دریافت پاسپورت  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی

دریافت پاسپورت  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

، اخذ ویزای توریستی رومانی ، وقت سفارت رومانی ، اخذ ویزای تحصیلی رومانی ، اخذ ویزای سرمایه گذاری رومانی ، اخذ ویزای کاری رومانی ، اخذ ویزای ازدواج رومانی

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور رومانی (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور رومانی از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور رومانی

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور رومانی از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور رومانی

پایتخت : بخارست
 زبان : رومانیایی
 نوع حکومت : جمهوری
 مساحت : 123/391 کیلومتر مربع
جمعیت : 22/246/862 نفر
واحد پول : لئو
دین : مسیحی
 همسایگان : مجارستان ، صربستان ، مولداوی ، اوکراین ، بلغارست

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور رومانی  را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور رومانی  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در رومانی ، افتتاح حساب بانکی در رومانی ، اقامت و پاسپورت رومانی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای رومانی ، رفع دیپورتی اقامت رومانی ،قبول وکالت در رومانی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در رومانی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور رومانی  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور رومانی  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در رومانی  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را  ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت رومانی ، دریافت ویزای توریستی رومانی ، وقت سفارت رومانی ، دریافت ویزای تحصیلی رومانی ، دریافت ویزای سرمایه گذاری رومانی ، دریافت ویزای کاری رومانی ، دریافت ویزای ازدواج رومانی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا ، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور رومانی از طریق  سرمایه گذاری  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  بدست آورند .
 فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و زمانی شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور  رومانی  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا جهت  اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  رومانی  ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور رومانی  خریداری  نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور رومانی  می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها  تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به  صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور رومانی  خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در  صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا  ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور رومانی  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور رومانی  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور رومانی  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ”   اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.

 روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.

در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشور رومانی  (اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری  سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشور رومانی  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد.
در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را  ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور رومانی از طریق  خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در رومانی ، افتتاح حساب بانکی در رومانی ، اقامت و پاسپورت رومانی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای رومانی ، رفع دیپورتی اقامت رومانی ،قبول وکالت در رومانی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در رومانی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق  ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

نحوه ثبت شرکت در رومانی

رومانی یکی از بزرگترین کشورهای حوزه بالکان میباشد و دارای منظره های کوهستانی فراوانی میباشد , در سالهای اخیر شاهد پیشرفتت های اقتصادی این کشور بوده ایم که همین امر سبب شده است که افراد بسیاری در صدد مهاجرت به این کشور از طریق مختلف باشند , راه های متععدی برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور وجود دارد مانند ویزای تحصیلی رومانی , ویزای کاری رومانی اما برای افرادی که میخواهند علاوه بر کسب اقامت این کشور کسب و کاری در این کشور راه اندازی نمایند گزینه ثبت شرکت در رومانی مناسب ترین روش میباشد , ثبت شرکت در رومانی دارای مزایایی میباشد که کارشناسان ما با جمع آوری آنها تمام مراحل ثبت شرکت در رومانی , مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در رومانی و مزایا و معایب ثت شرکت در رومانی را در اختیارتان قرار داده اند , شما میتوانید اگر شرایط مهاجرت به رومانی را از روشهای دیگر ندارید از طریق ثبت شرکت در رومانی به این امر دست یابید .
رومانی در سالهای اخیر خود را به بازارهای آزاد در دنیا رسانده اسست  و با رشد ناخالص داخلی این مسیر را به سرعت میگذراند و به یقین میتوان این کشور را مکانی مناسب برای سرمایه گذاران خارجی معرفی نمود .
سرمایه گذاران عزیزی که میخواهند ثبت شرکت در رومانی را امتحان کنند باید به یقین بگوییم که انتخابی هدفمند و آینده داری را گرفته اند و میتوانند در کمترین زمان به موفقیت های بیشتری دست یابند .

انواع شرکت ها در رومانی

ثبت شرکت در رومانی به صورت سهامی : برای تاسیس شرکت به صورت سهامی باید حداقل دو سهامدار وجود داشته باشد , امکان واگذاری سهام به اشخاص دیگر در این نوع امکان پذیر بوده است , مقدار سرمایه اولیه در شرکت های سهامی بیست و پنج هزار یورو میباشد . برای ثبت شرکت در رومانی به صورت سهامی مدارک مانند شناسنامه و گذرنامه مقاضی ,و داشتن طرح توجیهی اقتصادی که از نکات بسیار مهمی میباشد ضروری است ,همچنین باید نام تمام سهامداران به همراه تمامی مدارک شناسایی آنها و مقدار سهام هر کدام ارائه شود , و داشتن نامی مناسب برای شرکت یکی از الزاماتی میباشد که برای ثبت شرکت در رومانی باید انجام شود . در این نوع شرکت ها که به صورت سهامی میباشند افراد میتوانند در زمان تاسیس شرکت ۳۰درصد از مبلغ سرمایه اولیه را پرداخت نمایند و مابقی سرمایه را در دو هفته پرداخت کنند .
ثبت شرکت در رومانی به صورت مسئولیت محدود: برای ثبت شرکت در رومانی به صورت مسئولیت محدود شما میتوانید حداکثر ۵۰ سهامدار و شریک داشته باشید , میزان سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت ۶۰۰۰ یورو میباشد , در این نوع شرکت ها وجود یک مدیر الزامی میباشد و حق تقسیم سهام در این نوع شرکت ها وجود ندارد , به همین خاطر اکثر این شرکتها با مسئولیت محدود همانند شرکت های خصوصی رفتار میکنند و مسئولیت تمام مسائل حقوقی به عهده مدیر شرکت میباشد , تمام مدارکی که برای ثبت شرکت در رومانی به صورت مسئولیت محدود باید ارائه شود به این شرح میباشد : گذرنامه و مدارک شناسایی فرد متقاضی ثبت شرکت در رومانی , آدرس محل دقیق شرکت در رومانی , مشخص شدن نامی مناسب برای شرکت که از طریق آن فعالیت تجاری معرفی گردد ,طرح توجیهی اقتصادی و یا همان بیزنس پلن , سندی که اثبات کند متقاضی ثبت شرکت در رومانی توانایی مالی لازم را دارد .
ثبت شرکت در رومانی با تاسیس شعبه : زمانی که یک سرمایه گذار در کشور خود مثلا ایران دارای شرکت میباشد و دیگر قصد تاسیس شرکت دیگری با فعالیت تجاری جدیدی را ندارد میتواند یک شعبه در کشور رومانی تاسیس نماید و تمام فعالیت های تجاری که در شرکت مادر انجام میشود نیز در شرکت شعبه ادامه یابد , در واقع شرکت شعبه زیر مجموعه شرکت مادر میباشد و همه موارد حقوقی زیر نظر شرکت مادر در ایران اداره خواهد شد , زمانی که شرکت شعبه قراردادی با شرکت های دیگر ببندد در اصل طرف اصلی قرارداد ها شرکت مادر بوده است و شرکت شعبه هیچ نقشی ندارد . برای ثبت شرکت شعبه در رومانی به مدارکی اعم از اینکه اساسنامه شرکت مادر باید در محضر به ثبت رسیده باشد , نام و مشخصات فعالیت تجاری باید در اساسنامه شرکت قرار گرفته شود , تعداد سعامداران و میزان سرمایه آنها , مشخص کردن مکان شرکت و تمامی قوانین شرکت باید در اساسنامه ذکر گردد , مخصات مدیریت باید ذکر شده  و همچنین اعضای هیئت مدیره مشخص گردند .
سرمایه گذارانی که قصد انجام ثبت شرکت در رومانی را دارند بهتر از یک حسابدار حرفه را نیز استخدام نمایند زیرا در این کشور قوانین مالیاتی و گمرکی به شدت بررسی خواهد شد و شما با داشتن حسابدار اروپایی حرفه ای میتوانید یک برنامه ریزی دقیق انجام داده تا به مشکلات مالیات برنخورید .
به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی رومانی و وجود مرزهای مشترک با اروپای غربی به جرات میتوانیم این کشور را به عنوان شاه راهی برای مبادلات اروپایی و خاورمیانه بدانیم , از همین رو سرمایه گذاران عزیزی که میخواهند با ثبت شرکت در رومانی فعالیت تجاری خود را رونق بخشند میتوانند با تماس با کارشناسان ثبت شرکت ما مام اطلاعات تکمیلی و جامع را در این خصوص دریافت نمایند .

نرخ مالیات ثبت شرکت در رومانی

مالیات جزء قوانین تمامی کشورها میباشد و مقدار نرخ تعیین شده بستگی به کشور و دولت آن دارد که در سراسر دنیا متغییر میباشد , در کشور رومانی نرخ مالیات به نسبت دیگر کشورهای اروپایی کمتر میباشد , به این صورت که نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در کشور رومانی شانزده درصد بوده و مالیات بر ارزش افزوده آن نوزده درصد نرخ گذاری شده است .
نکته ای که باید به ان اشاره کنیم این است که مالیات بر ارزش افزوده برای سرمایه گذارانی که دفتری را بع عنوان شرکت برای انجام فعالیت های تجاری خود انتخاب کرده اند اجباری میباشد .
زمانی که تصمیم نهایی را در خصوص ثبت شرکت در رومانی انجام دادید میتوانید با استفاده از دانش وکلای مجرب ما تمامی مراحل را طی کنید , وکلای ما شما را در پر کردن فرم ثبت شرکت در رومانی همراهی خواهند کرد و هماهنگی های لازم برای گرفتن تاییدیه از دولت رومانی را با وزارت خارجه و وزارت بازرگانی انجام خواهند تا و در آخر برای شما وقت سفارت گرفته تا شما برای درخواست ویزای نوعD به صورت حضوری به سفارت این کشور رفته و مدارک لازمه را جهت صدور ویزا در یافت نمایید .
بعد از بررسی مدارک ما و همراهان شما و بعد از تایید آنها برای شما یک ویزای یک ساله صادر خواهد شد شما میتوانید در این یک سال فعالیت تجاری خود را با ثبت شرکت در رومانی رونق بخشد و یک گزارش سالانه تهیه کنید و بعد از اتمام این یک سال آن گزارش را به وزارت کار رومانی تحویل دهید و بعد از بررسی که انجام میدهند اگر فعالیت شما در رومانی مفید بوده باشد مد ویزای شما تمدید خواهد شد و شما بعد از گذشت سه سال میتوانید برای اقامت دائم رومانی اقدام کنید .
زمانی که اقامت رومانی را داشته باشید به راحتی میتوانید فعالیت تجاری خود را در سراسر دنیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا کسترش دهید و در واقع اقامت کشورهای اروپایی و عضو شینگن را دریافت خواهید کرد که شامل مزایاهای فراوانی میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .
طبق گزارش بانک جهانی , کشور رومانی رتبه اول اروپای شرقی و همچنین رتبه دوم دنیا را از جهت محیط نظارتی به خود اختصاص داده است و در سال ۲۰۰۷میلادی این کشور را از جهت سریع و آسان بود ن یک کسب و کار جدید و کمک هایی که دولت در این جهت انجام داده است , تحسین نمودند وبعد از آن تمام قوانین امور گمرکی در این کشور تسهیل گردید و نرخ مالیات ۱۶در صد شد.
افرادی که میخواهند سرمایه گذاری در این کشور را از طریق ثبت شرکت در رومانی تجربه نمایند باید بدانند که در این کشور برای افرادی که بخواهند کسب و کاری جدید راه اندازی نمایند امکاناتی اعم از کمک های مالی و وام هایی با بهره های کم خواهند داد البته این موضوع شامل سرمایه گذارانی خواهد شد که میخواهند در مناطق محروم این کشور به فعالیت تجاری خود ادامه دهند.
جالب است بدانید که تمام بانک های موجود در رومانی خصوصی سازی شده اند و نقش عمده در قسمت مالی رومانی توسط بانک های خارجی اداره میشوند و باعث شده است که بهبود چشمگیری در زمینه سرمایه گذاری و کسب و کار بین المللی ایجاد شود , شما عزیزان میتوانید با افتتاح حساب در یکی از بانک های این کشور از تسهیلات بانکی آن بهره مند شوید و کمکی بزرگ برای فعالیت تجاری شما محسوب خواهد شد .

مزایای ثبت شرکت در رومانی

دسترسی به بازارهای جهانی و رونق بخشیدن به کسب و کارتان
از طریق ثبت شرکت در رومانی میتوانید اقامت این کشور را بدست آورید
با اخذ اقامت رومانی شما در واقع اقامت اروپا و شینگن را دریافت کرده اید و میتوانید بدون اخذ ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا رفت و آمد کنید .
شما بعد از دریافت اقامت رومانی میتوانید از خدمات درمانی رایگان در سراسر اتحادیه اروپا بهره مند شوید
امکان ادامه تحصیل به صورت رایگان برای خود و خانواده تان وجود خواهد داشت
شما با ثبت شرکت در رومانی دارای برند اروپایی خواهید شد
کشور رومانی از نظر اقتصادی دارای پیشرفت میباشد و از نظر سیاسی واجتماعی جزء کشورهای امن میباشد
شما میتوانید بعد از دریافت اقامت این کشور برای ادامه تحصیل به سایر کشورهای اروپایی بروید و حتی میتوانید فعالیت تجاری خود را در یکی دیگر از کشورهای اروپایی ادامه دهید
بعد از گذشت چند سال میتوانید پاسپورت رومانیایی دریافت کنید که به وسیله آن به راحتی میتوانید برای کشوهایی که امکان صدور ویزا مشکل بود مانند آمریکا ویزا دریافت کنید و به آن کشورها سفر کنید
خانواده شما نیز میتواند بعد از ۳سال از گذشت ثبت شرکت در رومانی برای اقامت خود اقدام نمایند
مشکلاتی که در ایران با آن ها دست و پنجه نرم میکردید برای همیشه از بین خواهد رفت مشکلاتی مانند تحریم
شما با ثبت شرکت در رومانی به راحتی میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید بدون آنکه نیازی به خرید ملک در این کشور باشد
میتوانید به صورت آزادانه به صادرات و واردات بپردازید
به راحتی میتوانید شعبه هایی از شرکت خود را در دیگر کشورهای اروپایی تاسیس نمایید.

مواردی که فرد متقاضی ثبت شرکت در رومانی باید رعایت نماید:

1-نام شرکت باید در اساسنامه شرکت قید شود.
2-مکان شرکت باید در اساسنامه شرکت مشخص شود.
3- تعداد سهامداران شرکت باید در اساسنامه شرکت قید شود.
4- اعضا هیئت مدیره شرکت باید مشخص شوند.
5- قوانین و مقررات شرکت باید در اساسنامه شرکت مشخص شود.
6- تمامی اطلاعات مربوط به شرکت باید در اساسنامه قید شوند و در صورتی که تغییراتی در محل و آدرس شرکت ایجاد شود باید در اساسنامه شرکت قید شود.
7-مشخصات مدیر عامل شرکت نیز باید قید شود.
مهاجرت برای افراد امری شیرین و هیجانی میباشد اما در کنار آنها استرس زیادی را دارد که فرد باید با صبر و شکیبایی این مضوع را برای خود حل نماید , برای آنکه بتوانید بدون هیچ دلشوره ای به مسیر خود قدم بردارید باید از افرادی متخصص و باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق  تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  رومانی)  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در  کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت رومانی وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی رومانی مهاجرتی ، سفارت رومانی مهاجرتی ، ویزای تحصیلی رومانی مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری رومانی مهاجرتی ، ویزای کاری رومانی مهاجرتی ، ویزای ازدواج رومانی مهاجرتی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
ویزای کار درکشور رومانی از چند طریق صورت می گیرد یکی از راه های اخذ ویزای کار این است که شخص در کشور رومانی یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در کشور رومانی است دریافت نماید که شخص نیز باید شرایط لازم را داشته باشد. یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. پیدا کردن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده آن را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد .
بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار در رومانی امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساسا باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی رومانی باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار کند..در اصطلاح شخص کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود.( sponsor _) در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری سخت است .
اگر شما بخواهید از این طریق اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول میانجامد که شخص متقاضی میتواند بعد از چند 5 سال تقاضای اقامت دایم کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور میباشد.
یک راه دیگر برای اخذ ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .
ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت خوانده میشود.(skilled worker ) .این ویزا در کشور های مختلف فرق دارد و در مورد کشور آلمان این امر در حل حاضر به سختی امکان پذیر است .
پروسه این ویزا در اکثر کشورها خیلی طولانی میباشد و بهترین کشوری که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷ تا ۹ ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزای GR1 میباشد،
در خصوص کشور رومانی و کار در آن سوالات زیادی از ما میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را رفع کنیم و شما میتوانید چگونگی کار در رومانی از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ میدهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند.تنها نکته ای که در در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در رومانی به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در رومانی اندکی سخت میباشد اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.
یکی از راه هایی که وجود دارد که ما بتوانیم در کشور رومانی کار فرما را پیدا کرده و به طور قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور رومانی شویم و چون در حین تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درس مان تمام شد از کارفرما در کشور رومانی درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد زیرا پس از ورود به کشور رومانی شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 در بعضی از کشورها مثل ایران شرایط حقوقی مختلفی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور وجود دارد. اما در مورد کشور رومانی، ازدواج با مرد یا زن رومانیایی قطعا منجر به اخذ تابعیت می شود البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود ودارای شکل صحیح حقوقی خود باشد. لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها مثل ایران، ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت می باشد. برای مثال: در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانونگذار، خود به خود ایرانی حساب میشود. حال آنکه ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.
همچنین در کشور رومانی ازدواج با شخص رومانیایی زمانی منجر به اخذ اقامت کشور رومانی می شود که شخص در خواست برای اخذ تابعیت کشور رومانی بدهد تا زمانی که درخواست و پرونده ارائه نگردد تابعیت به او داده نمی شود.
بحث ازدواج با تبعه يك كشور دیگر مطابق قانون اقامت و مهاجرت کشورها یکی از روشهایی است که منجر به اخذ اقامت دائم میشود. منظور از اقامت، اقامت كوتاه مدت؛ ميان مدت؛ بلند مدت و يا دائمي مي باشد. در تعاريف بین تابعيت و اقامت، ذكر اين نكته ضروری است كه اخذ تابعيت کشور رومانی و اخذ اقامت کشور رومانی، فرايندهاي خاص، متفاوت و مشخص خود را دارند. در اینجا به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق ازدواج اشاره خواهیم کرد.
اخذ تابعيت كشور رومانی از طریق ازدواج تابع قوانين ساير كشورهاي اروپايي و عضو اتحاديه شنگن مي باشد. اما توجه کنید که ازدواج با یک تبعه رومانی  به منظور اخذ اقامت رومانی در صورت اثبات ازدواج منجر به اخذ اقامت موقت کشور رومانی و نه اقامت دائم آن کشور میشود و مساله تمدید اقامت تا رسیدن به شرایط اقامت دائم رومانی منوط به حفظ شرایط اولیه اخذ اقامت موقت می باشد.
به این موضوع توجه داشته باشید معمولا تمدید اقامت موقت در کشور رومانی (اقامت اروپا) به هر روشی که اقامت موقت گرفته اید با حفظ همان شرایط مربوط به آن روش امکان پذیر است، مثلا اگر شما از طریق تمکن مالی اقامت موقت اروپا را اخذ کرده اید تمدید اقامت نیز با همان شرایط روش تمکن مالی امکان پذیر است، در روش ازدواج نیز به همین روند عمل میشود.
علاوه بر این احراز تمکن مالی تبعه رومانی جهت ازدواج با یک تبعه خارجی، یکی از مهمترین شرایط اداره مهاجرت کشور رومانی بشمار میرود، بنابراین اثبات تمکن مالی اداره زندگی مشترک امری ضروری برای اداره مهاجرت کشور رومانی است که شخص توانایی تامین خانه به اندازه مناسب براي زندگي دو نفر و در حد استاندارد زندگيشان را در زمان ورود و عزيمت همسر به کشور رومانی داشته باشد.
مصاحبه در سفارت رومانی در کشور مبدا، در خصوص ازدواج با تبعه رومانی یکی از مراحلی است که از حساسیت بالایی برخوردار است، در زمان مصاحبه در سفارت و یا کنسولگری، سوالاتی از متقاضی ازدواج پرسیده می شود. که در زیر به آن اشاره شده است:
خلاصه ای از زندگی تان، از ابتدای تولد، دوران تحصیلی، وضعیت شغلی، سطح درآمد، تحصیلات از دبستان تا دوران دانشگاه و …. را باید به سفارت ارائه بدهید.
در صورتی که قبلا همسری داشته اید، باید حتما به آن اشاره کنید.
زمان آشنایی با همسرتان و مدارکی جهت اثبات دوران نامزدی و ازدواج و آشنایی تان را نیز باید ارائه دهید.

اثبات تمکن مالی .

اثبات مدرکی جهت نشان دادن محلی مناسب جهت اسکان زوجین
آشنایی به زبان رومانیییا انگلیسی ( بدین معنا که تبعه خارجی که قصد ازدواج با یک تبعه رومانی را دارد، باید نشان دهد که آگاهی و آشنایی به زبان رومانیایی را دارد و می تواند با همسر آینده خود به راحتی تعامل و ارتباط برقرار نماید(
اطلاعاتی در خصوص اینکه، دوران آشنایی متقاضیان تبعه خارجی با تبعهرومانی  چگونه می گذرد.
شغل و میزان درآمدشان
درباره محلی سکونتی که زوجین، برای زندگی با یکدیگر در نظر گرفته اند
در صورتی که فیلم و عکس و محتوی چت و مکالمات خصوصی متقاضیان ازدواج با یکدیگر موجود باشد، بایستی ارائه گردد و همچنین اگر در این مدت با یکدیگر سفر رفته باشند و رفت و آمد خانوادگی داشته باشند، مدارک خود را باید ارائه دهند.
پس از اینکه مصاحبه در سفارت کشور رومانی از متقاضیان ازدواج با یکدیگر انجام گردید و رابطه بین آنها جهت ازدواج اثبات شد، ویزای رومانی به مدت زمان دو سال، به آنها داده خواهد شد این نوع ویزا مانند سایر روش های اقامتی اروپا از مزایایی به شرح ذیل برخوردار است:

مزایای اخذ اقامت کشور رومانی و اتحادیه اروپا :

  1-شخص می تواند به راحتی بدون ویزا به کلیه کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شنگن سفر کند.
  2-شخص می تواند در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن ازمزایای تحصیل رایگان استفاده کند.
  3-در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن مشغول کار شوید.
4- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن و سراسر جهان نسبت به افتتاح حساب بانکی اقدام کنید.
  5-در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن و دیگر کشورها بدون هیچ محدودیتی تجارت کنند.
6-  در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن میتوانند از تسهیلات بانکی در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن استفاده کنند.
 7- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن از امکانات رایگان پزشکی و رفاهی بهره من شوند.
 8- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در هر کشوری می توانند نسبت به خرید املاک اقدام نمایید.
 9- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در واقع شهروند اتحادیه اروپا محسوب خواهید شد
 10- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در اروپا شمامالکیت صددرصد شرکت میشوید.
11- اقامت اروپا در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن میتوانید از مارک تجاری اروپایی استفاده کنید.
12-  در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در اروپا قوانین تجاری و گمرکی آزاد اتحادیه اروپا بهره مند میشوید.
 13- در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در اروپا امکان افتتاح حساب شرکتی و شخصی برای شما فراهم میشود.
14-اخذ ویزا برای کشورهای آمریکا ؛انگلستان و کانادا آسانتر خواهد بود.
15-همه اعضای خانواده متقاضی با اخذ اقامت اروپا در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن از مزایای اقامت اروپا بهره مند میشوند.
16-با اخذ اقامت کشور رومانی (اقامت اروپا) در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا مسافرت نمایید.
17-هیچگونه محدودیت سنی جهت اخذ اقامت اروپا از طریق کشور رومانی وجود ندارد.
18-پس از سپری شدن مدت پنج سال از اقامت میتوانید از کشور رومانی در خواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را (پاسپورت اروپایی) دریافت نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت کشور رومانی از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی از راه های مهاجرت به کشور رومانی و اتحادیه اروپا از طریق تولد فرزند و اخذ اقامت از طریق تولد در کشور رومانی است. اخذ اقامت در کشورهای اروپایی از طریق تولد فرزند راه ها و قوانین خاص و مربوط به خود را دارد که ما در این مقاله در مورد اخذ اقامت در کشورهای اروپایی از طریق تولد فرزند مطالبی را ارائه خواهیم داد تا اخذ اقامت در کشورهای اروپایی از طریق تولد فرزند شاید بتواند راهی برای مهاجرت شما به کشور های اروپایی باشد.
راهای متفاوتی برای اخذ اقامت در کشورهای اروپایی وجود دارد که یکی از این موارد از طریق تولد فرزند می باشد در زیر به بررسی آنها میپردازیم.

اقامت از طریق تولد فرزند:

در تمام کشورهای دنیا ۲ نوع سیستم اخذ تابعیت وجود دارد:

۱:سیستم خون  ۲:سیستم خاک.

در اکثر کشور های اروپایی تابعیت از طریق خون پذیرفته شده ولی یکسری از کشورها تابعیت از طریق خاک را نیز بصورت مشروط می پذیرند که در زیر به نمونه های ممکن آن می پردازیم.
در کشور های اروپایی اگر یکی از والدین تبعه کشور موردنظر باشند فرزند هم به تبعیت از آن والد اقامت و تابعیت کشور مقصد را اخذ میکند.
اگر کودکی در خارج از کشور مقصد متولد شود و پدر او تابعیت کشور دیگری را دارا باشد و مادر تابعیت کشور اروپایی مقصد را دارا باشد کودک هم می تواند به تبعیت از مادر اقامت و تابعیت کشور مقصد را اخذ نماید و همینطور برعکس اگر کودک در خارج از کشور مقصد متولد شود و پدر اقامت و تابعیت کشور مقصد را دارا باشد و مادر تابعیت کشور دیگر را دارا باشد در این صورت کودک هم می تواند به تبعیت از پدر اقامت و تابعیت کشور مقصد را اخذ کند.
با توجه به سیستم خون پذیرفته شده از سمت کشورهای اروپایی، اگر پدر و مادر طفلی که متولد می شود تبعه کشور مقصد اروپایی باشند کودک هم به تبعیت از والدین خود تابعیت آن کشور را اخذ می کند.
تابعیت و اقامت در کشور رومانی مبتنی بر قانونی است که در اول مارس 1991 توسط پارلمان ایت کشور تصویب شده است.

شرایط اخذ تابعیت و اقامت در کشور رومانی از طریق تولد فرزند:

در این قسمت به بررسی راه های اخذ تابعیت کشور رومانی می پردازیم:

تحصیل تابعیت

براساس ماده 4 قانون تابعیت و اقامت کشور رومانی، تابعیت این کشور ممکن است به یکی از راه های زیر بدست آید:

از طریق تولد:

در موارد زیر تابعیت و اقامت از طریق تولد در کشور رومانی حاصل خواهد شد:

تولد طفل یا کودک در خاک کشور رومانی از پدر و مادر رومانیایی.
تولد کودک در خارج از قلمرو رومانی چنانچه پدر و یا مادر وی تبعه کشور رومانی باشند.
هرگاه طفلی در قلمرو رومانی از والدین نامعلوم یا بدون تابعیت متولد گردد تابعیت کشور رومانی را میگیرد.
 از طریق فرزند خواندگی

براساس ماده 6 قانون تابعیت و اقامت کشور رومانی:

هرگاهاتباع رومانیایی، فردی را که تبعه خارجی و یا بدون تابعیت است به فرزند خواندگی بپذیرند در صورتی که کمتر از هیجده سال سن داشته باشد تابعیت و اقامت کشور رومانی به او داده می شود.
هرگاه یکی از پدر یا مادر خوانده وی تبعه کشور رومانی باشد براساس توافق بین آن ها تابعیت کشور متبوعه به او داده خواهد شد، اگر بین آن ها توافقی صورت نگرفت دادگاه در مورد تابعیت کودک تصمیم میگیرد. اگر فرزند خوانده به سن 14 سالگی رسیده باشد رضایت او هم شرط خواهد بود.
چنانچه کودکی توسط پدر یا مادری که مجرد است به فرزند خواندگی پذیرفته شود تابعیت او به طفل داده خواهد شد.
 از طریق تقاضا
براساس ماده 9 قانون تابعیت و اقامت در رومانی، موارد اخذ تابعیت و اقامت کشور رومانی عبارتند از:
هرگاه طفلی در کشور رومانی متولد گردد و در آنجا هم اقامت داشته باشد می تواند تابعیت و اقامت کشور رومانی را کسب کند.
شخصی در کشور رومانی متولد نشده باشد ولی پنج سال در آنجا اقامت داشته باشد می تواند تابعیت و اقامت کشور رومانی را کسب نماید.
هرگاهتبعه خارجی با تبعه رومانیان ازدواج کند بعد از سه سال می تواند تابعیت و اقامت کشور رومانی را اخذ نماید.

علاوه بر شرایط فوق باید دارای شرایط زیر نیز باشد:

متقاضی به 18 سال رسیده باشد.
با آداب و رسوم اتباع و شهروندان کشور رومانی آشنایی داشته باشد.
دارای سوابق کیفری نباشد و در هیچ جای دنیا مرتکب جرم و جنایت مهمی نشده باشد.
تا حدی با زبان رومانیایی آشنایی داشته باشد که بتواند با مردم ارتباط برقرار نماید.
چنانچه تابعیت و اقامت در کشور رومانی به شخصی اعطا گردد به زن و فرزندان زیر 14 سال او نیز انتقال داده شده و آنها نیز تابعیت را اخذ می کنند.

 از دست دادن تابعیت و اقامت در رومانی:

مواردی که باعث از دست دادن تابعیت و اقامت کشور رومانی می شوند عبارتند از:
ممکن است افرادی مرتکب جرایم یا جنایات بسیار مهمی در خارج از کشور شده باشند که باعث خدشه دار نمودن وجهه کشور رومانی گردند ایم موضوع باعث می شود تابعیت و اقامت کشور رومانی از آن ها سلب گردد.
اتباعی که در خارج از کشور رومانی به خدمت نیروهای مسلح کشوری درآمده باشند که آن کشور با دولت رومانی قطع روابط دیپلماتیک کرده و یا در حال جنگ باشند.
کسانی که بطور غیرقانونی تابعیت و اقامت کشور رومانی را اخذ کرده باشند.
لازم به ذکر است که سلب تابعیت شوهر هیچگونه تأثیری در تابعیت زن و فرزندان او نخواهد داشت.

قانون تابعیت مضاعف یا دوگانه در کشور رومانی:

در قانون تابعیت و اقامت کشور رومانی، تابعیت مضاعف به رسمیت شناخته شده است. مثلاً هر گاه از تبعه کشور رومانی که با تبعه خارجی ازدواج کرده اند فرزندی متولد شود این طفل براساس اعمال اصل خون تبعه رومانی نیز محسوب خواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت رومانی وکیل بین المللی ، ویزای توریستی رومانی وکیل بین المللی ، سفارت رومانی وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی رومانی وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری رومانی وکیل بین المللی ، ویزای کاری رومانی وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج رومانی وکیل بین المللی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور رومانی “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور رومانی همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور رومانی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

نظام آموزشی رومانی

بر طبق ماده ۳۲ قانون اساسی رومانی، آموزش عمومی اجباری و رایگان است. دولت آموزش مذهبی را برای پیروان هر مذهب تضمین کرده است. لذا مدارس دولتی موظف به اجرای آن هستند. آموزش و پرورش در مدارس رومانی به زبان رمانیایی است و دانش آموزان اقلیت های ملی حق آموزش به زبان مادری را بر طبق قانون اساسی دارند. لذا در کشور رومانی مدارس ویژه اقلیت مجارستانی، آلمانی و ترکی وجود دارد. کشورهای انگلستان و امریکا نیز اقدام به گشایش مدرسه امریکایی و انگلیسی ها در بخارست کرده اند.
در دبیرستانهای رومانی تنها محصلانی که قصد ورود به دانشگاه را دارند. تحصیل می کنند و کسانی که استعداد کمتری برای آموزش عالی دارند از کلاس دهم وارد هنرستانهایی که جهت تربیت نیروی کار مورد نظر سایر دستگاههای دولت ایجاد شده است، می شوند.

آموزش ابتدایی در کشور رومانی

مهد کودک بصورت اختیاری و برای کودکان زیر 6 سال می باشد سپس کودکان بایستی دوره اجباری پیش دبستانی را بگذرانند. مدرسه رفتن دانش آموزان بصورت رسمی ار سن 7 سالگی آغاز می گردد و تا سن 16 و 17 سالگی ادامه پیدا می کند.
آموزش ابتدایی در کشور رومانی 4 سال می باشد که بعد از آن دوره آموزش مقدماتی متوسطه می باشد که طول دوره 4 سال است و پس از آن دوره آموزش تکمیلی متوسطه که 4 سال می باشد.

آموزش تکمیلی متوسطه

این دوره 4 سال است و فارغ التحصیلان مقطع راهنمایی را به خود جذب می کند. این دوره متعلق به دانش آموزانی است که علاقه مند به ادامه تحصیلات در سطح عالی هستند دانش آموزان این مقطع خود به ۵ گروه تقسیم می شوند.
1- رشته های صنعتی (نساجی، الکترونیک، کشاورزی، حمل و نقل، مکانیک، برق، اتوماتیک و…)
2- رشته های ریاضی فیزیک ( فیزیک، ریاضی، شیمی،کامپیوتر)
3- رشته های علوم انسانی (تاریخ، جغرافی، روانشناسی، زبان های خارجی، ادبیات، جامعه شناسی…. )
4- رشته های ورزشی
5- رشته های هنری (سینما، تئاتر، هنر، نقاشی، موسیقی)
در کشور رومانی دانش آموزانی که در دوره متوسطه نمرات خوبی بدست بیاورند به دانشگاه راه پیدا می کنند و در غیر اینصورت وارد هنرستان می شوند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور رومانی

تحصیل در رومانی در مقطع کارشناسی دولت رومانی برای متقاضیان حصیل در مقطع کارشناسی شرایطی را فراهم نموده داوطلبین بتوانند براحتی در بهترین دانشگاه های این کشور دامه تحصیل دهند.کسانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارند میتوانند برای ادامه حصیل به کشور رومانی بروند. باتوجه به اینکه تحصیل در کشور رومانی د رابتدا نیازی به مدرک زبان ندارد شرایط برای ادامه تحصیل اسان میشود. تحصیلات در رومانی به زبانهای انگلیسی،رومانیایی و فرانسه می باشد. مدارک تحصیلی کشور رومانی در کشورهای انگلستان ،آمریکا و اتحادیه اروپا قابل قبول است ولی وزارت علوم ایران و وزارت بهداشت ایران تایید ندارد.هزینه تحصیل در رومانی بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظر دارد که سالانه حدود 4000-5000 یورو می باشد و هزینه زندگی در کشور ماهانه حدود 500-600 یورو می باشد.مدارک مورد نیاز:1.    ترجمه دیپلم و ریز نمرات2.    ترجمه پیش دانشگاهی و ریز نمرات3.    پاسپورت4.    ترجمه شناسنامه

 تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور رومانی

خذ ویزای تحصیلی  کشور رومانی در مقطع کارشناسی ارشدفارغ التحصیلان مقطع کارشناسی برای ادامه تحصیل در کشور رومانی میتوانند درخواست خود را به دولت این کشور ارائه دهند.تحصیلات در کشور رومانی با توجه به نیاز نداشتن به مدرک زبان IELTS و TOFELبستری مناسب برای متقایان تصیل در ای کشور است. تحصیلات در رومانی به زبانهای انگلیسی،رومانیایی و فرانسه می باشد. مدارک تحصیلی کشور رومانی در کشورهای انگلستان ،آمریکا و اتحادیه اروپا قابل قبول است ولی وزارت علوم ایران و وزارت بهداشت ایران تایید ندارد.هزینه تحصیل در رومانی بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظر دارد که سالانه حدود 4000-5000 یورو می باشد و هزینه زندگی در کشور ماهانه حدود 500-600 یورو می باشد.مدارک مورد نیاز:1.    ترجمه دیپلم و ریز نمرات2.    ترجمه پیش دانشگاهی و ریز نمرات3.    ترجمه مدرک کارشناسی و ریز نمرات4.    پاسپورت5.    ترجمه شناسنامه

تحصیل در مقطع دکترا در کشور رومانی

اخذ ویزای تحصیلی رومانی در مقطع دکتریکسانی که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد می باشند می توانند برای ادامه تحصیل به کشور رومانی مهاجرت نمایند. . تحصیلات در رومانی به زبانهای انگلیسی،رومانیایی و فرانسه می باشد. مدارک تحصیلی کشور رومانی در کشورهای انگلستان ،آمریکا و اتحادیه اروپا قابل قبول است ولی وزارت علوم ایران و وزارت بهداشت ایران تایید ندارد.هزینه تحصیل در رومانی بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظر دارد که سالانه حدود 4000-5000 یورو می باشد و هزینه زندگی در کشور ماهانه حدود 500-600 یورو می باشد.مدارک مورد نیاز:1.    ترجمه دیپلم و ریز نمرات2.    ترجمه پیش دانشگاهی و ریز نمرات3.    ترجمه کارشناسی و ریز نمرات4.    ترجمه کارشناسی ارشد و ریز نمرات5.    پروپزال6.    پاسپورت7.    ترجمه شناسنامه

مدارک لازم جهت مقطع لیسانس

دیپلم و ریز نمرات (ترجمه) ۲- پیش دانشگاهی و ریز نمرات (ترجمه) ۳- شناسنامه (ترجمه) ۴- کپی پاسپورت ۵ -۴قطعه عکس ٣*۴ ۶ – گواهی سلامت که مبنی بر اینکه عاری از هر گونه ویروس اعم hiv هپاتیت و ابولا با تایید سازمان نظام پزشکی

 مدارک لازم جهت مقطع فوق لیسانس

١– دیپلم و ریز نمرات (ترجمه) ٢- پیش دانشگاهی و ریز نمرات (ترجمه) ٣- لیسانس و ریز نمرات (ترجمه) ۴- شناسنامه (ترجمه) ۵- کپی پاسپورت ۶-۴قطعه عکس ٣*۴ ٧- گواهی سلامت که مبنی بر اینکه عاری از هر گونه ویروس اعم HIV هپاتیت و ابولا با تایید سازمان نظام پزشکی

مدارک لازم جهت دکتری

١– دیپلم و ریز نمرات (ترجمه) ٢- پیش دانشگاهی و ریز نمرات (ترجمه) ٣- لیسانس و ریز نمرات (ترجمه) ۴- شناسنامه (ترجمه) ۵- کپی پاسپورت ۶-۴قطعه عکس ٣*۴ ٧- گواهی سلامت که مبنی بر اینکه عاری از هر گونه ویروس اعم HIV هپاتیت و ابولا با تایید سازمان نظام پزشکی ۸-فوق لیسانس وریز نمرات (ترجمه) ۹-پروپوسال تز دکتری

رشته های خاص که نیاز به امتحان ورودی دارند :

پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی به زبان انگلیسی
نکته :در صورت تحصیل به زبان رومانیایی هیچ امتحانی وجود ندارد
حد اقل و حداکثر زمان جهت اخذ پذیرش :
لیسانس :بین ۳۰ تا ۴۵ روز
فوق لیسانس :بین ۳۰ تا ۴۵ روز
دکتری :بین ۳۰ تا ۴۵ روز
تو ضیحات خاص جهت اخذ پذیرش
شرایط زبان : اکثر رشته ها به هر دو زبان انگلیسی و رومانیایی ارائه میشوند اما برای پزشکی – دندانپزشکی و داروسازی بهتر هست به زبان رومانیایی پذیرش بگیریم.
شروع  دریافت مدارک برای اخذ پذیرش از اول ماه می تا اواسط ماه اگوست هر سال میباشد.

مهمترین مدارک جهت اخذ ویزا عبارتند از :

۱–پذیرش از دانشگاه
۲–فیش بانکی که نشان دهنده ی واریز شدن شهریه دانشگاه میباشد
۳–عدم سوء پیشینه از ایران
تمامی دانشجویانی که ۱ سال کالج زبان رومانیایی را میگذرانند بدون امتحان ورودی وارد دانشگاه میشوند.
کلیه رشته ها به هر دو زبان رومانیایی و انگلیسی ارائه میشوند. اما بهتر است متقاضیان جهت رشته ها به زبان رومانیایی اقدام کنند مگر اینکه سطح زبان انگلیسی انها بالای ایلس ۶  باشد( توجه بفرمایید مدرک زبان لازم نیست ارائه بدهند) چون اگر این سطح را نداشته باشند و در آزمون ورودی زبان نمره نیاورند شانسی ندارند و باید به ایران برگردند اما برای زبان رومانیایی بعد از امتحان دوره کالج زبان به مدت یکسال میگذرانند و بعد وارد دانشگاه میشوند.
 برای تحصیل در رومانی به زبان رومانیایی گذارندن یکسال زبان رومانیایی در خود کشور رومانی ضروری است.
برای پذیرش تحصیلی در رومانی در هر رشته ای در مقطع کارشناسی ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی و توانائی در زبان انگلیسی لحاظ می شود.
تحصیل در رومانی به زبان انگلیسی
تحصیل در رومانیا در مقطع فوق داشتن مدرک زبان آیلتس آکادمیک ۶ یا معادل این نمره تافل الزامی است.
تغییر رشته در دانشگاههای رومانی امکان پذیر نیست.
هزینه تحصیل در رومانی از ۲۰۰۰ یورو سالانه شروع می شود تا فیلم سازی ۸۰۰۰ یورو.
هزینه زندگی دانشجویی در رومانی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ یورو با احتساب خوابگاه ماهانه است.
رومانی عضو اتحادیه اروپا و ناتو است ولی عضو شینگن نمی باشد.
کار دانشجویی در رومانی هفته ای ۲۰ ساعت در حین تحصیل و تمام وقت در تابستان امکان پذیر است.
هزینه تحصیل پزشکی در رومانی دارای شهریه کم و معتبر میباشند.

شرایط ادامه تحصیل در رومانی

شرایط تحصیل در دانشگاه رومانی بدین گون است که در رشته های پزشکی در رومانی امکان انتقال دانشجو از ایران یا سایر کشورها به دانشگاه های رومانی امکان پذیر می باشد.
پذیرش دانشجو در کشور رومانی برای تحصیلات در رومانی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال یکبار انجام می شود. از اواسط دی ماه شروع و در اواخر تیر ماه پایان می پذیرد.
برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های رومانی مدرک زبان نیاز نمی باشد.
زبان تدریس در دانشگاه های رومانی به زبانهای رومانیایی، انگلیسی و فرانسه تدریس می شود.
هزینه تحصیل در کشور رومانی سالانه برای رشته های مختلف و مقاطع تحصیلی مختلف ، متفاوت است.
هزینه زندگی در کشور رومانی ماهیانه تقریبا ۳۵۰-۲۵۰ یورو است. البته در شهر بخارست هزینه زندگی بالا تر و تقریبا ماهیانه ۳۵۰ یورو به بالا است.
دانشجویان می توانند بسته به تمایل خود هم در هاستل های دانشجویی و هم آپارتمان استیجاری اقامت داشته باشند که هزینه ماهیانه هاستل های دانشجویی بین ۷۵ تا ۱۳۰ یورو می باشد که این مبلغ هزینه آب ، برق را نیز شامل می شود و آپارتمان استیجاری که برای کم شدن هزینه ها دانشجویان معمولاٌ به صورت مشترک آپارتمان اجاره می کنند که هزینه اجاره آپارتمان بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو می باشد. البته هزینه آب و برق تقریباٌ ۳۰ تا ۶۰ یورو و هزینه اینترنت پرسرعت تقریباٌ ۲۰ یورو می باشد. آپارتمانها تمام امکانات لازم برای زندگی را دارا می باشند. از قبیل: تلوزیون،یخچال، اجاق گاز، مایکروفر، ماشین لباسشویی، تخت حواب، میزتحریر، صندلی و …
هیچ محدودیتی در انتخاب دانشگاه های رومانی برای پذیرش تحصیلی در رومانی وجود ندارد

مزایای تحصیل در رومانی

معتبر بودن مدارک دانشگاهی رومانی در تمام دنیا (اروپا و کانادا و آمریکا)
رومانی از کشور های عضو اتحادیه اروپا است
سطح بالای علمی دانشگاه های رومانی
تردد بین تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا با ویزای دانشجویی رومانی
پیدا کردن به راحتی شغل بعد از فارغ التحصیلی
هزینه سالیانه تحصیل پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی در رومانی در رشته های عمومی ۲۸۸۰ یورو و در رشته های تخصصی ۳۰۶۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای رشته های علوم اجتماعی ،روانشناسی، اقتصاد ۱۹۸۰ یورو در مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا ۲۱۶۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای  تمام رشته های مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، تربیت بدنی، کشاورزی ۲۴۳۰ یورو در مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا ۲۱۶۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای رشته معماری ۳۱۵۰ یورو در مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا ۳۳۳۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای رشته های هنر و موسیقی ۳۷۸۰ یورو مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا ۳۹۶۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای رشته های تفسیر موسیقی ، تئاتر و هنر های دراماتیک ،کارگردانی سینما ۶۷۵۰ یورو مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا  ۶۹۳۰ یورو میباشد.
هزینه ی تحصیل در رومانی سالیانه برای رشته فیلم ۸۵۵۰ یورو مقطع لیسانس و در مقطع فوق و دکترا  ۸۷۳۰ یورو یورو میباشد.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی رومانی برای تحصیل در رومانی بدون مدرک زبان

مدارک زیر با توجه به شرایط متقاضیان دسته بندی شده و نیازی نیست که همه متقاضیان کلیه مدارک را جهت اخذ پذیرش تحصیلی رومانی داشته باشند:

1- ترجمه مدرک دیپلم و ریز نمرات آن
2- ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن
3- ترجمه مدرک کارشناسی و ریز نمرات آن (برای متقاضیان دوره کارشناسی ارشد)
4- ترجمه مدرک کارشناسی ارشد و ریز نمرات آن (برای متقاضیان دوره دکتری)
5- کپی پاسپورت
6- ترجمه شناسنامه
7- تعداد ۶ قطعه عکس رنگی ۶*۴
8- مدرک گواهی سلامت پزشکی که شامل آزمایش HIV و هاتیت باشد.
 9- CV  برای متقاضیان دوره کارشناسی ارشد و دکتری
10- گواهی اشتغال به تحصیل (برای متقاضیان انتقال به دانشگاه های رومانی)
11- فرم تقاضا نامه

بعضی از رشته های ارایه شده به زبان انگلیسی برای تحصیل در رومانی :

داروسازی, دندانپزشکی,مهندسی عمران, علوم سیاسی, فیزیک, مهندسی برق, مهندسی اقتصاد, مهندسی مکانیک, مهندسی مواد, مهندسی شیمی, مدیریت کسب و کار, روابط بین الملل اقتصادی, تاریخچه علم زبان, رایانه و مهندسی سیستم, ساخت و ساز, مهندسی صنایع, ریاضیات, انفورماتیک, علم شیمی, مهندسی نفت و گاز, اتوماسیون, رایانه و الکترونیک, علوم اقتصادی(کارشناسی ارشد), ریاضیات, انفورماتیک, مهندسی عمران , الکترونیک و مخابرات, دامپزشکی, روابط بین المللی

لیست تخصص های جراحی برای تحصیل در رومانی

جراحی عمومی ۵ سال, ارتوپدی و تروماتولوژی ۵ سال, جراحی قلب و عروق ۷ سال,جراحی مغز و اعصاب ۷ سال, E.N.T  پنج سال , چشم پزشکی ۵ سال,اورولوژی ۵ سال,زنان و زایمان ۵ سال, جراحی پلاستیک، میکروسکوپی و بازسازی ۵ سال, جراحی قفسه سینه ۶ سال, جراحی عروق ۶ سال , جراحی کودکانه ۵ سال, بیهوشی و سال therapy5 فشرده, جراحی کودکان ۶سال

لیست تخصص های پزشکی برای تحصیل در رومانی

طب داخلی ۵ سال, قلب و عروق ۵ سال, هماتولوژی ۵ سال, گوارش ۵ سال, دیابت، تغذیه و سوخت و ساز بیماری های ۵ سال, Pneumology  پنج سال, نفرولوژی ۵ سال, آلرژی و ایمونولوژی ۵ سال, غدد درون ریز ۵ سال, انکولوژی عمومی و شیمی درمانی ۵ سال, روماتولوژی ۵ سال, علم استحمام درمانی و پزشکی بهبودی ۵ سال, بیماری های عفونی ۵ سال, مغز و اعصاب ۵ سال, روانپزشکی ۵ سال, Dermatovenerology 5 سال
پزشکی خانواده (پزشک عمومی) ۳ سال, طب سالمندان و سالمند شناسی ۵ سال, اورژانس و تصادفات ۵ سال, پزشکی کار ۴ سال, رادیوتراپی و تصویربرداری پزشکی ۵ سال ,کودکان ۵ سال, نوزادان ۵ سال,  مغز و اعصاب کودکی ۵ سال, روانپزشکی کودکی ۵ سال

لیست تخصص های پاراکلینیکی برای تحصیل در رومانی

 آناتومی پاتولوژی,فیزیولوژی,آناتومی کارشناسی ارشد,از آزمایشگاهی پزشکی, پزشکی قانونی,پزشکی هسته ای,بهداشت و مدیریت  عمومی

کارشناسی ارشد در پزشکی رومانی

کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی,کارشناسی ارشد سم شناسی,کارشناسی ارشد در اپیدمیولوژی,کارشناسی ارشد در تغذیه
تخصص در دندانپزشکی برای تحصیل در رومانی
ارتودنسی،جراحی دندان،جراحی دهان و فک و صورت
کارشناسی ارشد در دندانپزشکی برای تحصیل در رومانی
تکنیک توانبخشی پیچیده ای از edentation جزئی,از دست دادن موادو توانبخشی دهان نوزاد, توانبخشی Paradotal با شرایط درمان های پیچیده و جراحی, روش و تکنیک توانبخشی Morphofunctional ها Odonto-پری آپیکال, بهداشت دهان و دندان, مدیریت بهداشتی، بیوانفورماتیک و آمار حیاتی, کودکان Logopedia
تخصص داروسازی تحصیل در رومانی
فارماکولوژی بالینی ۴ سال, آزمایشگاه شیمی ۳ سال
دوره گواهینامه پزشکی در رومانی
بیماری های عفونی, آندوسکوپی تحتانی،مغز و اعصاب,طب داخلی,فارماکولوژی,زایمان,روانپزشکی,طب اورژانس,، بیهوشی,جراحی عمومی,جراحی لاپاروسکوپی,دیابت، HTA, میوکارد RE پرفیوژن,مطالعه مواد مخدر,اسکیزوفرنی,سرطان دهان,مرحله قبل از بیمارستان,مدیریت اضطراری,روش لاپاروسکوپی

بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی

دانشگاه های کشور رومانی به دلیل کیفیت بالای آموزشی هرساله دانشجویان زیادی از نقاط مختلف دنیا را به خود جذب می نمایند . تحصیل در دانشگاه های این کشور مزیت هایی چون امکان انتخاب زبان مطالعه ، معتبر بودن مدرک در سراسر اروپا ، شرایط مناسب زندگی و تحصیل ، تردد بین کشورهای اروپایی با ویزای تحصیلی این کشور و غیره را دارد . انتخاب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی یکی از انتخاب های خوب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اروپا می باشد .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی

دانشجویان متقاضی این کشور  نیاز به مدرک زبان انگلیسی برای اخد پذیرش ندارند ولی باید یک دوره زبان رومانیایی را به طور کلی جهت تحصیل در دانشگاه های این کشور بگذرانند . همچنین دانشجویان میتوانند دوره های تخصص خود را نیز در دانشگاه های این کشور ادامه دهند و مجاز به فعالیت در بیمارستان ها و کلینیک های این کشور نیز هستند .
این کشور بورسیه های تحصیلی را نیز در برخی شرایط به دانشجویان خود ارائه میدهد که بیشتر به افرادی با رزومه بالا در مقاطع تخصصی تعلق میگیرد . سطح دانشگاه موردنظر نیز در تمام موارد گفته شده بسیار مهم است که ممکن است در برخی شرایط با یکدیگر تفاوت داشته باشند .

تحصیل رشته پزشکی در رومانی

دوره های پزشکی این کشور به مدت شش سال است که دانشجویان در سه سال اول به یادگیری دروس نظری مانند زیست شناسی ، بیوفیزیک ، بیوشیمی و غیره می پردازند . در سه سال دوم دانشجویان وارد مرحله تجربه بالینی و جراحی میشوند .
در این مرحله دانشجویان باید در بیمارستان های این کشور به دوره کارآموزی مشغول شوند و به عنوان کارآموز به مدت حداقل ۴ هفته در تابستان هر سال به فعالیت بپردازند ( در حدود ۱۶۰ ساعت ) . مجموع ساعت کارآموزی دانشجویان در حدود ۸۰۰ ساعت است .
در نهایت دانشجویان باید یک پایان نامه را که بر اساس تحقیق بر روی یک موضوع اختصاصی انجام شده است را تحویل بدهند و با پشت سر گذاشتن یک آزمون استاندارد دولتی موفق به دریافت مدرک پزشکی میشوند . تحصیل در این رشته به زبان های انگلیسی ، فرانسه و رومانیایی امکان پذیر است . هزینه تحصیل در رشته پزشکی در حدود ۵۰۰۰ یورو در هر سال است که متناسب با دانشگاه ممکن است به میزان کمی تغییر یابد .

تحصیل رشته دندانپزشکی در رومانی

رشته دندانپزشکی در این کشور شش سال است و تحصیل به زبان انگلیسی میتواند بهترین گزینه باشد . این رشته به زبان های فرانسه و رومانی نیز برگزار میشود و دانشجویان باید در آزمون ورودی دانشگاه های این کشور پذیرفته شوند .
این کشور دارای دانشگاه های خصوصی و دولتی می باشد و معمولا پذیرفته شدن در دانشگاه های خصوصی راحت تر از دانشگاه های دولتی می باشد . هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی سالانه برابر با ۵۰۰۰ یورو است . این میزان شهریه در بین دانشگاه های اروپا کمترین میزان است و به همین دلیل نه تنها از اروپا بلکه از کل دنیا دانشجو جذب می نماید .

مدارک تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی

نامه پذیرش از وزارت آموزش و پرورش این کشور
پرداخت هزینه تحصیلی یک سال
اثبات توانایی مالی برای کل دوره تحصیلات
گواهی عدم سوءپیشینه
بیمه نامه به مدت اعتبار ویزا
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
از دانشگاه های این کشور که دوره های پزشکی و دندانپزشکی را ارائه می دهند میتوان به دانشگاه های بخارست ، بابس بویویی ، تیمی سوآرا ، ایاش اشاره کرد .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی

دانشگاه های کشور رومانی به دلیل ارائه تحصیلات عالیه با شرایط مناسب و هزینه های کمتر نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مکان بسیاری مناسبی برای تحصیل در رشته های مختلف از جمله پزشکی و دندانپزشکی می باشد .

دانشگاه های رومانی

 Universitatea Alexandru Ioan Cuza
Iasi
Universitatea Politehnica din Bucuresti
Bucharest
Universitatea din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Babes-Bolyai
Cluj Napoca
Academia de Studii Economice din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Constantin Brâncusi
Târgu Jiu
Universitatea de Vest din Timisoara
Timisoara
Universitatea Transilvania din Brasov
Brasov
Universitatea Tehnica Gheorghe Asachi din Iasi
Iasi
Universitatea Tehnica Cluj-Napoca
Cluj Napoca …
Universitatea din Craiova
Craiova …
Universitatea Lucian Blaga din Sibiu
Sibiu
Universitatea “Politehnica” din Timisoara
Timisoara …
Universitatea de Medicina si Farmacie Iuliu Hatieganu din Cluj
Cluj Napoca
Universitatea Stefan cel Mare Suceava
Suceava
Universitatea Dunarea de Jos din Galati
Galati
Universitatea Ovidius Constanta
Constanta
Universitatea Petru Maior din Târgu-Mures
Târgu Mures
Universitatea din Oradea
Oradea
Universitatea Tehnica de Constructii din Bucuresti
Bucharest
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara din Cluj-Napoca
Cluj Napoca
Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative
Bucharest
Universitatea de Medicina si Farmacie Gr. T. Popa
Iasi …
Universitatea Vasile Alecsandri din Bacau
Bacau
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara din Iasi
Iasi
Universitatea Danubius
Galati
Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Spiru Haret
Bucharest
Universitatea de Medicina si Farmacie din Târgu-Mures
Târgu Mures
Universitatea Valahia din Târgoviste
Târgoviste
Universitatea din Pitesti
Pitesti …
Universitatea de Vest Vasile Goldis Arad
Arad …
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara a Banatului Timisoara
Timisoara
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad
Arad
Universitatea Tibiscus din Timisoara
Timisoara
Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes, Timisoara
Timisoara
Universitatea 1 Decembrie 1918 din Alba Iulia
Alba Iulia
Universitatea Româno-Americana din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematografica Ion Luca Caragiale
Bucharest
Universitatea Petrol-Gaze din Ploiesti
Ploiesti
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova
Craiova
Universitatea Titu Maiorescu
Bucharest …
Universitatea Nicolae Titulescu din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir
Bucharest
Universitatea Nationala de Aparare Carol I
Bucharest
Universitatea Agora din Oradea
Oradea
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti
Bucharest
Universitatea din Petrosani
Petrosani
Academia de Muzica Gheorghe Dima
Cluj Napoca
Universitatea Nationala de Arte Bucuresti
Bucharest
Universitatea de Arte George Enescu Iasi
Iasi
Universitatea Ecologica din Bucure?ti
Bucharest
Universitatea de Arta si Design, Cluj-Napoca
Cluj Napoca
Universitatea Athenaeum din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Bioterra din Bucure?ti
Bucharest
Universitatea Nationala de Muzica Bucuresti
Bucharest
Universitatea HYPERION
Bucharest
Universitatea Maritima din Constan?a
Constanta
Universitatea Constantin Brâncoveanu
Pitesti
Universitatea Emanuel din Oradea
Oradea
Universitatea Petre Andrei din Iasi
Iasi …
Universitatea Eftimie Murgu din Resita
Resita
Universitatea Dimitrie Cantemir
Târgu Mures
Universitatea Româno-Germana din Sibiu
Sibiu
Universitatea de Arte din Târgu Mure?
Târgu Mures
Universitatea Mihail Kogalniceanu
Iasi
Universitatea Bogdan Voda din Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Universitatea Andrei Saguna
Constanta
Universitatea Artifex din Bucuresti
Bucharest
Universitatea Nationala de Educatie Fizica si Sport
Bucharest
Universitatea Europeana “Dragan” din Lugoj
Lugoj
Universitatea de Medicina si Farmacie Carol Davila
Bucharest
Universitatea George Baritiu din Brasov
Brasov
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور رومانی  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در رومانی ، افتتاح حساب بانکی در رومانی ، اقامت و پاسپورت رومانی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای رومانی ، رفع دیپورتی اقامت رومانی ،قبول وکالت در رومانی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در رومانی

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور رومانی  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5-  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور رومانی  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهر های بخارست ، ایاشی، کلوژ نپوکا، تیمیشوآرا، کونستانسا، کقئوا، گالاتسی و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1 – پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  رومانیایی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده رومانیایی در کلیه مناطق کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت رومانیایی در کلیه مناطق کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  )
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور رومانی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.