دریافت  ویزای توریستی  ارمنستان  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه ارمنستان  توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص 

  دریافت  ویزای توریستی  ارمنستان  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه ارمنستان  توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) ارمنستان از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در ارمنستان *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر ارمنستان * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در ارمنستان  * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در ارمنستان  * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در ارمنستان  * مشاور رفع ریجکتی ویزای ارمنستان  * مشاور رفع دیپورتی از کشور ارمنستان  * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور ارمنستان  توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 اخذ پاسپورت ارمنستان ، اخذ ویزای توریستی ارمنستان ، وقت سفارت ارمنستان ، اخذ ویزای تحصیلی ارمنستان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری ارمنستان ، اخذ ویزای کاری ارمنستان ، اخذ ویزای ازدواج ارمنستان

پذیرفتن  وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور ارمنستان ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور ارمنستان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور ارمنستان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان  از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور ارمنستان از طریق تولد

مشخصات کشور ارمنستان

پایتخت : ایروان
زبان : ارمنی شرقی
نوع حکومت :جمهوری
مساحت: 29/743 کیلومتر مربع
جمعیت : 2/998/600 نفر
واحد پول :درام  دین : مسیحی
همسایگان : آذربایجان ، ترکیه ، ایران ، نخجوان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور ارمنستان را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور ارمنستان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

 ثبت شرکت در ارمنستان ، افتتاح حساب بانکی در ارمنستان ، اقامت و پاسپورت ارمنستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ارمنستان ، رفع دیپورتی اقامت ارمنستان ،قبول وکالت در ارمنستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ارمنستان

.پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی و غیره ) کشور ارمنستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور ارمنستان را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

انواع ویزای ارمنستان

ارمنستان از معدود کشورهای جهان است که دارندگان گذرنامه ایرانی بدون داشتن دغدغه ویزا می توانند به آنجا سفر کنند. ویزای ارمنستان برای ایرانی ها در مرزهای زمینی این کشور و در فرودگاه صادر می شود و شرایط صدور آن بسیار آسان است. در اینجا سعی می کنم مطالب کلی و اساسی در مورد ویزای ارمنستان را یاد آوری کنم.

انواع ویزا

اگر به قصد گردشگری، کارآفرینی، تجارت، تحصیل ، دیدار بستگان یا دوستان، درمان یا بهر دلیل دیگری می خواهید از ارمنستان بازدید کنید، باید ویزای دیداری Visitor visa درخواست کنید. اگر قصد دارید از خاک ارمنستان برای مسافرت به کشور دیگری استفاده کنید، میتوانید ویزای ترانزیت Transit visa درخواست کنید.

ویزای دیداری:

رایج ترین نوع ویزای دیداری، ویزای 21 روزه یکبار ورود است که قیمت آن 3000 درام ارمنستان یا معادل 7 دلار امریکا است. البته اگر از بخش کنسولی سفارت ارمنستان در تهران تقاضای ویزا کنید، تنها یورو پذیرفته می شود و 6 یورو باید پرداخت کنید. ویزای 21 روزه با کمترین تشریفات و بسادگی برای همه صادر می شود.
ارمنستان ویزای چهار ماهه یکبار ورود و چهار ماهه چند بار ورود و نیز ویزای دوماهه چند بار ورود نیز صادر می کند. توجه داشته باشید که موافقت با صدور این نوع ویزاها ممکن است بسادگی ویزای 21 روزه یکبار ورود نباشد، بخصوص برای کسانی که چندمین بار است چنین ویزاهایی را درخواست می کنند.

ویزای ترانزیتی:

بسیاری از مسافران زمینی گرجستان ترجیح می دهند که از طریق ارمنستان به این کشور سفر کنند. بعضی ها ابتدا به ایروان سفر می کنند، یکشب یا اگر خوش بگذرد دو شب را در این شهر می مانند و بعد راهی گرجستان می شوند. ارمنستان برای سفر هوایی به برخی از شهرهای روسیه و اکراین که پرواز مستقیم به انها از تهران وجود ندارد هم ممکن است مسیر مناسبی باشد، مانند سوچی، سن پترزبورگ، خارکف، اودسا و غیره.
ویزای ترانزیت ارمنستان سه روزه است و حداکثر تا چهار روز قابل تمدید است و قیمت آن 10 هزار درام یا 25 دلار است. با توجه به سادگی صدور ویزای 21 روزه، شهروندان ایرانی اغلب ترجیح می دهند که بجای ویزای ترانزیت ویزای دیداری درخواست کنند که قیمت آن هم ارزان تر است. رانندگان و افراد خاصی که بطور مداوم نیاز به عبور ترانزیتی دارند ممکن است متقاضی این نوع ویزا باشند.

نحوه درخواست ویزای ارمنستان

همانطور که گفته شد ویزای ارمنستان برای شهروندان ایرانی در مرزهای زمینی و هوایی بسادگی صادر می شود و اغلب مسافران هنگام ورود به ارمنستان و در لب مرز یا در فرودگاه درخواست ویزا می نمایند اما بهرحال افرادی مایل هستند که پیش از رسیدن به مرز ویزای این کشور را بدست اورده باشند:
– افرادی که بصورت گروهی و بویژه در ایام تعطیل مسافرت می کنند و مایل نیستند که زمانی را برای صدور ویزا در مرز تلف کنند
– کسانی که بیش از 21 روز می خواهند در ارمنستان اقامت داشته باشند و نگران هستند که که ممکن است با ویزای آنها در ارمنستان موافقت نشود.
– افرادی که با قطار از گرجستان به ارمنستان مسافرت می کنند
و گروههای دیگر، از جمله کسانی که دلایل شخصی خاصی برای خودشان دارند.
برای درخواست ویزا می توان به بخش کنسولی سفارت ارمنستان یا کنسول گری این کشور در شهرهای مختلف جهان مراجعه نمود و درخواست ویزا نمود. سفارت ارمنستان در تهران مبالغ ویزا را تنها به یوروو دریافت می کند و متقاضی باید عکس پرسنلی به همراه داشته باشد.
 مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور ارمنستان
1-اصل گذرنامه
2-یک نسخه کپی از صفحه اصلی گذرنامه
3-یک قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید
4- فرم ویزای تکمیل شده (فرم خام توسط سفارت تحویل شما میگردد)
5-ویزای صادر شده بعد از سه روز کاری تحویل شما میگردد.
لازم به ذکر است که معمولا در ایام عادی(به غیر از اسفند ماه) سفارت ارمنستان خلوت بوده و تحویل و دریافت مدارک در سریعترین زمان ممکن انجام میگیرد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 دریافت پاسپورت ارمنستان ، دریافت ویزای توریستی ارمنستان ، وقت سفارت ارمنستان ، دریافت ویزای تحصیلی ارمنستان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری ارمنستان ، دریافت ویزای کاری ارمنستان ، دریافت ویزای ازدواج ارمنستان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

قانون سرمایه گذاری در ارمنستان

این قانون حقوق تضمین ها و امتیازهای سرمایه گذاران خارجی را مشخص می کند. سرمایه گذاری خارجی می‌تواند به شکل سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت فرعی با مالکیت کامل انجام شود. سیاست سرمایه‌گذاری خارجی ارمنستان آزاد است و امکان خارج کردن سود و دارائی‌ها بدون هیچ محدودیتی فراهم است و برای برخی از سرمایه‌گذاری‌ها، معافیت‌هایی نیز در نظر گرفته شده است. در ارمنستان فرصت‌های مستقیمی برای سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی وجود دارد. سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند از دارایی‌ها و امکانات ارمنستان، نظام تجاری مناسب و نیروی کار با دستمزد های پایین بهره مند شوند.

قوانین گمرکی ارمنستان

حقوق ورودی بر مبنای ارزش کالا (ارزش ذکر شده در صورتحساب بدون مالیات بر ارزش افزوده) به میزان صفر یا 10 درصد تعیین شده است. اساس تعیین حقوق ورودی شامل ارزش کالاها، هزینه حمل و نقل، کارمزدها و هزینه‌های ذیربط است. معافیت از حقوق ورودی شامل کالاهای ترانزیت و کالاهای وارداتی با هدف‌های انسان دوستانه است‌.

روابط تجاری با کشورهای دیگر

ارمنستان با 21 کشور دنیا از جمله آرژانتین، استرالیا، آمریکا، اوکراین، ایتالیا، ایران، انگلستان، بلاروس، پرتغال، رومانی، چین، سوئیس، فرانسه، قبرس، قزاقستان، کانادا، گرجستان، لبنان، ویتنام و یونان موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری متقابل دارد. همچنین ارمنستان یکی از امضاکنندگان کنوانسیون چند جانبه کشورهای مستقل مشترک‌المنافع درباره حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران است.

مشوق ها ی سرمایه گذاری در ارمنستان

1- مالکیت 100 درصد مجاز است.
2- سرمایه گذاری نیاز به اخذ مجوز یا تأئیدیه ندارد.
3- اتباع خارجی میتوانند مالک ساختمان یا آپارتمان شوند و شرکتهای خارجی ثبت شده در ارمنستان از حق خرید زمین برخوردارند.
4- معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاری های کلان
5- معافیت از حقوق گمرکی برای ورود سرمایه قانونی و مواد اولیه
6- معافیت از حقوق گمرکی صادرات
7- بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده کالاهای صادراتی
8- استهلاک زیان متحمل شده حداکثر تا پنج سال
9- آزادی در عملیات حسابهای ارزی
10- آزادی در ارسال وجوه به خارج
11- نداشتن محدودیت در استخدام کارکنان
12- عدم محدودیت جغرافیایی برای سرمایه گذاری، مشوقهایی برای مناطق زلزله زده، روستاهای مناطق کوهستانی ونواحی خاص مرزی
13- تضمین سرمایه گذاری و حل اختلافات
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق  خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
علیرغم باور مردم، تعداد اندکی از کشورهای اروپایی مانند ارمنستان اقامت ارمنستان با خرید ملک و همچنین از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، را ارائه می دهند. این برنامه ها اقامت سرمایه گذار را به شرطی فراهم می کنند که برخی معیارهای درست را رعایت کنند. کشور ارمنستان از جنبش آزاد و مهاجرت تجاری حمایت می کند.

شرایط اقامت کشور ارمنستان با خرید ملک ( املاک و مستغلات )

مهاجرت به ارمنستان روش سریع و نسبتا ارزانی است. مهاجران نیازی به سرمایه گذاری های بزرگ ندارند، آنها همچنین بیمه درمانی دریافت می کنند، اتباع خارجی مجاز به داشتن املاک در ارمنستان هستند و نیازی به داشتن اجازه اقامت ندارد. از سوی دیگر مالکیت اموال در ارمنستان می تواند یک اساس قانونی برای اخذ اجازه اقامت موقت یا اقامت دائم باشد. خارجی ها حق نگهداری، مالکیت، اجاره، فروش، حق ارث و غیره درباره ملک خود را دارند. تنها محدودیت در مالکیت خارجی زمین های کشاورزی اعمال می شود. به منظور مالکیت زمین های کشاورزی در ارمنستان، یک خارجی باید یک نهاد قانونی را ایجاد و زمین را به نام این نهاد به دست آورد.

اخذ اقامت کشور ارمنستان با خرید املاک و مستغلات

خارجی هایی که وضعیت اقامت در ارمنستان دارند، می توانند مالکیت زمین های کشاورزی را کسب کنند. انتقال مالکیت با امضای قرارداد فروش کتبی با شرح مفصلی از اموال و قیمت خرید انجام می شود. به طور معمول، قرارداد باید توسط یک دفتر اسناد رسمی بررسی و تأیید شود. در بعضی موارد کارمند Cadastre (دفتر ثبت) می تواند قرارداد را تأیید کند. پس از آن خریدار 30 روز وقت دارد تا حقوق مالکیت خود را در Cadastre ثبت کند. عدم ثبت این حقوق ظرف 30 روز منجر به فسخ اعتبار معامله خواهد شد.اقامت در ارمنستان
امضای توافق اولیه یک عرف است، که فروشنده برای خروج ملک از بازار فروش برای یک مدت توافقی، در ازای دریافت یک پیش پرداخت موافقت می کند. اگر پس از آن خریدار نتواند قرارداد اصلی را امضا کند، پیش پرداخت ضبط خواهد شد. اگر فروشنده قصور کند، او باید مبلغ پیش پرداخت و جریمه را پرداخت کند. خریداران و فروشندگان می توانند وکیل داشته باشند، حضور فیزیکی آنها در ارمنستان برای تکمیل فرایندها لازم نیست.

شرایط خرید املاک و مستغلات  در کشور ارمنستان

به عنوان یک قانون تمام روند ثبت نام خرید املاک در ارمنستان تا یک هفته طول می کشد. برای آغاز، شما باید گذرنامه خود را به ارمنی ترجمه کنید، زیرا این فرم توسط کاداستر املاک و مستغلات مورد نیاز است. علاوه بر این، یک کپی پاسپورت تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی نیز لازم است تا یک فرم قانونی دریافت شود. ارمنستان دارای رتبه بسیار بالا است، 13 در میان 190 کشور در فهرست شاخص “ثبت املاک” بانک های جهانی، که میزان بهره وری و کیفیت سیستم ثبت اموال را اندازه گیری می کند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  ارمنستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ارمنستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ارمنستان  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ارمنستان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پاسپورت ارمنستان وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی ارمنستان مهاجرتی ، سفارت ارمنستان مهاجرتی ، ویزای تحصیلی ارمنستان مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری ارمنستان مهاجرتی ، ویزای کاری ارمنستان مهاجرتی ، ویزای ازدواج ارمنستان مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشورارمنستان از طریق ثبت شرکت و ثبت شعبه توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

1- با ثبت شرکت در ارمنستان دسترسی آسان چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی خواهید داشت.
2- با ثبت شرکت در ارمنستان سرمایه گذاری نیازمند دریافت مجوز نمی باشد.
3- شما با ثبت شرکت در ارمنستان قادر می باشید بدون محدودیت برای خود و اعضای خانواده ی خود اقامت بگیرید.( لازم به ذکر است اقامت در کشور ارمنستان برای مدت زمان طولانی (بیش از ۴ ماه) نیازمند دلیل موجهی می باشد. دو مورد از شایع ترین شرایط جهت اخذ مجوز اقامت در ارمنستان، دریافت در ارمنستان و ثبت شرکت در ارمنستان می باشد)
4- هزینه های ثبت شرکت در ارمنستان اندک بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن (۲ روز) انجام می شود.
5- در شرکت هایی از نوع با مسئولیت محدود، اگر شرکت فعال باشد می توان برای کارکنان خارجی آن اقامت یک ساله دریافت نمود.
6- اشخاص خارجی بدون اینکه به شراکت با تابعین ارمنی نیاز داشته باشند قادر هستند به صورت صد در صد صاحب سهام شرکت باشند.
7- هزینه ی زندگی و همچنین اداره ی شرکت در ارمنستان بسیار ارزان می باشد.
8- معافیت گمرکی جهت ورود سرمایه ی قانونی

انواع شرکت در ارمنستان

بر اساس قوانین ارمنستان شخصیتهای حقوقی که توسط شهروندان و افراد خارجی می توانند ایجاد شوند، یکسان هستند. افراد خارجی حق دارند همان نوع شرکتهایی را ثبت کنند که افراد بومی می توانند به ثبت برسانند.

قانون مدنی ارمنستان این نوع شخصیتهای حقوقی را تعریف می کند:

1- شرکت سهامی  JSC (باز و بسته)
2- شرکت با مسئولیت محدود LLC
3- شرکت تضامنی (عمومی و محدود)

شرکت سهامی:

شرکت سهامی یک شخصیت حقوقی است که سرمایه آن به تعدادی سهم معین تقسیم می شود.موسسان شرکت تعداد و ارزش سهم ها را معین می کنند. مسئولیت موسسان شرکت سهامی محدود به ارزش اسمی سهام تحت مالکیت انها است.
قانون شرکت سهامی دو نوع شرکت سهامی را تعریف می کند، نوع باز و نوع بسته.شرکت سهامی باز شرکتی است که سهام آن بدون موافقت سایر سهامداران قابل عرضه عمومی باشد. شرکت سهامی بسته شرکتی است که سهام آن تنها بین موسسان شرکت یا اشخاصی که پیشاپیش معین شده اند، قابل عرضه است.
می توانیم شرکت سهامی باز را شرکت سهامی عام و شرکت سهامی بسته را شرکت سهامی خاص نیز بنامیم بشرط اینکه توجه داشته باشیم این عبارات با آنچه تحت همین عناوین در ایران به ثبت می رسند، تفاوت دارند. به این خاطر من ترجیح میدهم در مورد شرکتهای ارمنستان از واژه های باز و بسته استفاده کنم.
بر اساس قوانین جدید ارمنستان برای شرکتهای سهامی سرمایه اولیه مورد نیاز نیست مگر شرکتهایی که در حوزه مالی فعالیت دارند مانند شرکتهای بیمه، بانکها و موسسات اعتباری.

شرکت با مسئولیت محدود:

شرکت با مسئولیت محدود همان شرکت سهامی بسته است با این تفاوت که سهام آن بین صاحبان شرکت تقسیم شده است. این نوع شرکت  می تواند توسط یکنفر یا چند نفر به ثبت برسد. مسئولیت موسسان محدود به سرمایه اولیه می باشد.سود شرکت بر اساس درصد سهم سرمایه گذاری تقسیم می شود مگر انکه در اساسنامه سهم سود بگونه ای دیگر تعریف شده باشد.شرکت با مسئولیت محدود و موسسان آن بصورت جداگانه مشمول مالیات می شوند.

بیزنس پارتنرشیپ:

وقتی دو یا چند شخص حقیقی یا حقوق تحت یک نام تجاری شریک می شوند، بیزنس پارتنرشیب شکل می گیرد. این نوع شخصیت حقوقی را به فارسی شرکت تضامنی نیز ترجمه کرده اند اما همانطور که در توضیحات خواهیم دید با شرکت تضامنی تفاوت دارد و از اینرو من اصلاح انگلیسی بیزنس پارتنرشیب به معنی مشارکت در کسب و کار را استفاده می کنم. بیزنس پارتنرشیب به دو نوع ممکن است به ثبت برسد ،عمومی و محدود.
بیزنس پارتنرشیپ عمومی LP شرکتی است که از اتحاد دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی تحت عنوان صاحبان شرکت تشکیل می شود.هریک از صاحبان شرکت یا شرکا به میزان دارایی خود در برابر الزامات شرکت مسئول است.از این نظر بیزنس پارتنرشیب را می توان شرکت تضامنی نامید زیرا مسئولیت افراد به میزان دارایی خود آنها است و نه میزان دارائی شرکت.
بیزنس پارتنرشیب محدود LLP شرکتی است موسسان آن به دو نوع شریک عمومی و شریک محدود تقسیم می شوند.شریک عمومی شخصی حقیقی یا حقوقی در بیزنس پارتنرشیب است که به میزان دارایی خود در شرکت مسئولیت دارد. شریک محدود شخصی است که مسئولیت او در اساسنامه شرکت محدود به سرمایه شرکت شده باشد.
هر شخص می تواند شریک عمومی در تنها یک بیزنس پارتنرشیپ باشد.

شرکت فرزند:

شرکت فرزند یا شرکت دختر شرکتی است که بر اساس یک اساسنامه فرعی یا بموجب قرارداد با یک شرکت دیگر که شرکت اصلی یا شرکت والد نامیده می شود، فعالیت می کند. چنین شرکتی بموجب قوانین ارمنستان مسئولیتی در قبال بدهی های شرکت اصلی ندارد.

شرکت وابسته:

شرکت وابسته به شرکتی گفته می شود که بیش از ۲۰ درصد سهام یک شرکت با مسئولیت محدود یا ۲۰ درصد از سهام یک شرکت سهامی را مالک باشد.

دفتر نمایندگی یا شعبه:

هر شرکت خارجی در ارمنستان می تواند دفتر نمایندگی یا شعبه به ثبت برساند.دفتر نمایندگی یا شعبه ثبت شده در ارمنستان بر پایه اساسنامه شرکت اصلی فعالیت خواهد کرد.

مراحل ثبت شرکت

در تغییرات جدیدی که برای ثبت شرکت در ارمنستان ایجاد شده است:
– کلیه مراحل ثبت شرکت مانند ثبت نام، ثبت اساسنامه و دریافت کد مالیاتی در یک تقاضا صورت می گیرد.
– اداره ثبت شرکتها موظف است ظرف دو روز کاری تقاضای شما برای ثبت شرکت را تایید یا رد کند.
– شرکتهایی که در چهارچوب اساسنامه تهیه شده از سوی وزارت دادگستری ارمنستان به ثبت میرسند، بلافاصله ثبت می شوند و متقاضی یا متقاضیان نیازی به معطلی ندارند.

اخذ مجوز یا لایسنز

توجه داشته باشید که بموجب قوانین ارمنستان تنها ثبت شرکت ممکن است برای شروع فعالیت کافی نباشد و پس از ثبت باید برای گرفتن مجوز اقدام کرد. در ارمنستان سه نوع مجوز برای شروع فعالیت وجود دارد:
– مجوزساده:این نوع مجوز از سوی وزارت دارایی ارمنستان صادر می شود.
– مجوز مرکب: توسط سازمانهای مختلف دولتی صادر می شود و مربوط به فعالیتهای خاص مانند تولید دارو می باشد.
– مجوز تجارت: شرکتهایی که می خواهند در زمینه صادرات و واردات فعالیت کنند باید پس از ثبت در ادراه ثبت شرکتها در اداره گمرک نیز به ثبت برسند.

افتتاح حساب بانکی

در مورد افتتاح حساب بانکی بنام شرکت چند نکته حائز اهمیت است:
– برخی از بانکها برای شرکتهایی که صاحب یا سهامدار آن ایرانی باشد، حساب افتتاح نمی کنند.
– تعداد محدودی از بانکها به شرکتهای تاسیس شده توسط خارجی وام اعطاء می کنند.
– خدمات بانکی مناسب ممکن است رابطه مستقیم با سیاستهای اعطاء وام نداشته باشد.
بطور کلی توصیه من این است که برای افتتاح حساب پیش از اقدام، مشورت کنید تا بانکی مناسب با شرایط و نیاز خود را پیدا کنید.

دستگاه ثبت نقدینگی

در ارمنستان دریافت پول نقد بطور دستی بدون داشتن دستگاه ثبت نقدینگی غیرقانونی است. اگر ممکن است در کسب و کار خود پول نقد بطور دستی دریافت کنید باید پس از ثبت شرکت برای خرید این دستگاه اقدام کنید. دستگاه ثبت نقدینگی ماشینی کوچک است که با آن می توانید مبالغ دریافتی را ثبت و برای مشتری یا پرداخت کننده رسید کاغذی صادر نمایید. این دستگاه انواع گوناگونی با قیمتهای متفاوتی دارد. برای خرید آن مشورت توصیه می شود.

مهر شرکت

در ارمنستان داشتن مهر برای شرکتها الزامی نیست. اما بدیهی است که تهیه آن باعث می شود فعالیت شرکت سازمان یافته تر بشود.

استخدام کارمند

پس از ثبت شرکت و اخذ مجوز، نوبت به استخدام نیرو یا کارمند می رسد.مقررات استخدام نیرو در ارمنستان بر اساس قانون کار این کشور تعیین می شود. روابط بین کارفرما و نیروی کار بر اساس توافقنامه تنظیم می شود. کار تمام وقت ۴۰ ساعت در هفته است. در ارمنستان حداقل دستمزد وجود دارد و توافقنامه کاری نباید بر پایه کمتر از این دستمزد تظیم شود. در حال حاضر حداقل دستمزد ماهانه ۳۵ هزار درام است، این رقم سالانه تغییر می کند. میانگین دستمزد ماهانه بین ۷۰ هزار درام تا ۸۰ هزار درام می باشد. استخدام نیروی کار خارجی محدودیت ندارد.

ادارات مالیات و تامین اجتماعی کشور ارمنستان

متقاضی ثبت شرکت به اداره مالیات منطقه ای که شرکت در آن ثبت شده است مراجعه و با تکمیل فرم مربوطه، کد مالیاتی دریافت مینماید.پس از ارائه مدارک، مهلت 30 روز بایستی برای ثبت شرکت و باز کردن پرونده به اداره تامین اجتماعی مراجعه شود. در صورت دیرکرد به پرداخت جریمه از سوی متقاضی منجر خواهد شد.
پس از دریافت کد مالیاتی، جهت سفارش ساخت مهر به اداره مربوطه (که متقاضی از سوی اداره ثبت معرفی می شد) رفته و به دنبال آن برای تکمیل حساب بانکی به منظور انجام برداشت های مورد نظر جهت انجام هزینه های شرکت، به بانک مراجعه خواهد نمود.

ثبت در ادارات مالیات و تامین اجتماعی:

دریافت مهر شرکت، تکمیل حساب بانکی جهت برداشت، دفتر ثبت مالیاتی:

اداره گمرک
پس از دریافت دفتر ثبت مالیاتی (ماشین صندوق حساب) از اداره مالیات، جهت دایر کردن پرونده و ثبت در سیستم گمرکی سراسری به منظور صادرات واردات کالاها و ترخیص آنها به اداره گمرک مراجعه می شود.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ارمنستان توسط شخص حقیقی

الف- درخواستنامه جهت ثبت شرکت در ارمنستان با مسئولیت محدود.
ب- تعیین نام شركت جهت استعلام در اداره امتیازنامه جمهوری ارمنستان، بخش ثبت نامهای شركتی.
پ- صورت جلسة سهامداران كه مشخص كنندة سهام هر یك از اعضا و زمینه های فعالیت شركت و همچنین انتخاب مدیر عامل شركت است.
ت- ترجمة رسمی گذرنامه های هر یك از سهامداران و مدیر شركت جهت ارائه به ثبت.
ث- مشخصات مدیر عامل (مدیر می تواند فردی باشد كه از سوی سهامداران انتخاب شده باشد).
ج- درج میزان سهام هر یك از سهام داران برحسب سرمایه و در صد آن در اساسنامه، در ضمن حداقل سرمایه 50000 درام و حداكثر آن بی نهایت می باشد و همچنین ازدیاد سرمایه ضرری برای شركت ندارد بلكه پرستیژ شركت محسوب می شود.
چ- آدرس محل شركت یا محل فعالیت آن و گواهی رضایت صاحب ملك یا مكانی كه شركت باید در آن به فعالیت بپردازد (با ثبت در محضر)
ح- گواهی و فیش پرداخت سرمایة اولیه به اسم شركت در یكی از بانكهای جمهوری ارمنستان

خدمات قابل ارائه توسط  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور ارمنستان

1- ارائه کلیه خدمات حقوقی و تجاری در ضمینه ثبت شرکت در ارمنستان
2- افتتاح حساب بانکی در بانک های مختلف ارمنستان
3- دریافت کارت اعتباری visa و mastercard
4- ایجاد  دفتر مجازی در ارمنستان
5- اخذ شماره تلفن و سیم کارت ارمنستان و پاسخگویی در ایران
6- اخذ اقامت ارمنستان بر مبنی شرکت ثبت شده در کوتاه ترین زمان
7- آموزش زبان ارمنی به متقاضیان

خدمات مربوط به بازرگانان و تجار

دریافت نمایندگی شرکتهی خارجی از طریق ثبت شرکت در ارمنستان
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در ارمنستان ، افتتاح حساب بانکی در ارمنستان ، اقامت و پاسپورت ارمنستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ارمنستان ، رفع دیپورتی ارمنستان اتریش ،قبول وکالت در ارمنستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ارمنستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت (تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق کاری ( نیروی متخصص )توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

 اخذ اقامت ارمنستان از طریق ویزای کار

ارمنستان اقتصادی رو به رشد دارد و در بخش‌های خدماتی بسیاری نیز دارای موقعیت‌های مناسب شغلی است. بازار کار این کشور باعث شده تا مهاجرین زیادی به دنبال فرصت‌های شغلی مناسب در این کشور باشند.
گرایش های کاری در حال توسعه ‏ای مانند دارو‏سازی، معدن کاری، فلز کاری، تکنولوژی ارتباطات، ساختمان‏سازی، مهندسی مکانیک و غیره…باعث شده تا اخذ ویزای کار برای اتباع خارجی در کشور ارمنستان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.
عموما دارنده ویزای ارمنستان مجاز به کار در ارمنستان نمی باشد، مگر این که مجوز کار داشته باشد.  متخصصین خارجی، صاحبان کسب و کار، مدیران و برخی از دسته های کارگران از شرایط مجوز کار معاف هستند.  انتقال کارکنان (ماهر یا غیر واجد شرایط) مستلزم اخذ مجوز کار و در صورت لزوم مجوز اقامت موقت است.
در ارمنستان، برای اخذ مجوز کار، تمایزی بین انتقال درون شرکتی، استخدام محلی یا استخدام قراردادی وجود ندارد. مجوز کار باید از طرف کارفرما به صورت قانونی درخواست شود و برای قرارداد استخدامی با زمان مشخص صادر شود.

مجوز کار دارای یک مدت مشخص است و از لحظه ای که مجوز کار اعطا

می شود، فرد خارجی می تواند در ارمنستان کار کند. پس از اخذ مجوز کار، فرد خارجی بایستی درخواست مجوز اقامت موقت را در اداره گذرنامه و پلیس در ایروان ارائه دهد. درخواست باید همراه با اسناد و مدارک لازم، از جمله نتایج آزمایش پزشکی باشد. کارت اقامت موقت در حدود ۳۰ روز از تاریخ درخواست صادر می شود.
در حال حاضرطبق مقررات موجود، اخذ مجوز کار تنها ۱۳ روز کاری بطول می انجامد. کارفرما یا کارمند بایستی هزینه دریافت مجوز کار AMD 25،۰۰۰ یا حدود ۵۲ دلار و در صورت لزوم مجوز اقامت موقت (AMD 105،۰۰۰ یا حدود ۲۱۹ دلار را پرداخت کند.
دولت ارمنستان هنوز یک محل مشخص را  برای  سیستم اقامت از طریق  اخذ  مجوز کار برای اتباع خارجی قرار نداده است. بنابراین، در حال حاضر هیچ سهمیه ای یا  آزمونی مشخص برای  بازار کار اتباع خارجی و محدودیت های دیگری در استخدام کارکنان خارجی وجود ندارد.

 مراحل اقامت از طریق کار در ارمنستان

فرد خارجی وقتی از سوی کارفرمایی از ارمنستان استخدام می شود، پس با مدت یک سال کار در ارمنستان می تواند اقامت به صورت موقت را دریافت کند، و یا اینکه فردی  با سرمایه گذاری، خرید و یا اجاره ملک و مستغلات در ارمنستان، بتواند ثابت کند که توانایی کسب درآمد سالانه در این کشور را دارد و یا  پول سپرده در یک بانک دارد می تواند یک سال اقامت موقت بگیرد و پس از گذشت ۳ سال از اقامت خود برای اقامت دائم اقدام کند و همچنین با اقامت دوسال دیگر برای اخذ پاسپورت ارمنستانی اقدام داشته باشد.

دریافت اقامت دائم برای اتباع خارجی در صورتی امکانپذیر است که یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

کارآفرینی و  انجام کسب و کار در ارمنستان
نژاد ارمنی
همسر، پدر و مادر، کودک، خواهر یا برادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ و نوه شخص، یک شهروند ارمنی باشد و یا دارنده اجازه اقامت دائم با حداقل سه سال اقامت در این کشور و با منابع کافی مالی و مسکن باشد.
برای اقامت  از طریق کار در ارمنستان، فرد خارجی باید حتماً یک مسکن یا محل اقامت و گردش مالی در حساب بانکی خود داشته باشد. اجازه اقامت ویژه ای نیز وجود دارد که طی آن ممکن است توسط رئیس جمهور ارمنستان به افراد خارجی با تبار ارمنی که فعال در فعالیت های اقتصادی، کاری و یا فرهنگی در ارمنستان  هستند، اعطا  شود.
برای اخذ شهروندی ارمنستان پس از کار، فرد باید به طور دائم سه سال در ارمنستان اقامت داشته باشد و با زبان ارمنی و قانون اساسی ارمنستان آشنا باشد.

مدارک لازم برای اخذ مجوز کار:

1- پاسپورت معتبر از متقاضی
2- فتوکپی پاسپورت متقاضی و وضعیت بیوگرافی وی
3- دو عکس پاسپورتی از متقاضی
4- دو نسخه کامل ازفرم درخواست برای اخذ مجوز کار
5- گواهی پزشکی با تأییدیه وضعیت سلامتی
6- نامه از کارفرمایی در ارمنستان با اطلاعیه پیشنهاد کار، موقعیت شغلی و دستمزد متقاضی (روزانه،هفتگی یا ماهانه) در سمت کاری پیشنهادی
7- گزارشی از پلیس  از شهر و محل اقامت متقاضی
8- گزارشات سوء پیشینه از پلیس کشور محل اقامت متقاضی
9- اثبات داشتن بلیط بازگشت و اثبات بودجه برای بلیط بازگشت
11- هزینه های پرداختی برای درخواست مجوز کار
12- گواهی ازدواج متقاضی در صورت لزوم
13- دو نسخه تصدیق نامه شغلی
14- سه نسخه کتبی از پست های شغلی متقاضی
15- برای ویزای توریستی، تمدید مدت اقامت متقاضی در ارمنستان برای پوشش زمان انتظار
16- نامه های مالی بانکی و گواهی ثبت نام متقاضی در صورتیکه خود کارمند باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

اخذ اقامت ارمنستان (Armenia) از طریق ازدواج

 برای مهاجرت و اقامت در ارمنستان روش های زیادی وجود دارد. از جمله روش های اخذ اقامت در ارمنستان ،  تحصیل در ارمنستان ، اخذ ویزای کاری ارمنستان یا سرمایه گذاری در ارمنستان ، اخذ اقامت در ارمنستان از طریق تولد فرزند و اخذ اقامت از طریق ازدواج درارمنستان می باشد .
یکی از راه های اقامت قانونی ازدواج می باشد و برای افرادی که برای کسب اقامت و تابعیت مضاعف می خواهند از این طریق اقدام کنند می توان گفت که این راه به عنوان یک راه اقامتی قانونی بازه اقدام را فراهم می آورد . اما همان گونه که مستحضر هستید سختی پروسه بسیار زیاد است و دارای پیچیدگی های خاص به خود است.
برای این مهم باید فرد به خاک ارمنستان از نوع ویزای مهاجرتی ازدواج ورود کند و فرم جهت ویزای ازدواج را پر کند . پس از تکمیل فرم شما آن را باید به ثبت رسمی برسانید. لذا سپس فرم و مدارک خود را تسلیم بخش کنسولی سفارت ارمنستان کنید. پس از اتمام مراحل قبلی باید در اداره احراز هویت در وزارت امور خارجه رفته و استعلامات لازم را کسب کنید. در صورت تأییدات استعلامات باید آن را در مراکز ثبت نام اعمال مدنی در وزارت دادگستری به ثبت برسانید . شما باید برای ثبت پرسه فوق الذکر باید همسر تان در ارمنستان نیز یک سری ارائه نمایید تا مراحل اداری و ثبت پرسه و اعمال مدنی انجام گیرد.

 شرایط ازدواج در ارمنستان :

برای این امر رضایت هر دو فرد بسیار مهم می باشد
در صورتی که یکی از افراد مشکل قانونی داشته باشد امکان ازدواج را ندارد
پدر و مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ یکی از طرفین باید تابعیت ارمنستان را داشته باشند
باید والدین دو طرف رضایت خود را احراز نمایند
سند نامزدی شما تا ۶ ماه مورد اعتبار خواهد بود و لازم است شما تا قبل از اتمام مهلت ۶ ماه در یکی از دفاتر دولتی و معتبر به صورت رسمی ازدواج خود را به ثبت برسانید .
برای ثبت ازدواج دولتی ازدواج مدارک زیر باید ارائه شود و به رجیستری دفاتر در وزارت دادگستری RA برسد .
برای ثبت دفتری می بایست در وزارت دادگستری RA مدارک به ثبت برسد و این عمل ده روز به طول می انجامد . سپس باید در یک دفتر ثبت محلی برای ثبت ازدواج از شهروندان ارمنستانی در RA انجام پذیرد .
ازدواج در صورت ثبت در ارمنستان در دفاتر RA ، لازمه شروع یک زندگی مشترک است و نشان دهنده آن می باشد که به صورت توافقی بوده و قصد منفی در آن دخیل نخواهد بود (منظور هدف فقط اقامت از طریق ازدواج ارمنستان نباشد ) . این ازدواج در کلیساهای ارمنستان صورت می پذیرد و در ان جا تعهدات شکل می پذیرد .
تمامی اموال موجود برای افراد مکتوب خواهد شد . و اموال عمومی و یا اگر چیز دیگری وجود دارد مکتوب خواهد شد . و به امضاء طرفین خواهد رسید .
ازدواج برای اتباع خارجی ، در واقع کسانی که تابعیت ارمنستان را ندارند باید محل سکونت خود را مشخص کنند و ان را به اداره مهاجرت و دفاتر RA  معرفی کنند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور ارمنستان از طریق  تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد

یکی از انواع اخذ اقامت و یا تابعیت ها از طریق تولد در خاک کشوریست که فرد در آن کشور به دنیا می آید.
سوالهای زیادی در این راستا ایجاد شده است و حتی افراد زیادی این مسیر را میانبری برای رسیدن به اخذ اقامت و تابعیت کشوری بر میگزینند و در حال حاضر قوانین به گونه ای چیده شده اند که به سختی میتوان از این طریق به هدف رسید.
کشورهای محدودی مانند امریکا و برزیل و فنلاند و… هستند که از طریق تولد در خاک آن کشور رو پذیرفتند و صرف تولد در این کشور به فرد اعطای تابعیت میکنند جدا از اینکه پدر و مادر فرد از کجا هستند.
معمولا کشورهایی که نظام رفاه اجتماعی بالایی دارند خدمات درمانی و پزشکی خوب و در حد رایگان به افراد ارائه میکنند.  مانند کشورهای معتبر اروپا مثل المان و اتریش و سوئد و نروژ و دانمارک و….
فرض بر اینکه ارمنستان از طریق تولد اعطای تابعیت کند . اما نظام اقتصادی و فرهنگی این کشور چه برتری نسبت به کشورهای درجه سه دارد؟ پس در حقیقت اگر کسی میخواهد اخذ تابعیت از طریق تولد داشته باشد چه بهتر که از طریق کشور معتبر اقدام کند.
بهترین این کشورها برای اخذ تابعیت از طریق تولد کشور آمریکا میباشد.
نظام حقوقی اخذ اقامت از طریق تولد به دو گونه است و معمولا یکی از طریق اقامت از طریق خون و دیگری از طریق خاک.
البته اکثر کشورهای دنیا اخذ تابعیت رو از طریق قانون خون دارند و این چیزی حدود ۹۰ درصد کشورهای دنیاست همانند کشور خودمان.
برخی از کشورهای دنیا اخذ تابعیت از طریق تولد در خاک را پذیرفته اند و به ابن ترتیب که اگر فرد در آن کشور از هر پدر و مادری به دنیا بیاید تبعه ی آن خاک شناخته میشود. و میتواند شناسنامه و پاسپورت آن کشور را اخذ کند.حتی اگر آن فرد در سفارت آن کشور در کشور دیگر به دنیا امده باشد.
چرا که سفارت خاک هر کشوری محسوب میشود.
قانون تولد در ارمنستان به این صورت است که تابعیت از طریق تولد به فردی داده میشود که پدر و مادر فرد هر دو تبعه ی ارمنستان باشند.
و اگر یکی از پدر یا مادر ارمنی باشند و والد دیگری بدون تابعیت باشد و یا مخص نباشد که کیست به صورت استثنا به فرد تابعیت ارمنستان رو میدهند آن هم به دلیل جلوگیری از عمل خلاف حقوق بشری به نام بی تابعیتی.
یکی دیگر از قوانین ارمنستان در صدور تابعیت شخص به این ترتیب است که اگر یکی از پدر یا مادر فرد تبعه ارمنستان باشد و دیگری خارجی  فرزند بعد از سن قانونی و با رضایت هر دو نفر یعنی پدر و مادر تابعیت ارمنستان را اخذ میکند.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 ثبت شرکت در ارمنستان ، افتتاح حساب بانکی در ارمنستان ، اقامت و پاسپورت ارمنستان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای ارمنستان ، رفع دیپورتی اقامت ارمنستان ،قبول وکالت در ارمنستان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در ارمنستان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( تابعیت و شهروندی ) کشور ارمنستان از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و بین لمللی ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور ارمنستان همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در ارمنستان  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزايای دانشگاههای ارمنستان

1-تاييد مدارک توسط وزارت علوم تحقيقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
2-برخورداری دانشگاهها از استانداردهای جهانی
3- پايين بودن هزينه های تحصيل و زندگی
4-امنيت بالای اجتماعی
5-نزديکي فرهنگی ارمنی با ايران
6-نزديکی و امکان سفر زمينی به ايروان (هرروز يک تا 2 اتوبوس از تهران به ايروان در رفت و آمدند)
7-قابل انتقال به ايران
8- بدون کنکور و پيش دانشگاهی
9-دوره آمادگي يكساله زبان(زيروکورس) بعنوان پيش دانشگاهي پذيرفته مي شود.

تحصیل در کشور ارمنستان

تحصیل در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان امکان پذیر است و دوره های پزشکی ودندانپزشکی نیز به متقاضیان این رشته ها ارائه می شود . شرایط تحصیل در کشور ارمنستان به این صورت است که باید از یک دانشگاه این کشور پذیرش بگیرید و سپس برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید .
تحصیل در هر مقطع تابع قوانین مشخص است . تحصیل در مقطع کارشناسی که چهارسال به طول می انجامد نیازمند داشتن مدرک زبان انگلیسی است . تحصیل در این دوره بیشتر به زبان ارمنی صورت می گیرد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه های خصوصی فراهم می باشد . برخی از دانشگاه ها تحصیلات خود را به زبان فرانسه و یا روسی نیز ارائه می دهند .
تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در حدود ۲ سال زمان می برد و داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تمام رشته ها الزامی می باشد . در صورت نیاز می توانید در دوره های یادگیری مخصوص زبان شرکت کرده و سپس برای ورود به دانشگاه اقدام کنید . در صورت داشتن یک رزومه خوب می توان از برخی از دانشگاه ها بورسیه تحصیلی دریافت کرد .
تحصیل در دوره دکترا به دو شیوه پرداخت شهریه و یا دریافت بورسیه امکان پذیر می باشد . در صورت داشتن یک رزومه قوی و جلب نظر یک استاد می توانید موفق به دریافت بورسیه تحصیلی شوید . دوره دکترا می تواند حداقل سه سال زمان ببرد و در صورت عدم دریافت بورسیه باید هزینه مشخص را پرداخت کرد .
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان نیز در دانشگاه ها وجود دارد که بسیار مورد استقبال دانشجویان ایرانی در سال های اخیر قرار گرفته است . تحصیل در رشته پزشکی ۶ سال و دندانپزشکی ۵ سال زمان می برد .

– تحصیل در مقطع لیسانس کشور ارمنستان :

تحصیل در مقطع لیسانس کشور ارمنستان حداقل 4 سال بطول می انجامد. افرادی که متقاضی ورود به این مقطع می باشند می بایستی مدرک 12 سال تحصیل را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. لازم بذکر است متقاضیان در صورت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانند برای شرکت در دوره های قبل دانشگاهی اقدام نمایند. در سیستم آموزشی کشور ارمنستان به مقطع کارشناسی Bakalau گفته می شود.

– تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور ارمنستان :

کارشناسی ارشد پیوسته در کشور ارمنستان بصورت معمول 5 سال به طول می انجامد و به عنوان Diploma شناخته می شود. این شرط در برخی رشته های مهندسی میسر می باشد که علاقه مندان به رشته های الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات، قدرت، مکانیک، نقشه کشی، نقشه برداری و عمران می توانند برای اخذ مدرک Diploma اقدام نمایند.
نکته حائز اهمیت دوره های 5 ساله کارشناسی ارشد پیوسته به زبان انگلیسی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان انگلیسی نمره 6 در آزمون آیلتس را ارائه دهد. علاقه مندان به تحصیل در کشور ارمنستان می توانند برای شرکت در کالج های زبان این کشور اقدام نمایند و پس از سپری کردن دوره های مورد نیاز برای دانشگاه های ارمنستان اقدام نمایند.
دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور ارمنستان دو ساله است. در نظام آموزشی این کشور به مقطع فوق لیسانس Magister گفته می شود. افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدارکی نظیر شناسنامه، گواهی سلامت، 6 قطعه عکس و سوابق آموزشی خود را به همراه داشته باشند.
در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجویان برای تایید مدرک تحصیلی خود باید یک مقاله علمی به نام خود را منتشر کنند.

زبان تدریس :

دروس دانشگاهی کشور ارمنستان به سه صورت ارمنی، روسی، انگلیسی تدریس می شود. متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل می کنند، افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک IELTS حدود نمره 6 را به دانشگاه ارائه دهند. علاقه مندانی که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را دارند اما مدرک مورد نیاز را در اختیار ندارند نگران نباشند زیرا موسسه زبان آریانا پارس با داشتن دوره های فشرده زبان انگلیسی در مدت زمان محدود شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.

بورسیه های تحصیلی ارمنستان

بورسیه های تحصیلی ارمنستان توسط دو سازمان ارائه می‌شوند؛ یکی از طرف دانشگاه‌های دولتی و دیگری از طرف موسسات آموزش عالی برای دانشجویان بین‌المللی در دسترس است. موسسات فقط در برخی از رشته‌های خاص، مانند اقتصاد، فرهنگ و علوم بورس اعطا می‌کنند. منابع غیر دولتی معمولا تامین‌کننده این بورسیه های تحصیلی ارمنستان هستند.
بورسیه ارمنستان برای دانشجویان بین المللی

انواع بورسیه های تحصیلی ارمنستان

بورسیه های تحصیلی ارمنستان شامل بورسیه‌های دولتی یا حذف شهریه‌های تحصیلی و همچنین بورسیه‌ای است که به دانشجویان هفتاد کشور تعلق می‌گیرد:

بورسیه‌های دولتی ارمنستان

این بورسیه بر اساس موافقت‌نامه‌ای هست که دولت ارمنستان بر اساس آن متعهد شده به دانشجویان بین‌المللی کمک هزینه تحصیلی اعطا کند. این بورسیه تمام هزینه‌های دانشجویان را تامین می‌کند.

حذف شهریه‌های تحصیلی در ارمنستان

در این نوع ویژه از کمک هزینه‌های تحصیلی، فقط شهریه‌های تحصیلی دانشجو را حذف می‌کنند و سایر هزینه‌های زندگی همچنان بر عهده دانشجو است.

بورسیه مخصوص دانشجویان هفتاد کشور

همان طور که از اسم این بورسیه مشخص است، فقط به دانشجویان هفتاد کشور تعلق می‌گیرد و دانشجویان ایرانی هم در فهرست این هفتاد کشور هستند.

بورسیه های تحصیلی ارمنستان

دریافت بورسیه تحصیلی در ارمنستان بر اساس قوانینی صورت می‌گیرد. این بورسیه یا بر اساس توانایی علمی یا فعالیت‌های اجتماعی به دانشجو ارائه می‌شود. در صورتی که علت دریافت بورسیه، نیاز مالی باشد، دانشجو باید عدم توانایی مالی خود را ثابت کند. در ادامه‌ می‌خواهیم شما را با چند دانشگاه کشور ارمنستان که بورسیه‌های تحصیلی مناسبی ارائه می‌کنند، آشنا کنیم.

بورسیه تحصیلی دانشگاه آمریکایی ارمنستان

این دانشگاه‌ به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است که هیچ‌کدام از دانشجوهای واجد شرایط، از دریافت کمک‌ هزینه تحصیلی محروم نشوند. این دانشگاه به دانشجویان نخبه و برجسته کمک هزینه‌های اهدایی خصوصی می‌دهد. بورسیه این دانشگاه شامل تخفیف در شهریه دانشگاه از ۲۰ تا ۹۰ درصد به همراه وام دانشجویی است.
این مطلب را از دست ندهید:  بورسیه تحصیلی و شهریه دانشگاه های برتر دنیا در سال ۲۰۱۸

بورسیه تحصیلی دانشگاه بین‌المللی اوراسیا

این دانشگاه بر اساس موقعیت و وضعیت اجتماعی دانشجویان کمک هزینه‌هایی را در نظر گرفته است. بورسیه Turpajian بر اساس وضعیت اجتماعی دانشجو به او اعطا می‌شود. بورسیه‌های سنت جانز و آدوریان از جمله کمک‌ هزینه‌هایی هستند که کل مخارج مربوط به شهریه‌ دانشگاه را پوشش می‌دهد.

بورسیه تحصیلی دانشگاه ملی آکواریان ارمنستان

برای دریافت این بورسیه‌ تحصیلی، دانشجو باید سابقه تحصیلی و فعالیت‌های آموزشی برجسته‌ی خود را ثابت کند. در هر سال، ۱۶ بورسیه توسط این دانشگاه ارائه می‌شود. یکی از نکات مورد نظر برای دریافت بورسیه مربوطه این است که دانشجو باید فعالیت اجتماعی خود را ثابت کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی ارمنستان

برای درخواست بورسیه تحصیلی از دانشگاه‌های ارمنستان نیاز به ارائه مدارک رسمی وجود دارد. برای تحصیل در برخی از دانشگاه‌های ارمنستان نیاز به مدرک آیلتس، تافل یا GRE وجود دارد. البته برخی از دانشگاه‌ها هم هستند که برای تحصیل در آن نیاز به ارائه مدرک زبان نیست.
درخواست تقاضانامه به دانشگاه ارمنستان و ذکر رشته تحصیلی
کپی دیپلم تایید شده از طرف دفتر اسناد رسمی به همراه ریز نمرات
گواهی سلامت
گواهی عدم ابتلا به ایدز
کپی پاسپورت
کپی شناسنامه
شش قطعه عکس برای این مدارک
فهرست مقالات تایید شده از دانشگاه قبل و ارائه یک تز و برنامه تحقیقی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارند
اگر خواهان شرکت در آزمون‌های تافل اینترنتی یا آزمون GRE به منظور تحصیل در ارمنستان و اخذ بورسیه های تحصیلی ارمنستان هستید، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در خدمت شما هست تا مسیر آسان‌تر و سریع‌تری را برای پرداخت‌ در اختیارتان قرار دهد.

درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان

کشور ارمنستان به پایتختی ایروان با کشورهای گرجستان ، آذربایجان ، ترکیه ، ایران و نخجوان دارای مرز مشترک است . ارمنستان که مرز میان اروپا و آسیا محسوب میشود کشوری کوهستانی و پرباران است . از شهرهای مهم این کشور میتوان به گیومری ، وانادزور ، اچمیادزین و آبوویان اشاره کرد .
زبان ارمنی زبان رسمی مردم کشور ارمنستان است . اکثر جمعیت سه میلیون نفری این کشور مسیحی هستند . واحد پول این کشور درام بوده که در چندسال اخیر توانسته به پیشرفت های چشمگیری در زمینه تحصیلی و اقتصادی دست یابد و به دلیل شباهت فرهنگی که به کشورمان ایران دارد هرساله مورد توجه بسیاری از دانشجویان ایرانی جهت تحصیل قرار میگیرد .
در ادامه به بررسی شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان می پردازیم تا شما عزیزان هرچه بیشتر با دانشگاه های این کشور آشنا شوید .
یکی از دلایل تحصیل در این کشور هزینه ارزان نسبت به دیگر کشورها می باشد . هزینه زندگی در این کشور به طور متوسط ۵۰۰ دلار به صورت ماهیانه است که شامل هزینه های خوابگاه ، خوراک ، پوشاک ، حمل و نقل ، بیمه و سایر هزینه های زندگی یک شخص می باشد .
البته دانشگاه های این کشور خوابگاه هایی ارزان قیمت را به دانشجویان ارائه میدهند که باعث شده هزینه تحصیلی کاهش یابد . شهر محل تحصیل و سطح توقع فرد نیز در میزان هزینه های زندگی میتواند بسیار تاثیرگذار باشد .

درباره پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان

دانشجویان در هنگام تحصیل خود در این کشور میتوانند به مدت ۲۰ ساعت در هفته به کار مشغول شوند . البته داشتن مهارت در یک زمینه بخصوص ، تسلط به زبان جامعه و دیگر فاکتورها  میتواند در کاریابی فرد بسیار موثر باشد .
تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی کشور ارمنستان
تحصیل در دانشگاه های این کشور مزیت زیادی برای دانشجویان دارد که میتوان به برخی اشاره تمود :
شهریه تحصیلی پایین نسبت به دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی
مدرک معتبر برای کشورهای اروپایی
دارای سیستم آموزشی مدرن و به روز
آموزش به زبان انگلیسی
اخذ پذیرش بدون داشتن مدرک زبان
از آنجا که تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی داشتن شغلی معتبر در آینده را تضمین میکند افراد زیادی هر ساله برای ورود به این رشته ها در تمام نقاط دنیا تلاش میکنند .
شرایط تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی کشور ارمنستان
کشور ارمنستان نیز برای پذیرش در دانشگاه های خود شرایطی را لحاظ نموده است . یکی از این شرایط داشتن مدرک زبان انگلیسی برای ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی است . فرد برای تحصیل در این رشته ها باید مدرک معتبر زبان انگلیسی داشته باشد که در صورت نیاز میتواند در دوره های آماده سازی کالج های این کشور شرکت نمایند .
پس از اخذ مدرک زبان خود نسبت به ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند . یکی دیگر از مواردی که دانشجویان را به ثبت نام در دانشگاه های این کشور سوق میدهد عدم نیاز به شرکت در آزمون های وروردی می باشد . چنانچه فرد مدرک دیپلم خود را در ایران گرفته باشد میتواند نسبت به ثبت نام اقدام نماید .
فرقی ندارد که مدرک دیپلم در چه رشته ای باشد زیرا در هر صورت فرد بایستی دوره نه ماه پیش دانشگاهی را در این  کشور طی نماید . طول دوره تحصیل پزشکی برابر با ۶ سال و دندانپزشکی برابر با ۵ سال می باشد . هزینه تحصیل میتواند متناسب با دانشگاه تغییر یابد .
به طور کلی میتوان گفت که هزینه پزشکی  و دندانپزشکی در حدود ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار دلار می باشد . دانشجویان میتوانند جهت گذراندن دوره های تخصص خود نیز پس از اتمام دوره عمومی اقدام نمایند .
لازم به ذکر است که تحصیل و زندگی در کشور ارمنستان نیاز به آشنایی و تسلط نسبی به زبان ارمنی نیز دارد و لازم است که دانشجویان در طول دوران تحصیل خود زبان ارمنی خود را تقویت نموده که در زندگی روزمره و کارآموزی های دوران تحصیل در بیمارستان و پیداکردن کار دانشجویی به آنها کمک نماید .
برخی دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ارمنستان

تعدادی از دانشگاه های معتبر جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان عبارتند از :

دانشگاه پزشکی ایروان
دانشگاه هایبوسک
دانشگاه UTAM
تحصیل در دانشگاه های کشور ارمنستان میتواند گزینه بسیار مناسبی برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به خصوص برای دانشجویان ایرانی باشد .
اما تمام مدارک تحصیل پزشکی در خارج از کشور برای معتبر بودن در داخل ایران نیاز به تایید شدن از سوی وزارت بهداشت دارد و بهتر است که فرد در هنگام انتخاب دانشگاه تمام این موارد را در نظر بگیرد .
درباره تحصیل پزشکی در ارمنستان
با یک مقایسه کوچک میتوان نتیجه گرفت که تحصیل در دانشگاه های ارمنستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی ، کانادا و آمریکا به صرفه تر می باشد اما نیاز به بررسی تمامی شرایط دارد . کارشناسان و متخصصان ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا میتوانند در کلیه امور تحصیلی به شما کمک نمایند تا بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن به هدف دلخواه خود دست یابید

مزایای تحصیل علوم پزشکی در ارمنستان

شهریه بسیار پایین در مقایسه با اکثر کشورهای آسیایی و اروپایی
شرایط اخذ پذیرش آسان (بدون نیاز به آزمون ورودی)
امکان اخذ پذیرش با مدرک دیپلم (بدون نیاز به پیش دانشگاهی)
آموزش به زبان انگلیسی
بدون نیاز به مدارک زبان مانند آیلتس یا تافل
سهولت در رفت و آمد به ایران
ویزای تضمینی
مدرک صادر شده قابل قبول برای تمام کشورهای اروپایی
سیستم آموزشی مدرن و منطبق با استانداردهای روز دنیا
دارای فضای بیمارستانی مستقل
رشته های موجود برای تحصیل علوم پزشکی در ارمنستان
پزشکی عمومی – 6 ساله – MD
دندانپزشکی (دهان شناسی) – 5 ساله – Stomatology
داروسازی – 4 ساله (کارشناسی) 1 ساله (کارشناسی ارشد) – Pharmacy

نحوه ورود به دانشگاه علوم پزشکی ارمنستان

متقاضیان ایرانی که تمایل به تحصیل علوم پزشکی در ارمنستان دارند باید در ابتدا در یک دوره آماده سازی برای رشته های پزشکی preparatory year شرکت نمایند که یک دوره 1 ساله بوده و در آن مفاهیم اصلی دروس فیزیک، شیمی، زیست و زبان خارجی (انگلیسی، روسی یا ارمنی) آموزش داده می شود و دانشجویان پس از اتمام این دوره و شرکت در آزمون نهایی وارد رشته دلخواه خود برای تحصیل می شوند.
نکته مهم: توجه داشته باشید بر خلاف بسیاری از کشورها، تحصیل علوم پزشکی در ارمنستان نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی ندارد و متقاضیان می توانند با داشتن مدرک دیپلم در هر رشته ای (تجربی، ریاضی، انسانی یا فنی) وارد دوره آماده سازی preparatory year شوند.

نحوه پذیرش دانشگا ه ارمنستان

او ل دوره آماده سازی YSU
دوره های آماده سازی برای متقاضیان خارجی که میخواهند خود را برای امتحانات ورودی YSU آماده نمایند برگزار میگردد. دوره های آماده سازی از سال 1956 به بعد برگزار شده اند. در حال حاضر شهریه هر یک از مواد درسی برای دوره های آماده سازی دانشگاه دولتی ایروان 80000 درام میباشد. برنامه موجود با نیازها و شرایط امتحانات ورودی دانشگاههای دولتی همخوانی دارند.
طول مدت تحصیل در دانشکده یک سال است (1 سپتامبر– 30 ژوئیه) که شامل تعطیلات زمستانی (به مدت یک ماه) است.

مدارک برای دوره های آماده سازی

گذرنامه یا شناسنامه
گواهی فراغت از تحصیل یا مدرکی از یک مرکز آموزش عالی
دو قطعه عکس 4*3
مدارک مورد نیاز برای درخواست تحصیل در YSU توسط متقاضیان خارجی
نامه درخواست خطاب به رئیس دانشگاه که در آن تخصص فرد متقاضی باید ذکر گردد
1-فتوکپی تأیید شده مدارک تحصیلی و ریزنمرات
2-مدارک پزشکی صحت) مدرکی دال بر عدم ابتلا به ایدز)
3-فتوکپی پاسپورت
4-ترجمه تأیید شده شناسنامه
5-شش قطعه عکس 4×3
کسانی که مایلند به دورهای تحقیقاتی (2-1 سال تحصیلی) یا بعنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی برای گرفتن مدرک کاندیدای علوم (3 سال تحصیلی) شوند باید مدارک زیر را نیز ارائه دهند:
6-برنامه آموزشی و یک پروپوزال برای پایان نامه آتی خود باذکر عنوان پایان نامه
7- فهرست مقالات منتشر شده آنها یا دو سه موضوع مرتبط با پایان نامه آنها
مدارک فوق الذکر باید توسط سفارت ارمنستان و وزارت خارجه در کشور ذیربط تأیید گردند. مدارک و گزارشها میتوانند به یکی از زبانهای ارمنی، روسی یا انگلیسی ارائه شوند.

مدارک مورد نیاز مقاطع فوق لیسانس ودکترا

ا.Application Form
2.اصل مدرك تحصيلي کارشناسی ارشد و ريز نمرات يا اصل ترجمه شده ي آن ها كه به تاييد دادگستري و وزارت خارجه رسیده باشد.
3.اصل مدرك كارشناسي و ريز نمرات يا اصل ترجمه شده ي آنها (برای مقطع دکترا نیاز به تایید دادگستری نیست).
( مهم: مدرك تحصيلي و ريز نمرات در دارالترجمه ضمیمه یکدیگر شود.)
–فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد لازم است قبل از ترجمه؛ مدارك تحصيلي شان به تاييد سازمان مركزي رسيده باشد.
–فارغ التحصيلان دانشگاه دولتي لازم است قبل از ترجمه؛ مدارك تحصيلي شان به تاييد وزارت علوم رسيده باشد.
4.اصل شناسنامه (يا اصل ترجمه شده ي آن كه به تاييد دادگستري و وزارت خارجه رسيده باشد)
5.كپي از صفحه اول پاسپورت (ارائه اصل پاسپورت معتبر در زمان لازم ضروري است)
6.اصل گواهي آزمايشات پزشكي با تاييد پزشك آزمايشگاه (شامل HIV.هپاتيت B )
(اگر در سربرگ آزمايشات توسط ازمايشگاه نام ونام خانوادگي و سايرمشخصات به انگليسي نوشته شود نیازی به ترجمه نیست ولی اگر به فارسی باشد باید ابتدا به تاييد سازمان نظام پزشكي شهرستان برسد وسپس ترجمه گردد.)
– تهيه ي گواهي سلامت جسماني از پزشك يا اصل ترجمه شده ي آن كه به تاييد دادگستري و وزارت خارجه رسيده باشد)
قبل ازترجمه ؛گواهي سلامت جسماني؛ به تاييد سازمان نظام پزشكي شهرستان برسد.
7-Rezume يا (cv :curriculum vitae ) :شامل بيوگرافي يا خلاصه اي از سوابق كاري،تحصيلات،توانايي ها و تجربيات علمي وعملي مرتبط بارشته به زبان انگلیسی يا روسی یا ارمنی ( براي متقاضيان فوق ليسانس ودكترا )
قبل از تهیه پروپوزال، حداقل 5 عنوان پروپوزال در ارتباط با گرايش هاي مورد نظر به ترتيب اولويت و علاقه (به زبان انگليسي)تهیه گردد
-پروپوزال در مراحل بعد مي تواند تهیه شود.
8- ترجمه Proposal ( طرح تحقيق ) : طرح توجيهي براي پايان نامه . پيش نويسي است كه شما برای اخذ مدرك تحصيلي روي آن كار مي كنيد و يا معرفي موضوعي كه براي پايان نامه خود انتخاب كرده ايد. ( براي متقاضيان دكترا )
9- (نوشتن پروپوزال و پایان نامه باید توسط خود فرد و در زمان خواسته شده صورت پذیرد و نماینده ؛ وظیفه ی تنظیم پروپوزال را ندارد.)
10-دوازده قطعه عكس(گذرنامه اي) تمام رخ رنگي 4×3 (با پشت نويسي نام ونام خانوادگي)

خدمات ویزا موسسه حقوقی و بین المللی یسنا برای تحصیل در ارمنستان

1- همکاری در تکمیل پرونده جهت اخذ پذیرش از دانشگاه ها یا مدارس ارمنستان
2- تهیه مدارک موردنیاز که باید در ارمنستان گردآوری شوند
3- ثبت نام داوطلب در وزارت علوم ارمنستان و اخذ مجوزهای لازم
4- ثبت نام نهایی در دانشگاه مورد نظر در مرحله بعدی
5-تهیه کارت اقامت یکساله دانشجویی
6- تهیه منزل مسکونی
7- افتتاح حساب بانکی و تهیه سایر مدارک قانونی مورد نیاز
8- ارائه اطلاعات اولیه مورد نیاز سکونت و اقامت در کشور، طی جلسات مکرر

بررسی هزینه های تحصیل در ارمنستان

هزینه های تحصیل در ارمنستان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد و دانشجویان قبل از اقدام باید تمام آنها را بررسی کرده و سپس اقدام نماید . دانشگاه های کشور ارمنستان هرساله دانشجویان زیادی را در رشته های مختلف می پذیرد . دانشگاه ها به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند و هر دانشگاه مطابق به اصولی مشخص به دانشجویان پذیرش می دهد . بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران نیز هستند و از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار هستند . تحصیل در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد . رشته های علوم پزشکی در بهترین دانشگاه ها نیز ارائه می شود . در ادامه هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف بررسی می شود .

هزینه های تحصیل کارشناسی در ارمنستان

برای تحصیل در این دوره متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره ۶ به بالا داشته باشند . دوره های مخصوص یادگیری زبان نیز به دانشحویان ارائه می شود که می توانند قبل از اقدام برای پذیرش دانشگاه با پرداخت هزینه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار این دوره را پشت سر گذاشته و پس از دریافت مدرک برای دانشگاه اقدام کنند . البته داشتن مدرک زبان انگلیسی برای کسانی که می خواهند به این زبان تحصیل کنند الزامی است .
تحصیل در مقطع کارشناسی اکثرا به زبان ارمنی صورت می پذیرد و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه های خصوصی امکان پذیر است . کلاس های زبان ارمنی نیز قبل از شروع تحصیلات برگزار می شود . تحصیل در رشته های گوناگون امکان پذیر است و در حدود ۴ سال به طول می انجامد . هزینه های تحصیل در ارمنستان در دوره کارشناسی بسته به رشته تحصیلی متغیر است اما به طور میانگین در حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار در سال است .

هزینه های تحصیل کارشناسی ارشد در ارمنستان

این مقطع تا دو سال زمان می برد و دانشجویان می توانند در برخی از موارد از مقطع کارشناسی به صورت پیوسته اقدام کنند . داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تمام رشته ها الزامی است . هزینه تحصیل می تواند ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار متغیر باشد و امکان دریافت بورسیه برای دانشجویان وجود دارد .

هزینه های تحصیل پزشکی و دکترا در ارمنستان

امکان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ارمنستان امکان پذیر است . دانشگاه های خصوصی هزینه بیشتری نسبت به دانشگاه های دولتی دریافت می کنند اما پذیرش در آنها آسان تر می باشد . هزینه های تحصیل در ارمنستان در این رشته ها می تواند ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار در سال متغیر باشد .
تحصیل در مقطع دکترا حداقل سه سال زمان می برد و دانشجویان با پرداخت شهریه ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در سال به تحصیل مشغول شوند . متقاضیان می توانند با ارائه رزومه خود و جلب نظر یک استاد بورسیه تحصیلی دریافت کنند .
از دانشگاه های معتبر می توان به دانشگاه هنر ایروان ، دانشگاه دولتی ایروان ، آکادمی علوم ارمنستان و دانشگاه اقتصاد ارمنستان اشاره کرد .

هزینه های زندگی دانشجویی در ارمنستان

در کنار هزینه تحصیل هر فرد دانشجو باید هزینه زندگی در این کشور را در نظر بگیرد . هزینه زندگی نیز به عوامل مشخصی بستگی دارد . امکان استفاده از خوابگاه می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد . یک زندگی معمولی دانشجویی هزینه ای در حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار را در ماه در نظر گرفت . کشور ارمنستان از جمله کشورهای با هزینه پایین برای تحصیل به شمار می رود و دانشجویان با هزینه مناسب می توانند به تحصیل مشغول شوند .
در صورت تمایل به داشتن خانه مستقل این هزینه می تواند افزایش یابد . شما می توانید با چند دانشجو به صورت مشترک نیز خانه اجاره کرده و هزینه را کاهش دهید . امکان کار دانشجویی نیز به صورت پاره وقت برای دانشجویان وجود دارد و می تواند در تامین بخشی از هزینه ها کمک کند .

لیست دانشگاه های ارمنستان که مورد تایید ایران می باشد

Armenian State Agrarian University
European Regional Educational Academy” Foundation
National academy of Sciences of Armenia
State Engineering University of Armenia
Yerevan State Academy of Fine Arts
Yerevan State Linguistic University After V.Brusov
Yerevan state University
Yerevan State University of Architecture and construction
دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ارمنستان
دانشگاه پزشکی هراتسی ایروان یکی از بهترین مقاصد تحصیل در ارمنستان در رشته های پزشکی و غیر پزشکی می باشد .
دانشگاه پزشکی هراتسی ایروان یکی از بهترین مقاصد تحصیل در ارمنستان در رشته های پزشکی و غیر پزشکی می باشد .
دانشگاه میختیارگوش ارمنستان
این دانشگاه دارای رشته های از قبیل : علوم پزشکی ،دندانپزشکی ،داروسازی می باشد.
دانشگاه هایبوساک ارمنستان
این دانشگاه دارای رشته های : دندانپزشکی ،داروسازی ،پزشک عمومی ،گردشگری می باشد
دانشگاه مادر ترزا ارمنستان
این دانشگاه دارای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است همچنین در این دانشگاه زبان ارمنی و روسی نیز تدریس می شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت (پاسپورت ، شهروندی و تابعیت) و گرفتن ویزا  در ارمنستان را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پاسپورت ارمنستان وکیل تخصصی ، ویزای توریستی ارمنستان وکیل تخصصی ، سفارت ارمنستان وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی ارمنستان وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری ارمنستان وکیل تخصصی ، ویزای کاری ارمنستان وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج ارمنستان وکیل تخصصی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ارمنستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ارمنستان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ارمنستان.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ارمنستان  و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ارمنستان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ارمنستان  .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ارمنستان  برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ارمنستان توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )

موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ارمنستان  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ارمنستان.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ارمنستان .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور ارمنستان.
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ارمنستان.
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ارمنستان.

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور ارمنستان  ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان ) شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  ارمنستان.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  ارمنستان.
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت ارمنی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور ارمنستان.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  ارمنستان.
5- اخذ بیمه سلامت کشور ارمنستان  .
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده ارمنی  در کلیه مناطق کشور  ارمنستان  .
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  ارمنی  در کلیه مناطق کشور  ارمنستان  .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  ارمنستان  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ارمنستان .
10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  ارمنستان .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور ارمنستان  توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور ارمنستان.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  ارمنستان  به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ارمنستان.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ارمنستان.
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور ارمنستان.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ارمنستان.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ارمنستان  .
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ارمنستان.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ارمنستان.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ارمنستان.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  ارمنستان.
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ارمنستان.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ارمنستان  .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ارمنستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ارمنستان.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  ارمنستان  .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ارمنستان  .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  ارمنستان.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  ارمنستان.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ارمنستان  .
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.