دریافت  ویزای توریستی  قزاقستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه قزاقستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

 دریافت  ویزای توریستی  قزاقستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه قزاقستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قزاقستان از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در قزاقستان *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر قزاقستان * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در قزاقستان * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در قزاقستان * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در قزاقستان * مشاور رفع ریجکتی ویزای قزاقستان * مشاور رفع دیپورتی از کشور قزاقستان * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور قزاقستان توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت قزاقستان ، اخذ ویزای توریستی قزاقستان ، وقت سفارت قزاقستان ، اخذ ویزای تحصیلی قزاقستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری قزاقستان ، اخذ ویزای کاری قزاقستان ، اخذ ویزای ازدواج قزاقستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور قزاقستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور قزاقستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان  از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قزاقستان از طریق تولد

مشخصات کشور قزاقستان

پایتخت : آستانه
زبان : آلماتی
نوع حکومت : جمهوری
 مساحت: 2/724/900 کیلومتر مربع
جمعیت : 15/217/711 نفر
واحد پول :تنگه  دین : مسلمان
همسایگان :روسیه ، چین ، قرقیزستان ، ازبکستان ، ترکمنستان ، دریای خزر

 پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ، تابعیت و شروندی )  کشور   قزاقستان از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ارمنستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور قزاقستان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در قزاقستان ، افتتاح حساب بانکی در قزاقستان ، اقامت و پاسپورت قزاقستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قزاقستان ، رفع دیپورتی اقامت قزاقستان ،قبول وکالت در قزاقستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قزاقستان

 پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور قزاقستان را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

ویزای قزاقستان به شکل سینگل ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هر گونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.
نوع ویزا : 1 ماهه توریستی عادی
کشور : قزاقستان
مدت اقامت : 30 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 13 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

یک قطعه عکس رنگی 6×4
نوع ویزا : 1 ماهه توریستی فوری
کشور : قزاقستان
مدت اقامت : 30 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 8 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

یک قطعه عکس رنگی 6×4
نوع ویزا : 2 ماهه توریستی دبل عادی
کشور : قزاقستان
 مدت اقامت : 60 روز
مدت اعتبار ویزای قزاقستان : طبق تاریخ پرواز
مدت اخذ ویزای قزاقستان : 13 روز کاری
مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) یک قطع عکس
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قزاقستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت قزاقستان ، دریافت ویزای توریستی قزاقستان ، وقت سفارت قزاقستان ، دریافت ویزای تحصیلی قزاقستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری قزاقستان ، دریافت ویزای کاری قزاقستان ، دریافت ویزای ازدواج قزاقستان

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ، تابعیت و شروندی )  کشور   قزاقستان از طرق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قزاقستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
سرمايه گذاري در قزاقستان هرچند در قزاقستان محدوديتي براي ورود سرمايه وجود ندارد ولي ورود سرمايه تابع قوانين خاص خود مي باشد.
بدين ترتيب كه در مرحله اول نياز به ثبت يك شركت حقوقي است. با تأسيس شركتي از نوع مسؤليت محدود به راحتي مي توان سرمايه را به صورت مستقيم و از طريق بانك با درج در كميته ماليات به عنوان سرمايه اوليه وارد شده در شركت به ثبت رسانيد. ثبت سرمايه به عنوان سرمايه گذار خارجي ارائه طرح فعاليت تجاري به آژانس سرمايه گذاري قزاقستان يا كميته سرمايه گذاري در وزارت تجارت قزاقستان و يا اعلام و ثبت سرمايه مستقيم وارداتي در مراكز مذكور. . در صورت تأييد طرح مي توان از تخفيف هاي مالياتي و معافيت هاي گمركي برخوردار شد. . خروج اصل سرمايه آزاد است ولي خروج سود حاصل از سرمايه گذاري منوط به تسويه حساب مالياتي است.
ماليات در قزاقستان پرداخت ماليت براي كليه افراد حقيقي و حقوقي و هم چنين افراد خارجي كه بدون اخذ اقامت دائم مشغول كسب و كار هستند الزامي است. انواع ماليات: 1- ماليات بر ارزش افزوده 2- ماليات بر توليد وخدمات 3- ماليات بر درآمد 4- دارندگان اموال (از جمله ملك، زمين، خودرو و…) 5- آلودگي هاي محيطي و اضافات 1- ثبت شركت در قزاقستان: نمايندگي يا شعبه: ثبت شعبه يا نمايندگي صرفاً مجوزي براي ارائه خدمات و يا محصولات شركت اصلي بوده و امكان انجام فعاليت توليدي را نخواهد داشت. ضمناً هيچ گونه دارايي از خود نداشته و كليه دارايي هاي آن متعلق به شركت اصلي خواهد بود.

زمینه های سرمایه گذاری در کشور قزاقستان را می توان به شرح زیر اعلام نمود:

 بخش کشاورزی
1-کشت انواع دانه های روغنی مثل سویا،تخم آفتابگردان،پنبه و کنجله
2- كشت انواع غلات مثل گندم جو ، ذرت
3-راه اندازي خطوط ماشينهاي مثل تراكتور و كمباين
4- سرمايه گذاري در بخش دامپروري مثل پرورش دام ، ايجاد مواد غذايي حلال و توليد انواع لبنيات

 بخش صنعت:

1- با توجه به وجود پنبه و دام و همچنين وجود منطقه اقتصادي ويژه نساجي در استان قزاقستان جنوبي ،توليد انواع نخ و پشم سود آور مي باشد.
2-  توليد انواع فرش ماشيني: توليد انواع خودروهاي سواري ارزان قيمت مثل سمند ، پژو و پرايد بازار قزاقستان
3- جنوبي ساليانه حداقل به 10000 خودرو نيازمند مي باشد و ديگر ساير استانها را در نظر بگيريم اين رقم خيلي برآورد بالاتري خواهد داشت.
4-توليد انواع داروهاي مورد نياز كشور با توجه به اينكه بيش از 90 درصد نياز دارويي كشور در استان قزاقستان جنوبي بعنوان يكي از قطبهاي توليددار و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.
5- راه اندازي خط توليد انواع مصالح ساختماني مثل سيمان ، انواع كاشي و سراميك و لوازم بهداشتي.

 بخش تجارت : در بخش تجارت خارجي مي تواند به صادرات:

1- انواع محصولات ساختماني
2- انواع فرآوردهاي غذايي
3- صادرات انواع دارو
4- صادرات انواع محصولات نساجي
5- صادرات انواع محصولات برقي)كابل ، ترانس ف تابلوهاي برق و…)
6- و در بخش وادرات مي توان به واردات:
7- انواع محصولات نساجي
8- انواع غلات و دانه هاي روغنی )گندم ، جو ، سويا      ….
9- انواع آهن آلات
10-انواع موادمعدن خصوصاً مواد معدني مورد استفاده در توليد كودهاي معدني
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قزاقستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور قزاقستان  از طریق در خرید املاک و مستغلات توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قزاقستان از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور قزاقستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قزاقستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور گرجستان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

ثبت شرکت در قزاقستان ، افتتاح حساب بانکی در قزاقستان ، اقامت و پاسپورت قزاقستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قزاقستان ، رفع دیپورتی اقامت قزاقستان ،قبول وکالت در قزاقستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قزاقستان

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشورقزاقستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قزاقستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد
نجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا خدماتی در قزاقستان نیاز به ثبت شرکت و یا گرفتن لیسانس کار شخصی ) صرفا در یک زمینه مشخص( می باشد,در غیر اینصورت شخص خاطی از کشور قزاقستان اخراج می گردد.

بطور کلی شرکتهای خارجی به دو گونه کلی خود را در قزاقستان به ثبت می رسانند:

-نمایندگی یا شعبه

-شخصیت حقوقی محلی

ثبت شعبه یا نمایندگی صرفا مجوزی برای ارائه خدمات و یا محصولات شرکت اصلی بوده و امکان انجام فعالیت تولیدی را نخواهد داشت ضمنا هیچگونه دارایی  از خود نداشته و کلیه داراییهای آن متعلق به شرکت اصلی خواهد بود بنابراین ثبت شعبه و یا نمایندگی برای یک شرکت خارجی در قانون کشور قزاقستان به منزله ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید نبوده و نمی تواند از ظرفیتهای فعالیت یک شرکت داخلی بهره ببرد بنابراین اکثر شرکتهای خارجی که قصد انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی در قزاقستان را دارند اقدام به ثبت شرکت حقوقی محلی می نمایند.

شخصیت حقوقی

در قزاقستان هر فردی به صورت شخصی و یا به صورت مشارکتی می تواند مجوز انجام فعالیت تجاری را دریافت نماید ولی شخصیت حقوقی تاسیس ننموده باشد در این حالت مجوز صادره برای فرد یا افراد مزبور صرفا جهت انجام فعالیت مشخص شده بوده و بهیچ وجه خواص یک شرکت را در بر نخواهد داشت به این نوع  مجوزها Individual Proprietorship (IP)  یا به روسیep  می گویند.(شرایط ثبت و توضیحات تکمیلی در فایل پیوست انگلیسی) که توسط آن انجام یک بیزینس خاص برای فرد ممکن می شود.
معمولا شرکتها به دو صورت شرکتهای سهامی  Joint-Stock Company (JSC) و شرکتهای مسئولیت محدود به ثبت می رسند نوع شرکتهای سهامی به دو گونه خاص و عام(با قابلیت فروش سهام در بازار)بوده و بدلیل نیاز به سرمایه بالا (حداقل US$482,500)جهت تاسیس و پیچیدگیهای تاسیس صرفا جهت موسسات مالی معظم مانند بانکها و شرکتهای بیمه مورد استفاده قرار می گیرد و عمده شرکتها در نوع مسئولیت محدود( the Limited Liability Partnership (LLP به ثبت می رسند البته انواعی از شرکت نزدیک به LLP نیز وجود دارند که در موارد خاص در امور تجاری به ثبت می رسند مانند:SLP-LP-UP-PC  که توضیحات آن به پیوست درج گردیده ولی قالب شرکتها در قزاقستان بصورت LLP می باشند .
این شرکتها از لحاظ تعداد شرکا برای ثبت محدودیتی نداشته و هر تعداد شریک با مشخص نمودن میزان سهم الشرکه از میزان سهم قابل پذیرش می باشد.
شرکا می توانند شخصیت های حقیقی و یا حقوقی بوده و میزان سهم آنها به حقیقی یا حقوقی بودن آنها مرتبط نمی باشد مثلا می توان تمام سهم یک شرکت متعلق به شرکت دیگری باشد.
الزاما نیازی به محلی و یا حتی مقیم بودن سهامداران نبوده وهر خارجی بواسطه دارا بودن ویزا تجاری وداشتن مدارک مورد نیاز مانند کارت RNN(ثبت مشخصات فرد در اداره مالیا ت) و کپی ترجمه و تایید شده قانونی پاسپورت می تواند به ثبت شرکت اقدام نماید یعنی کل سهام یک شرکت مسئولیت محدود می تواند از ابتدا در اختیار افراد خارجی باشد.
مدت زمان ثبت یک شرکت LLPمعمولا 20 الی 25 روز می باشد ولی شرکتهای ثبت کننده در زمان 10 روز و دریافت هزینه دو برابر این کار را به انجام می رسانند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:

1- اساسنامه ثبت شرکت به دو زبان روسی و قزاقی در 3 نسخه
2- صورت جلسه تاسیس شرکت به دو زبان روسی  و قزاقی و در 3 نسخه
3- آدرس حقوقی شامل مدارک خرید ملک و یا قرارداد اجاره بهمراه موافقت نامه کتبی و رسمی شده مالک در خصوص امکان انجام کار اداری یا تجاری از سوی مستاجر
4- کپی پاسپورت برابر اصل شده شرکا به دو زبان روسی و قزاقی
5- کپی کارت RNN برابر اصل شده مدیر عامل
6- برگه درخواست ثبت شرکت(تقاضا نامه)
7- فیش واریز نقدی در حساب دادگستری به میزان 7600 تنگه برای LLP
8- نام مورد درخواست جهت ثبت شرکت به زبان روسی یا انگلیسی که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
9- وکالت نامه رسمی جهت ثبت شرکت در صورت انجام امور توسط شخص ثالث
پس از ثبت اولیه در اداره دادگستری و تعیین نام مدارک زیر جهت ثبت در اداره مالیات و ثبت قطعی شرکت نیاز می باشد.
 1-گواهی ثبت در اداره آمار
2- ساخت مهر و ارائه نمونه اثر آن
3- افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
همچنین 20 روز پس از ثبت قطعی شرکت گزارش صورت وضعیت مالی شرکت به کمیته مالیات ارائه می گردد.
حداقل سرمایه اولیه ثبت شده شرکت میزان 120000 تنگه معادل تقریبا 1000 دلار می باشد که در زمان اعلام در اساسنامه جایی ثبت نمی شود ولی پس از افتتاح حساب در حساب شرکت واریز می گردد.
چنانچه شرکت بخواهد در آینده اقدام به راه اندازی کارگاه و یا کارخانه و یا فروشگاه بنماید این موضوع در اساسنامه درج می گردد البته برای راه اندازی فروشگاه نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شخص با ارائه مدارک انجام تجارت شخصی که در ابتدا قید شد Individual Proprietorship (IP)  و شرایط آن در فایل پیوست می باشد می تواند اقدام به راه اندازی فروشگاه بنماید و در این زمینه نیازی به مراجعه به اصناف نبوده و اصولا اصناف به مانند ایران در قزاقستان عمل نمی کنندبلکه بیشتر در قالب اتحادیه ویا انجمن در جهت منافع جمع حرکت می شود.اما سرکشی های دولتی در زمینه هر شغل صورت پذیرفته و چنانچه موازین قانونی رعایت نگردد مطابق قانون با آنان رفتار می شود و در زمینه راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به تخصص دارند کمیته ای وجود دارد که جهت صدور مجوز آن شغل مدارک را بررسی و پس از تایید مجوز مربوطه صادر می گردد.
جهت راه اندازی کارخانه ابتدا باید طرح آن را بصورت کامل با ذکر دقیق مشخصات شامل تجهیزات ,نیروی کار و…… به کمیته مذکور ارائه گردد.
سپس مکان کارخانه و ماشین آلات نصب  و راه اندازی گردد و بعد از بازدید مکان توسط ناظرین کمیته و تایید مجوز راه اندازی صادر می گردد.
برای ثبت یک شخصیت حقوقی در مراجع ثبتی (وزارت دادگستری و دفاتر منطقه ایش) همه اسناد مورد نیاز می بایست تحویل مراجع ذی صلاح گردد.

لیست اسناد مورد نیاز برای ثبت:

1- اظهار نامه ذیل فرم تاسیس که به امضاء موسس یا نماینده مجاز موسس رسیده باشد،
2- لیستی از اجزاء و دیگر اسناد به زبان ملی کشور و نیز زبان روسی. همه اسناد باید خوب درون گیره پوشه قرار گرفته و دارای شماره باشند،
3- کپی های اسنادی که هویت ریاست و موسس شخصیت حقوقی را تائید می کنند و نیز کپی گواهی مودی مالیاتی.

اگر موسس این شخصیت حقوقی شخصیت حقوقی دیگریست تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

 1- صورت حساب دیون معوقه از اداره مالیات که شخصیت حقوقی موسس به دولت جمهوری قزاقستان بدهکار می باشد یا مدرکی دال بر عدم بدهکاری،
2- یک کپی محضری از گواهی ثبت دولتی یا ثبت دوباره،
3- یک کپی محضری از کارت آمار ( در صورت امکان)،
4- یک کپی محضری از گواهی مالیات دهنده.
شخصیت های حقوقی با مشارکت خارجی در قالب پروسه ای که از طرف دولت برای ثبت این نوع شرکت ها تاسیس گشته به ثبت می رسند.

اسناد ذیل نیز باید به مراجع مربوط تحویل شوند:

1- رسیدی قانونی صادره توسط ثبات تجاری یا هر نوع سند قانونی دیگر مبنی بر اینکه شخصیت حقوقی خارجی در حال تاسیس یک شخصیت حقوقی مطابق با قوانین آن کشور خارجی می باشد که این اسناد می بایست به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
2- کپی گذرنامه یا دیگر اسناد که هویت موسس را روشن سازند زمانی که موسسین ملیت خارجی دارند که البته  باید به زبان رسمی کشور و زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
3- اسناد مربوط به آدرس شخصیت حقوقی،
4- رسید یا دیگر اسناد دال بر پرداخت هزینه مربوط به ثبت شخصیت حقوقی یا ثبت حساب شعبات و نمایندگی ها به حساب بودجه دولت،

برای گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی شخصیت حقوقی خارجی مدارک ذیل مورد نیاز می باشند:

1- صورتحساب ثبت سوابق،
2- مقررات شعبه یا دفتر نمایندگی که توسط مدیر دستگاه آن شخصیت حقوقی تائید شده باشد،
3- وکالتنامه که توسط مدیر دستگاه شخصیت حقوقی مورد نظر به نفع مسئول شعبه و یا دفتر نمایندگی صادر شده باشد و ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
تصمیم کتبی شخصیت حقوقی برای تاسیس شعبه یا دفتر نمایندگی به همراه ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و نیزبه زبان روسی،
1- رسیدی قانونی صادره از ثبات تجاری یا دیگر اسناد قانونی دال بر اینکه شخصیت حقوقی مفروض که در صدد گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی در جمهوری قزاقستان می باشد شخصیتی حقوقی مطابق با قوانین کشور مطبوع آن شخصیت حقوقی می باشد به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
2- سندی رسمی دال بر اینکه این شخصیت حقوقی در کشور محل تاسیسش ثبت نام مالیاتی گردیده است به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
3- یک کپی قانونی از اساسنامه شخصیت حقوقی خارجی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
4- یک کپی از اسناد سهم الشرکه ای شخصیت حقوقی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی،
5- سندی که مصدق آدرس شخصیت حقوقی باشد،
6- رسید یا سند دیگری دال بر پرداخت هزینه ثبت دولتی مربوط به شخصیت حقوقی یا ثبت حسابهای شعبات و دفاتر نمایندگی.

مدت زمان ثبت دولتی

کمتر از یک روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
1- کسب و کارهای کوچک
2- کسب و کارهای متوسط و بزرگ
3- ثبت سوابق شعبات و دفاتر نمایندگی که تجارت خود را بر اساس اساسنامه استانداردانجام می دهند
کمتر از سه روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
1- ثبت دوباره دولتی شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک فرض می گردند و همچنین برای شخصیت های حقوقی که کسب و کار متوسط و بزرگ تلقی می گردند و تجارت خود را بر اساس اساسنامه استاندارد انجام می دهند
2- ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
کمتر از هفت روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
3- ثبت دولتی یا ثبت دوباره شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک تلقی می گردند و نیز آن شخصیت های حقوقی که متوسط و بزگ تلقی می گردند و تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد انجام می پذیرد
4- ثبت سوابق و ثبت دوباره شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
5- فرجه رها سازی مدارک برای ثبت
در همان زمان، و در کمتر از پنج روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
1- کسب و کار های کوچک
2- کسب و کارهای متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه استاندارد می باشد
3- ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
در کمتر از یازده روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
کسب و کار های متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد باشد، برای شعبات و دفاتر نماینگی آنها
پس از تصویب و ثبت گردیدن بوسیله سازمان دولتی:
1- این مدارک ارائه می گردند: گواهینامه ثبت دولتی، کارت آمار، و یک گواهی ثبت مالیاتی از طرف مقامات مالیاتی
3- شخصیت حقوقی می تواند مهر خود را سفارش داده و افتتاح حساب بانکی نماید.
سرمایه گذاران موظفند که در قالب مقررات بانکی جمهوری قزاقستان به پول ملی و یا ارز خارجی افتتاح حساب نمایند. شعبات و دفاتر نمایندگی موظفند از طریق حساب خارجی فعالیت نمایند.
شرکتی که در یک کشور دیگر ثبت گردیده است مجاز به فعالیت در خاک قزاقستان نیز می باشد. به این منظور شرکت مذکور می بایست بار دیگر در محل تازه فعالیتش ثبت مالیاتی گردد یعنی در محلی که دفتر مرکزی و یا دارائی هایش قرار دارند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قزاقستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت قزاقستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی قزاقستان مهاجرتی ، سفارت قزاقستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی قزاقستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری قزاقستان مهاجرتی ، ویزای کاری قزاقستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج قزاقستان مهاجرتی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور قزاقستان از طریق  کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قزاقستان از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
خارجیانی که می خواهند در این کشور کار کنند باید مجوز کار در قزاقستان را دریافت کنند. در صورت صدور ویزا برای فرد خارجی ، شخص مجاز به انجام فعالیت های کاری در کشور قزاقستان می باشد. این سند پس از یک درخواست اعطا میشود و ساکنان برخی از دولت های انتخاب شده حق ورود به کشور قزاقستان را بدون ویزا دارند.
 افرادی که می خواهند در کشورقزاقستان   کار کنند، باید یک ویزای بلند مدت کسب کنند و سپس برای مجوز اقامت درخواست دهند. این نوع ویزا به عنوان یک مجوز کار عمل می کند، اما تنها در صورتی که طولانی مدت باشد. اگر چه برای برخی از پست های کوتاه مدت، کار در قزاقستان با استفاده از ویزای توریستی (کوتاه مدت) توسط قانون مجاز نیست.
مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزا برای ورود به کشور معاف هستند. با این حال، حداکثر مدت اقامت برای این شهروندان یک سال است. تمام شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان متعلق به ۶۴ کشور دیگر می توانند بر اساس این سیاست بدون روادید وارد کشور شوند.

درخواست ویزا در قزاقستان

یک خارجی که خواهان سرمایه گذاری، باز کردن یک تجارت یا کار در قزاقستان باشد، باید یک ویزای معمولی به دست آورد. این سند توسط تالار عمومی خدمات یا سفارت یا کنسولگری در کشور مبدا صادر شده است. اسناد زیر در هنگام ارسال درخواست ویزا مورد نیاز است:

مدارک لازم برای ویزای کار در قزاقستان

 پاسپورت معتبر
فرم درخواست ویزا
یک عکس
رسید پرداخت هزینه پردازش ویزااسناد اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، مانند اسنادی که بیشتر بتوانند هویت را اثبات کنند، اسنادی مانند اسناد اثبات موقعیت مالی و هدف اقامت فرد در کشور.فرم درخواست می تواند در سفارت یا کنسولگری قزاقستان و به زبان قزاقی  یا انگلیسی یا زبان کشور درخواست پر شود. تصمیم به تصویب یا صدور ویزای معمولی در هفت روز به اطلاع عموم میرسد.

یافتن شغل در قزاقستان

روند یافتن شغل برای خارجیان در قزاقستان بسیار معمول است و می تواند با مشاوران ما در ارتباطداشته باشید.
بهتر است با شرکت های بین المللی بطور مستقیم در ارتباط باشید تا اگر موقعیت کاری دارند آن را بدست آورید ، چون آن ها تمایل به جذب نیروهای خارجی دارند بنابراین بهتر است مستقیما با آن ها در ارتباط باشید.البته این بسیار مهم است که تجربیات شما در ارتباط با فعالیت شرکت های موردنظرتان باشد.
زندگی و کار در هر کشور خارجی می تواند یک تجربه ارزشمند و مفید باشد. قزاقستان چالش های بیشتری نسبت به برخی دارد، اما بدلیل ثروتی که این کشور دارد نسبت به رقبا برتری می یابد . از معماری منحصر به فرد وظاهری فراموش نشدنی تا غذای خوب، حرکت به را به یکی از تجربیات پرطرفدار زندگی هر فردی تبدیل میکند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در قزاقستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت وشهروندی ) کشور تاجیگستان از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قزاقستان از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج

 در مورد مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج باید گفت که زمانی که فرد غیر تبعه قصد مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج را دارد باید با فردی ازدواج نماید که از تبعه قزاقستان باشد تا بتواند از امکانات یک شهروند قزاقستانی بهره مند گردد. اگر در اندیشه مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج هستید باید بدانید که هر کشوری از جمله قزاقستان قوانین و مقررات خاصی را برای ازدواج در نظر گرفته است که افرادی که قصد ازدواج را دارند باید مطابق با قوانین کشور قزاقستان رفتار نمایند.

شرایط مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج

راههایی که برای اخذ اقامت و سپس تابعیت کشور قزاقستان وجود دارد متفاوت می باشد اما یکی از روش هایی که در بین مردم کشور قزاقستان و کشور روسیه مرسوم شده ازدواج با فردی از تبعه قزاقستان است که در این صورت می تواند منجر به اقامت برای فرد گردد. مطابق با آخرین اطلاعاتی که در این زمینه بدست آمده سالیانه در حدود ۱0۰۰۰ نفر از مردم قزاقستان و روسیه قصد ازدواج با یک دیگر را دارند که طبق بررسی های به عمل آمده برخی از این ازدواج ها می تواند از روی عشق و علاقه طرفین باشد و برخی دیگر با انگیزه های شخصی و خودخواهانه اقدام به انجام این کار را می نمایند.
در زمینه مهاجرت به قزاقستان راههای متفاوتی وجود دارد که اشخاص متقاضی مهاجرت به قزاقستان می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند همچنین یکی از راههای مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج در قزاقستان می باشد. در مورد ازدواج در قزاقستان و اخذ اقامت آن از این طریق نکات بسیار مهمی وجود دارد که افراد که قصد مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج را دارند باید رعایت نمایند.
مطابق قوانین کشور قزاقستان اگر فردی که تبعه قزاقستان است با فردی که غیر تبعه باشد ازدواج نماید می تواند اقامت و سپس تابعیت را از طریق ازدواج اخذ نماید.
اشخاصی که در اندیشه مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج هستند باید اثبات نمایند که درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و فرد مقابل را خواهند داشت تا بتوانند از این طریق درخواست ویزای ازدواج را نمایند. همچنین افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه قزاقستان را دارند باید قبل از ازدواج به مدت حدودا ۱ سال در تاجیکستان زندگی کرده باشند همچنین قبل از انجام عقد باید برای همسر خود منزل مناسب را تهیه کرده باشند تا بتوانند با فرد مورد نظر خود ازدواج نمایند.
نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج وجود دارد این است که افراد باید بتوانند اثبات نمایند که ازدواج آنها صوری نمی باشد  و به صورت دائم قصد ازدواج و زندگی با یک دیگر را خواهند داشت که برای اثبات این موضوع باید بتوانند مسکن مناسب را تهیه نمایند و سپس در کنار یک دیگر زندگی نمایند. از جمله مواردی که می توان برای صادق بودن ازدواج در نظر داشت این است که افراد اثبات نمایند که چه مدتی با یک دیگر آشنا شده اند و چه مدت از زمان آشنایی آنها می گذرد که در صورت اثبات این موضوع اخذ ویزا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج

1-ارائه پاسپورت فرد متقاضی به همراه کپی آن
2- ارائه شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی از آن
3- ارائه گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی
4- ارائه سند طلاق و یا گواهی فوت همسر سابق در صورت دارا بودن
5- ارائه دو قطعه عکس از فرد متقاضی
در آخر باید بگوییم که اگر قصد مهاجرت به قزاقستان از طریق ازدواج را دارید باید شرایط ازدواج با فرد تبعه مهیا شود تا بتوانید ویزای ازدواج را دریافت نمایید همچنین باید برای اخذ ویزا و همچنین برای ازدواج با فردی از تبعه قزاقستان اثبات نمایید که قصد شما از ازدواج با فرد تبعه تشکیل یک زندگی می باشد و ازدواج شما با فرد تبعه به هیچ عنوان صوری نخواهد بود همچنین مطابق با قوانین کشور قزاقستان فرد متقاضی ازدواج با یک تبعه باید قبل از ازدواج مسکن مناسب برای خود و همسر خود را تهیه نماید تا بتواند با فرد مورد نظر خود ازدواج نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در قزاقستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و شهروندی) کشور قزاقستان از طریق تولد توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قزاقستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

تولد فرزند در قزاقستان

 شما باید برای شهروندی قزاقی  بجز شرایط تولد فرزند در قزاقستان به زبان دولتی در سطح از پیش تعیین شده آگاهی داشته باشد. مهارت های زبان قزاقی از طریق آزمایش توسط یک کمیسیون ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

شهروندی و تولد فرزند در قزاقستان

درخواست برای تعیین شهروندی قزاقستان می تواند به صورت شخصی یا از طریق نماینده مجاز به دفتر ارضی آژانس توسعه خدمات عمومی، شعبه ای از تالار عمومی یا مرکز اجتماعی ارائه شود. افرادی که در خارج از قزاقستان زندگی می کنند می توانند به هیئت دیپلماتیک یا دفتر کنسولی قزاقستان در خارج از کشور درخواست دهند و یا از طریق خدمات از راه دور اداره توسعه خدمات عمومی  تابعیت قزاقستان درخواست دهند؛شهروندی و تولد فرزند در قزاقستان

تعیین شهروندی قزاقستان با شرایط زیر واقع می شود:

هنگامی که سند هویت یک شهروند قزاقستان صادر می شود.
وقتی تولد یک شخص ثبت می شود.
هنگامی که شخصی بر اساس محل سکونت خود ثبت می شود.
هنگامی که بیانیه ای درباره تعیین شهروندی قزاقستان درخواست می شود.
بیانیه در مورد تعیین شهروندی قزاقستان توسط سازمان توسعه خدمات عمومی صادر می شود.
اعطای شهروندی قزاقستان
شهروندی قزاقستان را می توان از طریق قبول تابعیت به دست آورد. تصمیم گیری برای دادن شهروندی قزاقستان به شخص توسط رئیس جمهور قزاقستان گرفته می شود. این تصمیم با دستور ریاست جمهوری مجاز است.

شهروندی قزاقستان می تواند به روشهای زیر اعطا شود:

تحت یک رویه عادی
تحت روشی ساده شده
به عنوان یک استثنا
از طریق استرداد
شهروندی قزاقستان

شهروندی و اقامت قزاقستان با رویه ای عادی برای یک بزرگسال که مطابق با الزامات زیر است، اعطا می شود:

باید به صورت قانونی و بدون وقفه، حداقل برای ۵ سال قبل از ارسال درخواست در قزاقستان اقامت داشته باشد. یک اقامت قانونی و بدون وقفه در قزاقستان شامل یک ویزای قزاقستان ، یک مجوز اقامت یا کارت است، یک مهر که تاریخ عبور از مرز دولتی قزاقستان را تأیید می کند؛
باید به تاریخ قزاقستان و قانون اساسی قزاقستان آشنایی داشته باشد. دانش متقاضی توسط یک کمیسیون ویژه از طریق تست بررسی می شود.
باید در قزاقستان مشغول به کار شود و یا دارای مالکیت ملکی در قزاقستان باشد و یا در فعالیت های کارآفرینی در قلمرو قزاقستان مشارکت داشته باشد و یا دارای سهامی در یک شرکت در قزاقستان باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در قزاقستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قزاقستان ، افتتاح حساب بانکی در قزاقستان ، اقامت و پاسپورت قزاقستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قزاقستان ، رفع دیپورتی اقامت قزاقستان ،قبول وکالت در قزاقستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قزاقستان

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور قزاقستان از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور قزاقستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور قزاقستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در قزاقستان

بسیاری افراد جهت مهاجرت به قزاقستان معمولا از طریق تحصیل در قزاقستان اقدام می کنند، به طور کلی میتوان پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در قزاقستان نسبت به اخذ شهروندی یا تابعیت قزاقستان میتوانند اقدام کنند، البته این روش یکی از روش های مهاجرت به قزاقستان می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در قزاقستان و سرمایه گذاری در قزاقستان نیز وجود دارند . تابعیت قزاقستان از طریق تولد فرزند در قزاقستان جزو این روش ها نمی باشد و مورد پذیرش قزاقستان نیست.

دانشگاه های قزاقستان

به طور معمول حدود 150 دانشگاه در کشور قزاقستان وجود دارد که بسیاری از آنان در پایتخت قبلی ( Almaty ) و برخی از آنان در پایتخت فعلی ( Astana ) واقع شده اند. تعداد 9 تا از دانشگاه های قزاقستان خصوصیات رتبه بندی دانشگاه های QS ( در سال 15/2014 ) را به خود گرفتند. از دانشگاه هایی که بیشترین میزان ورود را داشته اند دانشگاه هایی نظیر : Al-Farabi، دانشگاه ملی قزاقستان ( KazNU )، دانشگاه ملی L.N Gumilyov Eurasian، دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی و دانشگاه ایالت جنوب قزاقستان خواهند بود. دانشگاه های قزاقستان سه نوع مدرک با عناوین کارشناسی ( چهار سال تحصیل )، کارشناسی ارشد ( دو سال ) و دکتری ( پنج سال ) را در اختیار افراد قرار می دهند. ناگفته نماند که این کشور در سال 2011 با موسسه آموزش عالی اروپا در ارتباط بود. همچنین این کشور با بلغارستان در جهت استاندارد سازی مبحث آموزش عالی و به کارگیری اصول بسیار مهم همکاری هایی داشته است.
به کسانی که قصد تحصیل در قزاقستان را در سر دارند پیشنهاد می شود که نگاهی اجمالی به دانشگاه های ملی ( رتبه بالا ) قزاقستان بیاندازند :

دانشگاه ملی Al-Farabi ( KazNU )

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های قزاقستان خواهد بود، دانشگاهی که در پایتخت قبلی کشور قزاقستان واقع شده است و در حال حاضر 20000 دانشجو ( مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ) را در خود جای داده است. دانشگاه Kazgugrad بزرگترین محوطه دانشگاهی در این کشور خواهد بود، دانشگاهی که مساحت آن 100 هکتار می باشد و 14 دانشکده و 98 ساختمان را در خود جای داده است. تعداد دانشجویان بین المللی وارد شده به این دانشگاه 4000 نفر خواهد بود، دانشجویانی که از 80 کشور مختلف جهان به این دانشگاه راه پیدا کرده اند.
KazNU در رتبه 300 دانشگاه برتر جهان قرار دارد، دانشگاهی که در سال 14/2013 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت.

دانشگاه ملی آسیایی – اروپایی L.N Gumilyov ( ENU )

این دانشگاه یکی از دانشگاه های قدیمی در قزاقستان خواهد بود. دانشگاه ملی آسیایی – اروپایی L.N Gumilyov ( ENU ) دومین دانشگاه از نظر بیش ترین ورود می باشد، دانشگاهی که در سال 14/2013 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت. این دانشگاه در سال 1996 در پایتخت فعلی قزاقستان ( Astana) تاسیس گشت، دانشگاه ENU حدود 13000 دانشجو را در خود جای داده است. دوره های برگزار شده برای دانشجویان به زبان قزاقستانی، روسی، انگلیسی، فرانسوی، چینی، آلمانی و ترکی خواهد بود. باید بدانید که امکان تحقیق و آموزش دیدن در منطقه آسیایی – اروپایی برای شما وجود خواهد داشت. چرا که در حال حاضر دانشگاه ENU حدود 26 موسسه علمی نظیر : موسسه تحقیقات، آزمایشگاه ها و مراکز علمی را در خود جای داده است.

دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی

این دانشگاه ارتباط نزدیکی با انجمن آموزشی بریتانیا و دیگر دانشگاه های مشهور در انگلستان خواهد داشت. دانشگاه فنی بریتانیایی – قزاقستانی ( KBTU ) در پایتخت قدیمی کشور قزاقستان شهر Almaty و در سال 2000 تاسیس گشت. از اهداف اصلی این دانشگاه فعالیت دانشجویان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی خواهد بود. این دانشگاه به عنوان سومین دانشگاه از نظر بیشترین تعداد ورودی در نظر گرفته می شود. این بسیار مهم است که بدانید که دانشگاه KBTU از نظر مطرح کردن گرایش هایی نظیر : مهندسی پتروشیمی، مهندسی شیمی، علوم زمین شناسی، فناوری اطلاعات، اقتصاد، امور مالی و مدیریت سر آمد خواهد بود.

 ارزشیابی مدارک تحصیلی در کشور قزاقستان

 مدارک‌Bakalavr صادره‌ از دانشگاه‌های‌ معرفی‌ شده، با حداقل 4 سال‌ تحصیل حضوری و تمام وقت‌ به‌ شرط‌ دارا بودن‌ دیپلم‌ 12 ساله دبیرستان یا پیش دانشگاهی با معدل کتبی حداقل 14 در رشته مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی و داشتن گواهی قبولی در آزمون زبان قبل از اخذ پذیرش، ارائه گواهی قبولی آزمون زبان کشور محل تحصیل حداکثر تا 6 ماه پس از شروع به تحصیل، پس‌ از بررسی‌ علمی‌ که‌ شامل‌ آزمون‌ کتبی‌‌ است ، با رعایت سایر ضوابط و مقررات عمومی، “کارشناسی” ارزشیابی‌ می‌شوند.
مدارک ‌Magister صادره‌ از دانشگاه‌های‌ معرفی‌ شده‌ با توجه‌ به‌ دوره‌های‌ تحصیلی‌ قبل‌ از دانشگاه‌ و محتوای‌ دروس‌ دانشگاهی، با حداقل دو سال تحصیل حضوری و تمام وقت، به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی معتبر با معدل حداقل 15 در رشته مرتبط با گروه آموزشی تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و داشتن گواهی قبولی در آزمون زبان قبل از اخذ پذیرش، ارائه گواهی قبولی آزمون زبان کشور محل تحصیل حداکثر تا 6 ماه پس از شروع به تحصیل، پس‌ از بررسی‌ علمی‌ که‌ شامل‌ آزمون‌ کتبی‌‌ است ، “کارشناسی ارشد” ارزشیابی‌ می‌شوند.
مدارک Kandidat Nauk دکتری، با حداقل سه سال تحصیل حضوری و تمام وقت، به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر با معدل حداقل 16، یکسان بودن رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و داشتن گواهی قبولی در آزمون زبان قبل از اخذ پذیرش، ارائه گواهی قبولی آزمون زبان کشور محل تحصیل حداکثر تا 6 ماه پس از شروع به تحصیل، مشروط به انتشار حداقل دو مقاله کامل در نشریات معتبر علمی ‌پژوهشی، منتشره در کشورهای غیراز کشورهای مستقل مشترک المنافع و آسیای میانه که حداقل یکی از آنها دارای نمایه بین المللی باشد، با رعایت سایر ضوابط و مقررات قابل بررسی و ارزشیابی است.
 همچنین، از سوی وزارت علوم، 10 مرکز آموزش عالی که در فهرست ذیل آمده است، در این کشور معتبرشناخته شده است
      Almaty State University “Abai
      L.N.Gumilyov Eurasian National University
      Al Farabi Kazakh State National University
     Kazakh State University of Agriculture
    Kazakh National Technical University ‘Kanys I. Satpaev
      L.N. Gumilev” Eurasian State University
    Kazakhstan Institute of Management, Economics and Strategic Research
     Kazakh Abylai Khan University of International Relations and World Languages
      S.Seifullin Kazakh Agro Technical University
    Kazakh State Institute of Theartre and cinema “Zurgenov
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قزاقستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت قزاقستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی قزاقستان وکیل تخصصی ، سفارت قزاقستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی قزاقستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری قزاقستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری قزاقستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج قزاقستان وکیل تخصصی

  پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قزاقستان  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

  موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قزاقستان  ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )    به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قزاقستان .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قزاقستان و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از قزاقستان به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قزاقستان .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قزاقستان  برای ایرانیان .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قزاقستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور گرجستان به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قزاقستان .
2- پذیرش  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قزاقستان .
3- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور قزاقستان .
4- پذیرش  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قزاقستان.
5- پذیرش  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قزاقستان    .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور قزاقستان ( شهرهای آستانه ، آلماتي، كاراگاندا، چيمكنت، سمي پالاتنيسك، تركستان و بندر آكتائو از )  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  قزاقستان   .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  قزاقستان .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قزاقستانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قزاقستان .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  قزاقستان.
5- اخذ بیمه سلامت کشور قزاقستان.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده قزاقستانی  در کلیه مناطق کشور  قزقستان.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  قزاقستانی  در کلیه مناطق کشور  قزاقستان.
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  قزاقستان برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قزاقستان .
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  قزاقستان.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قزاقستان توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور قزاقستان .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  قزاقستان    به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قزاقستان.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قزاقستان.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور قزاقستان.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قزاقستان .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور قزاقستان .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور قزاقستان .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قزاقستان .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قزاقستان .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  قزاقستان.
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قزاقستان .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قزاقستان .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قزاقستان    در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قزاقستان.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  قزاقستان .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قزاقستان
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  قزاقستان .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  قزاقستان .
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قزاقستان.
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.