دریافت پاسپورت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص

دریافت پاسپورت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت دانمارک ، اخذ ویزای توریستی دانمارک ، وقت سفارت دانمارک ، اخذ ویزای تحصیلی دانمارک ، اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک ، اخذ ویزای کاری دانمارک ، اخذ ویزای ازدواج دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و مهاجرتی ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور دانمارک ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور دانمارک از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور دانمارک

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور دانمارک از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور دانمارک

پایتخت : کپنهاک
زبان : دانمارکی
نوع حکومت :پادشاهی
مساحت : 43/094 کیلومتر مربع
جمعیت : 5/5 میلیون نفر
واحد پول :کرون دانمارک
دین : مسیحی
همسایگان :دریای بالتیک ، دریای شمال ، آلمان ، تنگا اسکاژراک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور دانمارک را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در دانمارک ، افتتاح حساب بانکی در دانمارک ، اقامت و پاسپورت دانمارک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای دانمارک ، رفع دیپورتی اقامت دانمارک ،قبول وکالت در دانمارک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور دانمارک  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در دانمارک  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت دانمارک ، دریافت ویزای توریستی دانمارک ، وقت سفارت دانمارک ، دریافت ویزای تحصیلی دانمارک ، دریافت ویزای سرمایه گذاری دانمارک ، دریافت ویزای کاری دانمارک ، دریافت ویزای ازدواج دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

اخذ اقامت کشور دانمارک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور دانمارک یکی از راه های ورود به کشور دانمارک و اخذ اقامت کشور دانمارک است.در این مقاله سعی داریم تا در خصوص اخذ اقامت دائم کشور دانمارک از طریق سرمایه گذاری توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم.
کشور دانمارک هرساله جزو کشورهای برتر جهان برای زندگی می باشد.به همین علت افراد زیادی خواهان مهاجرت و اخذ اقامت کشور دانمارک هستند.یکی از راه های مهاجرت به کشور دانمارک سرمایه گذاری در کشور دانمارک است.
یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور دانمارک ثبت شرکت و یا کارآفرینی است.شما با داشتن یک مشاور حرفه ای مالی می توانید طرح هایی را برای سرمایه گذاری در کشور دانمارک ارائه نمایید که مورد تایید دولت باشد و این امکان را برای شما محقق سازد تا بتوانید از طریق ثبت شرکت و یا کارآفرینی اقامت دائم کشور دانمارک را بدست آورید.
اگر تصمیم دارید تا در کشور دانمارک سرمایه گذاری انجام دهید می تواندی سرمایه خود را وارد کشور دانمارک کرده و در بخش های خصوصی و یا دولتی سرمایه گذاری نمایید.این نکته نیز حائز اهمیت است که برای سرمایه گذاری نیز بهتر است تا با مشاورین متخصص در زمینه سرمایه گذاری صحبت نمایید.

مزایای سرمایه گذاری در کشور دانمارک:

1- سرمایه گذاری در کشور دانمارک یکی از بسترهای امن است.کشور دانمارک کشوری با ثبات اقتصادی بالا است و سرمایه گذاری در این کشور کمترین ریسک را دارد.
2- امکان عرضه خدمات به کل اتحادیه اروپا به راحتی امکان پذیر است.
3- امکان فعالیت شرکت و یا موسسه به صورت شبانه روزی در کل سال
4- می توان گفت که تمامی مردم دانمارک دارای سواد و یا تخصص هستند و اکثریت آن ها به زبان انگلیسی نیز کاملا تسلط دارند.
5- اخذ اقامت در کوتاه ترین زمان ممکن پس از راه اندازی کسب و کار مورد نظر
6- امکان راه اندازی و ثبت شرکت در یک روز کاری
7- دریافت مالیات با کمترین درصد ممکن
8- شناخته شده به عنوان شادترین مردم جهان در دو سال متوالی
9- امکان تحصیل رایگان و بیمه درمانی کامل برای شهروندان

ده دلیل انتخاب کشور دانمارک جهت سرمایه گذاری

1- انتخاب امن: کشور دانمارک با رشوه خواری عملا بیگانه است، دانمارک رتبه های بالایی در شاخص شفافیت بین المللی در سالهای اخیر به دست آورده است. سطح بسیار پایین از فساد در دانمارک مکانی جذاب برای فعالیت های متعدد و کسب و کار میباشد.
 2-  دسترسی به بازار سود آور : دسترسی آسان به کل اتحادیه اروپا جهت عرضه خدمات ، دانمارک از جمله ۱۰۰ میلیون نفر از ثروتمندترین مصرف کنندگان در جهان است.
3- بازار کار انعطاف پذیردر دانمارک : مدل بازار دانمارکی “انعطاف و امنیت” است انعطاف پذیری بالا در استخدام و اخراج شیوه های عیر اخلاقی در برابر کارگران در دانمارک مورد توچه است. نیروی کار دانمارکی که در میان سازنده ترین کارگران در اروپا شناخته شده و هیچ محدودیتی در اعمال اضافه کار ندارد، ودولت دانمارک اجازه می دهد تا شرکت ها برای ۲۴ ساعت  در شبانه روز و ۳۶۵ روز در سال فعالیت کنند.
4- دانمارک ، استخر استعداد و انگیزه : ۹۶درصد افراد در دانمارک متخصص و با انگیزه  هستند،جوانان یک برنامه آموزشی متوسطه را طی میکنند و یک سوم  مردم دانمارک مسلط به زبان انگلیسی هستند.
در واقع صحبت به زبان انگلیسی و نیم دانمارکی و آلمانی  رایج است.
5- قطبی کامل :  فرودگاه  کپنهاگ ،  کارآمد ترین فرودگاه در اروپاست – مرکز اصلی در منطقه شمال اروپا و بالتیک با ۵۷ خطوط هوایی عامل در مجموع ۱۳۲ مقصده و جابجایی هر سال حدود ۳۸۰۰۰۰ تن از باربری هوایی با کوتاهترین زمان محلی کالاهای ترانزیتی از همه فرودگاه های اروپا است.
6-کسب و کار و عرضه آسان : دانمارک یکی از ساده ترین مکان ها در جهان برای انجام کسب و کار و به نوعی بانک جهانی است.راه اندازی یک کسب و کار در یک روز و اقامت و اجازه کار صادر شده در ۵ هفته است.
7- رهبر جهان در فناوری پاک و علوم زندگی : ۳۰ درصد از برق مورد استفاده در دانمارک نیروی باد دانمارکی تولید می شود.شرکت دانمارکی کنترل یک سوم از بازار جهانی باد و اولین بهره برداری سوخت های زیستی نسل ۲ را به صورت تجاری دارا می باشد.
8- دانمارک مقرون به صرفه است:  صرفه جویی در هزینه عملا هیچ مشارکت اجتماعی و هزینه ای برای کارکنان  ندارد  وکمترین اجاره دفتر و مالیات شرکت های بزرگ (۲۳٫۵٪ است که به ۲۲ درصد در سال ۲۰۱۶ کاهش یافته است) . در اسکاندیناوی و کشورهای اتحادیه اروپا سطح حقوق و دستمزد رقابتی، به ویژه برای مدیریت بسیار مناسب است.
9- بهترین بازار تست در جهان : نه تنها دانمارک به عنوان بهترین بازار تست در جهان ستایش میشود بلکه، آن را نیز در سطح جهانی به عنوان زیرساخت های فناوری اطلاعات با برخی از بالاترین نرخ نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان برای موبایل، پهنای باند و رایانه های شخصی بر شمرده اند.
10-کیفیت بالای زندگی : دانمارکی ها به طور مداوم بیرون می آیند به عنوان شادترین مردم در جهان بر شاخص شادی بین المللی و کپنهاگ در هر دو سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ معرفی شده اند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
   یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، شهروندی و تابعیت ) کشور دانمارک ” شینگن ، اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق تمکن مالی توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  دانمارک )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را از طریق  کشور دانمارک پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک  مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در دانمارک ، افتتاح حساب بانکی در دانمارک ، اقامت و پاسپورت دانمارک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای دانمارک ، رفع دیپورتی اقامت دانمارک ،قبول وکالت در دانمارک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس ، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

مزایای ثبت شرکت در دانمارک

1-بدون نیاز به شریک محلی میتوانید مالکیت صد در صد را کسب نمایید .
2-با ثبت شرکت در دانمارک میتوانید در بانک های این کشور افتتاح حساب شخصی و شرکتی انجام دهید .
3-دسترسی راحت به بازار های اروپایی
4-بعد از گذشت سه سال میتوانید اقامت را از طریق ثبت شرکت در دانمارک کسب نمایید .
5-همسر و فرزندان شما نیز میتوانند اقامت دائم را کسب کنند .
6-بعد از دریافت اقامت دائم میتوانید به راحتی به کشورهای اروپایی رفت و آمد کنید .
7-بعد از گذشت ۵سال میتوانید برای اخذ پاسپورت دوم خود اقدام نمایید .
8-میتوانید از مزایایی همچون تحصیل رایگان در اتحادیه اروپا برخوردار شوید و همچنین فرزندان شما نیز میتوانند به راحتی به تحصیل ادامه دهند .
9-استفاده از امکانات رفاهی و خدمات درمانی درتمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا
10-دیگر مشکلی به نام تحریم نخواهید داشت .
11-به راحتی میتوانید به کشورهایی که دوست دارید سفر کنید و دیگر مشکل ریجکت شدن نخواهید داشت .
12-کشور دانمارک کشوری است با ثبات سیاسی و اقتصادی
13-کشور دانمارک به عنوان یکی از امن ترین کشورها شناخته شده میباشد .
15-برای ثبت شرکت در دانمارک نیاز به مدرک زبان نخواهید داشت و میتوانید در حین کار زبان دانمارکی را برای برقراری ارتباط با مردم آموزش ببینید .

نحوه ثبت شرکت در دانمارک

کشور دانمارک از جمله کشورهایی میباشد که محبوبیت زیادی در بین مردم دنیا دارد , اکثر مردم از روش های گوناگون ویزای این کشور را دریافت کرده و به کار و تحصیل در این کشور زیبا میپردازند , اخذ ویزای کاری و ویزای دانشجویی دانمارک جزء رایج ترین روش های ورود به این کشور میباشد , اما در این میان روشی دیگر وجود دارد که مناسب برای افرادی میباشد که قصد سرمایه گذاری در کشور دانمارک را دارند و میخواهند از طریق ثبت شرکت در دانمارک کار آفرینی انجام داده و کسب و کاری جدید راه اندازی نمایند , دولت دانمارک از سرمایه گذارانی که قصد ثبت شرکت در دانمارک را دارند حمایت میکند و شرایط ویژه ای را برای ثبت شرکت در دانمارک در نظر گرفته است که ما در این مقاله به چگونگی انجام ثبت شرکت در دانمارک و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دانمارک خواهیم پرداخت .
افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در دانمارک را دارند باید ابتدا اطلاعاتی در خصوص اقتصاد این کشور کسب نمایند , این کشور در سال های اخیر شاهد رشد خصوصی سازی  بوده است و به جرات میتوان گفت که صادرات نقش مهمی دراقتصاد این کشور داشته است .
با وجود آنکه این کشور در اروپا واقع شده است اما به دلیل مخالف مردم با تغییر واحد پولی به یورو , واحد پول این کشور کرون باقی ماند .
محصولات صادراتی در این کشور عبارتند از گوشت , نفت , لبنیات و تخم مرغ میباشد , و بیشتر صادرات را به کشورهمسایه خود یعنی آلمان انجام مییدهد , جالب است بدانید که کشور دانمارک فقط با کشور آلمان مرز زمینی دارد و با کشورهای نروژ و سوئد مرز دریایی دارد .

انواع ثبت شرکت در دانمارک

در اولین گامی که سرمایه گذاران باید بردارند انتخاب نوع ساختار تجاری میباشد که مهمترین قسمت ثبت شرکت در دانمارک میباشد , در دانمارک ساختارهای تجاری متعددی وجود  دارد اما رایج ترین آنها عبارتند از :
1-ثبت شرکت در دانمارک با مسئولیت محدود
2-ثبت شرکت در دانمارک به صورت سهامی
3-ثبت شرکت در دانمارک به صورت مشارکت عمومی
4-ثبت شرکت در دانمارک به صورت مشارکت محدود
افرادی که میخواهند یک کسب و کاری کوچک راه اندازی کنند , ثبت شرکت در دانمارک با مسئولت محدود مناسب آنها میباشد که رایج ترین نوع ساختار تجاری در دنیا محسوب میشود , برای تاسیس این شرکت سرمایه ی اولیه باید حدود ۸۰۰۰۰کرون باشد که هر سهامدار به میزان سهمی که در شرکت میگذارد مسئول بدهی ها میباشد .
حال برخی افراد میخواهند با سرمایه های بیشتری به کسب و کار در این کشور بپردازند , در این مواقع باید ثبت شرکت در دانمارک به صورت سهامی را انتخاب کنند , در این روش هر سهامدار باید میزان ۵۰۰۰۰کرون سرمایه اولیه به شرکت بیاورد , در این روش سهام به افراد مختلف قابل انتقال میباشد .
افرادی که ثبت شرکت در دانمارک به صورت مشارکت عمومی را انتخاب میکنند , به میزان سرمایه ای وارد شرکت میکنند مسئول بدهی ها و خسارات میباشندو در صورتی که خسارتی به شرکت وارد شود با توجه به میزان سهمشان باید از اموال شخصی خود این بدهی و خسارت را پرداخت نمایند .
در روش آخر یعنی ثبت شرکت در دانمارک به صورت مشارکت محدود که از دو شریک متشکل میشود و طبق قوانین , یکی از آنها شریک کلی و دیگری شریک با مسئولیت محدود میباشد , در این ساختار تمام تصمیمات نهایی توسط شریک کلی اخذ میگردد , و اگر بدهی به وجود آید شرکای با مسئولیت محدود که به شرکای خاموش شهرت  دارند به نسبت سرمایه ای که وارد شرکت کرده اند مسئول بدهی میباشند .

مراحل ثبت شرکت در دانمارک

1-جهت ثبت شرکت در دانمارک مراحل زیر باید سپری شوند.
2-تشکیل پرونده توسط وکلایی که در کشور دانمارک هستند.
3-هماهنگی میان وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه جهت تشکیل پرونده.
4-کسب موافقت نامه از دولت دانمارک و گرفتن اجازه برای فعالیت تجاری.
5-تعیین وقت مصاحبه و اخذ ویزای شماره ۴ یا همان D برای فرد متقاضی.
6-مجوز کار به مدت یک سال در کشور دانمارک.
7-ارائه گزارش یک ساله فعالیت‌ های تجاری شرکت مذکور.
8-تمدید اقامت در صورت موافقت دولت دانمارک.
9-اقامت سه ساله در کشور دانمارک.
10-در صورت ارائه فعالیت تجاری ثبت درخواست اقامت ثابت.
11-اخذ اقامت دائم و ویزای دانمارک در کشور دانمارک همراه با خانواده.
مراحل فوق سبب ثبات در ثبت شرکت در دانمارک و اخذ اقامت دائم در این کشور می‌ شوند.
 ثبت شرکت در دانمارک و سفر به کشورهای عضو اتحادیه شینگن
 همان طور که اشاره شد ثبت شرکت در دانمارک مستلزم گرفتن اقامت دائم است. با داشتن اقامت دائم یک ساله ابتدا می توانید از کشور عضو پیمان شینگن نیز بازدید کرده و به تجارت با این کشورها نیز بپردازید.
 از آنجایی که دانمارک یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است (پیمان شینگن توافقنامه گفته می شود که کشورهای عضو این پیمان اجازه ورود و خروج به خاک سرزمین های یکدیگر را دارند) با اقامت و داشتن ویزای دانمارک می توانید به ۲۶ کشور این عضو در قاره اروپا رفت و آمد کنید. البته ویزای تجاری شینگن نوع خاصی از ویزا می باشد که به شکل بلند مدت صادر می شود. جهت ثبت شرکت در دانمارک باید این مرحله را سپری کنید.

 اقامت سه ساله و ثبت شرکت در دانمارک

معمولاً اخذ اقامت دائم در کشورهای اروپایی سخت است و باید مراحل مختلفی را پشت سر گذاشت. از آسان ترین راه مهاجرت و اقامت دائم ثبت شرکت در دانمارک است. مراحل این کار نیز کمی سخت است و می توانید این فعالیت را به وکلای شرکت ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه اقامتی دائم در کشور دانمارک همراه با خانواده داشته باشید.
در ابتدا اقامت یک ساله برای ثبت شرکت در کشور دانمارک صادر می‌ شود که بهره مندی از مزایای تور دانمارک به آشنایی بیشتر شما کمک خواهد کرد. پس از انجام فعالیت‌ های تجاری مثبت این قامت به سه سال ارتقا می یابد. پس از گذراندن این دوره دیگر به صورت اتوماتیک وار اقامت شما در کشور دانمارک تمدید می‌ شود. کافی است که ابتدا شرکت خود را در دانمارک ثبت کنید سپس فعالیت مثبت اقتصادی انجام دهید و اقامت یک ساله را به سال ارتقا دهید. ثبت شرکت در دانمارک یکی از گزینه های مناسب برای دریافت اقامت میباشد.

 خلاصه ای از نکات در رابطه با ثبت شرکت در دانمارک

 در این بخش به خلاصه‌ای از نکات در رابطه با ثبت شرکت در دانمارک می‌ پردازیم.
دانمارک کشوری است که علاوه بر اتحادیه اروپا عضو پیمان شینگن نیز می‌ باشد.
نرخ تورم در کشور دانمارک ۱۳ درصد است و نرخ بیکاری در این کشور نزدیک به ۸ درصد می باشد.مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دانمارک
1-گذرنامه متقاضی
2-کارت شناسایی متقاضی
3-مدارکی اعم از سابقه کاری مرتبط و مدارک تحصیلی معتبرو و مرتبط
4-بیزنس پلان
5-اساسنامه شرکت
6-افتتاح حساب برای شرکت در کشور دانمارک
7-آدرس دفتر در دانمارک که به ثبت رسیده است
8-اثبات تمکن مالی متقاضی
9-گواهی عدم سوء پیشینه
10-گواهی سلامت پزشکی
از تمام مدارک و اسناد باید کپی تهیه گردد
با تکمیل این مدارک شما باید تمام هماهنگی های لازم با وزارت خارجه و وزارت بازرگانی را انجام دهید و بر اساس طرح توجیهی اقتصادی دولت دانمارک را قانع نمایید تا با ثبت شرکت در دانمارک و فعالیت تجاری شما موافقت نمایند , بعد از موافقت باید یک وقت سفارت تنظیم نمایید و در تاریخی که مشخص میشود تمامی مدارک را با خود به یفارت دانمارک برده تا بررسی کنند .
مدت زمانی که به طول می انجامد تا سفارت مدارک شما را بررسی کند حدود ۵ ماه طول میکشد بعد از آن برای شما یک ویزای یک ساله موقت صادر میگردد , اگر شما همسر و فرزندی داشته باشید میتوانید همراه مدارک خود مدارک آنان را نیز به سفارت تحویل دهید فقط باید سند ازدواج را نیز با خود به سفارت ببرید .
بعد از تایید سفارت ویزای یک ساله موقت برای همسر و فرزندان زیر بیست سال شما هم صادر میگردد و میتوانید در مدت این یک سال فعالیت تجاری خود را شروع کنید اما باید به خاطر داشته باشید که در پایان سال باید گزارش مثبتی از عملکرد شرکت و فعالیت کسب و کار خود جهت تمدید ویزای دانمارک ارائه دهید .
باید دقت داشته باشید که ویزای موقت یک ساله به معنای دریافت ویزای دائم کشور دانمارک نمیباشد و شما باید تمام تلاش خود را در ظرف سه سال انجام دهید تا به شرط موفق بودن در کسب و کار و پرداخت به موقع مالیات برای شما کارت اقامت دائم صادر گردد .

استخدام نیروی کار در دانمارک

یکی از دغدغه های سرمایه گذاران خارجی استخدام نیروی کار میباشد , زیرا یکی از الزامات ثبت شرکت در دانمارک این است که افرادی را به استخدام در بیاورید و برای آنان کسب و کاری فراهم آورید و حقوق و مزایا برای آنان در نظر بگیرید , اما استخدام نیروی متخصص وتحصیل کرده در هر کشوری دشواری خاص خود را دارد .
نکته ای که باید در این مقاله خدمتتان ارائه دهیم باید بدانید که استخدام نیروی کار در کشوری همانند دانمارک کمی دشوار میباشد چرا که این کشور دارای نیروی کاری متخصص و تحصیل کرده میباشد و نرخ بیکاری در این کشور پایین است و همچنین نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت است دستمزد نیروی کار میباشد که کمی به نسبت اروپای جنوبی بالاتر میباشد چرا که میزان حقوق نیروی کار در شمال اروپا به نسبت دیگر نقاط اروپا بیشتر میباشد .
اما شما با یک پشتکار قوی و برنامه ریزی دقیق میتوانید به تمام این امور دسترسی داشته باشید و هیچ مشکلی بر سر راه خود بوجود نیاورید فقط کافی است قبل از هر اقدامی ابتدا اطلاعات خود را در زمینه ثبت شرکت در دانمارک بالا ببرید و در خصوص تمام جوانب برنامه ریزی انجام دهید .
توصیه کارشناسان ما به شما سرمایه گذارانی که قصد ایجاد کسب و کار از طریق ثبت شرکت در دانمارک را دارید این میباشد که قبل از اقدام برای ثبت شرکت در دانمارک ابتدا از طریق ویزای توریستی (سفر کوتاه مدت) به کشور دانمارک سفرکنید و در آنجا از نزدیک با اقتصاد و بازار کار این کشور و همچنین شرایط استخدام نیروی کار در شرکت های خارجی آشنا شوید , شما میتوانید در دانمارک چند سرمایه گذار خارجی که در این کشور شرکت ثبت کرده اند را بیابید و تمام شرایط را که او تجربه کرده است جویا شوید .
البته شما میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق وبه روز در خصوص ثبت شرکت در دانمارک با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما در این مورد مشاوره شوید .

خدمات ما بری ثبت شرکت در دانمارک

1-مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در دانمارک
2-انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در دانمارک توسط وکلای رسمی شرکت
3-اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در دانمارک ( مرحله مقدماتی )
4-افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در دانمارک
5-تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور دانمارک
6-دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در دانمارک
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت دانمارک وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی دانمارک مهاجرتی ، سفارت دانمارک مهاجرتی ، ویزای تحصیلی دانمارک مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری دانمارک مهاجرتی ، ویزای کاری دانمارک مهاجرتی ، ویزای ازدواج دانمارک مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی دیگر از راه های مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار است.شرایطی که اگر برای هر شخص رخ دهد بهترین حالت ممکن برای مهاجرت خواهد بود.کشورهای عضو اتحادیه اروپا، دارای قوانین کاری مشابه می باشند.به طوری که در کشورهای اتحادیه اروپا چنانچه کارفرمایی برای یک تخصص خاص به نیروی کار نیاز داشته باشد، باید نیاز خود را در قالب یک آگهی به مدت ۳ ماه در کشور مقصد و در صورت نیافتن شخص متقاضی شغل آگهی شده، این آگهی باید مجددا به مدت ۳ ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا تکرار گردد.در نهایت چنانچه بعد از گذشت این ۶ ماه، متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک برای شغل آگهی شده، یافت نشد، کارفرما مجاز به دعوت افراد خارج از اتحادیه اروپا می باشد.قابل ذکر است که این حالت در واقع به سادگی میسر نمی باشد.بنابراین شخص متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار، ابتدا از طرق دیگر همچون ویزای تحصیلی وارد کشور دانمارک شود و سپس در آنجا به جستجوی کار بپردازد.در صورت یافتن کار در دانمارک، شخص مذکور می تواند ویزای خود را از نوع دانشجویی به ویزای کاری تغییر دهد.قابل ذکر است که در صورت کار در دانمارک و مالیات پردازی به مدت ۵ سال می توان برای دریافت اقامت دائم دانمارک اقدام کرد.
دانمارک یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که مهاجرت نیروی کار ماهر از سراسر جهان که در مهارت های کمیاب مشغول هستند را به مهاجرت به این کشور تشویق می کند.این کشور دارای یک سیستم ویزای کار با فهرستی از کارهای مثبت برای کمک به پر کردن کمبود مهارت و هم برای افرادی که پیشنهاد کار معتبر کارفرمای دانمارکی دارند اعمال می گردد.

  انواع ویزای کار در کشور دانمارک:

فهرست مثبت: در بسیاری از مشاغل در این کشور نیروی کار ماهر و واجد شرایط وجود ندارد.اگر شما دارای یکی از مهارت ها در یکی از این مشاغل هستید، شما می توانید یک اجازه کار و اجازه اقامت در زمان بسیار کم به دست آورد.از جمله راههای مهاجرت به کشور دانمارک از طریق تخصص می باشد.
طرح پرداخت محدود: اگر شما یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای دانمارکی داشته باشید که بیش از DKK 375000، شما همچنین می توانید برای یک کار و اجازه اقامت در این کشور تحت طرح پرداخت محدود اقدام کنید.

  مدت اقامت ویزای کار در کشور دانمارک:

طول کار و اقامت مجوزهای اعطا شده تحت لیست طرح بستگی به طول قرارداد کار شما در دانمارک دارد.برای قرارداد کار دائم (کسانی که هیچ تاریخ پایان برای آنها در نظر گرفته نشده است) مجوز کار برای دوره اولیه به صورت ۴ سال اعطا می شود.پس از این دوره شما می توانید مجوز خود را تمدید کنید اگر شما در همان شغل باقی ماندید به خصوص اگر عنوان شغلی شما در لیست موجود است.برای قراردادهای کار موقت و مجوز اقامت براساس این طرح برای طول استغال ۶ ماه است.اگر شما کار دیگری در آن زمان پیدا کنید باید برای ویزای جدید براساس کار جدید اقدام کنید.

  شرایط کاری کشور دانمارک:

اما به طور کلی برای کار در کشور دانمارک نیازمند پیشنهاد شغلی می باشید که باید شرایط به گونه ای باشد که کارفرما و دولت دانمارک را قانع کند که چرا نیروی کاری مورد نظر را از خارج از کشور دانمارک پذیرفته است ولی اگر بخواهیم اشاره ای کوتاه به این موارد داشته باشیم عبارتند از: افراد با توانایی های و استعدادهای خاص، پزشکان، هنرمندان که اجازه کار و اقامت نیز به صورت موقت می باشد و در صورت وجود شرایط امکان تمدید آن هم وجود دارد.همچنین متقاضی می تواند همسر، شریک زندگی و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را نیز به همراه ببرد و البته در مورد فرزندان بالای ۱۸ سال نیز تحت شرایط خاص می توان اقدام نمود.همسر یا شریک زندگی شما برای کل دوره و یا اجازه اقامت شما واجد شرایط اقامت است و همچنین می تواند به صورت مستقل در پی کسب اجازه کار باشد.

  اجازه کار و اقامت کشور دانمارک برای پزشکان:

پزشکان و دندان پزشکانی که خارج از اتحادیه اروپا و کشور دانمارک تحصیل کرده باشند می توانند اجازه اقامت خاصی را دریافت نمایند.این نکته را در نظر داشته باشید که تاییدیه مدرک پزشکان و دندان پزشکان به معنای اجازه اقامت آنها نمی باشد.بنابراین پزشکان باید برای امکان کار در کشور دانمارک درخواست اجازه کار را ارائه نمایند.ارائه اجازه کار به منظور ارزیابی مدرک که میان کارمند و کارفرما منعقد می شود صورت می گیرد که باید میزان حقوق سالیانه و شرایط کاری نیز مطابق با استانداردهای کاری کشور دانمارک باشد.علاوه بر موارد فوق مسئله دیگری وجود دارد این است که قبل از اینکه پزشکان برای دریافت اجازه کاری اقدام نمایند، یک اجازه کاری موقت را دریافت خواهند کرد.بنابراین در کنار درخواست اجازه کاری به منظور ارزیابی و تأییدیه مدرک شما این امکان را دارید که درخواست اجازه کار را برای انجام کار اضافی ارائه نمایید و این اجازه ی انجام کار اضافی می تواند تنها در محدوده ای که قرار است مدرک شما مورد ارزیابی قرار گیرد به شما ارائه گردد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک   از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اشخاص زیادی تمایل به مهاجرت به کشورهایی را دارند که امکانات رفاهی بالایی داشته باشد و همچنین هزینه های اندک. کشور دانمارک به جهت دارا بودن از امکانات رفاهی خوب و سطح آموزشی بسیار بالا و همچنین هزینه زندگی مقرون به صرفه مقصد بسیاری از مهاجران می باشد. از جمله راه های قانونی که برای مهاجرت وجود دارد مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت به وسیله ازدواج است. برای اخذ اقامت از کشور دانمارک ، ازدواج می تواند گزینه مناسبی برای ورود به این کشور باشد.

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج:

برای مهاجرت به دانمارک روشهای مختلفی وجود دارد که مانند تحصیل در دانمارک و اخذ ویزای دانشجویی.برخی از این روشها مستقیما به اقامت دائم دانمارک ختم می شود مانند اخذ گرین کارت دانمارک.یکی دیگر از روشهایی که برای اخذ اقامت دانمارک وجود دارد ازدواج با یک شهروند دانمارکی می باشد.طبق قانون تابعیت ازدواج هر شهروند دانمارکی چه زن وچه مرد، چنانچه با یکی از اتباع کشورهای خارجی ازدواج کنند می توانند برای همسر خود تقاضای اقامت نمایند.بدیهی است که در این مورد ارائه مدارکی که نشان می دهد ازدواج واقعی می باشد نیاز است.همانطور که می دانید امروزه ازدواج های سوری برای گرفتن اقامت وجود دارد و دولت دانمارک نیز برای جلوگیری از این معضل با توجه و دقت بیشتری این مسئله را بررسی می نماید که طبیعتا برای پیش بردن چنین پروژه ای نیاز به دقت نظر بیشتری می باشد.
مورد دیگر این است که الزامات زندگی در دانمارک مانند مسکن فراهم باشد تا افراد بعد از ورود به دانمارک بدون سرپناه و آواره نباشد و هر دو طرف ازدواج یعنی هم زوج و هم زوجه بالای ۲۴ سال سن داشته باشند تا بتوانند برای نوع ویزا اقدام نمایند.این قانون برای این است که از ازدواج های شتابانه در سن پایین که گاها باعث سوء استفاده می شود، جلوگیری شود و یکی از مراحل اقدام به اخذ این گونه ویزای ازدواج برای کشور دانمارک این است که شخص متقاضی باید مدارک های خود را از قبیل شناسنامه و گواهی تجرد خود را با تکمیل فرم درخواست ازدواج به سفارت دانمارک ارائه دهد و در صورتی که یکی از زوجین سابقا ازدواج کرده باشد و از همسر قبلی خود جدا شده باشد باید گواهی طلاق خود را ضمیمه پرونده خود نمایند و آن را به سفارت دانمارک برای درخواست ازدواج با تبعه دانمارکی ارائه دهند. همچنین زوجین باید بتوانند ثابت کنند که از نظر مالی، توانایی زندگی در کشور دانمارک را دارند و نیازی به حمایت مالی دولت دانمارک ندارند.در اینجا نیازمندیم این مطلب را ذکر نماییم که همین قانون برای فرزندان هم صدق می کند یعنی اگر شخصی دارای فرزندانی زیر سن قانونی باشد که خارج از دانمارک باشند می تواند برای اقامت آنان نیز اقدام نماید.این قانون که به آن اصطلاحا قانون الحاق به خانواده گویند. بسیاری از مشکلات افرادی که خانواده آنان در خارج از دانمارک می باشد را حل می کند و با تعامل بیشتری به این افراد کمک می شود که خانواده آنان در دانمارک به آنها ملحق شود.اگر با یک شهروند دانمارکی ازدواج کرده اید می توانید برای وضعیت برابر با شهروندان دانمارک درخواست دهید و بخواهید طبق این قاعده به عنوان شهروندی دانمارکی تقاضا کنید این واقعیت که شما بلافاصله قبل از تقاضا برای سوئیس حداقل ۲ سال در دانمارک زندگی کرده اید.هنگامی مه بررسی شد که شما دائم در دانمارک زندگی کرده اید یا اینکه با یک شهروند دانمارکی ازدواج کرده اید و به اخذ اقامت تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک رسیده اید از اطلاعات موجود در ثبت ملی در مورد شما وهمسرتان استفاده می کنید.
در خصوص اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک می توان گفت که ما زوج هایی از سراسر جهان داشته ایم از جمله افرادی که اسناد و مدارک را از دست داده اند و یا مشکلات دیگری دارند.بنابراین تقریبا هر کسی می تواند از اینجا ازدواج کند.به  غیر از استثنائات واقعی پناهجویان و پناهندگان که در اینجا نمی توانند ازدواج کنند، هستند.بنابراین در کشور دانمارک ازدواج با  تبعه دانمارکی نیازمند درخواست برای اخذ تابعیت می باشد و تا شما درخواست اخذ تابعیت نکنید و همچنین پرونده و مدارک خود ار جهت اخذ تابعیت از طریق ازدواج را ارائه نکنید تابعیت به شما اعطا نمی شود.شما متقاضی اخذ اقامت دانمارک به عنوان شهروند خارجی مثلا به عنوان یک تبعه ایرانی می توانید با ازدواج با یک شهروند کشور دانمارک اقامت این کشور را از طریق ازدواج کسب نمایید، البته باید این نکته را مدنظر قرار دهید که برای کسب اقامت دائم دانمارک از طریق ازدواج می بایست مدارک و شواهدی را از سوی هر دو طرف ارائه نمایید که در این مسیر به کمک گرفتن از یک وکیل این امر حقوقی را انجام دهید چراکه این موضوع یک پروسه ی کاملا حقوقی می باشد و همراه داشتن یک وکیل بین الملل می تواند پروسه ی حقوقی شما را مطمئن تر و ساده تر نماید.
اخذ اقامت از طری ازدواج یکی از بهترین راه های مهاجرت می باشد اما امروزه اخذ اقامت از طریق ازدواج به راحتی به دست نمی آید و باید شرایط و مدارکی را فراهم بیاوریم تا بتوانیم از این نوع ویزا استفاده نماییم برای گرفتن این ویزا می بایست مدارک کامل و شواهد موجود را ارائه نمایید.براساس قوانین موجود و تعریف شده در اکثر کشورهای اروپایی و کانادایی شخصی که قصد اخذ ویزای ازدواج و یا نامزدی را دارد با اثبات مدارکی که نشان دهد شهروند کشور دانمارک شما را پاسپورت مالی می کندو اثبات نماید شهروند و سیتی زن می باشد چون اگر شهروند نباشد پرونده پیچیده تر می شود و مدرک دیگر که باید ارائه دهند این است که در جند سال گذشته با او در ارتباط بوده اند و با یکدیگر ملاقات داشته اند.اولین قدم برای اخذ ویزای ازدواج اکثریت کشورهای اروپایی از جمله کشور دانمارک ارائه درخواست به سفارت این کشور می باشد که متقاضی می بایست در فرم اولیه درخواست خود را مبنی بر درخواست ازدواج با یک شهروند دانمارکی را ارائه نماید و این پروسه و تکمیل مدارک نیاز به دانش فرد است که حتما در این زمینه فعالیت کرده باشد و اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشد.
اگر همسر شما که در دانمارک زندگی می کند تبعه دانمارک یا یکی از کشورهای شمال اروپا نباشد و یا این که یکی از پناهندگان در کشور دانمارک باشد می بایست شرایطی را در اقامت دائم کشور دانمارک داشته باشد تا به شما مجوز اقامت در کشور دانمارک اعطا شود.این شرایط عبارتند از:
1-زوجی که در کشور دانمارک زندگی می کند نباید مرتکب جرمی شده باشد که بیش از ۱۸ ماه حبس یا انواع دیگر از بازداشت شده را داشته باشد.
2- زوجی که در کشور دانمارک زندگی می کند نباید مرتکب جرم های علیه امنیت شده باشد که بیشتر از ۶۰ روز حبس داشته باشد.
3- زوجی که در کشور دانمارک زندگی می کند نباید بدهی های معوقه دولتی داشته باشد مگر اینکه مجوز به تعویق انداختن پرداخت بدهی ها را داشته باشد.
4- زوجی که در کشور دانمارک زندگی می کند نباید کمکهای دولتی طبق قانون سیاستهای اجتماعی فعال یا قانون ادغام طی ۳ سال گذشته دریافت کرده باشد.
5- زوجی که در کشور دانمارک زندگی می کند می بایست آزمون یا آزمون های معادل یا بالاتر از آن مبنی بر پذیرش زبان دانمارکی به عنوان زبان دوم با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
6- زوجی که در کشور دانمارکزندگی می کند می بایست (مگر اینکه بازنشسته باشد) ۳ سال از ۵ سال گذشته در زمانی که تقاضای ملحق شدن خانواده خود در دانمارک را دارد، مشغول به تحصیل، کار یا خود اشتغالی بوده باشد.علاوه بر این زوجی در دانمارک زندگی می کند می بایست در زمان صدور مجوز اقامت برای همسرش، مشغول به تحصیل یا کار باشد.
موارد ذکر شده در صورتی که تقاضای اقامت بعد از ۲۶ مارس ۲۰۱۰ بوده باشد اعمال نخواهند شد اما اگر اقامت بیش از ۲۶ مارس ۲۰۱۰ بوده باشد، زوجی که در دانمارک زندگی می کند می بایست الزام های ذکر شده را کسب کند(صرف نظر از اینکه چه زمانی و تحت چه شرایطی مجوز اقامت دائم را کسب کرده است).اگر وزارت مهاجرت دانمارک الزام های مورد نظر برای پیوستن خانواده اش را جامه عمل نپوشاند، حق زندگی در کشور دانمارک از وی سلب خواهد شد اما در مواردی استثنایی برای یافتن این قانون وجود دارد.این موارد عبارتند از:
1- سرپرستی از فرزندان خردسالی که حس تعلق زیادی به دانمارک دارند.
2- اجازه ملاقات با فرزندان خردسال
3- بیماری صعب العلاج
اقامت دانمارک از طریق ازدواج

  مدارک مورد نیاز برای دریافت اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج:

مهمترین مدارکی که شخص متقاضی ازدواج با یک شهروند دانمارکی باید فراهم نماید یک شناسنامه شخص می باشد و دیگری ارائه مدرک تجرد می باشد و همچنین اگر شخص متقاضی همسر قبلی او فوت شده باشد می بایست گواهی فوت او را ارائه دهد و یا اگر از همسر قبلی اش طلاق گرفته باشد نیز می بایست گواهی طلاق را ارائه نماید.با توجه به نظام و قواعد حقوق بین الملل خصوصی در بسیاری از کشورهای جهان این امر پذیرفته شده که در صورت ازدواج زوجین افراد می توانند برای اخذ تابعیت اقدام نمایند.کشور دانمارک هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.بنابراین چنانچه یک نفر با یک تبعه دانمارکی ازدواج کند می تواند جهت  اخذ تابعیت کشور دانمارک اقدام کند.در نظام حقوقی کشور ایران نیز به این موضوع اشاره شده است.به عنوان مثال در بند ۶ ماده ۹۷۶  قانون مدنی قید شده هر زمانی که تبعه خارجی(زن) که با مرد ایرانی ازدواج کند ایرانی محسوب می شود.در بسیاری از کشورها مانند ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور متفاوت است.لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی از کشورها نظیر ایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت می باشد و این که تا زمانی که فردی با مرد ایرانی ازدواج کند به صورت اتوماتیک تابعیت کشور ایران را تحصیل می کند و ایرانی محسوب می شود و این قانون برای ازدواج با زن ایرانی این گونه نیست و متفاوت است لیکن در مورد کشور دانمارک ازدواج در مورد کشور دانمارک ازدواج با مرد یا زن آن کشور به طور قطع منتهی به اخذ تابعیت می شود البته در صورتی که پرونده به طور کامل و درست و دقیق ارائه می شود و دارای چارچوب و اساس صحیح حقوقی و قانونی باشد.
نکته ی مهمی که در مورد اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج وجود دارد این است که امروزه با توجه به ازدواج های سوری فراوانی که صورت گرفته است.اخذ اقامت از طریق ازدواج به مراتب نسبت به گذشته سخت شده است.بنابراین اگر از طریق ازدواج در قدم اول نتوانستید به کشور دانمارک ورود پیدا نمایید، می توانید از سایر راههای مهاجرت مانند تحصیل اقدام نموده و به کشور دانمارک وارد شده و در حین تحصیل یا پس از تحصیل برای ازدواج با یک تبعه دانمارکی اقدام نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور دانمارک  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اخذ تابعیت رابطه ای بین شخص حقیقی یا حقوقی و یک دولت است که باعث به وجود آمدن وابستگی عاطفی و معنوی و مادی شخص با آن کشور می شود و برپایه این وابستگی است که شخص به یک کشور نسبت داده می شود.یکی از راههای اخذ اقامت و تابعیت در اکثر کشورها تولد کودکی از والدین مهاجری است که به واسطه یکی از راههای مهاجرتی وارد کشور مقصد شده اند.در این خصوص نیز کشور دانمارک قوانین و ضوابط خاصی در رابطه با اعطای تابعیت به واسطه تولد کودک در این کشور برای مهاجران در نظر گرفته شده است.ویزا کودکانی که در دانمارک بواسطه والدین غیر دانمارکی در خاک این کشور متولد شده اند براساس قوانین و شرایط خاص اجازه اقامت و اخذ تابعیت دانمارک را دارند.البته این نکته را در نظر بگیرید که تولد کودک در دانمارک منجر به اعطای تابعیت برای والدین نخواهد شد.با توجه به اینکه در سیستم های مهاجرتی بین المللی دو نوع سیستم وجود دارد که این دو مورد مشخص می کند که کشور مقصد مهاجر پذیر است یا خیر.این دو سیستم مهاجرتی شامل:
اخذ تابعیت از طریق سیستم مهاجرتی خاک: کشورهایی که قوانین مهاجرتی خود را بر پایه سیستم خاک قرار داده اند به نسبت دیگر کشورها مهاجر پذیر هستند و به افرادی که به واسطه یکی از روشهای مهاجرتی وارد این کشورها شده اند به تبع تولد فرزندشان می توانند اقدام به اخذ تابعیت کشور مقصد نمایند.اخذ تابعیت از طریق خاک به این معنی است که رابطه نسبی با پدر و مادر به فرزند منتقل می شود و شایان ذکر است که منظور از تابعیت از طریق خون غالبا از طریق پدر صورت می گیرد.در قانون مدنی کشور ایران نیز تولد نوزاد از پدر ایرانی منجر به اخذ تابعیت ایرانی می شود.در کشور دانمارک هم تولد منجر به اخذ تابعیت نمی شود پس می توان گفت سیستم اخذ تابعیت کشور دانمارک خون می باشد.
اخذ تابعیت از طریق سیستم مهاجرتی خون: اکثر کشورها قوانین مهاجرتی خود را بر پایه سیستم خون قرار داده اند و این بدین معنی است که تابعیت بواسطه رابطه خونی از والدین به فرزند منتقل می شود.
در کشور انگلیس تا سالهای اخیر اخذ تابعیت از طریق خاک بود و اگر نوزادی در کشتی یا هواپیمای کشور انگلیس به دنیا می آمد انگلیسی محسوب می شد و تابعیت کشور انگلیس را کسب می کرد اما این موضوع کرد و حالا تابعیت کشور انگلیس سیستم خون است.با نتیجه کلی و با توجه به اینکه ۹۰ درصد کشورهای اروپایی سیستم مهاجرتی خود را براساس سیستم خون قرار داده اند کشور دانمارک نیز از این قوانین تبعیت می کند.

   شرایط اخذ تابعیت دانمارک:

در صورتی که والدین یا یکی از آنها تابعیت دانمارکی را داشته باشند، فرزند آنها براساس سیستم خون دانمارکی به حساب می آید و به طور خودکار شهروند دانمارکی خواهد شد.
در صورتی که کودکی پدرش دانمارکی و مادرش غیر دانمارکی باشد به صورت اتوماتیک براساس سیستم خون تابعیت دانمارک را کسب می کند و بر طبق قوانین دانمارک که والدین پیش از ازدواج نیز بچه دار شوند کودک حاصله از آنها همچنان تابعیت دانمارک را دارد.این امر حاکم است حتی اگر پدر و مادر بعدا از لحاظ قانونی از هم جدا و یا طلاق گرفته باشند.این در شرایطی است که فرزند زیر ۱۸ سال هنوز ازدواج نکرده باشد.البته کودکان نامشروع در صورتی که مادرش دانمارکی باشد می توانند تابعیت را اخذ نمایند.
بدین لحاظ افرادی که می خواهند تابعیت دانمارک را اخذ نمایند باید در نظر داشته باشند که اخذ تابعیت و حق شهروندی دانمارک فرآیند پیچیده ای است که افراد واجد شرایط در صورتی که به طور مستمر در خاک دانمارک حضور داشته باشند به منظور اخذ تابعیت دانمارک شما باید برای تعداد معینی از سال در دانمارک زندگی کرده باشند و اجازه اقامت دائم در دانمارک داشته باشید به این معنی است که اگر شما اجازه اقامت دائم نداشته باشید باید در یکی از دفاتری که خدمات مهاجرت را انجام می دهند اقدام کنید.در اغلب موارد شما باید به طور مداوم برای حداقل ۹ سال در کشور دانمارک زندگی کرده باشید تا بتوانید در کشور دانمارک تقاضای تابعیت کنید و اگر شما وضعیت پناهندگی در کشور دانمارک دارید، شما فقط نیاز به زندگی در کشور دانمارک به مدت ۸ سال به طور مداوم دارید و حداقل ۶ ماه در سال را در این کشور حضور داشته باشید و اقامت دائم دانمارک را نیز دارا باشند می توانند و همچنین تعهد و وفاداری به ملت و دولت و قوانین دانمارک داشته باشند می توانند درخواست اخذ تابعیت خود را به اداره مهاجرت دانمارک ارائه دهند.

  الزامات مورد نیاز برای اقامت دائم در کشور دانمارک:

اتباع شمال اروپا
ازدواج به یک تبعه دانمارکی
هر کسی که در کودکی به کشور دانمارک آمده و در دانمارک تحصیل کرده باشد.
هر کسی که بخش قابل توجهی از آموزش عمومی و یا آموزش های حرفه ای را در کشور دانمارک گذرانده است.
  اجازه اقامت برای کودکان در کشور دانمارک:
کودکانی که در کشور دانمارک توسط پدر و مادر خارجی متولد می شوند می توانند اجازه اقامت دانمارک را تحت الزامات اصلاح شده نسبت به کودکان دیگر کسب کنند.شرایط لازم برای اجازه اقامت کودک در کشور دانمارک عبارتند از:
حداقل یکی از والدین کودک دارای اجازه اقامت موقت در کشور دانمارک با امکان اقامت محدود و یا دارای اجازه اقامت دائم در کشور دانمارک باشند.
پدر و مادر ساکن در دانمارک باید حق سرپرستی کودک را داشته باشند.
کودک باید در زیر ۱۵ سال باشد و پدر و مادر ساکن دانمارک باشند.
هنگامی که به کودک اجازه اقامت داده شد، شهرداری می تواند کودک را در سیستم ثبت احوال ثبت نام نمایید.همچنین افراد پس از تولد کودک در دانمارک باید اطلاعات هویتی و درخواست تابعیت وی را به صورت اینترنتی در فرم ثبت نمایند.افرادی که به طور دائم از بدو تولد در دانمارک زندگی کرده اند تا سن ۱۶ سالگی می توانند درخواست تابعیت خود را ارائه دهند و همچنین این افراد تا سن ۲۱ سالگی فرصت دارند.والدین کودک متولد شده در دانمارک می توانند با در دست داشتن گواهی تولد کودک خود اقدام به اخذ اقامت خود را نمایند.در صورتی که کودک پیش از ازدواج متولد شود تنها پدر وی اجازه اخذ اقامت را دارد و مسئولیت وی به عهده پدرش خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که اگر پدر و مادر دارنده اجازه اقامت موقت کشور دانمارک براساس کار یا تحصیل باشند، فرم به یک آزانس دانمارکی ارسال شود.اگر پدر و مادر دارای اجازه اقامت دانمارکی براساس قوانین اتحادیه اروپا باشند، فرم باید به اداره دولتی منطقه ارسال شد.این فرم ها نباید به خدمات مهاجرت کشور دانمارک ارسال شود.
کارت اقامت اثبات می کند که کودک اجازه اقامت در کشور دانمارک را دارد و در صورت درخواست این کارت، ویژگی های بیومتریک کودک باید ظرف ۱۴ روز از ارائه درخواست ثبت شود.شما می توانید برای ثبت ویژگی های بیومتریک کودک خود به خدمات شهروندی اداره مهاجرت مراجعه نمایید و اگر شما در خارج از منطقه زندگی می کنید شما همچنین می توانید ویژگی های بیومتریک کودک خود را در یک ایستگاه پلیس که قادر به ضبط ویژگی های بیومتریک است ثبت کنید.شایان ذکر است که شما باید یک کپی از گواهی تولد فرزند در کشور دانمارک را زمانی که برای اجازه اقامت برای کودک اعمال می شود همراه داشته باشید.اگر پدر و مادر کودک با هم ازدواج نکرده باشند آن کودک را تنها پدر که اجازه اقامت دانمارکی دارد میتواند نکه دارد، یک کپی از یک فرم مراقبت و مسئولیت توسط پدر امضاء شده باید ضمیمیه شود.ذکر این نکته حائز اهمیت است که در صورتی که کودک کشور دانمارک را ترک کند اجازه اقامت وی باطل خواهد گشت و در صورت درخواست تقاضای مجدد اقامت توسط والدین یک پروسه جدیدی باید طی شود یعنی کودک برای پیوستن به خانواده خود باید روند جدیدی را طی کند در نتیجه ممکن است این روند سخت تر از گذشته اعمال شود.

  شرایط اساسی کسب اقامت دائم کشور دانمارک:

شهروندان اروپای شمالی و حوزه اسکاندیناوی
ازدواج با شهروندان دانمارکی
افرادی که از سن کودکی جهت ادامه تحصیل در خاک دانمارک حضور داشته باشد .
افرادی که به جهت ادامه تحصیل یا گذراندان دوره های خاص فنی و حرفه ای وارد خاک دانمارک شده باشند.
کودکان حاصل از والدین غیر دانمارکی که اقامت دائم دارند می توانند در صورت رعایت حضور دائم خود تا سن ۱۸ سالگی درخواست تابعیت دانمارک را کنند.

    شرایط کلی اجازه اقامت افراد در کشور دانمارک:

یکی از پدر یا مادر کودک اقامت دائم یا موقت دانمارک را داشته باشند یا اقامت دائم آنها بدون محدودیت اعطا شده باشد.
والدین کودک حق سرپرستی وی را داشته باشند.
افرادی که اقامت دانمارک را دارند کودک زیر ۱۲ سال آنها می تواند تابعیت دانمارک را اخذ کند.
کودکانی که از والدین آنها ناشناخته باشند از سوی دولت دانمارک به عنوان شهروند دانمارکی شناخته می شوند.
کودکان زیر سن ۱۲ سال در صورتی که پدر ومادرشان در دانمارک اقامت موقت یا دائم داشته باشند تحت شرایط و ضوابط خاص می توانند تابعیت دانمارک را اخذ کنند و همچنین در صورتی که به زندگی در دانمارک عادت کرده باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در دانمارک ، افتتاح حساب بانکی در دانمارک ، اقامت و پاسپورت دانمارک از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای دانمارک ، رفع دیپورتی اقامت دانمارک ،قبول وکالت در دانمارک ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در دانمارک

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور دانمارک “شینگن ، اتحادیه اروپا ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور دانمارک همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در دانمارک می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در دانمارک

1-    کیفیت بالای آموزشی در دانشگاه های دانمارک و مدراک علمی معتبر آن ها
2-    امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد
3-     امکان اخذ بورسیه در دوره دکترا
4-    امکان کار پاره وقت در هریک از مقاطع تحصیلی
5-    امکان ادامه تحصیلی در دانشگاه بدون ارائه مدرک پیش دانشگاهی
6-    امکان ادامیه تحصیل در مقطع کاردانی در دانمارک
7-    امکان ادامه تحصیل در دوره کارشناسی برای متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی در ایران می باشند.
8-    امکان رفت و امد به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا با اخذ پاسپورت دانمارک

سیستم آموزشی دانمارک

تحصیل در دانمارک و البته تحصیل در مدارس دانمارک رایگان و برای کودکان ۷ تا ۱۶ ساله (دوره ابتدایی و سیکل اول متوسطه) اجباری است. حدود ۹۰ درصد دانش آموزان ۷-۱۶ ساله در مدارس دولتی و ۱۰ درصد بقیه در مدارس خصوصی که تحت حمایت مالی دولت هستند، تحصیل می‌کنند. تا کلاس هفتم محتوای آموزش برای همه دانش آموزان یکسان است. اما در پایه‌های هشتم تا دهم در دروس ریاضی، انگلیسی، آلمانی فیزیک و شیمی ممکن است، دانش آموزان به کلاسهای با سطوح پایه و پیشرفته هدایت شوند. تحصیل در پایه دهم اختیاری است. دانش آموزان می‌توانند پس از گذراندن پایه نهم مدرسه را ترک کنند. پایه دهم با دو هدف  آماده سازی دانش آموزان برای زندگی خارج از مدرسه و دادن دانش لازم برای تحصیل در دوره‌های بالاتر در نظر گرفته شده‌است.
در تمام مدارس دانمارک، دانش آموزان بصورت طبیعی و بر اساس سن به کلاس بالاتر ارتقاء می‌یابند. در هفت سال اول تحصیل هیچگونه امتحانی وجود ندارد و هیچگونه نمره‌ای به دانش‌آموزان داده نمی‌شود.
در پایه‌های هشتم تا دهم نمره در مقیاس ۱۰، ممکن است به دانش آموزان داده شود. در پایان کلاس نهم و در پایان کلاس دهم امتحان وجود دارد که در دروس مختلف بعمل می‌آید. دانش آموزان در شرکت یا عدم شرکت در این امتحانات آزادند و به هر حال نمره قبولی وجود ندارد.
طبق گزارش یک شبکه جهانی تحقیقات دانشگاهی  دانمارک در رتبه بندی جهانی در مکان پنجم بهترین کشور دنیا برای ارائه تسهیلات آموزش عالی قرار گرفته است. دانمارک همچنین در صدر شاخص آموزش سازمان ملل قرار دارد و مدارک دانشگاهی آن در سراسر دنیا معتبر هستند. موسسات عالی تحصیلی دانمارک برنامه های متعدد آموزشی در سطح عالی ارائه می دهند. بیوتکنولوژی، تجارت، طراحی، مهندسی محیط زیست، فناوری مواد غذائی، فناوری اطلاعات علمی، انرژی های تجدید پذیر و…..
در آموزش دانشگاهی نیز سیسستم آموزشی دانمارک سه مقطع را تعریف کرده است که در مورد این سه مقطع نیز توضیحاتی ارائه میگردد. این سه مقططع در دانمارک ، مقطع کارشناسی در دانمارک، مقطع کارشناسی ارشد در دانمارک و مقطع دکتری در دانمارک میباشد.
در دوره کارشناسی دانمارک، تحصیل بر پایه تحقیق است و علاوه بر مبانی آکادمیک دانشجو را با دانش تخصصی نیز آشنا می سازد. در مراحل پایانی دوره دانشجویان یک پروژه نهائی ارائه می دهند. این مدرک زمینه ورود فارغ التحصیلان به بازار کار یا تحصیلات عالی (فوق لیسانس) را فراهم می سازد.

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور دانمارک

طول دوره این مقطع ۴ سال می باشد. تحصیلات در مقطع لیسانس در بیشتر رشته های ارائه شده در کشور دانمارک به زبان این کشور یعنی دانمارکی می باشد و دانشجوی متقاضی اخذ پذیرش در مقطع لیسانس کشور دانمارک ملزم به ارائه مدرکی دال بر تسلط بر زبان دانمارکی قبل از ورود به دانشگاه های کشور دانمارک می باشد. دانشجویان با ارائه پایان نامه در انتهای این دوره می توانند این مدرک را زمینه ورود فارغ التحصیلان به بازار کار یا تحصیلات عالی کنند.
زبان تدریس در مقطع کارشناسی کشور دانمارک به زبان دانمارکی است ولیکن این کشور مدرک دال بر تسلط زبان دانمارکی را همان بدو ورود از دانشجو تقاضا می کند و فرصت یادگیری را داخل این کشور به دانشجو نمی دهد. با توجه به اینکه در ایران نهادی جهت یادگیری زبان دانمارکی وجود ندارد در اکثر موارد تحصیلی در مقطع لیسانس در کشور دانمارک میسر نمیشود .

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور دانمارک

برای ورود به این مقطع تحصیلی نیازی به امتحان ورودی نمی باشد و فقط با توجه به نمرات دوره قبل و اظهار نظر اساتید امکان پذیر می باشد. بسیاری از رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می شوند. تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور دانمارک با هدف کار در کشورهای اروپایی و به بهانه ی تحصیل در دانمارک اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک می نمایند تا با اتمام دوره کارشناسی خود در دانشگاه های کشور دانمارک ، علاوه بر ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ، یک فرصت شغلی خوب داشته باشند . در مقطع (Master) در نیم سال آخر دانشجو موظف به انجام پژوهش می باشد زبان تحصیلی این مقطع انگلیسی است و افراد متقاضی میبایستی مدرک آیلتس با نمره 6- 6.5 را داشته باشند.

حق کار در مقطع لیسانس در دانمارک

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال محیا کند .

حق کار در مقطع فوق لیسانس در دانمارک

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.
پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است..

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک

کشور دانمارک همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور دانمارک به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور دانمارک می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور دانمارک می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور دانمارک برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور دانمارک در پیش دارند.
در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور دانمارک فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نمائد:
در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
اخد مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.
بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور دانمارک به زبان انگلیسی ارائه میشوند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی دانمارک

برای ورود به کشور دانمارک نیازمند به دریافت ویزا از سفارت کشور دانمارک میباشیم. سفارت دانمارک ویزاهای مختلفی مانند ویزای توریستی دانمارک، ویزای دیدار خانواده دانمارک ، ویزای تجاری دانمارک ، ویزای تحصیلی دانمارک و ویزای تحصیلی دانمارک که از مهمترین انواع ویزا میباشند صادر میکند.
دانشجویانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در دانمارک میباشند باید در ابتدا از دانشگاه مورد نظر پذیرش دانشجویی خود را دریافت کنند تا بتوانند ویزای تحصیلی را دریافت نمایند. طبیعتا برای دریافت پذیرش دانشجویی باید متقاضی مدارکی را به دانشگاه دانمارکی تسلیم نماید تا دانشگاه به شخص متقاضی پذیرش تحصیلی را اعطا نماید. پس از دریافت پذیرش دانشجویی از دانشگاه مورد نظر شخص دانشجو باید مدارکی را به سفارت ارائه نماید تا برای  وی ویزای تحصیلی دانمارک (ویزای دانشجویی دانمارک) صادر گردد.
طبیعتا برای دریافت ویزای تحصیلی دانمارک علاوه بر پذیرش باید مدارک دیگری نیز به سفارت ارائه شود که این مدارک به شرح زیر میباشد.
مدارک هویتی شامل پاسپورت و شناسنامه و .. که البته باید تمامی مدارک ترجمه گردد.
مدرک مالی که نشان دهنده گردش حساب شخص در ایران میباشد. و همچنین نشان دهنده توانایی مالی دانشجو برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی باشد.
تکمیل فرم تقاضای ویزا که به صورت تایپ شده باید به سفارت تحویل داده شود.
پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر که باید مهمور به مهر دانشگاه باشد.
یک قطعه عکس 5/3 در 5/4 و رنگی
بیمه نامه مسافرتی شینگن که تا سقف 30000 یورو را پوشش دهد و از یکی از شرکتهای بیمه مورد قبول سفارت دانمارک صادر گردد.

مدارک تحصیلی متقاضی

ممکن است بنا به شرایط شخص، سفارت دانمارک از متقاضی درخواست مدارک دیگری نیز بنماید. توجه نمایید که این مدارک ثابت نمیباشد.
لازم به ذکر است که هزینه ای نیز بابت رسیدگی به پرونده ویزا از جانب سفارت دانمارک دریافت میگردد که صرف نظر از نتیجه حاصله قابل عودت به شخص نمیباشد.

بورسیه تحصیلی در دانمارک

درصورتی که دانشجو موفق به اخذ بورسیه شود، دانشگاه مبلغی حدود 2000 دلار به صورت ماهانه به دانشجو میدهد. برای گرفتن بورسیه تحصیلی کشور دانمارک، دانشجویانی که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد آنها از دانشگاه های معتبر باشد و مدرک آیلتس 5و6 را داشته باشند از شانس بیشتری برخوردارند. همچنین دانشجویان مقطع دکترا میتوانند 30 ساعت در هفته را کار کنند.
افرادی که در دانمارک اقامت دائم دارند یا در دانمارک مشغول به کار هستند میتوانند به طور رایگان به تحصیل خود ادامه دهند اما مابقی افراد موظف به پرداخت شهریه سالانه برای تمامی دوره های تمام وقت می باشند که چیزی حدود 45000 تا 120000 متفاوت است.
یکی از بهترین و مجهزترین خوابگاه های دانشجویی در دانمارک، خوابگاه تایتجین می باشد که علاوه بر طراحی شیک و درن بهترین فضا را برای دانشجویان به وجود آورده است. در این خوابگاه تمامی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی مجزا و سیستم تهویه می باشند و علاوه بر این ها دارای محلی برای مهمانی ها، اتاق موسیقی و فضای سبز مخصوص نیز هستند.
هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کشور دانمارک متفاوت می باشد. ساکنین شهرهای اصلی و بزرگ مانند آرهوس و کپنهاگ ماهیانه هزینه ای حدود 7000 کرون جهت اقامت دانشجویی دارند و البته به ازای هر نفر همراه هزینه ای حدود 3500 کرون دارند اما ساکنین شهرهای کوچک هزینه دانشجو به حدود 5000کرون در ماه کاهش یافته و هر نفر همراه 2500 کرون میباشد.

شرایط تحصیل در رشته پزشکی در دانمارک

دانمارک یکی از برترین کشور های دنیا از لحاظ رفاه احتماعی می باشد بواسطه همین نکته دانشجویان زیادی برای کشور دانمارک اقدام می کنند. شرایط تحصیل در رشته پزشکی در دانمارک دارای شرایط متفاوتی نسبت به سایر رشته را دارد که بررسی آن می پردازیم.
کشور دانمارک با توجه به بازار بسیار مناسبی که برای رشته هایی نظیر کشاورزی، دامپزشکی و رشته های مشابه این رشته ها جهت کار در این کشور فراهم آورده است، بیشتر مورد توجه افرادی بوده است که بدنبال یافتن شغل مناسب در کشور های اروپایی بوده است. با توجه به این نکته کشور دانمارک کشوری مهاجر پذیری است و هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان موفق به اخذ اقامت دانشجو این کشور می شوند.
بصورت معمول دروس در رشته پزشکی در کشور دانمارک به زبان Danish یا دانمارکی می باشد که علاقه مندان برای شرکت در این دوره ها مدرکی دال بر تسلط زبان دانمارکی را باید ارائه دهند.
با توجه به این نکته که در حال حاضر هیچ مرجعی بصورت رسمی آموزش زبان دانمارکی را ارائه نمی دهد، دانشجویان باید در دوره های زبان در خاک کشور دانمارک اقدام نمایند که لازم به ذکر است شانس اخذ ویزای کالج زبان پائین بوده و در صورتی توصیه می شود که سابقه سفر به کشور دانمارک را داشته باشند.
دانمارک یکی از کشور هایی است که بیشترین هزینه های زندگی را در اروپا دارا می باشد. هزینه های زندگی در دانمارک برای دانشجویان بصورت میانگین بین 700 تا 900 ورو در ماه خواهد بود که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل خود در کشور دانمارک می باشد. رشته پزشکی در کشور دانمارک بصورت رایگان ارائه می شود و این رایگانی بعلت ارائه دروس به زبان دانمارکی است.
دانشجویان در هنگام تحصیل مجوز کار در محدوده ای 10 تا 20 ساعته بصورت هفتگی را دارا می باشند و بصورت معمول به ازای هر ساعت 8 یورو دریافت می کنند که مجموع درآمدها حاصله از کار دانشجویی بخشی از هزینه های یک سال تحصیل و زندگی را پوشش می دهد.
لازم بذکر است، پیدا کردن کار دانشجویی در کشور دانمارک به فاکتور های متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشور ها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و .. وابسته است.

 دانشگاه های معتبر دانمارک

معرفي‌ دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌ دانمارك‌

‌الف) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌ دانمارك، گروه‌ يك‌ (ممتاز)

1- Kobenhavns Universitet)University of Copenhagen)
2- Aarhus Universitet)University of Aarhus)
3- Syddansk Universitet (University of Southern Denmark) Souhern Denmark School of Business & Engineering و Odense University زيرمجموعه ها: )
4- Roskilde Universitet Center )Roskilde University)
5- Aalborg Universitet )Aalborg University)
6- Danmarks Tekniske Universitet )Technical University of Denmark)
7- Den Kongelige VeterinaerOG Landbohoejskole )Royal Veterinary and Agricultural University)
8- Handelshojskolen i Kobenhavns )Copenhagen Business School)
9- Handelshøjskolen i Åarhus)The Aarhus School of Business)
10- Det Kgl. Danske Kunstakademi )The Royal Danish Academy of Fine Arts)
11- Danmarks Laererhojskole )Royal Danish School of Educational Sciences)
12- Arkitektskolen i Åarhus)The Aarhus School Architecture)
‌ب) مراكز آموزش‌ عالي‌ دانمارك،‌ گروه‌ دو(خوب )
1- IT University of Copenhagen
2- The Dqnish University of Education
3- Royal School of Library and Information Science
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور دانمارک  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت دانمارک وکیل تخصصی ، ویزای توریستی دانمارک وکیل تخصصی ، سفارت دانمارک وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی دانمارک وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری دانمارک وکیل تخصصی ، ویزای کاری دانمارک وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج دانمارک وکیل تخصصی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل   خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ”  شامل موارد زیر می شود:
1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  دانمارکی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده دانمارکی  در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت دانمارکی  در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا  ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.