دریافت  ویزای توریستی  سری لانکا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سری لانکا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص

 دریافت  ویزای توریستی  سری لانکا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه سری لانکا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) سری لانکا از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در سری لانکا *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر سری لانکا * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در سری لانکا * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در سری لانکا * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در سری لانکا * مشاور رفع ریجکتی ویزای سری لانکا * مشاور رفع دیپورتی از کشور سری لانکا * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور سری لانکا توسط وکیل متخصص و بین المللی ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت سری لانکا ، اخذ ویزای توریستی سری لانکا ، وقت سفارت سری لانکا ، اخذ ویزای تحصیلی سری لانکا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری سری لانکا ، اخذ ویزای کاری سری لانکا ، اخذ ویزای ازدواج سری لانکا

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور سری لانکا ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور سری لانکا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور سری لانکا

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سرب لانکا از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور سری لانکا از طریق تولد

مشخصات کشور سری لانکا

پایتخت : کلمبو
زبان :سینهالی
نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 65/610 کیلومتر مربع
جمعیت :  19/668/000 نفر
واحد پول : روپیه سری لانکا
دین : بودا
همسایگان : هند ، خلیج بنگال

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ،تابعیت و شهروندی )  کشور سری لانکا  از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور سری لانکا آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در سری لانکا ، افتتاح حساب بانکی در سری لانکا ، اقامت و پاسپورت سری لانکا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سری لانکا ، رفع دیپورتی اقامت سری لانکا ،قبول وکالت در سری لانکا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سری لانکا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزا ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور سری لانکا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور سری لانکا  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.
در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور سری لانکا  را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده  مسافر می توانند جهت اخذ ویزا سری لانکا اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند.

  انواع ویزا های کشور سری لانکا  :

1- ویزا گروهی
2- ویزا انفرادی
3- ویزا تجاری
4- ویزا مولتی

نکاتی در مورد ویزا های کشور سری لانکا  :

اعتبار ویزا گروهی چین ار تاریخ صدور 40 روز می باشد و پس از ورود به سری لانکا  امکان 30 روز اقامت در این کشور را دارید این ویزا برای حداقل 5 نفر صادر می شود که این پنج نفر در هنگام ورود و خروج به سری لانکا  باید حضور داشته باشند برای دریافت این نوع ویزا دو روال کاری وجود دارد اولی ویزا عادی 14 روز کاری و دومی ویزا فوری 7 روز کاری که این حداقل روز ها می باشد و در شرایطی امکان دارد این روز ها زیاد شود.
ویزا انفرادی از تاریخ صدور دارای اعتبار 30 روزه می باشد و شما پس از ورود به سری لانکا  امکان اقامت 30 روزه در این کشور را دارید این ویزا نیز به دو صورت عادی در 7 روز و فوری در 5 روز صادر می شود .
ویزای تجاری سری لانکا  3 ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود 30 روز می توانید در این کشور بمانید و صدور این نوع ویزا حدافل 15 روز کاری به طول می انجامد.
ویزا مولتی دارای اعتبار 1 ساله است و شما در این 1 سال به دفعات می توانید وارد چین شوید ولی در هر بار ورود حداکثر 30 روز اجازه اقامت به سری لانکا  را دارید و صدور این ویزا حداقل 30 روز کاری به طول می انجامد .

مدارک لازم برای ویزای سری لانکا

مرحله‌ی اول در گرفتن ویزای توریستی سری لانکا آماده کردن مدارک است. از آن‌جایی که کشور سری لانکا در ایران سفارت ندارد، مدارک لازم برای گرفتن ویزای توریستی سری لانکا از طریق کارگزار برای این کشور فرستاده می‌شود. ثبت مدارک برای ویزای توریستی سری لانکا به صورت الکترونیک انجام می‌شود. برای شروع درخواست ویزای سری لانکا  باید این مدارک را آماده کنید و به زورق ارائه کنید:
1- اسکن رنگی صفحه‌ی اول پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار
2- اسکن رنگی عکس ۴x۶
3- فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی
4-قبل از اسکن پاسپورت، آن را امضا کنید.
5-عکس باید جدید، با زمینه‌ی سفید و متفاوت با عکس پاسپورت باشد.
6-اسکن عکس باید با رزولوشن ۲۰۰ باشد.
7-فرم مشخصات فردی را زورق در اختیار شما قرار می‌دهد.
8-فرم مشخصات فردی باید با خودکار آبی و به زبان انگلیسی کامل شود.
9- تمام متقاضیان ویزای توریستی سنگاپور که بیشتر از ۱۴ سال سن دارند، باید فرم مشخصات فردی را کامل کنند.
10- امضای فرم مشخصات فردی باید با امضای پاسپورت یکسان باشد.
11- برای کودکان زیر ۱۴ سال، فقط امضای مادر قابل قبول است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت سری لانکا ، دریافت ویزای توریستی سری لانکا ، وقت سفارت سری لانکا ، دریافت ویزای تحصیلی سری لانکا ، دریافت ویزای سرمایه گذاری سری لانکا ، دریافت ویزای کاری سری لانکا ، دریافت ویزای ازدواج سری لانکا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ،تابعیت و شهروندی )  کشور سری لانکا  از طرق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

  شیوه های سرمایه گذاری خارجی در سری لانکا

سری لانکا پس از بحران مالی جهانی سال ۲۰۰۸ بسیار قوی تر شده و از لحاظ مالی ثبات بیشتری یافته است. نرخ رشد این کشور ۵/۲ درصد است و از لحاظ سیاسی قدرت بزرگی در آسیای شرقی محسوب می شود.  دولت این کشور چندین برنامه و کمپین آگاهی عمومی برای کمک به جذب سرمایه گذاری خارجی راه اندازی کرده است. سرمایه گذارانی که در پی ایده های سرمایه گذاری جایگزین هستند باید فرصت ها و امکان رشد در سری لانکا را مورد نظر داشته باشند.

سرمایه­ گذاری در سهام یک شرکت سریلانکایی

یکی از ساده ترین روش های سرمایه گذاری در سری لانکا از خارج از کشور سرمایه گذاری در سهام شرکتی است که در این کشور فعالیت دارد. از آنجا که معاملات سهام براساس مبادلات محلی انجام می شود، سرمایه گذاران خارجی می توانند قبض های سپرده ی شرکتهای خارجی را  بخرند. به عنوان مثال یکی از بزرگ ترین بانک ها در  سری لانکا واقع است. که این بانکها  خدمات و تولیدات مالی متنوعی را برای سری لانکا ، آسیای شرقی  و منطقه  فراهم می کند.

سرمایه گذاری از طریق صندوق قابل معامله در بورس یا ETF متمرکز در سری لانکا

آن دسته از سرمایه گذارانی که بدون سرمایه گذاری در سهام فردی قصد ارائه ی سهام به سری لانکا دارند باید از یک ETF استفاده کنند. دو نوع ETF وجود دارد که به ویژه بر کشور سری لانکا متمرکز است و سایر ETF ها در دسته ی آسیای شرقی  و بازار نوظهور قرار می گیرند. هر دو روشهای متنوعی را برای سرمایه گذاری در ۲۷ سهام سری لانکا ارائه می دهند.
سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:  املاک در سری لانکا در حال شکوفایی است بخصوص املاک مخصوص تعطیلات در نتیجه ی هجوم بازنشستگان به این کشور. همین که ملکی پیدا شود قولنامه ی خرید باید تکمیل گردد. این توافق نامه اجازه ی انتقال حقوق املاک را به خریدار می دهد. حقوق ملک باید انتقال یافته و سپس در اداره ثبت ادوات عمومی ثبت گردد. کسب مالکیت نیز باید در اداره ی مذکور انجام شود. اگر قوانین و مقررات اساسی املاک و مستقلات سری لانکا  رعایت گردد، دولت این کشور هیچ گونه مالیات مضاعف و مسئولیت های مالی و حقوقی را به سرمایه گذاران خارجی تحمیل نمی کند. قابل ذکر است که خرید ملک به طور مستقیم اقامت به شما نمیدهد اما راهی برای سرمایه گزاری در سری لانکا است.

سرمایه­ گذاری در بخشهای ویژه

سری لانکا به طور جدی از سرمایه گذاری خارجی در بخشهای تجارت ، تولید و خدمات استقبال می کند. بخش تجارت این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد که در زمینه های در حال رشد  سرمایه گذاری نمایند. بخش تولید نیز سرمایه گذاری در زمینه های خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مصالح ساختمانی، فلزکاری، سیستم های مُد و پلاستیک را به خارجیها پیشنهاد می دهد. از سوی دیگر سرمایه گذاران خارجی در بخش خدمات می توانند در زمینه های نرم افزار، برون سپاری، سهام خصوصی، زیرساخت های هتل، مراکز خدمات مشترک، محصولات نفت و گاز و انرژی فعالیت داشته باشند. چنانچه قصد دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید وزارت بازرگانی و گردشگری سری لانکا بهترین منبع بشمار می رود.

تأسیس شرکت در سری لانکا

سری لانکا انگیزه های سرمایه گذاری مختلفی را برای فعالیت شرکتها در این کشور ارائه می دهد. چندین سازمان منطقه آزاد تجاری در سراسر این کشور وجود دارد که مشوق های قابل توجهی را برای شرکتها ارائه می دهند. نرخ مالیات بر درآمد این کشور ۱۵ درصد است و هیچ گونه مالیات بر ارزش افزودهای اعمال نمی شود. مواد خام، ورودیها و کالاهای فروخته شده در منطقه ی ملی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند. براساس ساختار شرکت دولت نیز معافیت و کسر مالیات بر درآمد را اعمال می کند. مشوق  های مذکور سری لانکا را به یکی از پرطرفدارترین کشورهای کسب و کار در جهان تبدیل می کند.

سایر نکات

سرمایه گذاری خارجی در تمام بخشها به جز فعالیتهای مرتبط با دفاع، امنیت ملی و کار با زباله های سمی و دفع مجاز است. هیچ گونه شرایط اجرایی واضح و مشخصی برای ورود و بکارگیری سرمایه گذاری خارجی در سری لانکا وجود ندارد ،  با این حال مشوق های صادراتی برای بهره برداری از مناطق آزاد تجاری وجود دارد. سرمایه گذاری خارجی و حضور تجاری در سری لانکا مستلزم ثبت در اداره نظارت شرکتها و اتاق بازرگانی محلی است. این کشور به عنوان مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری خارجی به جایگاه مهمی دست یافته است و فرصت های بسیاری جهت سرمایه گذاری در تمام مناطق آن وجود دارد. در واقع براساس کنفرانس سازمان ملل درباره ی توسعه و بازرگانی، سری لانکا یکی از ۳۰ کشوری بشمار می رود که دارای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در جهان است.

مراحل قانونی سرمایه گذاری در سری لانکا

ابتدا باید متذکر شویم که سه راه اصلی سرمایه گذاری در این کشور از قرار زیر است:
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سری لانکا
سرمایه گذاری در شرکت های سری لانکایی
سرمایه­گذاری در بازار سهام سری لانکا
پنج مرحله جهت انجام سرمایه گذاری قانونی در سری لانکا:
افتتاح یک حساب بانکی یا حساب سرمایه گذاری در سری لانکا
فراهم نمودن مدارک لازم دال بر سرمایه گذاری شما و منبع وجوه پرداختی
حواله ی وجه از بانک خارجی به سری لانکا
تکمیل کردن فرم های ثبت سرمایه گذاری بانک فدرال. فراهم نمودن مدارک لازم به مؤسسه ی مالی سری لانکایی دریافت کننده ی حواله (بانک شما یا بانک سرمایه گذاری).
اخذ گواهی از بانک فدرال مبنی براینکه سرمایه گذاری شما با صحت کامل ثبت شده است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور سری لانکا توسط وکیل مهاجرتی و  مهاجرتی ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا  از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور سری لانکا  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در سری لانکا  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سری لانکا ، افتتاح حساب بانکی در سری لانکا ، اقامت و پاسپورت سری لانکا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سری لانکا ، رفع دیپورتی اقامت سری لانکا ،قبول وکالت در سری لانکا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سری لانکا

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سری لانکا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشورسری لانکا میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور سری لانکا  برخوردار شوید.
 ثبت شرکت در ثبت شرکت در سری لانکا  دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ثبت شرکت در سری لانکا  ، همگی امکان پذیر می باشد.

موارد کلیدی در خصوص ساختار شرکت

نام شرکت. نام شرکت بایستی قبل از مشارکت با شرکت های سری لانکایی تایید گردد.
مدیران. مدیر شرکت های سری لانکایی  بایستی فردی مقیم باشد (مقیمی که به عنوان شهروند سری لانکا  ، مقیم دائم سری لانکا  ، فردی که اشتغال رمز عبور داشته باشد در نظر گرفته شود). هیچگونه محدودیتی برای تعداد مدیران که به مدیریت شرکت های سری لانکایی  منسوب می شوند در نظر گرفته نشده است. به خاطر داشته باشید که مدیران بایستی حداقل 18 سال داشته باشند و فردی ورشکسته و محکوم برای هر قصور در گذشته نباشند. این نیازی نیست که مدیران حتما سهامدار باشند چرا که غیر سهامداران قادر به برعهده گرفتن مسئولیت مدیریت نیز خواهند بود.
سهامداران. شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود در سری لانکا  قادر به اختصاص دادن 1 تا 50 سهامدار به خود خواهند بود. مدیران و سهامداران می تواندد افرادی مشابه و یا متفاوت باشند. این درحالیست که سهامدار می تواند می تواند فرد و یا یک نهاد قانونی باشد. امکان قراردادن 100 درصد سهام در این فرایند برای افراد وجود خواهد داشت. سهام های جدید قابلیت صادر شدن را خواهند داشت و سهام های موجود قادر به انتقال به فرد دیگری در هر زمان و پس از اینکه شرکت های سری لانکای  فرایند مشارکت را آغاز کردند خواهند بود.
منشی شرکت. بر اساس فصل 171 قانون شرکت ها در سری لانکا  ، هر شرکت بایستی یک منشی صلاحیت دیده (منشی که به مدت 6 ماه همکاری داشته باشد) را استخدام نماید. به خاطر داشته باشید که فرد مدیر / سهامدار مسئولیت های منشی گری را به عهده نخواهد گرفت. منشی شرکت بایستی یک فرد حقیقی باشد، کسی که به عنوان مقیم سری لانکا  در نظر گرفته می شود.
سرمایه پرداخت شده. حداقل سرمایه پرداختی برای ثبت شرکت سری لانکا  مبلغی حدود 500 دلار امریکا  خواهد بود. سرمایه پرداخت شده به عنوان سرمایه شناخته خواهد شد، سرمایه ای که پس از مشارکت های شرکت و در هر زمان قابلیت افزایش را خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که مفهوم سرمایه مجاز برای شرکت های سری لانکا  وجود نخواهد داشت.
ثبت آدرس. جهت ثبت شرکت در سری لانکا  ، شما ملزم به ارائه یک آدرس بومی سری لانکایی  که به عنوان آدرس ثبت شده شرکت می باشد خواهید بود. آدرس ثبت شده بایستی بصورت کوروکی نیز باشد.
مالیات. شرکت های ثبت شده در سری لانکا  قادر به لذت بردن از مبحث معافیت از مالیات خواهند بود. این درحالیست که شما ملزم به پرداخت کمتر از 9 درصد که معادل با 300000 سود سالیانه می باشد خواهید بود. بخاطر داشته باشید که هیچ سود حاصل از سرمایه و یا مالیات حاصل از سود سهام برای شرکت های سری لانکایی  وجود نخواهد داشت. مزایای مالیاتی و شهرت های تجاری کسب شده همگی از دلایل کلیدی ثبت شرکت در سری لانکا به حساب خواهند آمد.
شرکت سهامی خاص، شرکتی است که سرمایه ی آن به سهام های متعدد تقسیم شده است.
شرکت  تضامنی : شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.

 ملاحضات در نظر گرفته شده برای خارجیان

افراد خارجی که قصد افتتاح شرکت در سری لانکا  را در سر دارند، بایستی موارد ذکر شده در ذیل را مد نظر داشته باشند:
این نیازی نیست که برای کسب هرگونه تخصص در سری لانکا  افراد نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایند. اگر شما تنها قصد مشارکت با شرکت های خصوصی محدود را در سر دارید و هیچگونه برنامه ای برای نقل مکان به سری لانکا  ندارید به ویزا نیازی نخواهید داشت. شما قادر به ادامه دادن کار خود در خارج از کشور بدون هیچ محدودیتی خواهید بود.
همچنین امکان سفرهای کوتاه مدت به عنوان یک بازدید کننده و با در اختیار داشتن ویزای توریستی برای شما وجود خواهد داشت. اما در ذهن داشته باشید که در رابطه با این موارد شما ملزم به پیداکردن یک مدیر بومی که ساکن سری لانکا  می باشد خواهید بود چرا که هر شرکت بایستی حداقل یک مدیر بومی داشته باشد. شرکت های خدماتی برای ممانعت از ایجاد اختلاط در سری لانکا  ملزم به بکارگیری یک مدیر داوطلب بومی نیز خواهند بود.
اگر شما قصد نقل مکان به سری لانکا  جهت افتتاح شرکت را در سر دارید، شما ملزم به اخذ رمز عبور اشتغال و یا پاس کار کارآفرینی خواهید بود. پس از اینکه شما موفق به اخذ مجوز کار شدید، شما قادر به فعالیت به عنوان یک مدیر مقیم بومی خواهید بود.
تمامی ساختار شرکت های سری لانکایی  (که به عنوان فرمول مجوز کار شناخته می شود) قابلیت کنترل بدون بازدید از سری لانکا  را خواهند داشت. تنها مورد استثنایی مربوط به افتتاح حساب بانکی خواهد بود که تا حد بسیاری به بانک مورد نظر بستگی خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز

به منظور ایجاد شرکت در سری لانکا  و فرایند ثبت شرکت، اطلاعات آورده شده در ذیل نیاز خواهد بود:
نام شرکت
شرح خلاصه ای از فعالیت های تجاری
سهامداران خاص
مدیران خاص
ثبت آدرس
منشی خاص شرکت
قانون اساسی

برای مشارکت در فعالیت شرکت ها افراد ملزم به پیروی از شرایط ذکر شده در ذیل خواهند بود:

برای غیر مقیمان: ارائه یک کپی از گذرنامه، اثبات آدرس مسکونی در خارج از کشور، ارائه اطلاعات مشتری نظیر: نامه مرجع بانک، مشخصات شخصی، کسب و کار و …
برای مقیمان سری لانکا  : ارائه یک کپی از مدارکی نظیر: گواهی ثبت بر اساس قانون اساسی.
بخاطر داشته باشید که ارائه نسخه های ترجمه شده رسمی برای هر اسناد که به زبان غیر انگلیسی باشد ضروری خواهد بود.

روند ثبت نام و مهلت زمانی

فرایند ثبت شرکت در سری لانکا  کاملا کامپیوتری خواهد بود و توسط فرد ثبت کننده شرکت در سری لانکا  صورت خواهد گرفت. در نتیجه فرایند ثبت شرکت سریع تر و موثرتر خواهد بود. تحت شرایط عادی یک شرکت قادر به ثبت شدن طی یک و یا دو روز خواهد بود.
دو روش راه اندازی شرکت مجزا در سری لانکا  وجود خواهد شد: 1. اثبات نام شرکت 2. ثبت شرکت.
بخاطر داشته باشید که تاخیر رخ داده بدلیل فرایند ثبت شرکت نخواهد بود و این مسئله در خصوص ثبت نام شرکت صدق خواهد کرد.
برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در ثبت شرکت در سری لانکا  باید موراد زیر را در نظر گرفت:
 خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
تعیین تیم مدیریت
نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در ثبت شرکت در سری لانکا  بایستی مشخص گردد.

برآوردهای مالی و هزینه ها:

هزینه ثبت شرکت
هزینه نگهداری سالانه شرکت

درخواست جهت اخذ مجوز کسب و کار

با توجه به فعالیت های اقتصادی و تجاری شرکت، شما قادر به دریافت یک و یا چند گواهی کسب و کار پس از ثبت شرکت و قبل از شروع تجارت خواهید بود. خوشبختانه تنها تعدادی از تجارت ها ملزم به در دست داشتن این مجوز خواهند بود. فعالیت های تجاری که نیازمند اخذ مجوز کسب و کار می باشند مواردی نظیر: رستوران، موسسات آموزشی، آژانس های مسافرتی، خدمات مالی، صادرات و واردات کالا و.. را در بر خواهد گرفت.

محصولات و خدمات مالیاتی ثبت (GST)

اگر درآمد سالانه شما بیش از مبلغ پیش بینی شده باشد، شرکت شما ملزم به ثبت نام برای GST خواهد بود. مالیات GST که به عنوان مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و یا مالیات بر فروش در نظر گرفته می شود. اگر شرکتی برای GST ثبت نام کند شما ملزم به پرداخت مالیات (که در حال حاضر 7 درصد می باشد) خواهید بود. ثبت نام در فرایند GST درصورتی که در آمد سالانه شرکت بیش از 300000 دلار امریکایی  نباشد اجباری نخواهد بود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سریلانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سری لانکا وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی سری لانکا مهاجرتی ، سفارت سری لانکا مهاجرتی ، ویزای تحصیلی سری لانکا مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری سری لانکا مهاجرتی ، ویزای کاری سری لانکا مهاجرتی ، ویزای ازدواج سری لانکا مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سری لانکا از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
ویزای کار در سری لانکا به کسانی تعلق میگیرد که دعوتنامه کاری از شرکتها و یا کارخانه های مالزی دریافت کرده اند، مدت این ویزا معمولا 2 سال میباشد و در صورت نیاز کارفرما به حرفه شما و توافق محل کار، قابل تمدید میباشد.
برای دریافت ویزای کار ابتدا باید رزومه کاری خود را به شرکتها و اداره هایی که مربوط به تخصص شما میباشند ارسال کنید، در صورت نیاز به نیروی جدید و خارجی ، برای شما دعوتنامه ارسال میکنند، سپس با سفر به سری لانکا و عقد قرارداد کاری، شرکت محل کار برای شما درخواست ویزای کار 1 ساله میکند.
و بعد از 1 سال، چنانچه به شما نیاز داشته باشند، میتوانید برای تمدید ویزا از طریق همان شرکت اقدام نمائید.
طبق تجربه چندین ساله زندگی مشاورین گروه ما در سری لانکا ، بهتر است دنبال کار در سری لانکا نباشید، معمولا شرکتها و کارخانه های مالزی 90% ترجیح میدهند از افراد و متخصصین سری لانکا نیروی کار جذب کنند، و از دردسرهای اخذ ویزا برای خارجی ها دوری کنند.
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سری لانکا از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

اخذ اقامت سریلانکا از طریق ازدواج

یکی از راه های مهاجرت که میتواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت در سایر کشورها میشود، ازدواج با تبعه آن کشور میباشد. یکی از کشورهایی که در صورت ازدواج با تبعه آن کشور امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت در ان وجود دارد کشور سریلانکاست. در بسیاری از کشورهای دنیا اخذ اقامت وتابعیت از طریق ازدواج پس از اثبات رابطه نامزدی وازدواج با شهروند آن کشور امکان پذیر است.افرادی که خواهان ازدواج با اتباع سایر کشورها و اخذ اقامت و تابعیت آن کشور میباشد، باید مراقب  موسسات وبنگاههای همسریابی غیرمجاز باشند تا گرفتار نشوند.

شرایط ازدواج تبعه خارجی با شهروند سریلانکایی

زمانیکه تبعه یک کشور خارجی قصد مهاجرت به سریلانکا و ازدواج با یک شهروند سریلانکایی و اخذ اقامت و تابعیت انجا را دارد با معرفی شهروند مورد نظر موضوع به دایره مهاجرت سریلانکا ارجاع داده میشود و با ارائه اطلاعات کامل شخصی و اثبات استقلال مالی از طرف هر دو نفر موضوع مورد رسیدگی قرار میگیرد

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای نامزدی

1.شناسنامه و گذرنامه نامزد خارج از سریلانکا
2.گواهی تمکن مالی ( میانگین حداقل 10000 دلار )
3.گواهی تجرد ( در صورتیکه شخص ازدواج قبلی داشته باشد باید مدرک معتبری بنابراینکه همسر سابقش فوت شده یا طلاق گرفته، داشته باشد )
4-تکمیل فرم و ارسال به وزارت کشور سریلانکا
5- حضور شخص یا وکیل رسمی وی جهت امضای فرم در سفارت سریلانکا
بعداز تایید مدارک از طرف سفارت سریلانکا، ویزای نامزدی جهت ورود به سریلانکا صادر میشود. بعد از ورود شخص متقاضی در صورتیکه پس از یک ماه عقد صورت گیرد و در قانون اساسی این کشور ثبت شود، اقامت یک ساله فرد متقاضی صادر میشود. پس از سه سال زندگی مشترک این اقامت به اقامت دائم تبدیل میشود و پس از گذشت پنج سال در صورت رعایت کامل قوانین مهاجرت، فرد متقاضی میتواند درخواست تابعیت کشور سریلانکا را ارائه دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سری لانکا از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور سری لانکا  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

 مهاجرت به سری لانکا از طریق تولد فرزند

 یکی از راه های اخذ اقامت سری لانکا، تولد فرزند در سری لانکا میباشد همانطور که میدانید تولد فرزند تابع قانون خاک یا خون میباشد. قانون خاک بدین معناست که اگر والدینی فرزندی در آن کشور به دنیا بیاورند میتوانند اقامت آن کشور را به دست آورند و قانون خون یعنی از طریق ازدواج با تبعه آن کشور مقصد و تولد فرزند در آن کشور میتوان برای اقامت درخواست داد. سری لانکا تابع خانون خون میباشد یعنی در صورتی به فرزند متولد شده ملیت سری لانکای تعلق میگیرد که پدر یا مادر آن نوزاد تبعه سری لانکا باشند. طبق قانون تولد در سری لانکا ، نوزادی که بعد از ۱۵ May سال ۲۰۰۴ در سری لانکا متولد شده  و پدر یا مادر او تبعه سری لانکا باشند به وی اقامت سنگاپور تعلق میگیرد. در صورتیکه پدر یا مادر نوزاد خودشان از طریق قانون خون اقامت سری لانکا را گرفته باشند باید ۴ سال قبل از تولد نوزاد خود در سری لانکا زندگی کرده باشند تا به فرزندشان تابعیت سری لانکای تعلق گیرد. شما برای تولد فرزند در سری لانکا نیاز  به یک نفر ضامن محلی دارید.

مدارک مورد نیاز برای تولد فرزند در سری لانکا

سری لانکا والدین
گواهی ازدواج والدین
کارت هویت ضامن محلی
نامه پزشک که در آن تاریخ تولد نوزاد ذکر شده باشد.
عکس دیجیتال رنگی
حمایت شهروند سری لانکای که اقامت دائم سری لانکا را داراست و سنش بیش از ۲۱ سال است.
همه مراحل باید توسط ضامن محلی از طریق سایت E-VP انجام شود و هزینه انجام کارها ۵۰ دلار سنگاپور است و قابل بازگشت نمیباشد. نتیجه این پروسه بعد از ۶ هفته از طریق ایمیل به شما گفته میشود. برای تکمیل و تایید ممکن است اصل مدارکتان را از شما بخواهند و یا ضامن محلی درخواست شود که برای مصاحبه بروند. همچنین ممکن است از متقاضی بخواهند که گواهی پزشک مبنی بر سلامت کامل خود ارائه دهد و یا از ضامن محلی درخواست شود سپرده مالی نشان دهد.
 فرزند متولد شده در سری لانکا باید تولدش نهایتا تا ۱۴ روز پس از تولد در یکی از مراکز ثبت تولد ثبت گردد تا برای وی شناسنامه صادر شود و اگر مدت ثبت بیشتر طول بکشد شما باید دلایل خود را به صورت کتبی بابت تاخیر اعلام نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سری لانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در سری لانکا ، افتتاح حساب بانکی در سری لانکا ، اقامت و پاسپورت سری لانکا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای سری لانکا ، رفع دیپورتی اقامت سری لانکا ،قبول وکالت در سری لانکا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در سری لانکا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور سری لانکا از طریق تحصیلی  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور سری لانکا همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور سری لانکا می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

 شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا

همانطور که می دانید برای پذیرش در دانشگاه های هر کشوری از جمله سریلانکا نیاز به اطلاع کافی از شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا است . شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا با توجه به نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت می باشد ،در واقع می توان گفت شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا درهر دانشگاه متفاوت است .
کشور سریلانکا واقع در جنوب آسیا ویک کشور جزیره ای در اقیانوس هند است .مردم سریلانکا به طور گسترده به زبان انگلیسی در محاورات خود صحبت میکنند .  تعدادی از دانشجویان امریکایی برای مطالعات و تحقیقات خود به این کشور سفر کرده وبر این باورند که کشور سریلانکا تنوعی از ادیان ، قومیت ها ،جغرافیا وتنوع زیستی بالا برای تحقیقات خود می باشد .
تمامی متقاضیان رشته های مقطع کارشناسی جهت پذیرش در دانشگاه های معتبر سریلانکا برابر قوانین تعیین شده IELTS 6  را باید ارائه دهند .
تمامی متقاضیان رشته های مقطع کارشناسی ارشد جهت پذیرش در دانشگاه های معتبر سریلانکا برابر قوانین تعیین شده IELTS 6.5 را باید ارائه دهند .
البته لازم به ذکر است که بعضی از گروه ها و رشته های تحصیلی نمرات بالاتر زبان را خواستار هستند .
دانشجویانی که نیاز به تقویت زبان انگلیسی دارند قبل از شروع COURSE کلاس های زبان معتبر در همان دانشگاه ها ارائه می شود .
یکی از مزیت های تحصیل در سریلانکا سطح تدریسی آن با نمره A میباشد ومقایسه آن با سطح تدریسی بریتانیا است.

مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های کشور سریلانکا :

در باب شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا؛ ارائه مدرک دیپلم و ریز نمرات دیپلم ، مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی، مدرک لیسانس و ریز نمرات لیسانس گواهی اشتغال به تحصیل ، وپاسپورت
در مورد افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند باید گفت که برای اقدام و پذیرش در این مقطع لازم است که فرد با یکی از اساتید آن داتشگاه ارتباط برقرار کرده واو را به عنوان سوپروایزر خود انتخاب نماید .

درخواست برای ویزای دانشجویی کشور سریلانکا :

 اگر شما تمایل به تحصیل درسریلانکا را دارید، باید اقدام به اخذ ویزای دانشجویی معتبر ازطریق مشاوره با موسسات حقوقی نمایید. برای دولت سریلانکا بسیار حائز اهمیت است که افرادی که از طریق ویزای تحصیلی به منظور مطالعه تمام وقت به این کشور مهاجرت می نمایند هزینه زندگی  خود را برای مدت زمان اقامت در سریلانکا داشته باشد . همانطور که می دانید مقررات مربوط به هر کشوردر مورد ویزای تحصیلی و دیگر ویزاهای خاص مختص همان کشور می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی یا ویزای دانشجویی در کشور سریلانکا می توانید از طریق نزدیکترین کمیسیون عالی کشور سریلانکا و یا از طریق کنسولگری های کشور سریلانکا بدست آورید .
کشور سریلانکا کشوری جزیره ای می باشد که دارای موقعیت جغرافیایی استراتژیک می باشد و به همین دلیل آن را به یک مکان ایده آل برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است .
و لازم به ذکر می باشد هر ساله تعداد زیادی دانشجو از کشورهای جنوبی قاره ی آسیا نظیر مالدیو ، بنگلادش ، چین که به دنبال کیفیت بالای آموزشی همراه با قیمت های مقرون به صرفه می باشد .
بهتر است بدانید که سیستم آموزش (ACBT ) در کشور سریلانکا مجموعه ای کامل از برنامه های  دانشگاه ، پیش دانشگاهی و دیپلم ارائه می دهد .
شخص متقاضی ویزای دانشجویی کشو سریلانکا باید از شرایط ورود به این کشور به عنوان دانشجو آکاه باشد ،ازجمله این شرایط عبارتند از ؛
_اخذ پذیرش از دانشگاه
_بیمه بهداشتی (OSHC)
_محل اقامت مناسب
برنامه ای هدفمند برای تحصیل که می بایست توسط  نماینده سیستم آموزشی کشور سریلانکا (ACBT) تهیه شود .

پرداخت شهریه دانشگاه های سریلانکا :

در باب شرایط و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در سریلانکا؛ کشور سریلانکا دارای مراکز آموزشی دولتی و غیر دولتی می باشد . مراکز دولتی رایگان هستند و مختص افراد بومی کشور سریلانکا است .اما برای تحصیل در مراکز غیر دولتی کشور سریلانکا باید در نظر داشته باشید که هزینه ها با توجه به مقاطع تحصیلی و دانشگاه های مختلف ،متفاوت می باشد .
۲۵درصد از هزینه تحصیل در زمان  انتخاب  واحد  و ۷۵ درص مابقی پس از آغاز ترم تا مهلت معین شده توسط مرکز آموزشی پرداخت گردد.البته که پرداخت ۷۵ درصد ما بقی شهریه می تواند به صورت اقساطی در ۳ قسط پرداخت شود .

شرایط عمومی برای دانش آموزان در سریلانکا

دانش آموزان در کشور سریلانکا اعم از دانش آموزان بین المللی و دانش آموزان محلی در این کشور ملزم به حضور در کلاس ها یا timetabled هستند و این حضور باید به گونه ای باشد که حداقل ۹۰ درصد از زمان را در کلاس حضور داشته باشند و به انجان تمامی امتحانات و آزمایش های لازم در این دوره بپردازند .
سیستم آموزشی ACBT بعضی اوقات نسبت به زمان ثبت نام و مهلت آن اخطار به دانش آموزان ارائه می نمایند .
در نهایت می توان گفت کشور سریلانکا دارای سیستم آموزشی قوی و با کیفیت می باشد و افراد می توانند از این طریق اقدام به اخذ ویزای دانشجوی یا ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف نمایند .

تحصیل گروه پزشکی در کشور سریلانکا (Sri lanka)

همانطور که در مقاله های “ ویزای تحصیلی” به بررسی روش های مهاجرت پرداختیم و در مورد “اخذ ویزای تحصیلی” که یکی از روش های اخذ تابعیت و اقامت و همچنین مهاجرت به اروپا می باشد توضیحات کاملی ارایه دادیم و همانطور که قول داده بودیم به بررسی روش ها و قوانین کشورهای مختلف در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کشورهای مختلف مقاله قرار دهیم یک مقاله مرجع در زمینه اخذ ویزای تحصیلی گروه پزشکی در کشور سریلانکا را برای شما دوستان عزیز فراهم کرده ایم.
کشور سریلانکا از جمله کشور هایی است که افرادی که به کشور سریلانکا مهاجرت می کنند دو هدف دارند یکی برای کار کردن و دیگری برای اخذ پذیرش تحصیلی کشور سریلانکا است. دانشگاه های گروه پزشکی کشور سریلانکا دانشجویان بین المللی زیادی را در سراسر جهان برای رشته های پزشکی پذیرش می نمایند. کشور سریلانکا برای جذب دانشجویان بین المللی بیشتر، مناطق آزادی را برای سرمایه گذاری، مختص به آموزش و ایجاد دانشگاه های بین المللی در کشور سریلانکا ایجاد کرده است.
کشور سریلانکا قصد دارد شش دانشگاه بین المللی را در کشور سریلانکا احداث نماید تا دانشجویان بین الملل از کیفیت عالی آموزش با هزینه های مناسب و بسیار کم برخوردار شوند. میتوان گفت اولین کالج و موسسه ی آموزش عالی مدرن در کشور سریلانکا در سال ۱۹۲۱ به عنوان کالج سیلان تاسیس شد همینطور اولین دانشگاه هم تحت عنوان دانشگاه سیلان با چند دانشگاه در جزایر دیگر مثل کلمبو تاسیس شدند. برترین موسسه کشور سریلانکا موسسه ی آموزش و فناوری است که تحت نظر وزارت آموزش عالی کشور سریلانکا قرار دارد.
کشور سریلانکا با وجود جنگ های زیادی که داشته یکی از کشورهایی است که دارای باسواد ترین جمعیت در جهان است.
تقریبا ۹۱ درصد از افراد بزرگسال در کشور سریلانکا و بیش از ۹۷ درصد از جوانان با توجه به موسسه ی یونسکو و طبق آمار جهانی در کشور سریلانکا با سواد هستند و نرخ سواد آموزی و سطح تعلیم در سریلانکا رو یه رشد است.
زبان تدریس آنها سینهالی است و زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کشور سریلانکا تدریس می شود.

 شرایط پذیرش در دانشگاه های کشور سریلانکا:

اشخاصی که قصد تحصیل گروه پزشکی در کشور سریلانکا را دارند باید دوره دیپلم ۱۲ ساله را اخذ کرده باشند تا بتوانند از دانشگاه های گروه پزشکی سریلانکا پذیرش تحصیلی اخذ نمایند، همچنین تحصیل در تمامی رشته ها در دانشگاه های کشور سریلانکا امکان پذیر است و افراد به راحتی می توانند در هر رشته ای به تحصیل بپردازند اما افرادی که تحصیلات خود را در رشته های فنی و مهندسی گذرانده اند از شانس بالایی برای پذیرش برخوردارند. تحصیل در مقطع مهندسی در کشور سریلانکا از نظر بازده ی زمانی چهار سال می باشد .
سیستم فعلی کشور سریلانکا هنوز هم مثل قیل استعماری است و کشور بریتانیا تاثیر خیلی زیادی بر سیستم آموزش و پرورش کشور سریلانکا دارد.

در کشور سریلانکا دو نوع دانشگاه وجود دارد:

دانشگاه خصوصی و همچنین دانشگاه دولتی. هزینه دانشگاه دولتی خیلی کم است ولی هزینه دانشگاه خصوصی گرانتر است.

معرفی دانشگاههای کشور سریلانکا:

اولین کالج و موسسه آموزش عالی مدرن در کشور سریلانکا در سال ۱۹۲۱  به عنوان کالج سیلان در کشور سریلانکا تاسبیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد. دانشگاه سیلان و چند دانشگاه دیگر در کلمبو تاسیس شد.

دانشگاه های کشور سریلانکا عبارتند از:

دانشگاه Colombo ،  دانشگاه  peradeniya، دانشگاه سری Jayewardenepura ، دانشگاه Kelaniya ،
دانشگاهMoratuwa  ، دانشگاه جافنا، دانشگاه  Ruhuna، دانشگاه آزاد سریلانکا، دانشگاه ها Rajarata سریلانکا،
دانشگاه ساباراگاموا سریلانکا، دانشگاه وایامبا سریلانکا، دانشگاه  UVA Wellassa، دانشگاه هنر و تصویری و نمایشی.
به بسیاری از دانشگاه های دولتی توسط کمیسیون کمک های مالی کشور سریلانکا بودجه تعلق می گیرد که میزان بودجه بستگی به سطح دانشگاه دارد که می تواند از بودجه به عنوان منبع اصلی و گاهی اوقات تنها همان بودجه مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه دانشگاه های گروه پزشکی در کشور سریلانکا:

هزینه دانشگاه های گروه پزشکی در کشور سریلانکا برای کل دوره حدود ۲۰۰،۰۰۰ تا ۵۵۰،۰۰۰ LKR  روپیه سریلانکا می شود.
هزینه های دیگر شامل هزینه اجاره آپارتمان حدود ۵۰ هزار روپیه
هزینه برای اجاره یک اتاق در خوابگاه دانشجویی حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار روپیه
جدای از آن هزینه مسافرت و سرگرمی ، سالن بدن سازی و غیره ماهانه حدود ۶ هزار روپیه هزینه دارد .
با در نظر گرفتن موارد گفته شده کشور سریلانکا یک کشور مناسب و تقریبا ارزان و به صرفه برای زندگی و تحصیل کردن است و همچنین افرادی که به کشور سریلانکا مهاجرت میکنند دو هدف دارند یکی تحصیل و دیگری کار در کشور سریلانکا است، کشور سریلانکا از جمله کشور هایی می باشد که با توجه به اینکه توسعه نیافته است آمار بیکاری در آن خیلی کم است و همه مشغول به کار هستند. چنانچه به دنبال کشوری هستید با این خصوصیات ما به شما  کشور سریلانکا را پیشنهاد میدهیم.
تحصیل گروه پزشکی در کشور سریلانکا از مواردی است که خواهان زیادی دارد. دانشگاه های این کشور به دانشجویان بین المللی از سرتاسر جهان پذیرش می دهند. مهاجرت تحصیلی به کشور سریلانکا به دلیل هزینه های مناسب و همچنین رنکینگ بسیار خوبی که این دانشگاه ها دارند مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار می گیرد.
در سالهای قبل کشور سریلانکا جز کشورهایی بوده که برای تحصیل مورد توجه و استقبال افراد نبوده است اما در حال حاضر کشور سریلانکا از دانشگاههای فوق العاده و معتبری برخوردار می باشد و افراد به راحتی می توانند در دانشگاه های کشور سریلانکا به تحصیل بپردازند. با توجه به اینکه دانشگاه های کشور سریلانکا در حال حاضر با چندین دانشگاه در استرالیا و آمریکا قرارداد همکاری دارد برای مهاجرت و تحصیل افراد به عنوان جایگاه مناسبی مورد توجه قرار گرفته است و همه ساله افراد بسیاری خواهان تحصیل در دانشگاه های کشور سریلانکا می باشند که می توانند با اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور سریلانکا به تحصیل در برترین دانشگاه ها بپردازند.
تحصیل در کشور سریلانکا برای افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می تواند بهترین گزینه برای اشخاص باشد.
کشور سریلانکا برای افرادی که قصد تحصیل در کشور سریلانکا را دارند در حدود ۲۵ دانشگاه و دانشکده فنی تاسیس کرده است تا افراد بتوانند با ورود به این دانشگاه ها و تحصیل در رشته های فنی به راحتی وارد بازار کار شوند و کار مناسب را بیابند.

گروه پزشکی در کشور سریلانکا

در نهایت می توان گفت معرفی دانشگاه های کشور سریلانکا به افراد کمک می کند تا بتوانند بهترین دانشگاه ها را انتخاب نمایند و همچنین با ورود به دانشگاه های کشور سریلانکا به راحتی بتوانند وارد بازار کار شوند.

اخذ اقامت سریلانکا پس از تحصیل

یکی از مهمترین موضوعاتی است که ذهن متقاضیان به تحصیل در این کشور را به خود مشغول کرده است اقامت سریلانکا پس از تحصیل است. شخصی که در سریلانکا تحصیل خود را به اتمام میرساند میتواند ویزای خود را به ویزای کار یا ویزای ازدواج تبدیل نماید. اگر قصد مهاجرت به سریلانکا را از طریق قانونی دارید با سایت سریلانکا همراه باشید. یکی از راه های اقامت سریلانکا پس از تحصیل اخذ اقامت از طریق کار است. دانشجویانی که در سریلانکا فارغ التحصیل می شوند می توانند از طریق موسسات کاریابی این کشور در خصوص پیدا کردن شغل اقدام کنند شاید اینکار کمی مشکل باشد اما فرصت های کاری داوطلبانه زیادی وجود دارد.

مزایای کار ضمن تحصیل در سریلانکا :

1- دانش  آموز می تواند برای مخارج تحصیلی خود کسب در آمد نماید .
3- کار موقت در کنار تحصیل مسبب  محکم شدن رزومه کاری فرد می شود .
4- فرد متقاضی می تواند از مسیل سایر طرق اقامتی ، اقامت در سریلانکا را  برای اخذ کارت شهروندی محیا نمایند .
5- کار دانشجویی علاوه بر مزایای فوق باعث هدفمند شدن  و استقلال دانشجو نیز می شود .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور سریلانکا را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت سری لانکا وکیل تخصصی ، ویزای توریستی سری لانکا وکیل تخصصی ، سفارت سری لانکا وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی سری لانکا وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری سری لانکا وکیل تخصصی ، ویزای کاری سری لانکا وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج سری لانکا وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور سری لانکا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سری لانکا  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سری لانکا
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سری لانکا  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سری لانکا  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سری لانکا  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سری لانکا  برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در سری لانکا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سری لانکا  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سری لانکا  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سری لانکا  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور سری لانکا  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سری لانکا  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سری لانکا  .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت سری لانکایی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده سری لانکایی در کلیه مناطق کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت سری لانکایی  در کلیه مناطق کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سری لانکا  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سری لانکا  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سری لانکا  ” سری جایاواردنپورا کوته ، کلمبو”
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.