درباره ما

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  بامدیریت مهدی افشارزاده به منظور ارائه مشاوره حقوقی  و قبول پرونده های حقوقی و کیفری ، خانوادگی ، ملکی ، بازرگانی ، بانکی ، بیمه ای ، دیوان عدالت اداری ، ثبت احوال و غیره توسط وکلای پایه یک دادگستری  و همچنین خدمات مشاوره ای در کلیه امور مهاجرتی ( اخذ ویزا ، اخذ اقامت ، اخذ پاسپورت ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، ثبت شعبه ، تحصیلی و غیره با همکاری موسسات حقوقی و بین المللی همکار در سراسر دنیا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشیم .
این موسسه خدمات حقوقی و تخصصی خود را  با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانتداری و اعتماد در حوزه های داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی ، اعم از سازمان­ها ، شرکتها و موسسات دولتی و غیردولتی ، عمومی و خصوصی ، ایرانی و خارجی از طریق کادر تخصصی خود شامل حقوقدانان ، وکلای پایه یک  ،کارشناسان حقوق  و با رعایت اصول تخصصی و حرفه ای در جهت ارتقاء سطح کیفی مدیریت حقوقی در حوزه های بازرگانی و اقتصادی و سایر حوزه های مرتبط،در دپارتمانهای تخصصی در نقاط مختلف ایران ارائه میدهد.
بدین منظور در راستای توسعه و تعمیم و بهره مندسازی اشخاص و فعالان حوزه های عمرانی ،صنعتی،بازرگانی و خدماتی از خدمات ویژه حقوقی ( طرح بیمه وکالت) این موسسه در چارچوب بسته های پیشنهادی و توافقی حاضر به همکاری و ارائه خدمات در قالب های مشاورههای تخصصی و عمومی،تنظیم انواع قرارداد ، وکالت دعاوی و انجام داوری به صورت موردی و سالیانه می باشد.
 برخی زمینه های فعالیت محوری:
1- کلیه خدمات حقوقی تخصصی از طریق وکلای دادگستری
2- مشاوره های حقوقی، بازرگانی، پولی و بانکی، بازار سرمایه، بیمه که مشروح عناوین آن در وب سایت، بخش مشاوره حقوقی و داوری موسسه آمده است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  موسسه ای است خصوصی، متشکل از حقوقدانان،وکلای پایه یک دادگستری و اساتید دانشگاه های کشور که به ارائه خدمات مشاوره حقوقی در امور داوری و حل و فصل اختلافات،انجام امور قراردادها می پردازد . اهتمام اعضای موسسه این است که درخصوص هر مقوله حقوقی و دعاوی مختلف، از حقوقدان متخصص و متعهد بهره برده و مطلوبترین و کوتاهترین مسیر را برای رفع یک اختلاف و احقاق حقوق موکلین طی نمایند.
قابلیت های موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا
1- ارائه مشاوره های تخصصی و حقوقی و نیز قبول وکالت در عرصه های بین المللی در راستای :
2- توسعه صادرات و برندینگ برای صاحبان موفق کسب و کار
3- توسعه تجارت، ثبت شرکت، عقد قراردادهای تجاری دو یا چند جانبه
4- توسعه سرمایه گذاری و تامین منابع مالی ارزی جهت پروژه های عمرانی، بازرگانی و …
5- توسعه روابط بین الملل و اخذ مجوز اقامت کشورهای اروپایی به روشهای زیر :
6- از طریق ثبت شرکت و توسعه تجارت
7- از طریق سرمایه گذاری ملکی و یا خرید اوراق قرضه دولتی
8- بدون نیاز به سرمایه گذاری و از طریق اثبات تمکن مالی بصورت غیرکاری
ما خود را در ارائه ویژه ترین خدمات به شما محق می دانیم:
طی سالیان متمادی، خدمات ارائه شده توسط موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا ، به دلیل وجود تجربیات ارزشمند و همچنین ارتباطات قوی و گسترده با شرکت های معتبر در منطقه اروپا ،آمریکا ، آسیا ، افریقا ، اقیانوسیه راهگشای حل دغدغه های حقوقی و تجاری متقاضیان خود بوده است. در راستای بهبود خدمات ارايه شده به متقاضيان، موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا اقدام به پياده سازي استانداردهاي بين المللي در رابطه با رضايتمندي مشتري، مديريت رسيدگي به شكايات مشتري و ارزش گذاري برند، كرده است.