گرفتن پاسپورت پاناما ، دریافت  ویزای توریستی پاناما توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه پاناما توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

گرفتن پاسپورت پاناما ، دریافت  ویزای توریستی پاناما توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه پاناما توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) پاناما از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در پاناما *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر پاناما * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در پاناما * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در پاناما * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در پاناما * مشاور رفع ریجکتی ویزای پاناما * مشاور رفع دیپورتی از کشور پاناما * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور پاناما توسط وکیل متخصص و بین المللی” پایتخت پاناما سیتی “

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت پاناما ، اخذ ویزای توریستی پاناما ، وقت سفارت پاناما ، اخذ ویزای تحصیلی پاناما ، اخذ ویزای سرمایه گذاری پاناما ، اخذ ویزای کاری پاناما ، اخذ ویزای ازدواج پاناما

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور پاناما ” پاناما سیتی”

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور پاناما از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور پاناما

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاماما از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پاناما از طریق تولد

مشخصات کشور پاناما

پایتخت : پاناماسیتی
زبان : اسپانیایی
 نوع حکومت :جمهوری
مساحت: 75/517 کیلومتر مربع
جمعیت : 3/400/000 نفر
واحد پول : بالبوآ رومی ، دلارآمریکا
دین :  مسیحی
 همسایگان : دریای کارائیب ، کلمبیا ، اقیانوس آرام ،  کستاریکا

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” پایتخت پاناما سیتی “.

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور پاناما را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور پاناما آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در پاناما ، افتتاح حساب بانکی در پاناما ، اقامت و پاسپورت پاناما از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پاناما ، رفع دیپورتی اقامت پاناما ،قبول وکالت در پاناما ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پاناما

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ) کشور پاناما توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری “پایتخت پاناما سیتی “.

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور پاناما را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.
شهروندان پاناما می توانند بدون ویزا به 118 کشور شامل منطقه شینگن در اروپا و نیز کشور بریتانیا سفر کنند.

فهرست سایر کشورهایی که پاناما در آنها سفارت دارد :

  آرژانتین ، اتریش ، بلژیک، بلیز، بولیوی، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، مصر ، السالوادور ، فرانسه ، آلمان ، یونان، گواتمالا، هائیتی ، واتیکان، هندوراس، هند، اندونزی ، اسرائیل ، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، کره جنوبی ، مکزیک ، مراکش ، هلند ، نیکاراگوئه ، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، روسیه، سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا ، سوئد، تایوان، تایلند، ترینیداد و توباگو، بریتانیا،آمریکا، اوروگوئه، ونزوئلا، ویتنام
در حال حاضر، 8 برنامه اقامت مختلف برای پاناما وجود دارد. اجازه دهید بهترین گزینه های موجود را در ذیل بررسی کنیم.

1- ویزای ملت های دوست

این برنامه مسیری سریع برای اخذ اجازه اقامت دائم است: روند رسیدگی به آن ظرف 2 ماه انجام می گیرد. اتباع اکثر کشورهای اروپایی، و نیز هنگ کنگ، تایوان، کانادا، استرالیا، ایالات متحده، و برخی از کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی واجد شرایط این برنامه هستند.
جهت درخواست برای این برنامه، باید یک سپرده بانکی داشته باشید و به انجام فعالیت های حرفه ای یا اقتصادی در پاناما اشتغال ورزید. این فعالیت ها می توانند شامل اشتغال، سرمایه گذاری، یا مدیریت یک شرکت پانامایی باشند. شما و خانواده تان یک اجازه اقامت دائم دریافت خواهید کرد، و بعد از 5 سال می توانید برای تابعیت درخواست دهید.

2- برنامه مستمری بگیران

آن دسته از مستمری بگیرانی که از یک دولت خارجی، شرکت خصوصی، یا سازمان بین المللی مستمری ماهیانه دریافت می‎کنند، واجد شرایط این برنامه هستند. همچنین، متقاضیان باید یک گواهی بهداشتی و نیز گواهی عدم سوء پیشینه در آخرین محل اقامت خود را ارائه دهند. مادامی که این اجازه اقامت را دریافت کنید، از وضعیت اقامت شما در مقابل هر گونه تغییرات آتی در قوانین محافظت خواهد شد. یکی از معایب احتمالی این برنامه این است که نمی توانید برای تابعیت پاناما درخواست دهید.

3- ویزای سرمایه دار (POM)

اگر شما نه مستمری بگیر باشید و نه شهروند یکی از «کشورهای دوست»، بهترین گزینه برای اخذ اقامت پاناما ویزای POM است. این ویزا مستلزم خرید املاک و مستغلات یا داشتن حساب بانکی و حفظ آنها به مدت حداقل 2 سال است.
یک ویزای موقت POM به مدت یک سال اعطا می گردد؛ و از سال دوم به بعد اجازه اقامت دائم به شما اعطا خواهد شد. بعد از 5 سال اقامت، واجد صلاحیت درخواست برای تابعیت شناخته خواهید شد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا پاناما :

– اصل گذرنامه معتبر با بالاي 6 ماه اعتبار از تاريخ حركت تور (امضاء شده).
– اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود).
– فتوكپي از صفحه 1 گذرنامه وهمچنين از تمام ويزاهاي قبلي و مهرهاي موجود در گذرنامه .
* به علاوه يكسري فتوكپي از صفحات مشخصات و اعتبار براي بخش فروش.
– اصل فرم درخواست ويزا همراه با امضاء مسافر.
* براي افراد همراه (همسر و فرزندان) بايد فرم جداگانه امضاء شود.
– تكميل فرم مشخصات فردي (به طور كامل).
شش رنگي، زمينه سفيد و كاملاً از رو به رو. × 2- قطعه عكس 4
– ترجمه انگليسي شناسنامه (توسط دارالترجمه).
– ترجمه انگليسي گواهي اشتغال به كار، روزنامه رسمي، پروانه كسب اتحاديه، … و گواهي
اشتغال به تحصيل و ترجمه 3 فيش اخير حقوق ماهيانه (توسط دارالترجمه).
*ترجمه انگليسي آخرين فيش حقوقي وحكم بازنشستگي براي بازنشستگان.
* ذكر تاريخ شروع به كار ، سمت و ميزان درآمد در گواهي شغلي الزامي است.
– پرينت انگليسي حساب جاري 6 ماه گذشته با مهر و امضاء (توسط بانك).
* فتوكپي كارت اعتباري (در صورت وجود).
* تاريخ افتتاح حساب ، ميزان موجودي و گردش حساب حتما قيد شود. ( تاريخ حساب 2 هفتهاخيرباشد )
– ترجمه رسمي اسناد ملكي به نام مسافر با مهر و تائيد وزارت امور خارجه..
– با توجه به شرايط اخذ ويزاي هر كشور، سفارتخانه مربوطه اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه از شما مدارك ديگري نيز درخواست نمايد.
طی جدیدترین قوانین با دارا بودن ویزای توریستی به مدت ۶ماه میتوانید در پاناما سکونت داشته باشید و میتوانید برنامه های سرمایه گذاری مختلف را از نزدیک مشاهده کنید این در حالی هست که تا مدتی قبل اعتبار این ویزا ۳۰ -۹۰ روز بود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت پاناما ، دریافت ویزای توریستی پاناما ، وقت سفارت پاناما ، دریافت ویزای تحصیلی پاناما ، دریافت ویزای سرمایه گذاری پاناما ، دریافت ویزای کاری پاناما ، دریافت ویزای ازدواج پاناما

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
پاناما همانند دبی و کشور امارات کشوری کوچک و ازاد و پر رونق و امن و زیبا و ثروتمند امریکای لاتین است . کشور امریکا سرمایه گزاری سنگینی در این کشور کرده است و به واسطه کانال پاناما این کشور بدون مالیات بوده و منطقه ازاد تجاری محسوب می شود . اکثر شرکتهای بین المللی جهان در این کشور کوچک نمایندگی دارند. بعضی از خیابانهای پاناما و ساختمانهای بلند ان شما را به یاد دبی می اندازد . مراکز خرید بین المللی و زیبا و مارکهای گران و ماشین های لوکس یکی از چیزهایی است که پاناما را از دیگر کشورهای امریکای لاتین که بیشترشان فقیر هستند جدا ساخته است
اولین مسئله در مورد مهاجرت به پاناما این هست که یک نوع مهاجرت در این کشور وجود نداره.این برنامه ها بر اساس ترویج کشاورزی وسرمایه گذاری سنگین و سرمایه گذاری سبک است. ;پژوهشهای علمی ;احیای جنگل ;گردشگری
طی جدیدترین قوانین با دارا بودن ویزای توریستی شما به مدت 6ماه میتوانید در پاناما سکونت داشته باشید و میتوانید برنامه های سرمایه گذاری مختلف را از نزدیک مشاهده کنید این در حالی هست که تا مدتی قبل اعتبار این پاسپورت 30-90 روز بود.
– سرمایه گذاری عمومی(سنگین): سرمایه گذاری مفید شما باید 100000دلار باشد و کسب و کاری که زیر نظر دولت باشد.
– سرمایه گذاری در جنگلداری: سرمایه پروژه شما باید حداقل 40000دلار باشد (احیای جنگل)
– سرمایه گذاری کوچک (سبک): حداقل میزان سرمایه گذاری 10000 دلار و باید 3نفر شهروند پاناما را استخدام کرده و خود فرد باید مدیر کسب و کار باشد.
– بازنشتگی: باید نشان دهید که حقوق بازنشتگی شما از خارج از کشور ماهیانه 500دلار برای خوتان وهمسرتان باشد و هر نفر اضافی 100 دلار میباشد.
– کشاورزی: حداقل میزان سرمایه 40000دلار و در رابطه با کشاورزی و مزرعه داری باشد.
– سرمایه گذاری بازنشسته: باید بازنشته و گواهی سپرده بانکی در بانک پاناما که بازده مالی آن 750 دلار در ماه باشد.
– علمی: دانش آموز – دانشجو -استاد دانشگاه – معلم (برای تحصیل یا تدریس
هر کدام از این ویزا ها میتواند تغییراتی در مورد پرونده شما داشته باشد.و معمولا بعد از 5 سال حق شهروندی به شما اعطا میشود.
بسیاری از مردم این کشور را از لحاط آرامش و امنیت و اقتصاد برای سپری نمودن دوران بازنشستگی خود انتخاب میکنند.
با پاسپورت پانامایی به کشورهای زیر بدون ویزا میتوانید سفر کنید:

قاره امریکا:

آرژانتین – باهاماس -باربادوس -بولیوی – برزیل -کلمبیا – کاستاریکا – دومنیکن -اکوادور -السالوادور – مکزیک – جامائیکا – گواتمالا – سنت کیتس نویس – هندوراس – نیکاراگوئه – پاراگوئه – تیرینیداد توباگو – اروگوئه – ونزوئلا
قاره اروپا:
اتحادیه اروپا و شنگن (90 روز) – بریتانیا 6 ماه – ارمنستان 120 روز – مونته نگرو 90روز – آندورا – کرواسی – کوزوو – سن مارینو – اکراین – واتیکان

قاره آسیا و آفریقا:

اسرائیل – کره جنوبی – مالزی – مالدیو – فیلیپین – سیشل – موریس – سنگاپور – جیبوتی – مصر – گرجستان – کنیا – موزامبیک – زامبیا – تیمور شرقی – هنگ کنگ
 در جمهوری پاناما عمل نهاد تابعیت دوگانه, آن لحظه را جذب کرده است بسیاری از خارجی ها – توانایی ذخیره گذرنامه و به دست آوردن کاغذ پاناما خود را. اما یک نکته وجود دارد, گذرنامه panamskyy, صادر شده به یک شهروند خارجی, این است برخی از محدودیت, است که یک عضو کامل جامعه را می توان یک خارجی نمی. بسیاری از راضی و این امور.

روند به دست آوردن تابعیت کشور پاناما

روند به دست آوردن تابعیت پاناما طولانی است, آن را با ویزا اخذ آغاز می شود, اعطای اقامت موقت و یا دائم در کشور. ویزای متفاوت هستند, به حساب از ویژگی های خاص, مثلا, ویزای سرمایه گذار, به زندگی در بهره از مبالغ, سرمایه گذاری در اقتصاد پاناما. می بازنشستگان ویزا وجود دارد, اجازه دادن به مردم در این کشور زندگی می کنند و در سن, مقدار مشخصی در حال حاضر در حساب. پس از اخذ ویزا به وضعیت اقامت دائم، شما می توانید در مورد گام بعدی فکر می کنم – گرفتن تابعیت پاناما.
در این حالت، ساز و کارهای قانونی همان, همانطور که در سایر کشورهای جهان, کار به طور خودکار دریافت شهروندی (برای کودکان, همسران متولد – شهروندان پاناما), برنامه تابعیت های مختلف. همچنین به چند زمین, لازم برای اجرای اسناد در گذرنامه پاناما: صلاحیت های مسکونی (در پاناما، متشکل از کمتر از پنج سال); حضور وضعیت مهاجرت (اقامت دائم).
مدت اقامت در پاناما باید حداقل پنج سال, اما شمارش معکوس پس از اخذ ویزا برای اقامت دائم شروع می شود. دوره ممکن است کوتاه (تا سه سال) برای دسته خاصی از خارجی ها, اول, برای کسانی که, که همسر یک شهروند پاناما است.
جالب, جمهوری پاناما که دولت در مورد مراقبت, که شهروندان جدید فیزیکی و روانی سالم است. یکی از شرایط مهم برای یک رقیب بالقوه شهروندی پاناما – عبور از تعدادی از روش های پزشکی, ذکر شده: تست اچ آی وی; legkïx اشعه ایکس; به طور کلی چک آپ پزشکی, تایید عدم وجود بیماری روانی و یا فیزیکی, عفونت.
به طور طبیعی, که لیست مدارک مورد نیاز گذرنامه هستند, گواهی ازدواج, تولد (کودکان نوجوانان), عکس. یک سند مهم کار چشم پوشی متقاضی از کشور سابق اقامت است. این فقط برای کشور میزبان مهم است, به عنوان تمرین جهانی نشان می دهد, که تک تک کشورها هنوز به این افراد توسط اتباع خود را در نظر گرفته شود, دیگر, برعکس, به طور خودکار شهروندی محروم.
نقش مهم جزء مالی به متقاضی بازی, هنگام ارسال اسناد در بسته شامل هر گونه اشاره به محل کار, و یا از بانک. شرایط زیر از تابعیت نیز کاملا رایج در جهان – آزمون مهارت زبان (دولت در پاناما اسپانیایی است), تاریخ, قوم نگاری, فرهنگ. همچنین دادگاه انتخاباتی (یک نوع از کمیته انتخاب) می توانید دانش شهروندان آینده از قوانین اساسی کشور را بررسی کنید, به طور خاص, قانون اساسی, قانون تابعیت.

عملیات پس از دریافت نامه از تابعیت

تصمیم به موضوع گذرنامه از شهروندان جمهوری پاناما باید کتبی باشد, در نتیجه یک پیام ارسال شده به جامعه در حال حاضر یک شهروند جدید. آن باقی مانده است به بسیار کمی از عمل, اولا, شخصا وزارت مهاجرت و انتخاب کنید تا نامه, ساخت برخی از پول در هزینه بخش. در مرحله دوم, مطلق سوگند وفاداری در حضور والی, علاوه بر پرداخت پول برای روش. در دادگاه انتخابات برای به دست آوردن یک کارت جدید (سند), ثبت نام, به عنوان یک شهروند جمهوری پاناما. این مرحله نیز با یک هزینه همراه, اما به شما می دهد فرصت را به احساس مانند یک عضو کامل جامعه، و حتی به شرکت در انتخابات پاناما.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  پاماما ” پایتخت پاناما سیتی “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” پایتخت پاناما سیتی “.

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  پاناما  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور پاماما  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور پاناما  ” پایتخت پاناما سیتی ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در پاناما ، افتتاح حساب بانکی در پاناما ، اقامت و پاسپورت پاناما از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پاناما ، رفع دیپورتی اقامت پاناما ،قبول وکالت در پاناما ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پاناما

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
ثبت شرکت در پاناما : شرکت های پانامایی در سراسر جهان به عنوان شرکتهایی شناخته میشوند که در منطقه ای آزاد بدون مالیات به ثبت رسیده اند و به عنوان یکی از ارکان تجارت موفق در جهان به شمار میروند، شرکت های پانامایی تحت قانون شماره ۳۷ که در سال ۱۹۲۷ به ثبت سیده شده فعالیت میکنند.
پس از نام شرکت ارائه شد حدود ۵ روز طول خواهد کشید تا نام شما به تایید برسد و بعد از آن مدارک ثبت شرکت به تایید اداره شرکت های پاناما خواهد رسید و در صورتی که خطایی در مدارک وجود نداشت شرکت شما ثبت خواهد شد.
مشاوره ثبت شرکت در پاناما به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در پاناما شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در پاناما

– نام شرکت به انگلیسی
– نام و آدرس تمامی مدیران

– نام و آدرس تمامی سهامداران

نام شرکت

تمامی شرکت های ثبت شده در پاناما باید یکی از پسوندهای زیر را بپذیرند: Corp(Corporation) یا Inc(Incorporated) و یا SA(Sociedad Anonima). توجه داشته باشید که پسوند Ltd قابل قبول نمباشد، نام شرکت شما میتواند به هر زبانی باشد.

کارکنان

پاناما از جمله کشورهایی است که برای شرکت باید حداقل ۳ نفر معرفی شوند که عباتند از مدیر، بازرس و نماینده شرکت که نیازی نیست این ۳ فرد مقیم پاناما باشند، همچنین این ۳ فرد میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.

سهامداران

برای ثبت شرکت در پاناما حداقل به یک نفر برای سهامدار نیاز است، که میتواند هر ملیتی و هر اقامتی داشته باشد، نام سهامدار میتواند در مدارک دولتی مخفی بماند.
شرکت های پانامایی میتوانند سهام با نام و همچنین سهام بی نام داشته باشند.

زبان

مدارک شما به اسپانیایی هستند که ترجمه رسمی به انگلیسی خواهند شد.

دفتر ثبت شده

نیاز است، که باید در محلی از پاناما باشد، اگر شما این محل را ندارید میتوانید از خدمات پالیزکمپانی استفاده کنید

ویژگی ها

– بدون محدودیت در ملیت
– بدون لزوم اقامت مدیران در پاناما
– بدون حداقل سرمایه
– محرمانه بودن نام سرمایه داران
– معافیت مالیاتی
– نیازی به برگزاری جلسات سالیانه هیئت مدیره نیست.
– جلسات هیئت مدیره میتوانند در هر کشوری برگزار شوند.
– بدون محدودیت در انتقال سرمایه
– بدون نیاز به تحویل صورت حساب های مالی سالیانه
– شرکت ها میتوانند در هم ادغام شوند.

مالیات

هیچ مالیات بر درآمدی برای کالاها و خدمات صادراتی نیست، شرکت هایی که به خارج از پاناما سرویس دهی میکنند نیازی به پرداخت هیچ مالیاتی ندارند، فقط هزینه سالیانه حدود ۳۰۰ دلارامریکا را باید بپردازند بدون توجه به اینکه چه درآمدی داشته باشند.
حساب های سالیانه بررسی نخواهند شد و شما نیازی به تحویل آنها به دولت پاناما را نخواهید داشت، چنانچه شما یک شرکت در پاناما داشته باشید، یک محل برای شرکت خود، یک حساب بانکی برای شرکت و یک خط تلفن برای خود داشته باشید در هر صورت مالیاتی به شما تعلق نخواهد گرفت.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت پاناما وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی پاناما مهاجرتی ، سفارت پاناما مهاجرتی ، ویزای تحصیلی پاناما مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری پاناما مهاجرتی ، ویزای کاری پاناما مهاجرتی ، ویزای ازدواج پاناما مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ،تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق کار ( نیروی متخصص )  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
مهاجرانی که برای کار به این کشور پاناما می روند در ابتدا ویزایی با حداقل اعتبار سه ماه دریافت می کنند . در صورتی که قبل از ورود به آن کشور  از طریق یک کارفرما شغل خود را یافته باشید تمام مراحل ویزا و مجوز قبل از ورود شما توسط کارفرما انجام می شود . امکان همراه بردن همسر نیز در این روش امکان پذیر است و امکان کار پاره وقت برای او نیز وجود دارد . متناسب با شغل شما ساعات کاری و میزان دستمزدها متفاوت خواهد بود . از دیگر از مزایای خوب کار در کشور پاناما عدم وجود پرداخت مالیات می باشد و تنها در برخی موارد نیاز به پرداخت هزینه های خدمات رسانی است . در ادامه شرایط کار در کشورهای پاناما دیگر را نیز بررسی می کنیم .
شرایط کار در کشور پاناما
از کشورهایی که هر ساله ایرانیان زیادی به آن مهاجرت می کنند کشور پاناما می باشد . کشور پاناما به مهاجران زیادی اجازه فعالیت در حوزه های مختلف را می دهد . برای کار در کشور پاناما باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوانید ویزا دریافت کنید . کار در کشور پاناما مزایا و البته شرایط مشخصی دارد که باید قبل از هرگونه اقدام آن را به دقت بررسی کنید . کارفرما به عنوان یک اسپانسر برای شما عمل می کند و تمام شرایط کاری را برای شما مشخص کرده و عهده دار می شود . ویزای کار در پاناما به مدت شش ماه تا دو سال صادر می شود . امکان همراهی خانواده نیز در دریافت ویزای کار کشور پاناما وجود دارد و همسر شما می تواند برای کار نیز اقدام کند .
شرایط استخدام در کشور پاناما
استخدام در کشور پاناما بدون توجه به ملیت افراد و با توجه به تخصص و حرفه مورد نظر صورت می گیرد . متقاضیان می توانند در تمام شغل های موجود در این کشور به کار مشغول شوند . شرایط و ساعت کاری به کار مورد نظر و توافق با کارفرما بستگی دارد و در اکثر مشاغل فرد بیمه می شود . در صورت دریافت ویزا اجازه اقامت یک یا چند ساله داده می شود و در صورت ادامه داشتن شغل امکان تمدید آن وجود دارد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ،تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اقامت پاناما از طریق ازدواج شامل حال تمام اشخاصی می شود که با تبعه پانامایی ازدواج کنند و قانون اقامت از طریق ازدواج در پاناما  با اتباعی که به هر نحوی پناهنده پاناما هستند ، شامل نمی شود.
هر شخصی چه زن و چه مرد در صورت ازدواج با یک تبعه پانامای می تواند حداکثر یک ماه پس از ازدواج با ارائه مدارک مربوطه شامل سند ازدواج ، پاسپورت ، عکس و تقاضای رسمی ، اقامت دائم پاناما را کسب کند منتهی این اقامت دائم معمولا به خانم هایی که با مرد پانامای ازدواج می کنند سریعتر و طبق قانون تعلق می گیرد ولی در مورد آقایان با اینکه قانون برای همه یکی است نیاز به بررسی های بیشتری دارد زیرا تجربه پلیس پاناما حکایت از صوری بودن اکثر ازدواجهای آقایان در پاناما دارد به همین دلیل این پروسه برای آقایان ممکن است یکسال و یا حتی بیشتر زمان ببرد.
طبق قانون حداکثر تا یکسال پس از اقامت دائم فرد متقاضی می تواند تقاضای اخذ پاسپورت پاناما را بدهد به شرطی که طبق قوانین جدید تسلط کامل به زبان اسپانیایی داشته باشد و اطلاعات وی درباره تاریخ و جغرافیای پاناما کامل باشد زیرا از این موارد در مصاحبه اخذ پاسپورت توسط افسر مهاجرت سوال می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ،تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور پاناما از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اخذ اقامت پاناما از طریق تولد فرزند امکان پذیر می باشد که در این مقاله به اختصار به این موضوع پرداخته ایم. تابعیتی که با تولد به دست می آید از لحظه به دنیا آمدن قابل قبول می باشد. اخذ تابعیت پاناما با تولد فرزند، به طور خود به خود با ارتباط خانوادگی و یا طبق محل تولد امکان پذیر می باشد. تابعیت به دست آمده از طریق ارتباط خانوادگی، از زمانی که نوزاد به دنیا می آید، از طریق شخصی که با او ارتباط فامیلی دارد یعنی پدر یا مادری که تابعیت پانامای را داشته باشد، به دست می آید .
اگر فرزند در خانواده ای دنیا بیاید که پدر و یا مادر وی تابعیت پانامای را داشته باشند، برای کسب تابعیت پاناما کافی بوده  و غیر پانامای بودن یکی از والدین ، در کسب تبعیت پاناما توسط فرزند مانعی به وجود نخواهد آورد. این بدین معناست که در کسب تابعیت پاناما از طریق ارتباط فامیلی، داشتن تابعیت پاناما توسط یکی از والدین، یا پدر و یا مادر به تنهایی در لحظه تولد کافی است.

نکته قابل توجه مربوط به تولدهای خارج از کشور پاناما بعد از سن ۱۸ سالگی:

افرادی که در خارج از کشور زندگی کرده باشند و سن هجده سالگی را تمام کرده باشند و در این باره چیزی اعلام نکرده اند، برای ثبتِ نامِ خانوادگی شان، ثبت تبعه پاناما بودن فرد به واسطه داشتن پدر یا مادر پانامای توسط وزارت خانه، امکان پذیر می باشد .

  اگر فرزندی طبق قوانین زیر دنیا آمده باشد، تابعیت پاناما را خواهد داشت:

اگر فرزندی در داخل پاناما و یا خارج از کشور پاناما دنیا بیاید که پدر یا مادر با تبعه پانامای در کانون خانواده پس از ازدواج والدین به دنیا بیاید، دارای تابعیت پاناما خواهد بود.
فرزندی که  مادر وی پاناما و پدرش از اتباع خارجی باشد و خارج از ازدواج به دنیا آمده باشد، دارای تابعیت پاناما خواهد بود.
فرزندی که در خانواده ای دنیا بیاید که پدر پاناما و مادر وی از اتباع خارجی باشد و خارج از ازدواج به دنیا آمده باشد، بعد از بررسی ارتباط خویشاوندی، تابعیت پاناما را به دست خواهد آورد.

  مزایای زندگی در پاناما:

1- زندگی در یک کشور امن دنیا
2- امکان تجارت آزاد و به دور ازتحریم در سرتاسر جهان
3-سهولت در خصوص اخذ ویزا از کشورهای اروپا و آمریکا
4- امکان دریافت تسهیلات، وام
5- امکان افتتاح حسابهای بین المللی بانکی در بانکهای سراسر جهان
6- امکان تحصیل ارزان در دانشگاه های کشور پاناما
7- امکان خرید ملک با قیمت های مناسب تر نسبت به سایر کشورها
8- به صرفه بودن هزینه های زندگی نسبت به دیگرکشورهای اروپائی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در پاناما ، افتتاح حساب بانکی در پاناما ، اقامت و پاسپورت پاناما از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای پاناما ، رفع دیپورتی اقامت پاناما ،قبول وکالت در پاناما ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در پاناما

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ،تابعیت و شهروندی ) کشور پاناما از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” پایتخت پاناما سیتی “.

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور پاناما همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور پاناما  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .
 اگر شما به تحصیل در آمریکای مرکزی علاقه مندید، باید بدانید که کشور پاناما بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. برای کسب بیشتر در خصوص دانشگاه های پاناما، نحوه زندگی و تحصیل در پاناما و سایر موارد دیگر این مقاله را مطالعه نمایید. وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا میتوانند به شما در اخذ پذیرش تحصیل در پاناما از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران  برای افرادی که تمایل به تحصیل در پاناما کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو به پاناما به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در پاناما

بسیاری افراد جهت مهاجرت به پاناما معمولا از طریق تحصیل در پاناما اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در پاناما نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی پاناما میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به پاناما می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در پاناما و سرمایه گذاری در پاناما نیز وجود دارند. تابعیت پاناما از طریق تولد فرزند در پاناما از این قاعده در این کشور وجود ندارد.

دانشگاه های پاناما

باید بدانید که تحصیل در هیچ جای خارج از کشور مقرون به صرفه تر از کشور پاناما نخواهد بود. چرا که هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین می باشد و تحصیل در دانشگاه های دولتی برای تمامی افراد رایگان می باشد، ناگفته نماند که دانشجویان بین المللی از این قاعده مستثنا نخواهند بود. این درحالیست که مبلغ شهریه در موسسات خصوصی بستگی به دوره های انتخابی شما خواهد داشت.
در حال حاضر 90 موسسه آموزش عالی در کشور پاناما وجود دارد، موسساتی که دانشگاه های بزرگ و کالج های کوچکتری را در خود جای داده اند. باید بدانید که 7 تا از دانشگاه های این کشور در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS و آمریکای لاتین قرار گرفته اند. این دانشگاه ها، دانشگاه فناوری De panama ( UTP – رتبه 92 در آمریکای لاتین ) و دانشگاه De Panama ( UP – رتبه 123 آمریکای لاتین ) را در برخواهند گرفت. باید بدانید که هر دو دانشگاه در پایتخت کشور پاناما، پاناماسیتی واقع شده اند.
دیگر دانشگاه های موجود در کشور پاناما که خصوصیت دانشگاه های QS جهانی و آمریکای لاتین را به خود گرفته اند مواردی نظیر : دانشگاه کاتولیکی Santa Maria La Antigua ( 200-151 )، دانشگاه بین المللی آمریکای مرکزی de panama ( 200-151 ) دانشگاه Latina de panama (300-201 )، دانشگاه Autonoma de Chiriqui ( UNACHI- 301 ) و دانشگاه Del Istmo ( UDI – 301 ) را در بر خواهند گرفت. ناگفته نماند که تعدادی از دانشگاه های آمریکا شعبه هایی در کشور پاناما دارند. این دانشگاه ها مواردی نظیر : دانشگاه دولتی فلوریدا و دانشگاه Louisville را در بر خواهند داشت.
سال تحصیلی در دانشگاه های پاناما به دو ترم تقسیم می شود، این دو ترم در تابستان و پاییز است. آغاز این ترم در ماه مارس و دسامبر خواهد بود. باید بدانید که دانشجویان این دانشگاه ها دو هفته ( در ماه ژوئن و ژوئیه ) تعطیل می باشند. اخذ مدرک کارشناسی در دانشگاه های این کشور چهار سال به طول می انجامد این درحالیست که اخذ مدرک کارشناسی ارشد یک سال زمان می برد. ناگفته نماند که دانشجویان مقطع MBAs ملزم به دو سال تحصیل خواهند بود. زبان اصلی در دانشگاه های کشور پاناما اسپانیایی می باشد، این درحالیست که برخی از دانشگاه های این کشور دوره هایی به زبان انگیسی ( برای مقاطع کارشناسی ارشد ) در اختیار افراد قرار می دهند. شایان ذکر است دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران نمی باشد.

شرایط زندگی در پاناما

باید بدانید که اصلی ترین مراکز تجارت و بازرگانی در آمریکای مرکزی ( کشور پاناما ) قرار دارد. این درحالیست که پایتخت این کشور از نظر اقتصادی رشد بسیاری داشته است.
از جاذبه های ساخت بشر در این کشور، کانال عظیم Panama Viejo خواهد بود، کانالی که به عنوان مشهورترین کانال ها در نظر گرفته می شود. این درحالیست که جاذبه های طبیعی این کشور مواردی نظیر : جنگل های بارانی وسیع، سواحل دست نخورده و … را در بر خواهد گرفت.
علاوه بر گذشته پرتحول، کشور پاناما در حال حاضر کشوری امن می باشد که نرخ جرایم در آن بسیار کم می باشد. ناگفته نماند که شهرت این کشور بدلیل گرما و مردمی دوستانه خواهد بود. این جای تعجب نیست که تمرکز بر تجارت موجب تبدیل شدن این کشور به یک مقصد گردشگری شده باشد.
کانال تاریخی پاناما تنها مکان تاریخی در این کشور به حساب نمی آید این درحالیست که این آبراهه هنوز هم فعال می باشد. در سال های اخیر این کشور تلاش های بسیاری در خصوص ارتقای سطح کیفیت و ظرفیت این کانال داشته است.
درحالی که زبان اصلی و رسمی این کشور اسپانیایی می باشد اما باز هم زبان انگلیسی به صورت گسترده ای مورد استفاده واقع می شود. و زبان تحصیل و تدریس بسته به دانشگاه هم انگلیسی هم اسپانیایی می باشد.

شرایط پذیرش، هزینه ها و شرایط اخذ ویزای پاناما

دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در پاناما ملزم به اخذ ویزای دانشجویی خواهند بود. از شرایط تحصیل در پاناما ( دانشگاه های دولتی و خصوصی ) تحصیل به صورت تمام وقت خواهد بود، طرحی که توسط ساختمان آموزش، معتبر شناخته شده است. ناگفته نماند که برای مراجعه به دفتر مهاجرت پاناما در زمان تعیین شده متقاضیان ملزم به حضور فیزیکی خواهند بود.
دانشجویان خارجی در طول تحصیل اجازه کارکردن ( کار پاره وقت ) را نخواهند داشت. ناگفته نماند که از متقاضیان انتظار می رود که گرایش مد نظر و زمان مورد نظر برای رفتن به دانشگاه را ذکر نمایند. بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارجی تعلق نمی گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی پاناما

نامه پذیرش
اثبات تمکین مالی جهت پرداخت شهریه دانشگاه
اثبات صلاحیت ها
اثبات استقلال مالی
تایید مدارک توسط سفارت پاناما
اگر شما مورد حمایت یک فرد مقیم در پاناما قرار گرفته اید، شما ملزم به ارائه مدارک کافی در جهت اثبات هویت وی و تعهد مالی خواهید بود.
ناگفته نماند که دیگر مدارک اضافی برای دانشجویانی می باشد که قصد ماندن بیش از 6 سال  در پاناما را در سر دارند. لذا از افراد انتظار می رود که آگاهی کاملی نسبت به مجوز اقامت و سایر موارد ضروری داشته باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور پاناما  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت پاناما وکیل تخصصی ، ویزای توریستی پاناما وکیل تخصصی ، سفارت پاناما وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی پاناما وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری پاناما وکیل تخصصی ، ویزای کاری پاناما وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج پاناما وکیل تخصصی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پاناما” پایتخت پاناما سیتی “

موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پاناما  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  پاناما  ” پایتخت پاناما سیتی “.
 2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ایران  به پاناما  و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ”  .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور پاناما  برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پاناما” پایتخت پاناما سیتی “

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور پاناما  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ”  .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور پاناما  ” پایتخت پاناما سیتی “.
3-پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور (  LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ”  .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها  از شرکتهای کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ”  .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ”  .
 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور پاناما” پایتخت پاناما سیتی ”   شامل موارد زیر می شود:
 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت پانامایی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
5- اخذ بیمه سلامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده پانامایی  در کلیه مناطق کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  پانامایی  در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..    .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.