دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت آلمان ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه آلمان ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  و گرفتن وقت سفارت آلمان ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه آلمان ” شینگن ” توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آلمان ” شینگن ” از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در آلمان ” شینگن ” *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر آلمان ” شینگن ” * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در آلمان ” شینگن ” * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در آلمان ” شینگن ” * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در آلمان ” شینگن ” * مشاور رفع ریجکتی ویزای آلمان ” شینگن ” * مشاور رفع دیپورتی از کشور آلمان ” شینگن ” * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور آلمان ” شینگن ” توسط وکیل متخصص و بین المللی ( شهرهای بن ، اسن ، هامبورگ ، مونیخ ، کلن ، فرانکفورت ، دورتموند ، دوسلدورف ، اشتوتگارت و غیره )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت آلمان ، اخذ ویزای توریستی آلمان ، وقت سفارت آلمان ، اخذ ویزای تحصیلی آلمان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان ، اخذ ویزای کاری آلمان ، اخذ ویزای ازدواج آلمان

پذیرفتن قابل قبول وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی وپایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور آلمان از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور آلمان

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق تولد
11- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آلمان از طریق تمکن مالی

مشخصات کشور آلمان

پایتخت : برلین
 زبان : آلمانی
  نوع حکومت : جمهوری
مساحت : 375/168 کیلومتر مربع
جمعیت :81/083/600 نفر
واحد پول : یورو
دین : مسیحی
همسایگان : دانمارک ، لهستان ، جمهوری چک ، اتریش ، سوئیس ، فرانسه لوکزامبورگ ، بلژیک ، هلند

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور آلمان  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در آلمان ، افتتاح حساب بانکی در آلمان ، اقامت و پاسپورت آلمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آلمان ، رفع دیپورتی اقامت آلمان ،قبول وکالت در آلمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آلمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای ( وسزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی ، و یزای کاری ) کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط وکیل متخصص و بین المللی

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ  ویزای ( ویزای تویستی ، ویزای تحصیلی و غیره ) کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.

 ۱) ویزای اتحادیه شینگن (USV)

با داشتن این ویزا، امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شینگن هر ۶ ماه یکبار و حداکثر به مدت ۹۰ روز برای مسافران وجود دارد. باید بدانید که کشورهای چک، بلژیک، استونی، اتریش، فرانسه، یونان، آلمان، ایسلند، مجارستان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، نروژ، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس، سوئد، اتریش و فنلاند از جمله کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشند.

۲) ویزای نوع A:

با داشتن این نوع از ویزا، امکان تعویض پرواز در فرودگاه‌های ناحیه شینگن و مسافرت به کشوری خارج از محدوده این منطقه برایتان وجود دارد. توجه داشته باشید که ویزای نوع A فقط در محدوده فرودگاه‌های شینگن اعتبار داشته و نمی‌توانید در سایر فرودگاه‌ها از آن استفاده کنید.

۳) ویزای نوع B:

ویزای نوع B، را می‌توان نوعی ویزای ترانزیتی به حساب آورد. با داشتن این نوع از ویزا، امکان عبور از خاک کشوری در منطقه شینگن به مدت نهایت ۵ روز برای مسافران وجود دارد.

۴) ویزای نوع c:

این نوع از ویزا، نوعی ویزای کوتاه ‌مدت بوده که زمان گرفتن آن مدت اعتبارش مشخص شده و با توجه به این زمان، امکان اقامت در کشورهای عضو اتحادیه شینگن برایتان فراهم می‌شود. متقاضیان دریافت ویزای نوع C، یکی از این ۳ ویزا را بسته به وضعیت و اهداف سفر انتخاب می‌کنند:

– ویزای یک‌بار ورود (single- entry):

مدت اعتبار این نوع از ویزا، تنها برای یک‌بار سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشد. بنابراین، زمانی که آن کشور را ترک کردید، مدت زمان اعتبار ویزای شما به اتمام می‌رسد.

– ویزای دو بار ورود (Double- entry):

این نوع از ویزا، همانند ویزای یک‌بار ورود بوده و تنها تفاوت آن‌ها با یکدیگر این است که به کمک ویزای دو بار ورود امکان رفتن به کشوری در منطقه شینگن برای مسافران وجود دارد. به خاطر داشته باشید که از این ویزا در زمان مشخصی می‌توانید استفاده کنید و بعد از گذشت این مدت اعتبار خود را از دست می‌دهد.

– ویزای چند بار ورود ( Multiple- entry):

محدودیت ویزای چند بار ورود، تنها به مدت اعتبار آن محدود می‌شود. یعنی هر ۶ ماه یک‌بار ۹۰ روز می‌توان از آن استفاده کرد که این زمان به محض ورود شخص به هر کدام از کشورهای منطقه شینگن آغاز می‌گردد.

۵) ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای (VLT ):

ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای، امکان سفر به کشور صادر کننده این ویزا و یا تعدادی از کشورهای منطقه شینگن را برای مسافران فراهم می‌کند. باید بدانید که این ویزا تنها در شرایط خاصی همچون دلایل انسان‌دوستانه و یا در شرایط اضطراری برای افراد متقاضی صادر می‌شود. ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای، معمولاٌ به پناهندگان وارد شده به ناحیه شینگن تعلق می‌گیرد.

۶) ویزای ملی ( National Visas):

ویزای ملی یا نوع D، تنها مختص تجار، دانشجویان و افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت در کشورهای عضو شینگن را برای زمان مشخصی دارند. این نوع ویزا، در دو نوع یک‌بار ورود و چند بار ورود در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. باید بدانید افرادی که قصد اقامت برای مدت زمانی خاص به دلایل مشخصی همچون دریافت خدمات پزشکی در کشورهای عضو شینگن را دارند، متقاضی دریافت این نوع از ویزا می‌باشند. همچنین، در صورت داشتن ویزای چند بار ورود نوع D ، می‌توان به همه کشورهای منطقه شینگن بدون نیاز به روادید مسافرت کرد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن)

1-مدارک عمومی:

فرم تکمیل شده و امضا شده روادید
اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار(امضا شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد الزامی می باشد.)
کپی کلیه روادید دریافت شده قبلی از کشور های عضو شنگن و سایر کشورها
4 قطعه عکس 3×4 رنگی تمام رخ با زمینه سفید جدید که کمتر از سه ماه پیش گرفته شده
اصل بلیت رفت و برگشت پرواز
بیمه درمانی مسافرتی معتبر
واچر هتل مورد تایید سفارت

2-مدارک شغلی

برای دانش آموزان: اصل گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه و کارت دانش آموزش-دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل ارائه اصل و ترجمه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد.
برای دانشجویان: اصل گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و کارت دانشجویی
برای اعضای هئیت علمی دانشگاه: اصل فیش استخدامی و آخرین فیش حقوقی (3 فیش حقوقی آخر) کارت پرسنلی
برای صاحبان شرکتهای خصوصی: کپی روزنامه رسمی تاسیس شرکت و روزنامه آخرین تغییرات شرکت، اصل گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، تاریخ شروع به کار و میزان درآمد روی سربرگ شرکت
برای کارمندان شرکتهای خصوصی: کپی روزنامه رسمی تاسیس شرکت و روزنامه آخرین تغییرات شرکت، اصل گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، تاریخ شروع به کار و میزان درآمد روی سربرگ شرکت و لیست بیمه تامین اجتماعی
برای مشاغل آزاد: اصل جواز کسب به همراه سند با اجاره نامه محل کسب
برای پزشکان: اصل پروانه مطب و کارت نظام پزشکی به همراه سند یا اجاره نامه مطب، سهام بیمارستان در صورت وجود
برای مهندسان: اصل پروانه مهندسی و کارت نظام مهندسی به همراه سند یا اجاره نامه دفتر
برای وکلا: اصل پروانه وکالت و کارت وکالت به همراه سند یا اجاره نامه دفتر

3- سند ملکی

اصل سند مالکیت بنام مسافر، مبایعه نامه یا وکالت نامه محضری

4- مدارک مالی

حساب های کوتاه مدت یا جاری: اصل ریز پرینت 3 ماهه بانکی همراه با نام و نام خانوادگی مسافر و تائیدیه بانک
حساب های بلند مدت: اصل گواهی تمکن مالی از امور بین الملل بانک مربوطه و اصل ریز پرینت 3 ماهه از حساب کوتاه مدت یا جاری
حداقل مانده حساب: حداقل مانده حساب برای هر متقاضی 50 میلیون تومان می باشد.
نکته مهم: افزایش ناگهانی مانده حساب مورد قبول سفارتخانه ها نمی باشد.
نکته: برای خانم های خانه دار ارائه صورت حساب بانکی همسر امکان پذیر می باشد.

5- توضیحات

حضور مسافر در سفارت جهت ارائه مدرک و انگشت نگاری الزامی می باشد.
کلیه مدارک ذکر شده جهت ارائه به سفارت خانه های ایتالیا،اسپانیا،پرتغال،یونان،فرانسه،هلند،اتریش و آلمان نیاز به ترجمه و مهر مترجم دارند.
کلیه مدارک نیاز به یکسری کپی در برگه A4 دارند.
چک رمزدار یا ضمانتنامه بانکی حداقل به مبلغ 50 میلیون تومان در وجه شرکت محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت تیاز به ضمانتهای بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.
برای فرزندان 18 سال بدون همراهی پدر، همچنین خانم های متاهل که تنها سفر میکنند، رضایت نامه محضری الزامی است.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت آلمان ، دریافت ویزای توریستی آلمان ، وقت سفارت آلمان ، دریافت ویزای تحصیلی آلمان ، دریافت ویزای سرمایه گذاری آلمان ، دریافت ویزای کاری آلمان ، دریافت ویزای ازدواج آلمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق سرمایه گذاری راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.
با توجه به قوانین مهاجرت کشور آلمان ، دریافت اقامت فرد متقاضی ( مجرد و یا متاهل همراه با خانواده ) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت تجاری امکان پذیر میباشد.

شرایط درخواست اقامت :

متقاضی میبایست با ارائه مدرک معتبر ( نامه رسمی بانک از هر کشور ایران یا غیره ) ثابت کند که دارای سرمایه نقدی به میزان قابل توجه میباشد.
لازم به توضیح است که احتیاج به انتقال هیچ سرمایه ای به آلمان نیست و فقط جنبه اطمینان دولت آلمان جهت تامین هزینه های آتی متقاضی و خانواده اش میباشد.
ارائه طرح و برنامه تجاری یا صنعتی قابل قبول ، سودآور و قابل اجرا در کشور آلمان  (Business Plan)
( در این زمینه شرکت ما توسط کارشناسان رسمی آلمانی خود، شما را بخوبی یاری می کند و این مرحله جزء تعهدات این شرکت میباشد. )
شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضی و خانواده تحت تکفل ایشان میبایست میزان کارکرد حساب بانکی و هزینه های متقاضی در کشور آلمان از تاریخ ورود و آغاز فعالیت تجاری تا انتهای 3 سال آینده، 250.000 € یورو باشد .
کلیه هزینه های شخصی خود و خانواده و همچنین خریدها و هزینه های تجاری در آلمان ( کرایه منزل یا خرید خانه خوراک و پوشاک هزینه های کاری، حقوق ماهیانه مدیرعامل و . . . ) شامل آن 250.000 € یورو محسوب خواهد شد.

مراحل انجام کار :

1 – تکمیل و تحویل مدارک لازم متقاضی به شرکت ما جهت استعلام امنیتی از اتحادیه اروپا
2 – تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در آلمان و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت آلمان نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
3 – ارسال پرونده جهت تائید و استعلام اطلاعات ارسالی متقاضی به سفارت آلمان در کشور متقاضی
4 – تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان
5 – حضور در آلمان جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
6 – بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت به مدت دو سال تمدید خواهد شد
7 – با پایان اقامت دو ساله و ارائه گزارش کاری مثبت در انتهای فعالیت سه ساله شرکت ، به فرد متقاضی و خانواده ایشان اقامت دائم تعلق می گیرد

تذکر :مدت انجام مراحل کاری از زمان تشکیل پرونده تا تعیین وقت مصاحبه سفارت جهت دریافت ویزا D ( اقامت )، از6 الی 8 ماه می باشد.

 بهترین  روش های سرمایه گذاری در کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از:
1- سرمایه گذاری مستقیم در بورس اوراق بهادار آلمان
2- سرمایه گذاری در سهام آلمان که در بورس اوراق بهادار ایالات متحده است
3- سرمایه گذاری در صندوق های بورس اوراق بهادار که مالک سهام آلمان هستند
4- سرمایه گذاری در آلمان با ETFS
 ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در آلمان از طریق بورس اوراق بهادار ETFs است. این اوراق بهادارها قابل خریداری در بورس اوراق ایالات متحده هستند و ارائه متنوعی از اقتصاد کشور را نشان می دهند. اما اوراق سپرده گذاری آمریکا (ADRs) راه آسان تری برای سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی بدون خرید و فروش سهام در معاملات غیر آمریکایی است.
محبوب ترین ETF در آلمان برای سرمایه گذاری، iShares MSCI Germany Index Fund EWG است. iShares MSCI نزدیک به 60 سهام آلمان را ارائه می دهد، با تمرکز در اختیار مصرف کننده، مالی، مواد، صنایع، مراقبت های بهداشتی، و بخش های فناوری اطلاعات. نام های مشهور مانند متخصص مراقبت های بهداشتی Bayer، فن آوری غول پیکر SAP  و مجموعه صنعتی زیمنس سه صندوق اصلی در دارایی ها هستند؛ خودرو و لباس های ورزشی دیگر صندوق های اصلی در اقتصاد هستند.ETF های محبوب برای سرمایه گذاری در آلمان:
صندوق شاخص iShares MSCI آلمان (EWG)
صندوق  شاخص بورس اوراق بهادار آلمان (BUND)
ProShares Germany Sovereign/SubSovereign
Market Vectors Germany Small Cap ETF
Germany AlphaDEX Fund Profile

راه اندازی یک کسب و کار شخصی مانند رستوران و یا مغازه

راه اندازی یک کسب و کار بصورت شخصی دردسر ها و مراحل پیچیده ثبت یک شرکت را ندارد و هر فردی می تواند با در دست داشتن سرمایه ای مشخص و به منظور برآوردن برخی نیاز های مورد نظر کشور آلمان در برخی مناطق و با گرفتن اجازه کسب فعالیت صنفی و تجاری خود را آغاز نماید . این نوع فعالیت های تجاری نیازی به داشتن شریک و یا انجام مراحل ثبت شرکت در این کشور را ندارد و با دریافت مجوز کسب و همچنین جواز فعالیت برای برخی فعالیت ها مانند رستوران و تاکسی می توان فعالیت مورد نظر را آغاز کرد . البته برخی از فعالیت ها هم نیازی به مجوز ندارند و تنها جواز تاسیس کفایت می کند مانند فرش فروشی ، خوار و بار فروشی و حتی صادرات و واردات

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت سرمایه گذاری آلمان

1- کلیه مدارک شخصی ، کپی پاسپورت ، شناسنامه ، کارت ملی ، و کلیه پاسپورتهای قبلی
2- کلیه مدارک شرکت و کارخانه های ایران، کپی اساسنامه ، روزنامه رسمی، جواز کسب
3- کلیه مدارک معامله ی مهم شرکت کپی قراردادها و صورتحساب ها
4- کلیه اموال ملکی : سند خانه، شرکت یا زمین
5- حساب های بانکی شخصی و شرکتی
6- بیوگرافی کامل از شخص و خانواده
7- شرح حال شرکت
8- ایده تجاری که در آلمان و اتحادیه اروپا اجرا خواهد شد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تمکن مالی راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.
 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  آلمان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  آلمان ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   آلمان پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”

مزایای زندگی در آلمان

1-قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
2-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
3-برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
4-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
5- دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
6- دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده از این روش

1- سریع ترین روش اخذ اقامت
2- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
3- عدم نیاز به استخدام پرسنل
4- عدم پرداخت مالیات
5- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
6- سهولت تمدید اقامت
7- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
8- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

1- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
2-ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
3-پاسپورت با اعتبار 2 ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد)
4-شش قطعه عکس رنگی 5/4 x5/3  تمام اعضا
5-ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای 18 سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در 30 روز بعد از شروع پرونده م)

مدارک شرکتی

1- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
2- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی

1-  ریز پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( 2 نسخه از بانک دریافت گردد )
2-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( 3 نسخه از بانک دریافت گردد )
3- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا

1- عقد قرارداد جهت انجام پروسه اخذ اقامت آلمان از طریق تمکن مالی بر اساس قوانین و ضوابط کشور آلمان
2- بررسی صحت ترجمه مدارک لازم جهت ارایه به سفارت
3- بررسی مرحله به مرحله مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت
4- معرفی متقاضی به سفارت با ارایه معرفی نامه از طرف دفتر وکالت آلمانی
5- کامل کردن فرم های لازم جهت ارایه به سفارت
6- پیگیری وضعیت ویزا تا گرفتن نتیجه با ارتباط مستقیم با دفتر سفارت
7- اخذ گواهی اقامت از شهرداری
8- گرفتن وقت اداره پلیس مهاجرت برای انگشت نگاری
9- ارائه مدارک متقاضی به اداره پلیس مهاجرت
10- اخذ کارت اقامت
11- خدمات رفاهی استراولینگ
12- مترجم فارسی جهت پیگیری پروسه اقامت
13- اخذ بیمه و بلیط هواپیما
14- رزرو هتل
15- مشاوره و همکاری جهت اجاره ملک
16- راهنمای زندگی در شهرهای آلمان
17- همکاری در خرید ملک
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت آلمان تضمینی ، ویزای توریستی آلمان تضمینی ، سفارت آلمان تضمینی ، ویزای تحصیلی آلمان تضمینی ، ویزای سرمایه گذاری آلمان تضمینی ، ویزای کاری آلمان تضمینی ، ویزای ازدواج آلمان تضمینی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق خود اشتغالی  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ ، بن  )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق کاری ( نیروی متخصص ) راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.
بنابر قوانین مهاجرتی  کشور المان افراد خارجی  می توانند با ثبت شرکت و راه اندازی یک تجارت مورد تایید دولت آلمان و سرمایه گذاری در آلمان  اقامت موقت و سپس اقامت دایم آلمان را برای خود و خانواده خود دریافت کنند.
مبلغ مشخص برای سرمایه گذاری تعیین نشده است ولی این مبلغ می بایست متناسب با نوع کسب و کار تعیین شود و علاوه بر تامین هزینه خانواده متقاضی به رونق و ادامه حیات این کسب و کار نیز کمک کند.

شرایط درخواست اقامت

از نظر قانونی چند شرط اساسی زیر برای تقاضای درخواست اقامت کشور آلمان لازم و ضروری می باشد
1- طرح توجیهی اقتصادی قابل قبول که مورد تائید اداره بازرگانی آلمان باشد. (نیاز به تایید اتاق بازرگانی ایالتی که قصد انجام تجارت در آن را دارید نیز میباشد
2-ارائه زندگی نامه (مدرک تحصیلی و مدارک شغلی) لازم به ذکر است که تنها برای ارائه به سفارت می باشد.
3- ثبت شرکت و انجام امور مربوط به شرکت (GMBH)
4- یکی ازشروط ثبت شرکت واریز مبلغ حداقل ۱۲۵۰۰ یورو به حساب بانکی شرکت است.
متقاضی بعد از دریافت تاییدیه طرح توجیهی اقتصادی با مراجعه به سفارت آلمان و دریافت ویزای ورود به آلمان، (نوع D ) اقدام به نهایی کردن ثبت شرکت و انجام سرمایه گذاری های لازم مینماید.سپس ویزای ورود تبدیل به اقامت یک ساله می شود که در صورت برقرار بودن تجارت آنها هر سال تمدید می شود.
پس از گذشت ۳ سال از اقامت و حضور شما در آلمان و ارائه گزارش کاری و مالیاتی به فرد متقاضی و خانواده ایشان اقامت دایم تعلق می گیرد.
5- داشتن دارای کافی برای راه‏اندازی کسب و کا در کشور آلمان
6-  در صورتی که سن متقاضی بالای ۴۵ سال است، باید حقوق بازنشستگی و یا مقدار دارایی بالای داشته باشد که پشتیبان او زندگی او در آلمان باشد
7- در صورتی که متقاضی تحصیلات پایین‏تر از کارشناسی داشته باشد، لازم است که به زبان آلمانی تسلط داشته باشد.
8-  داشتن مبلغ ۲۵ هزار یورو سرمایه برای خرید یک GmbH آماده (سرمایه در حساب بانکی) به علاوه ی هزینه های ثبت (حدود ۳۰۰۰ یورو
9- کسب و کاری که متقاضی قصد راه اندازی آن را دارد باید متناسب با نیاز اقتصادی آن منطقه طراحی شود. همچنین نشان داده شود که تاثیر مثبتی بر اقتصاد منطقه دارد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
اخذ اقامت در آلمان دارای روش های گوناگونی است که یکی از آنها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور محسوب می شود.علاقمندان مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ما را بر ان داشت که در این مقاله به بررسی شرایط اخذ  اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان بپردازیم.

برای دریافت مجوز اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان باید موارد زیر را ارائه دهید:

طرح کسب و کار شما (بیزینس پلن )
شرایط و تجربه قبلی شما
سرمایه گذاری مالی شما
تأثیر این شرکت بر اشتغال و آموزش حرفه ای در کشور آلمان
سهم شما در اقتصاد ملی یا منطقه ای
اگر سرمایه گذار بخواهد با حداقل مبلغ 250،000 € در آلمان سرمایه گذاری کند،  مجوز اقامت بدون بررسی بیزینس پلن دریافت می کند. در تمام موارد دیگر، درخواست شما برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان بررسی خواهد شد.
در این برنامه های سرمایه گذاری فرد موظف است کلیه قوانین مربوط به استخدام و بیمه و مالیات را رعایت نماید .

قوانین مالیات و بیمه شرکت ها در آلمان:

بیمه بازنشستگی: 19.6 درصد از کل درآمد آنها
بیمه درمانی: 15.5 درصد از کل درآمد آنها
بیمه مراقبت: 1.95 درصد (برای والدین) یا 2.20 درصد (برای افراد بدون فرزند) از درآمد کل آنها.
بیمه خصوصی
بیمه درمانی
بیمه معلولیت
بیمه عمر
قابل ذکر است  که از سال 2009، تمام مهاجرانی که در آلمان زندگی می کنند باید دارای بیمه درمانی معتبر باشند.

در چه مشاغلی در آلمان امکان ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس وجود دارد :

طراحی وب سایت
حسابداران کسب و کار
مشاوره
وکلای  تجاری
مغازه های کامپیوتر، فروش و تعمیرات
مربیگری و آموزش
واردات / صادرات
بازاریابی و PR
آژانس های تبلیغاتی
کسب و کار و شبکه
سازمان کنفرانس ها و رویدادها
فضای اداری
لوازم اداری
خدمات چاپ
اتاق بازرگاني
خدمات پستی
راه اندازی یک کسب و کاردر  و ثبت شرکت در آلمان می تواند یک کار پیچیده  باشد.
شایع ترین شکل شرکت در آلمان ، GmbH  است،که معادل یک شرکت با مسئولیت محدود است. برای اقدام جهت راه اندازی این نوع شرکت GmbH ،  فرد باید حداقل مبلغ 25،000 €  را به صورت سرمایه ارائه دهد.
   AG  این نوع شرکت دولتی  است ) یک شرکت سهامی عام است که معادل یک شرکت سهامی عام یا PLC است. این شرکت باید دارای پنج عضوباشد  و حداقل سرمایه شروع  برای راه اندازی و ثبت این شرکت در آلمان  50،000 €.  می باشد .
GbR یک مدل شرکت انعطاف پذیر در آلمان است که می تواند یک کسب و کار شخصی باشد یا براساس یک قرارداد که توسط دو یا چند نفر به توافق برسد.
یک نوع دیگر از شرکت ها در آلمان یک شعبه از شرکت اصلی د رکشور مبدا است . این نوع از شرکت یک شعبه آلمانی از یک شرکت است که در یک کشور خارجی ثبت شده است. این باید به عنوان یک شرکت تابعه ثبت شود مسئولیت شرکت مادر برای این شرکت فرعی است، بنابراین حداقل سهمیه ای وجود ندارد
و درنهایت ( OHG شرکت بازرگانی باز ( یک مدل شرکت ساده است که شرکا درگیر آن هستند و موظف به انجام کسب و کار تعیین شده در  شرایط قرارداد هستند.

الزامات قانونی ثبت شرکت در آلمان

برای شروع کسب و کار، فرد باید  در دو مجموعه ثبت مالیات کند ، مالیات تجارتی در Gewerbesteueram و اداره مالیات محلی در اداره مالیات را سازماندهی کند. شما باید یک دفتر اسناد رسمی تعیین کنید و کسب و کار را در دادگاه محلی ثبت کنید. شما باید مدرک  اقامت موقت آلمان، پاسپورت و سرمایه اولیه را برای  شرکت انتخابی خود داشته باشید.

فرایند ثبت نام شرکت در آلمان

هنگام شروع یک کسب و کار، شرکت شما باید در دفتر تجارت محلی ثبت شود. برای انجام این کار، به موارد زیر نیاز خواهید داشت:
شناسه معتبر [کارت هویت] یا گذرنامه
مجوز اقامت
مجوز ثبت شرکت

پشتیبانی مالی از کسب و کار

بعضی از بیزینس پلن ها  پروژه ها می توانند از کمک های مالی و کمک های دولت آلمان بهره مند شوند. به عنوان مثال، کسانی که بیکار هستند و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند، ممکن است واجد شرایط دریافت کمک مالی از سوی آژانس اشتغال شوند  که البته شامل حال دانشجویانی می شود که در آلمان تحصیل کرده اند و فارغ التحصیل شده اند . کارت اقامت و اجازه قانونی برای کار و فعالیت دارند .
آلمان هشتمین کشور امن دنیا در زمینه پرداخت مالیات در جهان است. مالیات مستقیم و غیر مستقیم در آلمان برای افرادی که مایل به راه اندازی کسب و کار خود هستند، وجود دارد.
اگر در بیش از 6 ماه متوالی در آلمان زندگی می کنید، شما به عنوان “ساکن عادی” در نظر گرفته شده اید و باید مالیات بر درآمد و دارایی پرداخت کنید. افرادی که بیش از 6 ماه در آلمان زندگی کرده اند، به عنوان مالیات دهندگان در نظر گرفته می شوند و بنابراین  باید مالیات پرداخت  کنند.

پرداخت مالیات کسب و کار در آلمان

برای ثب شرکت در آلمان باید بدانید که همه شرکت ها باید مالیات بر درآمد را صرف نظر از اینکه کسب و کارشان چه چیزی است ، پرداخت کنند. افرادی که مایل به کسب و کار هستند باید 25٪ از مالیات شرکت را بپردازند.

مزایای ثبت شرکت در آلمان

1- راه یابی با بازارهای بزرگ اقتصادی اروپا
2- مالکیت ۱۰۰% سهام شرکت
3- شرکت در مناقصات
4- تجارت در تمام نقاط اروپا بدون محدودیت
5- اخذ اقامت دائم برای شخص اصلی و خانواده وی
6- دریافت وام بدون کارمزد
7- افتتاح حساب بانکی در تمام کشورهای اروپایی
8- اجازه اقامت و تحصیل در همه کشورهای عضو اتحادیه شنگن
چنانچه ملاحظه فرمودید در این مقاله به مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت پرداختیم . اگر تمایل به سرمایه گذاری در اورپا دارید و از آنجایی که اخذ اقامت آلمان از روش ثبت شرکت دارای پیچیدگی و نیازمند شرایط بخصوصی است ، قبل از هر اقدامی از کارشناسان مجرب در این زمینه و مشاوره با دفاتر مهاجرتی معتبر یاری بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در آلمان

یک خارجی می تواند برای سرمایه‌گذاری یا کار آزاد خود مهمترین گونه‌های حقوقی زیر را برگزیند:
1- فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی)
2- تاسیس شرکت مدنی (2 نفر یا بیشتر)
3- تاسیس شرکتهای شخصی (تضامنی)
4- تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
5- تاسیس شرکت سهامی
6- تاسیس شعبه:  شعبه مستقل ، شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
7- دفتر نمایندگی

مهمترین شکل‌های قانونی فعالیت اقتصادی را که عبارتند از:

1- فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی). فعالیت حرفه‌ای فردی
2- تاسیس شرکت با مسئولیت محدود Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH)
3-تاسیس شعبه : شعبه مستقل ، شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
4- دفتر نمایندگی

 فعالیت ها شامل :

1- فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی)

این نوع فعالیت نیاز به تشکیل شرکت نبوده و می‌توان با گرفتن اجازه کسب Gewerbeanmeldung این نوع کارهای صنفی و تجاری را شروع نمود. بعضی از این فعالیت‌های شغلی نیاز به گرفتن اجازه ویژه نبوده (مانند فرش فروشی، خواربار فروشی، صادرات و واردات) و لی برای بعضی از آنها باید اجازه ویژه آن کسب گرفته شود، مانند (رستوران، تاکسی).

2- تاسیس وثبت یک شرکت مستقل به شکل یک شرکت با مسئولیت محدود (GmbH)

سرمایه گذاران ایرانی می‌توانند برای فعالیت اقتصادی خود در آلمان یک شکل اقتصادی مستقل از راه تاسیس و ثبت یک شرکت دختر Tochtergesellschaft به شکل شرکت با مسئولیت محدود که ساده‌ترین وبهترین حضور در بازار اقتصادی آلمان می‌باشد، انتخاب نمایند.

تاسیس و به ثبت رساندن شرکت با مسئولیت محدود را می توان با

– یک شخص Ein-Mann-GmbH یا بیشتر (اعم از حقیقی یا حقوقی) تاسیس نمود و باید
– حد اقل سرمایه 25000 یورو باشد.

برای تاسیس و ثبت شرکت  مستقل:

الف) مدارک مربوط به شخص متقاضی ثبت شرکت مستقل
ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران
 ج) مدارک مربوط به شعبه آلمان

اساسنامه برای نمونه باید شامل موارد زیر باشد:

– نام شرکت
– اقامتگاه اصلی شرکت
– موضوع شرکت
– نام کلیه شرکاء یا صاحبان سهم الشرکه یا مؤسسین شرکت با نشانی آنها
– تعیین مدیر عامل برای شرکت
– ثبت در دفتر ثبت شرکتها
– پس از ثبت شرکت در دفتر ثبت شرکتها دارای شخصیت حقوقی شده و مسئولیت صاحبان سهم الشرکه محدود به سهم الشرکه آنها می‌باشد و شخصا مسئول پرداخت دیون شرکت نمی باشند.
این شرکت از شرکت مادر مستقل بوده و دارای شخصی، دیریت، سرمایه، اقامتگاه، تابعیت، ترازنامه و حسابداری مستقل بوده و تنها وجه اشتراک با شرکت مادر ایرانی یکی بودن صاحبان سرمایه می‌باشد. شرکت از هر لحاظ تابع قوانین آلمان بوده و با آن به شکل یک شرکت آلمانی رفتار خواهد شد.
محدویتی نیز از لحاظ مقدار سهام یا سهم الشرکه یا سرمایه گذاری نبوده و ایرانیان می‌توانند 100% سرمایه را دارا باشند.
شرکت موظف به پرداخت مالیات بوده و پرداخت انواع مالیات‌هایی که برای این نوع شرکت قانونا مقرر است، الزامی است.

  3- تاسیس شعبه Niederlassung

اشخاص ایرانی می‌توانند مبادرت به تاسیس و ثبت شعبه اعم از مستقل و وابسته بنمایند. اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌توانند اقدام به تاسیس شعبه بنمایند که تاجر یا بازرگان کامل Vollkaufmann باشند مانند شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی یا تجار یا بازرگان و تولیدکنندگان بزرگ . یک بقالی کوچک نمی‌تواند شعبه در آلمان تاسیس کند ولی تولید کننده مواد غذائی یا تاجر بزرگ فعال در صادرات و واردات حق تاسیس و ثبت شعبه دارد. تمام شرکتهای تجاری با شخصیت حقوقی مستقل از نظر قانون آلمان تاجر کامل بوده و مجاز به تاسیس شعبه می‌باشند. افراد دیگر که تاجر کامل نمی باشند می‌توانند فقط شعبه غیر مستقل تاسیس نمایند.
شعبه می‌تواند به شکل
– شعبه مستقل Selbständige Niederlassung (Zweigniederlassung)
– شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
Unselbständige Niederlassung (Betriebsstätte) تاسیس شود.
– شعبه مستقل Selbständige Niederlassung (Zweigniederlassung)
تاسیس شعبه مستقل یک شرکت ایرانی در آلمان دارای شخصیت حقوقی مستقل نبوده و از شرکت مادر ایرانی در ایران از لحاظ سازمانی وحقوقی جدا نیست. شعبه از لحاظ سازمانی و حقوقی تابع و جزئی از شرکت مادر ایرانی بوده و تابع قوانین ایران است.

شعبه مستقل باید دارای حداقل سه مشخصه باشد:

– چنان باید سازماندهی یابد که بتواند با استقلال کلیه کارهای تجاری را در آلمان انجام دهد،
– این سازماندهی باید به شیوه باشد که با از رفتن شرکت مادر بتواند به کارهای تجاریش ادامه دهد،
– شعبه باید مدیریت جداگانه با اختیارات عقد قراردادها و سرمایه مستقل ازمادر داشته تا بتواند این اختیارات عملی شوند. ترازنامه جداگانه‌ای در شرکت مادر داشته باشد.
در ضمن
– نام شعبه و نام شرکت مادر معمولا یکی است.
– شعبه از لحاظ مکانی از شرکت مادر ایرانی جدا است.
– قراردها و اعمال تجاری انجام یافته توسط مدیر شعبه در ظاهر بنام شعبه و در باطن متعهد و منتفع شرکت مادر است، حتی اگر شعبه دارای سرمایه مستقلی باشد.
– ترازنامه، حساب سود و زیان تابع قوانین آلمان بوده و نه ایران

تاسیس یک شعبه مستقل :

الف) مدارک مربوط به شخص متقاضی ثبت شعبه:
ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران
 ج) مدارک مربوط به شعبه آلمان می باشد.
 سربرگ شعبه مستقل باید دارای اطلاعات زیر باشد:
– نام دفتر ثبت تجاری که شعبه در آن ثبت شده است (آلمان).
– شماره ثبت در دفتر ثبت تجاری (آلمان)
– نام کامل و نوع شرکت مادر ایرانی
– شماره و نام اداره ثبت شرکتها که در آن شرکت ثبت شده است (ایران).
– اطلاعات دیگری بر طبق قانون آلمان مانند: نام شعبه، محل با نشانی کامل (شهر، کشور)، نام نمایندگان قانونی (حد اقل یک نام و نام فامیلی)
– شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
Unselbständige Niederlassung (Betriebsstätte)
یک شرکت خارجی یا یک شرکت با سرمایه ایرانی ثبت در آلمان می‌تواند شعبه‌های غیر مستقل در شهرهای مختلف در آلمان اشته باشد (Filiale). این شعبه‌های غیرمستقل معروف به Betriebsstätte بوده و دارای مختصات زیر می‌باشد:
– این شعبه‌ها از هر لحاظ وابسته به شرکت مادر می‌باشند.
– صورتحساب‌ها یا رسیدهایی که صادر می‌کنند، باید بنام شرکت مادر باشد.
– این شعبه‌ها فقط از لحاظ مکانی با شرکت مادر تفاوت داشته ولی از لحاظ فعالیت تجاری با شرکت مادر یک واحد تجاری را تشکیل می‌دهد.
– نام شعبه و نام شرکت مادر باید یکی باشد.
– هر شعبه باید جداگانه به اداره اصناف Gewerbeamt محل فعالیت معرفی شده و اجازه فعالیت صنفی Gewerbeanmeldung دریافت دارد.

تاسیس یک شعبه مستقل:

الف) مدارک مربوط به شخص متقاضی ثبت شعبه
ب) مدارک مربوط به شرکت مادر در ایران
-ج) مدارک مربوط به شعبه در آلمان می باشد.

4- دفتر نمایندگی Repräsentanz

تاسیس دفتر نمایندگی در آلمان ممکن است بشکل دفتر باشد. این دفتر ممکن است
– از طرف خود شرکت مادر اداره شود و از این لحاظ از هر جهت وابسته به شرکت مادر است یا ممکن است که این دفتر نمایندگی از طرف
– یک نماینده تجاری (با داشتن وکالت Handelsvertreter) اداره شود.
در هر صورت دفتر نمایندگی حق فعالیت مستقل مانند عقد قرارداد بنام خود نداشته و فقط می‌تواند فعالیت تجاری محدودی داشته باشد، مانند بازاریابی، خدمات پس از فروش و …

مدارک لازم برای تاسیس دفتر نمایندگی:

الف ) برای تقاضا کننده
ب) برای شرکت مادر
ج) برای شعبه یا دفتر نمایندگی
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در آلمان ، افتتاح حساب بانکی در آلمان ، اقامت و پاسپورت آلمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آلمان ، رفع دیپورتی اقامت آلمان ،قبول وکالت در آلمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آلمان

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تولد فرزند  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
  همانگونه که می دانید کشور آلمان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد. افرادی که تابعیت کشور آلمان را اخذ می کنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیاز به ویزا ندارند.راههای اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان متعدد است و یکی از این راهها اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد می باشد.
کشور آلمان سیستم خون را دارا می باشد یعنی تابعیت از پدر یا مادر به فرزند منتقل می شود.

در تمام کشورهای دنیا 2 نوع سیستم اخذ تابعیت وجود دارد:

1:سیستم خون  2:سیستم خاک.

در کشور آلمان تابعیت از طریق خون یکی از راههای مهاجرت می باشد که جز اصلی ترین انواع تابعیت است.این نوع تابعیت،تابعیتی است که با تولد فرزند در یک کشور حاصل می شود.
در کشور آلمان اگر یکی از والدین تبعه کشور آلمان باشند فرزند هم به تبعیت از آن والد اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ می نماید.
اگر کودکی در خارج از کشور آلمان متولد شود و پدر تابعیت کشور دیگر را دارا باشد و مادر تابعیت کشور آلمان را دارا باشد کودک هم می تواند به تبعیت از مادر اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید و همینطور برعکس اگر کودک در خارج از کشور آلمان متولد شود و پدر اقامت وتابعیت کشور المان را دارا باشد و مادر تابعیت کشور دیگر را دارا باشد در این صورت کودک هم می تواند به تبعیت از پدر اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید.
اگر پدر و مادر طفلی که متولد می شود تبعه کشور آلمان باشند کودک هم به تبعیت از والدین تابعیت کشور آلمان را اخذ می نماید.
اگر فرزندی در کشور آلمان متولد شود و پدر ومادرش معلوم نباشند کودک اقامت وتابعیت کشور آلمان  را اخذ می نماید.
اگر طفلی در کشور آلمان از پدر ومادری به دنیا بیاید که بدون تابعیت باشند فرزند می تواند اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید.
اگر یکی از والدین به مدت 8 سال در کشور آلمان اقامت دایم داشته باشد و اقامت کشور آلمان را اخذ نماید فرزند متولد شده از این فرد هم اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ می نماید.
اصل خون یکی از شیوه های اخذ اقامت وتابعیت می باشد براین اساس هرکس که از فردی متولد شود که تابعیت یک کشور را دارا می باشد می تواند از طریق پدر یا مادر اقامت و تابعیت را اخذ نماید.
کودکان بدون تابعیت که در کشور آلمان متولد می شوند می توانند اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند.
کودکانی که پس از 1 ژانویه سال 2000 میلادی در کشور آلمان از پدر و مادر خارجی متولد می شوند در صورتی می توانند اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند که والدین کودک اقامت دایم کشور آلمان را دارا باشند و یا به مدت 6 تا 8 سال در کشور آلمان اقامت دایم داشته باشند.
کودکانی که از پدر و مادر آلمانی متولد می شوند به طور خودکار اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ می نمایند.
فرزندی که از پدر و مادر بی تابعیت در کشور آلمان متولد می شود می تواند اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید و والدین این فرزند هم می توانند از طریق فرزند اقامت و تابعیت کشور آلمان را بدست اورند.
در رابطه با فرزندخوانده ای که یکی از والدینش تابعیت کشور آلمان را دارا می باشد فرزند هم به تبعیت از آن والد می تواند اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید.
برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تابعیت مضاعف را می پذیرند اما تابعیت مضاعف در کشور آلمان پذیرفته نیست.
کودکانی که از والدین تبعه کشور آلمان متولد می شوند می توانند در سن 18 سالگی انتخاب نمایند که تابعیت آلمانی خود را نگه دارند یا خیر.
کودکان خارجی که در کشور آلمان متولد شده اند برای اینکه تابعیت آلمانی خود را حفظ کنند باید تا سن 23 سالگی بتوانند تابعیت آلمانی خود را اثبات نمایند وگرنه تابعیت آنها به اتمام می رسد.

فرد برای اثبات تابعیت آلمانی خود باید یکی از این موارد را دارا باشد:

1- فرد باید تا سن 21 سالگی حدود 8 سال در کشور آلمان اقامت داشته باشد و در کشور آلمان زندگی کرده باشد.
2- فرد باید حداقل به مدت 6 سال در یکی از مدارس کشور آلمان تحصیل کرده باشد.
3- فرد از یک مدرسه در کشور آلمان فارغ التحصیل شده باشد.
3- فرد در کشور آلمان آموزش های حرفه ای موفقیت آمیز انجام داده باشد.
تابعیت کشور آلمان برای بعد از چند سال می تواند اعمال شود
اگر کودکی از پدر ومادر آمریکایی متولد شود که اقامت و تابعیت کشور آلمان را دارا می باشند فرزند دارای 2 تابعیت می شود و فرزند باید تا سن 23 سالگی تابعیت یکی از کشورها را انتخاب نماید یا تابعیت کشور آلمان یا تابعیت کشور آمریکا.
در نهایت می توان گفت که یکی از راههای اعطای تابعیت کشور آلمان تولد می باشد به این صورت که فردی که در خاک یک کشور متولد می شود می تواند اقامت و تابعیت آن کشور را اخذ نماید. اصل خاک بیشتر در کشورهای مهاجرپذیر پذیرفته شده است. کشور آلمان هم ازاین قاعده مستثنی نخواهد بود و قوانین و مقررات خاص خود را برای اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد دارا می باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت ( شهروندی و تابعیت ) کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
یکی از راه های اخذ اقامت در آلمان از طریق ازدواج میباشد .قانون تابعیت ازدواج در کشورهای مختلف کمی با هم متفاوت است ولی بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشور های جهان این مورد مورد قبول میباشد  که در صورت ازدواج بین دو نفر
، هر کدام از طرفین ازدواج ( هر کدام از زوجین ) میتوانند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند ؛  ولی قبل از آنکه در این مورد توضیحاتی بدهیم برخی مسایل و موارد را در این مورد توضیح میدهیم تا موضوع به درستی روشن شود.
در آلمان میان ازدواج دفتری و مذهبی تفاوت وجود دارد و هیچ رابطه ای با مراسم ازدواج در آلمان ندارد. معمولا در آلمان برای رسمی شدن ازدواج بین دو نفر برگه ازدواج صادر میشود . این برگه ازدواج در آلمان از جانب اداره ثبت و احوال کشور آلمان و به عنوان سند رسمی صادر میشود . وقتی زن و مردی در کشورآلمان بعد از آشنایی یا حتی زندگی چند ساله مشترک تصمیم به ازدواج میگیرند برای امضا سند ازدواج به قسمت خاصی از اداره ثبت و احوال مراجعه میکنند و در اداره ثبت و احول بدون این که تعلق مذهبی و یا قومی فرد متقاضی در نظر گرفته شود ؛ امضا ازدواج را طرفین انجام میدهند و برگه ازدواج از سوی اداره ثبت و احوال کشور آلمان صادر میشود.
در کشور آلمان معمولا برای ازدواج مذهبی طرفین به کلیسا مراجعه میکنند و در کلیسا به صورت مذهبی  ازدواج میکنند. در کشور  آلمان ازدواج رسمی و مذهبی میتواند به همراه یکدیگر باشد و یا میتواند فقط یکی از این حالتها انجام گیرد که این موضوع بستگی به نظر طرفین ازدواج دارد.
یکی از سوالات متداول در این زمینه این میباشد که آیا ازدواج در ایران در آلمان معتبر میباشد ؟ که باید در پاسخ این سوال بگوییم که بله ازدواج در ایران در آلمان معتبر میباشد و نیازی به ثبت در ثبت و احوال کشور آلمان ندارد .
بنا به قوانین کشور آلمان هر شخصی که همسر یک شخص آلمانی شود میتواند ویزای کشور آلمان و سپس تابعیت آلمان را کسب کند و میتواند مقیم آلمان شود . در واقع ازدواج هم یکی دیگر از طروقی میبباشد که شخص میتواند تابعیت آلمانی کسب کند . گرفتن اقامت از طریق ازدواج با یکی از اتباع آلمانی قبلا بسیار آسان تر بود ولی هم اکنون این مسیله کمی مشکلتر شده است ؛ بدین معنی که دو نفری که با هم ازدواج میکنند باید حقیقی بودن قصد ازدواج و زندگی مشترک خود را ثابت کنند .
یکی دیگر از محدودیتهایی که در این زمینه وجود دارد این است که شخصی که با یک تبعه آلمانی ازدواج میکند باید تا حدی تسلط خود را به زبان آلمانی نشان دهد که این مسئله میتواند برای افردا مشکل ایجاد نماید.
از شرایط دیگر اخذ اقامت از طریق ازدواج در آلمان این است که کسی که اقامت دایم در آلمان را دارد باید از نظر مالی تامین باشد و بتواند از نظر مالی همسر خود را تامین نماید .
کسانی که از طریق اردواج با شخص آلمانی میخواهند تابعیت آلمان را کسب کنند باید برای اخذ تابعیت درخواست خود را ارایه دهند و پرونده ای را ارایه نمایند . این پروسه در حدود سه سال طول میکشد تا شخص بتواند اقامت آلمان را کسب کند . و بعد از آن برای دریافت پاسپورت آلمانی میتواند اقدام نماید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) از طریق تولد فرزند راهنمایی نماید و راههای حقوقی و قانونی اخذ اقامت وتابعیت کشور آلمان را به شما معرفی نموده و پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.

 

پاسپورت آلمان وکیل بین المللی ، ویزای توریستی آلمان وکیل بین المللی ، سفارت آلمان وکیل بین المللی ، ویزای تحصیلی آلمان وکیل بین المللی ، ویزای سرمایه گذاری آلمان وکیل بین المللی ، ویزای کاری آلمان وکیل بین المللی ، ویزای ازدواج آلمان وکیل بین المللی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی )  کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در آلمان می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند
آلمان یکی از کشورهای قاره اروپا میباشد و معمولا افراد مایل هستند به آلمان مهاجرت کنند . یکی از راه های مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای تحصیلی میباشد که در این مقاله قصد داریم این نوعت مهاجرت را شرح دهیم . کشور آلمان در حوزه شینگن است و یکی از کشورهای پیشرفته در سطح جهان میباشد .
دانشگاه های آلمان معمولا جزو دانشگاه های برتر اروپا و جهان میباشند و بسیاری از دانشجویان سراسر جهان و همچنین دانشجویان ایرانی بسیار علاقه مند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان میباشند .

 مزیای تحصیل در دانشگاههای کشور آلمان

1-  دانشگاه های آلمان رایگان میباشد . بدین معنی که کسانی که در دانشگاه های آلمان ادامه تحصیل میدهند نیاز به پرداخت هزینه ای ندارند و تنها کافی هست که هزینه های زندگی خود را تامین نمایند
2-هزینه زندگی در کشور آلمان نسبت به بسیاری از کشورهای اروپا بسیار کمتر میباشد و حتی دانشجویان با کارت دانشجویی از بسیاری از تخفیفات برخورد ار هستند به طور مثال میتوان به کارت حمل نقل شهری اشاره کرد که دانشجویان می توانند از این کارتها برای ایاب و ذهاب استفاده کنند و یا از تخفیفات برای خرید برخی کالاها و سایر خدمات در کشور آلمان برخوردار می شوند.
  3- دانشجویان در هنگام تحصیل اجازه کار پاره وقت دارند بدین معنی که دانشجویان میتوانند در هفته بین 20 تا 30 ساعت به کار در کشور آلمان مشغول شوند و چه بسیارند دانشجویانی که با کار نیمه وقت هزینه زندگی خود را تامین مینمایند
4-  ویزای دانشجویان در کشور آلمان یک سال بعد از تحصیل هم قابل تمدید بوده تا فرد دانشجو فرصت یافتن کار داشته باشد. این موضوع به دانشجویان کمک میکند که بعد از تحصیل بتوانند برای اقامت دایم خود در کشور آلمان اقدام نمایند .
5-  امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 17 سال برای همراهان دانشجو وجود دارد .
6- در بعضی از دانشگاه ها میتوان از بورس که شامل هزینه زندگی میباشد استفاده نمود .
7- وجود دانشگاه های انگلیسی زبان که در این صورت نیاز به یادگیری زبان آلمانی نمیباشد .
8- دانشجو می تواند با ویزای دانشجویی به کل کشورهای عضو شینگن و سوئیس مسافرت کند و هیچ نیازی به اخذ ویزا برای ورود به این کشورها ندارد.
موارد گفته شده از مهمترین ویژگیهای کشور آلمان برای تحصیل میباشد و همین ویژگیها باعث شده است که بسیار ی از دانشجویان ایرانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و همینطور اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنند . در این مقاله بر آن هستیم که تحصیل در مقاطع مختلف در کشور آلمان را توضیح دهیم . ولی قبل از آن لازم است که تقسیم بندی دانشگاه های آلمان را بررسی نماییم

تقسیم بندی دانشگاه ها و مراکز علمی در کشور آلمان :

درآلمان بیش از 370 مرکز آموزش عالی وجود دارد که در 165 نقطه این کشور قرار دارند. و شامل تقسیم بندی های زیر میباشند .

الف ) دانشگاه (Universität):

دانشگاه معمولاً محلّی است برای فراگیری روش‌های علمی و دانش نظری. به عنوان رشته‌های معمولِ (کلاسیک) دانشگاهی، می‌توان از رشته‌هایی مانند پزشکی، حقوق، علوم انسانی، علوم طبیعی و اقتصادی و تربیت معلّم نام ‌برد. در دانشگاه‌ها آموزش وپژوهش با یکدیگر آمیخته‌اند و رابطه‌ی تنگاتنگی با هم دارند. دانشگاه مکانی برای آموزش و تحقیقات بنیادی و کاربردی است. دانشجویان دانشگاه‌ها آزاد هستند تا برنامه‌‌ی درسی خود در هر نیمسال تحصیلی را شخصاً انتخاب کنند و حتّی استادان خود را طبق قوانین موجود آزادانه برگزینند. دانشگاه‌ها در پایان تحصیل،به دانش‌آموختگان، طبق استانداردهای بین‌المللی مدارج لیسانس Bachelor )،) فوق لیسانس ( Master ) وهمین‌طور دکترا اعطاء می‌کنند.

ب ) مراکز آموزش عالی حرفه‌ای(فاخوخ شوله):

شخصی که در کنار آموزش دانشگاهی (آکادمیک) به آموزش حرفه‌ای علاقه ‌دارد و تجربه‌ی عملی در دوران تحصیل برایشان مهم‌تر از دانش محض به تنهایی است، بهتر است که در مراکز آموزش عالی حرفه‌ای ( Fachhochschule ) آلمان تحصیل کند. محتوای درسی در رشته‌های این‌گونه مراکز آموزش عالی، به تناسب نیازهای حرفه‌ای تعیین شده‌اند. برخلاف دانشگاه‌های آلمان، برنامه‌ی درسی در این گونه مراکز از پیش تعیین شده‌است.

از ویژگی‌های این مراکز:

1- برنامه‌ی منسجم درسی از آغاز تا پایان تحصیل
2- تدوین محتوای درسی رشته‌های گوناکون به تناسب نیازهای حرفه‌ای
3- دوره‌ی تحصیل کوتاه‌تر در مقایسه با دانشگاه
4- تحقیقات با توجّه به نیاز در زمینه‌های کاربردی
ج ) دانشگاه های هنر، فیلم و موزیک:
در صورت علاقه به تحصیل در یکی از رشته های هنری مثل فیلم، موسیقی وغیره بهترین گزینه برای شما دانشگاه های هنر، فیلم و موزیک خواهد بود.

تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور آلمان :

تحصیل در مقطع دبیرستان در آلمان به زبان آلمانی میباشد بنابراین افرادی که قصد تحصیل در مدارس آلمان را داشته باشند باید به زبان آلمانی مسلط باشند و در ضمن مورد دیگری که وجود دارد این است که معمولا جهت تحصیل در مدارس آلمان از طر ف سفار ت آلمان ویزا به سختی صادر میشود و این کار بسیار پر ریسک میباشد . این بدان معنی است که دانش آموزانی که قصد تحصیل در کشورهای اروپایی را دارند بهتر است از گزینه های دیگر استفاده کنند . که در مقالات دیگر به تفصیل توضیح داده شده است .

تحصیل در دوره کارشناسی در کشور آلمان :

اکثر دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی رایگان می باشند ومدت دوره ی تحصیلی 4 ساله می باشد اما برای تحصیل در اغلب این دانشگاه ها باید شخص به زبان آلمانی تسلط داشته باشد و علاوه بر این باید مدرک زبان آلمانی در سطح مدرک B1 یا B2 را نیز ارایه دهد . گذشته از بحث زبان افرادی که در مقطع کارشناسی قصد ادامه تحصیل دارند باید حتما در آزمونهای ورودی در دانشگاه های ایران پذیرفته شده باشند و مدرکی دال بر این مطلب به دانشگاه های آلمان ارایه نمایند .

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در کشور آلمان :

دانشگاه های آلمان در این مقطع هم رایگان می باشند و این مقطع 5/1 تا 2 ساله هستند. در دوره ی کارشناسی ارشد درآلمان امکان تحصیل به زبان انگلیسی و زبان المانی وجود دارد و معمولاً هنگامی که در رشته ای به زبان انگلیسی قصد ادامه تحصیل داریم باید مدرک آیلتس 6 به بالا را به دانشگاه مورد نظر ارایه نماییم . و چنانچه تحصیل به زبان آلمانی باشد در این صورت ارایه مدرک به زبان آلمانی الزامی میباشد .

تحصیل در دوره دکتری در کشور آلمان:

دانشجویانی که در مقطع دکتری در آلمان تحصیل می کنند. علاوه بر تحصیل رایگان ، امکان دریافت حقوق هم وجود دارد. کشور آلمان به دانشجویان مقطع دکترا ، توجه ویژه ای داشته و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان،شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم می کند.تحصیل دکتری در آلمان به صورت Jobیا شغل محسوب می شود و در صورتی که دانشجو به استخدام دانشگاه درآید به فرد حقوق نیز تعلق می گیرد. برای اخذ پذیرش دکتری در آلمان معدل افراد تأثیری بسیاری در پذیرش وجود دارد. و متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری باید حداقل معدل کلشان 17 به بالا در مقطع کارشناسی ارشد بوده باشد. و همچنین از سوابق تحصیلی و تحقیقاتی خوبی برخوردار باشند .
قدم اول بعد از کسب شرایط علمی لازم، برقراری ارتباط با استاد راهنما است. موافقت با موضوع و پذیرش طرح دکتری (Proposal) از سوی استاد راهنما، شرایط را برای حضور در مقطع دکترا هموار می کند.
با تحصیل در این مقطع در آلمان در رشته های تجربی، بخشی از تحصیل افراد در محیط آزمایشگاه انجام می شود و اما در رشته های انسانی تمرکز تحقیقات بر مطالعات فردی می باشد.

 اخذ بورسیه ی تحصیلی هم در مقطع دکترا در آلمان دارای شرایطی است مانند:

۱- مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲- مدرک دال بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس ۶٫۵)
۳-جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی کند(بخصوص در دوره دکتری)
۴-داشتن تالیفاتی از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
دارا بودن همه و یا تعدادی از شرایط مذکور،می تواند در جهت افزایش شانس فرد دراخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید

 مدارک لازم جهت اخذ پذيرش تحصيلی آلمان

مدارک زير با توجه به شرايط متقاضيان دسته بندی شده و نيازی نيست که همه متقاضيان کليه مدارک را جهت اخذ پذيرش داشته باشند:
1- ترجمه مدرک ديپلم و ريز نمرات آن
2- ترجمه مدرک پيش دانشگاهی و ريز نمرات آن
3-  ترجمه مدرک ليسانس و ريز نمرات آن
4- ترجمه مدرک فوق ليسانس و ريز نمرات آن
5- کپی پاسپورت
6-  کپی شناسنامه
7- دوازده قطعه عکس رنگی ۴x۶
8-  گواهی زبان آلمانی ( در صورت موجود بودن )
9- مدرک Toefl 550 يا IELTS 6.5 ( در صورت موجود بودن)
10-  کارنامه قبولي در کنکور سراسری

 ضمانت نامه مالی

در کشور آلمان ضمانت نامه مالی به دو صورت قابل انجام است:
الف: خود شخص متقاضی رواديد تحصيلی
ب:  تعهد کننده مالی مقيم در آلمان

۱- ضمانت نامه مالی توسط خود شخص متقاضی رواديد تحصيلی

شخص می تواند با مراجعه به يکی از شعبات ارزی بانک ملی ايران و با حواله کرد مبلغ ۷۰۰۰ تا ۷۵۰۰ يورو بنام خود به بانک ملی هامبورگ ، ضمانت مالی خود را بعهده بگيرد.

۲- ضمانت نامه مالی توسط شخص تعهد کننده مقيم در آلمان

شخص تعهد کننده می تواند با مراجعه به شهرداری شهر محل سکونت خود در آلمان و با ارائه کليه مدارک مالی خود اعم از فيش حقوقی و …. شخص متقاضی رواديد تحصيلی در ايران را تا مادامی که در آلمان تحصيل مي نمايد ضمانت کند و اصل تعهد نامه خود را برای متقاضی در ايران ارسال دارد تا بر اساس آن متقاضی رواديد خود را درخواست نمايد.

نحوه ارزشيابی مدارک تحصيلی در آلمان

1- مدارک Diplom-Vorprüfung و Zwischenprüfung ، با شرط داشتن ديپلم دبيرستان، کارداني ارزشيابی می شود.
2- مدارک (Diplom Ingenieur(FH و (Diplom(FH و (Diplom Ingenieur I (GH صادره از کليه مدارس عالی فنی و مجتمع های آموزش عالی که منجر به اخذ ديپلم (I) می شود، کارشناسي ارزيابی می شود.
3- مدارک(Magister Artium(MAو Diplom IngenierوDiplom و (Diplom Ingenieur II(GH صادره از کليه دانشگاه ها، مجتمع های آموزش عالی و دانشگاه های آموزش عالی هنر که منجر به اخذ ديپلم (II) می شود، “کارشناسی ارشد پيوسته” ارزشيابی می شود.
3- مدارک (.Doktor Ingenieur (Dr. Ing و (Doktor) با شرط داشتن کارشناسی ارشد، دکترا ارزشيابی می شود.
4- هيج کدام از مدارک دانشگاهی که به صورت مکاتبه اي، ترددی ، غير حضوری و نيز مدارک دانشگاه های خصوصی ارزشيابی نمی شوند.

 زبان تحصیل در آلمان

برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌ های آلمان ارائه‌ی مدرکی دال بر تسلط داوطلب به زبان آلمانی در سطح B1 براساس چارچوب مشترک در اروپا الزامی است. این در حالی است که این مدرک لازم است اما برای ورود به دانشگاه‌ های آلمان کافی نیست.
سطح لازم تسلط به زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه‌های این کشور را باید از سطح لازم برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های آلمان تفکیک کرد. برای ورود به دانشگاه‌ های آلمان قبولی در یکی از دو آزمون DSH و یا Test-DaF الزامی است.
آزمون Test-DaF در مراکز آموزش زبان آلمانی در آلمان و همچنین در مراکز انستیتو گوته در سراسر جهان برگزار می‌شود. در ایران نیز این آزمون به همراه دوره ‌های آمادگی آن در موسسه‌ی آموزش زبان آلمانی وابسته به سفارت آلمان در تهران برگزار می‌شود.
امتحان DSH از طریق دانشگاه‌های این کشور و تنها در آلمان برگزار می‌شود. بنابراین برای داوطلبان ایرانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌ های آلمان را دارند، دو راه باقی می‌ماند: گزینه‌ی اول شرکت در آزمون Test-DaF در موسسه‌ی ذکرشده در تهران است و راه دوم شرکت در آزمون DSH در یکی از دانشگاه‌های آلمان که البته گزینه دوم، شانس دریافت ویزا را کاهش می دهد.

 رتبه بندی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در آلمان

‌‌الف) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي‌ آلمان (ممتاز)

 Technische Hochschule Achen
 -Universität Augsburg
 – Universität Bamberg
 – Universität Bayreuth
 – Freie Universität Berlin
 – Humboldt – Universität Berlin
 – Technische Universität Berlin
 – Universität Bielefeld
 – Universität Bochum
 – Universität Bonn
 – Technische Universität Braunschweig
 – Universität Bremen
 – Technische Universität Chemnitz – Zwickau
 – Technische Universität Clausthal
 – Technische Universität Darmstadt
 – Universität Dortmund
 – Technische Universität Dresden
  – Universität Düsseldorf
 – Universität Duisburg- Essen (universität- Gesamthochule Duisburg
 – Universität Erlangen – Nürnberg
 – Universität Frankfurt
  – Technische Universität Bergakademie Freiberg
 – Universität Feriburg
 – Universität Giessen
 – Universität Göttingen
 – Universität Greifswald
 – Universität Halle – Wittenberg
 – Universität Hamburg
 – Universität Hannover
 – Universität Heidelberg
 – Universität Jena
 – Universität Kaiserslautern
 – Universität Karlsruhe
 – Universität Kassel
 – Universität Kiel
 – Universität Köln
 – Universität Leipzig
 – Universität Mainz
 – Universität Mannheim
 – Universität Marburg
 – Technische Universität München
 – Universität München
 – Universität Münster
 – Universität Osnabrück
 – Universität Potsdam
 – Universität Regensburg
 – Universität Rostock
 – Universität des Saarlandes
 – Universität – Gesamthochschule Siegen
 – Universität Stuttgart
 – Universität Trier
 – Universität Tübingen
 – Universität Würzburg
 – Universität Konstanz
 – Universität Hohenheim
 – Bauhaus Universität Weimar
 – Universität Ulm
 – Technische Universität Hamburg-Harburg
 – Technische Universität Ilmenau
 – Universität Wuppertal
 – Europa- Universität Viadrina Frankfurt (Oder
 – Universität der Künste Berlin
 – Akademie der Bildenden Künste Stuttgart
ب) دانشگاه هاي گروه ب (تا مقطع دكتري)
 – Universität Lübeck
 – Universität Oldenburg
 – Universität Paderborn
 – Universität Magdeburg
 – Hochschule für Bildende Künste Braunschweig
 – Universität Lüneburg
   صرفاً در رشته هاي علوم انساني
 – Technische Universität Cottbus
 – Universität Erfurt

هزینه تحصیل در آلمان

هزینه تحصیل در دانشگاه های آلمان برای دانشگاه های دولتی رایگان و برای دانشگاه های خصوصی بین 10000 تا 20000 یورو در سال می باشد. از آنجاییکه تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان برای تمامی دانشجویان (حتی دانشجویان خارجی) رایگان می باشد لذا دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به آلمان سرازیر شده اند. در بعضی موارد دانشگاه های دولتی هزینه ای در حدود 100-300 یورو برای یک سال دریافت می نمایند.

تمدید اقامت در آلمان پس از اتمام تحصیل

کشورهای مختلف اروپایی قوانین خاص خود را برای اقامت دانشجویان پس از اتمام تحصیل در کشور دارند. خوشبختانه آلمان زمان زیادی را برای اینکار به دانشجویان اختصاص داده. کسانی که قصد تحصیل در آلمان را دارند می‌توانند تا ۱۸ ماه پس از اتمام تحصیلشان اقامت خود را تمدید کرده و در این کشور به دنبال کار بگردند. با یافتن کار می‌توان ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل کرد و برای مدتی طولانی‌تر در این کشور زندگی کرد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پاسپورت ، شهروندی و تابعیت و گرفتن ویزا  در آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور آلمان” شینگن ، اتحادیه اروپا” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

ثبت شرکت در آلمان ، افتتاح حساب بانکی در آلمان ، اقامت و پاسپورت آلمان از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آلمان ، رفع دیپورتی اقامت آلمان ،قبول وکالت در آلمان ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آلمان

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور آلمان ” شینگن ، اتحادیه اروپا”  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  آلمان( شینگن ، اتحادیه اروپا)  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  آلمان.
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور آلمان و بلعکس .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) ازآلمان  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور آلمان ( شینگن ، اتحادیه اروپا).
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور آلمان برای ایرانیان .

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آلمان  ” شینگن ، اتحادیه اروپا”  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( برلین ، مونیخ ، فرانکفورت ، هامبورگ ، درسدن ، لایپزیگ )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور آلمان ( شینگن ، اتحادیه اروپا) به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور آلمان( شینگن ، اتحادیه اروپا)   .
2- پذیرفتن وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور آلمان( شینگن ، اتحادیه اروپا)  .
3- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشورآلمان( شینگن ، اتحادیه اروپا)   .
4- پذیرفتن وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور آلمان ( شینگن ، اتحادیه اروپا).
5- پذیرفتن وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و آلمان( شینگن ، اتحادیه اروپا).

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از 28 کشور اروپایی تشکیل شده است:

1- آلمان پایتخت برلین 2- فرانسه پایتخت پاریس 3- ایتالیا پایتخت رم 4- اسپانیا پایتخت مادرید 5- بلژیک پایتخت بروکسل 6- بلغارستان پایتخت صوفیه 7- اتریش پایتخت وین  8- جمهوری چک پایتخت کپنهاک 9- استوانی پایتخت تالین 10- فنلاند پایتخت هلسینکی 11- یونان پایتخت آتن 12- مجارستان پایتخت بوداپست 13- سوئیس پایتخت برن 14- لتونی پایتخت ریگا 15- لیتوانی پایتخت ویلنیوس 16- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ 17- مالت پایتخت والتا 18- هلند پایتخت آمستردام 19- لهستان پایتخت ورشو 20- پرتغال پایتخت لیسبون 21- رومانی پایتخت بخارست 22- اسلواکی براتیسلاوا 23- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا 24- سوئد پایتخت استکهلم 25- کرواسی زاگرب 26- قبرس پایتخت نیکوزیا 27- دانمارک پایتخت کپنهاک 28- نروژ پایتخت اسلو

کشورهای که جز اتحادیه اروپا هستند ولی عضو پیمان شینگن نیستند :

1- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین 2- کرواسی پایتخت زاگرب

کشورهای که جز قاره اروپا می باشند ولی جز اتحادیه اروپا و پیمان شینگن نمی باشند :

1- بریتانیا ( انگلستان پایتخت: لندن  2- اسکاتلند پایتخت: اِدینبرا 3-  ولز پایتخت : کاردیف 4- ایسلند پایتخت : ریکیاویک 5- بوسنی هزگوین پایتخت : سارایوو 6- بلاروس پایتخت : مینسک 7- روسیه  پایتخت : مسکو 8- اوکراین پایتخت : کیف 9- مولداوی پایتخت : کیشیناو 10- ارمنستان پایتخت :  ایروان 11- آذربایجان پایتخت : باکو 12- گرینلند پایتخت :  گات هاپ 13-گوزوو پایتخت : پریشتینا 14- ترکیه پایتخت آنکارا 15- صربستان پایتخت : بلگراد 16- مونته‌ نگرو  پایتخت : پودگوریتسا  17- مقدونیه پایتخت : اسکوپیه : 18- گرجستان پایتخت : تفلیس 19- موناکو پایتخت : موناکوویل

  موسسه حقوقی و بین المللی سپند آفرین  در کشور آلمان” شینگن ، اتحادیه اروپا”   شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشورآلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
2- اخذ گواهی بانکی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
3- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت آلمانی ثبت شده در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
5- اخذ بیمه سلامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده آلمانی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت آلمانی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
8- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
10- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
14- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
17–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
23- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور آلمان ( اتحادیه اروپا، شینگن )
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
31- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
گروه حقوقی بین المللی موسسه  یسنا  مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.