دریافت  ویزای توریستی  آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص 

دریافت  ویزای توریستی  آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آفریقای جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در آفریقای جنوبی *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر آفریقای جنوبی * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در آفریقای جنوبی * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در آفریقای جنوبی * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در آفریقای جنوبی * مشاور رفع ریجکتی ویزای آفریقای جنوبی * مشاور رفع دیپورتی از کشور آفریقای جنوبی * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص و بین المللی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

اخذ پاسپورت افریقای جنوبی ، اخذ ویزای توریستی افریقای جنوبی ، وقت سفارت افریقای جنوبی ، اخذ ویزای تحصیلی افریقای جنوبی ، اخذ ویزای سرمایه گذاری افریقای جنوبی ، اخذ ویزای کاری افریقای جنوبی ، اخذ ویزای ازدواج افریقای جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور افریقای جنوبی از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور افریقای جنوبی

1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور افریقای جنوبی از طریق تولد

مشخصات کشور آفریقای جنوبی

پایتخت : پرتوریا ، کیپ تاون ، بلوم فونتین
 زبان :  آفریکانس – انگلیسی
 نوع حکومت : جمهوری
 مساحت : 1/122/037 کیلومتر مربع
جمعیت : 50/586/757 نفر
واحد پول : راند  دین : مسیحیت
همسایگان : نامیبیا ، بوتسوانا ، زیمباوه ، موزامبیک ، سوازیلند ، لسوتو

پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه دادگستری ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور آفریقای جنوبی آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.

 

ثبت شرکت در افریقای جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در افریقای جنوبی ، اقامت و پاسپورت افریقای جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای افریقای جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت افریقای جنوبی ،قبول وکالت در افریقای جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در افریقای جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن انواع ویزا ( ویزای توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ، ویزای تحصیلی و غیره  ) کشور آفریقای جنوبی توسط وکیل متخصص و بین المللی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور آفریقای جنوبی را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم، تعیین وقت سفارت می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضایان می دهد.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای مسافرانی صادر می‌شود که قصد گردش در این کشور را دارند. مثل خیلی از کشورهای دنیا برای گرفتن ویزای توریستی آفریقای جنوبی لازم است که وقت مصاحبه داشته باشید. وقت مصاحبه‌ی حضوری سفارت آفریقای جنوبی را زورق به‌عنوان کارگزار ویزای توریستی این کشور برای شما می‌گیرد. بعد از آن، لازم است خودتان در وقت تعیین شده به سفارت بروید و مدارکتان را تحویل بدهید و برای صدور ویزا انگشت‌نگاری شوید.

انواع ویزای آفریقای جنوبی

سفارت آفریقای جنوبی در تهران برای مسافران ایرانی ویزاهای توریستی ۱۴ روزه و یک ماهه صادر می‌کند.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی از زمان صدور به مدت ۲ ماه معتبر است.
با ویزای توریستی ۱۴ روزه می‌توانید ۱۴ روز و با ویزای توریستی یک ماهه می‌توانید یک ماه در آفریقای جنوبی بمانید.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی یک‌ بار ورود است. اگر پیش از تمام شدن اعتبار ویزا از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.
با ویزای توریستی آفریقای جنوبی، حق کار و تجارت در این کشور را ندارید.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی قابل تمدید نیست و پس از پایان زمان ویزا باید این کشور را ترک کنید.

مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی

بعد از گرفتن وقت سفارت، مرحله‌ی اول برای گرفتن ویزای توریستی آفریقای جنوبی، آماده کردن مدارک برای حضور در مصاحبه و انگشت‌نگاری است. مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی را باید در روز مصاحبه همراهتان داشته باشید:
1- اصل پاسپورت
2- دو قطعه عکس ۴x۳
3-فرم مشخصات فردی
4- تمکن مالی بالای ۱۰ میلیون تومان
5پرینت گردش حساب سه ماهه
6-گواهی اشتغال به کار
7-رزرو هتل برای تمام مدت سفر
8- رزرو پرواز رفت و برگشت
9- مبلغ ۶۰ یورو پول نقد
پاسپورت باید دست‌کم شش ماه اعتبار داشته باشد.
فرم مشخصات فردی را می‌توانید از زورق بخواهید.
گواهی تمکن مالی و گردش حساب باید جدید و حداکثر ۳ روز قبل از تاریخ مصاحبه‌ حضوری سفارت آفریقای جنوبی صادر شده باشند.
گواهی تمکن مالی، پرینت گردش حساب و گواهی اشتغال به کار باید به زبان انگلیسی باشد.
گواهی تمکن مالی و گردش حساب باید توسط بانک صادرکننده مهر شود.
اگر رزرو هتل و پرواز کمتر از زمانی باشد که برای ویزا درخواست می‌دهید، طبق همان تاریخ رزرو شده به شما ویزا داده می‌شود.
در صورت رد شدن درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی، هزینه‌ی ویزا به متقاضی بازگردانده نمی‌شود.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی ۱۴ روز کاری بعد از زمان مصاحبه صادر می‌شود.
منظور از روز کاری، روزهای کاری سفارت آفریقای جنوبی در تهران است.
این زمان برای ویزای ۱۴ روزه و یک ماهه یکسان است.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت فوری صادر نمی‌شود.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

دریافت پاسپورت افریقای جنوبی ، دریافت ویزای توریستی افریقای جنوبی ، وقت سفارت افریقای جنوبی ، دریافت ویزای تحصیلی افریقای جنوبی ، دریافت ویزای سرمایه گذاری افریقای جنوبی ، دریافت ویزای کاری افریقای جنوبی ، دریافت ویزای ازدواج افریقای جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

سرمایه‌گذاری در کشور آفریقای جنوبی

در سال‌های اخیر شاهد این موضوع بوده‌ایم که افراد بسیاری به دلایل مختلفی در صدد مهاجرت به کشوری دیگر می‌باشند و این موضوع در اکثر دنیا وجود دارد اما در بین کشورهای جهان سوم نیز بیشتر دیده می‌شود. یکی از کشورهایی که برای مهاجرت مناسب می‌باشد کشور آفریقای جنوبی می‌باشد که افراد به روش‌های مختلفی به این کشور مهاجرت می‌کنند که یکی از روش‌های مناسب، سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی می‌باشد که مناسب برای افرادی می‌باشد که می‌خواهند از طریق سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی کسب‌ وکاری را راه‌اندازی کنند به همین خاطر ما در این مقاله به چگونگی سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی خواهیم پرداخت.
سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور شناخته شده است چرا که این کشور به‌عنوان یکی از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین بازارهای نو ظهور در سطح دنیا شناخته‌شده می‌باشد. همان‌طور که میدانید این کشور اقتصادی رو به رشد را دارد که شرایط را برای کارآفرینی و ایجاد کسب و کار و همچنین سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی فراهم آورده است.

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای سرماه گذاری آفریقای جنوبی

1- استخدام حداقل ۵ شهروند مقیم آفریقای جنوبی به عنوان کارمند
2- استخدام یک حسابدار که شهروند آفریقای جنوبی باشد
3- ورود ۲٫۵ میلیون راند به عنوان سرمایه شرکت
 اگر افرادی که فقط میخواهند اقامت آفریقای جنوبی را داشته باشند و هزینه های سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی را نمیتوانند متقبل شوند ویزای کاری آفریقای جنوبی پیشنهادی ویژه برای این افراد است. شخص مهاجر با ویزای کاری آفریقای جنوبی میتواند برای مدت ۱ تا ۲ سال در آفریقای جنوبی زندگی کند و دنبال کار باشد و اگر موفق به یافتن شغل مورد نظر گردد میتواند در آفریقای جنوبی بماند. کشورآفریقای جنوبی یک کشور انگلیسی زبان است و هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی بسیار پایین است که این موارد میتوانند از امتیازات آفریقای جنوبی نسبت به بقیه کشورها برای مهاجرت باشد.

مزایای سرمایه‌گذاری در افریقای جنوبی

سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی به چند روش امکان‌پذیر می‌باشد که بی‌شک می‌توان گفت مناسب برای افرادی می‌باشد که از نظر مالی شرایط خوبی را دارند و می‌خواهند از طریق این روش علاوه بر کسب مزایای سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی منفعت لازم را از آن ببرند و کسب درآمد کنند.
برای انجام مراحل سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی باید ابتدا اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کرده و با توجه به آن در این راستا گام بردارید، شایان ذکر می‌باشد که امر سرمایه‌گذاری پیچیده است و نباید بدون مشورت گرفتن با افراد خبره در این زمینه گام در این راستا نهاد چرا که بی‌تجربگی و بی‌دانشی می‌تواند شما را با شکست مواجه نماید.

مزایای سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی به این شرح می‌باشد:

1-در کشوری سرمایه‌گذاری انجام خواهید داد که ثبات اقتصادی و سیاسی دارد.
2- فراوانی نیروی کار ماهر و نیمه ماهر در آفریقای جنوبی.
3- هزینه مناسب کسب و کار به نسبت دیگر کشورها
4- شما در کشوری سرمایه‌گذاری خواهید کرد که زیر ساخت‌های آن با استاندارهای جهانی برابری دارد.
5- می‌توانید با سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

مراحل انجام سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی ثبت شرکت در این کشور می‌باشد. برای انجام این عمل شما باید مراحل انجام سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت را انجام دهید، برای انجام این مراحل ابتدا باید یک طرح توجیهی اقتصادی تهیه نمایید که در آن اهداف طرح را بیان کرده باشید. به زبان ساده‌تر باید برنامه کاری خود را به دولت آفریقای جنوبی تسلیم نمایید.
شما در بیزنس پلان باید از اهداف کار بگویید و اینکه چه انتظاراتی از کار می‌رود را بیان نمایید توجه داشته باشید که تهیه بیزنس پلان بسیار مهم می‌باشد به همین خاطر باید از طریق افرادی این کار را انجام دهید که در این زمینه مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشند.
برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی باید ابتدا ساختار شرکتی مناسبی را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید و بعد از آن باید تیم مدیریتی خود را مشخص کرده و میزان سهام هر فرد را معین نمایید، بعد از انجام تمامی مراحل به‌صورت قانونی و با توجه به قانون تجارت کشور آفریقای جنوبی شما می‌توانید سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی را آغاز نمایید.

مدارک لازم برای سرمایه‌گذاری در افریقای جنوبی

برای سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی شما نیاز به ارائه مدارکی دارید که این مدارک به ای شرح می‌باشد:

1- بیزنس پلان
2- اساسنامه شرکت
3- میزان سرمایه اولیه
4- افتتاح حساب در یکی از بانک‌های آفریقای جنوبی
5- نام شرکت
6- هماهنگی‌های لازم با وزارت خارجه و وزارت بازرگانی
7- مشخص کردن مکانی به‌عنوان شرکت
8- مشخص کردن تعداد سهامداران
9- گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشینه
10- گذرنامه
11- کارت شناسایی

اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی

افرادی که می‌خواهند اقامت دائم را از طریق سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی به دست آورند باید این نکته را به خاطر داشته باشند که این مهم زمانی به دست خواهد آمد که شما گزارش مثبتی از عملکرد کاری خود به دولت آفریقای جنوبی ارائه داده باشید.
باید به این نکته توجه داشته باشید که زمانی که برای درخواست ویزا مدارک خود را به سفارت ارائه می‌دهید و نتیجه آن بعد از چند هفته برای شما صادر می‌گردد در صورت تائید و موافقت سفارت و صدور ویزا این نکته را به خاطر داشته باشید که صدور ویزا به معنای دریافت اقامت دائم برای شما نخواهد بود بلکه برای شما ویزای موقت صادر می‌گردد که اصولاً مدت آن یک ساله می‌باشد.
در صورت گزارش مثبتی از عملکرد سرمایه‌گذاری شما در این کشور مدت ویزا برای شما تمدید می‌گردد و بعد از گذشت سه سال شما می‌توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام نمایید.

نکات مهم در خصوص اخذ اقامت دائم آفریقای جنوبی از طریق سرمایه‌گذاری

البته باید بدانید که دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی به راحتی امکان‌پذیر نیست و باید شما شرایط لازم را داشته باشید به طور مثال می‌توان به این مورد اشاره کرد فرد نباید در مدتی که در این کشور است تخلف مالی و یا مالیاتی داشته باشد و باید طبق قوانین تمام مالیات‌ها را سر وقت به اداره مالیات تسلیم کرده باشد.
نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم در این مدت باید متقاضی سرمایه اصلی شرکت را از کشور خارج نکرده باشد و اگر این اتفاق رخ دهد فرد نمی‌تواند برای دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی اقدام نماید.
سرمایه‌گذاری در آفریقای جنوبی امری پیچیده می‌باشد که باید با توجه به دانش و تجربه افراد متخصص گام در این عرصه بگذارید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

پذیرفتن وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق خرید ملک  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور کشور  افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در افریقای جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در افریقای جنوبی ، اقامت و پاسپورت افریقای جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای افریقای جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت افریقای جنوبی ،قبول وکالت در افریقای جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در افریقای جنوبی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

نحوه ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی مکانی امن و توسعه یافته برای سرمایه گذارانی میباشد که قصد ایجاد کسب و کار را دارند , افرادی که قصد اخذ اقامت آفریقای جنوبی را دارند میتوانند از طریق ویزای کاری آفریقای جنوی و همچنی از طریق ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی به اقامت این کشور برسند اما برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند میتوانند از طریق ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به این امر دست یابند . ما برای شما در این مقاله مطالبی را جهت آگاهی از شرایط ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و مزایای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی تهیه کرده ایم تا شما با ثبت شرکت در آفریقای جنوبی آشنا شوید و گام اول برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی را محکم و با اطمینان خاطر بردارید .
برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی لازم است که در ابتدای امر ما با شرایط اقتصادی و بازار کار این کشور به صورت کامل آشنا شوید , یکی از پیچیده ترین بازار های نو ظهور مطعلق به آفریقای جنوبی میباشد , و دارای ربه ای مناسب در دنیا از نظر اقتصادی میباشد .
ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و سرمایه گذاری در این کشور بیشتر مناسب افرادی میباشد که از نظر مالی در سطح خوبی قرار دارند , افرادی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آفریقای جنوبی را دارند باید اطلاعات خود را در زمینه خرید ملک , هزینه های زندگی , کسب و کار های این کشور و… جمع آوری کنند به همین خاطر ما به شما عزیزانی که قصد ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و همچنین سرمایه گذاری در این کشور را دارید پیشنهاد میکنیم که قبل از هر اقدامی از طریق ویزای توریستی به کشور آفریقای جنوبی بروید و از نزدیک با شرایط اقتصادی , بازار های کار , موقعیت زندگی , هزینه های خوراک وپوشاک آشنا شوید .
زمانی که شما از نزدیک با محیط و شرایط آشنا شوید میتوانید انتخاب دقیق تر و قابل اعتماد تری داشته باشید , اما افرادی که زمان کافی برای سفری کوتاه ببه آفریقای جنوبی را ندارند میتوانند از طریق موسسه ما تمامی اطلاعات کافی در تمام زمینه های سرمایه گذاری , زندگی , هزینه ها و کسب و کار در آفریقای جنوبی آشنا شوند .

مراحل ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

در مرحله اول در ثبت شرکت در آفریقای جنوبی متقاضیان بایستی یک طرح توجیهی اقتصادی و یا یک بیزنس پلن و یا برنامه تجاری  تهیه کرده باشند , در این برنامه تجاری باید از کارهای اولیه و خلاصه از اهداف این تجارت توضیح داده شود , باید انتظاراتی که از این خدمات میرود نیز مشخص گردد و تیم مدیریت را مشخص کرده باشد .
از نوع سهام هم باید در این برنامه تجاری نام برده شود و اینکه خرید سهام در کشور آفریقای جنوبی به چه صوت میباشد , براوردهایی از هزینه ها مانند هزینه های ثبت شرکت در آفریقای جنوبی , هزینه هایی برای سرمایه گذاری تمکن مالی و ساپورت مالی هم نیز در آن موجود باشد .
بعد از انجام این مرحله شما باید نامی برای شرکت خود انتخاب نمایید , دقت داشته باشید که در انتخاب نام کمی خلاق باشید و نامی را انتخاب نمایید که تکراری نباشد , نام شخص حقیقی نبوده باشد و اینکه این نام به صورتی باشد که نوع فعالیت تجاری شما را معرفی نماید .
بعد از انتخاب نام باید هزینه ای را مبنی بر تایید نام واریز نمایید و سپس فرم تکمیل پروند و فرم ثبت شرکت را , پر نمایید .
بعد از انجام مراحل بالا باید نام مدیران را انتخاب نمایید و تاییدیه پلیس آفریقای جنوبی را نیز کسب نمایید همچنین باید تمام مدارک تحصیلی و مدارک شغلی مدیران ترجمه شود . به خاطر داشته باشید که برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی شما باید عدم سوء پیشینه خود را نیز آماده کرده باشید .
در آخرین مرحله هم نیز یک حساب بانکی با نام شرکت افتتاح نمایید , و محلی را به عنوان شرکت مشخص کرده و آدرس را جهت تایید ارسال نمایید .
تمامی مراحل بالا از طریق موسسه و با تجربه و دانش وکلای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی انجام خواهد شد , و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی تمام امور را به موسسه سپرده و به کارهای دیگر خود بپردازید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به شرح ذیل میباشد :

1- پر نمودن فرم درخواست ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به صورت آنلاین
2- تکمیل نمودن فرم تعیین و تایید نام شرکت برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی
3- امضای مدیر یا مدیران
4- گواهی عدم سوء پیشینه
5- مدارک تحصیلی مرتبط
6- سوابق شغلی مرتبط

واریز نمودن مبلغی حدود هزار دلار جهت تایید نام شرکت برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

بعد از انجام تمامی مراحل کارشناسان ما برای شما یک وقت سفارت تنظیم خواند نمود که در آن تاریخ شما به صورت حضوری به سفارت خواهید رفت و با ارائه مدارک و بررسی های لازمه , ویزای آفریقای جنوبی برای شما به مدت یک سال صادر خواهد گشت ,  بعد از این یک سال شما میتوانید با ارائه گزارش مثبت فعالیت تجاری برای تمدید مدت ویزا اقدام نمایید .
برای گرفتن اقامت دائم آفریقای جنوبی از طریق ثبت شرکت در آفریقای جنوبی باید مدت ۵ سال در این کشور به فعالیت تجاری بپردازید و بعد از اخد اقامت دائم آفریقای جنوبی زمانی شما میتوانید تابعیت این کشور را بدست آورید که در آزمون این کشور تایید شوید , و اگر فردی برای کشور آفریقای جنوبی منافعی در اقتصاد و علم این کشور نداشته باشد نمیتواند تابعیت آفریقای جنوبی را از طریق ثبت شرکت در آفریقای جنوبی کسب نماید .

انواع ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

1- تاسیس دفتر نمایندگی در آفریقای جنوبی
2- تاسیس شعبه وابسته در آفریقای جنوبی
3- تاسیس شعبه مستقل در آفریقای جنوبی
4- ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به صورت سهامی
5- ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به صورت مسئولیت محدود
6- ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به صورت تضامنی و شخصی
7- ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به صورت مدنی
عزیزانی که میخواهند از نوع شرکت ها در آفریقای جنوبی  به صورت کامل اطلاعات کسب نمایند میتوانند با موسسه تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان ثبت شرکت در آفریقای جنوبی مشاوره شوند و پاسخ تمامی سوالات خود را جویا شوند .
باید به جرات گفت عواملی مانند امکانات بسیار جهت سود آوری در سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و فرصت های مناسب برای واردات و صادرات در این کشور و امکان ملاقات حضوری با سرمایه گذاران و تجار موفق وخاص در این کشور سبب شده است که این کشور مکان مناسبی برای تجارت و کسانی که قصد سرمایه گذاری را دارند باشد .

مزایای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

1- یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در آفریقای جنوبی مالکیت صد در صد میباشد که برای ثبت شرکت در این کشور نیازی به حضور یک شهروند آفریقای جنوبی نخواهد بود .
2- میزان هزینه های ممکن برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی به نسبت دیگر کشورها پایین میباشد .
3- هزینه های زندگی در این کشور پایین میباشد .
4- باید گفت که افزایش حساب با نام شرکت در آفریقای جنوبی با امنیت و اطمینان بیشتر ی انجام میپذیرد .
5- مالیات در این کشور به نسبت دیگر کشور ها پایین تر میباشد .
6- میزان مسئولیتی که بر عهده سهامداران قرار خواهد گرفت بستگی به میزان سرمایه ای که وارد شرکت میکنند دارد .
7- لازم نیست صورت های ریزمالی شرکت در اداره مالیات ثبت گردد .
8- میتوانید به راحتی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به همراه ببرید .
9- میتوانید در صدی از نیروی کار خود را از خارج استخدام نمایید و ۶۰درصد را از اتباع آفریقای جنوبی .
10- پتانسیل خوبی که این کشور در صنایع و بخش ها دارا میباشد یکی از مزای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی میباشد .

اخذ اقامت این کشور از طریق ثبت شرکت در آفریقای جنوبی .

1- میتوانید اقامت دائم را برای فرزندان و همسر خود دریافت نمایید .
2- با اخذ اقامت میتوانید به صروت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازید .
3- از عواملی هم چون تحریم برای همیشه خلاص خواهید شد .
4- دسترسی راحت به بازار های جهانی .
5- امکان صادرات و واردات با مجوزهای لازم از دولت آفریقای جنوبی .
6- با دریافت پاسپورت دوم میتوانید براحتی به کشورهایی مانند انگلستان سفر نمایید .
7- ایجاد کسب و کار در کشوری امن و با ثبات سیاسی و اقتصادی .
با توجه به آماری که از طرف بانک جانی اعلام گردید کشور آفریقای جنوبی در رتبه سی و دوم در سال ۲۰۰۹میلادی از نظر سهولت در تجارت قرار گرفت , با وجود چالش های بسیاری که در آفریقای جنوبی وجود دارد اما این کشور کمترین قیمت برق در جهان را به خود اختصاص داده است .
جالب است بدانید که دولت آفریقای جنوبی تمام تلاش خود را جهت پیشرفت اقتصادی و علمی در دنیا انجام میدهد و بستری را برای محصلان بین المللی و … فراهم کرده است تا این کشور در دنیا از پیشرفت های اقتصادی و تحقیقی برخوردار گردد .
باید بدانید که این کشور دارای منابع طبیعی بسیاری میباشد و حدود چهارده در صد از طلای دنیا را تولید میکند , آفریقای جنوبی همچنین یکی از بزرگترین تولید کنند گان نفت در دنیا میباشد , این کشور دارای منابع طبیعی و سنگ های گران قیمتی میباشد و همچنین در بخش کشاورزی نیز به عنوان دومین تولید کنند در کشت صنایع میباشد .
این کشور به تنهایی در تمامی امور خود کفا میباشد و مواد غذایی بسیاری را به دیگر کشور ها صادر می کند ع تمامی این موارد نشان از آن دارد که کشور آفریقای جنوبی نه تنها برای تحصیل و کار در نیا مناسب میباشد بلکه مقصد مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی محسوب میگردد و سالانه سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جذب میکند .
اما پیشنهاد ما برای شما عزیزان این است که اگر قصد سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی را دارید میتوانید از مسیر های کم ریسک تر وارد عمل شوید زیرا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای خارجی دارای ریسک بالایی میباشد و اگر نقصی در کار باشد متاسفانه تجارت شما به مشکل برخورد خواهد کرد .
شما میتوانید در ابتدا از راههای کم ریسک تر مانند تحصیل در آفریقای جنوبی اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید , و بعد از آن میتوانید با حضور در این کشور و با توجه به شرایط دولت آفریقای جنوبی که همیشه علاقمند به جذب سرمایه خارجی میباشد , با سرمایه کمتر اقدام به ثبت شرکت در آفریقای جنوبی نمایید .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت افریقای جنوبی وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی افریقای جنوبی مهاجرتی ، سفارت افریقای جنوبی مهاجرتی ، ویزای تحصیلی افریقای جنوبی مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری افریقای جنوبی مهاجرتی ، ویزای کاری افریقای جنوبی مهاجرتی ، ویزای ازدواج افریقای جنوبی مهاجرتی

پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.

شرایط ویزای کاری آفریقای جنوبی

وجود زیربنای اقتصادی قوی به همراه بازار رو به رشد این کشور باعث شده تا محیطی بسیار مناسب برای کارآفرینی و تجارت ایجاد شود . زندگی و کار در آفریقای جنوبی فرصت بسیار خوبی برای مشاغل مختلف از جمله مهندسان و کارآفرینان می باشد . هزینه زندگی پایین ، وجود امکانات تفریحی ، ورزشی و دسترسی آسان به کشورهای تراز اول دنیا باعث شده تا این کشور به عنوان مکانی مناسب برای مهاجرین شناخته شود .

ویزای کار آفریقای جنوبی

هرساله این کشور مشاغل موردنیاز خود را از طریق یک لیست اعلام می نماید و باید دقت داشته باشید که شغل موردنظر شما در این لیست موجود باشد . دریافت ویزای کار در آفریقای جنوبی به مدرک زبان نیازی ندارد و همین یکی از دلایل جذب متقاضیان کار به این کشور است .

انواع ویزای کار آفریقای جنوبی

ویزای سهمیه اجازه کار ( Quota work permit )

این ویزا که تحت نظارت دولت آمریکا صادر می شود با گرفتن نیروی مورد نیاز این کشور صادر می شود . با داشتن این ویزا میتوانید به مدت ۹۰ روز وارد آفریقا شوید و به جستجوی کار خود بپردازید . کار موردنظر باید متناسب با رشته و مهارت شما باشد . این ویزا تا شش ماه قابل تمدید است و با یافتن کار و تایید کارفرما کارت اقامت یک ساله دریافت می کنید که پس از پنج سال کار میتوانید تقاضای اقامت دائم نمایید . این ویزا کار بسیار رایج و متداول بوده و مناسب کسانی است که تحصیلات دانشگاهی با حداقل مدرک لیسانس دارند .

ویزای دعوت نامه شغلی ( General work permit )

این ویزا مخصوص کسانی است که دعوت نامه کاری برای یک شغل را دارند . این ویزای کار تا پایان قرار داد اعتبار دارد و باید یک قرار داد میان شما و کارفرما منعقد شود . در این ویزا نیز اگر به مدت پنج سال به کار مشغول باشید میتوانید برای ویزای دائم اقدام نمایید . این شیوه کاریابی سخت و زمان بر است و بهتر است که از طریق روش های دیگر برای اخد ویزای کار تلاش کنید .

ویزای کار برای افراد با مهارت خاص ( Exceptional work permit )

این ویزا برای اشخاصی صادر می شود که در یک زمینه خاص دارای مهارت هستن و شغل موردنظر موردنیاز کشور است و تنها فرد متخصص قادر به انجام آن است . این ویزا به مدت سه سال صادر می شود و با شرایط خاصی امکان تمدید آن وجود دارد.

ویزای کار برای انتقال شعبه  ( Intra-company transfer work permit )

این ویزا مخصوص افرادی است که در کشور خود دارای کار و تجارت هستند و می خواهند کار خود را به این کشور متقل کرده و یا یک شعبه تاسیس نمایند . اعتبار این ویزا متناسب با شغل موردنظر در حدود ۲ تا ۳ سال است .
اخذ ویزای کار یکی از سریعترین روش های مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی است که در زمان کوتاهی انجام می شود و میتوان اعضای خانواده را از این روش همراه خود ببرید .
لیست مشاغل موردنیاز این کشور هر ساله متفاوت است که به طور جداگانه منتشر می شود .
اگرچه برای اخذ ویزا به داشتن مدرک زبان نیازی نیست اما بهتر است تا حدی به این زبان مسلط باشید .
کار در آفریقای جنوبی

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی

1- مدارک شناسایی
2- گواهی عدم سوء پیشینه
3- تمام مدارک تحصیلی
4- پرینت حساب با موجودی مشخص
5- رزومه کامل ( سوابق کاری و تحصیلی )
6- گواهی سلامت پزشکی
آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که به واسطه حمایت های موجود از سوی کشورهای پیشرفته دنیا مانند انگلیس و آمریکا رشد اقتصادی خوبی را تجربه کرده است که همچنان نیز ادامه دارد . این کشور که جزو کشورهای توسعه یافته در قاره آفریقا به شمار می رود دارای فرصت های شغلی مناسب در زمینه های مختلف است .
هزینه های زندگی نیز در این کشور بسیار مناسب بوده و میتوان با میزان درآمد متوسط زندگی خوبی را تجربه کرد .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در گرفتن اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق ازدواج توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق ازدواج توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که برای ازدواج و روابط خانوادگی افراد اهمیت زیادی قائل شده و به همین دلیل نه تنها ازدواج های رسمی و ثبت شده را به رسمیت می شناسد، بلکه تحت شرایطی افرادی را که روابط شان را به صورت ازدواج به ثبت نرسانده اند اما مدت های طولانی با یکدیگر زندگی نموده و نسبت به هم متعهد هستند را نیز به عنوان شریک زندگی محسوب می نماید. آفریقای جنوبی همچنین حقوق همجنس گرایان را نیز در قوانین خود پیش بینی نموده و از ازدواج آنها حمایت می کند و در خصوص این موضوع از جمله کشورهای پیشرو می باشد. کشور آفریقای جنوبی علاوه بر اعطای اقامت دائم به همسر و شریک زندگی به تبع او به فرزندان زیر هجده سال و اقوام درجه یک فرد نیز اقامت دائم یا شهروندی اعطا  می نماید. جمعیت آفریقای جنوبی از افرادی با ملیت های متفاوت از نقاط مختلف جهان تشکیل شده است و به همین دلیل افراد زیادی با  فرهنگ های مختلف در این کشور به عنوان شهروند یا تبعه زندگی می کنند. به همین علت، قوانین تابعیت آفریقای جنوبی بسیار سخت و محدود کننده است و چنانچه شخصی پاسپورت کشور آفریقای جنوبی و پاسپورت کشوری دیگر را داشته باشد، به هنگام ورود یا خروج از این کشور، حتما باید از پاسپورت آفریقای جنوبی استفاده کند. همچنین تغییر شهروندی در این کشور آسان نیست و چنانچه شما نسبت به اخذ شهروندی کشوری دیگر اقدام کنید، به طور خودکار شهروندی آفریقای جنوبی را از دست می دهید و تنها راه حفظ شهروندی این است که قبل از دریافت شهروندیِ جدید کشوری دیگر، نسبت به اخذ اجازه از مقامات کشور آفریقای جنوبی اقدام کنید و باید هدف خود از کسب شهروندی کشوری دیگر را به صورت روشن و منطقی بازگو کنید.

ویزای نامزدی آفریقای جنوبی

نوعی از ویزای آفریقای جنوبی ویزای ویزیتوری است که برای حداکثر ۳ ماه (یا ۹۰) روز صادر می شود و برای افرادی است که با یک فرد تبعه یا شهروند آفریقای جنوبی نامزد شده اند و با هدف ازدواج به آفریقای جنوبی می روند. در این حالت باید مدارک ذیل را ارائه دهند:
1- پاسپورتی که تا یک ماه بعد از انقضای ویزا اعتبار داشته باشد
2- پاسپورت باید حداقل دو صفحه استفاده نشده برای ورود و خروج داشته باشد
3- پرداخت هزینه های مورد نظر
4- تکمیل فرم ۸۴-BI
5- گواهی واکسیناسیون تب زرد (در صورت نیاز)
6- مدارک موید اهداف سفر
7- دو قطعه عکس رنگی گذرنامه
8- اثبات توان مالی برای پرداخت هزینه های زندگی در مدت اقامت در آفریقای جنوبی
9- حساب بانکی
10- بیمه
11- پول نقد یا کارت اعتباری یا چک مسافرتی

 ویزای شریک زندگی یا رابطه دائمی

این ویزا به افرادی اعطا می گردد که با یک شهروند یا دارنده مجوز اقامت دائم آفریقای جنوبی به مدت پنج سال ارتباط داشته و شریک زندگی یکدیگر بوده اند اما به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکرده اند، به عنوان مثال افرادی که با یکدیگر دوست  بوده اند یا سال ها هم خانه بوده اند. همچنین روابط همجنس گرایان نیز در این گروه قرار می گیرد، البته آفریقای جنوبی ازدواج همجنس گرایان را نیز به رسمیت شناخته و آن راCivil Unions   نامیده است و ششمین کشوری است که این نوع رابطه را پذیرفته و به آن ویزا اعطا می کند. در این مورد افرادی که مدعی رابطه ی دائمی هستند باید به شکلی این رابطه را اثبات کنند، مثلاً ممکن است سوگند یاد کنند یا اسناد مالی ارائه دهند که نشان دهنده ی مسئولیت مالی دو طرف نسبت به یکدیگر باشد. مدت زمان این ویزا دو سال است و در این دو سال، فرد می تواند به تحصیل و کار در آفریقای جنوبی مشغول شود.

اعطای اقامت دائم از طریق ازدواج قانونی

درخواست اقامت دائم تحت قوانین مهاجرت سال ۲۰۰۲ و آخرین اصلاحات سال ۲۰۱۴ می باشد و تاکید شده است که از لحاظ اعطای اقامت دائم، فرد باید در موقعیتی باشد که کمک قابل توجهی به پیشرفت اقتصادی آفریقای جنوبی بنماید. در این خصوص چنانچه شما با یک شهروند یا دارنده اقامت دائم آفریقای جنوبی ازدواج کنید می توانید درخواست اقامت دائم بدهید. درخواست اقامت دائم به وزرات کشور داده می شود تا بررسی شود که فرد متقاضی ممنوع یا عنصر نامطلوب نباشد.

متقاضی اقامت دائم باید اقدامات ذیل را برای بررسی پرونده و صحت اطلاعات انجام دهد:

1- سند رسمی که به امضای هر دو طرف رسیده باشد و حاکی مطالب ذیل باشد:
در زمان تقاضای اقامت دائم، رابطه ی دو طرف حداقل پنج سال قدمت داشته باشد و همچنان نیز ارتباطشان ادامه دار باشد.
هیچ یک از طرفین همسر دیگری نداشته باشند.
2-  تکمیل فرم شماره ۱۲ که مثبتِ ادامه ی رابطه ی دو طرف باشد.
3- چنانچه هر یک از طرفین ازدواج قبلی داشته اند، ارائه ی گواهی طلاق یا فوت همسر قبلی
4-  مدارک مربوط به حمایت مالی طرفین از یکدیگر
برای اثبات صحت وجود رابطه، هر دو طرف در یک تاریخ، اما بطور جداگانه مصاحبه می شوند و پس از دو سال از صدور مجوز اقامت دائم، متقاضی باید ادامه دار بودنِ رابطه را با تکمیل قسمت B فرم ۱۲ به اطلاع اداره ی مربوطه برساند. چنانچه برای اداره محرز شود که اطلاعات وارده نادرست بوده است، علیه طرفین اعلام جرم نموده و در صورت صدور ویزا یا مجوز اقامت دائم برای متقاضی، آنها را باطل می نماید.
پس از صدور مجوز اقامت دائم، فرد می تواند به تحصیل و کار در آفریقای جنوبی مشغول شود.

علاوه بر موارد فوق اسناد و مدارک ذیل نیز باید ارائه گردد:

۱-اثر تمامی انگشتان
۲-گواهی معتبر ازدواج و چنانچه ازدواج قبلی داشته باشند گواهی طلاق یا فوت همسر فبلی
۳-گواهی عدم سوءپیشینه از تمامی کشورهایی که بعد از سن ۱۸ سالگی به مدت بیش از یک سال زندگی کرده اید.
۴-چنانچه در داخل آفریقای جنوبی هستید گواهی معتبر اقامت موقت
خویشاوندان درجه اولِ شهروند یا دارنده اقامت دائم آفریقای جنوبی نیز حق دریافت مجوز اقامت دائم را دارند. چنانچه شخصِ دارنده مجوز اقامت دائم یا شهروندی، فرزند کوچک داشته باشد، آن فرزند می بایست ظرف دو سال پس از رسیدن به سن ۱۸ سال، نسبت به اعلام وضعیت خود به مقامات قانونی آفریقای جنوبی اقدام نماید.

اعطای شهروندی آفریقای جنوبی

چنانچه شخص پس از پنج سال از اعطای مجوز اقامت دائم در خاک آفریقای جنوبی زندگی کرده باشد و هر سال بیش از ۹۰ روز آفریقای جنوبی را ترک نکرده باشد، به شخص شهروندی آفریقای جنوبی اعطا می شود. البته چنانچه فرد شهروندی کشوری دیگر را دریافت کند، این امر باعث می شود به طور خودکار شهروندی آفریقای جنوبی را از دست بدهد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت دائم  کشور آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی ارائه به متقاضیان می دهد.
 به طوری که برخی کشورها سیستم اصلی تابعیت را بر اساس سیستم خون در نظر گرفته اند، یعنی فرد باید از پدر یا مادری که تبعه یا شهروند آن کشور هستند متولد شده باشد و سیستم خاک را نیز به عنوان راه حلی فرعی پذیرفته اند، به این معنی که فرد در خاک آن کشور تولد یافته است.
   شهروندی آفریقای جنوبی به واسطه ی تولد فرزند
1- افراد ذیل به واسطه ی تولد شهروند آفریقای جنوبی محسوب می شوند:
2- افرادی که قبل از ۶ اکتبر سال ۱۹۹۵ در آفریقای جنوبی به دنیا آمده اند.
3- افرادی که بعد از ۶ اکتبر سال ۱۹۹۵ از والدینی متولد شده باشند که یکی از آنها شهروند یا مقیم دائم آفریقای جنوبی باشند.
4- افرادی که در آفریقای جنوبی به دنیا آمده اند و توسط والدینی که یکی از آنها شهروند آفریقای جنوبی است به فرزندخواندگی پذیرفته شده اند.
5- افرادی که در خاک آفریقای جنوبی به دنیا آمده اند و تابعیت هیچ کشور دیگری را ندارند. ( در این خصوص باید نداشتن تابعیت کشوری دیگر اثبات شود.)
6- افرادی که از والدینی به دنیا آمده اند که پدر و مادرشان در زمان تولد او در خدمت دولت آفریقای جنوبی، کارمند یا نماینده دولت و یا در خدمت سازمانی بین المللی بوده اند که آفریقای جنوبی عضو آن سازمان بوده است.
هر یک از افرادی که در آفریقای جنوبی یا خارج از آن از پدر یا مادر شهروند آفریقای جنوبی به دنیا آمده باشند می بایست الزاماً نسبت به ثبت تولد خود صرف نظر از سن اقدام نمایند. هر فرد باید ظرف یک ماه از زمان تولد فرزندش نسبت به ثبت تولد او اقدام نماید و چنانچه در این مدت تواد را ثبت نکند، باید دلایل منطقی برای عدم ثبت داشته باشد. همچنین چنانچه طبق قوانین آفریقای جنوبی فرزندی حاصل رابطه نامشروع باشد می بایست پدر فرزند برای اثبات نسب فرم DHA-24  را تکمیل نماید. ضمناً تمامی فرم ها باید با دقت و بدون اصلاح و خط حوردگی و با جوهر سیاه تکمیل شده باشد. مدارک ذیل باید ارائه شود:
1- کمیل فرم DHA-24
2- تکمیل فرم DHA-288 برای متقاضیان زیر ۱۸ سال
3- تکمیل فرم DHA-288/A برای متقاضیان بالای ۱۸ سال
4- تکمیل فرم BI-529 از طرف پدر یا مادر
5- دو قطعه عکس رنگی یکسان از کودک/متقاضی
6- یک نسخه گواهی شده سند ازدواج پدر و مادر در صورت وجود
ثبت تولد افراد ۱۶ سال و بالاتر چنانچه از خارج کشور آفریقای جنوبی باشد باید تمامی مدارک و فرم ها دارای اثر انگشت باشد و فرم   BI-9  تکمیل گردد. تمامی مراحل فوق برای ثبت تولد و صدور اولین شناسنامه بدون هزینه و رایگان می باشد.
 کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ثبت شرکت در افریقای جنوبی ، افتتاح حساب بانکی در افریقای جنوبی ، اقامت و پاسپورت افریقای جنوبی از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای افریقای جنوبی ، رفع دیپورتی اقامت افریقای جنوبی ،قبول وکالت در افریقای جنوبی ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در افریقای جنوبی

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور افریقای جنوبی از طریق تحصیلی توسط وکیل متخصص و بین المللی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور آفریقای جنوبی همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور افریقای جنوبی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند .

مزایای تحصیل در آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی دارای مزایایی است که در زیر به آن اشاره می کنیم :
1-تحصیل به زبان انگلیسی با تحصیل در آفریقای جنوبی
2-. تحصیل کم هزینه در آفریقای جنوبی
3- هزینه کم زندگی در آفریقای جنوبی
4-وجود دانشگاه های معتبر در آفریقای جنوبی
5- امکان کار دانشجویی در حین تحصیل برای تمام مقاطع
6- امکان مقیم شدن پس از اتمام تحصیل
7- امکان گرفتن ویزا برای اعضای خانواده در حین تحصیل در آفریقای جنوبی

نظام آموزشی آفریقای جنوبی

طبق نظام آموزشی آفریقای جنوبی، کودکان از سن ۵ تا ۶ سالگی تحت آموزش رسمی قرار می گیرند. مقاطع آموزشی قبل از دانشگاه در قالب مقطع ابتدایی و مقطع دبیرستان برگزار می شوند که طول هر دو دوره بین ۵ تا ۶ سال است.
بعد از اتمام دوره دبیرستان، افراد وارد مقاطع تحصیلی دانشگاهی می شوند. مقاطع دانشگاهی تحت دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می گردند. طول دوره دکتری در آفریقای جنوبی ۴ سال است که در این چهار شخص بسته به رشته تحصیلی خود ملزم به گذراندن واحدهای تئوری و عملی متعددی است. هزینه سالانه تحصیل در مقطع کارشناسی از ۳هزار تا ۱۲هزار دلار متغیر است.
پس از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی، فرد می تواند وارد دوره کارشناسی ارشد شود که این دوره بین ۲ تا ۳ سال زمان می برد. نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، شرط لازم برای فارغ التحصیلی از اکثر دانشگاه های آفریقای جنوبی است. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حدود ۸هزار دلار است.
و اما طول دوره دکتری در این کشور نسبت به ایران کوتاهتر و حدود ۲ تا ۴ سال است. تحصیل در دوره دکتری در بعضی از دانشگاه های آفریقای جنوبی رایگان است اما برای تحصیل در برخی دیگر از دانشگاه ها باید حدود ۲هزار تا ۸هزار دلار پرداخت کرد.
دانشجویان خارجی برای ورود به هریک از این دوره های تحصیلی باید از دانشگاه موردنظر خود پذیرش بگیرند که در ادامه مطلب با روند اخذ پذیریش برای تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی آشنا می شویم.

روند اخذ پذیرش برای تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی

دانشگاه های آفریقای جنوبی، سالی دو مرتبه اقدام به پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی می کنند. اما تنها افرادی موفق به اخذ پذیرش برای تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی می شوند که از شرایط لازم برای انجام این امر برخوردار باشند. فردی که از شرایط لازم برای اخذ پذیرش برخوردار است باید درخواست و مدارک تحصیلی خود را به دانشگاه موردنظر ارسال کند.
متقاضی تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی حتماً باید دارای مدرک زبان انگلیسی معتبر باشد. حداقل نمره قابل قبول آزمون آیلتس برای ورود به مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به ترتیب ۶، ۵/۶ و ۷ است. اگر فرد موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه موردنظر شود اما مدرک زبان نداشته باشد باید ابتدا در یکی از کالج های آموزش زبان انگلیسی این کشور ثبت نام کند و پس از گذراندن دوره های لازم وارد دانشگاه شود.
پس اگر شخص از شرایط لازم برای تحصیل در آفریقای جنوبی برخوردار باشد؛ با ارسال درخواست خود به دانشگاه موردنظر موفق به اخذ پذیرش می شود. با دریافت پذیرش، فرد می تواند وارد دانشگاه شود و از مزایای تحصیل در این کشور آفریقایی بهره مند گردد که در ادامه به برخی از مزایای تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی اشاره می کنیم.

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی مقطع لیسانس در دانشگاه های آفریقای جنوبی همانند دانشگاه های ایران است و 4 سال به طول می انجامد که دانشجویان در این دوره میبایست هم واحد های تئوری و هم واحدهای عملی را پاس کنند که البته تعداد واحدها با توجه به رشته تحصیلی متفاوت است. هزینه های تحصیل در آفریقای جنوبی نسبت به سایر کشورها کمتر است البنه هزینه های تحصیل با توجه به دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی متغیر است اما در سال حدود 3000 تا 12000 دلار میباشد.

شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های آفریقای جنوبی حدود 2 تا 3 سال به طول می انجامد و اغلب دانشگاه ها در این مقطع تاکید بر ارائه پایان نامه دارند. هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های آفریقای جنوبی در سال از 8000 دلار به بالا می باشد.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا آفریقای جنوبی

مقطع دکترا در دانشگاه های آفریقای جنوبی حدود 2 تا 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان در این زمان باید روی موضوع پایان نامه خود کار کنند البته بهتر این است که دانشجو جهت انجام تحقیقات روی پایان نامه خود نظر یک استاد راهنما را جلب کند و در انجام تحقیقات از استاد راهنما، راهنمایی بگیرد. مدت زمان اتمام دوره دکترا با توجه به تلاش و پشتکار دانشجو متغیر است . تحصیل در مقطع دکترا در بعضی از دانشگاه های آفریقای جنوبی رایگان است و در بعضی از دانشگاه ها حدود 2000 تا 8000 دلار در سال هزینه دارد.

بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آفریقای جنوبی

این کشور با توجه به پیشرفت هایی که در سال های اخیر داشته است توانسته مزایای خوبی را برای دانشجویان خارجی فراهم کند که می توان به چند مورد آن اشاره نمود :
هزینه زندگی پایین نسبت به کشورهای دیگر
شهریه تحصیلی کم دانشگاه ها نسبت به دانشگاه های دیگر کشورها
اجازه کار در هنگام تحصیل برای تامین بخشی از هزینه های زندگی
امکان گرفتن ویزا برای افراد خانواده
وجود دانشگاه های برتر

امکان اخذ ویزا در کوتاهترین زمان ممکن بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی

شرایط تحصیلی در این کشور بسیار آسان تر از شرایط دیگر کشورهاست . پذیرش در دانشگاه های این کشور دو بار در سال در ماه های فوریه و جولای انجام می شود . در تمام دانشگاه های این کشور تدریس به زبان انگلیسی انجام می شود . داشتن مدرک زبان انگلیسی شرط اصلی برای پذیرش در دانشگاه های این کشور است .

چگونگی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آفریقای جنوبی

نمره قابل قبول مدرک زبان باید از ۶ به بالا در آزمون آیلتس باشد . البته دانشجویانی که مدرک زبان ندارند می توانند پس از ورود به این کشور در دوره های زبان انگلیسی شرکت کرده و سپس برای تحصیل در دانشگاه در خواست بدهند . این کشور دارای بهترین مراکز آموزش زبان در سطح جهان است که مدرک های معتبری را در این زمینه ارائه میکند . طول این دورها در حدود یک سال است و دانشجویان برای تحصیل در دوره های زبان نیز ویزای تحصیلی دریافت می کنند . هزینه برگزاری این کلاس ها در حدود ۵۰۰۰ دلار در یک سال است .
تحصیل پزشکی در دانشگاه های این کشور شش سال به طول می انجامد . دانشجویان در سال اول با علوم بهداشتی ، درسال دوم و سوم با فعالیت های بالینی آشنا می شوند . در سال پنجم دروس تخصصی مانند ، بیهوشی ، مغز و اعصاب ، چشم پزشکی ، پزشکی قانونی و غیره را فرا می گیرند و در سال آخر جراحی ، پزشک خامواده و غیره را یاد می گیرند .
دانشجویان در سال آخر که کارآموزی را در بیمارستان ها فرا می گیرند حقوق نیز دریافت می کنند . دانشجویان پس از طی این دوره از سوی وزارت بهداشت تاییدیه دریافت نموده و مشغول به کار شوند . هزینه تحصیل در این رشته متناسب با دانشگاه و برنامه انتخابی متفاوت خواهد بود اما به طور متوسط ۸۰۰۰ دلار در سال است .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آفریقای جنوبی

تحصیل دندانپزشکی در آفریقا ۵ سال به طول می انجامد . برنامه های درسی پزشکی و دندانپزشکی در دوسال اول با یک دیگر مشابه هستند . و از ترم ۵ اولین دروس دندانپزشکی به طور تخصصی به آنها ارائه می شود . پس از پایان این دوره دانشجویان می توانند در مراکز و بیمارستان ها به کار مشغول شوند .

شرایط اخذ پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی درآفریقای جنوبی

علاوه بر داشتن مدرک زبان ، معدل نیز در پذیرش دانشگاه ها موثر می باشد . دانش آموزان با معدل بالای ۱۵ می توانند در دانشگاه های متوسط و با معدل بالای ۱۸ در دانشگاه های عالی تحصیل نمایند .

مدارک موردنیاز جهت اخذ پذیرش در آفریقای جنوبی :

ترجمه تاییده شده از دیپلم و ریزنمرات
ترجمه تایید شده از مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات
مدرک زبان انگلیسی در صورت موجود
گذرنامه با حداقل اعتبار شش ماه
سند برای اثبات تمکن مالی
شش قطعه عکس
تصویر صفحه اول پاسپورت

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی :

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
اصل و کپی از گذرنامه
گواهی عدم سو پیشینه
گواهی سلامت پزشکی
شش قطعه عکس
نامه تایید شده از یکی از دانشگاه های آفریقای جنوبی مبنی بر پذیرش در یکی از رشته های تحصیلی
اثبات مالی برای پوشش دادن دوره تحصیلات در این کشور
تعیین محل سکونت (منزل مسکونی و یا خوابگاه )
تاییدیه مدارک توسط سفارت
دانشجویان در هنگام تحصیل اجازه بردن اعضای خانواده خود را نیز دارند .

دانشگاه ها جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آفریقای جنوبی

دانشگاه کیپ تاون

این دانشگاه که در شهری به همین نام قرار دارد و در اکتبر ۱۸۲۹ تاسیس شده است . از بهترین دانشگاه های آفریقا می باشد و امکانات بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم نموده است . رتبه جهانی آن ۱۹۱ و زبان تدریس در آن انگلیسی می باشد . دانشکده پزشکی شامل پزشکی ، موسسه تحقیقات سلامت ، بیهوشی ، طب سالمندان است . دانشجویان در این دانشگاه میتوانند به کارهای پاره وقت مشغول شوند .

 دانشگاه پرتوریا

این دانشگاه که در شهر پرتوریا قرار گرفته است سالانه بیش از ۴۰۰۰ دانشجو می پذیرد که بیش از نیمی از آنها از کشورهای مختلف دنیا هستند . این دانشگاه که در اسل ۱۹۰۸ تاسیس شده است و دارای  ۹ دانشکده متفاوت می باشد . این دانشگاه به دلیل آب و هوای مناسب و طبیعت بسیار زیبای این شهر و همچنین کیفیت آموزشی بلالی ان مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار میگیرد . خوابگاه این دانشگاه بسیار بزرگ است به طوری که بیش از ۹۰۰۰ نفر در آن ساکن هستند .

 دانشگاه ژوهانسبورگ

این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های کشور آفریقا می باشد که از سال ۱۹۷۶ فعالیت خود را آغاز کرده است . دارای ۹ دانشکده متفاوت می باشد که دانشجویان متناسب با رشته موردنظر خود برای تحصیل در یکی از آنها قادام می نمایند . هزینه تحصیل در این دانشگاه به طور معمول برابر با ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار دلار در سال است که متناسب با نوع رشته می تواند کمی تغییر یابد .
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آفریقای جنوبی انتخابی مناسب برای برخی از افراد است که از این کشور به عنوان یک سکوی پرتاب برای کشورهای اروپایی استفاده می کنند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت دائم  و گرفتن ویزا  در کشور آفریقای جنوبی را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای توریستی افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، سفارت افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای کاری افریقای جنوبی وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج افریقای جنوبی وکیل تخصصی

  پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

 موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”به شرح ذیل می باشد:
1- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  افریقای جنوبی” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”  .
2- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور افریقای جنوبی  و بلعکس .
3- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از  افریقای جنوبی  به ایران و بلعکس .
4- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
5- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور افریقای جنوبی  برای ایرانیان .

 پذیرفتن وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”به شرح ذیل می باشد:
1- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
2- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار  ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور افریقای جنوبی” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”  .
3- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
3- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
4- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”شامل موارد زیر می شود:

 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت افریقایی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
5- اخذ بیمه سلامت کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده افریقایی  در کلیه مناطق کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  افریقایی  در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” ..    .
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور افریقای جنوبی” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”  .
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”..
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور افریقای جنوبی” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”  ..
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور افریقای جنوبی  .
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور افریقای جنوبی  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور افریقای جنوبی  .
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور افریقای جنوبی  .
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  افریقای جنوبی  ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ”.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  افریقای جنوبی” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور افریقای جنوبی ” ژوهانسبورگ یا یوهانسبورگ” .
  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.