دریافت پاسپورت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص

دریافت پاسپورت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت مجارستان ، اخذ ویزای توریستی مجارستان ، وقت سفارت مجارستان ، اخذ ویزای تحصیلی مجارستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان ، اخذ ویزای کاری مجارستان ، اخذ ویزای ازدواج مجارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور مجارستان ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور مجارستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور مجارستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور مجارستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور پرتغال از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور مجارستان

پایتخت : بودائیست
 زبان : مجاری
نوع حکومت : جمهوری
مساحت :   93/030 کیلومتر مربع
جمعیت : 10/313/883 نفر
واحد پول : فورنیت
دین : مسیحی
همسایگان : جمهوری اسلواکی، رومانی، جممهوری اوکراین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور مجارستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در مجارستان ، افتتاح حساب بانکی در مجارستان ، اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مجارستان ، رفع دیپورتی اقامت مجارستان ،قبول وکالت در مجارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مجارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور مجارستان  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در مجارستان  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت مجارستان ، دریافت ویزای توریستی مجارستان ، وقت سفارت مجارستان ، دریافت ویزای تحصیلی مجارستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری مجارستان ، دریافت ویزای کاری مجارستان ، دریافت ویزای ازدواج مجارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اقامت مجارستان از روش سرمایه گذاری (300000 یورو )
 از میان برنامه های مختلف اقامت اروپا، کشور مجارستان بهترین و ارزانترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری را ارایه می نماید. مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شینگن می باشد  و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. مجارستان بعنوان بزرگترین مرکز توریستی منطقه و جذاب ترین کشور توریستی می باشد. متقاضیان از مزایای قابل توجه ذیل برخوردار خواهند شد.
در حال حاضر پرطرفدارترین روش کسب اقامت اروپا به دلیل امنیت و بازگشت سرمایه گذاری و همچنین مدت زمان بررسی پرونده روش اخذ اقامت مجارستان می باشد

مزایای مهاجرت به مجارستان:

1- شامل شدن فرزندان وابسته در هر سنی و همچنین والدین وابسته
2- تضمین برگشت مبلغ سرمایه‌گذاری از جانب دولت
3- ملزم نبودن به اقامت فیزیکی در این کشور
4- سرعت دریافت اقامت دائم حدود ۳ ماه برای کل اعضای خانواده
5- سفر به بیش از ۱۶۰ کشور دنیا شامل حوزه ی شنگن
6- آزادی مسافرت و فعالیت های اقتصادی ۹۰ روز در هر ۶ ماه درحوزه شنگن (۱۸۰ روز در سال)
7- امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی
8- وضعیت تحصیلی قابل اطمینان برای فرزندان
9- ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان

شرایط سرمایه گذاری 300 هزار یوری در مجارستان

مبلغ سرمایه گذاری شده ( 300000 یورو ) در اوراق قرضه به مدت ۵ سال بلوکه می شود و در پایان به طور کامل بدون سود انباشته به متقاضی بازگردانده می شود. حتی پس از بازگرداندن مبلغ سرمایه ‌گذاری، شخص می تواند مجوز اقامت دائم را بدون محدودیت نگاه دارد. از آنجایی که این سرمایه ‌گذاری توسط دولت حمایت می شود، کاملا بدون ریسک است.
متقاضیان می توانند یا گزینه سرمایه گذاری به مبلغ 300.000 یورو در اوراق قرضه دولتی را انتخاب کنند که این سرمایه بعد از 5 سال بازگشت داده می شود و یا می توانند 125.000 یورو به عنوان سود به دولت پرداخت کنند که این مبلغ بدون بازگشت خواهد بود. این خبر در حال حاضر قطعی و قابل اجرا می باشد. در هر دو گزینه باید 60.000 یورو هزینه بررسی  پرونده غیر قابل بازگشت به نماینده مالی دولت مجارستان پرداخت شود.
برنامه مهاجرت مجارستان از طریق سرمایه گذاری این فرصت را در اختیار شهروندان غیر اتحادیه اروپا قرار می‌ دهد تا اقامت دائم مجارستان را از طریق سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه دولتی اخذ نمایند.
در این سرمایه گذاری متقاضیان می توانند از طریق مسیر کوتاه سه ماهه به اقامت دائم برسند. و همچنین انجام سرمایه گذاری به مبلغ ۳۰۰هزار یورو در اوراق قرضه ی دولتی، اقامت دائم مجارستان را به سرمایه‌ گذاران و اعضای خانواده همراه آنان اعطا می نماید.
اعضای خانواده شامل همسر متقاضی و فرزندان وابسته (فرزندان زیر 18 سال و فرزندان بالای 18 سال در حال تحصیل) است و اکنون والدین وابسته را نیز شامل می گردد. مبلغ غیرقابل بازگشت ۶۰ هزار یورو برای انجام امور اداری اعمال می گردد.  با یک سرمایه گذاری به مبلغ کل ۳۶۰ هزار یورو، شما و خانواده تان می توانید ظرف سه ماه اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایید.
مبلغ سرمایه گذاری شده در اوراق قرضه (۳۰۰ هزار یورو) به مدت ۵ سال بلوکه می شود و در پایان این دوره به طور کامل بدون سود انباشته به متقاضی بازگردانده می شود. حتی پس از بازگرداندن مبلغ سرمایه ‌گذاری، شخص می تواند مجوز اقامت دائم را بدون محدودیت نگاه دارد. از آنجایی که این سرمایه ‌گذاری توسط دولت حمایت می شود، کاملا بدون ریسک است. این بدین معنی است که در پایان، اقامت دائم مجارستان فقط با ۶۰ هزار یورو اخذ می گردد.

شرایط مهاجرت به مجارستان

1- داشتن حداقل ۱۸ سال سن
2- اثبات برخورداری از سلامت کامل جسمی
3- اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفری
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان   از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )   برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان   از طریق تمکن مالی   توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  مجارستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت  کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در مجارستان ، افتتاح حساب بانکی در مجارستان ، اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مجارستان ، رفع دیپورتی اقامت مجارستان ،قبول وکالت در مجارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مجارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت در مجارستان

این روزها افراد بسیاری به دلایل مختلف در فکر مهاجرت از کشور می‌باشند و از روش‌های مختلفی برای انجام آن اقدام می‌کنند. روش‌های قانونی متعددی برای مهاجرت وجود دارد اما در این میان برخی به فکر سرمایه‌گذاری هستند. سرمایه‌گذاری در اروپا به یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت سال اخیر بدل گشته است. چراکه افراد در کنار کسب درآمد می‌توانند اقامت کشور موردنظر را نیز دریافت می‌نمایند. اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت یکی از محبوب‌ترین روش‌ها به‌حساب می‌آید.
کشور مجارستان به دلیل شرایطی که برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم آورده است به‌عنوان مقصد مناسبی برای ثبت شرکت توسط خارجی‌ها شهرت گرفته است و این امکان برای متقاضیان وجود دارد که اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت را به دست آورند.
اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت از آن دسته از روش‌های مهاجرتی است که اگر به‌درستی انجام شود تضمین بالایی از موفقیت را داراست. باید این نکته را به خاطر داشته باشید که دریافت این اقامت بر اساس قوانین کار کشور مجارستان به شما داده خواهد شد و شما باید گزارش مثبتی از عملکرد کاری خود به دولت ارائه دهید تا بتوانید اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت را کسب نمایید.

مزایای ثبت شرکت در مجارستان

1-مالکیت 100% (بدون نیاز به شریک محلی)
2-دسترسی به بازار اروپا  ( بیش از 500 میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)
واردات / صادرات
3-دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
4-امکان درخواست اقامت دائم پس از 3 سال
5-امکان درخواست پاسپورت 5 سال بعد از اخذ اقامت دائم
6-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
7-اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
8-اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
9-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
10-مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
11-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
12-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
13-ده درصد مالیات بر درآمد شرکت
14- انجام کلیه مراحل طی 6 ماه
15- هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

شرکت مسئولیت محدود، یا در مجارستان KFT

مجارستان مکان بسیار مناسبی برای ثبت شرکت در اروپاست، شرکت هایی که در مجارستان بنا میشوند مالیات بسیار کم 10 درصدی را به دولت میپردازند که نسبت به بقیه کشورهای اتحادیه اروپا رقم بسیار مناسبی است. یکی از مزایای ثبت شرکت درمجارستان این است که نیازی به حضور سهامداران و مدیران شرکت در مجارستان نیست و بنابراین سهامداران و مدیران میتوانند به صورت کامل از خارج از کشور مجارستان شرکت و تجارت خود را کنترل کنند.

چگونگی ثبت شرکت در مجارستان

1- مدیران برای ثبت شرکت در مجارستان
2- مدیران میتوانند از هر ملیتی باشند.
3- فقط 1 مدیر کافی است.
4- صورت جلسه های هیئت مدیره میتوانند در مجارستان نباشند.
5- مدیر میتواند یک شخص حقوقی یا یک شخص حقیقی باشد.
6- برای مدیر عامل و خانواده ایشان اجازه اقامت موقت یکساله صادر می گردد. این اقامت به صورت کارت بیومتریک بوده و سالانه قابل تمدید است.
7- سهامداران برای ثبت شرکت در مجارستان
8- سهامداران میتوانند از هر ملیتی باشند.
9-  سهامدار میتواند بیش 1 نفر باشد.
10- تعدد سهامداران سقف ندارد.
11- سهامداران میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.
12- برای سهامداران و خانواده هایشان اجازه اقامت موقت یکساله صادر می گردد. این اقامت به صورت کارت بیومتریک بوده و سالانه قابل تمدید است.

دفتر ثبت شده

شما باید یک آدرس را به عنوان دفتر محل کار خود ارائه فرمایید، این آدرس می تواند به صورت واقعی یا مجازی باشد.دفتر ثبت شده در پکیج موسسه حقوقی امیران قرار گرفته شده است.

مواردی که در اساسنامه ذکر میشوند

1- نام شرکت
2- محل فعالیت شرکت
3- نام تمامی اعضای شرکت به همراه آدرس آنها
4- مقدار سرمایه اولیه
5- موضوع فعالیت شرکت
6- مدت زمان فعالیت شرکت (چنانچه مایل به ثبت شرکتی با مدت زمان محدود باشید)
7- هزینه های نگهداری شرکت
8- مبلغ حدودا 150 یورو ماهانه برای بیمه کار(همراه بازنشستگی) برای مدیر عامل
9- حدود 20 یورو برای هر عضو خانواده
10- پرداخت 10 درصد مالیات بر درآمد خالص

نکات اقامتی

  اقامت اولیه از طریق ثبت شرکت ابتدا یکساله بوده و قابل تمدید است.
 محل اقامت:
 باید محلی به عنوان محل اقامت خود در مجارستان فراهم آورید، مدارکی که نشان دهد شما در مورد مسکن و محل اقامت خود مشکل نخواهید داشت، حداقل ارائه قرارداد اجاره مکان، خرید مکان که کاملا به امضای صاحب مسکن رسیده باشد. موسسه حقوقی امیران در این امر به شما کمک خواهد کرد.

 بیمه کامل سلامت:

 شما باید در طی اقامتتان در دوره ای که در مجارستان هستید بیمه سلامتی باشید.

 مدارک مورد نیاز:

1-کارت ملی – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
2-شناسنامه – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
3- سند ازدواج (برای متاهلین)
4-سند ملکی به نام متقاضی – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
5- پنچ  قطعه عکس
6- پاسپورت با حداقل اعتبار دوساله.
7- پاسپورت قبلی- برای بررسی نیاز می باشد.
8- آدرس محل سکونت مشتری و شماره تلفن های تماس با مشتری
9- پرینت انگلیسی حساب بانکی با موجودی و گردش حساب 3 ماه آخر.
10- گواهی عدم سو پیشینه
 تمام مدارک فوق می بایست ترجمه رسمی و به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه برسند

 حسابداری و امور مالی

ما خدمات حسابداری و دفترداری را به همراه مدیریت لیست حقوق کارکنان، گزارش های پایان سال، و ارائه مشاوره در خصوص مالیات های بین المللی و پرداخت های تأمین اجتماعی ارائه می دهیم. ما نه تنها در تأسیس شرکت به شما کمک می کنیم، بلکه کلیه شرکت های کوچک تا متوسط می توانند از تخصص و تجربه ما در زمینه پشتیبانی از مالکان شرکت های خارجی به منظور کسب بیشترین بهره از کسب و کار خود در مجارستان و در عین حال پیروی کامل از مقررات محلی استفاده کنند.

  بسته ی خدماتی انتقال خانواده

با ثبت و شروع به کار یک شرکت محلی، تمام ملیت ها شامل قانون اخذ اقامت بر اساس نقش آنها در شرکت به عنوان مدیرعامل میشوند. اگرمدیرعامل مایل باشد که به همراه همسر و فرزندان خویش به مجارستان نقل مکان کند ما میتوانیم به شما بسته خدماتی جامع خانواده خود را پیشنهاد کنیم که شامل اقامت برای همه ی اعضاء خانواده بعلاوه ی هرگونه کمکی که این انتقال را آسانتر میکند میشود.

مدت ثبت شرکت در مجارستان

چنانچه بتوانید به مجارستان سفر کنید با هماهنگی با وکیل مستقیم گروه وکلای یاسا در این کشور کل فرایند ثبت شرکت در مجارستان، اخذ کد مالیاتی اروپا و افتتاح حساب فقط در 2 ساعت انجام پذیر خواهد بود. چنانچه به مجارستان سفر ندارید به علت طولانی بودن فرایند تایید مدارک ثبت شرکت در مجارستان 1 ماه به طول می انجامد.

خدمات ما بری ثبت شرکت در مجارستان

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در مجارستان
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در مجارستان توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در مجارستان ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در مجارستان
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور مجارستان
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در مجارستان
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت مجارستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی مجارستان مهاجرتی ، سفارت مجارستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی مجارستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری مجارستان مهاجرتی ، ویزای کاری مجارستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج مجارستان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان  از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از راه های اصلی برای مهاجرت به کشور مجارستان، اخذ ویزای کاری کشور مجارستان می باشد. متقاضیان خارجی می‏توانند برای کسب اقامت کشور مجارستان، از طریق یک کارفرمای معتبر در مرکز یا شرکتی در کشور مجارستان برای اخذ مجوز کار اقدام داشته باشند.
در فرایند اخذ ویزای کاری کشور مجارستان، در ابتدا کارفرمایی معتبر در این کشور بایستی پیشنهاد شغلی (job offer) برای استخدام متقاضی خارجی را صادر کند. امکان ارسال درخواست برای استخدام کاری از طریق سایتهای کاریابی کشور مجارستان وجود دارد، که متقاضی خارجی رزومه کامل خود را برای کارفرمای معتبر فرستاده و در خواست خود را ارائه می دهد.
 آشنایی به زبان های انگلیسی و مجاری برای کار در شرکت ها و موسسات معتبر در کشور مجارستان مورد نیاز می باشد.
متقاضی خارجی پس از اخذ مجوز کاری کشور مجارستان از سفارت یا کنسولگری کشور مجارستان در محل اقامت خود، یک ویزای بلند مدت نوع D به نام Tartózkodási engedély به معنای مجوز اقامت را دریافت می کند که یک اقامت طولانی مدت (بیش از ۹۰ روز) را شامل می شود و برای اخذ این ویزا مدارک مورد نیاز بدین شکل است:
1- مجوز رسمی کار تأیید شده
2- قرارداد رسمی کاری بین متقاضی خارجی و کارفرمای معتبر در کشور مجارستان
3-پاسپورت معتبر و دو عکس پرسنلی از متقاضی خارجی
4-مدارکی دال بر اثبات محل اقامت در کشور مجارستان
5-مدارکی دال بر اثبات حمایت مالی برای زندگی در کشور مجارستان
6- فرم درخواست کار به صورت تکمیل شده
7-هزینه صدور ویزا
8- بیمه
در کل در صورتیکه زمان قرارداد کاری ذکر نشده باشد، اجازه اقامت در کشور مجارستان برای حداقل یک سال و حداکثر دو سال صادر می گردد. یکی از مزایای اخذ ویزای کاری کشور مجارستان، امکان اخذ ویزای همراه برای متقاضی می باشد.
امکان اجازه کار در حین تحصیل برای دانشجویان خارجی که اقامت تحصیلی در کشور مجارستان دارند، به صورت پاره وقت، نیمه وقت و یا ۲۰ ساعت در هفته وجود دارد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان   از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
در مباحث مربوط به اخذ تابعیت کشور مجارستان از طریق ازدواج تابع قوانین سایر کشورهای اروپایی در اتحادیه شنگن می باشد. اما توجه کنید که ازدواج با تبعه مجارستان به منظور اخذ اقامت مجارستان در صورت اثبات ازدواج موجب اخذ اقامت موقت در مجارستان و نه اقامت دائم می شود و مساله تمدید اقامت تا رسیدن به شرایط اقامت دائم مجارستان وابسته به حفظ شرایط اولیه اخذ اقامت موقت می باشد.
دقت کنید که اصولا تمدید اقامت موقت در مجارستان به هر روشی که اقامت موقت گرفته اید با حفظ همان شرایط مربوط به آن روش امکان پذیر است. مثلا اگر شما از طریق تمکن مالی اقامت موقت اروپا را اخذ کرده اید تمدید اقامت نیز با همان شرایط روش تمکن امکان پذیر است ؛در روش ازدواج نیز به همین ترتیب عمل می شود.
ضمنا بحث احراز تمکن مالی ، تبعه مجارستان جهت ازدواج با تبعه خارجی یکی از شرایط اداره مهاجرت کشور مجارستان بشمار می رود. بنابراین اثبات صلاحیت مالی اداره زندگی مشترک امری ضروری برای اداره مهاجرت مجارستان محسوب می شود.
در ضمن تامین خانه به اندازه مناسب برای زندگی زوجین تا بتوانند در حد استاندارد زندگیشان در کشور مجارستان داشته باشند.

اخذ اقامت مجارستان از طریق ازدواج

مصاحبه در سفارت مجارستان در کشور مبدا ، در خصوص ازدواج با تبعه مجارستان یکی از مراحلی است که از حساسیت بالایی برخوردار است.در زمان مصاحبه در سفارت و یا کنسولگری ، سوالاتی از متقاضی ازدواج پرسیده می شود .
خلاصه ای از زندگی تان ، از ابتدای تولد ، دوران تحصیلی ، وضعیت شغلی ، سطح درآمد ، تحصیلات از دبستان تا دوران دانشگاه و …..
در صورتی که ، سابقا همسری داشته اید ، بایستی حتما به ان اشاره نمایید.
زمان آشنایی با همسرتان و مدارکی جهت اثبات دوران نامزدی و ازدواج و آشنایی تان.
اثبات تمکن مالی .
اثبات مدرکی جهت نشان دادن محلی مناسب جهت اسکان زوجین
آیا آشنایی به زبان مجارستانی یا انگلیسی دارید ( بدین معنا تبعه خارجی که قصد ازدواج با یک تبعه مجارستان را دارد ، نشان دهد که آگاهی و آشنایی به زبان مجارستانی دارد و می تواند با همسر آینده خود به راحتی تعامل و ارتباط برقرار نماید)
اطلاعاتی در خصوص اینکه ، دوران آشنایی متقاضیان تبعه خارجی با تبعه مجارستان چگونه می گذرد ؟
شغل و میزان درآمدشان
محلی سکونتی که زوجین ، برای زندگی با یکدیگر در نظر گرفته اند ، چگونه فضایی است و شامل چند اتاق می باشد
در صورتی که فیلم و عکس و محتوی چت و مکالمات خصوصی متقاضیان ازدواج با یکدیگر موجود باشد ، بایستی ارائه گردد و همچنین اگر در این مدت اگر با یکدیگر سفری رفته باشند و رفت و آمد خانوادگی داشته باشند ، مدارک خود را تقدیم نمایند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور مجارستان  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور ها در تمام دنیا دو ملاک برای اعطای تابعیت به اتباع خود انتخاب کرده اند که به معیار خون و خاک معروف هستند.

تعریف سیستم خون

همانطور که میدانید در تمام کشور ها تابعیت از طریق نسب (والدین) به کودک منتقل می شود. در این  نوع سیستم  به این موضوع توجه نمی شود که طفل در کجا وچه کشوری متولد شده، بلکه توجه می کنند که پدر یا مادرش تابعیت کدام کشور (دولت) را دارند. در برخی کشورها مانند کشور ایران فقط تابعیت پدر در نظر گرفته می شود که به ان سیستم خون می گویند اما در دیگرکشورها هم به مادر و هم به پدر توجه می شود.
بر طبق تقسیم بندی کشورهای جهان به نظام های حقوقی ؛ به دو دسته  نظام سیویل لا و کامن لا تقسیم می شود. در کشورهایی که نظام حقوقی سیویل لا را به عنوان سیستم حقوقی شان پذیرفته اند، سیستم اصل خون را  برای اعطای تابعیت به اتباع خود قبول دارند مانند کشور ایران اما در سیستم حقوقی کامن لا که ملاک این سیستم رویه قضایی است سیستم خاک را  برای  اعطای تابعیت اصلی از طریق تولد قرار داده اند.

اخذ تابعیت از طریق تولد در مجارستان

راه های دیگری برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد مثل کار در مجارستان، تحصیل در مجارستان و ازدواج در مجارستان یکی از مسائل مهمی که در اعطای شهروندی درکشور مجارستان وجود دارد به دست آوردن تابعیت از طریق تولد می باشد. کسب تابعیت از طریق تولد افراد کاملا” به طور غیر اداری است .

کسب تابعیت از طریق تولد به دو صورت انجام  پذیر است :

کسب تابعیت از طریق  اصل خاک
اخذ تابعیت از طریق اصل خون
اخذ تابعیت از طریق اصل خاک به صورتی که یک فرد متولد شده در یک کشور می تواند تابعیت آن کشور به دست آورد. البته،  اخذ شهروندی از طریق اصل خون، اغلب از طریق پدر است. در  کشور مجارستان تابعیت از طریق  اصل خون است.
اخذ تابعیت از طریق خاک  به این معنا  می باشدکه فرد متولد در خاک یک کشور می تواند تابعیت کشور مورد نظر را اخذ نماید . در مورد بسیاری از کشورها اخذ تابعیت از طریق سیستم خاک در آن کشور اماکن پذیر نمی باشد ؛ بلکه از طریق  اصل خون است ؛ یعنی رابطه نسبی از طریقِ والدین منتقل می شود . البته انتقال ِتابعیت از طریق خون معمولا به تبعیت از پدر می باشد.حتی در مواد قانون مدنی ایران نیز  به این صورت مقرر گردیده است.که تابعیت از طریق پدر ایرانی منتقل می شود.
اما در خصوص تولد اشخاص بیگانه که از پدر ایرانی نمی باشند شک وجود دارد و فرآیند آن به این صورت است که فرد ، شناسنامه ایرانی  را اخذ نمی کند . لازم به  ذکر است که در مورد کشور مجارستان تولد منجر به اخذ تابعیت این کشور نمی شود . به این معنی که در کشور مجارستان تولد باعث اخذ تابعیت نیست. به بیانی دیگر ، سیستم کسب تابعیت در این کشور خون می باشد .
قانون اساسی کشور مجارستان به صورت حکومت دموکراتیک مستقل است . طبق قانون اساسی دولت مجارستان ، کشور مجارستان یک جمهوری پارلمانی می باشد. مجارستان جزء امضا کنندگان کنوانسیون های بین المللی و معاهدات دو جانبه می باشد.
قانون شهروندی کشور مجارستان  به صورتی است که  اگر پدر و مادر طفل تابعیت این کشور را داشته باشند فرزند نیز تابعیت این کشور را اخذ مینماید و شناسنامه مجارستانی به کسی تعلق می گیرد که از پدر و مادر مجارستانی متولد شود. اما قبل از سال 1993 این توارث از پدر به کودک منتقل می شد این به این معنی می باشد که اگر پدر تبعه مجارستان نبود فرزند نیز تبعیت مجارستان را نداشت مگر اینکه تابعیت پدر مجهول بود در این صورت اگر مادر مجارستانی بود کودک نیز تبعیت مجارستان را می گرفت.
برای گرفتن تابعیت مجارستان چه از طریق کار به مجارستان یا تحصیل به مجارستان باید مدتی در ان کشور اقامت داشته باشند لذا حداقل 5سال از زندگی فرزند متولد شده در مجارستان بگذرد تا فرد بتواند تابعیت این کشور را کسب نماید. و درصورتی که شخصی به فرزند خواندگی گرفته  می شود بعد از 3سال می تواند تابعیت این کشور را اخذ نماید .
فرد غیر مجارستانی بعد از ازدواج به طور خودکار تابعیت مجارستان را کسب می کند. و همین طور اگر یه زن مجاری با یک شخص غیر مجاری ازدواج کند  شخص به طور اتوماتیک تابعیت مجارستانی خود را از دست می دهد. اگر شخصی با یک فرد مجارستانی ازدواج کند بعد از گذشت 3سال می تواند تابعیت کشور مجارستان را اخذ نماید. کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در مجارستان ، افتتاح حساب بانکی در مجارستان ، اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای مجارستان ، رفع دیپورتی اقامت مجارستان ،قبول وکالت در مجارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در مجارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور مجارستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در مجارستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان که یک کشور اروپایی است از مزایایی برخوردار است که در زیر به آن اشاره می کنیم :
1- امکانات کامل آموزش و پژوهش برای تمامی دانشجویان
2-اعتبار و قدمت بالای دانشگاه های مجارستان
3-  امکان کار و اخذ اقامت بعد از اتمام تحصیل در مجارستان
4-  مدرک تحصیلی معتبر در سراسر جهان از جمله ایران
5- امکان استفاده از بیمه درمانی در طی تحصیل ( هزینه ها نیم بها یا رایگان می باشد . )
6-کم بودن هزینه های زندگی در مجارستان نسبت به سایر کشور های اروپایی
7- سفر آسان از مجارستان به دیگر کشور های عضو شینگن در تعطیلات
8- تحصیل به زبان انگلیسی
9-امکان کار دانشجویی در حین تحصیل در مجارستان

مدارس بین المللی مهم در کشور مجارستان

مدرسه بی ام ای مجارستان، مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست مجارستان ، مدرسه بین المللی آمریکایی در کشور اروپایی مجارستان به زبان انگلیسی

 مدرسه بی ام ای در مجارستان

این مدرسه که وابسته به دانشگاه فنی و مهندسی بوداپست است و در نزدیکی همین دانشگاه در منطقه ۱۲ در بودا واقع شده است ، از سال گذشته شروع به پذیرش دانش آموز خارجی به زبان انگلیسی نموده است.
شهریه این دبیرستان در حال حاضر ۵۰۰۰ دلار است و امکانات پانسیون کامل و خوابگاه ندارد و دانش آموز باید شخصا خانه اجاره نماید.

مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست در مجارستان

این مدرسه در منطقه ۱۲ شهر بوداپست که یکی از بهترین مناطق است واقع شده است و دارای امکانات خوب آموزشی به زبان انگلیسی با پانسیون کامل برای دانش آموزان خارجی است.
شهریه این مدرسه سالیانه ۱۶۰۰۰ دلار است و دانش آموز حداقل باید ۲ سال ثبت نام نماید و دانش آموزان ایرانی را صرفا برای ثبت نام در سال آخر دبیرستان نمی پذیرد.
دانش آموز برای مشخص شدن سطح علمی باید حتما در امتحان تعیین سطح علمی و زبان انگلیسی شرکت نماید.

مدرسه بین المللی آمریکایی در مجارستان

این مدرسه بصورت شبانه روزی و بین المللی است و در کلیه مقاطع خدمات تحصیلی ارائه می دهد و حومه شهر بوداپست در مسیر اتوبان بوداپست وین قرار گرفته است و شهریه آن سالیانه ۱۹۸۰۰ دلار است.
برای ثبت نام در این مدرسه دانش آموز باید قبل از ماه جولای اقدام نماید و در امتحان زبان انگلیسی و مصاحبه شرکت نماید تا مقطع تحصیلی دانش آموز مشخص شود.
این مدرسه دارای فضای آموزشی بسیار بزرگ و خوب با امکانات پانسیون شبانه روزی است. در حال حاضر این مدرسه نامه تضمین برای صدور ویزای تحصیلی صادر نمی کند.

تحصیل در مجارستان با دیپلم و لیسانس

شما با در دست داشتن مدرک دیپلم خود به راحتی می توانید در کشور مجارستان در مقاطع دانشگاهی ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک خود شوید.
اما قبل از هر موضوعی باید بدانید ایا تحصیل در مجارستان دارای شرایط خوبی می باشد؟
ایا در صورتی که بخواهید در این کشور با مدرک دیپلم و لیسانس تحصیل کنید موفق خواهید شد؟
در ادامه کنم توضیحاتی درباره ی چگونگی تحصیل با مدرک دیپلم و لیسانس در مجارستان امده است.
در صورتی که خواهان ادامه تحصیل در کشور مجارستان با مدرک دیپلم باشید می توانید در مقطع کارشناسی در این کشور تحصیل کنید. مقطع کارشناسی در مجارستان ۱ تا ۲ سال زمان می برد در این مقطع اجازه ی ۲۰ ساعت کار در طول هفته را دارید.
نکته ی بسیار عالی دریافت حقوق به مبلغ ۱۶۰ تا۲۰۰ یورو در مقطع کارشناسی است.
در صورتی که شما مدرک لیسانس را در کشور خود اخذ نموده باشید و بخواهید جهت تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا اقدام کنید در طول سال می بایست دو ترم تحصیلی را بگذرانید.

 تحصیل در مقطع لیسناس درکشور مجارستان

تحصیل کارشناسی ارشد در مجارستان ممکن است یک انتخاب واضح  و مناسب برای تحصیلات تکمیلی بین المللی برای شما باشد، و می تواند فرصتی برای آموزش و تحقیقات منحصر به فرد درقسمتی زیبا از اروپا را فراهم کند.
سیستم تحصیلات عالی مجارستان نیز بسیار مفتخر است که دانشگاه هایی که در قرن چهاردهم میلادی بنا شده اند و بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجوی بین المللی را در خود جای داده اند را در خود گنجانده است و بیشتر رشته های کارشناسی ارشد در این کشور ارائه میشوند.
برنامه آموزش عالی در مجارستان بین موسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی تقسیم شده است. بیشتر مؤسسات معتبر که شامل دانشگاه ها، مدارس تجاری، مدارس مدیریت و کالج ها / آکادمی های هنر هستند، برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهند.
به تمام مدارک تحصیلی، از جمله مدرک کارشناسی ارشد، اعتبار ECTS اعطا می شود. دانشگاه ها از سیستم سه لایه بولونیا پیروی می کنند: لیسانس (سه تا چهار سال)، فوق لیسانس(یک تا دو سال)، دکترا (سه تا چهار سال).
دوره های کارشناسی ارشد در مجارستان ممکن است یک سال یا دو سال طول بکشد. برنامه های دانشگاه دولتی مجارستان همیشه دو سال است، در حالی که موسسات خصوصی احتمالا برنامه های یک ساله را ارائه می دهند.
زبان مورد نیاز برای تحصیل، مجارستانی است اما در بسیاری از موسسات برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی نیز برگزار میشود که این برای جذب دانشجویان بین المللی است.
تحصیلات تکمیلی در مجارستان می تواند یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه باشد، اما هزینه دقیق آن معمولا به ملیت شما، سیاست دانشگاه و البته برنامه های تامین مالی شما وابسته است. به عنوان مثال، برخی از دانشگاه ها از ارزهای مختلف برای نشان دادن هزینه های خود استفاده می کنند – Forint مجارستان، یورو و دلار آمریکا رایج هستند. هزینه ها بین HUF 300000 ۰۰۰ و HUF 2.700، در سال (۹۶۷ یورو به ۷۱۵۰ یورو) می باشد. تمام دانشجویان باید هزینه ی درخواست، هزینه ثبت نام و هزینه ی آزمون را پرداخت کنند. این هزینه ها در بین موسسات و دانشگاه های مختلف بسیار متفاوت است اما معمولا هزینه اینها بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ یورو است. شما همچنین ممکن است برای کارت دانشجویی هزینه پرداخت کنید.
سال تحصیلی مجارستان در ماه سپتامبر / اکتبر آغاز می شود. مهلت درخواست برای اکثر برنامه های کارشناسی ارشد در مجارستان ۱۵ فوریه برای شروع ترم سپتامبر در همان سال و ۱۵ نوامبر برای شروع ترم فوریه است .
مدارک مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی ارشد در مجارستان:
به طور کلی، برای ورود به یک دوره کارشناسی ارشد دو ساله، متقاضیان باید مدرک لیسانس خود را در مدت حداقل ۴ سال در اختیار داشته باشند.
فرم درخواست تکمیل شده
دیپلم و ترجمه رسمی آن
یک CV
اسکن پاسپورت معتبر از شما.
مدارکی از سابقه کاری و حرفه ای، در صورت لزوم.
توصیه نامه
کلیه مدارک تحصیلی باید به زبان ترجمه شوند

 انواع بورس های تحصیلی مجارستان

توافقنامه های دو جانبه مجارستان بورس تحصیلی برای اتباع خارجی ارائه می دهد که قصد دارند دوره های کارشناسی نیمه وقت یا کامل کارشناسی ، کارشناسی ارشد، یا تحصیلات تکمیلی را در مؤسسات تحصیلات عالی معتبر دولتی مجارستان دنبال کنند. این بورس تحصیلی به شهروندان کشورهایی که دارای یک توافقنامه کاری کارآمد دوجانبه معتبر و اثربخش با مجارستان هستند و توسط وزارت منابع انسانی مجارستان امضا شده است، اعمال می شود.
بورس STIPENDIUM HUNGARICUMبرنامه بورس تحصیلی Stipendium Hungaricum توسط دولت مجارستان در سال ۲۰۱۳ پایه گذاری شد. این برنامه بورس تحصیلی برای نامزدهای کشورهایی است که دارای یک قرارداد برنامه آموزشی معتبر / اثربخش دوجانبه با مجارستان هستند و توسط وزارت منابع انسانی مجارستان به امضا رسیده و قابل اجرا است.

اهداف برنامه

هدف اصلی این برنامه افزایش شمار دانشجویان خارجی در مجارستان و تشویق مؤسسات آموزش عالی مجارستان به جذب دانشجویان خارجی است.
این بورس تحصیلی کل شهریه شما را پوشش میدهد و به صورت ماهانه نیز حقوقی دریافت می کنید.
*دانشجویان مقطع لیسانس و فوق لیسانس به صورت ماهانه حدود ۴۰۴۶۰ فورینت (۱۳۰ یورو) در هر ماه تا پیان تحصیلات خود برای کمک به مخارج زندگی در مجارستان دریافت می کنند و تا پایان تحصیلات از این حقوق برخوردار می شوند.
*سطح دکترا: طبق قانون فعلی مجارستان مبلغ تحصیلی ماهانه معادل ۱۴۰،۰۰۰ HUF (450 یورو) برای مرحله اول آموزش (۴ ترم) و ۱۸۰ فورینت (EUR 580) برای مرحله دوم (۴ ترم ) – برای ۱۲ ماه در سال، تا پایان مطالعات است
برای محل اقامت این دانشجویان می توانند در خوابگاه های دانشجویی بمانند یا به صورت ماهانه مبلغ ۳۰۰۰۰ فورینت را در کل سال تحصیلی دریافت کنند.
در این بورس تحصیلی دانشجو در هر سال از بیمه درمانی برخوردار می شود.دانشجویانی که بورسیه تحصیلی دریافت کرده اند علاوه بر اینکه معاف از پرداخت شهریه می باشند حقوق ماهیانه به شرح زیر:
برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ماهیانه ۱۳۰ یورو به مدت از ۱۲ ماه تا پایان
برای دانشجویان دکتری ماهیانه ۳۲۵ یورو از ۱۲ ماه تاپایان مدت تحصیل دریافت می کنند.
همچنین امتیاز اقامت در خوابگاه یا کمک هزینه اجاره ی واحد مسکونی را دارند. و از بیمه خدمات درمانی نیز بهره مند می شوند.

نحوه انتخاب کاندیداها برای دریافت بورسیه تحصیلی به شرح زیر می باشد:

۱- تبعه ی یکی از کشورهای ذکر شده در لیست باشد
۲- وضعیت تحصیلی مطلوب
۳- داشتن مهارتهای زبان انگلیسی (کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار می شوند)
۴- داشتن انگیزه ی کافی
۵- سلامت بدنی
۶-سن (کاندیداهای زیر ۳۰ سال ترجیح داده میشوند)

بورسیه های تحصیلی مجارستان به چند دسته کلی تقسیم می‌شود:

بورسیه استیپندیوم

این بورسیه دولتی در سال ۲۰۱۳، از سوی دولت مجارستان برنامه‌ریزی شده است. کشورهایی که با مجارستان تفاهم‌‌‌نامه‌های آموزشی و تحصیلی ترتیب بدهند، می‌توانند از این بورسیه های تحصیلی مجارستان استفاده کنند. شیوه گزینش دانشجویان از کشورهای دیگر برای اعزام به تحصیل در مجارستان از سوی وزارت علوم آن کشور صورت می‌گیرد. بورسیه های تحصیلی مجارستان در سطح دولتی تمام مقاطع تحصیلی، هم در مقاطع کارشناسی و هم تحصیلات تکمیلی را پوشش می‌دهند. در این بورسیه تحصیلی هزینه‌های مرتبط با بیمه سلامت، محل اقامت، هزینه شهریه پوشش داده می‌شوند.

بورسیه دولتی بین‌المللی

دولت مجارستان بورسیه های تحصیلی بین‌المللی هم ارائه می‌کند. این بورسیه‌ها در سطح تحصیلات تکمیلی طی شرایطی با بررسی دقیق پیشینه علمی دانشجویان اهدا و ارائه می‌شود. این نوع از بورسیه تا پایان سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است. در اهدای این نوع بورسیه، هدف جذب دانشجویان نخبه و بااستعداد است و از همین روی مدارک لازم دال بر شایستگی‌های لازم دانشجو از روی سوابق تحصیلی به دقت و شدت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بورسیه اراس‌موس

اراسموس برنامه‌ای آموزشی است که از جانب اتحادیه اروپا به تحصیل، ورزش و آموزش جوانان می‌پردازد. این برنامه ویژه ساکنین اروپا است. بورسیه اراسموس ماندوس در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری ارائه می‌شود. این برنامه و بورسیه محدود به دانشجویان نیست و اساتید هم می‌توانند در آن شرکت کنند.

بورسیه سی‌پوس

بورسیه سی‌پوس هم از بورسیه های تحصیلی مجارستان است که در آن کشورهای آلبانی، استونی، اتریش، بوسنی‌هرزگوین، کرواسی، جمهوری چک، مولداوی، مقدونیه، لهستان، مونتنگرو، رومانی، صربستان، اسلوانی شرکت دارند. این برنامه با هدف ایجاد شبکه‌های ارتباطی میان کشورهای نام‌برده صورت می‌گیرد. این بورسیه هم مختص دانشجویان نیست و اساتید هم می‌توانند در آن شرکت داشته باشند.

تحصیل در دوره های پزشکی در مجارستان

پزشکی در مجارستان، دندانپزشکی در مجارستان، داروسازی در مجارستان، جزئ پر طرفدارترین حوزه های تحصیلی در اروپا میباشند. برخلاف بیشتر کشورهای اروپایی که در آنها ورود برای تحصیل در دوره های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی بسیار مشکل و گاها غیر ممکن است، دوره های پزشکی در مجارستان مسیر ساده تری برای ورود دارند. برای ورود به دوره های پزشکی در مجارستان، متقاضی باید در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کند. این آزمون ها سالی یکبار و در دانشگاه هایی که دوره های پزشکی ارائه میکنند برگزار شده و شانس قبولی متقاضیان بستگی به دانش تحصیلی و سطح زبان انگلیسی آنها دارد. داشتن نمره مهارت زبانی نیز برای ورود به دانشگاه های مجارستان در دوره های پزشکی الزامی است. طول دوره پزشکی در مجارستان ۶ سال میباشد که دو سال اول آن دروس پزشکی عمومی و از سال سوم تخصصی خواهد بود و دانشجو دوره پزشکی ملزم به گذراندن دوره های کلینیکال و گذراندن طرح خواهد شد و در سال آخر دانشجو باید ٣٧ هفته طرح خود را بگذراند و در بیمارستان ها شیفت بدهد. در پایان دوره تحصیل مجارستان در دوره های پزشکی، مدرک Doctor of Medicine که معادل پزشکی در ایران هست به او اعطا میشود.
دوره های پزشکی در کشور مجارستان از کیفیت بالای برخوردار است و با استانداردهای اروپا مطابق است. از دو جهت مجارستان مقصدی بسیار پرطرفدار برای علاقه مندان به رشته های علوم پزشکی می باشد: 1- شرایط پذیرش آسان 2-شهریه ی معقول و مناسب. مجارستان دارای 4 دانشگاه علوم پزشکی می باشد که رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. تمامی مدارک صادر شده از سوی این دانشگاه ها در سراسر اروپا و ایالات متحده دارای اعتبار می باشد که این امر نیز موجب جذب دانشجویان زیادی به مجارستان شده است.
رشته ی پزشکی در بین رشته های دانشگاهی از جایگاهی ویژه برخوردار است و محبوبیت آن بر کسی پوشیده نیست. هر سال شاهد رقابت بسیار تنگاتنگ داوطلبان کنکور تجربی برای رسیدن به این رشته می باشیم. در این بین بسیاری از داوطلبان با وجود شایستگی لازم موفق به قبولی در رشته ی رویایی خود نمی گردند که از دلالیل آن می توان به رقابت بسیار شدید، سطح دانش پایین در دروس ریاضی و فیزیک، جو استرس زای کنکور و غیره را بیان کرد. اگر شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی می باشید که از رشته ی مورد علاقه ی بازمانده اید، می توانید شانس خود را برای پذیرش در دوره ی 6 ساله ی پزشکی به زبان انگلیسی در مجارستان محک بزنید.

تحصیل در مجارستان دندانپزشکی

رشته دندانپزشکی را می توان به جرات گفت یکی از پرطرفدارترین رشته های پزشکی می باشد، رشته دندانپزشکی در کشور مجارستان یکی از محبوب ترین رشته های گروه علوم پزشکی محسوب می شود و به علت شهریه مناسب و کیفیت بالای دانشگاههای مجارستان در آموزش دانشجویان هر ساله متقاضیان زیادی از ایران و کشور های دیگر برای تحصیل در مجارستان دندانپزشکی به زبان انگلیسی به مجارستان می آیند.

مزایای تحصیل در رشته دندانپزشکی در مجارستان

1-تایید بودن مدرک دندانپزشکی عمومی دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان در کل دنیا
2-تایید بودن مدرک تخصص های دندانپزشکی دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان در دنیا
3-امکان کار کردن بعد از اتمام رشته دندانپزشکی  در سراسر اروپا بدون مشکل
4-امکان ادامه تحصیل و کار در کلیه کشور های اروپایی ، انگلستان ، آمریکا ، کانادا
5-سطح بالا آموزش و بین المللی بودن دانشگاههای مجارستان
6-عضویت دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان در سازمان بهداشت جهانی
7-امکان انتقال به کشور های دیگر اروپا و آمریکا و کانادا  حین تحصیل
8-تحصیل به زبان انگلیسی  رشته دندانپزشکی داخل دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان
9-مورد تایید بودن مدرک دندانپزشکی دانشگاههای مجارستان داخل ایران توسط وزارت بهداشت
10-امکان انتقال به ایران حین تحصیل دندانپزشکی مجارستان

شرایط ورود به دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان برای رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی

علاقمندان به تحصیل در مجارستان دندانپزشکی به زبان انگلیسی ابتدا باید در دوره پری مدیکال یا پیش دانشگاهی پزشکی در یکی از دانشگاههای معتبر پزشکی مجارستان یا کالج های مخصوص دوره پری مدیکال ثبت نام نمایند و بعد از اتمام این دوره طبق اولویت نمره بدست آورده می توانند در دانشگاههای علوم پزشکی مجارستان جهت تحصیل رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی اقدام نمایند.
طول دوره تحصیل در رشته دندانپزشکی در مجارستان به زبان انگلیسی 5 ساله می باشد و بعد از اتمام این دوره دانشجوی فارغ التحصیل دندانپزشکی می تواند در تخصص های مختلف در گرایشات دندانپزشکی ثبت نام نماید

دانشگاههای مورد مهندسی و پزشکی  تائید مجارستان

۱- دانشگاه علوم پزشکی سملوایز در بوداپست(۱۶۳۵)
Semmelweis Medical Uniersity
۲- دانشگاه آلبرت سنت جورجی در شهر سگد(۱۷۷۵)
Szeged Medical Univesrity
۳- دانشگاه علوم پزشکی پچ در شهر پچ(۱۶۳۷)
Pecs Medical Univesrity
۴- دانشگاه علوم پزشکی دبرسن در شهر دبرسن
Debrecen Medical Univesrity
۱- دانشگاه فنی و مهندسی بوداپست(۱۷۸۲)
Budapest University of Technology and Economics
۲- دانشگاه فنی و مهندسی میشکولس (۱۷۳۵)
University of Miskolc
۳- دانشگاه علوم کشاورزی گودولو(۱۹۲۰)
Godollo University of Agricultural Sciences
۴- دانشگاه علوم کشاورزی پانون(۱۷۹۷)
Pannon University of Agricultural Sciences
۵- دانشگاه دبرسن
University of Debrecen
۶- دانشگاه کوروینوس(۱۹۲۰)
 Corvinus University of Budapest
۷- دانشگاه صنایع غذایی(۱۷۸۷)
University of Horticulture and Food Industry
۸- دانشگاه اتوش لورند(۱۶۳۵)
Eotvos Lorand University
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور مجارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت مجارستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی مجارستان وکیل تخصصی ، سفارت مجارستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی مجارستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری مجارستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری مجارستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج مجارستان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”.
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  مجارستانی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5-  اخذ بیمه سلامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده مجارستانی   در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت مجارستانی   در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.