وکیل بین المللی در اخذ ویزای توریستی کشور قطر * وکیل بین المللی در اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه کشور قطر * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق سرمایه گذاری * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ثبت شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق خرید سهام شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ثبت شعبه * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ازدواج و نامزدی * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق تولد فرزند * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق کاری ( نیروی متخصص) *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کشور قطر

وکیل بین المللی در اخذ ویزای توریستی کشور قطر * وکیل بین المللی در اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه کشور قطر * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق سرمایه گذاری * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ثبت شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق خرید سهام شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ثبت شعبه * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ازدواج و نامزدی * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق تولد فرزند * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور قطر از طریق کاری ( نیروی متخصص) *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کشور قطر *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر کشور قطر * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا)  در کشور قطر * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در کشور قطر * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در کشور قطر * مشاور رفع ریجکتی ویزای کشور قطر * مشاور رفع دیپورتی از  کشور قطر * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور قطر توسط وکیل متخصص و بین المللی  ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت قطر ، اخذ ویزای توریستی قطر ، وقت سفارت قطر ، اخذ ویزای تحصیلی قطر ، اخذ ویزای سرمایه گذاری قطر ، اخذ ویزای کاری قطر ، اخذ ویزای ازدواج قطر

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید ) کشور قطر ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور قطر از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور قطر

1- روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید  کشور قطر از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدید کشور قطر از طریق تولد

مشخصات کشور قطر

پایتخت : دوحه
زبان : عربی
نوع حکومت : پادشاهی
 مساحت :  11/586 کیلومتر مربع
 جمعیت : 2/675/522 نفر
 واحد پول : ریال
دین :مسلمان
همسایگان : عربستان، ایران ، کویت ، عراق ، بحرین ، امارات

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت قطر از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امر مهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور قطر را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور قطر آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در قطر ، افتتاح حساب بانکی در قطر ، اقامت و پاسپورت قطر از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قطر ، رفع دیپورتی اقامت قطر ،قبول وکالت در قطر ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قطر

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای ازدواج ) کشور قطر توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور قطر  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.

راهنمای اخذ ویزای قطر برای ایرانیان

کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از ثروت هنگفتی برخوردار هستند که همین امر باعث شده تا بسیار در زمینه گردشگری هزینه و سرمایه‌گذاری کنند تا بتوانند به خزانه خود بیشتر بیافزایند. به همین دلیل جاذبه‌های تفریحی عجیب و غریبی را می‌توان در این کشورها یافت. یکی از نمونه‌های بارز کشور قطر است که به تازگی گردشگران به خصوص ایرانی‌ها تمایل پیدا کردند تا از آن دیدن کنند تا با فرهنگ و زندگی این مردم بیشتر آشنا شوند.

اخذ ویزای کشور قطر

در میان هیاهوی صنعت و مدرنیته در قلب دوحه بازاری سنتی و قدیمی دیده میشود که بیانگر فرهنگ و سنت اهالی آن میباشد. نام این باراز سوق واقع است که به معنی بازار ایستاده است و قدمت آن به حدود ۲۵۰ سال پیش بازمیگردد. این بازار از راسته‌های متعدد و پیچ در پیچ تشکیل شده و فروشندگان بسیاری در آن مشغول دادوستد هستند. این گوشه‌ای از زیبایی‌های قطر است که میتوانید با دریافت روادید قطر و سفر به آن از نزدیک آن‌ها را لمس کنید.
اگر شما هم مانند خیلی‌ها از بیابان و بیابان‌گردی لذت می‌برید، قطر می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. می‌توانید یک تور بیابان‌گردی قطر رزرو کنید و با یک ماشین دو دیفرانسیل به دل کویر زده و بر بیابان بی‌آب و علف غلبه کنید. اگر با ماشین میانه خوبی ندارید، گزینه دیگری به نام شتر سواری پیش روی شماست. تمامی این امکانات در بیابان‌های قطر پیش روی شماست و می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید.
اولین قدم برای سفر به قطر اخذ ویزای این کشور است که بسیاری نمی‌دانند که برای اخذ آن باید از کجا شروع کرده و چه مرحله‌ای را دنبال کنند تا بتوانند ویزای قطر را تهیه کنند. ما در آسان بگرد به راهنمای قدم به قدم اخذ ویزا کمک خواهیم کرد تا بتوانید با خیالی آسوده و فراق بال به این کشور عربی سفر کنید.

ویزای شش ماهه قطر

اگر فکر می‌کنید که قطر با ایرانیان سخت برخورد می‌کند و ویزا ارائه نمی‌دهد سخت در اشتباه هستید. البته تا چندی پیش اینطور بود اما خوشبختانه به تازگی کشور قطر شرایط اخذ ویزا را برای اتباع ایرانی بسیار آسان نموده تا مسافران بیشتری برای آشنایی با این کشور به آن سفر کنند. تمامی این اقدامات قطر برای جذب توریست بیشتر و بهتر قراردادی تحت عنوان “راهبرد بخش ملی گردشگری قطر 2030″ را اجرایی کرده است.

انواع ویزای قطر

در اینجا قصد داریم تا به بررسی انواع ویزای قطر بپردازیم. متقاضیان ویزا می‌توانند با توجه به نیاز خود یکی از موارد زیر را به سفارت قطر در تهران درخواست دهند.
1- ویزای توریستی قطر
2- ویزای کاری قطر
3- ویزای تجاری قطر
4- ویزای ترانزیت قطر
این روزهای خیلی‌ها قطر را برای کار و ادامه زندگی انتخاب می‌کنند و متقاضی ویزای شش ماهه قطر هستند تا بتوانند در این کشور مشغول بکار شوند. به طبع حقوق‌های بالایی که این کشور به کارکنان اعطا می‌کند یکی از دلایل مهم کار در قطر است.

ویزای کار در کشور قطر

توجه داشته باشید که حتی اگر وابستگان فردی در قطر دارید و بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید باز هم نیازمند ویزای کاری خواهید بود. در ابتدای کار باید یک اسپانسر یا کارفرمای قطری برای خود پیدا کنید و بعد اقدام به ارسال درخواست برای ویزا نمایید. با توجه به اینکه تمامی مشاغل ملی در قطر به ساکنان آن تعلق دارد پس باید کارفرمایی داشته باشید که برای اقامت کاری به عنوان اسپانسر شناخته شود. شما باید تمامی این مراحل را قبل از سفر به قطر انجام دهید.
بعد از آنکه موفق به یافتن اسپانسر و پیشنهاد شغلی شدید، مراحل ارائه درخواست اقامت شما آغاز خواهد شد که معمولا ۲ تا ۶ هفته زمان خواهد برد. توجه داشته باشید که اگر در طول مدت اقامت این کشور را ترک نمایید باید مجددا درخواست ویزا کاری قطر دهید. این امکان نیز وجود خواهد داشت تا قبل از شروع به کار از محل کار آینده خود دیدن کنید که این کار با اعطای یک ویزای دوهفته‌ای از سوی کارفرما امکان‌پذیر خواهد بود.
توجه داشته باشید که اعتبار ویزای اقامت قطر دو ساله است که در مواردی ممکن است ۶ ماهه نیز صادر شود. ضمنا به یاد داشته باشید که قبل از پایان یافتن اعتبار آن در صدد تمدید برآیید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت قطر ، دریافت ویزای توریستی قطر ، وقت سفارت قطر ، دریافت ویزای تحصیلی قطر ، دریافت ویزای سرمایه گذاری قطر ، دریافت ویزای کاری قطر ، دریافت ویزای ازدواج قطر

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت قطر از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور قطر  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

سرمایه گذاری در بخش ( کشاورزی ، مواد غذایی ، نفت و گاز و پتروشمیی و غیره )

 اقتصاد قطر یکی از صنعتی ترنی اقتصادهای حوزه خلیج است. به گزارش مقامات اقتصادی 81 درصد از اقتصاد قطر را صنعت ،8/18 درصد را بخش خدمات و 2/0 درصد راکشاورزی تشکیل می دهد.
 مهمترین صنایع فعال در این کشور آسیایی را می توان صنعت تولید نفت خام،صنعت پالایش نفت،تولید آمونیاک، کودشیمیایی،پتروشیمی،تولید شمش های فولادی،سیمان و تعمیر کشتی های تجاری نام برد.قطر سالانه حجم کلانی از محصولات کشاورزی ومواد غذایی مورد نیازخود را وارد می کند.
 آمارهای ارایه شده توسط دولت قطر نشان می دهد در سال 2006 میلادی بخش کشاورزی و ماهیگیری تنها 1/0 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می داد. در این سال تولید 3/7 درصد ،بخش برق و آب 3/1 درصد ، ساختمان و عمران 4/5 درصد، تجارت در کنار درآمد رستورانها و هتل ها 4 درصد ، حمل و نقل و ارتباطات 9/2 درصد ، بخش خدمات مالی 2/8 درصد و خدمات دیگر 9/8 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل داده بود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور قطر توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور قطر  از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ( شهرهای دوحه ،  ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قطر( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )   می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  قطر  ( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قطر ، افتتاح حساب بانکی در قطر ، اقامت و پاسپورت قطر از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قطر ، رفع دیپورتی اقامت قطر ،قبول وکالت در قطر ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قطر

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت  کشور قطر از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور قطر  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

ثبت شرکت در کشور قطر به دو صورت انجام می پذیرد:

1-  ثبت شرکت با مالکیت ١٠٠ درصد ایرانی
2- ثبت شرکت با مالکیت ۴۹ درصد ایرانی (نیاز به شریک قطری یا کفیل دارد )

 مزایای ثبت شرکت در قطر

1- پرداخت هیچگونه مالیات بر درآمد یا کسری های قابل پرداخت به تامین اجتماعی در خصوص اخذ دستمزد و یا حقوق
2- پرداخت هیچگونه مالیات برای امر صادرات و واردات و یا پرداخت مالیات 5 درصدی.
3- به سرمایه گذاران خارجی مجوز کامل برگشت سود و سرمایه در خارج از کشور به ارز خارجی را می دهد.
4- مالیات بر همکاری های خارجی شرکت ها 10 درصد می باشد. ( با توجه به قانون تصویب شده در 1 ژانویه 2010 ).
5- فعالیت های زیر ساختی در حال توسعه
6- هنر ایجاد فعالیت های زیر ساختی مانند ارتباطات از راه دور
7- نمایشگاه های بین المللی عالی و سالن های کنفرانس بسیار زیبا
8- مکان های اقامتی با کیفیت بسیار عالی
برای شرکت هایی که قصد حضور بازرگانی در قطر را دارند، گزینه های انتخابی بسیاری مانند تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در نظر گرفته شده است، وجود یک یا چند شریک ملی، کسانی که مقدار سرمایه آنان نبایستی کمتر از 51 در صد باشد برای تاسیس این شرکت الزامی می باشد. توجه داشته باشید که نیازی نیست که سود حاصل از شراکت به صورت یکسان منعکس شود.
 فعالیت های ممنوع جهت سرمایه گذاری خارجی در این کشور شامل: بانک، بیمه و تجارت املاک و مستغلات است.

مراحل شرکت در مناقصات قطر

1- اسناد مناقصه ها در کمیته مرکزی مناقصه واقع در خیابان منتزه – الروابی در طول ساعات کار در دسترس هستند.
2- سند مناقصه باید با ضمانت نامه یا گواهینامه تایید شده از یک بانک دولتی قطر برای یک دوره سپرده موقت همراه باشد.
3- پیشنهاد باید برای یک دوره 90 روز از تاریخ باز شدن پاکت نامه معتبر باشد.
4- آخرین تاریخ تسلیم پیشنهاد مناقصه12:00 ظهر است. مناقصه های دریافت شده پس از مهلت مقرر در مورد قبول واقع نخواهد شد.
5- مناقصه های ثبت شده در باکس کمیته مرکزی مناقصه ها باید در یک پاکت دارای تمبر و مهر و موم شده به رئیس کمیته مناقصه طوری که شماره، نوع مناقصه و موضوع را نشان دهد، ارائه گردد.
6- کمیته مرکزی مناقصه نمایندگان خود را برای باز کردن پاکت ها دعوت می کند و قیمت ها روز بعد از تاریخ بسته شدن مناقصه در ساعات اداری قرائت می شود.
 برای شرکت هایی که قصد حضور بازرگانی در قطر را دارند، گزینه های انتخابی بسیاری مانند تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در نظر گرفته شده است، وجود یک یا چند شریک ملی، کسانی که مقدار سرمایه آنان نبایستی کمتر از 51 در صد باشد برای تاسیس این شرکت الزامی می باشد. توجه داشته باشید که نیازی نیست که سود حاصل از شراکت به صورت یکسان منعکس شود. لذا سرمایه گذارن خارجی که قصد راه اندازی تجارت در قطر را دارند میبایست در شورای KMD که برای راه حل های خاص طراحی شده است و کمک بسیاری در راه اندازی تجارت در کمتر از یک ماه به افراد می کند شرکت کنند.
راه حل های شورای KMD در خصوص همکاری با سرمایه داران محلی و شرکا و مشخصات شرکت های خارجی که به این خدمات نیاز دارند می باشد.
به طور کلی تمام گواهی ها توسط وزیر تجارت صادر می گردد. اگرچه گواهی صادر شده برای برخی از گروه ها به تایید وزیران خاص و یا دیگر مقامات نیاز دارد.
1- شرکت های صنعتی : میبایست تاییدیه از وزارت انرژی و صنعت را دست داشته باشند.
2- شرکت های حقوقی : میبایست تاییدیه از وزارت دادگستری را دست داشته باشند.
3- موسسات آموزشی : میبایست تاییدیه وزارت آموزش و پرورش را در دست داشته باشند.
4- سازمان های بهداشت و سلامت : میبایست تاییدیه وزارت بهداشت را در دست داشته باشند.
5- شرکت های گردشگری : میبایست تاییدیه از مقامات گردشگری قطر را در دست داشته باشند.

برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در قطر باید موراد زیر را در نظر گرفت:

خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
تعیین تیم مدیریت
نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت بایستی مشخص گردد.
برآوردهای مالی و هزینه ها:
هزینه ثبت شرکت
هزینه نگهداری سالانه شرکت
تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت
در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در قطر وثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.
توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در قطر کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

ساختارهای حقوقی برای راه اندازی تجارت در قطر

قانون قطر اظهار دارد که کل سهام برای فعالیت در شرکت های بازرگانی نبایستی کمتر از 51 درصد باشد که به معرفی هفت گروه از سازمان تجاری می پردازد، سازمان هایی که با توجه به قانون 13 تجارت در سال 2000 و یا قانون 1 تجارت در سال 2010 قابل تاسیس می باشند. سازمان هایی که برای تاسیس به سهامداران، مدیران، حداقل سرمایه ذکر شده و طی کردن مراحل حقوقی نیاز دارند. 7 گروه از سازمان های تجاری که توسط قانون تعریف شده اند عبارتند از :

شرکت مشارکتی ساده :

از اصلی ترین شکل توافقنامه تجاری می باشد که با همکاری دو یا چند فرد صورت می گیرد که هدف اصلی آن انجام فعالیت های تجاری در قطر می باشد. ناگفته نماند که مسئولیت شرکا محدود نمی باشد و نام تجاری شرکت می تواند بر اساس نام شرکا انتخاب گردد.

شرکت با همکاری مشترک :

این شرکت همانند شرکت های ساده می باشد، اگرچه شرکت با همکاری مشترک دو نوع شریک ذکر شده در زیر را در بر می گیرد : 1- شرکای شریک 2- شرکای امین ( مورد اعتماد )

شرکت با سرمایه گذاری مشترک :

این نهاد از دو یا چند فرد برای همکاری در خصوص پیشبرد پروژه ها تشکیل شده است. شرکت با سرمایه گذاری مشترک، یک نهاد متحد و بدون اشخاص حقوقی می باشد.

شرکت سهامی عمومی :

شرکت سهامی عمومی با عنوان شرکت سهامی یا شرکت سهامی قطری شناخته می شود. این شرکت متغیرهای شناخته شده مختلفی مانند : 1- افتتاح شرکت سهامی عمومی 2- شرکت سهامی خصوصی یا شرکت با مسئولیت محدود را در بر می گیرد.

شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود :

این شرکت به وجود حداقل دو یا چند شریک یا حداقل چهار شریک مورد اعتماد نیاز دارد، حداقل سرمایه برای راه اندازی این شرکت  یک میلیون ریال قطر می باشد.

شرکت  تضامنی :

شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.

شرکت با مسئولیت محدود در قطر :

این شرکت، یکی از رایج ترین نهاد های در حال فعالیت در قطر می باشد.

شرکت راه اندازی شده :

شرکت راه اندازی شده، شرکت های سهامی یا شرکت با مسئولیت محدود را در بر می گیرد، شرکتی که تسلط مالی و مدیریتی کامل بر شرکت هایی با حداقل 51 در صد سرمایه را دارد. حداقل سرمایه برای راه اندازی این شرکت 10 میلیون ریال قطر می باشد.
علاوه بر 7 گروه ذکر شده در فوق، LLC های رایجی برای سرمایه گذاری های خارجی مورد استفاده واقع می شوند.

اقدام مهم برای ثبت شرکت در قطر عبارتند از :

شناسایی کامل ملت قطری به عنوان یک شریک، آماده کردن مدارک مورد نیاز و طی کردن مراحل در خواست مالکیت تجاری 100 درصدی در وزارت تجارت و معاملات
انتخاب نام قابل تایید برای راه اندازی شرکت جدید
مجوز فعالیت های تجاری شرکت جدید
افتتاح حساب بانکی با حداقل 200000 ریال ( ریال قطر ) سرمایه
تهیه مقاله در خصوص همکاری های شرکت
ارائه مدارک مورد نیاز و در خواست گواهی فعالیت های تجاری از وزارت دادگستری
آماده کردن مدارک مورد نیاز و طی کردن مراحل درخواست ثبت شرکت توسط اتاق بازرگانی
آماده کردن مدارک و طی کردن مراحل درخواست ثبت شرکت توسط وزیر تجارت و معاملات
آماده کردن مدارک و طی کردن مراحل در خواست برای اخذ گواهی از شهرداری
آماده کردن مدارک و دادن درخواست برای اخذ کارت مهاجرت برای شرکت
زمانی که شرکت ثبت شد و مجوز ثبت تجارت صادر شد، سرمایه موجودی قابل انتشار به مدیران شرکت یا مدیران کلی با هدف راه اندازی شرکت می باشد.

شرکت راه اندازی شده :

شرکت راه اندازی شده، شرکت های سهامی یا شرکت با مسئولیت محدود را در بر می گیرد، شرکتی که تسلط مالی و مدیریتی کامل بر شرکت هایی با حداقل 51 در صد سرمایه را دارد. حداقل سرمایه برای راه اندازی این شرکت 10 میلیون ریال ( ریال قطر ) می باشد.
علاوه بر 7 گروه ذکر شده در فوق، LLC های رایجی برای سرمایه گذاری های خارجی مورد استفاده واقع می شوند.
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قطر ، افتتاح حساب بانکی در قطر ، اقامت و پاسپورت قطر از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قطر ، رفع دیپورتی اقامت قطر ،قبول وکالت در قطر ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قطر

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت از طریق ( کارگری ) و کارمندی  در کشور قطر توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

از طریق استخدام در یک موسسه یا شرکت بعنوان کارمند:

در این روش از اقامت، متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکتی در قطر دعوت به استخدام گردد و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد. سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار کشور قطر  اقدام نماید. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه کشور رسیده باشد، و یک گواهی پزشکی پس از اخذ موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور قطر، فرد متقاضی می تواند اخذ ویزای ( یک الی سه ماهه) کاری اقدام نماید.
پس از ورود به کشور قطر با ویزای ( یک الی سه ماهه ) کاری باید از وزارت بهداشت این کشور کارت بهداشت دریافت کنید و آزمایشات پزشکی انجام دهید. در نهایت جهت اخذ کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله (در قوانین سال ۲۰۱۱ این مدت از دو سال به دو سال کاهش یافته است) خود در اداره مهاجرت اقدام نماید.
بدین معنا که ویزای اقامت کارمند هر دوسال یکبار با یکسری آزمایشات پزشکی و موافقت کارفرما قابل تمدید می باشد.
در حال حاضر متقاضیان ویزای اقامت کارمندی با پاسپورت ایرانی، تنها با مدرک تحصیلی بالای  لیسانس از این امکان بهره مند می شوند. لازم به ذکر است که با داشتن وابستگان (همسر و فرزندان) روال کار طولانی است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قطر از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور قطر  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مهاجرت به قطر از طریق ازدواج

مهاجرت به قطر  از طریق ازدواج از جمله سوالاتی است که امروزه مورد سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به قطر است . باید توجه داشته باشید که در قوانین بین الملل خصوصی ازدواج یکی از طرق اخذ اقامت و تابعیت است ولکن قوانین مهاجرتی کشور ها متفاوت است ، لذا مهاجرت به قطر از طریق ازدواج نیز در کنار تحصیل در قطر ، کار در قطر ، سرمایه گذاری در قطر ، ثبت شرکت در قطر یکی از مهمترین طرق اخذ اقامت در قطر است .
در اینکه قوانین مهاجرتی قطر مخصوصاً مهاجرت به عمان از طریق ازدواج یک امر حقوقی است شکی نیست و باید در نظر داشته باشید که برای اخذ اطلاعات کامل و شفاف از قوانین داخلی باید به وکیل مهاجرتی متخصص مراجعه نمایید و به صورت دقیق در زمینه ی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج قوانین را بدانید ..
کشور های عربی تقریباً نظام حقوقی مشابهی دارند و یکی از آن شباهت ها این نظام های حقوقی سن بلوغ ازدواج است ، لذا در کشور قطر نیز سن بلوغ ازدواج اخیراً بالا رفته است . اکنون یکی از شرایط مهاجرت به قطر از طریق ازدواج این است که شخصی که تابعیت قطر را دارد باید بالای ۲۰ سال باشد .
بیشتر در کشور هایی از جمله قطر ازدواج به صورت کاملاً قبیله ای و قومی انجام می شود و هنوز این رسم و رسوم ها در بسیاری از شهر ها و قوم های قطر وجود دارد و مرسوم است ، ولکن در دنیای امروز قوانین سبب شده است تا رسم و رسومات قومی و قبیله ای قدیم تاثیر بسیاری در مقابل افرادی که قصد مهاجرت به قطر از طریق ازدواج را نداشته باشد .
در ابتدا باید متقاضی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج توافقات رسمی خود را با پدر خانواده انجام دهد . لذا معمولا این توافقات مادی از جمله جهیزیه و غیره بوده و تاثیر بسزایی ندارد ولی نکته حائز اهمیت اینجا است که اگر شخصی که تابعیت قطر را دارد زن است ، مردی کهه قصد مهاجرت به قطر از طریق ازدواج باید رضایت کامل پدر زن خود را اخذ نماید .
از دیگر مراحلی که نیاز است شخص متقاضی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج در نظر داشته باشد این است که باید در مراسم رسمی ازدواج خود دو نفر شاهد را داشته باشد تا بتواند به ازدواج خود رسمیت ببخشد .  شهادت دو نفر سبب می شود که اسناد رسمی این عمل حقوقی کامل شود . همانطور که می دانید در اسلام این امکان وجود دارد که هر مرد ۴ همسر داشته باشد و یکی از شروط داشتن زوجه های متعدد این است که مرد باید تساوی را بین زوجین خود رعایت نماید ، نکته حائز اهمیت اینجا است که باید شخص متقاضی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج و طرف مقابل زمان ازدواج مجرد باشند ، حال یا اینکه ازدواجی نداشتند و یا اینکه طلاق گرفته باشند و گواهی طلاق را داشته باشند و یا اینکه همسر وی فوت کرده باشد و گواهی فوت را داشته باشند .
شخص متقاضی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج باید ۶ ماه متداوم و یا ۸ ماه غیر متداوم در یک سال در کشور قطر  حضور داشته باشد . یکی دیگر از شرایط اخذ اقامت در کشور قطر این است که شخص متقاضی باید ۱۸ ماه در سه سال اقامت در این کشور حضور داشته باشند . لذا در غیر این صورت برای تمدید اقامت یک ساله و یا سه ساله خود را از دست می دهد .
نکته حائز اهمیت اینجا است که شخص متقاضی مهاجرت به قطر از طریق ازدواج اگر در زمان اقامت در این کشور مرتکب جرمی شود و آن جرم در کشور قطر هم جرم باشد از جمله سرقت و شخص مهاجر نیز در این کشور محکوم شود ، این تبعه از این کشور اخراج خواهد شد و دیگر تا دو سال نمی توانند تقاضای مهاجرت به قطر را دهند . یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که هر دو طرف باید حداقل ۱۴ روز قبل از مراسم ازدواج خود در کشور قطر حضور داشته باشند .
باید دقت داشته باشید افرادی که پس از ازدواج با یک شخصی که تابعیت کشور قطر را دارد اگر قصد جدا شدن را دارد باید در نزدیک ترین زمان ممکن کشور قطر را ترک نماید ولی این امکان پذیر است که افراد پس از جدایی یک اسپانسر دیگر داشته باشد تا بتواند با ازدواج با وی و یا از طرق مختلف مهاجرتی از قبیل کار یا تحصیل یا ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در این کشور اقامت داشته باشد . در نظر داشته باشید تمدید اقامت بعد از مهاجرت به قطر از طریق ازدواج از طرقی که ذکر کردیم در هر حالت امکان پذیر است .

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به قطر از طریق ازدواج

سند اصل گواهی تولد
مجرد بودن طرفین
تکمیل فرم های ازدواج
حضور حداقل ۱۴ روز قبل از مراسم ازدواج
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قطر از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور قطر  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از راه های مهاجرت به قطر به مانند دیگر کشورها مهاجرت از طریق تولد می باشد. همانطور که می دانید یکی از روشهای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت در کشور قطر  مهاجرت به قطر از طریق تولد می باشد.  ما  سعی داریم راه های مهاجرت به قطر از طریق تولد و همچنین دیگر طرق مهاجرتی به این کشور را برای شما تشریح نماییم . اگر قصد مهاجرت به قطر از طریق تولد را دارید و نمیدانید از کدام راه میتوانید اقدام نمایید پیشنهاد می شود با مشاورین برتر و زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس حاصل فرمایید.
قطر یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس و در زمره کشورهای عرب مسلمان می باشد که به نسبت دیگر کشورهای عربی از قوانین کاملتری برخوردار است.

 تولد کودک در قطر

با توجه به سیستم های مهاجرتی حاکم بر تمامی کشورها که شامل سیستم خون و خاک می باشد، بر این اساس نوع مهاجرپذیر بودن یا نبودن یک کشور تعیین میگردد که در سیستم خاک تولد کودک از والدینش که ساکن در قلمرو حاکمیت کشور دیگری هستند به تبع تولد این کودک اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد به والدین کودک اعطا می شود و در سیستم های خون که اکثر کشورها قوانین مهاجرتی خود را برپایه این قانون قرار داده اند با تولد کودک هم تابعیت و اقامت دائم آن کشور به والدینش اعطا نمی شود، بر این اساس کشور قطر هم از قوانین سیستم خون تبعیت می کند.

تابعیت و اقامت دائم  قطر در موارد ذیل از طریق تولد بدست خواهد آمد:

۱- تولد کودک حاصل از والدین قطری در خاک این کشور
۲- کودک حاصل از والدین قطری در خارج از قلمرو حاکمیت قطر
۳- تولد کودک حاصل از والدین نامعلوم یا بدون تابعیت در قلمرو حاکمیت قطر
۴- از طریق فرزند خواندگی
براساس ماده قوانین تابعیت و اقامت در قطر، هرگاه یکی از اتباع عمان  فردی را که تبعه خارجی و یا بدون تابعیت است به فرزند خواندگی بپذیرند در صورتی که کمتر از هیجده سال سن داشته باشد تابعیت و اقامت قطر به وی اعطا می گردد. هرگاه یکی از پدر یا مادر خوانده وی تبعه قطر باشد براساس توافق بین آن ها تابعیت کشور متبوعه به وی داده خواهد شد و چنانچه بین آن ها توافقی صورت نگیرد دادگاه در مورد تابعیت طفل تصمیم گیری خواهد کرد. و چنانچه فرزند خوانده به سن ۱۸ سالگی رسیده باشد رضایت وی نیز شرط خواهد بود. چنانچه طفلی توسط پدر یا مادری که مجرد است به فرزند خواندگی پذیرفته شود تابعیت وی به طفل اعطا خواهد شد.
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت قطر وکیل بین المللی ، ویزای توریستی قطر وکیل بین المللی ، سفارت قطر وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی قطر وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری قطر وکیل بین المللی ، ویزای کاری قطر وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج قطر وکیل بین المللی

  پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قطر از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور ترکیه همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در قطر  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

تحصیل در کشور قطر

تحصیل کردن در کشور قطر برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است چرا که دانشگاه های کشور قطر پلی برای ادامه ی تحصیل در کشورهای انگلستان ، آمریکا و کانادا است.
تحصیلات در کشور قطر  مستلزم پرداخت هزینه می باشد و نسبت به کشورهای خاورمیانه گران ترین کشور برای ادامه تحصیل می باشد. ولی نکته ی حائز اهمیت در این کشور زبان تدریس است که دروس به زبان انگلیسی تدریس می شوند.
فارغ التحصیلان تمام سیستم های تحصیلی باید دوازدهمین پایه در مقطع متوسطه را با نمره ی مناسب گذرانده باشند و در صورتی که در پایه های پایین تر مشغول به تحصیل اند و هنوز گواهینامه پایان مقطع متوسطه را کسب نکرده اند می توانند با شرکت در آزمون  مربوطه و در صورت موفقیت مدرک معادل مقطع متوسطه را دریافت و برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند.

تحصیل در مقطع لیسانس کشورقطر :

بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور، قطر را انتخاب می کنند چرا که هدفشان اقامت کشورهایی همچون انگلستان ، آمریکا و کانادا است.مدت دوره ی لیسانس در کشور قطر 3 تا 4 سال می باشد.
هر فرد متقاضی برای ورود به دوره ی لیسانس باید مدرک IELTS با نمره ی 6-5.5 را دارا باشد.
از دیگر مدارک لازم برای ورود به دوره ی لیسانس، ریز نمرات پیش دانشگاهی، ریز نمرات دیپلم و نامه ی استطاعت مالی می باشد. دانشجویان در مقطع لیسانس بعد از دوسال درس خواندن می توانند واحد های سپری شده خود را در کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان تطبیق زده و در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند.

زبان تدریس :

تمامی رشته های تحصیلی در کشور قطر به زبان انگلیسی ارائه می شود و این کشور یکی از معدود کشورهای غیر انگلیسی زبان است که در مقطع لیسانس تمامی کورس های خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.
متقاضیانی که مدرک دال بر تسلط زبان انگلیسی را دارا نمی باشند می توانند وارد کشور قطر شده و در کالج های زبان این کشور ثبت نام کنند.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  برای آن دسته از متقاضیانی که که مدرک زبان ندارند پیشنهاد ویژه ای دارد.این موسسه با بهره گیری از اساتید مجرب و مسلط به زبان انگلیسی کورس های مختلف زبان در کوتاه ترین بازه ی زمانی را ارائه می کند.

حق کار در مقطع لیسانس :

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور قطر  مانند سایر کشورهای دیگر حق کار دارند که در این مقطع 10 ساعت در هفته است که میانگین حقوق این افراد حدودا بین 10 تا 12 دلار به ازای هر ساعت می باشد که این حق کار می تواند کمکی برای برای هزینه های سنگین کشور قطر باشد.
پیدا کردن کار دانشجویی پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان انگلیسی، تجربه ی کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است.

هزینه های زندگی و تحصیل :

با توجه به متفاوت بودن دانشگاه های کشور قطر، هزینه های مختلفی می توان تخمین زد که حدودا برای هر ترم مبلغی بالغ بر 2500 تا 5000 دلار می باشد. هزینه های زندگی در کشور قطر برای دانشجویان به صورت میانگین بین 700 تا 900 دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن هادر زمان تحصیل و در مقطع لیسانس در کشور قطر می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور قطر :

مقطع فوق لیسانس در کشور قطر در یک دوره 2 ساله ارائه می شود و علاقه مندانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را در مقطع فوق لیسانس دارند می توانند از موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اقدام نمایند.
فازغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد کشور قطر  پس از تمام تحصیل خود مجوز حضور یک ساله ای در این کشور را دارا خواهند بود تا قادر باشند تا با یافتن شغلی مناسب، ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کار کشور قطر نمایند.
دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در کشور قطر اجازه دارند همراه داشته باشند که این همراه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد.

زبان تدریس :

تمامی رشته های تحصیلی در کشور قطر به زبان انگلیسی و عربی ارائه می شود. هر فرد متقاضی برای ورود به دوره فوق لیسانس باید مدرک IELTS با نمره ی 6-6.5 را دارا باشد. متقاضیانی که مدرک دال بر تسلط زبان انگلیسی را دارا نمی باشند، می توانند پس از ورود به کشور قطر در کالج های زبان انگلیسی این کشور ثبت نام کرده و دوره های مخصوص را سپری کنند.
این دوره ها معمولا به مدت 3 ماهه می باشد و با احتساب هزینه ی زندگی مبلغی بالغ بر 6000 دلار  را می توان در نظر گرفت.
حق کار :
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور قطر ، در هفته 20 ساعت اجازه کار دارند. میانگین حقوق این متقاضیان بین 10 تا 12 دلار است که با این مقدار ساعت کار تعیین شده دانشجویان مقطع فوق لیسانس می توانند بیشتر هزینه های تحصیل خود را تقبل کنند.

 شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در قطر

بسیاری افراد جهت مهاجرت به قطر معمولا از طریق تحصیل در قطر اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در قطر نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی قطر میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به قطر می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در قطر و سرمایه گذاری در قطر نیز وجود دارند. تابعیت قطر از طریق تولد فرزند در قطر از این قاعده در این کشور وجود ندارد.

دانشگاه های قطر

با وجود اینکه دانشگاه های بسیاری جهت تحصیل در قطر وجود دارد اما تنها یکی از آنان خصوصیات رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS را به خود اختصاص داده اند. به علاوه این دانشگاه رتبه های بالایی را از نظر فعالیت های آموزشی در منطقه عرب بدست آورده است.
علاوه بر تمامی موسساتی که در این منطقه وجود دارد، کشور قطر خانه بسیاری از دیگر شعب دانشگاهی و دیگر موسسات خواهد بود. این درحالیست که تمامی این دانشگاه ها در ” شهر آموزش ” تجمع یافته اند. باید بدانید که کشور قطر میزبان بسیاری از دانشگاه های آمریکایی نظیر : دانشگاه Weill Cornell، کالج پزشکی در شهر George قطر، مدرسه روزنامه نگاری و دانشگاه Medill در شمال غربی قطر، دانشگاه Carnegie Mellon در قطر، دانشگاه Virginia در قطر ( مدرسه هنر ) و دانشگاه تگزاس A&M در قطر خواهد بود.
دیگر موسسات آموزشی در شهرهای قطر مواردی نظیر : آکادمی قطر، مدرسه بین المللی مهندسین، شعب دانشگاه های کانادا ( دانشگاه Calgary ) در قطر، کالج شمال جزیره، مدارس تجاری ( HEC پاریس ) اروپایی و UCL انگلیسی را در بر خواهند گرفت.
 شهرهای آموزشی قطر نه تنها امکانات آموزشی بسیاری را در اختیار افراد قرار می دهند بلکه فرصت های بسیاری نظیر برقراری ارتباط با ساختمان های صنعتی و استفاده از دیگر امکانات آموزشی در قطر نظیر : پارک علم و فناوری و موسسه سیاست های قطر ( RAND ) را برای افراد فراهم می کنند. باید بدانید که مرکز تحقیقات ملی در قطر و شهرهای آن وجود خواهد داشت.
باید بدانید که اوج نوآوری های آموزشی جهان ( WISE ) توسط کشور قطر صورت گرفت. چرا که این کشور در سال 2009 به ساخت پایه های علوم، آموزش و توسعه انجمن های علمی مبادرت ورزید، به علاوه این کشور با هدف راه یافتن نوآوری به مناظر آکادمی و بحث در خصوص عناوین آموزشی در قطر و ماورای آن شروع به کار کرد.

دانشگاه های برتر قطر

این مسئله بسیار روشن است که قطر در رابطه با دراختیار قرار دادن فرصت های آموزشی هیچگونه کوتاهی نمی کند. این درحالیست که این منطقه دانشگاه های ارشد بسیاری را در خود جای داده است. رتبه بندی های اخیر دانشگاه های QS نشان می دهد که منطقه عرب رتبه 11 را در این منطقه بدست آورده است.
بسیاری از دانشگاه های قطر در شمال کشور قطر و به عبارتی دیگر در پایتخت قطر ( شهر دوحه ) واقع شده اند. باید بدانید که دانشگاه دولتی قطر حدود 16000 دانشجو را در خود جای داده است. برنامه های آموزشی این مدارس آکادمی برای گرایش هایی نظیر ( علوم طبیعی، مهندسی و تجارت ) به زبان انگلیسی و برای گرایش هایی نظیر : ( هنر، آموزش و علوم اجتماعی ) به زبان عربی خواهد بود. ناگفته نماند که دانشکده حقوق، علوم اسلامی، تجارت و اقتصاد، مهندسی، داروسازی و آموزش در این کشور یافت خواهد شد. امکانات آموزشی دانشگاه تحقیقاتی قطر مواردی نظیر : آزمایشگاه ها، تجهیزات فناوری، کتابخانه ها، نسخه های خطی کمیاب و گردشگری های علمی دریایی را در بر خواهد گرفت. بنابراین زبان تحصیل در قطر عربی و انگلیسی می باشد.
در خصوص ساختار دانشجویی فعلی در قطر باید گفت که حدود 65 درصد از دانشجویان متعلق به ملت قطر و 35 درصد مهاجران مقیم در قطر خواهند بود. ناگفته نماند که جمعیت کثیری از آنان ( 70 درصد ) خانم می باشند. بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارجی تعلق نمیگیرد بنابراین تحصیل در قطر رایگان نیست.

شهرهای دانشجویی قطر

باید بدانید که کشور قطر خانه بسیاری از شبکه های تلویزیونی و میزبان 2022 جام جهانی FiFA خواهد بود. لذا این جای تعجب نیست که این کشور کوچک مبحث بین المللی بودن را به خود اختصاص داده باشد.
این کشور کوچک یکی از سالم ترین GDP ها در سیاره را به خود اختصاص داده است. باید بدانید که ثروت عظیم کشور قطر به دلیل صادر کردن نفت خواهد بود، چرا که این تجارت سودمند به تنهایی حدود 30 درصد از کل تولید ناخالص داخلی را در بر می گیرد. این امر به معنای این است که کشور قطر یکی از بزرگترین خریداران نیرو در جهان می باشد این درحالیست که این کشور توسعه های اقتصادی خود را حتی در چین گسترانیده است. تخمین زده شده است که حد متوسط توسعه اقتصادی از سال 2000 تا 2010 و حدود 9/12 درصد بوده است. این امر به معنای ادامه این خط سیر به سال های آتی خواهد بود. به علاوه این فرایند نشان دهنده تخلیه میلیاردها بشکه نفت در سال های جاری خواهد بود.
کشور قطر یکی از متنوع ترین مقاصد از جهت تحصیل خواهد بود. چرا که کارگران مهاجر بسیاری از جنوب آسیا، فیلیپین و دیگر کشورهای مختلف در جهان به این کشور سفر می کنند. به خاطر داشته باشید که جهت تحصیل در قطر شما با محدودیت هایی روبرو خواهید بود چرا که عدم آزادی در گفتار یکی از این محدودیت ها خواهد بود. در سال های اخیر دستگیری ها و اعتراضات قابل توجهی از سوی شاعران و دیگر آزادی خواهان، کسانی که جرات اعتراض کردن به دولت و مذهب را داشتند صورت گرفت.
به طور کلی کشور قطر کم محافظه تر از دیگر مناطق عربی خواهد بود، چرا که این امر در فرهنگ و تاریخ آن به وضوح مشاهده خواهد شد. موزه هنری اسلامی در شهر دوحه یکی از مثال های روشن در این خصوص خواهد بود چرا که این شهر حدود 14000 سال است که خانه کار های هنری می باشد. دیگر بناهای فرهنگی مواردی نظیر : مسجد عمومی Grand، موزه شیخ فیصل بن قاسم آل ثانی  و مرکز فرهنگ اسلامی را در بر خواهند گرفت.
کسانی که از بودن در هوای گرم بیمی ندارند قادر به لذت بردن و گردش در خلیخ دوحه ( تفرجگاه کورنیش ) خواهند بود. این درحالیست که امکان گردش در بیابان ها، بازدید از مسابقه تپه دیوانه ( در فاصله ای ایمن ) و بازدید از یکی از پارک های خانوادگی برای آنان وجود خواهد داشت.

( Doha ) دوحه

شهر دوحه به عنوان پایتت کشور قطر در نظر گرفته می شود. یکی از دلایلی که موجب شهرت این شهر شده است پرتوهای نور خیره کننده خواهد بود. این شهر بین المللی اهمیت ویژه ای بدلیل فعالیت های تجاری و بازرگانی و وجود آسمان خراش های گیرا خواهد داشت. باید بدانید که توسعه های پر سرعت موجب اختلاف های فرهنگی شده است. ناگفته نماند که فرهنگ شهر دوحه با فرهنگ مدرن و سنتی در آمیخته است چرا که مواردی نظیر : نقش های تاریخی گوناگون، فرهنگ و خوش بینی نسبت به آینده را در بر خواهد گرفت. اگر موزه های تاریخی شهر دوحه مورد پسند شما نیست شما قادر به استفاده کردن از دیگر مزایا نظیر : شرکت در رویدادهای ورزشی، خرید کردن در مراکز خرید، رستوران های مجلل، لذت بردن از دریای بی نهایت و مناظر بیابان ها خواهید بود.
دیگر مناطق شهری و ارزشمند که شما قادر به بازدید آنان خواهید بود مواری نظیر: Rayyan ( رایان )، Al khor UMM Bab ( الخور ام باب )، Abu Samrah ( ابو ثمره ) و Wakra ( واکرا ) را در بر خواهند گرفت. اگر شما به ایجاد کمی تفاوت در زندگی خود علاقه مندید، باید بدانید که منطقه khor al Udeid بهترین مکان برای بازدید از مسابقات رالی خواهد بود. ناگفته نماند که شما قادر به رفتن به Zubara و کشف خرابه های شهر بیابانی شیخ عبدالله بن قاسم آل ثانی خواهید بود.

شرایط بورسیه تحصیلی در کشور قطر

کسانی که قصد تحصیل در قطر به صورت رایگان را دارند، در صورتی که به زبان عربی تسلط داشته باشند می‌توانند به دانشگاه تقاضای بورسیه تحصیلی یکساله دهند که در صورت تایید درخواست می‌توانند از خدمات رایگانی همچون هزینه خوابگاه، اینترنت، کتابخانه، شهریه دانشگاه، رفت و آمد، کتاب، استفاده از وسایل نقلیه عمومی و… بهره‌مند شوند.

 مدارک مورد نیاز برای اخذ  ویزای تحصیلی کشور قطر

1- گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
2- شش قطعه عکس سایز ۴×۶
3- آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات
4- ارائه قباله ازدواج اگر متاهل هستید
5- گواهی سلامت پزشکی
6- مدرک زبان
7- تایید مدارک توسط سفارت قطر در تهران

دانشگاه‌های های معروف کشور قطر

قطر و به خصوص شهر دوحه میزبان بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات اروپایی و آمریکایی است و تمامی آن‌ها در “شهر آموزش” قرار گرفته‌اند. از جمله دانشگاه‌های معروف این کشور می‌توان به Weill Cornell، کالج پزشکی George، مدرسه روزنامه‌نگاری و دانشگاه Medill، دانشگاه Carnegie Mellon، دانشگاه Virginia و دانشگاه تگزاس A&M می‌باشند.مبلغ شهریه و هزینه های زندگی در قطر
به طور کلی مبلغ شهریه توسط هر موسسه آموزشی در قطر مشخص خواهد شد. اغلب اوقات دانشجویان بومی قطر و دانشجویان غیر قطری ملزم به پرداخت شهریه ای یکسان خواهند بود. در برخی از مدارس نظیر : شهر آموزشی شعبه تگزاس A&M دانشجویان تحت حمایت ملزم به پرداخت نصف شهریه در مقایسه با دانشجویانی که تحت حمایت نیستند خواهند بود. این درحالیست که کل مبلغ پرداختی حدود 72100 ریال قطر ( 19800 دلار آمریکا ) برای هر ترم تحصیلی خواهد بود. به طور کلی یک سال آکادمی شامل دو ترم تحصیلی ( پاییز و بهار ) خواهد بود.
اگر شما قصد تحصیل در قطر و در شهر آموزش را در سر دارید شما ملزم به تحصیل در میان دانشجویان ثبت نام شده خواهید بود. لذا از شما انتظار می رود که در دوره های اضافی که توسط موسسات تعیین می گردد شرکت نمایید.
برای مثال در کشور قطر دانشجویان مقطع کارشناسی ملزم به پرداخت 800 ریال قطر برای هر ساعت آموزش خواهند بود، مبلغی که معادل با 9600 ریال قطر ( 2650 دلار آمریکا ) برای هر ترم می باشد. این درحالیست که دانشجویان گرایش مهندسی ملزم به پرداخت 1000 ریال قطر برای هر ساعت آموزش و به طور کلی 12000 دلار قطر ( 3300 دلار آمریکا ) برای هر ترم خواهند بود. اگر شما یک دانشجوی پزشکی و مشغول تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در قطرهستید شما ملزم به پرداخت شهریه ای بیشتر خواهید بود این درحالیست که در ابتدا ( سال اول تحصیلی ) شما ملزم به پرداخت 60000 ریال قطر ( 16500 دلار آمریکا ) و در سال های بعد ( سال چهارم تحصیل ) 90000 ریال قطر ( 24700 دلار آمریکا ) و برای سال های پنجم و ششم ( آموزش بالینی ) حدود 120000 ریال قطر ( 33000 دلار آمریکا ) خواهید بود.
برخلاف هزینه بنزین ارزان، باید بدانید که هزینه های زندگی در قطر مقرون به صرفه نخواهد بود. رشد پرسرعت اقتصاد موجب راکد شدن هزینه های اقامت و اوقات فراغت و سرگرمی شده است، این درحالیست که این فرایند تاثیرات بسیاری بر هزینه های حمل و نقل و بر خود مردم داشته است. با وجود واردات دامنه گسترده ای از مواد غذایی، تخمین زده شده است که حدود 90 درصد از مصرف کنندگان مواد غذایی اظهار دارند که هزینه های مربوط به خوراک و مواد غذایی گران می باشد. بر اساس آمارهای Numbeo تخمین زده شده است که شما ملزم به پرداخت 21 ریال قطر ( 6 دلار آمریکا ) جهت خورن غذای مک دونالد، 40 ریال قطر ( 11 دلار آمریکا ) جهت نوشیدن یک آبجو وارداتی و یا بومی، 5،5 ریال قطر ( 15 دلار آمریکا ) و 8350 ریال قطر ( 2300 دلار آمریکا ) برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه خواهید بود. ناگفته نماند که پرداخت هزینه های بیشتر در امکانات موجود در مرکز شهر دوحه منعکس خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی قطر

اگر شما قصد تحصیل در قطر در مدت زمان کوتاهی را در سر دارید، شما ملزم به اخذ ویزای گردشگری به محض رسیدن به فرودگاه دوحه خواهید بود. ناگفته نماند که این امر در خصوص دیگر کشورها نظیر : انگلستان، آمریکا، استرلیا، سنگاپور و هنگ کنگ نیز صدق می کند. شهروندان کشورهای خلیجی نظیر : عربستان صعودی، کویت، بحرین، عمان و امارات متحده عربی نیازی به اخذ ویزا جهت ورود به کشور قطر نخواهند داشت. هزینه ویزای گردشگری جهت اقامت 30 روزه حدود 105 ریال قطر ( 30 دلار آمریکا ) خواهد بود. این هزینه به محض ورود به قطر بایستی پرداخت گردد و پس از گذشت 30 روز قابل تمدید می باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور قطر  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قطر ، افتتاح حساب بانکی در قطر ، اقامت و پاسپورت قطر از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قطر ، رفع دیپورتی اقامت قطر ،قبول وکالت در قطر ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قطر

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قطر توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

 موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  قطر ب( شهرهای دوحه ،    ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )ه شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قطر .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قطر و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کشور قطر به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قطر .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قطر  برای ایرانیان .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قطر توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوحه ، ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور قطر  ( شهرهای دوحه ،  ام سعید ، دوخان ، الخور و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قطر .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قطر .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قطر .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قطر .

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور قطر .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور قطر .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قطری  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قطر .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور قطر .
5- اخذ بیمه سلامت کشور قطر .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده فرانسوی در کلیه مناطق کشور قطر .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت قطری  در کلیه مناطق کشور قطر .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور قطر  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قطر .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قطر .
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کشور قطر .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور قطر به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قطر .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قطر .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور فرانسه قطر .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قطر .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور  قطر .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور  قطر .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قطر .
21 – دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قطر.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور قطر.
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قطر .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قطر .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قطر  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قطر .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای کشور  قطر.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قطر .
29 – همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور قطر .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور قطر .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قطر.
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.