دریافت پاسپورت نیوزیلند ، دریافت  ویزای توریستی و گرفتن وقت سفارت نیوزیلند توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه نیوزیلند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت نیوزیلند ، دریافت  ویزای توریستی و گرفتن وقت سفارت نیوزیلند توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه نیوزیلند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) نیوزیلند از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در نیوزیلند *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر نیوزیلند * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در نیوزیلند * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در نیوزیلند * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در نیوزیلند * مشاور رفع ریجکتی ویزای نیوزیلند * مشاور رفع دیپورتی از کشور نیوزیلند * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور نیوزیلند توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت نیوزیلند ، اخذ ویزای توریستی نیوزیلند ، وقت سفارت نیوزیلند ، اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند ، اخذ ویزای سرمایه گذاری نیوزیلند ، اخذ ویزای کاری نیوزیلند ، اخذ ویزای ازدواج نیوزیلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور نیوزیلند (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور نیوزیلند از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور نیوزیلند

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور نیوزیلند از طریق تولد

مشخصات کشور نیوزیلند

پایتخت : ولینگتون
 زبان :انگلیسی ،  مائوری
نوع حکومت : پادشاهی
مساحت : 268/680 یلومتر مربع
جمعیت : 4/360/000 نفر
واحد پول : دلار زلاندنو
دین : مسیحی
همسایگان : استرالیا ، جزایر تونگا ، فیجی ، نیو کالدونیا

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از روشهای مختلف  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور  نیوزیلند را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور نیوزیلند آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در نیوزیلند ، افتتاح حساب بانکی در نیوزیلند ، اقامت و پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای نیوزیلند ، رفع دیپورتی اقامت نیوزیلند ،قبول وکالت در نیوزیلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در نیوزیلند

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تحصیلی ) وکشور نیوزیلند” زلاندنو ” توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور نیوزیلند  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.

ویزای موقت و توریستی :

برای این نوع ویزا متقاضی عموماً  شرایط زیر را بایستی داشته باشد: 1. ویزای کشورهای خارجی خصوصاً اروپا را داشته باشد، 2. فردی از اقوام نزدیک در نیوزیلند داشته باشد که اقامت دائم یا شهروندی این کشور را دارد.3 . توانایی در اثبات بازگشت به ایران در صورت صدور ویزا . مدت اقامت با این ویزا یک تا سه ماه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

1- فرم تکمیل شده و امضا شده INZ 1017  که با هماهنگی موسسه تکمیل می گردد
2-  مدارک دال بر پرداخت هزینه درخواست به مبلغ 395 درهم امارات به صورت نقدی
3- اصل گذر نامه (با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ قصد ورود به نیوزیلند) به همراه کپی از صفحه مشخصات و تمامی ویزاهای قبلی کشورهای مختلف (به انضمام گذر نامه های قبلی ) برای همه متقاضیان
4- دو قطعه عکس رنگی سایز پاسپورتی
5- ترجمه شناسنامه
6- نامه دعوت به انضمام کپی تابعیت و یا اخرین وضعیت اقامتی شخص دعوت کننده
7- آدرس کامل و تلفن تمامی اقوام و اشنایان ساکن در استرالیا
8- ارائه بلیط رفت و برگشت و یا تاییدیه رزرواسیون بلیط
9- مدارک دال بر توانایی مالی برای مدت سفربه مانند ریز صورت حساب بانکی سه تا شش ماه اخیر (حداقل مبلغ 1000 دلار نیوزیلند برای هر نفر در هر ماه اقامت و یا حداقل میلغ 500 دلار نیوزیلند درصورت رزرو مکان اسکان)
10- تاییدیه رزرو محل اسکان (درصورت وجود)
11- تکمیل فرم ضمانت مالی INZ 1025 که با هماهنگی موسسه تکمیل می گردد
12- در صورت شاغل بودن گواهی شغلی با ذکر مدت  اشتغال  میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی از کارفرما (در صورت خویش فرما بودن لطفا ازجواز کسب /اگهی تاسیس و تمهیدات مربوطه در زمان سفر به  نیوزیلند را تسلیم نمایید)
13- قرار داد شغلی و اخرین فیش حقوقی
14- گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان /محصلین
15- ترجمه سند ازدواج

ویزای اقامت دائم یا مهاجرت از طریق مهارت و تخصص :

این نوع ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده که شغلشان در لیست اداره مهاجرت نیوزیلند وجود داشته باشد. نیوزیلند هم همانند استرالیا با توجه به سیستم امتیاز بندی عمل می نمایند و در همین خصوص از متقاضی مهاجرت به نیوزلند می خواهد که مدارکشان ارزیابی شود سپس به اداره مهاجرت فرستاده شود. افراد بر اساس سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، امتیاز همسر و امتیازات کمکی امتیاز می گیرند . این امتیازات باید حداقل به 100 برسد. در این صورت فرد این امکان را دارد که برای مهاجرت اقدام کند.
توجه: در حال حاضر فقط آنهاییکه امتیاز ایشان به 140 می رسد می توانند اقدام کنند .

ویزای تجاری و سرمایه گذاری :

افرادی که تمایل دارند در کشور نیوزیلند تجارت و سرمایه گذاری کنند ابتدا باید اثبات کنند که در ایران تجارتی داشته اند که طی دو سال گذشته فعال بوده است. این تجارت می تواند فروشگاه، کارگاه، شرکت ، کارخانه و یا حتی دفتر باشد ولی بایستی حداقل گردش مالی (فروش) حدود یک میلیون  دلار  در سال داشته باشد و همچنین بایستی توانایی انتقال مبلغی بیش از 500 هزار دلار را برای سرمایه گذاری داشته باشند ، که این مبلغ باید به نیوزیلند منتقل شده و با آن تجارتی را که تمایل دارد  راه اندازی نماید . در صورتی که فرد شرایط فوق را داشته باشد و البته بتواند مدرک زبان آیلتس با نمره 4 را بگیرید و با سیستم امتیازبندی جدید امتیازش به 120 برسد آنگاه می تواند برای این ویزا اقدام کند، که پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت نیوزیلند یک ویزای کار سه ساله برای فرد صادر می شود که او می بایست در این سه سال حداقل 2 سال بیزینس فعال و موفق داشته باشد یا اینکه پانصد هزار دلار نیوزیلند در تجارتی وارد کرده و سه نفر را نیز استخدام کند که در این صورت بلافاصله به ایشان و خانواده اقامت دایم داده می شود.

ویزای تحصیلی :

افرادی که تمایل به تحصیل در نیوزیلند دارند بایستی دارای مدرک زبان انگلیسی IELTS Academic 6.5 یا TOEFL IBT 90 باشند. همچنین برای اینکه دولت نیوزیلند مطمئن شود که فرد متقاضی می تواند هزینه های زندگی ابتدای کار می بایستی مبلغی معادل 5 هزار دلار در حسابی داشته باشند یا شماره حسابی معرفی کنند که این حساب تا سه ماه این مبلغ را دارا باشد. پس از سه ماه این مبلغ قابل برداشت است. هزینه های تحصیل در نیوزیلند سالانه حدود 12000 تا 25000 دلار نیوزیلند است که بستگی به دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی دارد. فرد می تواند در هفته 20 ساعت کار نیمه وقت داشته باشد.
تحصیل در نیوزلند,رتبه دانشگاه های نیوزلند
رتبه دانشگاه های نیوزلند در سال 2011

ویزای والدین :

متقاضی این نوع ویزا پدر و مادری هستند که نیمی از فرزندانشان مقیم یا شهروند نیوزیلند هستند. به عنوان مثال پدر و مادری که 4 فرزند دارند 2 فرزند آنها مقیم یا شهروند نیوزیلند باشد و اگر 5 فرزند داشته باشند 3 فرزند آنها مقیم یا شهروند این کشور باشد.

ویزای همسر :

این نوع ویزا مانند شرایط مهاجرت به استرالیا با ویزای همسر, برای افرادی در نظر گرفته شده است که همسرانشان قبل از ازدواج ، مقیم یا شهروند نیوزیلند بوده باشند و در صورتیکه  بتوانند ثابت نمایند حداقل 12 ماه با یکدیگر زندگی کرده و با هم در رابطه بوده اند به ایشان اقامت اعطاء خواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت نیوزیلند ، دریافت ویزای توریستی نیوزیلند ، وقت سفارت کانادا ، دریافت ویزای تحصیلی نیوزیلند ، دریافت ویزای سرمایه گذاری نیوزیلند ، دریافت ویزای کاری نیوزیلند ، دریافت ویزای ازدواج نیوزیلند

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از طریق سرمایه گذاری  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کسانی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری نیوزلند می باشند با حداقل سرمایه NZ $ 1.5 میلیون در اوراق قرضه می توانند این ویزا را دریافت کنند.
همکاران و فرزندان وابسته قابلیت اخذ ویزای نیوزلند و یا کار دانشجویی تحت صدور روادید را خواهند داشت. علاوه بر این برنامه های اخذ ویزا جهت اقامت در راستای کار آنان نیز گنجانده می شود.اگر شما به دنبال سرمایه گذاری با حداقل مبلغ NZ $ 1.5 میلیون در اوراق قرضه، سهام و یا سرمایه گذاری های دیگر می باشید باید بدانید که شما واجد شرایط برای اخذ ویزای سرمایه گذاری نیز می باشید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری فعال و تمام وقت در مدیریت و عملکرد تجارت در نیوزلند تاثیر زیادی دارد،اکثر مردم با ویزا کارآفرینی شروع می کنند، که به شما اجازه می دهد تا به نیوزلند بروید و تجارت خود را راه اندازی کنید.

کارافرینی و مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

اگر شما تاجر با تجربه ای باشید که علاقه مند به راه اندازی شغل آزاد است، ویزای کارآفرینی نیز برای شما بکار می آید.اکثر مردم با ویزا کارآفرینی شروع می کنند، که به شما اجازه می دهد تا به نیوزلند بروید و تجارت خود را  راه اندازی کنید. بعد از گذشت شش ماه و یا دو سال، میتوانید درخواست اقامت دهید تا در دسته اقامت کنندگان از طریق کارآفرینی قرار بگیرید.ویزای کارآفرینی برای مهاجرینی است که می خواهند تجارت خود را در نیوزلند آغاز کنند.

ویزای کارآفرینی در نیوزلند

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند برای مهاجرینی است که می خواهند تجارت خود را در نیوزلند آغاز کنند.این ویزای سه ساله به دو دسته تقسیم بندی می شود:
مرحله شروع: اگر مدارک شما تایید شود، بعد از آن به شما یک ویزای کاری ۱۲ ماهه اعطا می شود، و شما را قادر می سازد تا تجارت خود را  در نیوزلند آغاز کنید.
مرحله تعادل:وقتی تایید شد که شما مراحل لازم برای راه اندازی کسب و کار خود را طی کرده اید، یک ویزای ۲۴ ماهه دیگر به شما اعطا می شود.
ویزای کارآفرینی در نیوزلنداین ویزاها طراحی شده اند تا مهاجرین کارآفرین و با استعداد را که می خواهند در جامعه ما سرمایه گذاری کنند، جذب کنند. و تجارت های خود را پر سود و پر بازده سازند و برای سایر افراد مقیم نیوزلند هم شغل ایجاد کنند.

ملزومات برای ویزا در نیوزلند

سرمایه حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار نیوزلند (جدای از سرمایه کاری)
۱۲۰ امتیاز یا بیشتر، با امتیازاتی که برای فاکتورهایی مانند موفقیت تجارت و ارزش آن به نیوزلند اعطا می شود.
طرح کسب و کار واضح و روشن
دارای سابقه خوب مالی بدون ورشکستگی، شکست تجاری و کلاهبرداری
سلامت کامل، شخصیت خوب و مهارت ها زبانی
ویزای کارآفرینی/ مهاجرت به نیوزلند
سکونت برای کارآفرینان
شغل آزاد در نیوزلند
شغل آزاد شامل حضور غیر فعال نیست. دسته ساکنین کارآفرین به شما اجازه می دهند تا در نیوزلند به طور دائم زندگی کنید اگر تجارتی با رشد بالا و نویی را با پتانسیل صادرات در نیوزلند به راه انداخته باشید. تحت نظر این سیاست، دو نوع روش برای واجد شرایط بودن شخص ساکن وجود دارد:
دسته ساکنین کارآفرین (۲ سال)- به شما اجازه می دهد تا به طول موفقیت آمیزی تجارتی را در این کشور به راه بیاندازید و در آن کار و تجارت برای خودتان برای حداقل ۲ سال کار کنید  و برای تجارتتان نیز به طور قابل ملاحظه ای سودمند خواهد بود.
دسته ساکنین کارآفرین (شش ماه)- این گزینه راه سریع تری برای اقامت در نیوزلند است اگر حداقل به میزان ۵۰۰۰۰۰ دلار نیوزلند در کسب و کار تان سرمایه گذاری کنید و حداقل سه کار تمام وقت جدید را برای ساکنین نیوزلند ایجاد کنید.
در حول این دو نوع گزینه ای که پیش رو دارید، باید از نظر سلامت و شخصیتی و مهارت های زبان انگلیسی در سطح قابل قبولی باشید.ویزای کارآفرینی/ مهاجرت به  نیوزلند شامل خانواده می شود.همسر و فرزندان مستقل می توانند ویزای کاری و یا دانش آموزی اخذ نمایند اگر می خواهند همراه با شخص متقاضی درخواست ویزای کارآفرینی در نیوزلند باشد. همچنین آن ها می توانند مشمول مدارک ویزای اقامت کارآفرینی باشند.

بطور کلی ویزای سه ساله  ( سرمایه گذاری ) نیوزیلند در دو مرحله‌‌ی زیر تعریف شده است:

– مرحله‌ راه‌اندازی: هنگامی که با درخواست شما موافقت شد، در مرحله اول یک ویزای کاری 12 ماهه به شما اعطا می شود که در این مدت زمان، تجارتی در نیوزیلند خریداری یا تجارت خود را راه‌اندازی کنید.
– مرحله‌ معادلسازی: هنگامی که ثابت کردید که قدم های اولیه مرحله‌ راه‌اندازی تجارت خود را با موفقیت پشت ‌سر گذاشته‌اید، 24 ماه باقیمانده‌ ویزای شما تایید خواهد شد.
شرایط کلی ویزا:
– حداقل میزان سرمایه باید مبلغی به ارزش 100 هزار دلار نیوزیلند باشد.
– حداقل 120 امتیاز یا بیشتر ، با احتساب امتیاز موفقیت تجارت شما و ارزش‌ آن در نیوزیلند
– برنامه تجاری واضح
– نداشتن سابقه‌ ورشکستگی و کلاه برداری تجاری
– داشتن شرایط لازم سلامت، سوء پیشینه و مهارت در زبان انگلیسی

اقامت نیوزیلند برای کارآفرینان

ویزای اقامت کار آفرینی به شما اجازه می‌دهد که در نیوزیلند به صورت دائم زندگی کنید به شرط اینکه یک تجارت جدید با رشد بالا و قابلیت صادرات در نیوزیلند تاسیس کرده باشید. دو راه برای تایید صلاحیت ویزای اقامت دائم با این شرایط وجود دارد:
– Entrepreneur Residence Category : یک ویزای 2 ساله است که متقاضی این ویزا باید با موفقیت توانسته باشد یک تجارت در این کشور خریداری یا راه‌اندازی کرده باشد و حداقل دو سال در آن شرکت مشغول به کار بوده باشد و تجارت ایشان می‌بایست مشخصاً برای نیوزیلند سودآوری داشته باشد.
– Entrepreneur Residency Category : یک ویزای 6 ماهه است و متقاضی این ویزا اگر حداقل 500 هزار دلار نیوزیلند در تجارت خود سرمایه‌گذاری و حداقل سه موقعیت شغلی تمام وقت برای شهروندان نیوزیلند فراهم کرده باشد، می‌تواند از پروسه‌ بررسی سریع (faster track ) استفاده کند.

خدمات ویزای تجاری ما شامل موارد زیر می‌شود:

– راهنمایی و ارائه‌ خدمات برای یافتن یک تجارت ایده آل در نیوزیلند برای سرمایه‌گذاری یا خرید
– تهیه‌ یک برنامه تجاری جامع برای تجارت منتخب شما که تمام شرایط تجزیه و تحلیل اداره مهاجرت نیوزیلند را در برگیرد
– همکاری با تمام شرکتها و آژانسهای مربوطه به منظور تامین تمام مواردی که در پروسه‌ اخذ ویزای تجاری متقاضی مورد نیاز است
– ارتباط با اداره‌ی مهاجرت نیوزیلند در جهت تکمیل پروسه‌ اخذ ویزای تجاری
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  نیوزیلند” زلاندنو ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور نیوزیلند می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در نیوزیلند ، افتتاح حساب بانکی در نیوزیلند ، اقامت و پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای نیوزیلند ، رفع دیپورتی اقامت نیوزیلند ،قبول وکالت در نیوزیلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در نیوزیلند

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
فرآیند ثبت شرکت به معنی ایجاد شخصیت حقوقی به منظور راه اندازی یک کسب و کار ، در نیوزیلند امری بسیار آسان بوده و کاملا به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. در ابتدای امر متقاضی ثبت شرکت باید نامی را برای شرکت انتخاب و اختصاص دهد که اختصاص این نام خود دارای شرایطی به شرح آتی است: ابتدائا متقاضی باید از امکان اخذ و اختصاص نام انتخابی خود به وسیله بررسی نام شرکت های موجود، اطمینان حاصل نماید. درخواست شما در ساعات کاری ظرف مدت ۲ساعت بررسی میشود و برای رزرو و محفوظ بودن آن، نام انتخابی می بایست ظرف مدت ۲۰ روز کاری مورد استفاده قرار گیرد.
سپس باید برای استفاده از وب سایت اداره شرکتها، برای خود حساب کاربری ایجاد کند که حتما نیازی نیست که جدید باشد و می توان از حساب های کاربری سابق استفاده نمود. شمای کلی اطلاعات الزامی برای درج در وب سایت مذکور به شرح ذیل است :
– نشانی
نشانی های الزامی که هر شرکت باید آن را دارا باشد عبارتند از :
الف) نشانی اقامتگاه قانونی به ثبت رسیده شرکت
ب) نشانی برای ارائه خدمات
ج) نشانی روابط عمومی
– مدیر شرکت
هر شرکت به ثبت رسیده باید حداقل دارای یک مدیر باشد . اسم قانونی و معتبر و نشانی اقامتگاه مدیر و یا هر یک از مدیران باید اعلان شود. حتی باید بیان گردد که مدیر و یا مدیران، مقیم نیوزیلند” زلاندنو ”  هستند یا خیر. اشخاص غیر مقیم نیوزیلند هم می توانند مدیر یا سهامدار باشند، با این وجود در صورتی که حداقل ۲۵% یا بیشتر متعلق به فردی غیرمقیم باشد نیاز به ارایه گزارش عملکرد مالی می باشد.
ممنوعیت های انتصاب افراد به سمت مدیریت:
الف) افراد زیر ۱۸ سال
ب) ورشکستگانی که حساب هایشان تسویه نشده است
ج) افراد مشمول بخش ۳۰ و ۳۱ قانون حمایت از حقوق شخصی و مالی مصوب۱۹۸۸
د) اشخاصی که صلاحیتشان هماهنگ با اصول قانون اساسی نباشد.
پس هرکس غیر از اشخاص مذکور با هر ویژگی امکان ثبت شرکت را داراست. ضمانت اجرای تخلف از قواعد محدود کننده مذکور عبارت است از: ممنوعیت از مدیریت، ترفیع شغلی و مشارکت در مدیریت هر شرکت بر اساس قواعد قانونی است.
وظایف مدیران : مدیران نباید کسب و کار خود را طوری اداره کنند که احتمال ضرر نسبتا زیاد و با ریسک بالا باشد.(RECKLESS TRADING) . همچنین بر اساس قانون شرکت ها مصوب ۱۹۹۳ مدیران وظیفه دارند در هر دوره زمانی ۲ تست مرسوم به تست اعسار(THE SOLVENCY TEST) را پشت سر بگذارند.۱) بررسی میزان دارایی و میزان دیون یه صورتی که دارایی از دیون بیشتر باشد. این شرط به منظور جلوگیری از ورشکسته شدن شرکت و تضییع حقوق احتمالی طلبکاران است. ۲) توانایی ارائه صورتحساب های شرکت در موعد مقرر
سهام و سهامداران
هر شرکت (به غیر از تاجر انحصاری ) باید حداقل دارای یک سهم یا یک سهامدار باشد. ابتدائا باید اطلاعات هر یک از سهامداران، مانند اسم و آدرس اخذ شود. سایر اطلاعات باید طبق نوع سهامداری افراد در شرکت جمع آوری شود. اگر یک یا بیش از یک سهامدار خود مدیر باشند شما می توانید آن ها را طبق لیست مدیران موجود انتخاب کنید در غیر این صورت می توانید شخص حقیقی یا حقوقی را به عنوان سهامدار اضافه کنید. پس به طور کلی باید گفت هر شرکت برای تاسیس حداقل به یک مدیر و یک سهامدار نیاز دارد و هیچ شرکتی به صورت تکنفره امکان تاسیس تخواهد داشت.
همچنین باید اطلاعات زیر را در مورد سهامداران ارائه دهید :
اسم کامل و آدرس هریک از سهامداران
تعداد کل سهام شرکت
تعداد سهام متعلق به هر یک از سهامداران
اساسنامه (اختیاری) : شما می توانید در نیوزیلند” زلاندنو ”  شرکتی را با تدوین اساسنامه یا بدون آن ثبت کنید. یک اساسنامه حقوق و تکالیف اجزای تشکیل دهنده شرکت به قرار زیر را پیش بینی می کند:
۱- شرکت
۲- هیئت مدیره
۳- مدیر
۴- سهامداران
– مالیات
چنانچه قصد شما صرفا ثبت شرکت نبوده و قصدتان راه اندازی کسب و کار به وسیله شرکت مذکور باشد، ناچارید مالیات بپردازید و باید در Inland Revenue Department (IRD) ثبت نام کرده وشماره مخصوص دریافت نمایید.چنانچه گردش مالی شرکت در ۱۲ ماه اول بیش از ۶۰ هزار دلار پیش بینی شود، در این صورت ثبت نام در GST نیز الزامی است.
پرداخت مالیات کالا و خدمات (GOOD AND SERVICE TAX)GST را همزمان با ثبت شرکت در اداره شرکت ها به صورت اینترنتی انجام دهید. به محض آنکه فرآیند ثبت شرکت تکمیل گردید به شما مجوز ثبت شرکت همراه با جزییات مالیات ارسال خواهد شد.
– پرداخت هزینه ها اجرایی
برای تایید درخواست ثبت شرکت ، باید هزینه درخواست به مبلغ ۱۵۳٫۳۳ هزار دلار نیوزیلند پرداخت شود.
هر یک از مدیران و سهامداران باید فرم مخصوص به خود را که به وسیله ایمیل یا فکس دریافت مینماید، امضا کنند قبل از آنکه شرکت به صورت رسمی ثبت شود. مدت زمانی که پروسه ثبت از نظر شکلی (که به صورت اینترنتی است) در حدود ۲ ساعت به طول می انجامد. همچنین تغییر اطلاعات داده شده پس از ثبت به وسیله اینترنت در تعامل با دولت امکان پذیر است.
همانطور که گفته شد، ثبت شرکت در نیوزیلند، قواعد ساده ای داشته و از مهمترین اهداف این کشور ایجاد سهولت در کسب و کار به وسایل گوناگون از جمله تسهیل امکان ثبت شرکت در نیوزیلند می باشد. البته به علت ذات قواعد حقوقی و نسبی بودن آنها در زمان های مختلف نباید با موضوع ساده انگارانه برخورد نمود و می بایست همیشه درپی کسب اطلاعات به روز از قواعد و قوانین در زمینه های مختلف، خاصه موضوع مورد بحث یعنی قواعد ثبت شرکت نیوزیلند” زلاندنو ”  باشیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت نیوزیلند وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی نیوزیلند مهاجرتی ، سفارت نیوزیلند مهاجرتی ، ویزای تحصیلی نیوزیلند مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری نیوزیلند مهاجرتی ، ویزای کاری نیوزیلند مهاجرتی ، ویزای ازدواج نیوزیلند مهاجرتی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از طریق کاری نیروی متخصص  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
ویزای کار نیوزیلند، در صورت کارآفرینی در نیوزیلند، به راحتی قابل دسترسی است. نیوزیلند، دارای تاریخچه نسبتا کوتاه جذابی است. تا چندین هزار سال پیش از آنکه اجداد موری، وارد نیوزیلند شوند، کاملا کشف نشده بود. نیوزیلند، به نوبه خود برای حدود 500 سال به دور از توجه بود تا اینکه اروپایی ها در ابتدا علاقه خود را نشان دادند.
مدرن بودن نیوزیلند از بسیاری از مهاجران انگلیسی زبان، نهادهای دموکراتیک، سیستم حقوقی و موارد دیگر به ارث رسیده است. در حالی که نیوزیلند، به عنوان یک “انگلیس کوچک” شناخته می شود، هویت خودش را با تمرکز قوی بر همسایگان خود در اقیانوس آرام و آسیا ایجاد می کرد. نیوزیلند طیف وسیعی از ویزاهای کاری را ارائه می دهد. همه  ویزاهای کاری نیوزیلند برای اقامت موقت هستند، هر چند برخی  از ویزای کار نیوزلند، می توانند به اقامت دائم  منجر شوند.
اگر متقاضی مهارت خاصی داشته باشد، یا در یک منطقه کمبود مهارت کار در نیوزیلند کار کند و دارای تخصص باشد که قابل مقایسه با کسانی است که کارفرمایان نیوزیلند مورد استفاده قرار می دهند، متوجه خواهد شد که فرصت های حرفه ای زیادی برای فرد در نیوزیلند وجود دارد.

شرایط دریافت ویزای کار نیوزیلند

ویزای کار نیوزیلند برای اقامت موقت طراحی شده است. مدت این ویزای کار در نیوزیلند بستگی به مدت پیشنهاد شغلی و شرایط بازار کار در نیوزیلند دارد. مهارت های اساسی در نیوزیلند، همان مهارتهای شغلی است که در لیست تقاضای کار نیوزیلند آمده است. اگر متقاضی، یک پیشنهاد شغلی مرتبط با شغل خود در یکی از لیست های کار نیوزیلند، داشته باشد و با توجه به شرایط تحصیلی و تجربه ای که دارد، می تواند برای یک ویزای کار اساسی در نیوزیلند درخواست کند.

درخواست نیروی کار کارفرمایان در نیوزیلند

کارفرما در نیوزیلند، نیازی به ارائه شواهدی از تلاش برای جذب نیروی کار در نیوزیلند را ندارد، چرا که اداره مهاجرت نیوزیلند فهرست های کار نیوزیلند  را به طور مرتب بررسی می کند و به این نتیجه رسیده است که کارفرمایان قادر به پیدا کردن افرادی که دارای مهارت ها، مدارک و تجربه کافی در نیوزیلند باشند نیستند.کارفرمایانی که برای درخواست نیروی کار متخصص در نیوزیلند، تبلیغ کرده اند و تلاش زیادی کردند اما موفق به پیدا کردن یک شهروند یا فردی که دارای اقامت دائم نیوزیلند باشد، نشده اند، می توانند به استخدام کارگران مهاجر به نیوزیلند کمک کنند. در این وضعیت، متقاضی می تواند درخواست ویزای کار اساسی لازم را  در نیوزیلند بدست آورد  که همان ویزای کار نیوزیلند است. کارفرمای نیوزیلندی نیاز به ارائه اطلاعات پشتیبانی دارد و تلاش های خود را برای اولین بار در نیوزلند انجام می دهد.

شرایط ویزای کار نیوزیلند

متقاضیان برای صدور ویزای کار نیوزیلند، باید بین 18 تا 30 سال سن داشته باشند.
متقاضی باید یک شهروند باشد و پاسپورت صادر شده توسط یک کشور واجد شرایط داشته باشد.
ارائه یک مدرک مربوط به اینکه پس از انقضای ویزای متقاضی،  نیوزیلند را ترک کند.
متقاضی باید از سلامت خوب و شخصیت خوب (بدون محکومیت جنایی) باشد.
متقاضی باید برای مدت اقامت خود یک بیمه درمانی کامل به دست آورد.
اگر متقاضی از نیوزیلند درخواست ویزای کار می کند، باید مجوز موقت معتبر داشته باشد .
یک نوع ویزای کار در نیوزیلند وجود دارد که میتواند شرایط کار کردن در نیوزیلند را برای متقاضیان فراهم کند، و پس از آن حداقل 24 ماه کار خود را انجام دهد و برای ویزای اقامت  دائم درخواست کند.
اگر متقاضی پیشنهاد شغلی دائمی یا بلند مدت را در یک شغل در لیست کمبود مهارت های بلند مدت در نیوزیلند و مطابقت با شرایط و تجربه خود داشته باشد، می توانید برای ویزای کار نیوزیلند اقدام کنید. متقاضی نیاز به رعایت الزامات سن، سلامتی و شخصیت دارد.
در حال حاضر، کار در نیوزیلند حقوق پایه حداقل 45000 دلار در سال است.
برخی از شرایط خاص اضافی برای اتباع هنگ کنگ، ژاپن، کره، مالزی، سنگاپور، تایلند، انگلستان و کانادا وجود دارد .

اقامت دائم و ویزای همراه با ویزای کار نیوزیلند

ویزای مهارت کار اساسی در نیوزیلند فقط برای اقامت دائم در نظر گرفته شده است، بنابراین ویزای کار نیوزیلند، مستقیما به درخواست اقامت دائم منجر نمی شوند. با این حال، اگر متقاضی یک ویزای شغلی ضروری را بر اساس مهارت شغلی خود در نیوزیلند داشته باشد، می تواند واجد شرایط برای ویزای اقامت تحت طبقه مهاجرین ماهر باشد.

اگر برای ویزای کار نیوزیلند بر اساس رابطه خود درخواست می کند، متقاضی و همسرش باید معیارهای خاصی را بدست آورند:

رابطه شان باید واقعی و پایدار باشد.
متقاضی باید با شریک زندگی خود زندگی کند.
متقاضی باید شرایط سلامتی و شخصیت را برآورده کند.
متقاضی باید از شریک زندگی خود حمایت کند.
شریک زندگی متقاضی باید واجد شرایط حمایت از درخواست وی باشد.
مدارک مورد نیاز برای ویزای کار نیوزیلند
دو عکس پاسپورت رنگی.
یک پاسپورت معتبر .
گواهی پزشکی.
گواهی عدم سو پیشینه.
ترجمه اسناد و مدارک به زبان انگلیسی .
هزینه درخواست ویزای کار نیوزیلند
هر اسنادی یا اطلاعات دیگری درخواست شده است.

هزینه های زندگی در نیوزیلند

متقاضیان مهاجرت برای کار در نیوزیلند، به طور کلی  باید حداقل 350 دلار را در ماه و یا 4200 دلار برای یکسال  برای هزینه های زندگی خود، در حساب بانکی خود داشته باشند. یک کپی از صورت حساب بانکی خود ممکن است شواهد کافی در مورد وجوه موجود فرد باشد. گواهی تمکن مالی صادر شده از بانک به زبان انگلیسی کفایت می کند و نیازی به ترجمه آن نیست.

وکیل مهاجرت به نیوزیلند

جهت درخواست ویزای کار نیوزیلند، بررسی شرایط متقاضی از نظر داشتن امتیازات لازم، بررسی مدرک تحصیلی و سوابق شغلی متقاضی، وجود رشته تحصیلی و کاری در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند و همچنین آشنایی با زبان انگلیسی و یا داشتن مدرک زبان انگلیسی، لازم است. موسسه حقوقی وبین المللی یسنا ، با عقد قرارداد رسمی و همکاری با وکیل رسمی مهاجرت نیوزیلند، آماده همکاری با همه موسسات حقوقی و ارایه مشاوره حقوقی جهت بررسی شرایط دریافت ویزای کاری نیوزیلند و مهاجرت کاری به نیوزیلند را دارد. با توجه به اینکه امکان مهاجرت از طریق کارآفرینی به نیوزیلند نیز، فراهم شده، صاحبان مشاغل و صنایع در صورت تمایل، می توانند نسبت به دریافت مشاوره حقوقی از مشاورین مهر، اقدام فرمایند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از طریق زدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق ازدواج   توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
بحث ازدواج با فردی تبعه کشور نیوزلند مطابق قانون ازدواج و اخذ اقامت در این کشور می باشد و یکی از راه های مهاجرت به کشور نیوزلند و کسب اجازه اقامت برای متقاضی خارجی است.
بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی، این قانون در بیشتر کشورهای جهان مورد قبول واقع شده است که در صورت ازدواج بین زوجین، فرد خارجی می تواند برای اخذ تابعیت کشور همسر خود اقدام داشته باشد.
ازدواج  با تبعه کشور نیوزلند به منظور اخذ اقامت این کشور  در صورت اثبات قانونی ازدواج، منجر به اخذ اقامت موقت کشور نیوزلند برای متقاضی خارجی می شود و پس از گذشت ۳ الی ۵ سال، شخص می تواند برای اقامت دائم کشور نیوزلند اقدام داشته باشد.

متقاضی خارجی که قصد درخواست برای ویزای ازدواج کشور نیوزلند را دارد، باید شرایط زیر را داشته باشد :

حداقل سن ۱۸ سال
عدم سوء پیشینه
قبولی در تست سلامت پزشکی
داشتن تابعیت کشور نیوزلند و حداقل ۱۸ ماه اقامت در کشور نیوزلند قبل از ارائه درخواست
تمکن مالی برای توانایی در پرداخت هزینه های زندگی برای خود، همسر و فرزندان در کشور نیوزلند (در صورتیکه شخص بتواند به دولت کشور نیوزلند ثابت کند که توانایی مالی برای پرداخت هزینه های زندگی و اقامتی خود و خانواده را برای حداقل سه سال داشته است، پس می تواند برای اخذ اقامت دائم کشور نیوزلند اقدام داشته باشد.)
گواهی اثبات داشتن درآمد ثابت از کار با تأییدیه فیش حقوقی
اثبات واقعی بودن ازدواج با تبعه کشور نیوزلند به اداره مهاجرت کشور نیوزلند
قبولی در مصاحبه سفارت یا کنسولگری کشور نیوزلند
کارت اقامت موقت در کشور نیوزلند به مدت دو سال برای زوجین که ازدواجشان صوری نیوده و کاملاً با شناخت قبلی و قانونی صورت گرفته است، توسط اداره مهاجرت کشور نیوزلند صادر می شود.
زوجین پس از ازدواج قانونی تحت شرایط حاکم بر ازدواج در کشور نیوزلند، می توانند با ارائه مدارک زیر برای اخذ ویزا از طریق ازدواج و دریافت کارت اقامت دوساله در کشور نیوزلند اقدام داشته باشند:
گواهی یا سند قانونی ازدواج
گذرنامه معتبر برای زوجین
شناسنامه و کارت شناسایی برای زوجین ( و فرزندان در صورت وجود)
عکسهای مشترک زوجین
مدارکی برای اثبات رابطه واقعی بین زوجین (ایمیلها، چت ها و گفتگوهای اینترنتی و مخابراتی، گفتگوها در شبکه های اجتماعی و …)
کارت اعتباری و حساب بانکی مشترک بین زوجین
قبوض پرداختی مشترک برای زندگی مانند آب، برق و …
اعلام محل سکونت در خاک کشور نیوزلند و اثبات داشتن زندگی مشترک در آن
تکمیل فرم درخواست برای اخذ ویزا
مدارکی نشان دهنده رابطه بین زوجین که نباید طبق قانون جزء محارم باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره دراخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور نیوزیلند  از طریق  تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

اخذ اقامت نیوزلند از طریق تولد فرزند

مهاجرت به نیوزیلند از طریق تولد فرزند، بر مبنای رابطه ی سیاسی و معنوی می باشد که پل ارتباطی اشخاص با دولت معین هستند. تمامی کشورهای دنیا در نظام حقوقی خود، تابع دو نوع سیستم خون و خاک می باشند . در سیستم خون ، تنها به بررسی تابعیت پدر و مادر طفل پرداخته میشود و این کاملا متعارض با تابعیت نژادی است. در تعریف سیستم خاک در مبحث تابعیت : به بررسی تابعیت در محل تولد فرد می پردازیم ، بدین شرح که اشخاص طبق سیستم خاک در هر محلی که متولد شده اند، تابعیت کشور محل تولد خود را اخذ می نمایند، در این مورد میتوان گفت که محل تولد ، قسمتی از قلمرو و سرزمین دولتی به شمار می رود . لذا در صورتی که تمامی کشورهای دنیا سیستم خاک را در اخذ تابعیت پذیرا باشند ، هیچگونه اختلاف و تعارضی بوجود نیامده و بی تابعیتی مورد پیدا نمیکند. در قانون تابعیت کشور نیوزلند که در سال ۱۹۴۸ تصویب شد, هیچ‌گونه مدت زمان سکونت برای متقاضی در نظر گرفته نشده است. مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند به دو صورت قابل اجرا میباشد: اخذ تابعیت از طریق خون و اخذ تابعیت از طریق نژاد.
قابل ذکر است که تا قبل از تاریخ ژانویه ۲۰۰۶, سیستم تابعیت نیوزلند بر اساس اصل خاک بود. یعنی به این واسطه هر شخصی که در خاک این کشور به دنیا بیاید, تابعیت این کشور را اخذ مینماید. اما پس از این تاریخ سیستم حقوقی اخذ تابعیت این کشور به سیستم حقوقی خون تبدیل تغییر یافت.
حالت دوم برای مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند ناظر به فرضی است که کودکی در خارج از نیوزیلند از پدری و مادری که خود تبعه یا مقیم دایم نیوزیلند است متولد شده یا پدرو مادر نیوزیلندی کودکی بی سرپرست را به فرزند خواندگی قبول بنماید که خود چند حالت دارد:
1-کودکی که بین سال های ۱۹۴۹ تا ۱۹۷۷ از پدر نیوزیلندی متولد شده باشد.
2-کودکی که بعد از سال ۱۹۷۸ از پدر و مادر نیوزیلندی متولد شده باشد که باید تقاضای تابعیت خود را تقدیم نمایند.
کودکی که در خارج از نیوزیلند از مادر نیوزیلندی ، بین سال های ۱۹۴۹ تا ۱۹۷۸ متولد شده باشد، اگرچه به وسیله مادر خود نیوزیلندی محسوب نمی شود اما می تواند تقاضای اعطای تابعیت نیوزیلندی کند.
به غیر از افراد مذکور افراد دیگری نیز جزء اتباع نیوزیلند شناخته می شوند:
3-تمام کودکانی که بعد از تاریخ ژانویه ۱۹۷۸ در خاک این کشور این به دنیا آمده اند و وضعشان به گونه ای که ممکن است بی تابعیت شوند، تابعیت نیوزیلند اعطا می شود.
4-کودکانی که پس از تاریخ آپریل سال ۲۰۰۵ در نیوزیلند یافت شوند و پدر و مادرشان معلوم نباشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در نیوزیلند ، افتتاح حساب بانکی در نیوزیلند ، اقامت و پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای نیوزیلند ، رفع دیپورتی اقامت نیوزیلند ،قبول وکالت در نیوزیلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در نیوزیلند

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور نیوزیلند از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور نیوزیلند همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در نیوزیلند می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در نیوزلند

1- تحصیل در نیوزیلند به زبان انگلیسی است و از این نظر برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج کشور مناسبی می باشد.
2- نظام آموزشی این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر از سطح آموزشی بالاتری برخوردار است.
3- هزینه های تحصیل در نیوزیلند نسبت به بسیاری از کشورها مانند استرالیا پائین تر است.
4- بر اساس رتبه بندی هایی که هر ساله از سوی نظام های رتبه بندی جهانی مانند QS، Shanghay و … صورت می گیرد، دانشگاه های برتر نیوزیلند همواره جزء ۳۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته اند.
5- اجازه کار تمام وقت بلافاصله پس از پایان تحصیل برای دانشجویان خارجی صادر می شود.
6- با تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند امکان کار در کشورهای مختلف دنیا برای فارغ التحصیلان وجود خواهد داشت.
نظام‌آموزشي‌ و چگونگي‌ ارزشيابي‌ مدارك‌ تحصيلي‌ دانشگاههاي‌ كشور نیوزیلند:

تحصيلات‌ پيش‌ دانشگاهي‌

‌  تحصيلات‌ ابتدايي‌(Primery Education)  در اين‌ كشور از 6 سالگي‌ آغاز مي‌شود و 8 سال‌ طول‌ مي‌كشد. با اتمام‌ تحصيلات‌ دوره‌ ابتدايي، تحصيل‌ در دبيرستان‌ (Secondary Education) كه‌ شامل‌ يك‌ دوره‌ 5 ساله‌ است‌ (From 3 to7)  آغاز مي‌شود)در مجموع‌ 13 سال‌ تحصيلي).البته‌ دروس‌ دانش‌آموزان‌ در سال‌ يازدهم‌ (From 5) تبديل‌ به‌ دروس‌ اختصاصي‌ مي‌شود. در پايان‌ سال‌هاي‌ يازدهم‌ School Certificate (From5)  دوازدهم‌ Sixth From Certificate (From 6) و سيزدهمNational Certificate (From 7) Higher School Certificate  سه نوع مدرك‌ دبيرستاني‌ صادر مي‌شود كه‌ هر كدام‌ به‌ ترتيب‌ براي‌ ورود به‌ يك‌ دسته‌ از مراكز آموزش‌ عالي‌ مانند كالج‌ها، پلي‌ تكنيك‌ها و دانشگاه‌ها معتبر است.
البته‌ در زلاندنو نظام‌ نوين‌ آموزشي‌ (NQF) معرفي‌ و جايگزين‌ نظام‌ قبلي‌ شده‌ است. در اين‌ مجموعه‌ دانش‌آموز از سال‌ يازدهم‌ (From 5) به بعد نظام‌Modular  را طي‌ مي‌كند كه‌ در آن‌ هر كس‌ حق‌ انتخاب‌ دروس‌ دلخواه‌ خود را دارد و با موفقيت‌ در امتحانات‌ در نظام‌ جديد آموزشي‌ فقط‌ يك‌ نوع‌ ديپلم‌ دبيرستان‌(National Certificate)  دريافت‌ مي‌كند.
نظام‌ آموزشي‌NQF  تمام‌ دوره‌ پيش‌ دانشگاهي، دانشگاهي‌ و تحصيلات‌ تكميلي‌ را تحت‌ پوشش‌ قرار مي‌دهد و از اين‌ رو كليه‌ تحصيلات‌ به‌ نظام‌ واحدي‌ تبديل‌ شده‌ است.

دوره‌هاي‌ تحصيلي‌

1(New Zealand Certificate ) پس از 5 سال تحصیل نیمه وقت ،با شرط داشتن دیپلم دبیرستان طی می شود.
 New Zealand Diploma Undergraduate Diploma) 2) شامل‌ يك‌ سال‌ پژوهش‌ و كار بعد از دوره New Zealand Certificate  است .
‌ Bachel) 3)  شامل سه‌ تا شش‌ سال‌ تحصيل‌ بعد از ديپلم‌ دبيرستان‌ است. طول‌ تحصيل‌ در اين‌ دوره‌ به‌ رشته‌ بستگي‌ دارد. اكثر رشته‌هاي‌ علوم‌ پايه، مهندسي، كشاورزي‌ و علوم‌ انساني‌ سه‌ تا چهار سال، رشته‌هاي‌ معماري، دندانپزشكي‌ و دامپزشكي‌ پنج‌ سال‌ و رشته‌هاي‌ پزشكي‌ شش‌ سال‌ به‌ طول‌ مي‌انجامد. مدارك‌ دوره‌Bachelor  را مي‌توان‌ به‌ صورت‌Honours   گرفت. براي‌ دوره‌هاي‌ سه‌ ساله‌Bachelor  بعد از يك‌ سال‌ تحصيل(كه‌ در مجموع‌ چهار سال‌ مي‌شود) مدرك‌Honours    صادر مي‌شود و دوره‌هاي‌ چهار ساله‌Bachelor   به‌ چهار دسته‌ Second (1 and 2), First و Third  تقسیم مي‌شود. بديهي‌ است‌ كه‌ مدرك‌Honours – First   بالاترين‌ وThird  پايين‌ترين‌ سطح‌ را دارد.
4 اخذ مدرك‌Post Gradute Diploma (PGD)  نيز بعد از گذراندن‌ دوره‌هاي‌ New Zealand Diploma ياBachelor  در دانشگاه‌هاي‌ اين‌ كشور ميسر مي‌شود. با دروس‌ اين‌ دوره‌ معمولاً‌ يك‌ دوره‌ پژوهش‌ نيز همراه‌ است‌ كه‌ يك‌ تا سه‌ سال‌ به‌ طول‌ مي‌انجامد و مدت‌ آن‌ به‌ برنامه‌ آموزشي‌ و رشته‌ بستگي‌ دارد.
 Master) 5)برای ورود به‌ اين‌ دوره، امتحاني‌ صورت‌ نمي‌گيرد، بلكه‌ با توجه‌ به‌ نمرات‌ دوره‌ Bachelor و معرف‌هاي‌ ارايه‌ شده‌ پذيرش‌ صادر مي‌شود. طول‌ مدت‌ اين‌ دوره‌ به‌ نوع‌ مدرك‌ Bachelor بستگي‌ دارد، بدين‌ صورت‌ كه‌ دو سال‌ تحصيل‌ بعد از دوره‌ سه‌ ساله‌ Bachelor و يك‌ سال‌ تحصيل‌ بعد از دوره‌ چهار ساله‌Bachelor (Honours)   لازم‌ است. دوره‌هاي‌Master  با درس‌ و پژوهش‌ همراه‌ است.
 Ph.D.) 6)این دوره‌ فقط‌ پژوهشي‌ است‌ و مدتش‌ حداقل‌ 3 سال‌ و حداكثر 6 سال‌ است، كه‌ در پايان‌ دانشجو بايد از پايان‌ نامه‌ خود شفاهاً‌ دفاع‌ كند، البته‌ در برخي‌ موارد از دانشجويان‌ امتحان‌ كتبي‌ نيز گرفته‌ مي‌شود.
در نظام‌ آموزشي‌ زلاندنو، همانند انگلستان‌ گرفتن‌ مدرك‌Ph.D.   به‌ طور مستقيم، پس‌ از Bachelor نيز امكان‌پذير است‌ كه‌ در اين‌ صورت‌ دانشجو بايستي‌ وضعيت‌ علمي‌ كاملاً‌ مطلوبي‌ داشته‌ باشد.

‌نحوه‌ ارزشيابي‌ مدارك‌ تحصيلي‌

1-مدارك‌New Zealands Diploma, New Zealand Certificate  و كليه‌ مدارك‌ 2 يا سه‌ سال‌ تحصيل‌ كه‌ منجر به‌ اخذ مدرك‌Bachelor  نمي‌شود، بعد از ديپلم‌ دبيرستان، “كارداني” ارزشيابي‌ مي‌شود.
2-مدارك‌ ذكر شده‌ در بند يك‌ به‌ همراه Post Gradute Diploma (PGD) در مجموع‌ “كارشناسي” ارزشيابي‌ مي‌شود.
3- مدارک Bachelor بعد از ديپلم‌ دبيرستان‌ از دانشگاه‌هاي‌ گروه‌ 1 و 2، “كارشناسي” ارزشيابي‌ مي‌شود.
4-براي‌ مدارك‌PGD ، بعد از كارشناسي، فقط‌ صحت‌ صدور صادر مي‌شود.
5-مدارك‌Master   از دانشگاه‌هاي‌ گروه‌ 1 با شرط‌ داشتن‌ مدرك‌ كارشناسي، “كارشناسي‌ ارشد” ارزشيابي‌ مي‌شود.
6-مدارك‌Ph.D.  از دانشگاه‌هاي‌ گروه‌ 1 با شرط‌ داشتن‌ مدرك‌ كارشناسي‌ ارشد، “دكترا” ارزشيابي‌ مي‌شود.

زبان

نیوزیلند دارای سه زبان رسمی: زبان انگلیسی، Maori و زلاند نولاند است. Te Reo Maori (زبان موری) در سال ۱۹۸۷ به یک زبان رسمی تبدیل شد. زبان اشاره ای نیوزیلند (NZSL)، زبان اصلی جامعه ناشنوا در نیوزیلند، در سال ۲۰۰۶ به زبان رسمی تبدیل شد.
همه دانشجویان بین المللی تحصیل در نیوزیلند که می خواهند در نیوزیلند تحصیل کنند، می توانند در همه جا به انگلیسی صحبت کنند. با این حال، زبان موری در برخی از مکان ها، مانند Onehunga یا Nguru وجود دارد.

شرایط تحصیل در نیوزیلند بدون مدرک زبان

دانش آموزان بین المللی که زبان اول آن ها انگلیسی نیست در معرض معافیت های خاصی در نیوزلند برای ارائه مدرک زبان قرار می گیرند. در حال حاضر این معافیت ها محدود به موسسات درجه اول هستند که روش های خاص خود را برای تعیین مهارت در زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی دارند. با این حال، نتایج این آزمون ها باید با IELTS برابر باشد این به این معنی است که روشهای تست این موسسات باید به همان کیفیت بین المللی مانند IELTS باشد.
برای لغو نمره IELTS، مجبور خواهید بود که موسسه رتبه اول خود را در مقطع ابتدایی زبان انگلیسی (همانطور که در بالا ذکر شد)، علاوه بر برآورده شدن معیارهای ارزیابی خود متقاعد کنید. آیا کمبود نمره IELTS در اخذ ویزا مشکل ایجاد خواهد کرد؟ شما باید درک کنید که کل نمره آیلتس نشان دهنده تمام مهارت زبان انگلیسی شماست. با به روز رسانی های جدید در سیاست های NZQA برخی از موسسات می توانند بدون نیاز به نمره IELTS پذیرش دهند.
در حالی که مقامات ویزای نیوزلند به خوبی از معافیت های IELTS برای موسسات خاص آگاه هستند، هنوز انتظار می رود که مهارت های خود را در زبان انگلیسی به آنها اثبات کنید. اگر این کار را نکنید، ممکن است از شما بخواهند برای مصاحبه به سفارت بروید تا بتوانند انگیزه شما را برای تحصیل در نیوزلند ارزیابی کنند. اگر آن ها از با مصاحبه شما راضی باشند، کمبود نمره IELTS اختلالی در صادر شدن ویزا برای شما ایجاد نخواهد کرد.

پذیرش بدون مدرک زبان در نیوزلند

تنها موسسات درجه اول می توانند نمرات IELTS را برای دانش آموزان بین المللی رد کنند. معیار دقیق برای پذیرش برنامه های بدون نمره آیلتس از موسسه به موسسه دیگر متفاوت خواهد بود. تحصیل در محیط انگلیسی، باعث می شود که مهارت زبان انگلیسی شما خوب شود و اگر شما نمره ی IELTS برای ارائه نداشته باشید می توانید در موسسات گروه 1 شروع به تحصیل کنید.
موسسات رده 1 تمام مهارت های دانشجویان خارجی را در زبان انگلیسی با استفاده از تست های خود ارزیابی می کنند. این ارزیابی به صورت شخصی، الکترونیکی و یا بر روی تلفن اتفاق می افتد. اگر شما موسسه خود را قانع کنید که درک خوبی از زبان انگلیسی دارید احتمالا نمره IELTS را برای شما لغو خواهند کرد.

مهارت زبان انگلیسی در نیوزلند

به کسانی که از مهارت های زبان انگلیسی خود اطمینان دارند، توصیه می کنیم نگران نباشند. اما کسانی که می دانند زبان بلد نیستند، باید قبل از درخواست تحصیل در خارج از کشور از کلاس های زبان انگلیسی استفاده کنند و یا فعالانه در جهت بهبود یادگیری زبان انگلیسی تلاش کنند. در نهایت، یادگیری مهارت های زبان انگلیسی به شما در تحصیل در خارج از کشور، استخدام شدن و کار کردن در خارج از کشور بسیار کمک خواهد کرد.
تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی در نیوزلند سه تا چهار سال طول میکشد و ۱۰ ساعت دانشجو حق اجازه کار را دارد و هزینه تحصیل در نیوزیلند در مقطع لیسانس سی هزار دلار میباشد و هزینه های زندگی در نیوزلند ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه میباشد.
نمره شش آزمون آیلتس آکادمیک و یا نمره بالا در  ازمون تافل برای تحصیلات در نیوزلند است
تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد در نیوزلند به سه دسته تقسیم میشود دانشجویانی در سطح عالی با  مدرک زبان  آیلتس آکادمیک -معدل بالای ۱۷ -مدرک لیسانس دانشگاهی معتبر و داشتن مقالات isi و رزومه قوی هستند هزینه های تحصیلی و زندگی را دانشگاه پرداخت میکند که تحصیل رایگان نیوزلند به این شکل میباشد.
دسته دوم دانشجویان معمولی هستند که از دریافت مدرک لیسانس خود دوسال میگذرد که تمام هزینه های تحصیلی و زندگی تحصیل ارشد در نیوزلند به عهده خود دانشجو میباشد. دسته سوم  که بیشتر از دوسال از زمان دریافت مدرک لیسانسشان میگذرد نیز به همین روال هست.شرایط کار و تحصیل در نیوزیلند هفته هر دانشجو که تحصیل ارشد در نیوزیلند را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند بیسست ساعت در هفته میباشد. و هزینه تحصیل در نیوزلند کارشناسی ارشد  ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار میباشد.
تحصیل در مقطع دکترا یا phd در نیوزلند سه تا شش سال طول میکشد دفاع از پایان نامه به صورت شفاهی و کتبی میباشد دانشجویانی که معدل بالای ۱۷ – مدرک زبان و مقاله ISI داشته باشند تحصیل رایگان دکتری در نیوزلند را انجام دهند اجازه هفته ای ۳۰ ساعت کار در هفته برای ادامه تحصیل دکتری در نیوزلند را دارا هستند.
هزینه ماهیانه زندگی در نیوزیلند ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه میباشد.و هزینه تحصیل در نیوزیلند سالیانه ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار میباشد.
یک سال تحصیلی در نیوزیلند از اواخر فوریه (بهمن) آغاز و در نوامبر (آبان) پایان می‌یابد. زمان ثبت‌نام اکثر دانشگاه‌ها در جولای (تیر) است.
در صورت عدم تسلط کامل و کسب حدنصاب قبولی برای نمرات زبان و مدرک آیلتس و تافل، امکان تکمیل زبان انگلیسی در کشور نیوزلند ‌وجود داشته و پس از تکمیل زبان، می‌توان مجددا در امتحان شرکت کرد و حد نصاب رو کسب کرد.

رشته پزشکی در نیوزیلند

دوره های علوم پزشکی در نیوزیلند

رشته پزشکی از محبوبترین رشته ها میان دانشجویان بین المللی است و بسیاری از افرادی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند، به خاطر دو دانشگاه پزشکی معروف کشور، دانشگاه اوکلند (University of Auckland) و دانشگاه اوتاگو (University of Otago)، تحصیل در نیوزیلند را انتخاب می کنند. هر دوی این دانشگاه ها به خاطر دوره های پزشکی و همچنین امکانات پژوهشی برجسته و فرصت های تاثیرگذاری که برای دانشجویان فراهم می کنند، در سطوح بین المللی مشهور و شناخته شده هستند. دوره های پزشکی در نیوزیلند، عموما دوره های 6 ساله ی بسیار چالش برانگیزی هستند. با اینحال، بعد از پایان این دوره، فرد می تواند در یک مسیر شغلی موفقیت آمیز و بسیار ارزشمند در حرفه ی جذاب و محترمانه ی صنعت پزشکی مشغول به کار شود.

دلایل تحصیل در رشته پزشکی

هزینه یکی از موارد مهمی است که بر انتخاب محل تحصیل تاثیر می گذارد. این هزینه مخارج  آموزش و همچنین هزینه ی زندگی را در بر می گیرد. دولت نیوزیلند تمرکز زیادی بر بخش آموزش دارد و دانشجو فرصت های زیادی برای تحصیل و پژوهش در این کشور خواهد داشت. هنگامی که بحث تحصیل در نیوزیلند مطرح می شود، می توان مزایای زیادی برای تحصیل در این کشور بیان کرد. از جمله:
نیوزیلند کشوری زیبا با مکان های دیدنی و عالی است و مکانی عالی برای تحصیل در خارج از کشور محسوب می شود. تپه های سبز، سواحل شنی، ماسه های طلایی و جنگل های بارانی و باشکوه این کشور واقعا ارزش لذت بردن را دارند. جمعیت این کشور حدود 4 میلیون نفر است که بسیار خونگرم و مهربان می باشند. از آنجایی که این کشور مردمی از فرهنگ های مختلف دارد، باعث می شود که فرد از تجربه های بسیار غنی بهره مند شود.
نیوزیلند به خاطر آموزشی با کیفیت بالا که مبتنی بر سیستم آموزش بریتانیا است، مشهور می باشد. محیط یادگیری در این کشور دوستانه، امن و مجهز به مدرن ترین امکانات می باشد. به علاوه انواعی از دوره های مختلف در دانشگاه ها و موسسات این کشور ارائه می شوند. مدارک تحصیلی که از این کشور اخذ می شوند از اعتبار بین المللی در سطح جهانی برخوردار هستند.
یکی دیگر از مزایای تحصیل در کشور نیوزیلند، هزینه های پاییز زندگی و تحصیل است. به علاوه برای پایین آوردن هزینه های خود می توانید از بورسیه های فراهم شده در این کشور، بهره مند شوید.
کشور نیوزیلند کشوری امن است که استایل زندگی بسیار خوبی دارد. نرخ جرم و جنایت در این کشور کاملا پایین است و به راحتی می توانید به جامعه ی آن ملحق شوید زیرا هر ساله دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف برای ادامه ی تحصیلات عالی خود به این کشور می آیند.
این کشور از نیازهای دانشجویان بین المللی آگاه است. بنابراین مقامات نیوزیلند برای داحتی دانشجویان دفتر بین الملل را که خدماتی برای دانشجویان بین المللی ارائه می نماید، دایر نموده اند.
رشته های ارائه شده در دانشگاه های علوم پزشکی نیوزیلند

دانشگاه های پزشکی نیوزیلند در کنار دوره های عمومی پزشکی، دوره های زیر را نیز ارائه می دهند:

پزشکی
دندانپزشکی
دامپزشکی
پرستاری
داروسازی
سلامت جامعه
فیزیوتراپی
علوم آزمایشگاهی
دانشگاه های پزشکی نیوزیلند
دانشگاه اوکلند (The University of Auckland)
دانشگاه اوتاگو (University of Otago)
دانشگاه کانتربری (University of Wellington)
دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون (Victoria university of Wellington)
دانشگاه ماسی (Massey University)
دانشگاه وایکاتو (University of Waikato)
دانشگاه لینکلن (Lincoln University)
دانشگاه فناوری اوکلند (AUT)

تحصیلات پزشکی در نیوزیلند: دوره های 6 ساله پزشکی

سال اول تحصیلات پزشکی دانشگاه های نیوزیلند، مربوط به علوم بهداشتی و درمانی (Health Science First Year) می باشد که تکمیل این سال پیش نیاز ورودی حرفه ای در حوزه ی مراقبت های بهداشتی یا تحقیقات پزشکی و بیوپزشکی است. در این حرفه شما می توانید به صورت خصوصی یا در کلینیک های دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، صنعت یا سرویس فوریت های پزشکی مشغول به کار شوید.
آموزش سال اول (HSFY) ، به آموزش های علمی عمومی همانند: شیمی، زیست شناسی، فیزیک، بیوشیمی، سلامت جامعه و مطالعات رفتاری اختصاص داده شده است. و باعث پرورش موارد زیر می شود:
ارتباط متقابل بین حوزه های مختلف دانش در علوم بهداشت
درک صحیح اصول و مفاهیم گسترده زیربنای همه ی علوم طبیعی و بیوپزشکی
درک قوی، تعهد، هیجان و اشتیاق به علم و روش های علمی
آگاهی از علت و نحوه ی ارتباط این دانش با مطالعه بیماری و سلامت
در طول آموزش سال اول، دانشجو می توانید برای پذیرش به هر یک از به دوره ی تخصصی برای تبدیل شدن به یک پزشک، دندانپزشک، داروساز، فیزیوتراپ، یا متخصص علوم آزمایشگاهی درخواست دهد.
2 سال علوم پایه: 2 سال از 6 سال دوره ی پزشکی مربوط به یادگیری علوم پایه پزشکی و عملکرد طبیعی و غیرطبیعی سیستم های بدن می باشد. پرورش دانش فردی، تاثیرات اجتماعی بر سلامت و بیماری و نقش پزشک در این دوره پوشش داده می شوند آموزش های این دو سال در قالب گروه های آموزشی کوچک، سخنرانی و کلاس های آزمایشگاهی برگزار می گردند.
3 سال مطالعات بالینی: دانشجویان در این سه سال طیف وسیعی از زمینه های پزشکی بالینی را تجربه می کنند. و این دوره تا پایان سال پنجم، با تمرکز بیشتر بر حوزه های تخصص پزشکی و جراحی ادامه می یابد. امتحانات نهایی در پایان هر ترم برگزار می شود که دانشجو قبل از ورود به سال ششم (سال نهایی) باید در آن قبول شود. سال آخر تحصیلات پزشکی دانشجویان به صورت انترن های تحت تعلیم آموزش می بینند و مجددا محل آموزش در بیمارستان هاست اما تفاوت این است که اکنون فعالیت ها و مسئولیت پذیری های بیشتری را در قبال مراقبت از بیمار به عهده دارند.

شرایط تحصیل پزشکی در نیوزیلند

مهمترین دوره ی پزشکی که در هر دو دانشگاه اوکلند و اوتاگو ارائه می شود، دوره های لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی است. متقاضیان بین المللی قبل از اپلای باید دروس مرتبط در علوم بهداشت و سلامت، علوم بیوپزشکی و موارد مشابه را گذرانده باشند. دانشجویانی که قصد تحصیل در نیوزیلند را دارند باید قبل از ماه ژوئن در سال آخر دبیرستان، برای آزمون ورودی علوم پزشکی و بهداشت و درمان عمومی در مقطع کارشناسی (UMAT) نیز ثبت نام کنند. این آزمون در ماه جولای برگزار می شود. از نتایج آزمون برای تعیین مناسب بودن و به چالش کشیدن مهارت های تفکر انتقادی و ارتباطی و دانش علمی دانشجو، استفاده می شود. هر یک از دانشجویان آینده که زبان اولشان انگلیسی نیست باید با آزمونهایی همانند آیلتس مهارت خود در این زبان را ثابت نمایند. نمره ی کل 7.5 در این آزمون الزامی است و دانشجویان در هر یک از مهارت ها نباید امتیازی کمتر از 7.0 کسب کرده باشند. در صورتی که مدرک لیسانس یا ارشد خود را قبل از یکی از دانشگاه های نیوزیلند گرفته باشید، داشتن مدرک آیلتس مورد نیاز نیست.

شهریه ی تحصیل در رشته ی پزشکی در نیوزیلند

هزینه ی تحصیل در رشته ی پزشکی در نیوزیلند برای دانشجویان داخلی تقریبا 40,000 یورو در سال  است. شهریه ی دانشجویان بین المللی دوره های پزشکی نیوزیلند در هر دانشگاه متغیر است. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در رشته ی پزشکی در نیوزیلند (در مقطع کارشناسی) باید به طور میانگین 75,000 دلار نیوزیلند را در نظر داشته باشند. هزینه ی آموزش های عالی دوره پزشکی به طور متوسط 37,080 دلار نیوزیلند می باشد.

شهریه ی دوره های پزشکی دانشگاه اوتاگو:

شهریه ی سال ورودی (2017): 30,960 دلار
شهریه ی سال های پیش بالینی (سال دوم و سوم) در سال 2017: 70,000 دلار برای هر سال
شهریه ی سال های بالینی (سال چهارم، پنجم و ششم) در سال 2017: 80,000 دلار برای هر سال
شهریه ی دوره های پزشکی دانشگاه اوکلند:
کارشناسی علوم بهداشت و درمان (دوره ی یک ساله ی پیش پزشکی): 32,392 دلار
دوره های MBChB: تقریبا 72,896 (سالیانه)
شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند
خانه  تحصیل و اعزام دانشجو  شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

 بر اساس شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند دانشجویان بین المللی مسئول پرداخت میزان تفاوت بین هزینه های دانشجویان بین المللی و دانشجوهای داخلی می باشند.

انواع شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

دانشگاه Canterbury این بورس تحصیلی را به دانشجویان ممتاز بین المللی که تحصیلات لیسانس خود را در دانشگاه به اتمام رسانده باشند ارائه می دهد. این بورس تحصیلی در حال حاضر دارای ارزش 10000 دلار، 15000 و 20000 دلار می باشد.

 بورس های تحصیلی دانشگاه  Aucklandنیوزلند

بورس های تحصیلی بانک ژاپن برای توسعه آسیا (ADB-JSP) برای تامین شرایط لازم برای شهروندان ADB و اعضای در حال توسعه این کشورها به منظور گذراندن تحصیلات تکمیلی موسسات دانشگاهی همکار در نواحی آسیایی و اقیانوسیه می باشد. دانشگاه Auckland یک موسسه همکار در این برنامه می باشد. این بورس تحصیلی هزینه شهریه، بلیط هواپیما، هزینه های معمول زندگیدر Auckland و بیمه سلامت و پزشکی در نیوزلند را تامین می نماید.

بورس های تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه Otago نیوزلند

جایزه تحصیل در روسیه در مقطع فوق لیسانس دانشگاه Otago هزینه های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی ای که دارای فوق لیسانس بر اساس تز مشخص می باشند فرآهم می نماید. این بورس تحصیلی شامل 13000 دلار نیوزلند بعنوان کمک هزینه سالیانه و هزینه های تحصیلی بین المللی می باشد.

بورس های تحصیلی فوق لیسانس Victoria

برای تشویق محققان مقاطع تحصیلات تکمیلی در Victoria، این دانشگاه بورس های تحصیلی ای را برای دانشجویانی که قصد شروع تحصیلات تمام وقت، بر اساس تحقیقان در مقطع فوق لیسانس دارند فراهم می نماید. این بورس های تحصیلی روسیه  شامل 15000 دلار برای مصارف مورد لزوم به همراه هزینه های داخلی می باشد.
اسامی موسسات آموزشی نیوزیلند مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری
دانشگاههای و کالج های نیوزیلند مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات – پیوند به وب سایت دانشگاهها.

الف) دانشگاه‌ها و کالج های درجه یک یا ممتاز

(1- University of Auckland
2- University of Canterbury
3- Lincoln University
4- Massey University
5- University of Otago
Victoria University of Wellington -6
The University of Waikato -7

گروه‌ دو، فقط‌ تا سطح‌ کارشناسی

1- Auckland University of Technology
2- صرفاً در مقطع كارشناسی ارشد با شرط آزمون قابل بررسی و ارزشیابی می باشد.
3- Wellington Institute of Technology
4- Christchurch Polytechnic
5- Universal College of Learning (UCOL) (Manawatu Polytechnic و Wanganui Regional Community Polytechnic از تلفیق دو دانشگاه)
6- Manukau Institute of Technolgy
7- Nelson Marlborough Institute of Technology
8- Northland Institute of Technology
9- Otago Polytechnic
10- Southern Institute of Technology
11- Tairawhiti Polytechnic
12- Unitec New Zealand
13- Waiariki Institute of Technology
14- Waikato Institute of Technology
15- Messay University-Wellington
16- Whitireia Community Polytech
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور نیوزیلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت نیوزیلند وکیل تخصصی ، ویزای توریستی نیوزیلند وکیل تخصصی ، سفارت نیوزیلند وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی نیوزیلند وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری نیوزیلند وکیل تخصصی ، ویزای کاری نیوزیلند وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج نیوزیلند وکیل تخصصی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  نیوزیلند” زلاندنو “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از نیوزیلند” زلاندنو ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  برای ایرانیان .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور نیوزیلند” زلاندنو “توسط وکیل مهاجرتی پایه یک دادگستری (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور نیوزیلند” زلاندنو ” .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و نیوزیلند” زلاندنو ” .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت نیوزیلندی ثبت شده در کلیه مناطق کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
5- اخذ بیمه سلامت کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده نیوزیلندی در کلیه مناطق کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  نیوزیلندی  در کلیه مناطق کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  ..
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور نیوزیلند.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  ..
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای نیوزیلند” زلاندنو ”  .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  نیوزیلند” زلاندنو ”  .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  نیوزیلند.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور نیوزیلند” زلاندنو ”  .
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.دریافت پاسپورت نیوزیلند ، دریافت ویزای توریستی نیوزیلند ، وقت سفارت کانادا ، دریافت ویزای تحصیلی نیوزیلند ، دریافت ویزای سرمایه گذاری نیوزیلند ، دریافت ویزای کاری نیوزیلند ، دریافت ویزای ازدواج نیوزیلند