دریافت  ویزای توریستی  تاجیکستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه تاجیکستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص 

 دریافت  ویزای توریستی  تاجیکستان توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه تاجیکستان توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) تاجیکستان از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در تاجیکستان *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر تاجیکستان * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در تاجیکستان * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در تاجیکستان * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در تاجیکستان * مشاور رفع ریجکتی ویزای تاجیکستان * مشاور رفع دیپورتی از کشور تاجیکستان * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور تاجیکستان توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت تاجیکستان ، اخذ ویزای توریستی اتریش ، وقت سفارت تاجیکستان ، اخذ ویزای تحصیلی تاجیکستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری تاجیکستان ، اخذ ویزای کاری اتریش ، اخذ ویزای ازدواج تاجیکستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور تاجیگستان ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور تاجیکستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور تاجیکستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور تاجیکستان از طریق تولد

مشخصات کشور تاجیکستان

پایتخت : دوشنبه
زبان : تاجیکی
 نوع حکومت : جمهوری
  مساحت : 143/100 کیلومتر مربع
  جمعیت : 8/610/000 نفر
 واحد پول : سامانی
دین :مسلمان
 همسایگان : افغانستان ، ازبکستان ، قرقیزستان ، جمهوری خلق چین

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در دریافت اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور تاجیکستان از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ارمنستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور تاجیکستان آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در تاجیکستان ، افتتاح حساب بانکی در تاجیکستان ، اقامت و پاسپورت تاجیکستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای تاجیکستان ، رفع دیپورتی اقامت تاجیکستان ،قبول وکالت در تاجیکستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در تاجیکستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره  در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای کاری و غیره )کشور تاجیکستان توسط وکیل مهاجرتی و پتیه یک دادگستری

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور تاجیکستان را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.
کلیه شهروندانی که به تاجیکستان سفر می کنند به ویزا نیاز دارند. ویزا را می توان از سفارت، کنسولگری جمهوری تاجیکستان در خارج از کشور یا هنگام ورود به فرودگاه دوشنبه (با اعمال شرایط خاص) اخذ نمود.
دستور دولت جمهوری تاجیکستان در خصوص «قوانین مربوط به دستور رسیدگی و صدور ویزای جمهوری تاجیکستان برای شهروندان خارجی بدون شهروندی» از تاریخ  27 آوریل 2009 معتبر می باشد.
مطابق با دستور دولت، اختیارات نمایندگان دیپلماتیک و هیئت های کنسولی در خارج از کشور در رابطه با صدور ویزا گسترش می یابد. ویزای نوع (T) ویزای گردشگری، (C) سرمایه گذاری، (O-1) تحصیلات دانشگاهی، (O-2) آموزشی، (H) رانندگان، (MOب)، منطقه آزاد تجاری، (بؤ) مهاجرین، (ث) خلبان ها، (ئ) روزنامه نگاران، (صط) همسر شهروند تاجیکستان، (زؤ) مشاغل مذهبی، (ء) بشر دوستانه، نیز ثبت نام می گردند.
شیوه اخذ ویزای گردشگری تا حد ممکن ساده شده است. گردشگران لازم است که تنها فرم درخواست ویزای گردشگری را پر کرده و آن را به آژانس های مسافرتی ارائه نمایند تا مقدمات سفر آنها فراهم گردد. گردشگران انفرادی نیز می توانند بر اساس فرم درخواست ویزا و برنامه های سفر خود اقدام به اخذ ویزا نمایند.
 ویزاهای گردشگری که مهلت آن کمتر از 30 روز است نیاز به ثبت در OVIR ندارند.

مدارک زیر باید برای دریافت ویزا ارائه گردد:

1-  دو فرم تکمیل شده درخواست ویزا (یکی برای هر نفر).
فرم درخواست به زبان انگلیسی English
فرم درخواست ویزا به زبان روسی ذٌٌَêîى
فرم درخواست ویزا به زبان تاجیک زîҷèêӣ
 2-  دو عکس در اندازه گذرنامه.
3-  گذرنامه معتبر. گذرنامه باید به مدت 6 ماه از تاریخ خروج معتبر بوده و دست کم دارای دو صفحه خالی برای ویزا باشد.
4-  رونوشت صفحه اول گذرنامه.
5-  معرفی نامه  از محل کار و یا از آژانس هواپیمایی .
6-  دعوت نامه از وزارت امور خارجه تاجیکستان یا وزارت امور داخلی (برای افرادی که بطور مشخص از طرف ارگان و یا شرکتی دعوت می شوند )
7-  برای کودکان کمتر از 16 سال سن، والدین باید نامه ای را که به مهر و امضای دفتر اسناد رسمی رسیده و اظهار می دارد که کودکان همراه والدین خواهند بود ارائه نمایند.
تعداد ورود با هر ویزا:
ویزای یک بار ورود (با این ویزا شما یک بار حق ورود و خروج از تاجیکستان را خواهید داشت)
ویزای دو بار ورود (با این ویزا شما دو بار حق ورود و خروج از تاجیکستان را خواهید داشت)
ویزای چند بار ورود (با این ویزا شما چند بار حق ورود و خروج از تاجیکستان را خواهید داشت)
ویزای گردشگری (T) – به مدت 30 و کمتر از 45 روز.
شهروندان خارجی که با ویزای گردشگری وارد کشور می شوند باید کشور را قبل از تارخ انقضاء ویزای خود ترک نمایند. این نوع ویزا قابل تمدید یا جایگزینی با دیگر انواع ویزا نمی باشند.
ویزای تحصیلات دانشگاهی (O-1) – این نوع ویزا تنها توسط اداره کنسولی وزارت امور خارجه تاجیکستان صادر می گردد
ویزای آموزشی (O-2) – به مدت کمتر از 9 ماه. این نوع ویزا قابل تمدید یا جایگزینی با دیگر انواع ویزا نمی باشد.
ویزای کار (M) – به مدت کمتر از 3 ماه. این نوع ویزا بر مبنای مجوز کار که توسط خدمات مهاجرتی وزارت امور داخلی جمهوری تاجیکستان اعطاء می گردد تمدید خواهند شد.
ویزای منطقه آزاد تجاری (جخب) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن.
ویزای شخصی(XC) – به مدت کمتر از 3 ماه.
ویزای رانندگان (H) – به مدت کمتر از اعتبار گواهینامه ای که توسط وزارت حمل و نقل و ارتباطات جمهوری تاجیکستان اعطاء گردیده است.
ویزای فعالیت های تجاری (زب) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان.
ویزای سرمایه گذاری (C) – به مدت کمتر از 2 سال.
ویزای کسب و کار (ت) – برای تاریخ های درخواست شده، به مدت کمتر از 1 سال با یک بار تمدید پس از آن
ویزای دیپلماتیک (ؤ) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان
ویزای رسمی کسب و کار (X) – برای تاریخ های درخواست شده، به مدت کمتر از 1 سال
ویزای مهاجرین (بؤ) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان
ویزای رسانه های جمعی (ئ) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان
ویزای همسر شهروند تاجیکستانی (صط) – به مدت کمتر از 3 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان
ویزای ورزشکاران و گروه های خلاق (آص) – به مدت دوره انجام فعالیت ها
ویزای مذهبی  (زؤ) – به مدت کمتر از 4 ماه با یک بار تمدید پس از آن در تاجیکستان
ویزای بشر دوستانه (ء) – به مدت لازم برای تحویل محموله بشر دوستانه
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت تاجیکستان ، دریافت ویزای توریستی تاجیکستان ، وقت سفارت تاجیکستان ، دریافت ویزای تحصیلی تاجیکستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری تاجیکستان ، دریافت ویزای کاری تاجیکستان ، دریافت ویزای ازدواج تاجیکستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در  دریافت اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور تاجیکستان از طرق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

  موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  تاجیکستان پذیرا می باشد.

انواع سرمایه گذاری در کشور تاجیکستان

الف) پول، سپرده های مخصوص بانكی، سهام و ديگر اوراق بهادار
ب) اموال منقول( تجهيزات و مواد ديگر و غيره)
پ) اموال غير منقول
ت) حقوق مالكيت معنوی همچون حق طبع، تخصص و غيره
ث) حق استفاده از زمين، ديگر منابع طبيعی، و حقوق اموال غير منقول ديگر
سرمايه گذاريها در احيا صندوق های مالي مي تواند به  شكل سرمايه گذاری اساسي به اجرا درآيد.

سرمايه گذاران خارجی در جمهوری تاجيكستان مي توانند مقوله های زير باشند:

الف) شخصيتهای حقوقی خارجی
ب) اتباع خارجی،‌ افراد بدون تابعيت، و شهروندان جمهوری تاجيكستان مقيم دائمی در خارج
پ) شركتهای خارجی كه فاقد حقوق شخصيت حقوقی هستند
ت)دولتهای خارجی
ث) سازمانهای بين المللی

سرمايه گذاران خارجی مي توانند در موارد ذيل در جمهوری تاجيكستان سرمايه گذاری كنند:

الف) باكسب سهام بنگاههای اقتصادی و سازمانها بطور مشترك با شخصيتهای حقوقی و شهروندان جمهوری تاجيكستان
ب) با ايجاد بنگاههای اقتصادی بطور كامل با سرمايه گذری خارجی
پ) با كسب مالكيت از طريق (خريد) سهام و اوراق بهادار
ت) با كسب حق بهره برداری مستقل از زمين و منابع طبيعی و همچنين حق مالكيت آنها يا مشترك با مشاركت شخصيتهای حقيقی وحقوقی جمهوری تاجيكستان
ث) با امضا قرارداد با شخصيتهای حقيقی و حقوقی جمهوری تاجيكستان به منظور مشاركت در شكلهای ديگر سرمايه گذاری

فرصتهای سرمایه گذاری در جمهوری تاجیکستان( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

1- ایجاد نیروگاههای کوچک تولید برق آبی و سد های بزرگ
2- ساخت مجتمع های مسکونی و هتل
3 – بازسازی و مرمت کارخانه سیمان دوشنبه و  احداث کارخانه های جدید
4- احداث کارخانجات تولید مصالح ساختمانی و بهداشتی
5 – صنایع غذایی
6-  صنایع تبدیلی
7- صنعت دارو سازی و تجهزات پزشکی
8- صنعت نساجی
9-  راهسازی و مخابرات
10- صنعت توریسم و جهانگردی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  تاجیکستان و اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور تاجیکستان از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور تاجیکستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور تاجیکستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور تاجیکستان ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در تاجیکستان ، افتتاح حساب بانکی در تاجیکستان ، اقامت و پاسپورت تاجیکستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای تاجیکستان ، رفع دیپورتی اقامت تاجیکستان ،قبول وکالت در تاجیکستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در تاجیکستان

پذیرفتن وکالت و مشارکت در دریافت اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور تاجیکستان از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور تاجیکستان از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
ثبت شرکت در تاجیکستان منوط به رعایت قوانین و فراهم کردن شرایط جدید می باشد.لذا در صورت تمایل ثبت شرکت در تاجیکستان خود را سریع تر انجام داده و حساب بانکی خود را افتتاح نمائید تا خدایی ناکرده در آینده به مشکل موانع موجود در سرراه این امربرنخورید.

مزایای ثبت شرکت در تاجیکستان

1- تاجیکستان کشور دوست و همسایه شمالی ایران است بنابراین دسترسی به این کشور هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان پذیر خواهد بود
2- با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در تاجیکستان شما میتوانید براحتی از امکاناتی که بدلیل تحریم ها در ایران بوجود آمده است رهایی یابید یکی از این امکانات امکان گشایش حساب بانکی شخصی و شرکتی و دریافت مستر کارت و ویزا کارت میباشد.
3- مدت زمان ثبت شرکت در تاجیکستان 2 روز کاری است که مدت زمان آن از ثبت شرکت و یا موسسه در ایران بسیار کمتر است.
4- با ثبت شرکت در تاجیکستان شما میتوانید بدون محدودیت برای خود و خانواده تان اقامت دریافت نمایید.
5- از مزایای اخذ اقامت کشور تاجیکستان ،علاوه بر،برخورداری از حقوق شهروندی،دریافت ویزای کشورهای آمریکا و کانادا آسان تر خواهد بود.
6- با ثبت شرکت در تاجیکستان ش شما میتوانید ملک،آپارتمان ،خودرو و یا هر چیز دیگر را به نام خود خریداری نمایید.
7-  هزینه های زندگی در کشور تاجیکستان بسیار پایین تر از ایران است.

ثبت انواع شرکت در گشور تاجیکستان

1-شرکت با مسئولیت محدود
2-شرکت با مسئولیت تکمیلی
3-شرکت سهامی

تعریف شرکت

شرکت یک نهاد قانونی است که صاحبان حقوق و تعهدات سهامداران و یا یک فرد مشخص نیست بلکه شخص حقوقی است.

شرکت با مسئولیت محدود LTD یا OOO در روسی:

مجوز قانونی برای ثبت این نوع شرکت در تاجیکستان ماده ۹۴ قانون مدنی تاجیکستان است. تعداد سهامداران برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل یک نفر و حداکثر ۳۰ نفر است. حداقل میزان سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ۱۵۰ USD است و حداقل نیمی از سرمایه می بایست در زمان ثبت نام سرمایه گذاری شود.

شرکت با مسئولیت تکمیلی (ODO در روسی:

ماده ۱۰۵ قانون مدنی تاجیکستان شرکت با مسئولیت تکمیلی را تأیید می کند. تفاوت اصلی شرکت با مسئولیت محدود و شرکت با مسئولیت تکمیلی در حوزه مسئولیت شرکا است. مسئولیت سهامداران در شرکت با مسئولیت تکمیلی ممکن است از میزان سرمایه فراتر برود.
شرکت سهامی (AO در روسی): سهام شرکت A joint  در تاجیکستان صرف نظر ملیت و مبدأ سهامدار ایجاد شود. میزان سهام هر شرکت توسط سهامداران و بنیانگذاران شرکت مشخص می شود.. حداقل سرمایه برای شرکت سهامی عام ۱۰۵۰ دلار و برای شرکت سهامی خاص ۲۱۰ دلار می باشد.

دفتر شعبه یا نمایندگی شرکتهای خارجی

شرکت خارجی و یا دفتر مرکزی جهت عملیات تجاری یک دفتر نمایندگی در تاجیکستان ایجاد کند. تفاوت دفتر شعبه و دفتر نمایندگی به فعالیتهای شرکت و وضعیت حسابداری شرکت بستگی دارد.
دفتر شعبه: دفتر شعبه یک شرکت خارجی است که علاقمند به حضور فیزیکی در تاجیکستان و برای شروع تجارت و ارتباط با شرکای تجاری است. دفتر شعبه شخصیت حقوقی مستقل یا جداگانه ای از دفتر مرکزی ندارد و مسئولیت حقوقی دفتر شعبه به مسئولیت حقوقی دفتر مرکزی بستگی دارد. دفتر شعبه باید مدیریت مستقل، حسابهای بانکی و حسابداری مستقل داشته باشد.
دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی برای نظارت بر بازار خارجی و ارتباط با مشتریان خارجی دفتر مرکزی تأسیس می شود. دفتر نمایندگی اغلب توسط شخص خارجی که توسط دفتر مرکزی مجاز است اداره می شود.

مشارکت

هر مشارکت نیازمند حداقل ۲ شریک است. مسئولیت شرکا در مشارکت به طور کلی نامحدود است. در تاجیکستان سه نوع مشارکت برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد: مشارکت کامل، مشارکت محدود، تعاونی تولید
مشارکت کامل: یک مشارکت کامل به عنوان گروه از افراد برای دستیابی به هدف مشترک تعریف می شود. تشکیل مشارکت کامل پیچیده نیست و لازم است حداقل دو شریک درمورد ایجاد یک نوع مشارکت توافق کنند و قراردادی کتبی تنظیم نمایند. قرارداد باید تسط همه شرکا امضا شود. هر شریک اجازه دارد به صورت مستقل عمل نماید و همه شرکا به صورت دائم با دارایی های شخصی خود برای پرداخت بدهی ها ضامن است.
مشارکت محدود: مشارکت محدود یک توافقنامه مشارکت با محدود کردن مسئولیت برخی شرکا است. حداقل یک شریک مسئولیت عمومی دارد در حالکیه مسئولیت همه شرکا محدود به میزان سرمایه پیش بینی شده است. ایجاد مشارکت محدود نیازمند توافق حداقل یک شریک با مسئولیت محدود و یک شریک با مسئولیت نا محدود است. مشارکت محدود انعطاف پذیری بیشتری نسبت به مشارکت کامل دارد زیرا با اضافه کردن شرکا با مسئولیت محدود می توان میزان سرمایه را افزایش داد.
تعاونی تولید: تعاونی تولید یک انجمن داوطلبانه با عضویت حداقل ۵ نفر است که فعالیت های تجاری مشترک در زمینه تولید، فروش و تجارت انجام می دهند. ماده قانونی تشکیل تعاونی تولید ماده ۱۱۸ قانون مدنی تاجیکستان است. مسئولیت اعضای تعاونی تولید محدود به میزان تعریف شده در اساسنامه است. تعاونی تولید در صورتی که بیش از ۵۰ عضو داشته باشد یک هیئت نظارت نیاز دارد.

مراحل ثبت شرکت در تاجیکستان

1- مراجعه به اداره ثبت
2- تنظیم محضری قرارداد اجاره محل حقوقی ثبت شرکت
3- مراجعه به اداره رجیستر (Register) و ثبت نام شرکت و تنظیم اساسنامه
4- مراجعه به اداره مالیات محل انجام کار با اجاره نامه محل کار و اساسنامه شرکت جهت دریافت کد و مجوز تهیه مهر شرکت
5-مراجعه به محل تهیه مهر شرکت ها
6- ثبت در اداره بازنشستگی
7- تهیه کاسا و پلمب کردن در اداره مالیات
8-مراجعه به بانک و ایجاد حساب بانکی و تاییدیه امضاء کارت بانک در محضر و تایید کارت در اداره مالیات
9- مراجعه به گمرک با معرفی نام جهت باز کردن پرونده جهت واردات و صادرات
10-برای ثبت شرکت در ارمنستان امکان ارائه آدرس دفتر هم به صورت صوری و هم به صورت فیزیکی مقدور میباشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تاجیکستان توسط شخص حقیقی

الف- درخواستنامه جهت ثبت شرکت در تاجیکستان با مسئولیت محدود.
ب- تعیین نام شركت جهت استعلام در اداره امتیازنامه جمهوری تاجیکستان ، بخش ثبت نامهای شركتی.
پ- صورت جلسة سهامداران كه مشخص كنندة سهام هر یك از اعضا و زمینه های فعالیت شركت و همچنین انتخاب مدیر عامل شركت است.
ت- ترجمة رسمی گذرنامه های هر یك از سهامداران و مدیر شركت جهت ارائه به ثبت.
ث- مشخصات مدیر عامل (مدیر می تواند فردی باشد كه از سوی سهامداران انتخاب شده باشد)
ج- درج میزان سهام هر یك از سهام داران برحسب سرمایه و در صد آن در اساسنامه، در ضمن حداقل سرمایه 50000 درام و حداكثر آن بی نهایت می باشد و همچنین ازدیاد سرمایه ضرری برای شركت ندارد بلكه پرستیژ شركت محسوب می شود.
چ- آدرس محل شركت یا محل فعالیت آن و گواهی رضایت صاحب ملك یا مكانی كه شركت باید در آن به فعالیت بپردازد (با ثبت در محضر)
ح- گواهی و فیش پرداخت سرمایة اولیه به اسم شركت در یكی از بانكهای جمهوری تاجیکستان

خدمات ما بری ثبت شرکت در تاجیکستان

۱- خدمات حقوقی و تجاری در ضمینه ثبت شرکت در تاجیکستان
۲- خدمات افتتاح حساب بانکی در تاجیکستان
۳- خدمات دریافت کارت اعتباری visa و mastercard
4- خدمات دفتر مجازی در تاجیکستان
۵- اخذ شماره تلفن و سیم کارت تاجیکستان و پاسخگویی در ایران
۶- اخذ اقامت تاجیکستان بر مبنی شرکت ثبت شده در کوتاه ترین زمان
۷- آموزش زبان به متقاضیان
۸- دریافت مجوز فعالیت برای شما در صورت نیاز
۹- خدمات مربوط به بازرگانان و تجار
۱۰- دریافت نمایندگی شرکتهی خارجی از طریق ثبت شرکت در تاجیکستان
۱۱- ترجمه کلیه متون تاجیکی به فارسی و انگلیسی و بلعکس

حساب بانکی در تاجیکستان

به موازای ثبت شرکت شما، حساب بانکی شما در تاجیکستان افتتاح خواهد شد. انتخاب بانک بر عهده شماست، تمامی بانکهای تاجیکی برای اشخاص ایرانی حساب بانکی باز میکنند.

اقامت از طریق ثبت شرکت

شما میتوانید از طریق ثبت شرکت در تاجیکستان اقامت این کشور را دریافت کنید، این روند حدود 20 روز به طول خواهد انجامید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت تاجیکستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی تاجیکستان مهاجرتی ، سفارت تاجیکستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی تاجیکستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری تاجیکستان مهاجرتی ، ویزای کاری تاجیکستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج تاجیکستان مهاجرتی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در دریافت اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور تاجیکستان از طریق  کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور تاجیکستان از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
خارجیانی که می خواهند در این کشور کار کنند باید مجوز کار در تاجیکستان را دریافت کنند. در صورت صدور ویزا برای فرد خارجی ، شخص مجاز به انجام فعالیت های کاری در کشور تاجیکستان می باشد. این سند پس از یک درخواست اعطا میشود و ساکنان برخی از دولت های انتخاب شده حق ورود به کشور تاجیکستان را بدون ویزا دارند.
 افرادی که می خواهند در کشورتاجیکستان  کار کنند، باید یک ویزای بلند مدت کسب کنند و سپس برای مجوز اقامت درخواست دهند. این نوع ویزا به عنوان یک مجوز کار عمل می کند، اما تنها در صورتی که طولانی مدت باشد. اگر چه برای برخی از پست های کوتاه مدت، کار در گرجستان با استفاده از ویزای توریستی (کوتاه مدت) توسط قانون مجاز نیست.
مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزا برای ورود به کشور معاف هستند. با این حال، حداکثر مدت اقامت برای این شهروندان یک سال است. تمام شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان متعلق به ۶۴ کشور دیگر می توانند بر اساس این سیاست بدون روادید وارد کشور شوند.

درخواست ویزا در تاجیکستان

یک خارجی که خواهان سرمایه گذاری، باز کردن یک تجارت یا کار در تاجیکستان باشد، باید یک ویزای معمولی به دست آورد. این سند توسط تالار عمومی خدمات یا سفارت یا کنسولگری در کشور مبدا صادر شده است. اسناد زیر در هنگام ارسال درخواست ویزا مورد نیاز است:

مدارک لازم برای ویزای کار در تاجیکستان

 پاسپورت معتبر
فرم درخواست ویزا
یک عکس
رسید پرداخت هزینه پردازش ویزااسناد اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، مانند اسنادی که بیشتر بتوانند هویت را اثبات کنند، اسنادی مانند اسناد اثبات موقعیت مالی و هدف اقامت فرد در کشور.فرم درخواست می تواند در سفارت یا کنسولگری تاجیکستان و به زبان گرجی یا انگلیسی یا زبان کشور درخواست پر شود. تصمیم به تصویب یا صدور ویزای معمولی در هفت روز به اطلاع عموم میرسد.

یافتن شغل در تاجیکستان

روند یافتن شغل برای خارجیان در تاجیکستان بسیار معمول است و می تواند با مشاوران ما در ارتباطداشته باشید.
بهتر است با شرکت های بین المللی بطور مستقیم در ارتباط باشید تا اگر موقعیت کاری دارند آن را بدست آورید ، چون آن ها تمایل به جذب نیروهای خارجی دارند بنابراین بهتر است مستقیما با آن ها در ارتباط باشید.البته این بسیار مهم است که تجربیات شما در ارتباط با فعالیت شرکت های موردنظرتان باشد.
زندگی و کار در هر کشور خارجی می تواند یک تجربه ارزشمند و مفید باشد. تاجیکستان چالش های بیشتری نسبت به برخی دارد، اما بدلیل ثروتی که این کشور دارد نسبت به رقبا برتری می یابد . از معماری منحصر به فرد وظاهری فراموش نشدنی تا غذای خوب، حرکت به را به یکی از تجربیات پرطرفدار زندگی هر فردی تبدیل میکند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در دریافت اقامت ( تابعیت وشهروندی ) کشور تاجیگستان از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور تاجیکستان از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

 در مورد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج باید گفت که زمانی که فرد غیر تبعه قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارد باید با فردی ازدواج نماید که از تبعه تاجیکستان باشد تا بتواند از امکانات یک شهروند تاجیکستانی بهره مند گردد. اگر در اندیشه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج هستید باید بدانید که هر کشوری از جمله تاجیکستان قوانین و مقررات خاصی را برای ازدواج در نظر گرفته است که افرادی که قصد ازدواج را دارند باید مطابق با قوانین کشور تاجیکستان رفتار نمایند.

شرایط مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

راههایی که برای اخذ اقامت و سپس تابعیت کشور تاجیکستان وجود دارد متفاوت می باشد اما یکی از روش هایی که در بین مردم کشور تاجیکستان و کشور روسیه مرسوم شده ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان است که در این صورت می تواند منجر به اقامت برای فرد گردد. مطابق با آخرین اطلاعاتی که در این زمینه بدست آمده سالیانه در حدود ۱۲۰۰۰ نفر از مردم تاجیکستان و روسیه قصد ازدواج با یک دیگر را دارند که طبق بررسی های به عمل آمده برخی از این ازدواج ها می تواند از روی عشق و علاقه طرفین باشد و برخی دیگر با انگیزه های شخصی و خودخواهانه اقدام به انجام این کار را می نمایند.
در زمینه مهاجرت به تاجیکستان راههای متفاوتی وجود دارد که اشخاص متقاضی مهاجرت به تاجیکستان می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند همچنین یکی از راههای مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج در تاجیکستان می باشد. در مورد ازدواج در تاجیکستان و اخذ اقامت آن از این طریق نکات بسیار مهمی وجود دارد که افراد که قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارند باید رعایت نمایند.
مطابق قوانین کشور تاجیکستان اگر فردی که تبعه تاجیکستان است با فردی که غیر تبعه باشد ازدواج نماید می تواند اقامت و سپس تابعیت را از طریق ازدواج اخذ نماید.
اشخاصی که در اندیشه مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج هستند باید اثبات نمایند که درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و فرد مقابل را خواهند داشت تا بتوانند از این طریق درخواست ویزای ازدواج را نمایند. همچنین افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان را دارند باید قبل از ازدواج به مدت حدودا ۱ سال در تاجیکستان زندگی کرده باشند همچنین قبل از انجام عقد باید برای همسر خود منزل مناسب را تهیه کرده باشند تا بتوانند با فرد مورد نظر خود ازدواج نمایند.
نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج وجود دارد این است که افراد باید بتوانند اثبات نمایند که ازدواج آنها صوری نمی باشد  و به صورت دائم قصد ازدواج و زندگی با یک دیگر را خواهند داشت که برای اثبات این موضوع باید بتوانند مسکن مناسب را تهیه نمایند و سپس در کنار یک دیگر زندگی نمایند. از جمله مواردی که می توان برای صادق بودن ازدواج در نظر داشت این است که افراد اثبات نمایند که چه مدتی با یک دیگر آشنا شده اند و چه مدت از زمان آشنایی آنها می گذرد که در صورت اثبات این موضوع اخذ ویزا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج

1-ارائه پاسپورت فرد متقاضی به همراه کپی آن
2- ارائه شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی از آن
3- ارائه گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی
4- ارائه سند طلاق و یا گواهی فوت همسر سابق در صورت دارا بودن
5- ارائه دو قطعه عکس از فرد متقاضی
در آخر باید بگوییم که اگر قصد مهاجرت به تاجیکستان از طریق ازدواج را دارید باید شرایط ازدواج با فرد تبعه مهیا شود تا بتوانید ویزای ازدواج را دریافت نمایید همچنین باید برای اخذ ویزا و همچنین برای ازدواج با فردی از تبعه تاجیکستان اثبات نمایید که قصد شما از ازدواج با فرد تبعه تشکیل یک زندگی می باشد و ازدواج شما با فرد تبعه به هیچ عنوان صوری نخواهد بود همچنین مطابق با قوانین کشور تاجیکستان فرد متقاضی ازدواج با یک تبعه باید قبل از ازدواج مسکن مناسب برای خود و همسر خود را تهیه نماید تا بتواند با فرد مورد نظر خود ازدواج نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در دریافت  اقامت ( پاسپورت و شهروندی) کشور تاجیکستان از طریق تولد توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور تاجیکستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

تولد فرزند در تاجیکستان

 شما باید برای شهروندی تاجیکی بجز شرایط تولد فرزند در تاجیکستان به زبان دولتی در سطح از پیش تعیین شده آگاهی داشته باشد. مهارت های زبان تاجیکی از طریق آزمایش توسط یک کمیسیون ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

شهروندی و تولد فرزند در تاجیکستان

درخواست برای تعیین شهروندی تاجیکستان می تواند به صورت شخصی یا از طریق نماینده مجاز به دفتر ارضی آژانس توسعه خدمات عمومی، شعبه ای از تالار عمومی یا مرکز اجتماعی ارائه شود. افرادی که در خارج از تاجیکستان زندگی می کنند می توانند به هیئت دیپلماتیک یا دفتر کنسولی تاجیکستان در خارج از کشور درخواست دهند و یا از طریق خدمات از راه دور اداره توسعه خدمات عمومی  تابعیت تاجیکستان درخواست دهند؛شهروندی و تولد فرزند در تاجیکستان

تعیین شهروندی تاجیکستان با شرایط زیر واقع می شود:

هنگامی که سند هویت یک شهروند تاجیکستان صادر می شود.
وقتی تولد یک شخص ثبت می شود.
هنگامی که شخصی بر اساس محل سکونت خود ثبت می شود.
هنگامی که بیانیه ای درباره تعیین شهروندی تاجیکستان درخواست می شود.
بیانیه در مورد تعیین شهروندی تاجیکستان توسط سازمان توسعه خدمات عمومی صادر می شود.
اعطای شهروندی تاجیکستان
شهروندی تاجیکستان را می توان از طریق قبول تابعیت به دست آورد. تصمیم گیری برای دادن شهروندی تاجیکستان به شخص توسط رئیس جمهور تاجیکستان گرفته می شود. این تصمیم با دستور ریاست جمهوری مجاز است.

شهروندی تاجیکستان می تواند به روشهای زیر اعطا شود:

تحت یک رویه عادی
تحت روشی ساده شده
به عنوان یک استثنا
از طریق استرداد

شهروندی تاجیکستان

شهروندی و اقامت تاجیکستان با رویه ای عادی برای یک بزرگسال که مطابق با الزامات زیر است، اعطا می شود:

باید به صورت قانونی و بدون وقفه، حداقل برای ۵ سال قبل از ارسال درخواست در تاجیکستان اقامت داشته باشد. یک اقامت قانونی و بدون وقفه در تاجیکستان شامل یک ویزای تاجیکستان ، یک مجوز اقامت یا کارت است، یک مهر که تاریخ عبور از مرز دولتی تاجیکستان را تأیید می کند؛
باید به تاریخ تاجیکستان و قانون اساسی تاجیکستان آشنایی داشته باشد. دانش متقاضی توسط یک کمیسیون ویژه از طریق تست بررسی می شود.
باید در تاجیکستان مشغول به کار شود و یا دارای مالکیت ملکی در تاجیکستان باشد و یا در فعالیت های کارآفرینی در قلمرو تاجیکستان مشارکت داشته باشد و یا دارای سهامی در یک شرکت در تاجیکستان باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در تاجیکستان ، افتتاح حساب بانکی در تاجیکستان ، اقامت و پاسپورت تاجیکستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای تاجیکستان ، رفع دیپورتی اقامت تاجیکستان ،قبول وکالت در تاجیکستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در تاجیکستان

پذیرفتن وگالت و مشاوره در دریافت اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور تاجیگستان از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور تاجیکستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در تاجیکستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در کشور تاجیکستان :

1-ارائه مدرک مورد اعتبار در جایگاه بین المللی و اروپا .
2- اخذ پذیرش در دانشگاه ها با شرایط آزمون .
3- دارا بودن دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی مورد تأیید با رنکینگ متناسب .
4- نزدیکی اداب و فرهنگ تاجیک ها با اسلام و ایرانیان .
5- متناسب بودن هزینه های تحصیل در تاجیکستان در قیاس با سایر کشور ها .
6- امکان اخذ کمک هزینه های تحصیلی در کشور تاجیکستان .
7- امنیت تحصیلی و رفاهی در کشور تاجیکستان .
8- اخذ استاندارد های درجه سوم در جایگاه جهانی .
9- مخارج زندگی پایین .
10- امکان تبادل دانشجو از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم و یا وزارت بهداشت .

تحصیل در دانشگاههای کشور تاجیکستان

یکی از راه­ های مهاجرت به تاجیکستان اقدام از طریق اقامت تحصیلی است. این روش در کنار روش­های دیگر اعزام مثل سرمایه­ گذاری و اخذ ویزای کار تاجیکستان می­باشد. در همه روش­های فوق شخص پس از مهاجرت به تاجیکستان باید نسبت به اخذ اقامت و نهایتا تابعیت یا شهروندی تاجیکستان اقدام نماید.

تحصیل در تاجیکستان در مقطع لیسانس

تحصیل در این مقطع 4 سال به طول می انجامد. برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های تاجیکستان دانشجویان میبایست مدرک دیپلم دبیرستان را داشته باشند و در امتحان ورودی دانشگاه مربوطه نیز نمره قبولی را کسب نمایند. در حال حاضر 24 موسسه آموزش عالی در تاجیکستان ارائه دهنده مقطع لیسانس در 130 رشته تخصصی وجود دارد. دولت تاجیکستان در حال حاضر با کمبود نیروی متخصص در زمینه راه آهن، حمل و نقل هوایی و صنعت مواجه می باشد از این رو پذیرش دانشجو در رشته های فوق بیشتر می باشد اما اغلب متقاضیان تحصیل در تاجیکستان خواهان تحصیل در رشته های اقتصاد، مدیریت، کسب و کار، زبان های خارجی و تجارت می باشند. اما هیچکدام از دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران نمی­باشد.

تحصیل در تاجیکستان در مقطع فوق لیسانس

معمولا 2 سال به طول می انجامد. مقطع فوق لیسانس در تاجیکستان در 6 دانشگاه و 8 موسسه تحقیقاتی ارائه می شود که ارائه دهنده 114 رشته تخصصی می باشند. در اغلب دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تاجیکستان مقطع فوق لیسانس به صورت آنلاین نیز ارائه می شود. دروس در دانشگاه های تاجیکستان و موسسات آموزش عالی تاجیکستان در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی ارائه می شوند از این رو متقاضیان تحصیل در تاجیکستان در مقطع فوق لیسانس میبایست مدرک زبان آیلتس حداقل 6 را داشته باشند البته برای آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند جای نگرانی نیست زیرا دانشگاه های تاجیکستان برای دانشجویانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند دوره های آموزشی زبان انگلیسی نیز برگزار می کنند. دانشجویان پس از اتمام مقطع تحصیلی فوق لیسانس یا می توانند وارد بازار کار شوند و یا در مقطع دکترا به تحصیلات خود ادامه دهند.

تحصیل در تاجیکستان در مقطع دکترا

بیشتر جنبه پژوهشی و تحقیقاتی دارد و دانشجویان علاوه بر شرکت در کلاس های درسی موظف به نوشتن پایان نامه می باشند و میبایست در پایان دوره تحصیلی از پایان نامه خود دفاع کنند سپس موفق به اخذ مدرک دکترا می شوند. تحصیل در مقطع دکترا به دانشجویان فرصتی جهت بهبود مهارت های ارتباطی بین فرهنگ های متفاوت می باشدکه در دنیای در حال جهانی شدن امروز بسیار حائز اهمیت می باشد. تحصیل دکترا در دانشگاه های معتبر تاجیکستان برای دانشجویان آینده شغلی بسیار مناسبی را پیش رو دارد. دانشجویان مقطع دکترادر تاجیکستان می توانند این مقطع تحصیلی را نیز به صورت آنلاین سپری نمایند.

تحصیل پزشکی عمومی در کشور تاجیکستان

دانشگاه علوم پزشکی تاجیکستان در دوشنبه، پایتخت تاجیکستان واقع شده است. و از سال۱۹۳۹ تا کنون تحصیل پزشکی عمومی در تاجیکستان را فراهم آورده است.
تحصیل پزشکی عمومی در تاجیکستان
دوره MBBS  (پزشکی عمومی) در تاجکستان ۵ ساله می باشد و در پایان دوره، دانشجویان نائل به درجه لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی می شوند.
شهریه MBBS در تاجیکستان ۳۵۰۰ دلار در سال می باشد. هزینه های IT500 دلار در سال خواهد بود. هزینه اقامت در خوابگاه دانشگاه ۵۰۰ دلار آمریکا خواهد بود.
شرایط پذیرش MBBS در تاجیکستان
۲ + ۱۰ متوسطه  با حداقل نمره ۵۰٪ در دروس  فیزیک، شیمی و زیست شناسی.
۴۰ % برای دانشجویان گروه رزرو شده.
متقاضیان باید ۱۷ سال یا بالاتر باشند.
کارنامه دوره دهم، یازدهم و ۱۲  مورد نیاز می باشد.
اثبات اقامت
عکس گذرنامه
تمام سند قانونی و ترجمه از HRD و سفارت.
با توجه به کم هزینه بودن دوره MBBS(پزشکی عمومی)، دانشجویان مختلف از سراسر جهان ترجیح می دهند MBBS تاجیکستان به حتی تجصیل پزشکی در لهستان ترجیح می دهند.اما این به طور حتم انتخاب درستی یا کاملا درستی نیست. تاجیکستان و سایر کشور ها مثل پزشکی مجارستان دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی می باشد، دانشجویان می توانند با کیفیت عالی تحصیلات خود را به اتمام برسانند.
داوطلبان پزشکی مدرک بین المللی مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی را دریافت خواهند کرد.
روند پذیرش و  دسترسی بودن به ویزا برای دانشجویان بسیار ساده و رایگان می باشد.
صندلی ها محدود هستند و پذیرش بر اساس خدمات اولی برای اولین بار ارائه می شود.
به دلیل وابستگی آن به MCI، دانش آموزان از MCI گواهینامه واجد شرایط دریافت خواهند کرد.
این برنامه به زبان ​​انگلیسی در حد متوسط ارائه می شود. از این رو، زبان برای دانش آموزان مانعی نخواهد بود.
هزینه های زندگی و محل اقامت ارزان می باشد.
محدودیت های مذهبی ندارند
بزرگترین مرکز آموزش پزشکی می باشد.
تحصیل  MBBS در دانشگاه علوم پزشکی تاجیکستان
دانشگاه علوم پزشکی تاجیکستان در دوشنبه، پایتخت تاجیکستان واقع شده است. این دانشگاه در سال ۱۹۳۹ تأسیس شد و در حال حاضر زیر نظر وزارت بهداشت اداره می شود. دوره های آموزشی در شاخه های پزشکی، پیراپزشکی و ارائه می شود.
دانشگاه پزشکی تاجیک دارای ۱۲۰۰ تخت بیمارستان فوق العاده ویژه مجهز است که دانشجویان می توانند فعالیت های بین المللی و تحقیقاتی خود را در آنجا انجام دهند.
بخش ها
دانشکده پزشکی
دانشکده دندانپزشکی
دانشکده داروسازی
بهداشت عمومی
هزینه MBBS (پزشکی عمومی) در دانشگاه Tajik State Medical University (بر سال)
مدت دوره – پنج سال
هزینه تحصیل – ۴۰۰۰ دلار
هزینه اقامت در خوابگاه – ۵۰۰ دلار

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی تاجیکستان

1-ارائه اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
2- دو قطعه عکس 4*6 رنگی زمینه سفید
3-آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
4- معرفی یک حساب بانکی معتبر جهت اثبات پشتوانه مالی
5- تایید مدارک توسط سفارت تاجیکستان

بورسیه تحصیلی در تاجیکستان

 دولت کشور تاجیکستان برای آن دسته از دانشجویان بین المللی  که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل را ندارند، با توجه به شرایط تحصیلی دانشجو، کمک هزینه های تحصیلی تا سقف ۵۰۰۰ دلار اعطا می کند. دانشجویان مقطع دکترا که یک برنامه تحقیقاتی معتبر و کار آمد برای تکمیل پایان نامه خود ارائه می دهند می توانند از کمک هزینه های تحصیلی تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار نیز استفاده نمایند. در کشور تاجیکستان در رشته های بخصوص بورسیه تحصیلی به شما متقاضیان تعلق می گیرد که در متون زیر یک لیست از رشته هایی که شامل بورسیه تحصیلی می شود برای شما متقاضیان آورده شده است :

رشته های تحصیلی شامل دریافت بورس عبارتند از:

دانشگاه آموزگاری تاجکستان به نام صدرالدین عینی:
تخصص تکنولوژی یک سیت.
تخصص معلم زبان و ادبیات روس در مکاتب ملی یک سیت.
دانشگاه ملی تاجکستان:
تخصص جامعه شناسی.
دانشگاه دولتی خجند به نام اکادمیک بابا جان غفوروف:
تخصص اگرواکولوژی یک سیت.
تخصص روانشناسی یک سیت.
تخصص ریاضیات یک سیت.
تخصص جغرافیا یک سیت.
تخصص جغرافیا و دموگرافیا – جمعیت شناسی.
تخصص اکولوژی عمومی یک سیت.
دانشگاه پولتکنیک دانشگاه تکنیکی تاجکستان به نام اکادمیک محمد عاسمی:
تخصص معماری یک سیت.
تخصص تامین برنامه ای تکنولوژی اطلاعاتی دوسیت.
تخصص تامین برق یک سیت.
دانشگاه دولتی قرغانتپه به نام ناصرو خسرو:
تخصص نظام و تکنولوژی اطلاعاتی دو سیت.
تخصص کیمیا و بیولوژی دو سیت.
تخصص حسابداری ، تحلیل و ایودیت یک سیت.
دانشگاه دولتی خاروغ به نام مایان شاه نظر شاه یوف:
 تخصص زبان ادبیات روس یک سیت.
 تخصص زبان ادبیات آلمانی یک سیت.
تخصص ساختمانی پروژه های گیدر و تخنیکی (Hidrotekhnic) یک سیت.
تخصص فیزیک یک سیت.
دانشگاه کولاب به نام ابو عبدالله رودکی:
تخصص حسابداری ، تحلیل و ائودیت یک سیت.
تخصص آموزگاری و اصول تعلیم ابتدایی یک سیت.
تخصص روزنامه نگاری یک سیت.
دانشگاه دولتی دنغره:
تخصص انفورماتیک یک سیت.
تخصص زمین شناسی، جستجو واکتشافات کان های نفت و گاز یک سیت.
تخصص تکنولوژی نگاهداری کار کرد محصولات غذای خام یک سیت.
تخصص زبان انگلیسی یک سیت.
دانشگاه تخنیکی تاجکستان به نام اکادمیک محمد عاسمی:
تخصص شبکه های تیلیکو منیکیشن (Telecommunication) دو سیت.
 تخصص اقتصادیات و ادار کنی در کارخانه ها یک سیت.
دانشگاه دولتی طبی تاجکستان بنام ابو علی سینا:
تخصص کار طباعتی دو سیت.
تخصص نگاهداری صحت عامه دو سیت.
تخصص بیماری اطفال یک سیت.
دانشگاه اگرری (کشاورزی) تاجکستان به نام شیرین شاه شاه تیمور:
تخصص اگرواکولوژی یک سیت.
تخصص تامین تخنیکی ، روند های نگهداری و کارکرد محصولات چاروی اداری یک سیت.
تخصص ساختمان پروژه های هدرو تخنیکی (Hidrotekhnici) یک سیت.
تخصص وابسته به تربیه حیوانات.
تخصص بنیاد باغ و تفریحگاه ها یک سیت.
دانشگاه انرژی تاجیکستان:
تخصص اقتصادیات و سازماندهی تولیدات یک سیت.
تخصص ساختمان هدرو تخنیکی (Hidrotekhnici) یک سیت.
دانشکده بدن تربیه بدن تاجیکستان به نام سید مونمین رحیموف:
تخصص تربیه بدن دو سیت.
تخصص فعالیت ورزشی و سیاحی یک سیت.
شرایط بورسیه تحصیلی در تاجیکستان

بورسیه تحصیلی در تاجیکستان، شرایطی دارد که شامل موارد زیر است:

پس از موافقت از جانب کارشناسان بورسیه تحصیلی ودانشگاه مربوط، فرد متقاضی نمی تواند رشته خود را عوض کند.
متقاضیان بورسیه پس از اینکه به کشور تاجیکستان پیوستند می بایست، اسناد تحصیلی خود را مطابق با اداره مربوط وزارت معارف و علم تاجیکستان معادل سازی نمایند که هزینه این معادل سازی برای هر سند تحصیلی حدود ۲۰۰ دلار آمریکا می باشد.
متقاضیانی که قصد بورسیه در کشور تاجیکستان را دارند موظف می باشند پس از رسیدن در کشور تاجیکستان خود را در اداره پلیس تاجیکستان ریجستر نمایند. که این ریجستر به میزان ۵۰ دلار هزینه دارد.
پس از پیوستن به خاک کشو تاجیکستان دانش جو موظف می باشد نسبت به تمدید ویزا خود به مدت ۶ ماه یا ۱ سال اقدامات لازم را مبذول کنند تا کارت اقامت تحصیلی خود را دریافت نماید
بورسیه تحصیلی در تاجیکستان به صورت بورس کامل رایگان نبوده و فقط میزانی ناچیزی از شهریه کل دانشگاه را شامل می شود.
با توجه به لیست بورسیه تحصیلی در تاجیکستان، دانش جویان متقاضی که شرایط این نوع بورسیه را دارا می باشند می توانند جهت تکمیل اسناد به ریاست تحصیلات عالی در خارج، مستقر در دانشگاه، مراجعه و اسناد خویش را تحویل دهند. در صورتی که میزان درخواست متقاضیان در یک دوره بیش از مقداری مشخص باشد کاندیداهای واجد شرایط با در نظر داشتن برترین رزومه و نمرات دوره تحصیلی پیشین خود انتخاب می گردند.
شرایطی که تا به الان برای شما عزیزان شرح داده شد، شرایطی است که در خصوص دانش جویان بین المللی ذکر شده است. شرایط دیگر بورس تحصیلی در کشور تاجیکستان بورسیه برای دانش جویان می باشد که در کشور تاجیکستان ساکن می باشند که در متن زیر اشاره ای به آن می شود:
متقاضیان صرفا باید دانشجوی سال اول ورودی در یکی از مقاطع (لیسانس،فوق لیسانس و دکتری) باشند.
قبلا از شرایط بورسیه استفاده نکرده باشند.
با توجه به عدم تأیید مدارک فوق لیسانس و دکتری تاجیکستان از ابتدای سال ۲۰۱۳ توسط وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری کشورمان، ثبت نام این قبیل داوطلبان و موافقت با اختصاص بورسیه به آنها به هیچ وجه به منزله تأیید مدارک آنها از سوی وزارت علوم نخواهد بود.
از تعداد ۵۰ بورسیه مورد تعهد وزارت معارف و علم تاجیکستان، تعداد بورسیه های تخصیصی در هر یک از سه مقطع گفته شده پس از مذاکره و موافقت نهایی سفارت با طرف مرجع تاجیک به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

زبان در تاجیکستان

زبان اصلی در تاجیکستان، تاجیک است. شهرهای مهم تاجیکستان شامل دوشنبه که پایتخت است، و نیز خجند، کولاب، پنجکنت، خرگو و استروشن می باشد. همچنین سه شهر کوچکتر به نام های ازبک، قرقیز و روسیه دارد. هزینه تحصیل و خوابگاه در تاجیکستان به قرار زیر می باشد:
هزینه شهریه : ۴۰۰۰ دلار
هزینه خوابگاه و خوراک : ۲۰۰۰ دلار
مجموع ۶۰۰۰ دلار. ۶۸=۴ ، ۰۸۰۰۰
مجموع هزینه برای ۵ سال ۲۲۹۰۰۰۰ خواهد بود
هزینه های سال اول ۲۰۰۰۰، ۵۸,۰۰۰ خواهد بود.
دانشگاه های کشور تاجیکستان عبارتند از:

دانشگاه ملی تاجیکستان

این دانشگاه در سال ۱۹۴۷ میلادی در شهر دوشنبه تاسیس شد. در ابتدا دانشکده های این دانشگاه تنها شامل دانشکده زمین شناسی، دانشکده زیست شناسی و دانشکده تاریخ فیلولوژی می شد اما امروزه دانشکده های ریاضی و مکانیک، دانشکده فیزیک، دانشکده شیمی، دانشکده بیولوژی، دانشکده حقوق شناسی، دانشکده تاریخ، دانشکده روزنامه نگاری و مترجمی، دانشکده شرق شناسی، دانشکده زبان شناسی، دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشکده دارائی و اقتصاد، دانشکده فلسفه و دانشکده مالیه به دانشکده های این دانشگاه اضافه شده است.

دانشگاه تکنولوژی تاجیکستان

این دانشگاه در بخش ها و رشته های صنعت، غذا، نساجی، بازاریابی و روابط بین الملل و تکنولوژی روز اطلاعاتی و مخابراتی دانشجو می پذیرد. شعبات دانشگاه تکنولوژی تاجیکستان در شهرهای خجند، کولاب و اسفره می باشد. دانشکده های این دانشگاه دانشکده مکانیک و تکنولوژی، دانشکده انرژی، دانشکده مدیریت، دانشکده مهندسی و تجارت، دانشکده حمل و نقل و راه سازی، دانشکده ساختمان و معماری و دانشکده تکنولوژی شیمی فلزات می باشد.

دانشگاه دولتی تجارتی تاجیکستان

در این دانشگاه رشته های حسابداری، دارائی، مدیریت فروش و صنایع غذایی، اقتصاد، بازاریابی در بازار بین المللی و خدمات، اقتصاد جهانی (روابط تجاری ـ اقتصادی ـ بین المللی)، امور گمرکی، ساختار های اطلاعاتی در اقتصاد و تکنولوژی محصولات غذایی به متقاضیان ارائه می گردد. این دانشگاه از دانشکده های اقتصاد و مدیریت، دانشکده اقتصاد جهانی و حقوق، دانشکده تجارت و گمرک و دانشکده تحصیلات غیر حضوری تشکیل شده است.

دانشگاه روسی تاجیکی سلاویانی (RTSU)

این دانشگاه در سال ۱۹۹۶ میلادی تأسیس شد. دانشکده های فیلولوژی، اقتصادی، تاریخ و روابط بین الملل و حقوق از دانشکده های موجود در این دانشگاه می باشد.

دانشگاه دولتی آموزگاری تاجیکستان

این دانشگاه در سال ۱۹۳۱ با نام انستیتوی آگروپداگوژی تاسیس شد و بارها در سال های ۱۹۳۲، ۱۹۳۴، ۱۹۳۹ و …. تغییر نام داد اما در انتها دانشگاه دولتی آموزگاری تاجیکستان عنوان گرفت. زبان تدریس در دانشگاه آموزگاری تاجیکستان فارسی تاجیکی، روسی و ازبکی می باشد. از دانشکده های این دانشگاه عبارتند از: دانشکده زبان ‌شناسی تاریخی، دانشکده تاریخ، دانشکده ریاضیات، دانشکده فیزیک، دانشکده شیمی، دانشکده زیست شناسی، دانشکده جغرافیا، دانشکده علوم تربیتی، دانشکده زبان انگلیسی، دانشکده زبان‌شناسی تاریخی رومی – ژرمنی، دانشکده زبان و ادب روسی و دانشکده فناوری و کارآفرینی. دانشجویان می توانند برای اسکان از خوابگاه های این دانشگاه استفاده نمایند.

آکادمی علوم کشور تاجیکستان

این آکادمی در سال ۱۹۵۱ تاسیس گردید. می توان گفت آکادمی علوم تاجیکستان به دلیل پرورش دانشمندان مشهور و بسیار کار آزموده عالی ترین و بهترین مرجع علمی در این کشور محسوب می شود. در این آکادمی بیشترین تحقیقات و پژوهش ها مربوط به رشته‌های نجوم و ستاره شناسی، زلزله شناسی، زمین ‌شناسی، شیمی، زیست، علوم جامعه ‌شناسی، ریاضیات، فیزیک نظری و عملی ، مسائل نفت و ترکیبات طبیعی آن، فیزیولوژی و بیولوژی نباتات، اقتصاد، تاریخ و فلسفه و …. می باشد. شعبات آکادمی علوم تاجیکستان عبارت است از شعبه علوم فیزیک، ریاضیات، زمین ‌شناسی و شیمی/ شعبه علوم پزشکی و زیست‌ شناسی و شعبه علوم اجتماعی.

دانشگاه دولتی کشاورزی تاجیکستان

دانشگاه دولتی کشاورزی تاجیکستان در سال ۱۹۳۱ در شهر خجند تاسیس شد و در سال ۱۹۴۴ به شهر دوشنبه انتقال یافت که از نخستین مراکز آموزشی آسیای میانه محسوب می شود. روابط علمی میان این دانشگاه و دانشگاه های کشور آمریکا، ایران، ژاپن، چین، هند، افغانستان، لهستان، آلمان، انگلیس و هلند برقرار است. دانشکده های دانشگاه کشاورزی تاجیکستان عبارت است از: دانشکده مهندسی کشاورزی، دانشکده باغداری و بیوتکنولوژی، دانشکده تجارت کشاورزی، دانشکده زراعت و کشاورزی، دانشکده مهندسی دام، دانشکده دامپزشکی، دانشکده اقتصاد، دانشکده آبیاری، دانشکده مکانیزاسیون کشاورزی، دانشکده مختص دانشجویان خارجی، دانشکده غیر حضوری و دانشکده تحصیلات تکمیلی.

دانشگاه تکنیکی تاجیکستان

دانشگاه تکنیکی تاجیکستان در سال ۱۹۵۶ میلادی با نام دانشکده پلی تکنیکی تاسیس شد که در سال ۱۹۹۲ به دانشگاه تکنیکی تاجیکستان تغییر نام داد. این دانشگاه از جمله دانشگاه های دولتی کشور تاجیکستان می باشد. دانشکده انرگتیکی (مهندسی برق)، دانشکده تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، دانشکده ساختمان و معماری، دانشکده تکنولوژی شیمی و متالوژی، دانشکده مکانیک و تکنولوژی، دانشکده کار آفرینی و مهندسی و دانشکده راه از دانشکده های این دانشگاه می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی کشور تاجیکستان

دانشگاه دولتی پزشکی تاجیکستان تحت عنوان ابوعلی سینا در سال ۱۹۳۹ در شهر دوشنبه بنیان گذاری شد. این دانشگاه در رشته های علوم پزشکی، دندان پزشکی، دام پزشکی و زمینه های تخصصی دیگر پذیرای دانشجویان می باشد
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در تاجیکستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت تاجیکستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی تاجیکستان وکیل تخصصی ، سفارت تاجیکستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی تاجیکستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری تاجیکستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری تاجیکستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج تاجیکستان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  تاجیکستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

 موسسه حقوقی و  بین المللی  سپند آفرین یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   تاجیکستان ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  تاجیکستان.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور تاجیکستان و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از تاجیکستان به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور تاجیکستان.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور تاجیکستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور تاجیکستان ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور تاجیکستان.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور تاجیکستان.
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور تاجیکستان.
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور تاجیکستان.
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و تاجیکستان.

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور تاجیکستان ( شهرهای دوشنبه، خُجَند، استروشن، خاروغ و غیره )  شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  تاجیکستان.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  تاجیکستان
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت تاجیکستانی ثبت شده در کلیه مناطق کشور تاجیکستان.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  تاجیکستان.
5- اخذ بیمه سلامت کشور تاجیکستان.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده تاجیکستانی در کلیه مناطق کشور  تاجیکستان.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  تاجیکستانی  در کلیه مناطق کشور  تاجیکستان.
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  تاجیکستانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور تاجیکستان.
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  تاجیکستان.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور تاجیکستان توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور تاجیکستان.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  تاجیکستان به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور تاجیکستان  .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور تاجیکستان.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور تاجیکستان.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور تاجیکستان.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور تاجیکستان.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور تاجیکستان.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور تاجیکستان.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور تاجیکستان.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  تاجیکستان.
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور تاجیکستان.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور تاجیکستان.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور تاجیکستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور تاجیکستان.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  تاجیکستان.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور تاجیکستان.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  تاجیکستان.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  تاجیکستان.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور تاجیکستان.
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.