ، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور پرتغال  همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در پرتغال  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزاياي تحصيل در پرتغال:

1- پايين بودن هزينه تحصيل و زندگي در پرتغال
2-امکان اخذ بورسيه تحصيلي از دانشگاه هاي پرتغال
3- امکان تحصيل در مقاطع مختلف بدون نياز به مدرک زبان(گذراندن دوره هاي زبان در خود پرتغال)
4-امکان ادامه تحصيل در پرتغال با داشتن مدرک تحصيلي از تمامي دانشگاههاي مورد تأييد وزارت علوم ايران اعم از دانشگاه آزاد و…
5-امکان دريافت پذيرش در تمام طول سال
6-هزينه زندگي مناسب و پايين به نسبت ساير کشورهاي اروپا و يا امريکا
7-امکان سفر به تمام کشورهاي حوزه شنگن با اخذ ويزاي تحصيلي پرتغال
8-آب و هواي بسيار مناسب کشور پرتغال

آموزش و تحصیل در پرتغال

اگر قصد اقامت و زندگی در پرتغال را دارید و یا در این کشور ساکن شده اید در این مقاله توضیحاتی درباره آموزش و تحصیل در پرتغال برای شما ارائه شده است.

بخش های آموزشی در پرتغال

وزارت آموزش و پرورش ( آموزش ابتدایی و متوسطه) و وزارت علوم و فناوری و تحصیلات عالیه ( آموزش عالیه)مسئول کل سیستم آموزشی کشور پرتغال هستندکه توسط وزارت کار و همبستگی اجتماعی که وظیفه ایجاد مراکز آموزشی پیش دبستانی را بر عهده دارد حمایت می شوند.
در پرتغال برای تحصیل از مقاطع پیش دبستانی تا  مقاطع تحصیلات عالیه را می توانید هم در مدارس و دانشگاه های دولتی تحصیل کنید و هم در مدارس و دانشگاه های خصوصی ادامه تحصیل بدهید.
اگر موسسات آموزشی خصوصی را انتخاب کردید می توانید انتخاب کنید که وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، فناوری و تحصیلات عالیه و یا وزارت کار و همبستگی اجتماعی این موضوع و مدرک شما را تایید نمایند.

تحصیلات پیش دبستانی در پرتغال

تحصیلات ابتدایی به عنوان اولین قدم در راه آموزش مادام العمر برای کودکان تعریف شده است.آموزش پیش دبستانی برای برای بچه های 3 تا 5 سال هنوز اختیاری است. پیش دبستانی ها در پرتغال به نام مهد کودک شناخته می شوند و توسط انواع سازمان های دولتی ، نهادهای خیریه، مدارس خصوصی و تعاونی ها، اتحادیه ها و سایر سازمان ها اداره می شوند.

تحصیلات اجباری: آموزش ابتدایی

تحصیلات ابتدایی بصورت رایگان ارائه می شود و برای همه کودکان الزامی است. این دوره از تحصیلات برای کودکان بین 6 تا 15 سال برنامه ریزی شده است. دانش آموزانی که این دوره را سپری می کنند گواهی تحصیلی پایان دوره ابتدایی را دریافت می کنند.

این دوره تحصیلی 9 سال به طول می انجامد و در کل شامل سه دوره می شود:

اولین دوره آن 4 ساله می باشد که عموما توسط یک معلم تدریس می شود( البته در برخی از مناطق ممکن است سایر معلمان هم گاهی به او کمک کنند)این دوره بر توسعه یکپارچه مطالعات و فعالیتها و همچنین شناخت اولیه زبان خارجی تاکید دارد.
دور دوم دو ساله است که شامل برخی از زمینه های مربوط به آموزش ابتدایی کودکان برای زندگی می باشد.
دور سوم سه سال به طول می انجامد که برخی از رشته هاای خاص و یا گروهی از رشته ها را پوشش می دهد که در واقع به شناخت بیشتر این کودکان نسبت به آموزش های حرفه ای می پردازد. در این دور هر درس توسط یک معلم تدریس می شود و یا بصورت یک رشته واحد تدریس می شود.

آموزش های ابتدایی به شکلی برنامه ریزی شده اند که برخی از آموزش های مشترک عمومی را به کودکان ارائه نمایند که عبارتند از:

به دانش آموزان این قابلیت را می دهد که علایق، استعداد ها و مهارت های خود را توسعه بدهند و به عنوان فردی مستقل در مواجهه با ارزش های همبستگی اجتماعی تبدیل شوند.
به دانش آموزان کمک می کند تا دانش ها، مهارت ها، نگرش ها و ارزش های اساسی و ابتدایی را کسب کنند و بتوانند از این دانش ها و مهارت ها برای موضوعات عمومی تر و تحصیلات حرفه ای تر استفاده نمایند.
دانش آموزان را تشویق می کند که به توسعه ارزش ها، نگرش ها و توانایی های عملی خود در راستای تقوسیت روحیه مسئولیت پذیری اجتماعی پرداخته و مایل باشند تا در دموکراسی کشور مشارکتی داشته باشند.

 آموزش متوسطه ( یا آموزش پس از اجباری)

تحصیلات متوسطه چرخه ای از آموزش های خاص می باشد که شامل رشته های مختلفی است که بصورت عمده برای آماده سازی جوانان برای حضور در تحصیلات عالیه و یا بازار کار برنامه ریزی شده است. طول این دوره تحصیلی سه ساله است و مربوط به سنسن 10، 11 و 12 ساله می باشد.
سیستم آموزش و پرورش پرتغال گزینه های مختلفی را پس از 9 سال تحصیل ابتدایی برای جوانان در نظر گرفته که شامل هم متوسطه استاندارد و هم شکل های دیگری از آموزش در این کشور می شود. این دوره ها توسط مدارس متوسطه و فنی و حرفه ای در رشته های علوم انسانی، هنر های خاص، فنی و حرفه ای می شود.

آموزش متوسطه استاندارد  شامل موارد زیر است:

دوره های عمومی: این دوره عمدتا برای دانش آموزانی برنامه ریزی شده است که قصد دارند پس از دوره متوسطه در دوره آموزش عالی شرکت کرده و ادامه تحصیل دهند.
دوره های تکنولوژی : این دوره برای دانش آموزانی برنامه ریزی شده که پس از دوره متوسطه می خواهند با فراگیری دانش های حرفه ای وارد بازار کار شوند.
پس از پایان دوره متوسطه استاندارد دانش آموزان موفق به دریافت مدرک تحصیلی دیپلم می شوند. اما دانش اموزان دوره متوسطه تکنولوژی پس از طی این دوره گواهینامه صلاحیت حرفه ای دریافت می کنند.
سال دهم تحصیلی یک دوره اختیاری تحصیلات متوسطه است که مخصوص جوانان 15 ساله ای است که می خواهند پس از دوره اجباری خود می خواهند بلافاصله صاحب شغل حرفه ای خود بشوند. این دوره یک ساله است و به متقاضیان مدرک درجه دو حرفه ای که برابر با 10 سال تحصیل می باشد ارائه می شود.

پیدا کردن مدرسه در پرتغال

برای پیدا کردن یک مدرسه خوب باید با مدارس منطقه تماس بگیرید و یا با آموزش و پروش منطقه تماس بگیرید.
زمان ثبت نام برای مدارس معمولا 15 ژوئن است ولی در این خصوص همیشه این مدرسه است که تصمیم می گیرد و ممکن است تاریخ کمی زودتر و یا دیرتر باشد. هر دانش اموزی که در مدارس ابتدای و متوسطه پرتغال ثبت نام می کند و زمان مادری اش پرتغالی نیست بریا درک مطالب درسی و آموزش زبان پرتغال تیاز به یک مشاور و یا کمک تحصیل در کنار خود تا زمان تسلط به زبان پرتغال دارد.

آموزش هنر تخصصی

هنر تخصص را در دوره متوسزه دانش آموزان علاقمند فرا می گیرند و مناسب دانش آموزانی است که علاقمند به ادامه تحصیل در هنر های تجسمی ، رقص، موسیقی و … را دارند و یا دانش آموزانی که می خواهند در یکی از مراکز هنری های تجسمی ، رقص و یا هنر موسیقی مشغول به کار شوند می باشد. آموزش هنر تخصصی در واقع به عنوان محرک و مشوق افرادی است که علاقمند به هنر های فردی و گروهی هستند و می خواهند در این زمینه پیشرفت کنند.

مدارس بین المللی پرتغال

دانش آموزان خارجی می توانند در مدارس بین المللی پرتغال مشغول به تحصیل شوند. مدارس بین المللی پرتغال عموما در دوره های ابتدایی و متوسطه هستند و به زبان انگلیسی تدریس می کنند. این مدارس در شهر های بزرگ مانند لیسبون و یا الگارو فعال هستند. برای به دست آوردن اطلاعات این مدارس باید با اموزش و پرورش منطقه هماهنگ شده و یا لیست این مدارس را از موسسات خدمات مهاجرتی مانند سیاحتگران ساحل آفتاب دریافت نمایید.
تحصیل در دوره های متوسطه و ابتدایی در پرتغال همیشه مورد نگرانی خانواده هایی است که می خواهند به اروپا مهاجرت نمایند. با وجود سیستم های آموزشی بین المللی و خدمات مشاوره و راهنمایی های تخصصی کارشناسان سیاحتگران ساحل آفتاب دیگر لزومی به نگرانی در این خصوص نمی باشد. برای مهاجرت و ادامه تحصیل فرزندانتان در اروپا و پرتغال روی تخصص ما حساب کنید.

تحصيل در مقطع کارشناسي در پرتغال:

مدت تحصيل در دوره ليسانس پرتغال 3 تا 4 سال مي باشد و متقاضيان با مدرک ديپلم يعني 9 سال تحصيل در مدارس(معادل مدرک پيش دانشگاهي در ايران) مي توانند وارد دانشگاه شوند؛ البته افرادي که مدرک ديپلم دارند نيز مي توانند جهت گذارندن دوره پيش دانشگاهي خود وارد پرتغال شوند  و پس از اتمام آن، به دانشگاه راه يابند. ورود به دانشگاه هاي پرتغال در مقطع ليسانس مستلزم داشتن نمره 6 آزمون آيلتس و يا نمره مشابه آن در آزمون تافل است.

تحصيل در دوره فوق ليسانس در پرتغال:

دوره کارشناسي ارشد در پرتغال 2 ساله است . زبان تدريس هم انگليسي و پرتغالي مي باشد ؛ براي تدريس به زبان انگليسي دانشجو بايد مدرک آزمون آيلتس با نمره 6-5/6 را به دانشگاه تحويل دهد. در صورت نداشتن مدرک زبان انگليسي، فرد مي تواند دوره هاي زبان انگليسي را به مدت 5 هفته و با هزينه 1200 يورو ؛ و يا در صوت تمايل به تحصيل به زبان پرتغالي دوره هاي زبان پرتغالي را به دو صورت فشرده و يا غير فشرده و با هزينه ي 250 تا 400 يورو در پرتغال بگذراند.

تحصيل دکترا در پرتغال

دانشگاه هاي پرتغال هر ساله تعدادي از دانشجويان خود را از بين متقاضيان خارجي برميگزينند، دانشگاه هاي پرتغال در سطح جهان معتبر و شناخته شده هستند؛ از جمله دانشگاه ليسبون پرتغال و دانشگاه پورتوي پرتغال در رنکينگ دانشگاه هاي جهاني رتبه ي زير 300 دارند. ادامه تحصيل در دانشگاه هاي پرتغال امکان تحصيل در اين دانشگاه هاي معتبر و با هزينه و شهريه تحصيل بسيار پايين را امکان پذير مي کند. تحصيل در پرتغال کم هزينه وحتي هزينه زندگي در پرتغال نيز نسبت به برخي کشورهاي اروپايي پايين تر است؛ به طوري که ليسبون پايتخت پرتغال ارزان ترين پايتخت اروپا است.
با اينکه زبان رسمي کشور پرتغال پرتغالي است، اما اکثريت مردم پرتغال مسلط به زبان انگليسي هستند و اکثريت رشته ها در دوره دکترا به زبان انگليسي ارائه ميشود، براي تحصيل به زبان انگليسي در دانشگاه هاي پرتغال ارائه مدرک زبان انگليسي آيلتس 5/6  يا 7 و يا معادل آن در تافل الزامي است.
تحصيل دکترا در دانشگاه هاي پرتغال 3 الي 5 سال به طول ميانجامد و شامل انجام کارهاي پژوهشي و عملي ميباشد. برنامه درسي مشتمل از دورس درسي، امتحانات و تحقيق بررروي پايان نامه مي باشد. در پايان تحصيل نيز دانشجويان موظف به دفاع از  پايان نامه خود با کمک يک استاد راهنما ميباشند. افرادي که داراي سوابق تحصيلي عالي باشند(داشتن معدل بالاي 17 در مقاطع تحصيلي قبلي، داشتن مقالات معتبر و نمره آيلتس و يا تافل بالا و…) مي توانند از بورس تحصيل در دوره دکترا استفاده کنند؛ اين دانشجويان مي توانند در عين تحصيل رايگان در پرتغال از کمک هزينه زندگي نيز برخوردار شوند.
دانشجويان در دوره دکترا در پرتغال از حق 30 ساعت کار دانشجويي در هفته برخوردار هستند، هزينه زندگي در پرتغال نيز حدود 600 يورو در ماه است که البته در هنگام ارائه مدارک براي اخذ ويزاي تحصيلي پرتغال بايد مدرکي نيز مبني بر پشتوانه مالي نشان داده شود که برابر هزينه هاي يک سال زندگي در پرتغال است.
دانشجويان با تحصيل در پرتغال مي توانند بعد از 3 ماه از اخذ ويزاي تحصيلي خود و اقامت در پرتغال براي همسر و فرنداندان(زير 18 سال) خود نيز ويزاي همراه بگيرند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال دارای مزایای زیر می باشد

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال بدون شرکت در کنکور
پایین بودن هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
عدم نیاز به مدرک زبان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
سفر به کشور های منطقه شینگن بدون نیاز به ویزا در حین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
امکان اخذ ویزا برای اقوام درجه یک در حین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال

دانشگاه های مطرح دولتی پرتغال

Universidade da Beira Interior (Covilhã)
Universidade de Évora (Évora)
Universidade da Madeira (Funchal)
Universidade de Lisboa (Lisbon)
Universidade Nova de Lisboa (Lisbon)
Universidade de Coimbra (Coimbra)
Universidade do Minho (Braga (the headquarters) and Guimarães)
Universidade do Porto (Oporto)

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال برای هر متقاضی متناسب با دانشگاهی که در آن پذیرش می شود ، متغیر است . اما به طور قطع می توان گفت که هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر از سایر کشور های اروپایی است .
اگر متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال را به زبان پرتغالی انتخاب کرده ، باید هزینه آن را به صورت جداگانه بپردازد .  هزینه این دوره ها 250 تا 400 یورو است . اگر تحصیل به زبان انگلیسی را انتخاب کرده ولی مدرک آیلتس یا تافل ندارد و دوست دارد در دوره های زبان انگلیسی کشور پرتغال شرکت کند ، باید مبلغ 1200 یورو بپردازد .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در پرتغال

پاسپورت ( حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد )
سه عکس ۵ x ۴
ترجمه مدارک تحصیلی ( دیپلم و پیش دانشگاهی )
انگیزش نامه ( متنی که دانشگاه را متقاعد کند که شما به چه علت متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستید )
تکمیل فرم های دانشگاه و پرداخت هزینه های دانشگاه
ارائه سندی مبنی بر تمکن مالی و یا بورسیه تحصیلی

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال

بورسیه تحصیلی پرتغال ، امروزه دانشجویان در سراسر دنیا خواهان اخذ بورسیه تحصیلی می باشند. متقاضیان تحصیل در کشورهای اروپایی به خصوص کشورهایی همچون پرتغال که با وجود امکانات بسیار زیاد و پیشرفته هزینه های تحصیلی و زندگی پایین تری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی دارند بسیار زیاد است و به همین نسبت درخواست جهت اخذ بورسیه تحصیلی نیز بالا می باشد. آن دسته از دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می شئند می توانند با حداقل هزینه اقامت شینگن را دریافت نمایند علاوه بر آن می توانند به صورت رایگان به تحصیلات خود ادامه دهند و حتی قسمتی از هزینه های مربوط به زندگی را نیز دریافت نمایند. بورسیه های تحصیلی پرتغال انواع مختلفی دارد که مختصرا به معرفی آن ها می پردازیم:
بورس های تحصیلی که به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد. دانشجویان ممتاز با توجه به رزومه تحصیلی قوی که شامل معدل بالای 17، داشتن مقالات بین المللی و داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل می باشد می توانند از بورس های تحصیلی 90 درصد استفاده نمایند که البته بخشی از هزینه های مربوط به زندگی دانشجویی را پوشش میدهد. یکی دیگر از انواع بورسیه های تحصیلی پرتغال برای آن دسته از دانشجویانی می باشد که از آخرین مقطع تحصیلی آن ها کمتر از 2 سال گذشته و سوابق تحصیلی معمولی دارند. این گروه از دانشجویان می توانند با شهریه کمتری نسبت به دیگر دانشجویان به تحصیلات خود ادامه دهند که چیزی در حدود 10000 در لار در سال می شود که البته در حین تحصیل نیز می توانند با انجام کارهای دانشجویی بخش زیادی از این هزینه را نیز تامین نمایند.
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال دارای مزایای زیر می باشد
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال بدون شرکت در کنکور
پایین بودن هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
عدم نیاز به مدرک زبان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
سفر به کشور های منطقه شینگن بدون نیاز به ویزا در حین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
امکان اخذ ویزا برای اقوام درجه یک در حین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال
ویزای مورد نیاز برای ادامه تحصیل در کشور پرتغال

جهت تحصیل در پرتغال، می توانید برای اخذ یکی از دو ویزای زیر اقدام نمایید:

1- ویزای کوتاه مدت شنگن (نوع C)، مخصوص دانشجویانی که قصد تحصیل به مدت کوتاه (حدود ۶ ماه) را دارند.
2- ویزای بلند مدت شنگن (نوع D)، مخصوص دانشجویانی که قصد اقامت و تحصیل در دانشگاه را دارند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی پرتغال

1- فرم درخواست تکمیل شده.
2-میک کپی رنگی از صفحه اول پاسپورت.
3-پاسپورت معتبر که تا سه ماه پس از بازگشت به خانه دارای اعتبار بوده و حداقل یک صفحه خالی از آن باقی مانده باشد.
4-گواهی پرداخت هزینه ارائه درخواست به مبلغ حداکثر ۱۷۰ یورو.
5-پذیرش نامه معتبر از دانشگاه مورد نظر.
6-گواهی تأمین هزینه های مالی در طول اقامت در پرتغال.
7-گواهی بیمه نامه سلامت.
8-گواهی عدم سوءپیشینه قضایی.

همچنین تمام دانشجویان ظرف چهار ماه اول اقامت در کشور پرتغال باید برای اخذ کارت اقامت اقدام نمایند که مدارک لازم جهت این کار عبارتند از:

1-فرم درخواست.
2-پاسپورت معتبر به همراه کپی آن.
3-دو قطعه عکس رنگی جدید.
4-گواهی درآمد و استقلال مالی.
5-گواهی سکونت.

دانشگاه های مطرح دولتی پرتغال

Universidade da Beira Interior (Covilhã)
Universidade de Évora (Évora)
Universidade da Madeira (Funchal)
Universidade de Lisboa (Lisbon)
Universidade Nova de Lisboa (Lisbon)
Universidade de Coimbra (Coimbra)
Universidade do Minho (Braga (the headquarters) and Guimarães)
Universidade do Porto (Oporto)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور پرتغال  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پاسپورت پرتغال وکیل تخصصی ، ویزای توریستی پرتغال وکیل تخصصی ، سفارت پرتغال وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی پرتغال وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری پرتغال وکیل تخصصی ، ویزای کاری پرتغال وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج پرتغال وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به ایران و بلعکس .
4- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

   پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پرتغال ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG ) برای خرید کلیه کالاهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

 خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا در کشور پرتغال شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت پرتغالی ثبت شده در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
5- اخذ بیمه سلامت کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده پرتغالی در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت پرتغالی در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “ر توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور پرتغال” شینگن ، اتحادیه اروپا “به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور پرتغال” شینگن ، اتحادیه اروپا “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور پرتغال” شینگن ، اتحادیه اروپا “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور پرتغال ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ، قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.