دریافت پاسپورت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 اخذ پاسپورت بلغارستان ، اخذ ویزای توریستی بلغارستان ، وقت سفارت بلغارستان ، اخذ ویزای تحصیلی بلغارستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری بلغارستان ، اخذ ویزای کاری بلغارستان ، اخذ ویزای ازدواج بلغارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور بلغارستان (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور بلغارستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور بلغارستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلغارستان از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور بلغارستان

پایتخت : صوفیه
زبان : بلغاری  نوع
حکومت : جمهوری
مساحت: 110/912کیلومتر مربع
جمعیت : 7/364/576 نفر
واحد پول : لف
دین : مسیحی
همسایگان : رومانی ، صربستان ، مقدونیه ، یونان ، ترکیه

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور بلغارستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

 ثبت شرکت در بلغارستان ، افتتاح حساب بانکی در بلغارستان ، اقامت و پاسپورت بلغارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلغارستان ، رفع دیپورتی اقامت بلغارستان ،قبول وکالت در بلغارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلغارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور بلغارستان  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان  ، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در بلغارستان  را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.
در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:
گواهی تولد
فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 دریافت پاسپورت بلغارستان ، دریافت ویزای توریستی بلغارستان ، وقت سفارت بلغارستان ، دریافت ویزای تحصیلی بلغارستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری بلغارستان ، دریافت ویزای کاری بلغارستان ، دریافت ویزای ازدواج بلغارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
در این کشور می توان به سه طریق سرمایه گذاری را انجام داد : خرید اوراق قرضه ، خرید ملک مسکونی ، خرید ملک تجاری . دقت داشته باشید که تمام کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک مسکونی به فرد اقامت نمی دهند و این به آن معنی نیست که نمی توان در آن کشور ملکی را خریداری نمود . شما مجاز به خرید ملک در کشورهای اروپایی هستید اما دریافت اقامت در ازای آن بستگی به شرایط کشور موردنظر دارد .
بهتر است جهت اطلاع از مهاجرت به بلغارستان از طریق سرمایه گذاری با کارشناسان ما در موسسه تماس حاصل فرمایید . روش دیگر خرید ملک تجاری می باشد که میتواند از طریق ثبت شرکت نیز انجام شود که بستگی به قوانین کشور بلغارستان دارد و گردش مالی شرکت و سود دهی باید مناسب با قوانین باشد و در صورت تداوم داشتن شرایط پس از پنج سال میتوان به اقامت دائم رسید .
روش دیگر که خرید اوراق قرضه می باشد که به دو صورت قابل برگشت و غیر قابل برگشت صورت میگیرد . در روش قابل برگشت فرد مبلغ مشخصی را نزد دولت سپرده میکند و پس از پنج سال بدون سود پول را دریافت کرده و اقامت دائم به او داده میشود . در حالت غیر قابل برگشت نیز در ازای پرداخت مبلغی پول بدون برگشت میتواند اقامت دریافت نماید . لازم به ذکر است که اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری روشی پیچیده است که به بررسی دقیق نیاز دارد .

شرایط و مقررات استفاده از این برنامه سرمایه گذاری و کسب اقامت :

1- متقاضی نباید اقامت هیچیک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را داشته باشد.
2- داشتن گذرنامه معتبر.
3- ارزش خالص کل دارایی های متقاضی باید بیش از یک میلیون یورو 1,000,000€ باشد تا متقاضی بتواند از امکان سرمایه گذاری به همراه دریافت وام استفاده نماید. در صورت سرمایه گذاری کامل ارزش خالص کل داریی ها باید حداقل 511,292€ باشد.
4- داشتن گواهی سرمایه گذاری و تٱیید سرمایه گذاری مستقیم خارجی برابر با 1,000,000 BGN معادل 511,292€ است. این سرمایه گذاری باید بر اساس روشهای قانونی، در اوراق ارزه دولتی تحت توافق نامه تضمین شده برای مدت ۵ سال باشد.
5- گواهی اثبات منبع درآمد برای دارایی ها و سرمایه های اعلام شده و.
6- تائید امضا وکالت نامه و توافق نامه سرمایه گذاری از طرف یکی از کنسول گری های دولت بلغارستان.
7- پرداخت هزینه درخواست توسط متقاضی.
فرایند درخواست و انجام اقامت دائم بلغارستان
ماه اول :
آماده سازی و ارسال فایل. هزینه های درخواست در این مرحله قابل پرداخت هستند
قرار ملاقات در کنسول بلغارستان برای امضا کردن سند
انتقال سرمایه توسط متقاضی
ماه سوم :
صدور گواهی سرمایه گذاری
قرار ملاقات دوم در کنسول بلغارستان: درخواست برای ویزای D
ماه پنجم :
اعطای ویزای D به همراه اولین سفر به بلغارستان: تحویل درخواست برای اقامت دائم
ماه هشتم و نهم :
تایید اقامت دائم به همراه سفر دوم به بلغارستان : ارسال درخواست برای کارت اقامت دائم بلغارستان
رسید کارت اقامت دائم بلغارستان ( سه روز پس از درخواست)
وقتی سند کارت هویت برای متقاضی اصلی صادر شد، فرآیند تعیین واجد شرایط بودن اعضای خانواده شروع می شود. فرآیند گرفتن کارت شناسایی بلغاری شش ماه طول می کشد ( این مدت شامل دو سفر اجباری به بلغارستان برای هر بار تعیین واجد شرایط بودن اعضای خانواده است)

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به بلغارستان:

1-داشتن حداقل سن 18 سال
2-اثبات قانونی بودن دارایی‌های به‌دست‌آمده و منشأ آن
3-داشتن دو سفر به این کشور در طول پروسه جهت انجام دادن کارهای قانونی
4-اثبات برخورداری از سلامت کامل جسمی
5-اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفری

  مزایای مهاجرت سرمایه گذاری بلغارستان:

1-شامل شدن فرزندان وابسته زیر ۱۸ سال
2-انجام پروسه به‌ صورت عادی ظرف مدت 9 تا ۱۲ ماه
3-دریافت پاسپورت با استفاده از پروسه پرسرعت ظرف مدت 2 سال به جای ۵ سال، در صورت سرمایه گذاری 1,200,000 یورو
4-ملزم نبودن به اقامت در بلغارستان برای اخذ اقامت و شهروندی امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۶۰ کشور شامل کلیه کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا
5-دسترسی به بیمه‌های بهداشتی رایگان در بلغارستان و اتحادی ی اروپا
6-امکان رفت و آمد آزاد در تمام کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا امکان تحصیل، کار و حتی زندگی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا
7-دسترسی به آموزش و تحصیلات رایگان در سراسر اتحادیۀ اروپا
8-دسترسی به بیمه های بهداشتی رایگان در بلغارستان و اتحادیۀ اروپا
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق  خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره ) خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق  تمکن مالی  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  بلغارستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در  کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3 – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6- بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 ثبت شرکت در بلغارستان ، افتتاح حساب بانکی در بلغارستان ، اقامت و پاسپورت بلغارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلغارستان ، رفع دیپورتی اقامت بلغارستان ،قبول وکالت در بلغارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلغارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.

انواع شرکت ها و ویژگی های آنها:

در بلغارستان شهروندان و شرکت های خارجی در گزینه های زیر می توانند فعالیت تجاری/غیرتجاری داشته باشند:
1-شرکت با مسئولیت محدود / LLC
2-شرکت سهامی / JSC
3-شعبه ها
4-ثبت نمایندگی
شرکتهای تجاری می توانند دارای مالکیت 100% خارجی باشند، اما برپایه قوانین بلغارستان، هر مجموعه ای که در بلغارستان به ثبت می رسد، مجموعه حقوقی بلغاری محسوب شده و تابع قوانین بلغارستان می باشد.

   شرکت با مسئولیت محدود / LLC

شرکتهایی که با پسوند “بامسئولیت محدود” در بلغارستان به ثبت می رسند، حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت آنها، معادل 2 لوا (تقریباً یک یورو) می باشد و محدودیت مسئولیت سهام داران آن نیز معادل با سرمایه ثبت شده در آن خواهد بود.
اینگونه شرکتها دارای ساختار مدیریتی ساده بوده و امکان انتقال وراثتی و غیروراثتی سهام ها در این شرکتها وجود دارد، لیکن ابتداً بایستی در جلسه سهام داران تائید شده باشد.

ارگان های تصمیم گیری در اینگونه شرکتها شامل موارد زیر می باشد:

1-نشست عمومی سهام داران
2-مدیر: هیچگونه محدودیتی نسبت انتصاب یک شهروند خارجی به عنوان مدیر اینگونه شرکت ها وجود ندارد.

شرکت سهامی / JSC

شرکتهایی که با پسوند “سهامی” در بلغارستان به ثبت می رسند، حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت آنها، معادل 50000 لوا (تقریباً 26000 یورو) می باشد.
هیچگونه محدودیتی در نقل و انتقال سهام ها وجود ندارد و عدم دخالت شخصی سهام داران در فعالیت اینگونه شرکت ها الزامی است.

ارگان های تصمیم گیری در اینگونه شرکتها شامل موارد زیر می باشد:

1-نشست عمومی سهام داران
2-هیات مدیره یا هیات نظارتی: هیچگونه محدودیتی نسبت انتصاب یک شهروند خارجی به عنوان مدیر اینگونه شرکت ها وجود ندارد.
شعبه ها: علاوه بر انواع ثبت شرکت ها در بلغارستان که در بالا به گروه های اصلی آن، اشاره شد، سرمایه گذاران خارجی می توانند از طریق تاسیس شعبه نیز در بلغارستان فعالیت کند. شعبه ها در ثبت تجاری بلغارستان به ثبت می رسند، اما مجموعه مجزا از مجموعه مادر محسوب نمی شوند و نیازی به تامین سرمایه جداگانه و تشکیل ارگان مدیریتی مستقل ندارند. میزان دارایی ها و مسئولیت های آن، معادل شرکت مادر می باشد.
دفتر نمایندگی: اتباع بیگانه که می خواهند فعالیت های تجاری را تحت قوانین کشور خود انجام دهند، می توانند در اتاق بازرگانی بلغارستان نمایندگی خویش را به ثبت رسانند. لذا دفتر نمایندگی آنها یک مجموعه مجزا محسوب نمی شود و نمی توانند فعالیت های تجاری مستقیم انجام دهند و می توانند در قالب برگزاری نمایشگاه ها، ارائه محصول، آموزش، تبلیغ محصولات و خدمات فعالیت کنند.
جمع بندی: ثبت شرکت ها، از طریق دادگاه، با ارائه اطلاعات شخصی افراد، اساس نامه، اسناد بانکی مربوط به سپرده گذاری سرمایه و از طریق آژانس ثبت شرکتها انجام می شود و در حدود 14 الی 21 روز به طول می انجامد.

کار و قوانین تامین اجتماعی:

قانون اساسی بلغارستان حق کار در فضایی امن و سالم، حق دریافت حداقل حقوق، حق استراحت و استفاده از مرخصی، حق عضویت در سندیکاهای صنفی و کارگری و غیره را برای افراد الزامی دانسته است. قوانین حقوق اجتماعی، آزادیها و اصول اروپایی نیز در بلغارستان لازم الاجرا می باشند.
برای شرکت ها، سرمایه گذاران و کارفرمایان خارجی امتیازات گوناگونی در قالب دریافت یارانه های مالی برای مدت معین به ازای ایجاد اشتغال برای افراد بیکار، معلولین، متقاضیان کار بالای 50 سال، والدین مجرد و غیره، همچنین معافیت های مالیاتی، از جمله تخفیف در مالیات تجاری در صورت استخدام گروه های بزرگ افراد معلول یا ایجاد اشتغال در مناطقی که دارای سطح بالای بیکاری هستند، پیش بینی شده اند.
همچنین اینگونه شرکت ها می توانند به ازای آموزش حرفه افراد، از حمایت مالی برخوردار شوند.

ثبت قرارداد کاری:

قراردادهای کاری الزاماً به صورت کتبی می باشند و روابط شغلی میان کارگر و کارفرما پس از امضا قرارداد مذکور، جاری می شوند. این قراردادها باید حاوی اطلاعاتی همچون مکان اشتغال، نام شغل و شرح وظایف، زمان آغاز آن، مدت اعتبار قرارداد استخدام، سطح حقوق پایه و تعداد روزهایی باشد که فرد در سال می تواند به عنوان مرخصی استفاده کند. همچنین باید در آن، مدت زمانی تعیین شود که بر اساس آن، هریک از طرفین می تواند به قرارداد مذکور خاتمه بخشد. مدت زمان ساعات کاری در هر روز و تعداد روزهای کاری هفته نیز باید در آن ذکر شده باشند.

قوانین مالیاتی:

در بلغارستان 2 نوع مالیات وجود دارد:

مستقیم:

1-  مالیات تجاری بر اظهارنامه مالیاتی سالیانه: سطح این مالیات در بلغارستان معادل 10% برای تمامی سطوح درآمدی تعیین شده است
2- مالیات بر درآمدهای شخصی: میزان این مالیات نیز معادل 10% می باشد.
3-  مالیات هایی که هر ماه در ارتباط با مالیات سالیانه از حقوق کسر می شود: میزان این مالیات نیز معادل 10% می باشد.

 غیرمستقیم:

 1- مالیات بر ارزش افزوده: در بلغارستان، مالیات بر ارزش افزوده برای تمامی کالاها و خدمات 20% می باشد، به غیر از خدمات مربوط به هتل ها که معادل9% است.
2- مالیات غیرمستقیم / excise tax: این نوع مالیات بر انواع کالاهای مشخص از جمله سیگار و دخانیات، نوشیدنی های الکلی، سوخت و … وضع می شود.

 مدارک لازم برای ثبت شرکت در بلغارستان  )ثبت شرکت در اروپا ) :

1- کپی از مدارک هویتی تمام مالکین شرکت (اگر اشخاص حقیقی باشند) یا کپی های قانونی معتبر از اسناد مشارکت مالکین (اگر اشخاص حقوقی باشند) مورد نیاز است.
2-سرمایه مشارکتی باید در یک حساب بانکی سپرده که برای این منظور ایجاد شده است، قرار داده شود.
3-پیش نویس اساسنامه باید به وسیله تمام سهامداران، طراحی و امضاء شود.

شرایط دیگری برای این نوع ثبت شرکت

1- حداقل یک مدیر، مورد نیاز است که نماینده شرکت در برابر تمام مسئولین می باشد. نیاز به حضور دائم واقامت مدیران در بلغارستان نیست و شرط حضور فیزیکی ندارد.
2- در صورتی که گردش مالی شرکت و دارایی و کارکنان آن از حد مجاز فراتر رود نیاز به یک حسابرس دارد.
3- مالیات بر ارزش افزوده ماهانه در صورتی که گردش مالی، بالغ بر 25000 یورو باشد، باید بایگانی شوند.
4- نیاز به یک حساب بانکی و آدرس محل شرکت جهت ارتباط با مسئولین است.

  تاسیس شرکت سهامی (EAD / AD)

حداقل سرمایه مشارکتی 50000 لوای بلغاری (BGN) معادل با 25000 یورو است که حداقل 25% از آن یعنی 6250 یورو باید در ابتدا و باقی مانده آن ظرف 2 سال از ثبت شرکت پرداخت شود.
  ویژگی های ثبت شرکت
– شرکت باید حداقل سه عضو هیئت مدیره داشته باشد.
– به راحتی امکان انتقال سهام وجود دارد.
– یک حسابرسی سالانه برای تمام شرکت های سهامی، مورد نیاز است.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور بلغارستان

  انواع دیگری از شرکت بلغاری

شرکت های غیر مقیم می توانند یک شعبه بلغاری یا یک دفتر نمایندگی تجاری در بلغارستان را ثبت نمایند. برای راه اندازی یک کسب و کار، باید به عنوان تنها مالک آن در بلغارستان اقامت داشته باشید.
شرایط استخدام کارمند
بلغارستان، دارای نیروی کار ماهری می باشد که تا حد زیادی در پایتخت این کشور یعنی صوفیه، تمرکز کرده اند. هزینه های کارگر پایین است چون سهم بیمه ملی هم برای کارفرمایان  و هم برای کارکنان می باشند. کارگران بلغاری از نظر مهارت های فناوری اطلاعات، سرشناس و ماهر  می باشند و طیف وسیعی به زبان انگلیسی صحبت می کنند.
 آزادی نظارتی برای آن هایی که به دنبال ثبت شرکت در بلغارستان
بلغارستان، آزادی را برای راه اندازی یک شرکت و انتقال سرمایه به تمام شرکت های خارجی که می خواهند در بلغارستان به منظور آغاز یک عملیات تجاری یا صنعتی مستقر شوند تضمین می نماید. اجازه قبلی، مورد نیاز نیست جز برای کسب و کار های خاص نظیر بانکداری، بیمه و حمل و نقل.

مزایای اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان

1-سرعت بالای پردازش پرونده های اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان
2-نیاز به حضور فیزیکی و دائم متقاضی ندارد.
3- اخذ اقامت اروپا و امکان رفت و آمد آزاد در تمام کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا
4- امکان تحصیل و زندگی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند ایتالیا و آلمان
5- دسترسی به بیمه های درمانی رایگان
6- زندگی در یک کشور ایمن با ثبات اقتصادی و سیاسی
7- پایین ترین نرخ مالیات در کل اروپا
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت بلغارستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی بلغارستان مهاجرتی ، سفارت بلغارستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی بلغارستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری بلغارستان مهاجرتی ، ویزای کاری بلغارستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج بلغارستان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (  پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق کاری ( نیروی متخصص )  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
متقاضی کار در بلغارستان می بایست  با شرکتهای کاریابی کشور بلغارستان  مکاتبه کنید تا چنانچه شما تخصص ویژه و مهارت خاصی داشته باشید کارفرمای بلغاری بعنوان اسپانسر دعوت نامه ای برای شما بفرستد این قاعده کلی در خصوص اخذ اقامت بلغارستان از طریق کار و تخصص است و در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادق است .
اما آنچه که در شرکتهای عضو اتحادیه اروپا مشترک است اتخاذ استراتژی واحد جهت ساماندهی نیروی کار در این کشورهاست,بر اساس تشخیص اتحادیه اروپا ، در بررسی چشم انداز اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه که شامل ۲۷ کشور اروپایی میباشد و نیز پیش بینی کمبود نیروی کار مورد نیاز در کشور، در سال ۲۰۰۷ میلادی اتحادیه اروپا در جهت رفع کمبود نیروی کار متخصص ، و با الهام از طرح گرین کارت دولت کشور آمریکا و با استفاده از نماد پرچم اتحادیه اروپا که با رنگ آبی است ، اقدام به تصویب و ارائه طرح و برنامه ای مشابه به نام کارت آبی نمود که در قالب آن نیروهای کاری و متخصص غیر اروپایی بتوانند به واسطه این برنامه برای مهاجرت به تمامی کشور های عضو اتحادیه بغیر از انگلستان ، ایرلند و دانمارک که از شرکت در این طرح خودداری نمودند ، مهاجرت از طریق تخصص را داشته باشند.
 بطور کلی اتباع خارجی بجز اتباع اتحادیه اروپا جهت کار در بلغارستان، نیاز به اجازه کار دارند.

فردی که مایل است در بلغارستان کار کند می بایست از سوی یک کارفرما در بلغارستان پیشنهاد استخدامی داشته باشد. برای دریافت اجازه همچنین می بایست:

1-  متقاضی دارای گذرنامه معتبر باشد
2- قادر به تامین زندگی خود از طریق درآمد حاصل از کار باشد
3-  شرایط استخدامی در سطح قراردادهای گروهی ضنفی در بلغارستان و یا در سطح معمول آن شغل یا رشته باشد
4-  سندیکای و اتحادیه صنفی مربوطه نظر خود را پیرامون شرایط استخدامی اعلام کرده باشد
5-  شغل مربوطه در اتحادیه اروپا و منطقه همکاریهای اقتصادی اروپا آگهی شده باشد
متقاضی کار و کارفرما بصورت همزمان وظیفه دارند به اداره مهاجرت نشان بدهند که شرایط فوق برآورد شده است.
قانون کلی این است که متقاضی می بایست تقاضای کار و اقامت را قبل از ورود به بلغارستان و از کشور موطن و یا کشوری خارج از بلغارستان که در آن زندگی می کند تسلیم نماید. اجازه می بایست قبل از ورود به بلغارستان آماده شده و برچسب آن در گذرنامه متقاضی نصب شده باشد. متقاضی می تواند در برخی موارد تقاضای اجازه کار خود را از داخل  بلغارستان  تسلیم نماید.

این موارد عبارتند از:

1- دانشجویان دارای اقامت دانشجویی در حال اتمام
2- متقاضیان کار که جهت ملاقات با کارفرما وارد بلغارستان شده اند و از سوی کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نموده اند و بواسطه دلایل ویژه می بایست بدون درنگ کار خود را آغاز کنند.
3- بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
4- به یکی از نمایندگیهای بلغارستان در محل زندگی خود تسلیم می کنید.

اگر در داخل مرزهای بلغارستان بسر می برید تقاضای خود را:

1- بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
2- از طریق پست به اداره مهاجرت ارسال می کنید.
3- تسلیم یکی از شعبه های صدور مجوز اداره مهاجرت تحویل می دهید.

مدارک زیر می بایست در همه موارد ضمیمه تقاضا باشد

1- کپی گذرنامه
2- پیشنهاد استخدامی از سوی کارفرما
3- کپی از فیش پرداخت هزینه درخواست
کسانی که مجوز کار دارند ومیخواهند برای اعضای خانواده اجازه اقامت بگیرند فقط برای مدتی که مجوز کار معتبر است میتوانند اقدام نمایند.
اما در کل نه کشوربلغارستان و نه سایر کشورهای اروپایی به نیروی مهاجر خارجی برای کار از طریق اسپانسر نیازی ندارد ، لیکن در زمانی که اشخاص بوسیله ی ویزای تحصیلی و یا طرق مختلف قانونی دیگر وارد کشور بلغارستانمی شوند در ویزای آنها حق کار قانونی وجود دارد که اشخاص می توانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند، به عنوان مثال افراد متقاضی کار در بلغارستانمی توانند در شرکتی به صورت پاره وقت کار کنند و یا حتی استخدام شوند.
اکثراً زمانی که اشخاص متقاضی ویزای کار در بلغارستان با ویزای تحصیلی وارد کشوربلغارستان می شوند ، نظیر دیگرکشورهای اروپایی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ۲۰ ساعت و درمقطع دکترا ۳۰ ساعت در هفته حق کار قانونی خواهند داشت و مشکلی برای انجام کار برای آنها وجود ندارد. حقوقی که برای کار این گونه اشخاص در کشوربلغارستان در نظر گرفته شده است از ساعتی ۱۰ یورو به بالا می باشد. البته باید خاطر نشان کرد این مبلغ بستگی به توانایی شما و سطح تسلط زبان شما خواهد داشت .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 موضوع مهاجرت به بلغارستان از جمله مقولات امور حقوق بین الملل است و مهاجرت زير مجموعه تعاريف حقوق بين الملل خصوصي است . بحث ازدواج با تبعه بلغارستان مطابق قانون دریافت اقامت و مهاجرت به گرجستان یکی از روش ها است که منجر به مجوز اخذ اقامت گرجستان میشود . منظور از اقامت ، اقامت كوتاه مدت ؛ ميان مدت ؛ بلند مدت و يا دائمي ميباشد. در تعاريف في مابين تابعيت و اقامت، ذكر اين نكته إلزامي است كه اخذ تابعيت بلغارستان   و اخذ اقامت بلغارستان فرايندهاي خاص ,متفاوت و مشخص خود را دارد. در اینجا درخصوص دریافت اقامت بلغارستان از طریق ازدواج صحبت خواهیم کرد . ممکن است شخصی قصد ازدواج با یک نفر که تابعیت بلغارستان را داشته باشد، لازم است بدانید که اخذ تابعیت بلغارستان از طریق ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است .

شرایط مهاجرت به بلغارستان از طریق ازدواج

در مباحث مربوط به اخذ تابعيت كشور بلغارستان از طریق ازدواج تابع قوانين ساير كشورهاي اروپايي در اتحاديه شنگن ميباشد. اما توجه کنید که ازدواج با تبعه بلغارستان به منظور اخذ اقامت  بلغارستان  در صورت اثبات ازدواج منجر به اخذ اقامت موقت بلغارستان و نه اقامت دائم بلغارستان میشود و مساله تمدید اقامت تا رسیدن به شرایط اقامت دائم بلغارستان منوط به حفظ شرایط اولیه اخذ اقامت موقت می باشد ، یعنی شما با ازدواج با فرد بلغاری نمیتوانید اقامت دائم بلغارستان را به دست بیاورید

قوانین مهاجرت به بلغارستان از طریق ازدواج

ضمنا بحث احراز تمکن مالی ، تبعه بلغارستان جهت ازدواج با تبعه خارجی یکی از شرایط اداره مهاجرت کشور بلغارستان بشمار میرود , بنابراین اثبات صلاحیت مالی اداره زندگی مشترک امری ضروری برای اداره مهاجرت  بلغارستان بشمار میرود.
مضافا تامین خانه به اندازه مناسب براي زندگي هر دو و در حد استاندارد زندگيشان زمان ورود و عزيمت همسر به بلغارستان داشته باشند.

اخذ اقامت بلغارستان از طریق ازدواج

مصاحبه در سفارت بلغارستان در کشور مبدا ، در خصوص ازدواج با تبعه بلغارستان یکی از مراحلی است که از حساسیت بالایی برخوردار است , در زمان مصاحبه در سفارت و یا کنسولگری ، سوالاتی از متقاضی ازدواج پرسیده می شود . از جمله اینکه
– خلاصه ای از زندگی تان ، از ابتدای تولد ، دوران تحصیلی ، وضعیت شغلی ، سطح درآمد ، تحصیلات از دبستان تا دوران دانشگاه و …..
1-در صورتی که ، سابقا همسری داشته اید ، بایستی حتما به ان اشاره نمایید.
2-زمان آشنایی با همسرتان و مدارکی جهت اثبات دوران نامزدی و ازدواج و آشنایی تان.
3- اثبات تمکن مالی .
4- اثبات مدرکی جهت نشان دادن محلی مناسب جهت اسکان زوجین
آیا آشنایی به زبان بلغارستانی یا انگلیسی دارید بدین معنا تبعه خارجی که قصد ازدواج با یک تبعه بلغارستان  را دارد ، نشان دهد که آگاهی و آشنایی به زبان بلغارستانی دارد و می تواند با همسر آینده خود به راحتی تعامل و ارتباط برقرار نماید
-اطلاعاتی در خصوص اینکه ، دوران آشنایی متقاضیان تبعه خارجی با تبعه بلغارستان چگونه می گذرد
– شغل و میزان درآمدشان
–  محلی سکونتی که زوجین ، برای زندگی با یکدیگر در نظر گرفته اند ، چگونه فضایی است و شامل چند اتاق می باشد
– در صورتی که فیلم و عکس و محتوی چت و مکالمات خصوصی متقاضیان ازدواج با یکدیگر موجود باشد ، بایستی ارائه گردد و همچنین اگر در این مدت اگر با یکدیگر سفری رفته باشند و رفت و آمد خانوادگی داشته باشند ، مدارک خود را تقدیم نمایند .
پس از اینکه مصاحبه در سفارت بلغارستان از متقاضیان ازدواج با یکدیگر انجام گردید و رابطه فی مابین آنها جهت ازدواج اثبات گردید ، ویزای  بلغارستان به مدت زمان دو سال ، به آنها ارائه خواهد گردید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور بلغارستان  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
به طور کلی نظام حقوقی کشورها بر دو اساس نظام ( CIVIL LAW) و  ( Common law) استوار می باشد که نظام حقوقی کشور بلغارستان ( CIVIL LAW)  می باشد به این معنا که بر اساس خون اعطای تابعیت را به افراد اعطا می کند.
نظام حقوقی ( CIVIL LAW) نسبت به اعطای تابعیت از طریق کامن لا یا سیستم خاک سخت گیر تر است.ولی این موضوع به این معنا نمی باشد که هیچ وقت شخص متقاضی  نمی توان اقامت و در نهایت تابعیت کشور بلغارستان را اخذ کند.
نظام حقوقی و سیستم اعطای تابعیت کشور بلغارستان از طریق خون می باشد. این موضوع بیانگر این امر است که وقتی فرزندی متولد می شود به تبع از پدر خود می تواند همان تابعیت را کسب کند.
و بر همان اساس فرزندی که در کشور بلغارستان متولد می شود به تبع از پدر خود به تابعیت می رسد. پس اگر یکی از پدر و مادر فرزند که متولد شده تابعیت بلغارستان را داشته باشد ، به فرزند تابعیت بلغارستان اعطا خواهد شد.
به طور کلی تابعیت یک رابطه ی سیاسی و معنوی فیما بین فرد و دولت متبوع خودش است و پروسه ی اخذ تابعیت  با تولد فرزند شروع می شود و در دوره ی حیات شخص ادامه دار می شود.
اصولا تابعیت یک امر غیر ارادی است. و این امر به این معنا است که در بدو تولد بر طبق قوانین موجود در یک کشور ، شخص تابعیت همان کشور را می گیرد.

 تحصیل تابعیت از طریق تقاضا

افراد زیر شایستگی تحصیل تابعیت و اقامت در بلغارستان را دارند:
اشخاص بدون تابعیت که یکی از والدین وی براساس اصل خون بلغاری محسوب گردد.
اطفالی که کمتر از 14 سال سن داشته و توسط اتباع بلغارستان به فرزندخواندگی پذیرفته شده باشند.
پناهندگانی که تحت تعقیب می باشند.
افرادی که کمک شایانی به جامعه بلغارستان نموده باشند.
افرادی که به طو قانونی به مدت حداقل 5 سال در بلغارستان سکونت داشته باشند.
 تابعیت مضاعف
در قانون تابعیت و اقامت در بلغارستان، تابعیت مضاعف مورد شناسایی قرار گرفته شده است.
 از دست دادن و ترک تابعیت و اقامت در بلغارستان
ترک تابعیت و اقامت در بلغارستان ممکن است به صورت ارادی و یا غیرارادی صورت پذیرد. هرگاه تبعه این کشور با تقاضای خود ترک تابعیت نماید دولت از وی سلب تابعیت خواهد نمود. در موارد زیر ممکن است از اتباع بلغاری، به صورت غیرارادی سلب تابعیت گردد که عبارتند از:
در صورتی که شخص براساس حیله و تقلب تابعیت و اقامت در بلغارستان را تحصیل نموده باشد. لازم به ذکر است گه فقط از شخصی که براساس حیله و تقلب مبادرت به اخذ تابعیت کرده باشد سلب تابعیت می گردد و سلب تابعیت، باعث از بین رفتن تابعیت زن و فرزندان شخص نمی گردد و آن ها همچنان به تابعیت بلغاری خود باقی خواهند ماند.
اتباعی که در خارج از بلغارستان مرتکب جرایم علیه امنیت کشور شده باشند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 ثبت شرکت در بلغارستان ، افتتاح حساب بانکی در بلغارستان ، اقامت و پاسپورت بلغارستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلغارستان ، رفع دیپورتی اقامت بلغارستان ،قبول وکالت در بلغارستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلغارستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلغارستان ” شینگن ، اتحادیه اروپا ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور بلغارستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در بلغارستان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

نظام آموزشي در بلغارستان

 کودکان در بلغارستان قبل از ورود به دبستان به مدت 2 سال در مراکز پیش دبستانی باید حضور داشته باشند. این دو سال تحصیل برای کودکان در رده های سنی بین 3 تا 6 ، 7 سال  اجباری است.  والدین به دو صورت یکی در مهدکودک ویا گروه های پیش دبستانی در مدارس ابتدایی می توانند فرزندان خود رانام نویسی کنند.
آموزش ابتدایی (از پایه ی  اول تا هفتم ) شامل مدارس ابتدایی ( از پایه های 1 تا 4) و مدارس متوسطه  (از پایه های 5 تا 7) می باشد. کودکان معمولا در 7 سالگی شروع به تحصیل می کنند، اما ممکن است از سن 6 سالگی با درخواست والدین خود شروع به تحصیل کنند. گواهی  تحصیلی برای مقاطع ابتدایی پس از موفقیت در کلاس های 4 و 7 به دست می آید. معیار پذیرش دردبیرستان ها با توجه به نمرات گواهی تحصیلی ابتدایی خواهد بود.
آموزش متوسطه شامل دبیرستان های انتخابی یا  فراگیر و مدارس فنی وحرفه ای می باشد. پذیرش در مدارس جامع بر اساس نمرات امتحانات ورودی انجام می شود، معمولا نمرات درس های ادبیات  یا ریاضیات و نمرات سایر دروس مقطع متوسطه ملاک انتخاب است. دانش آموزان می توانند پس از قبولی از پایه های هفتم یا هشتم در دبیرستان ثبت نام کنند.
معمولا افرادی که می خواهند در رشته زبان، ریاضیات و یا انفورماتیک به تحصیل ادامه دهند، پس از کلاس 7 به دبیرستان می روند. دانش آموزانی که از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند باید به زبان بلغاری امتحان بدهند.
انواع موسسات آموزش عالی شامل دانشگاه ها، کالج ها و دانشکده های تخصصی می باشند. دانشگاه ها مانند بسیاری از کشورها در سراسر جهان، سه مرحله دارند: کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکتری. مرحله کارشناسی حداقل چهار سال طول می کشد و مرحله ی  کارشناسی ارشد پنج سال پس از اتمام تحصیلات متوسطه یا یک سال پس از اخذ مدرک لیسانس است. مرحله سوم تحصیلات عالی موجب می شود تا دکترای رشته ی خود را بدست آورید.
 مدارس عالی تخصصی در یک یا چند حوزه علوم، هنر، ورزش و دفاع درجه بندی می کنند  معمولا اسامی این نهادها زمینه تخصص را مشخص می کنند. کالج ها موسسات نیمه عالی سابق هستند. بعضی از آنها بخشی از دانشگاه ها هستند و از تجهیزات و امکانات آنها استفاده می کنند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در بلغارستان

حدود 51 دانشگاه در بلغارستان وجود دارد که ارائه دهنده مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا با بهترین کیفیت آموزشی می باشد. سال تحصیلی در دانشگاه های بلغارستان از اوایل اکتبر شروع می شود و متشکل از دو ترم پاییز و بهار می باشد که حدود 30 هفته به طول می انجامد. کلاس های درسی در دانشگاه های بلغارستان معمولا یک بار در هفته و به مدت 75 دقیقه و یا دو دوره 45 دقیقه ای با 15 دقیقه استراحت برگذار می شوند.

مهاجرت تحصیلی به بلغارستان

تحصیل در بلغارستان در مقطع لیسانس حدود 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی را پیش رو دارند. دانشجویان پس از پایان تحصیلات خود در مقطع لیسانس می توانند وارد بازار کار شوند و یا می توانند تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه دهند و در رشته تحصیلی خود مهارت بیشتری را بدست آورده و همچنین آینده شغلی خود را تضمین نمایند.
تحصیل در بلغارستان در مقطع فوق لیسانس با کیفیت بسیار بالا و با رشته های بسیار متنوعی ارائه می شود. مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های بلغارستان حدود 5 سال به طول می انجامد که دانشجویان می توانند این مقطع تحصیلی را به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا به صورت تحصیل از راه دور به پایان برسانند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا ارشد در بلغارستان

تحصیل در بلغارستان در مقطع دکترا عموما 3 سال به طول می انجامد که دانشجویان می توانند این مقطع تحصیلی را به صورت تمام وقت یا پاره وقت سپری نمایند. دانشجویانی که به صورت تمام وقت مشغول تحصیل می شوند می توانند مقطع دکترا را طی 3 سال به پایان برسانند و آن دسته از دانشجویانی که به صورت پاره وقت مشغول تحصیل هستند طی 4 سال این مقطع تحصیلی را به پایان می رسانند. در صورت بالا بودن نمرات دانشجویان بورس تحصیلی به دانشجویان تعلق میگیرد.
زبان تدریس در دانشگاه های بلغارستان: دروس در دانشگاه های بلغارستان علاوه بر زبان بلغاری به سه زبان انگلیسی، فرانسوی  یا آلمانی ارائه می شود. از این رو آشنایی با زبان بلغاری و البته داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی الزامی می باشد؛ البته جای نگرانی نیست زیرا دانشگاه های بلغارستان برای آن دسته از دانشجویان خارجی که با زبان بلغاری آشنایی ندارند کلاس های آموزشی زبان بلغاری برگذار می نماید و برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی هستند نیز دوره های آموزشی زبان انگلیسی نیز برگذار می شود. متقاضیان می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی زبان موسسه در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی مدرک زبان خود را اخذ نمایند.

تحصیل در بلغارستان هزینه تحصیل و زندگی در بلغارستان

 هزینه های تحصیل در بلغارستان با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متفاوت می باشد اما به طور تقریبی می توان گفت هزینه تحصیل در بلغارستان در سال حدود 2500 تا 8000 یورو می باشد که البته این هزینه در هر سال متغیر می باشد البته هزینه تحصیل به زبان بلغاری بسیار ارزان تر از تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. دوره های آموزشی زبان بلغاری برای دانشجویان بین المللی حدود 1500 تا 4000 یورو در سال می باشد. هزینه های زندگی در بلغارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر است. هزینه های زندگی در بلغارستان که شامل مسکن، خوراک، رفت و آمد و… می شود حدود 17000 یورو در سال می شود که این هزینه با توجه به نحوه زندگی هر فرد متفاوت است. دانشگاههای محدودی در بلغارستان رایگان می باشند و اکثر دانشگاهها در بلغارستان دارای شهریه هستند.

  شرایط تحصیل در مقطع پزشکی در کشور بلغارستان

رشته ی پزشکی در بلغارستان به دو زبان انگلیسی و بلغاری ارائه می شود.
دانشگاه های پزشکی بلغارستان معتبر و مشهور هستند.
در دانشگاه های این کشور، دوره های مقدماتی به منظور آماده سازی برای تحصیلات پزشکی به زبان انگلیسی یا بلغاری ارائه می شوند.
پذیرش در دانشگاه های پزشکی بلغارستان نیازی به امتحان ورودی ندارد (برخی از دانشگاه ها برای رشته های خاص ممکن است استثناء داشته باشند).
دانشجوی انتقالی در دانشگاه های پزشکی این کشور پذیرفته می شوند.
پذیرش دانشجویان دو بار در سال در ماه های اکتبر و فوریه صورت می گیرد.
شهریه های این دوره ها بین 5,500 تا 8,000 یورو در سال می باشد.
اقامتگاه های دانشجویی یا خصوصی در بلغارستان بسیار ارزان هستند.
از سوی موسسات مالی وابسته محلی، کمک هزینه هایی (وام های دانشجویی) برای دانشجویان ارائه می شود.
موسسات این کشور در سطح بین المللی از اعتبار برخوردار هستند. (دانشگاه های پزشکی)
مدارک اخذ شده از این کشور در اروپا و سراسر جهان معتبر و شناخته شده هستند.
پذیرش در دانشگاه های پزشکی بلغارستان تضمینی است.

هزینه ی تحصیل رشته های علوم پزشکی در بلغارستان

شهریه ی دوره های پزشکی در بلغارستان (پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی) از مقرون به صرفه ترین ها شهریه ها درون اتحادیه ی اروپا است که وقتی با هزینه های پایین زندگی همراه می شود، این کشور را به مرکز مطالعات پزشکی جهان تبدیل می کند.
پزشکی عمومی (دوره ی 6 ساله): 7000 تا 8000 یورو در سال (متغیر بر حسب دانشگاه)
داروسازی (دوره ی 5 ساله): 6000 تا 8000 یورو در سال
دندانپزشکی (دوره ساله): 8000 یورو در سال
پرستاری (دوره 4 ساله): 3000 یورو در سال
مامایی (دوره 4 ساله): 3000 یورو در سال
دامپزشکی (دوره 6 ساله): 4000 تا 4500 یورو در سال
دوره های آماده سازی زبان: 3100 تا 4000 یورو

دانشگاه های پزشکی بلغارستان

دانشگاه پزشکی وارنا (Medical university of Sofia)
دانشگاه پزشکی صوفیه (Medical university of Sofia)
دانشگاه پزشکی پلودیف (Medical university Plovdiv)
دانشکده پزشکی دانشگاه تارکیا (Trakia University)
دانشگاه پزشکی پلون (Medical university of Pleven)

تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان

امروزه اغلب افراد در سراسر دنیا خواهان مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای پیشرفته اروپایی هستند. بلغارستان واقع در جنوب شرقی اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد که همه ساله افراد بسیاری از سراسر جهان به این کشور زیبا و پیشرفته جهت زندگی و به خصوص ادامه تحصیل مهاجرت می نمایند. بلغارستان از جمله کشورهای اروپایی است که تحصیل در آن با کیفیت بسیار بالایی ارائه می شود و از تنوع بالایی نیز برخوردار است از این رو تحصیل در بلغارستان متقاضیان بسیار زیادی دارد.تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان
دانشگاه های بلغارستان در تمامی حوزه های علمی به خصوص رشته هایی همچون پزشکی، ریاضیات، شیمی و زیست شناسی بسیار شناخته شده و معتبر می باشد. سطح آموزش و پرورش در دانشگاه های بلغارستان بسیار بالا می باشد و مدارک دانشگاهی آن در اغلب کشورهای دنیا تایید شده می باشد. برای اخذ پذیرش دانشگاه های بلغارستان نیاز است که مدرک دیپلم، تاییدیه تکمیل تمامی دوره های آموزشی با موفقیت، گواهی سلامت پزشکی و گذرنامه خود را به همراه داشته باشید.
تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان ۶ ساله به طول می انجامد و به زبان انگلیسی ارائه می شود. این دوره ۶ ساله شامل ۵.۵ سال (۱۱ ترم) دوره آکادمیک و ۶ ماه کارآموزی می باشد. در طول دوره آکادمیک در ۲ سال اول تئوری های دندانپزشکی و مفاهیم پایه ای پزشکی و بیولوژیکی به دانشجویان آموزش داده می شود و سال سوم تا پنجم به واحدهای بالینی شامل واحدهای بالینی عمومی، جراحی و واحدهای تخصصی اختصاص دارد. همچنین دوره کارآموزی شامل کار با کودکان، جراحی فک و صورت، پروتز و ارتودونسی می شود. پس از اتمام دوره ۶ ساله دانشجویان باید در آزمون ملی شرکت نمایند و پس از کسب حدنصاب لازم، مدرک دکترای حرفه ای خود را به عنوان دکتر دندانپزشک دریافت می کنند.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان

شهریه پایین تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان
ارائه مدرک بین المللی
مجوز کار در حین تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان
تحصیل در دانشگاه های معتبر بلغارستان
تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان به زبان انگلیسی
هزینه تحصیل دندانپزشکی در بلغارستان

دانشگاه های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در بلغارستان

Universiteit Antwerpen – Faculty of Medicine
Vrije Universiteit Brussel – Faculty of Medicine and Pharmacy
Universiteit Gent – Faculty of Medicine and Health Sciences
Universiteit Hasselt – Faculty of Medicine
Katholieke Universiteit Leuven – Faculty of Medicine
Université Libre de Bruxelles – Faculty of Medicine
Facultés universitaires Notre-Dame de la Paix – Faculty of Medicine
Université Catholique de Louvain – Faculty of Medicine and dental sciences
Université de Liège – Faculty of Medicine
Université de Mons – Faculty of Medicine

وام های دانشجویی در بلغارستان

طی سال های اخیر دانشگاه های بلغارستان با بانک های محلی بلغارستان همکاری هایی جهت اعطای وام های دانشجویی به دانشجویان دارند. دانشجویان در حال تحصیل در بلغارستان به خصوص دانشجویان رشته پزشکی می توانند از بانک های محلی بلغارستان وام های دانشجویی جهت کمک هزینه تحصیلی دریافت نمایند. دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی می توانند درخواست وام بدهند البته دانشجویانی موفق به دریافت وام دانشجویی می شوند که متقاضی تحصیل تمام وقت باشند، صلاحیت آموزشی کافی را داشته باشند و نمرات تحصیلی بالایی نیز داشته باشند. دانشجویانی که موفق به اخذ وام دانشجویی می شوند پول وام به طور مستقیم از سوی بانک مربوطه در آغاز هر ترم تحصیلی به حساب دانشگاه واریز می شود. از مزایای وام دانشجویی در بلغارستان این است که دانشجویان 12 تا 24 ماه پس از فارغ التحصیلی می بایست اقساط وام را طی یک دوره 5 تا 7 ساله پرداخت نمایند که تعداد اقساط و مبلغ هر قسط از سوی بانک تعیین می شود.

خوابگاه دانشجویی در بلغارستان

اغلب دانشگاه های بلغارستان خوابگاه های دانشجویی با بهترین امکانات و هزینه هایی پایین در اختیار دانشجویان قرار می دهند. هزینه اقامت در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های بلغارستان در هر ماه حدود 35 تا 70 یورو می باشد. با وجود اینکه هزینه اقامت در خوابگاه های دانشجویی بسیار ارزان است اما اغلب دانشجویان بین المللی ترجیح می دهند یک آپارتمان یا اتاق خصوصی نزدیک دانشگاه اجاره کنند که اجاره بهای آپارتمان از 150 تا 300 یورو در ماه می باشد که برخی از دانشجویان برای کاهش هزینه به صورت گروهی یک آپارتمان را اجاره می کنند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی بلغارستان

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
کپی و اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
ارائه گواهی سلامت پزشکی
معرفی یک حساب بانکی معتبر جهت اثبات پشتوانه مالی
عکس رنگی
تایید مدارک توسط سفارت
اگر شما هم یکی از متقاضیان تحصیل در بلغارستان هستید می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی معتبر و یا موسسات اعزام دانشجو در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی ویزای تحصیلی بلغارستان را دریافت نمایید و در دانشگاه های معتبر این کشور زیبا به تحصیلات عالی خود ادامه دهید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور بلغارستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 پاسپورت بلغارستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی بلغارستان وکیل تخصصی ، سفارت بلغارستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی بلغارستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری بلغارستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری بلغارستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج بلغارستان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “ توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”     .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل   خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” (شهرهای صوفیه، پلوودیو، وارنا، بورگاس، روسه، استارا زاگورا و غیره )   شامل موارد زیر می شود:
1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور جمهوری بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  بلغاری   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5-  اخذ بیمه سلامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  بلغاری در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت بلغاری   در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور  بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور بلغارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.