دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت ایرلند ” اروپا”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه ایرلند ” اروپا”    توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”    از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”   از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت ایرلند ” اروپا”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه ایرلند ” اروپا”    توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”    از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”   از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ایرلند ” اروپا”  از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در ایرلند ” اروپا”  *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر ایرلند ” اروپا”   * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در ایرلند ” اروپا” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در ایرلند ” اروپا”  * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در ایرلند ” اروپا”  * مشاور رفع ریجکتی ویزای ایرلند ” اروپا”   * مشاور رفع دیپورتی از کشور ایرلند ” اروپا”   * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای دوبلین ،  بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت ایرلند ، اخذ ویزای توریستی ایرلند ، وقت سفارت ایرلند ، اخذ ویزای تحصیلی ایرلند ، اخذ ویزای سرمایه گذاری ایرلند ، اخذ ویزای کاری ایرلند ، اخذ ویزای ازدواج ایرلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور ایرلند ( شهرهای دوبلین ،  بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور ایرلند از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور ایرلند

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلنداز طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ایرلند از طریق تولد
مشخصات کشور ایرلند
پایتخت : دوبلین
زبان :ایرلندی ، آمریکایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، ارامی
نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 70/273 کیلومتر مربع
جمعیت : 4/761/865 نفر
واحد پول : یورو
 دین : مسیحی
همسایگان : ایرلند شمالی ، اقیانوس اطلس ،دریای ایرلند ، دریای کلتی ، کانال سن جورج

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند “اروپا” از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ،  بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ایرلند ” اروپا” را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور ایرلند ” اروپا” آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در ایرلند ، افتتاح حساب بانکی در ایرلند ، اقامت و پاسپورت ایرلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ایرلند ، رفع دیپورتی اقامت ایرلند ،قبول وکالت در ایرلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ایرلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور ایرلند “اروپا ” توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور ایرلند را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

 مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور ایرلند ” اروپا”

1- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
2- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
3-کارت ملی و شناسنامه .
4- دو  قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
5- در صورتی که قبلا ویزا  کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
6- نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی .
7- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
8- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
9- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
10- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
11- بیمه مسافرتی .
12- سند مالکیت ( در صورت وجود )
13- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :

ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت ایرلند ، دریافت ویزای توریستی ایرلند ، وقت سفارت ایرلند ، دریافت ویزای تحصیلی ایرلند ، دریافت ویزای سرمایه گذاری ایرلند ، دریافت ویزای کاری ایرلند ، دریافت ویزای ازدواج ایرلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند “اروپا” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 برنامه سرمایه گذاری در کشور ایرلند انواع مختلفی دارد که به سرمایه گذار غیر اروپایی اجازه می دهد برای خود و اعضای خانواده خود جواز ورود چند باره به کشور ایرلند داشته باشند و به مدت 5 سال قابل تمدید است. برنامه سرمایه گذاری باید در جهت منافع عمومی باشد. سرمایه که توسط سرمایه گذار در کشور ایرلند سرمایه گذاری می شود باید قانونی باشد و نمی تواند قرض یا وام باشد.
سرمایه گذاری پیشنهادی باید در یکی از دسته های زیر باشد :

1-سرمایه گذاری بنیادی:

در یک پروژه عمومی با بهره گیری از هنر، ورزش، بهداشت، فرهنگ یا آموزش و پرورش تا سقف 500.000 یورو می توان سرمایه گذاری کرد. اگر سرمایه گذار حداقل دارای 5 شریک باشد می تواند تا سقف 400.000 یورو سرمایه گذاری کند.

2- سرمایه گذاری تشکیلات اقتصادی:

500.000 یورو سرمایه جهت ایجاد کسب و کار در کشور ایرلند به مدت 3 سال لازم است.

3-سرمایه گذاری اوراق قرضه:

سرمایه گذار اوراق قرضه کشور ایرلند به ارزش 1.000.000 یورو به مدت 5 سال خریداری نماید.

4-سرمایه گذاری های مختلف:

حداقل 450.000 یورو در اموال و 500.000 یورور در اوراق قرضه سرمایه گذاری شود.

5-صندوق سرمایه گذاری:

حداقل 500.000 یورو در یک صندوق سرمایه گذاری مورد تایید که در کسب و کار و پروژه های سرمایه گذاری ایرلندی است باید سرمایه گذاری شود.

6-سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT):

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ایرلند
سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون یورو در بورس اوراق بهادار ایرلندی باید صورت بگیرد.

راه اندازی برنامه کارآفرینی

برنامه کارآفرینی کشور ایرلند به متقاضیان غیر اروپایی اجازه میدهد تا با بودجه حد اقل 50.000 یورو یک کسب و کار نو آورانه و جدید در کشور ایرلند تشکیل  دهند.

طرح کار افریینی یو پی اس باید به شرح زیر باشد:

– معرفی یک محصول جدید و یا نوآورانه و یا خدمات به بازارهای بین المللی
– قادر به ایجاد 10 شغل در ایرلند و تحقق 1 میلیون یورو در فروش در سه تا چهار سال پس از راه اندازی
– رهبری یک تیم توسط مدیریت با تجربه
– کنترل اصلی در ایرلند انجام شود

مزایای اقامت ایرلند ( اقامت اروپا )

اقامت در ایرلند یک فضای امن در یکی از کشورهای جالب و جذاب دنیا ایجاد کرده و امکانات وسیعی را در خطه اصلی اروپا فراهم می نماید.
تعهد برای دریافت اقامت، حتی برای مواقعی که نیاز به گذراندن زمان کوتاهی در کشور باشد، از موارد مهم مورد نظر بوده و این سرمایه گذاری مشترک این کار را در شرایط ایمن و سودآور انجام می دهد.
کشور ایرلند (ایرلند جنوبی) دارای بنادر کوچکی است اما این نقطه ضعف را با مجهز کردن سیستم های حمل و نقل و بنادر آبی خود تبدیل به یکی از بهترین کشورهای جهان برای داد و ستد و سرمایه گذاری کرده است. ایرلند چند سالی هست که جزو بهترین کشورهای جهان برای زندگی نیز انتخاب می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ایرلند ” اروپا” ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ایرلند ” اروپا” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در ایرلند ” اروپا” می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ایرلند ” اروپا” ( شهرهای بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در ایرلند ، افتتاح حساب بانکی در ایرلند ، اقامت و پاسپورت ایرلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ایرلند ، رفع دیپورتی اقامت ایرلند ،قبول وکالت در ایرلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ایرلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند”اروپا”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ،بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
متقاضیان مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند بدون داشتن تحصیلات و تخصص و مدارک زبان انگلیسی از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند اقدام نمایند.
تقریبا همه تجار ایرانی با مشکلات عدیده ای از قبیل افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور ؛نقل و انتقالات منابع مالی و پولی ؛محدودیتهای تجاری ؛بازرگانی؛تولیدی ناشی از تحریمها و سایر چالشهای کسب و کار مواجه هستند این عوامل بدیهی ترین عناصر رونق کسب و کار بشمار میرود که متقاضیان ایرانی از آن محروم هستند در حالیکه شما باید بدانید که علیرغم وجود محدودیتهای فوق برون رفت از این مشکلات کار دشواری نیست تنها شما نیازمند آنید که با قوانین و مقررات و مبانی حقوقی تجارت و کسب و کار وضوابط امور مالیاتی و بیمه در کشورهای اروپایی آشنا باشید تا ملاحظه کنید که چگونه میتوان با روشهایی نه چندان سخت مانند ثبت شرکت در کشورهای اروپایی به مشکلات فوق غلبه کنید اگرچه ثبت شرکت در اروپا دارای سازو کار های حقوقی  ویژه ای است اما کارشناسان و وکلای مجرب حقوقی ما در این خصوص مهارت داشته و شما را تا انتهای پروسه استقرار شرکت و شروع کسب و کار یاری میدهند.
اگر شما دارای کسب و کار موفق در ایران دارید و میخواهید فعالیتهای مشابه و مرتبط با آنها در اروپا راه اندازی کنید ما به شما کمک میکنیم که چگونه این پروسه را انجام دهید؛اساسا میتوان به دو صورت اقدام نمود یا شرکت ثبت شده را به شما منتقل کرد که دارای زمان انجام کار کمتری است  و یا اینکه از ابتدا شرکتی را ثبت نمود ما برای شما حالت دوم را پیشنهاد میکنیم زیرا انتقال شرکت های ثبت شده قبلی دارای ریسک مالیات های بوده و ما برای شما توصیه نمی کنیم

نحوه ثبت شرکت در ایرلند

 ایرلند مقصد مناسبی برای افرادی میباشد که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند چرا که این کشور در سال ۲۰۱۴بهترین کشور از نظر کسب و کار شناخته شده است , ثبت شرکت در ایرلند برای افرادی که میخواهند کسب و کاری را در این کشور ایجاد کنند مناسب میباشد البته باید خاطر نشان کنیم که ثبت شرکت در ایرلند دارای مزایایی میباشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود همچنین مراحل انجام ثبت شرکت در ایرلند و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ایرلند را برایتان شرح خواهیم داد .
باید بدانید که سرمایه گذاران خارجی اغلب برای سرمایه گذاری , ثبت شرکت در ایرلند را انتخاب میکنند چرا که در این کشور مالیات بسیار اندک میباشد و این خود به تنهایی سبب ترغیب سرمایه گذاران خارجی گردیده است , گرچه به ظاهر ثبت شرکت در ایرلند امری ساده میباشد اما باید بدانید که ثبت شرکت در ایرلند دارای پیچیدگی هایی میباشد که تنها افرادی که در این راه تجربه و تخصص دارند میتوانند از عهده آنها برآیند به همین خاطر اگر شما قصد ثبت شرکت در ایرلند را دارید میتوانید با موسسه ما و یا موسسات مهاجرتی معتبر دیگر مشورت نمایید و از راهنمایی کارشناسان متخصص در این امر بهره مند شوید .
شما در ابتدا برای شروع کسب و کاری جدید باید شرایط اقتصادی کشور مقصد را بسنجید و اطلاعات کاملی در زمینه کسب و کار و اقتصاد و شرکت های ثبت شده توسط سرمایه گذاران خارجی  کسب نمایید تابتوانید با کسب اطلاعات برنامه ریزی دقیقی در راستای اهداف خود داشته باشید .
همانطور که گفتیم شما میتوانید از طریق تماس با موسسه و بهره مندی از راهنمایی های کارشناسان ثبت شرکت در ایرلند , اطلاعاتی در زمینه رشد اقتصادی , هزینه های زندگی و کار در ایرلند و همچنین میزان علاقمندی مردم ایرلند به نوع خدماتیکه شما میخواهید از طریق ثبت شرکت درایرلند به آنها ارائه دهید مطلع شوید .
روش دیگری که شما میتوانید از این موضوعات اطلاعات دقیق کسب کنید این است که میتوانید از طریق ویزای توریستی ایرلند به این کشور یک سفر کوتاه مدت داشته باشید , تا در این سفر از نزدیک با شرایط اقتصادی , کاری و زندگی در ایرلند آشنا شوید , این روش بسیار توصیه میگردد و اگر شرایط یک سفر کوتاه مدت را دارید بهتر است ابدا قبل از هر تصمیم و اقدامی یک سفر به این کشور داشته باشید .
این کشور گرچه کوچک میباشد اما به عنوان پناهگاه امنی برای سرمایه گذاران خارجی شناخته شده است , ثبت شرکت در ایرلند باید طبق قوانین خاصی طی شود و بهتر است که قبل از اقدامات اولیه شما قانون تجارت در ایرلند را مطالعه کرده باشید .

انواع ثبت شرکت در ایرلند

چهار نوع عمده شرکت در ایرلند وجود دارد که به شرح زیر است:
1- شرکت خصوصی محدود PrC
2- شرکت عمومی محدود PLC
3- شرکت های همکاری
4- شعبه ای از یک شرکت خارجی
این نوع ساختارها به عنوان رایج ترین نوع شرکت ها در ایرلند میباشد که هر کدام از آنها قوانین مختص به خود را دارد و شما میتوانید برای کسب اطلاعا ت بیشتر در این زمینه با موسسه تماس حاصل فرمایید .

مراحل ثبت شرکت در ایرلند

در ابتدا باید یکی از ساختارهای شرکتی را با توجه به نوع فعالیت و کوچک و یا بزرگ بودن شرکت وهمچنین میزان سهامداران انتخاب نمایید , بعد از آن باید یک نام مناسب با نوع فعالیت تجاری خود انتخاب نمایید , توجه داشته باشید که این نام به هیچ وجه نباید تکراری بوده باشد و نباید قبلا این نام برای شرکت دیگر به ثبت رسیده باشد .
برای ثبت شرکت در ایرلند باید طرح توجیهی اقتصادی تهیه نمایید , در این طرح باید برنامه کاری آینده خود را مشخص کنید , معرفی فعالیت تجاری و کسب وکاری که قرار است را ه اندازی کنید و اهدافی که برای این کسب و کار در نظر دارید و همچنین انتظاراتی که از این طرح میرود را باید در بیزنس پلان بیان نمایید .
مشخص نمودن محلی برای شروع انجام فعالیت جزء مرحله بعدی به حساب می آید چرا که ثبت شرکت در ایرلند با مشخص شدن آدرس محل کار امکان پذیر میباشد , پس باید محلی رادر هر ایالتی که مد نظر دارید اجاره و یا خریداری نمایید و آدرس دقیق آن را در اساسنامه شرکت ذکر کنید .
توجه داشته باشید که اساسنامه شرکت باید به صورت رسمی در دفتار رسمی به ثبت برسد , در تنظبم اساسنامه دقت نمایید چرا که باید تمام مشخصات شرکت و سهامداران و قوانین کار در آن ذکر گردد , همچنین باید در اساسنامه شرکت از ساعات کاری و میزان مرخصی کارکنان در طی سال مشخص شده و میزان حقوق دریافتی آنان نیز تعیین گردد .
برای آنکه بتوانید ثبت شرکت در ایرلند را با موفقیت انجام دهید باید در اداره مالیات این کشور ثبت نام کنید , همانطور که میدانید قوانین تمام کشورها برای شرکت های محلی و خارجی به اینگونه میباشد که هر شرکت ثبت شده موظف به پرداخت مالیات میباشد و افرادی که برخلاف مقررات از پرداخت آن فرار کنند با جریمه سخت روبرو میگردند .
نکته ای که باید دراینجا خدمت عزیزانی که علاقمند به ثبت شرکت در ایرلند هستند یادآوری کنم این میباشد که شما اگر ملکی را در ایرلند به عنوان محل شرکت نتوانستید اجاره و یا خریداری کنید میتوانید از یک آدرس مجازی برای ثبت شرکت در ایرلند استفاده نمایید , شما میتوانید این آدرس را خریداری و سپس بعداز دریافت نامه رسمی میتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید .
در شرکت های ثبت شده در ایرلند باید حتما دو مدیر وجود داشت باشد و همچنین وجود یک مدیر عامل الزامی میباشد , مدیر عامل میتواند یکی از مدیران شرکت باشد , طبق قوانین ثبت شرکت در ایرلند یکی از مدیران شرکت باید یا تبعه ایرلند و یا عضو دائم کشورهای اتحادیه اروپا نیز باشد .
بعد از گذراندن مراحل بالا فرد باید از سفارت ایرلند یک وقتی را جهت مصاحبه تنظیم نماید , با ارائه مدارک جهت دریافت ویزا برای ورود به ایرلند باید به صورت حضوری در سفارت حضور داشته باشید و اگر بخواهید همسر و فرزندان خود را نیز به ایرلند ببرید میتوانید با در خواست ویزا برای آنان به این امر دست یابید .
بعد از بررسی مدارک شما برایان یک ویزای یک ساله ایرلند صادر میگردد توجه داشته باشید که دریافت این ویزا به نشانه ی دریافت اقامت دائم این کشور نمیباشد و شما تنها اجازه موقت دریافت کرده اید , اما شما میتوانید با شروع فعالیت تجاری و عملکرد مثبتی که از آن بدست می آورید , ویزای خود را تمدید نمایید و در صورت کارآفرینی در این کشور و پرداخت به موقع مالیات مقرر شده برای شما میوانید برای دریافت اقامت دائم برای خود و همراهانتان اقدام نمایید .
شما با دریافت اقامت دائم ایرلند میتوانید از مزایای بسیاری برخوردار شوید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت , نکته دیگر که بعد از دریافت اقامت دائم باید خدمتتان عرض کنیم این است که بعد از گذشت ۵ سال از دریافت اقامت دائم میتوانید برای گرفتن پاسپورت دوم خود نیز اقدام کنید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ایرلند

1- گذرنامه معتبر متقاضی و همراهانش که منقضی نشده باشد .
2- گواهی سلامت پزشکی
3- کارت شناسایی متقاضی
5- تمامی مدارک شناسایی سهامداران
6- بیزنس پلان
7- گواهی عدم سوء پیشینه متقاضی
8- پرداخت تمام هزینه های ثبت شرکت در ایرلند
بهتر است بدانید که یکی از محبوب ترین نوع ساختار های شرکتی در ایرلند برای سرمایه گذاران خارجی شرکت خصوصی محدود میباشد , علت این محبوبیت در بین سرمایه گذاران خارجی عدم وجود سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت میباشد , که در این نوع ساختار شرکتی به دو مدیر و یک دبیر نیاز میباشد کهن تنها یکی از آنها باید مقیم اروپا باشد .
در کشورایرلند نیروی کار متخصص و تحصیل کرده بسیار زیاد میباشد و شما برای استخدام نیروی کار دچار سختی نخواهید شد , اما باید به خاطر داشته باشید که به کار گیری از نیروی کار ایرلندی این موضوع را برایتان به وجود خواهد آورد که شما باید برای آنها میزان دستمزدی طبق وزارت کار ایرلند مشخص نمایید که به صورت ماهانه باید پرداخت شود.
از آنجایی که کشور ایرلند یک کشور انگلیسی زبان میباشد به همین خاطر افراد وو سرمایه گذاران بسیاری از سراسر دنیا برای ثبت شرکت در ایرلند اقدام میکنند و این موضوع باعث شده است تا دولت ایرلند یک سری مشوق های مالی برای افرادی که با ثبت شرکت در ایرلند قصد ایجاد کار آفرینی دارند , سرمایه گذاران خارجی بیشتری را ترغیب به این کار کنند .

مزایای ثبت شرکت در ایرلند

ثبت شرکت در ایرلند به عنوان یک ایده عالی برای سرمایه گذاران مشترکی میباشد که در آن شرکا میخواهند شرکت را در یک کشور بی طرف به ثبت برسانند .
برای تامین سرمایه نیاز به هزینه های بالا نمیباشد .
این کشور دارای زیر ساخت های عالی مخابراتی میباشد .
این کشور بهترین کشور به عنوان اقامتگاه برترین شرکت های اروپایی مناسب برای سرمایه گذاری های چند ملیتی داخلی میباشد .
این کشور تنها کشور انگلیس زبان در محدوده اتحادیه اروپا میباشد .
ایرلند دارای یک چهره فوق العاده از جهت شرکت های بین المللی به وسیله سیستم شرکت هلدینگ میباشد .
این کشور در سال ۲۰۱۴به عنوان برترین کشور در جهت کسب و کار معرفی گردیده است .
مالیات های این کشور زبانزد در سراسر دنیا میباشد , نرخ ۱۲٫۵درصد از سود بدست آمده از تجارت  .
این کشور با داشتن نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در سراسر دنیا شهرت یافته است .
کشور امن برای تجارت و سرمایه گذاری
دریافت اقامت دائم با ثبت شرکت در ایرلند
بعد از گذشت ۵سال میتوانید پاسپورت دوم خود را نیز دریافت نمایید .
بهره مندی از امکانات رفاهی و خدمات درمانی در سراسر اتحادیه اروپا
رهایی از مشکلی به نام تحریم برای همیشه
راحتی در دریافت ویزا برای تمامی کشور های دنیا
همسر و فرزندانتان میتوانند از تحصیل در این کشور بهره مند گردند .
همانطور که قبل تر خدمت شما عرض نمودیم ثبت شرکت در ایرلند دارای پیچیدگی هایی میباشد که افراد به تنهایی از عهده آن برنخواهند آمد و باید به وسیله کمک و راهنمایی گرفتن از افراد متخصص و ماهر به این امر دست یابند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت ایرلند وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی ایرلند مهاجرتی ، سفارت ایرلند مهاجرتی ، ویزای تحصیلی ایرلند مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری ایرلند مهاجرتی ، ویزای کاری ایرلند مهاجرتی ، ویزای ازدواج ایرلند مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند “اروپا” از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

 ویزای کار ایرلند از طریق درخواست کارفرما:

ویزای کار در کشور ایرلند از چند طریق صورت می گیرد یکی از راه های اخذ ویزای کار این است که شخص در کشور ایرلند یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در ایرلند است، دریافت نمایند که شخص نیز باید شرایط لازم را داشته باشد. شرط لازم الاجرا دیگر این است که به مدت ۳ هفته یا ۳ ماه شغل مورد نظر در خود کشور ایرلند و اتحادیه اروپا آگهی می شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو می گیرند. وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. در کشور ایرلند اخذ ویزای کار امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری شود و اساسا باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند تقاضای ایرلند باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار کند.
در باب اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند، کارفرمایی که می خواهند افرادی را استخدام کنند که نیاز به مجوز اشتغال دارند باید الزامات خاصی را رعایت نمایند. کسب و کار آنها در ایرلند باید قانونی باشد که بدان معناست که در صورتی که کارفرمای شما یک شرکت است، باید در اداره ثبت شرکت ها (CRO) ثبت شده باشد. شما می توانید وضعیت ثبت شرکت در CRO را با مراجعه به سایت cro.ie بررسی کنید.
کارفرما باید شما را به طور مستقیم استخدام کند که بدان معناست که درخواست استخدام سازمان ها، آژانس ها، واسطه ها یا شرکت هایی که قصد معرفی شما به یک شرکت دیگر را دارند، مورد پذیرش نیست.
کارکنانی که مجوز اشتغال دارند موظف به رعایت قوانین مهاجرت هستند. این به این معنی است که شما به منظور ورود به ایرلند نیاز به ویزا دارید و باید در اداره مهاجرت ثبت نام کنید.
بدیهی است افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند و یا مدارک تحصیلی خود را از اروپا اخذ کرده باشند شانس بیشتری در خصوص پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در ایرلند خواهند داشت.
گفتنی است، افرادی که موفق به اخذ ویزای کار این کشور می شوند، پس از حدودا چهار سال کار در ایرلند و پرداخت مالیات به دولت ایرلند می توانند موفق به اخذ اقامت دائم ایرلند شوند.
مطابق با قوانین مهاجرتی کشور ایرلند، شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا به طور کلی دارندگان کارت اقامت شهروندی اتحادیه اروپا و شهروندان کشور سوئیس، اجازه ی کار، زندگی و راه اندازی یک بیزینس را در جمهوری ایرلند را دارند. در این صورت اگر شما تابعیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و یا سوئیس را داشته باشید، حق زندگی و کار در ایرلند را داشته و نیازی به اخذ مجوز برای کار در ایرلند نخواهید داشت.  ضمن اینکه اجازه ی به همراه داشتن اعضای خانواده ی خود را نیز در ایرلند خواهید داشت.
با پیوستن جمهوری ایرلند به اتحادی اروپا، نیاز به اخذ ویزای کار ایرلند برای اشتغال به کار در ایرلند منتفی گردیده است. البته باید توجه داشته باشید که ایرلند شمالی مستقل از جمهوری ایرلند بوده و به عنوان یکی از مناطق تحت حاکمیت بریتانیا، قوانین مهاجرتی آن تابع قوانین و مقررات مهاجرتی انگلستان می باشد.
در صورتی که متقاضی کار در ایرلند، تبعه ی یکی از کشورهای حوزه ی اتحادیه اروپا و یا سوئیس نباشد، به منظور کار در ایرلند نیاز به اخذ ویزای کار ایرلند دارد، ضمن اینکه پیوستن اعضای خانواده ی متقاضی کار در ایرلند، بستگی بسیار زیادی در نوع مجوز اشتغال به کار در ایرلند و ویزای کار ایرلند دارد.
این قانون در راستای به کارگیری افراد مقیم و یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها تدوین شده است، بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج از اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود. باتوجه به رکود اقتصادی در کشورهایی نظیر اسپانیا و یونان، فقدان کار مناسب برای افراد متخصص در این کشورها تمایل این افراد به کار دیگر درکشورهای اروپایی افزایش یافته است.
ایرلند در طول سال های اخیر به عنوان یکی از مقاصد اولیه ی بسیاری از مهاجران تبدیل گردیده است، چرا که اقتصاد پویا و قوی و نیز سطح بالای رفاه و خدمات اجتماعی، کشور جمهوری ایرلند را به عنوان یک مقصد محبوب و مورد علاقه برای مهاجرت به اروپا مطرح نموده است.
اخذ ویزای کار روش دیگری هم دارد، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشورها مانند استرالیا، کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد. ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت یا (Skilled worker) نامیده می شود.
ویزای کار ایرلند در خصوص مهارت های حرفه ای، یک مجوّز کار متناسب با پیشنهاد کاری می باشد که مطابق با آن مهاجران متقاضی کار در ایرلند، امکان اخذ ویزای کار در ایرلند و اشتغال به کار در ایرلند را خواهند داشت. هر ساله فهرست مشاغل مورد نیاز ایرلند از سوی دولت این کشور اعلام می گردد.

شرایط زیر باید رعایت شود تا بتوان مهاجرت کاری به ایرلند اقدام کرد :

سن افراد باید زیر ۴۰ سال باشند .
آشنایی کامل با زبان انگلیسی داشته باشد و زمان ورود به سفارت باید مدرک زبان خود را ارائه دهد .
کار در رشته‌های خاص ارائه خواهد شد و افراد متقاضی مهاجرت کاری به ایرلند باید در زمینه هایی از جمله هتلداری ، آشپزی و دوره‌های خاص توریسم دوره دیده باشد .
اولویت با افراد مجرد است .
این افراد پس از ورود به لاین دوره‌های خاصی را می گذرانند و پس از آن می‌توانند در دوره‌های منظور در زمینه های مذکور وارد بازار کار شود. باید توجه داشته باشید تنها ظرفیت های محدودی برای ارائه ی مهاجرت کاری به ایرلند وجود دارد و این به این صورت نیست که افراد تماماً هر شخصی با شرایط است می تواند مهاجرت کاری به ایرلند داشته باشد. کشور ایران با پیوستن به انجمن CTTRT یکی از اعضای عضو اتحادیه کنوانسیون کار در جهان شده است که در این کشورها، کشورهایی از جمله آلمان و استرالیا نیز می باشند و باید منتظر امضای سند همکاری در این کشورها نیز بود. بطور کلی اتباع خارجی بجز اتباع اتحادیه اروپا جهت کار در ایرلند، نیاز به اجازه کار دارند.

فردی که مایل است در ایرلند کار کند می بایست از سوی یک کارفرما در ایرلند پیشنهاد استخدامی داشته باشد. برای دریافت اجازه همچنین می بایست:

1- متقاضی دارای گذرنامه معتبر باشد.
2- قادر به تامین زندگی خود از طریق درآمد حاصل از کار باشد.
3- شرایط استخدامی در سطح قراردادهای گروهی صنفی در ایرلند و یا در سطح معمول آن شغل یا رشته باشد.
4- سندیکای و اتحادیه صنفی مربوطه نظر خود را پیرامون شرایط استخدامی اعلام کرده باشد.
5- شغل مربوطه در اتحادیه اروپا و منطقه همکاریهای اقتصادی اروپا آگهی شده باشد.
متقاضی کار و کارفرما بصورت همزمان وظیفه دارند به اداره مهاجرت نشان بدهند که شرایط فوق برآورد شده است.
قانون کلی این است که متقاضی می بایست تقاضای کار و اقامت را قبل از ورود به ایرلند و از کشور موطن و یا کشوری خارج از ایرلند که در آن زندگی می کند تسلیم نماید. اجازه می بایست قبل از ورود به ایرلند آماده شده و برچسب آن در گذرنامه متقاضی نصب شده باشد. متقاضی می تواند در برخی موارد تقاضای اجازه کار خود را از داخل  ایرلند  تسلیم نماید.
این موارد عبارتند از:
1- دانشجویان دارای اقامت دانشجویی در حال اتمام
2- متقاضیان کار که جهت ملاقات با کارفرما وارد ایرلند شده اند و از سوی کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نموده اند و بواسطه دلایل ویژه می بایست بدون درنگ کار خود را آغاز کنند.
3- بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
4- به یکی از نمایندگیهای ایرلند در محل زندگی خود تسلیم می کنید.
اگر در داخل مرزهای ایرلند هستید تقاضای خود را:
5- بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
6- از طریق پست به اداره مهاجرت ارسال می کنید.
7- تسلیم یکی از شعبه های صدور مجوز اداره مهاجرت تحویل می دهید.

ویزای کاری ایرلند

 مدارک زیر جهت ویزای کاری ایرلند می بایست در همه موارد ضمیمه تقاضا باشد:

1- کپی گذرنامه
2- پیشنهاد استخدامی از سوی کارفرما
3- کپی از فیش پرداخت هزینه درخواست
کسانی که مجوز کار دارند و می خواهند برای اعضای خانواده اجازه اقامت بگیرند فقط برای مدتی که مجوز کار معتبر است میتوانند اقدام نمایند.
اما در کل نه کشور ایرلند و نه سایر کشورهای اروپایی به نیروی مهاجر خارجی برای کار از طریق اسپانسر نیازی ندارد، لیکن در زمانی که اشخاص بوسیله ی ویزای تحصیلی و یا طرق مختلف قانونی دیگر وارد کشور ایرلند می شوند در ویزای آنها حق کار قانونی وجود دارد که اشخاص می توانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند، به عنوان مثال افراد متقاضی کار در ایرلند می توانند در شرکتی به صورت پاره وقت کار کنند و یا حتی استخدام شوند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی) کشور ایرلند”اروپا”  از طریق ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اگر شما یک شخص خارجی غیر ایرلندی هستید در صورت ازدواج با یک شهروند ایرلندی ، تحت شرایطی می توانید حق شهروندی کشور ایرلند را کسب نمایید .

برای دریافت حق شهروندی از طریق ازدواج ، شخص متقاضی باید شرایط زیر را دارا باشد :

1-حداقل نیاز است تا ۳ سال از ازدواج شما گذشته باشد.
2- اقامت شخص متقاضی باید حداقل به مدت یکسال قبل از تاریخ درخواست خود در کشور ایرلند اقامت مداوم داشته باشد .
3-شخص متقاضی حداقل ۲ سال در طول مدت ۴ سال قبل از اقامت reckonable در کشور ایرلند زندگی کرده باشد .
4- ازدواج باید به طور رسمی تحت قانون ایرلند ثبت شده باشد .
5- شخص متقاضی و همسر ایرلندیش باید به عنوان زن و شوهر در کنار هم زندگی کنند. در واقع اینکه ازدواج آنها صوری نباشد .
6- شخص متقاضی باید شخصیت خوبی از خود در کشور ایرلند نشان دهد ودر واقع انطباق پذیری داشته باشد .
7-شخص متقاضی باید یک اظهار نامه تحت عنوان وفاداری به دولت و ملت کشور ایرلند ثابت نماید .
اخذ اقامت در کشور ایرلند از طریق ازدواج – نحوه درخواست برای دریافت ویزا ایرلند
شخص متقاضی باید برای دریافت  این نوع ویزا به صورت آنلاین اقدام و دستورعمل های فرم های درخواستی را تکمیل نمایند.فرم های خلاصه به همراه مدارک لازم باید چاپ و امضاء وتاریخ در آن مشخص گردد و سپس ارسال شوند.
امکان دارد که از سیستم های شناسایی و تشخیص هویت به عنوان بخشی از فرآیند تکیل مدارک شخص متقاضی استفاده شود .
اگر شخص متقاضی اطلاعات نادرست و یا گمراه کننده ارائه نماید، ممکن است اصلا درخواست او مورد بررسی قرار نگیرد و شخص نیز نتواند درخواست تجدید نظر بدهد و یا اینکه برای بیشتر از ۵ سال به او ویزا ایرلندی ندهند .
شما میتوانید از طریق ویزای مشارکت مدنی ازدواج واقعی ، پس از ثبت و تایید تاریخ ازدواج ، به عنوان یک زوج وشریک مدنی اقامت کشور ایرلند را دریافت نمایید . برای دریافت این نوع ویزا باید از ۳ ماه قبل از سفر به کشور ایرلند اقدام نمایید .

 مهاجرت به ایرلند از طریق ازدواج

اخذ اقامت در کشور ایرلند از طریق ازدواج – مدارک مورد نیاز اقامت از طریق ازدواج در کشور ایرلند :

1-مدارک ومستنداتی مبنی از قصد ازدواج شخص متقاضی
2- سند ازدواج رسمی
3-حکم طلاق و یا گواهی فوت (در صورت ازدواج قبلی)
4- فرم تکمیل شده ازدواج (MRF)
5- مدارک و شواهدی برای سابقه ارتباط شخص متقاضی با زوج ایرلندی خود
لازم به ذکر است شواهد و مدارک از ارتباط شخص متقاضی مانند مسافرت هایی که در کنار هم بوده اند ، پرینت مکالمه های تلفنی ، مکاتبات ایترنتی و…
البته باید توجه داشت برای مهاجرت از طریق ازدواج به کشور ایرلند صرفا مکاتبات و مکالمه های تلفنی و اینترنی مورد تایید نیست.رابطه زوجین باید حتما رو در رو  باشد .
ارائه این شواهد و مدارک می بایست افسر ویزا را بر حسن نیت شخص متقاضی مبنی بر ازدواج  واقعی ، متقاعد سازد .
بدیهی است اطلاعات در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت  در ایرلند از طریق ازدواج، دارای پیچیدگی های بسیار می باشد. در این خصوص می توانید با مشاورین مجرب موسسه ما تماس حاصل نمایید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در ایرلند ، افتتاح حساب بانکی در ایرلند ، اقامت و پاسپورت ایرلند از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ایرلند ، رفع دیپورتی اقامت ایرلند ،قبول وکالت در ایرلند ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ایرلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند “اروپا” از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور ایرلند از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 کشور ایرلند جز کشورهای غیر انحادیه اروپا است و از سیستم های خاک و خون سیستم خون را پذیرفته است یعنی طفلی که پدر و مادر او ایرلندی باشد تبعه ایرلندی می داند. تابعیت از طریق تولد از اصلی ترین تابعیت ها محسوب می شود و این تابعیت از طریق پدر و مادر اعطا می شود و تواد در ایرلند به خودی خود باعث تابعیت ایرلندی نمی شود یعنی کشور ایرلند تابعیت اصل خون را پذیرفته است. اگر پدر و مادر غیر ایرلندی باشد برای ماندن در کشور ایرلند باید اجازه اقامت خود را تمدید کنند و فرم inis را درخواست کنند که تکمیل این فرم در رابطه با پدر و مادر غیر ایرلندی برای کودک متولد شده در کشور ایرلند می باشد.
اگر شما مایل به تمدید اجازه اقامت خود باشید  و گرفتن حق تابعیت ایرلند و زندگی تحت نظر دولت ایرلند باشید شما نباید محکومیت جنایی داشته باشید و سفر شما همراه  با یک کودک متولد شده در کشور ایرلند در خدمات مهاجرین لندن حضور بیابید و همچنین برگه درخواست inis به به نزدیکترین اداره مهاجرت به ارائه مستندات بپردازید. همچنین ۱۴ روز زودتر و قبل از انقضای اجازه اقامت فعلی جهت تابعیت خود اقدام نمایید.

 مدارک لازم:

گذرنامه هویت ملی اصلی
کارت GNIB
مدارک و شواهد اقامت مستمر در دولت ایرلند مثل قبوض برق، آب و یا نامه ای رسمی از ادارات دولتی و تاریخ اقامت، همچنین در قبوض آب و برق و تلفن باید آدرس محل سکونت فعلی خودتان را ارائه دهید.
شواهد مستند که فرزند ایرلندی فرزند خود شماست مثل نامه ای از مدرسه یا پزشک و …
شواهد مستند از نقش فرزند متولد شده در ایرلند که فرزند به شما وابسته است.
اگر شواهد و مستندات بالا را نتوانید ارائه دهید باید برای اداره مهاجرت ایرلند دلیل بیاورید و اگر نتوانید دلیل بیاورید و قادر به ماندن همراه با فرزند متولد شده در ایرلند نیستید اجازه تمدید اقامت شما رد می شود دیگر حق اجازه رای و اجازه مشروع  در کشور ایرلند را ندارید. هزینه تمدید اجازه اقامت که پدر و مادر و فرزند متولد شده در ایرلند می دهد ۳۰۰ یورو است. اگر اجازه نامه اقامت خود را تمدید نکنید وزیر کشور ایرلند این تصمیم را می گیرد که شما غیر قانونی در کشور مانده اید.

  شرایط تمدید ibc و اطلاعات فرد در ایرلند:

جهت اخذ تابعیت کشور ایرلند طبق تصمیمات وزیر کشور که برای سه سال اعطا می گردد باید به طور مداوم در دولت ایرلند مستقر باشید و یک نقش فعال مثل پدر یا مادر فرزند متولد شده در کشور ایرلند داشته باشید، و همچنین به قوانین کشور ایرلند آگاه باشید و فعالیت جنایی نداشته باشید و برای رشد اقتصادی و اشتغال کشور ایرلند تلاش کنید.
در نهایت پدر و مادر غیر ایرلندی و فرزند متولد شده در ایرلند باید تمام موارد فوق را بپذیرند و در صورت نقض یکی از موارد وزیر کشور ایرلند دستور لغو تابعیت را می دهد و دیگر شما حق رای و مشورت در کشور ایرلند را ندارید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور ایرلند “اروپا” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ،بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور ایرلند همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور ایرلند می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در ایرلند

1- کمک مالی برای دانشجویان اروپایی
2- دورهه ای تحصیلی متنوع
3- درخواست بیش از ۳۵۰۰۰  دانشجو برای تحصیل در ایرلند
4- آموزش به زبان انگلیسی
5- نرخ بالای کار آفرینی
6- استاندارد جهانی در رشته های تحقیقاتی
7- مرکز برنامه های کامپیوتر قبیل مایکروسافت، گوگل و مدترونیکس
8- یرلند یکی از شادترین کشورهای جهان محسوب میشود.
ایرلند یکی از بهترین کشور ها در زمینه تحصیل است و مقصد مناسبی برای تجارب های بین المللی است. ایرلند مرکز بزرگ تکنولوژی برای اروپا و جهان است و کارخانجات بسیار بزرگی در خاک این کشور می باشد.

تحصیل در مدارس کشور ایرلند

تحصیل در مقاطع دبستان و دبیرستان کشور ایرلند در بهترین مدارس خصوصی و دولتی ایرلند میسر است و تحصیلات از سن ۵ سالگی شروع می شود که مدت زمان آن ۶ سال می باشد پس از پایان این دوره وارد مقطع دبیرستان می شوند که مدت زمان این دوره ۴ سال می باشد. گفتنی است که دانش آموزان پس از سپری کردن دوره دبیرستان در ایرلند امکان ورود به بهترین دانشگاه های کشور ایرلند را دارا می شوند.
لازم به ذکر است که دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور ایرلند پس از اتمام دوره تحصیلی خود به راحتی می توانند جهت دریافت گرین کارت ایرلند اقدام نمایند و پس از گذراندن ۵ سال به شهروند ایرلند تبدیل شوند. نکته دیگر این است یک شهروند ایرلندیی می تواند جهت دریافت اقامت ایرلند برای افراد خانواده خود اقدام نمایند و این بدان معنی است که خانواده دانشجو نیز می تواند به وی ملحق شود.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ایرلند

مدت زمان این دوره ۳ تا ۴ سال می باشد. متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور ایرلند می بایست با در دست داشتن گواهی مبنی بر اتمام ۱۰ سال تحصیل دوره های دبستان و دبیرستان (یعنی مدرک پیش دانشگاهی در ایران) می توانند جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور ایرلند اقدام نمایند. داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی شان مدرک دیپلم ایران می باشد می توانند با گذراندن دوره پیش دانشگاهی خود در کشور ایرلند وارد دانشگاه شوند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور ایرلند، اخذ نمره ۶ در آزمون آیلتس و یا نمره های مشابه در آزمون تافل الزامی است ولی داوطلب می تواند دوره های آموزش زبان انگلیسی را در کشور ایرلند و قبل از شروع دوره های دانشگاهی خود سپری کنند.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در ایرلند برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۵۵۰ تا ۷۵۰ دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع لیسانس در کشور ایرلند می باشد.

حق کار در مقطع لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور ایرلند مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند تا حدود زیادی از هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال جبران کند. حال این سوال مطرح می گردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر؟ پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است.

فوق لیسانس کشور ایرلند

ایشان می توانند مدارک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه های اروپا اخذ نموده و شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند. دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور ایرلند دو ساله است. در صورتی که متقاضیان مدرک دال بر زبان انگلیسی را دارا نباشند دوره هایی که معمولا ۵ هفته بطول می انجامد و هزینه آنها حدود ۱۲۰۰ یورو می باشد.
زبان تدریس
دروس دانشگاهی کشور ایرلند به دو صورت ایرلندی و انگلیسی تدریس میشوند. متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند. افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک IELTS 6-6.5 را به دانشگاه ارائه دهند.

حق کار در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور ایرلند مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۱۰ تا ۱۲ یورو به ازای هر ساعت می باشد.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی حدود ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ یورو سالیانه می باشد. ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور ایرلند را داشته باشد قبل از رفتن به ایرلند و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در ایرلند است. کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور ایرلند مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان ایرلندی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیداکنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور ایرلند بسیار دشوار است و طولانی و افراد می بایستی مدت زمان زیادی را در کشور ایرلند کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم پروسه گرفتن پاس ایرلندی را بگذرانند.

تحصیل در مقطع دکترای کشور ایرلند

متقاضیان ورود به مقطع دکترا در دانشگاه های ایرلند را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد:

افرادی با سوابق تحصیلی عالی
افرادی که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی میان آخرین مقطع و اقدام جهت اخذ ویزا برای ایشان کمتر از دو سال است
افرادی که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی ایشان میگذرد.
بدیهی است گروه اول بواسطه سابقه درخشان تحصیلی (فاکتورهای این سابقه درخشان معدل کل بالای ۱۷، داشتن مقاله معتبر بویژه مقاله ISI، داشتن نمره GRE یا GMAT مناسب ، نمره IELTS یا TOEFL خوب) می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر ایرلند اقدام نمایند. این گروه از متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی ایرلند حتی الامکان دریافت هزینه های زندگی علاوه بر هزینه های تحصیلی خود را از دانشگاه های ایرلند دارا می باشند.
گروه دوم با توجه به شرایط مالی خود می توانند دانشگاه های خوب با هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار اقدام نمایند، البته دانشگاه های دیگری نیز در این کشور با هزینه کمتری وجود دارند. این دسته از دانشجویان در دانشگاه های ایرلند می توانند با انجام فعالیت های دانشجویی، در راستای پرداخت شهریه های دانشجویی قدم بردارند.

حق کار در مقطع دکتری

دانشجویان مقطع دکترا کشور ایرلند مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا ۱۵ دلار به ازای هر ساعت می باشد. حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر؟ پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است.

شرایط تحصیل پزشکی در ایرلند

کشور ایرلند دارای چهار دانشگاه معتبر پزشکی می باشد که هر ساله در حدود 450 پزشک از این دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند ، که تعداد دانشجویانی که از کشورهای دیگر به ایرلند آمده اند هر ساله رو به رشد و افزایش می باشد ، یکی از مهترین دانشکده های پزشکی در ایراند می توان به کالج ترینیتی دوبلین (Trinity College Dublin ) اشاره نمود که در ادامه شرایط تحصیل پزشکی در این دانشگاه را به طور کامل بیان خواهیم نمود .

دانشکده های مهم پزشکی ایرلند عبارتند از :

کالج ترینیتی دوبلین (Trinity College Dublin )
دانشگاه کورک (University College Cork )
دانشگاه کالج دوبلین (University College Dublin )
دانشگاه ملی ایرلندگالوی national university of galway
در دانشگاه های ایرلند دوره های پزشکی متعددی برگزار می گردد برای مثال دوره دکترای پزشکی ( M.D ) شش سال مطالعه با تاکید متعادل برای علوم پایه، آزمایشگاه پزشکی، پیش بالینی و آموزش بالینی صورت می گیرد که آموزش بالینی در بیمارستان های عمومی و تخصصی صورت می گیرد و به نقش حیاتی مراقبت های اولیه و سلامت عمومی تأکید می شود و همچنین دوره های کارشناسی ارشد (M.Sc) و دکترا (Ph.D) در دانشگده های پزشکی برگزار می گردد .

مدرسه پزشکی کالج ترینیتی دوبلین

دانشکده پزشکی در ترینیتی در سال 1711 تاسیس شد و نقش مهمی در عصر طلایی پزشکی ایرلند ایفا کرده است ، امروزه این این دانشگاه یک رهبر بین المللی در تحقیقات و آموزش های زیست پزشکی است و در 100 دانشگاه برتر دنیا برای رشته پزشکی رتبه بندی می شود .
مدرسه پزشکی در TCD مدرک کارشناسی پزشکی را مطابق با شورای پزشکی و فدراسیون جهانی آموزش های پزشکی توسعه داده است ، این دوره 5 ساله است و در درجه اول برای دانش آموزانی که نیاز به تحصیل در معاینه HPAT قبل از ورود به عنوان مدیر اداره آموزش عالی (HEA) دارند، طراحی شده است .
رویکرد جدید به آموزش پزشکی تلاش برای تمیز کردن بین تدابیر پیش از بالینی و بالینی را تضعیف می کند ، با این حال مقدار زیادی از آموزش در دو سال اول در پردیس اصلی دانشگاه اتفاق می افتد و بقیه آموزش در محل های بیمارستان در نظر گرفته شده است آموزش پزشکی در سال اول ترکیبی از یادگیری مبتنی بر (PBL) ، آموزش گروهی کوچک ، سخنرانی های آموزشی است ، یادگیری مستقل و استفاده از یادگیری الکترونیکی در طول دوره تشویق می شود ، ارتباط موضوعی مانند بیوشیمی به پزشکی بالینی تأکید شده است. پایه مولکولی پزشکی پراکنده شده است و تأکید قوی بر جنبه های روان پزشکی و اخلاق پزشکی در طول برنامه 5 ساله حفظ شده است . یک ذهنیت پژوهشی در دانشجویان تشویق می شود و احتمال دارد که یک مدرک کارشناسی ارشد را پس از سال سوم به دست آورند ، تاکید قوی بر توسعه مهارت های بالینی در طول برنامه وجود دارد . مدرک کارشناسی در پزشکی در کالج ترینیتی دوبلین یک برنامه 5 ساله است که توسط شورای پزشکی ایرلند طبق دستورالعمل های فدراسیون جهانی آموزش پزشکی معتبر است .

دوره کارشناسی ارشد در پزشکی

این دوره های تحصیلات تکمیلی در پزشکی با هدف آموزش فارغ التحصیلان پزشکی که مایل هستند مهارت های تحقیقاتی خود را توسعه دهندو منافع تحقیقاتی خود را گسترش دهند و دانش پیشرفته ای را در زمینه های بالینی و علمی انتخاب کنند . دوره های پیشنهادی برای افرادی که در حال تحصیل در رشته پزشکی هستند و برای ایجاد شیوه های تحقیق مناسب قبل از گذراندن دکترا مناسب خواهد بود . مقدار قابل توجهی از آموزش پزشکی پس از مدرسه در بیمارستان های آموزشی دانشگاه انجام می شود ، که کارآموزان فرصت کمی برای به حداکثر رساندن ادغام با محیط دانشگاه برای پیشرفت نیازهای آموزشی خود دارند . علاوه بر آن آموزش آکادمیک زمان زیادی را برای تحقیق در اختیار دانشجویان قرار می دهد . ضروری است که کارآموزان با در نظر گرفتن مهارتهای تحقیقاتی به منظور حداکثر کردن خروجی پژوهش بالقوه خود مجهز باشند . به منظور بهره برداری از بازگشت بالقوه از فعالیت های آموزشی به سیستم مراقبت های بهداشتی ایرلند ،مطالعه تحصیلات تکمیلی باید مستقیما به حوزه های یادگیری مربوط باشد که شایستگی حرفه ای در طول طبابت در بر گیرد .

شرایط تحصیل دندانپزشکی در ایرلند

دانشگاه های ایرلندی دارای سابقه طولانی و برجسته و ارائه آموزش و پرورش با بالاترین استاندارد هستند. یک اخلاق قوی در تحقیق پیشگامانه و تعهد به آموزش و پرورش این کشور به عنوان موتور توسعه وجود دارد. در حال حاضر، یک برنامه گسترده توسعه پژوهش دولتی در زمینه هنر وجود دارد، و مؤسسات پژوهشی در هر دانشگاه و دانشکده پزشکی در ایرلند ساخته شده است. در واقع چهار دانشگاه و دانشکده ی پزشکی و دو مدرسه دندانپزشکی هر سال حدود ۴۰۰ پزشک و ۸۰ دندانپزشک از آنها فارغ التحصیل می شوند. درصد بالا و در حال رشدی از فارغ التحصیلان از کشورهای خارج به این کشور آمده اند.تحصیل دندانپزشکی در ایرلند
تحصیل دندانپزشکی در ایرلند ۵ سال به طول خواهد انجامید و هدف از برنامه آموزشی دوره کارشناسی دندان پزشکی ارائه یک برنامه ساخت یافته است که تضمین می کند فارغ التحصیلان درست کار را با ارائه طیف گسترده ای از مراقبت های اولیه دندان به طور موثر و با خیال راحت برای حفظ روابط مراقبت با بیماران خود، همکاران خود و جامعه می باشند. در طی تحصیل دندانپزشکی در ایرلند در سال اول و دوم تاکید بر مطالعه علوم پایه و بیولوژیکی مناسب مانند، آناتومی و فیزیولوژی، بیوشیمی، میکروبیولوژی، آسیب شناسی، فیزیک و شیمی تدریس خواهد شد. دوره های این سال همچنین به مهارت های عمومی از جمله مهارت های ارتباطی و فن آوری محاسبات / اطلاعات و همچنین مهارت های خاص مرکزی دندان پزشکی قابل توجه می باشد.
دروس دانشگاهی کشور ایرلند به دو صورت ایرلندی و انگلیسی تدریس میشوند. متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند. افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک آیلتس با نمره ۶.۵ را به دانشگاه ارائه دهند.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در ایرلند

تحصیل به زبان انگلیسی
نرخ بالای کارآفرینی
استاندارد جهانی در رشته های تحقیقاتی
مرکز برنامه های کامپیوتر قبیل مایکروسافت، گوگل و مدترونیکس
ایرلند یکی از شادترین کشورهای جهان محسوب میشود

هزینه تحصیل دندانپزشکی در ایرلند

یکی از نکات مهم جهت تصمیم گیری برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور، اطلاع از هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر است و از آنجا که ایرلند یک کشور مورد توجه برای دانشجویان است با آگاهی از هزینه ها راحت تر می توان تصمیم گرفت. هزینه تحصیل پزشکی در ایرلند بسته به نوع دانشگاه متفاوت است اما به طور میانگین سالانه ۱۵۰۰۰ یورو در دو رشته پزشکی و دندانپزشکی می باشد. همچنین هزینه زندگی در این کشور به شهر محل زندگی و سطح توقع فرد بستگی دارد اما به طور میانگین هزینه زندگی یک دانشجو به صورت ماهیانه در حدود ۸۰۰ یورو می باشد که شامل هزینه مسکن و یا خوابگاه، خوراک، پوشاک، حمل و نقل، بیمه و غیره است.
البته این هزینه متناسب با زندگی در دوبلین پایتخت این کشور درنظر گرفته شده است و در شهرهای دیگر به نسبت پایین تر است. یکی از نکات مثبتی که در حین تحصیل پزشکی در ایرلند میتوان به آن اشاره کرد این است که دانشجویان مقطع کارشناسی کشور ایرلند مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند تا حدود زیادی از هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

ویزای تحصیلی کشور ایرلند

دانشجویانی که برای تحصیل در ایرلند به ویزا نیاز دارند ابتدا باید از یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرش کسب کنند و سپس از طریق سرویس اداره تابعیت و مهاجرت ایرلند به صورت آنلاین درخواست ویزا دهند.
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دانشجویی عبارت است از:
1- نامه پذیرش از یکی از موسسات آموزشی کشور ایرلند
2- گواهی پرداخت هزینه درخواست ویزا
3- گواهی خرید بیمه‌های درمانی کشور ایرلند
4- گواهی دارا بودن منابع مالی مورد نیاز برای پوشش هزینه‌های زندگی- در حال حاضر حداقل ۷۰۰۰ یورو (۳۴ میلیون تومان) در سال
5- دو عکس قطع پاسپورتی جدید
6- گواهی تسلط به زبان انگلیسی
7- پاسپورتی که تا شش ماه پس از پایان دوره تحصیلی همچنان معتبر باش
دانشگاه های معتبر کشور ایرلند

علاقه مندان به ادامه تحصیل در کشور ایرلند می توانند با توجه به دانشگاه های معتبر ایرلند که به شرح زیر می باشد دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند

1- Dublin City University
2- The University of Dublin, Trinity College
3- University of Limerick
4- University College Cork
5- University College Dublin
6- national University of Ireland, Galway
7- National University of Ireland, Maynooth
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور ایرلند  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت ایرلند وکیل تخصصی ، ویزای توریستی ایرلند وکیل تخصصی ، سفارت ایرلند وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی ایرلند وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری ایرلند وکیل تخصصی ، ویزای کاری ایرلند وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج ایرلند وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ایرلند ” اروپا” ایرلند ” اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایرلند ” اروپا” ( شهرهای بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ایرلند ” اروپا”.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ایرلند ” اروپا” و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ایرلند ” اروپا”  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایرلند ” اروپا”.
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ایرلند ” اروپا” برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در ایرلند ” اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ایرلند ” اروپا” به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایرلند ” اروپا”.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور رومانی ایرلند ” اروپا”.
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور ایرلند ” اروپا”.
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایرلند ” اروپا”.
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ایرلند ” اروپا”    .

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا در کشور ایرلند ” اروپا” ( شهرهای دوبلین ، بلفاست، لیزبرن ، لندندری و غیره ) شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور ایرلند ” اروپا”
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  ایرلند ” اروپا”
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  ایرلندی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور ایرلند ” اروپا”
5-  اخذ بیمه سلامت کشور ایرلند ” اروپا”
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده ایرلندی  در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت ایرلندی  در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور ایرلند ” اروپا” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ایرلند ” اروپا”
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در ایرلند ” اروپا”توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در ایرلند ” اروپا”
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور ایرلند ” اروپا” به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ایرلند ” اروپا”
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ایرلند ” اروپا”
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور ایرلند ” اروپا”
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ایرلند ” اروپا”
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ایرلند ” اروپا”
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور  ایرلند ” اروپا”
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ایرلند ” اروپا”
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ایرلند ” اروپا”
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ایرلند ” اروپا”
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ایرلند ” اروپا”
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ایرلند  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ایرلند ” اروپا”
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ایرلند ” اروپا”
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ایرلند ” اروپا”
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور ایرلند ” اروپا”
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور ایرلند ” اروپا”
31- اخذ ویزا  ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ایرلند ” اروپا”
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.