دریافت پاسپورت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص

دریافت پاسپورت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور لهستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت لهستان ، اخذ ویزای توریستی لهستان ، وقت سفارت لهستان ، اخذ ویزای تحصیلی لهستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری لهستان ، اخذ ویزای کاری لهستان ، اخذ ویزای ازدواج لهستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور لهستان (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور لهستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور لهستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان  از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور لهستان از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور لهستان

پایتخت : کرکوس  ، ورشو
زبان : لهستانی
 نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 311/904 کیلومتر مربع
جمعیت :  38/623/000 نفر
 واحد پول : فورنیت
 دین : مسیحی
همسایگان : آلمان ، اسلوواکی ، لیتوانی ، روسیه ، بلاروس ، اوکراین ، دریای بالتیک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور لهستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور لهستان آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در لهستان ، افتتاح حساب بانکی در لهستان ، اقامت و پاسپورت لهستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لهستان ، رفع دیپورتی اقامت لهستان ،قبول وکالت در لهستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لهستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور لهستان  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور لهستان  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در لهستان  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت لهستان ، دریافت ویزای توریستی لهستان ، وقت سفارت لهستان ، دریافت ویزای تحصیلی لهستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری لهستان ، دریافت ویزای کاری لهستان ، دریافت ویزای ازدواج لهستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان   از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
سرمایه گذاری  در کشور لهستان را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای ( 1- خرید املاک مسکونی2- خرید ملک  تجاری 3- خرید  واوراق قرضه ) بیان نمود .
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  لهستان,متقاضی ملکی مسکونی در کشورلهستان خریداری نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور لهستان می نماید. البته برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا از روش خرید ملک وجود ندارد؛ البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور لهستان خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشورلهستان  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشورلهستان  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشورلهستان  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد. اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند. لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورلهستان به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم اروپا داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم اروپا ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم اروپا زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.
روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشورلهستان(اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشورلهستان  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد. در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.

مزایای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورلهستان  رابه شرح ذیل بر شمرد:

1-  بدون ویزا به تمام کشورهای عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا سفر کنید.
2- به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا سفر کنید
3-  اخذ اقامت اروپا مشمول محدودیت سنی نمیباشد.
4-  نیاز به دانستن زبان انگلیسی نیست
5-  فرزندان از تحصیل رایگان در سطح کشورهای عضو شنگن و اتحادیه اروپا برخوردارند
6- از امکانات رفاهی ؛درمانی بهداشتی رایگان در سطح کشورای عضو شنگن و اتحادیه اروپا برخورشوید.
7- اززندگی امن و با ثبات اقتصادی بهره مند شوید.
8- پس از چند سال از تابعیت و پاسپورت کشورهای عضو شنگن بهره مند شوید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، شهروندی و تابعیت ) کشور لهستان ” شینگن ، اتحادیه اروپا ”  از تمکن مالی  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  لهستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- عدم نیاز به راه اندازی  تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

1-گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در لهستان ، افتتاح حساب بانکی در لهستان ، اقامت و پاسپورت لهستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لهستان ، رفع دیپورتی اقامت لهستان ،قبول وکالت در لهستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لهستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور لهستان یکی از پذیراترین کشورها برای امور سرمایه گذاران خارجی خواهد بود و حقوق در نظر گرفته شده برای آنان همانند سرمایه گذاران بومی کشور لهستان می باشد. انواع متعددی از شرکت ها قابلیت ثبت شرکت در لهستان را دارند و سرمایه گذاران قادر به انجام فعالیت های تجاری مورد نظر خواهند بود. باید بدانید که شرکت های شناخته شده توسط لهستان به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود.

شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در لهستان

این در مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در لهستان را ارائه میدهیم. ثبت شرکت در لهستان دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در لهستان شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است. موسسات حقوقی معتبر با سابقه ی فعالیت در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خصوصی می توانند در زمینه ثبت شرکت در لهستان راهنمایی لازم را به شما داشته باشد.
قبل از شروع تصمیم گیری در رابطه با ثبت شرکت در لهستان بایستی حداقل سرمایه برای ثبت شرکت مشخص گردد و علاوه بر آن بایستی مزایای ثبت شرکت در لهستان و همچنین معایب آن در نظر گرفته شود.

ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در لهستان ، همگی امکان پذیر می باشد.
اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور: ثبت شرکت در کشور های مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می شود.گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.قوانین ثبت شرکت در لهستان و ثبت شرکت در اروپا کاملا روشن و شفاف هستند و همکاران ما در مونوپولیس سعی نموده اند قوانین مورد نیاز را به صورت خیلی ساده ارائه نمایند. در لهستان انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از شرکت با مسئولیت محدود Sp. Z.O.O. ، شرکت سهامی S.A. ، شرکت مشارکت مدنی Sp.J. و Sp.K. ، شعبه شرکت خارجی در لهستان و شرکت تابعه لهستان که هرکدام از انواع فوق مربوط به نیاز‌های خاص و دارای شرایط خاصی می باشد.
لهستان کشوری است که برای سرمایه گذاران خارجی جایگاه خاصی قائل شده است و از این روند استقبال کرده به نحوی که در قانون این کشور به نشان سرمایه گذار ملی یاد کرده است. سرمایه گذاران در لهستان می توانند با ثبت شرکت های مختلف فعالیت های خود را آغاز نمایند.

شرکت با مسئولیت محدود Sp. Z.O.O

این نوع شرکت از رایج ترین انواع شرکت های تجاری در لهستان است. در خصوص این نوع شرکت ها می توان به حداقل میزان سرمایه ۵۰۰۰ زلوتی معادل ۱۲۰۰ یورو ارزش سهام شرکت برای احداث شرکت و دارای حداقل یک یا چند سهامدار اشاره نمود. در این نوع شرک ارزش هر سهم ۵۰ زلوتی می باشد. اولین گام برای تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود در لهستان تهیه اساسنامه و ثبت در دفتر اسناد رسمی خواهد بود. در اساسنامه باید اطلاعات کلی در مورد شرکت مانند نام شرکت ، اهداف شرکت ، مقدار حاوی سرمایه و ارزش اسمی سهام مشخص شود و اطلاعات در مورد سهام داران و هئیت مدیره و نیز اسناد اختلاط شرکت باید به ثبت رسیده باشد.

شرکت های سهامی S.A

اغلب برای کسب و کار های بزرگ در لهستان و توسط یک یا چند نهاد حقیقی و یا حقوقی تاسیس می شود. حداقل سرمایه برای این نوع از شرکت ها ۱۰۰۰۰۰ زلوتی معادل ۲۴۰۰۰ یورو می باشد و این نوع شرکت متشکل از یک هیئت مدیره و یک هیئت نظارت اجرایی بر این هیئت مدیره است که بر مالیات بردرآمد و مالیات برارزش افزوده شرکت نیز نظارت می کنند. این نوع شرکت باید در دادگاه ملی لهستان به ثبت رسیده باشد. افرادی که در اتحادیه اروپا حضور دارند و همچنین خارجی هایی که خارج از اتحادیه اروپا هستند می توانند با شرایط خاصی این نوع شرکت ها را در لهستان به ثبت برسانند و اقامت لهستان را بدست بیاورند.

شرکت های مشارکت مدنی Sp.J. و Sp.K

این نوع شرکت برای کسب و کار های کوچک در لهستان طراحی شده است که توسط دو نهاد حقیقی و یا حقوقی می تواند تشکیل شود. شرکا می بایست شراکت نامه ی خود را در دادگاه ملی لهستان به ثبت برسانند و دارایی های منقول و غیر منقول آنها مشخص شود و همچنین مالیات ها نیز پرداخت گردد.
شعبه در لهستان ( شعبه مستقل ، شعبه وابسته و دفتر نمایندگی ) ، شرکت های خارجی می توانند در لهستان شعبه خود را دایر نمایند. در این صورت می بایست وسیله نقلیه و یا دفتری که کسب و کار در آن راه اندازی شود مشخص شود و شرکت مادر در کشور مبدا خواهد بود.
 شرکت های تابعه لهستان ، هنگامی که یک سرمایه گذار خارجی را برای تاسیس یک شرکت در لهستان انتخاب می نمایید ، می بایست به انتخاب بین شاخه اصلی و فرعی آن نیز توجه داشته باشد. قانون لهستان این اجازه را داده است که سرمایه گذاران خارجی برای باز کردن شرکت در داخل لهستان با شریکی در لهستان این کار را انجام دهند.
البته این نوع شرکت ثبت شده در لهستان به شرکت مادر خود خارج از لهستان وابسته و متکی خواهد بود. این شرکت در واقع یک شرکت با مسئولیت محدود لهستانی است که باید تمامی قوانین و مقررات مبنی بر مالیات و حسابداری در لهستان را رعایت کند.
در صورتی که شما یک شرکت خارجی فعال در لهستان را انتخاب نمایید ،‌ این نوع از شرکت شاخه ی فرعی در لهستان و مستقل از شرکت مادر خواهد بود. این شرکت که در لهستان ثبت می گردد تمام مسئولیت هارا پذیرفته است و خود این شرکت پاسخ گو خواهد بود و شرکت مادر که خارج از لهستان به ثبت رسیده هیچ گونه مسعولیتی در قبال تعهدات این نوع شرکت نخواهد داشت.
همانطور که اشاره کردیم شرکت تابعه از نوع مسئولیت محدود است و از قوانین و شرایط شرکت با مسئولیت محدود تبعیت می نماید و تابعه قوانین داخلی لهستان چه از لحاظ میزان مالیات و پاسخ گویی به سهامداران است و اهداف این شرکت ها باید با اقتصاد لهستان هم سوئ باشد و آدرس و تلفن این شرکت ها به ثبت رسیده باشد و حساب هاب بانکی شفاف برای آنها بازگشایی گردد.

مراحل ثبت شرکت در لهستان

ثب شرکت در لهستان باید طبق مراحلی گام به گام سپری شود , انجام این مراحل نیازمند مشور با یک وکیل مجرب در زمینه ثبت شرکت در لهستان میباشد که شما را از پیچ و خم های این مسیر مطلع سازد تا بتوانید با موفقیت آن را سپری کنید .
شما در ابتدا باید نامی مناسب برای شرکت خود با توجه به نوع فعالیت تجاری انتخاب نمایید , به خاطر داشته باشید که این نام نباید قبلا به ثبت رسیده باشد در واقع نباید تکراری باشد و بهتر آن اس که از ایده های نو بهره مند شوید .
بعد از انجام این مرحله شما باید برای دولت لهستان طرح توجیهی اقتصادی و یا همان بیزنس پلان طراحی و تهیه کنید , در واقع شما با این عمل برنامه کاری خود را به دولت لهستان ارائه خواهید داد , شما باید در این طرح فعالیت تجاری خود را معرفی نمایید و کسب و کاری که قرار است راه اندازی کنید را به صورت کامل توضیحدهید و اهداف این کار را ذکر کنید , توحه داشته باشید که باید شما در این طرح انتظاراتی که از کار و کار آفرینی  وایده ای که دارید را در این طرح بیان نمایید .
بعد از تایید بیزنس پلان شما باید محلی را به عنوان محل کار در لهستان مشخص کنید , شما میتوانید به صورت حقیقی ملکی را اجاره و یا خریداری کرده و در اساسنامه شرکت که در دفاتر اسناد رسمی به ثبت خواهد رسید , مشخص کنید , توجه داشته باشید که باید آدرس شرکت شماره تلفن و فکس , نام شرکت , مدیر عامل , تعداد سهامداران به همراه آدرس دقیق محل سکونت تمامی آنها و میزان سرمایه هر کدام و قوانین کار و مزان ساعات کاری و…. در اساسنامه ذکر گردد .
بعد از انجام مراحل بالا شما باید در اداره مالیات لهستان ثبت نام نمایید تا کد شناسایی مالیاتی در یاغت کنید , توجه داشته باشید که این کد هویتی شما محسوب میشود و در صورتی که آن را اخذ نکنید نمیتوانید هیچ گونه فعالیتی را در لهستان آغاز کنید .
طبق قوانین ثبت شرکت ها در اروپا شما باید مدارک خود را به سفارت لهستان جهت دریافت ویزا ارائه دهید و بعد از بررسی مدارک برای شما یک ویزای یک ساله صادر میگردد و این ویزا موقت است و به معنای دریافت اقامت دائم لهستان نخواهد بود .
بعد از اینکه ویزای را دریافت نمودید میتوانید به لهستان بروید و کسب و کار خود را در آن کشور آغاز نمایید و طی این یک سال شما اگر بخواهید ویزا برایتان تمدید گردد باید گزار ش مثبتی از عملکرد شرکت تهیه و ارائه دهید تا در صورت اثبات آن برایتان ویزا تمدید گردد .
توجه داشته باشید که شما بعد از گذشت سه سال اگر هیچ گونه تخلف مای و مالیاتی نداشته باشید و مالیات های خود را به موقع پرداخت کرده باشید میتوانید برای اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در لهستان اقدام نمایید و همچنین اگر همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال دارید نیز میتوانید اقامت دائم آنان را نیز از این طریق اخذ نمایید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در لهستان

1- گذرنامه معتبر متقاضی و همراهان
2- کارت شناسایی متقاضی و سهامداران
3- گواهی سلامت پزشکی
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- بیزنس پلان
6- سند مالکیت
7- پیرینت حساب
8- کپی از آخرین مدرک تحصیلی
9- تکمیل فرم ثبت شرکت در لهستان
یکی دیگر از روش هایی که به سرعت میتوانید ثبت شرکت در لهستان را انجام دهید خرید شرکت در لهستان میباشد , این روش برای افرادی که میخواهند به سرعت مراحل انجام گردد مناسب میباشد , تنها نکته ای که در این روش باید به آن دقت شود این است که شما باید اطلاعات کاملی از بازار های اروپا داشته باشید و همچنین شرکتی که قرار است خریداری نمایید سابقه خوبی داشته باشد چرا که میتواند فعالیت تجاری شما را تحد تاثیر قرار دهد .

مالیات در لهستان

طبق قوانین همه کشورها شرکت های محلی و خارجی موظف به پرداخت مالیات میباشند در همین راستا کشور لهستان هم نیز مشمول این موضوع میگردد اما باید خدمت سرمایه گذاران خارجی عرض نماییم که میزان نرخ مالیا در این کشور به نسبت دیگر کشورهای اروپایی پایین میباشد , البته شایان ذکر است که نرخ مالیات در هر کشور براساس نوع فعالی تجاری و بزرگی و کوچکی شرکت مشخص میشود و به طور کلی متغیر میباشد اما میانگین مالیات بر درآمد در لهستان ۱۹ درصد میباشد .

مزایای ثبت شرکت در لهستان

1- با ثبت شرکت در لهستان شما مالکیت صد در صد را بدست خواهید آورد بدون آنکه نیازی به شریک محلی داشته باشید .
2- شما با ثبت شرکت در لهستان میتوانید به بازار های اروپایی دسترسی پیدا کنید .
3- در واقع شما دارای یک برند اروپایی خواهید شد .
4- میتوانید از طریق ثبت شرکت در لهستان اقامت این کشور را اخذ نمایید .
5- بعد از گذشت ۵سال میتوانید پاسپورت دوم خود را بدست آورید .
6- ثبت شرکت در لهستان به عنوان سریعترین راه برای اخذ اقامت دائم میباشد .
7- میتوانید به راحتی بدون دریافت ویزا به کشورهای اروپایی رفت وآمد کنید .
8- میتوانید از خدمات رفاهی و خدمات درمانی در سراسر کشورهای اروپایی بهره مند شوید .
9- از مشکلاتی همانند تحریم برای همیشه راحت خواهید شد .
10- میتوانید به هر کجای دنیا که میخواهید با دریافت ویزا سفر کنید .
11- میتوانید در بانک های این کشور افتتاح حساب انجام دهید .
اگر شما تنها میخواهید اقامت دائم لهستان را کسب کنید بهتر است از روش های دیگر اخذ اقامت این کشور استفاده کنید و زمانی که بخواهید کسب و کاری جدید را همراه با اخذ اقامت داشته باشید گزینه ثبت شرکت در لهستان بهترین روش میباشد که شما را میتواند به اهدافتان برساند .

خدمات ما بری ثبت شرکت در لهستان

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لهستان
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لهستان توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لهستان ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لهستان
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لهستان
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لهستان
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت لهستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی لهستان مهاجرتی ، سفارت لهستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی لهستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری لهستان مهاجرتی ، ویزای کاری لهستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج لهستان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از ارزان ترین روش های اخذ اقامت اروپا در حال حاضر، اقامت لهستان از طریق استخدام در یک شرکت معتبر و فعال می باشد.این گزینه کاملا به صورت قانونی و با مدارک معتبر که از یک شرکت فعال به دست می آید، در اداره مهاجرت لهستان شروع و به پایان می رسد.
باید توجه داشت در این حالت متقاضی با استفاده از روش های استخدامی مناسب به عنوان مامور در آن شرکت به استخدام در می آید و این قرارداد هیچگونه ارتباط کاری بین متقاضی و شرکت به وجود نمیآورد و شخص برای گذران زندگی امکان کار و فعالیت جداگانه در لهستان را دارد.

مدارک مورد نیاز جهت اقامت لهستان از طریق استخدام به شرح زیر می باشد.

اسکن تمام صفحات پاسپورت که دارای مهر ورود و خروج باشند.
وکالت نامه قانونی به وکیل شرکت جهت انجام کلیه امور مربوط به اداره مهاجرت، وزارت کار و تامین اجتماعی کشور لهستان
فرم اطلاعات فردی شخص و خانواده( در صورتیکه به صورت خانوادگی اقدام کنند.)
پروسه انجام این کار حدودا 6 ماه زمان می برد و در این مدت متقاضی دوبار باید در لهستان حضور یابد.
بار اول برای امضای قرارداد کاری، انگشت نگاری و اسکن چشم و در مرحله دوم برای دریافت کارت اقامت.
اولین کارت اقامت لهستان ، کارت موقت و با اعتبار سه ساله خواهد بود و پس از آن با تمدید بعدی که تا سال پنجم ادامه می یابد به اقامت دائم تبدیل می شود.
هر متقاضی پیش از مشغول شدن به کار در لهستان خوب است با ساختار های استخدامی و شرایط کسب اقامت لهستان آشنا شود.
دلایل اجازه ی اقامت لهستان به صورت موقت
ثبت یک شرکت و انجام کسب و کار در لهستان
کار قانونی در لهستان
تحصیل در موسسات آموزشی لهستانی
همسر یک شهروند لهستانی بودن که اجازه ی اقامت دائم دارد.
شما می توانید در لهستان براساس قرارداد استخدام و یا یک قرارداد قانون مدنی، مشغول به کار شوید.
نوع اول بهترین حالت ساختار استخدام است. اما در هر دو حالت، شما از کارفرما و ثبات مزایا بهره مند هستید.
 اگر کارفرمای شما می خواهد یک کار به خصوص و نه به صورت دائم را انجام دهید، به شما باید قرارداد قانون مدنی پیشنهاد گردد.
به این دسته از قراردادها مزایای دستورالعمل کار تعلق نمی گیرد. اگرچه این به آن معنا نیست که استخدام براساس قرارداد قانون مدنی  نیاز به اجازه کار ندارد.
در هر دو نوع از قراردادها، نیاز به مجوز کار دارند.

قرارداد استخدام

قرارداد استخدام لهستان عقد قرارداد استخدام به شما اجازه می دهد تا یک نوع کار مشخص برای کارفرمای خود در مکان و زمان تعیین شده را انجام دهید.
 به عبارت دیگر، کارفرمای شما متعهد است تا شما را برای یک دستمزد مشخص استخدام نماید.
قراردادهای استخدام می تواند برای یک دوره ی آزمایشی، برای جایگزینی کارمند باشد.
 یا برای دوره ی خاص انجام یک وظیفه مخصوص، برای یک دوره مشخص باشد.
 یا برای یک دوره نامشخص می تواند عقد شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
همانگونه که میدانید قوانین ازدواج در هر کشوری متفاوت است،اماچیزی که در تمام این قوانین مشترک میباشد اخذ اقامت از طریق ازدواج میباشد.شخص خارجی که با یک شهروند لهستانی ازدواج کند، به صورت خودکارتابعیت لهستانی می گیرد.
شخص خارجی که حداقل ۲ سال تمام طبق مجوز اقامت دائم یا مجوز اقامت بلند مدت اتحادیه اروپا در لهستان ساکن و برای حداقل ۳ سال با فردی که تابعیت لهستانی دارد، ازدواج کند به عنوان لهستانی شناخته می شود.
در لهستان، ازدواج در اماکن زیر صورت می گیرد:
دفتر ثبت مدنی (USC)، به عنوان یک «مراسم مدنی»
توجه: برای قانونی بودن ازدواج در لهستان، باید در USC ثبت شود. USC (دفتر ثبت) گواهی ازدواج  را با تایید اعتبار آن صادر می کند.
مکان مقدس (به عنوان مثال در کلیسای کاتولیک یا ارتدکس)
در لهستان، مراسم ازدواج با توجه به سنت های برخی از ادیان را می توان به رسمیت شناخت و در دفتر ثبت مدنی (USC) بدون نیاز به انجام ازدواج مدنی جداگانه به ثبت رساند. این به اصطلاح ازدواج توافقی است. در کلیساها و انجمن های مذهبی زیر ازدواج توافقی معتبر صورت می گیرد:
کلیسای کاتولیک، شامل کلیسای کاتولیک روم، ارتدکس یونانی، متحد و غیر متحد و کلیسای ارمنی،
کلیسای ارتدکس خود مختار لهستانی ،کلیسای لوتری،کلیسای فرقه ای،کلیسای متدیست انجیلی در لهستان،کلیسای باب تیست،کلیسای ظهوری روز هفتم،کلیسای ماریا ویت،کلیسای پنطیکاستی (عید پنجاهه)،کلیسای کاتولیک لهستانی،اتحادیه اجتماع یهودی.
کلیساها و سازمان های مذهبی زیر در لهستان حق انجام مراسم ازدواج توافقی ندارند (به این معنی که اگر چه ازدواج در چنین مراسمی در ادیان خاص معتبر است، از طرف USC به رسمیت شناخته نمی شود، و در نتیجه، برای اینکه ازدواج طبق قانون لهستان معتبر باشد، انجام یک مراسم مدنی جداگانه در دفتر ثبت مدنی لازم است):
اتحادیه مذهبی مسلمانان
اتحادیه مذهبی کارئیم
مراسم قدیمی کلیسای شرقی
مدارک مورد نیاز برای ازدواج
ازدواج در USC – دفتر ثبت مدنی
برای عقد قرارداد ازدواج در USC – دفتر ثبت مدنی- مدارک زیر را باید به مدیر USC ارائه داد:
اسناد و مدارک تایید هویت اشخاصی که قصد ازدواج دارند، همراه با عکس.
کپی گواهی تولد افراد فوق. اگر کپی مدارک به زبان خارجی باشد، ترجمه آن به زبان لهستانی توسط یکی از مترجمان رسمی در فهرست انتشار یافته توسط وزارت دادگستری لهستان یا شورای لهستانی باید صورت گیرد.
افرادی که قبلاً ازدواج کرده اند باید اسناد و مدارک خود را که نشان دهنده وضعیت کنونی آنها برای ازدواج باشد را ضمیمه کنند:
کپی خلاصه شده از سند ازدواج با اشاره به طلاق یا یک کپی از حکم نهایی دادگاه طلاق. اگر طلاق در خارج از کشور رخ داده است، باید نسخه اصلی قضاوت (حکم) همراه با ترجمه رسمی به زبان لهستانی که توسط یک مترجم رسمی از فهرست موجود در وب سایت وزارت امور خارجه و یا توسط شورای جمهوری لهستان انجام شده است را ارائه کنید. در صورتی که تشخیص جداگانه حکم برای تایید آن (اعتبار) در خاک لهستان مورد نیاز باشد، همچنین باید تصمیم نهایی دادگاه لهستان مبنی بر به رسمیت شناختن حکم را پیوست کنید. افرادی که در اتحادیه اروپا طلاق گرفته باشند باید گواهی طلاق را با ترجمه رسمی، که به تایید مقامات مربوطه بر مبنای پیوست ماده ۳۹ مقررات شورا (EC) شماره ۲۲۰۱/۲۰۰۳ رسیده باشد را ضمیمه کنند؛
کپی خلاصه شده از سند ازدواج با اشاره به ابطال و یا یک کپی از حکم نهایی لغو دادگاه
کپی خلاصه شده از گواهی فوت همسر (برای مردان بیوه و زنان بیوه)
علاوه بر این، فرد خارجی که بخواهد در لهستان ازدواج کند باید مدارکی که مبنی بر آزادی او برای ازدواج بوده و در کشور اصلی خود او صادر شده باشد را همراه با ترجمه رسمی آن به زبان لهستانی ارائه کند (سند مذکور با توجه به قانون کشور خود شخص در رابطه با شهروندی، تایید می کند که تبعه خارجی مجاز به ازدواج در لهستان است. برای صدور این سند، فرد خارجی باید به مقامات مربوطه در کشور مبدأ درخواست دهد).
اگر فرد خارجی نتواند چنین سندی ارائه دهد (برای مثال در کشور خودش چنین اسنادی صادر نشود)، باید حکم دادگاه مبنی بر این تعهد را ارائه دهد. چنین حکمی از طرف دادگاه منطقه ای در رسیدگی به روند غیر دعوایی بنا به درخواست فرد خارجی صادر می شود.
رسیدگی به روند غیر دعوایی به این معنی است که این روش به شروع بررسی رسمی دادگاه مربوط نیست. برای حصول اجازه معافیت فرد خارجی از تعهد به ارائه سند بالا، شخص مورد نظر باید یک درخواست به دادگاه منطقه ای محل اقامت خود، به منظور معافیت از تعهد ارائه سند مذکور به USC ارسال کند. این درخواست باید دلایلی را نشان دهد که فرد مورد نظر با توجه به آن قادر به حصول سند مذکور در کشور خود نباشد.
قبض پرداخت هزینه تمبر به ارزش ۸۴ زلوتی، به صورت نقدی به صندوق یا حساب بانکی دفتر ثبتی که در مراسم در آنجا برگزار می شود.

ازدواج توافقی

در مورد ازدواج توافقی، افرادی که قصد ازدواج دارند باید مدارک مورد نیاز برای انجام مراسم ازدواج با توجه به سنت های کلیسا یا انجمن مذهبی مورد نظر را تحویل دهند (مانند گواهی غسل تعمید، گواهی اتمام کلاس های آموزشی قبل از ازدواج، تایید حضور در جلسات مشاوره خانواده و غیره)، و همچنین گواهی مبنی بر اینکه هیچ مانعی در دفتر ثبت مدنی وجود ندارد. برای حصول چنین گواهی، زن و شوهر باید به دفتر ثبت مدنی مربوطه در محل اقامت یکی از طرفین ازدواج مراجعه کنند .
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور لهستان  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

قوانین

الف) با تولد از پدر و مادری که حداقل یکی از آنها شهروند لهستانی باشد ، حق خون (به زبان لهستانی).

طبق قانون، کودک با تولد از پدر و مادری که حداقل یکی از آنها تابعیت لهستانی داشته باشد، تابعیت لهستانی می گیرد، صرف نظر از اینکه کودک در لهستان متولد شده باشد و یا در خارج از کشور (ماده ۱۴ بند (۱) قانون تابعیت لهستان).

ب) تولد یا بودن در خاک لهستان – حق خاک (به زبان لهستانی)

این اصل زمانی اعمال می شود که کودک در خاک جمهوری لهستان متولد یا پیدا شود و پدر و مادر او نامعلوم و یا اینکه شهروند لهستان نباشند (ماده ۱۴ بند ۲ و ماده ۱۵ از قانون تابعیت لهستان). بر این اساس، کودک به موجب قانون تابعیت لهستانی می گیرد.

ج) با فرزندخواندگی کامل

کودکی که از طرف دارنده یا دارندگان تابعیت لهستان به فرزندی پذیرفته شود، تابعیت می گیرد، اگر فرزندخواندگی قبل از ۱۶ سالگی کودک تکمیل شود. در این مورد، کودک از لحظه تولد تابعیت لهستانی دارد.

د) با اعطای تابعیت لهستانی از طرف رئیس جمهور جمهوری لهستان

به موجب ماده (۱۸) قانون، رئیس جمهور جمهوری لهستان می تواند به یک خارجی، به درخواست خود، تابعیت لهستانی عطا کند. هیچ شرایطی صلاحیت قانون اساسی جمهوری لهستان را محدود نمی کند؛ رئیس جمهور می تواند به هر خارجی تابعیت لهستانی عطا کند. اعطای تابعیت لهستانی به هر دو والدین در مورد کودکان تحت مسئولیت آنها نیز اعمال می شود. اعطای تابعیت لهستانی به یکی از والدین، در مورد کودک تحت مسئولیت والدین اعمال می شود، در صورتی که پدر و مادر هیچ مسئولیت والدینی دیگری نداشته باشند، یا با تابعیت لهستانی کودک موافقت شده باشد. با ۱۶ ساله شدن کودک، تنها رضایت خود او مورد نیاز است. افرادی که در خاک لهستان زندگی می کنند، می توانید برای تابعیت لهستانی از طریق وایود[۱] برای محل اقامت مورد علاقه درخواست دهند، اما افرادی که خارج از کشور زندگی می کنند این کار را از طریق یک کنسول دارای صلاحیت انجام می دهند. درخواست باید شخصاً یا از راه پست با امضای رسمی تایید ارسال شود. مدارک صادر شده به زبان خارجی باید همراه با ضمیمه ترجمه آن به لهستانی ارائه شود، که توسط یک مترجم سوگند خورده و یا کنسول جمهوری لهستان ترجمه شده باشد. فرم درخواست تابعیت لهستان باید به دستور رئیس جمهور جمهوری لهستان مشخص شده است.

و) با شناخته شدن به عنوان شهروند لهستانی

بر اساس مفاد قانون تابعیت لهستانی در ۲ آوریل ۲۰۰۹، در مقایسه با قانون سال ۱۹۶۲، خارجی های بیشتری به عنوان واجد شرایط شهروندی لهستان شناخته می شوند. افرادی که می توانند برای تابعیت لهستانی از طریق شناخته شدن حقوق تابعیت درخواست دهند، خارجی های ساکن در خاک لهستان به موجب مجوزهای قابل اجرا هستند، که در خلال سال های بسیار اقامت خود در لهستان با جامعه لهستانی عجین شده باشند، به زبان لهستانی صحبت کنند، حمایت مالی و مسکن داشته باشند، به نظم حقوقی لهستان احترام گذاشته و برای دفاع و امنیت ملی تهدید نباشند. این مسئله به ویژه در مورد پناهندگان، افراد بدون تابعیت، کودکان و همسران شهروندان لهستانی و افرادی که نژاد لهستانی دارند، اعمال می شود. بررسی تشخیص تابعیت باید مطابق با قوانین تعیین شده در کد های اجرایی انجام شود. حزب علاقه مند می توانند علیه این تصمیم وایود (به عنوان مسئول تراز اول) به مسئول تراز دوم مانند، وزیر کشور درخواست تجدید نظر دهد. با این حال تصمیم وزیر داخلی را می توان به یک دادگاه اجرایی ارجاع داد. درخواست باید مطابق با مفاد دستور وزیر داخلی در ۳ اوت، ۲۰۱۲ در نمونه درخواست در مورد شناخته شدن به عنوان شهروند لهستان ارسال شود و یک قطعه عکس ضمیمه درخواست (مجله قانون، مورد ۹۱۶) شود.

به موجب ماده ۳۰ بخش (۱) قانون تابعیت لهستان افراد زیر به عنوان شهروندان لهستانی شناخته می شوند:

خارجی که به طور مداوم در خاک جمهوری لهستان به مدت حداقل ۳ سال به موجب مجوز سکونت، اجازه اقامت EC برای اقامت طولانی مدت و یا اجازه اقامت دائم، ساکن باشد و از درآمد پایدار و منظم در جمهوری لهستان و نیز مالکیت قانونی به محل زندگی برخوردار باشد؛
خارجی که به طور مداوم در خاک جمهوری لهستان به مدت حداقل ۲ سال، به موجب مجوز سکونت، اجازه اقامت EC برای یک اقامت طولانی مدت، و یا اجازه اقامت دائم ساکن باشد، با یک شهروند لهستانی به مدت حداقل سه سال ازدواج کرده و یا اینکه شخصی بدون تابعیت باشد.
خارجی که به طور مداوم در خاک جمهوری لهستان به مدت حداقل ۲ سال ساکن باشد، که به موجب مجوز سکونت، در ارتباط با وضعیت پناهندگی، که در جمهوری لهستان اعطا شده باشد؛
خارجی خردسالی، که یکی از والدینش شهروند لهستانی است، و یا در قلمرو جمهوری لهستان به موجب مجوز سکونت، اجازه اقامت EC برای اقامت طولانی مدت، و یا اجازه اقامت دائم ساکن باشد، در حالی که والدین دیگر او شهروند غیر لهستانی باشد، با تابعیت او به عنوان خردسال موافقت می شود.
خارجی خردسالی که حداقل یکی از والدینش از تابعیت لهستانی صرف نظر کرده باشد، به شرطی که کودک در کشور جمهوری لهستان به موجب اجازه سکونت، اجازه اقامت EC برای اقامت طولانی مدت، و یا اجازه اقامت دائم ساکن باشد، در حالی که والدین دیگر او شهروند غیر لهستانی باشد، با تابعیت او به عنوان کودک موافقت می شود.
خارجی که به طور مداوم و به صورت قانونی در خاک جمهوری لهستان به مدت حداقل ۱۰ سال سکن باشد، و تمام شرایط زیر را داشته باشد: دارای مجوز سکونت، اجازه اقامت EC برای اقامت طولانی مدت، یا اجازه اقامت دائم، دارای درآمد ثابت و منظم در جمهوری لهستان و همچنین مالکیت قانونی محل زندگی خود را داشته باشد؛
خارجی که به طور مداوم در خاک جمهوری لهستان به مدت حداقل ۲ سال، به موجب مجوز سکونت، ساکن باشد که در رابطه با نژاد لهستانی او اعطا شده است.
به همین شکا، مطابق با ماده ۲۰ بخش ۲ خارجی (به استثنای بند ۴ و ۵ فوق، یعنی افراد زیر سن قانونی که یکی از والدین تابعیت لهستانی دارد) برای شناخته شدن به عنوان شهروند لهستانی درخواست دهد، باید دانش او از زبان لهستانی رسماً تایید شود.
تابعیت لهستانی با توجه به درخواست شخص شناخته  شده و بچه های او را شامل می شود، به شرطی که والدین دیگر با آن موافقت کند. در صورتی که کودک ۱۶ ساله باشد، رضایت خود او هم نیاز است. با این حال، طبق ماده ۳۱ از قانون درخواست خارجیان برای اینکه فرد به عنوان شهروند لهستانی شناخته شود باید در صورتی که او الزامات مشخص شده در بالا و مندرج در ماده ۳۰ بخش ۱ را رعایت نکرده باشد، رسیدگی نمی شود و یا اگر دادن تابعیت لهستانی به این شخص تهدیدی برای دفاع و امنیت ملی، و یا امنیت و نظم عمومی باشد.

ثبت تولد

هر کودکی که در لهستان متولد شود (صرف نظر از ملیت پدر و مادرش) باید در اداره ثبت احوال ثبت شود. تولد کودک باید ظرف ۱۴ روز از تاریخ تولد در اداره ثبت احوال مربوط به محل تولد کودک ثبت شود. اگر هیچ یک از والدین کودک در محلی که اداره ثبت احوال محل تولد کودک را ثبت نموده ساکن نباشند، اطلاع رسانی تولد ممکن است در USC مربوط به محل سکونت پدر و مادر یا یکی از آنها ثبت شود. در این مورد، مدیر USC باید، پروتکل اطلاع رسانی تولد را به اداره ثبت مناسب برای حصول گواهی نهایی تولد ارسال نماید.

مدارک لازم برای آماده سازی اطلاع رسانی تولد:

بیانیه کتبی تولد که از طرف دکتر، ماما یا مراقبت های بهداشتی صادر شده است.
کپی خلاصه شده از سند ازدواج در صورتی که پدر و مادر کودک ازدواج کرده اند.
گواهی تولد مادر، سند ازدواج با اشاره به طلاق، یک کپی خلاصه شده از گواهی فوت همسر – اگر مادر کودک مجرد، مطلقه یا بیوه است.
والدین با آگاهی از تولد کودک، نامی برای فرزند خود انتخاب می کنند (و یا حداکثر ۲ نام). اگر پدر و مادر در طول آماده سازی گواهی تولد نامی انتخاب نکنند، مدیر USC باید یکی از نام های مرسوم در کشور را در گواهی وارد کند. پدر و مادر تا ۶ ماه پس از تاریخ تکمیل گواهی تولد می توانند درخواستی مبنی بر تغییر نام فرزند خود که در زمان آماده سازی گواهی وارد شده به مدیر دفتر رجیستری پس از پرداخت حق تمبر که ۱۱ زلوتی است، ارائه دهند.
اگر کودک تابعیتی غیر از لهستانی خواهد داشت، گواهی تولد سندی ضروری برای قانونی کردن اقامت کودک در لهستان (به عنوان مثال، هنگام تقاضای اجازه اقامت برای یک دوره ثابت برای کودک) است.
پس از آماده سازی گواهی تولد پدر و مادر می توانند از آن کپی بگیرند.
 اگر کودک خارج از رابطه زناشویی متولد شده و پدر کودک شناسایی نشود، در روند آماده سازی گواهی تولد، نام خانوادگی مادر به عنوان نام خانوادگی کودک و به عنوان نام خانوادگی پدر وارد می شود، و نام اعلام شده توسط مادر کودک به عنوان نام پدر نوشته می شود. اگر پدر بیولوژیکی کودک شناخته شود (تصدیق شود)، کودک نام هر دو والدین را به طور مشترک خواهد داشت. این نام می تواند نام خانوادگی پدر یا مادر، یا یک نام خانوادگی متشکل از نام خانوادگی هر دو والدین باشد.
  کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در لهستان ، افتتاح حساب بانکی در لهستان ، اقامت و پاسپورت لهستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای لهستان ، رفع دیپورتی اقامت لهستان ،قبول وکالت در لهستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در لهستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، شهروندی و تابعیت ) کشور لهستان ” شینگن ، اتحادیه اروپا ”  از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور لهستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در لهستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در لهستان

یکی از راههای ورود به اتحادیه اروپا کشور لهستان است که این امر از طریق تحصیل در این کشور راحتتر میسر میباشد. در این مقاله شما را با مزایای تحصیل در لهستان آشنا میکنیم :
1-امکان اخذ پذیرش دانشگاه بدون نیاز به مدرک زبان
2-پایین بودن هزینه زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی
3-پایین بودن هزینه تحصیل نسبت به سایر کشورهای اروپایی
4-امکان تحصیل به زبان انگلیسی
5-دریافت مدرک مورد تایید همه کشورهای اروپایی
6-امکان دریافت دو مدرک از دو دانشگاه به صورت همزمان
7-امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان با نمرات بالا
8-امکان کار دانشجویی به صورت پاره وقت
9-امکان دریافت کارت موقت اقامت
10-امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری و اخذ اقامت

نظام آموزشی لهستان

 لهستان داراي يك سنت وسابقه طولاني در زمينه دستاوردهاي آموزشي است و آموزش وپرورش درفرهنگ لهستان جايگاه مهمي دارد.نظام آموزشی در کشور لهستان شامل مراحل ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان در بخش مدرسه و لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در سطح دانشگاه می باشد. قبل از ورود به مدرسه یک دوره آمادگی پیش دبستانی یک ساله برای کودکان نیز گذاشته می شود.
دبستان شش ساله، راهنمایی سه ساله، دبیرستان تخصصی سه ساله، مدرسه حرفه ای دو ساله، دورةآموزش اجباری برای تمامی کودکان هفت ساله آغاز و تا هیجده سالگی ادامه می یابد.
مدرسه اجباری تمام وقت نه سال به طول انجامیده و دبستان و راهنمایی را دربر می گیرد.
در پایان دوره دانش آموزان از طریق آزمون های استاندارد شدة خارجی و امتحانات داخلی بخش می شوند.
در پایان سه سال دبیرستان تخصصی، یک امتحان گزینش در دانشگاه (matura) برگزار می شود.
فارغ التحصیلان دورة دو سالة دبیرستان های حرفه ای نیز می توانند در این آزمون شرکت کنند به شرط آنکه دورة سه سالة دبیرستان جبرانی را با موفقیت پشت سربگذارند.

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور لهستان

داشتن دیپلم آموزش و پرورش برای تحصیل در لهستان کافی است.
در مقطع لیسانس چون بیشتر دوره ها به زبان لهستانی است باید به مدت یکسال در کشور لهستان دوره ی زبان لهستانی را گذارند.
بعد گذراندن این دوره و کسب نمره ی ب ۲ بجز چند دانشگاه که مصاحبه ی شفاهی در زبان دارند بقیه دانشگاهها بدون هیچ آزمونی شما را پذیرا میباشند.
تحصیل به زبان لهستانی شهریه دارد ولی خیلی کم و ناچیز میباشد بین ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو برای رشته های مهندسی و ۵۵۰۰ یورو برای رشته های پزشکی.

شرایط زبان:

بعضی رشته ها در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی تدریس می شوند که مشمول داشتن مدرک زبان آیلتس ۵٫۵ آکادمیک یا معادل این نمره تافل نیاز میباشد.
رشته های پزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی سالی ۱۱۰۰۰ یورو شهریه دارد.
برای مقطع فوق به زبان لهستانی پروسه ی مقطع لیسانس میباشد با این فرق که باید لیسانس از دانشگاه داشته باشید و معدل خوب داشته باشید و برای تحصیل به زبان انگلیسی حداقل آیلتس آکادمیک ۶ و یا معادل این نمره تافل نیاز میباشد.
تحصیل به زبان لهستانی و انگلیسی فرق زیادی در شهریه در رشته های مهندسی ندارد ولی در رشته های پزشکی زیاد است.
هزینه ی زندگی ماهی بین ۳۵۰ تا ۴۵۰ یورو با احتساب خوابگاه میباشد.
کار هفته ای ۲۰ ساعت در حین تحصیل و تمام وقت در تابستان میباشد.
لهستان دانشگاههای مطرحی در رشته های هنر مانند بازیگری و تئاتر و سینما و موسیقی و مد و فشن دارد.
تحصیل به زبان لهستانی در دو مقطع لیسانس و فوق بدون هیچ مدرک زبانی امکان پذیر است.
برای دادن پذیرش و بررسی مدارک مبلغی دریافت می کنند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور لهستان

تحصیل در کشور لهستان برای افرادی قابل توجه می باشد که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل در کشور های آمریکا، استرالیا، کانادا و انگلستان را دارا نمی باشند به همین علت کشور لهستان را هدفی مناسب برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.
طول دوره تحصیلات در مقطع فوق لیسانس در کشور لهستان در همه رشته ها بین 1 تا 2 سال می باشد.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس کشور لهستان همانند دیگر کشور های جهان می باشد که شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی ( یا لهستانی )، توصیه نامه از اساتید سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.

زبان تدریس

بسیاری از رشته ها در مقطع فوق لیسانس در کشور لهستان به زبان انگلیسی ارائه میشوند. موسسه آریاناپارس با توجه به تعداد زیاد پرونده های ارسالی به سفارت لهستان و سابقه بسیار طولانی وکلای این موسسه در امر پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور لهستان، طول دوره ی یادگیری زبان لهستانی برای افراد مبتدی حدودا 7 تا 10 ماه تخمین میزند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور لهستان مجوز کار در محدوده ای 20 ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین 3 تا 7 یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد. حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر ؟ پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوتی ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

هزینه های زندگی

هزینه زندگی در لهستان حداقل 350 یورو در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور لهستان را داشته باشد قبل از رفتن به لهستان و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در لهستان است. کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور لهستان مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان لهستانی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی  را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور لهستان بسیار ساده بوده  و به افرادی توصیه می شود که قصد دارند به سرعت از کشور خارج شوند.

تحصیل در مقطع دکترا در لهستان

کشور لهستان همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل ، به دانشجویان در حال تحصیل در مقطع دکترا ، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان،شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا لهستان در لهستان فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور لهستان به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند،صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور لهستان می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور لهستان می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی لهستان می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور لهستان برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند،حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲ هزار دلار را مدنظر قرار می دهند ، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور لهستان در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور لهستان فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نماید:

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده،می تواند در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

زبان تدریس دانشگاههای لهستان برای تحصیل رد مقطع دکترا

بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور لهستان به زبان انگلیسی ارائه میشوند  .
حق کار برای دانشجویان دکترا برای تحصیل  در مقطع دکترا لهستان
دانشجویان مقطع دکترا کشور لهستان مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۴ تا ۸ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل در لهستان  فرد را در یک سال پوشش دهد .

هزینه های زندگی در لهستان

لهستان یکی از کشورهایی است که کمترین هزینه را در اروپا دارا می باشد  . هزینه های زندگی در لهستان برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۳۰۰  تا ۴۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن ، غذا ،  رفت و آمد ، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور لهستان می باشد .

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی لهستان

تحصیل در لهستان یک انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در اروپا می باشد زیرا این کشور دارای آموزش و پرورش با کیفیت بالا و هزینه کم است. علاوه بر این، شما می توانید از کمک هزینه تحصیلی و تخفیف های مختلف برای دانشجویان بین المللی استفاده کنید. مهاجرت تحصیلی به لهستان ممکن است به علت هزینه های بالای شهریه برایبرخی از افراد مشکل باشد. لذا مهاجرت از طریق بورسیه تحصیلی لهستان امکان تحصیل رایگان یا نسبتا رایگان را برای شخص فراهم می کند.
به عنوان مثال، بورس دولتی لهستان نه تنها شهریه شما را پرداخت میکند همچنین ممکن است به شما کمک هزینه ماهانه، برای پوشش هزینه های روزمره زندگی نیز اعطا کند. بورس تحصیلی دولتی برای یک دوره زمانی خاص به دانشجو داده می شود. با این حال، شما نیاز است خودتان هزینه کافی برای زندگی در لهستان را همراه داشته باشید.

قوانین و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی لهستان

برای دریافت بورسیه تحصیلی لهستان نیاز است به یک کنسولگری یا سفارت لهستانی در کشور خود مراجعه کنید. اگر شرایط کافی برای اخذ بورسیه تحصیلی لهستان را داشته باشید این بورسیه به شما تعلق خواهد گرفت، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بورسیه های دولتی دانشگاه های لهستان بایستی به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید، شرایط و تعداد بورسیه ها در هر سال متغیر است.
علاوه بر این، بورسیه باعث تخفیف هزینه های کالج و یا حتی چشم پوشی کل شهریه خواهد شد، اگر شما در یک وضعیت دشوار مالی هستند و یا اگر هدف شما تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی است شما در اولویت دریافت بورسیه هستید.
اگر شما یک شهروند لهستانی هستند بایستی به صورت مستقیم برای دریافت بورسیه اقدام کنید اما اگر از خارج از لهستان هستید بایستی به کنسولگری یا سفارت لهستان مورد تایید این کشور مراجعه کنید، بورسیه به شما کمک می کند یا هزینه های پایین تر در یک دانشگاه در لهستان به تحصیل بپردازید.
بورسیه تحصیلی لهستان
تعدادی از دانشگاه های لهستانی برنامه بورس تحصیلی خود را تنها  برای دانشجویان بین المللی قرار داده اند، نمرات دانشجو یا دانش آموز در دوران تحصیل قبلی در اخذ بورسیه بسیار حائز اهمیت است، با این حال شما همچنین می توانید بورسیه های تحصیلی برای حمایت مالی از پژوهش های علمی خود را نیز دریافت کنید.  همه دانشگاه های موجود در لهستان دارای بورسیه نیستند برای اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی سایت های دانشگاه مربوطه بایستی توسط دانشجو بررسی گردد.
اخذ بورسیه تحصیل رایگان لهستان معمولا کاری مشکل است و تنها به افرادی با رزومه های بالا تعلق می گیرد، معمولا بورسیه تحصیلی مقطع دکترا یا Phd و اخذ بورسیه مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد لهستان بیشتر از دیگر بورسیه های تحصیلی دوران کارشناسی در دسترس هستند.

برخی از دانشجویان بین المللی می توانند در دانشگاه های لهستان حتی بدون دریافت بورسیه به صورت رایگان به تحصیل بپردازند اگر یکی از موارد زیر را داشته باشند:

کارت اقامت (carta Pobytu)
وضعیت سیاسی تحت عنوان یک پناهنده،
در حال حفاظت موقت از قلمرو جمهوری لهستان،
یا مهاجرت به عنوان کارگران از یک کشور دیگر به اتحادیه اروپا تحت توافقنامه تجارت آزاد اروپا مرکزی.
الزامات ورودی برای دانشجویان بین المللی مانند دانشجویان بومی لهستانی می باشد.

بورسیه تحصیلی لهستان دولتی

بورس های بین المللی بنجامین گیلمن برای مقطع کارشناسی و دانشجویان محروم یک مزیت محسوب میگردد. هدف این بورسیه ها کمک به کسانی است که به دنبال تحصیل در خارج کاز کشور خود هستند اما قادر به پرداخت هزینه و شهریه دانشگاه نیستند. هدف از این برنامه ایجاد یک میدان متنوع از مردم در بازار بین المللی همیشه در حال رشد لهستان می باشد. شما باید دلیل خاصی برای دریافت گرانت داشته باشید و برای دریافت این طرح واجد شرایط و پیگیر تحصیل باشید. بیش از 2300 بورسیه تحصیلی دولتی تا 5،00 $در سال برای تحصیل در دانشجویان کشورهای در حال توسعه در لهستان و کشورهای اروپایی وجود دارد.
در برخی دانشگاه های خاص این کشور بورسیه تحصیلی پزشکی لهستان نیز ارائه می شود برای اطلاعات بیشتر بایستی به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید. شرایط اخذ بورسیه پذیرش از دانشکاه های لهستان متفاوت می باشد و در هر دانشگاه و رشته ای متفاوت است.
زبان تحصیل در لهستان در این کشور انگلیسی و لهستانی می باشد. و تحصیل در لهستان به زبان انگلیسی نیز مقدور می باشد. در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی لهستان بدون مدرک زبان آیلتس ۶.۵ به بالا ممکن نیست.

بورس های تحصیلی لهستان دیوید ال بورن

بورس های تحصیلی دیوید ال بورن که نوعی بورسیه رقابتی است و به خوبی شناخته شده است. دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند برای دریافت این بورسیه اقدام کنند. دانشگاهیان برای مطالعات زبان و فرهنگی یا گذراندن یک ترم تابستانه و یا برنامه سالانه می توانند تا هزینه ای بالغ بر 20،000 $ را مسب کنند. فرصت های مطالعاتی بورن تا 24،000 $ به دانشجویان تحصیلات تکمیلی، با مقدار اضافی 6000 $ اعطا می کند که این بورسیه می تواند برای تحصیل زبان های داخلی استفاده شود. این بورسیه علاوه بر هزینه تحصیل دوره یک هزینه سفر برگشت به مبدا را نیز به دارنده بورس اعطا می کند. مدت زمان حمایت بورسیه NSEP یک سال یا مدت زمان ارائه برنامه می باشد، بستگی دارد که کدام زمان طولانی تر است. متقاضیان با مدرک کسب شده به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

بورسیه تحصیلی اراسموس موندوس لهستان

بورس های تحصیلی اراسموس موندوس توسط کمیسیون اروپا  برای ترویج آموزش عالی از طریق بورس های تحصیلی و همکاری بین اروپا و کشورهای دیگر ارائه می شود. این برنامه کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان در تمام سطوح آموزش عالی در تمام نقاط جهان ارائه می شود. بورس های موجود در  اراسموس موندوس برای دوره های کارشناسی ارشد یا دکترا یا دوره های مشترک در دو یا چند دانشگاه های اروپایی اعطا میگردد، و همچنین به عنوان کمک هزینه تحصیلی برای ترویج انتقال دانشجویان بین دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی می باشد.

بودجه خصوصی بورسیه های تحصیلی لهستان

بسته به نوع بورسیه ای که شما موفق به اخذ آن می شوید مبلغ بورسیه و فاند تحصیلی لهستان متفاوت می باشد و شهریه دانشجویان بورسیه لهستان بسته به نوع بورسیه یا به طور کامل چشم پوشی میگردد یا مقداری از آن کسر میگردد.

بورسیه تحصیلی لهستان بنیاد کازیسکو

بنیاد کازیسکو یک برنامه تبادل آموزشی بین دانشجویان و دانش پژوهان لهستانی و آمریکا از سال 1925 می باشد. در هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش و ورزش لهستان با بنیاد کازیسکو بودجه بورس تحصیلی اعطا می شود این بورسیه برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در لهستان قابل استفاده است.
    این برنامه بورس تحصیلی برای یک ترم یا یک سال به دانشجویان ایالات متحده برای تحصیل در دانشگاه های لهستان اعطا میگردد. این بورسیه تمام هزینه تحصیل به جز هزینه های سفر را پوشش می دهد. متقاضیان برای دریافت این بورسیه باید سابقه تحصیلی عالی داشته باشند و دارای مدرک کارشناسی چهار ساله باشند.
کمکهای مالی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهش در لهستان برای تحقیقات و مطالعات به مدت یک ترم و یا یک سال در لهستان به دانشجویان پیشرو اعطا میگردد. این بورسیه هزینه های زندگی و هزینه کتاب های درسی و یا سفر را پوشش نمی دهد.

 بورسیه Tomaszkiewicz-Florio لهستان

دانشجویان، در مقطع کارشناسی یا دبیرستان، که می خواهند تابستان خود را لهستانی در در دانشگاه کراکوف جاگیلونیا، یا دانشگاه ژان پل دوم کاتولیک در لوبلین بگذرانند، ممکن است بتوانند برای دریافت بورسیه Tomaszkiewicz-Florio  اقدام کند. متقاضیان باید انگیزه و هدف آموزشی آکادمیک برای استفاده از این بورسیه داشته باشند. این بورسیه محل زندگی و هزینه سفر را پوشش نمی دهد.
بورسیه های بین المللی به طور کلی کمک های مالی برای تحصیل در هر رشته، در هر سطح و برای مدت زمان و یا مکان خاصی ارائه می دهد. برای درخواست کمک مالی دانشگاهی خاص، لطفا درخواست بودجه خود را به طور مستقیم به آن دانشگاه ارسال کنید. کمک های مالی جهانی برای تحصیل در  رشته های پرستاری و مامایی برای تحصیل در لهستان وجود دارد، و همچنین کمک هزینه تحصیلی برای مطالعات علمی در سطح کارشناسی ارشد با تمرکز بر حوزه های مختلف موجود است.  در بسیاری از کشورها برای دانش آموزانی که برای تحصیل حتی در مقاطع پیش از دانشگاه دارای مشکلات مالی هستند بورسیه مدارس شبانه روزی لهستان وجود دارد.
شرایط بورسیه تحصیلی شدن لهستان یکی از کارهای بسیار دشوار است و شخصی که برای اخذ بورسیه و فاند تحصیلی اقدام میکند علاوه بر دارا بودن رزومه تحصیلی و کاری عالی بایستی دارای صبر زیادی باشد.

الف- فهرست دانشگاههای معتبر کشور لهستان

1ـ دانشگاه ورشو – Warsaw University
2- دانشگاه فنی – Polytechnic University, Warsaw
3- آکادمی علوم لهستان – Academy of Science
4- دانشگاه وروسواو – Wrocolaw University
5- دانشگاه فنی وروسواو – صرفاً رشته های فنی و مهندسی – Wrocolaw Polytechnic University
6- دانشگاه ووج – صرفاً در رشته های فیزیک ، شیمی و زیست شناسی – Lodz University
7- دانشگاه فنی ووج – صرفاً رشته های مهندسی مکانیک ، برق ، نساجی و شیمی- Lodz Polytechnic University
8- دانشگاه آدام میکیویچ پزنان – Adam Mickicwicz University, Poznan
9- دانشگاه فنی گدانسک ، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد صرفاً در رشته های مهندسی عمران ، معماری ، الکترونیک، مخابرات ، مکانیک، کشتی سازی ، مقطع دکتری صرفاً در رشته های مهندسی عمران،مکانیک ، مخابرات و الکترونیک -Gdansk University of Technology
10- آکادمی موسیقی استانیسواو مونیوشکو­-Moniuszko Academy of Music Stanislaw
11- دانشگاه موسیقی فردریک شوپن – صرفاً در رشته های مربوط به موسیقی و هنر
Fryderyk Chopin University of Music
12- دانشگاه فنآوری اطلاعات و مدیریت ژشوف – صرفاً مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تکنولوژی اطلاعات و مدیریت
University of Information Technology & Management , Rzeszow
13- دانشگاه فنی کراکوف – صرفاً در مقطع کارشناسی ارشد
Polytechnic University Tadeusz Kosciusko Krakow
14- دانشگاه فنی ژشوف – صرفاً مقطع کارشناسی ارشد
Polytechnic University, Rzeszoow
15- آکادمی علوم و تکنولوژی کراکوف صرفاً مقطع کارشناسی
Academy of Science & Technology , Krakow
16- آکادمی معادن و فلزکاری کراکوف صرفاً مقطع کارشناسی
Academia Gorniczo – Hulnicza im . Stanislaw Staszica
17- مدرسه عالی تجارت و حقوق لازارسکی – مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
Higher School of Commerce & Law – Lazarski
ب – فهرست مراکز علمی غیر معتبر
1 – کالج سیویتاس – Collegium Civitas
2 – موسسه آموزش عالی اقتصاد بازرگانی فردریک اسکاربک
Skarbek Graduate School of Business Economics
3- دانشگاه آندری فریچ کراکوف
Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور لهستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت لهستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی لهستان وکیل تخصصی ، سفارت لهستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی لهستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری لهستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری لهستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج لهستان وکیل تخصصی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  لهستانی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده لهستانی   در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت لهستانی   در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور لهستان ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.