دریافت پاسپورت  موناکو ” اروپا ” *  دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت موناکو ” اروپا ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه موناکو ” اروپا ” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص

دریافت پاسپورت  موناکو ” اروپا ” *  دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت موناکو ” اروپا ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه موناکو ” اروپا ” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) موناکو ” اروپا ” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در موناکو ” اروپا ” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر موناکو ” اروپا ”  * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در موناکو ” اروپا ” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در موناکو ” اروپا ” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در موناکو ” اروپا ” * مشاور رفع ریجکتی ویزای موناکو ” اروپا ” * مشاور رفع دیپورتی از کشور موناکو ” اروپا ” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور موناکو ” اروپا ” توسط مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت موناکو ، اخذ ویزای توریستی موناکو ، وقت سفارت موناکو ، اخذ ویزای تحصیلی موناکو ، اخذ ویزای سرمایه گذاری موناکو ، اخذ ویزای کاری موناکو ، اخذ ویزای ازدواج موناکو

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور موناکو (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور اسلواکی از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور موناکو

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور موناکو از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور موناکو

پایتخت : موناکوویل
 زبان : فرانسوی ، ژرمنی غربی
نوع حکومت : پادشاهی
مساحت: 1/95 کیلومتر مربع
جمعیت : 37/800 نفر
واحد پول :  یورو
دین : مسیحی
 همسایگان : فرانسه ، دریای مدیترانه

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ”  روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور موناکو ” اروپا ” را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور موناکو ” اروپا ” آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در موناکو ، افتتاح حساب بانکی در موناکو ، اقامت و پاسپورت موناکو از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای موناکو ، رفع دیپورتی اقامت موناکو ،قبول وکالت در موناکو ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در موناکو

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور موناکو ” اروپا ”  توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور موناکو ” اروپا ” را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور موناکو ” اروپا ” ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
 کشور موناکو گرچه جزء کشورهای ” اتحادیه اروپا و پیمان شینگن” نمی باشد . ولی برای صدور  انواع ویزا کلیه قوانین و مقررات کشورهای ” اتحادیه اروپا و پیمان شینگن” حاکم می باشد .

انواع ویزای کشور موناکو ” اروپا “

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.
در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:
گواهی تولد
فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو  را  ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت موناکو ، دریافت ویزای توریستی موناکو ، وقت سفارت موناکو ، دریافت ویزای تحصیلی موناکو ، دریافت ویزای سرمایه گذاری موناکو ، دریافت ویزای کاری موناکو ، دریافت ویزای ازدواج موناکو

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ” از طریق   سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور موناکو ” اروپا ”  از طریق  سرمایه گذاری  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
موناکو کشوری کوچک می باشد که در Riviera فرانسه واقع شده است. به دلیل قوانین مالیاتی آزاد، موناکو را به عنوان بهشت ثروتمندان یاد می‌کنند. کشور موناکو از سه طرف هم مرز با فرانسه است و در نزدیکی شهر نیس فرانسه واقع گردیده، به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌های فرانسوی در موناکو سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این امر باعث شده است که یک کشور کوچک ولی بسیار پیشرفته و لوکس به وجود بیاید. به دلیل وجود سرمایه‌های خارجی هیچ‌گاه با رکود اقتصادی رو به رو نشده است و به همین دلیل یکی از بهترین کشور‌ها برای سرمایه‌گذاری به حساب می‌رود. برای تبدیل شدن به یک مقیم دائم موناکو (و در نهایت یک شهروند شدن) انتظار می رود که فرد متقاضی با مقامات مربوطه نیز دیدار نماید. برای تحقق این امر حدود۵۰۰۰۰۰ یورو بایستی در نظر گرفته شود و درواقع در یکی از بانک های موناکو نیز گذاشته شود.  تبعه خارجی باید حداقل ۱،۰۰۰،۰۰۰ یورو را برای سرمایه گذاری و بازار کار در فرانسه در نظر داشته باشد. ۵۰۰،۰۰۰ یورو دیگر باید به نسبت خرید و اموال شما نیز باشد. تبعه خارجی باید وجوه کافی را برای دولت موناکو در نظر داشته باشد و این امر را یکی از مراجع بانکی نیز به اثبات برساند. سرمایه گذار آینده نگر باید سابقه کیفری مبرا از هرگونه جرم و جنایت را در اختیار داشته باشد. پس از این فرد سرمایه گذار میبایست با یک مقام رسمی و مهاجرتی برای مصاحبه نیز خود را آماده نماید. پس از تایید شدن در مصاحبه، و قبولی شرایط گرفتن اقامت فرانسه و موناکو به سرمایه گذار و خانواده وی اقامت دائم داده می شود. شما به عنوان ساکنان دائم، واجد شرایط زندگی، کار و سفر در موناکو می باشید. با گذشت ده سال امکان اخذ شهروندی (اخذ تابعیت) نیز برای شما فراهم می شود. علاوه بر این، شما به عنوان یک مقیم سرمایه گذار قابلیت تاسیس شرکت تجاری در هر بخش اقتصادی از موناکو را خواهید داشت. برخی از صنایع موفق در این کشور شامل مدیریت کشتی، بانکداری خصوصی، خدمات مالی و مدیریت دارایی نیز خواهد بود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ماناکو ” اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور موناکو ” اروپا ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ماناکو ” اروپا” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در ماناکو ” اروپا” می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ماناکو ” اروپا”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت موناکو وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی موناکو مهاجرتی ، سفارت موناکو مهاجرتی ، ویزای تحصیلی موناکو مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری موناکو مهاجرتی ، ویزای کاری موناکو مهاجرتی ، ویزای ازدواج موناکو مهاجرتی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام می شود و براساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر می شود اما در برخی از کشورها اداره کسب و کار مانند هتل، رستوران و … باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.با ثبت شرکت در موناکو می توان کسب و کار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترش داد و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور موناکو برخوردار گشت.

  انواع شرکت در ماناکو

موناکو گزینه­ های مختلفی از جمله ساده ترین نوع شرکت که کارآفرینی فردی است تا پیچیده ­ترین انواع شرکت­ها را (پذیرفته شده توسط قانون شرکت­های ماناکوی) در اختیار سرمایه ­گذاران خارجی می­گذارد که قصد دارند شرکتی را در این کشور راه ­اندازی نمایند.سایر انواع شرکت­هایی که تجار خارجی می­توانند در ماناکو  راه­ اندازی کنند عبارتند از شرکت­های خصوصی و عمومی سهامی محدود و شرکت­های تضامنی محدود با یا بدون سرمایه­ ی مشترک. در این میان شرکت مسئولیت محدود خصوصی بیشترین طرفدار را دارد زیرا راه ­اندازی این شرکت شرایط چندان مشکلی ندارد. با این حال کارآفرینان خارجی در ماناکو همچنین می­توانند شراکت محدود یا عمومی را انتخاب کنند. مراحل ثبت شرکت بدون توجه به نوع آن عموماً یکسان است.به طور کلی انواع شرکت­ های ماناکو عبارتند از:
1- شرکت سهامی محدود خصوصی (LTD)
2- شرکت فعالیت تعیین شده (DAC)
3- شرکت تضامنی محدود (شرکت غیرانتفاعی)
4- شرکت نامحدود
5- مشارکت محدود (LP)
6- شرکت مسئولیت محدود (PLC)
7- شعبه

  مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ماناکو

1- تفاهم نامه و اساسنامه­ ی شرکت
2- فهرست اسامی سهامداران، مدیران و منشی شرکت
3- اساسنامه سرمایه سهام صادر شده و مجاز شرکت
4- اساسنامه دفتر ثبت شده ­ی شرکت
5- اساسنامه فعالیت های تجاری و محلی که فعالیت های تجاری انجام خواهند شد (نشانی شرکت).
6- فهرست فعالیت های تجاری باید از طریق اطلاع رسانی قانونی در اداره ثبت کسب و کار ثبت گردد.

  شرایط لازم جهت ثبت شرکت در ماناکو

همانطور که اشاره شد براساس نوع شرکتی که فرد قصد دارد راه­اندازی کند شرایط بخصوصی مورد نیاز خواهد بود. شرکت­های مسئولیت محدود ایرلندی نیازمند حداقل تعدادی سهامدار است که برای شرکت­های خصوصی یک سهامدار و برای عمومی ۷ سهامدار تعیین می­شود. حداقل ۲ مدیر برای شرکت های خصوصی لازم است و یکی از آن­ها باید تبعه­ ی منطقه اقتصادی اروپا باشد، ولی اصلاحات جدید انجام شده در قانون شرکت­های سال ۲۰۱۵ این شرایط را اندکی تغییر داده است. هر دو نوع شرکت باید دارای یک منشی باشند. درحالی که شرکت­های خصوصی نیازی به حداقل سرمایه ندارند، شرکت­های عمومی باید تقریباً ۳۹۰۰۰ یورو سرمایه جهت راه­اندازی شرکت دارا باشند.شرکت­های تضامنی مسئولیت محدود ممکن است با یا بدون سرمایه ثبت شوند. شرکت­های تضامنی مسئولیت محدود بدون سرمایه معمولاً حداقل به ۷ سهامدار نیاز دارند زیرا یک شرکت عمومی است، درحالی که شرکت­های تضامنی محدود با سرمایه حداکثر به ۹۹ سهامدار نیاز دارند. شراکت در ماناکو به دو صورت محدود یا عمومی است. شراکت عمومی متشکل از دو یا چند شریک با حقوق و مسئولیت­های برابر است.
شراکت محدود ماناکو متشکل از یک شریک عمومی است که حقوق مدیریتی خواهد داشت و همچنین در مسئولیت­ها و بدهی های شراکت نیز نقش خواهد داشت و یک شریک محدود که فقط در بخش سود شرکت نقش دارد و از لحاظ سهام محدودیت­هایی را دارا است. ساده ترین نوع کسب و کار که در ماناکو می­تواند ثبت شود کارآفرینی فردی یا تاجر (کاسب) مستقل است. این نوع کسب و کار نیازی به حداقل سرمایه ندارد و فرد شخصاً مسئولیت بدهی­ های کسب و کار را برعهده دارد.

  مزایای ثبت شرکت در ماناکو

در سال ۲۰۱۴ در رتبه  بندی فوربس (Forbes) ماناکو از لحاظ تجاری به عنوان بهترین کشور در جهان شناخته شد.
دارای نرخ مالیات پایینی است (۵/۱۲ درصد)
شبکه­ ی گسترده ای از بیش از ۵۰ معاهده­ی مالیات مضاعف شامل ایالات متحده.
در سال ۲۰۱۰ در کتاب سالانه رقابت جهانی IMD ایرلند رتبه ی چهارم در دسترس بودن نیروی کار ماهر و استقبال از دیدگاه های جدید را به خود اختصاص داد.
تنها قلمرو کاملاً انگلیسی زبان در منطقه یورو، عضو متعهد اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا
نخستین اقامتگاه برتر اروپا برای سرمایه ­گذاری داخلی چندملیتی
زیرساخت های مخابراتی عالی
هزینه  های پایین سرمایه در مقایسه با سایر نقاط اروپا
مناسب برای سرمایه ­گذاری مشترک بین­المللی مخصوص افرادی که قصد دارند در کشوری بی­طرف فعالیت داشته باشند.

  شرایط رایج جهت ثبت شرکت در ماناکو :

تمام شرکت­ها ۱۸ ماه پس از ثبت شرکت باید جلسه ­ی عمومی سالانه (AGM) داشته باشند (در هر تقویم سالانه باید یک AGM وجود داشته باشد و از آنجا که مدیریت و اداره ­ی شرکت در موناکو باید باشد جلسه نیز در ماناکو باید برگزار گردد)
تمام شرکت­ها باید سود سالانه خود را در دفتر ثبت شرکت­ها ثبت نمایند
هر شرکتی که عایدی فعالیت­هایش بیش از ۳/۸ میلیون یورو باشد باید پرونده ­های حسابرسی خود را آماده و بایگانی نماید.
مالیات بر سود شرکت یک بار در سال و مالیات بر ارزش افزوده هر دو ماه (در صورتی که قابل اجرا باشد)
استفاده از نیروی ماناکو ی جهت ثبت مالیات بر ارزش افزوده (یعنی یک مدیر مقیم ماناکو ، کارمندان مقیم ماناکو ، دفتر واقعی (نه مجازی)، کسب و کار در ماناکو و غیره.)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در موناکو ، افتتاح حساب بانکی در موناکو ، اقامت و پاسپورت موناکو از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای موناکو ، رفع دیپورتی اقامت موناکو ،قبول وکالت در موناکو ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در موناکو

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور موناکو ” اروپا ”  از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
موناکو، کشوری مستقل واقع در ریوییرای فرانسه، از دیر باز به دلیل داشتن یک سبک زندگی لوکس شهرت داشته است. نبود مالیات بر درآمد یا مالیات بر سود سرمایه، نبود توافق نامه های مالیات مضاعف، و محرمانگی مالی بالا موناکو را به کشوری جذاب برای ثروتمندانی تبدیل کرده که ارزش خالص دارایی های آنها بالا است. گرچه موناکو عضو اتحادیه اروپا یا منطقه شنگن نیست، ساکنان این کشور می توانند به موجب توافق های صورت گرفته بدون ویزا در منطقه شنگن مسافرت کنند.
از دیگر امتیازت این کشور برخورداری از مسیرهای مواصلاتی زمینی، دریایی، و هوایی عالی و یک بازار املاک و مستغلات بسیار باثبات است. تنها راهی که برای گرفتن ویزای کاری این کشور وجود دارد داشتن یک پیشنهاد شغلی به همراه دعوتنامه ی کاری از جانب کارفرمایی در موناکو می باشد. ویزا کار شامل یک دعوتنامه کاری برای کسی که در خارج از کشور دنبال کار میگردد میباشد که توسط کارفرما برای وی ارسال گشته است. کارفرما میبایست آن شغل مورد نظر را به مدت ۳ ماه در داخل آن کشور به صورت عمومی آگهی کند ، اگر کسی پیدا نشد و خواستار آن شغل نبود سپس آن شغل به مدت ۳ ماه در دیگر در کشوهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر باز هم شخصی واجد شرایط آن شغل نبود کار فرما میتواند از متغاضیان خارجی واجد شرایط دعوت به همکاری کند .

   مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار در موناکو

1- اصل پاسپورت
2- کپی پاسپورت
3- دو قطعه عکس ۶x۴
4- دعوت نامه کاری از جانب یک کارفرما برای فرد متقاضی کار در موناکو
5- پرینت تمکن مالی ازحساب بانکی
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ” از طریق ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور موناکو ” اروپا ”  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

سیستم اعطای تابعیت در موناکو شباهت‌های بسیاری با سیستم تابعیت فرانسه یا ’سیویل لا‘ دارد. با این حال تفاوت‌های بسیاری نیاز میان آن‌ها وجود دارد. راه‌های اخذ تابعیت موناکو به شرح زیر می‌باشد:

۱. اخذ تابعیت از طریق تبار شخص
۲. اخذ تابعیت از طریق تولد
۳. اخذ تابعیت از طریق ازدواج
۴. اخذ تابعیت از طریق اعلام
۵. اخذ اقامت از طریق قبول تابعیت

  خذ تابعیت موناکو از طریق ازدواج‘ می‌پردازیم.

قانون تابعیت کشور موناکو بسیار شبیه به قانون تابعیت ایران است و دلیل آن‌هم این است که قوانین این دو کشور، بر اساس سیستم قانونی کشور فرانسه یعنی ’سیویل لا‘ می‌باشد؛ با این حال تفاوت‌های دیگری نیز میان قوانین این دو کشور وجود دارد که ناشی از به‌روز نشدن قوانین کشور ایران است.
برای مثال در کشور ایران، در صورت ازدواج زن خارجی با مرد ایرانی، زن خارجی لزوما تابعیت ایرانی دریافت می‌کند ولی در کشور موناکو، این نوع سیستم تحمیل تابعیت وجود ندارد و در صورت ازدواج زن خارجی با مرد موناکویی، زن خارجی پس از چند سال زندگی در موناکو، می‌تواند تابعیت موناکویی به‌دست آورد یا نیاورد.
بر اساس قانون تابعیت موناکو، زن خارجی که با مرد موناکویی ازدواج کند، می‌تواند بعد از ۵ سال تابعیت موناکویی به‌دست آورد. لازم به ذکر است که همسر وی بعد از پنج سال، باید زنده باشد و این دو شخص باید با یکدیگر زندگی کنند. البته در صورتی که همسر وی در این ۵ سال فوت کند، اگر وی مدارکی دال بر ازدواج نکردن خود نشان دهد، می‌تواند تابعیت موناکویی اخذ کند.
شخصی که از این طریق تابعیت موناکویی به‌دست می‌آورد، تا ۵ سال بعد از اخذ تابعیت (۱۰ سال بعد از ازدواج) نیز از برخی از حقوق مانند ’حق رأی‘ محروم است و بعد از اتمام این دوره، شهروند عادی محسوب می‌شود.
در صورتی که زن موناکویی با مرد خارجی ازدواج کند، این شخص می‌تواند تابعیت موناکویی خود را حفظ کند مگر در صورتی که قوانین اعطای تابعیت کشور همسر وی، به او تابعیت خارجی اعطا کند. اطلاع دادن این وضعیت، بر عهده زن موناکویی و در زمان ازدواج آن‌ها توسط یک پرسشنامه صورت می‌گیرد (در صورتی که جشن عروسی در داخل موناکو انجام شده باشد.). اگر جشن عروسی در خارج از موناکو انجام شده بود، این اطلاع‌رسانی باید به نمایندگی کنسولی موناکو در آن کشور، انجام شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ” از طریق تولد فرزند  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور موناکو ” اروپا ”  از طریق  تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
تابعیت شخص  در کل در تمامی کشورها اخذ تابعیت و اقامت از طریق تولد فرزند از دو نظام خاک و خون تشکیل میگردد. در نظام خون تابعیت شخص به تابعیت والدین و نسب وی میشود در صورتی که در نظام خاک تابعیت شخص به محل تولد وی باز میگردد . در اصل کشور موناکو نظام خون را انتخاب کرده است اما در بعضی از موارد جهت پیشگیری از بی تابعیتی به طور فرعی اصل خاک را نیز پذیرفته است. همچنینی در موناکو دو تابعیتی پذیرفته نیست و افراد باید تابعیت موناکو را داشته باشند در صورتی که بخواهد تابعیت اصلی خود را حفظ کند و یا به تابعیت کشور دیگری در آید باید تابعیت موناکویی خود را از دست خواهد داد. جهت لغو تابعیت موناکویی باید از شرایط و قوانین خاص اقداام نماید و در صورتی که درخواست لغو تابعیت موناکویی اعلام نشد تابعیت موناکویی لغو خواهد شد. با لغو تابعیت موناکویی تمام حقوق شهروندی فرد از بین خواهد رفت. افرادی که تابعیت موناکویی دارند میتوانند بدون دریافت ویزا به کشورهای عضو شینگن سفر کنند.

  شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در موناکو

هر فرزندی که از پدری که دارای تابعیت موناکویی باشد متولد شود چه در موناکو چه خارج از موناکو متولد شده باشد. در صورت تولد خارج از موناکو درخواست باید به سفارت موناکو و یا سفارت فرانسه در آن کشور ارائه شود.
هر فرزندی که در موناکو از مادری زاده شود و پدر آن نامعلوم باشد دارای تابعیت موناکویی خواهد بود مشروط بر آنکه در هنگام تولد مادر دارای تابعیت موناکویی باشد چه فرزند در موناکو متولد شود چه خارج از موناکو.
فرزندانی که در موناکو از پدر و مادر نامعلوم متولد شده باشند.
فرزند بدنیا آمده در موناکو از پدر و مادری با تابعیت غیر موانکویی مشروط بر آنکه یکی از والدین آنها متولد موناکو باشد.
هر فرزند متولد شده در موناکو که یکی از والدین یا اجداد آنها در موناکو بدنیا آمده باشند ولو با از دست دادن تابعیت موناکویی ، باز تابعیت موناکویی به فرزند متولد شده خواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در موناکو ، افتتاح حساب بانکی در موناکو ، اقامت و پاسپورت موناکو از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای موناکو ، رفع دیپورتی اقامت موناکو ،قبول وکالت در موناکو ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در موناکو

 

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور موناکو ” اروپا ” از طریق تحصیلی  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور موناکو ” اروپا”  همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در موناکو ” اروپا”  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.
کشورهای اروپا و دانشگاه های آنها دارای دوره ها و رشته های مختلف تحصیلی همراه با زبان های تحصیل مختلف، فرهنگ متفاوت و دارای هزینه زندگی متفاوت هستند. شرایط تحصیل در اروپا بسته نوع رشته و هدف آتی زندگی کاملاً متفاوت است. از مهم ترین و جذاب ترین مسائل جهت تحصیل در اروپا ، رایگان بودن و ارزان بودن تحصیل در اکثر کشورهای اروپایی است. تحصیل در اتریش ، آلمان ، نروژ و فرانسه به صورت رایگان و کشورهایی مثل ماناکو ،  اسپانیا ، ایتالیا ، پرتغال ، سوئد و غیره با صرف هزینه های بسیار کم و ارزان امکان پذیر است. تحصیل پزشکی در اروپا ، زیست ، پرستاری ، مهندسی مکانیک ، برق ، عمران ، شیمی ، حقوق ، فیزیک ، اقتصاد ، مدیریت ، بازرگانی و غیره در اروپا با هزینه بسیار کم و بعضاً رایگان انجام می شود.
افرادی که از طریق ویزای تحصیلی در موناکو به این کشور می آیند اجازه کار ضمن تحصیل را نیز پیدا میکنند.ساعات کاری بسته به مقطع تحصیلی 10 تا بیست ساعت کارضمن تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس میباشد.وهمچنین20 تا 30 ساعت کارحین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و نهایتا 30 تا 40 ساعت اجازه کار دانشجویی در مقطع دکترا میباشد.به طور متوسط حقوق دریافتی کار همزمان با تحصیل دانشجویان بین الملل در موناکو معادل 10 یورو در هر ساعت میباشد.
کلیه دانشجویانی که قصد کار ضمن تحصیل در موناکو را دارند باید در طرح دانشجویان بهداشت ملی ثبت نام کرده باشند.همچنین کلیه دانشجویان خارجی میبایستی اجازه معتبر اقامت را داشته باشند.این اجازه نامه منوط به ثبت نام در سال اول دانشگاه مربوطه میباشد.دقت بفرمایید کار ضمن تحصیل کلیه افرادی که در کالج های زبان ثبت نام کرده اند و به صورت تمام وقت مشغول تحصیل اند نیز از این قانون مستثنی نیستند.باید ذکر کرد کار ضمن تحصیل در موناکو فقط منحصر به کار در محیط دانشگاه فرد دانشجو نمیباشد.

از جمله مزایای کارضمن تحصیل در موناکو میتوان مواردی را اشاره کرد:

سیستم اقتصادی قوی,
شرایط امن برای تحصیل و زندگی,
موقعیت حمل و نقل عمومی من جمله هواپیما,
آب و هوای مطبوع,
کشوری در سطح عالی و بین المللی,
تجارت های بزرگ و کلان,
تکلم به زبان انگلیسی.
با توجه به کوچک بودن و کمبود منابع طبیعی در کشور موناکو بسیاری از کسانی که مشغول به کار هستنددر مشاغل کلیدی همچون گردشگری,مالی و بیمه فناوری های پیشرفته و صنایع مختلف مشغول به کارند.از این رو به دلیل اینکه کشور موناکو به شدت به کشورهای همسایه و اروپایی خود وابسته است تا حدود زیادی تحت تاثیر بحران یورو قرار میگیرد.ولی با این حال این کشور توانسته است در سال 2012 به سطح قبل از بحران در تولید ناخالص ملی دست یابد.
 دانشگاه های این کشور که به هر دو زبان انگلیسی و مونازو تدریس میشود فارغ التحصیلانی بسیار زیاد در مقاطع مختلف تربیت و تعلیم داده است.به طور کلی سیستم آموزشی کشورموناکو بسیار شبیه به فرانسه میباشد.از جمله رشته های معروف و پر متقاضی این دانشگاه عبارتند از :بازاریابی,بازاریابی دیجیتال,بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت,مدیریت ورزش و مدیریت لوکس
میانگین هزینه ماهانه برای زندگی دانشجویی تک نفره تا 3000یورو در ماه میرسد که بخش عمده آن مربوط به اجاره مسکن و خوراک میباشد.ولی در سیستم حمل و نقل به طور میانگین نهایتا تا 50 یورو خواهد رسید.در این کشور هیچ گونه محدودیت و کمبودی از فعالیت های ورزشی و تفریحی و سرگرمی وجود ندارد.اکثر فعالیت های ورزشی در خود دانشگاه و بدون پرداخت هزینه قابل انجام است.کشور موناکو یک مرکز تجاری بین المللی است که نزدیک به 5000 شرکت در ان مشغول به کار است و لذا دانشجویان میتوانند به راحتی شغل پاره وقت خود را پیدا کرده و تجربیات خود را افزایش دهند.

کمک هزینه تحصیلی تجاری

دانشگاه میامی یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه بین المللی موناکو دارد که فرصتی برای دانشجویان تجاری، به ویژه در رشته تجارت بین المللی، فراهم می کند. با این حال، سفر به موناکو و زندگی در آن ممکن است پر هزینه است. از این رو، دانشگاه میامی کمک هزینه های مختلفی برای کمک به کاهش هزینه مالی دانشجویان ارائه می دهد.
دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارند، اما استطاعت مالی کافی ندارند، می توانند برای دریافت بورس تحصیلی خارج از کشور درخواست دهند. شرایط دریافت این کمک هزینه تحصیلی عبارتند از: حداقل معدل ۳٫۰ ، نیاز مالی و ثبت نام در دانشگاه میامی.
کالج هنر و طراحی ساوانا (SCAD) فرصت های مختلفی ارائه می دهد. دانشجویانی که از SCAD فارغ التحصیل می شوند، به طور خودکار عضوی از این گروه خواهند بود. برخی از مزایای عضویت شامل دسترسی ویژه به امکانات پیشرفته، مراکز تناسب اندام، تخفیف های کتاب فروشی و حتی بورس تحصیلی دانشجویی می شود. یکی از این بورس های تحصیلی، بورس تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی موناکو است. دانشگاه بین المللی موناکو هزینه تحصیل دانشجویان SCAD در رشته MBA یا کارشناسی ارشد رشته علوم در زمینه کالاها و خدمات لوکس را پرداخت می کند.
علاوه بر بورس های تحصیلی مذکور، دانشگاه بین المللی موناکو به دانشجویان متقاضی تحصیل در موناکو، کمک مالی اعطا می کند. این دانشگاه در سطح بین المللی با دانشگاه های زیادی در سراسر جهان همکاری دارد.

نتیجه گیری کلی

با توجه به موارد فوق میشود اذعان کرد که کشور موناکو کشوری غنی از شرکت های ثروتمند و صنعتی رو به رشد دارد.لذا با توجه به پراکندگی جمعیتی کم و تعداد مردم کمتر نسبت به همسایگانش یافتن شغل برای دانشجویان بین الملل راحت بوده و دانشجویان میتوانند با کسب تجربه کارحین تحصیل پس از اتمام این دوره به راحتی جذب این ابر شرکت های موناکویی شوند.کار ضمن تحصیل  در موناکو شرایط سهل و آسانی دارد.دانشجویان بین الملل در موناکو بدون دغدغه میتوانند همراه تحصیل مشغول بکار شوند البته طبق ضوابط اداره مهاجرت موناکو وساعات مجاز در هفته برای کار حین تحصیل موناکو بپردازند.موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا با مشاوران خبره خود همراه هموطنان عزیز در مسائل حقوق بین الملل میباشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور موناکو ” اروپا”  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت موناکو وکیل تخصصی ، ویزای توریستی موناکو وکیل تخصصی ، سفارت موناکو وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی موناکو وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری موناکو وکیل تخصصی ، ویزای کاری موناکو وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج موناکو وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ماناکو ” اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ماناکو ” اروپا”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ماناکو ” اروپا”.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ماناکو ” اروپا” و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ماناکو ” اروپا”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ماناکو ” اروپا”.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ماناکو ” اروپا” برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در ماناکو ” اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (مناطق :مونت کارلو، موناکو ويل ،  فون ويي، مونتهگتي ، لا کندامين )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ماناکو ” اروپا” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ماناکو ” اروپا”.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور رومانی ماناکو ” اروپا”.
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور ماناکو ” اروپا”.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ماناکو ” اروپا”.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ماناکو ” اروپا  ”

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور ماناکو ” اروپا”  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور ماناکو ” اروپا”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  ماناکو ” اروپا” .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  موناکویی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  ماناکو ” اروپا” .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور ماناکو ” اروپا” .
5-  اخذ بیمه سلامت کشور ماناکو ” اروپا” .
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده موناکویی در کلیه مناطق کشور ماناکو ” اروپا” .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت موناکویی در کلیه مناطق کشور ماناکو ” اروپا” .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور ماناکو ” اروپا” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ماناکو ” اروپا” .
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری ماناکو ” اروپا” .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در ماناکو ” اروپا” .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور ماناکو ” اروپا” به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ماناکو ” اروپا” .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ماناکو ” اروپا” .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور ماناکو ” اروپا” .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ماناکو ” اروپا”.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ماناکو ” اروپا” .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ماناکو ” اروپا” .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ماناکو ” اروپا” .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ماناکو ” اروپا” .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ماناکو ” اروپا” .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ماناکو ” اروپا” .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ماناکو ” اروپا”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ماناکو ” اروپا”
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ماناکو ” اروپا” .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ماناکو ” اروپا” .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ماناکو ” اروپا”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور ماناکو ” اروپا” .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور ماناکو ” اروپا” .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ماناکو ” اروپا” .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.