دریافت پاسپورت  لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص

دریافت پاسپورت  لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت لیختن اشتاین ، اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین ، وقت سفارت لیختن اشتاین ، اخذ ویزای تحصیلی لیختن اشتاین ، اخذ ویزای سرمایه گذاری لیختن اشتاین ، اخذ ویزای کاری لیختن اشتاین ، اخذ ویزای ازدواج لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور لیختن اشتاین “اتحادیه اروپا، شینگن ” ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور لیختن اشتاین از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور لیختن اشتاین

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین  از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لیختن اشتاین از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور لیختن اشتاین

پایتخت : فادوتس
زبان : آلمانی نوع
حکومت : پادشاهی
مساحت :160 کیلومتر مربع
جمعیت :37/666 نفر
واحد پول : فرانک سوئیس
 دین : مسیحی
همسایگان :اتریش ، سوئیس

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور لیختن اشتاین  را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور لیختن اشتاین  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در لیختن اشتاین ، افتتاح حساب بانکی در لیختن اشتاین ، اقامت و پاسپورت لیختن اشتاین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لیختن اشتاین ، رفع دیپورتی اقامت لیختن اشتاین ،قبول وکالت در لیختن اشتاین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور لیختن اشتاین  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور لیختن اشتاین  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در لیختن اشتاین  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لیختن اشتاین  را  ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت لیختن اشتاین ، دریافت ویزای توریستی لیختن اشتاین ، وقت سفارت لیختن اشتاین ، دریافت ویزای تحصیلی لیختن اشتاین ، دریافت ویزای سرمایه گذاری لیختن اشتاین ، دریافت ویزای کاری لیختن اشتاین ، دریافت ویزای ازدواج لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق سرمایه گذاری  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  بدست آورند .
 فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و لیتوانی  شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور  لیختن اشتاین  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا جهت  اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  لیختن اشتاین  ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور لیختن اشتاین  خریداری  نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور لیختن اشتاین  می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها  تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به  صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور لیختن اشتاین  خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در  صد آن شود اما ممکن است اخذ اقامت اروپا  ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور لیختن اشتاین  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور لیختن اشتاین  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لیختن اشتاین  به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ”   اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.
 روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.
در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشور لیختن اشتاین  (اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری  سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشور لیختن اشتاین  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد.
در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در لیختن اشتاین ، افتتاح حساب بانکی در لیختن اشتاین ، اقامت و پاسپورت لیختن اشتاین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لیختن اشتاین ، رفع دیپورتی اقامت لیختن اشتاین ،قبول وکالت در لیختن اشتاین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مزایای ثبت شرکت در لیختن اشتاین

1-مالکیت ۱۰۰% )بدون نیاز به شریک محلی)
2-دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
3-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
4-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
5-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
6-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
7-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
8-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در لیختن اشتاین و اقامت

1-نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
2-پر نمودن فرم ثبت شرکت در لیختن اشتاین
3-اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
4-طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
5-سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
6-کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
7-وکالتنامه )که باید توسط موکل امضا شود)

مراحل ثبت شرکت در لیختن اشتاین و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در لیختن اشتاین و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت لیختن اشتاین نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در لیختن اشتاین جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در لیختن اشتاین و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

 مالیات و هزینه سالانه

مالیات و هزینه های صدور مجوز توسط ساختار نهاد تعیین می شود. یک شرکت متعلق به سهام دارای مالیات بر کوپن (4 درصد) بر سود سهام و یک مالیات سالانه سرمایه (0.1 درصد) بر ارزش دارایی های خالص آن است. حداقل حداقل مالیات سالانه 1 000 CHF وجود دارد.
تاسیس، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا تجاری است یا نه (بدون تقسیم سرمایه)، از مالیات بر کوپن معاف است و فقط مالیات سالانه سرمایه (0.1 درصد) را بر ارزش دارایی های خالص آن می پردازد. حداقل حداقل مالیات سالانه 1 000 CHF وجود دارد.
یک بنیاد ثبت شده / سپرده شده از مالیات بر کوپن معاف است و فقط مالیات سالانه سرمایه (0.1 درصد) را به ارزش دارایی های خالص آن پرداخت می کند. حداقل حداقل مالیات سالانه 1 000 CHF وجود دارد.
یک اعتماد، مالیات سالانه حداقل 1 000 CHF یا 0.1 درصد از ارزش دارایی خالص آن را پرداخت می کند.
تنها قرارداد برای جلوگیری از مالیات دوگانه در لیختن اشتاین با اتریش است.

خدمات ما بری ثبت شرکت در لیختن اشتاین

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لیختن اشتاین
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لیختن اشتاین توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لیختن اشتاین ( مرحله مقدماتی )
4-افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لیختن اشتاین
5-تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لیختن اشتاین
6-دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لیختن اشتاین
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور لیختن اشتاین ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تمکن مالی راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  لیختن اشتاین )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  لیختن اشتاین ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور  لیختن اشتاین پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

مزایای زندگی در لیختن اشتناین

1-قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
2-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
3-برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
4-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
5- دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
6- دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده از این روش

1- سریع ترین روش اخذ اقامت
2- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
3- عدم نیاز به استخدام پرسنل
4- عدم پرداخت مالیات
5- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
6- سهولت تمدید اقامت
7- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
8- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

1- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
2-ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
3-پاسپورت با اعتبار 2 ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد)
4-شش قطعه عکس رنگی 5/4 x5/3  تمام اعضا
5-ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای 18 سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در 30 روز بعد از شروع پرونده م)

مدارک شرکتی

1- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
2- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی

1-  ریز پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( 2 نسخه از بانک دریافت گردد )
2-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( 3 نسخه از بانک دریافت گردد )
3- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا

1- عقد قرارداد جهت انجام پروسه اخذ اقامت آلمان از طریق تمکن مالی بر اساس قوانین و ضوابط کشور لیختن اشتاین
2- بررسی صحت ترجمه مدارک لازم جهت ارایه به سفارت
3- بررسی مرحله به مرحله مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت
4- معرفی متقاضی به سفارت با ارایه معرفی نامه از طرف دفتر وکالت لیختن اشتاینی
5- کامل کردن فرم های لازم جهت ارایه به سفارت
6- پیگیری وضعیت ویزا تا گرفتن نتیجه با ارتباط مستقیم با دفتر سفارت
7- اخذ گواهی اقامت از شهرداری
8- گرفتن وقت اداره پلیس مهاجرت برای انگشت نگاری
9- ارائه مدارک متقاضی به اداره پلیس مهاجرت
10- اخذ کارت اقامت
11- خدمات رفاهی استراولینگ
12- مترجم فارسی جهت پیگیری پروسه اقامت
13- اخذ بیمه و بلیط هواپیما
14- رزرو هتل
15- مشاوره و همکاری جهت اجاره ملک
16- راهنمای زندگی در شهرهای لیختن اشتاین
17- همکاری در خرید ملک
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در لیختن اشتاین( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت لیختن اشتاین وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی لیختن اشتاین مهاجرتی ، سفارت لیختن اشتاین مهاجرتی ، ویزای تحصیلی لیختن اشتاین مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری لیختن اشتاین مهاجرتی ، ویزای کاری لیختن اشتاین مهاجرتی ، ویزای ازدواج لیختن اشتاین مهاجرتی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
برای کار در لیختن اشتاین در وهله اول مبحث تابعیت شخص جستجوکننده کار، به میان می‌آید. با توجه به قرار داشتن کشور لیختن اشتاین در منطقه اقتصادی اروپا، EEA، اتباع کشور‌های عضو اتحادیه اروپا به علاوه کشور‌های نروژ، ایسلند و سوئیس، می‌توانند بدون نیاز به اجازه کار، در این کشور مشغول به کار شوند.
از طرفی دیگر، اتباع کشور‌های غیر اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا، در صورت داشتن پیشنهاد کار در کشور لیختن اشتاین نمی‌توانند در این کشور مشغول به کار شوند و لزوما برای انجام این کار، باید از کشور لیختن اشتاین اجازه اقامت دریافت کنند.
با توجه به این کشور لیختن اشتاین در کشور ایران و بسیاری از کشور های دیگر جهان، سفارت ندارد، درخواست ویزای کاری شما باید از طریق سفارت‌های حافظ منافع، مانند سفارت فتلاند و سوئیس، ارائه شود.

دریافت پیشنهاد کاری در لیختن اشتاین

برای گرفتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما در لیختن اشتاین، نیاز به ارائه مدرک تحصیلی و رزومه کاری با چند سال سابقه کار دارید.
برای گرفتن پیشنهاد کاری در لیختن اشتاین، باید یا به صورت مستقیم با کارفرما وارد مذاکره شوید یا اطلاعات تحصیلی و کاری خود را در وب‌سایت‌های کاریابی لیختن اشتاین ثبت کنید.
در صورتی که می‌خواهید با شرکت خاصی به صورت مستقیم وارد مذاکره شوید، باید تمامی پیش شرط های لازم برای انجام کار که قبلا توسط شرکت منتشر شده است را داشته باشید و سپس برای کار، اقدام نمایید. اگر پیش شرط های لازم محیا بود و همچنین مصاحبه‌های گرفته شده نیز موفقیت آمیز بود، شما شانس این را خواهید داشت تا نامه پیشنهاد کاری، برای ارائه به سفارت و دریافت ویزا تهیه فرمایید.
در صورتی که می‌خواهید اطلاعات تحصیلی خود را در سایت‌های کاریابی ثبت کرده و از این طریق به دنبال کار بگردید، دست شما برای انتخاب کار مناسب، بازتر می‌باشد و امکان انتخاب یک شرکت میان طیف وسیعی از شرکت‌های موجود را خواهید داشت. پس از انتخاب شرکت مورد نظر و فرستادن اطلاعات خود برای آن‌ها، ممکن است از شما تقاضای مصاحبه اینترنتی و یا ارائه پیش شرط های بیشتری شوند که در این صورت، شما موظف به ارائه آن‌ها هستید. اگر تمامی مراحل به خوبی پیش برود، شما نامه پیشنهاد کاری برای ارائه به سفارت برای دریافت ویزا، دریافت خواهید کرد.
تجربه نشان داده افرادی که دارای مدرک زبان آلمانی هستند، شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد کاری هستند و بهتر است پیش از اقدام برای پیدا کردن کار، مدرک آلمانی خود را اخذ کرده باشید.

دریافت اجازه کار در لیختن اشتاین

پس از دریافت پیشنهاد کاری باید از دولت لیختن اشتاین اجازه اقامت دریافت کنید. برای انجام این کار، نیاز به ارائه پیشنهاد کاری دریافت شده از کارفرمای لیختن اشتاینی، مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی بر اساس زبان مورد نیاز برای انجام کار و مدارک اقامتی برای ۱ الی ۲ ماه اول زندگی در لیختن اشتاین دارید.
لازم به ذکر است که مدرک زبان آلمانی، در صورت داشتن پیشنهاد شغلی، یکی از الزامات سفارت برای دریافت ویزای کاری نیست ولی تجربه نشان داده است که افراد دارای مدرک زبان آلمانی از شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری برخوردار هستند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

شرایط اخذ اقامت لیختن اشتاین از طریق ازدواج

طبق آخرین گزارشات منتشر شده در سال ۲۰۱۸، دارندگان پاسپورت کشور لیختن اشتاین می‌توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۶۷ کشور و ناحیه دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنند. در حال حاضراعتبار پاسپورت لیختن اشتاین از نظر سهولت سفر طبق شاخص پاسپورت هنلی در رتبه ۱۱ ام جهان قرار دارد.  ازدواج با اتباع یک کشور همیشه یکی از روشهای اخذ اقامت و تابعیت آن کشور بوده و از شرایط مهاجرت به لیختن اشتاین محسوب می شود. طبق قوانین ازدواج در لیختن اشتاین ، شرط مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق ازدواج این است که اگر شما به عنوان یک خارجی با شخصی که تابعیت کشور لیختن اشتاین را دارد و به عبارت دیگر یک لیختن اشتاین است، ازدواج نمایید، می توانید به اقامت کشور لیختن اشتاین و پس از آن به تابعیت این کشور دست پیدا کنید.
قدم اول مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق ازدواج این است که شخص تبعه کشور لیختن اشتاین باید اثبات نماید، دارای درآمد کافی برای تأمین زندگی خود و همسرش می باشد و برای تأمین هزینه­ های زندگی خود، نیازی به کمکهای دولت ندارد.

فرد خارجی که خواهان ازدواج با شهروند لیختن اشتاینی است، می تواند پس از پذیرش شرایط زیر درخواست شهروندی لیختن اشتاین را ارائه دهد:

1-حداقل ۱۰ سال اقامت در لیختن اشتاین (بعد از ازدواج در این کشور، هر سال دو برابر حساب می شود.)
2-حداقل ۵ سال از ازدواج فرد با شهروند لیختن اشتاینی گذشته باشد.
3-رها کردن ملیت قبلی فرد در خواست کننده؛  در مورد شهروند آمریکایی که با شهروند لیختن اشتاین می خواهد برای اخذ اقامت این کشور ازدواج کند، پس باید در کنسول یا سفارت امریکا سوگند ترک ملیت را بجا آورد.
4-همسر شهروند لیختن اشتاین نباید از ازدواج قبلی خود، ملیت کشوری را بدست آورده باشد.
5-تسلط به زبان آلمانی و اطلاع از قانون و ساختار سیاسی لیختن اشتاین برای فرد درخواست کننده که ازدواج با شهروند لیختن اشتاینی را خواهد داشت، الزامی است که از طریق آزمون تستی توسط دفتر مهاجرت در لیختن اشتاین از فرد انجام می شود.
ارائه مدارکی دال بر اثبات ازدواج رسمی و قانونی برای فرد خارجی و شهروند لیختن اشتاینی برای اخذ تابعیت لازم می باشد. سن ازدواج به صورت آزادانه برای مردان حداقل از ۱۶ سالگی و برای زنان از ۱۵ سالگی می باشد. ارائه پاسپورت و مدرک شناسایی طرفین بهمراه سند ازدواج رسمی و سند سگند به ازدواج به صورت قانونی ضروری می باشد. همچنین گواهی طلاق در صورت وجود برای طرفین الزامی است و اینکه طرفین ملیت کشور دیگری را در ازدواج قبلی بدست نیاورده باشند. مدرکی برای اثبات محل اقامت در این کشور نیز مورد نیاز است. داشتن دو شاهد برای ازدواج قانونی که به غیر از خانواده طرفین باشند، مورد نیاز است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لیختن اشتاین  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
از سوال های متداول در زمینه اخذ تابعیت و اقامت از راه تولد فرزند این است که چه کشورهایی از راه تولد فرزند نسبت به ارایه پاسپورت دوم اقدام می کنند و می توان اقامت و تابعیت آن کشور را گرفت.
میزان تمایل افرادی که میخواهند فرزند خود را در کشورهای دیگر به دنیا بیاورند خیلی بالا رفته است و  مزایای تولد فرزند در کشورهای دیگر را به خوبی فهمیده اند. افراد به منظور اخذ شهروندی و گرفتن تابعیت و اقامت فرزند خود برنامه های زیادی دارد و با این کار مزایای دائمی زیادی را به فرزند خود هدیه می کنند. با گرفتن شهروندی فرزند بعدا پدر و مادر فرزند نیز از امتیازهای زیادی می توانند بهره مند شوند. اخذ تابعیت و اقامت (شهروند شدن) والدین در محل تولد فرزندشان از جمله این مزایا می باشد و بعد از بازنشستگی به راحتی می توانند نسبت به شهروند شدن در کشوری که فرزندشان را به دنیا آورده اند اقدام کنند.
قوانین به دنیا آوردن فرزند و گرفتن شهروندی در حال تغییر است و کشورها به سمت پایان دادن به این قانون حرکت می‌ کنند. تاکنون کشورهای استرالیا، نیوزیلند، ایرلند، فرانسه، مالتا و هند به این قانون پایان داده‌ اند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در لیختن اشتاین ، افتتاح حساب بانکی در لیختن اشتاین ، اقامت و پاسپورت لیختن اشتاین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لیختن اشتاین ، رفع دیپورتی اقامت لیختن اشتاین ،قبول وکالت در لیختن اشتاین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور لیختن اشتاین همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در لیختن اشتاین می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.
درصد سواد بزرگسالان در لیختن اشتاین در حدود ۱۰۰ می باشد. هزینه تحصیل در لیختن اشتاین مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر از هزینه های تحصیل مساعدی برخوردار است، هزینه تحصیل معمولا بیش از ۴۹۴۶ فرانک (۴۰۰۰یورو در حدود ۵۱۳۲ دلار) می باشد. دانشجویانی که مایل به تحصیل در در لیختن اشتاین هستند، علاوه بر هزینه های تحصیل باید هزینه های زندگی و اقامت خود را داشته باشند. خوابگاه ها دانشگاه ها برای دانشجویان به طور گسترده ای با هزینه های مقرون به صرفه در دسترس می باشند.
دانش آموزانی که نه شهروندان اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)، و نه شهروندان یک منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، معمولا به ویزا نیاز دارند تا بتوانند در لیختن اشتاین تحصیل کنند. مدارک تحصیلی در مدارس لیختن اشتاین به عنوان معتبر شناخته شده و شناخت جهانی دریافت می شود.

مقطع تحصیلی لیسانس در لیختن اشتاین

مقطع تحصیلی لیسانس در کشور لیختن اشتاین در حدود ۳تا ۴سال به طول می انجامد و مانند دیگر کشورها افراد متقاضی پس از فارغ التحصیل شدن در این مقطع می توانند اقدام به ورود به بازار کار این کشور نمایند.ادامه تحصیل و کسب مدارک دانشگاهی در لیختن اشتاین موجبات ورود فرد متقاضی را به بازار کار این کشور بوجود می آورد زیرا فرد در این کشور تحصیل کرده و با شرایط کار لیختن اشتاین آشنا شده و همچنین شرکت ها و کارفرماها از افرادی که فارغ التحصیل این کشور هستند بیشتر استقبال می کنند برای جذب در بازار کار این کشور.

رشته های ارائه شده در دانشگاه های لیختن اشتاین در مقطع لیسانس شامل موارد زیر می باشد:

رشته هاای گروه هنر
رشته های علوم انسانی مانند:مدیریت بازرگانی و علوم اجتماعی و حقوق و دیگر رشته های انسانی
رشته های علوم تجربی:زیست شناسی و رشته های پیراپزشکی
رشته های فنی و مهندسی مانند فناوری اطلاعات
مقطع تحصیلی فوق لیسانس در لیختن اشتاین
تحصیل در مقطع تحصیلی فوق لیسانس در کشور لیختن اشتاین به مانند بسیاری از کشورها برای افراد متقاضی ورود به این کشور امکان پذیر می باشد.دوره تحصیل در مقطع ارشد در لیختن اشتاین به مدت ۱الی ۲ سال می باشد.
مقطع فوق لیسانس نیز به مانند مقطع لیسانس داراری رشته های مختلف تحصیلی است که شامل: رشته های علوم تجربی و علوم انسانی و فنی مهندسی و هنر

مقطع دکترا (PHD) در لیختن اشتاین

مقطع دکترا در لیختن اشتاین به مانند دیگر کشورها در رشته های مختلفی ارائه می شود.به مانند دیگر کشورها افراد متقاضی باید از سوی استاد راهنما تاییدیه را داشته باشد تا بتواند برای پذیرش دانشگاه و ویزا اقدام نماید. معمولاً مقطع دکترا در لیختن اشتاین به مانند اکثر کشورها در حدود ۴سال به طول می انجامد، اما گاهی اوقات زمان بیشتری لازم است که بستگی به دانشجو، دانشگاه، و برنامه تحصیلی دارد.دانشگاهها و برنامه های تحصیلی بسیاری وجود دارند که برنامه های تحصیلی برتر دکترا را در سطح بین المللی ارائه می نمایند. دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های لیختن اشتاین هستند،طیف گسترده ای از گزینه های رشته های تحصیلی دکترا را پیش روی خود دارند که شامل رشته های بهداشت و سلامت، روانشناسی، مهندسی، آموزش، علوم زیست شناسی و علوم زیست پزشکی می گردد. برنامه های تحصیلی برتر دکترا در هر کشوری وجود دارد، و بنابراین دانشجویانی که در نظر دارند در مقطع دکترا ادامه تحصیل دهند، می توانند کشور مورد نظر خود را از میان کشورها انتخاب نمایند.

رشته های برتر لیختن اشتاین

دانشگاه های لیختن اشتاین در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا رشته های مختلفی را ارائه می دهد.رشته های ارائه شده در مقطع لیسانس شامل لیسانس مهندسی معماری (BSc Arch)، لیسانس مدیریت بازرگانی (BSc) و لیسانس مدیریت کسب و کار (Bsc) می باشد. رشته های کارشناسی ارشد شامل: کارشناسی ارشد معماری،کارشناسی ارشد در کارآفرینی، کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندها (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد در مدیریت و مدیریت مالی ) در نهایت، دو برنامه در دسترس دکترا شامل دکتر فلسفه (PhD) در اقتصاد کسب و کار و دکترای فلسفه (دکترا) در معماری و برنامه ریزی است.

هزینه های تحصیل

هزینه های تحصیل در لیختن اشتاین ها به مانند بسیاری از کشورهای اروپایی است. البته این هزینه ها در لیختن اشتاین بسته به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی کمی متفاوت است.هزینه تحصیل در هر سال تحصیلی به طور کلی از ۴،۹۴۶ فرانک (۴۰۰۰ یورو و ۵،۱۳۲ دلار) تجاوز نمی کند.
امروزه دانشجویان زیادی وجود دارد که رویای تحصیل در گروه پزشکی در اتحادیه اروپا را در سر دارند و در میان کشورهای اتحادیه اروپا به دنبال کشوری می باشند که هزینه های تحصیل گروه پزشکی مقرون به صرفه و مناسب باشد و همچنین تحصیل گروه پزشکی به زبان انگلیسی ارائه شود بنابراین تحصیل گروه پزشکی در لیختن اشتاین می تواند یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها برای ادامه تحصیل تلقی گردد.
کشور لیختن اشتاین دارای چهار موسسه آموزش عالی است که تنها دانشگاه خصوصی سلطنت لیختن اشتاین ( UFL ) در زمینه پزشکی و دندانپزشکی فعالیت میکند. دانشگاه خصوصی سلطنت لیختن اشتاین (UFL) در پاییز ۲۰۰۰ به عنوان یک بنیاد خصوصی تاسیس شد و در تریسن مستقر می باشد ، این نهاد توسط دولت به عنوان موسسه آموزش عالی به رسمیت شناخته شده است و حق اعطای دکترا را دارد ، دانشگاه در حال حاضر بر دو زمینه تمرکز دارد : پزشکی و حقوق . دانشگاه با بیش از ۲۰ موسسه دیگر در سایر نقاط جهان مشارکت دارد .برنامه دکترای این دانشگاه در سطح بین المللی شناخته شده و معتبر می باشد برای فارغ التحصیلان مدارک پزشکی ، دندانپزشکی ، زیست شناسی ، بیوشیمی ، بیوفیزیک ، فارماکولوژی یا علوم ورزشی ، علوم تغذیه و روانشناسی ارائه می دهد .
کشور لیختن اشتاین مانند بسیاری از سایر کشورهای اروپایی نرخ های مساعدی برای تحصیل را ارائه می دهد ، هزینه تحصیل در لیختن اشتاین شبیه بسیاری از کشورهای اروپایی است ، هزینه ها کمی متفاوت است و بسته به نوع دانشگاه و برنامه دانشجویان متغیر می شود ، معمولا بیش از ۴۹۴۶ فرانک ( ۴۰۰۰ یورو یا ۵۱۳۲ دلار) در هر سال تحصیلی هزینه تحصیل بیشتر نمی شود . هزینه زندگی در لیختن اشتاین با توجه به شرایط دانشجویان متفاوت است ، حداقل هزینه های مورد انتظار برای دانشجویانی که در لیختن اشتاین زندگی می کنند مبلغ حدود ۱۵۰۰ فرانک در هر ماه است . گزینه های زیر برای اقامت دانشجویان بین المللی در لیختن اشتاین در دسترس می باشد :
خوابگاه دانشجویی : رایج ترین و محبوب ترین گزینه مسکن برای دانشجویان بین المللی در لیختن اشتاین خوابگاه دانشجویی ارائه شده توسط دانشگاه می باشد ، خوابگاه دانشجویی به دانشجویان کمک می کند تا در کنار سایر دانشجویان دیگر باشند و همچنین خوابگاه های دانشجویی به طور گسترده برای دانشجویان در دسترس و ارزان می باشد .
اقامت خصوصی : دانش آموزان می توانند مسکن خصوصی را از طریق مشاورین املاک پیدا کنند که البته قیمت مسکن با توجه به اندازه ، محل و امکانات ارئه شده متفاوت می باشد .

گروه پزشکی در لیختن اشتاین

 پس نتیجه می گیریم که رشته پزشکی دندانپزشکی یک رشته بسیار ایده آل و پردر آمد و پر متقاضی می باشد که امکان تحصیل گروه پزشکی در لیختن اشتاین وجود دارد و هزینه های تحصیل گروه پزشکی در لیختن اشتاین نسبت به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مناسب تر و ازران تر است و دانشجویانی که مدرک دکترای دندانپزشکی را از دانشگاه خصوصی سلطنتی لیختن اشتاین اخذ می نمایند می توانند در کل اتحادیه اروپا و همچنین در بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، دندانپزشکی های خصوصی و عمومی مشغول به کار شوند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لختن اشتاین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، ویزای توریستی لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، سفارت لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، ویزای کاری لیختن اشتاین وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج لیختن اشتاین وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی   یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهایفادوتس ،  روگل،شان، بالزرس و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل
  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”     شامل موارد زیر می شود:
1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  لیختن اشتاینی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  لیختن اشتاینی   در کلیه مناطق کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت لیختن اشتاینی   در کلیه مناطق کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور لیختن اشتاین ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور  لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور لیختن اشتاین  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.