دریافت  ویزای توریستی  قرقیزستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه قرقیزستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص

دریافت  ویزای توریستی  قرقیزستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه قرقیزستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) قرقیزستان از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در قرقیزستان *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر قرقیزستان * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در قرقیزستان * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در قرقیزستان * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در قرقیزستان * مشاور رفع ریجکتی ویزای قرقیزستان * مشاور رفع دیپورتی از کشور قرقیزستان * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور قرقیزستان توسط وکیل متخصص و بین المللی( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت قرقیزستان ، اخذ ویزای توریستی قرقیزستان ، وقت سفارت قرقیزستان ، اخذ ویزای تحصیلی قرقیزستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان ، اخذ ویزای کاری قرقیزستان ، اخذ ویزای ازدواج قرقیزستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور قرقیزستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور قرقیزستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیرستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور قرقیزستان از طریق تولد

مشخصات کشور قرقیزستان

پایتخت : بیشکک
زبان : قرقیزی ، روسی
 نوع حکومت : جمهوری
مساحت:  199/900 کیلومتر مربع
جمعیت : 5/482/000نفر
واحد پول : سوم
 دین : مسلمان
 همسایگان : قزاقستان ، تاجیکستان ،  ازبکستان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذاقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشورقرقیزستان از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور قرقیزستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور قرقیزستان آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

گرفتن پاسپورت قرقیزستان ، گرفتن ویزای توریستی قرقیزستان ، وقت سفارت قرقیزستان ، گرفتن ویزای تحصیلی قرقیزستان ، گرفتن ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان ، گرفتن ویزای کاری قرقیزستان ، گرفتن ویزای ازدواج قرقیزستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور قرقیزستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور قرقیزستان را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.
  کشور قرقیزستان در مرکز آسیا و در همسایگی قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان و چین واقع شده است. به دلیل در محاصره بودن کشور قرقیزستان در خشکی آب و هوای سرد و خشکی دارد و این پدیده دلیلی بر طبیعت منحصر به فرد و زیبای کشور قرقیزستان است. بیشتر جذابیت کشور قزقیزستان شامل کوه ها و دریاچه ی معروف این کشور می شود با این حال مسافران از مشاهده ی ظرافت های فرهنگی، صنایع دستی و غذا های مردم محلی نیز بی بهره نمی مانند.
جمهوری قرقیزستان به ایرانیان به دو صورت توریستی و تجاری ویزا می دهد.

ویزای توریستی جمهوری قرقیزستان:

ویزای توریستی جمهوری قرقیزستان طبق تاریخ درخواستی مسافر به دو صورت 15 روزه و یک ماهه صادر میشود. شایان ذکر است که در 48 ساعت بدو ورود مسافران باید ورود خود را اطلاع داده و ثبت نام نمایند در غر این صورت هنگام خروج از جمهوری قرقیزستان با مشکل مواجه می شوند.
ویزای 15 روزه توریستی عادی با قیمت 110$، تحویل بعد از 20 روز کاری.
ویزای 15 روزه توریستی فوری با قیمت 150$، تحویل بعد از 15 روز کاری.
ویزای 30 روزه توریستی عادی با قیمت 130$، تحویل بعد از 20 روز کاری.
ویزای 30 روزه توریستی فوری با قیمت 180$، تحویل بعد از 15 روز کاری.

ویزای تجاری جمهوری قرقیزستان:

ویزای تجاری جمهوری قرقیزستان طبق تاریخ در خواستی مسافر اجازه ی یک ماه اقامت را در جمهوری قرقیزستان به مسافر می دهد.
ویزای 30 روزه تجاری با قیمت 365$، تحویل بعد از 15 روز کاری.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای جمهوری قرقیزستان:
گذر نامه مسافر با حد اقل 7 ماه اعتبار به همراه یک قطعه عکس و مشخصات فردی.

نکته ی مهم:

در صورت عدم تائید ویزا از سوی سفارت قرقیزستان بابت ویزای توریستی مبلغ 15$ و بابت ویزای تجاری مبلغ20$ از مسافر دریافت می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قرقیزستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت قرقیزستان ، دریافت ویزای توریستی قرقیزستان ، وقت سفارت قرقیزستان ، دریافت ویزای تحصیلی قرقیزستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان ، دریافت ویزای کاری قرقیزستان ، دریافت ویزای ازدواج قرقیزستان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذاقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشورقرقیزستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قرقیزستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

سرمايه گذاري در قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

 هرچند در قرقیزستان محدوديتي براي ورود سرمايه وجود ندارد ولي ورود سرمايه تابع قوانين خاص خود مي باشد.
بدين ترتيب كه در مرحله اول نياز به ثبت يك شركت حقوقي است. با تأسيس شركتي از نوع مسؤليت محدود به راحتي مي توان سرمايه را به صورت مستقيم و از طريق بانك با درج در كميته ماليات به عنوان سرمايه اوليه وارد شده در شركت به ثبت رسانيد. ثبت سرمايه به عنوان سرمايه گذار خارجي ارائه طرح فعاليت تجاري به آژانس سرمايه گذاري قرقیزستان يا كميته سرمايه گذاري در وزارت تجارت قرقیزستان و يا اعلام و ثبت سرمايه مستقيم وارداتي در مراكز مذكور. . در صورت تأييد طرح مي توان از تخفيف هاي مالياتي و معافيت هاي گمركي برخوردار شد. . خروج اصل سرمايه آزاد است ولي خروج سود حاصل از سرمايه گذاري منوط به تسويه حساب مالياتي است.
 ماليات در قرقیزستان پرداخت ماليات براي كليه افراد حقيقي و حقوقي و هم چنين افراد خارجي كه بدون اخذ  اقامت دائم مشغول كسب و كار هستند الزامي است. انواع ماليات: 1- ماليات بر ارزش افزوده 2- ماليات بر توليد وخدمات 3- ماليات بر درآمد 4- دارندگان اموال (از جمله ملك، زمين، خودرو و…) 5- آلودگي هاي محيطي و اضافات 1- ثبت شركت در قرقیزستان: نمايندگي يا شعبه: ثبت شعبه يا نمايندگي صرفاً مجوزي براي ارائه خدمات و يا محصولات شركت اصلي بوده و امكان انجام فعاليت توليدي را نخواهد داشت. ضمناً هيچ گونه دارايي از خود نداشته و كليه دارايي هاي آن متعلق به شركت اصلي خواهد بود.

زمینه های سرمایه گذاری در کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )   را می توان به شرح زیر اعلام نمود:

1- بخش کشاورزی

1-1- کشت انواع دانه های روغنی مثل سویا،تخم آفتابگردان،پنبه و کنجله
2-1- كشت انواع غلات مثل گندم جو ، ذرت
3-1- راه اندازي خطوط ماشينهاي مثل تراكتور و كمباين
4-1- سرمايه گذاري در بخش دامپروري مثل پرورش دام ، ايجاد مواد غذايي حلال و توليد انواع لبنيات

2- بخش صنعت:

 1-2- با توجه به وجود پنبه و دام و همچنين وجود منطقه اقتصادي ويژه نساجي در استان قرقیزستان جنوبي ،توليد انواع نخ و پشم سود آور مي باشد.
2-2-  توليد انواع فرش ماشيني: توليد انواع خودروهاي سواري ارزان قيمت مثل سمند ، پژو و پرايد بازار قزاقستان
3-3-  قرقیزستان ساليانه حداقل به 10000 خودرو نيازمند مي باشد و ديگر ساير استانها را در نظر بگيريم اين رقم خيلي برآورد بالاتري خواهد داشت.
4-4- توليد انواع داروهاي مورد نياز كشور با توجه به اينكه بيش از 90 درصد نياز دارويي كشور در استان قرقیزستان بعنوان يكي از قطبهاي توليددار و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.
5-5- راه اندازي خط توليد انواع مصالح ساختماني مثل سيمان ، انواع كاشي و سراميك و لوازم بهداشتي.

3- بخش تجارت : در بخش تجارت خارجي مي تواند به صادرات:

1-3- انواع محصولات ساختماني
2-3- انواع فرآوردهاي غذايي
3-3- صادرات انواع دارو
4-3- صادرات انواع محصولات نساجي
5-3- صادرات انواع محصولات برقي)كابل ، ترانس ف تابلوهاي برق و…)
6-3- و در بخش وادرات مي توان به واردات:
7-3- انواع محصولات نساجي
8-3- انواع غلات و دانه هاي روغنی )گندم ، جو ، سويا      ….
9-3- انواع آهن آلات
10-3-  انواع موادمعدن خصوصاً مواد معدني مورد استفاده در توليد كودهاي معدني
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قرقیزستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  قرقیزستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قرقیزستان از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قرقیزستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )    برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور قرقیزستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در قرقیزستان ، افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان ، اقامت و پاسپورت قرقیزستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای قرقیزستان ، رفع دیپورتی اقامت قرقیزستان ،قبول وکالت در قرقیزستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در قرقیزستان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذاقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت ) کشور قرقیزستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور قرقیزستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  نجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا خدماتی در قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )   نیاز به ثبت شرکت و یا گرفتن لیسانس کار شخصی ) صرفا در یک زمینه مشخص( می باشد,در غیر اینصورت شخص خاطی از کشور قرقیزستان اخراج می گردد.

بطور کلی شرکتهای خارجی به دو گونه کلی خود را در قرقیزستان به ثبت می رسانند:

1-نمایندگی یا شعبه
2-شخصیت حقوقی محلی
ثبت شعبه یا نمایندگی صرفا مجوزی برای ارائه خدمات و یا محصولات شرکت اصلی بوده و امکان انجام فعالیت تولیدی را نخواهد داشت ضمنا هیچگونه دارایی  از خود نداشته و کلیه داراییهای آن متعلق به شرکت اصلی خواهد بود بنابراین ثبت شعبه و یا نمایندگی برای یک شرکت خارجی در قانون کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )    به منزله ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید نبوده و نمی تواند از ظرفیتهای فعالیت یک شرکت داخلی بهره ببرد بنابراین اکثر شرکتهای  خارجی که قصد انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی در قرقیزستان را دارند اقدام به ثبت شرکت حقوقی محلی می نمایند.

شخصیت حقوقی

در قرقیزستان( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )     هر فردی به صورت شخصی و یا به صورت مشارکتی می تواند مجوز انجام فعالیت تجاری را دریافت نماید ولی شخصیت حقوقی تاسیس ننموده باشد در این حالت مجوز صادره برای فرد یا افراد مزبور صرفا جهت  انجام فعالیت مشخص شده بوده و بهیچ وجه خواص یک شرکت را در بر نخواهد داشت به این نوع  مجوزها   که توسط آن انجام یک بیزینس خاص برای فرد ممکن می شود.
معمولا شرکتها به دو صورت شرکتهای سهامی  و شرکتهای مسئولیت محدود به ثبت می رسند نوع شرکتهای سهامی به دو گونه خاص و عام(با قابلیت فروش سهام در بازار)بوده و بدلیل نیاز به سرمایه بالا (حداقل US$482,500)جهت تاسیس و پیچیدگیهای تاسیس صرفا جهت موسسات مالی معظم مانند بانکها و شرکتهای بیمه مورد استفاده قرار می گیرد و عمده شرکتها در نوع مسئولیت محدود( the Limited Liability Partnership (LLP به ثبت می رسند البته انواعی از شرکت نزدیک به LLP نیز وجود دارند که در موارد خاص در امور تجاری به ثبت می رسند مانند:SLP-LP-UP-PC  که توضیحات آن به پیوست درج گردیده ولی قالب شرکتها در قرقیزستان بصورت LLP می باشند .
این شرکتها از لحاظ تعداد شرکا برای ثبت محدودیتی نداشته و هر تعداد شریک با مشخص نمودن میزان سهم الشرکه از میزان سهم قابل پذیرش می باشد.
شرکا می توانند شخصیت های حقیقی و یا حقوقی بوده و میزان سهم آنها به حقیقی یا حقوقی بودن آنها مرتبط نمی باشد مثلا می توان تمام سهم یک شرکت متعلق به شرکت دیگری باشد.
الزاما نیازی به محلی و یا حتی مقیم بودن سهامداران نبوده وهر خارجی بواسطه دارا بودن ویزا تجاری وداشتن مدارک مورد نیاز مانند کارت RNN(ثبت مشخصات فرد در اداره مالیا ت) و کپی ترجمه و تایید شده قانونی پاسپورت می تواند به ثبت شرکت اقدام نماید یعنی کل سهام یک شرکت مسئولیت محدود می تواند از ابتدا در اختیار افراد خارجی باشد.
مدت زمان ثبت یک شرکت LLPمعمولا 20 الی 25 روز می باشد ولی شرکتهای ثبت کننده در زمان 10 روز و دریافت هزینه دو برابر این کار را به انجام می رسانند.

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:

1-اساسنامه ثبت شرکت به دو زبان روسی و قرقیزستانی  در 3 نسخه
2-صورت جلسه تاسیس شرکت به دو زبان قرقیزستانی   و در 3 نسخه
3-آدرس حقوقی شامل مدارک خرید ملک و یا قرارداد اجاره بهمراه موافقت نامه کتبی و رسمی شده مالک در خصوص امکان انجام کار اداری یا تجاری از سوی مستاجر
4-کپی پاسپورت برابر اصل شده شرکا به دو زبان روسی و قرقیزستانی
5-کپی کارت RNN برابر اصل شده مدیر عامل
6-برگه درخواست ثبت شرکت(تقاضا نامه)
7-فیش واریز نقدی در حساب دادگستری به میزان 7600 تنگه برای LLP
8-نام مورد درخواست جهت ثبت شرکت به زبان  انگلیسی که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
9-وکالت نامه رسمی جهت ثبت شرکت در صورت انجام امور توسط شخص ثالث
پس از ثبت اولیه در اداره دادگستری و تعیین نام مدارک زیر جهت ثبت در اداره مالیات و ثبت قطعی شرکت نیاز می باشد.
10-گواهی ثبت در اداره آمار
11-ساخت مهر و ارائه نمونه اثر آن
12-افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
همچنین 20 روز پس از ثبت قطعی شرکت گزارش صورت وضعیت مالی شرکت به کمیته مالیات ارائه می گردد.
حداقل سرمایه اولیه ثبت شده شرکت میزان 120000 تنگه معادل تقریبا 1000 دلار می باشد که در زمان اعلام در اساسنامه جایی ثبت نمی شود ولی پس از افتتاح حساب در حساب شرکت واریز می گردد.
چنانچه شرکت بخواهد در آینده اقدام به راه اندازی کارگاه و یا کارخانه و یا فروشگاه بنماید این موضوع در اساسنامه درج می گردد البته برای راه اندازی فروشگاه نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شخص با ارائه مدارک انجام تجارت شخصی که در ابتدا قید شد Individual Proprietorship (IP)  و شرایط آن در فایل پیوست می باشد می تواند اقدام به راه اندازی فروشگاه بنماید و در این زمینه نیازی به مراجعه به اصناف نبوده و اصولا اصناف به مانند ایران در قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )    عمل نمی کنندبلکه بیشتر در قالب اتحادیه ویا انجمن در جهت منافع جمع حرکت می شود.اما سرکشی های دولتی در زمینه هر شغل صورت پذیرفته و چنانچه موازین قانونی رعایت نگردد مطابق قانون با آنان رفتار می شود و در زمینه راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به تخصص دارند کمیته ای وجود دارد که جهت صدور مجوز آن شغل مدارک را بررسی و پس از تایید مجوز مربوطه صادر می گردد.
جهت راه اندازی کارخانه ابتدا باید طرح آن را بصورت کامل با ذکر دقیق مشخصات شامل تجهیزات ,نیروی کار و…… به کمیته مذکور ارائه گردد.
سپس مکان کارخانه و ماشین آلات نصب  و راه اندازی گردد و بعد از بازدید مکان توسط ناظرین کمیته و تایید مجوز راه اندازی صادر می گردد.
برای ثبت یک شخصیت حقوقی در مراجع ثبتی (وزارت دادگستری و دفاتر منطقه ایش) همه اسناد مورد نیاز می بایست تحویل مراجع ذی صلاح گردد.

لیست اسناد مورد نیاز برای ثبت:

1-اظهار نامه ذیل فرم تاسیس که به امضاء موسس یا نماینده مجاز موسس رسیده باشد،
2-لیستی از اجزاء و دیگر اسناد به زبان ملی کشور و نیز زبان روسی. همه اسناد باید خوب درون گیره پوشه قرار گرفته و دارای شماره باشند،
3-کپی های اسنادی که هویت ریاست و موسس شخصیت حقوقی را تائید می کنند و نیز کپی گواهی مودی مالیاتی.

 اگرموسس این شخصیت حقوقی شخصیت حقوقی دیگریست تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

1-صورت حساب دیون معوقه از اداره مالیات که شخصیت حقوقی موسس به دولت جمهوری قرقیزستان بدهکار می باشد یا مدرکی دال بر عدم بدهکاری،
2-یک کپی محضری از گواهی ثبت دولتی یا ثبت دوباره،
3-یک کپی محضری از کارت آمار ( در صورت امکان)،
4-یک کپی محضری از گواهی مالیات دهنده.
شخصیت های حقوقی با مشارکت خارجی در قالب پروسه ای که از طرف دولت برای ثبت این نوع شرکت ها تاسیس گشته به ثبت می رسند.

اسناد ذیل نیز باید به مراجع مربوط تحویل شوند:

1-رسیدی قانونی صادره توسط ثبات تجاری یا هر نوع سند قانونی دیگر مبنی بر اینکه شخصیت حقوقی خارجی در حال تاسیس یک شخصیت حقوقی مطابق با قوانین آن کشور خارجی می باشد که این اسناد می بایست به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
2-کپی گذرنامه یا دیگر اسناد که هویت موسس را روشن سازند زمانی که موسسین ملیت خارجی دارند که البته  باید به زبان رسمی کشور و زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
3-اسناد مربوط به آدرس شخصیت حقوقی،
4-رسید یا دیگر اسناد دال بر پرداخت هزینه مربوط به ثبت شخصیت حقوقی یا ثبت حساب شعبات و نمایندگی ها به حساب بودجه دولت،
برای گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی شخصیت حقوقی خارجی مدارک ذیل مورد نیاز می باشند:
5-صورتحساب ثبت سوابق،
6-مقررات شعبه یا دفتر نمایندگی که توسط مدیر دستگاه آن شخصیت حقوقی تائید شده باشد،
7-وکالتنامه که توسط مدیر دستگاه شخصیت حقوقی مورد نظر به نفع مسئول شعبه و یا دفتر نمایندگی صادر شده باشد و ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
8-تصمیم کتبی شخصیت حقوقی برای تاسیس شعبه یا دفتر نمایندگی به همراه ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و نیزبه زبان روسی،
9-رسیدی قانونی صادره از ثبات تجاری یا دیگر اسناد قانونی دال بر اینکه شخصیت حقوقی مفروض که در صدد گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی در جمهوری قرقیزستان می باشد شخصیتی حقوقی مطابق با قوانین کشور مطبوع آن شخصیت حقوقی می باشد به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
10-سندی رسمی دال بر اینکه این شخصیت حقوقی در کشور محل تاسیسش ثبت نام مالیاتی گردیده است به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
11-یک کپی قانونی از اساسنامه شخصیت حقوقی خارجی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
12-یک کپی از اسناد سهم الشرکه ای شخصیت حقوقی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی،
13-سندی که مصدق آدرس شخصیت حقوقی باشد،
14-رسید یا سند دیگری دال بر پرداخت هزینه ثبت دولتی مربوط به شخصیت حقوقی یا ثبت حسابهای شعبات و دفاتر نمایندگی.

مدت زمان ثبت دولتی

کمتر از یک روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
1-کسب و کارهای کوچک
2-کسب و کارهای متوسط و بزرگ
3-ثبت سوابق شعبات و دفاتر نمایندگی که تجارت خود را بر اساس اساسنامه استانداردانجام می دهند
کمتر از سه روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
 1-ثبت دوباره دولتی شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک فرض می گردند و همچنین برای شخصیت های حقوقی که کسب و کار متوسط و بزرگ تلقی می گردند و تجارت خود را بر اساس اساسنامه استاندارد انجام می دهند
2-ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
کمتر از هفت روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
3-ثبت دولتی یا ثبت دوباره شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک تلقی می گردند و نیز آن شخصیت های حقوقی که متوسط و بزگ تلقی می گردند و تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد انجام می پذیرد
4-ثبت سوابق و ثبت دوباره شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
فرجه رها سازی مدارک برای ثبت
در همان زمان، و در کمتر از پنج روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
1-کسب و کار های کوچک
2-کسب و کارهای متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه استاندارد می باشد
3-ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
در کمتر از یازده روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
  4-کسب و کار های متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد باشد، برای شعبات و دفاتر نماینگی آنها

پس از تصویب و ثبت گردیدن بوسیله سازمان دولتی:

1-این مدارک ارائه می گردند: گواهینامه ثبت دولتی، کارت آمار، و یک گواهی ثبت مالیاتی از طرف مقامات مالیاتی
2-شخصیت حقوقی می تواند مهر خود را سفارش داده و افتتاح حساب بانکی نماید.
سرمایه گذاران موظفند که در قالب مقررات بانکی جمهوری ترکمنستان به پول ملی و یا ارز خارجی افتتاح حساب نمایند. شعبات و دفاتر نمایندگی موظفند از طریق حساب خارجی فعالیت نمایند.
شرکتی که در یک کشور دیگر ثبت گردیده است مجاز به فعالیت در خاک قرقیزستان نیز می باشد. به این منظور شرکت مذکور می بایست بار دیگر در محل تازه فعالیتش ثبت مالیاتی گردد یعنی در محلی که دفتر مرکزی و یا دارائی هایش قرار دارند.

 

پاسپورت قرقیزستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی قرقیزستان مهاجرتی ، سفارت قرقیزستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی قرقیزستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان مهاجرتی ، ویزای کاری قرقیزستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج قرقیزستان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور قرقیزستان از طریق  کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره (

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قرقیزستان از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
خارجیانی که می خواهند در این کشور کار کنند باید مجوز کار در قرقیزستان را دریافت کنند. در صورت صدور ویزا برای فرد خارجی ، شخص مجاز به انجام فعالیت های کاری در کشور قرقیزستان می باشد. این سند پس از یک درخواست اعطا میشود و ساکنان برخی از دولت های انتخاب شده حق ورود به کشور قرقیزستان را بدون ویزا دارند.
 افرادی که می خواهند در کشور قرقیزستان کار کنند، باید یک ویزای بلند مدت کسب کنند و سپس برای مجوز اقامت درخواست دهند. این نوع ویزا به عنوان یک مجوز کار عمل می کند، اما تنها در صورتی که طولانی مدت باشد. اگر چه برای برخی از پست های کوتاه مدت، کار در قرقیزستان با استفاده از ویزای توریستی (کوتاه مدت) توسط قانون مجاز نیست.
مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزا برای ورود به کشور معاف هستند. با این حال، حداکثر مدت اقامت برای این شهروندان یک سال است. تمام شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان متعلق به ۶۴ کشور دیگر می توانند بر اساس این سیاست بدون روادید وارد کشور شوند.

درخواست ویزا در قرقیزستان

یک خارجی که خواهان سرمایه گذاری، باز کردن یک تجارت یا کار در قرقیزستان باشد، باید یک ویزای معمولی به دست آورد. این سند توسط تالار عمومی خدمات یا سفارت یا کنسولگری در کشور مبدا صادر شده است. اسناد زیر در هنگام ارسال درخواست ویزا مورد نیاز است:

مدارک لازم برای ویزای کار در قرقیزستان

 پاسپورت معتبر
فرم درخواست ویزا
یک عکس
رسید پرداخت هزینه پردازش ویزااسناد اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، مانند اسنادی که بیشتر بتوانند هویت را اثبات کنند، اسنادی مانند اسناد اثبات موقعیت مالی و هدف اقامت فرد در کشور.فرم درخواست می تواند در سفارت یا کنسولگری قرقیزستان و به زبان قرقیزستانی یا انگلیسی یا زبان کشور درخواست پر شود. تصمیم به تصویب یا صدور ویزای معمولی در هفت روز به اطلاع عموم میرسد.

یافتن شغل در قرقیزستان

روند یافتن شغل برای خارجیان در قرقیزستان بسیار معمول است و می تواند با مشاوران ما در ارتباطداشته باشید.
بهتر است با شرکت های بین المللی بطور مستقیم در ارتباط باشید تا اگر موقعیت کاری دارند آن را بدست آورید ، چون آن ها تمایل به جذب نیروهای خارجی دارند بنابراین بهتر است مستقیما با آن ها در ارتباط باشید.البته این بسیار مهم است که تجربیات شما در ارتباط با فعالیت شرکت های موردنظرتان باشد.
زندگی و کار در هر کشور خارجی می تواند یک تجربه ارزشمند و مفید باشد. قرقیزستان چالش های بیشتری نسبت به برخی دارد، اما بدلیل ثروتی که این کشور دارد نسبت به رقبا برتری می یابد . از معماری منحصر به فرد وظاهری فراموش نشدنی تا غذای خوب، حرکت به را به یکی از تجربیات پرطرفدار زندگی هر فردی تبدیل میکند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در قرقیزستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت وشهروندی ) کشور قرقیزستان از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قرقیزستان از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج

 در مورد مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج باید گفت که زمانی که فرد غیر تبعه قصد مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج را دارد باید با فردی ازدواج نماید که از تبعه قرقیزستان باشد تا بتواند از امکانات یک شهروند قرقیزستانی بهره مند گردد. اگر در اندیشه مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج هستید باید بدانید که هر کشوری از جمله قرقیزستان قوانین و مقررات خاصی را برای ازدواج در نظر گرفته است که افرادی که قصد ازدواج را دارند باید مطابق با قوانین کشور قرقیزستان رفتار نمایند.

شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

راههایی که برای اخذ اقامت و سپس تابعیت کشور قرقیزستان وجود دارد متفاوت می باشد اما یکی از روش هایی که در بین مردم کشور قرقیزستان و کشور روسیه مرسوم شده ازدواج با فردی از تبعه قرقیزستان است که در این صورت می تواند منجر به اقامت برای فرد گردد. مطابق با آخرین اطلاعاتی که در این زمینه بدست آمده سالیانه در حدود ۱۲۰۰۰ نفر از مردم قرقیزستان و روسیه قصد ازدواج با یک دیگر را دارند که طبق بررسی های به عمل آمده برخی از این ازدواج ها می تواند از روی عشق و علاقه طرفین باشد و برخی دیگر با انگیزه های شخصی و خودخواهانه اقدام به انجام این کار را می نمایند.
در زمینه مهاجرت به قرقیزستان راههای متفاوتی وجود دارد که اشخاص متقاضی مهاجرت به قرقیزستان می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند همچنین یکی از راههای مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج در قرقیزستان می باشد. در مورد ازدواج در قرقیزستان و اخذ اقامت آن از این طریق نکات بسیار مهمی وجود دارد که افراد که قصد مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج را دارند باید رعایت نمایند.
مطابق قوانین کشور قرقیزستان اگر فردی که تبعه قرقیزستان است با فردی که غیر تبعه باشد ازدواج نماید می تواند اقامت و سپس تابعیت را از طریق ازدواج اخذ نماید.
اشخاصی که در اندیشه مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج هستند باید اثبات نمایند که درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و فرد مقابل را خواهند داشت تا بتوانند از این طریق درخواست ویزای ازدواج را نمایند. همچنین افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه قرقیزستان را دارند باید قبل از ازدواج به مدت حدودا ۱ سال در قرقیزستان زندگی کرده باشند همچنین قبل از انجام عقد باید برای همسر خود منزل مناسب را تهیه کرده باشند تا بتوانند با فرد مورد نظر خود ازدواج نمایند.
نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج وجود دارد این است که افراد باید بتوانند اثبات نمایند که ازدواج آنها صوری نمی باشد  و به صورت دائم قصد ازدواج و زندگی با یک دیگر را خواهند داشت که برای اثبات این موضوع باید بتوانند مسکن مناسب را تهیه نمایند و سپس در کنار یک دیگر زندگی نمایند. از جمله مواردی که می توان برای صادق بودن ازدواج در نظر داشت این است که افراد اثبات نمایند که چه مدتی با یک دیگر آشنا شده اند و چه مدت از زمان آشنایی آنها می گذرد که در صورت اثبات این موضوع اخذ ویزا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج

1-ارائه پاسپورت فرد متقاضی به همراه کپی آن
2- ارائه شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی از آن
3- ارائه گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی
4- ارائه سند طلاق و یا گواهی فوت همسر سابق در صورت دارا بودن
5- ارائه دو قطعه عکس از فرد متقاضی
در آخر باید بگوییم که اگر قصد مهاجرت به قرقیزستان از طریق ازدواج را دارید باید شرایط ازدواج با فرد تبعه مهیا شود تا بتوانید ویزای ازدواج را دریافت نمایید همچنین باید برای اخذ ویزا و همچنین برای ازدواج با فردی از تبعه قرقیزستان اثبات نمایید که قصد شما از ازدواج با فرد تبعه تشکیل یک زندگی می باشد و ازدواج شما با فرد تبعه به هیچ عنوان صوری نخواهد بود همچنین مطابق با قوانین کشور قرقیزستان فرد متقاضی ازدواج با یک تبعه باید قبل از ازدواج مسکن مناسب برای خود و همسر خود را تهیه نماید تا بتواند با فرد مورد نظر خود ازدواج نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت، تابعیت و شهروندی) کشور قرقیزستان از طریق تولد توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور قرقیزستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

تولد فرزند در قرقیزستان

 شما باید برای شهروندی قرقیزستانی بجز شرایط تولد فرزند در قرقیزستان به زبان دولتی در سطح از پیش تعیین شده آگاهی داشته باشد. مهارت های زبان قرقیزستانی از طریق آزمایش توسط یک کمیسیون ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

شهروندی و تولد فرزند در قرقیزستان

درخواست برای تعیین شهروندی قرقیزستان می تواند به صورت شخصی یا از طریق نماینده مجاز به دفتر ارضی آژانس توسعه خدمات عمومی، شعبه ای از تالار عمومی یا مرکز اجتماعی ارائه شود. افرادی که در خارج از قرقیزستان زندگی می کنند می توانند به هیئت دیپلماتیک یا دفتر کنسولی قرقیزستان در خارج از کشور درخواست دهند و یا از طریق خدمات از راه دور اداره توسعه خدمات عمومی  تابعیت قرقیزستان درخواست دهند؛شهروندی و تولد فرزند در قرقیزستان

تعیین شهروندی قرقیزستان با شرایط زیر واقع می شود:

هنگامی که سند هویت یک شهروند قرقیزستان صادر می شود.
وقتی تولد یک شخص ثبت می شود.
هنگامی که شخصی بر اساس محل سکونت خود ثبت می شود.
هنگامی که بیانیه ای درباره تعیین شهروندی قرقیزستان درخواست می شود.
بیانیه در مورد تعیین شهروندی قرقیزستان توسط سازمان توسعه خدمات عمومی صادر می شود.
اعطای شهروندی قرقیزستان
شهروندی قرقیزستان را می توان از طریق قبول تابعیت به دست آورد. تصمیم گیری برای دادن شهروندی قرقیزستان به شخص توسط رئیس جمهور قرقیزستان گرفته می شود. این تصمیم با دستور ریاست جمهوری مجاز است.

شهروندی قرقیزستان می تواند به روشهای زیر اعطا شود:

تحت یک رویه عادی
تحت روشی ساده شده
به عنوان یک استثنا
از طریق استرداد
شهروندی قرقیزستان

شهروندی و اقامت قرقیزستان با رویه ای عادی برای یک بزرگسال که مطابق با الزامات زیر است، اعطا می شود:

باید به صورت قانونی و بدون وقفه، حداقل برای ۵ سال قبل از ارسال درخواست در قرقیزستان اقامت داشته باشد. یک اقامت قانونی و بدون وقفه در قرقیزستان شامل یک ویزای قرقیزستان ، یک مجوز اقامت یا کارت است، یک مهر که تاریخ عبور از مرز دولتی قرقیزستان را تأیید می کند؛
باید به تاریخ قرقیزستان و قانون اساسی قرقیزستان آشنایی داشته باشد. دانش متقاضی توسط یک کمیسیون ویژه از طریق تست بررسی می شود.
باید در قرقیزستان مشغول به کار شود و یا دارای مالکیت ملکی در قرقیزستان باشد و یا در فعالیت های کارآفرینی در قلمرو قرقیزستان مشارکت داشته باشد و یا دارای سهامی در یک شرکت در قرقیزستان باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در قرقیزستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت قرقیزستان وکیل بین المللی ، ویزای توریستی قرقیزستان وکیل بین المللی ، سفارت قرقیزستان وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی قرقیزستان وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان وکیل بین المللی ، ویزای کاری قرقیزستان وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج قرقیزستان وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره  در اخذ اقامت ( پاسپورت، تابعیت و شهروندی )کشور قرقیزستان از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و بین المللی( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور روسیه همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور قرقیزستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .
  براي تحصيل در دانشگاه هاي دولتي همه ساله در دبيرستانهاي اين كشور كنكوري برگزار مي گردد كه پذيرفته شدگان به دانشگاه را پيدا مي كنند و در دانشگاه هاي غير دولتي نيز فرد تقاضاي كتبي خود را به دانشگاه مورد نظر ارايه و پس از احراز شرايط قرار دادي فيمابين آنها به امضاء مي رسد كه به فرد اجازه ادامه تحصيل را مي دهد . اتباع خارجي نيز با ارايه مدارك تحصيلي، تقاضا، گذراندن آزمون هايي در زمينه رشته اي كه مي خواهند ادامه تحصيل دهند و علاوه بر آن گذراندن آزمون زبان روسي و يا قرقيزي مي توانند به تحصيل در دانشگاه هاي قرقيزستان بپردازند. بهمين منظور اين افراد قبل از آغاز دروس اصلي، يك ترم 6 ماه را به فراگيري زبان روسي مي پردازند.
شهریه دانشگاه ها براي شهروندان قرقيزي بين 100 تا 1000 دلار آمريكايي براي هر ترم و براي اتباع خارجي بين 350 تا 1900 دلار براي هر ترم مي باشد. برخي از دانشگاه ها خوابگاه نيز در اختيار دانشجويان قرار مي دهند.

مدارك سه دانشگاه قرقيزستان مورد تاييد وزارت علوم كشورمان است كه عبارتند از:

دانشگاه ملي دولتي قرقيزستان،
دانشگاه فني رزاقوآ (تا سطح كارشناسي ارشد)
دانشگاه روسي- قرقيز اسلاوياني (تنها تا سطح كارشناسي)
دانشگاهای موجود در قرقیزستان

جمهوري قرقيزستان داراي 32 دانشگاه دولتي و 20 دانشگاه غير دولتي است كه مجموعا در حدود 200 هزار دانشجو در آنها مشغول به تحصيل مي باشند. برخي از مهمترين دانشگاه ها و مراكز علمي عالي قرقيزستان عبارتند از:

مؤسسه آموزشي وابسته نهاد رياست جمهوري،
دانشگاه علوم انساني،
دانشگاه ملي قرقيزستان،
آكادمي علوم پزشكي،
موسسه آموزشي معدن و متالورژي،
دانشگاه تربيت مدرس آرابايف،
دانشگاه بين المللي قرقيزستان،
دانشگاه تركي- قرقيزي ماناس،
دانشگاه فني قرقيزستان،
هنرستان عالي موسيقي،
دانشگاه روسي- قرقيزي اسلاوياني
، دانشگاه آمريكايي آسياي مركزي،
آكادمي علوم ديپلماتيك وابسته به وزارت امور خارجه،
دانشگاه اسلامي.
هم‌اکنون در نظام آموزش عالی قرقیزستان سیستم قدیمی ارائه مدارک تحصیلی وجود دارد که آموزش مداوم را برای مدت 5 سال جهت اکثر رشته‌های حرفه‌ای مهندسی، آموزشی، حقوقی و غیره در نظر گرفته‌اند و پس از اتمام 5 سال آموزش، گواهی‌نامه تخصصی به دانشجو ارائه می‌شود.
در سیستم آموزشی قرقیزستان پس از 4 سال در دانشگاه مدرک لیسانس اخذ شده و بعد از آموزش یک ساله مدرک تخصصی دریافت می‌شود سپس داوطلبان می‌توانند با ادامه تحصیل، پس از 2 سال مدرک کارشناسی ارشد را اخذ نمایند.
گواهی‌نامه تخصص پزشکی پس از 6 سال آموزش به دست می‌آید و در رشته دندانپزشکی و دامپزشکی مدت گذراندن دوره به 5 سال کاهش می‌یابد.
پرطرفدارترین رشته‌ها در بین مردم قرقیزستان رشته‌های اقتصاد، وکالت، زبان‌شناسی و پزشکی می‌باشند و این مسئله در حالی است که در این کشور رشته‌هایی نظیر معلمی، کارشناسی در زمینه آموزش و پرورش و رشته‌های فنی از استقبال کمتری برخوردار می‌باشند.
هزینه آموزش در مدارس و دانشگاه‌های قرقیزستان به شکل دولتی و غیردولتی پرداخت می‌شود به طوری که هرساله توسط دولت 5705 بورسیه برای دانشجویان در نظر گرفته می‌شود.
به عنوان مثال، روسیه سالانه 15 هزار بورسیه برای دانشجویان خارجی اختصاص می‌دهد که از این تعداد حدود 465 بورسیه به دانشجویان قرقیزستان اختصاص می‌یابد.
این مسئله در حالی است که از سوی ترکیه نیز هرساله بین 100 تا 150 بورسیه به دانشجویان قرقیزستان اختصاص داده می‌شود.
در ضمن، بسیاری از دانشجویان از کشورهایی نظیر پاکستان برای اخذ مدرک دکترا به این کشور مراجعه می‌کنند که این امر به علت کم بودن هزینه آموزش جهت کسب مدرک دکتری در این کشور است و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های عالی می‌توانند در مؤسسات پژوهشی دکتری ادامه تحصیل دهند.

 

پاسپورت قرقیزستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی قرقیزستان وکیل تخصصی ، سفارت قرقیزستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی قرقیزستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری قرقیزستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری قرقیزستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج قرقیزستان وکیل تخصصی

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قرقیزستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قرقیزستان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قرقیزستان .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قرقیزستان  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از قرقیزستان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قرقیزستان .
5- قبول  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قرقیزستان  برای ایرانیان .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قرقیزستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور قرقیزستان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قرقیزستان .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قرقیزستان  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور (  LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور قرقیزستان .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها  از شرکتهای کشور قرقیزستان  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و  قرقیزستان .
   خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور قرقیزستان  شامل موارد زیر می شود:
1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  قرقیزستان  .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  قرقیزستان .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قرقیزستانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قرقیزستان
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  قرقیزستان.
5- اخذ بیمه سلامت کشور قرقیزستان  .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده قرقیزستانی  در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  قرقیزستانی  در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان  .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  قرقیزستان  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قرقیزستان.
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان  .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قرقیزستان  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور قرقیزستان .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  قرقیزستان  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قرقیزستان .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قرقیزستان .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور قرقیزستان .
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قرقیزستان .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور قرقیزستان  .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور قرقیزستان.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قرقیزستان .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قرقیزستان.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  قرقیزستان .
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قرقیزستان  .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قرقیزستان  .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قرقیزستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قرقیزستان.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  قرقیزستان.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قرقیزستان .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  قرقیزستان .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  قرقیزستان .
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قرقیزستان  .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه سپند آفرین یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.