دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت اسپانیا ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه اسپانیا ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت اسپانیا ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه اسپانیا ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اسپانیا ” شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در اسپانیا ” شینگن ” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر اسپانیا ” شینگن ” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در اسپانیا ” شینگن ” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در اسپانیا ” شینگن ” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در اسپانیا ” شینگن ” * مشاور رفع ریجکتی ویزای اسپانیا ” شینگن ” * مشاور رفع دیپورتی از کشور اسپانیا ” شینگن ” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور اسپانیا ” شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت اسپانیا ، اخذ ویزای توریستی اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ، اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری اسپانیا ، اخذ ویزای کاری اسپانیا ، اخذ ویزای ازدواج اسپانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “(شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور اسپانیا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور اسپانیا

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا  از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور اسپانیا

پایتخت : مادرید
زبان : اسپانیایی
نوع حکومت : پادشاهی
 مساحت :  504/782 کیلومتر مربع
جمعیت : 50/000/000 نفر
واحد پول : یورو
دین : مسیحی
همسایگان : پرتغال ، آندورا ،جبل اطارق

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور اسپانیا آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در اسپانیا ، افتتاح حساب بانکی در اسپانیا ، اقامت و پاسپورت اسپانیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اسپانیا ، رفع دیپورتی اقامت اسپانیا ،قبول وکالت در اسپانیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اسپانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای تمکن مالی )  کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از همکاران حقوقی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ انواع ویزای ( ویزا توریستی ، ویزای تحصیلی و غیره )  کشور اسپانیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

 ۱) ویزای اتحادیه شینگن (USV)

با داشتن این ویزا، امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شینگن هر ۶ ماه یکبار و حداکثر به مدت ۹۰ روز برای مسافران وجود دارد. باید بدانید که کشورهای چک، بلژیک، استونی، اتریش، فرانسه، یونان، آلمان، ایسلند، مجارستان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، نروژ، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس، سوئد، اتریش و فنلاند از جمله کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشند.

۲) ویزای نوع A:

با داشتن این نوع از ویزا، امکان تعویض پرواز در فرودگاه‌های ناحیه شینگن و مسافرت به کشوری خارج از محدوده این منطقه برایتان وجود دارد. توجه داشته باشید که ویزای نوع A فقط در محدوده فرودگاه‌های شینگن اعتبار داشته و نمی‌توانید در سایر فرودگاه‌ها از آن استفاده کنید.

۳) ویزای نوع B:

ویزای نوع B، را می‌توان نوعی ویزای ترانزیتی به حساب آورد. با داشتن این نوع از ویزا، امکان عبور از خاک کشوری در منطقه شینگن به مدت نهایت ۵ روز برای مسافران وجود دارد.

۴) ویزای نوع c:

این نوع از ویزا، نوعی ویزای کوتاه ‌مدت بوده که زمان گرفتن آن مدت اعتبارش مشخص شده و با توجه به این زمان، امکان اقامت در کشورهای عضو اتحادیه شینگن برایتان فراهم می‌شود. متقاضیان دریافت ویزای نوع C، یکی از این ۳ ویزا را بسته به وضعیت و اهداف سفر انتخاب می‌کنند:

– ویزای یک‌بار ورود (single- entry):

مدت اعتبار این نوع از ویزا، تنها برای یک‌بار سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشد. بنابراین، زمانی که آن کشور را ترک کردید، مدت زمان اعتبار ویزای شما به اتمام می‌رسد.

– ویزای دو بار ورود (Double- entry):

این نوع از ویزا، همانند ویزای یک‌بار ورود بوده و تنها تفاوت آن‌ها با یکدیگر این است که به کمک ویزای دو بار ورود امکان رفتن به کشوری در منطقه شینگن برای مسافران وجود دارد. به خاطر داشته باشید که از این ویزا در زمان مشخصی می‌توانید استفاده کنید و بعد از گذشت این مدت اعتبار خود را از دست می‌دهد.

– ویزای چند بار ورود ( Multiple- entry):

محدودیت ویزای چند بار ورود، تنها به مدت اعتبار آن محدود می‌شود. یعنی هر ۶ ماه یک‌بار ۹۰ روز می‌توان از آن استفاده کرد که این زمان به محض ورود شخص به هر کدام از کشورهای منطقه شینگن آغاز می‌گردد.

۵) ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای (VLT ):

ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای، امکان سفر به کشور صادر کننده این ویزا و یا تعدادی از کشورهای منطقه شینگن را برای مسافران فراهم می‌کند. باید بدانید که این ویزا تنها در شرایط خاصی همچون دلایل انسان‌دوستانه و یا در شرایط اضطراری برای افراد متقاضی صادر می‌شود. ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای، معمولاٌ به پناهندگان وارد شده به ناحیه شینگن تعلق می‌گیرد.

۶) ویزای ملی ( National Visas):

ویزای ملی یا نوع D، تنها مختص تجار، دانشجویان و افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت در کشورهای عضو شینگن را برای زمان مشخصی دارند. این نوع ویزا، در دو نوع یک‌بار ورود و چند بار ورود در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. باید بدانید افرادی که قصد اقامت برای مدت زمانی خاص به دلایل مشخصی همچون دریافت خدمات پزشکی در کشورهای عضو شینگن را دارند، متقاضی دریافت این نوع از ویزا می‌باشند. همچنین، در صورت داشتن ویزای چند بار ورود نوع D ، می‌توان به همه کشورهای منطقه شینگن بدون نیاز به روادید مسافرت کرد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کشور اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)

1-مدارک عمومی:

فرم تکمیل شده و امضا شده روادید
اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار(امضا شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد الزامی می باشد.)
کپی کلیه روادید دریافت شده قبلی از کشور های عضو شنگن و سایر کشورها
4 قطعه عکس 3×4 رنگی تمام رخ با زمینه سفید جدید که کمتر از سه ماه پیش گرفته شده
اصل بلیت رفت و برگشت پرواز
بیمه درمانی مسافرتی معتبر
واچر هتل مورد تایید سفارت

2- مدارک شغلی

برای دانش آموزان: اصل گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه و کارت دانش آموزش-دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل ارائه اصل و ترجمه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد.
برای دانشجویان: اصل گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و کارت دانشجویی
برای اعضای هئیت علمی دانشگاه: اصل فیش استخدامی و آخرین فیش حقوقی (3 فیش حقوقی آخر) کارت پرسنلی
برای صاحبان شرکتهای خصوصی: کپی روزنامه رسمی تاسیس شرکت و روزنامه آخرین تغییرات شرکت، اصل گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، تاریخ شروع به کار و میزان درآمد روی سربرگ شرکت
برای کارمندان شرکتهای خصوصی: کپی روزنامه رسمی تاسیس شرکت و روزنامه آخرین تغییرات شرکت، اصل گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، تاریخ شروع به کار و میزان درآمد روی سربرگ شرکت و لیست بیمه تامین اجتماعی
برای مشاغل آزاد: اصل جواز کسب به همراه سند با اجاره نامه محل کسب
برای پزشکان: اصل پروانه مطب و کارت نظام پزشکی به همراه سند یا اجاره نامه مطب، سهام بیمارستان در صورت وجود
برای مهندسان: اصل پروانه مهندسی و کارت نظام مهندسی به همراه سند یا اجاره نامه دفتر
برای وکلا: اصل پروانه وکالت و کارت وکالت به همراه سند یا اجاره نامه دفتر

3-سند ملکی

اصل سند مالکیت بنام مسافر، مبایعه نامه یا وکالت نامه محضری

4- مدارک مالی

حساب های کوتاه مدت یا جاری: اصل ریز پرینت 3 ماهه بانکی همراه با نام و نام خانوادگی مسافر و تائیدیه بانک
حساب های بلند مدت: اصل گواهی تمکن مالی از امور بین الملل بانک مربوطه و اصل ریز پرینت 3 ماهه از حساب کوتاه مدت یا جاری
حداقل مانده حساب: حداقل مانده حساب برای هر متقاضی 10 هزار یورو می باشد.
نکته مهم: افزایش ناگهانی مانده حساب مورد قبول سفارتخانه ها نمی باشد.
نکته: برای خانم های خانه دار ارائه صورت حساب بانکی همسر امکان پذیر می باشد.

5-توضیحات

حضور مسافر در سفارت جهت ارائه مدرک و انگشت نگاری الزامی می باشد.
کلیه مدارک ذکر شده جهت ارائه به سفارت خانه های ایتالیا،اسپانیا،پرتغال،یونان،فرانسه،هلند،اتریش و آلمان نیاز به ترجمه و مهر مترجم دارند.
کلیه مدارک نیاز به یکسری کپی در برگه A4 دارند.
چک رمزدار یا ضمانتنامه بانکی حداقل به مبلغ 10 هزار یورو در وجه شرکت محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت تیاز به ضمانتهای بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.
برای فرزندان 18 سال بدون همراهی پدر، همچنین خانم های متاهل که تنها سفر میکنند، رضایت نامه محضری الزامی است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت اسپانیا ، دریافت ویزای توریستی اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ، دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا ، دریافت ویزای سرمایه گذاری اسپانیا ، دریافت ویزای کاری اسپانیا ، دریافت ویزای ازدواج اسپانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق سرمایه گذاری راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور اسپانیا را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.

روشهای سرمایه گذاری در کشور اسپانیا

1- سرمایه گذاری رو املاک و مستغلات به مبلغ 500 هزار یور (خرید ملک )
2- سرمایه گذاری در بانکهای اسپانیا (واریز ۱ میلیون یورو به یک بانک اسپانیایی)
3- سرمایه گذاری در یک شرکت اسپانیایی (داشتن سهام ۱ میلیون یورویی در یک شرکت  اسپانیایی)

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

 با برنامه اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری ؛یک ویزای سرمایه گذار یک ساله در ماموریت های دیپلماتیک و دفاتر کنسولی اسپانیایی مجاز خواهد بود و می تواند برای یک، دو یا چند بار ورود به اسپانیا صادر شود.
اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
این ویزای سرمایه گذار یک ساله در ماموریت های دیپلماتیک و دفاتر کنسولی اسپانیایی مجاز خواهد بود و می تواند برای یک، دو یا چند بار ورود به اسپانیا صادر شود.
این درخواست ویزا باید پردازش شده و در طول مدت ۱۰ روز کاری فرستاده شود، به جز در مورد متقاضیانی که درخواست مشاوره ی اولیه دارند .
مجوز اقامت برای سرمایه گذاران (۵ سال)
هنگامی که یک سرمایه گذاری انجام شده است، و پس از سال اول، سرمایه گذاران می توانند برای مجوز برای زندگی در اسپانیا به مدت دو سال، و قابل تمدید برای دو سال دیگر بعد از آن (و به همین صورت) درخواست دهند، تا زمانی که در آستانه ی سرمایه گذاری € ۵۰۰،۰۰۰ تثبیت داشته باشند.
 هیچ محدودیتی برای مقدار زمان در این 5 سال اقامت قابل تمدید وجود ندارد.
املاک را می توان در این دوره خرید و فروش کرد، تا زمانی که آستانه ی سرمایه گذاری تثبیت شود.
پردازش و اعطای اقامت توسط وزارت اسپانیایی امور خارجه انجام می شود.
درخواست ظرف مدت ۲۰ روز کاری از ارائه ی درخواست نامه پاسخ داده می شود.
در صورتی که هیچ پاسخی در این دوره وجود نداشته باشد، درخواست باید برای پذیرفتن در نظر گرفته شود. پاسخ رسمی به درخواست می تواند تا ۶ ماه طول بکشد، اما به صورت تئوری، در خواست به صورت پذیرفته شده در نظر گرفته می شود، اگر هیچ پاسخی در ۲۰ روز وجود نداشته باشد.
اقامت طولانی مدت و ملیت اسپانیایی (سال ۵ به بعد، اختیاری)
پس از پنج سال اقامت مستمر، سرمایه گذاران می توانند برای اقامت دائم در اسپانیا درخواست دهند.
به همین ترتیب، پس از ده سال اقامت، ملیت اسپانیایی می تواند درخواست شود. در چنین مواردی، یک توجیه موثر به مدت حداقل شش ماه اقامت باید فراهم شود، (مگر اینکه به دلیلی وجود داشته باشد(

سرمایه گذاری خرید ملک در اسپانیا

آستانه ی سرمایه گذاری برای املاک و مستغلات € ۵۰۰،۰۰۰ یا بیشتر برای هر سرمایه گذار است.
برای درخواست اقامت، اثبات سرمایه گذاری (بازدید کنندگان) باید با پر کردن ثبت املاک (گواهی) ارائه شود. اگر این گواهی هنوز در دسترس نیست، پس از آن اسناد محضری و اثبات این که اعمال به ثبت املاک ارائه شده است، باید فراهم شود.

سرمایه گذاری می تواند تشکیل شود از:

یک یا چند ملک.
ملک مسکونی، توریستی، روستایی، تجاری و یا صنعتی
زمین روستایی، زمین توسعه یافته، ساختمان در حال ساخت، و یا ساختمان قدیمی

تامین مالی :

سرمایه گذاران باید حداقل € ۵۰۰،۰۰۰ از بودجه خود را، که باید از منابع شفاف باشد، و اینکه با قوانین جلوگیری از پول شویی موجود و غیره مطابقت داشته باشد، صرف کنند. بالاتر از این آستانه هیچ محدودیتی برای تامین مالی، به عنوان مثال وام مسکن در اسپانیا وجود ندارد.

 مزایای خرید ملک در اسپانیا:

گشایش حساب بانکی و اخذ کارت های اعتباری
دریافت NIE Number (شماره فردی مالیات اسپانیا)

اخذ اقامت

اخذ ویزاهای بلند مدت شینگن از سفارت اسپانیا برای صاحبان ملک و کلیه اعضاء خانواده و به تبع آن تردد در کلیه کشورهای عضو حوزه شینگن امکان پذیر می باشد.
مالکیت 100% ملک به نام خریدار (عرصه و عیان)
سهولت در اخذ ویزای آمریکا و انگلستان از طریق سفارتهای کشورهای ذکر شده در اسپانیا
استفاده از خدمات تحصیلی ، درمانی و… برای کلیه اعضای خانواده
زندگی در یک کشور امن و زیبا با آب و هوای بی نظیر
سبک زندگی بسیار بالا (high quality life style)

برای خرید خانه در اسپانیا شهرک های توریستی زیادی در شهر های مختلف این کشور احداث شده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود :

ماربیا (Marbella) ، آلکانته (Alicante )  ، بیندروم ( Benidorm ) ،آلتئا (Altea )  ،گران آلاکانت (Gran Alacant)  ، سانتا پلا (Santa poula ) لا مارینگ (La Maring ) گواردمار (Guardamar ) الچه ( Elche ) تربیخا (Torrevieja ) سیوداد گوسیدا (Ciudad Quesada ) اوریگولا کوستا ( Origuela Costa  سان پدرو (San Pedro ) پینتار ( Pinatar ) سان جاویر (San Javier ) لوس الکازرایس ( Los Alcazares ) ما میمورا (Mar Memorera ) لا مانگا ( La Manga ) مایورکا ( Murcia ). البته بهترین شرایط در  شهرهای مالاگا– بارسلونا و مادرید می باشد.
یکی دیگر از شرایط مناسب خرید خانه در اسپانیا امکان پیش خرید مسکن در این کشور می باشد . اغلب شهرک های توریستی اسپانیا  خانه های خود را بصورت پیش فروش هم واگذار می کنند و خوشبختانه گروه سیاحتگران ساحل آفتاب با در همه این شهرک ها امکان پیش خرید ملک مورد نظر مشتریان خود را دارد . این شهرک ها در بهترین موقعیت توریستی و تجاری کشور اسپانیا واقع شده اند و به راحتی به بزرگترین و بهترین بزرگراه ها که به سرتا سر اروپا دسترسی دارند وصل می شوند .

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت خرید ملک در اسپانیا

انجام تحقیقات لازم درباره وضعیت حقوقی ملک و سازنده یا فروشنده آن. در صورت وجود موردی خاص که تصمیم خرید یا شرایط خرید را تحت تاثیر قرار دهد، شما را از جزییات مطلع خواهیم کرد.
ارتباط و توافق با فروشنده و/یا وکیل او در رابطه با شرایط خرید و اینکه معامله با قوانین جاری انطباق داشته باشد. اگر فروشنده در اسپانیا اقامت ندارد، وکلای ما اطمینان حاصل می کنند که مبلغ پرداختی پیش از اتمام معامله، به کسی که در این کشور اقامت دارد سپرده می شود که ترجیحا حساب بانکی وکیل فروشنده است.
انجام آمادگی های لازم در دفتر اسناد رسمی جهت تکمیل خرید یا هر اقدام لازم دیگر مانند تهیه وکالت نامه برای افراد خارج از اسپانیا که به وکیل اختیار می دهد به نمایندگی از طرف خریدار عمل کند.
مساعدت در تکمیل پروسه و اطمینان از ثبت سند ملکی در اداره ثبت املاک محلی و اینکه ملک بدهی و مستاجر ندارد و نیز پرداخت مالیات های مربوط به خرید.
مساعدت در یافتن، مذاکره و دریافت وام جهت تامین مالی خرید ملک.
اخذ شماره شناسایی اتباع خارجی (NIE)
جستجوی ثبت املاک – جستجو بر اساس مشخصات ملک
این سرویس مختص کسانی است که می خواهند بدانند آیا ملک مورد نظرشان در اداره ثبت املاک ثبت شده است، مالک آن کیست و آیا ملک بدهی دارد.
این سرویس شامل ارائه درخواست به اداره ثبت املاک، ترجمه کلی مدارک دریافتی و ارسال آنها به مشتری است.
وکلا و کارشناسان  با تجربه موسسه حقوقی و بین المللی یسنا آماده ارائه مشاوره جهت اخذ اقامت و سرمایه گذاری شما در اسپانیا می باشند. شما می توانید از طریق تماس با مشاورین تلفنی ما از فرصت مشاوره بهره ببرید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تمکن مالی توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  اسپانیا )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
اخذ مجوز اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی مختص افرادی است که بتوانند نشان دهند از محل کسب و کار، سرمایه گذاری یا هر منبع دیگری درآمدی معادل حداقل چهار برابر شاخص درآمد در اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   دارند که در حال حاضر 532 یورو در ماه است. در این روش متقاضی باید با ارائه اسناد معتبر به دولت اسپانیا نشان دهد که برای زندگی در این کشور بدون کار کردن دارای استطاعت مالی کافی است. اخذ اقامت موقت اسپانیا از این طریق حدود سه ماه به طول می انجامد.

 اقامت اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )    از روش تمکن مالی

در روش تمکن مالی متقاضی باید با ارائه اسناد معتبر به دولت اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   نشان دهد که برای زندگی در این کشور بدون کار کردن دارای استطاعت مالی کافی است. اخذ اقامت موقت اسپانیا از این طریق حدود سه ماه به طول می انجامد.
اخذ مجوز اقامت به روش تمکن مالی مختص افرادی است که بتوانند نشان دهند از محل کسب و کار، سرمایه گذاری یا هر منبع دیگری درآمدی معادل حداقل چهار برابر شاخص درآمد در اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   دارند که در حال حاضر 532 یورو در ماه است، همچنین متقاضی باید مسکن مناسب در اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   و بیمه درمانی خصوصی تهیه کند. البته منبع درآمد نباید متقاضی را ملزم به حضور فیزیکی در آن محل کند.

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی مزایای فراوانی دارد. شما از تمامی مزایای زندگی که با اقامت در اتحادیه اروپا مرتبط هستند، برخوردار می شوید، از جمله:

 1- حق زندگی در اسپانیا( اتحادیه اروپا ، شینگن )
2- آزادی سفر بدون محدودیت در اکثر کشورهای اروپا (کشورهای منطقه شنگن)
3- امکان اخذ اقامت دائم اسپانیا پس از 5 سال زندگی در اسپانیا (حداقل سالی 6 ماه)
4- امکان اخذ تابعیت اسپانیا پس از ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه
5- تابعیت اسپانیا برای کودکانی که در اسپانیا متولد می شوند، پس از یک سال اقامت قانونی بدون وقفه

شرایط اخذ اقامت موقت

1- نداشتن سابقه کیفری در اسپانیا، ایران و هر کشوری که متقاضی در آن اقامت داشته است،
2- عدم منع ورود به اسپانیا یا سایر کشورهای اتحادیه اروپا
3- داشتن درآمد کافی جهت اقامت متقاضی و اعضای خانواده همراه بر اساس مبالغ زیر:
4- حداقل درآمد ماهیانه متقاضی 2130.04 یورو
5- حداقل درآمد ماهیانه عضو خانواده همراه متقاضی 532.51 یورو
مدرک نشان دهنده تمکن مالی به مبلغی معادل حداقل یک سال درآمد (در حدود ۲۶ هزار یورو) برای متقاضی اصلی و ۶۵۰۰ یورو به ازای هر متقاضی دیگر شامل همسر و/یا فرزندان زیر ۱۸ سال. اگر متقاضی بتواند تمکن مالی بیشتری نشان دهد، بهتر است.
بیمه ی خصوصی یا عمومی از شرکت بیمه ای که مجوز کار در اسپانیا داشته باشد،
نداشتن بیماری ای که بر بهداشت عمومی تأثیرگذار باشد (بر اساس قوانین بهداشت بین المللی 2005)
مدرکی که نشان دهد شما مسکنی برای اقامت در اسپانیا دارید. این ملک باید حتما در استانی باشد که در آنجا درخواست اقامت خود را ارائه خواهید کرد و از نظر اندازه و کیفیت حداقل مشابه یک مسکن متوسط در آن منطقه باشد.
چنین ملکی را می توانید خریداری یا اجاره نمایید.

خریداری ملک

کلید موفقیت درخواست اقامت شما این است که در اسپانیا سرمایه گذاری کنید، مثلا ملکی در این کشور بخرید. گرچه این کار اجباری نیست، اکیدا به آن توصیه می شود. ارائه قرارداد خرید خصوصی یا سند ملک همراه با گواهی ای که نشان دهد این ملک آزاد است، ضرورت دارد.

اجاره ملک

در صورت اجاره ملک در اسپانیا باید اجاره نامه امضا کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در اسپانیا ، افتتاح حساب بانکی در اسپانیا ، اقامت و پاسپورت اسپانیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اسپانیا ، رفع دیپورتی اقامت اسپانیا ،قبول وکالت در اسپانیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اسپانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

تیم مجرب ما مفتخر است که با استفاده از تجربیات خود و وکلای حاضر در اسپانیا،  این نوع اقامت به متقاضیان دارای شرایط ارائه نموده و در تمامی مراحل در کنار موکلان خود حاضر باشد. وکلای اسپانیایی با ارائه مشاوره برای ثبت شرکت و نیز فعالیت های سودآور و روش های مربوطه همواره در کنار مشاوران ما بوده و از هیچ کمکی برای هموار کردن مسیر متقاضیان دریغ نمی کنند.

مزایای ثبت شرکت در اسپانیا

1- شما میتوانید بدون آن که شریک محلی داشته باشید صد در صد مالکیت در اختیار خودتان باشد .
2- به راحتی میتوانید به بازارهای اروپا دسترسی داشته باشید .
3- شما متوانید بعد از گذشت سه سال از ثبت شرکت در اسپانیا و انجام فعالیت تجاری در این کشور برای اقامت دائم اسپانیا اقدام نمایید .
4- بعد از گذشت 5 سال که در اسپانیا مشغول به فعالیت تجاری بودید و بعد از اخذ اقامت این کشور میتوانید برای دریافت پاسپورت دوم اقدام نمایید .
5- با دریافت اقامت اسپانیا و دریافت پاسپورت این کشور میتوانید به راحتی به دیگر کشورهای اروپایی بدون اخذ ویزا رفت و آمد کنید .
6- میتوانید به راحتی در کشوررهای اروپایی به تحصیل , کار و … بپردازید .
 7- اجازه اقامت شینگن را دریافت خواهید کرد .
8- شما میتوانید به راحتی ویزای کشورهایی همچون انگلستان و آمریکا را اخذ کرده و به این کشورها سفر کنید .
9- میتوانید در بانک های اسپانیا افتتاح حساب انجام دهید .
10- میتوانید به راحتی در کشورهای اتحادیه اروپا به فعالیت تجاری خود بپردازید .
11- یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در اسپانیا استفاده از برند اروپایی میباشد .
12- شما میتوانید به راحتی ظرف مدت 6ماه تمام مراحل ثبت شرکت در اسپانیا را انجام دهید .
13- در کشوری مانند اسپانیا هزینه اداره شرکت پایین میباشد .
14- شما با ثبت شرکت در اسپانیا دیگر نیازی به خرید ملک برای اخذ اقامت نخواهید داشت .
15- عضو قرارداد ویزای شینگن است

مراحل راه اندازی و ثبت یک شرکت در اسپانیا

ثبت و راه اندازی شرکت در هر کشوری نیازمند طی اقدامات و تهیه مدارک و مستنداتی است. اسپانیا نیز برای ثبت شرکت قوانین و مقررات خاص خود را دارد. راه اندازی یک شرکت در اسپانیا اساسا نیازمند تهیه مدارک لازم و ثبت ان در اداره ثبت شرکت های این کشور است. برای این منظور و به طور کلی باید مراحل زیر انجام شود:
ثبت شرکت باید توسط یک نماینده و یا وکیل انجام شود. برای این منظور متقاضیان باید وکالتنامه ای به وکیل خود برای ثبت شرکت داده باشند. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با داشتن برترین وکلای خارجی در اسپانیا این مهم را برای شما انجام خواهد داد.
یک شماره شناسایی مالیاتی موسوم به NIF برای شخص حقوقی و شماره شناسایی خارجی موسوم به NIE برای شخص حقیقی باید ارائه شود. این موضوع برای افراد خارجی الزام است.
فرم تعیین نام برای ثبت شرکت
باز کردن یک حساب جاری به نام شرکت در اسپانیا و سپرده کردن مبلغ مورد نیاز و دریافت گواهی بانکی مبنی بر سپرده گذاری لازم
صورتجلسات مجمع عمومی موسسین قبل از صدور درخواست برای ثبت شرکت
دریافت شماره شناسایی مالیاتی NIF برای شرکت
پرداخت مالیات بر دارایی
ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها
کسب گواهی NIF قطعی شرکت
دریافت دفاتر پلمپ مالیاتی و قانونی کردن انها
اظهارنامه مالیاتی
اساسنامه شرکت
الزامات قانونی مورد نیاز برای صدور مجوز فعالیت قانونی شرکت در اسپانیا
وکالتنامه باید به موسسه حقوقی و یا وکیلی که دارای اعتبار لازم است اعطا شود. این وکیل می تواند یک فرد حقوقی معتبر و یا شرکت های معتبر حقوقی مورد تایید در اسپانیا باشد. مانند موسسه حقوقی سیاحتگران ساحل افتاب.
برای کلیه امور قانونی و حقوقی معمولا در اسپانیا از وکلای خبره استفاده می شود. وکالتنامه این وکلا باید قبل از هر گونه اقدامی تنظیم و ارائه شود.
در خصوص کشور های خارجی مانند ایران متقاضیان معمولا وکیل و یا نماینده حقوقی خود را از همان کشور خود انتخاب می کنند. در این صورت هم باید قبل از هر اقدامی صلاحیت و وکالتنامه اعطا شده باشد. وکالتنامه موسسه حقوقی توسط قرارداد الفرد لاهه قبلا مطابق با قانون 1961 تایید شده باشد و این موضوع مشورط به عضویت کشور مبدا در قوانین دادگاه لاهه می باشد و در صورت عضو نبودن این موسسه در این دادگاه باید مطابق با روش های قانونی در کشور مبدا و مقصد یعنی ایران و اسپانیا مجوز های لازم دریافت شده باشد. در صورتیکه وکالتنامه به زبان اسپانیایی تنظیم نشده باشد باید وکالتنامه به زبان اسپانیایی ترجمه شود.
در هر صورت متقاضی باید از موسسه حقوقی استفاده کند که شرایط لازم  را داشته باشد و در این خصوص شرکت حقوقی باید مدارک و مستندات لازم که نشان دهنده اعتبار و اختیارات او باشد را به متقاضی نشان داده و برای کشور اسپانیا نیز ارسال نماید.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با افتخار و با داشتن تمامی مدارک و مستندات لازم این اطمینان و اعتماد را به مشتریان خود خواهد داد.
 اسناد مورد نیاز برای اعطا وکالت
تنها سند مورد نیاز برای اعطا وکالت یکی از مواردی است که اعتبار و صلاحیت وکیل  یا موسسه حقوقی را اثبات نماید:
اگر وکیل فردی حقیقی است سند وکالت
اگر وکیل نماینده یک موسسه حقوقی است ، سندی مبنی بر فعالیت وکیل در این موسسه کفایت می کند
اگر وکیل نماینده مجاز یک نهاد قانونی است ، یک معرفی نامه از نهاد و یا موسسه دولتی قانونی

NIE و NIF

مطابق با قوانین و مقررات الزامی اسپانیا افراد و شرکت هایی که خواهان فعالیت اقتصادی و تجاری در اسپانیا هستند و ساکن این کشور محسوب نمی شوند و در واقع خارجی هستند باید اقدام به دریافت یک شماره شناسایی بکنند. به این منظور افراد حقیقی باید ابتدا شماره شناسه خارجی یا NIE دریافت نمایند و افراد حقوقی مانند شرکت ها و موسسات باید شماره شناسه مالیاتی یاNIF دریافت نمایند.

  شماره شناسایی خارجی یا NIE

اشخاص حقیقی و یا حقوقی که اصالت و اقامت اسپانیایی را ندارند برای اینکه بتوانند در اسپانیا زندگی و فعالیت کاری و اجتماعی داشته باشند باید ابتدا شماره شناسه خارجی و مالیاتی خود  (NIE / NIF)دریافت نمایند. این شماره ها برای انجام تمامی انواع ارزیابی ها، پرداخت های مالیاتی، ارتباطات و یا هر کجا که سندی درخواست شود باید به مقامات اسپانیایی ارائه شود.
این شماره ها کاملا شخصی و منحصر به فرد است. این شماره به عنوان شناسه  هر شخص حقیقی و حقوقی باید بر روی تمامی مدارک و مستندات مورد نیاز درج شود.

 شرایط استفاده از شماره  (NIE / NIF)

موقعیت های کسب و کار مشترک که در ان افراد حقیقی و یا حقوقی خارجی باید شماره شناسه خارجی و یا مالیاتی خود را ارئه نمایند عبارتند از: شرکا و یا مدیران شرکت های اسپانیایی، اعطا گواهینامه فروش ، خرید و فروش املاک و مستغلات، انجام هر گونه معامله اقتصادی در قلمرو اسپانیا، باز کردن حساب بانکی، پر کردن فرم های رسمی در تمامی اداره جات دولتی و غیر دولتی، اداره مهاجرت و یا آژانس های مالیاتی .

زمان درخواست NIE و یا NIF

شماره شناسایی خارجی افراد حقیقی هم می تواند قبل از ورود به کنسولگری و یا سفارت در کشور مبدا درخواست شود و هم در هنگام ورود به اسپانیا  ودر دفتر مهاجرت مربوطه در این کشور برای ان اقدام شود. دریافت شماره NIE هم می تواند بصورت شخصی و هم توسط نماینده حقوقی فرد دنبال شود.توصیه می شود قبل از مهاجرت به اسپانیا برای دریافت شماره شناسایی خارجی خود اقدام نمایید. در وکالتنامه اعطایی به وکیل در صورتیکه وکیل وظیفه دریافت شماره NIE شما را برعهده دارد باید به صراحت و دقیق ذکر شود که وکیل می تواند برای دریافت شماره NIE اقدام نماید.
اما دریافت شماره NIF زمانی نیاز است که شما بخواهید یک کسب و کار در اسپانیا مانند ثبت یک شرکت راه اندازی نمایید.شماره NIF همچنین برای تامین و یا خرید کالا  و خدمات اسپانیای، دریافت و پرداخت پول و یا انجام هر گونه فعالیت تجاری دیگر نیز نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای درخواست شماره های NIE و NIF

برای دریافت شماره NIE اقدامات زیر مورد نیاز است:
تکنیل فرم شماره 790 برای پرداخت هزینه ها
تکمیل فرم های استاندارد و درخواست های مورد نیاز
پاسپورت و یا مدارک مسافرتی و در صورت نیاز مدارک تغییر ثبت نام
ارائه بیانیه ای برای دلیل درخواست

درخواست های ارائه شده به اسپانیا توسط مراکز نمایندگی پذیرش متقاضی بررسی و پذیرفته می شود. متقاضیان باید مدارک زیر را برای دریافت شماره NIE ارسال نمایند:

فرم تکمیل شده به شماره 790 با پرداخت هزینه های مربوطه
فرم استاندارد شماره 15
کپی برابر اصل از تمامی صفحات گذرنامه که توسط یک دفتر اسناد رسمی تایید شده باشد.
اعتبار مجوز وکیل یا نماینده متقاضی
بیانیه دلایل درخواست
برای درخواست شماره NIF موارد زیر باید رعایت شود:
تهیه فرم استاندارد 36 برای ارائه درخواست
فتوکپی کارت شناسایی NIE و گذرنامه
سند قانونی بودن شرکت خارجی و یا سندی دال بر ثبت قانونی شرکت به همراه ترجمه های اسپانیایی از اسناد
درخواست هایی که توسط نماینده و یا وکیل قانونی در اسپانیا و یا در کشور مبدا ارسال می شود علاوه بر مستندات دال بر قانونی بودن شخص یا موسسه حقوقی باید به همراه  وکالتنامه معتبر با تایید یک دفتر اسناد رسمی باید ارائه شود.
همچنین اسنادی که ارائه می وشد باید نشان دهنده قدرت مالی متقاضی باشند. این فرد چه حقیقی باشد و چه حقوقی باید سرمایه لازم برای ثبت شرکت و یا اجرای کسب و کار را داشته باشدو این موضوع را باید با اسناد مرتبط به اثبات برساند. این اسناد باید در دفاتر اسناد رسمی تایید شوند و سپس به اسپانیایی ترجمه شوند.
دریافت شماره NIE و یا شماره NIF
برای دریافت شماره شناسایی خارجی خود NIE می توانید از مراکز زیر اقدام نمایید:
در اسپانیا: در دفاتر رسمی دولتی و نمایندگی های این دفاتر دولتی از طرق خدمات و ادارت مهاجرتی در زمانی که وارد اسپانیا می شوید.این دفاتر در محل اقامت و شهر های مختلف اسپانیا نمایندگی دارند.
با این حال درخواست شماره شناسایی NIF را باید تنها در اسپانیا و از مقامات مالیاتی اسپانیا پیگیری نمایید . البته این درخواست بصورت الکترونیکی هم در اغلب موارد می تواند ارائه شود.
در خارج از کشور ( ایران) : در محل کنسولگری کشور اسپانیا و یا در محل ماموریت دیپلمات های اسپانیا ، درست همان جایی که برای درخواست اقامت و مهاجرت خود و یا سرمایه گذاری خود اقدام می کنید.

انواع شرکت های تجاری در اسپانیا

به طور کلی شایع ترین انواع شرکت ها در سیستم حقوقی اسپانیا به شرح زیر می باشند:
1- شرکت با مسئولیت محدود
2- شرکت سهامی عام
3- شرکت خصوصی اروپایی
4- شرکت مشارکت مدنی ( مشارکت خصوصی(
5- شرکت مشارکت عمومی
6- شرکت مشارکت محدود
7- شرکت سهامی خاص
8- شرکت تعاونی
با این حال شایع ترین نوع شرکت که بصورت عملی در اسپانیا به ثبت می رسد و فعالیت می کنند شرکت با مسئولیت محدود است.  زیرا در این شرکت ها مسئولیت شرکا محدود به میزان و مقدار سرمایه انها می باشد . 98 درصد از شرکت هایی که در اسپانیا ثبت شده اند شرکت های با مسئولیت محدود می باشندو 2 درصد باقی مانده از نوع سهامی عام و خاص و یا مابقی انواع شرکت ها هستند. طبق امار اداره مرکزی ثبت شرکت ها در اسپانیا سایر انواع شرکت ها هر چند وجهه قانونی و حقوقی لازم را دارند ولی خیلی کمتر مرسوم هستند.

شرکت با مسئولیت محدود در اسپانیا

این نوع شرکت از رایج ترین انواع شرکت های تجاری در اسپانیا است. در خصوص این نوع شرکت ها می توان به حداقل میزان سرمایه ۳۰۰۰ یورو ارزش سهام شرکت برای احداث شرکت و دارای حداقل یک یا چند سهامدار اشاره نمود. اولین گام برای تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود در اسپانیا تعیین و تایید اسم ثبت شرکت در اسپانیا خواهد بود.
طبق قوانین کشور اسپانیا برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسپانیا ،‌ قبل از شروع هر کسب و کار می بایست تمام افراد مقیم کشور اسپانیا و چه افراد خارجی و غیر مقیم یک شماره شناسایی مالیاتی داشته باشند. این شماره شناسایی مالیاتی برای هرگونه فعالیت مالی در کشور اسپانیا اجباری است. مجموعه مونوپولیس در طول فرآیند ثبت شرکت کد NIE را برای داوطلبان اخذ خواهد نمود. کد NIE و یا Fiscal Identity Number به معنای کد مالیاتی برای شخص خارجی در اسپانیا محسوب می گردد
مرحله بعد تهیه اساسنامه و ثبت در دفتر اسناد رسمی خواهد بود. در اساسنامه باید اطلاعات کلی در مورد شرکت مانند نام شرکت ، اهداف شرکت ، مقدار حاوی سرمایه و ارزش اسمی سهام مشخص شود و اطلاعات در مورد سهام داران و هئیت مدیره و نیز اسناد اختلاط شرکت باید به ثبت رسیده باشد.

خویش فرمایی یا همان شخص حقیقی مالیات پرداز در اسپانیا

این نوع شرکت برای کسب و کار های کوچک در اسپانیا طراحی شده است که می تواند توسط یک شخص حقیقی مالیات پرداز تشکیل شود. در این روش ( خویش فرمایی ) ابتدا مجموعه مونوپولیس ظرف مدت ۱ ماه ،‌ برای فرد متقاضی جواز فعالیت های تجاری به عنوان شخص حقیقی مالیات پرداز را درخواست و دریافت خواهد نمود.
این نوع از فرم های حقوقی تجاری در کشور اسپانیا دارای ارزش سهام نمی باشند و مدیر عامل این نوع از شرکت ها یا همان شخص حقیقی مالیات پرداز مسعول کلیه قراداد ها و ضرر و زیان های شرکت از اموال شخصی خود خواهد بود.

شرکت های مشارکت مدنی در اسپانیا

این نوع شرکت برای کسب و کار های کوچک در اسپانیا طراحی شده است که توسط دو نهاد حقیقی و یا حقوقی می تواند تشکیل شود. شرکا می بایست شراکت نامه ی خود را در دادگاه ملی اسپانیا به ثبت برسانند و دارایی های منقول و غیر منقول آنها مشخص شود و همچنین مالیات ها نیز پرداخت گردد.
شرکت های سهامی عام در اسپانیا
اغلب برای کسب و کار های بزرگ در اسپانیا و توسط یک یا چند نهاد حقیقی و یا حقوقی تاسیس می شود. حداقل سرمایه برای این نوع از شرکت ها ۶۰۰۰۰ یورو می باشد و این نوع شرکت متشکل از یک هیئت مدیره و یک هیئت نظارت اجرایی بر این هیئت مدیره است که بر مالیات بردرآمد و مالیات برارزش افزوده شرکت نیز نظارت می کنند.

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسپانیا

1- گواهی اشتغال به کار
2- سند مالکیت
3- پیرینت شش ماهه حساب بانکی با مهر و امضای بانک
4- تقاضا نامه
5- اگر متقاضیی دارای شرکت میباشد باید تمامی مدارک رسمی شرکت را ارائه دهد
6- تمامی مدارک شناسایی متقاضی و سهامداران
7- تمامی مدارک همراهان متقاضی و سهامداران(همسر و فرزندان)
8- عدم سوء پیشینه
9- عدم اعتیاد
10- گواهی سلامت پزشکی
11- ترجمه تمامی اسناد و مدارک

اسناد و مدارکی که باید دفاتر اسناد رسمی تایید نمایند که به غیر از مدارکی که در بالا نام برده شده عبارتند از:

اساسنامه و مقررات شرکت جدید با حداقل های تعیین شده در قانون اسپانیا که باید در انها لحاظ شده باشد
اسناد هویتی قانونی متقاضی که خواهان ثبت شرکت می باشد
یک اعلامیه سرمایه گذاری خارجی که باید به طور کامل تکمیل شده باشد. این سند اجباری است و باید ظرف مدت یک ماه از زمان تشکیل شرکت به اداره تجارت و سرمایه گذاری بازرگانی اسپانیا ارسال شود. در صورت نیاز این سند را می توانید از دفاتر اسناد رسمی نیز دریافت و تکمیل نمایید.

بیانیه مالکیت سودمند:

نهاد های عمومی  و جامعه باید افراد و شرکت های ثبت شده را شناسایی نمایند که شامل نام ، ملیت و شماره شناسایی انها می شود. این افراد باید مالکیت و میزان سهم الشرکه خود را بصورت مستقیم و غیر مستقیم در شرکت مشخص نمایند که باید حداقل 25 درصد از سرمایه و مالکیت شرکت را شامل بشود.یا اینکه باید بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به عنوان مدیر در شرکت مورد نظر فعالیت نمایند. شرکت های ذکر شده و ثبت شده در اتحادیه اروپا و یا سایر کشور های دیگر نیز برای فعالیت در اسپانیا از این قاعده مستثنی نیستند.
ارائه شماره شناسایی مالیاتی NIF . این شماره می تواند بصورت الکترونیکی نیز دریافت و ارائه شود.
گواهی پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و هزینه تمبر : این هزینه ها در دفاتر و نمایندگی های مرتبط با اداره مالیاتی نیز قابل پرداخت می باشند.
سایر اسناد ثبت شرکت : مانند اساسنامه ، شرکتنامه ، ایین نامه و … . این اسناد در صورت تکمیل توسط دفاتر رسمی می توانند بصورت الکترونیکی برای اداره ثبت شرکت ها ارسال شوند.
ارائه NIF رسمی و قطعی از آژانس مالیاتی اسپانیا
ارائه دفاتر پلمپ مالیاتی و کد اقتصادی و سایر مدارک مالیاتی به اداره ثبت شرکت ها
اعلام رسمی شروع فعالیت به اداره مالیاتی اسپانیا اگر در مشخص شده باشد
مدرک ثبت نام در اداره تامین اجتماعی اگر تا ان زمان انجام شده باشد. در غیر اینصورت بعدا باید ارسال شود.
 زمان ثبت شرکت و تاسیس یک شخصیت حقوقی در کشور اسپانیا
مدت زمان تقریبی برای تشکیل و ثبت یک شرکت تجاری  یا شعبه مستقل  در اسپانیا از چند  روز تا یک ماه متغیر است. دلیل متغیر بودن این مدت به عواملی همچون دریافت کد شناسایی مالیاتی NIF، کد شناسایی خارجی NIE ، اعطای وکالتنامه، اماده سازی مستندات مختلف و تصمیمات موسسین و مدیران  شرکت  و … بستگی دارد.

 شعبه یا نمایندگی

شعبه دارای شخصیت قانونی  و مستقلی نیست و از هر جهت تحت مدیریت و نظارت شرکت مادر می باشد. بنابر این نیازی به تادیه حداقل سرمایه و یا تخصیص بودجه ای خاص برای ثبت ندارند.  در مواقعی که شرکت بخواهد در مناطق مختلف مدیریت بهتری بر روی خدمات و محصولات خود داشته باشد ثبت شعبه توصیه می شود. به یاد داشته باشید که شرکت های مادر از سرمایه خود برای مدیریت شعبات باید استفاده نمایند.
اما نمایندگی ها یک شخصیت مستقل حقوقی دارند هر چند تحت کنترل شرکت مادر بوده و بسیاری از خدمات شرکت مادر را انجام می دهند. نمایندگی ها به طوذ کلی انعطاف پذیری بیشتری نسبت به شعبات دارند  و فعالیت انها با شرکت مادر بصورت تعاملی و همکاری است.

مالیات در کشور اسپانیا

مالیات برای شرکت ها در کشوری مانند اسپانیا بسیار بالا میباشد , اما برای شرکت های کوچکتر شرایط کمی آسان تر میباشد به این صورت که مبلغی حدود 30درصد از سود اولیه را باید به عنوان مالیات پرداخت نماید . شرکت کوچک در اسپانیا به شرکت هایی گفته میشود که گردش مالی آن ها در سال کمتر از سه میلیون یورو باشد .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا برای ثبت شرکت در اسپانیا

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در اسپانیا
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در اسپانیا توسط وکلای رسمی موسسه حقوقی و بین المللی یسنا
3- دریافت ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در اسپانیا ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در اسپانیا
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اسپانیا
6- اخذ اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در اسپانیا
7- مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اسپانیا و اخذ اقامت در این کشور
8- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
9- تکمیل فرم ثبت شرکت در اسپانیا
10- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
11- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
12- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
13- کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
14- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت اسپانیا وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی اسپانیا مهاجرتی ، سفارت اسپانیا مهاجرتی ، ویزای تحصیلی اسپانیا مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری اسپانیا مهاجرتی ، ویزای کاری اسپانیا مهاجرتی ، ویزای ازدواج اسپانیا مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق کاری ونیروی متخصص توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

شرایط مهاجرت واقامت اسپانیا (اقامت اروپا) از طریق تخصص

 چنانچه شما تخصص ویژه و مهارت خاصی داشته باشید کارفرمای اروپایی بعنوان اسپانسر دعوت نامه ای برای شما بفرستد این قاعده کلی در خصوص اخذ اقامت اروپا از طریق کار و تخصص است و در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادق است لذا اگر ازاسپانیا   کارفرمایی را بیابید که در خواست کار شما را بپذیرد میتوانید از طریق سفارت اسپانیا توسط وکلای ما اقدام کنید.
بطور کلی اتباع خارجی بجزاتباع اتحادیه اروپا جهت کار در اسپانیا، نیاز به اجازه کار دارند.

فردی که مایل است در اسپانیا کار کند می بایست از سوی یک کارفرما در اسپانیا پیشنهاد استخدامی داشته باشد. برای دریافت اجازه همچنین می بایست:

1- متقاضی دارای گذرنامه معتبر باشد
2- قادر به تامین زندگی خود از طریق درآمد حاصل از کار باشد
3- شرایط استخدامی در سطح قراردادهای گروهی ضنفی در اسپانیا و یا در سطح معمول آن شغل یا رشته باشد
4- سندیکای و اتحادیه صنفی مربوطه نظر خود را پیرامون شرایط استخدامی اعلام کرده باشد
 5- شغل مربوطه در اتحادیه اروپا و منطقه همکاریهای اقتصادی اروپا آگهی شده باشد
متقاضی کار و کارفرما بصورت همزمان وظیفه دارند به اداره مهاجرت نشان بدهند که شرایط فوق برآورد شده است.
قانون کلی این است که متقاضی می بایست تقاضای کار و اقامت را قبل از ورود به اسپانیا و از کشور موطن و یا کشوری خارج از اسپانیا که در آن زندگی می کند تسلیم نماید. اجازه می بایست قبل از ورود به اسپانیا آماده شده و برچسب آن در گذرنامه متقاضی نصب شده باشد. متقاضی می تواند در برخی موارد تقاضای اجازه کار خود را از داخل  اسپانیا  تسلیم نماید.

این موارد عبارتند از:

1- دانشجویان دارای اقامت دانشجویی در حال اتمام
2- متقاضیان کار که جهت ملاقات با کارفرما وارد اسپانیا شده اند و از سوی کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نموده اند و بواسطه دلایل ویژه می بایست بدون درنگ کار خود را آغاز کنند.
– بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
3- به یکی از نمایندگیهای اسپانیا در محل زندگی خود تسلیم می کنید.
اگر در داخل مرزهای اسپانیا بسر می برید تقاضای خود را:
4- بصورت الکترونیک از طریق وب سایت اداره مهاجرت تسلیم می کنید.
5- از طریق پست به اداره مهاجرت ارسال می کنید.
6- تسلیم یکی از شعبه های صدور مجوز اداره مهاجرت تحویل می دهید.

مدارک زیر می بایست در همه موارد ضمیمه تقاضا باشد

1- کپی گذرنامه
2- پیشنهاد استخدامی از سوی کارفرما
3- کپی از فیش پرداخت هزینه درخواست
کسانی که مجوز کار دارند ومیخواهند برای اعضای خانواده اجازه اقامت بگیرند فقط برای مدتی که مجوز کار معتبر است میتوانند اقدام نمایند.
اما در کل نه کشوراسپانیا و نه سایر کشورهای اروپایی به نیروی مهاجر خارجی برای کار از طریق اسپانسر نیازی ندارد ، لیکن در زمانی که اشخاص بوسیله ی ویزای تحصیلی و یا طرق مختلف قانونی دیگر وارد کشور اسپانیامی شوند در ویزای آنها حق کار قانونی وجود دارد که اشخاص می توانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند، به عنوان مثال افراد متقاضی کار در اسپانیامی توانند در شرکتی به صورت پاره وقت کار کنند و یا حتی استخدام شوند.
اکثراً زمانی که اشخاص متقاضی ویزای کار در اسپانیا با ویزای تحصیلی وارد کشوراسپانیا می شوند ، نظیر دیگرکشورهای اروپایی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ۲۰ ساعت و درمقطع دکترا ۳۰ ساعت در هفته حق کار قانونی خواهند داشت و مشکلی برای انجام کار برای آنها وجود ندارد. حقوقی که برای کار این گونه اشخاص در کشوراسپانیا در نظر گرفته شده است از ساعتی ۱۰ یورو به بالا می باشد. البته باید خاطر نشان کرد این مبلغ بستگی به توانایی شما و سطح تسلط زبان شما خواهد داشت .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

 یکی از حقوقی که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارند رفت‌وآمد و اقامت آزاد در کشورهای اتحادیه است. هرگاه یکی از این شهروندان با یک شهروند خارج از اتحادیه اروپا ازدواج نماید، حق رفت‌وآمد و اقامت در اتحادیه اروپا به همسر وی نیز منتقل می‌شود که نوع اقامت را اقامت اسپانیا از طریق ازدواج نامیده‌اند. البته تحقق آن در کشور اسپانیا به‌سرعت امکان‌پذیر نیست. به‌عبارت‌دیگر، به سبب ازدواج با یک شهروند اسپانیایی می‌توان از حق اقامت آن کشور برخوردار شد اما در خوش‌بینانه‌ترین حالت، طول روند اقامت در اسپانیا از طریق ازدواج، ۳ ماه است. درکل، فردی که با یک شهروند اسپانیا ازدواج نموده ظرف مدت سه ماه بعد از ورود به اسپانیا، باید برای اخذ کارت اقامت اسپانیا اقدام کند.

مراحل قانونی اقدام برای ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج به سادگی امکان پذیر نیست و برای انجام این کار باید مراحل قانونی طی شود که این مراحل را در ادامه این مقاله خواهید خواند.

مرحله اول کسب اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

در مرحله اول اقامت اسپانیا از طریق ازدواج ابتدا باید ازدواج خود را در کشور اسپانیا ثبت نمایید. برای ثبت ازدواج در اسپانیا نمی­توان به سفارتخانه این کشور مراجعه کرد بلکه باید درخواست خود را به شهرستان موردنظر خود در اسپانیا بفرستید. این درخواست باید به همراه نیازمند گواهی تولد همسر، گواهی  تولد شما به همراه کپی از پاسپورت‌هایتان باشد. بعدازآن باید وضعیت خود و همسرتان را در شهرداری شهر مذکور به ثبت برسانید.
 هنگام مراجعه به دفتر اتباع خارجی باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید.
1- کارت شناسایی همسر
2- پاسپورت شما و همسرتان
3- قرارداد کاری درصورتی‌که چنین قراردادی دارید.
4- فرم تکمیل‌شده EX16
5- دو کپی از سند ازدواج صادرشده از اسپانیا
6- یک کپی از ثبت‌نام وضعیت شما در شهرداری
7- سه عکس رنگی پاسپورتی
در انتهای این مرحله باید از طرف دفتر پلیس آن شهر یک نامه دریافت می‌کنید که در زمان مندرج در آن، به آن دفتر مراجعه کنید. ارسال این نامه ممکن است چند ماه طول بکشد.

مرحله دوم برای اقدام به کسب اقامت اسپانیا

زمان مراجعه به دفتر پلیس باید نامه دفتر اتباع خارجی، سه عکس پاسپورتی و ثبت وضعیت خود در شهرداری به همراه داشته باشید. سپس فرمی را به شما تحویل می‌دهند که طبق آن باید بانک مراجعه کرده و حدود ده یورو به‌حساب پلیس اسپانیا منتقل کنید.
در حدود یک ماه بعد نامه دیگری حاوی کارت اقامت در اسپانیا دریافت می‌کنید. کارت اقامت اسپانیا شما پنج سال اعتبار خواهد داشت.
فردی که اقامت کشور اسپانیا را از طریق ازدواج کسب کرده بعد از مدت یک سال اقامت می‌تواند برای دریافت شهروندی اسپانیا اقدام کند. این درخواست باید از طریق اداره ثبت‌احوال محل اقامت به وزارت دادگستری تسلیم گردد.

 برای ثبت این درخواست باید مدارک زیر را نیز پیوست نمود:

1- گواهی تولد
2- گواهی سوءپیشینه صادرشده از مقامات کشور محل تولدتان
3- گواهی سوءپیشینه صادرشده از سوی مقامات کشور اسپانیا
4- گواهی اقامت صادره از سوی شهرداری محل اقامت
5- گواهی که نشان دهد اقامت شما در اسپانیا قانونی بوده است.
6- گواهی ازدواج صادره شده از سوی ثبت‌احوال کشور اسپانیا
7- گواهی تولد همسر اسپانیایی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اقامت از طریق تولد فرزند به این معناست که اگر فردی(به غیر از دیپلمات ها) در قلمرو کشور دیگری دارای فرزند شود، فرزند وی دارای تابعیت آن کشور خواهد شد و این ممکن است که در نهایت منجر به اقامت پدر و مادر او نیز بشود. در زیر به دو نوع تابعیت از طریق خون یا خاک خواهیم پرداخت.
1- تابعیت از طریق قانون اصل خون
2- تابعیت از طریق قانون اصل خاک

تابعیت از طریق قانون اصل خون در کشور اسپانیا

در تابعیت از طریق قانون اصل خون که بسیاری از کشورهای دنیا بر این اساس نسبت به اعطای تابعیت می کنند، اگر فردی از والدین دارای تابعیت هر کشور متولد شود، وی نیز تنها تابعیت آن کشورها را خواهد داشت و نمی تواند درخواست تابعیت بر اساس قلمرو یا خاکی که در آن متولد شده است را داشته باشد.

تابعیت از طریق قانون اصل خاک کشور اسپانیا

در تابعیت از طریق قانون اصل خاک اگر فردی در خاک کشور مربوطه متولد شود می تواند تابعیت یا شهروندی ان کشور را دریافت کند. این اصل بیشتر در کشورهای مهاجرپذیر مورد استفاده قرار می گیرد که در سال ۱۹۸۶ به کنوانسیون کاهش بی تابعیتی ملحق شده اند.

بررسی اقامت اسپانیا از طریق تولد فرزند

در مورد اقامت اسپانیا از طریق تولد فرزند در ابتدا قابل ذکر است که اسپانیا از دسته کشورهایی است که دارای سیستم اقامت بر مبنای خون است. پس با توجه به سیستم خون هیچ فردی با تولد فرزند نمیتواند تابعیت کشور اسپانیا را به دست آورد و هر فرد بسته به اینکه پدر مادر او کدام کشور ها هستند تابعیت میگیرند، حتی اگر فرزند در خاک اسپانیا متولد شده باشد.

 اسامی کشورهایی که از اصل خاک پیروی می کنند:

  کانادا• آمریکا• باربادوس• بلیز• بولیوی• برزیل• کامیوج• شیلی• کلمبیا• کاستاریکا• دومینیکا• اکوادور• اسالوادور• فیجی• گرنادا• گویان• هندوراس• جامئیکا• لسوتو• مکزیک• نیکاراگوئه• پاکستان• پاناما• پاراگوئه• پرو• سنت کیتس ونوس• سنت لوسیا• سنت وینست وگرنادهین ها• ترینیداد وتوباگو• تووالو• اروگوئه• ونزوئلا

اسامی کشورهایی که از اصل خون پیروی می کنند:

  ارمنستان• بلغارستان• کرواسی• استونی• فنلاند• آلمان• یونان• مجارستان• هند• جمهوری ایرلند• اسرائیل• ایتالیا• تونس

مزایای تابعیت و شهروندی اسپانیا

از مزایای تابعیت و شهروندی اسپانیا شما ساکن اسپانیا هستید و دارای مزایای شهروندان اسپانیا خواهید بود.در این کشور شما پس از دریافت اقامت حقوقی مشابه شهروندان اسپانیا خواهید داشت و همچنین آزادی حرکت در سراسر اتحادیه اروپا خواهید بود و می توانید در انتخابات اروپا به عنوان یک شهروند اروپایی رای دهید.

شرایط اخذ اقامت در کشور اسپانیا

1- افرادی که تابعیت کشور اسپانیا را ندارند زمانی میتوانند تابعیت کشور اسپانیا را اخذ نمایند که حداقل بتوانند ۱۰ سال در کشور اسپانیا اقامت داشته باشند.
2- افرادی که تابعه کشور های فیلیپین و آمریکای شمالی هستند در زمانی که مستعمره اسپانیا بودند البته بعد از ۲ سال در کشور اسپانیا میتوانند تابعیت کشور اسپانیا را بدست آورند.
3- تمامی کسانی که متولد شده کشور اسپانیا باشند.
4- کسانی که با فردی تابعه کشور اسپانیا ازدواج نمایند.
5- افرادی که در خارج از کشور اسپانیا از پدر یا مادر اسپانیایی متولد شده باشند بعد از یک سال اقامت از تابعه کشور اسپانیا میشوند.

دو تابعیتی در اسپانیا

یک از شرایط مهم اخذ اقامت و تابعیت اسپانیا این است که قانون دو تابعیتی در اسپانیا پذیرفته نمیشود و افرادی که دارای تابعیت کشور دیگر هستند و سپس اقامت و تابعیت کشور اسپانیا را اخذ نمایند، باید تابعیت کشور ابتدایی خود را منحل نمایند و فقط تابعه اسپانیا شوند.

اگر فردی بخواهد تابعیت اسپانیایی خود را اثبات نماید باید موارد زیر را دارا باشد :

فرد باید حداقل تا سن ۲۱ سالگی ۱۰ سال در اسپانیا اقامت داشته باشد و در این کشور زندگی کرده باشد.
فرد باید حداقل ۶ سال در یکی از مدارس اسپانیا تحصیل کرده باشد.
در انتها کشور اسپانیا دارای سیستم خون است و اگر یکی از والدین شخص تابعیت کشور اسپانیا را دارا باشند فرزند هم به تبعیت از والدین تابعه اسپانیا را دار میشود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در اسپانیا ، افتتاح حساب بانکی در اسپانیا ، اقامت و پاسپورت اسپانیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اسپانیا ، رفع دیپورتی اقامت اسپانیا ،قبول وکالت در اسپانیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اسپانیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اسپانیا “اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در اسپانیا می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

نظام آموزشی اسپانیا و مدت هر مقطع تحصیلی

تحصیل در اسپانیا بسیار شبیه به کشور عزیزمان ایران است. كودكان‌ از ۳ سالگی‌ وارد مهد كودک (La Educacion infantil) می‌شوند و تا ۶ سالگی‌ آموزش‌های‌ پیش دبستانی را می‌آموزند كه‌ آخرین‌ سال‌ آن‌ اجباری‌ است. آموزش‌ ابتدیی‌ (La Educacion obligatoria) از ۶ سالگی‌ شروع‌ و تا ۱۱ سالگی‌ ادامه‌ می‌یابد. در این‌ مدت‌ دانش‌آموزان‌ ضمن‌ آشنایی‌ با محیط، خواندن‌ و نوشتن‌ و دروس‌ ابتدیی‌ را فرا می‌گیرند. سپس‌ دوره‌ آموزش‌ متوسطه‌ (La Educacion Secundaria) را شروع‌ می‌كنند كه‌ شامل‌ دو مرحله‌ است. دوره‌ اول‌ ۳ سال‌ به‌ طول‌ مي‌انجامد و دانش‌آموز موفق‌ به‌ كسب‌ مدرک پایان تحصیلات در دوره‌ مدرسه‌ می‌شود. مرحله‌ دوم‌ نیز ۳ سال‌ است‌ كه‌ بعد از گذراندن‌ آن، دانش‌آموز درجه‌ تحصیلی Bachiller را دریافت‌ می كند. در صورت‌ تمایل‌ دانش‌آموز یك‌ دوره‌ یك‌ ساله‌ پیش‌ دانشگاهی‌(Curso de Orientacion Universitaria) را برای ورود به‌ دانشگاه‌ یا دوره‌های‌ تشكیلات‌ حرفه‌ای‌(La Formacion Profesional) پشت‌ سر می‌گذارد.

‌تحصیلات‌ دانشگاهی

د‌ر اسپانیا تحصیلات‌ عالی در اسپانیا در دانشگاه‌ها، مجتمع‌های‌ علمی‌-فنی و مجموعه‌های هنرهای زیبا امكان‌پذیر است. شرط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ و قبولی در آزمون‌ ورودی یا گذراندن‌ دوره‌ پیش‌ دانشگاهی‌(Curso de Orientacion Universitaria) است، بدین معنی که كسانی‌ كه‌ دوره‌ پیش‌ دانشگاهی‌ را نگذرانده‌اند، بعد از قبولی در امتحان‌ و تاييد صلاحیت‌ علمی‌ می‌توانند به‌ دانشگاه‌ راه‌ یابند.

‌‌دوره‌های تحصیلی

۱. مدرک Estudios de Primer Ciclo Arquitecto Tecnico, Diplomatura, Ingenierias Tecnicas بعد از گذراندن‌ یک دوره‌ دو یا سه‌ ساله‌ در دانشگاه‌ها و مؤ‌سسات‌ آموزش‌ عالی به‌ دانشجو اعطا می‌گردد.
۲. مدرک De Segundo Ciclo ‌Estudios Ingeniero o Arquitecto Superior Licenciado licenciaturas اين‌ دوره‌ ۲ سال‌ طول‌ مي‌كشد و شرط‌ ورودبه‌ آن‌ داشتن‌ مدرک Primer Ciclo است. در این‌ دوره‌ دانشجو به‌ ژرف‌نگری دروس‌ گذرانده‌ شده‌در دوره‌ قبلی و فراگیری تخصص‌ می‌پردازد. دانشجو با گذراندن‌ این‌ دوره، موفق‌ به‌ دریافت‌ مدرک Arquitecto , Licenciado یاIngeniero می‌شود.
۳. مدرک (Estudios de Doctorado (Tercer Ciclo دانشجو با گذراندن‌ یک دوره‌ ۵ ساله‌ شامل‌ دوره‌ دو ساله‌ متشكل‌ از دروس‌ تخصصی و به‌ پايان‌ رساندن‌ پايان نامه پژوهشی جامعی در یک موضوع‌ خاص‌ (به‌ مدت‌ ۳ سال) و دفاع‌ از آن، مدرک Tercer Ciclo و عنوان‌ دكترا می‌گیرد. شرط‌ ورود به‌ این‌ دوره‌ داشتن‌ مدرک Segundo Ciclo است. بعد از اتمام‌ دوره‌ ۲ ساله‌ و قبولی در امتحانات، بايدتوانایی دانشجو برای پژوهش‌ سنجیده‌ شود و به‌ تاييد استادان‌ دوره‌ دكترا برسد و عنوان‌ پیشنهادی برای پايان نامه‌ پژوهشی مورد پذیرش‌ یکی از استادان‌ قرار گیرد. بدین‌ ترتیب‌ دانشجو می‌تواند رسما پژوهش‌ را آغاز كند.

‌ارزشیابی مدارک تحصیلی

‌۱. مدارك‌ Estudios de Primer Ciclo و تمام‌ مدارک دو یا سه‌ سال‌ تحصیل‌ صادره‌ از كلیه‌ دانشگاه‌ها، مدارس‌ عال فنی و مجتمع‌هاي‌ آموزش‌ عالی دولتی مورد تاييد وزارت‌ آموزش‌ عالی كشور اسپانیا، “كاردانی” ارزشیابی می‌شود.
۲. مدارک Estudios de Segundo Ciclo با چهار سال‌ تحصیل‌(دو سال‌Primer Ciclo و دو سال Segundo Ciclo) صادره‌ از تمام‌ دانشگاه‌ها و مجتمع‌های آموزش‌ عالی و مجتمع‌های عالي‌ هنری دولتی مورد تاييد وزارت‌ آموزش‌ عالی كشور اسپانیا، “كارشناسی” ارزشیابی می‌شود.
‌۳. مدارک Estudios de Segundo Ciclo, Licenciaturas با حداقل‌ ۵ سال‌ تحصیل‌ تمام‌وقت‌ صادره‌ از تمامي‌ دانشگاه‌ها و مجتمع‌های آموزش‌ عالی و مجتمع‌های عالی هنری دولتی مورد تاييد وزارت‌ آموزش‌ عالی كشور اسپانیا در صورت‌ عدم‌ ارایه‌ رساله، “كارشناسی” ارزشیابی می‌شود.
۴. مدارک موضوع بند ۳ (دوره های ۵ ساله) در صورت گذراندن پايان نامه ، (کارشناسی ارشد) ارزشیابی می شود. تنها دوره کارشناسی ارشد يک ساله در کشور اسپانیا مورد تایید نمی باشد و گذراندن ۱۲۰ واحد اروپایی و دفاع از پایان نامه جهت ارزشیابی مقطع به ماخذ کارشناسی ارشد الزامی می باشد.
‌۵. مدارک Tercer Ciclo صادره‌ از كلیه‌ دانشگاه‌ها و مجتمع‌های آموزش‌ عالی و هنری دولتی مورد تاييد وزارت‌ آموزش‌ عالی كشور اسپانیا، به‌ شرط‌ داشتن‌ مدرک كارشناسی ارشد معتبر یا مدارک كارشناسی ارشد دوره‌ دوم‌ (Segundo Ciclo) كشور اسپانیا ، “دكترا” ارزشیابی می‌شود.

 محدودیت سنی برای تحصیل

برای تحصیل محدودیت سنی وجود ندارد. آنچه که بیشتر از سن  اهمیت دارد کاری است که فرد از زمان اتمام تحصیل و یا در حین تحصیل انجام می‌دهد.
عزیمت دانشجوی متاهل به همراه همسرش
پس از اخذ کارت اقامت، امکان اقدام برای انتقال همسر دانشجو به اسپانیا وجود دارد که در حدود ۶-۷ ماه به طول می‌انجامد.

مزایای تحصیل در کشور اسپانیا

1-هزینه زندگی در اسپانیا به مراتب و بطور متوسط ​​بین 20-30 درصد کمتر از سایر کشورهای اروپایی میباشد.
2- امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاههای با اعتبار و رتبه جهانی بسیار بالا
3- امکان تحصیل به زبان انگلیسی تقریبا در تمام زمینه ها در مقطع دکترا و در بسیاری از زمینه ها در مقطع کارشناسی ارشد
4-امکان گرفتن بورس تحصیلی کامل یا نسبی در دوره دکترا یا کار دانشجویی در تمام مقاطع علیرغم هزینه بسیار پایین تحصیل
5-اجازه 20 ساعت كار در هفته در طول تحصيل و صدور آسان آن در بخش امور بين الملل دانشگاه
6- تائید مدارک صادره از دانشگاه های اسپانیا توسط وزارت علوم ایران
7-عدم نياز به ارائه مدرك زبان انگليسي جهت اخذ پذیرش از دانشگاههاي اسپانيا(تسلط نسبي به زبان انگليسي ضروري است )
8- در یافت ویزاي كار دائم در اسپانيا درست 3 سال پس از شروع اقامت دانشجویي در آن
9- دریافت حق شهروندي و دریافت گذرنامه اسپانيا در صورت رسيدن مدت اقامت دانشجو به 5 سال
10-اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا میباشد .
11- طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی ، کشور اسپانیا دارای یکی از بالاترین استانداردها و سیستم های درمانی در دنیا به خصوص برای درمان بیماری های خاص و مراقبت های ویژه میباشد .
12- کشور اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی پیشرفته  دارای رفاه اجتماعی بهتر ، تفریح ​​بیشتر ، میزان جرم و جنایت کمتر و شبهای زنده بیشتر میباشد . روحیه مردم اسپانیا به مراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی میباشد .

شهرهای دانشگاهی و دانشگاه ها

 شهر هایی از قبیل مالاگا، والنسیا، سالامانکا، گرانادا، بیلبائو، ساراگوسا، سانتاگو دِکامپوستلا از جمله شهر هایی هستند که دانشگاه ها و مراکز آموزشی بسیار باکیفیت و معتبری را در دل خود جای داده اند. به عنوان مثال  شهر سالامانکا دارای یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان با قدمت 800 سال می باشد.

 تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس ، فوق لیسانس یا ارشد ، دکترا در کشور اسپانیا

تحصیل در مقطع لیسانس کشور اسپانیا

نظام آموزشی کشور اسپانیا بدین صورت می باشد که در مقطع لیسانس دروس به زبان اسپانیایی ارائه شده است تا تمامی رشته های ارائه شده به بان اسپانیایی می باشند.دانشگاه های کشور اسپانیا در زمره دانشگاه های برتر دنیا نمی باشند.
مقطع لیسانس در کشور اسپانیا ۴ ساله است افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند . هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره ۴ ساله لیسانس به زبان اسپانیای تدریس می شود. که بهتر است در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور اسپانیا مهاجرت تحصیلی کند زیرا گذراندن دوره ی کالج زبان اسپانیای در کشور اسپانیا دوره ای است که سفارت را متقاعد و راضی به دادن ویزا به متقاضی نمی کند و حتماَ باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را برای رفتن به سفارت ارائه دهید .

 تحصیل در مقطع ارشد در کشوراسپانیا

دانشجویان با سپری کردن مقطع فوق لیسانس در کشور اسپانیا شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش می دهند.دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور اسپانیا دو ساله است .با توجه به این نکته که دانشگاه های کشور اسپانیا از جمله دانشگاه های برتر دنیا به حساب نمی آیند فلذا مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل نمی باشد.

 زبان تدریس  در کشور اسپانیا

دروس دانشگاهی کشور اسپانیا به دو صورت اسپانیایی و انگلیسی تدریس میشوند .
متقاضیان به اخذ پذیرش تحصیلی به زبان اسپانیای ، می بایست مدارک دال بر تسلط به این زبان را قبل از ورود به دانشگاه کسب نمایند . گفتنی است کشور اسپانیا مجوز یادگیری زبان اسپانیایی را در کشور اسپانیا به دانشجویان اعطا نمی نماید .
 متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان اسپانیا تحصیل کنند . افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک Ielts ۶-۶٫۵ را به دانشگاه ارائه دهند . علاقه مندانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی در اسپانیا  را دارند اما مدرک ندارند نگران نباشند زیرا موسسه زبان نوباوران با داشتن دوره های فشرده زبان انگلیسی در مدت زمان محدود شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند

 تحصیل در مقطع دکترا کشور اسپانیا

این دوره ی تحصیلی شامل ۵ سال می باشد که آن به دو دوره ی ۲ ساله که سپری کردن دروس تخصصی و یک دوره ۳ ساله که پایان نامه پژوهشی در مورد یک موضع خاص و دفاع از آن می باشد تشکیل شده است .
کشور اسپانیا همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل ، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا ، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان،شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور اسپانیا به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند،صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور اسپانیا می باشد، همانند اخذ پذیرش د مقطع فوق لیسانس کشور اسپانیا می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور اسپانیا برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند،حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند ، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور اسپانیا در پیش دارند.

تحصیل رایگان در اسپانیا از طریق بورسیه تحصیلی:

بورسیه تحصیلی در اسپانیا فقط در مقطع دکترا ارائه میشود. اگر قصد تحصیل رایگان در اسپانیا از طریق بورسیه تحصیلی را دارید لازم است که مدارک تحصیلی خود را به همراه ترجمه رسمی در اختیار وکلای موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قرار دهید تا پس از انجام بررسی های لازم از دانشگاه مد نظر شما پذیرش گرفته شود.قبل از ورود به دانشگاه های اسپانیا ابتدا باید مدرک زبان انگلیسی را دریافت کنید و یا به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشید.در اکثر دانشگاه های اسپانیا به زبان انگلیسی نیز تدریس میشود.

  جهت اخذ بورسیه  تحصیل مقطع دکترا در کشور اسپانیا فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نمائد:

1-در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
2-اخذ مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
3-جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
4-داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
5-داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده،می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

مدارک لازم برا اخذ ویزای دانشجوی کشور اسپانیا

1-    مدارک هویتی شامل پاسپورت و شناسنامه و .. که البته باید تمامی مدارک ترجمه گردد.
2-    مدرک مالی که نشان دهنده گردش حساب شخص در ایران میباشد. و همچنین نشان دهنده توانایی مالی دانشجو برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در اسپانیا باشد.
3-    تکمیل فرم تقاضای ویزا که به صورت تایپ شده باید به سفارت تحویل داده شود
4-    پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر که باید مهمور به مهر دانشگاه باشد.
5-    یک قطعه عکس 5/3 در 5/4 و رنگی
6-    بیمه نامه مسافرتی شینگن که تا سقف 30000 یورو را پوشش دهد و از یکی از شرکتهای بیمه مورد قبول سفارت اسپانیا صادر گردد.
7-    مدارک تحصیلی متقاضی

لیست دانشگاههای اسپانیا که مورد تایید وزارت علوم ایران هستند:

الف) دانشگاه‌های‌ گروه‌ یک)ممتاز).

 Universidad de Alcala de Henares
  Universitat Autonoma de Barcelone
  Universidad Complutense de Madrid
  Universitat de Barcelona
  Universidad de Cantabria
  Universidad de Extremadura
 Universidad de Granada
  Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
  Universidad de Murcia
   Universidad de Salamanca
  Universidad de Santiago de Compostela
  Universidad de sevilla
  Universitat de Valencia
  Universidad de Valladolid
  Universidad de Zaragoza
 Universidad del Pais Vasco
 Universidad Politecnica de Madrid
 Universitat Politecnica de Catalunya (Universidad Politecnica de Cataluna) (Polytechnic University of Catalonia) (UPC)
Universidad Politecnica de Valencia (Polytechnic University of Valencia) (UPV)
 Universidad Autonoma de Madrid

   ب) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالی، گروه دو (خوب)

 Universitat d’Alacant (Universidad de Alicante) (University of Alicante) (UA)
 Universidad Pontificia Comillas (Comillas Pontifical University)
  Universidad de Leon (University of Leon)
  Universitat Pompeu Fabra (University of Pompeu Fabra)
   Universitat de Lieida (University of Lieida)
  Universidad de Cordoba (University of Cordoba)
  Universidad Antonio de Nebrija
 Universidad Carlos III de Madrid (University Carlos III, Madrid)
  Universidad Europea de Madrid (European University of Madrid)
 Universidad de Castilla- La Mancha
  Universidad de Málaga
  Universidad de Navarra
  Universidad del Pais Vasco (university of the Basque Country)
  Universidad Politécnica de Cartagena

 ج) دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، گروه سه (متوسط)

  Universitat Internacional de Catalunya
  Universidad Rovira Virgili
  Universidad de Gerona
  Universidad Rey Juan Carlos
  Universitat Ramon Liull
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در اسپانیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت اسپانیا وکیل تخصصی ، ویزای توریستی اسپانیا وکیل تخصصی ، سفارت اسپانیا وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی اسپانیا وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری اسپانیا وکیل تخصصی ، ویزای کاری اسپانیا وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج اسپانیا وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

 موسسه حقوقی و  بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور اسپانیا” اتحادیه اروپا ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت اسپانیایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
5- اخذ بیمه سلامت کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اسپانیایی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اسپانیایی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اسپانیا” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت درکشوراسپانیا توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اسپانیا” اتحادیه اروپا ، شینگن “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور اسپانیا” اتحادیه اروپا ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اسپانیا در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور اسپانیا ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اسپانیا
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.