دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت سوئیس ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سوئیس” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت سوئیس ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سوئیس” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئیس” شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در سوئیس” شینگن ” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر سوئیس” شینگن ” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در سوئیس” شینگن ” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در سوئیس” شینگن ” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در سوئیس” شینگن ” * مشاور رفع ریجکتی ویزای سوئیس” شینگن ” * مشاور رفع دیپورتی از کشور سوئیس” شینگن ” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور سوئیس” شینگن ” توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت سوئیس ، اخذ ویزای توریستی سوئیس ، وقت سفارت سوئیس ، اخذ ویزای تحصیلی سوئیس ، اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئیس ، اخذ ویزای کاری سوئیس ، اخذ ویزای ازدواج سوئیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور سوئیس  از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور سوئیس

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئیس از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور سوئیس

پایتخت : برن
 زبان : آلمانی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، رومانش
نوع حکومت : فدرال
مساحت : 41/285 کیلومتر مربع
جمعیت : 7/591/400 نفر
واحد پول : فرانک سوئیس
 دین : مسیحی
همسایگان : آلمان ، لیختن اشتاین ، ایتالیا ، فرانسه

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا، شینگن ”  از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور سوئیس را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در سوئیس ، افتتاح حساب بانکی در سوئیس ، اقامت و پاسپورت سوئیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئیس ، رفع دیپورتی اقامت سوئیس ،قبول وکالت در سوئیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ) کشور سوئیس توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور سوئیس  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.

ویزای ورود به خاک کشور سوئیس به چهار دسته تقسیم می‌شود؛

ویزای نوع A / ترانزیت: این نوع از ویزا در مبادی ورودی (فرودگاه) برای شخص متقاضی صادر می‌شود. با این نوع ویزا مسافر حق خروج از فرودگاه را نداشته و فقط می‌تواند پرواز خود را در یکی از فرودگاه‌های شینگن تعویض و راهی کشوری دیگر در خارج از این منطقه شود.
ویزای نوع B / ویزای عبور: با این نوع ویزا مسافر اجازه خروج از فرودگاه را داشته و می‌تواند از شینگن به عنوان منطقه عبور استفاده کند. به عبارت دیگر، مسافر می‌تواند از طریق زمینی خود را به کشوری خارج از منطقه شینگن سفر کند.
ویزای نوع C / ویزای شینگن: این ویزا از جمله ویزاهای کوتاه مدت است که دارای اعتبار ۹۰ روزه در طول شش ماه است و از آن می‌توان برای ملاقات بستگان، ماموریت‌های کاری یا سفرهای درمانی استفاده کرد. این ویزا متداول‌ترین نوع ویزا در میان گردشگران ایرانی است.
ویزای نوع D / ویزای ملی: این نوع ویزا مختص افرادی است که قصد اقامت بیش از ۹۰ روز در سوئیس دارند و از جانب اداره مرکزی کانتون صادر می‌شود. اغلب تجار و بازرگانان از این نوع ویزا استفاده می‌کنند و از طریق آن می‌توانند در طول سال بارها به منطقه شینگن ورود و خروج نمایند.
نکته قابل توجه اینکه وجه مذکور باید به هنگام ارائه درخواست ویزا پرداخت شده و قابل عودت نخواهد بود؛ مگر در شرایطی که ویزای درخواستی معاف از پرداخت هزینه باشد. برای مثال، ارائه درخواست در خاک کشورهای اتحادیه اروپا یا معافیت به دلیل شرایط سنی.
مدارک لازم برای ویزای توریستی سوئیس
تکمیل فرم درخواست
 گذرنامه دارای اعتبار (اعتبار گذرنامه باید حداقل ۳ ماه بیشتر از تاریخ درخواست ویزا باشد)
کارت ملی و شناسنامه
دو قطعه عکس رنگی ۴x۶ رنگی با پس زمینه سفید
در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده‌اید کپی از آن‌ها و مهرهای ورود و خروج .
نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی (برای کارمندان و کارگران) .
پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی (برای صاحبان مشاغل) .
گواهی بازنشستگی (برای افراد بازنشسته) .
گواهی اشتغال به تحصیل (برای دانشجویان) .
بیمه مسافرتی
سند مالکیت (در صورت وجود)
رزرو هتل و بلیط هواپیما
دعوتنامه (این نامه باید از جانب بستگان یا کارفرمایی که خواستار حضور متقاضی است صادر شود).
مراحل اقدام برای دریافت ویزا
۱- دانلود و تکمیل فرم در خواست (تکمیل این فرم به دو صورت آنلاین و مراجعه حضوری به سفارت سوئیس امکان پذیر است).
۲- ارائه ترجمه کلیه مدارک به یکی از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی یا ایتالیایی به همراه اصل مدارک.
 ۳- تعیین وقت مصاحبه (مصاحبه فقط به صورت حضوری انجام می‌شود و برای تعیین وقت می‌توان به صورت تلغنی با سفارت تماس گرفت).
شرایط و نکته‌ها
فرآیند صدور ویزای شینگن حداقل ۱۰ روز کاری به طول می‌انجامد.
برای تعیین وقت مصاحبه بهتر است تا حداقل ۴۵ روز پیش از موعد خروج اقدام کنید.
کلیه متقاضیان بالای ۱۲ سال باید شخصا مدارک و درخواست خود را به سفارت ارائه کنند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت سوئیس ، دریافت ویزای توریستی سوئیس ، وقت سفارت سوئیس ، دریافت ویزای تحصیلی سوئیس ، دریافت ویزای سرمایه گذاری سوئیس ، دریافت ویزای کاری سوئیس ، دریافت ویزای ازدواج سوئیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

اقامت کشور سوئیس شاید آرزوی خیلی از افراد در سرتاسر دنیاست. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اقامت کشور سوئیس برای بسیاری اهمیت زیاد دارد. سوئیس کشور دوستدار جهان، کشور ثروتمند، با استانداردهای بسیار بالای زندگی، زیرساخت های طبقه جهانی، ایمنی، بی طرفی سیاسی، هدف سرمایه گذاری قرار گرفته است.سوئیس همواره یک کشور بسیار گران قیمت در جهان بوده است.

مزایا داشتن اقامت کشور سوئیس

1- سفر بدون ویزا در اروپا
2- حریم خصوصی و آزادی
3- ایده آل برای بازنشستگان و خانواده های ثروتمند
4- سرمایه گذاری یا خرید ملک املاک و مستغلات
5- انتخاب محل کانتون سوئیس

شرایط  سرمایه گذاری در کشور سوئیس

1- سرمایه‌گذاری در سوئیس به‌صورت ثبت و راه‌اندازی شرکت امکان‌پذیر است که در آغاز کار می‌بایست یک شرکت حقوقی را در این کشور به ثبت برسانید سپس می‌بایست یک فعالیت اقتصادی را نیز راه‌اندازی کنید به‌طوری‌که برای حداقل ۱۰ نفر شغل ایجاد نمایید. مبالغ سرمایه‌گذاری چندان موردتوجه نیست ولی توجه کنید که حقوق یک کارگر عادی در ماه دست‌کم ۳۵۰۰ فرانک است . همچنین پس از گذشت یک سال و در صورت فعالیت اقتصادی قابل‌قبول و میزان سودآوری خالص شرکت بالای ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک می‌توانید برای دریافت اقامت سالیانه سوئیس که به کارت اقامت B  معروف است،  اقدام نمایید. پس از گذشت ۵ سال از اقامت می‌توانید اقامت دائم که به کارت اقامت  C معروف است تبدیل کنید. دارندگان اقامت دائم  C  بعد از گذشت ۳ سال می‌توانید برای اخذ تابعیت سوئیس اقدام نمایند .
2- سوئیس یک کشور بسیار گران قیمت است و تنها برای مشتریانی با ارزش بالای خالص مناسب است. حداکثر ۱ میلیون دلار، قبل از درخواست برنامه اقامت کشور سوئیس از طریق کسب و کار یا مبلغ مجاز باید داشته باشند. اقوام غیر اتحادیه اروپا می توانند اجازه اقامت سوئیس را در دو مسیر دریافت کنند.

مالیات بر ارزش افزوده سوئیس

مالیات بر ارزش افزوده سوئیس برای افراد فوق العاده ثروتمند یا بازنشستگان مناسب است، در حالی که تشکیل شرکت سوئیس ایده آل برای سرمایه گذاران و شرکت هایی است که مایل به ایجاد یک شرکت سوئیسی می باشند و خود اشتغالی را به آنها می دهد. اجازه اقامت کشور سوئیس امکان دسترسی بدون ویزا به کل منطقه شنگن اروپا را فراهم می آورد.
ما هزینه ثابت “برنامه اقامت کشور سوئیس” را ارائه می دهیم، جایی که امکان پرداخت اقامت کشور سوئیس با پرداخت مبلغی مالیات بر ارزش افزوده سالانه که حداقل ۲۵۰،۰۰۰ فرانک سوئیس سالانه است. این مبلغ بسته به کانتون سوئیس به جز زوریخ متفاوت است. حتی این هزینه مالیات سالانه ممکن است تا ۱ میلیون CHF یا بیشتر بسته به کانتون و بدون در نظر گرفتن خانواده درآمد و دارایی های جهانی باشد. بر اساس مالیات بر کل مبلغ، نیازی به اعلام درآمد و دارایی های نیست.
قاعده کلی، مالیات بر کل مبلغ ۵ برابر درآمد اجاره سالانه یا هزینه های سالانه زندگی است که هرگز بالاتر از آن محاسبه می شود. به عنوان مثال می توان گفت که شما آپارتمان را برای ماهانه ۱۰۰۰۰ فرانک در ماه اجاره کرده اید و هزینه های کل زندگی شما به سالانه ۲۰۰ هزار فرانک است. اجاره ماهیانه ۱۰،۰۰۰ فرانک، سالانه مبلغ ۱۲۰۰۰۰ فرانک می شود. ۵ برابر با ۶۰۰۰۰۰ فرانک می شود. از آنجا که ۶۰۰۰۰۰ فرانک بالاتر از هزینه های سالانه زندگی است، بنابراین ۳۰٪ از مبلغ، مالیات قابل پرداخت مالیات یعنی ۱۸۰۰۰۰ در سال است.
بیشترین کانتونهای سوئیس برای این برنامه : آپنزلر “Appenzler”، برن “Bern”، ژنو “Geneva”، فریبورگ ” Fribourg” گرابودن ” Graubunden “، یورا ” Jura “، نیدوالن ” Nidwalden “، شوییز ” Schwyz “، سینت گالن ” St.Gallen “، فاود ” Vaud “، فالایس ” Valais “، لوسرن ” Lucerne “، اسلوترن ” Sloturn “، ابوالن ” Obwalden “، تورگا ” Thurgau “، تیسینو ” Ticino “، زوگ ” Zug “هستند.

مهاجرت تجاری سوئیس

اقوام غیر اتحادیه اروپا واجد شرایط می توانند برای اقامت سوئیس جهت شروع یک کسب و کار یا شرکت جدید در سوئیس با حداقل ۱ میلیون فرانک سوئیس و یا بیشتر اجازه اقدام دارند. معمولا برای گرفتن اجازه اقامت در سوئیس حدود ۳-۴ ماه طول می کشد. شهروندان خارجی که دارای اجازه اقامت سوئیس هستند مجاز به خرید املاک و مستغلات مانند آپارتمان یا خانه بدون نیاز به تایید قبلی در سوئیس می باشند.
مالیات بر درآمد دریافت شده توسط مقامات کانتون برن، ژنو، وود، واله حدود ۳۰-۳۵٪ (گران) است و شوییز، اٌبوالن، نیدوالن، زوگ حدود ۱۷٪ (هزینه های ارزان) هستند. کانت شوییز هیچ مالیات ارث و هدیه ای ندارد و بنابراین برای مشتریان بسیار جذاب است.
 با پرداخت این هزینه مالیاتی به کانون سوئیس، نیازی به اعلام درآمد و دارایی های جهان به مقامات سوئیس نیست. این مزیت عمده سوئیس در مقایسه با سایر کشورهای با مالیات بالا است. مالیات بر معافیت مالیاتی متوقف می شود.
تحت این پروژه، قیمت آپارتمان ها از ۴۰۰،۰۰۰ فرانک شروع می شود و ویلا های پنت هاوس حدود ۴ میلیون فرانک هزینه دارند.
همه شهروندان غیر ساکن خارج از کشور، با دریافت تصویب از مقامات، می توانند خانه تعطیلات در سوئیس را خریداری کنند. تأییدیه ها از مقامات بسیار دشوار است و هر نوع تاییدیه تحت محدودیت های مختلفی قرار می گیرد مانند اندازه قابل اجرا، مجاز به خرید با نام شخصی (توسط شرکت امکان ندارند)، و این باعث می شود که برنامه ریزی املاک حتی دشوار باشد. ما معمولا مشتریان ثروتمند را پیشنهاد می دهیم تا ۲ مسیر را انتخاب کنند:
برای اولین بار درخواست اقامت کشور سوئیس را درخواست کنید و سپس املاک و مستغلات را خریداری کنید. اجازه اقامت سوئیس را می توان از طریق مذاکره “پرداخت مالیات یکپارچه” با یک کانتون خاص سوئیس یا ایجاد یک کسب و کار در سوئیس و به عنوان مدیر شرکت شما شرایط برای اجازه اقامت را خواهید داشت. پس از دریافت مجوز اقامت، شما می توانید در هر مکان خرید ملک را خریداری کنید.
مستقیما یک املاک و مستغلات در املاک و مستغلات با شرایط خاص در سوئیس را خریداری کنید که اجازه می دهد که خارج از کشور آزادانه بدون هیچ گونه محدودیت یا اجازه اقامت، ملک صوفی را خریداری کند. این پروژه تنها پروژه بود، با توجه به معافیت بسیار خاصی تحت قانون سوئیس لکس کالر داشته، به این ترتیب اجازه می داد خارجیان آزادانه در این پروژه سرمایه گذاری کنند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور سوئیس “اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور سوئیس “اتحادیه اروپا ، شینگن “خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  سوئیس “اتحادیه اروپا ، شینگن “برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  سوئیس )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شینگن و کشور  سوئیس ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   سوئیس  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور سوئیس “اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی در کشور سوئیس

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3- قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله  به صورت دو ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
10- عدم انجام امور غیر قانونی و جنایی
11- تمکن مالی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سوئیس ، افتتاح حساب بانکی در سوئیس ، اقامت و پاسپورت سوئیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئیس ، رفع دیپورتی اقامت سوئیس ،قبول وکالت در سوئیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

سوئیس به دلیل شرایط مناسب تجاری و سیاسی متقاضیان بسیاری برای ثبت شرکت دارد. از مزایای دیگر سوئیس برای ثبت شرکت مالیات های پایین، عدم محدودیت تجارت و گمرک، چند زبانه بودن این کشور جهت برقراری راحت تر و بهتر با سایر کشورها و البته کیفیت بالای زندگی می باشد. متقاضیان ثبت شرکت در این کشور ابتدا میبایست یک شرکت حقیقی یا حقوقی در این کشور ثبت نمایند سپس با رونق کرفتن کار و سود آوری به متقاضیان ویزای 3 تا 5 ساله این کشور اعطا می شود و پس از گذشت این مدت زبان و کار آمد بودن شرکت افراد می توانند درخواست اخذ اقامت دائم این کشور را بدهند.
تشکیل شرکت در سوئیس شامل چندین اقدام اساسی و مهم است که حتما باید انجام شوند که عبارتند از : تهیه پیشنویس اساسنامه ، فرم خاص از اداره ثبت شرکت ، نمونه امضا و کپی پاسپورت ، و این بسیار مهم است که مطمئن شوید که تمام روش های مورد تشکیل شرکت در سوئیس باید از طریق یک دفتر اسناد رسمی انجام شود و راه اندازی یک حساب بانکی و استخدام حسابدار سوئیسی نیز بخشی از تشکیل شرکت در سوئیس است شرکت با مسئولیت محدود در سوئیس حداقل نیاز به دو سهام دار دارد و حداقل سرمایه برای ثبت این شرکت ۲۰۰۰۰ فرانک سوئیس است و مدیریت شرکت توسط مجمع عمومی سهام داران و یک یا چند مدیران اتنخاب میشوند که حتما باید یکی از آنها تابعیت سوئیس را داشته باشد و ساکن آن شهری باشد که شرکت در آن ثبت شده است . شرکت های سهامی نوع دیگر از شرکت ها در سوئیس هستند که نیاز به حداقل ۱۰۰۰۰۰ فرانک سوئیس لازم است تعداد اعضای آن باید با سه سهام دار ایجاد شود و مسئولیت اعضا به میزان آورده برای شرکت است و مدیریت شرکت توسط مجمع عمومی سهام داران و از اعضای هئیت مدیره انتخاب میشوند .

مزایای ثبت شرکت در سوئیس

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا نحوه ثبت شرکت در سوئیس

امروزه کشور سوئیس یکی از مقاصد پر طرفدار برای مهاجران تلقی میگردد و مردم از روش های مختلف مانند ویزای تحصیلی سوئیس و ویزای کاری سوئیس اقدام به اخذ اقامت این کشور مینمایند اما در این میان افرادی که قصد ایجاد کسب وکار و کار آفرینی در این کشور را دارند گزینه ثبت شرکت در سوئیس مناسبترین روش میباشد و میتوانند از طریق ثبت شرکت در سوئیس فعالیت تجاری خود را در این کشور رونق بخشند و از مزایای ثبت شرکت در سوئیس بهره مند گردند  . .
کشور سوئیس به دلیل امن بودن و تمیز بودن به عنوان یک کشور مهاجر پذیر شناخته شده است و همچنین به دلیل نرخ پایین مالیات های شرکتی در این کشور سرمایه گذاران بسیاری در صدد ثبت شرکت در سوئیس بر آمده اند .
افرادی که قصد ثبت شرکت در سوئیس را دارند بهتر است بدانند که دولت سوئیس یرای سرمایه گذاران خارجی امکانات مناسبی را فراهم کرده است و کمک هزینه هایی جهت تاسیس شرکت و هزینه های شرک به مدیران اعطا میکنند , در این میان یک نکته ای که بسیار مهم میباشد چند زبانه بودن مردم سوئیس میباشد که برای سرمایه گذاران خارجی امری مهم تلقی میشود و ببیشتر به همین خاطر است که سرمایه گذاران از سراسر دنیا برای ایجاد کسب و کار به این کشور فوق العاده زیبا می آیند .

انواع ثبت شرکت در سوئیس

1- ثبت شرکت در سوئیس با تعهدات محدود
2- ثبت شرکت در سوئیس به صورت سهامی خاص
3- ثبت شرکت در سوئیس یه صورت شعبه یا نمایندگی
در اولین گام باید نوع ساختار شرکتی خود را مشخص کنید که ما برای شما سه مدل از این ساختار شرکتی را شرح میدهیم که به عنوان رایج ترین نوع شرکت ها برای سرمایه گذاران خارجی میباشد .

ثبت شرکت در سوئیس با تعهدات محدود :

 این نوع ساختار برای کسب و کار های کوچک بسیار مناسب میباشد و اکثرا سرمایه گذاران خارجی از این روشاستفادهمیکنند , در این نوع ساختار شما باید میزان ۱۳۰۰۰یورو سرمایه اولیه داشته باشید , در این میان برای ثبت شرکت در سوئیس از این روش باید حداقل دو سهامدار وجود داشه باشد که یکی از آنها باید مقیم کشور سوئیس باشد که حق امضا داشته باشد , شما باید سرمایه اولیه را به صورت کامل در یکی از بانک های کشور سوئیس واریز نمایید .
ثبت شرکت در سوئیس به صورت سهامی خاص : این نوع ساختار مناسب برای شرکت های بسیار بزرگ میباشد که کلیه سهامی که در شرکت وجود دارد این امکان را دارد که فقط به نام یک نفر ثبت گردد , در این روش هم نیز باید شما یک نفر که مقیم کشور سوئیس میباشد را به عنوان یکی از مدیران معرفی نمایید که حق امضا نیز داشته باشد , حداقل میزان سرمایه اولیه در این نوع شرکت ها معادل ۶۲۰۰۰یورو میباشد که باید حداقل ۵۰درصد از این مبلغ به صورت نقدا پرداخت گردد. زمانی که در یکآگهی نام سهامداران ذکر میگردد اگر سهامداران تمایل به ذکر نام آنها نداشته باشند , نام آنها به عنوان سهامدار مشخص نخواهد شد ولی اگر تمایل به مشخص شدن نامشان داشته باشند نام تمام سهامداران در یک آگهی در روزنامه رسمی به همراه مدیران به چاپ خواهد رسید .

تاسیس شعبه در سوئیس :

در این نوع روش فردی که در کشورخود شرکتی ثبت نموده باشد میتواند با ارائه آخرین  ترازنامه مالی شرکت و همچنین اساسنامه شرکت اقدام به تاسیس شعبه در کشور سوئیس نماید , در این روش نیزنیازی به سرمایه اولیه نمیباشد اما باید مانند روش های قبلی یک نفر که مقیم کشور سوئیس میباشد به عنوان یکی از مدیران که حق امضا نیز دارد در این شعبع حضور داشته باشد . توجه داشته باشید که در شرکت شعبه اگر هر گونه قراردادی بسته شود , طرف اصلی قرارداد شرکت مادر میباشد و تمام امور  باید زیر نظر شرکت مادر اداره گردد .

مراحل ثبت شرکت در سوئیس

برای ثبت شرکت در سوئیس باید اول از همه ساختار شرکت را مشخص نمایید بعد از آن باید نامی مناسب که فعالیت تجاری شما را معرفی میکند انتخاب نمایید به خاطر داشته باشید که این نام نباید تکراری بوده باشد .
از آنجایی که مراحل ثبت شرکت در سوئیس کمی دشوار میباشد و پیچیدگی هایی را دارد به شما پیشنهاد میکنیم که حتما با افرادی که در زمینه ثبت شرکت در سوئیس تجربه درخشان دارند مشورت کرده و قرار دادی با آنها ببندید , موسسه ما با دارا بود وکلای با تجربه آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیزی که قصد ثبت شرکت در سوئیس را دارید میباشند .
وکلای برجسته ما با توجه به شرایط  و نوع فعالیت تجاری شما ساختار شرکتی مناسب را برایتان پیشنهاد میکند و کلیه امور حقوقی و ثبتی را شخصا انجام خواهند داد و با تشکیل پرونده و هماهنگی های لازم با وزارت خارجه و وزارت بازرگانی امور را به سرعت پیش خواهند برد , و شما را در تهیه طرح توجیهی اقتصادی یاری خواهند کرد و به صورتی بیزنس پلان را تهیه میکنند که تاییدیه را از دولت سوئیس برای شروع فعالیت تجاری اخذ نمایند .
بعد از انجام تمامی مراحل برای شما یک وقت سفارت تنظیم میگردد که در تاریخی که توسط سفارت مشخص شده است شما باید به صورت حضوری برای درخواست ویزای سوئیس به سفارت بروید , باید در تاریخ مشخص شده شما تمامی مدارکی که توسط وکلای ما به شما گفته میشود را به همراه ببرید فقط توجه داشته باشید که از تمام اسناد و مدارک باید از قبل کپی تهیه کرده باشید زیرا اصل مدارک و اسناد به شما بازخواهد گشت و تنها کپی مدارک در پرونده شما بایگانی میگردد .
بعد از مصاحبه و بررسی مدارک اگر مدارک شما نقصی نداشته باشد برایتان یک ویزای یک ساله صادر میگردد , اگر بخواهید خانواده خود را نیز از طریق ثبت شرکت در سوئیس به همراه ببرید باید مدارک آنان را نیز به سفارت تحویل دهید تا برای آنها نیز ویزای یک ساله صادر گردد .
شما در این یک سال باید فعالی تجاری خود را شروع کنید و یک گزارش مثبت از عملکرد فعالیت شرکت برای تمدید مدت ویزا ارائه دهید و بعد از گذشت سه سال میتوانید با پرداخت های به موقع مالیات شرکت , برای اقامت دائم سوئیس اقدام کنید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در سوئیس

1- طرح توجیهی اقتصادی ( بیزنس پلان)
2- مشخص نمودن نام شرکت
3- تکمیل نمودن فرم ثبت شرکت در سوئیس
4- اسکن از گذرنامه مدیر عامل
5- اسکن از گذرنامه سهامداران
6- سند مالکیت
7- پیرینت حساب بانکی
8- اساسنامه شرکت
9- مدرک تحصیلی معتبر
10- سابقه کار مرتبط
11- وکالتنامه ( در صورت داشتن که باید با امضای متقاضی باشد )
برای تنظیم اساسنامه شرکت شما باید اطلاعاتی کلی در آن قید نمایید مثلا باید نام شرکت , آدرس دقیق محل شرکت , نوع فعالیت شرکت , میزان مبالغ سرمایه اولیه و میزان سهام هر یک از سهامدارن به علاوه نام تمامی شرکا و آدرس دقیق هر کدام از آنها و تمامی اطلاعاتی که باید در اساسنامه ذکر شود .
افرادی که ثبت شرکت در سوئیس را انجام میدهند باید بدانند که استخدام در کشور سوئیس به چه صورت میباشد , باید خدمت این عزیزان عرض کنیم که با وجود آنکه کشور سوئیس جزء آن دسته از کشورهایی میباشد که نرخ بیکاری در آن پایین است اما برای استخدام نیروی کار متخصص و ماهر به مشکل برخورد نخواهید کرد .

افتتاح حساب بانکی در سوئیس

یکی از اولین مواردی که یک کارآفرین بعد از بازکردن شرکت در سوئیس باید انجام دهد ایجاد و افتتاح یک حساب بانکی در سوئیس است و این نقطه قوت اقتصاد سوئیس به حساب می آید که سیستم بانکی این کشور امن ترین سیستم بانکی دنیا به حساب می آید ودر حفظ حریم خصوصی مشتری به نوعی افسانه ایی عمل میکند .
سوئیس به راز داری بانکی مشهور است و به همین خاطر است که بسیاری از سرمایه گذاران این کشور را برای ذخیره سرمایه و اشیاء خود انتخاب میکنند با این حال بانک ها ی سوئیس  حریم خصوصی نامحدود ارائه نمی دهند و در موارد فعالیت های غیر قانونی و مواردی که سوء ظن به آنها می رود تمام اطلاعات فرد به مقامات امنیتی داده میشود با توجه به معاهدات مالیات مضاعف که توسط سوئیس و دیگر شرکای این کشور به امضاء رسیده است این امکان فراهم آماده است که تبادل اطلاعات بین این کشور ها صورت بگیرد ، حساب نمیتواند ناشناس باشد بانک ها باید هویت صاحب حساب برای آنها مشخص شود و همچنین شخص ذینفع حساب. کلیه معاملات این اشخاص با کد خاصی انجام میگیرد با این حال شاید چند جنبه ی منفی نیز داشته باشد این نوع حساب ها معمولا نیاز به سپرده اولیه ۱۰۰۰۰۰ دلاری دارند و هزینه نگهداری این حساب ها معمولا ۳۰۰ دلار است و هنگام افتتاح حساب حضور فیزیکی صاحب حساب لازم است
افتتاح حساب بانکی در سوئیس امکان پذیر شد .شما می توانید در کوتاهترین زمان حساب بانکی خودرا در سوئیس باز کنید این حسابها بدون مالیات می باشد.افتتاح حساب بانکی در سوئیس بسیارزمانبر و پیچیده می باشد . اگر شما به یک حساب بانکی معتبر در سوئیس احتیاج دارید باید مقدمات آن را فراهم سازید . بطور کلی شما باید یک آدرس حقیقی در اروپا داشته باشید که موسسه حقوقی و بین المللی یسنا می تواند این سرویس را برای شما فراهم سازد .
افتتاح حساب بانکی در سوئیس  به دو صورت امکان پذیر می باشد .
برای افتتاح حساب بانکی در سوئیس بصورت شخصی شما باید در سوئیس یک آدرس برای محل سکونت و ویزای معتبر به بانک ارائه دهید .
افتتاح حساب بانکی در سوئیس  برای شرکتها بمراتب آسانتر می باشد .
شما با ثبت شرکت در کل اروپا می توانید به یک شخصیت حقوقی تبدیل شوید و حساب بانکی خود را در یکی از بانکهای سوئیس افتتاح نمایید .

مزایای افتتاح حساب بانکی در سوئیس

1- بعنوان یک شرکت بین المللی می توانید از سراسر دنیا پول دریافت کنید یا حواله ارسال کنید
2- دارای کد
3- امکان درخواست ویزا کارت یا مستر کارت
4- اینترنت  بانک

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در سوئیس (شرکتی )

1- مدارک رسمی شرکت
2-آدرس حقیقی در شرکت (محل فعالیت شرکت )
3- اسکن پاسپورت مدیرعامل
4- ترجمه یک قبض از محل سکونت مدیر عامل

خدمات ما بری ثبت شرکت در سوئیس

1-مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در سوئیس
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در سوئیس توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در سوئیس ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در سوئیس
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور سوئیس
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در سوئیس
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سوئیس وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی سوئیس مهاجرتی ، سفارت سوئیس مهاجرتی ، ویزای تحصیلی سوئیس مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری سوئیس مهاجرتی ، ویزای کاری سوئیس مهاجرتی ، ویزای ازدواج سوئیس مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کاری و نیروی متخصص توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
همه برای کار در سوئیس نیاز به مجوز کار دارند. شرایطی که جهت دریافت مجوز کار در سوئیس، برای شهروندان کشورهای اتحادیه‌ی اروپا یا انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) (کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا به علاوه ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس) اعمال می‌شود، متفاوت است با شرایطی که برای شهروندان کشورهای جهان سوم (اتباع کشورهایی که در اتحادیه‌ی اروپا یا انجمن تجارت آزاد اروپا نیستند) اعمال می‌‌شود.

مجوز کار در سوئیس

با این حال، به‌دست آوردن مجوز کار در سوئیس به طور فزاینده‌ای سخت‌ و سخت‌تر می‌شود. در سال ۲۰۱۵، در برابر احساسات ضد مهاجرت، دولت سوئیس تعداد مجوزهای کار موجود را برای اتباع کشورهایی که در اتحادیه‌ی اروپا نیستند و برای مامورین اتحادیه‌ی اروپا و کشورهای انجمن تجارت آزاد اروپا کاهش داد.
سهمیه‌ی اتباع کشورهای خارج از اتحادیه‌ی اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا برای اجازه‌ی کار کوتاه مدت (مجوز L) و برای مجوز کار طولانی مدت (مجوز B) هر کدام ۱۰۰۰ تا کاهش داشتند، سهمیه‌ی مجوز کار کوتاه مدت برای مامورین اتحادیه‌ی اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا نیز به همین مقدار کاهش یافت.
همچنین پیش‌بینی می‌شود که مقامات، بسامد و تعداد بازرسی در محل کار را افزایش خواهند داد به این معنی که کارمندان خارجی باید یک پرونده در محل داشته باشند.
مقامات اداره‌ی مهاجرت نیز روال کار اقدام برای دریافت مجوز را سخت‌تر کرده‌اند، از جمله بررسی دقیق‌تر فرم‌های درخواست، ملزومات افزایش حقوق و قوانین ضمیمه‌ای سختگیرانه‌تر. این اقدامات اخذ مجوز کار را مشکل‌تر کرده‌است اما دریافت مجوز کار در سوئیس هنوز هم برای کسانی که که واجد شرایط هستند یا شغل‌شان در این کشور مورد نیاز است، غیرممکن نیست. سوئیس در واقع یکی از بالاترین نرخ‌های مهاجرت را در اروپا دارد (دو برابر آلمان) و حدود ۵/۱ جمعیت این کشور را خارجی‌ها تشکیل می‌دهند.
سهمیه‌ی سالانه تقسیم‌بندی شده است و به صورت سه ماهه منتشر می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که در اواسط هر دوره‌ی سه ماهه ظرفیت پر می‌شود، یعنی باقی درخواست‌ها به تعویق می‌افتند تا زمانی که سهمیه‌ی دوره‌ی بعدی منتشر شود. برای جلوگیری از عدم پذیرش به دلیل تعداد سهمیه، اتباع خارجی باید درخواست مجوز کارشان را از قبل تسلیم کنند.
اطلاعات موجود در اینجا تنها برای راهنمایی است و شما باید از اداره‌ی فدرال مهاجرت (FOM) و سفارت یا کنسولگری سوئیس در کشور خودتان اطلاعات بگیرید.
مطلب مرتبط: انواع ویزای آلمان و نحوه درخواست ویزای متناسب با وضعیت شما

دریافت مجوز کار در سوئیس

اتباع کشورهای اتحادیه‌ی اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا آزادانه می‌توانند وارد سوئیس شوند اما باید برای اجازه‌ی کار درخواست بدهند. باقی مطلبِ حاضر تنها در مورد اتباع کشورهای خارج از اتحادیه‌ی اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا است.
اتباع کشورهایی که جزو اتحادیه‌ی اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا نیستند باید مجوز اقامت مخصوصی را همراه با مجوز کار در سوئیس دریافت کنند. این مجوز همچنین تعیین می‌کند که آیا قرارداد کار با یک شرکت سوئیسی است یا با یک شرکت خارجی و اینکه آیا قرار است شخص برای این کار دستمزدی دریافت کند یا خیر. این‌که مجوز کار به شما اعطا شود یا خیر معمولا بستگی به سهمیه‌ی کار موجود، سطح تحصیلات و تجربه‌ی کاری شما دارد و این که هیچ درخواست کننده‌ی دیگری از میان اتباع کشورهای اتحادیه‌ی اروپا یا انجمن تجارت آزاد اروپا برای موقعیت شغلی موجود وجود نداشته باشد.
شما باید مجوز کار را قبل از ورود به این کشور داشته باشید؛ شما نمی‌توانید به عنوان یک گردشگر، بازدید‌کننده یا به دلیل یک سفر کاری وارد سوئیس شوید، و بعد در این کشور مشغول به کار شوید. اگر قصد دارید در این کشور کار کنید، باید آن‌جا را ترک کنید و سپس در کشور خود برای دریافت مجوز کار اقدام کنید.
هنگامی که شغل مورد نظرتان را یافتید، کارفرما برای مجوز کار از طرف شما به مقامات سوئیس درخواست خواهد داد، در عین حال شما نیز برای ویزای ورود به این کشور در وطن خود درخواست می‌دهید. به این ترتیب مجوز اقامت و کار خود را دریافت خواهید کرد و سپس وارد سوئیس می‌شوید. این مجوز به شما اجازه می‌دهد که در سوئیس، هم زندگی و هم کار کنید.
موارد استثنا در این مورد دانش‌آموزان و بستگانِ دارندگان مجوز اقامت هستند که می‌توانند بدون مجوز در این کشور کار کنند.

رفتن به سوئیس برای کار کردن به عنوان یک کارمند

ابتدا باید یک شغل پیدا کنید. وقتی خیال‌تان از بابت شغل‌تان راحت شد، کارفرمای‌تان درخواستی به ادره‌ی محلی اشتغال تسلیم خواهد کرد. این اداره پس از بررسی درخواست، آن را برای تایید به اداره‌ی فدرال مهاجرت (FOM) ارجاع می‌دهد. FOM در زمان بررسی درخواست فاکتورهایی مانند مهارت‌های زبانی، و سن را بررسی خواهد کرد اما مجوز فقط در شرایطی اعطا می‌شود که:
1- شما یک مدیر، متخصص یا نیروی کار واجد شرایط (یعنی مدرک دانشگاهی دارید) هستید، یا تخصص خاص و چندین سال تجربه‌ی حرفه‌ای دارید؛
2- سهمیه‌ی موجود اجازه‌ی صدور این مجوز را می‌دهد؛
3- هیچ درخواست کننده‌ای برای آن موقعیت شغلی در اتحادیه‌ی اروپا یا انجمن تجارت آزاد اروپا وجود ندارد.
فرم‌های درخواست و ملزومات دریافت مجوز از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است، اما در کل شما باید مدارک زیر را تسلیم کنید:
1- یک کپی از گذرنامه‌تان.
2-  نسخه‌هایی از آگهی‌های کار (در مطبوعات یا به صورت آنلاین)
3- شواهدی از تلاش‌های دیگری که برای به‌دست آوردن کار داشته‌اید
4- رزومه‌تان
5- کپی مدارک‌تان، مانند گواهی یا دیپلم، که باید به زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی یا به زبان انگلیسی باشد (ترجمه شده توسط مترجم رسمی در صورت لزوم).
– جزییاتی در مورد دانشگاه یا محل کسب تحصیلات عالیه، تاریخ اخذ مدرک، عنوان رشته، و نمرات.
در عین حال، شما باید به سفارت یا کنسولگری سویس در کشور خود برای اخذ ویزای ورود به سوئیس یا اقامت طولانی مدت درخواست بدهید (اگر به این ویزا نیاز دارید).
FOM تصمیم خود را به شما، کارفرمای‌تان و ایالت اعلام خواهد کرد و اگر مجوز صادر شده باشد، دفتر ایالتی، سفارت یا کنسولگری سوئیس را برای صدور ویزای مطلع خواهد کرد. هنگامی که وارد سوئیس شوید، ۱۴ روز فرصت دارید که در اداره‌ی ثبت اقامت از طریق دفاتر مهاجرت استانی ثبت نام کنید و مجوز اقامت خود را دریافت کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید مشغول به کار شوید.

انواع مجوز اقامت و کار در سوئیس

یکی از مجوزهای زیر برای کار و اقامت شما در سوئیس صادر خواهد شد:

مجوز L – مجوز اقامت کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد تا یک سال در سوئیس بمانید. مجوز L با شرایط قرارداد کار مرتبط است و ممکن است در موارد استثنایی به مدت یک سال دیگر تمدید شود اما امکان تمدید بیش‌تر وجود ندارد اگر همچنان به کار با همان کارفرما ادامه دهید.
مجوز B – اجازه‌ی اقامت اولیه یا موقت است که به مدت یک سال اعتبار دارد، اما می‌تواند به طور سالانه تمدید شود، تا زمانی که هیچ دلیلی برای صدور مجدد آن وجود نداشته باشد (مثلا این‌که دریافت کننده‌ی مزایای رفاهی باشید). این مجوزها بر اساس سهمیه‌ صادر شده و با همان کارفرما مرتبط هستند. مجوزها اغلب تصریح می‌کنند که شما در ایالتی که مجوز را صادر کرده زندگی می‌کنید و نمی‌توانید به جای دیگری نقل مکان کنید.
مجوز C – اجازه‌ی اقامت برای کسانی که به مدت ۱۰ سال به طور مداوم در سوئیس زندگی کرده‌اند. شهروندان امریکایی و کانادایی فقط باید به مدت پنج سالِ مداوم در این کشور زندگی کنند تا برای اخذ مجوز C اقدام کنند.

فعالیت در سوئیس به عنوان یک فرد خود اشتغال

معمولا، شما فقط رمانی می‌توانید در سوئیس به صورت خود اشتغال کار کنید که مجوز اقامت داشته باشید. این بدان معنا است که شما باید قبل از اقدام به این کار به مدت ۵ سال یا در برخی موارد، ۱۰ سال در این کشور زندگی کرده باشید. اگر شما با یک شهروند سوئیسی ازدواج کرده باشید یا بتوانید ثابت کنید که کسب و کار شما موجب اشتغال‌زایی در سوئیس خواهد شد یا برخی منافع اقتصادی خواهد داشت، این قانون در مورد شما صدق نمی‌کند.

کار در سوئیس به عنوان یک au pair

شما می‌توانید به سوئیس بروید و به عنوان یک au pair* در سوئیس کار کنید؛ البته در صورتی که بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارید و فقط از طریق آژانسی که مورد تایید دبیرخانه‌ی امور اقتصادی سوئیس (SECO) باشد و از این ارگان مجوز داشته باشد، به کار گماشته شده باشید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق  ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از پیشرفته ترین و مرفه ترین کشورهای اروپایی سوئیس می باشد که به دلیل همین رفاه و امکانات این کشور مهاجرین بسیاری را سالانه می پذیرید .
اگر به عنوان زن و شوهر از کشورهای خارجی وارد سوئیس شوید از زمان ورود شما به سوئیس قانون ازدواج در سوئیس شامل شما هم می شود .

این قانون در واقع برابری زن و شوهر را اعمال می کند ، باتوجه به قانون :

1-زن و شوهر به طور یکسان درکنار هم باید به مسائل نگهداری و تربیت فرزندان رسیدگی کنند .
2-هر دو به یک اندازه برای دآمد زایی و انسجام خانواده تلاش کنند .
3-مقدار درآمد و دارایی خود را به همسر خود اطلاع بدهند.
4-هر دو به یک اندازه باید برای هم احترام قائل باشند .
حتی دراین قانون سوئیس برای اجاره ی خانه ، اجاره نامه را هر دو طرف باید امضا کنند و رضایت ظاهری همسر برای اجاره نامه کافی نیست .
زوج هایی که از ملیتهای مختلف هستند و وارد سوئیس شده اند باید تا مدت زمانی که در سوئیس زندگی می کنند در یک خانه مشترک .

ازدواج با افراد سوئیسی :

اگر افراد از کشورهای خارجی با افرادی که تابعیت سوئیس دارند ازدواج کنند ، همسر و فرزندان فرد سوئیسی میتواند در کنار آن ها زندگی کنند .این قانون کشورهای دسته سوم را نیز شامل می شود .
البته افراد یک خانواده وظیفه ندارند که در کنار هم و در یک خانه زندگی کنند .
به دلیل توافقنامه نقل و انتقال آزاد در سوئیس افراد تابع اتحادیه اروپا میتواند خانواده خود را برای زندگی به همراه بیاورند .
منظور از خانواده همسر و فرزندان زیر 21 سال است که این در شرایطی امکان پذیر است که خانه به اندازه کافی بزرگ باشد و درآمد کافی برای گذران زندگی را دشته باشند .
با توجه به این توافقنامه نقل و انتقال آزاد افراد تازمانی ست که خانواده قبلا برای اقامت در سوئیس مجوز داشته باشند .
افرادی که عضو اتحادیه اروپا هستند اجازه اقامت به مدت 5 سال را درسوئیس دارند .
که البته برای این مدت خانواده مجبور نیستند در یک خانه و زیر یک سقف زندگی کنند و حق زندگی مستقل را دارند .

شرایط ازدواج در سوئیس :

1-دارا بودن حداقل 18 سال کامل
2-هر دو فرد باید مجرد بوده و تعهد ازدواج دیگری نداشته باشند
3-ازدواج ها خواهر و برادر ،نوه ها و پدربزرگ و مادر بزرگ ،شخص و فرزند همسرش را به طور کلی منع کرده ست .
4-برای ازدواج در سوئیس لازم است که قرار داد ازدواج در حضور افسر اداره ثبت احوال انجام شود و مراسم دین بعداز ازدواج مدنی شود.
5-ازدواج باید در شهرداری انجام شود که بهتر است شهرداری محل زندگیتان را انتخاب کنید .
6-برای ازدواج باید اجازه اقامت  در سوئیس را داشته باشید
7- لازم است که گذرنامه و یا کارت شناسایی خود را نیز به همراه داشته باشید.

ازدواج افراد خارجی (غیر سوئیسی ) :

1- مجوز اقامت
2- گواهی تولد
3- گواهینامه تابعیت که از کشور تابع باد دریافت شود
4- دفترچه سابق تابعیت
5- برای افرادی که پناهندگی دارند باید گواهی ارئه کنند که از شرایط  پناهندگی کنونی آنها اطلاعاتی بدهد .
مقدمات ازدواج پس از اینکه مدارک و اسناد تحویل داده شد باید انجام گردد
که برای آماده سازی این مقدمات افراد می بایست شخصا برای ثبت ازدواج در شهرداری محل حاضر شوند و ااگر یکی از انها امکان حضور را نداشت مثلا اگرد خارج از کشور بود میتوان این مقدمات را به صورت کتبی انجام داد .
-افسران ثبت احوال در سوئیس باید با با ا این افراد به طور جداگانه مصاحبه کند که در این صورت اگر افسران به این ازدواج مشکوک شوند یعنی در واقع اگر این ازدواج تنها برای گرفتن اقامت درسوئیس بوده باشد ، افسران وظیفه دارند تا از این ازوداج جلوگیری کنند که در اصلاح در سوئیس به همچین اتفاقی ازدواج سفید می گویند .

جدایی و طلاق در سوئیس به چه صورت است :

1- زن و شوهر هردو موافق به جدایی باشند میتوانند به صورت کتبی توافقی بین خودشان بنویسند و امضا کنند یا اینکه شفاهی به جدایی و طلاق رضایت داشته باشند که این طلاق نیازی به دادگاه رفتن ندارد .
2- دومین راه جدایی ، جدایی معتبر است که در دادگاه و با کمک واسطه که در دادگاه به تصویب می رسد .
دادگاه و مراکز قاضی در سوئیس برای حفاظت افراد در زندگی مشترک میتواند جدایی یا ادامه زندگی را صادر کند.
اگر یکی از زوجین در خواست طلاق بدهد دادگاه در خواست را بررسی میکند و تعلیق زندگی مشترک را اعلام میدارد .
اما اگر سلامت و امنیت خانواده در خطر باشد ، دادگاه فورا زندگی را تعلیق میکند و حکم را بعدا صادر میکند .
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئیس  از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

راههای اخذ اقامت و تابعیت سوئیس از طریق تولد

1-کودکی که در سوئیس از پدر و مادری که تبعه ی سوئیس است متولد شده است میتواند تابعیت سوئیس را اخذ کند.
2-اگر شخصی از مادر سوئیسی متولد شود می تواند تابعیت سوئیس را اخذ نماید.
3-شخصی که از پدر سوئیسی و مادر غیر سوئیسی میتواند در خواست تابعیت سوئیس را بدهد.
4-اگر فرزندی در سوئیس متولد شود و پدر و مادر وی معلوم نباشند به صورت خودکار این نوزاد تابعیت سوئیس را اخذ میکند
نوع دیگر کسب اقامت سوئیساز طریق فرزند خواندگی است یعنی بدین صورت که فرزندی غیر سوئیسی توسط اتباع سوئیسی به فرزند خواندگی پذیرفته شود این فرزند میتواند تابعیت سوئیس را به دست آورد و تمام امکانات شهروندان سوئیسی را استفاده کنند و نکته ی جالب این جاست که دولت سوئیس تابعیت مضاعف را پذیرفته است و به اصطلاح افراد سوئیسی میتوانند دو تابعیت داشته باشند.

اصل خاک در سوئیس

اصل خاک در قانون تابعیت سوئیس مورد پذریش واقع نشده است و تولد در خاک سوئیس به تنهایی موجب تحصیل تابعیت نمی گردد. پس باید توجه داشت تولد فرزند و یا بچه دار شدن در سوئیس موجب اخذ تابعیت و اقامت سوئیس برای فرزند نمی شود و البته کمکی هم برای والدین آنها نمی کند.

تابعیت مضاعف در سوئیس

براساس قانون تابعیت سوئیس ، هیچ محدودیتی برای داشتن تابعیت مضاعف از اول ژانویه ۱۹۹۲ وجود ندارد. این بدان معنی است که خارجیانی که تابعیت سوئیس را قبلاً تحصیل نموده اند نیازی به از دست دادن تابعیت قبلی خود ندارند و خودبخود تابعیت قبلی خود را از دست نخواهند داد.
در خیلی از قوانین تابعیت کشورها اجازه ی انتقال تابعیت از پدر و مادر به فرزندان وجود دارد و به همین جهت بسیاری از بچه هایی که متولد می شوند و پدر و مادرشان تابعیت های مختلفی را دارند بچه های آن ها نیز چند تابعیتی خواهند شد.

حقوق و وظایف افرادی که تابعیت سوئیس را دارند:

همه اتباع سوئیس:
می توانند در انتخابات رأی بدهند مشروط بر اینکه دارای ۱۸ سال سن به بالا باشند.
می توانند در انتخابات کاندیدا یا نامزد بشوند.
حق شرکت در رفراندوم را خواهند داشت.
قادر به اخذ پاسپورت هستند و ارزش پاسپورت سوئیس استفاده کنند
حق دارند از اخراج شدن خود از تابعیت سوئیس دفاع و جلوگیری نمایند. (در دادگاه های سوئیس طرح دعوا نمایند.)

تابعیت به دوگونه است:

۱-تابعیت ذاتی
۲-تابعیت اکتسابی
۱٫تابعیت ذاتی : تابعیتی است که فرد به محض به دنیا آمدن به طور اتوماتیک آن را احراز می کند که درکشورهای مختلف دنیا این امر به دو طریق مختلف یا ترکیبی از دو طریق می باشد:
تابعیت خون: در این تابعیت فرد تابعیت خود را به دلیل تولد از والدین تبعه کشور مورد نظر کسب می نماید که می توان گفت تمام کشورهای دنیا تابعیت خون را به رسمیت می شناسند. هرچند اخیراً کشورهای مهاجر پذیر محدودیت هایی در رابطه با این نوع تابعیت اعمال نموده اند که این امر به دلیل به دنیا آمدن فرد در خارج از کشور می باشد. مثلاً کشور کانادا قانون جدیدی را به تصویب رسانده که طبق آن اگر یک فرد با پدر و مادر کانادایی در خارج از کانادا متولد شده باشد اما هیچ کدام از والدین کانادایی او متولد کانادا نباشند، فرد به صورت اتوماتیک تابعیت کانادایی را احراز نمی کند.مگر در صورتی که حداقل یکی از والدین او قبل از کسب تابعیت کانادایی اشان مهاجر کانادا بوده باشند.
تابعیت خاک: این نوع تابعیت بدین صورت است که فرد فارغ از اینکه والدینش دارای چه تابعیتی هستند، به محض تولد در خاک کشوری، تابعیت آن کشور را به دست می آورد. در واقع از بین کشورهای توسعه یافته فقط کانادا و امریکا و ایرلند تابعیت خاکی را قبول دارند، یعنی افراد به محض تولد در خاک امریکا، کانادا و ایرلند تابعیت این کشورها را به دست می آورد. کشور سوئیس نیز تنها به کسانی تابعیت خاکی اعطا می کند که از پدر و مادری بی هویت به دنیا آمده باشد. به طور کلی این اصل بیشتر در کشورهای مهاجر پذیر وجود دارد ؛و ۳۰ کشور دارای تابعیت خاک هستند.
تابعیت اکتسابی : تابعیتی است که فرد به هنگام تولد احراز نکرده بلکه به دلیل شرایطی آن را اخذ نموده است. این تابعیت خود دارای چند قسم می باشد:
تابعیت تحصیلی: تابعیتی است که درنتیجه در خواست فرد صادر می گردد که اعطای این نوع تابعیت در هرکدام از کشورها دارای پیش شرط های مختلفی است.
تابعیت تبعی: این تابعیت نه با اراده فرد بلکه به اراده  و خواست فرد دیگری صادرمی گردد. مثل فرزند خوانده ی که با خواست پدر یا مادر خوانده اش تابعیت پدر یا مادر جدیدش را احراز می کند.
تابعیت تحققی: این تابعیت در نتیجه ازدواج می باشد.
تابعیت اجباری: تابعیتی که در نتیجه اشغال کشور و یا فتح یک کشور توسط کشوری دیگر و با تقسیم شدن و … به افراد تعلق می گیرد.
 تابعیت افتخاری: این تابعیت به صورت بسیار استثنائی به افراد خاص به پاس تقدیر از آن ها اعطا می شود : مثل تابعیت کانادایی نلسون ماندلا یا تابعیت امریکایی مادر ترزا
تابعیت تجاری : تابعیتی است که دولت به به دلیل جذب سرمایه به کشور به افراد اعطا می نمایند. مثل کشور دومینیکا در دریای کارائیب.
تابعیت مذهبی: این تابعیت به دلیل مذهب شخص  به محض ورود به کشور به او تعلق میگرد مثل تابعیت اسرائیلی به کشور یهودیان.
تا اینجا قوانین کامل و روشهای اخذ تابعیت به طور مفصل توضیح داده شد و خواندید که اخذ اقامت و تابعیت سوئیس از طریق تولد فرزند برای اشخاصی که قصد مهاجرت به سوئیس را دارند نه نوزاد و نه برای والدین امکانپذیر نیست. لذا اخذ اقامت و تابعیت سوئیس از طریق تولد فرزند به اشخاصی که قصد مهاجرت به سوئیس و اخذ تابعیت سوئیس را دارند پیشنهاد نمی شود و این افراد می بایست از طرق دیگر من جمله ویزای کار در سوئیس ، ویزای تحصیلی سوئیس و همچنین تحصیل در سوییس و یا سرمایه گذاری در سوئیس و یا اقامت و تابعیت سوئیس را اخذ نمایند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سوئیس ، افتتاح حساب بانکی در سوئیس ، اقامت و پاسپورت سوئیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئیس ، رفع دیپورتی اقامت سوئیس ،قبول وکالت در سوئیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت و تابعیت و شهروندی ) کشور سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور سوئیس همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در سوئیس  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در سوئیس

تحصیل در سوئیس همانند دیگر کشور های اروپایی از مزایایی برخوردار است که در زیر به آنها اشاره می کنیم :
1- امنیت کامل اجتماعی در سوئیس
2- شرایط رفاهی بسیار عالی
3-تحصیل در دانشگاه های معتبر جهان
4-اجازه کار دانشجویی در حین تحصیل
5-اخذ اقامت بعد از تحصیل

مدارس ابتدایی در سوئیس

 در سوئیس، ایالت ها انتخاب می کنند کدام زبان ها در کدام مدارس تدریس شوند، طول روز مدرسه و سن ثبت نام نیز بر عهده آنها است. با این حال، ساختار سیستم آموزش مدارس ابتدایی در سوئیس تقریبا در تمام کانتون ها یکسان است و شامل سه سطح پیش دبستانی (۲ سال)، مدرسه ابتدایی (۶ سال) و دبیرستان (۳ سال) می باشد. برای کودکان، آموزش پیش دبستانی اولین تجربه حضور در یک گروه دور از والدین است.

تحصیل در مدارس ابتدایی در سوئیس

تحصیل در سوئیس در مقطع پیش دبستانی در همه ایالت ها اجباری نیست، اما اکثر کودکان (۹۸٫۵٪) برای دو سال قبل از شروع ابتدایی به مهد کودک می روند. معمولا، دانش آموزان در دوره پیش دبستانی در چهار سالگی ثبت نام می کنند. در برخی از کانتون ها مانند زوریخ و ژنو، سال آخر مهد کودک اجباری است. دسترسی به آموزش عمومی در سوئیس رایگان و از طریق مالیات های دولتی تامین می شود. در پیش دبستان کودکان هنر در سوئیس، صنایع دستی، موسیقی، رقص، بازی های آموزشی، فعالیت های ادراک، مهارت های گوش دادن و در طول سال آخر مبانی نوشتن، خواندن و ریاضیات را انجام می دهند. پیش دبستان های سوئیس راهی خلاقانه برای آموزش به کودکان شناخته شده می باشد. كودكانی كه در مهد كودك حضور ندارند ممكن است در مقايسه با كودكانی كه در مهد کودک مشغول به تحصيل هستند، كاستی هاي جدی تحصيلی داشته باشند.

زبان تحصیل در مدارس سوئیس

مدرسه ابتدایی (Primarschule، école primaire / scuola primaria o elementare) برای تمام کودکان سوئیس در ۶ سالگی صرف نظر از جنسیت و مذهب اجباری و در دسترس همه کودکان است. با توجه به کانتون، مدرسه ابتدایی می تواند بین ۴ تا ۶ سال طول بکشد، متوسط ​​طول دوره ابتدایی معمولا پنج سال است. مدارس ابتدایی مختلط هستند، اما مدارس معمولا فقط به یک زبان (آلمانی، فرانسوی یا ایتالیایی) آموزش می دهند.

زبان تحصیل در مدارس سوئیس

کودکان معمولا به مدرسه ای می روند که زبان آموزشی آنها با زبان مادری شان یکسان باشد. تمام دروس توسط یک معلم آموزش داده می شود. شما می توانید فرزند خود را جهت تحصیل در مدارس شبانه روزی سوئیس، دولتی یا خصوصی بفرستید. مدارس ابتدایی دولتی هزینه ای ندارند. با این حال، ممکن است مجبور شوید هزینه ای برای لوازم مدرسه، لباس های ورزشی، کتاب ها و سفرهای مدرسه پرداخت کنید.

آموزش در مدارس ابتدایی سوئیس

در ۲۰ کانتون سوئیس، آموزش ابتدایی برای ۶ سال است و در ۴ کانتون به مدت پنج سال و در ۲ کانتون دیگر چهار ساله است. دانش آموزان کارت گزارشی دو یا سه بار در سال دریافت می کنند که در آن نمرات برای هر موضوع درسی ارایه می شود. میانگین نمرات در انتهای سال تحصیلی برای تعیین اینکه آیا دانش آموز باید به یک کلاس بالاتر برود، مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کانتون ها در چند سال اول ابتدایی نمره ای به دانش آموزان نمی دهند، بلکه  به جلسات ارزیابی و گزارش های دوره ای بستگی دارند. با توجه به کانتون، سال تحصیلی بین ۳۵٫۵ تا ۴۰ هفته است. تکلیف در خانه، تکالیف تکمیلی برای آموزش در کلاس است. دانش آموزان باید یاد بگیرند که چگونه به توانایی های خود اعتماد کنند، به طور مستقل کار کنند و یاد بگیرند چگونه زمان خود را سازماندهی کنند. دانش آموزان باید قادر به انجام تکالیف خود بدون کمک والدین باشند.

تحصیل قبل دانشگاهی کشور سوئیس

تحصیلات در کشور سوئیس از سن ۶ الی ۸ سالگی شروع می شود. مدت زمان این دوره تحصیلی ۸ تا ۹ سال می باشد. تحصیلات در این دوره به ۲ بخش ابتدایی و دبیرستان تقسیم می شود که مدت زمان دوره ابتدایی ۴ تا ۶ سال و طول مدت دوره ی دبیرستان ۳ تا ۵ سال می باشد. لازمه ورود به مراکز آموزش عالی و دانشگاه های کشور سوئیس داشتن مدرک دیپلم می باشد.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور سوئیس

مقطع لیسانس در کشور سوئیس ۴ ساله است افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره ۴ ساله لیسانس به زبان آلمانی و فرانسوی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 را داشته باشد. که بهتر است در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور سوئیس مهاجرت تحصیلی کند زیرا گذراندن دوره ی کالج زبان آلمانی و فرانسوی در کشور سوئیس دوره ای است که سفارت را در دادن ویزا به متقاضی متقاعد می کند و لذا جهت مراجعت به سفارت باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را ارائه کرد.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور سوئیس مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی را دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۱۲ تا ۱۵ فرانک به ازای هر ساعت می باشد. ماهانه دانشجویان برای کمک به هزینه های تحصیل خود حدود ۱۲۰۰ فرانک با کارهای ساده و خدماتی بدست می آورند.

هزینه های زندگی

دولت سوئیس با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار ۱۰ ساعت را داده است. آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین ۲۰ تا ۳۰ فرانک را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند. هزینه زندگی در سوئیس حداقل ۱۰۰۰ فرانک در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. شهرهای ژنو و زوریخ پرهزینه ترین شهرهای سوئیس می باشند که ماهانه حدود ۲۰۰۰ فرانک در ماه می باشد.
ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور سوئیس را داشته باشد قبل از رفتن به سوئیس و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در سوئیس است.کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور سوئیس مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان سوئیسی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل  ویزای تحصیلی  خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. این نکته نیز قابل ذکر است که گرفتن اقامت دائم در کشور سوئیس بسیار دشوار و طولانی است و افراد می بایست مدت زمان زیادی را در کشور سوئیس کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس سوئیسی را بگذرانند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور سوئیس

سوئیس بدلیل آرامش منحصر به فرد این کشور و در ضمن کشوری امن که جایی مناسب برای زندگی می باشد متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است. بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکترا کشور سوئیس را برای اتمام دوره فوق لیسانس خود انتخاب می کنند، چرا که ایشان می توانند شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند. دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور سوئیس دو ساله است. این مقطع تحصیلی با پژوهش همراه است.

زبان تدریس

دروس دانشگاهی کشور سوئیس به سه صورت آلمانی وانگلیسی و فرانسوی تدریس می شوند.
وکلای موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، میتوانند شما را در راستای یافتن آموزشگاه های تدریس زبان سوئیسی ممتازی یاری رسانند.
 همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند. افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک IELTS 6-6.5 را به دانشگاه ارائه دهند. علاقه مندانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند اما مدرک ندارند نگران نباشند زیرا موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن دوره های فشرده زبان انگلیسی در مدت زمان محدود شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور سوئیس مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۱۲ تا ۱۵ فرانک به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

هزینه های زندگی

دولت سوئیس با توجه به این که به دانشجویان در هفته اجازه کار ۲۰ ساعت را داده است. آنها می توانند بابت هر ساعت کار بین ۲۰ تا ۳۰ فرانک را کسب کرده قسمتی از مخارج زندگی خود را پرداخت نمایند. هزینه زندگی در سوئیس حداقل ۱۰۰۰ فرانک در ماه می باشد که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد. شهرهای ژنو و زوریخ پرهزینه ترین شهرهای سوئیس می باشند که ماهانه حدود ۲۰۰۰ فرانک در ماه می باشد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور سوئیس را داشته باشد قبل از رفتن به سوئیس و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در سوئیس است.
کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور سوئیس مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به یکی از سه زبان کشور سوئیس مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی  خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور سوئیس بسیار دشوار و طولانی است و افراد می بایست مدت زمان زیادی را در کشور سوئیس کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس سوئیسی را بگذرانند.

تحصیل در مقطع دکترای کشور سوئیس

کشور سوئیس همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور سوئیس به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور سوئیس می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور سوئیس می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور سوئیس برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲ هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور سوئیس در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور سوئیس فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نماید :

 1- در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر.
 2- اخذ مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶.۵)
 3- جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
 4- داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی، کتاب و …
 5- داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

زبان تدریس

بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور سوئیس به  زبان انگلیسی  ارائه میشوند. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با توجه به تعداد زیاد پرونده های ارسالی به سفارت سوئیس و سابقه بسیار طولانی وکلای این موسسه در امر پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور سوئیس، طول دوره ی یادگیری زبان سوئیسی برای افراد مبتدی حدودا ۶ تا ۱۰ ماه تخمین میزند.

حق کار

دانشجویان مقطع دکترا کشور سوئیس مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع در آمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد. حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر ؟ پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوتی ( مثل عدم وفق پذیری با محیط ، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در سوئیس برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۷۰۰  تا ۹۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا،  رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور سوئیس می باشد .

مدارک و شرایط لازم برای ویزای دانشجویی سوئیس

تحصیلات در کشور سوئیس از سن 6 الی 8 سالگی شروع می شود. مدت زمان این دوره تحصیلی 8 تا 9 سال می باشد. تحصیلات در این دوره به 2 بخش ابتدایی و دبیرستان تقسیم می شود که مدت زمان دوره ابتدایی 4 تا 6 سال و طول مدت دوره ی دبیرستان 3 تا 5 سال می باشد. لازمه ورود به مراکز آموزش عالی و دانشگاه های کشور سوئیس داشتن مدرک دیپلم می باشد.
مقطع لیسانس در کشور سوئیس 4 ساله است، افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره 4 ساله لیسانس به زبان آلمانی و فرانسوی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 را داشته باشد. که بهتر است در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور سوئیس مهاجرت تحصیلی کند. زیرا گذراندن دوره ی کالج زبان آلمانی و فرانسوی در کشور سوئیس دوره ای است که سفارت را در دادن ویزا به متقاضی متقاعد می کند و لذا جهت مراجعت به سفارت باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را ارائه کرد.

مدارک مورد نیاز:

فرم ویزا ( 1 عدد، تایپ شده با حروف بزرگ انگلیسی)، فرم ویزا را از سایت سفارت سوئیس می توانید دریافت کنید.
کپی صفحات 1 تا 9 پاسپورت ( 1 عدد، اگه قبلا ویزا داشتید کپی آنها را هم بگیرید.)
کپی شناسنامه از تمامی صفحات( 1 عدد )
بیمه مسافرتی و کپی آن (توجه کنید که شرکت بیمه ایران تحریم هست، پس از شرکت های دیگر تهیه کنید، در ضمن بیمه مسافرتی دیگر وجود ندارد و به جایش بیمه مفری آمده است.)
برگه رزرو بلیط رفت و برگشت و کپی آن
 گواهی بانکی از موجودی و گردش 3 ماه اخیر( تمکن مالی بسیار برای سفارت مهم است.)
دعوت نامه
رزرو هتل
عکس 6×4 (2 عدد )
فرم اشتغال به کار یا تحصیل به زبان انگلیسی و کپی آن
 توجه :
1- تمام کپی ها باید در کاغذ A4 باشد.
2- از مدارک خواسته شده بیشتر کپی بگیرید و با خودتان ببرید که اگر کپی اضافه تر خواستند دچار شکل نشوید.
3- با ظاهر مرتب و شیک بروید.
4-به طور معمول ویزای شما بعد از 15 روز عادی یا 10 روز کاری آماده می شود.

دانشگاه های معتبر سوئیس:

در زیر به معرفی برخی از دانشگاه های معتبر سوئیس و زبان آموزشی آن ها ، جهت افرادی که قصد تحصیل در سوئیس را دارند، می پردازیم:
دانشگاه لوگانو به زبان های انگلیسی و آلمانی
دانشگاه ژنو به زبان های فرانسه و انگلیسی
دانشگاه لوزان به زبان فرانسه
دانشگاه زوریخ به زبان های آلمانی و انگلیسی
دانشگاه فناوری لوزان به زبانهای انگلیسی و فرانسوی
دانشگاه فرایبورک به زبان های فرانسوی و آلمانی
دانشگاه های فوق از بهترین و معتبرترین دانشگاه های اروپا میباشند. البته قابل ذکر است که دانشگاه فناوری لوزان را می توان از برترین دانشگاه ها در دنیا دانست و دانشجویانی که موفق به اخذ پذیرش این دانشگاه می شوند علاوه بر اینکه می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند از کمک هزینه های قابل توجهی نیز بهره مند می شوند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئیس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سوئیس وکیل تخصصی ، ویزای توریستی سوئیس وکیل تخصصی ، سفارت سوئیس وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی سوئیس وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری سوئیس وکیل تخصصی ، ویزای کاری سوئیس وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج سوئیس وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ا سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سوئیس ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن ”   و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سوئیس به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سوئیس برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن “
  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:
1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- قبرس پایتخت نیکوزیا 8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کشور  سوئیس”اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)   شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت سوئیسی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده سوئیسی در کلیه مناطق کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت سوئیسی در کلیه مناطق کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)   به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سوئیس (اروپا)
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور  سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سوئیس  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سوئیس (اروپا)
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سوئیس  “اتحادیه اروپا ، شینگن ”
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید