دریافت  ویزای توریستی  بلاروس توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه بلاروس توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص

دریافت  ویزای توریستی  بلاروس توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه بلاروس توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) بلاروس از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در بلاروس *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر بلاروس * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در بلاروس * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در بلاروس * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در بلاروس * مشاور رفع ریجکتی ویزای بلاروس * مشاور رفع دیپورتی از کشور بلاروس * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور بلاروس توسط وکیل متخصص و بین المللی  (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت بلاروس ، اخذ ویزای توریستی بلاروس ، وقت سفارت بلاروس ، اخذ ویزای تحصیلی بلاروس ، اخذ ویزای سرمایه گذاری بلاروس ، اخذ ویزای کاری بلاروس ، اخذ ویزای ازدواج بلاروس

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور بلاروس (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور بلاروس از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور بلاروس

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور بلاروس از طریق تولد

مشخصات کشور بلاروس

پایتخت :منیسک
 زبان : روسی
نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 207/6000 کیلومتر مربع
جمعیت :  10/045/200 نفر
واحد پول :روبل بلاروس
دین :مسیحی
همسایگان :روسیه ، اوکراین ،  لهستان ، لیتوانی ، لتونی

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور بلاروس را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور بلاروس  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در بلاروس ، افتتاح حساب بانکی در بلاروس ، اقامت و پاسپورت بلاروس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلاروس ، رفع دیپورتی اقامت بلاروس ،قبول وکالت در بلاروس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلاروس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای کاری و غیره ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور بلاروس را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

 در جمهوری بلاروس انواع روادید ورودی ذیل پیش بینی شده اند:

-B ترانزیت ، -C کوتاه مدت ، -D بلند مدت
 روادید ترانزیت بمنظور گذر از قلمرو جمهوری بلاروس صادر و به مدت 2 شبانه روز از زمان ورود فرد خارجی به جمهوری بلاروس اعتبار دارد. روادید مذکور درصورت موجود بودن روادید معتبر کشورهای هم مرز جمهوری بلاروس در گذر نامه متقاضی و نیز تائید مسیر عبور از قلمرو جمهوری بلاروس ( تائیدیه بلیط ، برگ ماموریت و غیره) صادر میگردد.

روادید کوتاه مدت (یکبار ورود، دوبار ورود و کثیرالمسافره) مطابق با مدت درخواستی و حداکثر برای 90 روز با اهداف ذیل صادر می گردد:

 انجام سفر تجاری: بر اساس دعوتنامه شخص حقوقی ثبت شده در جمهوری بلاروس، بر روی سربرگ و با قید عنوان کامل مرجع دعوت کننده، آدرس پستی و تلفن آن و همچنین تعهد رعایت مقررات اقامت در قلمرو جمهوری بلاروس توسط فرد خارجی، با مهر و امضای  مسئول دارای اختیار طرف دعوت کننده.
مهمانی : در صورت وجود اصل دعوتنامه از شخص دعوت کننده ( اعم از تبعه جمهوری بلاروس یا اتباع خارجی دارای اقامت دائم یا موقت )، مطابق با فرم مخصوص که توسط مراجع اداره اتباع و مهاجرت وزارت کشور جمهوری بلاروس صادر شده باشد
 جهانگردی: جهت دریافت روادید جهانگردی نیاز به داشتن دعوتنامه از شرکت جهانگردی معتبر بلاروسی مطابق با فرم مخصوص و با قید انوع خدمات جهانگردی که ارائه خواهند شد، رزرو هتل و غیره می باشد.
  تحصیلی : این نوع روادید بر اساس اصل دعوتنامه موسسه آموزشی جمهوری بلاروس صادر می گردد. روادید مذکور بمدت زمان کوتاه، بمنظور ورود اولیه دانشجو جهت مراجعه به موسسه آموزشی مربوطه برای دریافت اقامت تحصیلی بلند مدت ارائه میگردد.
روادید بلند مدت جهت ورود مکرر به جمهوری بلاروس با مدت اعتبار 1 سال و حق اقامت تا 90 روز در سال در صورت وجود اسناد و مدارک  تائید کننده همکاری دراز مدت فی مابین اشخاص حقوقی دو کشور صادر می گردد.
مدت زمان لازم برای صدور روادید عادی از 3 تا 5 روز کاری است. صدور روادید فوری با پرداخت هزینه مضاعف و ظرف یک شبانه روز در زمان اداری انجام می شود.

  جهت دریافت روادید مدارک ذیل باید به بخش کنسولی سفارت ارائه گردند:

1-  دعوتنامه از شخص حقیقی یا حقوقی و شرکت های توریستی معتبر.
2- یک نسخه فرم درخواست روادید (fa/eng) ورودی به جمهوری بلاروس (به زبان انگلیسی یا روسی)، همراه با یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید یا آبی  با ابعاد عکس 3.5×4.5 ، که از تاریخ عکس نباید بیشتر از 6 ماه گذشته باشد.
3- سند مسافرت به خارج (گذرنامه).
4- تصویر گذرنامه.
5- بیمه نامه مسافرتی
6-قبض پرداخت عوارض صدور روادید (پرداخت عوارض از طریق حواله به حساب بانکی سفارت در بانک ملی ایران شعبه کاشف انجام می پذیرد).
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت بلاروس ، دریافت ویزای توریستی بلاروس ، وقت سفارت بلاروس ، دریافت ویزای تحصیلی بلاروس ، دریافت ویزای سرمایه گذاری بلاروس ، دریافت ویزای کاری بلاروس ، دریافت ویزای ازدواج بلاروس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آذربایجان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

شرایط مهاجرت و اخذ اقامت بلاروس ازطریق سرمایه گذاری

از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به بلاوس می توان به اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور بلاروس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور بلاروس یکی از روش های جذاب اخذ اقامت اروپا محسوب می شود.

  سرمایه گذاری در بلاروس

بلاروس کشوری است که درهای ورود خود را بر روی سرمایه گذاران خارجی گشوده است و شرایط مطلوب تجارت را برای افراد فراهم کرده است. مهاجرت سرمایه گذاری و همچنین اخذ اقامت بلاروس نیز از مزایای سرمایه گذاری در بلاروس می باشد. هزینه زندگی در بلاروس معمولاً نسبت به کشور همسایه اش روسیه کمتر است و بسیاری این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. معمولاً افرادی که از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند می توانند پس از پیدا کردن کار در بلاروس اقامت خود را اخذ کنند، البته در حین تحصیل ، نیز دانشجویان می توانند کار دانشجویی در بلاروس داشته باشند.

 مزایای سرمایه گذاری در بلاروس

موقعیت جغرافیایی استراتژیک
دسترسی مستقیم به بازارهای (بلاروس، روسیه، قزاقستان، ارمنستان، قرقیزستان)
فعالیت های زیر ساختی توسعه یافته در بلاروس همانند: حمل و نقل، فنون نظامی و ارتباطات
تصویب قانون مترقی در بلاروس
تضمین حقوق و حراست از سرمایه گذاران در بلاروس
جذب سرمایه گذاری و سیاست مالیاتی مطلوب
حمایت دولت از سرمایه داران به شکل دادن ضمانت، مزایا و اولویت
خصوصی سازی فرصت ها
۶ منطقه اقتصادی رایگان
نیروی کار بسیار ماهر
زندگی با کیفیت
مهاجرت به بلاروس از طریق سرمایه گذاری – چگونگی فعالیت سرمایه گذاری خارجی
سرمایه گذاری خارجی شورای مشورتی تحت نظر شورای وزارت کشوری فعالیت می کنند که :
طرح های پیشنهادی برای بهبود سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهند.
که در ازمون ها و فعالیت های حقوقی منظم شرکت می کند و روابط با سازمان های تبلیغاتی در جهت سرمایه گذاری خارجی را تنظیم می کنند.
حق دادن پیشنهاد در دولت های جمهوری خواه در خصوص تغییر یا لغو اعمال حقوقی و نظارتی و حقوق سرمایه گذاری را دارند.
 پروژه های سرمایه گذاری در بلاروس
درهای تمامی بخش های اقتصاد بلاروس بر روی سرمایه گذاری های خارجی به جز تولید سلاح، مواد مخدر و مواد سمی باز است.
سرمایه گذاران ممکن است شرکت های حقوقی در شعب خود که توسط نمایندگان اداره می شوند با سرمایه گذاری های خارجی را راه اندازی کنند.
لذا دولت اولویت و امتیازاتی در خصوص همکاری های دوجانبه مفید را در اختیار افراد قرار می دهد. رژیم های حقوقی خاص امکان سرمایه گذاری رایگان در مناطق اقتصادی، شهرهای کوچک و متوسط،، مناطق روستایی و پارک فناوری را برای افراد فراهم می کنند.

 اولویت بندی های سرمایه گذاری

اولویت بندی بخش ها و مناطق بلاروس برای سرمایه گذاری به صورت زیر می باشد :

صنایع دارویی
صنایع بیوتکنولوژی
فناوری و مواد نانو
تکنولوژی برتر در صنایع
مواد جدید
صنایع نفت و مواد شیمیایی
صنایع مهندسی مکانیک و ساخت ابزار و ماشین الات
حمل و نقل زیر ساختی
مهندسی عمران
ساخت مصالح ساخت و ساز
کشاورزی
صنایع مواد غذایی
فناوری اطلاعات و ارتباطات
گردشگری
شهر سرمایه گذاری مینسک اطلس در پایتخت بلاروس واقع شده است که این شهر شما را نسبت به فرصت های سرمایه گذاری و جذب پروژه های سرمایه گذاری در مینسک آگاه می کند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق خرید ملک ( املاک و مستغلات ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور بلاروس از طریق خرید توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی از راه های دیگری که منجر به گرفتن اقامت در بلاروس می شود خرید خانه در این کشور می باشد ، حداقل قیمت خرید خانه می بایست 000/150 هزار یورو باشد . در این صورت به شخص ویزای 3 تا 5 ساله می دهند که هر سال این ویزا مهر و تمدید می شود و لزومی هم ندارد که شخص در آن کشور حضور داشته باشد بعد از مدت 5 سال شخص تابعیت این کشور را برای خود و خانواده اش می گیرد و می تواند در کل اروپا به راحتی رفت و آمد کند.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور بلاروس می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   بلاروس برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در بلاروس ، افتتاح حساب بانکی در بلاروس ، اقامت و پاسپورت بلاروس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلاروس ، رفع دیپورتی اقامت بلاروس ،قبول وکالت در بلاروس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلاروس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق  ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور بلاروس از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مزایای ثبت شرکت در بلاروس

1- شما در کشوری ثبت شرکت را انجام خواهید داد که میزان جرم و جنایت در آن پایین میباشد و امنیت بالایی را دارد .
2- فساد اداری در این کشور پایین میباشد .
3- شما با ثبت شرکت در بلاروس باید در این کشور زندگی کنید پس رفتار مردم این کشور بسیار حائز اهمیت است و باید با اطمینان بگوییم مردم این کشور به هیچ عنوان نژاد پرست نبوده و با خارجی ها رفتار مناسبی دارند .
4- وضعیت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی با ثباتی در این کشور حاکم میباشد .
5- شما میتوانید با ثبت شرکت در بلاروس نیروی کار متخصص وتحصیل کرده را استخدام نمایید که استخدام آنها ارزان خواهد بود .
6- این کشور دارای شبکه حمل و نقل مناسب میباشد .
7- از مشکلاتی مانند تحریم نخواهید داشت .
8- میتوانید از امکانات رفاهی و درمانی این کشور بهره مند شوید .
9- قرار گرفتن بین کشور روسیه و اتحادیه اروپا
10- نرخ توسعه اقتصادی در بلاروس سبب برتری این کشور در محدوده شده است .

 انواع ثبت شرکت در کشور بلاروس

ثبت شرکت در بلاروس به صورت مختلط سهامی عام (OAO) : در این نوع شرکت ها که مختص کسب و کارهای بزرگ و شرکت های بزرگ میباشد تعداد سهامداران و میزان سهام آنها به صورت نامحدود میباشد و میتوانند در این نوع شرکت ها فعالیت نامحدودی داشته باشند .
ثبت شرکت در بلاروس به صورت مختلط سهامی خاص (ZAO): این نوع شرکت ها هم مناسب برای کسب و کارهای بزرگ مناسب میباشد و در این نوع شرکت ها میزان سهام از قبل مشخص شده است و اکثر شرکت های ثبت شده در بلاروس به صورت مختلط سهامی خاص میباشد .
ثبت شرکت در بلاروس با مسئولیت محدود(OOO) : در اکثر کشورها شرکت با مسئولیت محدود به عنوان رایج ترین نوع ساختار شرکتی شناخته میشوند اما در کشور بلاروس این نوع شرکت ها انعطاف زیادی ندارند و به همین خاطر از این نهاد شرکتی استفاده نمیشود و همچنین قوانین امنیتی نیز شامل این شرکت ها نمیشود .
ثبت شرکت در بلاروس به صورت شرکت واحد (UE ): در این نوع شرکت ها که به عنوان شرکت واحد نیز شناخته شده میباشند مالکیت همه امور به دست فردی است که موسس شرکت شناخته شده است , این نوع نهاد شرکتی بیشترین محبوبیت را در بین سرمایه گذاران خارجی که میخواهند ثبت شرکت در بلاروس را انجام دهند دارد و اکثر شرکت های خارجی در بلاروس این نوع ساختار شرکتی را دارند .

مراحل ثبت شرکت در بلاروس

برای انجام ثبت شرکت در بلاروس باید یک سری مراحلی را گام به گام طی کنید چرا که انجام ندادن یکی از مراحل سبب شکست در ثبت شرکت در بلاروس گردد , باید در ابتدای امر به صورت اینترنتی فرم ثبت شرکت در بلاروس را تکمیل نمایید و بعد از تکمیل ارسال کنید .
شما زمانی که میخواهید ثبت شرکت در بلاروس را انجام دهید ابتدا نوع ساختار شرکتی خود را مشخص میکنید که با توجه به آن شما باید تعداد سهامداران و میزان سهام را مشخص کنید پس نیاز به شریک و سهامدار خواهید داشت که باید آنها را مشخص کنید .
باید طرح توجیهی اقتصادی خود را تهیهو تنظیم نمایید وبرای دولت بلاروس ارسال کنید که با توجهبه آن به شما مجوز شروع فعالیت تجاری داده خواهد شد , توجه داشته باشید که در این طرح باید هدف از ایجاد این فعالیت تجاری وو کسب و کار را مشخص کنید و بگویید که چه انتظاراتی از این طح و فعالیت تجاری خواهدرفت در واقع با این طرح و یا بیزنس پلان شما برنامه کاری خود را به دولت بلاروس گزارش خواهید داد .
بعد از انجام مرحله بالا شما باید نامی مناسب برای شرکت خود انتخاب کنید این نام به عنوان برند شرکت شناخته خواهد شد پس بهتر است نامی را انتخاب کنید که فعالیت تجاری شما را معرفی کند , البته باید این نام از برند خاصی گرفته نشده باشد و تکراری نباشد به همین خاطر بهتر است برای تایید نام سه نام را انتخاب نمایید و یکی از آنها بعد از تایید برای شما رزرو خواهد شد .
بعد از تایید دولت بلاروس و با مجوز فعالیت تجاری شما , باید اساسنامه شرکت را تهیه کنید این اساسنامه باید در دفاتر اسناد رسمی ثبت شود و در آن باید نام کامل و مشخصات کامل مدیر عامل و سهامداران ذکر شود و هچنین باید آدرس دقیق تمام سهامداران نیز آورده شود .
در اساسنامه شرکت نام شرکت , آدرس دقیق محل شرکت و شماره تلفن  فکس نیز نوشته میشود پس باید مکانی را به عنوان محل شرکت اجاره وو یا خریداری نمایید , در اساسنامه باید ساعات کاری , میزان حقوق , تعداد روزهای مرخصی در سال و… ذکر شود .
بعد از اتمام تمامی مراحل شما باید از سفارت یک وقت درخواست کنید تا در زمان مشخص شده برای درخواست ویزا , مدارک و اسناد خود را تحویل دهید و بعد از بررسی مدارک شما برایتان یک ویزای بلند مدت صادر میشود که میتوانید در این مدت ویزا به صورت آزادانه به کشور خود و بلاروس رفت و آمدکنید .
توجه داشته باشید که طبق قوانین هر کشوری , افرادی که ثبت شرکت را انجام میدهند و کسب و کاری را ایجاد میکنند طبق قوانین مالیاتی آن کشور موظف به پرداخت مالیات میباشند این مالیات ها با توجه به نوع شرکت و شغل و همچنین کشور که فعالیت تجاری در آن ایجاد شده است متغییر میباشد به همین خاطر افراد متثاضی ثبتشرکت در بلاروس بهتر است اطلاعاتی در خصوص مالیات های شرکتی این کشور نیز اطلاعاتی بدست آورد .
شما زماین که ثبت شرکت در بلاروس را انجام میدهید باید برای ادامه فعالیت خود چند نفر از افراد تبعه بلاروس را استخدام نمایید که این امر دشوار نمیباشد و نیروی کار ماهر و دانش دیده یافت میشود , بعد از استخدام این افراد با وجه به قوانین وزارت کار در بلاروس شما باید برای آنها حقوقی را به عنوان دستمزد به صورت ماهانه در نظر بگیرید .
اگر قصد سرمایه گذاری از طریق  ثبت شرکت در بلاروس را دارید و دارای همسر و فرزندان زیر ۱۸سال میباشید , میتوانید آنها را با خود به همراه ببرید اما باید بدانید که آنها نمیتوانند به صورت مستقیم وارد بازار کار شوند , بلکه باید تخصص و مهارت خاصی را داشته باشد تا از طریق آن بتواند کارفرمایی را در بلاروس پیدا کند و بعد از پیدا کردن کارفرما و توافقبین دو طرف بتواند در این کشور مشغول به کار شود .
توجه داشته باشید که یکی از نکات مهمی که باید به آن عمل کنید این است که شما باید یک کد شناسایی مالیاتی از اداره مالیات بلاروس دریافت کنید , در واقع این کد شناسایی به شما اجازه فعالیت تجاری در این کشور را خواهد داد و اگر این کد را دریافت نکنید نمیتوانید فعالیت تجاری خود را در بلاروس ادامه دهید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در بلاروس:

1- آدرس حقیقی شرکت ثبت شده
2- مدارک اسکن شده ی سهامداران و مدیران شرکت
3-دفتر نمایندگی باید از اداره ی مالیات کد بگیرد و مالیات را پرداخت کند
4- پیروی از شرایط کار شرکت مادر
5- پرداخت کلیه ی هزینه های بانک داری برای سال اول

دریافت اقامت دائم بلاروس با ثبت شرکت در بلاروس

برای ثبت شرکت در بلاروس فرد باید سرمایه ای به میزان 1500 دلار تا 2000 دلار داشته باشد. این سرمایه اولیه پس از ثبت و تأسیس شرکت به فرد بازگردانده می شود و ضبط نمی گردد.فرد با ثبت شرکت در بلاروس می تواند اقامت دائم بلاروس را برای خود و اعضای خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می گردد، بگیرد. برای فرزندان بالای 18 سال شخص نیز این امکان وجود دارد که فرزندش را به عنوان یکی از شرکای خود معرفی کند و بدین ترتیب ویزای بیزینس برای او نیز صادر شود.  با اخذ این ویزا می توان به همه کشورهای عضو CIS رفت و آمد نمود. با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مناطق آزاد کشور بلاروس مثل پارک های فناوری، سرمایه گذار به مدت 5 سال از مالیات معاف می شود و اگر در این مدت 5 ساله بتواند میزان حداقل 150 هزار یورو تراکنش مالی و سود دهی را ثبت کند، میتواند اقامت دائم بلاروس را اخذ کند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت بلاروس وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی بلاروس مهاجرتی ، سفارت بلاروس مهاجرتی ، ویزای تحصیلی بلاروس مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری بلاروس مهاجرتی ، ویزای کاری بلاروس مهاجرتی ، ویزای ازدواج بلاروس مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور بلاروس از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
فرد تنها در صورتی میتواند از طریق کار وارد خاک بلاروس شود و اصطلاحاً ویزای کاری بلاروس را دریافت کند که موفق به اخذ پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای مقیم بلاروس شده باشد. در حقیقت این دعوتنامه کاری حاوی قرارداد کاری است که بین متقاضی ویزای کار بلاروس و کارفرما بسته میشود. البته کارفرما نمیتواند هر موقع که خواست به میل خود برای فرد با ملیت غیر بلاروسی، دعوتنامه کاری بفرستد. کارفرما اگر شرایط استخدام کارگر را داشته باشد موظف است که از طریق رسانه های جمعی، آگهی استخدام کارگر موردنظر را در کل کشور بلاروس منتشر کند. اگر فردی بلاروسی متناسب با شرایط مندرج در آگهی پیدا شود؛ کارفرما ملزم به استخدام وی هست؛ در واقع شهروندان بلاروسی در اولویت هستند اما اگر شرایط هیچیک از متقاضیان مطابق با شرایط مدنظر کارفرما و مندرج در آگهی نبود؛ کارفرما اجازه دارد که برای اتباع دیگر کشورها دعوتنامه کاری یا همان قرارداد کاری را ارسال کند. اما از آنجایی که تعداد متقاضیان کار و متقاضیان ویزای کاری بلاروس رشد چشمگیری داشته است؛ بازار رقابت بر سر کار در این کشور داغ است؛ بنابراین شانس شهروندان دیگر کشورها و بخصوص آسیاییها برای دریافت دعوتنامه و ویزای کاری بلاروس خیلی پایین است.
اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای کاری بلاروس هستید اما موفق به دریافت دعوتنامه نشده اید میتوانید به ویزای تحصیلی این کشور نیز فکر کنید چون پس از دریافت ویزای تحصیلی و ورود به خاک بلاروس اجازه دارید که کار کنید و با کارفرمایان بلاروسی ارتباط برقرار نمایید؛ حتی میتوانید پس از فارغ التحصیلی از کارفرمای خود بخواهید تا با نشر یک آگهی درست منطبق بر شرایط شما، شما را استخدام کند و بدین ترتیب ویزای کاری بلاروس را دریافت نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور بلاروس از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
ازدواج بین شهروندان جمهوری بلاروس که خارج از کشوربلاروس زندگی می کنند می تواند در موسسات کنسولی جمهوری بلاروس به ثبت برسانند .اگر ازدواج بین شهروندان جمهوری بلاروس باشد ویا  ازدواج بین  شهروندان جمهوری بلاروس با شهروندان خارجی صورت بگیرد و یا افراد بدون تابعیت در خارج از کشور مطابق با روش های پذیرفته شده جمهوری بلاروس در یک کشور خارجی به ثبت برسد  این گونه ازدواج ها در جمهوری بلاروس شناخته  شده ورسمی است .
در قوانین مدنی مربوط به خانواده در کشوربلاروس آمده است که شرایط  ثبت نام از یک ازدواج ، عبارتند از: رضایت متقابل برای ثبت نام از یک ازدواج، سن هیجده سالگی است
موانعی که برای ثبت ازدواج وجود دارد عبارتند از :
الف) اگر حداقل یکی از افراد ازدواج ثبت شده با دیگری داشته باشد .
ب) ازدواج بین وابستگان خونی، برادر و خواهر، پدر و مادر خوانده و فرزند خوانده است.
ج) اگر یکی از افراد به دلیل بیماری روانی یا زوال عقل ناتوان در  ازدواج اعلام شود .
ازدواج باوجود یکی از شرایط فوق از نظر قانون بلاروس  نامعتبر است .
سن ازدواج در بلاروس :
افراد ازدواج باید حداقل ۱۸سال سن داشته باشد . واین ازدواج در دفاتر ثبت مدنی ثبت می شود   این سن می تواند توسط دفاتر ثبت مدنی بیش از سه سال در شرایط زیر کاهش  یابد: تولد فرزند و یا بارداری، یا طلاق.
مدت ثبت نام ازدواج با یک شهروند خارجی
مدت ثبت نام ازدواج توسط طرفین باید با هماهنگی وتوافق باشد ، اما نمی تواند زودتر از   پانزده روز پس از ارسال درخواست برای ثبت نام ازدواج در اداره ثبت مدنی باشد.
از لحظه پذیرش درخواست تحت شرایط معقول و منطقی این مدت  را می توان کاهش داد و یا تا سه ماه افزایش دا د
 مدارک لازم برای ثبت نام از ازدواج
برای ثبت نام ازدواج اتباع خارجی ، گذرنامه خارجی معتبر/  اجازه اقامت در جمهوری  بلاروس لازم است ودر هنگام ثبت در د فاتر می بایست اقامت دائم در جمهوری بلاروس را ارائه دهد .
شهروندان خارجی که دارای اقامت موقت در جمهوری بلاروس باشند باید  پاسپورت خارجی معتبر و یا یکی دیگر از مدارک  شناسایی معتبر از نظر  قانون  جمهوری بلاروس را ارسال کنند.
گذرنامه خارجی (سند شناسایی شخص) باید توسط شهروند خارجی با ترجمه متن خود را به یک زبان ملی (به روسی، بلاروسی)، که به تایید  وگواهی کنسولگری (سفارت) شخص خارجی رسیده را ارائه دهد  و وضعیت شهروندی این شخص از حیث اقامت دائم یا اگر  بدون تابعیت باشد می بایست  توسط وزارت امور خارجه و یا یکی دیگر از مراجع  صالحه دولت و یا توسط دفتر اسناد رسمی به تایید برسد . همچنین لازم است برای ارائه به اداره ثبت اسناد رسمی کشور بلاروس  وضعیت  شهروندی وی توسط مرجع مورد تایید دولت ویا سفارت ویا کنسولگری مورد تایید قرار گیرد واذعان دارند که   شهروند خارجی با شخص دیگری ازدواج کرده است. این سند می تواند به زبان رسمی ویا ترجمه شده باشد  و  دقت و صحت ترجمه باید توسط کنسولگری (سفارت) از دولت از شهروندی (از کشور اقامت دائم از فرد بدون تابعیت) مورد تایید قرار  .
نام و نام خانوادگی  شهروند خارجی باید به طور کامل با متن گذرنامه  مطابقت کند وتاریخ اعتبار آن ظرف سه ماه از تاریخ صدور  معتبر است.
افرادی که در حال حاضر ازدواج کرده اند ، باید به اداره ثبت مدنی  سند تایید فسخ ازدواج سابق را ارائه دهد و همانطور که به شهروندان جمهوری بلاروس که ازدواج منحل در خارج از کشور  برایشان سند صادر شده است   به شهروندان خارجی نیز چنین سندی  صادر می شود که مبین خالی از نکاح است وسبب این امر می تواند   تصمیم دادگاه در طلاق، یا گواهی مرگ همسر یا سند دیگر که را مبین  تایید فسخ ازدواج سابق است صادر می شود مگر اینکه توافقنامه های بین المللی   روش  دیگری را تعیین  کنند.
روند ثبت نام ازدواج بین شهروندان جمهوری بلاروس و شهروندان خارجی و یا افراد بدون تابعیت
شهروندان خارجی و افراد بدون تابعیت حقوق و وظایف یکسان در رابطه با ازدواج و روابط خانوادگی در جمهوری بلاروس به عنوان شهروندان جمهوری بلاروس دارند .
ازدواج از شهروندان جمهوری بلاروس با شهروندان خارجی و افراد بدون تابعیت و همچنین ازدواج بین اتباع خارجی در جمهوری بلاروس مطابق با قانون جمهوری بلاروس ثبت می شود .
ثبت  ازدواج با اتباع خارجی توسط دفاتر ثبت مدنی جمهوری بلاروس ثبت می شود.
شهروندان خارجی برای ثبت  ازدواج در جمهوری بلاروس، باید تاییدیه سلامت بدنی  از وضعیت شهروندی خود را ارائه دهند   . ازدواج  اتباع خارجی، ثبت شده در سفارتخانه یا کنسولگری کشورهای خارجی در جمهوری بلاروس، در شرایطی پذیرفته می شود که شهروند بلاروسی متقابلاً این ثبت را بپذیرد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور بلاروس از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
به طور کلی تحصیل تابعیت هر کشوری به دو طریق امکان پذیر است :
تابعیت ذاتی
تابعیت اکتسابی
تاتبعیت ذاتی به تابعیتی گفته می شود که که فرد به محض به محض به دنیا آمدن به صورت خودکار آن را کسب می کند . در کشورهای مختلف دنیا تابعیت ذاتی از طریق دو سیستم خون و خاک قابل تحصیل است . در این مختصر سعی داریم یافته های خود را در خصوص اخذ تابعیت ذاتی از طریق تولد در کشور بلاروس را برای مخاطبین تشریح نماییم .
مطابق قانون شهروندی جمهوری بلاروس مصوب سال ۲۰۰۲ اولین روش تحصیل تابعیت بلاروس تولد در خاک این کشور می باشد . لازم به ذکر است تولد در خاک بلاروس به خودی خود نمیتواند موجب تحصیل تابعیت این کشور گردد مگر اینکه طفلی که به دنیا می آید بدون تابعیت بوده و یا اینکه والدین وی نامعلوم باشند .
بدین ترتیب طفلی که هر دو والدین او تبعه بلاروس باشند صرف نظر از کشور محل تولد طفل ، تبعه بلاروس محسوب خواهد شد . همچنین است فرزندی که در خارج از بلاروس از پدر و مادر بلاروسی متولد شده باشد .
طبق قانون فوق کودکی که یکی از والدین او در زمان تولد وی شهروند بلاروس یاشند ، تبعه بلاروس محسوب می شود ، به شرطی که
1-کودک در قلمرو جمهوری بلاروس به دنیا آید
2-کودکی که در خارج از قلمرو جمهوری بلاروس به دنیا آمده به شرطی که یک و یا هر دو والدین او به طور دائم در قلمرو جمهوری بلاروس در زمان تولد کودک ساکن باشند .
لازم به ذکر است اگر در زمان تولد کودک ، پدر و مادر یا یکی از آنها شهروند جمهوری بلاروس باشند و به طور دائم خارج از قلمرو این کشور ساکن باشد ، تابعیت این کودک که متولد خارج از جمهوری بلاروس است ، توسط پدر و مادر وی تعیین می گردد.
در نهایت چنانچه پیش از این ذکر شد اگر در زمان تولد کودک ، والدین وی ناشناخنه باشند و یا اینکه بدون تابعیت باشد ، تولد در خاک این کشور می تواند موجبات تابعیت این کشور را فراهم آورد .
در مقایسه کشور بلاروس با کشور ایران در خصوص تحصیل تابعیت از طریق تولد بایستی عنوان نمود که سیستم این دو کشور در برخی برخی جنبه ها متفاوت می باشد . در ایران نیز مطابق مطابق ماده ۹۷۶ قانون مدنی کلیه سکنه ایران به استثنای اشخاصی که تابعیت خارجی آنها معلوم و مسلم است ، ایرانی محسوب می شوند . بر اساس این ماده اولاً با وجود اینکه سیستم خون به عنوان سیستم اصلی اعطای تابعیت ایرانی پذیرفته شده است اما تمایل به سیستم خاک نیز وجود دارد . در ثانی به نظر می رسد هر شخص که بی تابعیت بوده و یا تابعیت خارجی او قطعی نشده باشد ، خواه به سن رشد رسیده یا نرسیده باشد ، به مجرد سکونت در ایران دارای تابعیت ایرانی است . لذا صرف تولد در خاک کشور ایران باعث اعطای تابعیت این کشور می گردد به شرطی که تابعیت خارجی آنها معلوم و محرز نباشد . همچنین این مقرره در بند ۳ ماده ۹۷۶ قانون مدنی بیان گردیده ، که کسانی که در ایران متولد شده و پدر و مادر آنان غیر معلوم باشد جزو تبعه ایران محسوب می شوند .
نتیجه گیری :
در پایان در خصوص تحصیل تابعیت کشور جمهوری بلاروس از طریق تولد ، پس از بررسی های صورت پذیرفته و با جمع بندی مطالب فوق الذکر تبیین می گردد که با وجود اینکه طبق قانون شهروندی این کشور تولد در خاک بلاروس از جمله راه های اخذ تابعیت این کشور محسوب می شود اما تولد به خودی خود در خاک این کشور موجب تحصیل تابعیت آن نمی شود مگر اینکه طفلی که به دنیا می آید بدون تابعیت بوده و یا اینکه والدین وی نامعلوم باشند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در بلاروس ، افتتاح حساب بانکی در بلاروس ، اقامت و پاسپورت بلاروس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای بلاروس ، رفع دیپورتی اقامت بلاروس ،قبول وکالت در بلاروس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در بلاروس

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور بلاروس از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور بلاروس همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور بلاروس می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در بلاروس

1- زندگی در کشوری بسیار امن و زیبا در اروپا
2- مناسب بودن شهریه دانشگاه ها و همچنین هزینه زندگی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی
3- تحصیل در دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت
4- عدم نیاز به ارائه مدرک زبان
5- پذیرش بدون نیاز به آزمون ورودی و کنکور سراسری
6- تحصیل در دانشگاه هایی معتبر و شناخته شده در جهان
7- عدم نیاز به ارائه مدرک پیش دانشگاهی
8- وجود خوابگاه های دانشگاه با قیمت های مناسب
9- ارتباط دوستانه با سایر دولت ها و ملت ها

مدارس کشور بلاروس

مدرسه بین المللی مینسک

سال تحصیلی در مدرسه بین المللی مینسک شامل سه ترم میباشد .شروع ترم ها در ماههای اگوست ,ژانویه و اوریل است.
سیستم تحصیلی مدرسه بین المللی مینسک شبیه به سیستم تحصیلی کشور امریکا است.
در مدرسه بین المللی مینسک علاوه بر زبان انگلیسی,موسیقی وکامپیوتر و شنا نیز اموزش داده می شود.
۷۰ دانش اموز از سنین ۳ تا ۱۷ سال در مدرسه بین المللی مینسک مشغول به تحصیل هستند.
در حال حاظر معمولا در بیشتر جاهای دنیا خارجیان مقیم در کشورهای دیگر فرزندان خود را برای تحصیل به مدارسی که در سفارت آن کشور قرار دارد و یا تایین شده است می فرستند.
با تایسس مدارس بین المللی و به علت استفاده از زبان انگلیسی و امکانات خوب این مدارس باعث به وجود آمدن یک محیط اینترنشنال در اینگونه از مدارس شده است

مدرسه امید ایرانیان در بلاروس

حفظ هویت ایرانی اسلامی جــامعه ایرانی یکی از اهداف والای نظام جمهـــوری اسلامی ایران است و ترویج آن به فــرزندان ایران زمین به عهده نظام آموزشی ایران می باشد. این نظام با برگزیدن محتواهای آموزشی مناسب و نیز انتخاب کادر فرهنگی متعهد و فرهیخته این امر خطیر را میسر می سازد.
در واقع ارتباط مستمر با ایران و فرهنگ ایرانی و حفظ پیوند با گذشتــــه، تاریخ و فرهنگ ایران و در یک کلام حفظ هویت ایرانی برای کودکان ونوجوانان کشورمان بیش از هر جا در مدارس ایرانی میسر است.
برخی از هموطنان ما بنا به شرایط شغلی، تحصیــلی و یا هر شرایط دیگر ناگزیرند سالهایی را خــــارج از میهــن عزیزمان به سر ببرند ، در حالی که اکثــر آنان تمایل دارند تا فرزندانشان از آمـــوزش های تحصیلی و اخلاقی ایرانی برخوردار شوند، لذا جمهــــوری اسلامی ایران در پاسخ به این نیاز اقدام به ارائه خدمــات آموزشی متناسب با آموزه های فرهنگ و تمــــدن ایران اسلامی که پیامد آن حفظ هویت و اصالت ایرانی است.

شرایط تحصیل در بلاروس

اگر به دنبال کشوری بسیارامن, منظم, ارام و به دور از هیاهو برای تحصیل هستید، تحصیل در دانشگاه های بلاروس را به شما پیشنهاد میکنیم. هرساله تعداد بسیاری دانشجوی خارجی برای تحصیل در بلاروس وارد این کشور می شوند. تحصیل در این کشور روسی با توجه به اینکه فرد میتوانید با صرف هزینه ای معقول در دانشگاه های اروپایی تحصیل کند برای افراد بسیار جذاب است. در واقع میتوان گفت بلاروس یکی از ارزانترین و امن ترین کشورهای اروپایی برای تحصیل میباشد.

تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی

برای تحصیل در کشور بلاروس در مقطع کارشناسی فرد باید ابتدا دوره 9 ماهه پاتفک را بگذراند. دروسی که در این دوره تدریس می شود شامل زبان و دروس زیست, فیزیک, ریاضی, شیمی و … است. این دروس با توجه به رشته ای که فرد در برای مقطع کارشناسی انتخاب کرده است تعیین می شوند. این دروس در سطح دبیرستان تدریس می شوند و فرد را برای ورود به دانشگاه آماده می نماید. در واقع دوره پاتفک معادل پیش دانشگاهی در نظام آموزشی ایران است.
طول دوره کارشناسی در کشور بلاروس 4 سال است. هزینه تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی حدودا 3000 تا 3500 دلار در سال است و برای هزینه زندگی میتوان در حدود 350 تا 400 دلار در ماه را برای کلیه هزینه شامل خوابگاه, خورد و خوراک, رفت و آمد و … در نظر گرفت.

تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی ارشد

برای تحصیل در بلاروس در این مقطع نیز فرد نیاز به گذراندن دوره پاتفک دارد. با این تفاوت که در طول دوره پاتفک فقط به خواندن زبان می پردازد و به این طریق برای ورود به دانشگاه آماده می شود.طول دوره کارشناسی ارشد برای دانشجویان خارجی 2 سال است. اگر شما دوره کارشناسی خود را در این کشور گذرانده باشید طول این دوره برای شما کوتاه تر خواهد بود. دوره کارشناسی ارشد در بلاروس با گذراندن امتحانات پایان ترم و دفاع از پایان نامه با پایان می رسد. هزینه تحصیل برای این مقطع در حدود 3500 تا 4000 دلار در سال است و هزینه زندگی چیزی در حدوید 350 تا 400 دلار در ماه متغیر می باشد.

تحصیل در بلاروس در مقطع دکتری

مدت زمان دوره تحصیلی دکتری در کشور بلاروس 3 سال تحصیلی است. تحصیل در بلاروس در این مقطع بیشتر به صورت پژوهش و تحقیق است وفرد دروس کمی را میگذراند. این دوره با قبولی در امتخانات دروس نظری و پس از ارائه تز دکتری و دفاع از آن به پایان میرسد و سپس به فرد مدرک دکتری اعطا می شود. هزینه تحصیل در این دوره 4000 تا 4500 دلار در سال می باشد.

تحصیل در رشته پزشکی در بلاروس

تحصیل در رشته ی پزشکی در بلاروس را می توان جزو برترین و ارزان ترین گزینه ها برای پزشک شدن دانست. دولت بلاروس در سال های اخیر سرمایه گذاری قابل توجهی برای تحصیلات کرده است که نتیجه آن را در دوره های دانشگاهی دارای استاندارد اروپایی می توان مشاهده کرد. دوره های پزشکی در بلاروس کاملا مطابق با اصول نوین آموزشی است و دانش آموختگان پس از فارغ التحصیلی می توانند در مارکت جهانی بدرخشند. دوره ی پزشکی 6 سال و دوره ی دندانپزشکی 5 الی 6 سال بطول می انجامند.

تحصیل در رشته پزشکی

دلایل تحصیل در رشته پزشکی

ساختار آموزش رشته ی پزشکی در بلاروس
سه سال نخست: دانشجویان بیشتر واحدهای علوم پایه همچون شیمی، زیست شناسی، زبان لاتین و فلسفه را می گذرانند.
سال چهارم تا ششم: در این زمان دانشجویان دروس تخصصی را فرا گرفته و به کلینیک ها و بیمارستان ها می روند.
 دانشجویان پزشکی درحین فراگیری دروس تخصصی، در تابستان بطور عملی آموزش می بینند.
فارغ التحصیلان دوره ی پزشکی باید یک سال را تحت عنوان کارآموزی زیر نظر دیگر پزشکان کار کنند.

دانشگاه های علوم پزشکی

دانشگاه پزشکی ایالتی بلاروس (Belarusian state medical university)
دانشگاه پزشکی ایالتی ویتبسک (Vitebsk state medical university)
دانشگاه پزشکی ایالتی گرودنو (Grodno state medical university)
دانشگاه پزشکی ایالتی گومل (Gomel state medical university)
شرایط پذیرش در رشته پزشکی در بلاروس
پذیرش از دانشگاه های پزشکی بلاروس برمبنای دو موئلفه ی معدل دبیرستان و آزمون ورودی می باشد. میانگین معدل کل دیپلم و پیش دانشگاهی باید بالای 16 باشد. آزمون ورودی نیز از سوالات دروس زیست، شیمی و زبان انگلیسی تشکیل است. داوطلبانی که آمادگی لازم جهت پشت سر گذاشتن آزمون ورودی را ندارند، معدل دیپلم و پیش دانشگاهی اشان زیر 16 است و یا سطح زبانشان پایین است می توانند در دوره ی کالج یعنی پاتفک که 9 ماه بطول می انجام شرکت کرده و آمادگی لازم جهت ورود به دانشگاه پزشکی را پیدا کنند.
شهریه دوره های پزشکی ارائه شده در بلاروس

دانشگاه پزشکی ایالتی بلاروس:

دوره کالج (پاتفک): 3100 دلار
دوره ی 6 ساله پزشکی به زبان انگلیسی: 4900 دلار
دوره ی 5 الی 6 ساله دندانپزشکی به زبان انگلیسی: 5500 دلار
دوره ی 5 الی 6 ساله داروسازی به زبان انگلیسی: 4000 یورو
دانشگاه پزشکی ایالتی ویتبسک:
دوره ی 6 ساله پزشکی به زبان انگلیسی: 4600 دلار
دوره ی 5 الی 6 ساله دندانپزشکی به زبان انگلیسی: 4500 دلار
دوره ی 5 ساله ی داروسازی به زبان انگلیسی: 3600 دلار
دانشگاه پزشکی ایالتی گرودنو:
دوره ی 6 ساله پزشکی به زبان انگلیسی: 4300 دلار
دانشگاه پزشکی ایالتی گومل:
دوره ی 6 ساله پزشکی به زبان انگلیسی: 4200 دلار
هزینه زندگی در بلاروس
بلاروس کشوری ارزان است و هزینه زندگی در آن ماهانه 400 تا 500 یورو می باشد. البته بسته به نوع زندگی دانشجو این مبلغ می تواند کاهش یا افزایش یابد. خوابگاه ها هزینه کمتری دارند اما کیفیت مطلوبی ارائه نمی کنند.

شرایط بورسیه تحصیلی برای بلاروس

الف ـ تمديد بورسهاي بلند مدت:

1- ارائه موافقت دانشگاه ياموسسه علمي محل تعهد خدمت بورسيه در كشور
2- ارائه گواهي دانشگاه محل تحصيل در خارج از كشور مبني بر گزارش آخرين وضعيت تحصيلي دانشجو و دلايل درخواست و ضرورت تمديد و زمان اتمام تحصيل دانشجو
 3- درخواست دانشجو با ارسال گزارش كامل وضعيت پيشرفت تحصيلي ، ذكر تعداد مقالات منتشره توسط دانشجو در طول تحصيل،‌ذكر تعداد كنگره ‌ها و سمينارهايي كه دانشجو شركت نموده است، ذكر دلايل درخواست تمديد و ذكر تاريخ اتمام دوره
4- موافقت نمايندگي علمي جمهوري اسلامي در كشور مربوطه

الف ـ تمديد بورسهاي كوتاه مدت:

1- براي دانشجويان Ph.D. داخل كشور كه جهت طي دوره تكميلي 6ماهه اعزام مي‌شوند امكان تمديد دوره وجود نداشته و با توجه به لزوم اتمام سريعتر تحصيل اين افراد لازم است بلافاصله پس از طي دوره 6ماهه به كشور مراجعت و مراحل فراغت از تحصيل خود را طي نمايند.
2- در موارديكه افراد ديگري به غير از دانشجويان Ph.D. داخل كشور جهت طي دوره كوتاه مدت از طريق مركز امور دانشجويي اعزام شده باشند جهت درخواست تمديد دوره ارائه كليه موارد ذكر شده در بند الف لازم مي‌باشد برای شرایط بورسیه تحصیلی برای بلاروس

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای بلاروس :

1-پاسپورت
2-شناسنامه
3-دیپلم وریز نمرات
4-پیش دانشگاهی و ریز نمرات
5-ازمایش ایدز و هپاتیت B
6-گواهی صحت سلامت
7-شش قطعه پاسپورتی
کلیه مدارک ذکر شده میبایست ترجمه روسی و تایید وزارت امور خارجه و دادگستری شود.
گواهی صحت سلامت و ازمایش ایدز و هپاتیت باید مهر سازمان نظام پزشکی داشته باشد.

دانشگاههای مهندسی بلاروس

دانشگاههای مهندسی بلاروس ، ایا قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای مهندسی بلاروس را دارید؟ باید گفت بلاروس دارای  دانشگاههای مهندسی معتبر در دنیا می باشد که در زمان شوروی سابق در بلاروس تاسیس شده اند ، میتوانید در سایت های ارزشیابی بین المللی رنکینگ های دانشگاههای مهندسی بلاروس را مشاهده نمایید.

شرایط تحصیل در دانشگاههای مهندسی معتبر بلاروس

1.شرط سنی
جهت ورود به دانشگاههای مهندسی اولین شرط داشتن سن مناسب زیر 25 سال برای افراد دیپلمه و زیر 30 سال برای افراد دارای کارشناسی ارشد یا مقاطع بالاتر مباشد.
2.شرط معدل
دانشگاههای مهندسی بلاروس دارای شرط معدل نمباشند و دانشجوی متقاضی میتواند با هر معدلی جهت تحصیل در رشته های مهندسی اقدام نماید.
3.شرط گذراندن دوره پاتفک
جهت ورود به دانشگاههای مهندسی بلاروس چه به زبان انگلیسی و چه به زبان روسی ، دانشجوی متقاضی تحصیل در دانشگاههای مهندسی باید دوره پاتفک را بگذراند، بعد از قبول شدن در دوره پاتفک دانشجو متقاضی تحصیل در دانشگاههای مهندسی میتواند بدون امتحان ورودی به طور مستقیم به دانشگاه دلخواه خود ورود نماید.
در صورت داشتن نمره زبان انگلیسی داتشجو متقاضی میتواند بدون گذراندن دوره پاتفک به طور مستقیم به دانشگاه ورود نماید.
4.پرداخت شهریه و هزینه های مربوط به دانشگاههای مهندسی بلاروس
شهریه دانشگاههای مهندسی بلاروس به صورت سالیانه میباشد و دانشجو باید هر سال تحصیلی جدید شهریه خود را به دانشگاه پرداخت نماید، لازم به ذکر است شهریه های دانشگاههای مهندسی در سراسر بلاروس تقریبا به یک اندازه می باشد و در صورتی که سال بعد از ورود دانشجو شهریه دانشگاه افزایش پیدا کند شامل حال دانشجو نمیشود و متقاضی تا آخر دوره تحصیل خود شهریه ای که با آن به دانشگاه ورود کرده است را پرداخت می نماید.
مهندسی به زیان انگلیسی مقطع کارشناسی به غیر از رشته های تحریم 4000 دلار سالانه (دوره 4 ساله می باشد، به غیر از رشته معماری که 4/5 ساله میباشد)
کارشناسی ارشد مهندسی تمامی رشته به غیر از رشته های تحریم به زبان انگلیسی 3500 دلار سالانه (دوره ها یک و نیم ساله الی دو ساله میباشد)
دکتری به زبان انگلیسی در رشته های غیر تحریم (سالانه 4000 الی 6000 دلار دوره دو ساله الی 4 ساله میباشد)
مهندسی کارشناسی به غیر از رشته های تحریم به زبان روسی 3500 دلار
کارشناسی ارشد به غیر از رشته های تحریم به زبان روسی 3200 دلار سالانه
دکتری به زبان روسی به غیر از رشته های تحریم 2800 دلار سالانه
هرینه خوابگاه ماهیانه بین 80 الی 150 دلار می باشد.
رشته های تحریم در بلاروس که به ایرانی ها ارائه نمدهند
فیزیک اتمی در کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری
طراحی و ساخت موشک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری
هوافضا در مقطع دکتری
خلبانی شاخه جنگده های نظامی و انتظامی
مهندسی ژنتیک پیشرفته شاخه گیاهان در مقطع دکتری
نانو تکنولوژی در برخی گرایش ها مقطع دکتری
5.پرداخت بیمه درمانی
هزینه بیمه درمانی نظر به اینکه چه شرکتی را انتخاب می کنید قیمت آن بین سالانه 50 الی 200 دلار میباشد.
هزینه های زندگی در شهر مینسک بلاروس و شهر های دیگر
هزینه های زندگی در شهر مینسک به شرط زندگی در خوابگاه ماهیانه 350 دلار می باشد، این هزینه در شهر های دیگر حدود 20% کمتر از پایتخت میباشد.
بطور متوسط با نرخ تورم ایران و برابری واحد ریال ایران با روبل بلاروس در سال 2017 -2018 سالانه 35 الی 40 میلیون تومان هزینه زندگی و تحصیل دانشجو میشود.

لیست دانشگاههای مهندسی بلاروس

در شهر مینسک بلاروس

دانشگاه دولتی مهندسی شیمی و مواد BSU
دانشگاه ملی دولتی بلاروس BGU
دانشگاه تکنولوژی و فن اوری بلاروس BSTU
دانشگاه انفورماتیک و رادیو الکترونیک بلاروس BIRU
دانشگاه دولتی فنی مهندسی کشاورزی بلاروس BGAU
دانشگاه فنی ملی دولتی بلاروس BNTU
دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU
دانشگاه دولتی ورزش و توریسم بلاروس BSTU
دانشگاه علوم اقتصادی بلاروس BGEU
شهر ویتبسک بلاروس
آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک بلاروس
دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک VSTU
شهر برست بلاروس
دانشگاه دولتی برست brsu کشور بلاروس
در شهر گومل بلاروس
دانشگاه پلی تکنیک گومل بلاروس GGU
ارزشیابی دانشگاههای مهندسی بلاروس

گروه ب (خوب)

بلاروس

Belarusian State Economics University
Belarusian State Polytechnical Academy (Belarusian National Technical University)
Belarusian State Technological University
Belarusian State University
Belarusian State University of Informatics and Radioelectronics
Belarusian-Russian State University
Gomel State University ‘FranciskSkorina’
Grodno State Agrarian University
Minsk State Linguistic University   صرفاً رشته‌هاي ‌مرتبط با زبان و مترجمي زبانهاي روسي، انگليسي، آلماني، فرانسوي و اسپانياي
National Academy of Science of Belarus صرفاً مقطع دکتري
Polotsk State University

گروه ج (متوسط)

Belarus State Polytechnical Academy
Belarusian State University of Physical Culture
Belarusian State Agricultural Academy صرفاً در رشته‌هاي مرتبط با کشاورزي
Brest State Technical University در رشته‌هاي معماري وعمران تا دکتري، ساير رشته‌ها تا کارشناسي ارشد
Belarusian State Academy of Arts
Belarusian State Agrarian Technical University صرفاً رشته‌هاي ماشين‌آلات كشاورزي
Gomel State Technical University ‘Pavel Sukhoi’  (صرفاً مقطع‌كارشناسي، رشته‌هاي مهندسي مكانيك، ساخت و توليد، برق (قدرت و كنترل
Vitebsk State Academy of Veterinary Medicine مقاطع کارشناسي ارشد ودکتري صرفاً رشته‌هاي دامپزشکي و دامپروري
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور بلاروس  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت بلاروس وکیل تخصصی ، ویزای توریستی بلاروس وکیل تخصصی ، سفارت بلاروس وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی بلاروس وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری بلاروس وکیل تخصصی ، ویزای کاری بلاروس وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج بلاروس وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  بلاروس توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

  موسسه حقوقی و  بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور بلاروس  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  بلاروس.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور بلاروس  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلاروس.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور بلاروس .
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور بلاروس  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلاروس وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور بلاروس (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور بلاروس.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلاروس.
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور بلاروس.
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور بلاروس.
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و بلاروس.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور بلاروس  (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره ) شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  بلاروس.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  بلاروس.
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت بلاروسی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور بلاروس.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  بلاروس  .
5- اخذ بیمه سلامت کشور بلاروس.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده بلاروسی در کلیه مناطق کشور  بلاروس.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  بلاروسی  در کلیه مناطق کشور بلاروس .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور بلاروس    برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور بلاروس.
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  بلاروس.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور بلاروس  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور بلاروس.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  بلاروس    به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور بلاروس.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور بلاروس.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور بلاروس.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور بلاروس.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور بلاروس.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور بلاروس.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور بلاروس .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور بلاروس.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور بلاروس.
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور بلاروس.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور بلاروس.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور بلاروس در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور بلاروس.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای بلاروس.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور بلاروس.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور بلاروس .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  بلاروس.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور بلاروس.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.