دریافت  ویزای توریستی  هنگ کنگ توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه هنگ کنگ توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

 دریافت  ویزای توریستی  هنگ کنگ توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه هنگ کنگ توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هنگ کنگ از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در هنگ کنگ *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر هنگ کنگ * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در هنگ کنگ * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در هنگ کنگ * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در هنگ کنگ* مشاور رفع ریجکتی ویزای هنگ کنگ* مشاور رفع دیپورتی از کشور هنگ کنگ* قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور هنگ کنگ توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت هنگ کنگ ، اخذ ویزای توریستی هنگ کنگ ، وقت سفارت هنگ کنگ ، اخذ ویزای تحصیلی هنگ کنگ ، اخذ ویزای سرمایه گذاری هنگ کنگ ، اخذ ویزای کاری هنگ کنگ ، اخذ ویزای ازدواج هنگ کنگ

 پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور هنگ کنگ

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور هنگ کنگ از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور هنگ کنگ

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هنگ کنگ از طریق تولد

مشخصات کشور هنگ کنگ

پایتخت : هنگ کنگ
زبان : کانتونی
 نوع حکومت : جمهوری
مساحت: 1/104کیلومتر مربع
جمعیت :   7/320/000 نفر
واحد پول : دلار هنگ کنگ
دین : بودائی ، تائویسم ، کنفوسیوس
 همسایگان : ماکائو ، کوآنگ دونگ ، دریای چین

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل  مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور هنگ کنگ را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور هنگ کنگ آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در هنگ کنگ ، افتتاح حساب بانکی در هنگ کنگ ، اقامت و پاسپورت هنگ کنگ از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هنگ کنگ ، رفع دیپورتی اقامت هنگ کنگ ،قبول وکالت در هنگ کنگ ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هنگ کنگ

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ) کشور هنگ کنگ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور هنگ کنگ را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

انواع ویزای هنگ کنگ

1- ویزای توریستی (۲ یا ۳ بار ورود)
2- ویزای تجاری
3- ویزای مولتی ۶ ماهه

 مدارک لازم برای صدور ویزا

1- گذرنامه دارای اعتبار
2- تکمیل فرم درخواست (موجود در وب‌سایت سفارت)
 3- دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
 4- گواهی تمکن مالی (پرینت کارکرد حساب بانکی)
 5- مدارک دال بر بازگشت به ایران پس از پایان مدت اقامت مانند بلیط رفت و برگشت و واچر هتل
 6- گواهی اشتغال به کار با جزئیات کامل شامل میزان حقوق دریافتی، سمت شغلی، سابقه کار یا اسناد دیگری مانند جواز کسب.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت هنگ کنگ ، دریافت ویزای توریستی هنگ کنگ ، وقت سفارت هنگ کنگ ، دریافت ویزای تحصیلی هنگ کنگ ، دریافت ویزای سرمایه گذاری هنگ کنگ ، دریافت ویزای کاری هنگ کنگ ، دریافت ویزای ازدواج هنگ کنگ

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور هنگ کنگ از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

ویزای سرمایه گذاری تجاری

 طور معمول ، ویزاهای سرمایه گذاری به افراد واجد شرایط داده میشود ، و روند دادن ویزا ، معمولا دو تا سه ماه طول میکشد.

1.بطور کلی ، آزمون پذیرش ، برای اقتصاد هنگ کنگ ، سودمند است.

این آزمون پذیرش ، به اداره ی مهاجرت ، نشان خواهد داد که فردی مناسب تجارت هست یا خیر ، که به واسطه ی کار تجاری این فرد ، کسب و کار مشاغل ، تولیدکنندگان و فروشندگان محلی ، رونق میگیرد ، بطورکلی ، صنعت بواسطه ی همین سرمایه گذاری ها ، پیشرفت میکند و با استفاده از روش های مناسب ، به سوددهی میرسد و فعالیت های تجاری ، در نتیجه ی وجود یک نهاد تجاری خوب ، به نتیجه میرسند. این سرمایه گذاری ، میتواند به شکل یک شرکت کوچک در هنگ کنگ یا ثبت یه شرکت خارجی تحت نظر شرکت های هنگ کنگی باشد. اینکه فردی تنها مالک یا شریک این شرکت ها باشد ، قابل قبول نیست.

مدارک ویزای سرمایه گذاری

فرم درخواست ID(E) 936 ، که به طور کامل تکمیل شده است و متقاضی آن را امضا کرده باشد.
اگر فردی ، متقاضی را تضمین میکند ، باید یک کپی از کارت شناسایی هنک کنگی ضامن یا سند مسافرتی ضامن، موجود باشد.
اگر فردی که متقاضی را تضمین میکند ، شرکت داشته باشد ، باید یک کپی از سند رسمی شرکت ضامن ، موجود باشد.
یک کپی از سند رسمی شرکتی که فرد متقاضی میخواهد در آن سرمایه گذاری کند یا در حال سرمایه گذاری در آن است.برای اینکه فردی ثابت کند صاحب شرکتی است یا خیر ، باید یک کپی از فرم 1A را ارائه دهد ، برای اینکه فردی ثابت کند که صاحب یک شرکت کوچک است ، باید فرم 1B به همراه فرم های X(i) و X(ii)   را ارائه دهد و برای اینکه فردی نشان دهد که در شرکتی ، شریک است ، باید فرم 1C را ارائه دهد.
جزئیاتی از طرح تجاری پیشنهادی ( به همراه مدارک طرح) که فرد متقاضی تصمیم دارد آن را در هنگ کنگ اجرا کند .
جزئیاتی درباره ی سرمایه گذاری فرد متقاضی در هنگ کنگ ، میزان سرمایه ی پرداخت شده و منبع این سرمایه ، را باید ارائه دهد.
جزئیاتی در مورد خصوصیات شخصی سایر مدیران شرکت و محل تقریبی زندگی آنها ، باید ارائه شود.
ارائه ی دلیل در مورد اینکه چرا فرد متقاضی میخواهد در هنگ کنگ ، اقامت بگیرد ، الزامی است.
تعداد کارمندان محلی و خارجی شرکت
باید جزئیاتی در مورد مدرک تحصیلی و تجریبات فرد متقاضی ارائه شود ، به عنوان مثال ، این مدارک میتواند شامل کپی مدرک دیپلم ، گواهی نامه ها و تصدیق نامه ها باشد.
جزئیاتی در مورد اینکه طرح فرد متقاضی ، چقدر با صنعت و تجارت در ارتباط است.
در صورتی که فرد متقاضی ، قبلا در هنگ کنگ اقامت داشته است ، مدارک محل اقامت وی ، ارائه شود.
فهرستی که در بالا در مورد آن ، صحبت شد جامع نیست و اطلاعات و اسناد دیگری نیز ، در موارد خاص ، مورد نیاز است. این ویزای تجاری ، به ساکنان چین ، اتباع افغانستانی ، آلمانی ، کامبوج ، کوبا ، لائوس ، کره شمالی و ویتنام  داده نمیشود.
این ویزای تجاری ، در طی چندین سال ، یکی از راه های گرفتن اقامت در هنک کنگ بوده است. مطالعه ی الزامات ویزای تجاری ، به وضوح نشان میدهد که هدف این ویزا ، تشویق سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در فعالیت های تجاری داخل و خارج از هنگ کنگ است. گرفتن ویزای تجاری ، نسبتا ارزان و آسان است.
ب. شرایط اقامت ، درخواست ها و هزینه ها
پس از صدور ویزای تجاری ، معمولا به مدت یک سال ، به فرد متقاضی و همسر و فرزندان زیر 18 سال او ، حق اقامت داده میشود ، و پس از صدور ویزا ، براساس اینکه چقدر فعالیت های تجاری فرد متقاضی ، موثر واقع شود و چقدر برای اقتصاد هنگ کنگ مفید باشد ، مدت اقامت ،دوسال تمدید میشود. برخی شرایط دیگر برای تمدید مدت اقامت ، عبارتند از : فرد متقاضی مرتکب هیچ جرمی نشود ، در تجارت  مشغول به کار باشد و به سرباری برای اقتصاد هنگ کنگ تبدیل نشود.
متقاضی باید فرم درخواست ID(E) 936 و t تکمیل کند و هزینه ی منع شده این فرم ها ، 135 دلار هنگ کنگ است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور هنگ کنگ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت  کشور هنگ کنگ از خرید ملک  شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور هنگ کنگ  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور هنگ کنگ  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   هنگ کنگ  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در هنگ کنگ ، افتتاح حساب بانکی در هنگ کنگ ، اقامت و پاسپورت هنگ کنگ از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هنگ کنگ ، رفع دیپورتی اقامت هنگ کنگ ،قبول وکالت در هنگ کنگ ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هنگ کنگ

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور هنگ کنگ از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

ثبت شرکت در هنگ کنگ

شركتهاي هنگ کنگي قادر به ورود و خروج هر ميزان وجوه ميباشند. براي ثبت شرکت در هنگ کنگ، شركت متقاضي نبايد نامي برابر و يا تا حدودي مشابه ساير شركتهاي موجود اختيار كند. همچنين اسامي كه جنبه دولتي دارند قابل اختيار نيست و براي وجود كلمات نظير بانك و بيمه، متقاضي مي بايد كسب مجوز نمايد.
هنگ كنگ اگرچه كشوري مناسب در جهت تجارت و كسب درآمد بين المللي است اما بايد به خاطر داشت كه دولت هنگ کنگ در حدود ١٦ درصد از درآمد شركتهايي را كه به خاك هنگ كنگ وارد شده باشد را به عنوان ماليات اخذ مي كند. با اين وجود، با يك حسابرسي حرفه اي ميتوان گفت كه در صورتي كه شركت شما در داخل خاك هنگ كنگ مراودات مالي را نداشته باشد. شما مالياتي پرداخت نخواهيد كرد.
مشاوره ثبت شرکت در هنگ کنگ به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در هنگ کنگ شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

ثبت شرکت در هنگ کنگ همراه با حساب بانکی

يكي از مناطق تجاري مدرن امروز شرق آسيا شبه جزاير هنگ كنگ ميباشد كه با تلاش و برنامه ريزي بسيار در حال پيشرفت در زمينه تجاري است.( ثبت شرکت در هنگ کنگ ) هنگ كنگ اگرچه از ديرباز بعنوان يك محل تبادل تجاري محسوب میشده است اما امروز با رويكرد مدرن، خود را بعنوان يكي از مراكز مهم تجاري از لحاظ مسائل ترانزيت و بانكي قرار داده است.
ثبت شرکت در هنگ کنگ مي بايد از حداقل يك سهامدار و يك مدير و يك دبير تشكيل شوند. البته يك شخص خود ميتواند هم سهامدار و دبير و مدير باشد.
نظام بانكي هنگ كنگ اين اجازه را به همه متقاضيان ثبت شرکت در هنگ کنگ ميدهد كه در هر بانك هنگ كنگ افتتاح حساب نمايند. كليه دارندگان حساب بانكي در هنگ کنگ قادر به انتقال وجوه از حساب خود به ساير حسابها حتي به خارج از كشور هنگ كنگ ميباشند همچنين نظام بانكي هنگ كنگ امكان ورود پول از ساير حسابها و حسابهاي خارجي را در واحدهاي پولي متفاوت امكان پذير كرده است. نظام بانكي پيشرفته هنگ كنگ امكان در اختيار داشتن دسته چك را به تمام دارندگان حساب هاي بانكي ارائه مي دهد.
سهامداران : ثبت شرکت در هنگ کنگ
فقط با یک سهامدار هم میتوان شرکت ثبت نمود، جلسات هیئت رئیسه میتواند در هنگ کنگ نباشد.
مدیران : ثبت شرکت در هنگ کنگ
فقط به یک مدیر نیاز است و محدودیتی در ملیت، تابعیت یا اقامت مدیر وجود ندارد.
نماینده شرکت : ثبت شرکت در هنگ کنگ
نماینده شرکت میتواند یک شخص حقیقی یا حقوقی باشد.
سرمایه ثبت شرکت در هنگ کنگ
استاندارد سرمایه شرکت در هنگ کنگ 10000 دلار هنگ کنگ است اما شما میتوانید با مبلغ 1 دلار هنگ کنگ هم ثبت سرمایه کنید.

نکات کلی ثبت شرکت مسئولیت محدود در هنگ کنگ

1- مدیر شرکت میتواند از هر ملیتی باشد.
2- با یک مدیر میتوان شروع به کار نمود.
3- سهامداران و مدیران میتوانند مقیم هنگ کنگ نباشند.
4- شرکت ها نیاز به یک نماینده دارند.
5- مالیات بر درآمد در هنگ کنگ برای فروش کالا و خدمات خارج از هنگ کنگ صفر است.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در هنگ کنگ

1- نام شرکت،به زبان انگلیسی
2- کپی پاسپورت تمامی سهامداران
3- کپی پاسپورت مدیر عامل
ثبت شرکت در هنگ کنگ دارای مزایایی است که در ادامه قصد داریم به این مزایا بپردازیم.

مزایای ثبت شرکت در هنگ کنگ

1- ثبت شرکت در هنگ کنگ نیازی به پرداخت مالیات ندارد.
2- هنگ کنگ مجهز به بزرگترین اتاق جهانی بازرگانی است.
3- کشورهای زیادی با کشور هنگ کنگ مبادلات و مراودات تجاری دارند.
4- هنگ کنگ از نظر کشتیرانی،بنادر و گمرک شرایط ایده آلی دارد.

افتتاح حساب بانکی هنگ کنگ

افتتاح یک حساب بانکی هنگ کنگ یک سرویس پس از صدور مجوز برای ما است. شرکت چین دارای دانش برای کمک به شرکت شما در طول فرایند افتتاح حساب حساب بانکی است. برای باز کردن یک حساب بانکی، لازم نیست که در بانک حضور داشته باشید.
بانک شما را انتخاب کرده است در اختیار شماست، اما اکثر مشتریان ما بانک چین یا HSBC را انتخاب کرده اند.

حساب های آفشور شخصی (Offshore bank accounts)

حساب های بانکی آفشور به حساب های بانکی ای اطلاق میشود که به هیچ عنوان به آنها هیچ مالیاتی تعلق نخواهد گرفت.
هرچند به حساب های شخصی نیز مالیاتی تعلق نخواهد گرفت اما اگر سقف تراکنش های حساب های شخصی به نحوی بالا رود که مشخص شود به جای استفاده شخصی از آن حساب استفاده شرکتی میشود شخصی که دارنده حساب شخصی است باید مدارکی را به بانک ارائه دهد مبنی بر اینکه از حساب شخصی استفاده حساب شرکتی نشده است..
اما با داشتن حساب بانکی Offshore شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به جابجایی وجوه سنگین اقدام کنید، چه این حساب شخصی باشد و چه شرکتی.

مناطق آزاد (Offshore)

به غیر از کشورهای امارات متحده عربی و هنگ کنگ کشورهای شناخته شده زیادی نیستند که حساب های Offshore در اختیار کاربران خود قرار میدهند.
اکثر این کشورها، کشورهای کوچکی هستند که با پولهای قرارداده شده در حساب های آفشور نسبت به سرمایه گذاری در کشور کوچک خود اقدام به بهینه سازی کشور و رونق اقتصاد خود میکنند.
شاید شناخته شده ترین این کشورها پاناما باشد و پس از آن کشورهایی همچون بلیز، سیشل، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ و … قرار میگیرند.

حساب های بانکی آقشور و مزایای آن

صرف نظر از اینکه خواهان حساب آفشور شرکتی باشید یا شخصی حساب های بانکی آفشور معمولا خدمات زیر را به شما ارائه میدهند:
1- افتتاح حساب به ارزهای مختلف رایج
2- اینترنت بانکینگ قوی قابلیت صدور حواله های بین المللی
3- صدور دسته چک های بین المللی
3- در برخی مناطق: افشا نشدن نام صاحبان حساب به دلیل امنیت بیشتر
4- صدور کارت های ویزا و مسترکارت
5- در اختیار قراردادن دستگاه های رمز نگار جهت امنیت بیشتر
6- امکان ساخت زیر کاربر برای حساب
7- امکان صدور کارت های مجازی مسترکارت و یا ویزا
 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  قادر است برای شما حساب های آفشور باز کند، این امر مقوله ای وقت گیر است که گاها افتتاح حساب های آفشور به دلیل سیستم های بسیار پیچیده بانکی و درخواست مدارک فراوان تا 3 ماه به طول می انجامد.
هزینه افتتاح حساب های آفشور با توجه به کشور و بانک مورد نظر بسیار متغیر است.
چنانچه خواهان یک حساب بین المللی تراز اول برای باقیمانده عمر خود هستید، هم اکنون برای این حساب اقدام کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت هنگ کنگ وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی هنگ کنگ مهاجرتی ، سفارت هنگ کنگ مهاجرتی ، ویزای تحصیلی هنگ کنگ مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری هنگ کنگ مهاجرتی ، ویزای کاری هنگ کنگ مهاجرتی ، ویزای ازدواج هنگ کنگ مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور هنگ کنگ از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
برای افرادی که تمایل به کار کردن به عنوان نیروی متخصص در کشور هنگ کنگ دارند، ویزای کاری مورد نیاز است . این ویزا برای اشتغال به عملکرد های تجاری نیز برای اتباع خارجی در هنگ کنگ صادر می شود . ویزای کار تنها زمانی اعطا می شود که کارفرما و متقاضی کار، شرایط خاص اولیه را داشته باشند . اول این مورد که سازمان برای استخدام اتباع خارجی معتبر باشد . متقاضیان باید الزامات لازمه به عنوان یک متخصص خارجی را دارا باشند و کارفرما نیز باید یک گواهی مبنی بر اینکه جوینده ی کار با شرایط مورد نیاز برای کار مطابقت دارد، ارائه دهد . بیشترین و شایع ترین فرصت های شغلی در کشور هنگ کنگ برای آموزش های زبان انگلیسی و تدریس آن می باشد که حداقل ملزومات آن دانش زبان انگلیسی به عنوان زبان اول و داشتن حداقل مدرک لیسانس و دو سال سابقه ی تدریس، اعلام شده است . محدودیت های سنی برای جویندگان کار در هنگ کنگ برای خانم ها از ۲۴ سال تا ۵۵ سال و برای آقایان از ۲۴ سال تا ۶۵ سال تعریف شده است . با این حال برخی از اوقات این شرایط انعطاف پذیری خواهند داشت، بنا بر این اگر شما می توانید یک کارفرما که تمایل داشته باشد شما را استخدام کند پیدا کنید، شانس بدست آوردن این ویزا را خواهید داشت .
شخص کارفرما برای فرد متقاضی یک مجوز استخدام از طریق دولتی ارسال نموده و یک نمونه از درخواست باید از طریق اطلاع نامه ی ویزا از جانب متقاضیان کار نیز ارسال گردد . همچنین برای اعضای خانواده می توان به عنوان همراه ویزا اخذ کرد که با ارسال دعوت نامه از طریق فرد مرتبط و دارنده ویزای کاری در هنگ کنگ و همچنین اثبات رابطه ی فرد اصلی با همسر یعنی گواهی ازدواج خود و گواهی تولد برای فرزندان و کودکان فرد اصلی، قابلیت انجام دارد .
ویزای کاری  تنها برای مدت ۳۰ روز از تاریخ ورود فرد متقاضی اعتبار دارد که برای تبدیل آن و اخذ اجازه ی اقامت موقت، در طی این مدت فرد جویای کار و کارفرما باید به دنبال اجازه ی اقامت معتبر در طول اعتبار مدت قرارداد خود باشند که اعتبارهای قرارداد های کاری از حداقل ۹۰ روز تا حداکثر ۵ سال متغیر است .

مقررات برای اخذ این ویزا

1- پاسپورت حقیقی و معتبر با اعتبار حداقل شش ماه قبل از انقضا ی آن و حداقل یک صفحه ی خالی در آن باقی مانده باشد .
2- فرم درخواست ویزا که به طور دقیق و کامل با اطلاعات واقعی تکمیل شده باشد .
3- عکس استاندارد پاسپورت اخیر فرد متقاضی که در فرم درخواست ضمیمه گردد .
4- دعوت نامه ی صادر شده توسط نهاد مجاز و یا تایید دعوت نامه ی صادر شده توسط سازمان های مربوطه ی هنگ کنگی.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور هنگ کنگ از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
امروزه اشخاص بسیاری مایل به مهاجرت به کشورهایی با امکانات بالا و هزینه اندک می باشند در این میان کشور هنگ کنگ  به جهت امکانات رفاهی و آموزشی بالا و همچنین هزینه زندگی اندک مقصد بسیاری از مهاجران است.
از جمله طرق قانونی که برای مهاجرت متقاضی بسیاری دارد مهاجرت و اخذ اقامت و سپس تابعیت از طریق ازدواج است. اخذ اقامت هنگ کنگ از طریق ازدواج میتواند راهی برای مهاجرت به این کشور باشد. اخذ اقامت هنگ کنگ از طریق ازدواج درست است راهی حقوقی است اما قانون نوشته و مشخص میباشد. کمی پیچیده است اما میتوان اگر در این اقدام پا را جای پای قانون گذاشت به اقامت هنگ کنگ از طریق ازدواج رسید.
بدیهی است امر اخذ اقامت از طریق ازدواج در کشورهای دیگر امریست حقوقی و بایستی توسط وکلای معتبر صورت گیرد.  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا خدمات حقوقی و مشاوره ای در زمینه موضوعات حقوق بین الملل نظیر اخذ اقامت از طریق ازدواج را برای شما عزیزان ارائه می نماید.
 لازم به ذکر است که پیش از اقدام برای مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ازدواج در هنگ کنگ از این مطلب آگاهی داشته باشید که اگر شما با یک شهروند هنگ کنگی ازدواج کنید ممکن است منجر به اخذ پاسپورت هنگ کنگی نشود . در نتیجه در صورتی که می خواهید جهت  اخذ  اقامت کشور هنگ کنگ اقدام فرمایید ما به شما پیشنهاد می نماییم از طرق دیگری که هزینه و ریسک کمتری دارد اقدام نمایید.  شما می توانید از طرق قانونی جهت تحصیل در هنگ کنگ و یا کار در هنگ کنگ برای مهاجرت خود اقدام کنید که این طرق هزینه کمتر و ریسک کمتری نسبت به روش ازدواج را دارد.
در اینجا به بررسی تابعیت از طریق ازدواج در نظام حقوقی کشورها می پردازیم. در نظام حقوقی اکثر کشورهای جهان ، یکی از راه های اخذ تابعیت کشور دیگر ازدواج است. در  نظامات سابق حقوقی ازدواج با یک مرد موجب تحمیل تابعیت می شد برای مثال در نظام حقوقی ایران و در قانون مدنی آمده مقرر شده که اگر یک بانوئی با یک مرد ایرانی ازدواج کند ، تابعیت ایرانی به آن بانو اعطا می شود و اگر زوج (مرد) خارجی با زن ایرانی ازدواج می کرد ، این ازدواج قطعاً منجر به اخذ تابعیت نمی گردید . لیکن این وضع حقوقی در اکثر کشورهای دنیا  تغییر نموده است . اکنون اگر شخصی با یک نفر در کشوری ازدواج کند ، می تواند اقامت کشور مذکور را  اخذ کند و پس از مدتی که از اقامت بگذرد ، این اقامت تبدیل به تابعیت می شود .
برای اخذ اقامت کشور هنگ کنگ از طریق ازدواج معمولاً شخص بایستی یک سری فرم های خاص را تکمیل کند و همچنین عده ای از  مدارک  را تحویل کند تا بتواند اقامت آن کشور را اخذ کند .
در مورد کشور هنگ کنگ هم در صورتی که شما با یک نفر ازدواج کردید که تبعه آن کشور هست می توانید تقاضای اقامت این کشور را داشته باشید ، البته به یاد داشته باشید اقامت با تابعیت فرق می کند و معمولاً طول مدت دریافت ویزا برای همسر مقیم یا همسر تبعه یک کشور دیگر فرق می کند .
به بیان دیگر اگر فرضاً شما با یک آمریکایی ازدواج کنید (تبعه آمریکا) طول مدت دوره ای که اخذ ویزای همسر طول می کشد حدود  شش ماه تا یک سال و نیم است ، لیکن برای شخصی که گرین کارت آمریکا دارد اگر بخواهد همسرش را به آمریکا بیاورد حدود سه تا چهار سال است.
البته در بسیاری از کشورها پروسه برای هیچ یک از موارد (چه همراه برای تبعه و چه همراه برای مقیم) بیش از  یک  سال نخواهد بود. احکام صادره از کشورهای دیگر گاهاً در ایران قابلیت اجرا دارد و همچنین احکامی که در ایران جهت کشور ثالث صادر می شود . در هنگ کنگ هم قوانین خاص خود حاکم است و در بعضی شهرهای دیگر قوانین دیگری حاکم است اما در کل اخذ تابعیت هنگ کنگ از طریق ازدواج کاملاً سخت گیرانه است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور هنگ کنگ از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
شیوه های کسب تابعیت  عبارت اند از اخذ تابعیت از طریق خون و کسب تابعیت از طریق خاک .شیوه اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در هنگ کنگ می باشد .کسب اقامت و کسب تابعیت هنگ کنگ از طریق تولد و خون از بهترین شیوه های موجود می باشد .برای اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در هنگ کنگ باید فرزند از پدر و یا مادری که تبعه هنگ کنگ هستند متولد شده باشد .در مورد اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در هنگ کنگ می توان به قانون تابعیت کشور هنگ کنگ اشاره نمود .
تابعیت هنگ کنگ به دو شیوه اعطا می شود .تابعیت هنگ کنگی یا به وسیله تولد اعطا می شود ،زمانی که حداقل یکی از والدین تابعیت هنگ کنگی داشته باشند و یا از طریق قبول تابعیت اعطا می شود .شیوه اصلی اعطا تابعیت در هنگ کنگ ،کسب تابعیت هنگ کنگ به روش خون می باشد ولی دولت هنگ کنگ در ماده قانون تابعیت خود به صورت فرعی کسب تابعیت به روش خاک را نیز پذیرفته است و آن در مورد افراد بی تابعیت و بی دولت می باشد البته به شرط اینکه والدین او در هنگ کنگ اقامت داشته باشند .شیوه بعدی ،کسب تابعیت هنگ کنگ به صورت اکتسابی می باشد . هنگ کنگ به علت موقعیت خوب اقتصادی و اجتماعی همواره مورد توجه افراد برای کسب تابعیت و اقامت بوده است و از الزامات آن کسب اگاهی از شیوه های اعطا تابعیت در این کشور می باشد که در این مقاله به این مهم پرداخته خواهد شد .

تابعیت :

کسب تابعیت هنگ کنگی از دو شیوه صورت می پذیرد:

تابعیت هنگ کنگ یا به وسیله تولد اعطا می شود مشروط بر اینکه حداقل یکی از والدین تابعیت هنگ کنگی داشته باشند و یا از طریق قبول تابعیت .قانون اساسی هنگ کنگ بیان می کند که همه افرادی که کسب تابعیت هنگ کنگی می کنند شهروند و تابعه هنگ کنگ خواهند بود .

بر طبق حقوق تابعیت در هنگ کنگ یک شخص می تواند تابعیت هنگ کنگ را از طریق تولد در هنگ کنگ مشروط به وجود یکی از شروط زیر کسب نماید .:

۱-حداقل یکی از والدین تابعیت چین را داشته باشند .
۲-هر دو والدین در هنگ کنگ اقامت داشته باشند در مورد اشخاصی که بی دولت و بی کشور هستند و یا تابعیت آنها قابل تعیین نیست .

کسب تابعیت هنگ کنگی

یک شخص در صورت وجود شرایط زیر می تواند کسب تابعیت چینی کند :
۱-نزدیکی نسبی با تبعه چینی داشته باشد .
۲-در چین سکونت نموده باشد .(خصوصا داشتن اقامت موقت در چین یا هونگ کنگ یا ماکااو )
۳- دلایل قانونی دیگری داشته باشد .
همه افرادی که کسب تابعیت چینی می کنند نمی توانند تابعیت های خارجی خود را حفظ نمایند بنابراین آنها باید تمام تابعیت های خارجی خود را منکر شوند .خواه در طول کسب تابعیت یا بعد از آن .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در هنگ کنگ ، افتتاح حساب بانکی در هنگ کنگ ، اقامت و پاسپورت هنگ کنگ از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هنگ کنگ ، رفع دیپورتی اقامت هنگ کنگ ،قبول وکالت در هنگ کنگ ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هنگ کنگ

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هنگ کنگ از طریق تحصیلی توسط وکیل وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور هنگ کنگ همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور هنگ کنگ می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در هنگ کنگ

تحصیل در هنگ کنگ دارای مزایای زیر است :
1-تحصیل به زبان انگلیسی
2-نزدیک بودن فرهنگ هنگ کنگ به دلیل آسیایی بودن
3-امکان بورسیه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در هنگ کنگ

مهاجرت به هنگ کنگ برای تحصیل و زندگی متقاضیان بسیاری از سراسر دنیا دارد به طوریکه هنگ کنگ مملوء از افراد با ملیت ها و فرهنگ های مختلف می باشد از این رو فرهنگ و میراث چیزی است که هنگ کنگ را از بقیه آسیا جدا می کند، در واقع هنگ کنگ تلفیقی منحصر به فرد از فرهنگ شرقی و غربی می باشد. تحصیل در هنگ کنگ برابر با تضمین آینده شغلی دانشجویان می باشد زیرا فرصت های شغلی فوق العاده ای در هنگ کنگ وجود دارد و فارغ التحصیلان دانشگاه هنگ کنگ فرصت و موقعیت فراهم سازی یک شغل و کسب و کار بسیار عالی در هنگ کنگ دارند.

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور هنگ کنگ

تحصیل در هنگ کنگ در مقطع لیسانس 3 تا 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی را پیش رو دارند و می توانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل بدهند. جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های هنگ کنگ در مقطع لیسانس داشتن مدرک دیپلم متوسطه الزامی می باشد. دانشجویانی که مقطع لیسانس را در دانشگاه های هنگ کنگ سپری می کنند باید بتوانند توانایی خود را در مواردی همچون: ارائه کار کتبی و شفاهی به مخاطبان متنوع در هنگ کنگ، تجزیه و تحلیل مسائل علمی، ارزیابی اطلاعات متنوع، بیان نظرات آگاهانه در مورد مسائل علمی، حرفه ای و اجتماعی و نشان دادن درکی پیچیده از تاثیر منطقه ای و جهانی در هنگ کنگ.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور هنگ کنگ

تحصیل در هنگ کنگ در مقطع فوق لیسانس حدود 1 تا 2 سال به طول می انجامد. دانشگاه های هنگ کنگ برنامه های کارشناسی ارشد را به دو صورت ارائه می دهند که عبارتند از:
تحصیل در هنگ کنگ کارشناسی ارشد بر اساس تدریس: اغلب دوره ها در برنامه کارشناسی ارشد بر پایه تدریس از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش و بحث گروهی ارائه می شود و برخی برنامه ها ممکن است نیاز به انجام پروژه های گروهی و ارائه مقالات و پایان نامه دارند. برای ارزیابی دانشجویان در این دوره امتحانات پایان دوره برگذار می شود.
کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش: در برنامه کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش بیشترین تمرکز بر روی انجام کارهای تحقیقاتی می باشد و متقاضیان این دوره میبایست یک پیش زمینه خوب در رابطه با کارهای پژوهشی و تحقیقی داشته باشند. دانشگاه های هنگ کنگ طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بر پایه پژوهش را در هر دو زمینه مهندسی و علوم انسانی ارائه می دهد و دانشجویان تحقیقات خود را زیر نظر اساتید و دانشمندان برجسته در سطح جهانی انجام می دهند. دانشجویان ملزم به ارائه یک پایان نامه بر اساس تحقیقات خود و دفاع شفاهی از آن می باشند.

تحصیل در مقطع دکترا در کشور هنگ کنگ

تحصیل در هنگ کنگ در مقطع دکترا 3 یا 4 سال به طول می انجامد. دانشجویانی که مدرک لیسانس با نمرات عالی و یا فوق لیسانس بر پایه تدریس را گذرانده اند برنامه دکترا را 4 ساله به پایان می رسانند و آن دسته از دانشجویانی که مدرک فوق لیسانس بر پایه تحقیقات را دارند مقطع دکترا را طی یک برنامه 3 ساله به پایان می رسانند.
زبان مورد نیاز برای تحصیل در هنگ کنگ:
به طور کلی زبان مادری اغلب مردم در هنگ کنگ چینی می باشد اما شما می توانید به زبان انگلیسی نیز با مردم هنگ کنگ ارتباط برقرار کنید و منوی رستوران ها، تابلوهای خیابان ها و … 2 زبانه هستند و البته زبان تدرس در اغلب دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در هنگ کنگ انگلیسی می باشد از این رو تسلط کامل به زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل الزامی می باشد.

 هزینه زندگی و شهریه در کشور هنگ کنگ

اغلب افراد تصور می کنند زندگی در یک کلان شهر شلوغ همچون هنگ کنگ ارزان نیست اما این طور نیست زیرا هزینه های تحصیل، خوراک، پوشاک، حمل و نقل، بهداشت و درمان و سایر هزینه ها بسیار ارزان تر از کشورهای اروپایی و شمال آمریکا می باشد علاوه بر این به دانشجویان نیز کارت های تخفیفی نیز داده می شود که هزینه ها کاهش می دهد. هزینه هایی همچون: مواد غذایی، تفریح، حمل و نقل، پوشاک و…. در ماه مبلغی حدود 6500 دلار در بر دارد که این مبلغ با توجه نحوه زندگی هر فرد ممکن است کمتر یا بیشتر شود و هزینه اقامت نیز اگر دانشجویان خوابگاه های دانشگاه را برای اقامت انتخاب کنند میبایست در هر ترم مبلغی حدود 650 دلار پرداخت نمایند و اگر تمایل به اجاره منزلی مستقل داشته باشند در ماه مبلغی حدود 2000 دلار باید پرداخت نمایند که این هزینه با توجه به ساختمان و محله متفاوت می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی هنگ کنگ عبارتند از:

1- کارت شناسایی
2- گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
3- آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
4- معرفی یک حساب بانکی با موجودی برابر با هزینه یکسال اقامت در هنگ کنگ
5- گواهی پزشکی سلامت
6- گواهی عدم سوء پیشینه
7- تایید مدارک توسط سفارت

بورسیه تحصیلی در کشور هنگ کنگ

دولت هنگ کنگ جهت رفاه حال دانشجویان کمک هزینه های تحصیلی در نظر گرفته که تعدادی از بورس های تحصیلی برای دانشجویان غیر بومی می باشد که در موسسات آموزش عالی و سایر سازمان های دولتی یا خصوصی در حال تحصیل هستند و برخی از دیگر از بورس های تحصیلی بر اساس یک رقابت بین تمامی دانشجویان و بدون در نظر گرفتن ملیت، قومیت و… اهدا می شود به این صورت که دانشجویانی که سابقه تحصیلی بهتری داشته باند و از نظر مالی نیز مشکل داشته باشند می توانند از این بورسیه استفاده نمایند. از بین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی هنگ کنگ دانشگاه هنگ كنگ Hong Kong University مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران می­باشد.
سال تحصیلی در هنگ کنگ شامل دو ترم است که ترم اول از اوایل سپتامبر تا اواخر دسامبر و ترم دوم از اواسط ژانویه تا می است. مهلت زمانی اخذ پذیرش برای هر دانشگاه متفاوت است اما معمولاً برای دوره هایی که از سپتامبر شروع می شوند بهترین زمان بین دسامبر و می سال قبل است.
اثبات مهارت های زبان انگلیسی ضروری است، این امر به معنای شرکت در آزمون IELTS یا TOEFL می باشد.
شهریه سالانه دانشگاه را برای اکثر رشته ها بین 90,000 تا 265,000 دلار هنگ کنگ تخمین زده میشه (بین 11,500 تا 34000 دلار آمریکا). هزینه اصلی دیگر اسکان است که برای زندگی در خوابگاه های دانشجویی بین 15000 تا 45000 دلار هنگ کنگ در سال می باشد (2000 تا 6000 دلار آمریکا). همچنین اجاره یک واحد مستقل بین 96000 تا 180000 دلار هنگ کنگ در سال (12600 تا 23000 دلار آمریکا) می باشد. هزینه های جانبی دیگر هم به صورت سالانه حدود 7000 دلار آمریکا محاسبه شده است. دانشگاه های هنگ کنگ برای پذیرش دانشجویان بین المللی بسیار مشتاق هستند و اغلب به دانشجویان مستعد کمک هزینه ی تحصیلی و بورسیه های متنوع ارائه می دهند.

بورسیه های دولتی :

بورسیه Hong Kong Special Administrative Region Government Scholarship به ارزش 80000 دلار هنگ کنگ (حدود 10300 دلار آمریکا) در سال برای دانشجوبان غیر بومی
Self-financing Post-secondary Education Fund در مقطع لیسانس برای دانشجویان ممتاز
Hong Kong PhD Fellowship Scheme برای دانشجویان مستعد مقطع دکترا با حقوق سالانه 240000 دلار هنگ کنگ (حدود 30000 دلار آمریکا) تا 3 سال
برای اخذ مجوز کار کردن به صورت پاره وقت محدودیت هایی وجود داره. هرچند کارآموزی مرتبط با رشته تحصیلی در محوطه ی دانشگاه و کارهای پاره وقت در تعطیلات تابستانی مشکلی نداره. وقتی ویزاتون گرفتین یک نامه دریافت می کنید که در آن، اطلاعات مربوط به نوع شغلی که درحین تحصیل در هنگ کنگ می توانید داشته باشید، توضیح داده شده است.

برنامه های پزشکی و دندانپزشکی ارائه شده در هنگ کنگ

هنگ کنگ دارای چند دانشکده های پزشکی مورد تایید وزات علوم و بهداشت ایران است شما می توانید به عنوان یک دانشجوی بین المللی پزشکی به تحصیل در این کشور بپردازید. دوره های آموزشی به زبان انگلیسی تدریس می شوند و بسیاری از رشته های مختلف پزشکی در این کشور ارائه میگردد، برخی از این رشته ها عبارتند از رادیوگرافی و داروسازی و پرستاری و طب چینی می باشد.
تحصیل در هنگ کنگ بدون مدرک زبان ممکن نیست، تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی نیز در اغلب دانشگاه ها مقدور است زبان تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی می باشد.
در سیستم آموزش و پرورش هنگ کنگ ممکن است در یک رشته خاص اما در دانشگاه های مختلف دروس دانشگاه های هنگ کنگ با یکدیگر متفاوت باشند. شرایط تحصیل در هنگ کنگ در مقطع کارشناسی یا لیسانس مانند دیگر کشور های می باشد اما مسلما تفاوت هایی وجود دارد که قبل از اقدام بایستی از آنها آگاه گردید. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هنگ کنگ در دانشگاه های پزشکی تایید وزارت علوم این کشور امکانپذیر است.  مدرسه و مدارس نیز برای دانش آموزانی بین المللی که سن آنها کمتر از 18 سال می باشد موجود است.
برنامه های پزشکی در هنگ کنگ به طور معمول شش سال به طول می انجامد. آموزش های تخصصی تنها در بیمارستان تحت اختیارات پزشکان حرفه ای بیمارستان هنگ کنگ ارائه می شود، و مدارک اخذ شده در دانشگاه هنگ کنگ به طور کلی در دیگر کشورها پذیرفته شده است.

دانشکده تحصیل پزشکی در هنگ کنگ

دانشکده آموزش پزشکی، تحقیقات و مطالعات پیشرفت علوم بهداشتی از زمان تأسیس در دانشگاه سرآمد در جهان بوده است. امروزه، دانشکده سنگر خدمات بهداشت عمومی و منشاء بسیاری از اکتشافات پزشکی و نوآوری جراحی بوده است. دانشجویان هفت برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد مختلف ارائه شده توسط 19 گروه تدریس / دانشگاه/ واحد آموزشی جامع را دریافت خواهند کرد. برنامه MB یک برنامه آموزشی یکپارچه مبتنی بر سیستم تصویب شده است که در رابطه با درمان بالینی اولیه و گروه های کوچک آموزشی را تشکیل می دهد. دانشجویان در رشته پزشکی، پرستاری و داروسازی نیز تجربه کار بالینی در بیمارستان آموزشی دانشگاه، بیمارستان شاهزاده ولز را تجربه می کنند.
گروه درمان و پزشکی در سال 1997 با ادغام با وزارت قبلی پزشکی و فارماکولوژی بالینی تشکیل شد. پیشنهاد ما آموزش به دانشجویان پزشکی برای برنامه  MBChB می باشد، ارائه خدمات بالینی و شرکت در حوضه های جدید از هر دو پژوهش علوم پایه و بالینی در این دوره ها ضروری است.
دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی در هنگ کنگ شامل طیف وسیعی از تخصص های پزشکی از جمله قلب و عروق، فارماکولوژی بالینی، پوست، غدد درون ریز و دیابت، گوارش و کبد، طب سالمندان، هماتولوژی، بیماریهای عفونی، بیماریهای کلیه، مغز و اعصاب، پزشکی تنفسی و روماتولوژی می باشد. بیمارستان همکار برای آموزش شامل بیمارستان شاهزاده ولز و بیمارستان شاتین می باشد. هیات علمی علوم بالینی نیز با دانشکده علوم پزشکی، نظیر موسسه علوم بهداشت لی کا شینگ ، باشگاه دانشکده بهداشت و مراقبت های اولیه وابسته است، و همچنین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی در هنگ کنگ همکاری نزدیک با مدرسه ندرسول پرستاری و دانشکده داروسازی دارند.
علاوه بر تدریس در مقطع کارشناسی، دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی در هنگ کنگ فرصت آموزش دوره های کارشناسی ارشد برای کارآموزان و پزشکان را نیز ارائه می دهد. نشست علمی سالانه این دانشگاه باعث پیشرفت در علم پزشکی میگردد، در حدود 2000 دانشجو مدرک تخصص پزشکی را هر ساله دریافت میکنند. مدرک پیشرفت در پزشکی، توسط شورای پزشکی به رسمیت شناخته شده است و به عنوان مدرک تحصیلی، به بسیاری از متخصصان پزشکی از در سال 2003 از طریق ارائه آخرین دانش در مدیریت انواع شرایط پزشکی اعطا میگردد.

دانشکده دندانپزشکی HKU هنک کنگ

اگر به فکر تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های دندانپزشکی دنیا هستید، دانشگاه HKU تنها دانشگاه هنگ کنگ در رشته دندانپزشکی است که دوره های دندانپزشکی کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای متقاضیان فراهم می کند. این خدمات عبارتند از لیسانس جراحی دندانپزشکی (BDS) برای مقطع کارشناسی و انواع برنامه های کارشناسی ارشد در این رشته می باشند. برای دندانپزشکان مشتاق ، دانشگاهHKU  دارای شهرت فراوانی شده است، در زمینه دندانپزشکی این دانشگاه در جهان در رتبه بندی دانشگاه های QS World رتبه دوم داده شده است.

شرایط ورود دانشکده دندانپزشکی هنگ کنگ HKU

شرایط به دوره های HKU متفاوت است، اما برای دوره های کارشناسی جراحی دندانپزشکی، افراد بایستی نمرات زیر را داشته باشند:
1- ریاضیات – سطح 3 یا بالاتر
2- مطالعات لیبرال – سطح 3 یا بالاتر
3- زبان انگلیسی – سطح 4 یا بالاتر
شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های هنگ کنگ بستگی به دانشگاه انتخابی شما در این کشور دارد. معمولا اخذ پذیرش در دانشگاه های خصوصی راحت تر از دانشگاه های دولتی است، اما حتما دقت فرمایید دانشگاه انتخابی مورد تایید وزارت علوم باشد. شهریه دانشگاه های خصوصی هنگ کنگ معمولا بالا می باشد. پذیرش در این دانشگاه همچنین نیاز به سطح 3 یا بالاتر در یکی از دروس انتخابی زیر دارد:
1- زیست شناسی
2- علم شیمی
3- فیزیک
4- علوم ترکیبی
5- علوم یکپارچه

هزینه تحصیل دندانپزشکی در هنک کنگ دانشکده HKU

اگر شما در حال برنامه ریزی برای تحصیل در مقطع کارشناسی دندانپزشکیهستید HKU ، برنامه های خود رابایستی برای هزینه سالانه HK $ 28.000 تا 42.100 تنظیم کنید. در سطح وسیعتر، خوابگاه دانشجویی در هنگ کنگ در حدود سالانه HK $ 14.000 هزینه دارد. سایر هزینه های زندگی در کل HK $ 40.000 می باشد.
هزینه زندگی دانشجویی درهنگ کنگ یکی از موارد مهمی است که تعیین کننده روند مهاجرت به یک کشور می باشد. بنابراین قبل از اقدام در رابطه با آن تحقیقات لازم را به عمل آورید.
با تحصیل در رشته پزشکی، ممکن است فرد بتواند کمک های مالی و وام های بسیاری را به از صندوق کمک تحصیلات هنگ کنگ دریافت کند. برای دانشجویان از کشورهای اقتصادی محروم، بورسیه تحصیلی برای تحصیل در دانکده دندانپزشکی HKU مقدور است. برای دیگر دانشجویان، طرح وام مبتنی بر ارزیابی برای دانشجویان تمام وقت برای پرداخت شهریه دانشگاه وجود دارد. سطح علمی دانشگاه های هنگ کنگ با یکدیگر متفاوت می باشد حتما قبل از انتخاب دانشگاه مورد نظر خود رتبه این دانشگاه در سال جاری را بیابید.
معمولا بورسیه برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند دکتری PHD و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و شرایط تحصیل در هنگ کنگ در مقطع دکترا یا PhD و شرایط تحصیل در هنگ کنگ در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس را آسان تر می کند. بورسیه تحصیلی در دانشگاه های هنگ کنگ معمولا به افرادی با رزومه های بالا تعلق می گیرد در صورت پذیرش از دانشگاه های هنگ کنگ  با بورسیه در هر دانشگاهی شرایط تحصیل رایگان درهنگ کنگ برای شما امکان پذیر میگردد.

تحصیل پزشکی در هنک کنگ MBBS

برای تحصیل در دوره های MBBS پزشکی و دندانپزشکی در هنگ کنگ ثبت نام به موقع در سایت دانشگاه مورد نیاز است، در این دوره ها دانشکده پزشکی برنامه های مختلفی برای مدرک کارشناسی ارائه می دهد، شما می توانید در مقطع کارشناسی در رشته های پزشکی و جراحی، کارشناسی پرستاری، کارشناسی داروسازی شرکت کنید. درجه MBBS که در آسیا به فارغ التحصیلان تعلق می گیرد، معادل درجه MBChB ارائه شده توسط دانشکده پزشکی CUHK از دانشگاه هنگ کنگ و بر اساس سیستم آموزشی انگلستان است.

پنج دانشگاه برتر هنگ کنگ را بشناسید

در دهه های گذشته، دانشگاه های هنگ کنک به عنوان قطب علمی در کشورهای آسیایی تبدیل شده اند به طوریکه نقش مهمی را در رشد فعلی اقتصادهای کشورهای آسیایی ایفا می کنند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برخی از برترین دانشگاه های هنگ کنک بپردازیم.

دانشگاه های برتر هنگ کنگ

1- دانشگاه هنگ کنک

این دانشگاه که در خیابان پوک لام (Pok Lam) در هنگ کنک واقع شده است، یکی از برترین موسسات تحقیقی در آسیا را دارا می باشد. دانشگاه هنگ کنک در سال 1912 افتتاح شده و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های هنگ کنگ می باشد. این دانشگاه در حال حاضر در مقاطع کارشناسی و دکتری در رشته های هنر و علوم انسانی، علوم تجربی و اجتماعی، پزشکی و بهداشت، مهندسی، علوم و فناوری و مطالعات زبان و فرهنگ دانشجو می پذیرد.

2- دانشگاه چینی هنگ کنک

این دانشگاه چینی که در سرزمین های جدید شاتین واقع شده است گواهینامه های معتبری چون دیپلم، لیسانس کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد و مدارک دکترا ارائه می دهد. دانشجویان می توانند در دوره های مختلفی از جمله هنر و علوم انسانی، مطالعات کسب و کارهای اجتماعی، پزشکی و بهداشت، مهندسی و علوم تکنولوژی در این دانشگاه به تحصیل بپردازند. دانشگاه چینی هنگ کنگ توسط بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در چین تایید شده است.

3- دانشگاه علوم و تکنولوژی هنگ کنگ

این دانشگاه که در سال 1991 تاسیس شده است، شامل پنج بخش کسب و کار و مدیریت، علوم انسانی و علوم اجتماعی، علوم مهندسی و علوم عالی می باشد. به دلیل امکانات فوق العاده ای که برای تحصیلات عالی در اختیار دانشجویان این دانشگاه گذاشته می شود، دانشگاه علوم و تکنولوژی هنگ کنگ یکی از برترین دانشگاه های هنگ کنگ به شمار می رود.

4- دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

این دانشگاه به عنوان چهارمین دانشگاه برتر هنگ کنگ شناخته شده است. این رتبه بندی بر اساس کیفیت تحقیق و تولید شخصیت های برجسته علمی در دانشگاه در نظر گرفته می شود. دانشجویان می توانند در رشته های مهندسی، علوم انسانی، بهداشت، مدیریت هتل و مدیریت گردشگری ادامه تحصیل دهند.

5- دانشگاه شهر هنگ کنگ

این دانشگاه یکی از مراکز معتبر تحقیقاتی عمومی واقع در نیو کوولون سیتی (New Kowloon City) است. دانشگاه شهر هنگ کنگ در سال 1994 با ارائه سالانه بیش از 130 مدرک تحصیلی به دانشجویان تاسیس گردید. این مرکز یکی از مراکزی است که در آن به دلیل امکانات تحقیقی طرح هایی برای مقابله با بسیاری از مشکلات آسیا و فراتر از آن مطرح می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور هنگ کنگ  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت هنگ کنگ وکیل تخصصی ، ویزای توریستی هنگ کنگ وکیل تخصصی ، سفارت هنگ کنگ وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی هنگ کنگ وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری هنگ کنگ وکیل تخصصی ، ویزای کاری هنگ کنگ وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج هنگ کنگ وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور هنگ کنگ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی بین المللی یسنا   با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   هنگ کنگ  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  هنگ کنگ  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور هنگ کنگ  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هنگ کنگ به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور هنگ کنگ  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور هنگ کنگ  برای ایرانیان .

پذیرفتن و کالت و مشاوره در خدمات بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور هنگ کنگ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور هنگ کنگ  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور هنگ کنگ .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور هنگ کنگ  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور هنگ کنگ  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور هنگ کنگ .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و هنگ کنگ  .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور هنگ کنگ شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  هنگ کنگ .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  هنگ کنگ.
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت هنگ کنگی ثبت شده در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  هنگ کنگ .
5- اخذ بیمه سلامت کشور هنگ کنگ .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده هنگ کنگی  در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هنگ کنگی در کلیه مناطق کشور   هنگ کنگ .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  هنگ کنگ برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  هنگ کنگ .
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  هنگ کنگ .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور هنگ کنگ  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور هنگ کنگ .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  هنگ کنگ (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور هنگ کنگ .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور هنگ کنگ .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور هنگ کنگ .
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور هنگ کنگ .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور هنگ کنگ .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور هنگ کنگ .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور هنگ کنگ .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور هنگ کنگ .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور هنگ کنگ .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور هنگ کنگ  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور هنگ کنگ .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای هنگ کنگ .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور هنگ کنگ .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور هنگ کنگ .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور هنگ کنگ .
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور هنگ کنگ .
موسسه حقوقی بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.