دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص

دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”   از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) انگلیس ” بریتانیا ”  از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در انگلیس ” بریتانیا ”  *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر انگلیس ” بریتانیا ”  * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در انگلیس ” بریتانیا ”  * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در انگلیس ” بریتانیا ”  * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در انگلیس ” بریتانیا ”  * مشاور رفع ریجکتی ویزای انگلیس ” بریتانیا ”  * مشاور رفع دیپورتی از کشور انگلیس ” بریتانیا ”  * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور انگلیس ” بریتانیا ”  توسط وکیل متخصص و بین المللی  ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 اخذ پاسپورت انگلیس ، اخذ ویزای توریستی انگلیس ، وقت سفارت انگلیس ، اخذ ویزای تحصیلی انگلیس ، اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس ، اخذ ویزای کاری انگلیس ، اخذ ویزای ازدواج انگلیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور انگلیس ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور انگلیس از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور انگلیس

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور النگلیس از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور انگلیس از طریق تولد

مشخصات کشور انگلستان

پایتخت :لندن
زبان :انگلیسی
 نوع حکومت : پادشاهی
مساحت :  243/610 کیلومتر مربع
 جمعیت :  54/316/600 نفر
واحد پول :پوند
دین : مسیحی
همسایگان :اسکاتلند ، ولز ، دریای ایرلند ، دریای سلتی ، دریای شمال – کانال مانش

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع  ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای تجاری کشور انگلیس “بریتانیا ، اروپا “توسط   وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

انواع ویزای انگلستان

1-ویزای توریستی
2- ویزای تحصیلی
3- ویزای کار
4- اخذ ویزا از طریق بستگان (ازدواج)

مراحل دریافت ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی به افرادی تعلق می‌گیرد که برای تفریح، گردش یا دیدار با خانواده قصد سفر به انگلستان را دارند. پروسه درخواست و صدور ویزای توریستی انگلستان مشابه سایر کشورها است؛ به این ترتیب که در ابتدا متقاضی باید فرم تقاضای ویزای انگلستان را به صورت آنلاین را در وب‌سایت سفارت یا کنسولگری تکمیل کنند. پس از انجام مراحل آنلاین، ایمیلی در مورد وقت ملاقات به صورت خودکار برای متقاضی ارسال می‌شود.

به طور کلی، مراحل دریافت ویزای انگلستان به صورت آنلاین را می‌توان به شکل زیر دنبال کرد:

1- باز کردن اکانت کاربری با آدرس ایمیل فعال
2- انتخاب نوع ویزای درخواستی
3- تکمیل اطلاعات درخواستی در فرم (اطلاعات شخصی) : فرم تقاضای ویزا باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.
4- امضای الکترونیک مسافر که به منزله تائید اطلاعات وارد شده است.
4-  اخذ وقت سفارت: وقت ویزا به صورت هفتگی (سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۳:۰۰) تعیین می‌شود؛ بنابراین، توصیه می‌شود تا متقاضیان در این زمان خاص حتما برای تعیین وقت ملاقات اقدام کنند.
6- پرداخت هزینه
7- رجیستر کردن اطلاعات برای بازگشت پاسپورت متقاضی

مدت زمان لازم برای صدور ویزا

بررسی مدارک به منظور صدور ویزای انگلستان امکان دارد تا ٢٠ روز کاری طول بکشد.

مدت اعتبار ویزای انگلستان

ویزای انگلستان در سه نوع شش ماهه، یک ساله و پنج ساله صادر می‌شود.

ویزای انگلستان (کاری) و شرایط لازم برای اخذ آن

اگر به قصد کار و درآمدزایی راهی انگلیس شده­اید باید ویزای کاری دریافت کنید. ویزاهای کاری انگلستان در قالب­های متفاوتی صادر می­شوند مانند:
ویزای سرمایه گذاری یا :Investores برای اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان باید مبلغ معینی در یکی از شرکت­های سهامی انگلستان و مبلغ مشخصی نیز در زمینه موردنظر خود نقدینگی داشته باشید. متقاضیان دریافت این نوع ویزای کاری به مدرک تحصیلی نیاز ندارند اما ملزم به کسب نمره حداقل شش و نیم از تمام بخش­های آزمون آیلتس هستند. اگر موفق به دریافت ویزای سرمایه گذاری شوید می­توانید همسر و فرزندانتان را نیز به همراه خود ببرید. دارندگان این ویزا باید حداقل پنجاه درصد از اوقات را در انگلیس بسر ببرند. اعتبار اولیه ویزای سرمایه گذاری ۳ سال است؛ دولت انگلیس در صورت تمایل می­تواند آن را به مدت ۲ سال دیگر هم تمدید کند. بعد از اتمام مدت تمدید شده می­توانید برای گرفتن اقامت دائم اقدام نمایید.
ویزای :Skil Workerمتقاضیان این نوع ویزای کاری باید از یکی از موسسات انگلستانی پیشنهاد کاری بلند مدت یا کوتاه مدت داشته باشند؛ البته باید کارفرما مبلغ مشخصی را به عنوان حمایت از شما و تضمین تامین منابع مالی شما به یک حساب معتبر واریز کند. این نوع ویزا مورد استقبال ورزشکاران حرفه­ای و رهبران مذهبی قرار گرفته است.
ویزای کاری  :entrepreneursاین ویزا مخصوص افرادی است که اخیراً از دانشگاه­های انگلیس فارغ التحصیل شده اند.
ویزای  :temporary workersاین ویزا مناسب افرادی است که می­خواهند به صورت موقتی در انگلیس کار کنند.

ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط دریافت آن

قبل از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان باید موفق به دریافت نامه CAS از کالج­ها و دانشگاه­های این کشور شوید. مدت اعتبار CASها شش ماه است؛ بنابراین پس از دریافت این نامه در اسرع وقت برای گرفتن ویزای تحصیلی اقدام کنید. علاوه بر نامه  CAS، داشتن استطاعت مالی جهت پرداخت هزینه­های ماهانه(۸۰۰ پوند برای متقاضی و ۶۰۰ پوند به ازای هر همراه) نیز الزامی است. مدت اعتبار ویزای تحصیلی انگلیس از ۶ تا ۱۶ ماه متغیر است. این مدت برای پزشکان و دندان پزشکان تا ۳ سال قابل تمدید است. فقط دارندگان ویزای تحصیلی با اعتبار بیش از شش ماه می­توانند همراه داشته باشند.

شرایط گرفتن ویزای انگلستان از طریق بستگان

سفارت انگلستان علاوه بر ویزاهای کاری، تحصیلی و توریستی برای یک سری افراد واجد شرایط دیگر نیز ویزا صادر می­کند. اگر می­خواهید به عنوان همسر یا نامزد فردی که به هر دلیلی به انگلستان مهاجرت کرده وارد این کشور شوید؛ اگر یکی از اعضای خانواده شما در انگلستان پناهنده شده و قصد دیدار وی را دارید یا اگر قرار است به عنوان بزرگتر (پدر، مادر، پدربزرگ، مادربزرگ) فردی که به انگلستان مهاجرت کرده به این کشور بروید؛ شانس اخذ ویزای انگلیس از طریق نسبت خانوادگی را دارید. علاوه بر اینها افرادی که شهروند، مقیم دائم یا موقت انگلیس هستند هم می­توانند فرزند یا فرزند خوانده خود را به آنجا ببرند.

انواع ویزاهای انگلیس تحت سیستم point-based system

در بخش­های قبل با انواع ویزاهای انگلیس آشنا شدیم اما ویزاهای انگلیس تحت سیستم دیگری با عنوان point-based system  نیز دسته بندی می شوند. بد نیست با این نوع دسته بندی نیز آشنا شویم. این سیستم، ویزاها را در پنج گروه tire1 تا tire5 قرار می­دهد:
ویزای  :Tire1ویزاهای Tire1 خود به سه دسته تقسیم می شوند؛ ویزای سرمایه گذاری، ویزای تاسیس شرکت در انگلستان و ویزای .post-study work
با ویزای سرمایه گذاری و شرایط دریافت آن آشنا شدیم اما برای گرفتن ویزای تاسیس شرکت باید ۲۰۰ هزار پوند در یکی از شرکتهای زیر نظر financial service authority در گردش داشته باشید. علاوه بر این برای دریافت این ویزا، اخذ نمره حداقل شش و نیم در آزمون آیلتس نیز ضروری است. مرجع صدور این ویزا، self assessment points calculator  است. و اما ویزای post-study work برای فارغ التحصیلان دانشگاههای انگلستان و دارندگان ویزای Tire4 صادر می­شود.
ویزای  :Tire2ویزای Tire2 شامل همان ویزای skiled worker است که قبلا به آن پرداخته­ایم.
 ویزای :Tire3 ویزای Tire3، ویزای کاری است و برای متقاضیانی صادر می­شود که قصد دارند به صورت موقت در انگلیس کار کنند.
ویزای :Tire4 این گروه شامل ویزاهای تحصیلی است که به دو دسته Child و General تقسیم می­شود. ویزای تحصیلی Child مخصوص افراد بین ۴ تا ۱۷ سال و ویزای تحصیلی General مخصوص افراد بالای ۱۷ سال است. همانطور که گفتیم دریافت ویزای تحصیلی مشروط به گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاهها و موسسات دولتی و داشتن حامی جهت پرداخت هزینه­های ماهیانه فرد است. ارائه مدرک آیلتس نیز شانس اخذ ویزای تحصیلی را افزایش می­دهد. همچنین بخشی از امتیاز شما برای گرفتن ویزا به نوع پذیرش شما از طرف موسسه یا دانشگاه موردنظر بستگی دارد. مدت اعتبار این نوع ویزا بین ۶ تا ۱۶ ماه است که برای دانشجویان دوره دکتری یا پزشکی تا ۳ سال  قابل تمدید است.
ویزای :Tire5 ویزای Tire5 نیز مانند ویزای Tire3، نوعی ویزای کاری موقت است.

دریافت ویزای انگلیس شامل مراحل زیر می شود:

یک حساب کاربری در سایت سفارت انگلستان باز کنید
ویزای مورد نظر را با دقت انتخاب کنید.
فرم اطلاعات شخصی را برای هر شخصی که قصد اخذ ویزا دارد پر کنید.
با امضای الکترونیک اطلاعات را تایید کنید.
وقت سفارت را دریافت کنید.
هزینه های اخذ ویزای انگلیس را پرداخت کنید.
اطلاعات گذرنامه را ثبت کنید.
داشتن ویزای شینگن برای ویزای انگلستان، الزامیست.

 مدارک لازم برای صدور ویزای انگلستان

شناسنامه و کارت ملی
اصل گذرنامه دارای اعتبار یک‌ ساله به همراه گذرنامه قدیمی
اصل و کپی اسناد و اموال غیر‌منقول متقاضی و همسر وی
اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری سه ماه گذشته (برای مدیران و سهامداران اصل ارائه اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی شش ماه گذشته الزامی است)
دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید
اصل مدارک شغلی مانند گواهی اشتغال به کار، پروانه کسب، لیست بیمه، کارت پرسنلی، حکم و کارت بازنشستگی، پروانه مطب، کارت مهندسی، کارت پانشجویی و…
گواهی سپرده یا اوراق بهادار (سهام)
اصل اجاره‌نامه املاکی که سند آن‌ها ارائه شده است.
اصل یا کپی دعوتنامه (در صورت وجود؛ در این حالت باید کلیه مدارک میزبان شامل برگه‌های مالیاتی سه ماه گذشته، کپی پاسپورت یا اقامت دائم، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی، سند محل اقامت، قبوض پرداختی نیز ارائه شوند.)

 

 ثبت شرکت در انگلیس ، افتتاح حساب بانکی در انگلیس ، اقامت و پاسپورت انگلیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای انگلیس ، رفع دیپورتی اقامت انگلیس ،قبول وکالت در انگلیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در انگلیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور انگلیس “بریتانیا ، اروپا ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق سرمایه گذاری زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

راه و روش های سرمایه گذاری در انگلستان

در کل سه نوع ویزای سرمایه گذاری برای انگلستان وجود دارد که ماهیت آن ها یکی می باشد اما نسبت به شرایط افراد می تواند اسان و یا سخت باشد که این ویزاها را برای شما شرح خواهیم داد :
1- ویزای سرمایه گذاری 50 هزار پوندی
2- ویزای سرمایه گذاری 200 هزار پوندی
3- ویزای سرمایه گذاری 2 میلیون پوند

ویزای سرمایه گذاری انگلستان – Tier 1 Investment

سیستم ویزای اقامت سرمایه گذاری در انگلستان بر اساس سیستم امتیاز بندی و نیز سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی استوار می باشد که متقاضی باید حداقل ۷۵ امتیاز کسب نماید.
مبلغ ۲ میلیون پوند سرمایه گذاری، ۳۰ امتیاز از امتیازات مورد نیاز فرد را، تأمین می نماید. این مقدار سرمایه باید در بانک یا موسسه مالی معتبری در انگلستان سپرده گذاری شده باشد. اگر این مبلغ در خارج از انگلستان است، در هر حال باید قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد.
برای دریافت امتیازات لازم دیگر در این شیوه از سرمایه گذاری در بریتانیا متقاضی باید حداقل ۱,۷۵۰,۰۰۰ پوند همین مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ پوند را برای خرید اوراق قرضه، به صورت اوراق سهام و یا دیگر اوراق دولتی انگلیس صرف نموده تا ۳۰ امتیاز دیگر را کسب کند.
همچنین اگر قبل از به اتمام رسیدن ۳ ماه از زمان دریافت ویزای خود به سرمایه گذاری بپردازد، ۱۵ امتیاز دیگر را نیز کسب می کند.
متقاضی جهت استفاده از این روش، لازم است ابتدا حسابی در کشور انگلستان باز نماید.
مزایای مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای سرمایه گذاری
فرد متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارد.
همچنین سطح خاصی از تحصیلات آکادمیک مورد نیاز نیست.
در این شیوه مهاجرتی فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال را به همراه خود داشته باشد.
متقاضی الزامی ندارد که برای تأمین هزینه همراهان خود مبلغ خاصی را در حساب بانکی خود بگذارد.

اقامت دائم انگلیس با ویزای  سرمایه گذاری انگلستان

مدت زمان و اعتبار ویزای سرمایه گذاری انگلیس ۳ سال و ۴ ماه است و پس از گذشت این مدت می تواند به مدت ۲ سال دیگر تمدید شود و بعد از گذشت ۵ سال فرد را به اقامت دائم انگیس می رساند.
اگر مبلغ سرمایه گذاری شما در حد ۵,۰۰۰,۰۰۰ پوند باشد، در مدت زمان ۳ سال و اگر این مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ پوند باشد با گذشت ۲ سال، اقامت دائم انگلستان اخذ می گردد.

در اخذ اقامت انگلیس از طریق ویزای سرمایه گذاری موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

با وجود هزینه های بسیاز زیاد مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ولی شما به راحتی قادرید اقامت و تابعیت انگلستان را کسب نماید.
شما باید مایل به اقامت و زندگی در انگلستان باشید، لذا اقامت فیزیکی و زندگی در انگلستان اجباری است. شما باید ۵۰٪ وقت خود را، که معادل ۶ ماه درسال می باشد، در کشور انگلیس به سر ببرید.
با توجه به اینکه این سرمایه گذاری نباید به صورت صوری و فقط برای کسب مهاجرت به انگلستان باشد، آشنایی شما با سیستم تجاری انگلیس نیازمند درک محیط و آشنائی با بازار کار و تجارت می باشد؛ لذا توصیه می شود قبل از هر اقدامی در امر سرمایه گذاری، خودتان و یا فرزندانتان از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شده و ضمن اینکه در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل می دهید، می توانید با محیط اطراف خود آشنا شده و همینطور از نزدیک با نظام سرمایه گذاری این کشور آشنا شوید و به حقوق خود نیز اشراف کامل پیدا کرده و آینده روشنی را برای خود و افراد تحت تکلف و خانواده خود فراهم سازید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور انگلیس “بریتانیا ، اروپا ” از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی 200 هزار پوندی  توسط وکیل  متخصص و  بین المللی ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی  زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

  الف- شرايط اختصاصي:

ویزای اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی:
ویزای سرمایه گذاری و کار آفرینی 200 هزار پوندی  کشور انگلستان آن  گروه از صاحبان تجارت که متقاضی این نوع سرمایه گذاری می باشند ، الزاما می بایست 95 امتیاز کسب نماید.در این گروه متقاضی می تواند نسبت به درخواست صدور ویزا برای افراد تحت تکفل خود نیز اقدام نماید. متقاضی میتواند پس از 5 سال اقامت قانونی در بریتانیا نسبت به اخذ ویزای اقامت دائم و مهاجرت به انگلستان اقدام نماید.

ب – شرايط عمومي:

1-آشنايي با زبان انگليسي:

متقاضي مي بايست ثابت نمايد كه با زبان انگليسي آشنايي دارد. ملاك قانونگذار سطح سي وان5 مي باشد. به پيوست ليست امتحان هاي مورد تائيد ارائه مي گردد.6
1.1. چنانچه متقاضي داراي مدرك دانشگاهي از يكي از دانشگاه هاي انگليسي زبان باشد٬ از دادن امتحان زبان معاف مي باشد.

2-امكان دسترسي به هزينه هاي زندگي:

متقاضي اصلي ملزم است كه ثابت نمايد حداقل مبلغ 2800 پوند (و يا معادل آن به هر واحد پولي) براي خود و 1600 پوند جهت هر يك از وابستگان (منظور از وابستگان همسر و فرزندان زير 18 سال مي باشد)  يكي از حساب هاي خود و يا وابستگان به مدت 90 روز قبل از مراجعه به سفارت دارا باشد. بعنوان مثال چنانچه متقاضي داراي همسر و دو فرزند باشد مي بايست مبلغ 7600 پوند7 در حساب خود و يا همسر خود به مدت 90 روز موجود داشته باشد. چنانچه در طول مدت 90 روز موجودي حساب ايشان به كمتر از مبلغ مورد نياز رسيده باشد٬ تقاضاي ايشان مردود مي گردد.
تبصره – وجه مذكور مستقل از مبلغ 200000 پوند محاسبه مي گردد نتيجتا  چنانچه متقاضي مذكور فقط داراي يك حساب باشد٬ مي بايست در حساب بانكي خود مبلغ 207600 پوند موجودي داشته باشد و حداقل مبلغ 7600 پوند به مدت 90 روز در حساب ايشان باقي مانده باشد.

ج – مدت ويزا:

1-پس از تائيد مدارك٬ براي متقاضي به مدت 3 سال و 4 ماه ويزا صادر مي گردد.
2-در پايان مدت 3 سال و 4 ماه متقاضي بايد نسبت به تمديد ويزا اقدام نمايد. ويزاي دوم به مدت دو سال خواهد بود.

شرايط تمديد ويزا:

1-متقاضي ملزم مي باشد ظرف مدت 6 ماه از اولين تاريخ ورود به انگلستان نسبت به ثبت نام خود در سازمان مالياتي انگلستان اقدام نمايد.
2- مبلغ 200000 پوند را در تجارت مورد نظر سرمايه گذاري كرده باشند. لازم به توضيح است سرمايه گذاري در ملك ممنوع مي باشد.
3-متقاضي در تجارت مربوطه شخصأ مشغول به كار باشد.
4-در طول دوازده ماه آخر ويزا٬ متقاضي ملزم به استخدام8 دو كارمند مي باشد.

د – شرايط اخذ اقامت دائم:

1-اخذ اقامت دائم پس از 3 سال:

1.1. متقاضي در هر 12 ماه بيش از 180 روز از انگلستان خارج نشده باشد.
1.2. متقاضي همزمان با تقاضا در تجارت مربوطه فعال باشد.
1.3. متقاضي 10 شغل جديد ايجاد كرده و يا تجارت ايجاد شده پنج ميليون پوند سوددهي در طول سه سال داشته باشد.
1.4. داراي سابقه كيفري نباشد.

2- اخذ اقامت دائم پس از 5 سال:

2.1. متقاضي در هر 12 ماه بيش از 180 روز از انگلستان خارج نشده باشد.
2.2. متقاضي همزمان با تقاضا در تجارت مربوطه فعال باشد.
2.3. متقاضي 2 شغل جديد ايجاد كرده باشد.
2.4. داراي سابقه كيفري نباشد.

شرايط اخذ پاسپورت انگليسي:

چنانچه متقاضي موقق به اخذ اقامت دائم بشوند بعد از يك سال محق به ارائه در خواست جهت پاسپورت انگليسي مي باشند.

3- اقامت از طريق سرمايه گذاري :

اين گزينه مخصوص سرمايه گذاران طراحي گرديده است. حسب مورد متقاضي در صورت دسترسي به مبلغ يك ميليون پوند٬ پنج ميليون پوند و يا ده میليون پوند و سپس انتقال وجه به انگلستان و سرمايه گذاري بخشي از وجه انتقالي مجاز به اخذ ويزا٬ سپس اقامت دائم و در نهايت پاسپورت مي باشد .

ب – مدت ويزا:

1-پس از تائيد مدارك به مدت 3 سال و 4 ماه براي متقاضي ويزا صادر مي گردد.
2-در پايان مدت 3 سال و 4 ماه متقاضي بايد نسبت به تمديد ويزا اقدام نمايد. ويزاي دوم به مدت 2 سال خواهد بود.

شرايط تمديد ويزا:

حسب مورد سرمايه گذار با مبلغ يك ميليون پوند٬ مبلغ هفتصد و پنجاه هزار پوند٬ سرمايه گذار پنج ميليون پوند مبلغ سه ميليون و هفتصد و پنجاه هزار پوند و سرمايه گذار ده ميليون پوند مبلغ هفت ميليون و پانصد هزار پوند را ظرف 13 هفته از تاريخ اولين ورود به انگلستان سرمايه گذاري كرده باشد12.

ج – شرايط اخذ اقامت دائم:

اخذ اقامت دائم پس از دو سال:
1.سرمايه گذاري كه مبلغ ده ميليون پوند به انگلستان انتقال داده باشد و مبلغ هفت ميليون و پانصد هزار پوند را هم در تجارت مورد نظر خود سرمايه گذاري كرده باشد. البته الباقي مبلغ (2500000) مي بايست درانگلستان موجود باشد.
2.متقاضي در هر سال (هر 12 ماه) بيش از 180 روز از خاك انگلستان خارج نشده باشد.
3.متقاضيان بين 18 تا 65 سال بايد با زبان انگليسي آشنايي كافي داشته باشند.
4-متقاضي داراي سابقه كيفري نباشد.

اخذ اقامت دائم پس از سه سال:

1-سرمايه گذار مبلغ پنج ميليون پوند به انگلستان انتقال داده باشد و مبلغ سه ميليون و هفتصد و پنجاه هزار پوند را هم در تجارت مورد نظر خود سرمايه گذاري كرده باشد. الباقي مبلغ مي بايست در انگلستان موجود باشد.
2-متقاضي در هر سال (هر 12 ماه) بيش از 180 روز از خاك انگلستان خارج نشده باشد.
3-متقاضيان بين 18 تا 65 سال بايد با زبان انگليسي آشنايي كافي داشته باشند.
4-متقاضي داراي سابقه كيفري نباشد.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ،تابعیت و شهروندی) کشور انگلیس “بریتانیا ، اروپا “از طریق سرمایه 50 هزار پوندی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی  زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:
 این سرمایه گذاری مختص کسانی است که در کشور انگلستان مدرک تحصیلی دانشگاهی خود را اخذ کرده باشند که هدف دولت انگلستان از این کار تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری می باشد و به ویزای کارآفرینی پس از تحصیل  Post Studyمعروف است. راه اقدام این مورد نیز به این گونه است که نیاز به ارائه گواهی دارائی معادل ۵۰ هزار پوند شما در حساب انگلیس و مدرک  فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاه های انگلستان می باشد.مدت زمان این ویزا  2 ساله بوده و به افراد برای  ایجاد شغل و یا تجارتی فرصت داده می شود. ناگفته نماند برای هموطنان عزیز با توجه به تقاضای بالای این نوع ویزا و شرایط کار در انگلستان در این نوع ویزا با تامل بیشتری اقدام کنند.

 

 دریافت پاسپورت انگلیس ، دریافت ویزای توریستی انگلیس ، وقت سفارت انگلیس ، دریافت ویزای تحصیلی انگلیس ، دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس ، دریافت ویزای کاری انگلیس ، دریافت ویزای ازدواج انگلیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور انگلیس “بریتانیا ، اروپا ” از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق ثبت شرکت  زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

ثبت شرکت در انگلستان به همراه حساب بانکی، تلفن و دفتر کار

ثبت شرکت در انگلستان به همراه حساب بانکی، تلفن، وبسایت، دفتر کار و مهر برجسته می باشد. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تمامی مدارک ثبت شرکت شما را به صورت فیزیکی به شما در ایران تحویل میدهد. تمامی مدارک مستقیم از طرف دولت انگلستان و به صورت پلمپ برای شما ارسال میشود. مدت زمان ثبت شرکت 30 روز می باشد، مدارک ثبت شرکت شما به صورت آنلاین و دیجیتال پس از 30 روز در سراسر دنیا قابل رویت می باشد. پس از سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در انگلستان میتوانیم به شما اطمینان دهیم برای تمدید سالانه شما هیچ وقت دچار مشکل نمیشوید.

انواع شرکت قابل ثبت در انگلستان:

1- شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود (Private Companies Limited by Shares – Ltd)
2- شرکتهای خصوصی با مسئولیت محدود به ضمانت (Private Companies Limited by Guarantee)
3- شرکتهای خصوصی با مسئولیت نامحدود (Private Unlimited Companies)
4- شرکت تضامنی با مسئولیت محدود(Limited Liability Partnership – LLP)
5- شرکت تضامنی محدود (Limited Partnership)
6- شرکت عمومی با مسئولیت محدود(Public Limited Company)

ثبت شرکت در انگلستان می تواند دارای مزایای بسیاری باشد که به تعدادی از آنها اشاره مینماییم :

1- مبادلات تجاری و بازرگانی آزاد بدون هیچ محدودیتی
2- افتتاح حساب بانکی جهت نقل و انتقال ارزی برای مبادلات بین المللی
3- اخذ اقامت تجاری کشور انگلستان
4- اخذ اقامت برای اعضای خانواده مدیران شرکت
5- معافیت های مالیاتی کشور انگلستان برای جذب سرمایه گذار خارجی
6- ثبت برند بین المللی جهت جلوگیری از سوء استفاده بین المللی
7- ارائه مدارک شرکت و تسهیل در اخذ ویزای تجاری شنگن اروپا و ویزای آمریکا و کانادا
8- کسب اعتبار بیشتر در مراجع بین المللی جهت عقد قرارداد های بین المللی
9- اخذ استانداردهای اروپایی از جمله ce
10-  اخذ پاسپورت کشور انگلستان پس از 7 سال
11- بهره مندی از پوشش های بیمه ای اروپا به ویژه انگلستان
12- اخذ تسهیلات بانکی به بهره های بسیار پایین در حد 5/0 درصد با تنفس های یک و دو ساله

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

1- فراهم کردن اسناد و اساسنامه شرکت
2- معین نمودن نوع شرکت و اعضای آن
3- معین کردن آدرس معتبر و رسمی برای شرکت
4- ارائه اسناد رسمی و حقوقی
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ،علاوه بر تخصص خود،با بهره مندی از کارشناسان مجرب خارجی که هر یک در کشورهای تبعه خود دارای دفاتر مخصوص و مجهز برای این موضوعات می باشند می تواند خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه نماید.
کادر فنی و موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ،با بیش از دو دهه تجربه مدیریت در ارائه ی خدمات ثبتی و حقوقی ما را قادر ساخته تا بتوانیم در خارج از مرزهای میهن عزیزمان در “سریع ترین زمان” به ارائه ی خدمات بپردازیم.

شرایط ثبت شرکت درانگلستان

در این قسمت از مطلب زیر موسسه حقوقی و بین المللی یسنا شرایط ثبت شرکت در انگلستان را برای شما بیان می کند.یکی از مهم ترین شرایط ثبت شرکت در انگلستان که بسیار حائز اهمیت بوده این است که بدون نیاز به داشتن اقامت،محل سکونت و یا حضور در انگلستان می توان در این کشور به ثبت شرکت پرداخت بنابراین متقاضیان نیاز نیست برای ثبت شرکت الزاما به انگلستان بروند.یکی دیگر از شرایط ثبت شرکت در انگلستان این است که تنها یک نفر برای ثبت شرکت کافی است و مدیر شرکت و سهامدار آن می توانند هر دو یک نفر باشند.در ضمن متقاضیان ثبت شرکت در انگلستان میتوانند حتی در صورت نداشتن کسب و کار در انگلستان،به ثبت شرکت در انگلستان بپردازند.از دیگر شرایط ثبت شرکت در انگلستان این است که علی رغم دیگر حوزه های قضایی،هیچ محدودیتی در ثبت شرکت وجود ندارد.

ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود

ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود یک شرکت مستقل است. این شرکت در اداره ثبت شرکت های انگلستان ثبت می شود.مسئولیت محدود این شرکت ها برای مشتری ها و فروشندگانی که از محصولات کمپانی شما استفاده می کنند اعتبار واعتماد به ارمغان می آورد زیرا جزییات کمپانی شما در پایگاه اطلاعاتی اداره ثبت شرکت های انگلستان (companies house) ذخیره می شود و در دسترس عموم مردم قرار می گیرد.
بعد از اتمام مراحل گوناگون و ثبت شرکت اداره ثبت شرکت های انگلستان اسم شرکت شما را وارد لیست شرکت هایی که ثبت شده است کرده و از آن محافظت می کند و به هیچ کس غیر از شما اجازه نمی دهد تحت نام شرکت شما تجارت کرده و به فعالیت اقتصادی بپردازد.

مدارک دیجیتال شرکت شما

نسخه های دیجیتالی از اسناد ثبت شرکت در انگلستان و اساسنامه، گواهی های سهام و کد هویتی بایگانی در وب برای شرکت را در کوتاه ترین زمان دریافت خواهید کرد.

ارسال مدارک شرکت توسط پست

ما به سرعت گواهی ثبت شرکت در انگلستان شما و گواهی های سهام شما را توسط پست بین المللی برای شما ارسال خواهیم نمود. زمان تقریبی یک ماه میباشد.

نگهداری از اطلاعات قانونی

ما از اطلاعات قانونی شرکت شما شامل شماره شرکت، دفتر ثبت شده، مدیران و آدرس حقوقی آن ها، سهامداران و تاریخ حسابداری مرجع نگهداری خواهیم نمود.

تمدید سالانه شرکت

متخصصان ما تمدید سالانه شرکت شما را سر وقت و 100 درصد دقیق آماده سازی و ارسال خواهند نمود. هزینه های تمدید شامل آدرس و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت می باشد.

آدرس دفتر برای ثبت شرکت در انگلستان

برای ثبت شرکت در انگلستان شما به یک آدرس فیزیکی نیاز دارید. شما می توانید از آدرس ما استفاده نمایید و ما تمام آدرس پستی رسمی شما را (برای مثال اچ ام آر سی، اداره ثبت شرکت ها) را به هر جایی در دنیا بدون هزینه ارسال خواهیم نمود. همچنین پست های بیهوده را نیز مسدود خواهیم نمود.
ارسال پست بین المللی
آدرس ما را در لندن را به عنوان دفتر مجازی خود برای اعتبار، حریم خصوصی و یک آدرس تجاری مستقر در انگلستان استفاده نمایید. تمام پست های تجاری به وسیله پست رویال با هزینه های ارسال کسر شده از یک سپرده 20 یوروئی به شما ارسال خواهد شد و می توانید آن را در هر لحظه افزایش دهید.

خدمات ثبت شرکت در انگلستان

1- ثبت و رزرو نام شرکت شما در انگلستان
2- فراهم و مهیا سازی اساسنامه برای شرکت
3-آماده کردن و ثبت فرمهای ابتدایی و نهایی ثبت شرکت
4- پرداخت کردن هزینه های دولتی برای ثبت شرکت در انگلستان
5- ارائه گواهی تقسیم سهام شرکت
6- ارائه اساسنامه و تفاهم نامه شرکت شما در انگلستان
7- ارائه مهر دولتی شرکت شما
8- ارائه تمامی نسخه های ثبت شرکت شما به شکل فیزیکی مهر شده توسط نهاد های دولتی انگلستان
9- ارائه تمامی نسخه های ثبت شرکت شما به شکل دیجیتالی
10- ارائه آدرس در انگلستان
11- ارائه ۳  تلفن (ثابت و همراه) از انگلستان
12- انجام مشاوره مالیاتی رایگان
13- انجام ثبت شماره مالیاتی شما
14-افتتاح حساب در بانک های معتبر انگلستان (در صورت درخواست)
15-  ارسال همه مدارک با پست سریع DHL

مدارک مورد نیاز به منظور ثبت شرکت در انگلستان

1- اسکن پاسپورت سهام داران
2- ترجمه رسمی شناسنامه در صورت عدم وجود پاسپورت
3-  ترجمه مدارک لازم همانند ترجمه رسمی از یکی از قبوض دولتی ( قبض آب،برق،تلفن همراه و یا هر قبض دولتی دیگر)
4- تایید رسمی مدارک مذکور
5- پرداخت هزینه های مورد نیاز

 

 ثبت شرکت در انگلیس ، افتتاح حساب بانکی در انگلیس ، اقامت و پاسپورت انگلیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای انگلیس ، رفع دیپورتی اقامت انگلیس ،قبول وکالت در انگلیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در انگلیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور انگلیس ” بریتانیا ، اروپا ” از طریق تولد فرزند ( قانون خاک و خون )  توسط وکیل  مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق تولد فرزند ( قانون خاک و خون ) زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور انگلیس (England)

همانطور که در مقاله های “حقوق مهاجرت” به بررسی روش های مهاجرت پرداختیم و در مورد “اخذ تابعیت و اقامت از طریق تولد فرزند” که یکی از روش های مهاجرت می باشد توضیحات کاملی ارایه دادیم و قول داده بودیم که به بررسی روش ها و قوانین کشورهای مختلف در این زمینه نیز مقاله قرار دهیم، یک مقاله مرجع و کامل را برای شما دوستان عزیز فراهم کرده ایم.

اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور انگلیس

یکی از گزینه های متقاضیان مهاجرت ، اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد می باشد  که هر فردی در این کشور متولد شود تابعیت انگلستان را دریافت خواهد کرد. اما این امر به صورت خودکار صورت نمی گیرد. نوزاد متولد شده باید شرایط خاصی را داشته باشد.
از سال ۱۹۸۳ به بعد و با تصویب قوانین جدید، نظام حقوقی کشور انگلستان براساس معیار خون تنظیم شده است و این بدان معنی است که باید حداقل یکی از والدین فرد بریتانیایی باشند تا بتواند با تولد در خاک بریتانیا و یا کشور دیگری تابعیت انگلستان را کسب کند.

در واقع بعد از ژانویه ۱۹۸۳ طرق تحصیل تابعیت انگلستان عبارتند از:

از طریق تولد
از طریق اعمال اصل خون
تحصیل تابعیت از طریق تقاضا
کسانی که با اتباع انگلیسی ازدواج نموده باشند که باید دارای شرایط ذکر شده در قانون باشند
تحصیل تابعیت از طریق فرزند خواندگی که موارد اول و دوم مرقوم در قانون انگلستان به شرح ذیل می باشد:
به صورت کلی این شیوه بر اساس قواعد حقوق بین المللی کشورها تابع دو سیستم اصلی می باشد: تولد و اصل خون

1- تولد

طفلی که در انگلستان از والدینی که یکی از آن ها تبعه انگلیس بوده یا محل زندگی خود را این کشور قرار داده باشد متولد گردیده باشد.
قانون ویژه ای که در سال ۲۰۰۰ به تصویب رسید و در سال ۲۰۰۶ نیز اصلاح گردید مقرر نمود: هرگاه یکی از والدین طفل، تبعه جامعه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا یا شهروند سوییس باشد و چنانچه طفل قبل از آوریل ۲۰۰۶ در قلمرو انگلستان متولد گردد وی می تواند تابعیت انگلستان را تحصیل نماید.
همچنین هرگاه طفلی از پدر انگلیسی که در خارج از انگلستان زندگی نماید متولد گردد ولی تولد طفل ناشی از ازدواج نباشد طفل چنانچه کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد می تواند تقاضای تابعیت انگلستان را بنماید.
همچنین طفلی که از والدین نامعلوم در خاک انگلستان متولد شده باشد تابعیت انگلستان را تحصیل خواهد نمود.

2- اصل خون

تا قبل از سال ۱۹۸۳، تابعیت بریتانیایی بعنوان یک قانون کلی، تنها از طریق پدر به فرزند منتقل می شد و والدین نیز حتما باید ازدواج کرده باشند. بچه هایی که در کشورهای مشترک المنافع و یا در محدوده جمهوری ایرلند متولد می شوند، اگر پدرشان به واسطه نسب بریتانیایی نباشد، نمی توانند تابعیت بریتانیایی را بدست آورند.
اگر فرزندی در خارج از کشور به دنیا آمده  هر دو والدین او انگلیسی باشند ، به طور خودکار تابعیت انگلیستان را دریافت میکند ولی استثنایی وجود دارد اگر پدر فرزند متولد شد در خارج انگلیس ، خود انگلیسی بوده ولی مادر او انگلیسی نباشد برای اخذ اقامت برای فرزند نیاز به یک فرم درخواست به نام Form UKF میباشد.

در زیر به مواردی که باعث آسان شدن اخذ اقامت از طریق اصل خون در انگلیس می شوند می پردازیم :

طفلی که در خارج از انگلستان متولد شده باشد و حداقل یکی از والدین وی نیز تبعه انگلستان باشد.
طفلی که در خارج از انگلستان متولد شده باشد و یکی از والدین وی در خدمت پادشاه باشد.
طفلی که با خانواده انگلیسی مرتبط بوده ولی والدین وی به طور دقیق مشخص نباشد.

 

 ثبت شرکت در انگلیس ، افتتاح حساب بانکی در انگلیس ، اقامت و پاسپورت انگلیس از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای انگلیس ، رفع دیپورتی اقامت انگلیس ،قبول وکالت در انگلیس ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در انگلیس

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق  ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق ازدواج و  نامزدی  زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:

 مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

افراد برای ورود به کشور انگلستان راه های مختلفی را می توانند انتخاب کنند. یکی روش های متدوال مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج بوده است که این کشور برای اعطای ویزاهای نامزدی و ازدواج قوانین و مراحل بخصوصی را درنظر گرفته است. متقاضیان این امر با آشنایی از شرایط کسب ویزاهای ازدواج و نامزدی انتخاب درستی را برای هرگونه اقدامی خواهند داشت.

 ویزای نامزدی :

افرادی که به دنبال کسب ویزای نامزدی در کشور انگلستان می باشند حداقل 18 سال یا بیستر باشند. ویزایی که برای ویزای نامزدی صادر می شود اعتبار 6 ماهه دارد که افراد در مدت زمان تعیین شده فرصت دارند که ازدواج خود را بصورت رسمی ثبت کنند. لازم بذکر است که متقاضیان باید امکان ثبت ازدواج را داشته باشند این نکته بدین معناست که چند همسری در بریتانیا مورد قبول و قانونی نمی باشد و وضعیت تاهل هر فرد بصورت کامل شفاف باید باشد.
افرادی که برای ویزای نامزدی اقدام می کنند باید نامه ای به عنوان استطاعت مالی به مدت 6 ماهه به سفارت ارائه دهند که توانایی بر طرف کردن هزینه های این مدت زمان را در خاک انگلستان دارند بدون دریافت هیچ کمک هزینه در مدت 6 ماه به زندگی خود ادامه دهند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای نامزدی به شرح زیر می باشد:

1- پاسپورت های قدیمی و جدید
2- عکس رنگی
3- نامه استطاعت مالی
4- مدارک توجیه کننده برای آینده افراد مثل محل سکونت بعد از ازدواج
5- مدارک اثبات حقیقی بودن ازدواج و ارتباط با همسر در کشور انگلستان که شامل عکس و فیلم و پرینت تلفن، ارتباط های مجازی و سایر مدارک اثبات کننده

  ویزای ازدواج :

بصورت معمول ویزای ازدواج برای متقاضیانی صادر می شود که از این طریق با یک شهروند و یا فردی که اقامت انگلستان قصد زندگی و اقامت در انگلستان دارند.
یکی از مهم ترین شروط برای ویزای ازدواج کشور انگلستان وضعیت مالی افراد می باشد. از همین رو افراد شرط حداقلی حقوق را باید برآورده کند که در حال حاضر برای دو نفر 18600 پوند در نظر گرفته شده است. فردی که در انگلستان زندگی می کند می تواند براحتی این موضوع را اثبات کند.
در وهله ی اول برای متقاضیان یک ویزای 33 ماهه صادر می شود و پس از سپری شدن این مدت زمان و بررسی های لازمه برای صحت این ازدواج 33 ماه دیگر تمدید خواهد شد که پس از آن فرد اقامت دائم خود را دریافت می کند. لازم بذکر این قانون در ارتباط با ویزای نامزدی هم صادق می باشد و افراد پس از سپری کدن مراحل ویزای نامزدی و ازدواج، مدت زمان ذکر شده را پشت سر خواهند گذاشت.
افرادی از طریق ویزای ازدواج در کشور انگلستان اقدام کرده باشند می توانند در این کشور مشغول به تحصیل و یا کار شوند.
افراد می توانند از طرق های دیگر از جمه توریستی و تحصیلی وارد خاک انگلستان شوند و به ویزای ازدواج تبدیل کرده و به زندگی در کشور انگلستان ادامه دهند. لازم بذکر است متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی، کاری و یا توریستی بالای 6 ماه در انگلستان هستند می توانند از این قانون بهره مند شوند.
بصورت معمول افراد پس از انجام کارهای اداری و تعیین وقت سفارت مدت زمان زیادی را نباید در انتظار جواب سفارت باشند، مدت زمان بررسی این نوع درخواست توسط سفارت معمولا سه هفته بطول می انجامد.
نکته آخر زوج و یا زوجه ای که اقامت قانونی کشور انگلستان را داشته باشد نباید از هیچ منابع مالی و کمک های دولتی استفاده کرده باشد. متقاضیان اخذ ویزاهای نامزدی و ازدواج کشور انگلستان نیازمند مدرک زبان IELTS LIFE SKILLE می باشند.
مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مراحل انجام پروسه مختلف می باشد. موسسه آریاناپارس با بهره گیری از چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بسیتر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به کشور انگلستان را فراهم آورده است.

 

پاسپورت انگلیس وکیل بین المللی ، ویزای توریستی انگلیس وکیل بین المللی ، سفارت انگلیس وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی انگلیس وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری انگلیس وکیل بین المللی ، ویزای کاری انگلیس وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج انگلیس وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اقامت ( پاسپورت ، شهروندی و تابعیت ) کشور انگلیس”بریتانیا ، اروپا ” از طریق تحصیل توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت ( گرفتن پاسپورت ) کشور انگلیس ( بریتانیا ، اروپا ) از طریق تحصیلی  زیر  نظر وکیل متخصص و  بین المللی  به شرح ذیل می باشد:
تحصیل در انگلستان به دلیل دانشگاه‌های معتبر در سطح جهان و نیز تنوع رشته‌ها یکی از گزینه‌‌های محبوب دانشجویان خارجی است.
 انگلستان پس از آمریکا دومین مقصد محبوب دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور محسوب می‌شود. در حال حاضر، ۱۰۹ دانشگاه در کل بریتانیا وجود دارد که ۹۱ مورد از آن‌ها در انگلستان واقع شده‌ و تعدادی از آن‌‌ها در فهرست معتبرترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند. مدارک دانشگاه‌های بریتانیا در تمام نقاط دنیا معتبر و ارزشمند هستند و طیف وسیعی از رشته‌های تحصیلی در دانشگاه‌های این کشور ارائه می‌شوند.

چگونگی نظام آموزشی و مدت هر مقطع تحصیلی

 تحصیلات پیش دانشگاهی

در انگلستان تحصیلات ابتدایی (primary) از سن پنج سالگی شروع و به مدت شش سال ادامه دارد. در سن ده سالگی دوره متوسطه (high school) شروع می‌شود. بعد از اتمام دوره پنج ساله متوسطه کسانی که تمایل به تحصیل در سطوح عالیه را دارند، باید یک دوره دو ساله به نام A-level را گذرانده و امتحانات آن را با موفقیت به پایان برسانند. بر اساس نمرات حاصل از این امتحانات می‌توان رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه انتخاب کرده و پس از اعلام پذیرش دانشگاه، در آن رشته به تحصیل ادامه داد.

تحصیلات‌ پیش دانشگاهی

در انگلستان تحصیلات ابتدایی (primary) از سن پنج سالگی شروع و به مدت شش سال ادامه دارد. در سن ده سالگی دوره متوسطه (high school) شروع می‌شود. بعد از اتمام دوره پنج ساله متوسطه کسانی که تمایل به تحصیل در سطوح عالیه را دارند، باید یک دوره دو ساله به نام A-level را گذرانده و امتحانات آن را با موفقیت به پایان برسانند. بر اساس نمرات حاصل از این امتحانات می‌توان رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه انتخاب نمود و پس از اعلام پذیرش دانشگاه، در آن رشته به تحصیل ادامه داد.

تحصیلات دانشگاهی

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد دانش آموزان برای ادامه تحصیل در انگلیس قبل از ورود به دانشگاه به مدت سیزده سال در مقاطع ابتدائی و متوسطه تحصیل کرده و سپس به دانشگاه وارد می‌شوند. تحصیلات دانشگاهی در انگلستان با دوره کارشناسی آغاز می‌شود که در بیشتر رشته‌ها طول این دوره سه سال و در بعضی موارد چهار سال است. تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد به دو صورت Course و Research امکان‌پذیر است و معمولا دو سال طول می‌کشد.
دوره دکتری در کشور انگلستان غالبا تنها بر اساس تحقیق صورت می‌پذیرد. در این دوره دانشجو باید بر اساس تحصیلات قبلی و علائق خود و آمادگی و پذیرش استاد راهنما موضوعی را انتخاب کرده، مجهولی را کشف و تحقیق نوینی را ارائه دهد. این دوره به طور متوسط سه سال به طول می انجامد.

 دوره‌های تحصيلی

1- دوره‌های‌ هنری‌ و حرفه‌ای‌ منتهی‌ به مدرک HNC,HND, College Diploma یا Higher Diploma از دوره‌هايی‌ هستند كه‌ پس‌ از دو يا سه‌ سال‌ تحصيل‌ به‌ دليل‌ شرط‌ ورود آسان‌تر يا A-Level با نمره‌ تقريبی‌ E و D طی‌ می‌شود.
2- مدرک Bachelor با سه‌ سال‌ تحصيل‌ يا چهار سال‌ تحصيل‌ با كار توأم‌ (Sandwich Course) است. البته‌ داوطلبان‌ بدون‌ دارا بودن‌ نمره‌ A-Level می‌توانند در برخی‌ از دانشگاه‌ها دوره‌ Bachelor را به‌ شرط‌ پشت‌ سر نهادن‌ يک سال‌ ابتدايی‌ (Foundation Year) آغاز كنند كه‌ در مجموع‌ اين‌ دوره‌ چهار سال‌ تحصيلی‌ است. مدرك‌ دوره‌ Bachelor به‌ دو نوع‌ Honours وOrdinary تقسيم‌ می‌شود و مدرك‌ Honours خود به‌ چهار نوع‌ Second 1 (and 2) ,First و Third تقسيم‌ می‌شود.
بديهی است‌ كه‌ مدرک Honours – First بالاترين، وOrdinary پايين‌ترين‌ سطح‌ را دارد. دوره‌های‌ Bachelor چهار سال‌ تحصيلي و Sandwich Course، علاوه‌ بر سه‌ سال‌ تحصيل، كار نظارت‌ شده‌ در كارخانه‌ را به‌ همراه‌ دارد كه‌ معمولا به‌ صورت‌ دو شش‌ ماه‌ يا يك‌ سال‌ كارورزی‌ بين‌ سال‌های‌ تحصيل‌ است. اين‌ دوره‌ جنبه‌ عملی‌ يا كاربردی‌ و حرفه‌ای‌ دارد و امكان‌ اشتغال‌ بيشتری‌ را فراهم‌ می‌آورد.
3- مدرک (Post Gradute Diploma (PGD كه‌ اخذ آن‌ بعد از گذراندن‌ دوره‌های‌ HD,HNC,HND در دانشگاه‌های‌ كشور انگلستان‌ ميسر است. اين‌ دوره‌ می‌تواند اولين‌ مرحله‌ از سير تحصيلی‌ دوره‌ Master نيز باشد.
4- مدرک Master برای ورود به‌ اين‌ دوره‌ امتحانی‌ صورت‌ نمی‌گيرد، بلكه‌ با توجه‌ به‌ نمرات‌ دوره‌ Bachelor، مصاحبه‌ و نظر معرف‌ها، دانشجو پذيرفته‌ می‌شود. اين‌ دوره‌ به‌ دو صورت‌ ارايه‌ می‌شود:
درس‌ و پژوهش‌ (By Course): در این حالت دانشجو پس‌ از شش‌ ماه‌ حضور در كلاس‌ و موفقيت‌ در امتحانات، پژوهش‌ كوتاه‌ مدتی را انتخاب‌ می‌كند كه‌ پس‌ از دفاع‌ موفقيت‌آميز از آن، به‌ دريافت‌ مدرک Master نائل‌ می‌شود. اخيراً‌ نظا م‌Modular نيز معرفی‌ شده‌ است. در اين‌ نظام‌ (Modular) دانشجو حق‌ انتخاب‌ نوع‌ كلاس‌های‌ درسی‌ را دارد و با انتخاب‌ حدود 5-6 Modul كه‌ هر كدام‌ در حد سه‌ واحد است، تحصيل‌ آغاز می‌شود و سپس‌ انجام‌ پژوهشی‌ مد نظر قرار می‌گيرد. اين‌ دوره‌ معمولاً‌ يک سال‌ طول‌ می‌كشد و شروع‌ آن‌ از اكتبر هر سال‌ است.
با پژوهش‌ (By Research): در حالت‌ By Research كلاس‌ درسی در كار نيست‌ و تنها كار پژوهشی ارائه‌ می‌شود و طول‌ آن‌ معمولاً‌ دو سال‌ است. اين‌ دوره‌ می‌تواند همچون‌ دوره‌ دكترا در اكتبر، ژانويه‌ و آوريل‌ آغاز شود.
5- مدرک (Master of Engineering (MEng شامل چهار يا پنج سال تحصيل پس از دوره متوسطه است. اين دوره با تاكيد بر كار گروهی به منظور ارتقای توانمندی‌های صنعتی دانشجويان ارائه می‌شود. در اين دوره دانشجو بايد در سال‌های اول و دوم تحصيل معدل مناسب كسب کند تا بتواند دوره MEng را ادامه دهد. در غير اين صورت دوره را سه ساله به پايان برده و مدرك BEng دريافت می‌کند.
تفاوت اصلی دوره‌های چهار و پنج ساله به شرح زير است:
 تعداد واحدهای گذرانده شده: به اين صورت كه در دوره پنج ساله بيشتر و عميق تر گذرانده می‌شود.
نوع پروژه انجام شده: در دوره چهار ساله پايان نامه ارائه نمی‌شود و فقط يك Disertation كه مشابه گزارش كار آزمايشگاهی است توسط دانشجو ارائه می‌شود، ولی در دوره پنج ساله دانشجويان حدود يك سال در صنعت بر روی يک پروژه به عنوان پروزه فارغ التحصيلی كار می‌كنند كه در نهايت منجر به ارائه يک پايان‌نامه می‌شود.
6- مدرک M.Phil اين‌ دوره‌ اولين‌ مرحله‌ دوره‌ دكترا (Ph.D) است، اما به‌ صورت‌ مستقل‌ نيز بعد از دوره‌های Bachelor ياMaster در بعضي از دانشگاه‌ها و رشته‌ها ارائه‌ می‌شود.
7-  مدرک Ph.D این دوره‌ منحصراً با پژوهش‌ است‌ و در اين‌ پژوهش‌ بايد مجهولی كشف، يا موضوع‌ جديدی در يكي از رشته‌های علوم‌ ارائه‌ شود. مدت‌ متوسط‌ اين‌ دوره‌ سه‌ سال‌ است‌ و در بعضی موارد برای بالا بردن‌ توان‌ نظری دانشجو چند درس‌ يا سمينار نيز ارائه‌ می‌شود.
در نظام‌ تحصيلی انگلستان‌ اخذ مدرک Ph.D. مستقيما پس‌ از دوره‌ Bachelor نيز ممكن‌ است، كه‌ در اين‌ صورت‌ باید دانشجو از وضعيت‌ علمی كاملاً مطلوبی برخوردار باشد.

‌نحوه‌ ارزشيابی مدارک تحصيلی

1- مدارک BTEC HigherHD, HNC, HND و كليه‌ مدارك‌ با دو يا سه سال‌ تحصيل‌ كه‌ منجر به‌ اخذ مدرک Bachelor نمی‌شود بعد از ديپلم‌ دبيرستان، «كاردانی» ارزشيابی می‌شود.
2- مدارک ذكر شده‌ در بند يك‌ به‌ همراه Diploma یک سال‌ تحصيل‌ يا (Postgraduate Diploma (PGD در مجموع، «كارشناسی» ارزشيابی می‌شود.
3- مدرک PGD بعد از كارشناسی فقط‌ صحت‌ صدور صادر می‌شود.
4- مدارک MEng  چهار ساله تمام وقت با ارائه ديپلم دوازده ساله دبيرستان يا مدارک پيش دانشگاهی ايران يا معادل آن «كارشناسی» ارزشيابی می‌شود.
5- مدارک MEng  پنج ساله تمام وقت با ارائه ديپلم دوازده ساله دبيرستان يا مدارک پيش دانشگاهی ايران يا معادل آن «كارشناسی ارشد» ارزشيابی می‌شود.
6- مدارک Master By Course با شرط‌ داشتن‌ كارشناسی، «كارشناسی ارشد» ارزشيابی می‌شود.
7- مدارک Master By Research با شرط‌ داشتن‌ كارشناسی، «كارشناسيی ارشد» ارزشيابی می‌شود.
8- مدارک M.Phil در صورت انجام يک سال تحصيل (پژوهش) بعد از دوره کارشناسی ارشد يا دو سال تحصيل (پژوهش) بعد از دوره کارشناسی و ارائه پايان‌نامه به ماخذ کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشيابی است.
9- مدرك‌ Architecture Diploma با دو سال‌ تحصيل‌ بعد ازB.A. يا معادل‌ آن‌ در معماری، “كارشناسی ارشد” ارزشيابی می‌شود.
10-مدارک Ph.D با شرط‌ داشتن‌ مدرك‌ كارشناسی ارشد، «دكترا» ارزشيابی می‌شود.

زبان مراکز آموزشی و دانشگاهی

زبان تدریس در موسسات آموزشی و دانشگاه‌های انگلستان، زبان انگلیسی است. نکته قابل توجه اینکه هر ساله حدود ۶۰۰,۰۰۰ نفر دانشجوی بین‌المللی به منظور ارتقاء و تکمیل مهارت‌های زبان انگلیسی خود به انگلیس سفر می‌کنند.

میانگین هزینه تحصیل در مقاطع مختلف

هزینه‌های تحصیلی در انگلستان برای ادامه تحصیل در انگلستان برای دانشجویان خارجی از ۲۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ پوند در سال بسته به موسسه آموزشی یا دانشگاه، سطح، دوره تحصیلی و نوع رشته متفاوت است.

میانگین هزینه زندگی در سال برای یک دانشجو

هزینه‌های زندگی در انگلستان وابسته به روش زندگی افراد، بودجه آن‌ها و عادت‌های هزینه‌کرد آن‌ها است؛ ولی در حالت کلی، هزینه زندگی دانشجویی در این کشور ماهانه بین ۶۳۵ تا ۱۲۸۰ پوند است.

محدودیت سنی برای تحصیل

در دانشگاه‌های انگلستان محدودیت سنی برای ادامه تحصیل و اخذ بورسیه وجود ندارد.

 تعطیلات پایان سال تحصیلی

شروع سال تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اول اکتبر (دهم مهرماه) است. هر سال تحصیلی شامل سه ترم پاییزه، زمستانه و بهاره است.

بیمه تحصیلی و درمانی دانشجو در انگلستان

دانشجویان خارجی با پرداخت هزینه‌ای ناچیز از بیمه درمانی در انگلستان برای طول مدت تحصیل برخوردار خواهند شد.

شرایط کار دانشجویی

دانشجو با دریافت ویزای دانشجویی می‌تواند همزمان با تحصیل به میزان بیست ساعت در هفته کار کند. دانشجو با ویزای دانشجویی نمی‌تواند از بودجه عمومی استفاده کند یا به عنوان ورزشکار حرفه‌ای یا مربی ورزشی مشغول به کار شود یا در موسسات آموزشی که بودجه آن‌ها توسط نهادهای عمومی تامین می‌شود، تحصیل کند.
 اخذ ویزای تحصیلی انگلیس ” بریتانیا ، اروپا ” زیر نظر وکیل متخصص و بین المللی
 انگلیس از همه ی جوانب یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل است. اعتبار دانشگاه های انگلیس در جهان باعث شده که دانشجویان بسیاری از کشور های مختلف برای ادامه ی تحصیل در انگلیس و اخذ ویزای تحصیلی این کشور جذب شوند. مدارک تحصیلی اخذ شده در انگلیس به عنوان بالاترین و معتبر ترین مدارک تحصیلی در دنیا شناخته شده است.

  انواع ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلیس در چند نوع صادر می شود:

1- ویزای TIER 4
2- ویزای SHORT TERM STUDY (تحصیل در کوتاه مدت)
ویزای TIER 4: این ویزا برای افرادی صادر می شود که در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه مربوطه در انگلستان قصد تحصیل دارند. این ویزا خود در 2 نوع صادر می شود:
1- ویزای child tire 4: برای کسانی که زیر 17 سال دارند و قصد تحصیل در مدارس انگلستان را دارند.
2- ویزای general tire4: برای کسانی است که بالای 17 سال سن دارند و قصد تحصیل در انگلستان را دارند.
ویزای SHORT-TERM STUDY (تحصیل در کوتاه مدت): این ویزا برای کسانی صادر می شود که برای گذراندن دوره های تحصیلی در کوتاه مدت مانند: دوره های زبان و یا فرصت های مطالعاتی قصد رفتن به انگلیس را دارند.

شرایط درخواست ویزای تحصیلی انگلیس:

1- دارا بودن مدرک IELTS (مهارت صحبت کردن و خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی)
2- توانایی مالی برای پرداخت هزینه های دانشگاه و مدت زمان زندگی در انگلیس
3- تایید و پذیرش از دانشگاه مربوطه در انگلیس

نکاتی که باید در زمان ورود به انگلستان با ویزای تحصیلی بدانید:

زمانی که شما وارد خاک انگلیس می شوید، ممکن از شما مدارکی مانند: نامه ی دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل کنید و یا مدارک مالی خواسته شود، بنابراین یادتان باشد حتما مدارک خود را همراه داشته باشید.از پاسپورت خود به خوبی نگهداری کنید و حواستان باشد گم نشود، زیرا در صورت مفقودشدن پاسپورت در ابتدا باید برای پاسپورت خود اقدام کنید و از پلیس برگه ای دریافت کنید که به عنوان مدرکی باشد که نشان دهنده ی مفقود شدن گذرنامه ی شما است.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا در انگلیس

 1- پر کردن فرم تقاضانامه ویزای خود با دقت
2- ضمیمه کردن مدارک خور به تقاضانامه
3- مدارک مورد نیاز(عکس، گواهی تحصیلی، اطلاعاتی راجع به اقامت شما در انگلیس، مدارکی دال بر توانایی شما در پرداخت هزینه های تحصیل و همچنین نامه ها و موافقت نامۀ مربوط به پذیرش تحصیلی در کالج)

ارائۀ مدارک پرداخت وجوه (پیش از دادن درخواست ویزا)

شما باید دست کم چهار هفته قبل از شروع دورۀ خود در کالج ویزای دانشجویی خود را ارائه دهید.با این حال، حتی پیش از انجام این کار، باید مطمئن باشید که سرمایۀ لازم جهت پرداخت بخشی (اگر نه تمام) شهریه های تحصیلی و هزینه های اقامت در انگلیس را دارا هستید.
مبلغ دقیقی که باید پیش از اشتغال به تحصیل بپردازید متغیر است. معمولاً باید قادر به تأمین شهریۀ کامل سال اول خود به اضافۀ حداقل هزینه های زندگی، مطابق ارزیابی UKBA، باشید.
1- مبلغ باید دست کم 28 روز قبل از ارائۀ درخواست ویزای دانشجویی در یک حساب بانکی مورد تأیید دانشگاه گذاشته شود.
2- باید با ارائۀ مدرک ثابت کنید که توانایی مالی لازم را دارا هستید (مثلاً ارائۀ صورت حساب بانکی)
3- تاریخ این مدارک نباید به پیش از 30 روز قبل از ارائۀ درخواست ویزای دانشجویی برگردد.
4- اگر شخص دیگری هزینه های شما را می پردازد (والدین) ارائۀ مدرک خویشاوندی (مثلاً گواهی تولد) الزامی است.
5-  تمام مدارک  (ریز نمرات، صورت حساب بانکی، گواهی نامه و…) می بایست اصلی(ترجمه رسمی) باشند.

 دانشگاه هاي گروه الف(ممتاز) انگلستان

    Birbeck College, University of London
    Heriot-watt University
    Cardiff University
    Cranfield University
    Durham University
    Imperial College London
    Goldsmiths, University of London
    King’s College London (University of London)
    Lancaster University
    London Business School
    Liverpool School of Tropical Medicine
    London City University
    London School of Economics and Political Science (LSE)
  London School of Hygiene and Tropical Medicine
    Loughborough Univesity
    Swansea University
    SOAS – School of Oriental and African Studies, University of London
  The Institute of Caneer Research
    Royal College of Arts
    Royal Northern College of Music
  Royal Veterinary College, University of London
    Royal College of Music
    Newcastle University
    Queen Mary, University of London
    Queen’s University Belfast
    Royal Holloway, University of London
    The University of Manchester
    The University of Nottingham
    The University of Sheffield
    The University of Warwick
    University College London
    University of Aberdeen
    University of Bath
    University of Birmingham
    University of Bradford
    University of Bristol
    University of Cambridge
    University of Dundee
    University of Edinburgh
    University of Exeter
    University of Glasgow
    University of Leeds
    University of Leicester
    University of Liverpool
    University of Oxford
    University of Reading
    University of Southampton
    University of St. Andrews
    University of Surrey
    University of Sussex
    University of the Arts London
    University of York
    University of Kent
    University of Essex
    University of Salford
    University of Stirling
    Keele University

دانشگاه هاي گروه ب(خوب) انگلستان

    Aberystwyth University
    Aston University
    Bangor University
    Bournemouth University
    Brunel University
    Coventry University
    De Montfort University
    Glasgow Caledonian University
    Glasgow School of Arts
    Kingston University
    Liverpool John Moores University
    Manchester Metropolitan University
    Middlesex University
    Oxford Brookes University
    Royal Agricultural University
    St Mary’s University College Belfast
    University for the Creative Arts
    University of East Anglia
    University of East London
    University of Hertforshire
    University of Hull
    University of Strathclyde
    University of Portsmouth
    Nottingham Trent University
    Sheffield Hallam University
    University of Plymouth
    University of Wales
    University of Ulster
    University of Brighton
    University of Westminster
    University of the West of England Bristol

 دانشگاهها هاي گروه ج(متوسط)انگلستان

Anglia Ruskin University
Bath Spa University
Birmingham City University
BPP University
Canterbury Christ Church University
Cardiff Metropolitan University
Leeds Metropolitan University
Leeds Trinity University
Liverpool Hope University
London Metropolitan University
Napier University
Robert Gordon University
Southampton Solent University
Staffordshire University
Thames Valley University  ? University of West London
University of Abertay Dundee
University of Bedfordshire
University of Bolton
University of Central Lancashire
University of Chester
University of  Chichester
University of Derby
University of Huddersfield
University of Lincoln
University of Northampton
University of Northumbria at Newcastle
University of South Wales  (university of Glamorgan  )
University of Sunderland
University of Teesside
University of the West of Scotland
University of Wales Trinity Saint David  (University of Wales, Lampeter ) University of Wolverhampton
University of Winchester
University of Greenwich
South Bank University
The Open University of London

 

 پاسپورت انگلیس وکیل تخصصی ، ویزای توریستی انگلیس وکیل تخصصی ، سفارت انگلیس وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی انگلیس وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری انگلیس وکیل تخصصی ، ویزای کاری انگلیس وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج انگلیس وکیل تخصصی

 

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور انگلستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

 خرید املاک و مستغلات اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و مکان زندگی ضروری است.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط با مالکیت 100% در انگلستان و اخذ اقامت اروپا و نیز مشاور املاک و مستغلات در لندن و همچنین این گروه تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور انگلستان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
موسسه حقوقی بین المللی یسنا ارائه دهنده مشاوره جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی برای اشخاصی که قصد سرمایه گذاری از طریق ( خرید و پیش خرید ملک)در کلیه مناطق کشور انگلستان را دارند می باشد .

پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور انگلستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور انگلستان به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرش وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور انگلستان.
2- پذیرش وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور انگلستان و بلعکس .
3- پذیرش وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از انگلستان به ایران و بلعکس .
4- پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور انگلستان.
5- پذیرش وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور انگلستان برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور انگلستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور انگلستان به شرح ذیل می باشد:
1- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور انگلستان.
2- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار (LC ) برای خرید کلیه کالاهای کشور انگلستان.
3- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( BG) ضمانت نامه بانکی در کشور انگلستان.
4- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور انگلستان.
5- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و انگلستان .

 موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا در کشور انگلستان ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره) شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور انگلستان .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور انگلستان .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت انگلیسی ثبت شده در کلیه مناطق کشور انگلستان .
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور انگلستان.
5- اخذ بیمه سلامت کشور انگلستان.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده انگلیسی در کلیه مناطق کشور انگلستان .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت انگلیسی در کلیه مناطق کشور انگلستان .
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور انگلستان ( اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9– بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور انگلستان .
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور انگلستان .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در انگلستان ( اروپا) توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در انگلستان .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور انگلستان ( اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور انگلستان .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور انگلستان .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور انگلستان.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور انگلستان.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور انگلستان .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور انگلستان.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور انگلستان .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور انگلستان.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور انگلستان .
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور انگلستان .
24-پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور انگلستان .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور انگلستان در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور انگلستان.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای انگلستان .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور انگلستان.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور انگلستان.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور انگلستان .
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور انگلستان .
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ، قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا وآسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.