دریافت  ویزای توریستی سنگاپور توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سنگاپور توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص

 دریافت  ویزای توریستی سنگاپور توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سنگاپور توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سنگاپور از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در سنگاپور *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر سنگاپور  * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در سنگاپور * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در سنگاپور * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در سنگاپور * مشاور رفع ریجکتی ویزای سنگاپور* مشاور رفع دیپورتی از کشور سنگاپور* قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور سنگاپور  توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت سنگاپور ، اخذ ویزای توریستی سنگاپور ، وقت سفارت سنگاپور ، اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور ، اخذ ویزای سرمایه گذاری سنگاپور ، اخذ ویزای کاری سنگاپور ، اخذ ویزای ازدواج سنگاپور

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور سنگاپور

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور سنگاپور از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور سنگاپور

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سنگاپور از طریق تولد

مشخصات کشور سنگاپور

پایتخت : سنگاپور
زبان : انگلیسی ، مالایی ، چینی ، تامیل
نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 3/718 کیلومتر مربع
جمعیت :   5/293/000 نفر
واحد پول : دلار سنگاپور
دین :بودائی ، تائو
همسایگان : مالزی ،  اندونزی

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق  سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور سنگاپور را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور سنگاپور آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

 ثبت شرکت در سنگاپور ، افتتاح حساب بانکی در سنگاپور ، اقامت و پاسپورت سنگاپور از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سنگاپور ، رفع دیپورتی اقامت سنگاپور ،قبول وکالت در سنگاپور ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سنگاپور

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور سنگاپور توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور سنگاپور را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

انواع ویزای سنگاپور

بخش زیادی از درآمد کشور سنگاپور از صنعت گردشگری آن تأمین می‌شود. جمهوری سنگاپور برای مسافران ایرانی ویزای توریستی چهارده روزه صادر می‌کند.
ویزای توریستی سنگاپور تا یک ماه بعد از صدور معتبر است. از زمانی که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید تا چهارده روز در سنگاپور بمانید.
ویزای توریستی سنگاپور یک بار ورود است. حتی اگر پیش از تمام شدن چهارده روز از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.

مدارک لازم برای ویزای سنگاپور

مرحله‌ی اول در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور آماده کردن مدارک است. از آن‌جایی که کشور سنگاپور در ایران سفارت ندارد، مدارک لازم برای گرفتن ویزای توریستی سنگاپور از طریق کارگزار برای این کشور فرستاده می‌شود. ثبت مدارک برای ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیک انجام می‌شود. برای شروع درخواست ویزای سنگاپورباید این مدارک را آماده کنید و به زورق ارائه کنید:
1- اسکن رنگی صفحه‌ی اول پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار
2-اسکن رنگی عکس ۴*۶
3- فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت سنگاپور ، دریافت ویزای توریستی سنگاپور ، وقت سفارت سنگاپور ، دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور ، دریافت ویزای سرمایه گذاری سنگاپور ، دریافت ویزای کاری سنگاپور ، دریافت ویزای ازدواج سنگاپور

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق  سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اقدام برای اخذ اقامت کشور سنگاپور است.از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت سنگاپور و مهاجرت به کشور سنگاپور می توان به اخذ اقامت سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور سنگاپور که یکی از روش های جذاب اخذ اقامت سنگاپور محسوب می شود ، اشاره کرد.
 ویزای سرمایه گذاری کشور سنگاپور یکی از راه های اخذ اقامت کشور سنگاپور است.مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های اخذ اقامت با کمترین ریسک ممکن است.روش اقدام بدین گونه است که می توانید پس از سرمایه گذاری در کشور سنگاپور با حداقل سرمایه ۲٫۵ میلیون دلار، اقامت دائم کشور سنگاپور را اخذ نمایید.سرمایه گذاری در کشور سنگاپور به منظور برنامه های حمل و نقل، زیر ساخت های مالی و اداره کامل شرکت های بزرگ تشکیل شده است.درآمد مناسب و امن و همچنین مالیات های معقول سبب گردیده تا افراد زیادی از سرتاسر جهان برای اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور سنگاپور اقدام نمایند.

 مزایای ویزای سرمایه گذاری سنگاپور:

 این امکان برای متقاضی وجود دارد که در مواردی که خود شخص در نظر دارد سرمایه گذاری کنند.برای مثال می توانند در صندوق های سرمایه که توسط دولت تصویب شده سرمایه گذاری نمایند، ثبت شرکت کنند و یا کسب و کاری که در گذشته داشتند را ادامه دهند.
 حداقل سرمایه مورد نیاز ۲٫۵ میلیون دلار سنگاپور است.
 این امکان وجود دارد که با مقامات به صورت حضوری ملاقات داشته باشید.
 امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال امکان پذیر است.
 امکان اخذ ویزای همراه برای پدر و مادر نیز وجود دارد.بدین صورت که می توانید برای والدین خود به مبلغ ۳۰۰ هزار دلار سنگاپور سرمایه گذاری نمایید.
 ۲ سال پس از اخذ اقامت دائم می توانید برای دریافت پاسپورت و شهروندی کشور سنگاپور اقدام نمایید.

 معایب ویزای سرمایه گذاری سنگاپور:

کشور سنگاپور حامی افراد کارآفرین است و پروژه هایی که کارآفرینی محسوب شود را بیشتر مورد حمایت قرار می دهد.
برای سرمایه گذاری، افرادیکه در شرکت های بزرگ بین المللی مدیر ارشد هستند بیشتر مورد قبول واقع می گردند.
فرزندان سرمایه گذار(پسر)، در صورتی که به سن ۱۸ سالگی رسیده و شهروند کشور سنگاپور باشند، باید در سرویس های ملی کشور سنگاپور شرکت نمایند.
والدین و فرزندان ۲۱ سال به بالا امکان اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری را نداشته و به آنها ویزای بلند مدت داده می گردد.
برای اخذ تابعیت کشور سنگاپور شما باید از تابعیت کشورهای دیگر(کشور مادری خود) را انکار نمایید.

 دلایل رد ویزا سنگاپور :

در برخی موارد که تعداد آنها کم هم نیستند، مشاهده شده که بنا به دلایلی درخواست ویزای از طریق سرمایه گذاری کشور سنگاپور از طرف دولت این کشور رد شده است.بیشترین دلیلی که منجر به رد شدن درخواست ویزا می شود، ضعیف بودن طرح ها و برنامه های سرمایه گذاری است.به همین علت پیشنهاد می گردد تا با مشاورین مجرب که در این زمینه تجربه کافی دارند، مشورت نمایید.
برای دریافت جواب درخواست ویزا، بررسی مدارک شما توسط دولت سنگاپور در حدود  ۸ ماه زمان نیاز دارد و شما این موضوع را در نظر داشته باشید.در صورتی که پروژه شما حرفه ای باشد این امکان وجود دارد تا مدت زمان کمتری را برای بررسی مدارک شما توسط دولت مورد نیاز باشد. در صورتی که دولت با پروژه شما موافق باشد ،پروسه اخذ اقامت دائم کشور سنگاپور از طریق سرمایه  گذاری ۶ ماه طول می کشد.بعد از اخذ اقامت، نیاز است شما تمامی مواردی که در پروژه خود ذکر نموده اید را عملی نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق خرید ملک توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  امروزه یکی از بهترین روش های اقامت در یک کشور , سرمایه گذاری و خرید ملک میباشد زیرا با این کار سرمایه فرد علاوه بر انکه حفظ میشود , با توجه به بالارفتن سالانه قیمت مسکن , بالا نیز میرود و یک سرمایه گذاری مطمئن به حساب میاید
یکی از کشورهایی که بسیار مورد توجه افراد خارجی برای سرمایه گذاری میباشد کشور سنگاپور است زیرا کشوری مدرن و رو به پیشرفت بسیار میباشد

واجدین شرایط برای خرید HDB Property و اجاره آپارتمان اجرایی :

HDB Flats آپارتمانهایی هستند که توسط هیئت توسعه مسکن HDB  ساخته و نگهداری می شوند. بیش از ۸۰٪ سنگاپوری ها در خانه های مسکونی HDB زندگی می کنند. محوطه های مسکونی HDB اغلب شهرک هایی هستند که خود شامل کلینیک ها، مدارس، سوپرمارکت ها، مراکز مواد غذایی، و همچنین امکانات ورزشی و تفریحی هستند. برای طبقه بندی آپارتمانهای HDB، اتاق نشیمن به عنوان یک اتاق شمارش می شود.
برای خرید یک آپارتمان به طور مستقیم از HDB، باید یک شهروند سنگاپور باشید، باید یکی دیگر از شهروندان سنگاپور یا ساکنان مستعمره سنگاپور را برای تشکیل یک هسته خانواده تشکیل دهید. برای خرید یک آپارتمان از بازار فروش مجدد، باید یک شهروند سابق سنگاپور یا اقامت دائم در سنگاپور باشید. شامل حداقل یک اشخاص ذکر شده که ساکن دائمی سنگاپور یا شهروند سنگاپور هستند.
Condominiums اجرایی EC  برای ارائه خدمات به سنگاپورها، به خصوص جوانان فارغ التحصیل و حرفه ای که می توانند بیش از یک مسکن HDB را داشته باشند ، اما مالکیت خصوصی را از دسترس خود خارج کنند. EC ها در طراحی و تسهیلات به آپارتمان های خصوصی قابل مقایسه هستند، زیرا آنها توسط توسعه دهندگان خصوصی به فروش می رسند.
اولین مالک یک مجتمع اجرایی مجاز به فروش مجدد واحد خود در بازار ثانویه در ۵ سال اول نیست. پس از ۵ سال اول، صاحبان مجاز به فروش واحدهای خود به سنگاپورها هستند. خارجی ها فقط می توانند یک مجتمع اجرایی پس از ۱۰ سال خرید کنند که تمام محدودیت ها لغو خواهد شد.
برای آپارتمانهای HDB، آپارتمان HDB و آپارتمان اجرایی، واجد شرایط بودن تحت پوشش هیئت مسکن و توسعه است. خریداران علاقه مند می توانند به طور مستقیم به HDB متصل شوند و در مورد واجد شرایط بودن آنها برای خرید یک واحد HDB و یا واحد اجرایی  تحقیق کنند.

سرمایه گذاری ملک برای درخواست دائم اقامت

تحت برنامه سرمایه گذاران جهانی GIP که توسط اداره اقتصادی EDB اداره می شود، می تواند برای اقامت دائم PR خارجی مورد توجه خارجی ها قرار گیرد، در صورتی که حداقل مبلغی معین را در ساختارهای کسب و کار و یا سایر ابزارهای سرمایه گذاری مانند سرمایه گذاری صندوق های سرمایه، بنیادها یا اعتماد که بر توسعه اقتصادی تمرکز دارند.
سرمایه گذاری های خصوصی مسکونی برای درخواست اقامت دائم در نظر گرفته می شود. اگر سرمایه گذاری حداقل ۲ میلیون دلار در ساختارهای کسب و کار، سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری مانند صندوق های سرمایه گذاری، بنیادها  یا املاک مسکونی خصوصی، بتواند به عنوان یک سرمایه گذار شناخته شود, تا ۵۰٪ از سرمایه گذاری می تواند در مالکیت خصوصی مسکونی باشد

مشارکت یک مسکن

یک نماینده املاک حرفه ای در سنگاپور به شما کمک می کند و از خرید شما در طول خرید از سرمایه فرد محافظت می کند، پیشنهاد را برای شما در بهترین قیمت ممکن تضمین می کند. با دانش بسیار بالا از سنگاپور، مشاور ,ملکی که از نظر موقعیت و قیمت در شرایط مطلوبی باشد را پیشنهاد خواهد داد . او همچنین اطمینان می دهد که تمام اسناد مرتب شده است و شما با صاحب قانونی مالکیت خواهید بود .

محل

با توجه به اینکه شما در حال خرید ملک برای اقامت خود یا سرمایه گذاری هستید، مکان نقش مهمی را ایفا می کند. سرمایه گذاری در حومه ها دارای قیمت پایین تر هستند و ممکن است برای اقامت بسیار مناسب باشند. اگر شما می توانید ملک را برای سرمایه گذاری خریداری کنید، املاک در مناطق اصلی مانند منطقه ۰۹، ۱۰، ۱۱ یا منطقه تجاری مرکزی امن ترین مکان برای خرید است. املاک و مستغلات با منظره دریا در ساحل شرقی همچنین برای خانه های رفت و آمد یا سرمایه گذاری عالی است.
آخرین حکم MAS اجازه می دهد تا خریدار تا ۸۰٪ از ارزش گذاری یا قیمت خرید، هر کدام که پایین تر است. ۱۰٪ باید به صورت نقدی پرداخت شود و ۱۰٪ دیگر می تواند با استفاده از CPF یا نقدی پرداخت شود.

وظیفه تمبر خریدار BSD

وظیفه تمبر بر اساس قیمت خرید یا ارزش بازار، هر کدام که بالاتر است:
هر ۱۰۰ دلار یا بخشی از آن ۱۸۰ هزار دلار – ۱ دلار است
هر ۱۰۰ دلار یا بخشی از آن ۱۸۰ هزار دلار – ۲ دلار است
هر ۱۰۰ دلار یا بخشی از آن باقی مانده – ۳ دلار است
برای سهولت محاسبه، اگر قیمت خرید بیش از ۳۰۰،۰۰۰ دلار باشد، پرداخت مالیات تمبر قابل پرداخت خواهد بود:
۳٪ از قیمت خرید منفی ۵۴۰۰ دلار
پروفایل خریداران ABSD از ۱۲ ژانویه ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸
FR خرید ملک مسکونی ۱۵٪
SPR خرید ملک مسکونی ۱ ساله ۵٪
SPR خرید دومین و پس از فروش مسکونی ۱۰٪
SC خرید اولین ملک مسکونی نیل
SC خرید دومین املاک مسکونی ۷٪
SC خرید ملک سوم و پس از آن مسکونی

رونق اجاره

اگر شما در حال خرید ملک برای سرمایه گذاری هستید و قصد دارید از املاک اجاره دریافت کنید، عملکرد اجاره سالانه در مقایسه با قیمت خرید را محاسبه کنید. در ناحیه ۰۹، ۱۰ و ۱۱ به راحتی بیشترین بازده اجاره را به دست می آید.

ارزیابی و وام

برای فردی که هیچ وام مسکنی نگرفته است، وام دهی LTV بیش از ۳۰ سال یا ۸۰ درصد و یا ۶۰ درصد در صورت داشتن وام دهی بیش از سن بازنشستگی وام گیرنده ۶۵ ساله خواهد بود.
الف) برای افرادی که وام مسکن دوم را دریافت می کنند، میزان وام به ارزش (LTV) 50 و ۳۰ درصد است اگر وام دهی بیش از ۳۰ سال یا دوره وام بیش از سن بازنشستگی وام گیرنده ۶۵ سال باشد.
ب) برای افرادی که وام مسکن سوم یا بعدی را دریافت می کنند، اگر وام دهی بیش از ۳۰ سال و یا دوره وام بیش از سن بازنشستگی وام گیرنده ۶۵ ساله، محدودیت LTV 40 و ۲۰ درصد باشد.
ج) برای وام گیرندگان غیر شخصی، حد LTV 20٪ خواهد بود.
برای HDB آپارتمان، شما ممکن است بخواهید واجد شرایط دریافت وام از طریق HDB باشید .
اگر شما مجاز به دریافت وام از HDB نیستید، راه دیگری این است که آن را توسط یک بانک تجاری تامین مالی کنید.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در سری لانکا  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  سنگاپور  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سنگاپور ، افتتاح حساب بانکی در سنگاپور ، اقامت و پاسپورت سنگاپور از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سنگاپور ، رفع دیپورتی اقامت سنگاپور ،قبول وکالت در سنگاپور ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سنگاپور

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مزایای راه اندازی یک شرکت در سنگاپور

یکی از بهترین دلایل: این کشور بر روی 100000$ سود اولیه شرکت های جدیدالتاسیس هیچ مالیاتی اخذ نمیکند.
پس از عبور از این مرحله تا 3 سال و تا رسیدن به مرز 300000$ دلار مالیات 8.5% درصد میباشد.
کشورهای بسیار کمی شرایطی از این ساده تر پیشنهاد میکنند به همین دلیل سنگاپور یکی از بهترین نقاط برای ثبت شرکت های خارجی شناخته شده است.

نحوه ثبت شرکت در سنگاپور

کشور سنگاپور مناسب مهاجرانی میباشد که میخواهند در یک کشور پیشرفته آسیایی اقامت داشته باشند , سنگاپور یک جزیره زیبایی میباشد که سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا قصد مهاجرت به دلایل مختلفی همچون تحصیل در سنگاپور , کار در سنگاپور را دارند , در این میان افرادی نیز میباشند که علاقمند به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در سنگاپور میباشند و میخواهند کسب و کاری جدید در این کشور آسیایی را راه اندازی نمایند , به همین خاطر ما در این مقاله مطالبی را جهت آشنایی با ثبت شرکت در سنگاپور و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در سنگاپور و مراحل ثبت شرکت در سنگاپور گرد هم آورده ایمتا متقاضیان ثبت شرکت در سنگاپور مطالبی مهم در این زمینه را بدست آورند .
جالب است بدانید که کشور سنگاپور سابقه طولانی در امر مهاجرت دارد و حدود ۵۰درصد از مردم این کشور را مهاجران تشکیل داده اند , این کشور به دلیل امنیت و بهترین امکاناتی که دارد مقصد مناسبی برای افرادی میباشد که میخواهند سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در سنگاپور را انجام دهند .
یکی از نکاتی که قابل توجه سرمایه گذاران خارجی میباشد این است که طبق گزارشی که بانک جهانی اعلام کرده است این کشور به دلیل قوانین و شرایط تجارتی که دارد دردو سال متوالی در بالاترین رتبه جهان قرار گرفته است , جالب است بدانید که سنگاپور بعد از کشور آمریکا به عنوان پر رقابت ترین کشور دنیا شناخته شده است .
بهتر است نکاتی که باید قبل از ثبت شرکت در سنگاپور از آنها اطلاع پیدا کنید را قبل از هر اقدامی بدست آورید چرا که تجارت و ایجاد کسب و کار در هر کشوری تابع قوانین خاصی میباشد که طبق وزارت کار همان کشور تدوین شده است به همین خاطر بهتر است قبل از هر اقدامی نسبت به کسب اطلاعات در زمینه های اقتصادی, قوانین کار, بازارهای کار و میزان نرخ  مالیات های کشورسنگاپور بدست آورید .

انواع ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت در سنگاپوربه صورت خصوصی و با مسئولیت محدود: این نوع از نهادهای شرکتی میباشد که به عنوان رایج ترین ساختار شرکتی در سنگاپور شناخته شده است , این نوع ساختار به دو دسته دولتی و سهامداران  تقسیم شده است , این نوع نهاد ها مناسب کسب و کار های کوچک مناسب میباشد و اکثر سرمایه گذارانی که میخواهند ثبت شرکت درسنگاپور را انجام دهند این نوع ساختار شرکتی را انتخاب میکنند , یکی از نکات مهمی که در این نوع شرکت ها وجود دارد این میباشد که هر سهامدار به میزان سرمایه ای که وارد شرکت خواهد کرد دارای تعهد میشود و در واقع میزان تعهد هر فرد با توجه به میزان سهام او مشخص میشود , یکی از دیگر نکاتی که در این نوع شرکت ها قابل توجه میباشد میزان مالیات های شرکتی است که برای این شرکت ها وضع میگردد , ومسلما این نرخ مالیات با نرخ مالیات های شرکت های بزرگ متفاوت میباشد , در این نوع شرکت ها باید تیم مدیریتی مشخص شود و حداقل تعداد سهامداران دو نفر نیز میباشد .
ثبت شرکت در سنگاپور از طریق تاسیس شعبه :زمانی که برخی از افرادی که دارای شرکت و یا فروشگاهی در کشوری دیگر میباشند و نمیخواهند که شرکت را منحل نمایند اما علاقمند به ترویج فعالیت تجاری در کشور سنگاپور نیز میباشندمیتوانند با تاسیس شعبه ای در کشور سنگاپور به این امر دسترسی داشته باشند اما طبق قوانینی که وجود دارد شرکت های شعبه در واقع هیچ گونه مسئولیتی ندارند و تمام مسئولیت ها بر عهده شرکت مادر میباشد و اگر شرکت شعبه خرید , فروش و یا قراردادی ببندد در واقع طرف قرار داد شرکت مادر میباشد .
ثبت شرکت در سنگاپور به صورت سهامی : این نوع ساختار شرکتی مناسب برای شرکت های بزرگ با کسب و کارهای بزرگ میباشد که حداکثر تعداد سهامداران در این شرکت ها۵۰نفر نیز میباشد , در این نوع ساختارها نرخ مالیات های شرکتی کمی بالاتر از شرکت های با مسئولیت محدود میباشد .
توجه داشته باشید که ثبت شرکت در سنگاپور کمی پیچیده میباشد وافرادی که علاقمند به فعالیت اقتصادی میباشند میتوانند از این روش اقامت کشور سنگاپور را نیز اخذ نمایند , توجه داشته باشید که روش های اخذ اقامت کشور سنگاپور متعدد میباشد و افرادی که هدف آنها فعالیت تجاری و اقتصادی نمیباشد بهتر است که روش های دیگر مهاجرت به سنگاپور را انتخاب نمایند روش هایی مانند اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور , اخذ ویزای کاری سنگاپور برای افرادی که میخواهند اقامت دائم کشور سنگاپور را اخذ نمایند مناسب تر میباشد .

مراحل ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت در سنگاپور دارای مراحلی میباشد که افراد باید گام به گامان را انجام دهند به همین خاطر بهتر است با افرادی که در این زمینه سابقه و تجربه درخشانی دارند مشورت نمایید واز راهنمایی های آنها بهره مند شوید , بهره مندی از دانش وکلا در زمینه ثبت شرکت در سنگاپور بسیار حائز اهمیت میباشد .
در اولین مرحله برای ثبت شرکت در سنگاپور بهتر است یک بیزنس پلان و یا همان طرح توجیهی اقتصادی تهیه نمایید در این طح باید تمام فعالیت تجاری را معرفی نمایید و اهداف آن را بیان کنید توجه داشته باشید که در این طرح باید انتظاراتی که از فعالیت و کسب و کار نیز میرود مشخص شود و درواقع برنامه کاری را به وسیله بیزنس پلان به دولت سنگاپور معرفی کنید , فقط به خاطر داشته باشید این طرح باید به گونه ای تنظیم گردد که دولت سنگاپور قانع شود این فعالیت تجاری برای دولت سنگاپور سود آور خواهد بود و هیچ گونه ضرری نخواهند دید .
بعد از تایید طرح توجیهی اقتصادی مجوز لازم برای شروع فعالیت به متقاضی ثبت شرکت در سنگاپور داده خواهد شد , بعد از آن باید کد شناسایی مالیاتی را از اداره مالیات سنگاپور دریافت نمایید در واقع یکی از الزامات برای ثبت شرکت در سنگاپور دریافت کد شناسایی مالیاتی میباشد .
بعد از آن باید محلی را به عنوان شرکت مشخص کنید و با ارائه مدرک اجاره نامه و یا اسناد خرید ملک آن را اثبات نمایید , بعد از آن شما باید نام مناسبی برای شرکت انتخاب نمایید این نام نباید از برند خاصی گرفته شده باشد و تنها باید منحصر به فعالیت تجاری متقاضی بوده باشد , بهتر است برای انتخاب نام , از نام سهامداران استفاده نشود و اگر این نام به گونه ای انتخاب شود که فعالیت تجاری با آن معرفی شود و قابل تلفظ نیز باشد مناسب تر خواهد بود .
برای تایید نام شرکت شما باید فرم مربوط به ثبت نام شرکت که باید از اداره ثبت شرکت در سنگاپور در اختیار متقاضی قرار میگیرد , صورت پذیرد و بعد از شصت روز کاری نام اگر مورد تایید قرار بگیرد برای شما رزرو خواهد شد .
بعد از آن فرم درخواست ثبت شرکت در سنگاپور که توسط مدیر عامل و سهامداران امضا شده است , جهت تایید ارسال میگردد وبعد از دریافت تاییدیه و هماهنگی با وزارت کار و وزارت خارجه سنگاپور شما باید یک وقت سفارت تنظیم نمایید ودر تاریخ مشخص شده برای ارائه مدارک لازم جهت دریافت ویزا اقدام نمایید .
بعد از ارائه مدارک لازم و بعد از بررسی مدارک توسط افسر ویزا برای شما یک ویزای یک ساله صادر میگردد که این ویزا به منزله دریافت اقامت دائم کشور سنگاپور نخواهد بود و شما باید در این مدت گزارش مثبتی از عملکرد شرکت به دولت سنگاپور ارائه دهید .
زمانی که به دولت سنگاپور اثبات شود که شرکت سودآوری داشته است به متقاضی این اجازه داده خواهد شد که ویزای خود را تمدید نماید و بعد از گذشت سه الی پنج سال اگر فرد در این کشور جرمی مرتکب نشده باشد و تخلف مالی نداشته باشد میتواند اقامت دائم سنگاپور را برای خود و همسر و فرزندان زیر ۱۸سال خود دریافت نماید .
نکته ای که باید خاطر نشان کنیم این است که شما بعد از انجان موفقیت آمیز ثبت شرکت در سنگاپور که به صورت ییک ایمیل برای شما ارسال میشود , باید در یکی از بانک های این کشور حسابی یا به نام خود و یا برای شرکت افتتاح نمایید , نکته ای که در خصوص افتتاححساب شایان ذکر میباشد این است که در تمام بانک های این کشور برای افتتاح حساب نیاز به حضور فیزیکی متقاضی الزامی میباشد .
توصیه ما به شما این میباشد که برای انتخاب بانک و شعبه مورد نظر در کشور سنگاپور بهتر است که به صورت حضوری با ویزای توریستی سنگاپور جهت کسب اطلاعات لازم در خصوص بانک های این کشور یک سفرکوتاه مدت داشته باشید تا بتوانید بانک مناسبی را برای افتتاح حساب انتخاب نمایید .

مالیات در سنگاپور

طبق قوانینی که در تمامی کشورها وجود دارد هر شرکتی موظف میباشد که بر اساس درآمد ها و سود حاصل از درآمد مالیاتی را به دولت و اداره مالیات پرداخت نماید که نرخ این مالیات ها با توجه به شرایط و قوانین کشورها متفاوت میباشد , کشور سنگاپور برای سرمایه گذاران خارجی خود لذت معافیت از مالیات را در برخی شرایط به وجود آورده است .
شما طبق قوانین مالیاتی کشور سنگاپور تنها موظف به پرداخت ۹درصد مایات از سود سالیانه میباشید , و این موضوع سبب گردید ه است تا متقاضیان ثبت شرکت در سنگاپور روز به روز افزایش یابند .

نکات مهم در خصوص ثبت شرکت در سنگاپور

توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت در سنگاپور شما باید آدرسی را به عنوان محل شرکت مشخص کنید که این آدرس باید به صورت کروکی تهیه گردد .
طبق قوانین ثبت شرکت در سنگاپور هر شرکتی که در این کشور به ثبت برسد موظف میباشد که یک منشی که حداقل سابقه ۶ ماهه داشته باشد را استخدام نماید ,و این نکته بسیار مهم است که مدیر عامل و سهامداران نمیتوانند سمت منشی را به عهده بگیرند .
برای ثبت شرکت در سنگاپور نیاز به سرمایه ۱دلار سنگاپوری نیز خواهد بود , و این سرمایه میتواند در طول دوره افزایش پیدا کند و یا میتوانید در همان ابتدا مبلغ مبیشتری را پرداخت نمایید .
یکی از مواردی که در ثبت شرکت در سنگاپور بسیار حائز اهمیت میباشد این است که فردی که قرار است به عنوان مدیر شناخته شود باید مقیم سنگاپور باشد , و بهتر است بدانید که هیچ گونه محدودیتی برای تعداد مدیران شرکت ها مشخص نشده است .
باید توجه داشته باشید که در صورتی که مدیر مقیم کشور سنگاپور انتخاب نکنید نمیتوانید در این کشور شرکتی به ثبت برسانید اما در خصوص سهامداران این موضوع هیچ گونه محدودیتی برای شما نخواهد داشت و سهامداران میتوانند افراد خارجی نیز باشند , اگر میخواهید تعداد مدیران را افزایش دهید باید بدانید که حداقل یک مدیر محلی الزامی میباشد .

موارد کلیدی در خصوص ساختار شرکت در کشور سنگاپور

1- نام شرکت. نام شرکت بایستی قبل از مشارکت با شرکت های سنگاپوری تایید گردد.
مدیران. مدیر شرکت های سنگاپوری بایستی فردی مقیم باشد (مقیمی که به عنوان شهروند سنگاپور، مقیم دائم سنگاپور، فردی که اشتغال رمز عبور داشته باشد در نظر گرفته شود). هیچگونه محدودیتی برای تعداد مدیران که به مدیریت شرکت های سنگاپوری منسوب می شوند در نظر گرفته نشده است. به خاطر داشته باشید که مدیران بایستی حداقل 18 سال داشته باشند و فردی ورشکسته و محکوم برای هر قصور در گذشته نباشند. این نیازی نیست که مدیران حتما سهامدار باشند چرا که غیر سهامداران قادر به برعهده گرفتن مسئولیت مدیریت نیز خواهند بود.
2- سهامداران. شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود در سنگاپور قادر به اختصاص دادن 1 تا 50 سهامدار به خود خواهند بود. مدیران و سهامداران می تواندد افرادی مشابه و یا متفاوت باشند. این درحالیست که سهامدار می تواند می تواند فرد و یا یک نهاد قانونی باشد. امکان قراردادن 100 درصد سهام در این فرایند برای افراد وجود خواهد داشت. سهام های جدید قابلیت صادر شدن را خواهند داشت و سهام های موجود قادر به انتقال به فرد دیگری در هر زمان و پس از اینکه شرکت های سنگاپوری فرایند مشارکت را آغاز کردند خواهند بود.
3- منشی شرکت. بر اساس فصل 171 قانون شرکت ها در سنگاپور، هر شرکت بایستی یک منشی صلاحیت دیده (منشی که به مدت 6 ماه همکاری داشته باشد) را استخدام نماید. به خاطر داشته باشید که فرد مدیر / سهامدار مسئولیت های منشی گری را به عهده نخواهد گرفت. منشی شرکت بایستی یک فرد حقیقی باشد، کسی که به عنوان مقیم سنگاپور در نظر گرفته می شود.
4- سرمایه پرداخت شده. حداقل سرمایه پرداختی برای ثبت شرکت سنگاپور مبلغی حدود 1 دلار سنگاپور خواهد بود. سرمایه پرداخت شده به عنوان سرمایه شناخته خواهد شد، سرمایه ای که پس از مشارکت های شرکت و در هر زمان قابلیت افزایش را خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که مفهوم سرمایه مجاز برای شرکت های سنگاپور وجود نخواهد داشت.
5- ثبت آدرس. جهت ثبت شرکت در سنگاپور، شما ملزم به ارائه یک آدرس بومی سنگاپوری که به عنوان آدرس ثبت شده شرکت می باشد خواهید بود. آدرس ثبت شده بایستی بصورت کوروکی نیز باشد.
6- مالیات. شرکت های ثبت شده در سنگاپور قادر به لذت بردن از مبحث معافیت از مالیات خواهند بود. این درحالیست که شما ملزم به پرداخت کمتر از 9 درصد که معادل با 300000 سود سالیانه می باشد خواهید بود. بخاطر داشته باشید که هیچ سود حاصل از سرمایه و یا مالیات حاصل از سود سهام برای شرکت های سنگاپوری وجود نخواهد داشت. مزایای مالیاتی و شهرت های تجاری کسب شده همگی از دلایل کلیدی ثبت شرکت در سنگاپور به حساب خواهند آمد.

مدارک مورد نیاز

به منظور ایجاد شرکت در سنگاپور و فرایند ثبت شرکت، اطلاعات آورده شده در ذیل نیاز خواهد بود:
1- نام شرکت
2- شرح خلاصه ای از فعالیت های تجاری
3- سهامداران خاص
4- مدیران خاص
5- ثبت آدرس
6- منشی خاص شرکت
7- قانون اساسی

برای مشارکت در فعالیت شرکت ها افراد ملزم به پیروی از شرایط ذکر شده در ذیل خواهند بود:

برای غیر مقیمان: ارائه یک کپی از گذرنامه، اثبات آدرس مسکونی در خارج از کشور، ارائه اطلاعات مشتری نظیر: نامه مرجع بانک، مشخصات شخصی، کسب و کار و …
برای مقیمان سنگاپور: ارائه یک کپی از مدارکی نظیر: گواهی ثبت بر اساس قانون اساسی.
بخاطر داشته باشید که ارائه نسخه های ترجمه شده رسمی برای هر اسناد که به زبان غیر انگلیسی باشد ضروری خواهد بود.

روند ثبت نام و مهلت زمانی

فرایند ثبت شرکت در سنگاپور کاملا کامپیوتری خواهد بود و توسط فرد ثبت کننده شرکت در سنگاپور صورت خواهد گرفت. در نتیجه فرایند ثبت شرکت سریع تر و موثرتر خواهد بود. تحت شرایط عادی یک شرکت قادر به ثبت شدن طی یک و یا دو روز خواهد بود.
دو روش راه اندازی شرکت مجزا در سنگاپور وجود خواهد شد: 1. اثبات نام شرکت 2. ثبت شرکت.
بخاطر داشته باشید که تاخیر رخ داده بدلیل فرایند ثبت شرکت نخواهد بود و این مسئله در خصوص ثبت نام شرکت صدق خواهد کرد.
برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در ثبت شرکت در سنگاپور باید موراد زیر را در نظر گرفت:
خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
تعیین تیم مدیریت
نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در ثبت شرکت در سنگاپور بایستی مشخص گردد.
برآوردهای مالی و هزینه ها:
هزینه ثبت شرکت
هزینه نگهداری سالانه شرکت
تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت
قدم اول: رزرو کردن نام
جهت راه اندازی شرکت در سنگاپور، نام در نظر گرفته شده برای شرکت بایستی تایید گردد. اخذ تایید نامه جهت ثبت نام شرکت از طریق تکمیل فرم درخواست که توسط اداره ثبت شرکت در اختیار افراد قرار می گیرد صورت خواهد گرفت.
به طور کلی فرایند تایید و یا رد کردن نام شرکت کمتر از یکساعت صورت خواهد گرفت چرا که نام شرکت بایستی با واژه هایی نظیر: بانک، امورمالی، قانون، رسانه و … در ارتباط باشد. علاوه بر این نام شرکت بایستی توسط یک اداره دولتی مربوط به امور خارجه نیز تصویب گردد. اگر نام در نظر گرفته شده به یک قدرت خارجی مربوط شود، تایید نام ممکن است چندین روز و یا هفته به طول بیانجامد و با تاخیر مواجه شود.
جهت تایید شدن سریع تر نام شما ملزم به پیروی از قواعد ذکر شده در ذیل خواهید بود:
این نام نبایستی هم نام با دیگر شرکت های موجود باشد.
نام شرکت نبایستی با هر علائم تجاری درآمیخته باشد.
این نام بایستی محفوظ بماند.
نام تایید شده به مدت 60 روز پس از تاریخ درخواست رزرو خواهد شد.
قدم دوم: ثبت شرکت
پس از اینکه نام در نظر گرفته شده برای شرکت تایید شد، تکمیل فرم درخواست جهت فرایند ثبت شرکت که چندین ساعت در صورت آماده بودن مدارک زمان می برد ضروری خواهد بود. درخواستی که بایستی توسط مدیر و سهامداران شرکت های جدید نیز به امضاء برسد.
اگر مدیران و سهامداران متعلق به ملت خاصی باشند فرایند ثبت شرکت با تاخیر مواجه خواهد شد. البته ناگفته نماند که این مورد به ندرت مشاهده خواهد شد. در اینگونه موارد افراد ملزم به کسب اطلاعات بیشتری نیز خواهند بود.
هزینه ثبت شرکت (ثبت شرکت در سنگاپور)، مبلغی حدود 300 دلار سنگاپور خواهد بود.
فرایندهای بعد از ثبت نام
صدور مدارک
گواهی ثبت
شرکت ثبت شده ملزم به ارسال یک ایمیل رسمی در خصوص تایید ثبت شرکت خواهد بود. موارد ذکر شده در ایمیل مواردی نظیر: کد ثبت شرکت که به عنوان گواهی نامه رسمی فعالیت در سنگاپور شناخته می شود را در بر خواهد گرفت. ارائه یک کپی سخت از گواهی نامه ثبت که به صورت پیش فرض صادر شده است ضروری خواهد بود. اگر شما کپی سخت را در اختیار دارید، درخواست دادن به صورت آنلاین پس از فرایند ثبت شرکت در سنگاپور ضروری خواهد بود. بخاطر داشته باشید که هزینه اجرا معادل با 50 دلار سنگاپور خواهد بود و موارد کلیدی ذکر شده در ذیل را در بر خواهد گرفت:
نام و شماره ثبت شرکت
نام قبلی شرکت، در صورت موجود بودن
فعالیت های اصلی
سرمایه پرداخت شده
آدرس ثبت
جزئیات مربوط به سهامداران
جزئیات مربوط به مدیران
جزئیات مربوط به منشی شرکت
بخاطر داشته باشید که دو اسناد (ایمیل ثبت و ارائه مشخصات کسب و کار) برای تمامی اقدامات قانونی در سنگاپور نظیر: افتتاح حساب بانکی، امضاء قراردادهای رسمی، اشتراک تلفن، خدمات اینترنتی و… کفایت خواهد کرد.
دیگر موارد مهم جهت ثبت شرکت در سنگاپور موارد ذکر شده در ذیل را در بر خواهد گرفت:
گواهی اشتراک برای هر یک از سهامداران
به اشتراک گذاری سهام، سهامی که به هر یک از سهامداران اختصاص داده شده است.
اخذ مهر شرکت
اخذ یک مهر لاستیکی برای شرکت

افتتاح حساب بانکی

پس از کسب موفقیت در خصوص فرایند ثبت شرکت در سنگاپور، شما قادر به افتتاح یک حساب بانکی در هر شعبه بانکی اصلی سنگاپور نظیر: HSBC, Standard Chartered, Citibank, DBS, OCBC, UOB, و غیره خواهید بود. بسیاری از بانک های موجود در سنگاپور نیاز به حضور فیزیکی افراد برای فرایند افتتاح حساب خواهند داشت. علاوه بر این شما ملزم به در نظر گرفتن موارد ذکر شده در ذیل خواهید بود:
اگر شما قادر به بازدید کردن از سنگاپور نمی باشید، شما قادر به انتخاب یک بانک که فرایند افتتاح حساب بانکی را برای شما انجام دهد خواهید بود.
اگر شما قادر به رفتن به سنگاپور می باشید، شما فرصت بیشتری در خصوص انتخاب بانک مورد نظر خواهید داشت. در این امر شما قادر به کشف خصوصیات و تسهیلات بانک های مختلف با توجه به نیاز های خود خواهید بود.

درخواست جهت اخذ مجوز کسب و کار

با توجه به فعالیت های اقتصادی و تجاری شرکت، شما قادر به دریافت یک و یا چند گواهی کسب و کار پس از ثبت شرکت و قبل از شروع تجارت خواهید بود. خوشبختانه تنها تعدادی از تجارت ها ملزم به در دست داشتن این مجوز خواهند بود. فعالیت های تجاری که نیازمند اخذ مجوز کسب و کار می باشند مواردی نظیر: رستوران، موسسات آموزشی، آژانس های مسافرتی، خدمات مالی، صادرات و واردات کالا و.. را در بر خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به راهنمایی های ما در toSingapore business licenses مراجعه نمایید.

محصولات و خدمات مالیاتی ثبت (GST)

اگر درآمد سالانه شما بیش از مبلغ پیش بینی شده باشد، شرکت شما ملزم به ثبت نام برای GST خواهد بود. مالیات GST که به عنوان مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و یا مالیات بر فروش در نظر گرفته می شود. اگر شرکتی برای GST ثبت نام کند شما ملزم به پرداخت مالیات (که در حال حاضر 7 درصد می باشد) خواهید بود. ثبت نام در فرایند GST درصورتی که در آمد سالانه شرکت بیش از 1 میلیون دلار سنگاپور نباشد اجباری نخواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص GTS به راهنمایی های ما در to Singapore GST مراجعه نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سنگاپور وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی سنگاپور مهاجرتی ، سفارت سنگاپور مهاجرتی ، ویزای تحصیلی سنگاپور مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری سنگاپور مهاجرتی ، ویزای کاری سنگاپور مهاجرتی ، ویزای ازدواج سنگاپور مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
هدف موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، ارائه ی خلاصه ای از طرح های مختلف اجازه ی کار در سنگاپور برای متخصصان و کارآفرینان خارجی است.
سنگاپور تبدیل شده به یک مرکز کسب و کار و تجاری ایده آل در جنوب شرق آسیا، و این تا حدودی به دلیل این است که سیاست های مهاجرتی خلاقی  در آن برای جذب کارآفرینان و کار حرفه ای از سراسر جهان وجود دارد.
مجوزهای کار برای کارفرمایان خارجی

طرح اشتغال در سنگاپور

مجوز کار(EP)  نوع اصلی اجازه ی کار برای صاحبان شرکت ها یا کارکنان ماهر است که در سنگاپور کار خواهند کرد.
 حقوق ماهیانه ثابت شما باید بیش از ۳۶۰۰ دلار باشد. هیچ سیستم سهمیه ی رسمی محدود کننده ی تعداد EP ها که می تواند صادر شود، وجود ندارد.
 اعتبار: یک EP در ابتدا برای ۱-۲ سال صادر می شود ( در اختیار مقامات ) و تجدید پذیر است تا زمانی که متقاضی همچنان توسط شرکت به کار گرفته شود.
  واجد شرایط بودن: صاحبان شرکت ها و کارکنان حرفه ای با آموزش عالی و تجربه ی مربوطه.
  سیستم Quota :هیچ سیستم رسمی برای EPs وجود ندارد.
  شرایط اقامت دائم: صاحبان مجوز استخدامی واجد شرایط برای دریافت مجوز از طریق PR هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد EP، به راهنمای استخدام سنگاپور مراجعه کنید.

طرح کارآفرینی (EntrePass) کار در سنگاپور

پاس کارآفرینی (EntrePass)  یک نوع از مجوز اشتغال است و نوع اصلی مجوز کار برای صاحبان تازه تاسیس کرده ( یا تاسیس کننده ) شرکت های سنگاپور که مایل به نقل مکان به سنگاپور برای کار کسب و کار جدید خود هستند، می باشد.
اعتبار: یک EntrePass در ابتدا به مدت ۱ سال صادر می شود و پس از آن تجدید پذیر است، تا زمانی که  کسب و کار عملی است.
  واجد شرایط بودن: صاحبان کسب و کار که مایلند در یک شرکت جدید، شریک شوند یا اخیرا شرکتی را که کمتر از شش ماه دوام داشته باشد، تشکیل داده اند. کسب و کار باید یکی از شرایط ” نوآوری ” را که در سپتامبر ۲۰۱۳ معرفی شده است، داشته باشد.
  سیستم Quota : هیچ سیستم سهمیه ی رسمی برای EntrePass وجود ندارد.
 شرایط اقامت دائم: صاحبان گذرنامه ی کارآفرینی، واجد شرایط برای درخواست درمورد PR می باشند.

طرح شغلی شخصی (PEP) کار در سنگاپور

پرونده ی اشتغال شخصی (PEP) یک نوع خاص از پرونده ی اشتغال است که به یک کارفرمای خاص وابسته نیست. بزرگترین مزیت داشتن مجوز کار PEP این است که شما می توانید شغل را بدون درخواست مجدد برای داشتن شغل جدید تغییر دهید، در حالی که بیش از شش ماه، شما بیکار نیستید.
بزرگترین معضل این است که شما مجاز نیستید شرکت خود را به عنوان دارنده ی PEP شروع کنید. از آنجا که مجوز برای شما به معنای آن است که شما توسط کارفرما ی شخص ثالث کار کنید. الزامات واجد شرایط برای PEP بسیار سخت است.
  اعتبار: PEP برای ۳ سال و غیر قابل تجدید است.
  واجد شرایط بودن: متخصصان با حقوق خوب که می خواهند برای یک کارفرما در سنگاپور کار کنند. صاحبان PEP نمی توانند کار خود را در سنگاپور شروع کنند.
  سیستم Quota : هیچ سیستم سهمیه رسمی برای PEP وجود ندارد.
  واجد شرایط بودن اقامت دائم: صاحبان PEP واجد شرایط برای درخواست در مورد PR هستند.

طرح مجوز S کار در سنگاپور

مجوز  s برای کارکنان تقریبا ماهر است که دستمزد ماهیانه ثابت حداقل ۲،۲۰۰ دلار می گیرند ( از ۱ ژوئیه   ۲۰۱۳). متقاضیان مجوز S  براساس شرایط واجد شرایط بودن سهمیه ی کارفرما و شرایط تحصیلی متقاضی ارزیابی می شوند. به جای یک مدرک، یک دیپلم فنی برای این نوع گذرنامه قابل قبول است.
 اعتبار: مجوز S  در ابتدا برای ۱-۲ سال صادر می شود ( به اختیار مقامات ) و پس از آن تجدید نظر می شود تا زمانی که متقاضی به کار خود ادامه دهد.
واجد شرایط بودن: پرسنل فنی در سطح متوسط.
سیستم Quota : بله . برای اطلاعات بیشتر در مورد سهمیه، به بخش محاسبه ی تعادل سهمیه ی شرکت مراجعه کنید.
واجد شرایط بودن اقامت دائم: صاحبان پاسپورت واجد شرایط درخواست برای PR هستند؛ با این حال، ممکن است آنها حداقل ۴-۵ سال صبر کنند و سابقه ی شغلی پایدار در سنگاپور داشته باشند.

طرح مجوز کار متفرقه در سنگاپور

مجوز کار در سنگاپور متفرقه برای خارجی هایی که در سنگاپور مشغول به کار هستند در کوتاه مدت صادر می شود. به طور خاص، مجوز کار متفرقه برای شما صادر می شود، در صورتی که:
در فعالیتهایی که به طور مستقیم مربوط به سازمان است، شرکت کنید یا در هر سمینار، کنفرانس، کارگاه، جمع یا بحث در مورد هر مذهب، نژادی یا اجتماع یا بحث سیاسی، حضور داشته باشید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی از راه های اخذ اقامت در سنگاپور ازدواج با فردی از تبعه سنگاپور است. اگر افراد قصد ازدواج در سنگاپور و بعد از آن اخذ اقامت در این کشور را دارند، باید حتما با فردی از تبعه سنگاپور ازدواج نمایند. این ازدواج می تواند برای آنها اخذ اقامت و تابعیت  کشور سنگاپور را به دنبال داشته باشد.
برای انجام امور مربوط به اخذ اقامت پس از ازدواج، در صورتی که شخص غیر تبعه با شخصی از تبعه ی سنگاپور ازدواج کند، باید فرم های مربوطه را تکمیل نماید و به اداره مهاجرت سنگاپور تحویل دهد. بعد از انجام بررسی های لازم و پس از گذشت ۶ ماه، برای شخص متقاضی، ویزای ازدواج صادر می گردد تا فرد بتواند از این طریق اقدام به اخذ اقامت و تابعیت سنگاپور نماید. برای صدور ویزای ازدواج، شخص متقاضی باید مبلغی در حدود ۴۰ دلار به اداره مهاجرت سنگاپور پرداخت نماید.
متقاضیان اخذ اقامت سنگاپور بهتر است قبل از انجام امور مربوط به مهاجرت، شرایط های اولیه مربوط به خود و کشور مورد نظر را کاملا بررسی نمایند و سپس برای مهاجرت جهت اخذ اقامت و تابعیت اقدام کنند.
فردی که به عنوان توریست به سنگاپور سفر می کند و با شهروند سنگاپور ازدواج می کند، باید ویزای خود را تبدیل کند. برای تبدیل ویزا و همچنین درخواست اخذ اقامت و تابعیت، شرایطی لازم است که به آن می پردازیم:
ویزای شخص باید حداقل ۱۰ روز قبل از ارائه درخواست اعتبار داشته باشد.

مدارکی که در زیر نام بردیم، ممکن است برای تکمیل درخواست مورد نیاز باشند:

1- گواهی ازدواج متقاضی
2- صفحه مربوط به بیوگرافی گذرنامه متقاضی
3- کارت هویت همسر
4- آخرین مدرک تحصیلی همسر متقاضی
5- در صورت وجود گواهی تولد کودکان
6- عکس رنگی پاسپورتی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سنگاپور از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی از راه های اخذ اقامت سنگاپور ، تولد فرزند در سنگاپور میباشد همانطور که میدانید تولد فرزند تابع قانون خاک یا خون میباشد. قانون خاک بدین معناست که اگر والدینی فرزندی در آن کشور به دنیا بیاورند میتوانند اقامت آن کشور را به دست آورند و قانون خون یعنی از طریق ازدواج با تبعه آن کشور مقصد و تولد فرزند در آن کشور میتوان برای اقامت درخواست داد. سنگاپور تابع قانون خون میباشد یعنی در صورتی به فرزند متولد شده ملیت سنگاپوری تعلق میگیرد که پدر یا مادر آن نوزاد تبعه سنگاپور باشند. طبق قانون تولد در سنگاپور ، نوزادی که بعد از ۱۵ May سال ۲۰۰۴ در سنگاپور متولد شده  و پدر یا مادر او تبعه سنگاپور باشند به وی اقامت سنگاپور تعلق میگیرد. در صورتیکه پدر یا مادر نوزاد خودشان از طریق قانون خون اقامت سنگاپور را گرفته باشند باید ۴ سال قبل از تولد نوزاد خود در سنگاپور زندگی کرده باشند تا به فرزندشان تابعیت سنگاپوری تعلق گیرد. شما برای تولد فرزند در سنگاپور نیاز  به یک نفر ضامن محلی دارید.

تولد فرزند در سنگاپور

 مدارک مورد نیاز برای تولد فرزند در سنگاپور

1- پاسپورت والدین
2- گواهی ازدواج والدین
3- کارت هویت ضامن محلی
4- نامه پزشک که در آن تاریخ تولد نوزاد ذکر شده باشد.
5- عکس دیجیتال رنگی
حمایت شهروند سنگاپوری که اقامت دائم سنگاپور را داراست و سنش بیش از ۲۱ سال است.
همه مراحل باید توسط ضامن محلی از طریق سایت E-VP انجام شود و هزینه انجام کارها ۵۰ دلار سنگاپور است و قابل بازگشت نمیباشد. نتیجه این پروسه بعد از ۶ هفته از طریق ایمیل به شما گفته میشود. برای تکمیل و تایید ممکن است اصل مدارکتان را از شما بخواهند و یا ضامن محلی درخواست شود که برای مصاحبه بروند. همچنین ممکن است از متقاضی بخواهند که گواهی پزشک مبنی بر سلامت کامل خود ارائه دهد و یا از ضامن محلی درخواست شود سپرده مالی نشان دهد.
شما  باید برای ویزای کوتاه مدت خود ۳۰$ و برای ویزای بلند مدت ۶۰$ پرداخت نمایید.
فرزند متولد شده در سنگاپور  باید تولدش نهایتا تا ۱۴ روز پس از تولد در یکی از مراکز ثبت تولد ثبت گردد تا برای وی شناسنامه صادر شود و اگر مدت ثبت بیشتر طول بکشد شما باید دلایل خود را به صورت کتبی بابت تاخیر اعلام نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سنگاپور ، افتتاح حساب بانکی در سنگاپور ، اقامت و پاسپورت سنگاپور از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سنگاپور ، رفع دیپورتی اقامت سنگاپور ،قبول وکالت در سنگاپور ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سنگاپور

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سنگاپور از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور سنگاپور همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور سنگاپور می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در سنگاپور

از مزایای تحصیل در سنگاپور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- کیفیت مناسب زندگی در سنگاپور
2- تحصیل در سنگاپور ، تحصیل در کشوری ایمن و به دور از جنگ و ناامنی
3-سنگاپور ، کشوری بسیار پاکیزه
 4- پایین بودن آمار اعتیاد و مصرف مواد مخدر توسط شهروندان و دانشجویان خارجی (سنگاپور دارای قوانین سفت و سختی در این زمینه است )
 5- تجهیزات آموزشی بسیار عالی
6- سهولت رفت و آمد برای دانشجویان ایرانی ( حدودا 5 تا 6 ساعت با هواپیما )
7-رتبه های نسبتا بالای دانشگاه های سنگاپور در جهان
8- اجازه 16 ساعت کار دانشجویی در دوران تحصیل و اجازه کار پاره وقت در تعطیلات

ساختار نظام آموزشی سنگاپور

  در نظام آموزشی سنگاپور، در مقطع ابتدایی، یعنی از سال اول تا ششم، دانش‌آموزان چهار سال را به عنوان مرحله پایه‌ای می‌گذرانند. همه دانش‌آموزان در دوره پایه موظف هستند برنامه‌های مشترک زبان انگلیسی، زبان مادری، علوم تجربی و ریاضیات را داشته باشند.
همچنین برخی دیگر از موضوعات درسی مثل موزیک، هنر سفالگری، آموزش بهداشت، مطالعات اجتماعی و آموزش علوم فیزیکی (شامل فیزیک و شیمی) به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. علاوه برموارد فوق تدریس علم اخلاق نیز به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا ارزش‌های اخلاقی و هویت ملی‌شان را بهتر درک کنند. در پایان سال ششم، ازدانش‌آموزان امتحان نهایی تحت عنوان امتحان فارغ‌التحصیلی از مدرسه ابتدایی گرفته می‌شود و با توجه به نمره‌ای که کسب می‌کنند و استعدادی که در درس خاصی دارند می‌توانند دروس مقطع متوسطه مورد نظر را انتخاب کنند.
مقطع متوسطه حدود چهار الی پنج سال است و زمان آن به استعداد دانش‌آموز بستگی دارد. دروس خاصی برای تمام دانش‌آموزان ارائه می‌شود تا دانش‌آموزان را برای امتحان ورودی دانشگاه که در پایان چهار سال انجام می‌گیرد آماده کند. کسانی که این امتحان را به خوبی بگذارنند، وارد مقطع سال پنجم می‌شوند. برنامه آموزشی برای دوره‌های ویژه و معمولی شامل انگلیسی و ادبیات انگلیسی، زبان مادری، ریاضیات، علوم، تاریخ، جغرافی، هنر و صنعت، طراحی و فناوری، اقتصاد، خانه‌داری، آموزش اخلاق، آموزش تربیت بدنی و موزیک است.
با اتمام امتحانات پایانی مقطع متوسطه، دانش‌آموزان می‌‌توانند به مدت دو سال در آموزشکده‌های مقدماتی ادامه تحصیل دهند و یا به دوره سه ساله پیش‌دانشگاهی در مؤسسات متمرکز وارد شوند.
 نظام آموزشی همگانی
آموزش ابتدایی
آموزش دبیرستان
آموزش پیش‌دانشگاهی
فراهم آوردن آموزش ویژه
فعالیت‌های آموزشی فوق‌برنامه
تسهیلات مدارس
آموزش ابتدایى
در مقطع ابتدایی، یعنى از سال اول تا چهارم دانش‌آموزان چهارسال را بعنوان مرحلهٔ پایه‌اى مى‌گذرانند. همهٔ دانش‌آموزان در دوره پایه موظف هستند برنامه‌هاى مشترک زبان انگلیسی، زبان‌ مادرى و ریاضیات را بگذرانند.
همچنین در این مرحله برخى دیگر از موضوعات درسى نیز به دانش‌آموزان تعلیم داده مى‌شود مثل موزیک، هنر سفالگری، آموزش بهداشت، مطالعات اجتماعى و آموزش فیزیک.تدریس علم اخلاق. تدریس علم اخلاق به دانش‌آموزان کمک مى‌کند تا ارزش‌هاى اخلاقى و هویت ملى‌شان را بهتر درک‌کنند.
دانش‌آموزان تشویق مى‌شوند تا در فعالیت‌هاى فوق‌برنامه‌اى نیز مشارکت داشته باشند. در مرحلهٔ آشنایى دانش‌آموزان با توجه به استعدادشان سطح‌بندى مى‌شوند، سطح اول، دوم، سوم . در سطح Em1 و Em2 زبان انگلیسى و زبان‌مادری، ریاضیات و علوم به دانش‌آموزان آموخته مى‌شود. در مقطع Em1 زبان چینی، مالایایى و تامیلى بعنوان زبان مادرى برایشان تدریس مى‌شود. دانش‌آموزان در مقطع Em2، زبان انگلیسی، قواعد زبان مادرى و ریاضیات پایه‌اى آموزش داده مى‌شود.
در پایان سال ششم، از دانش‌آموزان امتحان نهایى تحت‌عنوان امتحان فارغ‌التحصیلى از مدرسه ابتدایى (Psle) گرفته مى‌شود که با توجه به نمره‌اى که کسب مى‌کنند و استعدادى که آنها در درس خاصى دارند مى‌توانند دروس مقطع دبیرستانى خودشان را انتخاب کنند.

آموزش دبیرستان

مقطع دبیرستان حدود چهار الى پنج سال است که بستگى به استعداد دانش‌آموز دارد. دروس خاصى براى دانش‌آموزان ارائه مى‌شود تا دانش‌آموزان را براى امتحان ورودى دانشگاه که در پایان چهار سال انجام مى‌گیرد به نام کمبریج از آموزش عادى (GCEd) براى چهارسال آنها است. کسانى که این امتحان را بخوبى بگذرانند، وارد مقطع سال پنجم مى‌شوند تا آنها را براى مقطع امتحانى ‌GCE آماده کنند.
برنامه آموزش براى دوره‌هاى خاص و عادى شامل انگلیسى و ادبیات انگلیسی، زبان مادری، ریاضیات، علوم، تاریخ، جغرافی، هنر و صنعت، طراحى و تکنولوژی، اقتصاد خانه‌داری، آموزش اخلاق، آموزش تربیت‌بدنى و موزیک است. بعلاوه برخى موضوعات اصلى از قبیل انگلیسی، زبان‌مادری، ریاضیات، موزیک، تربیت‌بدنى و آموزش اخلاق را دانش‌آموزان مى‌توانند بنا به علاقه خود انتخاب‌ کنند. براى دانش‌آموزان در مقطع عادى (تکنولوژی)، آنها مى‌توانند مطالعات تکنیکی، علوم، اقتصاد، هنر و صنعت، کارهاى اجرایى جداى از موضوعات اصلى از قبیل انگلیسی، زبان چینى یا مالیایى یا تامیلی، ریاضیات و کامپیوتر را نیز انتخاب کنند.
آموزش بعد از دبیرستان
کارآموزی
آموزش ضمن ‌خدمت برای بزرگسالان
آموزش پایه‌ای برای کارآموزی مهارت‌ها (BEST)
پیشرفت کاری از طریق آموزش دبیرستانی (WISE)

آموزش پیش‌دانشگاهى

با اتمام امتحانات مقطع GCED، دانش‌آموزان مى‌توانند به مدت دوسال در دانشکده مقدماتى ادامه تحصیل دهند و یا وارد مؤسسات متمرکز براى گذراندن دروس پیش‌دانشگاهى به مدت سه‌سال شوند. انتخاب مؤسسه یا کالج براى دانش‌آموزان با توجه به نمراتى است که دانش‌آموزان در مقطع ‌ GCED کسب ‌کردند، انجام مى‌پذیرد. در پایان دروس پیش‌دانشگاهی، دانش‌آموزان خودشان را براى امتحان در سطح بالا تحت‌عنوان (GCEA) آماده مى‌کنند.
استحقاق دانش‌آموزان براى تحصیلات عالى توسط نتیجهٔ همین آزمون یعنى ‌GCEA انتخاب مى‌شود.
برنامه آموزش براى دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهى شامل دو موضوع‌اساسی، اولاً، امتحان کلى و زبان مادرى و حداکثر از چهار GCE سطح A باشد. موضوعات مطرح‌ شده در هنر ادبیات، تاریخ جغرافی، هنر و ریاضیات بوده ‌است. دانش‌آموزان مى‌توانند دروس فیزیک، زیست‌شناسی، شیمی، ریاضیات، علم ‌فیزیک، ریاضیات ‌پیشرفته، اقتصاد پیشرفته و هنر را مى‌توانند انتخاب کنند. در تجارت ممکن‌است دانش‌آموزان اصول حسابداری، مدیریت تجاری، اقتصاد، ریاضیات و هنر باشد.

دانشجویان در سنگاپور

فرد متقاضی باید مدرک دیپلم خود به همراه ریز نمرات و بقیه مدارک موردنیاز مانند گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه ، حساب بانکی کافی ، نامه پذیرش از دانشگاه و غیره را به سفارت تحویل داده و درخواست ویزای تحصیلی نماید . به محض دریافت ویزای تحصیلی فرد باید محل اقامت خود در سنگاپور را مشخص کند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهد . دانشجویان در هنگام تحصیل با توجه به مقطع تحصیلی میتوانند ساعاتی را در هفته به کار مشغول شوند .
دانشگاه های این کشور به منظور مهاجرت تحصیلی به سنگاپور به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم میشوند که از ۳۴ دانشگاه آن ۶ دانشگاه دولتی می باشند . دو دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه فنی نانیانگ رتبه زیر ۵۰ را در جهان دارند . زبان تدریس در این کشور انگلیسی می باشد که برای درخواست باید نمره موردنظر دانشگاه در زبان انگلیسی را داشته باشید که معمولا نمره ۶ آیلتس به بالا می باشد .

مقاطع تحصیلی  در کشور سنگاپور

تحصیل در مقطع لیسانس

تمامی رشته ها در دانشگاه های این کشور در مقطع لیسانس ارائه میشوند . زبان تدریس نیز انگلیسی می باشد . برای تحصیل همانطور که در بالا گفته شد نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارید که میتوانید در کالج های این کشور دوره های مخصوص یادگیری زبان را گذرانده و سپس آزمون ورود به دانشگاه را بدهید .
به دلیل استقبال از دانشگاه های سنگاپور شرایط پذیرش کمی سخت تر شده است اما با کمی تلاش میتوان به آن دست یافت . معدل آخرین مدرک تحصیلی شما نباید از ۱۷ کمتر باشد . تحصیل در دوره لیسانس چهار سال به طول می انجامد و هزینه متناسب با دانشگاه و رشته تحصیلی متغیر است . دانشجویان میتوانند ۱۰ ساعت در هفته به کار مشغول شوند .

تحصیل در مقطع فوق لیسانس

دانشگاه های کشور سنگاپور در مقطع فوق لیسانس دانشجویان با رزومه قوی را بورسیه می نمایند . تحصیل در این مقطع در اکثر رشته ها امکان پذیر است و دو سال طول میکشد . دانشجویان باید مدرک دوره لیسانس خود به همراه مدرک زبان انگلیسی را برای دانشگاه ارسال نمایند و در صورت تایید دانشگاه نامه پذیرش را دریافت نمایند .
تحصیل در این مقطع میتواند امکان گرفتن بورسیه در دوره دکترا را برای شخص فراهم نماید . مدرک دانشگاه های این کشور در اکثر نقاط جهان پذیرفته شده است و میتوان در کشورهای دیگر به کار یا ادامه تحصیل مشغول شد . دانشجویان می توانند ۱۶ ساعت در هفته به کار مشغول شوند .

تحصیل مقطع دکترا در سنگاپور

برای تحصیل در این مقطع دانشجویان باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشند و داشتن مدرک زبان با نمره بالا در اخذ پذیرش میتواند بسیار موثر باشد . دانشجویان میتوانند با ارائه تز خود به یک استاد و جلب نظر او برای حمایت از موضوعشان بورسیه این کشور را دریافت نمایند . دوره تحصیل در مقطع دکترا در حدود چهار سال بوده و در صورت دریافت بورسیه تحصیل برای دانشجو کاملا رایگان شده و کمک هزینه جهت زندگی نیز به او تعلق میگیرد . دانشجویان حق کار به مدت ۲۰ ساعت در هفته را درکنار تحصیلات خود دارند .

 بورسیه تحصیلی در کشور سنگاپور

بورس تحصیلی سنگاپور و کالج شلتون، از جمله مواردی است که نظر متقاضیان بی شماری را به خود جلب کرده است؛ چرا که بورسیه تحصیلی سنگاپور بهترین و شناخته شده ترین انواع بورس در آسیا و حتی دنیا محسوب می شود.

بورس (SglS)

یکی دیگر از بورس های شناخته شده سنگاپور، از بورس های تحصیلی ارائه شده توسط وزارتخانه ها و سازمان های خصوصی ، بورس تحصیلی سنگاپور صنعت (SgIS) است که توسط برخی از سازمان ها  در بخش های استراتژیک سنگاپور در همکاری با دولت سنگاپور ارائه شده است. بورس تحصیلی sgls بورسی  است که در پرورش استعدادهای هسته ای قوی که مهارت لازم و توانایی فوق العاده را دارند مورد استفاده قرار می گیرد که هدف آن کمک به قسمت های استراتژیک می باشد.

بورس  (PSC)

از بورس های دیگر سنگاپور، بورس وزارت معارف و کمیسیون خدمات عمومی  (PSC) است که طیف گسترده  و پر جاذبه از کمک هزینه تحصیلی آموزشی را به دانش آموزانی که دستاوردهای بسیار خوبی برای تحصیل و همچنین مهارت های رهبری، مهارت های ارتباطی، تفکر دقیق،مهارت های ارتباطی و ویژگی های شخصی برجسته دارند ارائه می دهد.  با این بورس علاوه بر تمام منافع ملموس مانند گرفتن شهریه از دانشگاه و حمایت مالی دانشگاه ، امکان اخذ پداش را هم دارند.
بورس آسه آن
بورس تحصیلی آسه آن بورس تحصیلی است که برای دانشجویان بین المللی خلاق که رزومه علمی بسیار قوی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. هدف آسه آن کمک هزینه تحصیلی به ارائه فرصت به جوانانی است که انگیزه انها  توسعه توانایی های بالقوه خود و تجهیز آنها با مهارت های مهم برای قرن ۲۱ هستند.

بورس تحصیلی سنگاپور

TUM آسیا نیز کمک هزینه های تحصیلی زیر را به دانشجویان برجسته ای که نیاز به حمایت مالی برای تحصیلات تکمیلی عالی خود دارند، ارائه می دهد:
بورسیه های صنعتی (ساپورت کامل شهریه با پشتیبانی مالی شرکت، با دستمزد)
بورسیه های TUM آسیا (۲۰٪ -۵۰٪ کاهش شهریه توسط  TUM آسیا)
بورسیه های DAAD (بورسیه مبتنی بر ترمی که شهریه و کمک هزینه را پوشش دهد)
TUM آسیا ،موسسه آموزش عالی (IHL) تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش سنگاپور MOE) ) است. شماره ثبت CPE 200105229R است(از EduTrust معاف می باشد) همچنین در شعبات محوطه دانشگاه و شرکت تابعه تکنسین Universitaet مونیخ (TUM)حضور دارند.

بورسیه دانشگاه NTU سنگاپور

دانشگاه NTU سنگاپور برای متقاضیانی که سطح علمی بالایی دارند شرایط فوق العاده ای جهت بورس تحصیلی مهیا نموده است تا بتوانند به طور تمام وقت در کورس های پژوهشی به تحصیل خود ادامه  دهند. این بورس ها شامل مقرری بین ۱۲۰۰۰ دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار سنگاپور در سال است. در ضمن این بورس برای  مقطع phd  بین ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار سنگاپور می باشد. مبلغ کاملی که  به هر یک از دانشجویان پرداخت می شود به شایستگی دانشجو کارآمد بودن و تجربه و رزومه او بستگی نسبی دارد. همچنین علاوه بر بورس مبالغی دیگر به دانشجو به عنوان هزینه های علاوه بر کامپیوتر و هزینه های پژوهش او پرداخت میگردد.
شایان توجه است که این بورس در مرحله اول به مدت تنها یک سال لحاظ شده و ادامه بورس بستگی در ابتدا برای مدت یک سال با قابلیت تمدید هر ۱۲ ماه به کارامدی و رشد پژوهشی دانشجو بستگی دارد که این بورس حداکثر طول برای مقطع مستر ۲ سال و برای مقطع phd ۳ سال خواهد بود.دوره قابل تمدید بورسیه تحصیلی برای دوره کارشناسی ارشد ۲ سال و برای دوره دکترا ۳ سال است.
بورس تحصیلی که توسط NTU ارائه می شود، برای متقاضیان مستر و  phd است وتمامی رشته ها و گرایش ها مشمول این بورس خواهند شد. وجه تمایز بورس NTU با بورس تحصیلی SINGA این است که بورس NTU هزینه خرید لوازم التحریر و بلیط هواپیما را شامل نخواهد شدهزینه خرید کتاب و بلیط هواپیما را شامل نمی شود.
بورس SINGA، شرایط  خاص خود را دارد. زمانی دانشجویی از طریق بورس SINGA اپلای می نماید و مدارک را از طریق سایت  ضمیمه می‌کند، دانشگاه و رشته مورد تقاضا  را انتخاب می‌کند و اساتید آن دانشگاه‌ها، شرایط دانشجویان را تفحص می‌نمایند.تعداد  تعیین شده ای  از علاقمندان تحصیل در مقطع phd، در صورت در اختیار داشتن رزومه علمی برجسته و منطبق نمودن انگیزه تحقیقاتی آن ها با علایق پژوهشی اساتید متتخب دانشگاه‌های سنگاپور، انتخاب می‌شوند. شرایط دانشجویان انتخاب شده، به دانشجو اعلام شده که جهت یک گفتمان مجازی از طریق برنامه های ارتباطی مرسوم، در زمان خاصی، آماده باشد. در صورتی که دانشجویان منتخب، بتوانند نظر کلی اساتید را جهت همکاری و ادمیشن جذب نمایند کنند به آن ها اعلام می شودکه برای سفر چند روز به سنگاپور و انجام مصاحبه علمی تکمیلی، اقدام کنند.
بورس SINGA، یک کمک هزینه تحصیلی از طرف دولت سنگاپور، به دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع پی اچ دی می‌باشد که بودجه خاصی را به متقاضیان واجد شرایط، اعطای می‌کند. این کمم هزینه، برای مدت خاص و بر اساس شرایطی می‌باشد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. هر ساله، ده‌ها ایرانی، موفق به دریافت کمک هزینه تحصیلی سینگا می‌شوند و ظرف چند سال اخیر، شمار دانشجویان ایرانی موفق به دریافت این کمک هزینه، افزایش یافته است. اگر می‌خواهید با ایرانیانی که موفق به دریافت این جایزه شده‌اند در ارتباط باشید، توصیه می‌کنیم انجمن‌های اینترنتی مانند اپلای ابراد را که محیط تبادلی ایرانیان متقاضی تحصیل و زندگی در خارج از کشور می‌باشد را بعضاً، بررسی کنید.

  بورس تحصیلی کالج شلتون  Shelton collage

کالج شلتون یکی از بهترین کالج هایی است که برای دانشجویان و دانش آموزان ساعی کالج معتبر و شناخته ای محسوب می شود چرا که اساتید کالج شلتون منتخب بهترین دانشگاه های سنگاپور هستند و از این باب کالج شلتون در آسیا و دنیا یکی از کالج های بی نظیر محسوب می شود. از لحاظ کیفیت زندگی، سنگاپور یکی از کشورهای مدرن دنیاست و کالج شلتون برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی امکانات بسیار مناسبی فراهم نموده است.
تحصیل در کالج شلتون پل خوبی برای ورود به بهترین دانشگاه های دنیا از جمله کانادا آمریکا و اروپا است و مزیتی که کالج شلتون دارد این است که هزینه های تحصیل در این کالج بسیار پایین است و سوای این امر بورس تحصیلی کالج شلتون از جمله بورس های استثنایی در آسیا و حتی دنیا محسوب می شود. کالج شلتون برای دانش آموزان ساعی  بورس تحصیلی بسیار ایده الی فراهم نموده است تا دانش آموزانی که  سطح علمی بالایی را دارند بتوانند از این بورس تحصیلی استفاده نمایند.
برای بورس تحصیلی کالج شلتون از دانش آموزان بر اساس رزومه تحصیلی و آموزشی و تست زبان انگلیسی و ریاضی تعیین سطح  می شود. به این معنا که کالج شلتون میزان بورس را بر اساس سطح دانش آموزان تعیین می کند.
بورسیه تحصیلی کالج شلتون در سه طرح ۳۰% ، ۵۰% ، ۷۰%  ارائه می شود که دانش آموزان از نظر نمرات تحصیلی، کمکهای فوق برنامه، رقابت های ورزشی جهت بورس تحصیلی بررسی می شوند. پس از گذراندن دوره های دبیرستان در کالج شلتون، دانش آموزان می توانند وارد دانشگاه های پارتنر شلتون در امریکا، کانادا، استرالیا، اروپا و بهترین دانشگاه های سنگاپور شوند.

مدارک جهت بورس تحصیلی سنگاپور

1- کارت شناسایی یا پاسپورت
2- عکس مشابه عکس پاسپورت با فورمت JPEG/PNG
3- ترجمه انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
4- توصیه نامه  از اساتید دانشگاهی که در آنجا تحصیل نمودید.
5- ارائه مدرک زبان انگلیسی

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور

دانشگاه های این کشور به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم میشوند که از ۳۴ دانشگاه موجود این کشور ۶ دانشگاه دولتی می باشد . برنامه تحصیلی رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه مطابق با برنامه های دانشگاه لندن برنامه ریزی شده است تا دانشجویان در طول تحصیل خود در تمامی موارد به طور کامل آموزش ببینند .
دو دانشگاه ملی سنگاپور ( NSU ) و دانشگاه فناوری  ( NTU ) توانستند در سال ۲۰۱۵ رتبه های زیر ۵۰  را به خود اختصاص دهند . دوره های پزشکی در این کشور مانند بسیار از کشورهای دیگر شش سال و دندانپزشکی ۵ سال می باشد . سال آخر به دوره های کار در بیمارستان و کلینیک ها اختصاص می یابد تا فرد بتواند با محیط فعالیت خود و بیماران بیشتر آشنا شده و هرچه بهتر برای آینده شغلی خود آماده شوپد .
هزینه های تحصیل میتواند وابسته به دانشگاه محل تحصیل متغیر باشد ولی به طور میانگین ۱۴۰۰۰ دلار در سال است . از شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها داشتن مدرک دیپلم و زبان می باشد که میتوان دوره های مخصوص فراگیری زبان را در کالج های این کشور گذراند و سپس وارد دانشگاه شد .
سطح موردنظر از زبان انگلیسی برای هر دانشگاه متفاوت است . این کشور دانشگاه های معتبر زیادی را تاسیس کرده است که دانشگاه ملی آن از اعتبار زیادی در دنیا برخوردار است و مورد توجه دانشجویان ایرانی نیز قرار دارد .

دانشگاهای معتبر کشور سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور

این دانشگاه که معروف‌ترین دانشگاه سنگاپور است در حالت کلی جایگاه پانزدهم را در رده‌بندی معتبرترین دانشگاه‌های دنیا و در رشته‌های فنی و مهندسی رتبه هفتم جهان را دارد. دانشگاه ملی سنگاپور همچنین یکی از ده دانشگاه برتر در زمینه علوم اجتماعی و مدیریت است.

دانشگاه تکنولوژی نانیانگ

این دانشگاه که از دانشگاه ملی سنگاپور نیز اعتبار بیشتری دارد، جایگاه یازدهم را در رنکینگ بین‌المللی و سوم را در آسیا از آن خود کرده است. رشته مهندسی عمران در این دانشگاه شهرت جهانی دارد و از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

دانشگاه مدیریت سنگاپور

این دانشگاه نیز یکی از بهترین مراکز آموزش سنگاپور است و در رشته‌های حسابداری، مدیریت، اقتصاد، علوم کامپیوتر، حقوق و آمار بسیار موفق عمل کرده است.

دانشگاه اِس یو اس اس

این دانشگاه یا همان دانشگاه علوم اجتماعی سنگاپور یکی از بهترین دانشگاه‌های آسیا در زمینه علوم اجتماعی به شمار می‌رود. این دانشگاه شامل دانشکده‌های هنر، بازرگانی، توسعه انسانی، علوم اجتماعی و حقوق است. اس یو اس اس همچنین سه مرکز مهم تحقیقاتی، مطالعات چین و تحصیلات تکمیلی را در خود جای داده است.

 دانشگاه طراحی و تکنولوژی

این دانشگاه یک مرکز مهم برای تحصیل در رشته‌های مهندسی و همچنین معماری به حساب می‌آید. اس یو تی دی چند کالج مهم تحت نظر دانشگاه ام آی تی آمریکا برای آماده‌سازی دانشجوها پیش از شروع تحصیلات دانشگاهی دارد و همچنین به عنوان یک سکوی پرتاب برای پذیرفته شدن در دانشگاه ام آی تی به شمار می‌آید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سنگاپور را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سنگاپور وکیل تخصصی ، ویزای توریستی سنگاپور وکیل تخصصی ، سفارت سنگاپور وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی سنگاپور وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری سنگاپور وکیل تخصصی ، ویزای کاری سنگاپور وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج سنگاپور وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور سنگاپور توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سنگاپور  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سنگاپور  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سنگاپور  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سنگاپور  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سنگاپور  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سنگاپور  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در سنگاپور توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سنگاپور  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سنگاپور  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سنگاپور  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور سنگاپور  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سنگاپور  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سنگاپور  .

  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی  در کشور سنگاپور شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور سنگاپور
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  سنگاپور
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  سنگاپوری  ثبت شده در کلیه مناطق کشور  سنگاپور
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سنگاپور
5-  اخذ بیمه سلامت کشور سنگاپور
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده سنگاپور در کلیه مناطق کشور سنگاپور
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت سنگاپور در کلیه مناطق کشور سنگاپور
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سنگاپور  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سنگاپور
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سنگاپور
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سنگاپور توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سنگاپور.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سنگاپور به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سنگاپور.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سنگاپور.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور سنگاپور.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سنگاپور.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سنگاپور.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سنگاپور.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سنگاپور.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور سنگاپور.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سنگاپور.
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سنگاپور.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سنگاپور.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سنگاپور در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سنگاپور.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سنگاپور.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سنگاپور.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سنگاپور.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سنگاپور.
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سنگاپور.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.