دریافت پاسپورت سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در بلژیک ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت سوئد ، اخذ ویزای توریستی سوئد ، وقت سفارت سوئد ، اخذ ویزای تحصیلی سوئد ، اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد ، اخذ ویزای کاری سوئد ، اخذ ویزای ازدواج سوئد

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور سوئد ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور سوئد از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور سوئد

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سوئد از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور سوئد

پایتخت : استکهلم
 زبان : سوئدی
 نوع حکومت : پادشاهی
مساحت :449/664 کیلومتر مربع
جمعیت : 10/065/389 نفر
نفر  واحد پول : کرون سوئد
دین : مسیحی پروتستان
همسایگان : نروژ ، فنلاند ، خلیج بوتنی ، دریای بالتیک ، دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور سوئد  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در سوئد ، افتتاح حساب بانکی در سوئد ، اقامت و پاسپورت سوئد از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئد ، رفع دیپورتی اقامت سوئد ،قبول وکالت در سوئد ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئد

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور سوئد  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور سوئد  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در سوئد  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت سوئد ، دریافت ویزای توریستی سوئد ، وقت سفارت سوئد ، دریافت ویزای تحصیلی سوئد ، دریافت ویزای سرمایه گذاری سوئد ، دریافت ویزای کاری سوئد ، دریافت ویزای ازدواج سوئد

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور سوئد از جمله کشور های مورد تخصص ما می باشد .
در حال حاضر امکان سرمایه گذاری در سوئد وجود دارد . اما این کشور شرایط خاصی را برای جذب نیروی مهاجر و سرمایه تعیین نموده است .
( خدمات حقوقی بین المللی را به وکلای موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بسپارید ، ما در ایران و خارج کشور به شما رسید کتبی رسمی می دهیم )

سرمایه ای که با استفاده از آن می توان برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در سوئد اقدام نمود مبلغی است معادل 150 تا 200 هزار دلار، که این سرمایه را به دو روش ذیل می توان به کشور سوئد منتقل نمود:

1- تمام مبلغ را به صورت یک جا به کشور سوئد منتقل نمایید و بلافاصله بعد از ورود به این کشور با استفاده از این سرمایه شروع به کار و فعالیت نمایید .
2- راه حل دوم بدین صورت است تمام این مبلغ را نه به صورت یکجا بلکه در مراحل مختلف به کشور سوئد منتقل نمایید .
شایان ذکر است که در هر دو روش بالا می بایستی تمام مبلغ 150 یا 200 هزار دلار به کشور سوئد منتقل گردد . حتی اگر برای به راه انداختن کار مورد نظر تنها مبلغ 100 هزار دلار کافی باشد ، تمام این مبلغ از آن کشور سوئد خواهد شد .
البته هزینه ثبت شرکت در کشور سوئد بسیار ناچیز است ، لیکن این روش به مفهوم اخذ اقامت و سرمایه گذاری نمی باشد ؛ به پیشنهاد موسسه ما اگرچه تمایل دارید که در این کشور تجارتی را خریداری کنید ، می بایستی که سرمایه حداقلی داشته باشید .
برای اقدام در این روش لازم است که BUSINESS PLAN  وجود داشته باشد که توسط موسسه تهیه می گردد . این فرم شامل برنامه ای است که فرد متقاضی برای به کار گیری سرمایه خود توضیحاتی را ارائه می نماید .
 پروسه زمانی برای کسب ویزای سرمایه گذاری در کشور سوئد حداقل 8 تا 10 ماه می باشد و با توجه به نوع فعالیتی که فرد سرمایه گذار انجام می دهد ،بعد از 3 تا 4 سال  قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد .

 شرایط سرمایه گذاری در کشور سوئد :

برای سرمایه گذاری در کشور سوئد باید شخص متقاضی شرایطی داشته باشد از جمله شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سوئد موارد زیر می باشد :
1- شخص متقاضی باید برای سرمایه‌گذاری ثابت کند در ۵ سال گذشته ۲ سال سابقه در رابطه با امر مورد نظر خود در سرمایه گذاری داشته است .
2- تحصیلات شخص متقاضی باید با امری که قصد  سرمایه گذاری  در آن را دارد مطابقت داشته باشد ، ارائه مدرک دانشگاهی لازم نیست ولی می توانند موفقیت شخص متقاضی را  افزایش دهد .
3- حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور سوئد ۶۰۰ هزار کرون معادل ۱۵۰ هزار دلار است .
4- شخص متقاضی باید برنامه کاری ارائه دهد که ثابت کند می تواند هزینه های زندگی خود و خانواده اش را برای مدت دو سال بپردازند که طی یک نامه بانکی به سفارت سوئد ارائه می‌شود . لازم به ذکر است این مبلغ برای شخص متقاضی ۲۰۰ هزار کرون برای همسرشخص متقاضی ۱۰۰ هزار کرون و برای فرزندان زیر ۱۸ سال ۵۰ هزار کرون است .
5- فرد متقاضی سرمایه گذاری در کشور سوئد نیازی به ارائه مدرک برای زبان ندارد ،  ولی تسلط بر زبان سوئدی و یا انگلیسی می‌تواند بسیار موثر باشد .
6- پاسپورت شخص متقاضی باید حداقل ۲ سال و ۶ ماه اعتبار داشته باشد .
7- متقاضی سرمایه گذاری به دلیل تاثیرگذاری بر روی امور شرکت باید حداقل ۵۱ درصد سهام شرکت را دارا باشد .
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد   را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  سوئد   ” اتحادیه اروپا ، شینگن “خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور سوئد   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   سوئد   ” اتحادیه اروپا ، شینگن “( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد  از تمکن مالی ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  سوئد )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  سوئد ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   سوئد  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.
دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در کشور سوئد

مزایای زندگی در سوئد

1- قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
2-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
3- برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
4-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
5-دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
6-دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده ازاین روش

1- سریع ترین روش اخذ اقامت
2- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
3- عدم نیاز به استخدام پرسنل
4- عدم پرداخت مالیات
5- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
6- سهولت تمدید اقامت
7- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
8- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

1- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
2-  ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
3-    پاسپورت با اعتبار 2 ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد )
4-    شش قطعه عکس رنگی 5/4x 5/3  تمام اعضا
5- ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای 18 سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در 30 روز بعد از شروع پرونده )

مدارک شرکتی :

1- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
2- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی :

1-  ریز پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( 2 نسخه از بانک دریافت گردد )
2-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( 3 نسخه از بانک دریافت گردد )
3- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سوئد ، افتتاح حساب بانکی در سوئد ، اقامت و پاسپورت سوئد از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئد ، رفع دیپورتی اقامت سوئد ،قبول وکالت در سوئد ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئد

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مزایای ثبت شرکت در سوئد

1-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
2-دسترسی به بازار اروپا
3-امکان درخواست اقامت دائم بعداز ۳ سال
5-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال پس از دریافت اقامت دائم
6-امکان دریافت آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
7-مجوز اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
8-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
9-مبادلات بانکی آن لاین،کارت های اعتباری،تسهیلات و خطوط اعتباری
10-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
11-استفاده از برند اروپائی
12-انجام تمامی مراحل طی ۶ ماه
13-هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

انواع شرکت ها برای ثبت شرکت در سوئد

برای انجام مراحل ثبت شرکت در سوئد، ابتدا شما باید بدانید که قصد درخواست و ثبت چه نوع شرکتی در سوئد را دارید و با تصمیم گیری درست اقدام به درخواست خود کنید. انواع شرکت برای ثبت شرکت در سوئد به شرح زیر است:
1-شرکت انحصاری
2-شرکت تعاونی
3-شرکت تعاونی با مسئولیت محدود
4-شرکت با مسئولیت محدود
5-موسسه اقتصادی
  شرکت انحصاری
همان ‌طور که از نام این شرکت پیداست، فرد تأسیس کننده پس از ثبت شرکت در سوئد باید تمامی مسئولیت های شرکت مانند بدهی های شرکت، هزینه بیمه شرکت که ۲۵ درصد درآمد شرکت را شامل می شود و همچنین هزینه مالیات شرکت را قبول کند.

  شرکت تعاونی

این نوع شرکت می تواند از چند شریک تشکیل شده باشد ولی حداقل باید ۲ شریک داشته باشد. هر یک از شرکا باید هزینه های مالیات مربوط به خود را پرداخت کنند و هر کدام می توانند نیروی کار استخدام کنند. این شرکت می تواند سرمایه اولیه هم نداشته باشد. بعضی از مواقع هم ممکن است که یکی از شرکا مجبور به پرداخت بدهی شریک دیگر باشد. این از نکات حائز اهمیت برای ثبت شرکت در سوئد است.

  شرکت تعاونی با مسئولیت محدود

این شرکت تفاوت چندانی با شرکت تعاونی ندارد ولی باید سرمایه اولیه داشته باشد و در این نوع شرکت فقط یک نفر از مدیران باید مسئولیت بدهی های شرکت را به عهده بگیرد.

  شرکت با مسئولیت محدود

پس از ثبت شرکت در سوئد، معمولاً فعالیت این نوع از شرکت ها با انگیزه بسیار بالایی دنبال می شود، زیرا باید پنجاه هزار کرون یا تقریباً ۷۸۰۰ دلار به عنوان سرمایه اولیه داشته باشد. در این نوع شرکت باید سالانه گزارش های شرکت را به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنند. این شرکت ها باید دارای حداقل یک مدیر و یک قائم مقام باشند. در این شرکت‌ ها باید ۲۶٫۳% از درآمد سالیانه شرکت را به عنوان مالیات پرداخت کرد. همچنین لازم به ذکر است که اگر شرکت به ورشکستگی برسد، تمامی دارایی ها و سرمایه های خود را از دست می دهد.

  موسسه اقتصادی

تفاوت این نوع از شرکت با شرکت قبلی در آن است که دیگر نیازی به ثبت آن در اداره ثبت شرکت ها پس از ثبت شرکت در سوئد نیست و برای تأسیس آن باید حداقل ۳ نفر اقدام کنند و هرکدام از آن‌ ها نیز حق ورود به جلسه را دارند.

شرایط اولیه کسب اقامت با ثبت شرکت در سوئد

1- داشتن گذرنامه معتبر
2- شما باید توانایی های خود را در زمینه کاری مربوطه ثابت کنید، همچنین داشتن تجربه در اداره شرکت نیز از شرایط کسب اقامت محسوب میشود
3- آشنایی با زبان سوئدی و یا انگلیسی (در بعضی مشاغل و شرایط خاص، هردو مورد)
4- شما باید به طور قاطع ثابت کنید که مسئولیت اصلی شرکت و اداره شرکت را بر عهده دارید. همچنین حداقل ۵۰٪ سهام شرکت را دارا باشید
5- کالا های تولید شده و یا خدمات شرکت باید در سوئد عرضه شوند
6- داشتن توانایی مالی برای تامین خود و خانواده (در صورتی که به عنوان همراه قصد اقامت در سوئد را داشته باشند.) برای ۲ سال اول اقامت شما در خاک سوئد

شرایط ثبت شرکت در سوئد

۱- اعتبار گذرنامه متقاضی نباید کمتر از طول مدت درخواست باشد،
۲- متقاضی می بایست حداقل ۵۰% سهام شرکت جدید را دارا باشد.
۳- متقاضی باید طرح توجیحی منطقی و راضی کننده ای را به اداره مهاجرت کشور سوئد نشان دهد. این طرح توجیحی باید توانایی تامین تمامی اعضای خانواده را در مدت ۲ سال داشته باشد.
۴- داشتن تجربه شخصی در مورد راه اندازی شغلی بسیار مهم است. متقاضی باید نشان دهد که توانایی و تجربه راه اندازی شرکت در این راستا را در سوئد خواهید داشت.
۵- نشان دادن پول کافی برای تامین خود و خانواده در مدت ۲ سال اول اقامت در کشور سوئد. این مبلغ برای شخص متقاضی ۲۸,۰۰۰ دلار آمریکا و برای همسر ۱۴,۰۰۰ دلار و برای هر فرزند زیر ۱۸ سال ۷,۰۰۰ دلار می باشد. نحوه ارائه این مبالغ به صورت گواهی یا گزارش بانکی معتبر می باشد.
۶- دانستن کمی زبان انگلیسی یا سوئدی ولی مدرک زبان نیاز نیست.

اقامت کشور سوئد با ثبت شرکت

1- هنگام دریافت ویزای اقامت، برای متقاضی یک کارت اقامت صادر خواهد شد که هنگام ورود به سوئد باید آن را با پاسپورت معتبر به همراه داشته باشید. قبل از دریافت کارت اقامت، سفارت سوئد در کشور مبداء از متقاضی عکس و انگشت نگاری نموده و بعد از چند روز کارت اقامت برای متقاضی صادر خواهد شد.
2- مدت ویزای اقامت صادر شده ۲ سال می باشد. در طول این مدت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز در صورت درخواست، اجازه اقامت خواهند داشت، ولی همسر شما اجازه کار را در طول مدت این ۲ سال ندارد. برای دریافت اجازه کار برای همسر باید جداگانه اقدام شود.
3- اقامت ۲ ساله متقاضی، در صورتی به اقامت دائم تبدیل خواهد شد که پس از این ۲ سال وقتی اداره مهاجرت کشور سوئد، وضعیت متقاضی و شرکت آن را بررسی می نماید، همه موارد طبق برنامه های ارائه شده باشد و متقاضی بدهی جرم مالیاتی یا قانونی مرتکب نشده باشد.

مالیات و ثبت شرکت در سوئد

اگر شما کالایتان را به طور مستقیم به مصرف کنندگان سوئدی در خارج از کشور؛ به شهروندی اتحادیه اروپا فروختید، قوانین مالیات بر ارزش افزوده ممکن است شامل این گونه فروش ها شوند که مستلزم ثبت نام و پرداخت مالیات بر درآمد سوئد می باشد.شرکت های خارجی فعال در سوئد در زمینه مالی،چنین شرکتهایی ممکن است نیاز به ارائه گزارش مالی سالانه (اختصار سوئدی KU) به آژانس مالیاتی سوئد داشته باشند.کسب و کارهایی در خارج از اتحادیه اروپا که به فروش خدمات الکترونیکی می پردازند می توانند به صورت رایگان در سازمان مالیاتی ملی در اتحادیه اروپا ثبت نام کنند، برای مثال آژانس مالیاتی سوئد.
شروع کسب و کار در سوئد
اگر شما در حال ایجاد کسب و کار در شهروندی سوئد با سرمایه گذاری هستید، مطمئن شوید که کسب و کارتان را در verksamt.se ثبت میکنید.

شما می توانید یک تجارت در سوئد را شروع کنید:

یک معامله گر(بازرگان) واحد (سوئدی: enklild näringsidkare)
از طریق یک شرکت با مسئولیت محدود (سوئدی: aktiebolag)
یک همکاری تجاری (سوئدی: handelsbolag)
مشارکت محدود (سوئد: kommanditbolag)
یک انجمن اقتصادی (Swedish: اقتصادk förening)
بسیاری از مقامات سوئدی اطلاعاتی در مورد نحوه ی شروع کسب و کار در سوئد و یک سرویس الکترونیکی برای ثبت نام در چندین جایگاه در verksamt.se ارائه می دهند.

تصویب مالیات نوع F سوئد

اکثر شرکت های فعال در سوئد برای تأیید مالیات F سوئد درخواست می دهند. هنگامی که کسب و کار شما برای پرداخت مالیات F تایید شد، مشتریان شما مجبور نیستند مالیات های مربوط به پرداخت های انجام شده برای کار انجام شده در سوئد را پرداخت کنند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در سوئد

1-گواهی اشتغال به کار (مسئولیت کاری،میزان حقوق،تاریخ شروع به کار)
2- اصل سند مالکیت
3- پرینت ۳ ماهه بانکی
4- نامه ای مبنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی
5- در صورتی که متقاضی ثبت شرکت در سوئد از پیش شرکت داشته باشد باید تمامی مدارک رسمی شرکت ارائه گردد. ( روزنامه رسمی )
6- ارائه کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
7- انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت نیز قابل انجام است.
8- ارائه کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
9- ارائه عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد
10- ترجمه سوء پیشینه متقاضی
11- رزرو بلیط رفت و برگشت
12- بیمه نامه سفر

خدمات ما بری ثبت شرکت در سوئد

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در سوئد
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در سوئد توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در سوئد ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در سوئد
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور سوئد
6- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در سوئد
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سوئد وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی سوئد مهاجرتی ، سفارت سوئد مهاجرتی ، ویزای تحصیلی سوئد مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری سوئد مهاجرتی ، ویزای کاری سوئد مهاجرتی ، ویزای ازدواج سوئد مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور  سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد   از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کار در سوئد (مهاجرت کاری به سوئد، کاریابی در سوئد، چگونگی کار پیدا کردن در سوئد، اخذ ویزای کار در سوئد، وکیل مهاجرت به سوئد، ویزای کار سوئد)، از مناسب ترین و با اعتبارترین شیوه ها برای اخذ ویزای کار سوئد این است که فرد بتواند در کشور یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که شرکتی معتبر در سوئد دارد و یا مدیر یک شرکت معتبر در کشور سوئد می باشد اخذ کند که در این حالت فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد.
ویزای کار سوئد با توجه به این که این کشور مورد تقاضای بسیاری از ایرانی ها می باشد، مورد سوال واقع می شود. ویزای کار سوئد شبیه ویزای کار استرالیا، ویزای کار نیوزلند، ویزای کار کانادا، ویزای کار دانمارک دارای سیستم امتیاز بندی نمی باشد و اشخاص با داشتن دعوت نامه کاری می توانند نسبت به اخذ ویزای کار سوئد اقدام نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به حساسیت سوئد فقط با موسسات با مجوز اقدام به عقد هر نوع قراردادی نمایید.

برای در یافت  اجازه کار  در کشور سوئد داشتن موارد زیر لازم است:

1-گذرنامه معتبر یا همان پاسپورت
2-کسب در آمد کافی  از اشتغال
3-کارفرما باید آگهی استخدام در کشور سوئد واتحادیه دا انتشار داده باشد
4-تکمیل فرم در خواست  برای کارکنان توسط کارفرما وارائه آن

برای در خواست ویزا باید از طریق سفارت سوئد در کشور مربوطه اقدام نمود داشتن این مدارک الزامی است:

1-کپی از پاسپورت
2-پیشنهاد کار
3-رسید پرداخت هزینه  در خواست
اگر اشتغال موقت درکشور سوئد مد نظر باشد ویزا واجازه کار معتبر برای فرد متقاضی  به اندازه طول دوره اشتغال صادر میشوداما معمولاحداکثر برای دو سال صادر میشود

مدارک مورد نیاز  برای ویزای کاری درکشور سوئد:

1-فرم درخواست وفرم های مختلف برای انواع ویزای کار در کشور سوئد
2-کپی از کلیه صفحات  گذرنامه  که دارای اطلاعات شخصی ، مدت اعتبار پاسپورت
3- ارائه سند اشتغال واسناد دیگر که که از کارفرمای خود دریافت نموده اید
  در خواست ویزای کار برای همراهان(خانواده) :
1-هزینه بزرگسالان ۱۰۰۰ SEK میباشد.
2-هزینه کودکان زیر ۱۸ سال۵۰۰SEK  است.
3-هزینه ویژه برای مشاغل خاص۱۰۰۰  SEKمیباشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد   از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از متداول ترین انواع مختلف مهاجرت, مهاجرت از طریق ازدواج میباشد که طبق قوانین مهاجرتی, سوئد نیز مشمول این امر میباشد. ازدواج با یکی از افراد تبعه این کشور با مراجعه به سفارت و تکمیل پرسشنامه مربوطه شروع میشود. شخصی که در سوئد اقامت دارد میبایست منبع درآمد و مسکنی با حداقل ۲ اتاق داشته باشد. پس از اینکه شما مدارک خود را برای ویزای ازدواج ارائه دادید، از شما برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید که حدوداً دو ماه بعد از ارائه مدارک این اتفاق میوفتد. مصاحبه از طرفین برای این صورت می گیرد که افراد بتوانند اثبات کنند که این رابطه یک رابطه قطعی و منطقی هست و هیچ مصلحتی در بین نمی باشد.  بعد از این مصاحبه و در صورتی که شخص بتواند ادعای خود را اثبات کند به شخص متقاضی مهاجرت ویزای ۲ ساله داده می شود و پس از گذشت ۲ سال می تواند اقامت سوئد را بدست آورد. همچنین در راستای این تقاضا به دلیل قوانین مهاجرتی سوئد, شما باید تابعیت خود را ترک نمایید.

  شرایط برای ترک تابعیت ایران :

به سن ۲۵ سال تمام رسیده باشند.
هیأت وزرا خروج از تابعیت آنان را اجازه داده باشد.
قبلاً تعهد نمایند که ظرف مدت یک سال از تاریخ ترک تابعیت، حقوق خود را بر اموال غیر منقول (نظیر زمین) که در ایران دارا می باشند و یا ممکن است در اثر به ارق بردن دارا شوند، ولو آنکه قوانین ایران اجازه ی تملک آن را به اتباع خارجی بدهد، به نحوی از انحاء به اتباع ایرانی منتقل کنند. همسر و اطفال کسی که بر طبق این قانون ترک تابعیت می نمایند، از تابعیت ایرانی خارج نمی گردند؛ مگر این که اجازه ی هیأت وزرا شامل آن ها هم باشد.

   شرایط مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج :

1- گواهی نامه بانکی مبنی بر اثبات تامین یک سال هزینه زندگی شخص و همسر
2- دانش زبان سوئدی برای ایجاد ارتباط
3- زمان آشنایی با همسرتان و مدارکی جهت اثبات دوران نامزدی و ازدواج و آشنایی تان
4- اثبات مدرکی جهت نشان دادن محلی مناسب جهت اسکان زوجین
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور سوئد  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

  شرایط اقامت از طریق تولد فرزند در سوئد

اخذ تابعیت در سوئد از طریق خون است مگر اینکه تصویب قوانین جدید این وضع را تغییر دهد. هرچند دربسیاری از کشورها  تولد در آن کشور عامل اصلی اخذ تابعیت نیست ولیکن از موارد تاثیرگذار محسوب می شود. خون به معنای این است که تابعیت شخصی ناشی از نسب است و به محض تولد تابعیت پدر و مادر خود را میگیرد.
همانطور که گفته شد تابعیت در کشور سوئد از طریق خون انجام می گیرد در واقع با تولد یک فرد در کشور سوئد، طفل تابعیت والدین خود را به دست می آورد و به دنیا آمدن فرد در خاک آن کشور روی آن طفل تاثیری نمی گذارد.
شما میتوانید برای به دست آوردن تابعیت یک کشور راه های دیگر را انتخاب کنید و فرزندان شما از طریق شما تابعیت کشور سوئد را به دست آورند.

  به توضیح مختصری در رابطه با تابعیت و ماهیت آن می پردازیم :

تابعیت پیوندی است که فردی را به ملت مشخصی مربوط می‌سازد و تعلق حقوقی شخصی به جمعیت تشکیل دهنده دولت را می سازد و یک رابطه‌ای است بین شخص و دولت که فرد تبعه را در قبال تبعیت، به حمایت دولت متبوع خود ذی‌ حق می‌نماید. چنین رابطه‌ای، شخص تبعه را مطمئن می‌سازد که در رفتار و داد و ستدش با کشورهای خارجی و اتباع بیگانه، از حمایت سیاسی دولت متبوع خود، که به وسیله حقوق بین‌الملل شناخته شده و متمتع خواهند شد
  در کل تابعیت عبارتست از یک رابطه سیاسی، حقوقی و معنوی که فردی را به دولتی مشخص شده مرتبط می‌سازد.
در رابطه با اخذ تابعیت سوئد از طریق تولد می توان بیان نمود که کشورهای جهان برای ایجاد تابعیت از دو قاعده «خاک»  و «خون» به طور جداگانه استفاده میکنند و یا از ترکیبی از آنها در واقع هم از طریق خون و هم از طریق خاک نیز استفاده می کنند. طبق قاعده خاک که معمولاً کشورهای مهاجرپذیر آن را اعمال می کنند هر کودکی که در سرزمین آن کشور متولد شود صرف نظر از این که والدینش تابعیت کدام کشور را داشته باشند، به تابعیت کشور محل تولد درمی آید. در واقع با متولد شدن در یک کشور تابعیت آن کشور را به دست می آورند. به طور مثال اگر فردی در کشور آمریکا متولد شود و صرف نظر از اینکه پدر یا مادر آن فرد تبعه کدام کشور باشند آن طفل تابعیت آن کشور را به دست می آورد و تبعه ی آمریکا محسوب می شود.
همچنین در ادامه مبحث  اخذ تابعیت سوئد از طریق تولد شایان ذکر است که در قاعده خون که معمولاً از سوی کشورهای فرستنده مهاجر برای ایجاد تابعیت مورد استفاده قرار می گیرد کودکی که از پدر و مادر یا تنها پدر دارای تابعیت آن کشور در هر نقطه ای از جهان متولد شود به تابعیت کشور والدینش درمی آید. به عنوان مثال اگر فردی در کشور ایران متولد شود صرف نظر اینکه در کشور ایران متولد شده است تابعیت پدر و مادر خود را به دست می آورد.
البته علاوه بر این نوع تابعیت که از آن به عنوان تابعیت طبیعی یاد می شود نوع دیگر تابعیت، تابعیت اکتسابی است که اشخاص بزرگسال می توانند طبق مقررات با ترک یا حتی حفظ تابعیت اولیه خود به تابعیت کشور دیگری درآیند.
بنابراین در خصوص اخذ تابعیت سوئد از طریق تولد لازم است که شما عزیزان بدانید هرکس که دارای تابعیت ایرانی از طریق تولد شد نمی تواند این تابعیت را انتخاب کند بلکه تابعیت بر او تحمیل می شود. ترک این نوع تابعیت نیز مستلزم رعایت شرایط حقوقی خاص می باشد. برای مثال : ماده  ۹۸۸قانون مدنی مقرر نموده اتباع ایرانی نمی توانند ترک تابعیت کنند مگر با رعایت چهار شرط مذکور در ماده فوق.
اخذ تابعیت در سوئد از طریق خون بوده مگر که تصویب قوانین جدید این وضع را تغییر دهد. هرچند دربسیاری از کشورها  تولد در آن کشور عامل اصلی اخذ تابعیت نیست ولیکن از موارد تاثیرگذار محسوب  می شود. خون به معنای این که تابعیت شخصی ناشی از نسب است و به بدو تولد تابعیت پدر ومادر خود را داشته باشد، منطقی ودرست است .
همانطور که گفته شد تابعیت در کشور سوئد از طریق خون انجام می گیرد در واقع با متولد شدن یک فرد در کشور سوئد، طفل تابعیت والدین خود را به دست می آورد و به دنیا آمدن فرد در خاک آن کشور روی آن طفل تاثیری نمی گذارد.
اگر فرزند شما بعد از ۱ آپریل ۲۰۱۵ متولد شده و یکی از والدین شهروند سوئد باشد، در هنگام تولد بدون توجه به جایی که متولد می شود به یک شهروند سوئدی تبدیل خواهد شد.به این کودک تحت شرایط زیر شهروندی سوئد داده می شود:
یکی از والدین یک شهروند سوئدی باشد، مهم نیست اگر کودک در سوئد یا خارج از کشور متولد شود.
پدر و مادر مرحوم فرزند تا هنگام مرگ شان شهروند سوئد بوده باشند.

   تابعیت کشور سوئد از طریق تولد فرزند :

تابعیت کشور سوئد در صورت داشتن موارد زیر می تواند از طریق تولد برای کودک حاصل شود:

در صورتی که مادر کودک تبعه کشور سوئد باشد تابعیت مادر به فرزند سرایت می کند . مادر سوئدی به طور خودکار تابعیت را به کودکش می دهد .حتی اگر کودکش در کشور دیگری متولد شود .
اگر مرد سوئدی با زن خارجی ازدواج رسمی کند فرزند آنها سوئدی است حتی اگر فرزند آنها خارج از کشور سوئد متولد شده باشد .
کودکی که از یک مرد سوئدی و یک زن خارجی در خارج از کشور سوئد به دنیا آمده باشند و پدر و مادر با یکدیگر ازدواج نکرده باشند . اگر پدر و مادر تا قبل از ۱۸ سالگی با یکدیگر ازدواج رسمی کنند کودک می تواند تابعیت کشور سوئد را اخذ نماید .

 اخذ تابعیت تولد از طریق فرزند خواندگی در کشور سوئد :

اگر فردی کودکی را که در سوئد متولد شده باشد به فرزند خواندگی بپذیرد می‌تواند برای اخذ تابعیت کودک قبل از ۵ سالگی اش اقدام کنند .
شخصی که هنوز ۱۲ ساله نشده باشد توسط یک فرد یک شهروند سوئدی تحت سرپرستی و فرزند خواندگی قرار بگیرد می تواند تابعیت کشور سوئد را تحصیل نماید .
 دو تابعیتی در کشور سوئد :
دو تابعیتی و یا تابعیت مضاعف به معنای آن است که شخصی شهروند دو کشور باشد و دو پاسپورت داشته باشد .به طور مثال یک شخص ایرانی به سوئد برود و ۵ سال کار وزندگی کند و بتواند شهروندی کشور سوئد را کسب کند ،بنا بر این این شخص هم شهروند کشور ایران است و هم شهروند کشور سوئد و گذرنامه هر دو کشور را دارد .
 در کشور سوئد طبق قانونی که در سال ۲۰۰۱ تصویب شد ، که بر طبق این قانون کشور سوئد تابعیت مضاعف را برای شهروندان سوئدی می پذیرد. تا قبل ازماه جون ۲۰۰۱ تحت شرایط خاصی می توانستند تابعیت دو گانه کسب کنند از جمله این شرایط شخص در کشور سوئد متولد نشده باشد.
دو تابعیتی در نگاه اول فقط ممکن است به دو گذرنامه از دو کشور مختلف محدود شود در صورتی که ریشه های اجتماعی ، فرهنگی ، مذهبی و… شخص از کشوری که تابعیت اصلی ازآن صادر شده تعلق دارد . و پذیرفتن تابعیت دوم از نظر روحی ممکن است به شخص آسیب برساند .
دو تابعیتی فواید و مضراتی دارد از جمله فواید آن آسان تر شدن امور مسافرتی به کشورهای دیگر می باشد . و از جمله مضرات آن قوانین مربوط به خدمت سربازی در کشورهایی که شخص تابعیت آنها را برخوردار است .

تابعیت سوئد برای کودکانی که پس از آوریل ۲۰۱۵ متولد شده اند :

اگر کودک پس از آوریل ۲۰۱۵ به دنیا آمده باشد و یکی از والدینش شهروند سوئدی باشد به طور آنی شهروند سوئد و دارای تابعیت تولد کشور سوئد می شود .
گر والدین کودک فوت کرده باشند کودک بعد از فوت آنها تابعیت کشور سوئد را دارا است .که این بند جهت جلو گیری از بی تابعیتی می باشد .

   حقوق شهروندی کشور سوئد :

از جمله حقوقی شخصی که تابعیت کشور سوئد یا همان حق شهروندی کشور سوئد را داراست شامل مزایای زیر می شود :
حق رای در پارلمان کشور سوئد
حق برگزیده شدن در انتخابات پارلمانی کشور سوئد و ورود به پارلمان این کشور
حق استخدام در اداره پلیس و ارتش کشور سوئد
حق کار در یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه
  ترک تابعیت کشور سوئد
بر طبق قانون کشور سوئد ترک تابعیت سوئد به طور داوطلبانه مجاز است. شخص پس از درخواست کتبی در صورت انجام مراحل قانونی می تواند تابعیت کشور سوئد را ترک کند.

  شهروندی دوگانه در سوئد:

جهت شهروندی اگر کودک دارای مجوز اقامت در کشور دیگری باشد به همراه نسخه ای از گذرنامه کودک که نشان دهنده اطلاعات شخصی، عکس، شماره گذرنامه، کشور صدور پروانه، مدت زمان اعتبار گذرنامه می باشد را باید پیوست کنند. هنگامی که یک زن خارجی از مردی سوئدی دارای فرزند شود و کودک در خارج به دنیا آید، تا زمانی که والدین با هم ازدواج نکنند، کودک شهروندی سوئد را دریافت نمی کند. (اگر تا قبل از ۱۸ سالگی فرزند با هم ازدواج کنند، کودک شهروندی سوئد را دریافت می کند).کودکی که تابعیت و اقامت سوئدی پدر یا مادرش را هنگام تولد دریافت کند، ممکن است دارای تابعیت دوگانه باشد،البته با شرایط زیر:
کودک در کشوری متولد شده است که در قانون آن کشور قید شده است که تمام کودکان متولد شده به طور خودکار به شهروندان این کشور تبدیل می شوند.
کودک در هنگام تولد شهروندی خارجی مادر یا پدر خود را دریافت می کند.
 فرزندانی که در سوئد متولد می شوند بر اساس تابعیت والدینشان، تابعیت دریافت می کنند. بنابراین اگر والدین فرزند مقیم یکی از کشورهای بیرون از اتحادیه اروپا باشند بایستی برای مجوز اقامت برای فرزندشان درخواست بدهند و فرزند اغلب مجوزی شبیه والدینشان دریافت می کند.
اگر والدین ازدواج نکرده باشند ابتدا بایستی رابطه زوجیت را ثابت نمایند و آن فرزند در زمان ازدواج آن ها متولد شده باشد. در این صورت به عنوان تبعه سوئد شناخته خواهد شد و به اداره مهاجرت اطلاع داده می شود.
اما زمانی که آن ازدواج ثبت نشده باشد نیازی به درخواست والدین برای اجازه اقامت فرزند نیست.
زمانی که اداره مهاجرت اعلامی از کودکی بدون تابعیت سوئدی که در سوئد متولد شده است دریافت کند، نامه ای به والدین ارسال می کنند.
اگر متقاضی مقیم یکی از کشورهای شنگن نباشد و تابعیت سوئد را نداشته باشد بایستی برای مجوز اقامت و تابعیت فرزندان خود درخواست کند.
متقاضی میتواند به صورت آنلاین برای مجوز تابعیت فرزند خود در خواست نماید. در مواردی متقاضی بایستی مبلغی برای درخواست خود دریافت کند اگر فرزند یک پاسپورت داشته باشد متقاضی بایستی کپی های پاسپورت فرزندش و مدارک شناسایی و همچنین اعتبار پاسپورت فرزند را اگر اقامت کشور دیگری را دارا باشد الصاق نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سوئد ، افتتاح حساب بانکی در سوئد ، اقامت و پاسپورت سوئد از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سوئد ، رفع دیپورتی اقامت سوئد ،قبول وکالت در سوئد ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سوئد

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سوئد” اتحادیه اروپا  ، شینگن ”    از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور سوئد همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در سوئد  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در کشور سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای حوزه ی اسکاندیناویست که از نظر رفاه اجتماعی و سطح کیفیت تحصیلی جز ۱۰ کشور برتر دنیاست.
از جمله مزایای تحصیل در کشور سوئد ورود همراه دانشجو (همسر و فرزند) بصورت همزمان می باشد. کشور سوئد از جمله کشورهای مناسب برای خانواده هاست. می توانید مزایای تحصیل در کشور سوئد برای خانواده را در لیست زیر مشاهده نمایید:

1-صدور ویزا همزمان برای همراه دانشجو

عموما در کشورهای اروپایی صدور ویزا برای همراهان بین یک تا سه ماه به طول می انجامد و در برخی موارد مانند آلمان حتی امکان عدم صدور ویزای همراه وجود دارد. اما چنانچه شما موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد شوید اداره ی مهاجرت سوئد کارت اقامت را برای دانشجو و فرزندان زیر ۱۸ سال و همسر همزمان صادر می گردد و متقاضی و همراهان به اتفاق می توانند وارد کشور سوئد گردند.

2-اجازه ی کار (هفته ای ۲۰ ساعت) برای دانشجو و همراه وی

در کشورهای اروپایی دانشجو هفته ای ۱۰ الی ۲۰ ساعت اجازه ی کار دارد و همراه اجازه ی کار ندارد ولی در کشور سوئد این شرایط فراهم گردیده که هم دانشجو و همراه اجازه کار هفته ای ۲۰ ساعت را دارند. لازم به توجه است که از نظر قانونی منعی برای کار وجود ندارد ولی در واقعیت برای هر کشوری که اقدام می نمایید چند ماه اول فقط زمانی است که شما با محیط آشنا شوید و در شرایط محیط قرار بگیرید.

3-امکان ادامه ی تحصیل رایگان در کشور سوئد برای همراه دانشجو

یکی دیگر از مزایای قابل توجه تحصیل در سوئد امکان تحصیل رایگان برای همسر فردی است که پذیرش در دانشگاه های سوئد را اخذ نموده و چنانچه دانشجو بعد از یک ترم برای ترم دوم هزینه پرداخت نماید همسر دانشجو می تواند از مزایای تحصیل رایگان برخوردار گردد. به عبارتی چنانچه زن و یا شوهر هرکدام هزینه ی دانشگاه را پرداخت نمایند همسر می تواند بعد از یک ترم تا زمانی که نفر اول برای تحصیل هزینه پرداخت نماید از تحصیل رایگان برخوردار گردد و در ترم اول نیز می تواند از مزیت آموزش زبان سوئدی رایگان استفاده نماید.

4- تحصیل رایگان برای فرزندان

نظام آموزشی سوئد یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی می باشد و به همین منظور از مزایای تحصیل در کشور سوئد می توان به تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال اشاره نمود و زمانی که دانشجو با فرزندان خود وارد کشور سوئد گردید و پس از مراجعه به شهرداری و ثبت آدرس اقامتی خود می تواند مطابق آرس سکونت به مدارس کشور سوئد معرفی گردد و بین ۱۵ تا ۲۰ روز بعد فرزندان خود را به مدرسه بفرستد. از مزایای تحصیل در کشور سوئد برای فرزندان می توان به این نکته اشاره نمود که چنانچه فرزند شما از سطح زبان انگلیسی یا سوئدی خوبی برخوردار نباشد برای تحصیل یک مترجم با فرزند شما در کلاس حضور پیدا می کند و تا زمانی که فرزند شما در سطح مورد قبول زبانی قرار نگیرد از خدمات مترجم بهره مند می گردد. لازم به توجه است که آموزش زبان مادری هم هفته ای یک روز به صورت رایگان صورت خواهد گفت.

5-برخورداری از بیمه درمانی

چنانچه دانشجو پذیرش دوره زبان در سوئد را اخذ نماید دارای کارت اقامت ۶ ماهه خواهد بود و چون این پذیرش از نوع دانشگاهی است پس دانشجو توسط دانشگاه بیمه شده است و چنانچه پذیرش شما برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس باشد با توجه به اینکه ویزای شما یکساله خواهد بود کل همراهان هم ازخدمات بیمه بهره مند خواهندشد. برخورداری از بیمه درمانی برای فرزندان که در حال تحصیل در سوئد باشند هم مقدور است.
6-ادامه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان با گذراندن کورس زبان انگلیسی
از مزایای دیگر تحصیل در کشور سوئد امکان ادامه تحصیل در کشور سوئد بدون مدرک زبان می باشد. برای تحصیل در کشور سوئد نیاز به مدرک آیلتس آکادمیک ۶.۵ است اما با توجه به اینکه موسسه ی Eustudy نمایندگی دانشگاه های سوئد را دارد شما می توانید بدون مدرک زبان و با گذراندن کورس های زبان ۶ ماهه در دانشگاه های سوئد پذیرش بگیرید و سپس ادامه تحصیل دهید. هزینه ی دوره های کورس زبان انگلیسی ۶ ماهه  ۴۲۵۰۰ کرون سوئد تا ۴۶۰۰۰ کرون سوئد بسته به نوع دانشگاه انتخابی می باشد.

تحصیل در مدارس سوئد

1-مدارس ابتدائی و دبیرستان :

تحصیل در مدارس سوئد بر اساس یک دوره نه ساله ابتدائی با شرایط حضور اجباری می باشد. بعد از این دوران یک دوره سه ساله انتخابی دبیرستان است. دانش آموزان براساس اینکه بعد از دبیرستان خوانهان ورود به دانشگاه هستند یا خیر وارد دبیرستان و یا هنرستان می شوند. شما در دبیرستان نیز حق انتخاب بین  رشته های علوم تجربی (زیست-فیزیک-شیمی و …) و علوم اجتماعی (جامعه شناسی -تاریخ -جغرافیا و …) را دارید.

 2- تحصیل در مدارس سوئد در مقطع دبیرستان :

این دوران تحصیلی 3 سال طول میکشد (البته بعضی به دلایلی آن را در عرض 4 و یا 5 سال به اتمام می رسانند). بیشتر سوئدی ها در این دوره ها شرکت میکنند اما بسیاری نیز تمایلی به شرکت در دبیرستان ندارند. دوره دبیرستان در سوئد شامل رشته های تحصیلی مختلفی میشود . علوم اجتماعی و علوم طبیعی دو رشته مهم میباشند.هرکدام از رشته ها نیز گرایش های نختلفی دارند. درحال حاضر در دبیرستان های کشور  سوئد 17 رشته (ملی) هرکدام با 2 تا 4 گرایش وجود دارد.البته رشته های بومی نیز وجود دارد اما بیشتر مدارس ترجیح میدهند رشته های ملی را ارائه دهند. البته از ابتدای سال تحصیلی 2011 در سوئد 18 رشته تحصیلی ملی ارائه میشود که 6 رشته در زمینه پیش دانشگاهی و 12 رشته هنرستانی هستند.
تمام این رشته ها تحصیل در مدارس سوئد  در مقطع دبیرستان به دوسته پیش دانشگاهی و هنرستانی / فنی تقسیم میشوند. درست است که هر دوی این دو دسته دانش آموزان برای ورود به دانشگاه های سوئد اماده می کنند اما دوره های پیش دانشگاهیی این کار را با تخصص بیشتری انجام میدهند.تنها نیمی از دانش آموزان در این 12 رشته فنی رکت میکنند چرا که تحصیل در این رشته ها شامل حد اقل 15 هفته کار در محل کارگاه در طول سه سال میشود.
رشته و گرایشی انتخابی دانش آموز به چهار سطح تقسیم می شود: واحدهای اصلی ، واحد های تخصصی ،واحدهای پایه و واحدهای اختیاری. واحد های اصلی آن دسته از واحدهایی هستند که همه دانش آموزان صرف نظر از رشته خود بمنظور اخذ مدرک باید آنها را پاس کنند.واحدهای تخصصی نیز واحدهایی اند که مخصوص رشته انتخابی می باشند و بمنظور احراز صلاحیت در هر رشته باید پاس شوند. واحدهای پایه نیز در هر گرایش متفاوتند و دانش آموز با توجه به اینکه چه گرایشی را برای تحصیل در دبیرستان های کشور سوئد را انتخاب میکند باید آنها را پاس کند. معمولا این مواد درسی در سال دوم و سوم دبیرستان آغاز می شوند اما گاها امکان دارد در سال اول ارائه شوند. و در اخر واحد های اختیاری که در واقع هر دانش آموز میتواند با توجه به علاقه خود آنها را انتخاب کند و البته نتایج و نمرات آنها نیز در ریز نمرات درج می گردد.

ادامه تحصیل در سوئد

وجود دانشگاههایی که دارای رنکینگ خوبی هستند مانند لوند Lund University با رتبه ۶۷ اوپسالا Uppsala با رتبه ۷۹ و دانشگاه سلطنتی استکهلم KTH با رتبه ۱۱۸ موجب گردید که در سالهای اخیر به سوئد جلب گردد و از سال ۲۰۰۸ تقاضا برای تحصیل در دانشگاههای سوئد سیر صعودی پیدا کند و به همین علت در سال ۲۰۱۱ کمک هزینه دولت به دانشگاه کاهش یافته و ادامه تحصیل منوط به پرداخت هزینه گردیده و عموما هزینه تحصیل جهت مقاطع لیسانس و فوق لیسانس از سالی ۷۰۰۰۰ (هفتاد هزار) کرون تا ۱۴۰۰۰۰ (یکصد و چهل هزار) مشخص گردید.
تحصیل در زیرگروه­های پزشکی و دندان­پزشکی ، داروسازی و رشته­های وابسته به گروه هنر عموما به زبان سوئدی می­باشد که داشتن مدرک زبان سوئدی الزامی است و به همین خاطر امکان اخذ پذیرش در این گروه­ها از ایران مقدور نمی­باشد و در صورت تمایل، ابتدا باید از طریق اخذ پذیرش جهت یک کورس ۶ ماهه دانشگاهی پذیرش اخذ گردد، سپس هنگامی­که متقاضی وارد سوئد گردید همزمان با دوره دانشگاهی مدرک زبان سوئدی را گرفته سپس برای این زیرگروه­ها اقدام نماید.
جهت زیرگروه­های فنی مهندسی و انسانی بیشتر رشته­ها در ترم سپتامبر ارائه می­گردد و در ترم ژانویه معمولا رشته­ها خیلی محدودتر است.

لیسانس در دانشگاه­های سوئد

عموما رشته های لیسانس به زبان سوئدی برگزلر میگردد و حدود ۳۰ رشته برای ترم سپتامبر به زبان انگلیسی میباشد که در زمینه رشته های فنی مهندسی مانند مکانیک، الکترونیک ،طراحی صفحات وب ،کامپیوتر و… میباشند ولی در ترم ژانویه فقط کورسهای این رشته ها قابل دسترسی است و داشتن مدرک زبان IELTS آکادمیک معادل ۶ یا تافل IBT معادل ۸۰ لازم است ، و با توجه به اینکه این موسسه نمایندگی رسمی دانشگاه های سوئد ارا داراست این امکان وجود دارد که در صورتی که دانشجو موفق به اخذ مدرک زبان انگلیسی نگردد ترتیبی اتخاذ نماید تا از طریق امتحان اسکایپ یا امتحان حضوری که توسط نماینده دانشگاه در ایران برگزار می گردد سطح سنجی صورت گیرد و چنانچه متقاضی دارای سطح intermediate باشد پذیرش اخذ گردد.

فوق لیسانس در دانشگاه های سوئد

به غیر از زیرگروه های پزشکی و هنر بقیه رشته ها در این مقطع به زبان انگلیسی ارائه می گردد که کسب ielts آکادمیک ۶-۵ یا تافل ibt معادل ۹۰ مدنظر میباشد و همانطور که در مقطع لیسانس امکان سطح سنجی برای متقاضیانی که موفق به اخذ نمره مورد نظر نگردیده اند وجود دارد در مقطع فوق لیسانس هم چنین امکانی فراهم گردیده است.
برای ادامه تحصیل فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی کسب نمره ielts  آکادمیک ۷ یا تافل ibt  معادل ۱۰۰ اجباری است.
در صورتی که دانشجو مدرک لیسانس خود را از دانشگاه های مطرح ایران مانند صنعتی شریف ، دانشگاه تهران ، دانشگاه شیراز ، و دیگر دانشگاه هایی از این دست با معدل بالای ۱۷ کسب نموده باشد و بیش از دو سال از فارغ التحصیلی نگذشته باشد این امکان وجود دارددر ترم سپتامبر دانشجو از تخفیف شهریه بین ۲۵ % الی ۱۰۰% استفاده نماید.

دکتری در دانشگاه های سوئد

بنا به آخرین قوانین تحصیلی سوئد چنانچه دانشجویی در مقطع دکتری مشغول به تحصیل گردد و طول دوره تحصیل چهار سال باشد ، چون تحصیل در مقطع مقطع دکتری همراه با حقوقی حدود ماهی ۲۰،۰۰۰ کرون است که حدود ۷۰۰۰ کرون آن به عنوان مالیات کسر میگردد ، پس از نظر اداره مهاجرت شغل محسوب گردیده و پس از این دوره چهارساله اقامت دائم دانشجو صادر میگردد.
و با توجه به شرایط کاملا خاص دانشجویی دکتری امکان اخذ پذیرش در این مقطع بسیار ضعیف است و دانشجویان محترم میتوانند جهت پذیرش در مقاطع دیگر اقدام نمایند تا از این طریق وارد سوئد گردیده و سپس با ارتباط با اساتید و نمایان شدن توانایی های علمی خود موفق به کسب پذیرش دکتری گردند دقت شود اخذ یک مدرک فوق لیسانس مجدد اجباری نیست زیرا مدرک فوق ایران برای دانشگاه های سوئد مورد تایید میباشد بلکه هدف آشنایی با اساتید و جلب رضایت استاد جهت کسب موقیت دکتری است و در بسیاری از موارد بعد از یک یا دو ترم میتوان پذیرش دکتری را گرفت.

دوره های زبان سوئد

دوره های زبان سوئد به سه گروه زیر تقسیم می شوند.

1 – دوره تابستانی زبان در سوئد

این دوره های زبان در طول تابستان برگزار می شود. شهریه این دوره حدود 30 هزار کرون بوده و طول دوره حدوداً 4 ماه می باشد. برای ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی در ایران الزامی است. گاهی دانشگاه ها از متقاضی نمره آیلتس 5 نیز می خواهند. پیش از اینکه متقاضی درخواست ویزای دانشجویی کشور سوئد را بدهد، باید شهریه را بطور کامل برای دانشگاه واریز نماید. ویزی همراه نیز برای همسر و فرزندان جهت ورود به کشور سوئد صادر می گردد.

2- دوره 6 ماهه زبان در سوئد

دوره 6 ماهه زبان در سوئد در دو ترم ژانیوه و سپتامبر برگزار می گردد و شهریه آن حدوداً ترمی 75000 کرون سوئد می باشد. برای ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی در ایران الزامی است. گاهی دانشگاه ها از متقاضی نمره آیلتس 5 نیز می خواهند. امکان درخواست ویزای همراه برای خانواده متقاضی نیز وجود دارد.

3 – دوره یکساله زبان در سوئد

دوره یکساله زبان انگلیسی در سوئد معمولاً از ترم سپتانبر شروع شده و یک سال بطول می انجامد. شهریه این دوره 150000 کرون بوده و امکان درخواست ویزای همراه نیز وجود دارد.برای ورود به این دوره معمولاً احتیاجی به مدرک زبان نمی باشد مگر اینکه دانشگاه درخواست کند. سطح زبان متقاضی با شرکت در این دوره ها به سطح پیشرفته می رسد.

مدارک مورد نیاز دوره زبان سوئد

1-اصل پاسپورت امضا شده
2- شش قطعه عکس 4×3 زمینه سفید
3-ترجمه رسمی دانشنامه دیپلم و ریزنمرات
4-ترجمه رسمی دانشنامه پیش دانشگاهی و ریزنمرات
5-ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات ، کارشناسی ارشد و ریزنمرات (درصورت وجود)

 شرایط بورسیه تحصیلی در سوئد

بورسیه های تحصیلی که در ذیل آمده فقط برای متقاضیان سال اول کارشناسی ارشد است که برای مدت دو سال و تحت شرایط خاصی معتبر است. این شرایط در قوانین و مقررات بورسیه های تحصیلی آمده است.لطقا شرایط بورسیه تحصیلی در سوئد را که ممکن است موجود باشد در وبسایت موسسه میرداماد چک نمایید. بورسیه های Chalmers در سال 2018 فقط به بعضی از دانشگاه ها تعلق می گیرد.

مزایا و شرایط بورسیه تحصیلی در سوئد

در زیر به بورسیه های تحصیل سوئد که توسط Chalmers اجرا می شوند اشاره شده است:
بورسیه های تحصیلی Avances و همچنین IPOET (اداره برنامه ریزی آموزش و برنامه ریزی بین الملل)،75درصد بورسیه این دانشگاه ها و همچنین بودجه این دانشگاه ها توسط موسسه Chalmers ارائه می شود که این بورسیه ها برای تمام دانشجویان در دسترس است.بورسیه Sievert Larsson که 100 درصد هزینه های زندگی را به ساکنین تایلند برای درس خواندن در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه فنی Chalmers می دهد.

بورسیه های تحصیلی در سوئد

بورسیه های تحصیل اعزام دانشجو سوئد جهت شرکت ماشین ولوو به این صورت است که 100 درصد به دو دانشجوی چینی با ضمانت حضور در VESC را شامل می شود که این بورسیه شامل کارآموزی در تابستان بر روی پروژه ارشد و اشتغال مناسب در شرکت ماشین های ولوو است.

بورسیه های تحصیلی در سوئد

دوره بورسیه های گروه ولوو 100 درصد هزینه های ساکنین هندی و چینی را متقبل می شود. این بورسیه شامل کارآموزی در فصل تابستان،و پروژه پایان ترم است.همچنین بورسیه های تحصیلی برای ساکنین آمریکایی در سال 2018 فراهم است. هر یک از بورسیه های تحصیلی شامل 100 درصد هزینه های تحصیل در رشته های مهندسی در Chalmers است که توسط دوستان Chalmers مهیا می شود.

کمک هزینه های بورسیه تحصیلی سوئد

پنج بورسیه تحصیلی در سال 2018 به دانشجویان ساکن در یکی از 143 کشور ارائه می شود. هر یک از بورسیه های تحصیلی 100 درصد شهریه را در بر می گیرد.همچنین در Alfred Ots حدود 10 بورسیه تحصیلی را به طور سالیانه به دانشجویان کارشناسی ارشدی که در استونی ساکن هستند می دهد. این بورسیه تحصیلی 8500 SEK بصورت ماهیانه برای سه ترم تحصیلی است.
ارائه بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دیگر روی امکان اخذ بورسیه از Chalmers تاثیر نمی گذارد. و شرایط مالی داوطلبان در این پروسه مورد ارزیابی قرار نمی گیرد.در همین راستا برای آشنایی بیشتر با بورسیه های تحصیلی سوئد و همچنین روش های مهاجرت سوئد ترجیحا با مشاورین حقوقی موسسه حقوقی و بین المللی یسنا گفت و گو کنید تا شما را به صورت واضح و دقیق راهنمایی کنند.

دانشگاه های معتبر سوئد

‌الف) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي، گروه‌ يك‌ (ممتاز)

1- (Chalmers tekniska hogskola (Chalmers University of Technology
2- (Göteborgs Universitet (Goteborg University
3- (Handelshögskolan i Stokholm (Stockholm School of Economics
4- (Karolinska institutet (The Karolinska Institute
5- (Kungliga Tekniska Högskolan — KTH (Royal Institute of Technology
6- (Lärarhögskolan i stokholm (Stockholm Institute of Education
7-( Linköpings universitet (Linkopings University
8- (Lunds universitet (Lund University
9- (Stokholm Universitet (Stockholm University
10- Sveriges Lantbruksuniversitet — SLU (The Swedish University of (Agricultural Sciences
11-(Umeå universitet (Umea University
12- (Uppsala Universitet (Uppsala University
13- (Högskolan I Kalmar (University College of Kalmar
14- (Kungliga Konsthögskolan (Royal University College of Fine Arts
15- (Lulea Tekniska Universitet (Lulea University of Technology
16- (Mittuniversitetet (Mid- Sweden University
17-( Malmö Högskola (University College of Malmö

ب) دانشگاه ها ومراكز آموزشي عالي، گروه دو (خوب)

1- University College of Boras (Hogskolan Boras)
2- Blekinge Tekniska Högskola (Blekinge Institut of Technology)
3- Mälardalens Högskola (University College of Mälardalens)
4- Södertörns högskola (Södertörn University College)  صرفا” تا كارشناسي ارشد
5- Högskolan I Kristiandstad (Kristiandstad University College) صرفا” تا كارشناسي ارشد
6- Högskolan I Halmstad (Halmstad University College)  صرفا” تا كارشناسي ارشد
7- Högskolan I Jönköping (Jönköping University College) مدرک دکتری پس از انجام بررسی های کیفی رساله، درخواست مصاحبه علمی) قابل بررسی و ارزشیبابی است.
8- Konstfack (University College of ArtsT Crafts and design) صرفا” تا كارشناسي ارشد
9- Högskolan I Gävle (University College of Gävle) صرفا” تا كارشناسي ارشد
10- Karlstads Universitet (Karlstad University)
11- Växjö Universitet (Växjö University)
12- Högskolan Dalarna (Dalarna University College) صرفا” تا كارشناسي ارشد
13- örebrö Universitet (University of örebrö)
14-Högskolan i Skövde (Skövde University College)  فقط تا کارشناسی ارشد
15- Idrottshögskolan I Stockholm (Stockholm University college of Physical Education and Sports) فقط تا کارشناسی ارشد
16- Högskolan på Gotland (Gotland University College) فقط تا کارشناسی ارشد
17- School of Design and Crafts (HDK)    فقط تا کارشناسی ارشد
18- University West فقط تا کارشناسی ارشد
19- Linnaeus University (formed from the merger of Vaxjo and Kalmar University) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌ دولتي‌ كه‌ مورد تأييد وزارت‌ آموزش‌ و علوم‌ سوئد مي باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور سوئد  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سوئد وکیل تخصصی ، ویزای توریستی سوئد وکیل تخصصی ، سفارت سوئد وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی سوئد وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری سوئد وکیل تخصصی ، ویزای کاری سوئد وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج سوئد وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن “و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن “به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سوئد” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سوئد ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  در کشور سوئد( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره ) شامل موارد زیر می شود:
1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت سوئدی یثبت شده در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- اخذ بیمه سلامت کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  سوئدی در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  سوئدی  در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) ر توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17– تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سوئد” شینگن ، اتحادیه اروپا “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سوئد ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سوئد ” شینگن ، اتحادیه اروپا “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سوئد  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
  موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.