دریافت پاسپورت هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور هلند  ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت هلند ، اخذ ویزای توریستی هلند ، وقت سفارت هلند ، اخذ ویزای تحصیلی هلند ، اخذ ویزای سرمایه گذاری هلند ، اخذ ویزای کاری هلند ، اخذ ویزای ازدواج هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور هلند ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور هلند  از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور هلند

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند  از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور هلند از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور هلند

پایتخت :آمستردام
زبان :هلندی
 نوع حکومت : پادشاهی
 مساحت:  41/526 یلومتر مربع
جمعیت :  16/570/613 نفر
 واحد پول : یورو
دین : مسیحی
همسایگان : آلمان ، بلژیک ، بریتانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور هلند را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور هلند  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در هلند ، افتتاح حساب بانکی در هلند ، اقامت و پاسپورت هلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هلند ، رفع دیپورتی اقامت هلند ،قبول وکالت در هلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور هلند” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور هلند  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور هلند  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در هلند  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را  ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت هلند ، دریافت ویزای توریستی هلند ، وقت سفارت هلند ، دریافت ویزای تحصیلی هلند ، دریافت ویزای سرمایه گذاری هلند ، دریافت ویزای کاری هلند ، دریافت ویزای ازدواج هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور هلند” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری (Netherlands): توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه گذاری و اخذ گرین کارت کشور هلند به واسطه گرفتن یکی از انواع ویزا در کشور هلند می تواند منجر به اخذ اقامت دائم کشور هلند شود. آشنایی با قوانین و شرایط کار و تجارت در کشور هلند می تواند به افراد واجد شرایط اخذ اقامت دائم کشور هلند کمک به سزایی کند. کشور هلند نیز مانند دیگر کشورها شرایط را برای متقاضیان سرمایه گذاری در کشور هلند مهیا کرده است و پیش بینی تمامی قوانین و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کشور هلند و اخذ گرین کارت هلند توسط دولت انجام شده است تا افراد مهاجر و واجد شرایط بتوانند سرمایه گذاری در کشور هلند  انجام دهند.
افرادی که تمایل به سرمایه گذای در کشور هلند را دارند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که سرمایه گذاران  کشور هلند به واسطه اخذ ویزای توریستی MVV می توانند به مدت ۳ ماه وارد خاک کشور هلند شوند تا بتوانند شرایط و قوانین پیش روی خود در این روش را بررسی کنند. با توجه به اینکه کشور هلند یکی از بهترین و برترین کشورهای اروپاییست که با توجه به بالا بودن مبلغ ارائه شده جهت سرمایه گذاری افراد متقاضی باید نسبت به تمامی قوانین سرمایه گذاری در کشور هلند اطلاعات کافی را داشته باشند.
سرمایه گذاری در کشور هلند و اخذ گرین کارت هلند، در غالب تاسیس و مشارکت در شرکت های هلندی است یعنی اشخاص باید بتوانند از راه سرمایه گذاری خود برای اتباع هلند فرصت های شغلی مناسب را ایجاد کنند. این نوع سرمایه گذاری ممکن است در غالب مشارکت در صندوق اقتصادی و اوراق مشارکت دولتی کشور هلند نیز باشد. با توجه به اینکه میزان سرمایه گذاری در کشور هلند بسیار بالاست در ایتدا باید سرمایه گذاری فرد متقاضی به تایید وزارت اقتصاد و اتاق بازرگانی NVP برسد.
در سرمایه گذاری کشور هلند شخص باید بتواند فرصت های شغلی مانند کشور استرالیا (۱۰ شغل) ایجاد کند و این ایجاد مشاغل باید در بازده زمانی ۵ سال انجام بشود. در هر صورت نظیر ثبت شرکت در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، فرد باید سرمایه گذاری جدیدی را با مشاغل تازه و نو ایجاد کرده و بتواند برای اتباع و کشور هلند مثمر ثمر و مفید واقع شود.

  سرمایه گذاری در کشور هلند اغلب در موارد زیر انجام می شود:

1- ایجاد شرکت جدید یا ثبت شرکت در کشور هلند
2-مشارکت در شرکت های ثبت شده ی هلندی
3-مشارکت درصندوق های اقتصادی کشور هلند
   ثبت شرکت در کشور هلند:
ثبت شرکت در کشور هلند به دو روش انجام میگیرد:
روش اول، شخص متقاضی باید مثل بسیاری از کشورها طرح تجارت یا شرکت خود را به اتاق بازرگانی کشور هلند ارائه دهد و پس از اخذ تاییدیه نهایی اقدام به شروع فعالیت تجاری نماید.
روش دوم شخص می تواند با ورود به کشور هلند اقدام به خرید شرکت های از پیش ثبت شده کند.
   اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در کشور هلند باید به این موضوع توجه کنند که با هزینه بالای سرمایه گذاری در کشور هلند بهتر است اول، پیش از اقدام در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور هلند ، یک سفر به کشور هلند داشته باشند و در زمینه سرمایه گذاری کشور هلند به صورت کامل و دقیق تحقیق نمایند بعد اقدام به این کار کنند. زیرا در صورت عدم موفقیت در این روش احتمال از بین رفتن کل سرمایه شخص وجود دارد و حتی به اقامت دائم هم دست پیدا نمی کنند.
رزومه کاری و تحصیلی شخص سرمایه گذار می تواند شامل ثبت اختراع، مدارک تحصیلی، سابقه کاری و لوح های افتخار وی باشد.

در روند سرمایه گذاری فرد باید علاوه بر ارائه مدارک تحصیلی و کاری خود مدارک دیگری نیز، نظیر مدارک زیر ارائه دهد:

1-قوائد و شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند
2-توضیح و شرحی از معاملات و سهام شرکت
3-تایید و توافق طرفین معامله در خصوص مبلغ سرمایه گذاری
4-ارائه مدارک حسابهای شرکت
5-ارائه طرح اولیه شرکت و مشخص نمودن نوع فعالیت شرکت
6-اشتغال زا بودن طرح ارائه شده شرکت
7-حمایت های اقتصادی در راستای شرکت تاسیس شده

مشارکت و سرمایه گذاری در صندوق های اقتصادی و دولتی کشور هلند:

مشارکت در صندوق دولتی کشور هلند به افراد این فرصت را می دهد تا اقامت بلند مدت ۳ ساله کشور هلند را اخذ نمایند. زمانی این شرایط سرمایه گذاری اماکن پذیر خواهد بود که شرایط فرد در ابتدا به تایید نهایی وزارت کشور و اتاق بازرگانی کشور هلند برسد.
بعد از اقامت ۳ ساله ای که به سرمایه گداران داده می شود در صورتیکه فرد سرمایه گذار تمامی موارد و شرایط شهروندی را رعایت کرده باشد و مالیات را پرداخت کرده باشد می تواند درخواست اقامت دائم کشور هلند را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهد. مشارکت در سرمایه گذاری دولتی یا صندوق اقتصادی دولتی تنها نوع سرمایه گذاریست که اجازه کار به شخص متقاضی سرمایه گذاری در کشور هلند را خواهد داد.

اخذ اقامت دائم در کشور هلند:

افرادی که از طریق ویزای کاری یا سرمایه گذاری وارد کشور هلند شده اند می توانند پس از ۵ سال زندگی در کشور هلند و پرداخت مالیات برای خود و خانواده شان درخواست اقامت دائم را نمایند.

 مزایای اخذ اقامت دائم کشور هلند:

اخذ اقامت دائم هلند به افراد مهاجر این اجازه می دهد تا به طور نامحدود در کل کشور هلند اقامت و رفت و آمد داشته باشند. اجازه اقامت افراد مقاضی به مدت پنج سال می باشد و افراد پس از پایان دوره ۵ساله می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.
اخذ اقامت دائم هلند این امکان را برای افراد مهاجر ایجاد می کند که افراد به صورت آزادانه وارد بازار کار هلند بدون اجازه کار شوند.

   شرایط اخذ اقامت دائم کشور هلند:

افراد مقاضی برای دریافت اقامت دائم کشور هلند باید شرایط زیر را داشته باشند:
به صورت مستمر و مداوم طی ۵ سال در کشور هلند حضور داشته و زندگی کرده باشند.
یه طور قانونی واردکشور هلند شده باشند اشخاصی که به صورت غیر قانونی وارد کشور هلند شده باشند فرایند اخذ اقامتشان پیچیده تر خواهد شد و به مشکل بر میخورند.
اشخاص باید ثابت کنند به قوانین و شرایط کشور هلند پایبند هستند و در جامعه ادغام شده اند.
  کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق  خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “( شهرهای آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه و غیره )برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق  تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  هلند)  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در  کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت هلند وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی هلند مهاجرتی ، سفارت هلند مهاجرتی ، ویزای تحصیلی هلند مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری هلند مهاجرتی ، ویزای کاری هلند مهاجرتی ، ویزای ازدواج هلند مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

ثبت شرکت در هلند(Netherlands)

کشور هلند، یک کشور پرجمعیت در اروپای غربی که سه جزیره در کارائیپ را شامل می شود.هلند کشوری پادشاهی می باشد که با آلمان و بلژیک همسایه است.شهر آمستردام پایتخت این کشور است.پس از ایالات متحده کشور هلند، دومین صادر کننده بزرگ جهانی مواد غذایی و محصولات کشاورزی است.کیفیت زندگی در هلند بسیار بالاست و در لیست شادترین کشورهای جهان رتبه ششم را دارد. هلند دارای اقتصاد توسعه یافته و مبتنی بر بازار است که از لحاظ آزادی اقتصادی رتبه ۱۷ در بین ۱۱۷ کشور را کسب کرده است.

  شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در هلند شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است. ثبت شرکت در هلند دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند ، همگی امکان پذیر می باشد. ثبت شرکت در کشورهای مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور موردنظر محسوب می شود.گاهی شخص برای مهاجرت به یک کشور مثلا کشور اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نماید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتواند برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نماید.قبل از شروع کار بیزنس پلن یا برنامه تجاری بایستی نوشته شود. برای یک نوشتن یک بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در هلند باید موراد زیر را در نظر گرفت:
1-خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
2-انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
3-تعیین تیم مدیریت
4-نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در هلند بایستی مشخص گردد.
5-برآوردهای مالی و هزینه ها:
6-هزینه ثبت شرکت
7-هزینه نگهداری سالانه شرکت
8-تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت

  ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت

قانون کسب و کار در هلند منجر به انجام انواع تجارت ها که قابلیت ثبت دارند خواهد شد. تجارت های قانونی که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال، با توجه به نوع فعالیت و رفتارهای تجاری مبحث تجارت آغاز خواهد شد. ممکن است فرد کارفرما افتتاح شرکت با مسئولیت محدود، BV، افتتاح شرکت های سهامی و یا NV، مشارکت های عمومی و یا مشارکت های محدود را انتخاب نماید. باید بدانید که شرکای هلندی به عنوان یک نهاد حقوقی در نظر گرفته نخواهند شد.
شکل گیری و هدف از تاسیس یک شرکت از موارد بسیار مهمی خواهند بود. باید بدانید که ایجاد یک شخصیت حقوقی برای شرکت بایستی از طریق ارائه اسناد و مدارک لازم، ثبت تمامی موارد در دفتر ثبت اسناد رسمی نیز صورت گیرد. این امر مستلزم پرداخت سرمایه مورد نظر خواهد بود و انتقال سهام به شرکت حقوقی و به صورت قانونی را به همراه خواهد داشت.
تمامی مقررات توسط قانونی مدنی این کشور ارائه خواهد شد و مطابق با بخشنامه جامعه اروپا می باشد. این درحالیست که این قانون بر اوراق بهادار تجاری، قانون شرکت های پذیرفته شده، جنبه های مختلف شرکت های اجرایی در هلند و… نظارت خواهد داشت. سرمایه گذاران خارجی با داشتن پشت کار فراوان قادر به ایجاد فرایند کسب و کار در هلند نیز خواهند بود.
شرکت سهامی خاص، شرکتی است که سرمایه ی آن به سهام های متعدد تقسیم شده است. شرکت  تضامنی : شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در هلند وثبت شرکت با چند نفر  بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.
توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در این کشور کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

  مدیریت شرکت در هلند

هیئت مدیره فردیست که با کارکردهای اجرایی و هیئت نظاره در ارتباط خواهد بود. این درحالیست که نظارت بر وظایف مشاوران از دیگر وظایف وی به شمار خواهد آمد. مدیریت شرکت در این کشور همانطور که در خصوص شرکت های بزرگ آمده است بر اساس دو سیستم بسیار مهم خواهد بود. سیستمی کاربردی که با شرکت های NV و BV در ارتباط خواهد بود. دو سیستم ذکر شده برای شرکت های بزرگ الزامی خواهد بود.
منصوب کردن مدیر شرکت توسط موسس شرکت صورت می گیرد و این امر در زمان همکاری مشخص خواهد شد. تمامی قدرت و مسئولیت های مدیران در اساسنامه همکاری آورده شده است.  مسئولیت و وظایف مدیران شرکت توسط قانون تعیین می شود، مسئولیت هایی که می تواند به صورت مدنی و یا کیفری باشد.
در کنار قوانین شرکت ها، صاحبان تجارت، کسانی که کارمندانی را برای کارکردن در شرکت های هلندی استخدام می نمایند، بایستی تمامی قوانین مرتبط با استخدام را در نظر داشته باشند. این حکم ضروری تعیین کننده الزامات مورد نیاز در اشتغال، حقوق و تعهدات کارفرما و کارمند، شرایط اخراج کارمند، ساعات کاری، دستمزد کارمندان و … خواهد بود. قانون کار در هلند قانونی انعطاف پذیر خواهد بود که توسط آن بسیاری از وظایف و مسئولیت ها مشخص خواهد شد.

  مزایای ثبت شرکت در هلند

1-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
2-دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
3-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
5-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
6-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
7-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
8-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
9-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

  مراحل ثبت شرکت در هلند و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در هلند و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت هلند نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در هلند جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در هلند و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

 مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در هلند و اقامت

1-نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
2-پر نمودن فرم ثبت شرکت در هلند
3-اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
4-طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
5-سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
6-کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
7-وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

  قوانین ثبت شرکت در هلند :

در هلند، شما می توانید دو نوع شرکت را به ثبت برسانید :
1-ثبت شرکت سهامی در هلند –( NV )
2-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هلند –(BV )
در هر دو مورد، حداقل یک شخص حقیقی یا حقوقی که اقامت کشور هلند را دارد، برای تشکیل شرکت مورد نیاز است.

  شرایط لازم جهت ثبت شرکت سهامی در هلند:

مطابق قوانین ثبت شرکت در هلند، حداقل تعداد صاحبان شرکت سهامی در هلند دو نفر است.جهت ثبت شرکت سهامی در هلند، حداقل یک شخص حقیقی یا حقوقی که اقامت کشور هلند را دارد، هیئت مدیره را تشکیل می دهد که مسئولیت همه فعالیت های شرکت بر عهده اوست.حداقل سرمایه ثابت و لازم جهت ثبت شرکت سهامی در هلند ۴۵۰۰۰ یورو است.شرکت های سهامی در هلند“NV” می توانند سهام و آورده ی شرکت را انتقال دهند.
  شرایط لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هلند:
اغلب شرکت های به ثبت رسیده در هلند، شرکت با مسئولیت محدود هستند
حداقل تعداد صاحبان شرکت با مسئولیت محدود در هلند “BV” یک نفر می تواند باشد
حداقل میزان سرمایه ی لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هلند ۱۸۰۰۰ یورو است و این میزان سرمایه بلوکه نخواهد شد.
طبق قوانین ثبت شرکت در هلند، اگر یک شرکت دارای یک سهامدار باشد، او نیز ممکن است تنها مدیر آن شرکت باشد اما اگر یک شرکت دارای بیش از یک سهامدار باشد، لازم است که جهت امور ثبت شرکت در هلند هیئت مدیره تشکیل می شود.مقررات ثبت شرکت در هلند، این موضوع را پیش بینی کرده است که شرکت با مسئولیت محدود در هلند”BV“ می تواند سهام ثبت شده ی شرکت را انتقال دهد. مگر در اساسنامه شرکت خلاف این امر پیش بینی شده باشد و  اساسنامه انتقال سهام را محدود کند.

  مالیات های شرکت های هلندی:

مالیات بر ارزش افزوده شرکت های هلندی در سال ۲۰۱۳ ،با نرخ ۲۰٪ برای مبلغ قابل پرداخت تا ۲۰۰ هزار یورو اعلام شد ، برای درآمد بیش از ۲۰۰،۰۰۰ یورو باید نرخ مالیاتی ۲۵٪ اعمال شود.نرخ مالیات بر درآمد شرکت های هلندی برای توزیع سود سهام، از جمله بهره بری بخش های خاصی از وام های شرکت ، ۱۵٪ است. به دلیل تقسیم سود سهام داخلی، یعنی سود سهام شرکت هلندی به سهامداران شرکت، هیچ نوع مالیاتی بر سود سهام تعلق نمی گیرد.در هلند، ممکن است قوانین مالیاتی (ترتیبات مالیاتی خاص) برای شرکت ها ۴ تا ۵ درصد تغییر داشته باشد و این معمولا برای مدت ۳ تا ۴ سال است و پس از آن پرداخت نرخ مالیات به حالت اولیه خود باز می گردد.همچنین ثبت شرکت در هلند، به بیزنس پلن یا طرح توجیهی فعالیتی که قصد راه اندازی آن را دارید، نیاز دارد. یعنی شما قصد دارید چه فعالیتی را در کشور هلند انجام دهید؟ آیا ثبت شرکت در هلند با این طرح می تواند برای شما سود آور باشد یا خیر؟ آیا منجر به کارآفرینی در هلند خواهد شد یا خیر؟ چه میزان سرمایه برای ثبت شرکت در هلند در نظر گرفته اید؟ محل شرکت شما در کدام نقطه از خاک هلند قرار است باشد؟ و غیره. این ها مسائلی هستند که در بیزنس پلن یا طرح توجیهی فعالیت شما باید درج شود و به تایید دولت هلند برسد.بهتر است کسانی برای ثبت شرکت در هلند اقدام نمایند که قصد جدی برای راه اندازی فعالیت اقتصادی در هلند داشته باشند، شاید برای کسانی که صرفا قصد اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند را دارند، ثبت شرکت در هلند گزینه مناسبی نباشد.

  حسابرسی شرکت های ثبت شده در هلند توسط دولت :

ممیزی و حسابرسی اجباری شرکت ها در کشور هلند، فقط برای آن دسته از شرکت هایی است که در دو مورد از سه شاخص زیر تجاوز نموده باشند:
گردش مالی بیش از ۱۲ میلیون یورو در سال داشته باشند
دارایی شرکت بیش از ۶ میلیون یورو باشد
تعداد کارگران بیش از ۵۰ نفر باشد
در خصوص ثبت شرکت در هلند لازم به ذکر این نکته است که انتخاب سهامداران شرکت، بر عهده مدیران می باشد.

   مجوز افتتاح حساب بانکی با ثبت شرکت در هلند:

برای شرکت های ثبت شده در هلند امکان باز کردن یک حساب بانکی در بانک محلی و همچنین در هر بانک دیگری وجود دارد.مهم است که در نظر داشته باشید که روش باز پرداخت حساب بانکی برای هر پرونده شخصی است و بستگی به دقت و به موقع بودن اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط مشتری دارد.
  شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند:
سرمایه گذاری ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ یورو در شرکت های هلندی یا صندوق های دولتی ( که توسط وزارت اقتصادی هلند تایید شود)
سرمایه گذاری در هلند با خرید ملک انجام پذیر نیست و منجر ب اخذ اقامت هلند نمی شود.
ایجاد ۱۰ موقعیت شغلی در طول ۵ سال
بیزنس پلن
توجیهات مالی و ارائه مدارکی در باب تمکن مالی متقاضی
وجود شریک هلندی
سرمایه گذاری در کشور هلند می تواند پس از مدت ۳ سال ضمن رعایت شرایطی منجر به اخذ اقامت هلند شود. مدت زمان به انجام رسیدن پرونده شما در ایران در خصوص ثبت شرکت در هلند، می تواند از بازه زمانی حدود ۸ ماه تا ۱ سال متغیر باشد.

خدمات ما بری ثبت شرکت در هلند

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در هلند
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در هلند توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در هلند ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در هلند
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور هلند
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در هلند
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در هلند ، افتتاح حساب بانکی در هلند ، اقامت و پاسپورت هلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هلند ، رفع دیپورتی اقامت هلند ،قبول وکالت در هلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اقامت در هلند و اخذ تابعیت هلند از طریق اخذ ویزای کاری هلند متقاضیان بسیاری داشته است. راه های مختلفی جهت مهاجرت به هلند هم چون اخذ ویزای کاری هلند، ویزای تحصیلی هلند و ویزای ازدواج هلند وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا ویزای کاری هلند ، شرایط اخذ ویزای کاری هلند و موانع و مشکلات اخذ ویزای کاری هلند را  بررسی نماییم.
همانطور که می دانیم هلند کشور گل و زیبایی و نقاشی و هنر می باشد، هلند بین دو کشور آلمان و بلژیک در اروپا واقع گردیده و طبیعت زیبای هلند ،توریسم را به یکی از منابع اصلی درآمد این کشور تبدیل نموده است. کشور هلند، کشوری دارای اقتصادی توسعه یافته می باشد و با توجه به وضعیت اقتصادی هلند،  وضعیت کاری در این کشور هم از لحاظ فرصت های شغلی و هم به لحاظ تجارت و سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد.
به طور کلی برای اخذ ویزای کاری هلند و به دست آوردن تابعیت هلند بدین صورت می توان اقدام نمود.
برای اخذ ویزای کاری هلند، فرد باید یک دعوت نامه کاری از شرکتی معتبر در هلند داشته باشد.  این نوع ویزا به افراد خارج از اتحادیه اروپا اجازه کار و اقامت موقت (کم تر از یک سال) را می دهد. روش کار بدین صورت می باشد که پس این که کارفرما ی یک شرکت معتبر در داخل کشور هلند شغل مورد نیاز شرکت خود را آگهی نمود و پس از طی بازه زمانی 3 ماهه متقاضی برای آن شغل از داخل کشور هلند پیدا نشد،  کارفرما این آگهی را در سطح اتحادیه اروپا انتشار می نماید و اگر در اتحادیه اروپا شخص مورد نظر پیدا نشد ؛ در این مرحله است که کارفرما اجازه می یابد که نیروی کار خود را از خارج از اتحادیه اروپا جذب نماید. بنابراین از شرایط اخذ این ویزا داشتن یک پیشنهاد شغلی و دعوت نامه از سوی کارفرما که دارای یک شرکت معتبر در هلند باشد الزامی است. اخذ ویزای کاری هلند از طریق کارفرما مراحل حقوقی و قانونی مخصوص به خود را داراست و در واقع کارفرما بایستی ادارات مربوطه در هلند را قانع نماید که اشتغال این فرد در سمت مربوطه مناسب و الزامی است. هم چنین فرد متقاضی نیز حداقل باید دارای مدرک لیسانس باشد. این پروسه حدود 2 تا 9 ماه به طول می انجامد که پس از ورود به هلند و 3 سال اشتغال و اقامت در هلند همراه با پرداخت مالیات، فرد می تواند درخواست خود را برای اخذ  اقامت دائم و تابعیت هلند ارسال نماید.
همانطور که مشهود است اخذ ویزای کار از طریق آگهی در هلند بسیار سخت می باشد . به خصوص که با وجود رکود اقتصادی در برخی از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا و یونان،  متقاضیان این کشورها نیز در اولویت برای کار درکشورهای توسعه یافته قرار دارند. بنابراین اعضای اتحادیه اروپا، دانشجویان فارغ التحصیل در اروپا، پناهندگان اروپا که مجوز کار دارند، متقاضی این شغل آگهی شده می باشند و شانس آن ها برای دریافت ویزای کاری هلند همواره بیشتر است. بنابراین همواه توصیه می شود که افرادی که قصد اخذ تابعیت هلند و اقامت دائم در این کشور را دارند، اقدام به اخذ ویزای تحصیلی هلند نمایند و پس از تمام تحصیل در یکی از دانشگاه های هلند و یا اتحادیه اروپا ، برای کار در هلند اقدام نمایند. بدیهی است که فرد در حین تحصیل نیز می تواند، آگهی های استخدامی در این کشور را پیگیری نماید و در صورت یافتن مورد مناسب و داشتن شرایط لازم برای آن اقدام نماید و بدین طریق ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کاری هلند نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند   از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از راههای اخذ اقامت هلند و مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج است . این نوع اقامت در کشورهایی که مهاجر پذیر نیستند و هیچ نوع اقامتی صادر نمی کنند جزو راههای اصلی اخذ مهاجرت است است . ما  در این مقاله به بررسی شرایط اقامت از طریق هلند می پردازیم .

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج نیاز به شرایط بخصوصی دارد..برای اینکه این ازدواج انجام شود و اقامت صادر شود باید شرایط زیر برقرار باشد:

1- حداقل سن قانونی برای ازدواج در هلند هیجده سال است .
2- متقاضی ازدواج باید مجرد باشد .
3- در صورت فوت همسر مدارک معتبر گواهی فوت ارائه شود.
4- در صورت طلاق باید مدارک قانونی تجرد ارائه گردد.
ازدواج در هلند می تواند در شهرداری و یا کلیسا و یا حتی مکانهای عمومی انجام شود . در هر صورت ثبت ازدوج در شهرداری ضروری است . اگر می خواهید ازدواجتان را در شهرداری ثبت کنید حتما باید از قبل  تاریخ را تعیین کنید و رزرو را در پیش بگیرید. ثبت نام باید حداقل 14 روز قبل از ازدواج انجام شود .
برای ازدواج رسمی در هلند در شهرداری باید چند  شاهد حضور داشته باشند :
حداقل دو شاهد یا حداکثر چهار شاهد باید گواهی ازدواج  را امضا کنند تا ازدواج رسمی در هلند صورت گیرد
تمام شهود باید 18 سال یا بیشتر باشند
شهرداری شاهدان را ارائه نمی دهد
شاهدان می توانند از هر ملیتی باشند
ارائه گذرنامه  هر دو طرف در شهرداری ضروری است
نام خانوادگی پس از ازدواج در هلند
هنگامی که یک زن و شوهر به طور قانونی در هلند  ازدواج کنند . گزینه های زیر را برای انتخاب نام خانوادگی دارند :
شوهر می تواند پس از ازدواج نام خانوادگی همسرش را بگیرد و بالعکس
همسران می توانند از نام خانوادگی خود، یا نام خانوادگی همسر یا برعکس استفاده کنند
هر دو همسر  می توانند نام خانوادگی خود را حفظ کنند
نام خانوادگی کودکان پس از ازواج در هلند
کودکان می توانند نام خانوادگی  پدر یا مادرشان را داشته باشند .
پس از انتخاب نام خانوادگی تایید شده، تمام فرزندان یک پدر و مادر باید یک نام خانوادگی داشته باشند .
اگر پدر به طور قانونی فرزند خود را به رسمیت نمی شناسد ، او نام خانوادگی مادر خود را خواهد داشت .
اگر شخص غیر هلندی با یک هلندی ازدواج نماید  باید  شخص غیر هلندی یک اظهارنامه شخصی را تکمیل کند .هر دو طرف  باید تعهد نامه پر کرده و به شهرداری اعلام کنند . شهرداری در خواست را بررسی کرده و برای ثبت عقد به آنها وقت می دهد .
 IND وضعیت اقامت فرد غیر هلندی را بررسی می کند و پلیس حقیقاتی را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل کند که این رابطه واقعی است و ازدواج تنها دلیلی جهت اخذ اقامت نیست . این تحقیقات زمانی انجام می شود که یک زوج در نظر دارد ازدواج کند یا وارد یک مشارکت ثبت نام شده برای کسب اجازه  اقامت برای شریک غیر هلندی خود شود.

ازدواج در هلند و ملیت دوگانه

اگر یک شخص هلندی تصمیم ازدواج  با فرد غیر هلندی داشته باشد  باید این ازدواج با الزامات قانون هلند برای ازدواج ، مطابقت داشته باشد. اگر این الزامات را برآورده سازید، می توانید برای ازدواج ثبت نام کنید. اگر زوجین تمایل داشته باشند ازدواج را در هلند ثبت کنند باید فرد غیر هلندی بتواند وارد کشور هلند شود.
برای درخواست ویزای نامزدی باید فرد هلندی مدارک مورد نیاز برای اثبات ارتباط عاطفی را به اداره مهاجرت ارائه دهد . دعوتنامه مورد نظر برای فرد غیر هلندی صادر خواهد شد و وی با ارائه مدارک دال بر تجرد و ارتباط عاطفی با شخص هلندی روادید برای ورود قانونی به هلند دریافت می کند .اگر شخص ازدواج قبلی داشته باشد باید مدارک قانونی طلاق را ارائه نماید و گواهی تجرد برای ازدواج ارائه نماید .ویا اگر همسر قبلی وی فوت شده باشد باید بتواندگواهی فوت ارائه کند.
فرد هلندی در کنار مدارک مورد نیاز مانند گواهی تجرد وغیره باید پاسپورت و آدرس محل زندگی خود در هلند و مدارک مالی مورد نیاز را ارائه نماید . این مدارک مالی شامل درآمد لازم برای زندگی هر دو نفر و آدرس محل اقامت برای انجام کارهای اقامت فرد غیر هلندی می شود . در واقع شخص هلندی باید نشان دهد که می تواند محل اقامت و هزینه های زندگی همسر خود در هلند پوشش دهد .
اگر شخص غیر هلندی تمایل دارد با یک فرد هلندی ازدواج کند و نتواند ویزای نامزدی در هلند را دریافت کند و اجازه ورود قانونی به هلند را برای ازدواج نداشته باشد باید در یک کشور ثالث ازدواج بین المللی خود را ثبت نمایند . بعد از ثبت ازدواج خارج از هلند فرد هلندی در خواست الحاق همسر می دهد که بعد از طی مراحل قانونی ویزای برای شخص صادر می شود .
شخص غیر هلندی زمانی می تواند درخواست اقامت دائم هلند را دهد که حداقل 3 سال از اقانت موقت وی در هلند گذشته باشد .پس از آن است که با گذشتن 5 سال می تواند درخواست پاسپورت کشور هلند را داشته باشد .
فرزندی که حاصل ازدواج یک فرد هلندی با غیر هلندی است تابعیت هلندی خواهد داشت .قوانین هلند در اعطای تابعیت بر پایه خون است . تابعیت از پدر یا مادر به فرزندان منتقل می شود .بر اساس و اصل حقوق  بین الملل خصوصی در تمامی کشورهای حوزه شنگن و اتحادیه اروپا  تابعیت از طریق ازدواج  از زن و مرد( هر دو )  انتقال می یابد .
ازدواج یکی از راههای مهاجرت به هلند و پس از آن باسپری شدن مدت زمان اقامت  (در کشورهای مختلف متفاوت است )تابعیت می باشد .هیچ  تفاوتی ندارد که شخص با زن یا مرد تبعه هلند ازدواج نماید .
اگر شخص با فردی که مقیم هلند است اما هنوز پاسپورت هلندی دریافت نکرده ازدواج نماید . می تواند بطور قانونی و پس از طی مراحب ذکر شده ویزا و سپس اقامت هلند را به دست آورد .اما پروسه زمانی جهت انجام کارهای ویزا و اقامت در ازدواج با فردی که پاسپورت هلندی ندارد و فقط مقیم هلند است طولانی تر است .فرزند این زوج تا زمانی که پدر و مادر پاسپورت هلندی نداشته باشند یک هلندی نخواهد بود
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور هلند  از طریق  تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
همانطور که مشخص است راه های گوناگونی برای اخذ تابعیت و اقامت کشور هلند وجود دارد. این راه ها عبارتند از :کار، تحصیل، ازدواج، تولد، پناهندگی، توریستی و سرمایه گذاری و کار آفرینی. اخذ تابعیت و اقامت کشور هلند از طریق تولد یکی از مهمترین و پرکاربردترین راه های اخذ اقامت و تابعیت برای مهاجران است. اخذ تابعیت و اقامت از طریق تولد در کشور هلند نظیر دیگر کشورها دارای شرایط و قوانین خاص خود است. کشور هلند یکی از کشورهای صنعتی و مطلوب، برای زندگی می باشد که عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است. امروزه اشخاص زیادی به فکر مهاجرت به کشور هلند هستند و شاید به این مساله فکر کرده باشند که از طریق تولد فرزند در کشور هلند می توانند به راحتی به تابعیت کشور هلند دست پیدا کنند.

مهاجرت به کشور هلند از طریق تولد فرزند

تابعیت، رابطه فرد با حکومت آن کشور را نشان می دهد. در واقع تابعیت رابطه حقوقی، معنوی و سیاسی فرد با دولت و حکومت آن کشور است. برای بدست آوردن تابعیت کشور هلند ابتدا باید اقامت کشور هلند را بگیرد. تابعیت اشخاص در هر کشوری متفاوت است و به دو نوع تقسیم میشود:
۱-اصل خون
۲ – اصل خاک
بر این اساس اگر سیستم یک کشور بر اساس سیستم خاک باشد به صورت فرعی، سیستم خون را میپذیرد و اگر سیستم تابعیت بر اساس سیستم خون بنا شده باشد به طور فرع اصل خاک را هم قبول میکند. این قوانین برای آن است که فرد در هر کشوری دچار بی تابعیتی نشود.
در سیستم تابعیت بر اساس خاک به این شکل است که هر فرزندی که در خاک کشوری به دنیا بیاید، تبعه آن کشور محسوب میشود و تابعیت آن کشور را بدست می آورد که اغلب کشورهای امریکای شمالی و جنوبی مانند کشور آمریکا، کشور کانادا، کشور برزیل و آرژانتین از این سیستم پیروی میکنند. باقی کشورها از سیستم خون پیروی می کنند که با توجه به این اصل مادر یا پدری که تابعیت کشوری را داشته باشند باشند اگر صاحب فرزندی شوند، فرزند هم تابعیت آن کشور را خواهد گرفت که حدودا ۹۵ % کشورهای جهان از این سیستم پیروی می کنند. براساس قوانین هر شخص در دنیا باید تابعیت یک کشور را داشته باشد یا به مفهوم دیگر حداقل دارای یک پاسپورت از یک کشور باشد البته بعضی از افراد دارای چندین تابعیت هستند که اصطلاحا با آنها چند تابعیتی گفته می شود.

حقوق اولیه اشخاصی که تابعیت کشور هلند را دارند:

بر اساس قانون اساسی کشور هلند حقوق اولیه اشخاص تبعه کشور هلند به شرح زیراست :
داشتن حق رای دادن
کاندید شدن برای دارا شدن منصب در پارلمان کشور هلند
استخدام در ارتش کشور هلند

قوانین تولد در کشور هلند:

سیستمی که در کشور هلند برای تعیین تابعییت پذیرفته شده سیستم خون است این به معنی آن است که اگر فرزند در کشور هلند به دنیا بیاید برای اینکه تابعیت کشور هلند را داشته باشد این اصل صرفا کفایت نمی کند و باید پدر یا مادر او هم تبعه کشور هلند باشند (از طریق خون) تا او هم هلندی محسوب شود یا اینکه اگر پدر یا مادر هلندی نداشته باشد، باید یا با یک تبعه هلندی ازدواج کند و یا ویزای اقامت در کشور هلند را اخذ بنماید  .

اخذ تابعیت در کشور هلند به دو شکل انجام میشود :

از طریق طبیعی(خودکار )
از طریق تقاضا
 از طریق طبیعی (خودکار)
فرزندانی که قبل از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۹۸۵ چه در داخل کشور هلند و چه خارج از کشور هلند از پدر یا مادری که هلندی باشند به دنیا بیایند، تبعه کشور هلند حساب میشوند.
فرزندانی که بعد از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۹۸۵ از پدر یا مادری که هلندی باشند یا مادری که ازدواج نکرده متولد شوند تابعیت کشور هلند را میگیرند و اگر کودکی از پدر هلندی و مادری غیر هلندی که با هم ازدواج نکرده اند متولد شود در صورتی تبعه کشور هلند محسوب میشود که تحت قیمومیت و سرپرستی پدر قرار بگیرد.

 شرایط لازم اخذ تابعیت کشور هلند از طریق تقاضا:

۱ – عدم داشتن سابقه محکومیت در مدت چهار سال از تقاضای اخذ تابعیت
۲- دارای اجازه اقامت دائم در کشور هلند باشند.
۳ – اگر شخصی بی تابعیت باشد و به مدت ۳ سال در خاک کشور هلند زندگی کرده باشد.
۴ –  شخصی که زیر ۱۸ سال باشد و به مدت ۳ سال تحت قیمومیت و سرپرستی یک خانواده هلندی باشد.
۵  –اگر فردی با یک تبعه ی هلندی ازدواج کند و مدت ۳ سال از ازدواج آنها گذشته باشد و به مدت ۱۵ سال هم در کشور هلند اقامت داشته باشد.
۶ – به مدت ۵ سال در کشورهای هلند، آروبا، سن مارتین اقامت داشته باشد.

تابعیت مضاعف درکشور هلند:

در قوانین تابعیت کشور هلند، تابعیت مضاعف به رسمیت پذیرفته نشده است، ولی در بعضی از موارد ممکن است تابعیت مضاعف برای یک تبعه هلندی بوجود آید که شامل:
افرادی که در زمان تولد خود تابعیت دیگری نیز به آن ها اعطا شود به عنوان مثال فردی که در آمریکا از پدر و مادر تبعه هلندی متولد شده باشند، به خاطر تولد در خاک کشور آمریکا دارای تابعیت آمریکایی می شود و بر اساس اصل خون هم دارای تابعیت هلندی می گردد.
اشخاصی که از طریق روش انتخابی جز تبعه کشور هلند محسوب شوند.
تبعه خارجی که با تبعه هلندی ازدواج کند و به خاطر این ازدواج، تابعیت کشور هلند را بدست آورده باشد.
 شرایط لازم برای اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق تولد:
برخی از شرایط خاص برای همه متقاضیان اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند از طریق تولد یکسان است و علاوه بر آن، شخص و فرزندش باید شرایط زیر را داشته باشند:
فرزند در هلند متولد شده باشد.
فرزند جزئی از خانواده شخصی که والدش باشد.
از زمان تولد فرزند، شما و فرزندتان عمدتاً در کشور هلند اقامت داشته باشید.
از زمان تولد فرزند، شما برای اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق تولد باید یک مجوز اقامت معتبر داشته باشید یا پس از تولد فرزندتان شهروند کشور هلند شده باشید.
اعلام کنید که شما حامی فرزندتان هستید.

مدارک لازم برای اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند از طریق تولد:

در فرم درخواست، مدارکی برای اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند از طریق تولد فرزند ارائه شده است که باید آنها را ضمیمه کنید و شامل موارد زیر می باشد:
گذرنامه
اجازه اقامت موقت
گواهی تولد فرزند
گواهی ازدواج (در صورت نیاز)
سایر مدارک موجود در فرم درخواست
شما متقاضی اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق تولد فرزند  باید مدارک رسمی خود را به صورت قانونی و ترجمه شده به زبان هلندی، انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی ارائه دهید.

اعطای تابعیت هلند از طریق گزینشی:

بر طبق قوانین کشور هلند، اگر فرد متقاضی یکی از شرایط زیر را دارا باشد می تواند تابعیت کشور هلند را دریافت کند:
اگر یک بزرگسال (بالاتر از ۱۸ سال) در خاک کشور هلند متولد شده باشد و با یک اجازه نامه معتبر از زمان تولد در کشور هلند اقامت داشته باشد.
اگر شخصی بی تابعیت باشد و حداقل ۳ سال با اجازه اقامت معتبر در کشور هلند زندگی کرده باشد.
شخصی که زیر ۱۸ سال باشد و برای حداقل ۳ سال تحت سرپرستی و قیومیت یک خانواده هلندی باشد.
اگر شخص تابعیت هلندی خود را ترک کرده باشد و به مدت یکسال در کشور هلند اجازه اقامت رسمی داشته باشد می تواند مجددا تابعیت هلندی خود را کسب نماید.
اگر فردی با یک تبعه ی هلند به مدت ۳ سال ازدواج کرده و به مدت ۱۵ سال نیز در این کشور اجازه اقامت قانونی داشته باشد.
اگر سن شخص بالای ۶۵ سال باشد و به مدت ۱۵ سال در کشور هلند با مجوز قانونی زندگی کرده باشد.
شخصی که با یک فرد شهروند غیر هلندی تا ۱ ژانویه ۱۹۸۵ ازدواج کرده و تابعیت هلندی خود را از دست داده باشد، در مدت حداقل یکسال پس از ازدواج خواهان برگشت به تابعیت هلندی خود شود.
شخص از مادری با تابعیت هلندی قبل از ۱ ژانویه ۱۹۸۵ متولد شده باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 ثبت شرکت در هلند ، افتتاح حساب بانکی در هلند ، اقامت و پاسپورت هلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای هلند ، رفع دیپورتی اقامت هلند ،قبول وکالت در هلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور هلند” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور هلند  همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در هلند  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.
مزایای تحصیل در هلند

تحصیل در هلند دارای مزایای زیر می باشد :

1-سطحی کیفی بالای آموزش در هلند
2-تحصیل در هلند در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی
3-هزینه های مناسب تحصیل در هلند
4-امکان تبدیل ویزای تحصیلی بلافاصله بعد از اتمام تحصیل به ویزای کاری بدون فوت وقت
5-امکان اخذ اقامت بعد از 5 سال کار در هلند
6- اجازه بردن همراه در هنگام تحصیل در هلند

آموزش و پرورش در کشور هلند

آموزش و پرورش در کشور هلند به صورت خاصی تقسیم بندی شده است به این صورت که تحصیل دانش آموزان بر اساس نیازها و پیشینه فردی آنها تعیین میشود.
آموزش و پرورش بر اساس گروههای سنی مختلف تقسیم بندی شده است و این دانش آموزان در این گروه های سنی متفاوت دوباره بر اساس سطح توانایی در فراگیری نیز تقسیم میگردنند.

دو نوع مدرسه در هلند وجود دارد:

۱- مدارس دولتی
۲- مدارس مخصوص مذهبی (کاتولیک، پروتستان ، یهودی و اسلامی)
بودجه هر دو این مدارس از طریق دولت تامین میگردد. البته ممکن است مدارس کمکهایی را از والدین درخواست نماید که به آن Ouderbijdrage میگویند.
 روش تدریس در مدارس هلند بر اساس چندین شیوه آموزشی متفاوت صورت میگیرد.
به عنوان مثال: روش مونتسوری، پستالزی ، دالتون و ینا.

بر اساس ارزشیابی سازمان توسعه و همکاری اقتصادی OECD

  آموزش و پرورش هلند رتبه نهم در سطح جهان را در سال ۲۰۰۹ کسب نموده است که نسبت تقریبا بالایی از حد متوسط در این نوع ارزیابی ها تلقی میشود.
آموزش اجباری leerplicht در هلند از سن ۵ سالگی میباشد. هرچند که بسیاری از مدارس کودکان را از سن ۴ سالگی برای آمادگی در مدارس میپذیرند. در سن ۱۶ سالگی آموزش اجباری محدود به حضور در مدرسه حداقل دو روز در هفته میگردد.آموزش اجباری بعد از ۱۸ سال به پایان میرسد و کسی نمیتواند شخص را بعد از ۱۸ سالگی وادار به تحصیل نماید.
هر سال توسط گروهی از معلمان در مدارس تعیین میگردد که آیا دانش آموز پیشرفت لازم را داشته است یا خیر . در صورت داشتن پیشرفت دانش آموز به گروه/کلاس بالاتر ارتقاء میابد و در صورتیکه پیشرفتی نداشته باشد باید در همان گروه/کلاس قبلی خود باقی بماند که به ان اصطلاحا blijven zitten میگویند.
تمامی مدارس توسط گروه ویژه تجسس مدارس Onderwijsinspectie بازرسی میگردنند و در صورت خلاف و یا مشاهده مواردی دیگر مورد تذکر و یا تشویق قرار میگیرند. و در بعضی موارد نیز به مدارس ابلاغ میشود تا تغییراتی را در سیاستهای آموزشی خود اعمال نمایند.
کودکان گروه ۳  تا گروه ۷ خواندن و نوشتن و ریاضی را در این مقاطع میاموزند.
 تدریس درس انگلیسی در بعضی از مدارس از گروه ۴ و در بعضی از مدارس دیگر از گروه ۷ آغاز میگردد.
کودکان گروه ۸ به منظور تعیین سطحشان برای دوره آموزش متوسطه بایستی امتحان بدهند که به این امتحان سیتو توتس Citotoets میگویند.

 شرایط تحصیل در هلند در مقطع لیسانس

از شرایط تحصیل در هلند در مقطع لیسانس داشتن مدرک دیپلم با معدل بالای ۱۲ است. در غیر این صورت افراد متقاضی با سن حداقل ۲۱ می توانند در امتحان ورودی که در دانشگاهها برگزار می شود شرکت کرده و در صورت قبولی می توانند برای ادامه ی تحصیل در همان دانشگاه اقدام کنند. داشتن مدرک زبان ایلتس با نمره ی ۶ از دیگر شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی است. متقاضیان عزیز این نکته ی مهم را بدانند که در صورت نداشتن مدرک می توانند در کلاس های زبان در خود کشور هلند برگزار می شود شرکت کنند و مدرک بگیرند ولی اگر مدرک زبان را در مدارک خود از ایران نداشته باشند به سختی می توانند ویزای تحصیلی هلند را بگیرند. در مقطع تحصیلی لیسانس طول دوره ۴ سال است و زبان تدریس در دانشگااههای هلند، المانی است. در همین راستا داشتن مدرک زبان المانی در سطح های b1 و b2 الزامی است. برای مدرک زبان المانی هم اگر در ایران برای گرفتن ان اقدام کنید راحت تر می توانید برای گرفتن ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید. دانشجویان مقطع کارشناسی در هلند در هفته حق ۱۰ ساعت کار دانشجویی دارند و به ازای آن حقوقی به مبلغ ۸۰ تا ۱۰۰ یورو دریافت می کنند. پس مدرک زبان انگلیسی و المانی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای هلند الزامی است.

شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد

مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای هلند بین یک تا دو سال است. زبان تدریس در اغلب دانشگاههای هلند برای بیشتر رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد انگلیسی است. مدرک زبان ایلتس با نمره ی حداقل ۶ و نیم و یا مدرک IBT با نمره ی ۸۰ از مدراک و شرایط پذیرش در دانشگاههای هلند در این مقطع است. شرایط بورس شدن در صورت داشتن رزومه ای خوب و علمی می تواند فراهم باشد داشتن مدرک کارشناسی مرتبط با رشته ی مورد درخواست از شرایط تحصیل در هلند در این مقطع است. متقاضی باید تمام مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کند. حداقل معدل باید ۱۵ باشد. دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در هلند می تواند به مدت ۲۰ ساعت در هفته کار دانشجویی کند و در مقابل ان حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ یورو بگیرد.

شرایط تحصیل در هلند در مقطع دکتری

طول دوره ی تحصیل در مقطع دکتری حداقل ۴ سال است. گرفتن بورسیه ی تحصیلی در این مقطع شرایط آسانتری دارد و فراهم است. این در حالی است که در صورت موفق شدن به گرفتن بورسیه های تحصیلی دانشجویان دکتری به صورت ماهیانه حدود ۲ هزار یورو حقوق دریافت خواهند کرد. در غیر این صورت دانشجویان می توانند با پرداخت شهریه به ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری بپردازند. داشتن مدارک تحصیلی گذشته (کارشناسی و کارشناسی ارشد) به صورت ترجمه شده- مدرک زبان ایلتس ورزومه ی قوی برای گرفتن بورسیه ی تحصیلی از شرایط تحصیل در هلند در مقطع دکتری است.

موقعیت‌های شغلی و بورسیه‌‌های تحصیلی در هلند

موقعیت‌های شغلی مختلف از جمله استادیار، استاد تمام و …

در کنار امکان تحصیل و ارائه بورسیه‌های تحصیلی بسیاری از دانشگاه‌های برتر جهان اقدام به ارائه فرصت‌های شغلی در موقعیت‌های شغلی مختلف از جمله استادیار، استاد تمام و … می‌نمایند. این موقعیت‌های شغلی مناسب افرادی با مدارک معتبر در حد دکترا و بالاتر بوده و از آنجا که به عنوان موقعیت شغلی ارائه شده است از امکان اقامت برای فرد به همراه خانواده نیز برخوردار بوده است. در این جا به چند موقعیت شغلی به همراه بورسیه‌های تحصیلی در هلند می‌پردازیم. موقعیت‌های شغلی ارائه شده برای جایگاه استادیاری بوده و بورسیه‌های تحصیلی نیز شامل بورسیه‌های دکترا، دکترای حرفه‌ای و پست دکترا می‌باشد.

موقعیت استادیار برای گروه مدیریت ریسک خطرات و بلایای طبیعی

دانشجویان می‌بایست دارای مدرک PhD مرتبط بوده و از سابقه ی تالیفی بسیار خوبی برخوردار باشند. منتخب باید در سطح کارشناسی ارشد در کلاسی بین‌المللی تدریس کند و سرپرست پروژه‌های تحقیقاتی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا باشد. روان بودن در زبان انگلیسی نیز از الزامات پذیرش در این موقعیت شغلیمی‌باشد. قرارداد این شغل در ابتدا 2 ساله بوده و مبلغ دریافتی آن نیز از 2100 تا 5100 یورو در ماه و بسته به سابقه و توانایی‌های شخص می‌باشد.

موقعیت استادیار در زمینه فلسفه

جهت ثبت نام در دو موقعیت استادیار فلسفه و برخورداری از این موقعیت شغلی متقاضیان باید مدرک دکترای فلسفه داشته باشند که ترجیحا با تخصص انسان شناسی فلسفی، اخلاق کاربردی، فلسفه سیاسی و یا فسفه ی علم باشد، در غیر این صورت تخصص متقاضیان در زمینه علوم اجتماعی نیز قابل قبول می‌باشد. هم چنین باید علاقه به فناوری و توسعات فناوری و یا مسائل معرفت شناختی مهندسی و علوم اجتماعی نیز از اولویت‌های پذیرش می‌باشد. تجربه تدریس در دانشگاه ترجیحا به دانشجویان علوم و مهندسی، علوم اجتماعی و یا دیگر رشته‌های غیر فلسفه ضروری است. سابقه نشر مقالات و روان بودن در انگلیسی نیز از شرایط لازم برای اخد پذیرش در این موقعیت شغلی است. مبلغ 3400 تا 4600 یورو در ماه بر اساس شایستگی افراد وتجربه کاری به منتخبین اعطا می شود. یکی از این دو موقعیت یک ساله و دیگری دوساله است. مهلت ثبت نام نیز تا 17 ژانویه می‌باشد.

موقعیت استادیار در زمینه سنجش از راه دور جغرافیایی منابع کره زمین

متقاضیان باید دارای مدرک دکترا در رشته ای مرتبط بوده و در زبان انگلیسی روان باشند. هم چنین سابقه نشر مقالات ضروری است. منتخب باید درسطح کارشناسی ارشد در کلاس بین المللی تدریس کند و سرپرست پروژه‌های تحقیقاتی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا باشد. مهلت ارسال مدارک و ثبت نام تا 1 ژانویه است. مبلغ 3300 تا 6100 یورو در ماه به دانشجوی پذیرفته شده پرداخت می شود.

بورسیه‌های تحصیلی: پست دکترا

پست دکترا (معلم یا محقق) در زمینه ی آمار و یا تحلیل فضایی
دانشجویانی که دارای مدرک دکترا در زمینه ی آمار، ژئوانفورماتیک و یا علوم کامپیوتری که مرتبط با مشکلات کسب اطلاعات فضایی باشد، می توانند تا 1 ژانویه برای این موقعیت اقدام کنند.
پست دکترا در زمینه ی فیزیک اپتیک های چند لایه ای اشعه ماوراء بنفش حد بالایی
دانشجویانی که دارای مدرک دکترا در رشته های فیزیک، علم مواد، شیمی فیزیک و یا مهندسی هستند، می‌توانند برای این موقعیت پست دکترا اقدام کنند. کمک هزینهپرداختی آن نیز ماهانه 3000 تا 4000 یورو و بر اساس سابقه تحصیلی و کاری افراد می باشد.
پست دکترا در زمینه توسعه غشاء لایه نانو برای پوسته های اشعه ماوراء بنفش حد نهایی
از دانشجویانی که دارای مدرک دکترای فیزیک، علوم مواد، شیمی فیزیک و یا مهندسی هستند، دعوت می شود برای این موقعیت پست دکترا اقدام کنند. هزینه ی پرداختی آن نیز ماهانه 3000 تا 3900 یورو و با توجه بهسابقه تحصیلی و کاری افراد منتخب می باشد.

پست دکترا برای پروژه “موراب H2020″

موسسه‌ای در این دانشگاه که پیشرو در فناوری بیوپزشکی و پزشکی فنی است، موقعیت پست دکترا در گروه رباتیک و مکاترونیک ارائه می دهد. این موقعیت حداقل 3 ساله و قابل تمدید بوده (38 ساعت در هفته) و کمک هزینهتحصیلی آن حداقل 3000 یورو در ماه می‌باشد.

بورسیه‌های تحصیلی: دکترای حرفه‌ای

دکترای حرفه ای رباتیک
دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد که در زمینه های مهندسی مرتبط با علوم پزشکی مدرک دارند، مانند رشته مهندسی بیوپزشکی و رشته‌های مشابه می توانند تا 30 دسامبر برای این موقعیت اقدام کنند. هدف از این دوره مشارکت در طراحی و تولیدنمونه‌های اولیه یک صندلی چرخدار جدید مجهز به تنظیمات روباتیک می‌باشد. مدت زمان آن نیز 2 ساله بوده و در طی آن دانشگاه بورسیه دهنده امکانات بسیار استثنایی بعلاوه هزینه ی 1700 یورو در ماه در اختیار متخبین قرار می دهد.

دکترای حرفه‌ای در زمینه کاهش صدا برای سیستم های تهویه هوا با مبدل های حرارتی

دانشجویان کارشناسی ارشدی که سابقه تحصیلی در زمینه دینامیک صدا و سیالات دارند و همچنین دارای مدرک مهندسی مکانیک و یا مهندسی هوا و فضا هستند، می توانند تا 3 ژانویه برای این موقعیت اقدام کنند. مبلغ پرداختی دانشگاه 1800 یورو در ماه خواهد بود.

دکترای حرفه ای در زمینه ی فناوری انرژی و فرآیند

این دانشگاه بورسیه دکترای حرفه‌ای در راستای طراحی یک مدل برای کنترل و پیش بینی سیلانیزیشن در طول مخلوط کردن در رشتهفناوری انرژی و فرآیند ارائه می‌دهد. دانشجویان کارشناسی ارشد در زمینه ی فناوری انرژی و فرآیند، مهندسی شیمی، علوم مواد، فیزیک کاربردی و یا رشته‌ای مرتبط می توانند تا 29 فوریه برای این موقعیت اقدام کنند. مدت آن نیز دو ساله بوده و مبلغ پرداختی آن 1800 یورو در ماه می‌باشد.

دکترای حرفه ای رباتیک – توسعه ساخت دست مصنوعی

از دانشجویان کارشناسی ارشد یکی از رشته های مهندسی بیوپزشکی، مهندسی مکانیک و یا رشته های مرتبط با فناوری رباتیک دعوت می شود تا 31 ژانویه 2016 برای این موقعیت اقدام کنند. هدف از این بورسیه تحصیلی مشارکت در پروژه تولید دست مصنوعی با قابلیت انعطاف می‌باشد. مدت آن دو ساله و مبلغ کمک هزینه در نظر گرفته شده نیز 1800 یورو در ماه می‌باشد.

بورسیه‌های تحصیلی: دکترا

دکترای حد نهایی تغییرات آب و هوایی و تاثیر آن بر مخاطرات طبیعی

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته های فیزیک، ریاضی، علوم جوی، جغرافیایی فیزیکی و رشته های مرتبط می توانند برای این موقعیت اقدام کنند. شرایط لازم برای دریافت آن نیز تجربه با تکنیک های تحلیل های آماری، آشنایی با تحلیل ابرداده ها و برنامه نویسی کامپیوتری است. مدت آن 4 سال بوده و کمک هزینه تحصیلی آن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2700 در سال آخر می‌باشد. مهلت ثبت نام 1 ژانویه می باشد.

دکترا در زمینه تاثیر سطوح نمونه ی زمین شناختی بر طیف سنجی مادون قرمز حرارتی

از محققینتجربی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یکی از رشته‌های علوم طبیعی مانند علوم زمین، ژئوفیزیک، فیزیک کاربردی، شیمی فیزیک و یا رشته های مشابه بوده و علاقه مند به معدن شناسی و بلورشناسی غیرارگانیک (غیر آلی) می‌باشند، دعوت می شود تا برای این موقعیت دکترا تا 1 ژانویه اقدام کنند. متقاضیان می بایست تجربه ی کار با برنامه IDL، Python و یا Matlab را داشته باشند. هم چنین روان بودن در زبان انگلیسی و داشتن مهارت بالای نوشتاری و گفتاری ضروری است. مدت این بورسیه دکترا 4 سال بوده و کمک هزینه آن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2700 یورو در سال آخر می‌باشد.

دکترا در زمینه ی اثرات تغییر استفاده از زمین بر روی دلایل هواشناسی که موجب سیل می شود

دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه ی هواشناسی، آب شناسی، جغرافیای فیزیکی و یا رشته‌های مرتبط گرفته اند، می توانند تا 1 ژانویه برای این موقعیت دکترا اقدام کنند. علاقه مندان باید با برنامه نویسی کامپیوتری و مدل سازی جوی و هیدرولوژیکی آشنا بوده و به طور کامل به انگلیسی مسلط باشند. مدت آن 4 سال بوده و کمک هزینه پرداختیآن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2700 یورو در سال آخر می‌باشد.
دکترا در زمینه توان جبران خسارات اجتماعی اقتصادی و ارزیابی بهبودی پس از فاجعه با استفاده از سنجش از راه دور و مدل سازی اقتصادی فضایی
دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد ژئوانفورماتیک هستند و بیش از 5 سال از اخذ مدرکشان نگذشته باشد، می‌توانند برای این موقعیت دکترا تا یکم ژانویه اقدام کنند. از شرایط لازم برای پذیرش، داشتن تخصص در سنجش از راه دور و تحلیل داده ی فضایی، علاقه و یا تجربه در تحلیل اجتماعی اقتصادی، توانایی برنامه نویسی و دانش مدیریت ریسک فاجعه می‌باشد. مدت این بورسیه تحصیلی نیز4 سال بوده و کمک هزینه آن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2700 یورو در سال آخر می‌باشد.

دکترا در زمینه تحلیل کامپیوتری نوار مغزی در تشخیص بیماری صرع

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که مدرکشان در یکی از رشته‌های علوم کامپیوتری، ریاضیات کاربردی، فیزیک کاربردی و یا مهندسی برق است، می توانند تا 15 ژانویه برای این موقعیت دکترا اقدام کنند. متقاضیان باید به تحلیل سیگنال بیوپزشکی، یادگیری ماشینی و تعامل با پزشکان و متخصصین مغز و اعصاب علاقه‌مند باشند. مدت بورسیه4 ساله بوده و کمک هزینه آن نیز ماهانه از 2200 یورو در سال اول تا 2800 یورو در سال آخر می باشد.

دکترا در زمینه نظارت حیات وحش

از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی علوم کامپیوتری دعوت می شود تا برای این موقعیت دکترا اقدام کنند. تجربه قبلی در برنامه نویسی سامانه‌های نهفته (Embedded Systems) و ساخت سیستم‌های سنجش در دنیای واقعی از شرایط لازم برای اخذ پذیرش می‌باشد. روان بودن در زبان انگلیسی برای ارائه پژوهش‌های صورت گرفته ضروری است. مدت بورسیه4 سال بوده و کمک هزینه آن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2700 در سال آخر می‌باشد.

دکترا در زمینه ربات‌های جراح

داشتن سابقه تحصیلی و مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های مهندسی مکانیک، بیوپزشکی، مهندسی برق، فیزیک کاربردی و یا رشته‌هایی که ارتباط نزدیکی با پروژه دارند برای علاقه‌مندان این موقعیت دکترا الزامی است. هم چنین داشتن مهارت و یا تجربه ی عملی در یک یا چند مورد از دینامیک سیستم و کنترل، رباتیک، مکاترونیک، طراحی مکانیک و یا پردازش تصویر ضروری می باشد و متقاضیان باید در زبان انگلیسی روان باشند. مدت این بورسیه4 ساله بوده و کمک هزینه آن نیز ماهانه از 2200 یورو در سال اول تا 2800 یورو در سال آخر می‌باشد. مهلت ثبت نام نیز تا یکم آوریل 2016 می‌باشد.

دکترا در زمینه اصطکاک در فرم دهی (فلزات)

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ی مهندسی مکانیک و یا رشته ای مرتبط هستند و به کار عددی و تجربی علاقه دارند می توانند تا 30 دسامبر برای این موقعیت دکترا با تمرکز به روی طراحی مدل بافت سطوح برای ورقه‌های فلزی گالوانیزه شده اقدام کنند. هم چنین سابقه ی مکانیک محاسباتی، مدل سازی در مقیاس بزرگ و بهینه سازی پروژه نیز ضروری است. بعلاوه روان بودن در زبان انگلیسی هم از شرایط لازم می باشد. مدت آن 4 سال بوده و هزینه ی آن نیز ماهانه از 2100 یورو در سال اول تا 2800 در سال آخر می‌باشد.

دکترا در زمینه ی آشفتگی همرفت ریلی – بنارد

دانشجویانی که دارای مدرک مهندسی و فیزیک هستند و به زبان انگلیسی مسلطند می توانند برای این موقعیت دکترا اقدام کنند. مدت زمان آن نیز 4 ساله بوده و کمک هزینه آن ماهانه تا سقف 2700 یورو می باشد.

دکترا در زمینه آینه‌های چند لایه اشعه ایکس در مقیاس نانو

دانشجویان مجرب کارشناسی ارشد در زمینه فیزیک، علوم مواد، شیمی فیزیک و یا مهندسی می‌توانند برای این موقعیت دکترا اقدام کنند. مدت زمان دکترا 4 ساله بوده و کمک هزینه‌ دریافتیماهانه معادل با 2200 یورو در سال اول تا 2800 در سال آخر می‌باشد.

بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند

هلند کشوری در شمال غربی اروپا با پایتخت آمستردام دارای جمعیت شانزده و نیم میلیون نفر است . بیشتر جمعیت این کشور مسیحی پروتستان هستند . بندر روتردام که بزرگترین بندر اروپا است در این کشور قرار دارد .واحد پول این کشور مانند اکثر کشورهای اروپایی یورو می باشد .
از شهرهای مهم این کشور میتوان به آسن ، لیلی استاد ، لیوواردن و آرنهم اشاره کرد /. مردم این کشور به زبان هلندی که زبان رسمی آنها می باشد صحبت میکنند . این کشور به گل لاله ، دوچرخه و پنیر معروف می باشد . مردم این کشور به یادگیری زبان های خارجی علاقه زیادی دارند و در حدود ۹۰ درصد آنها میتوانند به زبان انگلیسی و ۷۰ درصد به زبان آلمانی صحبت کنند .
 زبان های فرانسه و اسپانیا نیز در میان آنها دیده میشود . آب و هوای این کشور معتدل و بارانی است و مردم ان به دیدن باران عادت دارند . آب و هوای این کشور در تمام نقاط آن یکسان است .
کشور هلند که یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی است دارای هزینه بالایی نسبت به بقیه کشورهای اروپایی می باشد . البته این هزینه میتواند متناسب با شهر محل زندگی و سطح توقع فرد تغییر می یابد . اما به طور کلی یک دانشجو برای زندگی در این کشور به هزینه ای در حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو در ماه نیاز دارد که شامل هزینه های مسکن ، خوراک ، پوشاک ، حکل و نقل ، بیمه و سایر هزینه های یک فرد میشود .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند

دانشجویان در مدت زمان تحصیل خود میتوانند به مدت ۲۰ ساعت در هفته به کار مشغول شوند و به تامین هزینه های زندگی خود کمک نمایند .

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند

دانشگاه های کشور هلند برای پذیرش دانشجویان خود شرایط خاصی دارند که به آنها می پردازیم :
اولین شرط پذیرش تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک است و ورود به دانشگاه های این کشور بدون مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر نمی باشد . این کشور دوره های زبان انگلیسی را در کالج های خود برای متقاضیان برگزار میکند . از دیگر شرایط داشتن مدرک معادل با دیپلم این کشور است .
طول دوره های دندانپزشکی در این کشور ۶ سال است که دانشجویان باید پس از اتمام تحصیلات خود در آزمون نهایی قبول شوند تا بتوانند مدرک خود را دریافت نمایند . امکان گذراندن دوره های تخصص نیز در دانشگاه های این کشور وجود دارد . هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی به زبان هلندی در حدود ۱۴۰۰۰ یورو در سال می باشد . در حال حاضر سه دانشگاه این کشور تحصیلات دوره دندانپزشکی را ارئه میدهند که عبارتند از :
دانشگاه آمستردام
دانشگاه گرونینگن
دانشگاه نایمنگن

تحصیل در شته پزشکی و اخذ صلاحیت به عنوان یک پزشک دارای سه مرحله است :

کارشناسی پزشکی به مدت سه سال
کارشناسی ارشد به مدت سه سال
دوره تکمیلی به مدت یک سال
پس از طی این دوره ها و قبولی در آزمون نهایی دانشجو موفق به کسب مدرک پزشکی خود میشود . هزینه تحصیل در رشته پزشکی به زبان هلندی در حدود ۱۲۰۰۰ یورو در سال می باشد .
مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند
کشور هلند به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر علاقه مندان زیادی را برای تحصیل در رشته های گوناگون از جمله پزشکی و دندانپزشکی به خود جذب می نماید . تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند دارای مزایای بسیاری است که به برخی از آنها اشاره می نماییم :
داشتن دانشگاه های معتبر که مدرک آنها در سزاسر دنیا پذیرفته شده است
امکان داشتن کار قانونی
دریافت ویزای کار پس ار اتمام تحصیلات
امکان تحصیل به زبان انگلیسی
اجازه بردن همراه در هنگام تحصیل
توجه داشته باشید که به دلیل تفاوت دوره های پزشکی این کشور با دیگر کشورها امکان انتقالی در طول تحصیل به دیگر کشورها تقریبا غیر ممکن می باشد و همچنین تسلط و دانش زبان هلندی نیز بسیار مهم است و در دوره های کار آموزی و زندگی در این کشور نقش اساسی دارد . دانشگاه هایی که در قسمت دندانپزشکی ذکر شد دوره های پزشکی را نیز ارائه میدهند و در دیگر دانشگاه های خصوصی نیز این رشته ها وجود دارد .

لیست دانشگاه های گروه یک و ممتاز هلند

Delft university ofTechnology
Eindhoven universityof Technology
Erasmus UniversityRoterdam
Leiden university
Tilburg university
Maastricht university(universiteit Maastricht)
University ofAmsterdam (Universiteit Van Amsterdam)
University ofGroningen
Radbound Universityof Nijmegen
University of Twente
Utrecht university
Vrije UniversiteitAmsterdam (Free university Amsterdam)
WageningenUniversity
Institute of SocialStudies (ISS)
Open University ofNetherlands
InternationalAgricultural Centre (Wageningen International, Formerly IAC)
Institute forHousing and Urban Development Studies (HIS)
Institute for Plant,Animal and Technology (PTC+)
InternationalMaritime Transport Academy (STC)
InternationalInstitute for Geo- information Science and Erth Observation (ITC)
Royal TropicalInstitute (KIT)
LarensteinUniversity of Professional Education
Maastricht School ofManagement (MSM)
Radio NederlandTraining Center (RNTC)
Institute for WaterEducation (UNESCO- IHE)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور هلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت هلند وکیل تخصصی ، ویزای توریستی هلند وکیل تخصصی ، سفارت هلند وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی هلند وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری هلند وکیل تخصصی ، ویزای کاری هلند وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج هلند وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “( شهرهای آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آمستردام ، دلفت ، روتردام و لاهه و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “( شهرهای آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه و غیره )به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5-پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  هلندی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5-  اخذ بیمه سلامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده هلندی   در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت هلندی   در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن  “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “  )
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا  ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.