دریافت پاسپورت مکزیک ، دریافت  ویزای توریستی مکزیک توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه مکزیک توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت مکزیک ، دریافت  ویزای توریستی مکزیک توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه مکزیک توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مکزیک از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در مکزیک *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر مکزیک * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در مکزیک * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در مکزیک * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در مکزیک * مشاور رفع ریجکتی ویزای مکزیک * مشاور رفع دیپورتی از کشور مکزیک * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور مکزیک توسط وکیل متخصص و بین المللی (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت مکزیک ، اخذ ویزای توریستی مکزیک ، وقت سفارت مکزیک ، اخذ ویزای تحصیلی مکزیک ، اخذ ویزای سرمایه گذاری مکزیک ، اخذ ویزای کاری مکزیک ، اخذ ویزای ازدواج مکزیک

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور مکزیک (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور مکزیک از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور مکزیک

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک  از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مکزیک از طریق تولد

مشخصات کشور مکزیک

پایتخت : مکزیکوسیتی
زبان : اسپانیا ، انگلیسی ،  فرانسوی
نوع حکومت : جمهوری
 مساحت : 1/972/550 کیلومتر مربع
جمعیت : 121/736/809 نفر
واحد پول : پزو
 دین : کاتولیک
همسایگان :ایالات متحده آمریکا ، گواتمالا، بلیز ، اقیانوس آرام ، خلیج مکزیک ، دریای کارائیب

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور مکزیک را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور مکزیک آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در مکزیک ، افتتاح حساب بانکی در مکزیک ، اقامت و پاسپورت مکزیک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مکزیک ، رفع دیپورتی اقامت مکزیک ،قبول وکالت در مکزیک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مکزیک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور مکزیک توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور مکزیک را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

اجازه ورود

در اقامت کوتاه مدت تا ۹۰ روز، مجوز ورود و اقامت (PIP) برای شهروندان کشورهای موجود در فهرست لغو ویزا صادر می شود. مهر این موارد در گذرنامه وارد می شود. امکان تمدید اقامت تا حداکثر ۹۰ روز با مجوز اقامت موقت (PTP) وجود دارد، که به شما امکان اقامت در مکزیک  برای ۱۸۰ روز در هر تقویم سالانه می دهد. لطفا توجه داشته باشید که هیچ کدام از این مجوز ها به شما امکان استخدام نمی دهید. با این حال، می توان از آنها در سفر یا جلسات کاری استفاده کرد. اگر از طریق کشورهای همسایه  وارد کشور شوید، مطمئن شوید که گذرنامه شما از طرف مقامات مهاجرت تأیید و مهر شود، در غیر این صورت ممکن است با خروج از کشور جریمه شوید.

انواع ویزا

در مکزیک  انواع مختلف ویزا وجود دارد و در صورتی که شما ملیت کشوری را دارید که واجد شرایط ازدواج نیستید یا برای بیش از سه تا شش ماه قصد کار و زندگی در مکزیک  دارید، تنها می توانید برای چند نوع ویزاها درخواست دهید. خلاصه ای از آنها در اینجا ارائه می شود .
تحت قوانین مهاجرتی مکزیک  سه نوع ویزای کلی وجود دارد که هر کدام دارای زیرمجموعه های مربوط به خود هستند: ویزای تجاری، ویزای موقت و ویزای اقامت

ویزای تجاری (NE)

این دسته به طور کلی برای نمایندگان یا مدیران ارشد شرکت های خارجی صادر می شود که علاقمند به ایجاد یا تقویت روابط تجاری خود با مکزیک  و شرکت های محلی یا دفاتر و شرکت های وابسته در مکزیک  هستند. این ویزا امکان ورود متعدد در طول یک دوره چهار ساله با حداکثر مدت اقامت یک ساله در هر بار ورود فراهم می کند. مهاجرانی که با این نوع ویزا به مکزیک  می آیند اجازه کار و اشتغال ندارند. ویزای NE به چهار زیر شاخه تقسیم می شود: طبق قوانین جدید ویزا، NE-1 در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا افراد برای ۱۸۰ روز در مکزیک  اقامت داشته باشند.

ویزای موقت (TP)

اکثر مهاجران از این دسته ویزا در هنگام برنامه ریزی سفر خود استفاده می کنند. تعداد ۱۴ زیر شاخه از جمله برای مقاصدی که در هیچ دسته دیگری جای نمی گیرد، وجود دارد. با این حال، ویزای کار موقت (TP-4) همان است که شما به دنبال اخذ آن هستید.
ویزای TP-4 برای قرارداد کاری با شرکت مکزیکی  و یا ارائه خدمات به افراد یا شرکت ها در مکزیک  صادر می شود. این نوع ویزا برای حداکثر سه سال قرارداد کاری معتبر است و سپس می توان آن را تمدید کرد. شایان ذکر است که در برخی از حرفه ها و مشاغل (مانند پزشکی، مهندسی، زیست شناسی، حقوق و …) می توانید ویزای TP-4 خود را دریافت کنید، اما قبل از شروع کار، باید به دستگاه نظارتی مربوطه مراجعه کنید.
ویزای TP-4 را می توان گسترش داد تا همسر و فرزندان شما را نیز شامل شود و به آنها ویزا تعلق گیرد. با این حال، این ویزا به همسر شما اجازه اشتغال نمی دهد.
هر نوع ویزای موقتی با اقامت بیش از ۱۸۰ روز از تقویم سالانه در خارج از مکزیک  لغو می شود.

ویزای اقامت (RE)

اگر یکی از شش نوع ویزای اقامت موقت (از جمله TP-4) دارید، می توانید برای ویزای اقامت درخواست دهید. اگر ویزای همسر T-10 دارید، در مدت سه سال باید برای ویزای موقت درخواست دهید. مزایای اصلی این نوع ویزا مدت اعتبار آن (تا پنج سال، حداکثر دو سال مستمر در خارج از مکزیک  ) و اجازه هر گونه اشتغال است. ویزای اقامت باید هر پنج سال یکبار تمدید شود.

ثبت نام

اگر ویزای شما بیش از سه ماه اعتبار دارد، باید در عرض ۱۵ روز پس از ورود در اداره مهاجرت مکزیک  ثبت نام کنید. سپس یک کارت شناسایی خارجی برای شما صادر می شود. اگر کارفرما یا آدرس شما تغییر کند، باید اطلاع رسانی کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا مکزیک  :

ویزا توریستی :

 1 – اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
 2 – رزرو بلیط رفت و برگشت
 3 – رزرو هتل
 4 – دعوتنامه

ویزا کاری :

1 – اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
2 – قرار داد کاری

ویزا بازرگانی :

1 – اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه .
2 – نامه از شرکتی در مکزیک  که در آن ذکر شده باشد برای انجام چه معامله ای عازم مکزیک  هستید .
3 – نامه از شرکت ایرانی که در آن نوع فعالیتی که در مکزیک  دارید نوشته شده باشد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت مکزیک ، دریافت ویزای توریستی مکزیک ، وقت سفارت مکزیک ، دریافت ویزای تحصیلی اتریش ، مکزیک ویزای سرمایه گذاری مکزیک ، دریافت ویزای کاری مکزیک ، دریافت ویزای ازدواج مکزیک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

 شیوه های سرمایه گذاری خارجی در مکزیک

مکزیک پس از بحران مالی جهانی سال ۲۰۰۸ بسیار قوی تر شده و از لحاظ مالی ثبات بیشتری یافته است. نرخ رشد این کشور ۵/۲ درصد است و از لحاظ سیاسی قدرت بزرگی در آمریکای لاتین محسوب می شود.  دولت این کشور چندین برنامه و کمپین آگاهی عمومی برای کمک به جذب سرمایه گذاری خارجی راه اندازی کرده است. سرمایه گذارانی که در پی ایده های سرمایه گذاری جایگزین هستند باید فرصت ها و امکان رشد در مکزیک را مورد نظر داشته باشند.

سرمایه گذاری در سهام یک شرکت مکزیکی

یکی از ساده ترین روش های سرمایه گذاری در مکزیک از خارج از کشور سرمایه گذاری در سهام شرکتی است که در این کشور فعالیت دارد. از آنجا که معاملات سهام براساس مبادلات محلی انجام می شود، سرمایه گذاران خارجی می توانند قبض های سپرده ی شرکتهای خارجی  بخرند. به عنوان مثال یکی از بزرگ ترین بانک ها در  مکزیک واقع است. و این بانکها خدمات و تولیدات مالی متنوعی را برای مکزیک ، آمریکای لاتین و منطقه کارائیب فراهم می کند.

سرمایه گذاری از طریق صندوق قابل معامله در بورس یا ETF متمرکز در مکزیک

آن دسته از سرمایه گذارانی که بدون سرمایه گذاری در سهام فردی قصد ارائه ی سهام به مکزیک  دارند باید از یک ETF استفاده کنند. دو نوع ETF وجود دارد که به ویژه بر کشور مکزیک متمرکز است و سایر ETF ها در دسته ی آمریکای لاتین و بازار نوظهور قرار می گیرند. هر دو روشهای متنوعی را برای سرمایه گذاری در ۲۷ سهام مکزیک ارائه می دهند.
سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:  املاک در مکزیک در حال شکوفایی است بخصوص املاک مخصوص تعطیلات در نتیجه ی هجوم بازنشستگان به این کشور. همین که ملکی پیدا شود قولنامه ی خرید باید تکمیل گردد. این توافق نامه اجازه ی انتقال حقوق املاک را به خریدار می دهد. حقوق ملک باید انتقال یافته و سپس در اداره ثبت ادوات عمومی ثبت گردد. کسب مالکیت نیز باید در اداره ی مذکور انجام شود. اگر قوانین و مقررات اساسی املاک و مستقلات مکزیک رعایت گردد، دولت این کشور هیچ گونه مالیات مضاعف و مسئولیت های مالی و حقوقی را به سرمایه گذاران خارجی تحمیل نمی کند. قابل ذکر است که خرید ملک به طور مستقیم اقامت به شما نمیدهد اما راهی برای سرمایه گزاری در مکزیک است.

 سرمایه گذاری در بخشهای ویژه

مکزیک  به طور جدی از سرمایه گذاری خارجی در بخشهای تجارت محصولات کشاورزی، تولید و خدمات استقبال می کند. بخش تجارت محصولات کشاورزی این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد که در زمینه­های در حال رشد سوختهای زیستی، گوشت گاو، لبنیات، باغبانی، کاکائو و پرورش آبزیان سرمایه گذاری نمایند. بخش تولید نیز سرمایه گذاری در زمینه های خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مصالح ساختمانی، فلزکاری، سیستم های مُد و پلاستیک را به خارجیها پیشنهاد می دهد. از سوی دیگر سرمایه گذاران خارجی در بخش خدمات می توانند در زمینه های نرم افزار، برون سپاری، سهام خصوصی، زیرساخت های هتل، مراکز خدمات مشترک، محصولات نفت و گاز و انرژی فعالیت داشته باشند. چنانچه قصد دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید وزارت بازرگانی و گردشگری مکزیک بهترین منبع بشمار می رود.

تأسیس شرکت در مکزیک

مکزیک انگیزه های سرمایه گذاری مختلفی را برای فعالیت شرکتها در این کشور ارائه می دهد. چندین سازمان منطقه آزاد تجاری در سراسر این کشور وجود دارد که مشوق های قابل توجهی را برای شرکتها ارائه می دهند. نرخ مالیات بر درآمد این کشور ۱۵ درصد است و هیچ گونه مالیات بر ارزش افزودهای اعمال نمی شود. مواد خام، ورودیها و کالاهای فروخته شده در منطقه ی ملی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند. براساس ساختار شرکت دولت نیز معافیت و کسر مالیات بر درآمد را اعمال می کند. مشوق  های مذکور مکزیک را به یکی از پرطرفدارترین کشورهای کسب و کار در جهان تبدیل می کند.

سایر نکات

سرمایه گذاری خارجی در تمام بخشها به جز فعالیتهای مرتبط با دفاع، امنیت ملی و کار با زباله های سمی و دفع مجاز است. هیچ گونه شرایط اجرایی واضح و مشخصی برای ورود و بکارگیری سرمایه گذاری خارجی در مکزیک وجود ندارد ،  با این حال مشوق های صادراتی برای بهره برداری از مناطق آزاد تجاری وجود دارد. سرمایه گذاری خارجی و حضور تجاری در مکزیک مستلزم ثبت در اداره نظارت شرکتها و اتاق بازرگانی محلی است. این کشور به عنوان مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری خارجی به جایگاه مهمی دست یافته است و فرصت های بسیاری جهت سرمایه گذاری در تمام مناطق آن وجود دارد. در واقع براساس کنفرانس سازمان ملل درباره ی توسعه و بازرگانی، مکزیک یکی از ۳۰ کشوری بشمار می رود که دارای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در جهان است.

مراحل قانونی سرمایه گذاری در مکزیک

چگونه از انجام مراحل لازم جهت اخذ ویزا براساس سرمایه گذاری خود در مکزیک اطمینان یابید؟
ابتدا باید متذکر شویم که سه راه اصلی سرمایه گذاری در این کشور از قرار زیر است:
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مکزیک
سرمایه گذاری در شرکت های مکزیکی
سرمایه­ گذاری در بازار سهام مکزیک
پنج مرحله جهت انجام سرمایه گذاری قانونی در مکزیک:
افتتاح یک حساب بانکی یا حساب سرمایه گذاری در مکزیک
فراهم نمودن مدارک لازم دال بر سرمایه گذاری شما و منبع وجوه پرداختی
حواله ی وجه از بانک خارجی به مکزیک
تکمیل کردن فرم های ثبت سرمایه گذاری بانک فدرال. فراهم نمودن مدارک لازم به مؤسسه ی مالی مکزیکی دریافت کننده ی حواله (بانک شما یا بانک سرمایه گذاری).
اخذ گواهی از بانک فدرال مبنی براینکه سرمایه گذاری شما با صحت کامل ثبت شده است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  سپند آفرین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در مکزیک “مکزیکوسیتی”می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  مکزیک “مکزیکوسیتی”برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در مکزیک ، افتتاح حساب بانکی در مکزیک ، اقامت و پاسپورت مکزیک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مکزیک ، رفع دیپورتی اقامت مکزیک ،قبول وکالت در مکزیک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مکزیک

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور مکزیک “مکزیکوسیتی”میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”برخوردار شوید.
 در باب ثبت شرکت در مکزیک بزرگترین چالش در تاسیس یک شرکت جدید در مکزیک انطباق با تفاوت های فرهنگی و مقررات دولتی این کشور است. اختلاف در نوع حکومت ۳۱ ایالت این کشور نیز ممکن است مشکل آفرین باشد چرا که هر یک از آنها به شیوه متفاوتی عمل می کنند. یادگیری زبان اسپانیایی نیز به منظور تعامل با همکاران خود حائز اهمیت است. امروزه ثبت شرکت در مکزیک به دنبال توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی در سال ۱۹۹۴ کار چندان دشواری نیست. دولت مکزیک با درک اهمیت سرمایه گذاری خارجی، در سال ۱۹۹۳ قانون سرمایه گذاری خارجی (FIL) را با هدف آسان تر نمودن تملک زمین توسط سرمایه گذاران خارجی تصویب و اجرا نمود.
وکلا به طور کلی شرایط و ضوابط را به هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی بررسی می کنند. با این حال مشورت با یک وکیل مکزیکی و اطلاع از صحت آن به عنوان یک اقدام احتیاطی توصیه می شود.

فرایند های ثبت شرکت در مکزیک

حصول مجوز برای استفاده از نام شرکت از وزارت امور خارجه که این مرحله طی ۲ روز انجام می شود و هزینه ۶۴۰ پزو است.
ثبت اسناد شرکت در یک دفتر اسناد رسمی و اخذ شماره ثبت مالیات که این فرایند طی ۲ روز انجام می شود و هزینه آن ۹۰۰۰ پزو است.
ثبت اسناد شرکت در اداره ثبت تجارت که این کار ۱۷ روز طول می کشد و هزینه آن ۱۴۰۲ پزو است.
اخذ شماره شناسه مالیاتی با ثبت نام در وزارت مالی و اعتباری که این مرحله ۱ تا ۳ روز طول می کشد.
ثبت نام در موسسه تامین اجتماعی مکزیک (IMSS)، و افتتاح حساب پس انداز بازنشستگی فردی برای کارکنان شرکت که این مرحله بین ۲ تا ۵ روز طول می کشد.
ثبت نام برای مالیات بر حقوق در اداره مالیات محلی که این مرحله طی یک روز انجام می شود.
پس از دریافت شماره ثبت مالیات، به دولت محلی در مورد افتتاح شرکت بازرگانی خود اطلاع دهید که این کار ۱ روز طول می کشد.

ثبت نام در اداره ثبت اطلاعات ملی شرکت ها که هزینه آن بسته به تعداد کارکنان و فعالیت شرکت، به شرح زیر متفاوت است:

ثبت مشخصات در موسسه ملی آمار، جغرافیا و اطلاعات
شرکت خدمات تجاری
تا ۲ کارمند: ۱۰۰ پزو
۳ کارمند: ۳۰۰ پزو
۴ کارمند یا بیشتر: تقریبا ۶۵۰ پزو
شرکت صنعتی
تا ۲ کارمند: ۱۵۰ پزو
۳ تا ۵ کارمند: ۳۵۰ پزو
۶ کارمند یا بیشتر: تقریبا ۷۰۰ پزو

انواع شرکت های رایج در مکزیک

شرکت سهامی با مسئولیت محدود

این نوع شرکت باید حداقل دو سهامدار داشته باشد. سرمایه ثابت ۵ میلیون پزو برای تاسیس این نوع شرکت مورد نیاز است. در صورت وجود گزینه سرمایه متغیر، یک شرکت سهامی با سرمایه متغیر با هر دو بخش ثابت و متغیر سرمایه قابل تاسیس است، مادامی که کل سرمایه کمتر از ۵ میلیون پزو نباشد.

شرکت با مسئولیت محدود

این نوع شرکت مشابه شرکت های سهامی خاص در ایالات متحده است. حداقل سرمایه آن تنها ۳۰۰ هزار پزو است، اما شرکای این شرکت باید حداکثر ۵۰ نفر باشد.

 شرکت عمرانی

وکلا و حسابداران به استفاده از این ساختار شرکت تمایل دارند، که فاقد شرط حداقل سرمایه است. هیچ محدودیتی در تعداد شرکای آن وجود ندارد، اما هر فرد بردر قبال هر گونه بدهی شرکت به طور مشترک و شخصاً مسئول است.

شعبه

یک شرکت در ایالات متحده می تواند یک شعبه جدید در مکزیک با تصویب کمیسیون ملی سرمایه گذاری خارجی و دبیرخانه امور خارجه افتتاح کند. آن را همچنین باید در اداره ثبت عمومی بازرگانی ثبت نمود.

شرکت تابعه

بر خلاف شعبه، یک شرکت تابعه دارای بدن حقوقی جداگانه از شرکت مادر خود است. با تاسیس یک شرکت تابعه مکزیکی، شرکت مادر فاقد مسئولیت است.
شرکت تابعه رایج ترین شکل شرکت ثبت شده از طرف سرمایه گذاران خارجی است. این نوع شرکت طبق قانون تاسیس می شود و دارای حقوق و مسئولیت های خاصی است. سرمایه این شرکت به سهام تقسیم می شود. سهامداران تنها از نظر قانونی مسئول همکاری خود هستند. شرکت تابعه متشکل از سهامداران است، که تنها تعهد قانونی آنها پرداخت سهام خود است. هر یک از شرکا در شرکت تابعه باید یک سهم از سهام را خریداری کند.
با این حال، برخی از سرمایه گذاران خارجی شرکت تابعه با سرمایه متغیر را ترجیح می دهند که فاقد حداکثر مقدار سرمایه ثابت است، و در حالی که هر گونه افزایش یا کاهش در سرمایه باید در سند رسمی شرکت تابعه ذکر شود، شرکت تابعه با سرمایه متغیر دارای سرمایه متغیر نامحدود است و طبق قوانین شرکت با کاهش یا افزایش در سرمایه نیازی به اصلاح اسناد عمومی ندارد.

روش های ثبت شرکت

هر شرکت تجاری باید در اداره عمومی بازرگانی ثبت شود. وکیل شرکت از طریق اسناد عمومی و مراجعه به یک دفتر اسناد رسمی، همکاران را در مورد الزامات و انجام اقدامات لازم مطلع می سازد و تضمین قانونی لازم به شرکای شرکت ارائه می دهد.
پس از ثبت شرکت، یک ثبت سابقه برای آن ایجاد خواهد شد تا هر گونه اقدامات و فعالیت های شرکت در وارد شود.

توصیه می شود که شرکت ها دفاتر حسابداری و سوابق زیر را ثبت و نگهداری نمایند:

دفتر روزانه
دفتر کل
دفتر انجمن سهامداران
سوابق سهامداران شرکت
دفتر افزایش و کاهش سرمایه، (در مورد شرکت با سرمایه متغیر)
گزارش مالی سالانه باید تهیه شود که شامل موارد زیر است:
صورت های مالی در پایان دوره
ترازنامه (صورت هزینه و درآمد)
صورت درآمد و سود
صورت تغییرات در وضعیت مالی
صورت تغییرات در حقوق صاحبان سهام
یادداشت از صورتهای مالی
برخی زمینه هایی که قبلاً در مالکیت دولت بوده است، به خصوص در بخش های زیر ساختی، در حال حاضر برای سرمایه گذاری خصوصی در دسترس است. همچنین، برخی زمینه های خاص مانند خدمات مالی که برای سرمایه گذاران مکزیکی رزرو شده بود در حال حاضر برای سرمایه گذاران خارجی در دسترس است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت مکزیک وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی مکزیک مهاجرتی ، سفارت مکزیک مهاجرتی ، ویزای تحصیلی مکزیک مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری مکزیک مهاجرتی ، ویزای کاری مکزیک مهاجرتی ، ویزای ازدواج مکزیک مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

اجازه کار در مکزیک

کارفرمای آینده شما در مکزیک باید یک درخواست اجازه کار به مقامات مربوطه در مکزیک ارائه دهد. پس از ارسال درخواست مهاجرت،(INM) پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و نتیجه نهایی در ۳۰ تا ۴۵ روز مشخص می شود. پس از تایید درخواست، کارمند بین ۹۰ روز تا ۶ ماه (بسته به هر مورد) فرصت دارد تا برای درخواست ویزای خود به کنسولگری مکزیک مراجعه کند. ویزا طی ۳ تا ۴ روز پس از ثبت درخواست در کنسولگری صادر می شود.

تغییر وضعیت مهاجر از بازدیدکننده به وضعیت کار

یک کارمند خارجی می تواند وضعیت مهاجرت خود را از وضعیت بازدید کننده به وضعیت کار در مکزیک تغییر دهید. کارمند خارجی می تواند حین فرایند بررسی درخواست اجازه کار در مکزیک باشد؛ با این حال، کارکنان تا قبل از صدور اجازه کار و ثبت آن در INM نمی توانند کار خود را شروع کنند. در این موارد، پس از تایید درخواست اجازه کار، کارمند باید شخصاً به INM مراجعه کند تا مدارک مهاجرت FM-3 خود را به دست آورد.

انواع ویزای کار

انواع اصلی ویزای کار مکزیک به شرح زیر است:

الف) ویزای FM-2 برای خارجیانی که با کشور مکزیک ارتباط خانوادگی دارند و یا بیش از ۵ سال در این کشور کار کرده باشند.
ب) ویزای FM-3 برای خارجیانی که در مکزیک کار می کنند و همراه با اعضای خانواده خود به مکزیک نقل مکان می کنند.

فرآیند کلی

حامی مالی مکزیکی باید یک درخواست اجازه کار به نمایندگی از کارکنان خود آماده سازند. درخواست اجازه کار باید در موسسه ملی مهاجرت (INM) در مکزیک ثبت شود. پس از تایید اجازه کار توسط INM، به متقاضی اطلاع رسانی می شود تا برای ویزا درخواست دهد.

شرایط عمومی

شرکت های مکزیکی برای اینکه حامی مالی اجازه کار FM-3 باشند، باید شرایط زیر را داشته باشند:
نهاد مکزیکی باید به موقع مدارک و شواهد لازم مبنی بر پرداخت تمام مالیات بر درآمد شرکت را ارائه دهد.
کارمند باید تجربه حرفه ای مرتبط، همراه با مدرک دانشگاهی معتبر داشته باشد. تجربه حرفه ای متقاضی باید مرتبط با مدرک دانشگاهی و به مدت قابل توجهی باشد.
مدارک شرکت مکزیکی مورد نیاز برای اجازه کار

کارفرمای مکزیکی حامی باید مدارک زیر را ارائه دهد:

1- کپی اساسنامه و اصلاحات شرکت
2- اثبات پرداخت مالیات سه ماهه
3- کپی از کارت شناسایی نمایندگان قانونی
4- معرفی نامه امضا شده توسط نماینده قانونی

 مدارک اصلی شرکت

شرکتی که کارمند در کشور خود در آن کار می کند باید اجازه نامه محضری در تایید عنوان شغلی کارمند، وظایف شغلی و محل کار او در مکزیک ارائه کند. این نامه باید به لحاظ قانونی تایید شود.
مدارک کارکنان و خانواده
الف. اصل مدرک دانشگاهی کارمند یا رونوشت یا فتوکپی محضری از آن، همراه با ابستل مبنی بر قانونی بودن آن.
1- کپی از گذرنامه کارمند و تمام اعضای خانواده او (تمام صفحات، شامل صفحات خالی).
2- رزومه
3- تایید عنوان شغلی، شرح شغل و جزئیات دستمزد آن در مکزیک
4- گواهی قانونی تولد برای کارمند خارجی و خانواده او
5- گواهی قانونی ازدواج

 مدت زمان بررسی درخواست

زمان معمول برای جمع آوری مدارک شرکت ها و مدارک شخصی کارمندان در حدود سه تا چهار هفته است. پس از ثبت اجازه کار FM-3 در INM، بررسی درخواست توسط وزارت بین ۳۰ تا ۹۰ روز طول می کشد.

اعتبار ویزای کار

ویزای کار FM-3 به طور کلی برای یک دوره اولیه یکساله معتبر است، و به صورت سالانه نیز قابل تمدید است. ویزای کار FM-3 را می توان در مجموع به مدت پنج سال تمدید کرد.
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار

پس از اطلاع رسانی INM، کارمند و هر عضو خانواده او باید مدارک زیر را هنگام درخواست ویزا به کنسولگری مکزیک ارائه دهند:

1- اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
2- چهار قطعه عکس از نوع گذرنامه
3- فرم درخواست
4- نامه اطلاع رسانی INM
5- هزینه های کنسولی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

ازدواج با شهروندان مکزیک

 در صورت ازدواج در مکزیک یا در ایالات متحده، مطمئن شوید که ازدواج شما معتبر است و در مورد شرایط لازم برای اقامت دائم همسر خود در ایالات متحده اطلاعات کسب کنید.
اگر با یکی از شهروندان مکزیک ازدواج کرده اید و قصد دارید برای شوهر و یا همسر خود کارت سبز ایالات متحده (اقامت دائم قانونی) بگیرید، می توانید اطلاعات مهم حقوقی و کاربردی را در اینجا کسب کنید.

شرایط مهاجرت بر اساس نامزدی یا ازدواج

قانون مهاجرت ایالات متحده. ازدواج با یک شهروند ایالات متحده و یا مقیم دائم و قانونی این کشور یک مسیر مستقیم برای مهاجرت افراد خارجی به ایالات متحده فراهم می کند. با این حال، آنها بلافاصله کارت سبز یا شهروندی ایالات متحده دریافت نمی کنند.
اگر شما شهروند ایالات متحده هستید همسر جدید شما بلافاصله می تواند برای اخذ کارت سبز درخواست دهد. این روند ممکن است شش ماه تا یک سال و حتی بیشتر طول بکشد.
اگر هنوز ازدواج نکرده اید و نامزد شما هنوز هم در مکزیک است، می توانید از طرف او برای شهروندی ایالات متحده درخواست دهید و همسر جدید شما می تواند پس از ازدواج کارت سبز خود را دریافت کند (شما می توانید ابتدا در کشور دیگری ازدواج کرده، و سپس برای اخذ ویزای مهاجرت با ورود به ایالات متحده درخواست دهید.)
بررسی اجمالی اخذ کارت سبز بر اساس ازدواج در مکزیک
روند ارائه درخواست برای کارت سبز بر اساس ازدواج شامل مراحل متعددی از جمله ارسال فرم ها و اسناد و شرکت در مصاحبه با مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده است. هدف از تمام این مراحل اثبات موارد زیر است:
وضعیت متقاضی ایالات متحده (به عنوان شهروند یا مقیم دائم)
معتبر بودن ازدواج (و یا رخداد آن در مورد ویزای نامزد)
قانونی بودن ازدواج (واجد شرایط دریافت کارت سبز)، و
اینکه مهاجر به دلایل پزشکی، جزایی، مالی، و یا دیگر دلایل ممانعتی برای سفر به ایالات متحده نداشته باشد.
 روند ارائه درخواست برای ویزای نامزد K-1
اگر شما و نامزد شما (که خارج از ایالات متحده زندگی می کند) هنوز ازدواج نکرده اید، می توانید برای ویزای موقت (۹۰ روز) ورود به ایالات متحده و برگزاری جشن ازدواج درخواست دهید.
شهروندان ایالات متحده این روند را با ارائه درخواست ویزا در فرم I-129F به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) شروع می کنند. پس از تایید I-129F توسط USCIS، پرونده را به کنسولگری ایالات متحده در مکزیک انتقال می دهند. سپس نامزد شما برای ویزای K-1 درخواست می دهد که شامل ارسال فرم ها و اسناد و شرکت در مصاحبه است.
پس از ازدواج شما در ایالات متحده، همسر جدید شما می تواند برای اخذ کارت سبز USCIS درخواست دهد. سپس هر دو شما باید در مصاحبه ای برای اخذ گرین کارت در یک دفتر محلی USCIS شرکت کنید.

روند نقل مکان همسر شما از مکزیک به آمریکا بر اساس ویزای مهاجرت

اگر شما و شوهر یا همسرتان ازدواج کرده اید، می توانید با پر کردن فرم I-130 و ارائه آن به USCIS برای گرین کارت درخواست دهید. پس از موافقت USCIS با I-130، همسران شهروندان ایالات متحده می توانند روند اخذ ویزای خود را ادامه دهند، در حالی که همسران کسانی که اقامت دائم ایالات متحده را دارند باید صبر کنند تا USCIS و وزارت امور خارجه به آنان اجازه ادامه روند درخواست ویزا دهند. پس از ثبت درخواست خود، لازم است تا چند ماه برای دریافت ویزای خود صبر کنید. در حال حاضر (تا اوایل ۲۰۱۶)، حدود یک سال و نیم برای دریافت ویزا زمان لازم است.
همسر شما باید از طریق کنسولگری برای ویزای مهاجرت درخواست دهد. این بدان معنی است که همسر شما باید مدارک خود را به نزدیکترین کنسولگری ایالات متحده در مکزیک ارائه دهد و برای مصاحبه در آنجا حضور یابد.
پس از تایید درخواست، همسر شما بر اساس ویزای مهاجرت وارد ایالات متحده می شود و همزمان مقیم دائم و قانونی این کشور می شود.

محل برگزاری مصاحبه در مکزیک

اگر چه ایالات متحده در چند شهر مکزیک کنسولگری دارد، اما همه آنها ویزای مهاجرت بر اساس ازدواج صادر نمی کنند. در واقع، از ژانویه سال ۲۰۱۶، تنها کنسولگری واقع در شهر خوارز ویزای مهاجرت صادر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت کنسولگری ایالات متحده در مکزیک مراجعه کنید.
اگر همسر شما در کشوری غیر از مکزیک زندگی می کند، کنسولگری ایالات متحده در آن کشور مسئولیت رسیدگی به پرونده او را بر عهده دارد.
روند ارائه درخواست در صورتی که همسر شما در حال حاضر در ایالات متحده است
اگر همسر شما در ابتدا به طور قانونی وارد ایالات متحده شده است (بر اساس ویزای نامزد یا ویزای دانشجویی یا توریستی)، و یا خود شما شهروند ایالات متحده باشید، او می تواند برای ویزای ایالات متحده درخواست دهد. فرم اصلی برای این کار فرم I-485 مربوط به USCIS است. هر دو نفر شما باید برای شرکت در مصاحبه در یکی از دفاتر USCIS حضور یابید.
اگر همسر شما بدون بازرسی وارد ایالات متحده شده است، و یا شما مقیم دائم این کشور هستید و همسر شما به طور غیرقانونی در ایالات متحده کار کرده است، وضعیت پیچیده تری خواهید داشت. ممکن است در اخذ کارت سبز برای همسر خود با مشکل مواجه شوید.

ازدواج قانونی و معتبر

صرف نظر از محل ازدواج، شما باید یک گواهی برای متقاعد کردن مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده مبنی بر قانونی بودن ازدواج خود در دولت و یا کشوری که در آن در آن ازدواج صورت گرفت است ارائه دهید. در زیر برخی نکات در این خصوص ارائه شده است.

اخذ اسناد ازدواج معتبر در مکزیک

اگر قصد دارید در مکزیک ازدواج کنید، باید مطمئن شوید که ازدواج شما در آن کشور معتبر و قانونی باشد. مانند در ایالات متحده، در هر ایالت مکزیک روش ازدواج متفاوت است. شما باید با دفتر عضویت مدنی در کشوری که در آن برای ازدواج خود برنامه ریزی نموده اید برای کسب اطلاعات کامل در مورد شرایط مورد نیاز تماس بگیرید.
شما باید سند ازدواج خود را دریافت کنید. دولت ایالات متحده اسناد قانونی و معتبر در هر کشور را در نظر گرفته، و گواهی ازدواج شما را در غیر این صورت رد می کند. با مراجعه به وزارت امور خارجه می توانید در مورد مدارک ازدواج معتبر در مکزیک اطلاعات کسب کنید.

دریافت سند ازدواج معتبر در ایالات متحده در رابطه با مهاجرت به مکزیک از طریق ازدواج

اگر مراسم ازدواج خود را در ایالات متحده برگزار می کنید، باید از قوانین ایالت محل ازدواج خود پیروی کنید. شما باید گواهی ازدواج خود را از یک اداره دولتی محلی دریافت کنید. برای مثال، گواهی کلیسا کافی نیست.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور مکزیک از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

اخذ اقامت از طریق تولد فرزند

روش های مختلفی برای اخذ اقامت در کشورهای دنیا وجود دارد که اخذ اقامت از طریق تولد فرزند ابهامات خود را دارد.افراد با دانش از چگونگی اخذ اقامت می توانند شرایط لازم را مهیا کنند تا به خواسته خود برسند.
در حال حاضر زوج های زیادی قصد مهاجرت به کشورهای پیشرفته و توسعه یافته را دارند تا با فرزندار شدن،آینده درخشانی را برای فرزندان و در نهایت خودشان رقم بزنند.
بطور مثال می توان به والدین کشورها اشاره کرد برای فرزنددار شدن کشورهای مختلف  را انتخاب می کنند تا از شرایط ویژه ی این کشور بهره مند شوند .بصورت معمول افراد برای کار و زندگی در کشورهای مختلف امتیازات ویژه ای را باید فراهم کنند که در صورت متولد شدن در آن کشورها مستقیما می توانند از این شرایط بهره مند شوند.

کسب اقامت از دو طریق امکان پذیر می باشد که به تفضیل مورد بررسی قرار می گیرد.

1 –اصل خون:

اصل خون( Jus Sanguinis )به شیوه ای از تابعیت اطلاق می شود که افراد بر اساس ملیت والدین خود می توانند ،شهروندی یک کشور را دریافت کنند.اکثر کشورهای اروپایی و استرالیا از این قانون تابعیت می کنند ودر صورت اقامت را به فرزندی که در کشور متولد شده اعطا می کنند که پدر یا مادر ملیت کشور مورد نظر را داشته باشند.
کشورهایی که در حال حاضر از اصل خون تبعیت می کنند در گذشته با فرزنددار شدن در خاک کشور خود به فرزندان اقامت می دادند ولی به علت جلو گیری از مهاجرت های غیر قانونی و کم کردنآمار مهاجرت،قوانین خود را تغییر داده وبا این امر فشار بروی مهاجران برای بازگشت به کشورشان استفاده می کردند.

2-اصل خاک:

اصل خاک ( Jus Soli)یکی از شیوه های اخذ اقامت کشور هاست که بر اساس این اصل هر فردی که در کشور هایی که از قانون خاک تبعیت میکند ،فرزنددار شود میتواند برای فرزند خود اقامت یا شهروندی این کشور را دریافت کند .
در ارتباط با اصل خاک ،تفاوتی برای دولت های کشور های مورد نظر نمی کند که والدین از چه روش هایی وارد کشور می شوند .فرند این والدین می توانند طبق قوانین کشور اقامت کشور مورد نظر را اخذ کنند .
در قوانین اصل خاک نوشته شده که شامل دیپلمات نمی شود.
کشورهایی مثل استرالیا،فرانسه،آلمان،ایرلند،نیوزلند،آفریقای جنوبی و بریتانیا در گذشته از قانون خاک تبعیت می کردند ولی در حال حاضر بصورت معمول نیاز به اقامت دائم حداقل یکی از والدین در کشور مورد نظر می باشند.
مسلمااخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کشور هایی که از قانون خاک تبعیت می کنند روش بسیار ساده ای برای ساختن آینده روشن فرزندان می شود ولی نکته حائز اهمیت چگونگی ورود به کشورها و قوانین پس از فرزند دار شدن است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در مکزیک ، افتتاح حساب بانکی در مکزیک ، اقامت و پاسپورت مکزیک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مکزیک ، رفع دیپورتی اقامت مکزیک ،قبول وکالت در مکزیک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مکزیک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مکزیک از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور مکزیک همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور مکزیک می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .
تحصیل در مکزیک دارای متقاضیان زیادی است.این کشور دارای آب و هوای مرطوب و مساعد است، لذا یکی از دلایل تقاضای تحصیل در مکزیک شرایط مساعد زندگی در این کشور است.زبان مردم این کشور اسپانیایی است اما به دلیل فرهنگ های مختلف و سکونت حجم زیاد مهاجرین به زبان های مختلف دنیا من جمله زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است تسلط دارند بنابراین دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در مکزیک نیازی به اخذ مدرک زبان اسپانیایی و تسلط به این زبان نخواهند داشت.
آموزش پایه در مکزیک به سه بخش تقسیم می شود: ابتدایی (سال اول تا ششم)، متوسطه (سال هفتم تا نهم)، دبیرستان (سال دهم تا دوازدهم).در این مقاله سعی بر این داریم که شرایط تحصیل در  کشور مکزیک را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

 دوران ابتدایی:

پیش دبستانی کشور مکزیک رایگان است و به صورت اختیاری می توان درآن ثبت نام کرد. کودکان ۳ تا ۵ سال می توانند وارد پیش دبستانی شوندبعد از این دوره از سن شش سالگی آموزش کودکان اجباری است. بسته به نوع مدرسه آموزش به دو زبان ارائه می شود.نیمی از آموزش ها به زبان اسپانیایی و نیمی دیگر به زبان انگلیسی و یا فرانسه انجام می شود.

 مدارس بین المللی در مکزیک برای دانش آموزان بین المللی:

برای دانش آموزان بین المللی یکی از بهترین انتخاب ها، تحصیل در مدارس بین المللی است. دانش آموزان بین المللی می توانند با دریافت مدرک بین المللی از مدرسه، دانشگاه خود را در مکزیک و یا سایر کشور ها به خصوص ایالات متحده آمریکا انتخاب می نمایند. بهترین مدارس بین المللی مدارس آمریکایی در شهرهای مکزیکوسیتی و مونتری واقع شده اند. چند مدرسه بین المللی در مکزیک را در ذیل برای شما نام میبریم:
1- مدرسه آمریکایی مکزیکوسیتی (سنین ۳ تا ۱۸ سال)
2- مدرسه آمریکایی گوادالاخارا
3- مدرسه آمریکایی مونتری
4- مدرسه آمریکایی بونیلا
5- آکادمی Edron مکزیکوسیتی
6- مدرسه Greengates مکزیکوسیتی
7- مدرسه ژاپنی مکزیک
8- آموزش عالی در مکزیک :

در این کشور در سیستم آموزش عالی، دو نوع دانشگاه دولتی و خصوصی وجود دارد. طول دوره کارشناسی ۴ سال، کارشناسی ارشد ۲ سال و دکترا ۳ سال است. مراکز آموزش عالی در مکزیک به ۴ دسته تقسیم می شوند:

1-دانشگاهها
2-مؤسسات فنی
3-کالج های تربیت معلم
4-دانشگاههای فنی (برنامه های دو ساله برای ورود دانشجویان به بازار کار)

تحصیل در مقطع لیسانس یا ارشد در مکزیک

تحصیل در مکزیک در مقطع لیسانس به طور معمول حدود 4 سال به طول می انجامد. دانشجویان در مقطع لیسانس در دانشگاه های مکزیک رشته های تحصیلی بسیاری از جمله: هنرهای زیبا، روانشناسی، کامپیوتر، تاریخ، پرستاری، رادیولوژی و … را پیش رو دارند که می توانند با توجه به علاقه خود در یکی از رشته ها به تحصیلات خود ادامه دهند. هزینه تحصیل در مکزیک در مقطع لیسانس با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متغیر می باشد اما به طور کلی می توان گفت هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی مکزیک در سال حدود 400 تا 850 دلار می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا ارشد در مکزیک

تحصیل در مکزیک در مقطع فوق لیسانس حدود 2 تا 3 سال به طول می انجامد و دانشجویان موظف به نوشتن و ارائه پایان نامه می باشند. دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های مکزیکمی توانند در یکی از رشته های: پزشکی، دندانپزشکی، روابط بین الملل، حسابداری، حقوق اداری، مکانیک و … و ده ها رشته تخصصی دیگر که پیش رو دارند ادامه تحصیل بدهند.

تحصیل در مقطع دکترا یا phd در مکزیک

مقطع دکترا در دانشگاه های مکزیک حدود 3 سال به طول می انجامد. دانشجویان جهت تحصیل در مکزیک در مققطع دکترا طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی را پیش رو دارند. ارائه پایان نامه در مقطع دکترای دانشگاه های مکزیک یک اصل بسیار مهم مهم می باشد و دانشجویان میبایست در آغاز تحصیل یک موضوع تحقیقاتی تخصصی را برای پایان نامه خود انتخاب کنند و در طول تحصیل پایان نامه خود را تکمیل نمایند و در پایان از آن دفاع کنند. دانشجویان مقطع دکترا در مکزیک مهارت های لازم را جهت تفکر اقتصادی، تجزیه و تحلیل داده ها، انجام تحقیقات مستقل و باکیفیت را بدست می آورند و البته آینده شغلی خود را در هر کجای جهان تضمین می کنند.
اغلب دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم می­باشند. دانشگاه  universidad De Guadalajara یک دانشگاه دولتی است هست که دارای اغلب رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می­باشد. این دانشگاه به دانشجویان بورس تحصیلی می دهد و در حین تحصیل اگر نمرات بالایی کسب کنند از شهریه تحصیلی معاف میگردند. این دانشگاه دارای کلاسهای آموزش زبان اسپانیایی برای دانشجو یان خارجی همراه با ارئه مدرک برگذار می کند البته کلاسهای زبان های انگلیسی و المانی و فرانسه غیره نیز برگزار می­گردد. کشور مکزیک دارای دانشگاه های فنی، مهندسی و پزشکی بسیار قوی می­باشد.
سال تحصیلی در مکزیک از ماه اواسط ماه آگوست شروع شده و تا ماه ژوئن به طول می انجامد و تعطیلات از جولای تا پنجم آگوست می باشد. زبان تحصیل در مکزیک در اغلب رشته ها به زبان اسپانیایی می باشد البته جای نگرانی برای دانشجویان خارجی که مدرک زبان اسپانیایی ندارند نیست زیرا دانشگاه های مکزیک برای دانشجویان خارجی دوره های آموزشی زبان با هزینه هایی پایین برگذار می کند البته در برخی از دانشگاه ها و رشته های تحصیلی جهت جذب دانشجوی بین المللی و رفاه حال دانشجویان بین المللی دروس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود که بهتر است متقاضیان تحصیل در مکزیک مدرک زبان انگلیسی خود را در کشور مبدا اخذ نمایند.

بورسیه تحصیلی در مکزیک

دانشگاه های مکزیک جهت توسعه همکاری بین المللی و جهت رفاه حال دانشجویان خارجی که متقاضی تحصیل در مکزیک هستند در کلیه مقاطع تحصیلی بورسیه های تحصیلی در نظر گرفته است. بورسیه تحصیلی در مکزیک شامل: حقوق ماهانه، هزینه های ثبت نام و شهریه تحصیل، بیمه درمانی، هزینه رفت و برگشت بلیط هواپیما در آغاز و پایان تحصیل و حمل و نقل داخل شهری می شود. دانشجویانی موفق به اخذ بورسیه تحصیلی مکزیک می شوند که معدل تحصیلی آن ها در مدرک تحصیلی قبل حداقل 8 از 10 نمره باشد و همچنین باشد در یکی از موسسات آموزش عالی مکزیک مشغول تحصیل باشند و یا پذیرش دانشگاه های مکزیک را اخذ کرده باشند.
خوابگاه دانشجویی در مکزیک: اغلب دانشگاه های مکزیک جهت رفاه حال دانشجویان بین المللی خوابگاه های دانشجویی با کلیه امکانات و هزینه هایی پایی در اختیار دانشجویان قرار می دهند؛ البته برخی از دانشجویان برای راحتی بیشتر ترجیح می دهند آپارتمان یا یک اتاق خصوصی بیرون از محیط دانشگاه اجاره کنند البته دانشجویان می توانند در اوایل ورود به مکزیک برای آشنایی بیشتر با فرهنگ مردم مکزیک با خانواده های تایید شده مکزیکی زندگی کنند سپس به صورت مستقل منزلی را اجاره کنند.

تحصیل گروه پزشکی مکزیک (Mexico)

تحصیل گروه پزشکی مکزیک از مباحثی است که در این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است.

 مزایای تحصیل در گروه پزشکی کشور مکزیک :

با تحصیل در گروه پزشکی مکزیک علاوه بر اخذ مدرک معتبر در سطح جهانی، همانند یک ماجراجویی شگرف می ماند.
در رشته های مرتبط با علوم پزشکی, کشور مکزیک در دسته کشورهای تراز اول می باشد.
دانشگاه های گروه پزشکی کشور مکزیک با نزدیک به ۵ قرن سابقه از پیشگامان علوم پزشکی در دنیا میباشد.

 پیشینه تحصیل در گروه پزشکی کشور مکزیک :

در ۱۵۷۸ اولین رشته پزشکی در دانشگاه های گروه پزشکی کشور مکزیک راه اندازی شد. یکی از اولین کلاسهای آموزش پزشکی و دوره پزشکی در دنیای جدید نیز در کشور مکزیک راه اندازی شد. این کلاس ها که به نام کلاس های صبح نیز معروف شده بود, به مدت ۴ سال به طول می انجامید و دانشجویان در این کلاس ها به یادگیری علوم طبیعی و شناخت آناتومی بدن انسان می پرداختند.
دانشجویان همچنین مجبور بودند دوره هایی از ریاضیات و زبان لاتین را پشت سر بگذراند. از شرایط پذیرفته شدن در این دوره ها داشتن لیسانس هنر و همچنین علاقه مندی به فلسفه و علوم انسانی بود.

زبان تحصیل در گروه پزشکی کشور مکزیک :

آموزش پزشکی برای هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی، یکی از مزایای بزرگ رفتن به دانشگاه های گروه پزشکی کشور مکزیک است. این موضوع کمک خواهد نمود تا موانع بین پزشکان و بیماران تا حدود زیادی کاهش پیدا نماید.در ایالت هایی همانند نیویورک، آریزونا، کالیفرنیا، فلوریدا، تگزاس و غیره اکثر بیمارستان ها دو زبانه می باشند.به همین علت تحصیل در گروه پزشکی کشور مکزیک به طور معمول دو سال اول تحصیل به مبحث علوم پایه در کشور مکزیک اختصاص دارد.
پس از گذشت دو سال در گروه بالینی این امکان وجود دارد تا محصل بتواند در کشور مکزیک، ایالات متحده آمریکا یا پورتوریکو ادامه تحصیل دهد.این بدان معناست که محصل می تواند انتخاب نماید که در بین کشور مکزیک، ایالات متحده و پورتوریکو ، کدامیک را برای ادامه تحصیل انتخاب نماید.
همه محصلان فرصت های خود را برای چرخش بالینی خود در مراکز مختلف بیمارستان ها می توانند امتحان نمایند.این امکانات در کشور مکزیک، ایالات متحده و پورتوریکو وجود دارد. چندین برنامه وجود دارد که محصلان می توانند در طول سال های سوم و چهارم خود شرکت کنند.

طول دوره تحصیل در گروه پزشکی کشور مکزیک :

برخلاف بسیاری از کشورها تحصیل در دانشگاه های گروه پزشکی کشور مکزیک و دوره پزشکی در مکزیک میتواند بین ۴ تا ۶ سال (بسته به نوع دانشگاه) متغیر باشد.

ویزای تحصیلی مکزیک

اگر شما قصد دارید برای مدت بیش از دو ماه در کشور مکزیک به تحصیل بپردازید باید دارای ویزای دانشجویی FM3 باشید.دوره های کارآموزی تابستانی حتی اگر برای کمتر از دو ماه باشد به ویزا نیاز دارد.دانش آموزانی که برای دو ماه یا کمتر قصد دارند در کشور مکزیک به تحصیل بپردازند می توانند از طریق ویزای توریستی اقدام نمایند.
برای اتباع برخی کشورها این امکان است که با ویزای توریستی وارد کشور مکزیک شده و سپس ویزای دانشجویی FM3 اخذ نمایند.

مدارک لازم برای ارائه درخواست ویزای دانشجویی FM3:

پاسپورت یا کارت شناسایی دارای اعتبار و مدارک سفر
مدارک برای اثبات اینکه شما از موسسه آموزشی مورد نظر خود پذیرش دارید و تعیین سطح شده اید،مدت آموزش و رشته شما مشخص است.
اثبات اینکه شما دارای میلغ 300 دلار آمریکا بطور ماهانه برای تامین هزینه های زندگی هستید و یا دارای بورس تحصیلی هستید.
برای هر یک از اعضای خانواده که جزء وابستگان شما هستند باید دارا بودن این مبلغ اثبات شود.
به نسبت ملیت فرد متقاضی صدور ویزا از دو روز تا دو هفته ممکن است طول بکشد.این ویزا به مدت یکسال اعتبار داشته و فرد در صورت نیاز باید آن را تمدید نماید.
لیست برخی از دانشگاه های معتبر مکزیک
موسسه دولتی پلی تکنیک (IPN)
دانشگاه خودگردان معتبر پوبلا
دانشگاه ممتاز سن نیکلاس میچواکان
دانشگاه علم و هنر چیاپاس
دانشگاه کولیما
دانشگاه گواناهواتو
دانشگاه خونتانارو
دانشگاه سونورا
دانشگاه جالیسکو
دانشگاه گوادالاخارا
دانشگاه خودگردان خوآرز تاباسکو
دانشگاه دولتی تعلیم و تربیت (مکزیکو سیتی)

دانشگاه ملی Nacional Autonoma مکزیک (UNAM)

دانشگاه ملی Nacional Autonoma مکزیک (UNAM) بالاترین رتبه را در کشور مکزیک دارد و در رتبه بندی جهان در جایگاه ۱۲۸ قراردارد و در آمریکای لاتین جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است ، دانشگاه ملی Nacional Autonoma مکزیک یک دانشگاه دولتی است که جمعیت دانشجویی آن در حدود ۳۴۶،۷۰۰ می باشد که به نوعی پرجمعیت محسوب میگردد ، این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در مکزیکو سیتی می باشد، UNAM نشریات مختلفی در زمینه های گوناگون مانند فیزیک،ریاضیات،تاریخ تولید می کند ، در سال ۲۰۰۷، پردیس اصلی دانشگاه ملی Nacional Autonoma مکزیک، که به عنوان یک پروژه طراحی معماری مشترک بین سالهای ۱۹۴۹ و ۱۹۵۲ ساخته شده بود، یکی از ۳۱ سایت های میراث یونسکو مکزیک شد. پردیس، که ترکیبی از عناصر مدرنیسم قرن ۲۰ و فرهنگ سنتی مکزیکی است، توسط یونسکو به عنوان ادای احترام اتصالات به پیشرفت کشور پس از انقلاب از ۱۹۱۰-۱۹۲۰ ستود و، به ویژه، به رسمیت شناختن آن از اهمیت آموزش و پرورش می باشد ، این دانشگاه در ۲۲ سپتامبر سال ۱۹۱۰ تاسیس شد.
UNAM در رتبه بندی QS دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۶ با موضوع هنر و طراحی، انسان شناسی، مطالعات توسعه، قانون، آموزش و پرورش و آموزش، فلسفه، زبان های مدرن، باستان شناسی و معدنی و مهندسی معدن در داخل جهان رتبه بندی بالای ۵۰ را دارد.

موسسه پلی تکنیک ملی (IPN)

موسسه پلی تکنیک ملی (IPN) همانند دانشگاه ملی Nacional Autonoma مکزیک ، نیز یک دانشگاه دولتی بسیار بزرگ  اما با جمعیت کمتر در حدود از ۱۵۰۰۰۰ دانشجو می باشد که در آمریکای لاتین در رتبه ۳۲ قرار دارد و در رتبه بندی جهانی  QS رتبه ۷۰۱+ را دارا می باشد.
پردیس اصلی موسسه پلی تکنیک ملی در دو کیلومتری شمال مکزیکو سیتی واقع شده است ، موسسه  نیز به عنوان یک رهبر جهانی در ۱۰ رشته تحت پوشش این رتبه بندی دانشگاه های QS جهانی با موضوعاتی من الجمله علوم کامپیوتر، مهندسی مکانیک و فیزیک برجسته شده است.

دانشگاه Tecnologico de Monterrey

دانشگاه Tecnologico de Monterrey یک نهاد خصوصی می باشد در رتبه بندی جهان در جایگاه ۲۰۶ جهان و رتبه ۷ در آمریکای لاتین را دارا می باشد تعداد دانشجویان این دانشگاه در حدود ۹۱۰۰۰ نفر می باشد که در سراسر مکزیک تقسیم شده است، پردیس اصلی دانشگاه Tecnologico de Monterrey در شهرستان Monterrey با بالاترین درآمد سرانه در مکزیک که به عنوان یک مرکز مهم  صنعتی و کسب و کار برای ملت عمل می کند قرار دارد ، دانشگاه Tecnologico de Monterrey  در مقطع کارشناسی کلاس های متعددی به زبان انگلیس ارائه می دهد که می تواند گزینه بسیاری از دانشجویان بین المللی تلقی گردد.

دانشگاه های دیگر در مکزیک

علاوه بر آن ذکر شده در بالا، دانشگاه های دیگر پیشرو مکزیکی عبارتند از:

دانشگاه Iberoamericana  با رتبه ۶۵۱_۷۰۰ در جهان و۲۳ در آمریکای لاتین)
موسسه Tecnológico مستقل مکزیک  با رتبه ۶۰۱-۶۵۰ در جهان و ۳۹ مشترک در امریکا لاتین)
دانشگاه اتونوما Metropolitana  ۷۰۱+ در جهان، ۳۰ در آمریکای لاتین)
دانشگاه دگوادالاخارا با رتبه ۶۵۱-۷۰۰ در جهان و ۵۱ در آمریکای لاتین)
دانشگاه اتونوما دی نوئوو لئون با رتبه ۷۰۱+ در جهان، ۵۳ در آمریکای لاتین)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور مکزیک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت مکزیک وکیل تخصصی ، ویزای توریستی مکزیک وکیل تخصصی ، سفارت مکزیک وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی مکزیک وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری مکزیک وکیل تخصصی ، ویزای کاری مکزیک وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج مکزیک وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور مکزیک توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  مکزیک “مکزیکوسیتی”به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  مکزیک “مکزیکوسیتی”.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سری لانکا  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از مکزیک “مکزیکوسیتی”به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در مکزیک (مکزیکو سیتی، گوادالاخارا ، آکاپولکو ،  موریلیا ، مونتری ،پوئبلا ، گوآناخوآتو ، لئون د لس آلداما ، سان فرانسیسکو)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”.
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و مکزیک “مکزیکوسیتی”.

   خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  مکزیک “مکزیکوسیتی”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  مکزیکی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  مکزیک “مکزیکوسیتی”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده مکزیکی در کلیه مناطق کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت مکزیکی در کلیه مناطق کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در مکزیک “مکزیکوسیتی” توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در مکزیک “مکزیکوسیتی”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای مکزیک “مکزیکوسیتی”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور مکزیک “مکزیکوسیتی”
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.