دریافت  ویزای توریستی و گرفتن وقت سفارت استرالیا توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه استرالیا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص

دریافت  ویزای توریستی و گرفتن وقت سفارت استرالیا توسط وکیل متخصص * دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه استرالیا توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) استرالیا از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در استرالیا *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر استرالیا * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در استرالیا * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در استرالیا * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در استرالیا * مشاور رفع ریجکتی ویزای استرالیا * مشاور رفع دیپورتی از کشور استرالیا * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور استرالیا توسط وکیل متخصص و بین المللی( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

  اخذ پاسپورت استرالیا ، اخذ ویزای توریستی استرالیا ، وقت سفارت استرالیا ، اخذ ویزای تحصیلی استرالیا ، اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا ، اخذ ویزای کاری استرالیا ، اخذ ویزای ازدواج استرالیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در کلیه امور مهاجرتی ( گرفت اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور استرالیا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور استرالیا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور استرالیا

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق کسب کار
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور استرالیا از طریق تولد

مشخصات کشور استرالیا

پایتخت : کانبرا
 زبان : انگلیسی ، استرالیایی
نوع حکومت : پادشاهی
 مساحت : 7/692/024 کیلومتر مربع
جمعیت :  25/077/000 نفر
 واحد پول : دلار استرالیا
دین : مسیحی
همسایگان : اقیانوس آرام ، اقیانوس منجمد شمالی ، اقیانوس هن

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور استرالیا توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت دائم ( تابعیت و شهروندی و گرفتن پاسپورت ) و همچنین اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

حق و حقوق شخص مقیم در استرالیا

داشتن اقامت دائم استرالیا (PR) می تواند به عنوان امتیاز بزرگی برای هر فرد محسوب شود. بعد از دریافت اقامت دائم اگر ۳ سال در استرالیا بمانید می توانید شهروند استرالیا شوید و پاسپورت استرالیایی دریافت کنید. با اقامت استرالیا شخص می تواند:
برای همیشه در استرالیا بماند.
اجازه کار به صورت تمام وقت و بدون محدودیت را دارد.
اجازه تحصیل در استرالیا دارد، و برای این تحصیل شهریه به مراتب کمتری از دانشجویان بین المللی می پردازد.
به محض ورود به استرالیا برای کارت بانکی مدیکر اقدام کرده و آن را دریافت می کند، این کارت تمامی هزینه های درمان شخص را تحت پوشش قرار می دهد.
بعد از ۲ سال اگر کاری پیدا نکردید می توانید از مزایای مقیم بودن خود استفاده کنید و از دولت حقوق بیکاری دریافت کنید.
اگر فرزندی در استرالیا بدنیا آمد، به محض تولد سیتیزن استرالیا خواهد بود.
از وام ۴ درصدی خرید خانه استفاده کند و مبلغ آن را تا ۳۰ سال تقسیط کند، به طوری که تا ۹۵ درصد قیمت خانه به فرد مقیم وام تعلق می گیرد.
فرزندان خور را به صورت رایگان به مدرسه های تراز اول بفرستد.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ پاسپورت و شهروندی کشور استرالیا توسط وکیل متخصص و مهاجرتی ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ پاسپورت و همچنین اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

انواع پاسپورت استرالیایی

مانند تمام کشور های دنیا پاسپورت استرالیا به صورت دفترچه ای بوده و دارای 40 صفحه با جلد سرمه ای رنگ می باشد.
از خصوصیات این پاسپورت آن است که در یکی از صفحات وسطِ آن یک چیپست الکترونیکی گذاشته شده است که افسرانِ اداره ی مهاجرت در گذرگاه های دخول و خروج از کشور استرالیا تنها با اسکن کردن آن چیپست در سیستم، اطلاعات لازم را به ثبت می رسانند.
این تکنولوژی موجب شده است که برخلاف بسیاری از کشورها که با زدن مهر ورود و خروج موجب پر شدن صفحات خالی گذرنامه ها و کاهش زمانِ اعتبارِ گذرنامه می شوند، اعتبار پاسپورت های استرالیایی 10 ساله باشد. درحالی که بدون این تکنولوژی اعتبار حداکثر 5 ساله است.
افرادی که در استرالیا هستند یا با اقامت وارد استرالیا شده اند ، برای بدست آوردن پاسپورت استرالیایی می بایست حداقل 4 سال در استرالیا زندگی کنند که از این 4 سال می بایست حتما 1 سال بعد از اقامت دائم آنها باشد.
اگر شخصی برای مثال سه سال در خاک استرالیا زندگی کند و به دلایلی خاک استرالیا را به مدت بیش از یک سال ترک کند برای رسیدن به پاسپورت استرالیایی می بایست از ابتدا مجددا 4 سال در خاک استرالیا زندگی کند.
لازمه ی بدست آوردنِ پاسپورت استرالیا رسیدن به سیتیزن شیپ یا شهروندی می باشد ، بدین منظور بعد از گذراندنِ 4 سال در خاک استرالیا زمانی که شما واجد شرایط این امر می شوید اداره ی مهاجرت از طرف دولت استرالیا شما را به جشن سیتیزن شیپ دعوت کرده و شما در آن جشن در حضور نماینده ی ملکه الیزابت سوگند یاد می کنید که به تمامی اصول و ارزش های استرالیا پایبند خواهید بود، در پایان آن جشن به شما شناسنامه اعطا می گردد. بعد از اخذِ شناسنامه شما می توانید با مراجعه به دفاترِ پست فرم های لازم برای اخذ پاسپورت را تکمیل نموده واقدامات لازم را مبذول فرمایید.
معمولا این مرحله 10 روز کاری یا معادِ 2 هفته به طول می انجامد. افرادی که از سرویس ویژه در جهتِ کوتاه کردنِ زمانِ صدور گذرنامه می خواهند اقدام کنند می بایست مبلغ 100 دلار نسبت به نرخ اولیه اضافه تر پرداخت نمایند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در استرالیا ، افتتاح حساب بانکی در استرالیا ، اقامت و پاسپورت استرالیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای استرالیا ، رفع دیپورتی اقامت استرالیا ،قبول وکالت در استرالیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در استرالیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای کشور استرالیا توسط وکیل متخصص و مهاجرتی ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

انواع ویزای استرالیا

ویزاهای استرالیا به چند نوع مختلف تقسیم می شوند:

1- ویزای اقامت دائمی استرالیا از طریق مهارت و تخصص(Skilled Migration)
2- ویزای استرالیا از طریق تجارت یا سرمایه گذاری(Business Migration)
3- ویزای دانشجویی یا تحصیلی استرالیا (Student Visa)
4- ویزای مهاجرت والدین به استرالیا(Parent Migration)
5- وبزای مهاجرت همسر(Spouse Migration)
6- ویزای آخرین فرد بازمانده(Last Remain Relative)
7- ویزای موقت یا توریستی استرالیا (Visitor Visa)

لازم به ذکر است که ویزای مهارت و تخصص استرالیا(Skilled Migration) خود به سه دسته دیگر تقسیم می شود:

1- ویزای کلاس 189(Skilled Independent)
2- ویزای کلاس 190
3- ویزای کلاس 489
ویزای کلاس 189 : یک ویزای بسیار معتبر برای افراد متخصص و حرفه ای است. افرادی که این نوع ویزای استرالیا را دارند، از زمان ورود به این کشور دارای اقامت دائم هستند و به هیچ سازمان و موسسه ای وابسته نمی باشند. ویزای کلاس 189 برای افراد اقامت 5 ساله و بدون قید و شرط در استرالیا به همراه دارد. با این ویزا از کلیه خدمات و امکانات دولت استرالیا برخوردار خواهید بود. علاوه بر داشتن کار و شرایط شغلی مناسب، می توان در هر نقطه از کشور استرالیا، در دانشگاه یا مراکز فنی و حرفه ای یا مدارس به تحصیل مشغول بود. از مزایای دیگر ویزای کلاس 189، دریافت بیمه خدمات درمانی به صورت یارانه ای است. همچنین افرادی که دارای این ویزا هستند، اگر در طول مدت اقامتشان صاحب فرزندی شوند، فرزند آن ها مقیم و شهروند استرالیا محسوب خواهد شد.
ویزای کلاس 190 : به این صورت است که از طریق تخصص و مهارت و با کمک اسپانسر ایالتی، می توان به کشور استرالیا مهاجرت کرد. فرد متقاضی باید حداقل دو سال اول اقامت خود را، در ایالت پشتیبان خود بماند. پس از گذشت 2 سال، افراد می توانند 3 سال اقامت بعدی خود را در هر نقطه ای از کشور اقامت داشته باشند.
ویزای کلاس 489 : این ویزا برای متقاضیان، امکان اقامت موقت را فراهم می آورد. مدت این ویزا 4 ساله است. از شرایط این ویزا، تعهد متقاضی به یکی از ایالت های پشتیبان برای کار و زندگی به مدت دو سال در آنجا است.

ویزای تحصیلی یا دانشجویی استرالیا

افرادی که علاقه مند تحصیل در دانشگاه های استرالیا هستند، باید در یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرفته شوند. مدت زمان ویزاهای تحصیلی با توجه به طول دوره تحصیل شما متفاوت است. برای دریافت امتیازات بیشتر، دانشجویان می توانند به انجام کار دانشجویی در هفته و به مدت 20 ساعت بپردازند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا ویزای کلاس 188، نوعی ویزای موقت استرالیاست. افراد متقاضی برای سرمایه گذاری، 4سال فرصت دارند تا با استفاده از این زمان در ایالت مد نظر خود، کسب و کار و حرفه خود را راه اندازی کرده و آن را رونق بخشند. مبلغی که سرمایه گذاران باید برای سرمایه گذاری در استرالیا داشته باشند حدود 300 هزار دلار می باشد. این مبلغ سرمایه گذاری ممکن است تا سقف 1 میلیون دلار در شهر سیدنی متفاوت باشد.

ویزاهای توریستی استرالیا

یکی دیگر از انواع ویزای استرالیا ویزای توریستی است. ویزای توریستی استرالیا خود، انواع مختلفی دارد و هر یک برای هدف و کاربردی خاص صادر می شود. ویزای توریستی دارای این ویژگی است که اجازه کار، اقامت دائم یا تبدیل شدن ویزا به نوعی دیگر را به افراد نمی دهد. در ادامه به توضیح هر یک از ویزاهای توریستی می پردازیم.

1)ویزای توریستی استرالیا ( گردشگری)

افرادی که این نوع ویزای استرالیا را دریافت می کنند، برای گردش و تفریح به استرالیا سفر کرده و این ویزا امکان اقامت به مدت های 3، 6 و 12 ماه را به گردشگران می دهد.

2)ویزای توریستی استرالیا (خانوادگی)

اگر یکی از بستگان یا اقوامتان ساکن استرالیاست، می توانید از طریق او برای دریافت ویزا اقدام کنید. فرد مورد نظر می تواند برای شما دعوت نامه ای ارسال نماید. همچنین علاوه بر دعوتنامه می تواند، مبلغی تا حدود 15000 دلار به دولت استرالیا به عنوان ودیعه بدهد. البته این مبلغ بعد از بازگشت مسافر به فرد باز می گردد. مدت اعتبار این نوع ویزا 3، 6 و 12 ماه است.

3)ویزای توریستی استرالیا ( کاری)

ویزای کاری استرالیا برای افرادی صادر می شود که برای شرکت در سمینارها، کنفرانس ها، قراردادهای کاری و اداری و مصاحبه شغلی به استرالیا می روند. مدت اعتبار این ویزا، بین 3، 6 تا 12 ماه است. افرادی که این ویزا را دریافت می کنند، اجازه کار کردن در استرالیا را ندارند و فقط می توانند تا 3 ماه به تحصیل در آنجا مشغول باشند.

انواع دعوتنامه های ویزای توریستی استرالیا

یکی از مهمترین دعوتنامه ها که روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود میدهد ، دعوتنامه از اقوام درجه یک می باشد ، اقوام درجه یک شامل پدر ، مادر ، خواهر برادر می باشد ، اگر کسی در استرالیا اقوام درجه یک داشته باشد حتی با پاسپورت سفید نیز می تواند ویزای توریستی استرالیا را به راحتی اخذ کند بدون آنکه بخواهد پولی بابت دعوتنامه به شرکت یا وکیلی پرداخت کند .

دعوتنامه از طرف دوست :

یکی دیگر از دعوتنامه های بسیار معتبر که میتواند روند اخذ ویزای توریستی استرالیا را بهبود بدهد دعوتنامه از دوست میباشد ولی این دعوتنامه که میخواهد اخذ شود بسته به شرایط دوست شما در استرالیا دارد ، یعنی هر چقدر شرایط این شخص در استرالیا خوب باشد احتمال ویزا شدن شما بیشتر میشود ، بطور مثال اگر شخصی در یک شرکت دولتی استرالیا کار کند و مالیات پرداخت کند احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما بیشتر میشود و حتی می تواندی با پاسپورت سفید نیز ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید . یاز هم شما برای این دعوتنامه نیاز به پرداخت پول های زیاد ندارید .

دعوتنامه از طرف شرکت در استرالیا

یکی دیگر از این دعوتنامه ها که بسیار مهم و هست دعوتنامه از یک شرکت در استرالیا میباشد که هرچقدر این شرکت قوی باشد احتمال اخذ ویزای توریستی استرالیا شما را نیز بالا میبرد ولی در این نوع دعوتنامه یک نکته بسیار حائز اهمیت میباشد و آن هم این هست که شخصی که میخواهد دعوتنامه را به سفارت استرالیا برای درخواست ویزای توریستی استرالیا بدهد باید بتواند نشان دهد کار او در ایران با دعوتنامه از شرکتی که در استرالیا هست ربط دارد. در غیر این صورت این دعوتنامه هیچ کمکی به روند اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی کند . سابقه ی بیمه و نامه ی اشتغال به کار و…. در این نوع دعوتنامه بسیار مهم می باشد.

دعوتنامه از طرف یک همایش در استرالیا

دعوتنامه از یک همایش در استرالیا که این نوع دعوتنامه شامل هزینه میباشد و شما برای دریافت این نوع دعوتنامه باید پول پرداخت کنید این دعوتنامه نیز در روند ویزای توریستی استرالیا شما بسیار نقش مهمی خواهد داشت البته این نکته فراموش نشود که باید بتوانید ربط کار یا شغل یا … را ثابت کنید .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تورسیتی استرالیا

1- ارائه شناسنامه و کارت ملی
2- ارائه پاسپورت جدید و قدیم و کپی از تمام صفحات آن
3- تکمیل کردن فرم درخواست ویزا
4- یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید در اندازه 6×4
5- ارائه کارت پایان خدمت سربازی افراد متقاضی

مدارک مالی و شغلی:

1- ارائه نامه اشتغال به کار
2- ارائه نامه مرخصی از محل کار
3- در صورت دانشجو بودن، ارائه نامه اشتغال به تحصیل
4- ارائه مدارک رزرو هتل و بلیط هواپیما
5- ارائه سند ملکی
6- ارائه مدارک لازم مرتبط با اعضای درجه یک خانواده در ایران
7- ارائه پرینت حساب بانکی
8- اراه فیش حقوقی و مدارک مالیاتی فرد متقاضی
9- ارائه دعوتنامه در صورت بازدید از اقوام و آشنایان در استرالیا
10- اگر فردی در استرالیا هزینه های سفر شما را پرداخت می کند، باید مدارک بانکی لازم که نشان دهنده ی داشتن مبالغ کافی فرد است، ارائه نماید.
11- فرزندان زیر 18 سال، در صورت سفر بدون والدین خود باید حتما رضایت نامه قانونی والدین خود را به همراه داشته باشند.
12- ارائه مدارکی جهت مشخص بودن بازگشت به ایران(اسناد اموال و دارائی ها، سند ازدواج و…)
لازم به ذکر است که تمام مدارک فوق باید، به صورت اسکن شده، با ترجمه رسمی و با مهر دادگستری و امور خارجه ارائه شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

  دریافت پاسپورت استرالیا ، دریافت ویزای توریستی استرالیا ، وقت سفارت استرالیا ، دریافت ویزای تحصیلی استرالیا ، دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا ، دریافت ویزای کاری استرالیا ، دریافت ویزای ازدواج استرالیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) کشور استرالیا از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) همچنین اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای افرادی که خواهان فعالیت تجاری در استرالیا بوده و یا تمایل به سرمایه گذاری در استرالیا را دارند مناسب می باشد. مهاجرت‭ ‬به‭ ‬استرالیا‭ ‬با‭ ‬روش‭ ‬کارآفرینی‭ ‬و‭ ‬یا‭ ‬سرمایه‌گذاری‭ ‬از‭ ‬بهترین‭ ‬و‭ ‬سریع‌ ترین‭ ‬روش‌ها‭ ‬برای‭ ‬صاحبان‭ ‬کار‭ ‬می‌باشد‭. ‬در‭ ‬ادامه‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬خلاصه‭ ‬به‭ ‬شرایط‭ ‬لازم‭ ‬برای‭ ‬اینگونه‭ ‬ویزاها‭ ‬اشاره‭ ‬شده‭ ‬ولی‭ ‬از‭ ‬آنجا‭ ‬که‭ ‬از‭ ‬نظر‭ ‬اداری‭ ‬و‭ ‬حقوقی‭ ‬گرفتن‭ ‬ویزاهای‭ ‬تجاری‭ ‬به‭ ‬مراتب‭ ‬پیچیده‭ ‬هستند،‭ ‬توصیه‭ ‬می‌شود‭ ‬قبل‭ ‬از‭ ‬هرگونه‭ ‬اقدام‭ ‬برای‭ ‬این‌گونه‭ ‬ویزاها‭ ‬حتما‭ ‬با‭ ‬شرکت‭ ‬‬تماس‭ ‬بگیرید‭.‬

انواع ویـزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا

ویزاهای جدید سرمایه گذاری استرالیا در ۳ گروه زیر تقسیم بندی شده اند:

گروه اقامت موقت ۴ ساله ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸ (قابل تبدیل به ویزای اقامت دایم)
گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲
گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۸۸۸ که مرحله دوم ویزاهای ۱۸۸ خواهد بود. ویزاهای ۸۹۰( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲۲ (اقامت دایم اسپانسری ایالتی) نیز کماکان برای کسانی که با ویزاهای تجاری قبلی وارد استرالیا شده اند، موجود هست.

گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

این ویزا مخصوص مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ و متقاضیانی است که توانایی سرمایه‌گذاری بیشتری دارند. متقاضیان باید متعهد شوند بعد از دریافت ویزا و ورود به خاک استرالیا مبلغی معادل یک ونیم میلیون دلار استرالیا را به استرالیا آورده و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه‌گذاری نمایند.
گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲ از این امتیاز برخوردار است که از همان ابتدا و قبل از ورود به استرالیا متقاضی و خانواده او، ویزای اقامت دایم استرالیا را به دست آورده و از مزایای آن برخوردار می شوند، ازجمله استفاده از خدمات پزشکی و امکان تحصیل رایگان فرزندان.
در این نوع ویزا، تمام سرمایه‌گذاری توسط فرد متقاضی و با اختیار کامل وی انجام می‌پذیرد.

شرایط لازم برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲، شرایط زیر الزامی است:

سن فرد متقاضی کمتر از ۵۵ سال باشد.
دارایی فرد و یا همسرشان در بیزینس باید ۴۰۰ هزار دلار برای دو سال از چهار سال قبل از اقدام برای ویزا باشد.
ارزش دارایی‌های فرد و یا همسرشان بالغ بر ۱/۵ میلیون دلار باشد که قابل انتقال به استرالیا نیز باشد.
کسب و کار فرد متقاضی باید حداقل ۳ میلیون دلار گردش مالی در یک یا چند بیزنس در دو سال از چهار سال اخیر داشته باشد.
مالکیت ۵۱ درصد از بیزنسی که کمتر از ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد داشته است را داشته باشد.
یا مالکیت ۳۰ درصد از بیزنسی که درآمد بالای ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد داشته است را داشته باشد.
و یا مالکیت ۱۰ درصد شرکتی با سهامی عام را داشته باشد.
مدارکی مبنی بر مدیریت و فعالیت کارآمد در این بیزینس نیز باید ارائه شود.

گروه اقامت موقت ۴ ساله ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸

گروه موقت ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸ خود به ۳ زیر گروه به شرح زیر تقسیم بندی شده است:

الف _ ویزای کارآفرینی استرالیا
ب _ ویزای سرمایه گذاری معمولی
ج _ ویزای سرمایه گذاری ویژه

الف _ ویزای کارآفرینی استرالیا

اکثر ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام میکنند. برای اخذ این ویزا فرد بایستی شرایط زیر را داشته باشد:
سن متقاضی باید کمتر از ۵۵ سال باشد. قابل توجه است که در حال حاضر برخی ایالت‌های استرالیا از جمله ایالات استرالیای جنوبی و استرالیا غربی در موارد زیادی شرط سنی‌را برای افراد ۵۵ به بالا نیز قبول می‌کنند.
فرد بایستی از یکی‌ از ایالت‌های استرالیا اسپانسرشیپ بگیرد.
ویزای کارآفرینی استرالیا نیز امتیاز بندی لازم دارد و فرد بایستی ۶۵ امتیاز کسب کند.
امتیاز بندی اینجا با ویزای مهارتی فرق دارد. به طور خلاصه به مواردی چون سن، مدرک تحصیلی‌یا فنی‌، زبان انگلیسی‌، میزان سرمایه، میزان گردش مالی، سابقه صادرات کالا، اختراع و ابتکار، سابقه مدیریت و سابقه سرمایه‌گذاری امتیاز داده می‌شود. در برخی موارد امکان گرفتن این ویزا با امتیاز کمتر وجود دارد.
گردش مالی بایستی حد اقل ۵۰۰ هزار دلار در ۲ سال از ۴ سال اخیر باشد. از آنجا که نرخ دلار در ایران در ۴ سال اخیر تغییر کرده، کسانی‌که با نشان‌دادن این گردش مالی با توجه به دلار فعلی‌مشکل دارند، می‌تواند گردش مالی خودشان را در ۳ یا ۴ سال پیش که دلار به مراتب ارزان‌تر بود، نشان بدهند.
حداقل سرمایه فرد بایستی ۸۰۰ هزار دلار باشد. این سرمایه می‌تواند شامل اموال منقول و غیر منقول باشد. مواردی همچون زمین، خانه، پول، ماشین و اموال مشابه.
در مورد ویزای کارآفرینی استرالیا بر خلاف ویزای مهارتی، داشتن نمره زبان شرط نیست هر چند داشتن نمره زبان هم میتواند امتیاز فرد را بالا ببرد.

ب _ ویزای سرمایه‌ گذاری معمولی‌ در استرالیا

برای ویزای سرمایه‌ گذاری معمولی‌ در استرالیا دیگر گردش مالی مطرح نیست
فرد و همسرش بایستی حد اقل ۲/۲۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشند (در ۲ سال از ۵ سال اخیر).
سابقه مدیریت سرمایه گذاری خوب
تایید سرمایه‌گذاری توسط ایالت
تعهد به سرمایه‌گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از ایالتهای استرالیا
فرد یا همسرش بایستی یکی‌از شرایط زیر را نیز داشته باشند: یا اینکه در یک بیزینس که ارزشش بالای یک و نیم میلیون دلار هست، سابقه مدیریت در یک سال اخیر را داشته باشند و یا اینکه ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به اسمشان باشد.

ج _ ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا

برای ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا هم مانند ویزای قبلی دیگر گردش مالی مطرح نیست
فرد و همسرش بایستی حد اقل ۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشند
تایید نوع سرمایه‌گذاری توسط ایالت مقصد
تعهد به سرمایه‌گذاری در ایالت. حداقل ۵ میلیون دلار سرمایه گذاری در استرالیا برای مدت ۴ سال. لازم به ذکر است که کنترل این سرمایه تا حدود زیادی در اختیار خود فرد هست نه دولت.
برای ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا سیستم امتیاز بندی وجود ندارد.
نمره زبان لازم هم مانند دیگر ویزاها شرط نیست ولی لازم است در صورت نداشتن نمره کافی هزینه ای به دولت استرالیا پرداخت گردد که در ازای پرداخت این هزینه معادل ۵۱۰ ساعت کلاس زبان رایگان برای فرد پس از ورود به استرالیا در نظر گرفته خواهد شد.
امتیازات داشتن ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸
میتوانید به مدت ۴ سال در استرالیا زندگی کنید
به اعضا خانواده شما نیز اجازه کار و زندگی در استرالیا داده میشود
مسیر را برای گرفتن اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای شما هموار میسازد
همسر، فرزندان و کسانی که به شما وابستگی کامل دارند، میتوانند با شما به استرالیا وارد شوند.
گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۸۸۸
این ویزا مرحله ۲ ویزاهای گروه ۱۸۸ می باشد. فردی که یکی از زیر گروههای این ساب کلاس ویزاها را داشته باشد میتواند برای اقامت دایم خود با داشتن شرایط لازم اقدام نماید.
برای زیرگروه کارآفرینی این ویزا داشتن شرایط زیر ضروری میباشد:
حداقل یک سال اقامت در استرالیا در طی ۲۴ ماه قبل از اقدام برای این ویزا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدرک مالیاتی BAS برای کل ۲۴ ماه
اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، داشتن ۳۰ درصد سهام کافی هست.
داشتن حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار گردش مالی سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا (البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار ارزش خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۶۰۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۲ نفر تمام وقت
برای زیر گروه ویزای سرمایه گذاری معمولی این ویزا لازم است که حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری فرد گذشته باشد و حداقل فرد ۲ سال با همین ویزا در استرالیا زندگی کرده باشد.
برای زیرگروه سرمایه گذاری ویژه این ویزا هم بایستی حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری ویژه فرد گذشته باشد و فرد در این مدت سالی حداقل ۴۰ روز در استرالیا حضور داشته و همسر فرد متقاضی هم حداقل ۱۸۰ روز در استرالیا بوده باشند.

ویزاهای ۸۹۰ ( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲ ( اقامت دایم اسپانسری ایالتی)

این ویزا ها، ویزاهای اقامت دایمی هستند برای افرادی که با ویزاهای موقت ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴، و یا ۱۶۵ سابق در استرالیا بوده و شرایط لازم را داشته باشند.

مهمترین شرایط لازم برای ویزای ۸۹۲:

حداقل یک سال اقامت در استرالیا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدارک مالیاتی BAS برای کل ۲۴ ماه
اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، ۳۰ درصد سهام
داشتن حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار گردش سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا(البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۷۵۰۰۰ دلار ارزش خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۲۵۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۱ نفر تمام وقت

مهمترین شرایط لازم برای ویزای ۸۹۰:

حداقل یک سال اقامت در استرالیا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدارک مالیاتی BAS برای کل ۲۴ ماه
اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، ۳۰ درصد سهام
داشتن حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار گردش سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا(البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گزاری خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۲۵۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۱ نفر تمام وقت

برخی امتیازات دارندگان اقامت دائم استرالیا از طریق ویزاهای دایم تجاری ۱۳۲، ۸۸۸، ۸۹۰ و ۸۹۲ از این قرار هستند :

در هر جای استرالیا به صورت دائمی زندگی و کار کنید
در مدارس یا دانشگاههای استرالیا، همانند یک استرالیایی تحصیل کنید )به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار پایین)
از مراقبتهای پزشکی یا دارویی رایگان استرالیا برخوردار شوید.
به بیمه بیکاری و بازنشستگی استرالیا دسترسی داشته باشید
برای شهروندی استرالیا( Citizenship) تقاضا دهید و پاسپورت استرالیایی بگیرید
همسر، فرزندان و کسانی که به شما وابستگی کامل دارند، میتوانند با شما به استرالیا مهاجرت کنند و از تمام امتیازاتی که شما دارید، برخوردار شوند.
ویزای استعدادهای سرمایه گذاری (مهاجر) زیرمجموعه 132
این ویزا برای مهاجرانی که در ایجاد کسب و کار استعدادی شگرف دارند، راهی مستقیم و هموار را فراهم میکند.

درباره ی این ویزا

برای اخذ این ویزا 2 راه وجود دارد:

سابقه درخشان در ایجاد کسب وکار ،برای متقاضیانی که صاحب و بوجود آورنده ی کسب و کار هستند و یا به عنوان شریک مشغول به انجام کاری می باشند. این ویزا نیز شامل افرادی می باشد که علاقه دارند در یک کسب و کار جدید و یا موجود در استرالیا فعالیت کنند.
کارآفرینی از طریق سرمایه گذاری – برای مهاجران کار آفرینی که از طریق سرمایه و بودجه وارد استرالیا شده اند.

شرایط لازم

این ویزا مورد آزمایش قرار نمی گیرد و به اظهار نامه انتخاب مهارت از EOI نیاز ندارد. متقاضیان می توانند در زمان درخواست در داخل و یا خارج استرالیا باشند. متقاضی میبایست:
سابقه درخشان در کسب و کار کار آفرینی از طریق سرمایه گذاری
سنتان زیر 55 باشد و یا اگر بالای 55 می باشد، می توانید با استفاده از حامی و پشتیبان از این محدودیت سنی چشم پوشی کرده و به آن اعتراض کنید. سرمایه گذاری در استرالیا (1.000.000 دلار استرالیا) برای شروع تجارت و یا ایجاد کسب و کار صاحبان کسب و کار ثروتمند که تمایل دارند وارد استرالیا شوند.
کسانی که دارای کسب و کار خالص می باشند و دارایی شخصی آن ها تا سقف 1.500.000دلار استرالیاست. و کسانی که حداقل 400.000دلار استرالیا دارایی کسب و کار خالصشان میباشد.
دارای گردش مالی سالانه از 3.000.000 دلار استرالیا برای حداقل 2 سال از 4 سال مالی گذشته.

پذیرفتن وکالت و مشاوره

کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

  پاسپورت استرالیا تضمینی ، ویزای توریستی استرالیا تضمینی ، سفارت استرالیا تضمینی ، ویزای تحصیلی استرالیا تضمینی ، ویزای سرمایه گذاری استرالیا تضمینی ، ویزای کاری استرالیا تضمینی ، ویزای ازدواج استرالیا تضمینی

در اخذ ویزای استرالیا از طریق حمایت کارفرما توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ ویزای استرالیا از طریق حمایت کارفرما برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

ویزای استرالیا از طریق حمایت کارفرما

ویزای اقامت استرالیااز طریق حمایت کارفرما به صورت اقامت دائم است و به افراد دارای تخصص اجازه می دهد تحت یکی از صورتهای زیر در استرالیا مشغول به کار شوند

جهت اخذ ویزاهای ذیل متقاضیان بایستی شرایط خاصی را که در زیر تشریح شده داشته باشند:

1- ویزای انتخابی کارفرما (زیرگروه 186)
2- ویزای کار موقت بر اساس مهارت (زیرگروه 457)
3- ویزای کار موقت (اقامت کوتاه مدت) (زیرگروه 400)
4- ویزای کار موقت (اقامت بلند مدت) (زیرگروه 401)
5- ویزای کار موقت (روابط بین الملل) (زیرگروه 403)
6- ویزای کار موقت (مشاغل سرگرم کننده) (زیرگروه 420)
7- ویزای انتخابی کارفرما (زیرگروه 186)

این ویزا به صورت اقامت دائم است و به افراد دارای تخصص اجازه می دهد تحت یکی از صورتهای زیر در استرالیا به کار بپردازند:

1- تغییر اقامت موقت به دائم
2- ورود مستقیم
3- توافق کاری

شرایط مورد نیاز:

شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که:

1- در شش ماه گذشته به حمایت (اسپانسری) یک کارفرمای استرالیایی مورد تأیید درآمده باشید
2- تخصص، تحصیلات و دانش زبان انگلیسی لازم را داشته باشید
3- سن شما کمتر از 50 سال باشد

این ویزا از نوع ویزای اقامت دائم است و شامل انواع ذیل می باشد:

1- از طریق تبدیل اقامت موقت: جهت افرادی که ویزای زیرگروه 457 داشته و در همان شغلی که کارفرما اسپانسر آنها شده است بمدت دو سال کار کرده اند و قصد تبدیل ویزای خود را به ویزای اقامت دائم دارند.
2- از طریق ورود مستقیم: جهت افرادی که کارفرما اسپانسر آنها شده و هرگز در استرالیا کار نکرده اند یا کار آنها بصورت مختصر بوده است یا جهت افرادی که مقیم موقت هستند و صلاحیت اقدام از طریق تبدیل اقامت موقت را ندارند یا جهت افرادی که درخواست خود را قبل از 1 ژوئیه 2012 ثبت کرده اند.
3- از طریق قراداد کاری: جهت افرادی که از طریق قرارداد کاری با یک کارفرما، از طرف کارفرما اسپانسر می شوند.

ویزای کار موقت بر اساس مهارت (زیرگروه 457)

این ویزا به افراد دارای تخصص اجازه می دهد به استرالیا عزیمت کرده و در تخصص خود برای اسپانسر تأیید شده تا چهار سال به کار بپردازند.

شرایط مورد نیاز:

شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که:
1- به حمایت (اسپانسری) یک کارفرمای استرالیایی مورد تأیید جهت کار در یکی از مشاغل موجود در لیست مشاغل مبتنی بر تخصص استرالیا درآمده باشید
2- تخصص لازم را جهت سمت شغلی مربوطه داشته باشید
3- ملزومات پروانه اشتغال و شماره ثبت را برآورده کنید
4- دانش زبان انگلیسی شما جهت انجام کار کافی باشد

ویزای کار موقت (اقامت کوتاه مدت) (زیرگروه 400)

این ویزا برای افرادی است که قصد دارند به استرالیا عزیمت کرده و در آنجا تا 3 ماه:
1- مشغول کار بسیار تخصصی کوتاه مدت شوند
3- در یکی از فعالیتها یا مشاغل مورد توجه کشور استرالیا شرکت کند

شرایط مورد نیاز:

شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که خارج از استرالیا باشید و دارای یکی از شرایط ذیل باشید:
1- دارای تخصص، دانش یا تجربه کاری ویژه ای باشید که به تجارت استرالیا کمک کند
2- جهت شرکت در رویدادی که توسط سازمانی در استرالیا مدیریت می شود دعوت شوید
3- به حضور شما در استرالیا در شرایط استثنایی و دارای اهمیت ملی نیاز باشد

شما باید بتوانید نشان دهید که:

1- کاری که قصد انجام آن را دارید کوتاه مدت است
3- شما الزاماً نیاز است جهت انجام کار خود در استرالیا باشید
4- شما پشتوانه مالی کافی داشته باشید
5- مشغول به تحصیل در دوره ای جهت کسب مدرک رسمی نمی شوید

ویزای کار موقت (اقامت بلند مدت) (زیرگروه 401)

بواسطه این ویزا شما می توانید بصورت موقت به استرالیا آمده تا:
1- تحت یک توافق تبادل نیروی کار در سمت تخصصی خود کار کنید
2- در رقابتهای ورزشی سطح بالا شرکت کنید
3- مشغول کار تمام وقت مذهبی شوید
4- مشغول کار خانگی تمام وقت برای مدیران اجرایی ارشد خارجی شوید

شرایط مورد نیاز:

شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که:
1- توسط اسپانسر تأیید شده ای مورد حمایت (اسپانسری) قرار بگیرید
2- جهت انجام کار معینی مورد حمایت (اسپانسری) قرار بگیرید
3- دارای تخصص، دانش و تجربه کاری مرتبط با کار اسپانسرشده باشید
4- بتوانید نشان دهید پشتوانه مالی کافی دارید

این ویزا از نوع ویزای اقامت دائم است و شامل انواع ذیل می باشد:

1- از طریق تبادل نفرات: بمنظور ایجاد موقعیت جهت آشنایی با فرهنگ های دیگر، ارتقاء سطح روابط بین المللی، توسعه سطح دانش و تجربه نفرات متخصص
2- ورزشی: جهت ارتقاء سطح کیفی ورزش در استرالیا از طریق شرکت در رقابتهای سطح یک با افراد مقیم استرالیا (این نوع مشمول شرکت کننده ها یا تیم کمکی، مربیان، و داوران میشود)
3- مذهبی: جهت انجام خدمات مذهبی یک موسسه مذهبی در استرالیا
4- کارگر خانگی: جهت انجام امور مربوط به خانه مدیران اجرایی خارجی

بواسطه این ویزا شما می توانید:

1- در استرالیا برای مدتی که لازم است اقامت داشته باشید (حداقل 2 سال اقامت)
2- اعضاء خانواده واجد شرایط را با خود به استرالیا ببرید
3- تا تاریخ اعتبار ویزای خود به و از استرالیا به دفعات عزیمت کنید.

ویزای کار موقت (روابط بین الملل) (زیرگروه 403)

بواسطه این ویزا شما می توانید بصورت موقت به استرالیا بیایید:
1- در رابطه با یک توافق دوجانبه (توافق دولتی)
2-جهت نمایندگی یک دولت خارجی یا تدریس یک زبان خارجی در یک مدرسه استرالیایی (نمایندگی دولت خارجی)
3- جهت انجام کار خانگی یک دیپلمات (کارگر خانگی)
4- به عنوان شخصی با مصونیت و امتیازات قانونی
شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که قصدتان اقامت موقت در استرالیا باشد و بتوانید نشان دهید پشتوانه مالی کافی دارید.

بواسطه این ویزا شما می توانید:

1- در استرالیا بصورت موقت اقامت داشته باشید
2- به کاری که در درخواست ویزای خود اعلام کرده بودید مشغول شوید

ویزای کار موقت (مشاغل سرگرم کننده) (زیرگروه 420)

بواسطه این ویزا شما می توانید در صنعت تفریحی استرالیا به عنوان یک نمایش دهنده یا پرسنل تهیه و پشتیبانی به کار بپردازید.

شرایط مورد نیاز:

شما در صورتی می توانید جهت این ویزا اقدام کنید که:
1- به حمایت (اسپانسری) یک کارفرما جهت شغل سرگرم کننده ای درآمده باشید
2- در زمینه مشاغل سرگرم کننده به کار بپردازید
3- دارای تخصص، دانش و تجربه کاری مرتبط با کار اسپانسرشده باشید
4- دارای پشتوانه مالی کافی باشد

این ویزا از نوع ویزای موقت است و شما زمان درخواست جهت این ویزا می توانید داخل یا خارج از استرالیا باشید. بواسطه این ویزا شما می توانید:

1- در فیلم و تلویزیون یا برنامه های زنده (کنسرت) نقشی را ایفا کنید حتی اگر نقش شما در پشت صحنه باشد مثلاً در رابطه با کارگردانی، تولید یا دیگر نقش ها
2- مشغول به تهیه مستند یا آگهی بازرگانی شوید
3- در استرالیا برای مدتی که لازم است اقامت داشته باشید (حداقل 2 سال اقامت)
4- اعضاء خانواده واجد شرایط را با خود به استرالیا ببرید
5- تا تاریخ اعتبار ویزای خود به و از استرالیا به دفعات عزیمت کنید.

 ثبت شرکت در استرالیا ، افتتاح حساب بانکی در استرالیا ، اقامت و پاسپورت استرالیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای استرالیا ، رفع دیپورتی اقامت استرالیا ،قبول وکالت در استرالیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در استرالیا

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) کشور استرالیا از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و مهاجرتی ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) از طریق ثبت شرکت و همچنین اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

ثبت شرکت در استرالیا(Australia):

1- ثبت شرکت در استرالیا – انواع ثبت شرکت در استرالیا
2- ثبت شرکت در استرالیا با مسئولیت محدود
3- ثبت شرکت در استرالیا به صورت سهامی عام
4- دثبت شرکت در استرالیا به صورت سهامی خاص
5- ثبت شرکت در استرالیا از طریق تاسیس شعبه
رایج ترین نوع ساختار شرکتی گزینه ثبت شرکت در استرالیا با مسئولیت محدود برای کسب و کار های کوچک و بسیار پر طرفدار در بین سرمایه گذاران خارجی می باشد چرا که قوانین سختگیرانه های نداشته و آسانترین نوع ساختار نهاد های شرکتی به حساب می آید اگرچه مدیران این شرکت ها مسئولیت محدود دارند اما اگر طبق قوانین کلاهبرداری , سهل انگاری انجام شود مسئولیت کامل آن به عهده مدیران میباشد , میزان مسئولیت هر یک از سهامداران با توجه به میزان سهام آنان مشخص میشود .
برای تاسیس شرکت های سهامی خاص و سهامی عام باید در خواست خود را به کمسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری ارسال نمایید , اصولا این شرکت ها مخصوص کسب وکارهای بزرگ میباشد، برای شرکت های سهامی عام باید حداقل سه مدیر و یک بازرس وجود داشته باشد و تشکیل هئیت مدیره نیز در این شرکت ها یکی از الزامات میباشد.در شرکت های سهامی خاص یک مدیر و یک بازرس کفایت میکند، توجه داشته باشید در شرکت های سهامی عام باید دو نفر از مدیران و همان یک نفر بازرس مقیم کشور استرالیا باشند و این نکته جزء الزامات ثبت شرکت در استرالیا به روش سهامی عام می باشد.
تاسیس شعبه شرکت های خارجی در استرالیا به این صورت است که زمانی که فردی در کشور خود و یا در کشوری دیگر شرکتی به ثبت رسانده باشد و قصد منحل کردن آن را نداشته باشد اما تمایل به توسعه فعالیت شرکت در کشوری مانند استرالیا باشد میتواند از طریق تاسیس شعبه به این امر دست یابد , توجه داشته باشید که تاسیس شعبه قوانین خاص خود را دارد یکی از این قوانین این میباشد که شرکت مادر به صورت کامل بر روی شرکت شعبه کنترل دارد و شرکت شعبه اگر قراردادی بخواهد ببندد , طرف قرارداد شرکت مادر میباشد نه شرکت شعبه , و در واقع شرکت شعبه مستقل از شرکت مادر نبوده و اختیارات کامل ندارد و هر کاری که انجام دهد اعم از عقد قرارداد , خرید , فروش محصولات و.. باید زیر نظر شرک مادر بوده باشد .
برای تاسیس شعبه در استرالیا باید درخواست خود را به صورت رسمی به ASICارسال نمایید و در صورت موافقت باید نام شرکت را به لاتین تایید شود و بعد از تایید آن باید تمام مدارکی که نشان دهد شرکت مادر یک شرکت ثبت شده است و نوع فعالیت چه میباشد نیز ارسال گردد.

ثبت شرکت در استرالیا، شرایط لازم جهت ثبت شرکت در استرالیا:

برای ثبت شرکت در استرالیا باید یک سری شرایطی را داشته باشید تا در این امر به موفقیت برسید یکی از شروط که بسیار مهم میباشد این است که شما باید در کشور خود دارای کسب و کاری موفق بوده باشید و به صورت ساده تر میتوان گفت شما فقط میتوانید کسب و کاری که در کشور خود دارید را در استرالیا راه اندازی کنید و اجازه ایجاد کسب و کاری که در آن تجربه ندارید در کشور استرالیا امکان پذیر نمیباشد .
متقاضی باید مدارکی را جهت ثبت شرکت در استرالیا مبنی بر اینکه در کشور خود موفق بوده است را باید به اداره مهاجرت استرالیا ارائه دهد این مدارک شامل صورتحساب مالی آخرین سال فعالیت شرکت متقاضی , پروانه کسب و پروانه تاسیس و مدارکی اعم از تغییرات شرکت ها و طرح توجیهی اقتصادی باید به اداره مهاجرت استرالیا تحویل دهد .نکته ای که حائز اهمیت میباشد این است که شما لازم نیست ثابت کنید که شرکت و کسب و کار شما در مبدا سوددهی داشته است بلکه شما باید بتوانید با این مدارک , اداره مهاجرت استرالیا را به گونه ای متقاعد سازید که بازده نسبی در کار شما میباشد .
زمانی که موارد بالا را انجام دادید باید به اداره مهاجرت شغلی را که در آن تجربه و سابقه دارید معرفی کنید که طبق آن بعد از آنکه ثبت شرکت در استرالیا انجام شد آن شغل را در شرکت ادامه دهد و تحت عنوان آن شغل فعالیت تجاری خود را توسعه بخشد، البته کمی شرایط سخت است چرا که باید متقاضی ثابت کند مدرک تحصیلی مرتبط با آن شغل را دارد.
بعد از آن باید متقاضی اداره مهاجرت استرالیا را قانع کند که این شغلی که در کشور مبدا داشته است چه فایده ای در پیشبرد اهداف شرکت در استرالیا خواهد داشت و چه کمکی به آن خواهد کرد .بعد از انجام تمام مراحل و موافقت اداره مهاجرت با توجه به انتخاب شغل برای متقاضی ویزا صادر میشود، برخی از شغل های مورد نیاز در استرالیا را اگر متقاضی درخواست دهد میتواند ویزای ۴ ساله دریافت کند در غیر این صورت برای اکثر شغل ها ویزای دو ساله صادر میشود که در انتهای این دو سال با توجه به شرایطی که قبل تر خدمتتان عرض کردیم متقاضی میتواند اقامت دائم استرالیا را دریافت نماید .

ثبت شرکت در استرالیا ، مالیات ثبت شرکت در استرالیا

پرداخت مالیات های شرکتی در تمام دنیا و در تمام کشورها جزئی از قوانین شرکت ها و دولت ها محسوب میشود و نرخ این مالیات ها با توجه به شرایط کشور و کشور انتخابی متفاوت میباشد، در برخی از کشورها مالیات های کلان از شرکت ها دریافت میشود و در برخی دیگر مالیات های خیلی پایین از درآمد شرکت اخذ می کنند و این بستگی به کشور مورد نظر شما خواهد داشت.
در کشور استرالیا هم نیز قوانینی برای اخذ مالیات وضع شده است که طبق آن برای شرکت ها زمانی که گردش مالی سالانه آنها ۷۵ هزار دلار برسد، شرکت ثبت شده در استرالیا باید برای پرداخت مالیات ثبت نام کند، قوانین مالیات کشور استرالیا برای شرکت های شخصی به این صورت است که شرکت شخصی میتواند مالیات را به صاحب خود پرداخت کند. نرخ مالیات بر درآمد و مالیات بر سود سهام برای شرکت ها ۳۰ درصد میباشد و در خصوص کارمندانی که واجد شرایط میباشند (مدیران) این نرخ ۹درصد از درآمد آنان میباشد .
زمانی که میخواهید ثبت شرکت در استرالیا را انجام دهید باید توجه داشته باشید در کشور استرالیا شرکت ها موظف به اخذ شماره شناسایی میباشند , برای هر شرکت ثبت شده در استرالیا یک شماره شناسایی نه رقمی صادر میشود که این شماره باید در تمام اسناد، چک ها، سربرگ های شرکت، اطلاعیه های رسمی شرکت و فاکتورهای شرکت درج گردد.طبق قوانین کشور استرالیا برخی از افراد نمی توانند بیزنسی در کشور استرالیا راه اندازی کنند این افراد شامل افراد ورشکسته، افرادی که بخاطر ارتکاب به جرمی به مدت ۵ سال از مدیریت شرکت منع گردیده باشند، افرادی که نوع خاصی از جرایم را در قانون مرتکب شده باشند، افرادی که برخی از جرایم شرکتی را طبق قوانین مرتکب شده باشند نمی توانند در کشور استرالیا کسب و کاری راه اندازی نمایند.

ثبت شرکت در استرالیا – ویزای ۴۵۷ استرالیا:

این نوع ویزا برای افرادی میباشد که در بیزنس های خاصی مشغول به فعالیت میباشند مانند : بیزنس های استرالیایی , نمایندگی های شرکت های خارجی، مدیران وکارمندان تجارت. شرط اصلی اخذ این ویزا داشتن اسپانسر می باشد.شما با اخذ این ویزا میتوانید به مدت ۴ سال اقامت استرالیا را کسب کنید. این روش به عنوان یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم استرالیا میباشد.یک سری نکاتی برای دریافت این ویزا وجود دارد که طبق آن فرد متقاضی باید حداقل ۵۳ هزار دلار درآمد داشته باشد , که حداقل درآمد یک فرد استرالیایی به حساب می آید، ارزشیابی توانایی متقاضی نیز نکته دیگری است که حائز اهمیت میباشد. متقاضی باید بیمه باشد و سقف این بیمه متناسب با بیمه خدمات درمانی در استرالیا نیز باشد، اسپانسری که شما را دعوت به همکاری میکند، باید قبل از این کار تمام تلاش خود را جهت استخدام نیروی استرالیایی انجام داده باشد و باید این موضوع را اثبات کند که موفق به استخدام و همکاری با افراد استرالیایی نشده است تا بتواند مجوز لازم برای همکاری با افراد خارجی رادریافت نماید .
نکته مهمی که در خصوص اخذ این ویزا حائز اهمیت می باشد این است که متقاضیان باید حتما مدرک زبان آیلتس را داشته باشند تا بتوانند با دریافت این ویزا برای اقامت این کشور اقدام کنند , باید توجه داشته باشید که برخی از مشاغل باعث رد ویزای شما خواهد شد مانند کسب و کار های خانوادگی و خویشاوندی که مثلا اقوام مقیم در استرالیا که کسب وکاری دارند از اقوام خود دعوت به همکاری می کنند که این موضوع اصلا مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا نمیباشد و ویزا برای این افراد صادر نمیگردد .

ثبت شرکت در استرالیا – مزایای ویزای ۴۵۷ استرالیا

ویزای SBS به مدت ۶ سال معتبر می باشد، که البته متناسب با شرایط ممکن است این مدت تغییر یابد.
اخذ ویزای موقت با اعتبار ۴ ساله
قابل تبدیل به اقامت دائم با دو سال اقامت در استرالیا
امکان همراهی اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
امکان ورود متعدد و عدم وجود محدودیت در دفعات ورود به استرالیا
امکان اسپانسر شیپی برای مدیران و سهامدارن و کارمندان شرکت
هم چنین در این نوع ویزا نیاز به ارائه مدرک آیلتس وجود ندارد.

مراحل اخذ ویزای ۴۵۷ استرالیا:

برای اخذ ویزای ۴۵۷ استرالیا نیازمند طی مراحل زیر می باشید:

مرحله اول: Sponsorship در این مرحله کارفرما باید به عنوان سازمان و یا شرکت به عنوان اسپانسر فرد جهت اخد ویزای ۴۵۷ اقدام نماید.
مرحله دوم :Nomination در این مرحله کارفرما شغل مورد نظر خود را به متقاضی ارائه می دهد.
مرحله سوم: visa application در این مرحله فرد باید برای انجام امور مربوطه به اداره مهاجرت مراجعه نماید.

ثبت شرکت در استرالیا – مراحل ثبت شرکت در استرالیا

بررسی بیزینس پلن و مزایا
احراز صلاحیت مدیریت شرکت
بررسی تمکن مالی مدیر شرکت جهت انجام تعهدات وی در شرکت
تکمیل فرم های مشخص شده و معرفی کامل شرکت
مشخص کردن آدرس برای محل موقعیت شرکت
معرفی کامل اعضای خانواده و ارائه مدارک هویتی
همه افراد امکان ثبت شرکت در استرالیا را دارند ولکن این کشور گروهی از افراد را معرفی کرده است که امکان ثبت شرکت در استرالیا را ندارند. افراد ورشکسته در ایران از این دسته از افراد هستند که حکم ورشکستگی آن ها در ایران قطعی شده است، باید توجه کرد گروه دوم افرادی هستند که مرتکب جرمی که شامل جرائم خاصه مدیریت های شخص حقوقی است قرار می گیرند. موارد دیگری که امکان آن است که ASIC شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا را رد کند نوع خاصی از جرائمی که در کشور استرالیا جرم شناخته شده است .
ثبت شرکت در استرالیا در ابتدا می تواند با یک شخص اقدام کند و پس از آن اجازه دارد تا ۵۰ سهامدار را به شرکت خود در استرالیا اضافه نماید، اینکه شخص مدیر شرکت به چه عنوانی شرکت ها را در این کشور ثبت کرده است متفاوت است. شرکت های خصوصی را با نام PTY خواهند شناخت و قوانین خاص غیر دولتی بر این شرکت ها خواهد بود. هر شرکت در استرالیا یک کد اخصاصی و یا یک شماره شناسایی دارد که این کد نه رقم خواهد بود و شرکت باید در تمام اسناد و مدارک و فاکتور ها و تمام گواهی های صادره از شرکت ذکر شود .
ثبت شرکت در استرالیا – مدارک نیاز جهت ثبت شرکت در استرالیا
اصل و ترجمه مدارک هویتی ( شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج )
در این موضوع دقت داشته باشید که سفارت برای افراد زیر ۵۵ سال برای ثبت شرکت در استرالیا بیشتر رغبت خواهد داشت .
اصل و ترجمه مدارک مالی ( نامه تمکن مالی از بانک)
اصل و ترجمه مدارک شغلی
باید در این مورد در ۴ سال اخیر ثابت کند بیزینس خود در کشور مبداء مبلغ ۴۰۰ دلار استرالیا ارزش داشته است .
تکمیل فرم های مشخص شده
ثبت شرکت در استرالیا – مالیات های ثبت شرکت در استرالیا مالیات در این پروسه بسته به بیزینس پلن مختلف خواهد بود، لذا این بیزینس ها باید در هر سه ماه با ادارات دولتی استرالیا به صورت کامل تسویه حساب نماید. ادارات مالیاتی این کشور نظارات بسیاری در درآمد ها و هزینه های این شرکت های بین اللملی است. باید در نظر داشته باشید که شرکت های بین المللی استرالیا در حالت عادی ۳۰ درصد سود خود را باید به عنوان مالیات به این کشور دهند.پروسه ثبت شرکت در استرالیا ممکن است بیش از یک سال به طول انجامد ولکن شما طبق قوانین باید ۲ نفر را به صورت دائم استخدام کنید و بیمه و مالیات این افراد باید در سال محاسبه شود. حداقل در سال اول باید گردش حساب موجود در این کشور ۳۰۰ هزار دلار استرالیا برسد .

تبديل ويزاي كار 457 استراليا به اقامت دائم از روش ENS

ويزاي كار 457 استرليا بعد از دو سال قابل تبديل به اقامت دائم است.
ویزای کار 457 یکی از روش های معمول برای ورود و اشتغال در کشور استرالیا است. این ویزا برای کسانی صادر میشود که دارای کارفرمای استرالیایی باشند یا از طرف یک شرکت خارجی به کار در استرالیا گمارده شوند. مدت این ویزا بین 1 تا 4 سال و قابل تمدید است.
یکی از ویژگی های ویزای 457 این است که دارنده آن طبق قانون بعد از 2 سال کار برای کارفرمای اسپانسر استرالیایی می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدام کند. اکثر دارندگان ویزای 457 از طریق برنامه ENS یا (برنامه تبدیل اقامت های موقت) ویزای کار خود را به اقامت دائم تبدیل می کنند. داشتن اقامت دائم به آن معنی است که شخص می تواند از تمامی خدمات دولتی به اندازه ی یک شهروند بهره ببرد به جز حق رای. گاهی افراد واجد الشرایط تصور می کنند که این یک برنامه تبدیل خودکار است اما اینطور نیست و برای تبدیل ویزای کار 457 به اقامت دائم، نکاتی وجود دارد که رعایت و دانستن آن ضروری است.

شرایط متقاضی

شخص باید به صورت تمام وقت شاغل باشد. (35 ساعت در هفته)
مدت زمانهایی که شخص در مرخصی بدون حقوق به سر میبرد از نظر اداره مهاجرت در 2 سال او برای تبدیل ویزا به اقامت دائم به حساب نمی آید.
در کل مدت 2 سال متقاضی باید با ویزای 457 در استرالیا حضور داشته باشد.
کارفرمای نباید تغییر کند. اگر در تجارتی که در آن مشغول بکار هستید تغییر مدیریت صورت بگیرد ممکن است در پروسه اقامت دائم تاثیر گذار باشد.

شرایط کارفرما

در تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کارفرما باید با متقاضی همکاری نموده مدارک لازم را به وی ارائه دهد.
تایید موقعیت شغلی و شرح وظایف متقاضی
شرایط مالی تجارت کارفرما، مانند بروزرسانی میزان سود و زیان شرکت، و مدارک مالیاتی
گواهی های دوره ها و کارگاه های مربوط به صنعتی که کارفرما در آن فعالیت دارند. این آموزش و کارگاه ها مربوط به صنفی است که افراد مقیم یا شهروند درآن فعالیت میکنند.

شرایط سنی و دانش زبان انگلیسی متقاضی جهت تبدیل ویزای 457 به اقامت دائم

متقاضی زمان ثبت مدارک برای تبدیل ویزای کار به اقامت دائم نباید بیشتر از 50 سال سن داشته باشد. درشرایطی که متقاضی بیش از 50 سال در موقعیت شغلی با حقوق بالا شاغل باشد، ادامه ی این روند و تبدیل ویزا به اقامت دائم بلامانع است.
جهت تبدیل ویزای 457 به اقامت دائم متقاضی نیاز به ارائه مدرک آزمون زبان دارد. در گذشته اداره مهاجرت فقط مدرک آزمون IELTS را قبول میکرد اما در سال گذشته مدارک آزمونهای پیرسون و تافل IBT هم پذیرفته شدند.
نمره IELTS باید در هر بند حداقل 5 باشد و نتیجه ی آزمون برای این روند 3 سال معتبر خواهد بود. لازم به ذکر است افرادی که قبل از اخذ ویزای 457 مدرک ielts با معدل 5 ارائه کرده اند ولی در بند ها حتی نیم نمره کمتر از 5 دریافت کرده اند و موفق به اخذ ویزای کار خود شده اند، این بار برای پروسه ENS لازم است که دوباره در آزمون شرکت نمایند و نمره ای کمتر از 5 در هر بند نداشته باشند.

دیگر روشهای تبدیل ویزای 457 به اقامت دائم

ENS تنها روش تبدیل ویزای 457 به اقامت دائم استرالیا نیست ولی رایج ترین و کوتاه ترین روش است. دارندگان 457 می توانند از طریق برنامه پذیرش نیروی کار متخصص استرالیا اقدام نمایند. این به معنی انجام امتیاز بندی در سیستم اسکیل سلکت SKILL SELECT است. در این امتیاز بندی متقاضی بابت اشتغال و تجربه کاری داخل استرالیا و همچنین داشتن اسپانسر استرالیایی، امتیاز بالاتری کسب خواهد کرد و میتواند از این طریق ویزای کار را به اقامت دائم تبدیل کند.
در مجموع ویزای 457 یکی از روش های کم ریسک برای اشتغال متقاضیان در کشور استرالیا است که در زمانی کوتاه اخذ می شود و الزامی به ارائه مدرک زبان ندارد. متقاضیان از روشهای مختلف جهت اخذ این ویزا میتوانند اقدام کنند و شرایط کار و زندگی و در نهایت اقامت دائم این کشور را برای خود مهیا سازند.
لازم به ذکر است این ویزا برای دولت استرالیا و ج ا ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این راستا این دو کشور خدمات ویژه ای را برای دارندگان و شاغلین در کشور استرایا در نظر گرفته اند. یکی از خدمات مهم دولت ایران که در آینده نزدیک بیشتر در باره آن خواهیم شنید “بیمه ایرانیان خارج از کشور” است که توسط سازمان تامین اجتماعی ارائه خواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

  پاسپورت استرالیا وکیل بین المللی ، ویزای توریستی استرالیا وکیل بین المللی ، سفارت استرالیا وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی استرالیا وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری استرالیا وکیل بین المللی ، ویزای کاری استرالیا وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج استرالیا وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) کشور استرالیا از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) از طریق ازدواج و همچنین اخذ انواع ویزای کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

ویزای اقامت استرالیا از طریق ازدواج

شرایط اخذ ویزای استرالیا بوسیله همسر( ویزای ازدواج)

این نوع ویزا برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم استرالیا قصد زندگی و اقامت در استرالیا را دارند.
در این نوع ویزا متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند. زوج یا زوجه باید در زمان ارائه تقاضانامه برای اخذ ویزا مقامات سفارت استرالیا را از قصد و تصمیم برای ادامهُ زندگی در این کشور مطلع کند. شرایط و مقررات کلی مهاجرت ایجاب می کند که شخص متقاضی قبل از تقاضای ویزا ، با همسر خود ازدواج قانونی کرده و مدارک کامل و سند ازدواج را همراه خود داشته باشد .
از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به صورت مجزا بررسی شود.
مسأله حائز اهمیت این است که دو طرف باید اثبات کنند که رابطه آنها واقعی بوده و هدف از ازدواج کسب اقامت نیست. معمولا در این زمینه باید مدارک متعددی مبنی بر اثبات روابط دو طرف قبل و بعد از ازدواج ارائه شود.

شرایط اخذ ویزا:

افرادی که با این نوع ویزا وارد استرالیا می شوند می توانند از تمامی مزایای رایگان شهروندان این کشور به آسانی استفاده کنند و همچنین اجازه کار تمام وقت بدون هیچ گونه شرایطی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد و این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت است.

تمدید ویزا:

این ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت خواهد بود، اگر زوج متقاضی تمام مدت حضورشان به صورت مشترک و با هم زندگی کرده باشند و مدارکی دال بر اثبات این موضوع به آفیسر ارائه دهند.
در نهایت اینکه متقاضی این نوع ویزا اجازه کار و تحصیل در این کشور را دارد. متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی و کاری در استرالیا هستند میتوانند ویزای خود را در داخل استرالیا به این ویزا تبدیل کنند.
  با داشتن ویزای ویزیتور نمیتوان از داخل استرالیا برای این ویزا اقدام نمود
ما برای ویزای اقامت استرالیا از طریق ازدواج تیم کارشناسی اختصاصی در نظر گرفته ایم تا بتوانیم به بهترین شکل پاسخگوی متقاضیان ویزای ازدواج باشیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

اگر شما هم مدت کمی را با کسانی که قصد مهاجرت به کشور های دیگر دارند گذرانده باشید خواهید دید که انتخاب اول بسیاری از انها مهاجرت به استرالیا خواهد بود.زیرا نسبت به سایر کشورهایی که به عنوان گزینه هدف مورد نظر گرفته میشود دارای امکانات و ویژگی های بسیار بیشتری است.
مهاجرت به استرالیا به صورت کلی از چند روش صورت میگیرد که یکی از آنها مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج میباشد.این روش برای زوجینی که توانایی مهاجرت به آن کشور را دارند و یا به هردلیلی می خواهند اقدام به مهاجرت استرالیا نمایند بهترین گزینه می باشد.
مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج به این صورت است که اگر یکی از طرفین با کسی که اقامت دائم در استرالیا را دارد ازدواج بکند می تواند به راحتی برای مهاجرت به آن کشور برنامه ریزی کند.
از ویژگی های این طرح می توان این مورد را برشمرد که اگر شما از این طریق برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید و بتوانبد مجوز مهاجرت به استرالیا را دریافت نمایید ، می توانید مانند یک شهروند عادی استرالیایی از تمامی حقوق آنها بهره مند شوید.
برای دریافت ویزای استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج باید شما حتما ازدواج کرده باشید.
در غیر اینصورت باید اثبات کنید که به مدت 12 ماه با هم زندگی کرده اید.این یکی از ملزومات اخذ مجوز مهاجرت استرالیا از طریق ازدواج میباشد که شما باید حتما از چگونگی آن اطلاعات لازم و کافی را داشته باشید تا بتوانید برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج برنامه ریزی کنید.
اما مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج دارای مزیت های بیشتری هم میباشد که در زیر آنها را برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد:
می توانید برای اقامت در ان کشور اقدام کنید
به راحتی میتوانید بدون شرایط ویژه مانند مردم عادی به کار و تحصیل بپردازید
بعد از 2 سال میتوانید این ویزا را به ویزای دائم تبدیل کنید.
اگر شما هم شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج را دارا می باشید و از مزیت های و ویژگی های بسیار خوب اینکار نیز راضی می باشید می توانید برای آن برنامه ریزی و اقدام کنید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

  پاسپورت استرالیا وکیل تخصصی ، ویزای توریستی استرالیا وکیل تخصصی ، سفارت استرالیا وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی استرالیا وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری استرالیا وکیل تخصصی ، ویزای کاری استرالیا وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج استرالیا وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) کشور استرالیا از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و مهاجرتی ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با استفاده از روابط طولانی مدت خود با بسیاری از دانشگاه های استرالیا می توانند شرایط ویژه ای جهت اخذ اقامت (پاسپورت و شهروندی) از طریق تحصیل و همچنین اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا برای کلیه متقاضیان ارائه کند.

ویزای تحصیلی استرالیا و آشنایی و شرایط گرفتن اقامت از این طریق

ویزای تحصیلی استرالیا همواره شرایط اقامتی مناسب را برای متقاضیان اخذ اقامت دائم استرالیا فراهم آورده است. استرالیا از چند سال پیش با ارائه طرح های مهاجرت از طریق تخصص نسبت به جذب نیروهای تحصیل کرده و یا متخصص مشتاق بوده است. همه این ها و این نکته که دانشگاه های برتر این کشور در زمره ی ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا هستند. همواره استرالیا را کانون بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور قرار داده است.
ولی بسیاری از دانشجویان با توجه به اینکه شرایط پیدا کردن کار و اخذ اقامت دائم استرالیا، سهل تر از دیگر کشورهاست، تمایل زیادی به اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا می نمایند.

تحصیل در مدارس کشور استرالیا

تحصیل در مقاطع دبستان و دبیرستان کشور استرالیا در بهترین مدارس خصوصی و دولتی استرالیا میسر است و کشور استرالیا برای از بین بردن دغدغه خانواده ها در رشد و تربیت دانش آموزان در محیطی بیگانه، شرایط ویژه ای را نظیر محیا کردن خوابگاه های دانشجویی با امکانات پیشرفته، تهیه غذای اسلامی و حلال، فراهم کردن بستر نظارت مستمر اولیای دانش آموز بر روند تحصیلی و زندگی در استرالیا و بسیاری دیگر از امکانات را جهت تسهیل و بهبود بخشیدن زندگی در حین تحصیل در استرالیا بوجود آورده است. هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا در دوره دبیرستان و دانشگاه در حدود ۲۵ تا ۳۰ هزا دلار استرالیا است که این هزینه شامل هزینه مدرسه، خوابگاه، غذا، بیمه و …. می باشد.
گفتنی است که دانش آموزان پس از سپری کردن دوره دبیرستان در استرالیا امکان ورود به بهترین دانشگاه های کشور استرالیا را دارا می شوند، و با توجه به درآمد قشر تحصیل کرده در کشور استرالیا که میزان ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار به صورت ماهیانه می باشد، صرف هزینه برای تحصیل فرزندانتان در استرالیا، سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی در راستای آینده ایشان می باشد.
لازم به ذکر است که دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور استرالیا پس از اتمام دوره تحصیلی خود به راحتی می توانند جهت دریافت گرین کارت استرالیا اقدام نمایند و پس از گذراندن ۵ سال به شهروند استرالیا تبدیل شوند.
نکته دیگر این است یک شهروند انگلیسی می تواند جهت دریافت اقامت استرالیا برای افراد خانواده خود اقدام نمایند و این بدان معنی است که خانواده دانشجو نیز می تواند به وی ملحق شود.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور استرالیا

متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور استرالیا می بایست با در دست داشتن گواهی مبنی بر اتمام ۱۲ سال تحصیل دوره های دبستان و دبیرستان (یعنی مدرک پیش دانشگاهی در ایران) می توانند جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور استرالیا اقدام نمایند.
داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلیشان مدرک دیپلم ایران می باشد می توانند با گذراندن دوره پیش دانشگاهی خود در کشور استرالیا وارد دانشگاه شوند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور استرالیا، اخذ نمره ۶ در آزمون آیلتس و یا نمره های مشابه در آزمون تافل الزامی است ولی داوطلب می تواند دوره های آموزش زبان انگلیسی را در کشور استرالیا و قبل از شروع دوره های دانشگاهی خود سپری کنند.

برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا همانند دیگر کشورها ارائه مدارک ذیل الزامی می باشد:

مدرک دال بر تسلط بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس ۶ آکادمیک)
مدرک دال بر تمکن مالی
ارائه اصل یا گواهی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
ارائه توصیه نامه اساتید
مدارک سوابق کار (در صورت دارا بودن)
مدارک شناسایی ومسافرتی فرد
نکته ای که در دانشگاه های استرالیا به عنوان مشکل پیش روی علاقه مندان به اخذ ویزای استرالیا تلقی می شود، شهریه ی زیاد دانشگاه ها است بطوریکه سالیانه و به صورت میانگین شهریه ای در حدود ۳۰هزار دلار به عنوان شهریه دانشگاهی معین شده است.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در استرالیا برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع لیسانس در کشور استرالیا می باشد. هزینه های دانشگاه های استرالیا نیز بصورت میانگین سالیانه ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار می باشند، البته این مبلغ شامل دانشگاه های با رتبه علمی ۱ تا ۱۰ استرالیا نمی شود و لیکن دانشگاه های رتبه ۱۰ تا ۱۰۰ استرالیا هم جزء برترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور استرالیا مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۱۳ تا ۱۵ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.
حال این سوال مطرح می گردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر؟
پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند موسسه طهران مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوت ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور استرالیا

متقاضیان ورود به مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های استرالیا را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد:

افرادی با سوابق تحصیلی عالی

افرادی که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی میان آخرین مقطع و اقدام جهت اخذ ویزا برای ایشان کمتر از دو سال است
افرادی که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی ایشان میگذرد.
بدیهی است گروه اول بواسطه سابقه درخشان تحصیلی (فاکتورهای این سابقه درخشان معدل کل بالای ۱۷، داشتن مقاله معتبر بویژه مقاله ISI، داشتن نمره GRE یا GMAT مناسب، نمره IELTS یا TOEFL خوب) می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر استرالیا اقدام نمایند. این گروه از متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی استرالیا حتی الامکان دریافت هزینه های زندگی علاوه بر هزینه های تحصیلی خود را از دانشگاه های استرالیا دارا می باشند.
گروه دوم با توجه به شرایط مالی خود می توانند دانشگاه های خوب با هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار اقدام نمایند، البته دانشگاه های دیگری نیز در این کشور با هزینه کمتری وجود دارند. این دسته از دانشجویان در دانشگاه های استرالیا می توانند با انجام فعالیت های دانشجویی، در راستای پرداخت شهریه های دانشجویی قدم بردارند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور استرالیا مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا ۱۵ دلار به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در استرالیا برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع فوق لیسانس در کشور استرالیا می باشد. هزینه های دانشگاه های استرالیا نیز بصورت میانگین سالیانه ۱۲ تا ۱۵ هزار دلام می باشند، البته این مبلغ شامل دانشگاه های با رتبه علمی ۱ تا ۱۰ استرالیا نمی شود و لیکن دانشگاه های رتبه ۱۰ تا ۱۰۰ استرالیا هم جزء برترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند.

تحصیل در مقطع دکترای کشور استرالیا

متقاضیان ورود به مقطع دکترا در دانشگاه های استرالیا را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد :

افرادی با سوابق تحصیلی عالی

افرادی که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی میان آخرین مقطع و اقدام جهت اخذ ویزا برای ایشان کمتر از دو سال است
افرادی که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی ایشان میگذرد.
بدیهی است گروه اول بواسطه سابقه درخشان تحصیلی (فاکتورهای این سابقه درخشان معدل کل بالای ۱۷، داشتن مقاله معتبر بویژه مقاله ISI، داشتن نمره GRE یا GMAT مناسب ، نمره IELTS یا TOEFL خوب) می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر استرالیا اقدام نمایند. این گروه از متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی استرالیا حتی الامکان دریافت هزینه های زندگی علاوه بر هزینه های تحصیلی خود را از دانشگاه های استرالیا دارا می باشند.
گروه دوم با توجه به شرایط مالی خود می توانند دانشگاه های خوب با هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار اقدام نمایند، البته دانشگاه های دیگری نیز در این کشور با هزینه کمتری وجود دارند. این دسته از دانشجویان در دانشگاه های استرالیا می توانند با انجام فعالیت های دانشجویی، در راستای پرداخت شهریه های دانشجویی قدم بردارند.

حق کار

دانشجویان مقطع دکترا کشور استرالیا مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا ۱۵ دلار به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در استرالیا برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور استرالیا می باشد. هزینه های دانشگاه های استرالیا نیز بصورت میانگین سالیانه ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار می باشند، البته این مبلغ شامل دانشگاه های با رتبه علمی ۱ تا ۱۰ استرالیا نمی شود و لیکن دانشگاه های رتبه ۱۰ تا ۱۰۰ استرالیا هم جزء برترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند.
ذکر این مطلب از اهمیت بالایی برخوردار است که هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا را داشته باشد قبل از رفتن به استرالیا و برای رفتن به سفارت باید نامه ای مبنی بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در استرالیا است. کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور استرالیا مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان انگلیسی مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. این نکته را نیز باید ذکر کرد که گرفتن اقامت دائم در کشور استرالیا بسیار دشوار است و طولانی و افراد می بایستی مدت زمان زیادی را در کشور استرالیا کار کنند تا طول دوره را سپری کرده و اقامت دائم را اخذ کنند و پس از اخذ اقامت دائم، پروسه گرفتن پاسپورت انگلیسی را بگذرانند.

ویزای تحصیلی ۵۷۳ و ۵۷۴

ویزای ۵۷۳ برای تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و ۵۷۴ برای دانشجویان مقاطع بالاتر تحصیلی است. برای اخذ ویزای دانشجویی نیز داشتن استطاعت مالی، اخذ حداقل نمره‌‌‌‏ی مورد نیاز در آزمون آیتلس، همچنین مدارکی دال بر اثبات داشتن توانایی مالی برای تحصیل و زندگی در استرالیا به مدت حداقل ۱۸ ماه از نیاز‌‌‌‏های اولیه‌‌‌‏ی دریافت این نوع ویزا است. در مورد توانایی مالی، شخص ثالث نیز به شرط داشتن این مبلغ در حسابش می تواند اسپانسر دانشجو شود .
ویزای ۵۷۳ برای دانشجویان کارشناسی(Higher Education Sector Visa (Subclass 573
این ویزا به فرد اجازه می‌‌‏دهد که به‌‌‏طور تمام وقت در استرالیا در رشته‌‌‏ی مورد نظرخود تحصیل کند.

فرد می‌‌‏تواند ویزای مذکور را دریافت کند اگردارای یکی از مدرک زیر باشد :

مدرک کارشناسی
کاردانی
دیپلم فارغ التحصیلی
مدرک کارشناسی ارشد
دیپلم آموزش عالی یا دیپلم پیشرفته
دانشجو می‌‌‏تواند افراد تحت تکفل خود را به استرالیا ببرد. همچنین می‌‌‏تواند در طول ترم تحصیلی هفته‌‌‏ای ۲۰ ساعت و در میان ترم (زمانی که مشغول به تحصیل نیست) می‌‌‏تواند بیش از ۴۰ ساعت در هفته کار کند.
اعضای خانواده‌‌‏ی دانشجو نیز می‌‌‏توانند تا ۴۰ ساعت در هفته کار کند.
شریک زندگی دانشجو می‌‌‏تواند تا سه ماه در استرالیا تحصیل کند. البته اگر خواهان تحصیل بیشتر از سه ماه باشد می‌‌‏تواند درخواست ویزای تحصیلی دهد.
ویزای ۵۷۴ برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا Postgraduate Research Sector : temporary visa (subclass 574) – streamlined visa processing
این ویزا از نوع تحقیقاتی و پژوهشی است و به دانشجویانی ارائه می‌‌‏شود که در رشته‌‌‏ی کارشناسی یا دکترا خواهان انجام تحقیقاتی در رشته‌‌‏ی خود هستند.

مزایای ویزای ۵۷۴ :

دانشجو می‌‌‏تواند افراد تحت تکفل خود را به استرالیا ببرد. ساعت کار همسر دانشجو نیز نامحدود است و همچنین می‌‌‏تواند به مدت سه ماه در استرالیا تحصیل کند. البته اگر خواهان تحصیل بیشتر از سه ماه باشد می‌‌‏تواند درخواست ویزای تحصیلی دهد.

ویزای تحصیلی و دانشجویی استرالیا

مزیت‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬استرالیا

وجود‭ ‬دانشگاه‌های‭ ‬برتر‭ ‬دنیا‭ ‬با‭ ‬رتبه‌های‭ ‬زیر‭ ‬۱۰۰‭ ‬در‭ ‬استرالیا
برخورداری‭ ‬از‭ ‬مجوز‭ ‬کار‭ ‬قانونی‭ ‬به‭ ‬مدت‭ ‬۲۰‭ ‬ساعت‭ ‬در‭ ‬هفته‭ ‬در‭ ‬حین‭ ‬تحصیل‭. ‬با‭ ‬کار‌کردن‭ ‬نیمه‌وقت‭ ‬در‭ ‬استرالیا،‭ ‬هزنیه‭ ‬زندگی‭ ‬شما‭ ‬تا‭ ‬حدودی‭ ‬تامین‭ ‬خواهد‭ ‬شد،‭ ‬ضمن‭ ‬اینکه‭ ‬همسر‭ ‬متقاضی‭ ‬نیز‭ ‬می‌تواند‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬تمام‌وقت‭ ‬کار‭ ‬کند‭.‬
برخورداری‭ ‬از‭ ‬مجوز‭ ‬کار‭ ‬تمام‌وقت‭ ‬برای‭ ‬دانشجویان‭ ‬دوره‭ ‬فوق‌لیسانس‭ ‬تحقیقی‭ ‬و‭ ‬دوره‭ ‬دکترا
دریافت‭ ‬ویزا‭ ‬به‭ ‬مدت‭ ‬حداقل‭ ‬یک‭ ‬سال‭ ‬و‭ ‬نیم‭ ‬بعد‭ ‬از‭ ‬تحصیل‭ ‬برای‭ ‬پیدا‭ ‬کردن‭ ‬کار‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬ویژه‭ ‬افرادی‭ ‬که‭ ‬حداقل‭ ‬دو‭ ‬سال‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬تحصیل‭ ‬کرده‌اند‭.‬
در‭ ‬نهایت‭ ‬از‭ ‬همه‭ ‬مهمتر‭ ‬در‭ ‬صورت‭ ‬دارا‌بودن‭ ‬شرایط‭ ‬امکان‭ ‬اقدام‭ ‬برای‭ ‬اقامت‭ ‬دائم‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬از‭ ‬مهم‌ترین‭ ‬مزایای‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬می‌باشد‭.‬

ادامه‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬استرالیا

استرالیا‭ ‬در‭ ‬تمامی‭ ‬مقاطع‭ ‬تحصیلی‭ ‬قابلیت‭ ‬جذب‭ ‬دانشجوی‭ ‬خارجی‭ ‬را‭ ‬دارد‭ ‬به‭ ‬همین‭ ‬منظور‭ ‬دانشجویان‭ ‬خارجی‭ ‬امکان‭ ‬تحصیل‭ ‬از‭ ‬دبستان‭ ‬تا‭ ‬دبیرستان‭ ‬و‭ ‬سپس‭ ‬برای‭ ‬ادامه‭ ‬تحصیل‌شان‭ ‬امکان‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬سایر‭ ‬مقاطع‭ ‬دانشگاهی‭ ‬را‭ ‬دارا‭ ‬می‌باشند‭.‬
برای‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬دبستان‭ ‬برای‭ ‬دانش‌آموزان‭ ‬ایرانی‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬پایان‭ ‬دبستان‭ ‬و‭ ‬از‭ ‬سن‭ ‬۱۲‭ ‬سال‭ ‬به‭ ‬بعد‭ ‬امکان‭ ‬اقدام‭ ‬می‌باشد‭. ‬ضمن‭ ‬اینکه‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬والدین‭ ‬نیز‭ ‬تا‭ ‬سن‭ ‬۱۸‭ ‬سالگی‭ ‬می‌تواند‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬همراه‭ ‬با‭ ‬فرزند‭ ‬خود‭ ‬اقدام‭ ‬نماید‭.‬
برای‭ ‬ادامه‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬مقطع‭ ‬لیسانس‭ ‬و‭ ‬بالاتر‭ ‬در‭ ‬صورتی‭ ‬که‭ ‬نمرات‭ ‬دانشجو‭ ‬کافی‭ ‬نباشد،‭ ‬باید‭ ‬دوره‭ ‬پیش‌نیاز‭ ‬را‭ ‬که‭ ‬معمولا‭ ‬یک‭ ‬تا‭ ‬دو‭ ‬ترم‭ ‬تحصیلی‭ ‬می‌باشد،‭ ‬گذرانده‭ ‬شود،‭ ‬سپس‭ ‬وارد‭ ‬مقطع‭ ‬مورد‭ ‬نظر‭ ‬شد‭. ‬داشتن‭ ‬نمره‭ ‬زبان‭ ‬IELTS‭ ‬آکادمیک‭ ‬شش‭ ‬و‭ ‬نیم‭ ‬OVERALL‭ ‬و‭ ‬با‭ ‬حداقل‭ ‬نمره‭ ‬۶‭ ‬در‭ ‬چهار‭ ‬مهارت‭ ‬الزامیست‭. ‬مگر‭ ‬دانشجو‭ ‬حداقل‭ ‬به‭ ‬مدت‭ ‬۲‭ ‬سال‭ ‬در‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬دانشگاه‭ ‬ها‭ ‬یا‭ ‬مدارس‭ ‬انگلیسی‭ ‬زبان‭ ‬درس‭ ‬خوانده‭ ‬باشد‭. ‬در‭ ‬صورتیکه‭ ‬نمره‭ ‬زبان‭ ‬در‭ ‬هر‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬۴‭ ‬مهارت‭ ‬کمتر‭ ‬از‭ ‬۶‭ ‬باشد‭ ‬بابت‭ ‬هر‭ ‬نیم‭ ‬نمره‭ ‬دانشجو‭ ‬موظف‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬به‭ ‬مدت‭ ‬۱۰‭ ‬هفته‭ ‬کلاس‭ ‬زبان‭ ‬را‭ ‬قبل‭ ‬از‭ ‬شروع‭ ‬دوره‭ ‬بگذراند‭.‬
برای‭ ‬کسانی‭ ‬که‭ ‬تمایل‭ ‬به‭ ‬ادامه‭ ‬تحصیل‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬تحقیقاتی‭ ‬دارند‭ ‬مخصوصا‭ ‬دانشجویان‭ ‬مقطع‭ ‬دکترا‭ ‬،داشتن‭ ‬Proposal‭ ‬الزامی‭ ‬می‌باشد‭.‬
اخذ‭ ‬بورسیه‭ ‬برای‭ ‬دانشجویانی‭ ‬قابل‭ ‬اقدام‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬معدل‭ ‬آنها‭ ‬بالاتر‭ ‬از‭ ‬۱۷‭ ‬یا‭ ‬‮«‬سه‭ ‬و‭ ‬نیم‮»‬‭ ‬باشد‭. ‬داشتن‭ ‬مقالات‭ ‬بین‌المللی‭ ‬و‭ ‬نمره‭ ‬زبان‭ ‬بالا‭ ‬و‭ ‬همچنین‭ ‬Proposal‭ ‬مناسب‭ ‬نیز‭ ‬از‭ ‬دیگر‭ ‬شرایط‭ ‬می‌باشد‭.‬

لیست مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی استرالیا

1- تهیه فیش سفارت
2-اصل و کپی پاسپورت
3-اصل و ترجمه شناسنامه
4- اصل مدرک آیلتس
5-نامه پذیرش تحصیلی (offer letter)
6- گواهی الکترونیکی ثبت نام (eCOE)
7- ترجمه ریزنمرات و دانشنامه
8- عکس پاسپورتی (4 عدد)
9- مدارک مالی مورد نیاز
10- گواهی سوابق کاری
11- رزومه (CV)
12- انگیزه نامه steatment of purpose) SOP)
13- ترجمه کارت پایان خدمت
14- ترجمه سند ازدواج
15- تکمیل فرم های مربوطه

مدارک مورد نیاز برای ضمانت نامه مالی

1- ترجمه شناسنامه ضامن
2- ترجمه گواهی محل کسب درآمد ضامن
3- تهیه و ترجمه ضمانت نامه رسمی مالی
4- پرینت گردش سه ماهه حساب ضامن
امتیازاتی که ویزای تحصیلی استرالیا برای شما خواهد داشت
در صورت تمایل میتوانید خانواده خود را با خود همراه کنید
کار دانشجویی تا سقف 20 ساعت برای شما و خانواده شما مجاز خواهد بود و همچنین شما میتوانید قبل از شروع تحصیل و آغاز ترم تحصیلی و تعطیلات میان ترم به صورت نا محدود کار کنید.
همسر شما مجاز است در یک رشته تحصیلی 3 ماهه ثبت نام نماید ولی در صورتی که همسر بخواهد بیش از 3 ماه تحصیل کند خود باید برای ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نماید.
عدم محدودیت در رفت و آمد به خاک استرالیا

مدت زمان ویزای تحصیلی استرالیا

اگر مدت زمان تحصیل بیش از 10 ماه باشد و در پایان سال تحصیلی (نوامبر-دسامبر) به پایان رسد، اعتبار ویزای تحصیلی شما تا تاریخ 15 مارچ سال آینده زمان خواهد داشت و اگر مدت زمان رشته تحصیلی بیش از 10 ماه باشد، ویزا تا 2 ماه بعد از پایان تحصیلات زمان خواهد داشت و اگر رشته تحصیلی کمتر از 10 ماه باشد ویزای تحصیلی استرالیا تا 1 ماه بعد از اتمام تحصیل زمان خواهد داشت.

تغییرات مهم در ویزای دانشجویی استرالیا

از اول جوی ٢٠١۶ نحوه بررسی پرونده ھای دانشجویی کشور استرالیا ھدفمندتر و ساده تر خواھد شد. مھمترین تغییرات در این خصوص عبارتند از:
حذف زیر شاخه ھا ی ( Subclasses ( فعلی و معرفی یک زیر شاخه اصلی به شماره ۵۰۰ برای کلیه ویزاھای تحصیلی.
امکان درخواست آنLین برای تمامی دانشجویان در داخل استرالیا به جز آنھایی که دارای ویزاھای خاص می باشند.
ساده تر شدن شرایط مربوط به زبان انگلیسی و مدارک مالی.
تغییرات در شرط ۸۲۰۲(حفظ ثبت نام) بر روی ویزای تحصیلی.
معرفی زیر شاخه (Subclass ) شماره ۵۰۰ برای تمام ویزاھای تحصیلی
در حال حاضر ٧ زیر شاخه ویزای تحصیلی به شماره ھای ۵٧٠ ، ۵٧١ ، ۵٧٢ ، ۵٧٣ ، ۵٧۴ ، ۵٧۵ و ۵٧۶ وجود دارد. این زیر شاخه ھا بسته به نوع دوره ای که می گذرانید مثL مدرسه یا دبیرستان، دوره زبان انگلیسی، آموزش فنی حرفه ای، دانشگاه و دوره دکتری متفاوت می باشند. با اجرای تغییرات فوق از اول جوی تمامی زیر شاخه ھای فوق از بین می روند و تنھا یک زیر شاخه به شماره ۵۰۰ جایگزین خواھد شد.

ساده تر شدن شرایط مربوط به زبان انگلیسی و مدارک مالی

با اجرای تغییرات فوق چھارجوب سطح ارزیابی (Framework Level Assessment ( و نظام بررسی ھدفمند فعلی متوقف و تنھا درجه ریسک پذیری کشور صادر کننده گذرنامه و نیز مرکز تحصیل متقاضی شامل مدرسه، دبیرستان و یا دانشگاه محل تحصیل مLک ارزیابی قرار خواھد گرفت. چنانچه محل تحصیل و کشور صادرکننده گذرنامه شما کم ریسک ارزیابی گردد شما ممکن است بتوانید بدون ارایه مدرک زبان انگلیسی و مدارک مالی پرونده خود را تشکیل و ویزای تحصیلی دریافت نمایید. شرایط مربوط به زبان انگلیسی اگر کشور شما کم ریسک ارزیابی نشود شما می بایست مدرک یکی از امتحانات مورد قبول زبان انگلیسی را ارایه دھید.

تنھا در موارد زیر متقاضی از ارایه مدرک زبان انگلیسی معاف می باشد:

دارا بودن گذرنامه یکی از کشورھای انگلیس، آمریکا، کانادا، نیوزیلند و ایرلند،
ثبت نام در دوره ھای زبان انگلیسی (برای افراد واجد شرایط)، اخذ پذیرش از مدارس یا دبیرستانھای استرالیا، اخذ پذیرش در دوره ھای تحقیقاتی در مقطع فوق لیسانس و دکتری
دانشجویان مبادله ای از دانشگاھھای دیگر و پرسنل امور خارجه و دفاع
اخذ گواھینامه دوره متوسطه از استرالیا
۵ سال تحصیل به زبان انگلیسی در یکی از کشورھای استرالیا، کانادا، نیوزیلند، آفریقای جنوبی، ایرلند، انگلستان و آمریکا

مدارک مالی مورد نیاز

چنانچه کم ریسک ارزیابی نشوید می بایست مدارک دال بر توانایی مالی خود را با توجه به موارد زیر ارایه نمایید:

ھزینه سفر

ھزینه زندگی برای ١٢ ماه اول اقامت در استرالیا
ھزینه تحصیل برای ١٢ ماه اول در استرالیا
سطح درآمد ھمسر یا والدین

ھزینه زندگی شامل اجاره مسکن (خوابگاه)، خورد و خوراک، پوشاک و ھزینه ھای آب و برق و … به شکل زیر محاسبه می گردد:

٨٣٠.١٩ در استرالیا برای متقاضی اصلی
٩۴٠.۶ در استرالیا برای ھمسر
٩٧٠.٢ در استرالیا برای ھر فرزند
٨٠٠٠ در استرالیا ھزینه مدرسه برای ھر فرزند توان مالی از طرق زیر نشان داده می شود:
سپرده بانکی یا ھر موسسه مالی معتبر
وام از سازمانھای مالی یا دولتی

بورسیه تحصیلی

لازم به ذکر است اداره مھاجرت استرالیا کماکان حق بررسی صLحیت متقاضیان ویزای تحصیلی و تشخیص واقعی بودن ھدف آنان برای تحصیل در استرالیا را برای خود محفوظ نگاه خواھد داشت. این امر به اداره مھاجرت این اختیار را می دھد تا در صورت نیاز مدارک بیشتری از متقاضی طلب نماید و از ایشان طی مصاحبه بخواھد رابطه رشته تحصیلی مورد تقاضا و سابقه تحصیLت پیشین را تبیین و دلیل انتخاب استرالیا برای تحصیل را توضیح دھند. بدیھی است چنانچه توضیحات و مدارک ارایه شده قانع کننده نباشند پرونده متقاضی رد خواھد شد.

تغییرات در شرط ٨٢٠٢ ” حفظ شرایط ثبت نام”

در حال حاضر دانشجویان تنھا می توانند در دوره ای که زیر شاخه ویزای آنان اجازه می دھد تحصیل نمایند. بعنوان مثال، دانشجو با ویزای ۵٧٢ می تواند در ھر رشته فنی یا حرفه ای تحصیل و فوق دیپلم دریافت نماید. چنین دانشجویی با شرایط فعلی مجاز است به یک مقطع پایین تر برود و مثL گواھینامه درجه ۴ دریافت نماید. از اول جوی ٢٠١۶ ،شرط ٨٢٠٢ از رفتن دانشجویان به مقاطع پایین تر جلوگیری کرده و آنان را ملزم می سازد یا در ھمان مقطعی که زیر شاخه ویزا مشخص کرده تحصیل نمایند و یا به مقطع باتر ارتقا یابند.

شروط ویزای تحصیلی در استرالیا

وقتی ویزای دانشجویی استرالیا صادر می شود، شرط هایی به همراه آن صادر می شود که رعایت کردن این شروط برای دانشجویان در استرالیا الزامی است و عدم رعایت آن ممکن است منجر به کنسل شدن ویزا گردد. اگر ویزای یک دانشجو در استرالیا کنسل شود، باید تا ۲۸ روز خاک استرالیا را ترک کند و تا ۳ سال اجازه ورود مجدد به استرالیا را ندارد.

در جدول زیر تلاش کرده ایم تا مهم ترین شروط ویزای دانشجویی استرالیا را که دانشجویان و همراهان آنها با آن سروکار دارند، تشریح کنیم:

شرط ۸۲۰۲ : دانشجو مادامی که ویزای تحصیلی او صادر شد باید ثبت نام خود را در همان دوره و یا در دوره های بالاتر حفظ کند.
دانشجو در استرالیا می بایست در حداقل ۸۰ درصد دوره ی خود حضور داشته باشد، نمرات مورد نیاز را کسب کند تا در نهایت با تحصیل فول تایم مدرک خود را بگیرد، در غیراینصورت ابتدا نامه ای از دانشگاه دریافت می کند که ۲۰ روز مهلت دارد اعتراض کند یا توضیح دهد و در صورت رد شدن، دانشگاه اطلاعات دانشجو را به اداره مهاجرت می دهد و از اداره مهاجرت نامه ای برای دانشجو ارسال می شود که ۲۸ روز زمان پیگیری دارد و در غیر اینصورت ویزا کنسل می شود.
شرط ۸۵۰۱ : دانشجو می بایست خود را بیمه سلامت کرده و همواره بیمه خود را داشته باشد.
شرط ۸۱۰۱ :اگر این شرط روی ویزا باشد به این معنی است که دانشجو اجازه کار در استرالیا ندارد.
شرط ۸۱۰۵ :دانشجو نمی تواند پیش از اینکه دوره تحصیلی او شروع شد مشغول به کار شود. زمان این کار نباید بیش از ۴۰ ساعت در هر ۲ هفته باشد. دوره های بین ترم و تعطیلات می تواند به میزان نامحدود کار کند. کار داوطلبانه شرایط متفاوتی دارد که می توانید از این صفحه مطالعه کنید. دانشجوی مقطع فوق لیسانس تحقیقی و یا دکترا محدودیت ساعت برای کار ندارد.
شرط ۸۱۰۴ :دانشجو نمی تواند بعد از اینکه دوره تحصیلی او شروع شد بیش از ۴۰ ساعت در هر ۲ هفته کار کند.
همسر دانشجو نیز می تواند با شرایط فوق ۴۰ ساعت در هر ۲ هفته کار کند. اگر دانشجو در مقطع دکترا یا فوق لیسانس باشد همسر او می تواند به صورت نامحدود کار کند. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.
شرط ۸۵۱۶ :دانشجو در طول دوره ی دانشجویی خود باید همیشه همه ی مواردی که هنگام دریافت ویزا تعهد کرده است را رعایت کند. برای مثال از لحاظ مالی، همچنان توانایی ادامه تحصیل را داشته باشد.
شرط ۸۵۱۷ :دانشجو در صورتی که فرزندی دارد که در سن مدرسه است و بیش از ۳ ماه در استرالیا خواهد بود، هماهنگی لازم جهت ثبت نام فرزند خود در مدرسه را انجام دهد.
شرط ۸۵۳۴ :دانشجو تا زمانی که در استرالیا است، اجازه درخواست برای ویزای دانشجویی مجدد را ندارد. برای این منظور ابتدا باید به کشور خود برگردد و مجدد درخواست ویزا دهد. (البته شرایط خاص برای این شروط وجود دارد، برای مثال ویزای بشر دوستانه، ویزای فارغ التحصیلی و ویزای قیم جزو استثنا ها می باشند).
شرط ۸۵۳۲ :اگر دانش آموز زیر ۱۸ سال سن دارد، باید والدین یا قیم یا اقوام و یا مدرسه برای سکونت دانش آموز مسئولیت قبول کنند و تغییرات آدرس را اعلام کنند. هیچگونه تغییری در شرایط نباید بدون هماهنگی انجام گیرد.
شرط ۸۲۰۱ :این شرط معمولا برای افراد همراه محصلین مدرسه گذاشته می شود که به موجب آن این افراد که به عنوان حامی دانش آموز به استرالیا سفر می کنند اجازه تحصیل یا هر گونه دوره آموزشی بیش از ۳ ماه را ندارند. البته دوره های زبان ELICOS زیر ۲۰ ساعت در هفته مجاز است.
شرط ۸۵۳۳ :دانشجو باید موارد زیر را به دانشگاه محل تحصیل خود گزارش دهد:
آدرس محل سکونت خود ظرف ۷ روز بعد از ورود به استرالیا.
تغییر آدرس ظرف ۷ روز به اداره مهاجرت استرالیا .
اتغییر محل تحصیل ظرف ۷ روز از ثبت نام.
اقامت پس از تحصیل در استرالیا
بسیاری از متقاضیان تحصیل در استرالیا این دغدغه را دارند که پس از فارغ التحصیلی، چگونه می توانند مسیر را به سمت اقامت دایم استرالیا هموار نمایند. در صورتی که متقاضی برای ادامه تحصیل با ویزای تحصیلی وارد استرالیا شود و پس از فارغ التحصیلی تصمیم به اقامت در این کشور داشته باشد،‌ می تواند با احراز شرایط لازم، اقامت دایم این کشور را اخذ نماید. در مرحله اول پس از فارغ التحصیلی دانشجویان بین المللی می توانند از ویزای کار پس از تحصیل (ویزای ۴۸۵) استفاده کنند. این ویزا فقط به افرادی تعلق می گیرد که تحصیلات خود را در استرالیا به پایان رسانده اند و با موفقیت مدرک خود را دریافت کرده اند.
برای برداشتن گام نخست، می توانید فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید.

شرایط دریافت ویزای ۴۸۵

متقاضیان دریافت ویزای ۴۸۵ استرالیا، باید شرایط زیر را دارا باشند:

متقاضی باید تحصیلات خود را حداکثر ظرف مدت شش ماه قبل از اقدام برای این ویزا کامل کرده باشد. منظور از کامل کردن، تاریخی است که دوره به طور رسمی به پایان می رسد و به دانشجو ابلاغ می شود.
این تحصیلات باید حداقل در یک دوره دوساله ارایه شده باشد و متقاضی حداقل 16 ماه در طی این دوره مشغول به تحصیل بوده باشد. لازم به ذکر است طول دوره زبان در این بازه محاسبه نمی گردد.
در صورتی که دانشجو دو رشته مختلف را تمام کرده باشد نمی تواند به مدت دو برابر ویزای اجازه ی کار دریافت نماید.
متقاضی باید شغلی مرتبط با رشته ای که در آن فارغ التحصیل شده است انتخاب نماید.
در صورتی که فرد دارای شرایط فوق باشد می تواند ویزای ۴۸۵ استرالیا را دریافت نماید. نکته قابل توجه در رابطه با این ویزا طول زمانی آن است. در صورتی که متقاضی در مقاطع پایین تر از کارشناسی فارغ التحصیل شده باشد طول مدت این ویزا 18 ماه است و در صورتی که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر باشد می تواند بر مبنای مقطع فارغ التحصیلی ویزای ۳،۲ و یا ۴ ساله دریافت نماید. حداکثر زمان رسیدگی به این ویزا ۴ ماه می باشد و متقاضی و همراهان ملزم هستند در زمان اقدام برای این ویزا و اعلان نتیجه رسیدگی در استرالیا حضور داشته باشند. نحوه درخواست برای این ویزا هم بصورت کاغذی و هم بصورت آنلاین امکان پذیر است. بنا به مورد ممکن است اداره مهاجرت استرالیا از متقاضی تست های پزشکی و یا گواهی عدم سوپیشینه در خواست نماید که متقاضی ملزم است در زمان مشخص شده به این اداره ارایه نماید.

اقامت دايم پس از ویزای ۴۸۵ استرالیا

پس از آنکه متقاضی موفق به اخذ ویزای ۴۸۵ شد مجاز است برای مدت مشخص شده اعتبار ویزا در استرالیا کار و زندگی نماید. در مرحله بعد متقاضی می تواند وارد پروسه اخذ اقامت دایم شود. متقاضی با تکمیل تحصیلات در استرالیا و داشتن سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی می تواند امتیاز بالاتری را در سیستم امتیاز بندی اسکیل سلکت کسب کند. اخذ اقامت دایم در استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ و ویزای ۱۹۰ و یا ویزای ۴۸۹ امکان پذیر است. در صورتی که شخص بتواند به امتیاز مورد نظر برای ویزای ۱۸۹ برسد نیاز به اسپانسر ایالتی ندارد. اما در صورت کسری امتیاز، می تواند با اخذ امتیاز از ایالتها برای ویزای ۱۹۰ و یا ویزای ۴۸۹ اقدام نماید.

مزایای داشتن اقامت دايم استرالیا

پس از آنکه متقاضی توانست با پشت سر گذاشتن مراحل بالا اقامت دایم استرالیا را اخذ نماید، به عنوان مقیم دایم این کشور شناخته می شود. این مرحله یک مرحله قبل از شهروندی استرالیا می باشد اما محاسن زیادی دارد. در صورتی که فرد اقامت دایم استرالیا را داشته باشد، علاوه بر خودش، همسر و فرزندانش نیز از اقامت دایم برخوردار خواهند بود. شخص متقاضی و اعضای خانواده می توانند بدون محدودیت در استرالیا به تحصیل بپردازند. شهریه دانشگاه برای افراد مقیم استرالیا بسیار پایین تر از شهریه دانشجویان بین المللی است. همچنین متقاضی و همراهان می توانند بطور نا محدود به خارج استرالیا سفر نمایند. مزیت دیگر اقامت استرالیا، بهره مندی از سیستم خدمات درمانی رایگان این کشور (مدی کر) می باشد. با استفاده از سیستم خدمات درمانی استرالیا افراد مقیم این کشور در استفاده از خدمات درمانی دولتی، هزینه ای پرداخت نخواهند کرد. در نهایت پس از گذشت چهار سال و با رسیدن به شرایط لازم شهروندی استرالیا، می تواند برای شهروندی این کشور اقدام نماید. این شرایط عبارتند از:
حداقل ۴ سال به عنوان مقیم دائمی در استرالیا زندگی کرده باشد.
قابلیت ارائه مدرک زبان معادل نمره ۶ در ۴ مهارت آیتلس را داشته باشد.
تست‌های مربوط به سیتیزنشیپی را در استرالیا با موفقیت بگذراند.

لیست دانشگاه‌های استرالیا

Australian Capital Territory
Australian National University
University of Canberra
New South Wales
Australian Catholic University
Charles Sturt University
Macquarie University
Southern Cross University
University of New England
University of New South Wales
University of Newcastle
University of Sydney
University of Technology, Sydney
University of Western Sydney
University of Wollongong
Northern Territory
Charles Darwin University
Queensland
Bond University
CQ University
Griffith University
James Cook University
Queensland University of Technology
University of Queensland
University of Southern Queensland
University of the Sunshine Coast
South Australia
Carnegie Mellon University
Flinders University
Torrens University Australia
University College London
University of Adelaide
University of South Australia
Tasmania
University of Tasmania
Victoria
Deakin University
Federation University of Australia
La Trobe University
Monash University
RMIT University
Swinburne University of Technology
University of Divinity
University of Melbourne
Victoria University
Western Australia
Curtin University
Edith Cowen University
Murdoch University
University of Notre Dame Australia
University of Western Australia
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور استرالیا  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

  ثبت شرکت در استرالیا ، افتتاح حساب بانکی در استرالیا ، اقامت و پاسپورت استرالیا از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای استرالیا ، رفع دیپورتی اقامت استرالیا ،قبول وکالت در استرالیا ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در استرالیا

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  استرالیا  توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی  ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  استرالیا  به شرح ذیل می باشد:
1- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  استرالیا  .
2- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور استرالیا  و بلعکس .
3- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اسلوونی استرالیا  به ایران و بلعکس .
4- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور استرالیا  .
5- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور  استرالیا  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در استرالیا  توسط وکیل مهاجرتی و بین المللی( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور استرالیا  به شرح ذیل می باشد:
1- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور استرالیا
2-قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور استرالیا
  3-قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور استرالیا
4-قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور استرالیا
5-قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و استرالیا

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا در کشور استرالیا ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا ) شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور استرالیا .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور استرالیا .
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت استرلیایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور استرالیا
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور استرالیا .
5- اخذ بیمه سلامت کشور استرالیا .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده استرلیایی در کلیه مناطق کشور استرالیا .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اسپانیایی در کلیه مناطق کشور استرالیا.
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور استرالیا برای اشخاص حقیقی و حقوقی.
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور استرالیا .
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور استرالیا.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در استرالیا توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در استرالیا .
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور استرالیا به اشخاص حقیقی و حقوقی.
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور استرالیا .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور استرالیا .
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور استرالیا .
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور استرالیا .
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور استرالیا .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور استرالیا .
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور استرالیا.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور استرالیا .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور استرالیا.
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور استرالیا .
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور استرالیا .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور استرالیا در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران ).
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور استرالیا .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای استرالیا.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور استرالیا.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور استرالیا .
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور استرالیا.
31- اخذ ویزا فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور استرالیا .
موسسه حقوقی  و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ، قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.