وکیل بین المللی در اخذ ویزای توریستی کشور عمان * وکیل بین المللی در اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه کشور عمان * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور از طریق سرمایه گذاری * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ثبت شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان  از طریق خرید سهام شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ثبت شعبه * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ازدواج و نامزدی * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق تولد فرزند * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان  از طریق کاری ( نیروی متخصص) *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کشور عمان

وکیل بین المللی در اخذ ویزای توریستی کشور عمان * وکیل بین المللی در اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه کشور عمان * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور از طریق سرمایه گذاری * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ثبت شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان  از طریق خرید سهام شرکت * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ثبت شعبه * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ازدواج و نامزدی * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان از طریق تولد فرزند * وکیل بین المللی در اخذ اقامت کشور عمان  از طریق کاری ( نیروی متخصص) *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در کشور عمان  *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر کشور عمان * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا)  در کشور عمان * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در کشور عمان * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در کشور عمان * مشاور رفع ریجکتی ویزای کشور عمان * مشاور رفع دیپورتی از  کشور عمان * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور عمان  توسط وکیل متخصص و بین المللی (شهرهای مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت عمان ، اخذ ویزای توریستی عمان ، وقت سفارت عمان ، اخذ ویزای تحصیلی عمان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری عمان ، اخذ ویزای کاری عمان ، اخذ ویزای ازدواج عمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد ) کشور عمان ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور یونان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور عمان

1- روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت دو ساله و قابل تمدد کشور عمان از طریق تولد

مشخصات کشور عمان

پایتخت : مسقط
 زبان : عربی نوع
حکومت : پادشاهی
مساحت :  500/309 کیلومتر مربع
جمعیت : 2/577/000 نفر
واحد پول : ریال
 دین : مسلمان  همسایگان : دریای عرب ، دریای عمان ، یمن ، عربستان ، امارات ، ایران

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور عمان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در عمان ، افتتاح حساب بانکی در عمان ، اقامت و پاسپورت عمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای عمان ، رفع دیپورتی اقامت عمان ،قبول وکالت در عمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در عمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای کاری ) کشور عمان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور عمان  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
برای سفر به کشور عمان باید ویزای عمان را ازقبل دریافت کرد. مگر اینکه گردشگران از کشورهای معاف و یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و نیوزیلند باشند، که نیاز به صدور ویزا ندارند. ما ایرانیان برای ورود به کشور عمان باید از قبل ویزای عمان را تهیه کنیم .
ویزای توریستی عمان ۱۰ روزه و یا ۳۰ روزه صادر می گردد و جهت دریافت ویزای عمان نیازی به تعیین وقت قبلی  یا مصاحبه و انجام انگشت نگاری نیست.
شهروندان کشورهای چون ایران، مصر، اردن، مراکش، سوریه، تونس، باید به صورت فردی و یا در قالب ویزای توریستی ۳۰روزه (یکماه) اقدام کنند و همچنین ویزای کشور عمان در خود کشور در شهر مسقط نیز تمدید میگردد.

ویزای توریستی عمان

ویزای کشور عمان تنها بصورت توریستی صادر می شود. مدت زمان ویزای عمان ۱۰ و یا ۳۰ روزه می باشد.
جهت دریافت ویزای عمان نیازی به تعیین وقت قبلی و یا مصاحبه نیست.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی – تجاری کشور عمان:
1-اسکن رنگی پاسپورت (گذرنامه)
2-عکس رنگی مندرج در پاسپورت با زمینه آبی
3-بیمه مسافرتی (از طریق آژانس سفرهای شیشه ای)
4- بلیط رفت و برگشت هواپیما (از طریق آژانس سفرهای شیشه ای)
5-رزرو هتل (از طریق آژانس سفرهای شیشه ای)
6- ضمانتنامه بازگشت به مبلغ سی میلیون تومان
7- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

ویزای استخدام قراردادی

برای مهاجرت از طریق ویزای کاری ، ویزای کار باید توسط یک فرد با ملیت کشور با مجوز صلاحیت حمایت شود. بنابراین، به عنوان یک Jobseeker، شما در رابطه با ویزا کمی مشکل دارید یا اصلا مشکلی ندارید. اطلاعاتی را که کارفرمای شما درخواست کرده است را ارائه دهید و آن ها بقیه را اداره می کنند. برای درک پایه ی خود، می توانید از طریق جزئیات زیر بروید.

ویزای کار عمان استخدام قراردادی

این ویزا به درخواست یک حامی محلی اعطا می شود و درمورد مسئولیت آن به یک تبعه ی خارجی که طبیعت کار آن مستلزم گذراندن آزمایش های اولیه توسط برخی نهادهای دولتی در راه جذب او توسط حامی خود است، با توجه به ارائه ی تأیید اسپانسر از نهادهای دولتی می باشد. ویزا به شرح زیر است:
اعتبار برای استفاده: ظرف دو ماه از تاریخ صدور.
اعتبار برای اقامت در محل: یک ماه از تاریخ ورود.
اعتبار برای تمدید: یک ماه و برای یک ورود معتبر است.
  موارد نیاز مهاجرت از طریق ویزای کار عمان استخدام قراردادی
ارائه ی فرم درخواست الكترونيكي كه از طريق وب سايت در دسترس است، توسط حامي تایید شده و مهر تأييد بخورد، به زبان عربي براي ملل عرب و به زبان انگليسي براي اتباع غير عرب مهر شده، و مدارک زير را وارد نماييد:
دو عکس (4 × 6) سانتی متر.
کپی پاسپورت خارجی، در صورتی که برای مدت کمتر از شش ماه معتبر باشد.
کپی نمونه ی امضای امضا کنندگان که توسط وزارت تجارت و صنعت صادر شده است.
کپی گواهی معتبر عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع عمان همراه با یک کپی از ثبت نام تجاری معتبر.
در صورتی که درخواست توسط شخص دیگری به جز شرکا، ارائه شده باشد، نماینده باید عمانی باشد و مجوز کتبی صادر شده از اداره ی گذرنامه و مسکن به عنوان درخواست اسپانسر باشد.

ویزای کار عمان

ویزای کاری کشور عمان ویزای استخدام
این ویزا به درخواست یک حامی محلی اعطا می شود و بر اساس مسئولیت او برای یک تبعه ی خارجی که برای استخدام به عمان می آید و سن آن کمتر از 21 سال نیست، اعطا می شود.  ویزا به شرح زیر است:
اعتبار ویزا: ظرف مدت سه ماه از تاریخ صدور.
برای تمدید و ورود چندگانه معتبر است
 پیوست های اختصاصی اقدام از طریق ویزای کاری عمان
در موارد انتقال اسپانسر درون قلمرو کشور، بايد حكم صادر شده از حامي سابق باشد و توسط اداره ی كل عمومي تصویب شود. هر گونه نقض، از جمله تأخیر زمانی باید از قبل از این که درخواست ویزا ارسال شده باشد، حل شود.بعضی از ملیت ها یا دسته ها قبل از درخواست، نیاز به مجوز ویژه ای دارند، مانند: ( خانه های فلیپینی به اجازه ی کار از سفارت فیلیپین و تأیید وزارت امور خارجه ی عمان ) جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا تماس بگیرید .

 

دریافت پاسپورت عمان ، دریافت ویزای توریستی عمان ، وقت سفارت عمان ، دریافت ویزای تحصیلی عمان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری عمان ، دریافت ویزای کاری عمان ، دریافت ویزای ازدواج عمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از همکاران حقوقی در کشور ترکیه  می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت دائم  از طریق سرمایه گذاری در کشور عمان  برای کلیه متقاضیان ارائه کند.
 این ویزا برای تبعه خارجی است که قصد سرمایه گذاری در عمان را دارد و پس از صد ور گواهی مبنی بر سرمایه گذاری از مرجع مربوطه، صادر می شود.
اشخاصی که از طریق ثبت شرکت اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کرده اند قادر خواهن بود از مزایای این ویزا استفاده کنند.
اعتبار استفاده از ویزا: ظرف شش ماه از تاریخ صدور
اعتبار ویزا: شش ماه از تاریخ مهر ویزا در گذرنامه و پس از تأیید سرمایه گذاری، دو سال تمد ید می شود.
دفعات ورود : بدون محدودیت
هزینه: باید به وزارت نیروی انسانی پرداخت شود.
مزایای سرمایه گذاری در کشور عمان

دوﻟﺖ ﻋﻤﺎن ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر اﻓﺰاﻳﺶ ﺳﻄﺢ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاری داﺧﻠﻲ و ﺧﺎرﺟﻲ در ﺑﺨﺶ ﻫﺎی ﻏﻴﺮﻧﻔﺘﻲ ﻛﺸﻮر ﺷﺮاﻳﻄﻲ ﻓﺮاﻫﻢ ﻛﺮده ﻛﻪ اﻧﮕﻴﺰه ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺑﺮای ﺣﻀﻮر در اﻳﻦ ﺑﺴﺘﺮ اﻗﺘﺼﺎدی ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺷﻮد ﻛﻪ ﻋﺒﺎرﺗﻨﺪ از :

1- ﻣﺎﻟﻜﻴﺖ ﺻﺪدرﺻﺪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺧﺎرﺟﻲ
2- اراﻳﻪ وام ﻫﺎی ﻛﻼن ﺑﺎ ﺑﻬﺮه ﻛﻢ و ﺷﺮاﻳﻂ ﺗﺴﻬﻴﻞ ﺷﺪه ﺑﺮای ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران
3- ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﮔﻤﺮﻛﻲ ﺑﺮای ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاراﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺼﺪ واردﻛﺮدن ﺗﺠﻬﻴﺰات ﺻﻨﻌﺘﻲ و ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ای دارﻧﺪ و ﻳﺎ ﺷﺮﻛت‌های واردﻛﻨﻨﺪه اﻳﻦ ﺗﺠﻬﻴﺰات ﺑﻪ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﻲ از ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺧﺎرﺟﻲ
4- ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﮔﻤﺮﻛﻲ ﺑﺮای واردﻛﺮدن ﻣﻮاد اوﻟﻴﻪ ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ﻫﺎی ﺧﺎرﺟﻲ ﻓﻌﺎل در اﻳﻦ ﻛﺸﻮر ﺗﺎ ده ﺳﺎل اول ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ
5- ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ﺑﺮ درآﻣﺪ ﺷﺨﺼﻲ
6- ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎ و ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ﻫﺎی راه اﻧﺪازی ﺷﺪه ﺗﻮﺳﻂ آﻧﻬﺎ ﺗﺎ ده ﺳﺎل اول ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ
7- ﺟﺒﺮان ﻛﺎﻣﻞ ﺧﺴﺎرت وارد ﺷﺪه ﺑﻪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻳﺎ ﺳﻮد ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻫﺎی ﺧﺎرﺟﻲ در اﺛـﺮ ﺳﻴﺎﺳـﺖ ﮔـﺬاری ﻫـﺎی دوﻟﺖ    ﻋﻤﺎن
8-  اراﺋﻪ ﺑﻴﻤﻪ اﻋﺘﺒﺎرات ﺻﺎدراﺗﻲ از ﻃﺮﻳﻖ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎی ﺻﺎدراﺗﻲ و آژاﻧﺲ ﻫﺎی ﻣﺎﻟﻲ

شرایط سرمایه گذاری در کشور عمان :

سرمایه گذار و یا شریک وی باید از وزارت بازرگانی و صنایع تایید یه سرمایه گذاری در عمان را بگیرد
مد ارک لازم:  دو قطعه عکس ۴x۶
1- کپی پاسپورت سرمایه گذار با اعتبار بیش از ۶ ماه
2- اصل و کپی گواهی مشارکت صادره توسط وزارت بازرگانی و صنایع
3- مجوز کار صادره توسط وزارت نیروی انسانی، با مهر سرمایه گذار
4- کپی از نمونه امضای دارن گان حق امضا صادره توسط وزارت بازرگانی و صنایع
5- کپی گواهی معتبر از عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع عمان، همراه با یک کپی از ثبت نام تجاری معتبر
  اقامت عمان از طریق سرمایه گذاری
1- در صورتی که درخوا ست تو سط کسی غیر از شرکا ارائه شود، نماینده باید عمانی با شد و طبق درخواست ضامن، از اداره کل اقامت و گذرنامه مجوز داشته باشد.
2- گواهی سلامت پزشکی برای شهروند ان برخی از کشورهای مشخص شد ه توسط وزارت بهداشت و درمان )هن ، پاکستان، فیلیپین، بنگالدش، ان ونزی، سریالنکا، مصر، سوریه، سودان، اتیوپی)؛ این گواهی باید توسط وزارت بهداشت و درمان تائید شود.
ویزای تجاری :
این ویزا برای بازرگان خارجی به درخواست کفیل عمانی و با مسئولیت وی، به منظور انجام مذاکرات تجاری که ممکن است در پیشبرد و توسعه روابط کاری بین موسسات و یا بین وارد کنند ه و صادر کنند ه موثر باش ، صادر می شود.
استفاده از ویزا برای یک بار و تا ۶ ماه از تاریخ صدور میسر است و مدت آن حداکثر ۱ ماه از تاریخ ورود است و می توان آن را فقط و فقط یک بار، تا م ت زمان یک ماه تم ی کرد

شرایط کفیل در کشور عمان:

کفیل باید یک ضامن محلی و بدون سوءپیشینه باش و مسئولیت صحت اطلاعات متقاضی را به عهده گیرد. این ویزا برای تجار، بازرگانان، کار شناسان، تکنسین ها، مهندسین و افراد مشابهی که توسط شرکت ها و موسسات برای ارائه مشاوره و یا انجام مطالعات مشاوره ای مورد نیاز هستن ، صادر می شود.

معافیت های مالیاتی در کشور عمان

شرکتهایی که با هدف اصلی کشاورزی، تولید، شیلات، گردشگری، صادرات محصولات محلی، پروژه های زیربنایی و عام المنفعه و همچنین توسعه اقتصادی تشکیل می شوند ممکن است تا ۵ سال از مالیات معاف باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق خرید ملک توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور عمان  خرید املاک و مستغلات شامل آپارتمانهای ( مسکونی ، تجاری ، اداری)  به مبلغ( 110/000 ) صد هزار ریال عمان می باشد  . شما از این طریق می توانید از اقامت دو ساله و قابل تمدید عمان استفاده نمایید .
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور عمان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  عمان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
شما می توانید یک دستگاه آپارتمان را  در مجموعه های  بسیار لوکس با  وام(70-80%)  خریداری نمایید . قیمت این  آپارتمانها ی یک خوابه از 110/000 ریال شروع می شود.
تمامی امور املاک و مستغلات در عمان تحت نظارت وزارت مسکن است. اداره ثبت زمین در وزارت خانه ، سوابق املاک و مستغات مانند انتقال مالکیت ، ثبت حق انتفاع و رهن مسکن را حفظ و نگهداری می کند. نقل و انتقالات مالکیت و ثبت زمین مشمول هزینه اداری است.
عمانی ها می توانند بدون قید و شرط در عمان مالک باشند. طبق فرمان سلطنتی ۲۰۰۶/۱۲ ، سایر ملیت ها  چه حقیقی و چه حقوقی  می توانند خریدار و مالک املاک و مستغلات در کشور عمان  باشند.
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اجاره مسکن در کشور عمان توسط وکیل متخصص و بین المللی
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اجاره ملک و هزینه های آن توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اجاره خانه در کشور عمان به عواملی مانند مکان، نوع منزل، متراژ، نوع امکانات رفاهی و غیره وابسته است. در این مطلب به قیمت های خانه، ویلا، غیره می پردازیم.
واحد پول کشور  “ریال عمانی” معادل 2.58 دلار آمریکا است.  (100 ریال = 258 دلار)
هر 1000 بیضا (به صورت اسکناس 100 و 500 بیضا) معادل  یک  ریال عمانی است.
 متوسط هزینه ها در کشور عمان :
هزینه مواد خوارکی و بهداشتی برای دو  نفر ماهانه حدود 100-150 ریال
آپارتمان یک  خوابه 200-300 ریال
سوییت با سرویس بهداشتی و آشپزخانه 100-150 ریال
ویلا سه الی چهار  خوابه 500-600 ریال
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 مهاجرانی که به عمان نقل مکان می کنند باید خود را برای یک تجربه مالی و فرهنگی ارزشمند آماده کنند. عمان یکی از اقتصادهای بزرگ در منطقه خلیج فارس است، و دلارهای حاصل از فروش نفت را عاقلانه در زیرساخت های کشور سرمایه گذاری می کند.
 بیش از یک چهارم از جمعیت عمان خارجی هستند و اگر چه دولت با تصویب قوانین سختیگرانه تر در زمینه صدور ویزای کار سعی در کاهش وابستگی به نیروی کار خارجی کار دارد، در حال حاضر، فرصت های شغلی برای خارجیان ماهر همچنان فراوان است، و باید بهره کافی از آن برد.
خارجیانی که تمایلی به نقل مکان و کار در این کشور دارند، می توانند با توجه به تعداد مهاجران خارجی ساکن در عمان، و همچنین وعده حقوق بالا و مالیات پایین انگیزه لازم برای انجام این کار را به دست آورند. با در نظر گرفتن هزینه معقول زندگی در عمان و کارفرمایانی که حقوق و مزایای زیادی برای جذب مهاجران ارائه می دهند، انگیزه مالی خارجیان ماهر برای اشتغال در عمان دوچندان می شود.
اقامت کاری ( نیروی متخصص ) در کشور عمان
خارجیانی که قصد دارند در عمان کار کنند متوجه خواهند شد که سابقه این کشور در وابستگی به نیروی کار ماهر خارجی امکان انتقال آرام و آشنایی آن به فرهنگ تجاری را فراهم نموده است. بیش از یک چهارم جمعیت کشور از کارگران مهاجر تشکیل شده است، و نیروی کار عمان نه تنها به حضور کارگران خارجی عادت کرده است، بلکه نسبت به نیازهای آنها حساسیت نشان می دهد و زمینه لازم برای شکوفایی استعدادهای آنها را فراهم می کند.

 مشاغل موجود برای مهاجران در عمان

 مشاغل معمول برای خارجیان در عمان در زمینه صنایع نفت، گاز، نفت، آموزش، پزشکی و ساخت و ساز می باشد. فرصت های شغلی برای مهندسان، متخصصان فناوری اطلاعات، مدیران پروژه، معلمان و مدرسان زبان بسیار زیاد است.

 پیدا کردن کار و تغییر شغل در عمان

یکی از مسائل اصلی افراد جویای کار در عمان یافتن کار و تغییر شغل است. از طرف دیگر، از آنجا که کار کردن در عمان بر اساس ویزای توریستی غیر قانونی است، خارج ها باید حتی قبل از ورود به کشور از یک شرکت معتبر پیشنهاد کار داشته باشد. استخدام خارجی ها قراردادی و به مدت مشخصی است، و شرکت عمانی حتی یک حامی مالی برای کمک به روند صدور ویزای کار در نظر می گیرد. کارفرمایان عمان معمولا مزایای فراوان همراه با دستمزد با به کارکنان مهاجر خود ارائه می دهند .
با این حال، از آنجا که شرکت عمانی باید به میزان قابل توجهی زمان، تلاش و پول برای جذب مهاجران به عمان صرف کند، تغییر شغل در عمان بسیار دشوار است. مهاجرانی که یک موقعیت شغلی را رها می کنند، باید به مدت دو سال کشور عمان را قبل از بازگشت و فعالیت در یک موقعیت شغل دیگر ترک کنند.
یک روش برای حل این مشکل وجود دارد. خارجی ها می توانند یک گواهی عدم اعتراض (NOC) از کارفرمای عمانی خود دریافت کنند، اما این کار دشواری است و آنها همچنان ممکن است مجبور به خروج از کشور باشند.
 هفته کاری در عمان معمولاً بین ۴۰ و ۴۸ ساعت، بسته به نوع صنعت است. به طور کلی، روز کاری در حدود هشت ونیم یا ۹ صبح شروع می شود، و در پنج و نیم یا ۶ بعد از ظهر به پایان می رسد. توجه داشته باشید که تعطیلات آخر هفته در عمان شامل جمعه و شنبه است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در عمان ، افتتاح حساب بانکی در عمان ، اقامت و پاسپورت عمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای عمان ، رفع دیپورتی اقامت عمان ،قبول وکالت در عمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در عمان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور ترکیه از طریق ثبت شرکت  راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور عمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.

مراحل و شرایط ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمان عموما به چند دسته تقسیم شده که بر اساس نوع شرکت و فعالیت آن از درجه ممتاز تا گرید ۴ رتبه بندی شده است و بسته به نوع فعالیت شرکت کارشناسان شرکت بررسی نموده و اعلام خواهند کرد.اقامت در عمان نیز به ۲ نوع تقسیم بندی شده که تحت عنوان درجه ۱ و ممتاز شناخته شده است ، لازم به ذکر است که فرق بین ممتاز و درجه ۱ در اعتبار آن است و به رفت و آمد آنها نیز وابسته است.
بدین ترتیب که شما با اقامت ممتاز در تمامی مناطق خلیج می توانید به رفت و آمد بپردازید و با اقامت درجه ۱ تنها قادر به رفت و آمد در عمان خواهید بود.موسسه حقوقی و بین المللی یسنا به تمامی هموطنانی که متقاضی ثبت شرکت در عمان هستند این مژده را می دهد که ثبت شرکت تجاری در منطقه آزاد نیز امکان پذیر است زیرا تا پیش از این امکان ثبت تجاری در مناطق آزاد برای ایرانیان وجود نداشت و تنها ثبت شرکت های تولیدی امکان پذیر بود.
میزان سرمایه لازم جهت ثبت شرکت در عمان ۲۰۰۰۰ ریال بوده و اجاره دفتر کار در منطقه آزاد و اخذ اقامت ۲ ساله از امکانات این روش ثبتی می باشد ، همچنین در این روش دیگر نیازی به کفیل عمانی نمی باشد و شما مالک صد در صد شرکت در عمان می باشید.باید بدانید که حتما میبایست فعالیتی را که به هنگام ثبت شرکت ادعا نموده اید را انجام دهید.شرایط این روش مشخص نمی کند که تا چه زمانی امکان پذیر است پس تا فرصت باقی است از این روش استفاده نمائید .

قوانین ثبت شرکت در عمان

طرف ایرانی حقیقی

طرف ایرانی حقوقی (برای مثال متقاضی می‌ تواند در صورت دارا بودن شرکتی در ایران ، مدارک شرکت را ترجمه نموده و به عنوان طرف ایرانی حقوقی با طرف عمانی به ثبت شرکت در عمان بپردازد.)
طبق آخرین قوانین عمان ، جهت ثبت شرکت در عمان به طرف ایرانی ۷۰% و به طرف عمانی ۳۰% از سهام شرکت تعلق می گیرد که این درصد تنها به دلیل وجود قوانین عمان برای ثبت شرکت در عمان وضع شده است ،اما طرف عمانی طبق قراردادی که با طرف ایرانی منعقد می‌‎ نماید نباید در مدیریت و سود شرکت دخیل و شریک گردد و طرف عمانی پیرو این قرارداد ، تنها به اخذ مبلغی به صورت ماهانه یا سالیانه اکتفا نموده و در مسائل داخلی شرکت نباید مداخله نماید.
اگر به روش حقیقی به ثبت شرکت در عمان می پردازید باید به این نکته توجه داشته باشید که مالک یا مالکان ایرانی با طی کردن مراحل ثبت شرکت در عمان که پروسه زمانی آن بین ۳ تا ۴ ماه به طول می انجامد ، می‌‏‎ توانند شرکت خود را ثبت کنند ، در این روش مالک باید دفتری اجاره نموده و با استخدام کارمندان روند کاری خود را در ۶ماهه اول از تاریخ ثبت شرکت در عمان اثبات کند. در این دوره ‎ی ۶ ماهه ، اقامت ۶ ماهه به مالکان داده می‌ شود و آن ‌ها باید آمادگی کافی را برای بازدید ادارات مربوطه از عملکرد شرکت را داشته باشند.در صورتی که عملکرد شرکت های مذکور مورد تایید نمایندگان این ادارات قرار گرفت پس از ۶ ماه ، اقامت ۱ ساله به مالکان داده می ‌شود که مالکان می توانند در صورت تمایل نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.
در صورت ثبت شرکت در عمان با روش دوم (حقوقی)، مالک ایرانی می‌‎ بایست مدارک شرکت غیر عمانی خود را به ادارات ذیربط در عمان ارائه دهد و شرکت جدید که می ‌تواند با نام دیگری نیز ثبت شود را تاسیس کند.مزیت این نوع ثبت شرکت در عمان ، مدت زمان کوتاه انجام مراحل ثبت شرکت (تقریبا ۱ماه) و اخذ اقامت ۱ ساله پس از ثبت شرکت است.در ثبت شرکت در عمان از نوع حقوقی ، مالک تنها نیاز به اجاره مکانی برای ۲ ماه نخست خواهد داشت و بعد از آن داشتن تنها یک آدرس پستی کفایت می کند.
۴ نکته مهم در مورد ثبت شرکت در عمان
در هر دو روش ثبت شرکت در عمان ، پروانه ‎ی شرکت هر پنج سال یکبار تمدید شده و هزینه ‎ی سالیانه را به دنبال ندارد.
تنها هزینه ‎ی سالیانه برای مالک ایرانی شرکت ، هزینه ‎ی اسپانسر عمانی است.
افتتاح حساب در بانک ‎ها برای هر دو نوع شرکت امکان پذیر است، ولی باید به این نکته توجه کنید که اگر چه گردش مالی متناسب با زمینه ‎ی فعالیت برای هر دو نوع شرکت تعریف می ‌‎گردد ، توصیه می‌‎شود تجاری که به دنبال تبادلات مالی بالا (به صورت خاص افتتاح LC) با بانک‌ های اروپایی و آمریکایی هستند به صورت حقیقی به ثبت شرکت در عمان بپردازند.
مالیات سالیانه برای شرکت ‌ها در عمان ۰% می‌باشد.

ﻣﺮاﺣﻞ ثبت شرکت در عمان

آﻏﺎز ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻳﻚ ﺷﺮﻛﺖ در ﻋﻤﺎن ﻧﻴﺎزﻣﻨﺪ طی ۵ مرحله و اراﺋﻪ ﻣﺴﺘﻨﺪات ﻣﻮرد ﻧﻴﺎز ﺑﻪ ادارات دوﻟتی از ﺟﻤﻠﻪ اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛت ها ، اداره ﻣﺎﻟﻴﺎت و اداره ﺗﺎﻣﻴﻦ اجتماعی اﻳﻦ ﻛﺸﻮر اﺳﺖ.
ﺳﭙﺮده ﮔﺬاری ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺷﺮﻛﺖ در ﺑﺎﻧﻚ ﻛﻪ ﻣﺪت زﻣﺎن اﻧﺠﺎم آن ﻳﻚ روز ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ و ﻫﻴﭻ ﻫﺰﻳﻨﻪ ای در ﻗﺒﺎل آن دریافت ﻧمی گردد.
ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ در اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺘﻬﺎی ﺗﺠﺎری واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ وزارت ﺑﺎزرﮔﺎنی و ﺻﻨﺎﻳﻊ می باشد که ﻣﺪت زﻣﺎن اﻧﺠﺎم آن ﻫﻔﺖ روز است.
ﻣﻌﺮفی و ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ در اداره ﻣﺎﻟﻴﺎت ﻛﻪ ﻣﺪت زﻣﺎن آن ﻳﻚ روز و ﻫﺰﻳﻨﻪ ای به دنبال ندارد.
ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻛﺎرﻣﻨﺪان ﺷﺮﻛﺖ در اداره ﺗﺎﻣﻴﻦ اﺟﺘﻤﺎعی ﻣﺪت زﻣﺎن اﻧﺠﺎم آن ﻳﻚ روز و ﺑﺪون اﺧﺬ ﻫﺰﻳﻨﻪ است.

ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان

اشخاصی که قصد دارند به ثبت شرکت در عمان بپردازند می توانند در مناطق آزاد عمان نیز شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانند باید بدانید که فرد متقاضی ثبت شرکت در منطقه آزاد عمان می تواند مالکیت ۱۰۰% شرکت را برعهده گرفته همچنین فرد متقاضی ثبت شرکت در منطقه آزاد عمان باید بیزینس پلن قوی ارائه نماید تا بتواند شرکت خود را به ثبت برساند.

مزایای ثبت شركت در عمان

اتباع کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس GCC می توانند پس از ثبت شرکت در عمان به صورت صد در صد مالک آن باشند.
عمان شامل سه منطقه آزاد تجاری است همچنین به منظور ثبت شركت در عمان و چندین ناحیه صنعتی است كه به شرکت های خارجی حق مالکیت بخشیده و تا ۵۰ سال آن ها را از مالیات معاف می نماید ، به علاوه از لحاظ زیر ساختی مورد حمایت های ویژه ای قرار می گیرد.
شركت با مسئولیت محدود LLC كه در عمان به ثبت رسیده است از مواردی همانند مالیات تکلیفی ، سود سهام و اموال و مالیات بر ارزش افزوده معاف می باشند.
عمان مایل به تکرار موفقیت دبی است و به ادامه آزاد سازی و رشد ۷٪ برای آینده قابل پیش بینی پرداخته است.
مخارج دولتی نشان دهنده ۳۲٪ از کل تولید داخلی این كشور است.دریافت قراردادهای دولتی می تواند بسیار پر سود باشد.شرکت های خارجی مجری قراردادهای دولتی می تواند ۱۰۰٪ مالکیت خارجی داشته باشند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در عمان:

دارا بودن شریك عمانی با حداقل میزان سرمایه گذاری ۳۰ درصد
دارا بودن گواهی عدم سوءپیشینه از ایران ترجمه شده به عربی در دارالترجمه های رسمی ایران که این گواهی میبایست توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفارت عمان در تهران مورد تایید قرار گرفته باشد.
ارائه پرینت حساب بانكی شخصی حداقل ۶ ماهه با تایید بانك و تبدیل مبالغ به دلار با ترجمه عربی و تایید وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفارت عمان در تهران
دارا بودن شركتی كه از فعالیت آن حداقل ۳ سال در ایران گذشته باشد با تمام اوراق شركت وآخرین تغییرات آن به زبان عربی و تایید وزارت امور خارجه وسفارت عمان در تهران
پرینت ۶ ماهه گردش حساب شركت و اوراق تسویه حساب مالیاتی به زبان عربی كه مبالغ آن به دلار تبدیل شده باشد و ترجمه به زبان عربی با تایید وزارت امور خارجه و سفارت عمان در تهران
گواهی عدم سوءپیشینه شریك عمانی
اسكن گذرنامه به منظور دریافت تاییدیه از وزارت امن عمان
سپرده گذاری به میزان ۱۵۰هزار رالن عمانی به عنوان راس المال ثبت شركت جدید كه طبق قوانین عمان باید منبع انتقال آن از خارج از عمان باشد.

FreeZone مناطق ازاد عمان

عمان دارای سه منطقه آزاد تجاری صحار – صلاله و المزیونه میباشد . مزایای ثبت شرکت در مناطق ازاد * حق مالکیت 100 در صدی *50 سال مداوم معافیت مالیاتی*عوارض گمرکی 0 درصد *و استخدام حداقل عمانی را دارا میباشد.مناطق ازاد بیشتر برای شرکت های صادرات و واردات است که با ایجار کردن یک دفتر کار مشغول به کار میشوند.
و بیشتر قصد دارند یک پایگاه برای توزیع باشند. فعالیتهای مناطق ازاد عبارتند از واردات مواد اولیه*تولیدی*مونتاژ و بسته بندی*صادرات*ذخیره یا انبار کردن محصولات است

مزایا های ثبت شرکت در مناطق ازاد

-هيچ عوارض بر کالاهای وارداتی و صادراتي از منطقه آزاد اعمال نمي شود
-شرکت های منطقه آزاد به مدت ده سال نياز به پرداخت ماليات بر شرکت ها ندارد
-شرکت های منطقه ازاد میتواند حق مالکيت 100 در صد خارجی داشته باشند
-حداقل سرمايه مورد نياز برای کسب و کار منطقه آزاد وجود ندارد

منطقه آزاد صحار (FreeZone)

منطقه آزاد صحار هنوز هم در حال توسعه است وبه محض تكميل 4500 هکتار بر روي بندر صحارخواهد بود . اين بندرگاه مناسب براي صنايع زيرمي باشد
توليد فولاد ، تجارت و تدارکات، نفت و گاز، پتروشيمی، مواد معدنی و مصالح، سراميک، مواد غذايی، تدارکات غذايی و فرآوری مواد غذايی
– مجوز صادره می تواند * پراونه صنعتی* توليد نور و مونتاژ، و * تدارکات باشد
اين منطقه حق مالکيت100 درصد خارجی و 10 سال معافيت ازعمليات مالياتی ارايه مي نمايد. اگر شركت تعداد زيادي اتباع عماني د استخدام خود داشته باشد معافيات مالیاتی می تواند به طور نامحدود تمديد شود
انجام ثبت شركت و راه اندازی کسب و كار را كمتر از چهار هفته ميسر است ، ثبت شرکت صحارسرمایه گذاری ارزشمندی محسوب میشود

منطقه آزاد صلاله (FreeZone)

صلاله در سال 2005 افتتاح و در حال حاضر دست ساخت است. به محض اتمام چهار پروژه توسعه مساحت آن 19 کيلومترخواهد شد
اين منطقه آزاد در مجاورت پورت هاب صلاله در مسيرهای تجاری اصلی گينه است
اين منطقه آزاد بخصوص برای مواد شيميايی و پردازش مواد، ساخت و مونتاژ، و تدارکات و توزيع مناسب مي باشد
ارائه مجوز برای * تجارت عمومی * معاملات تخصصی محصولات تعريف شده* خدمات * صنعتی است

منطقه آزاد المزیونه(FreeZone)

تاسیس در سال 1999 میلادی ،حق مالکيت 100 درصد خارجی و معافيت 30 ساله از عمليات مالياتی را ارائه ميدهد. در صورتيكه شركت تعداد زيادي اتباع عماني در استخدام خود داشته باشد معافيات مالياتی می تواند به طور نامحدود تمديد شود
اين منطقه در 4 كيلومتري مرز یمن در جنوب غرب عمان واقع شده است ، و طول آن 450 هکتار است. مناسب صنايع شامل صنعت نور ، خريد و فروش تجاری و خدمات.
بر خلاف بقيه كشور عمان، که در آن 30 درصد از کارمندان بايد اتباع عمان باشند،یک شرکت در المزیونه باید 10 درصد نیروی محلی در استخدام داشته باشد و شهروندان یمن نیاز به اجازه کار

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در زمینه ثبت شرکت

1- مشاوره و ثبت شرکت با توجه به نوع فعالیت در مسقط و مناطق آزاد تجاری
2- ارایه اقامت در عمان برای سرمایه گذاران و خانواده
3- اخذ کارت بازرگانی عمان
4- مشاوره افتتاح حساب بین المللی در بانکهای عمان جهت انجام امور تجاری
5- معرفی کفیل معتبر در عمان
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت عمان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی عمان مهاجرتی ، سفارت عمان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی عمان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری عمان مهاجرتی ، ویزای کاری عمان مهاجرتی ، ویزای ازدواج عمان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مهاجرت به عمان از طریق ازدواج

مهاجرت به عمان از طریق ازدواج از جمله سوالاتی است که امروزه مورد سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به عمان است . باید توجه داشته باشید که در قوانین بین الملل خصوصی ازدواج یکی از طرق اخذ اقامت و تابعیت است ولکن قوانین مهاجرتی کشور ها متفاوت است ، لذا مهاجرت به عمان از طریق ازدواج نیز در کنار تحصیل در عمان ، کار در عمان ، سرمایه گذاری در عمان ، ثبت شرکت در عمان یکی از مهمترین طرق اخذ اقامت در عمان است .
در اینکه قوانین مهاجرتی عمان مخصوصاً مهاجرت به عمان از طریق ازدواج یک امر حقوقی است شکی نیست و باید در نظر داشته باشید که برای اخذ اطلاعات کامل و شفاف از قوانین داخلی باید به وکیل مهاجرتی متخصص مراجعه نمایید و به صورت دقیق در زمینه ی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج قوانین را بدانید ..
کشور های عربی تقریباً نظام حقوقی مشابهی دارند و یکی از آن شباهت ها این نظام های حقوقی سن بلوغ ازدواج است ، لذا در کشور عمان نیز سن بلوغ ازدواج اخیراً بالا رفته است . اکنون یکی از شرایط مهاجرت به عمان از طریق ازدواج این است که شخصی که تابعیت عمان را دارد باید بالای ۲۰ سال باشد .
بیشتر در کشور هایی از جمله عمان ازدواج به صورت کاملاً قبیله ای و قومی انجام می شود و هنوز این رسم و رسوم ها در بسیاری از شهر ها و قوم های عمان وجود دارد و مرسوم است ، ولکن در دنیای امروز قوانین سبب شده است تا رسم و رسومات قومی و قبیله ای قدیم تاثیر بسیاری در مقابل افرادی که قصد مهاجرت به عمان از طریق ازدواج را نداشته باشد .
در ابتدا باید متقاضی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج توافقات رسمی خود را با پدر خانواده انجام دهد . لذا معمولا این توافقات مادی از جمله جهیزیه و غیره بوده و تاثیر بسزایی ندارد ولی نکته حائز اهمیت اینجا است که اگر شخصی که تابعیت عمان را دارد زن است ، مردی کهه قصد مهاجرت به عمان از طریق ازدواج باید رضایت کامل پدر زن خود را اخذ نماید .
از دیگر مراحلی که نیاز است شخص متقاضی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج در نظر داشته باشد این است که باید در مراسم رسمی ازدواج خود دو نفر شاهد را داشته باشد تا بتواند به ازدواج خود رسمیت ببخشد .  شهادت دو نفر سبب می شود که اسناد رسمی این عمل حقوقی کامل شود . همانطور که می دانید در اسلام این امکان وجود دارد که هر مرد ۴ همسر داشته باشد و یکی از شروط داشتن زوجه های متعدد این است که مرد باید تساوی را بین زوجین خود رعایت نماید ، نکته حائز اهمیت اینجا است که باید شخص متقاضی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج و طرف مقابل زمان ازدواج مجرد باشند ، حال یا اینکه ازدواجی نداشتند و یا اینکه طلاق گرفته باشند و گواهی طلاق را داشته باشند و یا اینکه همسر وی فوت کرده باشد و گواهی فوت را داشته باشند .
شخص متقاضی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج باید ۶ ماه متداوم و یا ۸ ماه غیر متداوم در یک سال در کشور عمان حضور داشته باشد . یکی دیگر از شرایط اخذ اقامت در کشور عمان این است که شخص متقاضی باید ۱۸ ماه در سه سال اقامت در این کشور حضور داشته باشند . لذا در غیر این صورت برای تمدید اقامت یک ساله و یا سه ساله خود را از دست می دهد .
نکته حائز اهمیت اینجا است که شخص متقاضی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج اگر در زمان اقامت در این کشور مرتکب جرمی شود و آن جرم در کشور عمان هم جرم باشد از جمله سرقت و شخص مهاجر نیز در این کشور محکوم شود ، این تبعه از این کشور اخراج خواهد شد و دیگر تا دو سال نمی توانند تقاضای مهاجرت به عمان را دهند . یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که هر دو طرف باید حداقل ۱۴ روز قبل از مراسم ازدواج خود در کشور عمان حضور داشته باشند .
باید دقت داشته باشید افرادی که پس از ازدواج با یک شخصی که تابعیت کشور عمان را دارد اگر قصد جدا شدن را دارد باید در نزدیک ترین زمان ممکن کشور عمان را ترک نماید ولی این امکان پذیر است که افراد پس از جدایی یک اسپانسر دیگر داشته باشد تا بتواند با ازدواج با وی و یا از طرق مختلف مهاجرتی از قبیل کار یا تحصیل یا ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در این کشور اقامت داشته باشد . در نظر داشته باشید تمدید اقامت بعد از مهاجرت به عمان از طریق ازدواج از طرقی که ذکر کردیم در هر حالت امکان پذیر است .

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به عمان از طریق ازدواج

سند اصل گواهی تولد
مجرد بودن طرفین
تکمیل فرم های ازدواج
حضور حداقل ۱۴ روز قبل از مراسم ازدواج
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور عمان  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از راه های مهاجرت به عمان به مانند دیگر کشورها مهاجرت از طریق تولد می باشد. همانطور که می دانید یکی از روشهای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت در کشور عمان مهاجرت به عمان از طریق تولد می باشد.  ما    سعی داریم راه های مهاجرت به عمان از طریق تولد و همچنین دیگر طرق مهاجرتی به این کشور را برای شما تشریح نماییم . اگر قصد مهاجرت به عمان از طریق تولد را دارید و نمیدانید از کدام راه میتوانید اقدام نمایید پیشنهاد می شود با مشاورین برتر و زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس حاصل فرمایید.
عمان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس و در زمره کشورهای عرب مسلمان می باشد که به نسبت دیگر کشورهای عربی از قوانین کاملتری برخوردار است.
 تولد کودک در عمان
با توجه به سیستم های مهاجرتی حاکم بر تمامی کشورها که شامل سیستم خون و خاک می باشد، بر این اساس نوع مهاجرپذیر بودن یا نبودن یک کشور تعیین میگردد که در سیستم خاک تولد کودک از والدینش که ساکن در قلمرو حاکمیت کشور دیگری هستند به تبع تولد این کودک اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد به والدین کودک اعطا می شود و در سیستم های خون که اکثر کشورها قوانین مهاجرتی خود را برپایه این قانون قرار داده اند با تولد کودک هم تابعیت و اقامت دائم آن کشور به والدینش اعطا نمی شود، بر این اساس کشور عمان هم از قوانین سیستم خون تبعیت می کند.

تابعیت و اقامت دائم عمان در موارد ذیل از طریق تولد بدست خواهد آمد:

۱- تولد کودک حاصل از والدین عمانی در خاک این کشور
۲- کودک حاصل از والدین عمانی در خارج از قلمرو حاکمیت عمان
۳- تولد کودک حاصل از والدین نامعلوم یا بدون تابعیت در قلمرو حاکمیت عمان
۴- از طریق فرزند خواندگی
براساس ماده قوانین تابعیت و اقامت در عمان، هرگاه یکی از اتباع عمان  فردی را که تبعه خارجی و یا بدون تابعیت است به فرزند خواندگی بپذیرند در صورتی که کمتر از هیجده سال سن داشته باشد تابعیت و اقامت عمان به وی اعطا می گردد. هرگاه یکی از پدر یا مادر خوانده وی تبعه عمان باشد براساس توافق بین آن ها تابعیت کشور متبوعه به وی داده خواهد شد و چنانچه بین آن ها توافقی صورت نگیرد دادگاه در مورد تابعیت طفل تصمیم گیری خواهد کرد. و چنانچه فرزند خوانده به سن ۱۸ سالگی رسیده باشد رضایت وی نیز شرط خواهد بود. چنانچه طفلی توسط پدر یا مادری که مجرد است به فرزند خواندگی پذیرفته شود تابعیت وی به طفل اعطا خواهد شد.

براساس ماده قوانین تابعیت و اقامت در عمان مواردی که می تواند به تحصیل تابعیت و اقامت در عمان منجر شود عبارتند از:

۱-  هرگاه کودکی در عمان متولد گردد و در این کشور اقامت داشته باشد می تواند تابعیت و اقامت دائم این کشور را درخواست کند.دولت عمان پس از بررسی شرایط کودک و همچنین تعهد وی به قوانین و اصول حاکم در عمان به وی تابعیت یا اقامت دائم عمان را در صورت صلاحدید اعطا خواهد کرد.
۲- فردی که در عمان متولد نشده باشد ولی به مدت ۵سال در این کشور اقامت داشته باشد می تواند تابعیت این کشور را درخواست نماید. باید در نظر داشت این افراد در صورتی که از سوی دولت عمان اقامتشان تایید شده باشد و به قوانین این کشور متعهد باشند می توانند درخواست خود را به دولت عمان ارائه دهند که در صورت صلاحدید دولت عمان اجازه اقامت به این افراد اعطا خواهد شد.البته این مهم را باید در نظر گرفت کشور عمان نیز به مانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس جز کشورهای مهاجرپذیر نمی باشد و در بیشتر موارد با اعطا اقامت دائم به افراد خارجی مقابله می کند.

علاوه بر شرایط فوق باید دارای شرایط زیر نیز باشد:

۱- افرادی که به سن ۱۸سال رسیده باشند و در عمان متولد شده باشند و تمام طول زندگی خود را در این کشور به سر برده باشند می توانند بواسطه حضور مستمر خود و آشنایی کامل به زبان و قوانین و رسوم عمان درخواست خود را به دولت عمان ارائه دهند که در صورت صلاحدید این کشور اقامت و گاها تابعیت به این افراد اعطا خواهد شد.
۲- با آداب و رسوم کشور عمان آشنایی داشته باشد و متعهد به آداب و رسوم عمان باشد.
۳- هیچگونه سوسابقه کیفری نداشته باشد و طی مدت زندگی خود در عمان مرتکب جرمی نشده باشد.و همچنین دارای سوابق کیفری نبوده و در هیچ جای دنیا مرتکب جرم و جنایت مهمی نشده باشد.
۴-  تسلط فرد متقاضی به زبان عربی در برقراری ارتباط با مردم این کشور حائز اهمیت بوده و دولت این کشور نیز به مانند دیگر کشورهای تازی به زبان عربی تعصب خاصی دارد و تسلط فرد متقاضی بر این زبان می تواند به وی در فرایند اخذ اقامت این کشور کمک کند.
چنانچه تابعیت و اقامت در عمان به شخصی اعطا گردد به زن و فرزندان زیر ۱۸ سال وی نیز سرایت خواهد نمود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در عمان ، افتتاح حساب بانکی در عمان ، اقامت و پاسپورت عمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای عمان ، رفع دیپورتی اقامت عمان ،قبول وکالت در عمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در عمان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور ترکیه همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در عمان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.
  عمان از نظر نظام آموزشی پیشرفت های بسیاری داشته و مدارس و دانشگاه های عمان برترین شرایط تحصیلی را با به روز ترین امکانات آموزشی و رفاهی در اختیار دانشجویان قرار می دهد. با وجود هزینه های بالای زندگی و تحصیل در عمان اما به دلیل امنیت اجتماعی و کیفیت آموزشی بسیار بالا همه ساله افراد بسیاری از سراسر جهان متقاضی مهاجرت و تحصیل در عمان می باشند.
تحصیل در عمان با کیفیتی بسیار بالا ارائه می شود و بیشترین تاکید بر روی دروس علوم، ریاضیات و استفاده از کامپیوتر می باشد.
 آموزش عالی در عمان به دو صورت تحصیلات دانشگاهی و آموزش فنی و حرفه ای ارائه می شود.
 در ارزیابی که توسط دولت عمان انجام شده به دلیل کمبود نیروی کار متخصص، به تحصیلات فنی و حرفه ای تاکید بیشتری می شود.
اغلب دانشگاه های عمان با دانشگاه های معتبر در اروپا، استرالیا و آمریکا ارتباطی مستقیم دارند به همین دلیل اغلب دروس در دانشگاه های عمان برای رفاه حال دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی ارائه می شد از این رو داشتن مدرک زبان انگلیسی برای متقاضیان تحصیل در عمان الزامی می باشد.
تحصیل در عمان به دانشجویان امکان زندگی در دیک فرهنگ اصیل عربی را می دهد.
 عمان با داشتن چندین دانشگاه معتبر و پیشرفته و ارائه طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی این امکان را به دانشجویان می دهد که در رشته مورد علاقه خود در یکی از دانشگاه های معتبر عمان ادامه تحصیل بدهند.
دانشجویانی که از دانشگاه های عمان فارغ التحصیل می شوند به راحتی پس از فارغ التحصیلی می توانند در عمان یا در یکی از کشورهای عربی مشغول کار شوند.
 شرایط تحصیل در عمان و نحوه تحصیل در دانشگاه های این کشور
  برای تحصیلات دانشگاهی در عمان، نیاز به دیپلم دبیرستان دارید.
و بعد از کسب دیپلم می توانید از یکی از دانشگاه های عمان پذیرش بگیرید و تحصیلات خود را در مقطع لیسانس ادامه دهید.
تحصیل در دانشگاه های عمان، در بسیاری از رشته های هنری، مهندسی، علوم پزشکی، اقتصاد و … امکان پذیر است.
متقاضی می تواند از یکی از دانشگاه های عمان برای تحصیل در رشته مد نظر خود، پذیرش بگیرد.
لازم به ذکر است، در صورتی که متقاضی در رشته های علوم پزشکی در عمان هستید، حتما لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در عمان را تهیه کنید و بر اساس این لیست، دانشگاه مقصد خود را انتخاب نمایید.

  ‌تحصیلات‌ پیش‌ دانشگاهی‌

دانش‌آموزان‌ در این‌ کشور از6 سالگی‌ وارد دوره‌ ابتدایی‌ می‌شوند. در مراحل‌ مختلف‌ (اکثراً‌ 6 سال‌ ابتدایی‌ و 6 سال متوسطه و دبیرستان ) به مدت 12 سال تحصیل نموده و بعد از دریافت مدرک دیپلم دبیرستان آماده ورود به دانشگاه می گردند.

 ‌تحصیلات‌ دانشگاهی‌

دانشگاه‌ها در کشورهای‌ حوزه‌ خلیج‌ فارس، بیشتر دولتی‌ هستند. عمان‌ با دانشگاه‌ سلطان‌ قابوس که دولتی می باشد سعی نموده در سیر نیاز های جامعه دارای دانشگاه باشند که البته کمی و کیفی احتیاج به کار بیشتری دارند . تحصیل در دانشگاه های فوق ، عموما در سطح بکالوریوس / Bachelor است‌ که‌ به‌ مدت‌ 4 تا 5 سال به طول می انجامد . در مواردی دوره ماجیستر / Master را به‌ مدت‌ دو سال‌ ارایه‌ می‌دهند.

‌دوره‌ تحصیلی‌

1 . دوره دبلوم 2 سال تحصیل است که در بعضی از کشورهای عربی ارایه می شود. شرط ورود به این دوره ها داشتن دیپلم دبیرستان و یا هنرستان های حرفه ای است . دانشجو به نمرات عالی برای ورود به این دوره ها نیاز ندارد. اکثر این دوره ها در دانش سراها و دانشکده ها برگزار می شود.
2 . دوره بکالوریوس/ Bachelor  با گذراندن چهار سال تحصیل برای رشته های علوم پایه ،4 تا 5 سال برای رشته فنی – مهندسی و 6 سال برای رشته های پزشکی تکمیل می شود و به پایان می رسد.
3 . دوره‌ ماجیستر/Master  به ‌ 2 تا 3 سال تحصیل نیاز دارد و شامل یک سال درس و یک سال پژوهش و نگارش پایان نامه است. برای ورود به این دوره دانشجو باید دارای حداقل معدل “جید”(خوب) از دوره بکالوریوس باشد.
4 . دوره‌ دکتوراه/ Ph.D.  به‌ 3 تا 5 سال تحصیل نیاز دارد . شرط ورود به این دوره داشتن مدرک ماجیستر با معدل بالا است. دانشجو موظف به ارایه پایان نامه تحصیلی می باشد . دفاع موفقیت آمیز از پایان‌ نامه‌ شرط‌ اعطای‌ مدرک‌ دکتراست.

نحوه‌ ارزشیابی‌ مدارک‌ تحصیلی‌

1 . شهادة الدبلوم‌ با 2 سال تحصیل و یا تحصیلات نیمه تمام دوره های کارشناسی در صورتی که حداقل 2 سال سپری شده باشد ، به شرط داشتن دیپلم دبیرستان ،  “کاردانی” ارزشیابی می شود.
2 . درجة ‌البکالوریوس‌ / درجة‌ الاجازة/ Bachelor صادره از دانشگاه‌های‌ گروه‌ 1 و 2 به شرط داشتن دیپلم دبیرستان “کارشناسی” ارزشیابی می شود.
3 . درجة ‌الماجیستر/ Master فقط‌ از دانشگاه‌های‌ گروه‌ 1 و تعدادی از دانشگاه های گروه 2 با شرط داشتن درجه البکالوریوس و یا کارشناسی ، “کارشناسی ارشد” ارزشیابی می شود.
4 . درجة الدکتوراه / Ph.D.  فقط از دانشگاه‌های‌ گروه‌ 1 به شرط داشتن درجه الما جیستر و یا کارشناسی ارشد، “دکترا” ارزشیابی‌ می‌شود.
5 . هیچیک از مدارک دانشگاهی که از دانشگاه های غیر گروه یک و گروه دو اخذ گردد ، ارزشیابی نمی شود.

تحصیل در عمان در مقطع لیسانس

تحصیل در عمان در مقطع لیسانس مستلزم داشتن مدرک دیپلم دبیرستان می باشد. دانشگاه ها و کالج های عمان ارائه دهنده طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی در مقطه لیسانس می باشند. از جمله رشته های قابل ارائه در مقطع لیسانس دانشگاه های عمان عبارتند از: هنر، اقتصاد، علوم اجتماعی، آموزش و پرورش، حقوق، مهندسی، علوم و پزشکی. تحصیل در عمان در مقطع لیسانس عموما 5 سال به صورت تمام وقت در دانشگاه های دولتی به طول می انجامد اما تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های خصوصی بین المللی برنامه های تحصیلی انعطاف پذیرتری نسبت به دانشگاه های دولتی در اختیار دانشجویان قرار می دهند به این صورت که تحصیل در دانشگاه های خصوصی عمان به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا حتی مطالعه از راه دور امکانپذیر می باشد. دانشجویان پس از اتمام مقطع لیسانس می توانند وارد بازار کار شده و یا به تحصیلات عالی خود در مقاطع بالاتر ادامه دهند.

تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان مشغول تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس تخصص کافی را در رشته خود فرا می گیرند. تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس حدود 3 سال به طول می انجامد که در اغلب رشته ها 1 سال آن به عنوان کار آموزی می باشد.

تحصیل در عمان در مقطع دکترا

مقطع دکترا با توجه به رشته تحصیلی و پشتکار دانشجویان حدود 3 تا 4 سال به طول می انجامد. مقطع دکترا با توجه به رشته تحصیلی و پشتکار دانشجویان حدود 3 تا 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در عمان در مقطع دکترا برای دانشجویان یک فرصت استثنایی برای رشد فکری و فرهنگی می باشد. مقطع دکترا در عمان شامل درس و پژوهش می شود و در برخی واقع نیز شامل سمینار های علمی نیز می شود. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در مقطع دکترا قادرند تحقیقاتی مستقل و با کیفیت انجام داده و به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

دانشگاه سلطان قابوس ( تحصیلی عمان)

دانشجویان بین المللی که در دانشگاه های عمان مشغول تحصیل هستند می توانند با توجه به شرایط خود درخواست کمک هزینه تحصیلی بدهند. درخواست بورسیه تحصیلی عمان با توجه به سابقه تحصیلی هر دانشجو بررسی شده و در صورت تایید کمک هزینه های تحصیلی از سوی دانشگاه به دانشجو پرداخت می شود. مدارکی که دانشجویان می بایست جهت درخواست بورسیه تحصیلی ارائه دهند عبارتند از: ارائه مدارک تحصیلی، کپی پاسپورت و تاریخچه مختصری از زندگی خود.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی دندانپزشکی  ( برنامه ODC) در کشور عمان

 ODC یک برنامه تحصیلی دوره کارشناسی تحصیل دندانپزشکی در عمان با استانداردهای بالا است که شامل یک دوره پنج ساله BDS دانشگاهی می باشد، این دوره شامل یک سال پیش دندانپزشکی پایه است و در ادامه آن رویکردهای نوین آموزش بین المللی دندانپزشکی به دانشجویان ارائه می شود تا بتوانند تبدیل به جراحان دندانپزشکی شوند که قادر به شروع کار مستقل خود به صورت بی خطر در مقایسه با همتایان بین المللی خود شوند.
فلسفه ODC برای برنامه BDS خود، بر اعتقاد به داشتن یک محیط یادگیری دانشجویی مبتنی بر شایستگی متمرکز است که در صورت لزوم، نیازهای کشور عمان را نیز پاسخ گو است.

شرایط تحصیل دندانپزشکی در کشور عمان

برنامه درسی در ODC مطابق با استانداردهای علمی و حرفه ای اروپایی و بریتانیا طراحی شده است و استاندارد های حرفه ای که توسط سازمان دانشگاهی مشخص شده است، مطابق با شورای عمومی دندانپزشکی بریتانیا و انجمن آموزش دندانپزشکی اروپا می باشد. این رویکرد و ساختار برنامه BDS توسط هیئت مدیره مشورتی بین المللی کالج و سازمان آکادمیک تایید شده است.
از آنجا که محیط آموزشی در ODC انگلیسی است، سال تحصیلی پیش دتدانپزشکی برای دانش آموزانی که مدرسه را تمام کرده اند، با برنامه های تحصیلی پایه ای قوی جهت آماده سازی آن ها از نظر علمی برنامه BDS، طراحی شده است. در نتیجه برای کسانی که به این دوره نیاز دارند، تا 750 ساعت در ارتباط با آموزش و یادگیری مهارتهای زبان انگلیسی، به ویژه در زمینه های درک، صحبت و نوشتن با استفاده از معلمان انگلیسی با تجربه، اختصاص یافته است. علاوه بر این دانش آموزان همچنین کاربرد های فناوری اطلاعات و ارتباطات، ریاضیات و مهارت های یادگیری را نیز فرا می گیرند.
مدرک پیشین: متقاضیانی که دارای مدارک بین المللی تکمیل دوره دبیرستان به زبان انگلیسی هستند (به شرایط پذیرش و ورود مراجعه کنید) و کسانی که می توانند مدارک مهارت های زبان انگلیسی مانند حداقل نمره 6 را برای IELTS  ارائه دهند از شرکت در دوره پیش دتدانپزشکی معاف هستند.
انتقال دانش آموزان: بعضی اوقات دانشجویان موسسات دیگر، با توجه به چالش ها و گذراندن دوره های معاینات حرفه ای مربوط به ODC، ممکن است برای انتقال به ODC واجد شرایط در نظر گرفته شوند.
قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی دندانپزشکی  ( برنامه ODC) در کشور عمان

تحصیل دندانپزشکی در عمان BDS I

در BDS I دانش آموزان در مورد موضوعات علوم پزشکی اولیه، شامل ساختار و عملکرد انسانی، بیوشیمی، آناتومی عمومی و بافت شناسی و فیزیولوژی، با آموزش و یادگیری دقیق آناتومی سر و گردن، جنین شناسی و ژنتیک، می آموزند. دانش آموزان در BDS I همچنین در مورد آمار زیستی و مقدمه ای بر زیست شناسی دهان و دندان می آموزند و برخی مهارت های انگلیسی تقویت شده و مهارت های یادگیری را برای تکمیل مطالعات تحصیلی یاد می گیرند.

تحصیل دندانپزشکی در عمان BDS II

سال دوم پیش دندانپزشکی توسط درس های، علوم زیست شناسی دهان و دندان، علوم زیستی دندانپزشکی و دندانپزشکی پیش بالینی به همراه پاتولوژی و میکروبیولوژی عمومی، فارماکولوژی و درمان شناسی و همچنین اصول علوم رفتاری و رادیولوژی مقدماتی پوشش داده شده است. در دندانپزشکی پیش بالینی تأکید بر دریافت و توسعه مهارتهای بالینی دندانپزشکی با استفاده از شبیه سازهای بیمار در آزمایشگاه بالینی می باشد که این آموزش های توسط یادگیری مهارت های نظری حمایت می شود.
این دروس پیش بالینی منجر به درک پیشرونده از علل و مکانیزم، ویژگی های بالینی، تشخیص و مدیریت بیماری های دهان و دندان و همچنین اثرات بیماری های سیستمیک بر بافت دهان و دندان همراه با اهمیت ارتقاء سلامتی دهان و پیشگیری از بیماری های دهان می شود.
تکمیل موفقیت آمیز جنبه های پیش بالینی برنامه دانشگاهی BDS برای ایجاد یک انتقال هموار و نسبتا یکپارچه در آماده سازی دانشجو برای ورود به بخش بالینی برنامه BDS طراحی شده است. همچنین شما میتوانید برای ویزای کار عمان نیز اقدام کنید.

تحصیل دندانپزشکی در عمان BDS III

دندانپزشکی بالینی در BDS III زمانی است که دانشجویان ابتدا مسئولیت مستقیم مراقبت از بیماران تحت نظارت دقیق را بر عهده می گیرند و یاد می گیرند که چگونه یک طیف وسیع از مراقبت های دندانپزشکی و تئوری را بر عمل بالینی اعمال کنند. گذار به دوره مراقبت از بیمار با معرفی دوره دندانپزشکی بالینی در دوره BDS III شروع می شود که در آن روند مربوط به بهداشت و ایمنی، ملاحظات اخلاقی، مهارت های ارتباطی، همراه با دستیابی به چندین مهارت بالینی اصلی مورد نظر می باشد. دانش آموزان در BDS III همچنین به برگزاری یک دوره پشتیبانی زندگی پایه، نیاز دارند.
دانشجویان در دوره BDS III در مورد آسیب شناسی دهان و میکروب شناسی و همچنین بیماری های انسانی مربوط به دندانپزشکی و کاربرد آمار زیست شناسی به منظور یادگیری در زمینه مطالعات بالینی ،مطالعه می کنند.

تحصیل دندانپزشکی در عمان V BDS و IV

تاکید اصلی در دو سال پایانی برنامه BDS بر روی دندانپزشکی بالینی، از جمله بهداشت عمومی دندانپزشکی، بر اساس یک رویکرد جامع برای مراقبت از دهان و دندان بزرگسالان و کودکان است. دانشجویان به تدریج از اهمیت ارتقاء سلامت، پیشگیری و همچنین به دست آوردن مهارت های تشخیصی برای برنامه ریزی مراقبت های درمانی که به عنوان بخشی از مراقبت های بالینی بیماران مورد نیاز است، آگاه می شوند. آنها همچنین از روش های درمان پزشکی و فیزیکی بیماران آگاهی به دست می آورند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی عمان

دو قطعه عکس 4×6
کپی و اصل شناسنامه
پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
گواهی سلامت پزشکی
معرفی یک حساب بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی

  مشاوره در آموزش پیش دبستانی، آموزش  ابتدایی ، آموزش متوسطه

آموزش پیش دبستانی برای کودکان کمتر از ۱۰ سال و کسانی که تحصیل در عمان ارانتخاب کرده اند توسط بخش خصوصی و برخی از سازمان های دولتی ارائه می شود. نظارت بر این نهادها عهده وزارت آموزش و پرورش و وزارت کار و امور اجتماعی است. ثبت نام در مهد کودک ها بسیار محدود و تنها ۱٪ برآورد می شود. کودکستان عمدتاً در شهرهای بزرگ در دسترس است و میزان ثبت نام ۱۵٪ برآورد می شود.
ساعات حضور معمولاً از ۸ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر است و معلم در سازماندهی این دوره بین یادگیری دروس و فعالیت های هنری و مناسب در اوقات فراغت اختیار تام دارد.
وزارت آموزش و پرورش در صدد تدوین برنامه درسی پیشرفته بر اساس خود آموزی و محیط زیست، میراث فرهنگی و تمدن عمان برای سطح مهد کودک است.

آموزش ابتدایی

 وزارت آموزش و پرورش شروع به توسعه یک برنامه آموزش ابتدایی نمود تا آن را به تدریج جایگزین سه سطح نظام آموزش عمومی کند. هدف از این اصلاحات ایجاد یک سیستم آموزشی یکپارچه برای ده سال اول تحصیل در مدرسه بود. آموزش ابتدایی در دو دوره سازماندهی شده است: دوره اول شامل مقطع اول تا چهارم و دوره دوم شامل مقطع پنجم تا دهم می شود. پس از این دو دوره مدت دو سال آموزش متوسطه وجود دارد.

آموزش متوسطه

مقطع متوسطه برای افراد متقاضی تحصیل در عمان به مدت سه سال است و هر زمان امکان فارغ التحصیل وجود دارد.
عمان تعدادی مدارس دستور زبان با شهرت بین المللی دارد که بیشتر آنها موسسات آموزشی خصوصی در زمینه زبان های کلاسیک لاتین و یونانی و مطالعات ادبیات باستانی سانسکریت، عبری و عربی هستند. از جمله این مدارس عبارتند از مدرسه آل صحوه، مدرسه بین المللی آمریکایی مسقط، مدرسه پاکستانی مسقط، مدرسه پاکستانی صلاله، مدرسه هندی مسقط، آکادمی بریتانیایی آمریکایی، مدرسه انگلیسی مسقط، مدرسه هندی آل گوبرا و مدرسه سلطان.
 اگر قصد مهاجرت به عمان برای تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارید، توصیه می کنیم قبل از اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های عمان، با مشاوران مهاجرت تحصیلی در مورد شرایط تحصیل در عمان مشورت نمایید و با چشمانی باز عمان را به عنوان کشور مقصد انتخاب کنید.
مشاوران موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در خدمت شما هستند تا در مورد شرایط تحصیل در عمان اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار داده و به سؤالات شما در مورد شرایط تحصیل در عمان ، نحوه پذیرش گرفتن از دانشگاه های عمان، مدارک لازم برای کسب پذیرش، زمان ارسال مدارک، هزینه تحصیل و زندگی در عمان و …  پاسخ دقیق و کاملی بدهند.

رتبه بندی دانشگاه های برتر عمان

۱ – دانشگاه سلطان قابوس – شهر مسقط
۲ – کالج خاور میانه – شهر مسقط
۳ – دانشگاه آلمانی فناوری در عمان – شهر العطیبه
۴ – دانشگاه نزوی – شهر نزوی
۵ – کالج خلیج – شهر الخویر
۶ – کالج عالی تکنولوژی – شهر مسقط
۷ – دانشگاه صحار – شهر صحار
۸ – کالج مهندسی کالدونین – شهر سیب
۹ – کالج معجن – شهر رئوی
۱۰ – کالج فناوری شناص – شهر شناص
۱۱ – کالج پزشکی عمان – شهر مسقط
۱۲ – ظفار دانشگاه – شهر صلاله
۱۳ – کالج فناوری المسنه – شهر المولده
۱۴ – کالج مسقط – شهر مسقط
۱۵ – کالج علوم کاربردی – شهر سور
۱۶ – کالج علوم کاربردی – شهر صحار
۱۷ – کالج علوم کاربردی، نزوی
۱۸ – دانشکده بانکداری و مطالعات مالی – شهر رئوی
۱۹ – کالج دانشگاه البورامی – شهر البورامی
۲۰ – کالج علوم کاربردی ولیات – شهر روسیل
۲۱ – کالج مدرن بازرگانی و علوم – شهر الخویر
۲۲ – کالج فناوری نزوی – شهر نزوی
۲۳ – کالج دانشگاه سور – شهر سور
۲۴ – کالج مدیریت و فن آوری عمان – شهر برکا
۲۵ – دانشگاه بورامی – شهر البورامی
۲۶ –  کالج بیان – شهر مسقط
۲۷ – کالج دریانوردی بین المللی عمان – شهر صحار
۲۸ –  کالج دانشگاه مازون – شهر سیب
۲۹ –  کالج فناوری ایبرا – شهر ایبرا
۳۰ –  کالج فناوری ایبری – شهر ایبری
۳۱ – کالج فناوری صلاله – شهر صلاله
۳۲ – دانشگاه الشرقیه – شهر ایبرا
۳۳ – دانشگاه الزهرا (س) ویژه زنان – شهر مسقط
۳۴ – کالج گردشگری عمان – شهر سیب
۳۵ – کالج علمی طراحی – شهر موترح
۳۶ – کالج علوم کاربردی – شهر ایبری
۳۷ – کالج علوم کاربردی – شهر صلاله
۳۸ – دانشکده علوم شریعت – شهر رئوی
۳۹ – کالج دندانپزشکی عمان – شهر مسقط
۴۰ – کالج علوم کاربردی – شهر الرستاق
۴۱ – کالج جهانی فنی و مهندسی – شهر رئوی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور عمان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت عمان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی عمان وکیل تخصصی ، سفارت عمان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی عمان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری عمان وکیل تخصصی ، ویزای کاری عمان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج عمان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور عمان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  عمان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور   عمان.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور عمان و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از عمان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور عمان .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور عمان برای ایرانیان .

پذیرفتن و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور عمان ( شهرهای  مستقط ، مطرح ، نزوی ، سیب و نیز منطقه آزاد ﻟﻤﺰﻳﻮﻧﻪ ، منطقه آزاد صحار ، منطقه آزاد صلاله)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور عمان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور عمان .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور عمان .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور عمان.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور عمان.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و عمان.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور  عمان  ما شامل موارد زیر می شود:

1-  افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور عمان
2- اخذ گواهی بانکی در کشور عمان.
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت عمانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور عمان.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور عمان.
5- اخذ بیمه سلامت  کشور  عمان
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده عمانی در کلیه مناطق کشور عمان
7-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور عمان برای اشخاص حقیقی و حقوقی.
8- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور عمان.
9-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور عمان.
10- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت درکشور   عمان توسط سرمایه گذار
11- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کشور  عمان .
12- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور امارات به اشخاص حقیقی و حقوقی در کشور عمان .
13- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور عمان .
14-  تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور عمان .
15- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور عمان .
16- – پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور عمان .
17- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور عمان.
18- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور عمان.
19- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور عمان.
20- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور عمان.
21- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور عمان.
22- همراهی متقاضی  توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه و آزمایش خون در کشور عمان .
24- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ،اجاره و خرید اتومبیل در کشور عمان.
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.