دریافت پاسپورت اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص 

دریافت پاسپورت اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن”، دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن”  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل متخصص  *دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تمکن مالی  توسط وکیل متخصص   دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن”  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع ریجکتی ویزای اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * مشاور رفع دیپورتی از کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت اتریش ، اخذ ویزای توریستی اتریش ، وقت سفارت اتریش ، اخذ ویزای تحصیلی اتریش ، اخذ ویزای سرمایه گذاری اتریش ، اخذ ویزای کاری اتریش ، اخذ ویزای ازدواج اتریش

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور اتریش ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور اتریش  از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور اتریش

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور اتریش

پایتخت :وین
زبان :آلمانی
نوع حکومت : جمهوری
مساحت :  83/855 کیلومتر مربع
جمعیت :  8/315/000 نفر
واحد پول : یورو
دین : مسیحی
همسایگان : آلمان ، چک ، اسلوواکی ، مجارستان ، ایتالیا ، اسلوونی ، سوئیس ، لیختن اشتاین

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روشهای مختلف  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور اتریش را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور اتریش  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

گرفتن پاسپورت اتریش ، گرفتن ویزای توریستی اتریش ، وقت سفارت اتریش ، گرفتن ویزای تحصیلی اتریش ، گرفتن ویزای سرمایه گذاری اتریش ، گرفتن ویزای کاری اتریش ، گرفتن ویزای ازدواج اتریش

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ) کشور اتریش ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط و کیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور اتریش  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
اخذ ویزای توریستی کشور اتریش، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.
اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، بنابراین اگر ایشان قصد ماندن در اتریش را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

انواع ویزای شنگن

ویزای شینگن از ۴ نوع مختلف تشکیل شده است که در خود ویزا با چهار حرف الفبای انگلیسی (A B C D) مشخص شده است.

ویزای شنگن نوع A

ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت می باشد و مسافر حق خارج شدن از فرودگاه آن کشور را ندارد و تنها می تواند در یکی از فرودگاههای عضو پیمان شینگن هواپیمای خود را عوض کرده و به مقصد کشوری در خارج از شنگن برود.
مثال: شخصی عرب که دارای اقامت یا ویزای انگلستان است در یکی از فرودگاه های عضو پیمان شنگن هواپیمای خود را به مقصد انگلستان تعویض می کند.

ویزای شنگن نوع B

ویزای شنگن نوع B ویزای عبور می باشد. مسافر تنها این حق را دارد که از فرودگاه خارج شده و از شینگن بعنوان منطقه عبوری تا کشوری دیگر به صورت زمینی استفاده کند و مسافر حق توقف غیر ضروری در کشور عضو پیمان شنگن را ندارد.
مثال: یک ایرانی مقیم ترکیه که عازم روسیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و از طریق زمینی خود را به روسیه برساند.

ویزای شنگن نوع C

ویزای شینگن نوع C ویزای بازدید است. این ویزا برای اشخاصی که به قصد بازدید از کشورهای عضو شنگن قصد سفر دارند صادر می شود و می تواند حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار باشد.

ویزای شنگن نوع D

ویزای شنگنن نوع D  معمولا برای تجار صادر می شود تا بتوانند در طول سال چندین بار به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد و خارج شوند و مدت اعتبار این ویزا یکساله و با روزهای مجاز , حداکثر ۹۰ روز می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن

همه کشورهای عضو پیمان شینگن تقریبا مدارک یکسانی برای صدور ویزا از متقاضیان درخواست می‌کنند. البته تفاوت‌های اندکی نیز در جزییات وجود دارد و برای صدور ویزای بعضی از کشورها علاوه بر مدارک احراز هویت اصلی و وضعیت اقتصادی متقاضی، اسناد دیگری نیز موردنیاز است. در ادامه به معرفی الگوی مشترک مدارک موردنیاز برای ویزای شینگن و توصیه‌های مهم برای ارائه‌ی صحیح و بدون نقص این مدارک می‌پردازیم.
1-  فرم درخواست ویزا که باید کامل و بدون نقص پر شده و همه‌ی محل‌های موردنظر امضاء شود.
2-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
3-دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و جدید مشابه با عکس گذرنامه (سایز عکس بسته به نوع سفارتخانه متفاوت است).
4-گواهی اشتغال به کار
5-سند مالکیت
6-پرینت حساب بانکی به اعضای هر نفر ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضای شعبه
7-داشتن پاسپورت با ۳ ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل دو صفحه‌ی خالی و همین‌طور کپی همه‌ی ویزاهای قبلی.
8-پرینت رزرو بلیت برگشت که در زمان ورود به کشور مقصد به مأموران گمرک ارائه می‌شود. خرید بلیت برگشت تا قبل از تائید ویزا توصیه نمی‌شود.
 9-بیمه‌ی درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی از جمله معرفی بیمارستان‌های طرف قرارداد در کشور مقصد و تضمین برگرداندن شخص به وطن در صورت بروز فوریت پزشکی. شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد باید هزینه‌های درمانی تا سقف ۳۰ هزار یورو را تقبل کند و همین‌طور مورد تائید همه‌ی کشورهای پیمان شینگن باشد. قرارداد بیمه مسافرتی باید قبل از دریافت ویزا منعقد شود ولی بهتر است محتوای آن به شکلی باشد که متقاضی در صورت عدم دریافت ویزا بتواند آن را لغو کند.

در مورد کودکان و افراد زیر سن قانونی، مدارک بیشتری موردنیاز است که به ترتیب زیر هستند:

گواهی تولد

فرم درخواست ویزا امضاشده توسط پدر و مادر (اگر حضانت کودک به عهده‌ی یکی از والدین است، حکم رسمی دادگاه باید به همراه فرم درخواست ارائه شود؛ اگر کودک به‌تنهایی مسافرت می‌کند، حکم محضری رضایت والدین امضاشده توسط پدر و مادر یا کفیل قانونی باید به فرم درخواست پیوست شود).
گفتنی است کلیه مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند. همچنین، بسته به نوع ویزایی که برای آن درخواست می‌دهید یک سری مدارک دیگر نیز باید به همراه فرم درخواست ویزای شینگن ارائه کنید. در ادامه به اطلاعات کامل در مورد همه‌ی مدارک موردنیاز برای انواع مختلف ویزای شینگن می‌پردازیم.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در اتریش ، افتتاح حساب بانکی در اتریش ، اقامت و پاسپورت اتریش از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اتریش ، رفع دیپورتی اقامت اتریش ،قبول وکالت در اتریش ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اتریش

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق سرمایه توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اتریش تنها کشور اروپایی می باشد که به طور رسمی شهروندی این کشور را به متقاضیان سرمایه  گذاری در این کشور، مستقیماً پیشنهاد می کند. و در واقع کشور اتریش( اتحادیه اروپا  ، شینگن )    این امکان فوق العاده را برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم نموده تا بدون نیاز به اقامت قبلی بتوانند به صورت فوری پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. که دریافت شهروندی نیز تنها در صلاحیت و از جمله اختیارات دولت می باشد.
بنابراین نکته ای که در اینجا وجود دارد نیاز به اقامت قبلی شما ندارد و می توانید مستقیماً تابعیت کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  را کسب نمائید. درسته که این روش روشی پرهزینه می باشد، اما از سوی دیگر سریع ترین راه حل برای اخذ تابعیت یکی از کشورهای اتحادیۀ اروپا در نظر گرفته شده است. که از جمله مزایایی که کسب پاسپورت کشور اتریش دارد حق عبور و مرور آزادانه در کل اتحادیۀ اروپا و همچنین کشورهای آمریکا، کانادا و بریتانیا می باشد و در واقع یکی از معتبرترین مدارک مسافرتی به حساب می آید.
نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی نیز ندارد.
همچنین سرمایه گذاری در اوراق قرضۀ دولتی، مشاور املاک و نظایر آن در ذیل این برنامه قرار نمی گیرد. و تأییدیۀ درخواست سرمایه گذاری، سرمایه گذاران نیز به طرق مختلف و در مراحل مختلف از سوی دولت باید مورد تأیید قرار گیرد. و پس از دریاقت تأییدیۀ شهروندی می توانید برای دریافت پاسپورت خود اقدام نمائید.

حداقل میزان سرمایه

 بر اساس مادۀ 10 قانون شهروندی اتریش، ” دولت اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  مجاز می باشد به اشخاصی که تبعۀ خارجی محسوب می شوند تابعیت اتریش را اعطا نماید، البته در صورتیکه شرایط خاصی را داشته باشند، از جملۀ این شرایط همانند داشتن ایده های نو و بکر و همچنین تفکرات نوآورانه در زمینۀ علوم و تکنولوژی و یا به همراه داشتن سودهای کلان اقتصادی که از یک میلیون یوره آغاز می شود و تا ده میلیون یوره ادامه می یابد، که این مبلغ با توجه به نقشۀ کاری و سرمایه گذاری که برای شما طراحی می شود متفاوت خواهد بود و اعطای تابعیت نیز فقط و فقط با صلاحدید دولت اتریش( اتحادیه اروپا  ، شینگن )   می باشد.
بر طبق قوانین و مقررات اتباع خارجی کشور اتریش، اشخاصی که غیر تبعۀ اتحادیۀ اروپا محسوب می شوند می توانند برای دریافت شهروندی اتریش، البته بعد از 10 سال اقامت در خاک این کشور، اقدام نمایند. اما تضمین اعطای اقامت نیازمند تأئیدیه در مراحل مختلف از سوی دولت اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  می باشد که این مراحل، مراحل بسیار ظریف و پیچیده ای می باشند. بعد از دریافت تأئیدیۀ اقامت نیز، می توانید برای درخواست تابعیت خود اقدام نمائید.

الزامات واجد شرایط بودن برای دریافت پاسپورت کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

  همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم با سرمایه گذاری در کشور اتریش  ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  می توان به راحتی تابعیت و به طریق اولی پاسپورت این کشور را اخذ نمود. اما برای اخذ پاسپورت کشور اتریش شرایطی وجود دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:
1- پاسپورت، مدارک ازدواج و تولد معتبر
2-  گواهی عدم سوء پیشینه.
3- پس زمینه و سوابق شغلی شخص متقاضی
4- پس زمینۀ تمکن مالی قوی

مزایای سرمایه گذاری در کشور اتریش( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

اتریش دارای زیر ساخت های بسیار قوی، نیروی کار مولد و ماهر و بهره وری بالا می باشد. کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  به عنوان منطقه ای مناسب برای دقاتر مرکزی شرکتها، و به عنوان بیست و یکمین کشور از 189 کشور جهان در زمینۀ سهولت انجام کسب و کار شناخته شده است. همچنین اتریش در زمینۀ داروسازی کشوری بسیار فعال و موفق بوده است، علت آن هم توجه و تمرکز در بخش بیوتکنیکال و همچنین کمپانی های بزرگ داروسازی به کشور می باشد.
در نهایت، ثبات سیاسی، کیفیت زندگی و امنیت عمومی در سطح بسیار بالا قرار دارد و تمامی این عوامل  می توانند دلیل بسیار خوب و محکمی برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شود. اگر بخواهیم این مزایا را به صورت طبقه بندی شده ذکر نمائیم این مزایا عبارتند از:

شرایط جذاب سرمایه گذاری در کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

1-  کشور اتریش چهارمین کشور برتر اقتصادی می باشد
2- زیر ساخت های بسیار توسعه یافته
3- مدیریت عمومی کارآمد

ثبات و امنیت اجتماعی در کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

1- ثبات سیاسی بسیار بالا و سیستم مورد اطمینان و قانونی
2- ارتباط خوب و مؤثر میان کارگر و کارفرما
3- نرخ اعتصاب پائین
4- امنیت شخصی بالا

مزایای مالیاتی در کشور اتریش  ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

 1- پایین بودن نرخ مالیاتی
2- برنامۀ جذاب مالیات گروهی
3- قانون مالیاتی اتریش این اجازه را می دهد بار مالیاتی نیز کاهش یابد
4- هیچ مالیاتی هم بر دارایی ها و کسب و کار وارد نمی شود.

اقدامات دولت به منظور تشویق و یا محدود کردن سرمایه گذاری خارجی در کشور اتریش( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

  مشوق های صادراتی، ثبات سیاسی، هزینه های مخابراتی بسیار کم سرمایه گذاری در کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )   را برای سرمایه گذاران خارجی جذاب نموده است. اما عامل دیگری که این کشور را به منظور سرمایه گذاری خارجی جذاب نموده است عبارت است از سیستم انطباق مالیاتی می باشد، که با توجه به اینکه مسئله ای به نام مالیات بر ثروت ندارند  یکی از المان های بسیار مهمی است که در اروپا باعث جلب سرمایه گذاری خارجی شده است. اما همواره دولت در تلاش است تا زمینه های رقابتی با سایر کشورهای اتحادیۀ اروپا را نیز فراهم آورداشاره شده، یارانۀ سرمایه گذاری منطقه ای، معافیت درخواس اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  بوده.

خدماتی که کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد

 در این قسمت می پردازیم به خدماتی که کشور اتریش( اتحادیه اروپا  ، شینگن )   در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد:
1- همکاری و معاضدت برای یافتن سرمایه گذاری مناسب و شایسته در اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )
2- توصیه و مشاوره های حرفه ای در خلال پروسۀ سرمایه گذاری
3- ارتباط با شرکای سرمایه گذاری مشترک در اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )
4-ارتباط با مقامات صالحۀ کشور
5- کمک و یاری برای باز کردن حساب بانکی در اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )
6- کسب اطلاعات فردی از شخص متقاضی به طرق و شیوه های مختلف
7- ارائۀ رسمی مدارک به یکی از مقامات صالحۀ کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )
8- پیگیری درخواست تا زمان تصویت و اعطای شهروندی

قوانین حمایتی کشور اتریش از سرمایه گذاران خارجی

در این قسمت می پردازیم به قوانین و مقررات حمایتی که کشور اتریش  ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  به آن پیوسته، این قوانین عبارتند از:

1- کنوانسیون سرمایه گذاری دو جانبه
2- مباحث مربوط به ثبت سرمایه که از سوی انکتاد به تصویب رسیده است
3- عضو آژانس سرمایه گذاری چندجانبه

تابعیت دوگانه از دید کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

با توجه به قانون شهروندی کشور اتریش، به طور کلی متقاضی کسب تابعیت و به طریق اولی پاسپورت این کشور و جلوگیری از امر تابعیت مضاعف،مستلزم آن است که شخص تابعیت فعلی خود را ترک نماید. اما از طرفی به موجب مادۀ 10، به افراد این امکان را داده تا همچنان تابعیت خود را حفظ نمایند و نیازی نیست که حتماً تابعیت قبلی خود را ترک نمائید. اما به منظور کسب اطلاعات کامل تر در این باب توصیه می نمائیم که قوانین و مقررات کشور محل زندگی خود را در خصوص تابعیت مضاعف مطالعه فرمائید.

نتیجه گیری

با توجه به تمامی موارد یاد شده و با توجه به اینکه کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )  چهارمین کشور برتر در حوزۀ اقتصادی می باشد، سرمایه گذاران بسیاری تمایل به سرمایه گذاری در این کشور می باشند. از طرفی با توجه به اینکه کشور اتریش سریعاً و به طور مستقیم تابعیت خود را به فر متقاضی اعطا می نماید لذا باز هم می تواند خود یک عامل بسیار مهم در امر سرمایه گذاری در این کشور خواهد بود.
میزان مبلغ سرمایه گذاری نیز حدواً از 10 الی 100 هزار یورو خواهد بود که این امر بسته به طرح کاری شما متفاوت خواهد بود. نکتۀ دیگر اینکه برای اعضای خانواده نیز به راحتی می توان از طریق این ویزا اقدام نمود و سپس مراحل لازم برای دریافت تابعیت را طی نمود.
در نهایت اینکه با توجه به اینکه کشور اتریش به عضو سازمان تجارت جهانی می باشد و قوانین حمایتی بسیاری را در جلب سرمایه گذار خارجی در نظر گرفته می تواند هدف خوبی برای متقاضیان محترم باشد.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور اتریش   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت اتریش تضمینی ، ویزای توریستی اتریش تضمینی ، سفارت اتریش تضمینی ، ویزای تحصیلی اتریش تضمینی ، ویزای سرمایه گذاری اتریش تضمینی ، ویزای کاری اتریش تضمینی ، ویزای ازدواج اتریش تضمینی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش” اتحادیه اروپا  ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق تمکن مالی توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور اتریش )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  اتریش ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   اتریش  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور اتریش ( اتحادیه اروپا  ، شینگن )

1- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
2- عدم نیاز به استخدام پرسنل
3- عدم محدودیت سنی
4- عدم نیاز به مدارک زبان
5- سهولت تمدید اقامت
6- معاف از پرداخت مالیات سالانه
7- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
8- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان.
9- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
10-  نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مور نیاز برای اقاقت از طریق تمکن مالی در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “

1- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
2- گردش مالی سه ماهه آخر
3- قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
4-گواهی عدم سوء پیشینه
5- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
6-بیمه پزشکی
7- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله  به صورت دو ساله
8- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
9- انجام بیمه پزشکی
10- عدم انجام امور غیر قانونی و جنایی
11-  تمکن مالی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
بسیاری از علاقمندان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا به دنبال کشوری با شرایط اقتصادی خوب و امن و امکانات بالای زندگی هستند .امنیت بالا و کیفیت خوب زندگی و رفاه اجتماعی ایده ال اتریش را به عنوان یک کشور درجه یک و امن برای سرمایه گذاری معرفی می کند . مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت امروزه مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان است .اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است، که سرمایه گذاران خارجی را از سراسر جهان جذب می کند . اتریش با یک سیستم سیاسی و اقتصادی پایدار، سرمایه داران بسیاری را جذب می کند که تاکنون نقش مهمی در توسعه آن داشته است .اتریش عضو چندین سازمان بین المللی است که از جمله بانک جهانی، سازمان تجارت جهانی و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی است که به این معنی است که سرمایه گذاران می توانند با تضمین بهترین استانداردهای بین المللی در این زمینه کار کنند.

ثبت شرکت در کشور اتریش مزایایی دارد که به انها اشاره می کنیم :

1- شخص بدون نیاز به شریک محلی اتریش ، مالکیت ۱۰۰ درصد دارد .
2-شخص می تواند از برند یا مارک تجاری اروپایی برای شرکت خود استفاده نماید .
3- شخص برای سفر ، تجارت و اقامت بلند مدت به تمامی قسمت های شنگن دسترسی دارد .
4-شخص می تواند به راحتی برای سفر به تمامی نقاط دنیا ویزا اخذ نماید .
5-شخص می تواند برای خود یا شرکت حساب افتتاح نماید .
6-در اتحادیه اروپا قوانین تجاری و گمرکی برای افراد بصورت ازاد می باشد.
7-متقاضی پس از مدت ۳ سال می تواند برای اقامت دائم درخواست دهد .
8-متقاضی پس از مدت ۵ سال از اخذ اقامت دائم می تواند برای پاسپورت درخواست نماید .

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت :

کشور اتریش برای متقاضیان اخذ اقامت و همچنین صاحبان کسب و کار امکان تاسیس شرکت و کارخانه، انجام معاملات تجاری و بازرگانی و نیز خرید شرکت در این کشور را فراهم نموده است.
با تاسيس شركت در اتریش و اتحادیه اروپا امكان افتتاح حساب بانكي ، استفاده از تسهيلات بانكي ، گشايش اعتبارات اسنادي (LC) ، خريدهاي خارجي،صادرات و واردات را خواهيد داشت.
مراحل اخذ اقامت 3 الی 4 ماه پس از زمان اخذ مجوز از سوي پليس ميباشد و متقاضي پس از دريافت اقامت امكان تردد و انجام فعاليت تجاري در محدوده شنگن را خواهد داشت.
اين اقامت سالانه خواهد بود و مادامي كه شركت فعال باشد براي سال جديد قابليت تمديد را دارد.

انواع ثبت شرکت در اتریش :

1- شرکت با مسئولیت محدود (GmbH)
2- شرکت سهامی خاص (AG)
3- شرکتی تحت قوانین اتحادیه اروپا (SE)

 متداول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

 تشکیلات شخصی

1.شرکت با تشکیلات باز
2.تشکیلات شرکتی متشکل از افراد حقیقی و حقوقی
3.تشکیلات شرکتی با مشارکت در سرمایه گذاری
4.تشکیلات شرکتی با مشارکت افراد حقیقی یا حقوقی که موظف به اجرای مفاد قرارداد بسته شده فی ما بین میباشند

مراحل ثبت شرکت در اتریش

برای پیمودن مسیر ثبت شرکت در اتریش و اخذ اقامت ملزم به انجام راه حلی هستید که در این بخش به آن ها اشاره خواهیم داشت. بعد از تهیه ویزای اتریش
مرحله  اول مختص به دریافت مشاوره از یک وکیل دادگستری ست که مجموعه ما شما را در این خصوص راهنمایی خواهد کرد، علاوه بر این باید از همه جزئیات قوانین ثبت شرکت در اتریش و همچنین قوانین اقامتی آن مطلع باشید تا بتوانید قدم های بعدی خود را آگاهانه بردارید.
مرحله دوم مختص بستن قرارداد رسمی ست، طی این قرارداد موسسه و وکیل ساکن در اتریش موظف به پیگیری امور مربوطه خواهد شد و شما نیز در جریان روال کار قرار می گیرید.
در مرحله سوم باید همه ی مدارک لازم را تهیه نمایید و آن را از طریق ایمیل یا پست به دست وکیل تان که در اتریش حضور دارد برسانید. ناگفته نماند که امور ترجمه و تایید مدارک نیز باید در همین مرحله انجام و به پایان برسد.
در مرحله چهارم باید بیزینس پلن کسب و کار شما تنظیم شود و برای ارائه به مرکز مربوطه آماده گردد، اخذ تاییدیه ی طرح توجیهی اقتصادی نیز الزامی ست. در صورت موفقیت آمیز بودن این ۴ مرحله وارد مرحله پنجم می شوید که مربوط به پرداخت هزینه های تعیین شده است، امور مربوط به اجاره محل کار و باز کردن حساب بانکی نیز باید در همین مرحله انجام شود.

مرحله نهایی امور ثبت شرکت در اتریش

پس از پایان همه مراحل ذکر شده در بخش قبل وارد بخش نهایی می شوید، در این زمان باید اقدامات لازم برای دریافت وقت سفارت را انجام دهید و با ارائه مدارک زمینه خروج خود و خانواده تان را از کشور مهیا سازید. هنگام وارد شدن به اتریش نیز باید به اداره پلیس مراجعه و امور مربوط به فعال کردن کارت اعتباری و دیگر مدارک را طی کنید. اکنون شرکت شما راه اندازی شده و می توانید وارد مرحله جدیدی از زندگی تان شوید.

ثبت شرکت با مسوولیت محدود در اتریش

1- شرکت خصوصی که به زودی به عنوان شرکت بین المللی شناخته می شود، باید حداقل یک سهامدار داشته باشد . که نمی تواند سهام شرکت را در بورس اوراق بهادار تجارتی  شرکت دهد . برای سرمایه گذاری به  حداقل 35000 یورو نیاز دارد.
2- شرکت دولتی، به عنوان AG شناخته می شود، که همچنین نیاز به حداقل یک سهامداردارد . کمترین سرمایه مورد نیاز در این نوع ثبت شرکت  70،000 یورو است . در مقایسه با GmbH، AG می تواند سهام خود را در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری  کند.

مشارکت در اتریش

چهار نوع مشارکت وجود دارد که می توانند در اتریش ثبت شوند:

مشارکت عمومی
مشارکت محدود
همکاری خفته
 اطلاعات در مورد سهم سهم هر سهامدار.
صاحبان کسب و کار نیز باید یک حساب بانکی را که سرمایه اولیه در آن سپرده می شود، باز کنند.
اسناد ذکر شده در بالا باید با ثبت نام تجاری به منظور کسب گواهی ادغام شرکت ارائه شود و سپس، شرکت باید برای مقاصد مالیاتی  ثبت نام کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش

در این بخش لیست مدارکی که باید در جهت انجام مراحل ثبت شرکت در اتریش مهیا گردد و همچنین مدارک مورد نیاز برای مصاحبه در سفارت مطرح می شود:
1- گذرنامه فرد متقاضی و دیگر اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان
2- شناسنامه و کارت ملی همه ی اعضای خانواده به همراه متقاضی
3- ارائه عقد نامه نیز که نشان دهنده ازدواج شماست الزامی می باشد.
4- پر کردن فرم مخصوص و ارائه آن به اداره مهاجرت اتریش است.
5- ارائه مستنداتی در خصوص عملکرد شرکت ثبت شده خود در ایران الزامی ست، این مدارک باید عملکرد ۲ سال اخیر شرکت شما را به خوبی نشان دهد.
6- ارائه گواهی ثبت برند و یا اختراع نیز الزامی ست، در این بخش باید گواهی شغلی خود را نیز در پرونده ی مدارک قرار داده به سفارت ارائه دهید.
7- مدارک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و مقاطع بالاتر به همراه ریز نمرات
8- ارائه مدارکی که نشان دهد همه پرداخت های مالیاتی خود را به موقع انجام داده اید نیز الزامی ست، در همین راستا باید مدارک پراخت هزینه های بیمه نیز ضمیمه شود.
9- مدارک گواهی عدم سوء پیشینه برای فرد متقاضی و دیگر اعضای همراه
 10- اثبات تمکن مالی و گردش حساب ۶ ماهه اخیر متقاضی
11- مدارکی که نشان دهنده اسناد ملکی متقاضی و میزان دارایی های او در کشور باشد.
12-  ارائه بیزینس پلان، طرح توجیه اقتصادی و هزینه های تعیین شده در این راستا نیز الزامی ست.
  13- مبلغ حداقل ۳۵۰۰۰ یورو (برای GmbH) در یکی از بانک های اروپایی اتریش ( که مبلغ ۱۷۵۰۰ یورو باید فورا بصورت نقدی پرداخت شود)
14-  تعیین حسابرس ، مشاوره حقوقی و مالیاتی و همچنین مدیرعامل و اعضای شرکت

ویزای تمکن مالی و ثبت شرکت در اتریش

بهره گیری از ویزای تمکن مالی می تواند جایگزین مناسبی برای ثبت شرکت در اتریش باشد، همانطور که مطلع هستید سرمایه گذاری در خارج از کشور با ریسک همراه است و حتی با مشاوره های مستقیم متخصصین نیز نمی توانید پیش بینی ۱۰۰ درصدی برای نتیجه آن داشته باشید، در همین راستا توصیه می شود که ویزای تمکن مالی را بررسی و از این طریق برای اخذ اقامت اقدام کنید. با دریافت ویزای تمکن مالی می توانید شخصا و به طور مستقیم مراحل مربوط به ثبت شرکت در اتریش را طی کرده و نظارتی واقع بینانه بر امور داشته باشید. ناگفته نماند که متقاضی سرمایه گذاری قطعا قادر به اثبات تمکن مالی خود و اخذ این نوع ویزا خواهد بود و هیچ مانعی بر سر راه او وجود ندارد.

ثبت شرکت در اتریش و دریافت اقامت دائم

خوب است بدانید که فقط با انجام مراحل ثبت شرکت در اتریش نمی توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. برای دریافت اقامت باید شرکت ثبت شده مدت زمانی خاص را به فعالیت بپردازد و گردش مالی آن مورد بررسی قرار گیرد، پس از تایید موارد ذکر شده فرد متقاضی قادر به دریافت اقامت یک ساله این کشور می شود که می تواند با اثبات عملکرد مثبت خود در سال های آتی اقامت خود را تمدید و همراه با خانواده در کشور زندگی نماید. با دریافت اقامت از مزایایی چون تحصیل رایگان، خدمات درمانی رایگان و خدمات اجتماعی بهره مند می شوید. از نکات مهم دیگر این است که سهامداران و مالکان شرکت های ثبت شده نمی توانند در جای دیگری مشغول به کار شوند و اگر تصمیم به این کار داشته باشند باید مراحل مربوط به منحل کردن شرکت را طی نمایند.

مالیات شرکت ها در اتریش

نرخ مالیات معمولا برای شرکتها در اتریش 25٪ است.
درآمد شرکت های مقیم اتریش بویژه شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های سهامی خاص ثبت شده در این کشور مشمول قوانین مالیاتی کشورها میشوند.بر طبق این قوانین سود شرکت ها  با نرخ مالیاتی 25 درصد به طور یکسان مشمول پرداخت مالیات هستند.
بدلیل کاهش نرخ مالیات شرکت ها از 34 درصد به 25 درصد در سال 2005کشور اتریش بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است.در قلمرو اتحادیه اروپا کشور اتریش جزو کشورهای اروپای شرقی قرار گرفته است. از سال 2005 قوانین مالیاتی اتریش با کشور اسلوونی و سایر کشورهای اروپای شرقی که دارای کمترین میزان مالیات هستند مانند مجارستان، اسلواکی،لهستان یکسان شده است و میزان مالیات در این کشور را کاهش داده است.

خدمات ما بری ثبت شرکت در اتریش

1- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در اتریش
2- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در اتریش توسط وکلای رسمی شرکت
3- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در اتریش ( مرحله مقدماتی )
4- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در اتریش
5- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اتریش
6-دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در اتریش
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش   از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
ویزای کار در اتریش، امکان کار در اتریش و کسب درآمد در اتریش یکی از بهترین راه های مهاجرت به اتریش می باشد که متقاضیان بسیاری دارد. کشور اتریش به علت صنعت قوی، اقتصاد پیشرفته، امنیت و رفاه بالا و درآمد بالای کار مورد علاقه بسیاری از متقاضیان است هم چنین خود کشور اتریش علاقمند به جذب افراد تحصیل کرده در رشته های مهندسی، پزشکی، علوم پایه و انسانی یا مدیریت می باشد. در کشور اتریش می توان پس از اتمام دوره مدرسه و از سن ۱۵ سالگی مشغول به کار شد که فرد تا سن ۱۸ سالگی زیر پوشش قانون اشتغال کودک و نوجوانان است و پس از آن می تواند به صورت تمام وقت یا پاره وقت مشغول به کار شود.

کار در کشور اتریش از ۳ روش امکان پذیر است :

روش اول؛ در این روش نیاز به یک پیشنهاد شغلی از کمپانی یا شرکت می باشد که برای جذب متقاضی ابتدا باید این شغل به مدت ۳ ماه در کشور اتریش آگهی شود،  اگر کسی خواستار آن نشد به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود و باز هم اگر کسی خواستار این شغل نشد کمپانی یا شرکت می تواند برای جذب متقاضی مورد نظر برای شغل مذکور برای مدت یکسال اقدام کند که طبق شرایط فوق این روش بسیار دشوار است و داشتن مدرک لیسانس و تخصص و مهارت لازم برای متقاضی الزامی است.
روش دوم؛ در این روش فرد به راحتی می تواند از طریق تحصیل به کشور اتریش وارد شود و بر اساس قوانین کشور اتریش پس از اتمام تحصیلش تا یکسال فرصت دارد که به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن شغل می تواند با تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری اتریش به راحتی در این کشور کار کند.
روش سوم؛ این روش ویزای جستجوی کار اتریش نام دارد که امتیاز بندی است ( PBS )  و مدت آن ۶ ماه است و اگر فرد از ۱۰۰ امتیاز ۷۰ امتیاز کسب نماید به متقاضی این فرصت را می دهند که به کشور اتریش وارد شده و به دنبال کار بگردد. فرد پس از یافتن کار با پرداخت مالیات و تمدید ویزای خود می تواند پس از ۳ سال کار اقامت دائم کشور اتریش را اخد نماید.
برای ویزای کار اتریش مدارک زیر مورد نیاز است که کلیه مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه شود و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسد:
تکمیل دقیق فرم های ویزای جستجوی کار اتریش و تحویل آن به سفارت اتریش (برای جلوگیری از رد شدن ویزا در تکمیل فرم ها از اطلاعات صحیح و دقیق استفاده نمایید و در صورت لزوم از افراد متخصص و موکلین کمک بگیرید)
1- دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵ با زمینه سفید و بدون روتوش برای حداکثر ۶ ماه گذشته
2- شناسنامه
3- پاسپورت و تصویر تمام صفحات آن ( در صورت داشتن پاسپورت قدیمی حتما سفارت را مطلع نمایید )
4- بیمه نامه ۶ ماهه تا مبلغ ۳۰۰۰۰ یورو
5- تاییدیه عدم سوء سابقه کیفری و ترجمه آن
6- اصل مدارک کلیه مقاطع تحصیلی و ریز نمرات (۳ سال دبیرستان، دیپلم، پیش دانشگاهی) و ترجمه آن
7- رزومه معتبر از سوابق تحصیلی و کاری
8- اجاره نامه ۶ ماهه
9- تسلط به زبان آلمانی در سطح A2 یا آیلتس ۵ برای مصاحبه سفارت
نامه اشتغال به کار
پرینت تمکن مالی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در اتریش ، افتتاح حساب بانکی در اتریش ، اقامت و پاسپورت اتریش از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اتریش ، رفع دیپورتی اقامت اتریش ،قبول وکالت در اتریش ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اتریش

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
  به طورکلی برای اخذ تابعیت و اقامت راه های متفاوتی وجود دارد یکی از طرق آن ازدواج است که در بند ۶ ماده ۹۷۶ قانون مدنی مقرر شده : هر زن تبعه خارجی که شوهر ایرانی اختیار کند تبعه ایرانی محسوب میشود. با توجه به اینکه این بند ماده قانون ایران براساس اصل خون میباشد بدین معنا که اگر زنی با هر تبعه ای که هست با مرد ایرانی ازدواج کند تابعیت ایران را کسب می نماید. این بند به تابعیت اکتسابی که بر اثر ازدواج حاصل میشود، اشاره دارد که برای روشن شدن مطلب به تابعیت اکتسابی (la nationalité Derivée) میپردازیم.

تابعیت اکتسابی (la nationalité Derivée):

در تحصیل تابعیت اکتسابی گاه اراده شخصی تاثیری بر تغییر تابعیت ندارد و گاهی تا حدودی ناشی از اراده شخصی است و در مواردیست که شخص خود تقاضای تحصیل تابعیت جدیدی بنماید. این تابعیت اکتسابی حالت های مختلفی دارد که برمبنای مبحث مربوطه به یک نوع آن که تغییر تابعیت بر اثر ازدواج و ارادی میباشد مورد بررسی قرار می دهیم.

تغییر تابعیت زن در اثر ازدواج (acquisition of nationality by marriage)

امروزه اکثر قوانین پذیرفته شده که بخاطر حفظ وحدت خانواده، زن و شوهر باید دارای یک تابعیت باشند. بنابراین اگر زن و مردی که میخواهند با یکدیگر ازدواج کنند دارای دو تابعیت مختلف باشند، معمولا تابعیت مملکت متبوع شوهر بر زن تحمیل میشود زیرا در غیر این صورت زن از حقوق و مزایایی که شوهر و فرزندانش در مملکتی بهره مند هستند، به علت اختلاف تابعیت محروم خواهد بود و در نتیجه منر به بروز مشکلاتی میشود چون تابعیت یک امری سیاسی است نه یکی از موارد خصوصی. لذا هر دولتی هرگونه بخواهد در این مورد تصمیم میگیرد. بعضی گفتند تغییر تابعیت از طریق ازدواج از اراده خود زن ناشی میشود زیرا زنی که با مردی خارجی ازدواج کرده به طور ضمنی تابعیت او را نیز قبول کرده است. بطور کلی میتوان گفت دولت هایی که تغییر تابعیت براثر ازدواج را برای زن الزامی دانستند،آنرا به عنوان یکی ازآثار عقد ازدواج قبول کرده اند. به همین جهت معمولا پس از طلاق یا فوت شوهر، زن میتواند به سادگی به تابعیت اصلی خود بازگردد. طبق بند ۶ ماده ۹۷۶ قانون ایران بطوری که در مبحث قبل اشاره شد، اراده زن در این مورد تاثیری ندارد، حال اگر دولت متبوع زن پس از ازدواج بازهم اورا تبعه خود بداند، در این صورت زن دارای دو تابعیت میشود. از ماده مذکور اینگونه استنباط میشود که ازدواج باید به صورت قانونی واقع شود بدین معنی که سجل احوال زن طبق ماده ۹۳۳ قانون مدنی توسط کنسولگری ایران تعیین و ثبت شده باشد.
برای کسب تابعیت کشور متبوع باید مدت معینی در کشور مربوطه اقامت اخذ نماییم و بعد از سپری شدن مدت معینه شخص میتواند تابعیت همسر و کشور متبوع را کسب نماید. لازم به ذکر است که کسب تابعیت اتریش از طریق خون است.

حال با روشن شدن تابعیت و اقامت به شرح اقامت اتریش از طریق ازدواج می پردازیم :

سیستم ثبت احوال در اتریش بر اساس وقایع تولد، ازدواج و وفات است و زبان رسمی این کشور آلمانی است. فقط ازدواج های مدنی در اتریش قانونی است هرچند که ممکن است مراسم مذهبی با مراسم مدنی انجام شود. از طریق ازدواج با شهروند دولت اتریش ( اعم از زوج و زوجه) نمیتوان بلافاصله گذرنامه اتریشی دریافت نمود و عضو شهروند اتریشی شد. برای اخذ اقامت از طریق ازدواج چه با مرد اتریشی و چه زن اتریشی شخص باید از طریق تکمیل و ارایه درخواست و فرم مربوطه به کنسولگری و همچنین ارایه اسناد و مدارک مربوطه اقدام نمایند. طبق ماده ۹۷۰ قانون مدنی ایرانیان مقیم خارجه برای امر ازدواج موظفند نزد کنسولگری های ایران حاضر شوند تا در آنجا عقد ازدواج واقع و ثبت گردد. برای اخذ تابعیت از طریق ازدواج طبق شرایط حقوقی چنانه فردی با شخصی از کشور اتریش ازدواج کند میتواند اقامت کشور مذکور را پس از سپری نمودن مدت مشخص کسب نماید و نیز میتواند این اقانت را به اقامت دایم تبدیل نموده و سپس اخذ تابعیت کشور فوقالذکر را کسب بنماید. اشخاص ممکن است تحت شرایطی با یک تبعه خارجی اعم از زوج و زوجه ازدواج کنند شرایطی که دولت متبوع مقرر میکند جهت ازدواج لازم الاجرا است. البته شرایط مقدماتی و تشریفاتی هرچند به صورت صوری باشند مطابق شرایط همان دولت اقامتگاه آنان است که اجرای تشریفات و مقدمات ازدواج توسط مامورین کنسولی ایران در کشور متبوع صورت میپذیرد و تحت شرایطی فردی بدین صورت ازدواج مینماید تابعیت دولت مقیم را بدست خواهد آورد. در این شرایط اگر زوج یا زوجه از اتباع خارجی باشند وظیفه ماموران کنسولی به شهروند دولت مزبور محدود میشود و در اجرای عقد نسبت به فرد دیگر قانون ساکت است.
در مورد لوکزامبورگ چنانچه شخص با یک نفر که تبعه آن کشور است، ازدواج کند آن شخص میتواند تقاضای اقامت این کشور را بنماید. البته تابعیت با اقامت متفاوت است و معمولا طول مدت اخذ ویزا برای همسر مقیم یا همسر تبعه یک کشور متفاوت است. البته چنانچه شما با یک تبعه اتریشی یا یک مقیم اتریش که فقط اقامت دارد ازدواج نمایید مدت اخذ ویزا زمان خاص خود را میطلبد.

تابعیت در اتریش:

تابعیت در اتریش بر مبنای سیستم خون است بنابراین شخصی که با تبعه اتریش ازدواج میکند و بعد از مدت معیین اقامت وی به تابعیت اتریشی تبدیل میشود و طفل متولده از والدین اتریشی بدون توجه به محل تولد وی، طفل اتریشی محسوب میشود. البته صرف تولد طفل در اتریش نمیتواند به عنوان سندی برای کسب تابعیت این کشور بشمار آید. لذا کسب تابعیت اتریشی به وسیله والدین علی الاصول فرزندی که از والدین اتریشی متولد میشود خود به عنوان شهروند اتریشی بشمار میرود.

کسب تابعیت اتریش:

شخص پس از ازدواج رسمی با شهروند دولت اتریش یا قرار همزیستی رسمی، محضری (در مورد همجنس گرایان) شما میتوانید به عنوان همسر یا هم زیست تقاضای اجازه اقامت بنمایید. البته پس از طی ۶ سال زندگی مشترک که ازاین ۶ سال، باید ۵ سال آن به طور سکونت مداوم در اتریش بوده باشد و با داشتن سایر شرایط( داشتن تسلط به زبان آلمانی/ درآمد کافی برای زندگی/داشتن محل سکونت مناسب/عدم سوء پیشینه کیفری/قبولی در آزمون ویژه شهروندی … ) تقاضای حق شهروندی بنماید که در نهایت این تقاضای شهروندی منجر به اخذ تابعیت این کشور میشود. به عبارت دیگر اگر دو سال یا بیشتر از زمان ازدواج زوجین بگذرد برای کسب تابعیت باید به مدت ۳سال دیگر در آنجا اقامت داشته باشند و در صورتی که مدت ۵ سال یا بیشتر از زمان زادواج آنها بگذرد، زوج یا زوجه اتریشی حداقل به مدت ۱۰ سال در این کشور اقامت کند که ممکن است دراین صورت از کسب اقامت این کشور صرف نظر کند.

شرایط دریافت تابعیت و شهروندی اتریش:

داشتن اقامت قانونی به مدت ۱۰ سال
نداشتن منع اقامت موقت در داخل و در کشور دیگر منطقه اقتصادی اروپا در یک سال گذشته یا اخراج ازاین کشور
 نداشتن محکومیت قضایی در داخل و خارج از کشور و نداشتن جرایم اداری مهم
 دارا بودن شغل مناسب و درآمد کافی جهت امرار معاش
 قطع علقه از تابعیت قبلی
 آگاهی از نظام دموکراسی اتریش و وین
 داشتن مدرک و دانش زبان آلمانی در حد B1
 افرادی که ۳۰ سال مداوم در اتریش زندگی کردند
 افرادی که مداوم تا ۱۵ سال اجازه اقامت در اتریش را داشته باشند
 مدارک و شواهد نشان دهنده شغل و حرفه در اتریش
 داشتن والدین اتریشی
  سال اقامت قانونی و مستمر و تولد در اتریش
 کسب رتبه و مقام های فوق العاده در انجمن های علمی، اقتصادی، هنری و ورزشی در جهت منافع ملت اتریش
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور اتریش  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
همه کشور های دنیا قواعد و قوانین خاص خود را در رابطه با اعطای تابعیت به شهروندان دارند. این امر بخاطر برخی از مسائل فرهنگی ، تاریخ و سنت هر کشوری می باشد. بنابراین بسیاری از کشورهای مهاجر پذیر ، طی سال های طولانی سیستم خاک را به عنوان سیستم اصلی اعطای تابعیت به شهروندان در نظر گرفته بودند. ولی پس از مدتی و هجوم عظیم مهاجران به این کشورها سیستم خون جایگزین سیستم قبلیشان گردید. تنها افرادی که از پدر یا مادری که دارای تابعیت کشور مورد نظر می بودند متولد می شدند به عنوان تبعه ی آن کشور شناخته می شدند. کشور اتریش نیز از جمله کشورهایی است که هم اکنون سیستم خون را به عنوان سیستم اصلی اعطای تابعیت در نظر گرفته است؛ بنابراین صرف تولد در خاک کشور اتریش باعث کسب تابعیت اتریش نمی گردد اما می تواند به عنوان دلیلی برای تسهیل فرآیند اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد در نظر گرفته شود؛ البته جهت جلوگیری از بی تابعیت که امری مذموم و ناپسند در حقوق بین الملل محسوب می گردد، چنانچه به کودکانی که از پدر و مادری نا معلوم در خاک اتریش متولد شده باشند و زیر شش ماه سن داشته باشند، تابعیت اتریش اعطا می گردد.

  قانون تابعیت و شهروندی اتریش از طریق تولد

طبق قوانین تابعیت و شهروندی اتریش هر یک از افراد با داشتن شرایط زیر به عنوان تبعه ی این کشور محسوب خواهند شد:
کودکانی که نتیجه ی یک رابطه مشروع و ازدواج قانونی باشند چنانچه پیش از تاریخ ۱/۹/۱۹۸۳ میلادی اگر نوزاد از پدر اتریشی به دنیا آمده بود اتریشی محسوب می شد و چنانچه پس از تاریخ ۱/۹/۱۹۸۳ میلادی از پدر یا مادر اتریشی متولد شده باشند، اتریشی محسوب می شوند.
کودکانی که نتیجه ی رابطه ی نامشروع و غیر قانونی باشند، چنانچه در زمان تولدشان، مادرشان تبعه اتریش باشد اتریشی محسوب می شوند.
با قانونی شدن تولد کودکی که در زمان تولد، مادرش شهروند اتریش نباشد و پدرش شهروند اتریش بوده باشد. چنانچه فرد به سن ۱۴ سالگی برسد باید موافقت دولت اتریش را کسب نماید.

  ادارات مربوط به ثبت احوال شهروندان در اتریش

در تمامی کشورها ادارات و مراکزی جهت نگه داری و ثبت سوابق تولد و ازدواج و مرگ اشخاص وجود دارد، در برخی کشورها این ادارات به صورت متمرکز در یک مجموعه ی قانونی بوده و در برخی کشور ها هر اداره ای مسئول یکی از موارد ثبت احوال می باشد. کشور اتریش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مانند مورد اخیر چندین اداره را به عنوان مسئول ثبت احوال در نظر گرفته است. در ادامه به تفصیل در خصوص این ادارات توضیح داده خواهد شد. سوابق شهروندی هر یک از افراد متولد در خاک کشور اتریش و یا فرزندان متولد از پدر یا مادر اتریشی در خارج از خاک این کشور به صورت های ذیل نگه داری می گردد:
 1- سوابق تولد اشخاصی که پیش از اول جولای سال ۱۹۶۶ متولد شده اند.
2- در صورت تولد در خاک کشور اتریش سوابق در ادارات محلیِ محل تولد شان نگه داری می گردد.
3- در صورت تولد فرد در خارج از خاک کشور اتریش سوابق در ادارات صالح در شهر وین نگه داری و ثبت می گردد.
4- سوابق تولد اشخاصی که پس از اول جولای سال ۱۹۶۶ متولد شده اند.
5- چنانچه فرد در خاک کشور اتریش متولد شده باشد سوابق تولدش در ادارات تابعه ی شهرداری شهری که محل نگه داری سوابق تولد مادرش می باشد، ثبت و نگه داری خواهد شد.
6- چنانچه فرد در خارج از کشور اتریش متولد شده باشد سوابق تولد در شهر وین نگه داری می گردد.

  گواهی تابعیت و شهروندی اتریش (Certificate of Citizenship)

گواهی تابعیت و شهروندی کشور اتریش تنها سند رسمی و مورد تایید کشور اتریش برای تشخیص تابعیت شهروندان و برخورداری افراد از حقوق و مزایا و تکالیف شهروندان اتریش می باشد. این سند و مدرک مهم و اساسی از طریق حضور شخص در ادارات مربوطه و یا ارسال در خواست و نامه پستی به ادارات مربوطه می باشد. البته در مورد اخیر امضای شخص می بایست توسط دفاتر اسناد رسمی مورد تایید قرار گرفته و گواهی گردد. مدارک ذیل می بایست توسط متقاضی جهت درخواست گواهی شهروندی ارائه گردد:
1- اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد – فرم درخواست گواهی شهروندی اتریش
این فرم می بایست توسط متقاضی تکمیل گردیده و توسط او امضا گردیده و تاریخ درخواست نیز ذکر گردد. در خصوص کودکان زیر سن ۱۸ سال این فرم می بایست توسط هر دوی پدر و مادر در یکی از سفارت های اتریش یا نزد یکی از دفاتر اسناد رسمی تکمیل و ارائه گردد.
2- اظهارنامه یا گواهی برای افراد زیر سن قانونی ( افراد زیر سن ۱۸ سال ): این فرم می بایست در یکی از سفارت ها یا دفاتر اسناد رسمی تکمیل و ارسال گردد.
3- اصل شناسنامه یا گواهی تولد متقاضی ( چنانچه متقاضی در امریکا متولد شده باشد می بایست حتما شهر یا شهرستان محل تولدش مشخص باشد. )
4- اصل شناسنامه یا گواهی تولد پدر و مادر متقاضی
5- چنانچه درخواست برای صدور مجدد گواهی شهروندی به علت سرقت یا مفقود شدن گواهی قبلی باشد می بایست یک کپی یا رونوشت از سند قبلی ضمیمه گردد.
6- اصل گواهی یا سند ازدواج یا سند طلاق  پدر و مادر یا سند حضانت از فرزند.
7- اصل گواهی یا سند ازدواج متقاضی یا طلاق وی.
هزینه های مربوط به درخواست صدور گواهی شهروندی معمولاً به صورت نقدی در کنسول یا سفارت اتریش پرداخت می گردد و کارت های اعتباری و چک های شخصی مورد قبول نمی باشد. چنانچه متقاضی جهت دریافت گواهی شهروندی قادر به حضور مجدد در سفارت یا کنسول نباشد و مایل باشد گواهی شهروندی پس از صدور به آدرس شخصی او ارسال گردد، می بایست هزینه های پستی مقرر را نیز علاوه بر هزینه های کنسولی پرداخت نماید. در این مورد سفارت هیچ گونه مسئولیتی برای سالم رسیدن مرسوله و جلوگیری از سرقت و … نخواهد داشت.

  تابعیت مضاعف در قوانین اتریش

در حالت کلی ، کشور اتریش از جمله کشور هایی است که تابعیت مضاعف را در قوانین خود به رسمیت نشناخته است یعنی چنانچه شخصی تابعیت کشوری دیگر را داشته باشد و بخواهد تابعیت اتریش از طریق تولد فرزند را اخذ نماید می بایست ابتدا تابعیت کشور متبوع پیشین را ترک نموده و سپس اقدام به اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد فرزند نماید. البته این قانون استثنائاتی نیز دارد. از جمله اینکه چنانچه شخصی از پدر یا مادری از ملیت متفاوت و غیر اتریشی متولد شده باشد و کشور متبوع پدر یا مادر تابعیت خود را به فرد تحمیل نماید در این صورت کشور اتریش این تابعیت را به رسمیت خواهد شناخت.

 

پاسپورت اتریش وکیل بین المللی ، ویزای توریستی اتریش وکیل بین المللی ، سفارت اتریش وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی اتریش وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری اتریش وکیل بین المللی ، ویزای کاری اتریش وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج اتریش وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور اتریش” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور اتریش همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در اتریش  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.

مزایای تحصیل در اتریش

1-هزینه ی پایین تحصیل در اتریش بدون نیاز به ارائه ی مدرک زبان
2-امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزند زیر 17 سال
3- امکان گرفتن خوابگاه در دوره ی تحصیل(دوره ی کارشناسی بعد از 2 یا 3 ترم)
4-امکان کار قانونی پاره وقت 20 الی 30 ساعت در هفته در مشاغل اتریش
5- امکان ترانسفر کردن واحدهای گذرانده در دانشگاه های سرسری و آزاد و اخذ مدرک از دانشگاه های اتریش
6-امکان یادگیری زبان بعد از ورود به این کشور( البته کشور اتریش مدارک صادر شده از انجمن فرهنگی اتریش را قبول دارد)
7-امکان دریافت اجازه ی اقامت یکساله در اتریش بعد از اتمام تحصیل(دریافت کارت قرمز سفید قرمز)  برای یافتن کار و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار در اتریش
8-دریافت اقامت دائم این کشور پس از 2 سال اشتغال و پرداخت بیمه و مالیات
9- عدم محدودیت سنی برای پذیرش در دانشگاه های این کشور

نظام آموزشی در اتریش

در اتریش، سیستم آموزشی توسط دولت فدرال تنظیم می شود و برنامه های درسی در سراسر اتریش یکنواخت هستند. در اتریش، آموزش برای همه کودکان که به طور دائم در اتریش اقامت دارند اجباری می باشد.آموزش کلی برای نه سال اجباری است. سیستم آموزش و پرورش در اتریش شباهت بسیار زیادی به سیستم آموزشی در کشورهای آلمان و سوئیس دارد سیستم آموزشی در اتریش متشکل شده که از چهار سطح می باشد.

تحصیلات مقدماتی (Elementarstufe)

 در ابتدا کودکان برای فراگیری آموزشهای مقدماتی به مهدکودک (Kindergarten) می روند که البته این دوره اجباری نمی باشد.
تحصیلات ابتدایی (Primarstufe)
 بعد از گذراندن مرحله اولیه شروع تحصیلات اجباری دانش آموزان در مقطع ابتدایی (Volksschule) از سن 6 تا 10 سالگی می باشد، طول مدت این دوره چهار سال می باشد.

تحصیلات متوسطه اولیه ( Sekundarstufe I )

 پس از حضور در دبستان دانش آموزان در سن 10 سالگی وارد مرحله متوسطه اولیه می شوند،که دانشو آموزان می توانند از کلاس پنجم تا هشتم در یکی از مدارس متوسطه (Hauptschule) آموزش ابتدایی در مقطع اولیه دبیرستان و یا دوره متوسطه آموزش عمومی (Allgemeinbildenden Höheren Schulen)، مدارس مشترک ابتدایی- متوسطه (KMS)، این مدارس متوسطه جدید بمنظور تکمیل تحصیلات برای دانش آموزان ضعیف تر بهمراه دو معلم از مقاطع مذکور مورد استفاده قرار می گیرد.طول مدت این دوره 4 سال می باشد که البته بسته به استعداد و تمایل دانش آموزان می توانند با گذراندن یک دوره یک ساله پس از فراگیری آموزش های حرفه ای درمدارس فنی و حرفه ای (Polytechnische Schule) همزمان با کار (“آموزش دوگانه”) (duale Ausbildung) مدرک مربوطه خود را دریافت کرده و تحصیلات خود را در مقطع پایانی (Sekundarstufe II) ادامه دهند.

تحصیلات متوسطه اولیه ( Sekundarstufe II )

دانش آموزان پس از گذراندن مقطع متوسط اولیه در سن 15 سالگی برای تکمیل دوران متوسطه خود وارد این مقطع می شوند. این دوره از کلاس نهم تا سیزدهم بمدت 5 سال بطول می انجامد.در این مقطع دانش آموزان می توانند تحصیلات پایانی خود را در یکی از مدارس پلی تکنیک (Polytechnische Schule)، مدارس فنی و حرفه ای (Berufs Schule) و آموزش – به عنوان یک سیستم دوگانه آموزشی بمنظور تربیت نیروی کار، مدارس حرفه ای کار (Berufsbildenden Mittlere Schulen)، مدارس فنی و حرفه ای عالی مبتنی بر علوم نظری و عملی (Berufsbildende Höhere Schulen) و یا با گذراندن دوره عالی مدارس فنی و حرفه ای،دیپلم متوسطه آموزش عمومی (Allgemeinbildenden Höheren Schulen) خود را دریافت کنند سپس خواهند توانست برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل دهند.

Berufsbildende Ausbildung مدارس آموزش فنی و حرفه ای اتریش

آموزش فني و حرفه اي اساساً گروه سني 14 تا 15 ساله را در بر مي گيرد. دانش آموزان در سال نهم تقاضاي يادگيري يك فن  يا حرفه را بلافاصله بعد از تكميل تحصيلات اجباري مي كنند. آموزش فني و حرفه اي، آموزش مقدماتي افراد جوان را تكميل مي كند و آنها را به سمت فعاليت روزانه و زندگي همراه با كار با آماده كردن آنها براي يك شغل و حرفة ويژه سوق مي دهد.با ارائة طيف وسيعي از اطلاعات و با آشنا كردن دانش آموزان با شيوه هاي كاري مختلف و محيط كار محلي، آموزش فني و حرفه اي انتخاب شغل و حرفه را آسان مي سازد. رشته هاي اجباري كه مطابق با شغل مورد نظر تمايز يافته اند، اين اجازه را به دانش آموزان مي دهند تا 9 درس در هفته از رشته هاي اجباري انتخابي مانند تكنولوژي، صنعت و تجارت، مطالعات اجتماعي  زيست شناسي يا كشاورزي را انتخاب نمايند. دانش آموزان ممكن است در 6 درس در هفته از رشته هاي اجباري درسه گروه مستعد نام نويسي نمايند. بازديد از شركت و كار آموزي در كارگاه ها، مدارس فني و حرفه اي يا شركتها، دانش آموزان را با محيط كار آشنا مي سازد. تمامي دانش آموزان در دورة آموزش فني و حرفه اي طرز استفاده از كامپيوتر در مقاصد علمي و فني، بويژه به عنوان بخشي از رشته هاي اجباري انتخابي مي آموزند. متناسب با وضعيت محلي، دورة آموزش فني و حرفه‌اي، در مدرسة جداگانه يا همراه با يك مدرسة آموزش اجباري عمومي اداره مي شود.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی  کشور اتریش

 برای ورود به دانشگاههای اتریش در مقطع کارشناسی ، متقاضی می بایست دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاههای آزاد و یا دانشگاههای سراسری داخل کشور یا کشورهای دیگر باشد و یا اینکه قبولی در کنکور سراسری را داشته باشند . متقاضیان کارشناسی در اتریش در صورت نداشتن مدرک زبان آلمانی باید پس از ثبت نام در دانشگاه برای آموختن زبان آلمانی و دوره های پیش نیاز ثبت نام کنند. داشتن مدرک زبان آلمانی برای ورود به دانشگاههای اتریش اجباری نمی باشد البته متقاضیان می توانند دوره های زبان را در ایران نیز بگذرانند. طول این دوره بین یک تا دو ترم می باشد که به خود دانشجو بستگی دارد . تدریس در مقطع کارشناسی در دانشگاههای اتریش به زبان آلمانی می باشد.
نکته دیگر اینکه متقاضیانی که مشغول به تحصیل هستند و تعدادی از واحدهای خود را در دانشگاههای ایران گذرانده اند احتیاجی به گذراندن مجدد این واحد ها ندارتد و می توانند این واحدها را در دانشگاههای اتریش تطبیق واحد دهند.

شرايط  تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور اتریش

دانشگاه های دولتی اتریش

۱-  دانشجوی ارشد یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی دانشگاه های مورد تائید ایران
۲-  احتیاج به ارائه نمره زبان آلمانی  جهت پذیرش  نیست  .
۳-  پذیرش در همان رشته  یا زیر شاخه های آن  خواهد بود که متقاضی در ایران دانشجوی آن رشته یا فارغ التحصیل آن  بوده است . امکان تغییر گرایش میباشد .
تبصره: تنها در صورت داشتن  اقامت والدین یا همسر بیش از ۵ سال میتواند رشته خود را عوض نماید.
۴-  زبان تدریس در اغلب رشته ها به زبان آلمانی میباشد . رشته های به زبان انگلیسی  احتیاج به داشتن نمره ۶ به بالای آیلتس میباشد.
۵-  نحوه گذراندن دوره های آلمانی جهت متقاضیانی که نمره زبان آلمانی ارائه نداده اند ، بدین صورت میباشد که داوطلب  تا دو سال دوره زبان را در دانشگاه میگذراند  و تا سه بار فرصت دارد در آزمون EDP  یا DSH  را جهت  ورود به دوره های آکادمی  شرکت نموده و  پذیرفته شود .
تبصره : شهریه دوره های زبان در دانشگاه های دولتی اتریش حدود ۴۱۰یورو درهرسه ماه میباشد .
۶-  شهریه در دانشگاه های اتریش به زبان آلمانی یا انگلیسی  بین ۳۸۵تا ۷۵۰ یورو در هر ترم میباشد .
۷- مدت زمان اخذ پذیرش : معمولا بین یک تا سه ماه

شرایط تحصیل در مقطع دکتری کشور  اتریش

در بین تمامی کشورهای اروپایی می توان گفت اتریش بهترین کشور برای ادامه تحصیل از نظر شرایط زندگی و هزینه ها میباشد.
برای ورود به دوره دکتری در اتریش متقاضی میباست مدرک کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاههای معتبر در ایران و یا خارج از کشور اخذ نمده باشد دوره دکتری در اتریش به دو صورت ارائه میگردد یک سری رشته ها که توسط خود دانشگاه معرفی میگردد و یکسری از رشته ها که باید استاد سوپروایز پیدا شود که اکثر رشته ها بصورت پیدا کردن استاد سوپروایزر میباشد بطور کلی مهمترین قسمت در اخذ پذیرش در دوره دکتری آشنایی با اساتید دانشگاهها و پیدا کردن استاد سوپروایزر مناسب میباشد .
دوره دکتری به زبان آلمانی و انگلیسی ارائه میگردد،داشتن مدرک زبان برای ورود به دانشگاهها الزامی نمی باشد و می توان بدون مدرک زبان پذیرش گرفت و دوره زبان را در اتریش گذراند.
در دوره دکتری دانشجویان امکان درخواست بورسیه تحصیلی را دارند که اخذ بورسیه ی تحصیلی از دانشگاه های اتریش مسیر هایی وجود دارد که بدون پرداخت شهریه وارد دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه وین شوند. بطور کلی اگر به دنبال اخذ بورسیه از دانشگاه های اتریش باشیم باید بدانیم در این مسیر نیاز است در مدارک قبلی معدلی بالا و نمراتی بسیار خوب داشته و همچنین مقاله یا مقالاتی نیز در سطح بین الملل ارائه داده باشیم. همچنین ارائه ی یک طرح ابتدایی پروپزال و یا نگارش یک motivation letterالزامیست.دانشگاه های اتریش انواع برنامه های کمک هزینه ی تحصیلی و بورسیه تحصیلی را برای متقاضیان بین المللی تحصیل با بورسیه در دانشگاه های اتریش فراهم کرده اند. دانشگاه های وین، تکنینک گراتس، لئوبن و سایر دانشگاه های معتبر کشور اتریش در رشته های مختلفی در حال حاضر PHD Positionزیادی ارائه میدهند که این فرصت ها در رشته هایی چون: ریاضیات، فیزیک و انرژی، اکولوژی میکروبی، تکنولوژی مولکول شناسی و پروتئین، علوم کامپیوتر، GIS، تحقیقات CeMMو تعدادی دیگر از زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی که به صورت PHD Positionو با لحاظ در آمد جهت متقاضیان تحصیل PHDبا بورسیه در نظر گرفته شده است. البته لازم به ذکر است که این موقعیت های بسیار با ارزش در مقاطع دکتری فقط قابل دسترس خواهد بود و متقاضی حتما بایستی دارای پیش زمینه ی آکادمیک بسیار برجسته با معدل و نمرات بالا باشد تا در میان رزومه های ارسالی به اساتید راهنما و Admission Groupانتخاب شده و در هر رشته به کار گرفته شوند.

مدارک مورد نیاز برای اقدام جهت اخذ پذیرش در دوره دکترا در اتریش عبارتند از:

1- کپی تمام صفحات پاسپورت با اعتبار بیش از شش ماه
2- دوازده قطعه عکس رنگی
3- ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
4- ترجمه رسمی و تایید شده مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد
5- ترجمه رسمی و تایید شده ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد
6- دو عدد توصیه نامه از اساتید قبلی
7- رزومه
8- بیانیه هدف (Statement of Purpose )
9- مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی (در صورت وجود)
10- گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت وجود)
11 – گواهی عدم منع تحصیل (N.O.C ) از دانشگاه محل تحصیل قبلی

مدارک زیر جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش مورد نیاز است:

1-ترجمه رسمی مدرک دیپلم و ریز نمرات دیپلم
2-ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی
3-ترجمه رسمی مدرک لیسانس و ریز نمرات لیسانس
4-ترجمه رسمی کارت ملی و شناسنامه
5-ترجمه رسمی کارت پایان خدمت ویژه آقایان
6-اسکن و کپی صفحه اول پاسپورت و صفحاتی که دارای مهر است
7-نامه قبولی در کنکور
8-گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مربوطه از دانشگاه
9-دوازده  قطعه عکس رسمی پاسپورتی
لازم به ذکر است که ترجمه مدارک تحصیلی باید به تایید سفارت اتریش برسد.

قوانین و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی اتریش

اتریش انواع کمک هزینه تحصیلی را به دانشجویان این کشور ارائه می دهد. به متقاضیان توصیه می شود از کمک هزینه های تحصیلی خاص برای کاهش هزینه تحصیلات خود استفاده کنند. ارسال چند درخواست به صورت همزمان برای اخذ کمک هزینه تحصیلی مختلف امکان پذیر است. درخواست فقط از سوی متقاضیان واجد شرایط در نظر گرفته خواهد شد. درخواست ها با توجه به مدرک تحصیلی متقاضیان رتبه بندی میشوند، بورس های محدود تحصیلی با توجه به بودجه موجود در این کشور وجود دارند و تنها بر اساس صلاحیت فرد به وی اعطا می شود.
در برخی دانشگاه های خاص این کشور بورسیه تحصیلی پزشکی اتریش نیز ارائه می شود برای اطلاعات بیشتر بایستی به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید. شرایط اخذ بورسیه پذیرش از دانشکاه های اتریش متفاوت می باشد و در هر دانشگاه و رشته ای متفاوت است.
معمولا بورسیه تحصیلی مقطع دکترا یا Phd و اخذ بورسیه مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد اتریش راحت تر از بورسیه های تحصیلی دوران کارشناسی به دست می آیند. بورسیه تحصیل رایگان اتریش معمولا به افرادی با رزومه های بالا در مقاطع تحصیلی قبلی تعلق می گیرد.

لیست دانشگاه های اتریش  Universitäten in Österreich

دانشگاه وینUni Wien
دانشگاه اقتصاد وینWirtschaftsuniversität Wien
مدیریت و ارتباطاتFachhochschule für Management & Kommunikation
دانشگاه دامپزشکی وینVeterinärmedizinische Universität Wien
کنسرواتوار خصوصی وینKonservatorium Wien
دانشگاه علوم پزشکی وینMedizinische Universität Wien
دانشگاه هنرهای کاربردی وین Universität für angewandte Kunst Wien
آکادمی هنرهای زیبای وینAkademie der Bildenden Künste Wien
دانشگاه تکنیک وینTechnische Universität Wien
دانشگاه فنی وینFachhochschule Technikum Wien
دانشگاه خصوصی زیگموند فرویدSigmund Freud Privat Universität
دانشگاه خصوصی مودالModoul University Vienna
لادر دانشکده خصوصی کسب و کارLauder Business School
اف اچ کامپوسFH Campus Wien
دانشگاه خصوصی وبستر وینWebster University Vienna
دانشگاه علوم کاربردی BFI وینFachhochschule des bfi Wien GmbH
فردیناند پوشFerdinand Porsche FernFH-Studiengänge
دانشگاه منابع طبیعیUniversität für Bodenkultur Wien
دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وینMusik und darstellende Kunst
یوهان کپلر لینزJohannes Kepler Universität Linz
هنر گراتسUniversität für Musik und darstellende Kunst Graz
پزشکی گراتسMedizinische Universität Graz
دانشگاه تکنیک گراتسTechnische Universität Graz
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور اتریش  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در اتریش ، افتتاح حساب بانکی در اتریش ، اقامت و پاسپورت اتریش از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای اتریش ، رفع دیپورتی اقامت اتریش ،قبول وکالت در اتریش ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در اتریش

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور اتریش” اتحادیه اروپا  ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اتریش  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اتریش “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اتریش” اتحادیه اروپا  ، شینگن “به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “برای ایرانیان .

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( وین ، گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اتریش به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور اتریش” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اتریش” اتحادیه اروپا  ، شینگن “

    اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

خدمات موسسه حقوقی و بین الملل  یسنا در کشور  اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “شامل موارد زیر می شود:

1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
2- اخذ گواهی بانکی در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  اتریشی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
5-  اخذ بیمه سلامت کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
6-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اتریشی  در کلیه مناطق کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اتریشی  در کلیه مناطق کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
10- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن ” توسط سرمایه گذار
12-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور اتریش   ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اتریش   ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اتریش   ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور  اتریش   ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اتریش  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور اتریش ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
31- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اتریش  ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
موسسه  حقوقی و بین المللی موسسه  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.