آرژانتین،ویزای سرمایه گذاری ، اقامت از طریق سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، سرمایه گذاری در بورس و اوراق بانکی ، ویزای تحصیلی ، ویزای کاری ،ویزای سرمایه گذاری ، ویزای توریستی ، ویزای کار آفرینی ، ویزای تجاری ، اخذ اقامت موقت ، اخذ اقامت دائم ، اخذ پاسپورت ، رفع ریجکتی ، رفع دیپورتی ،ثبت شرکت ، ثبت شعبه ، خدمات ارزی ، خدمات بازرگانی ، خدمات بیمه ای ، امور مالی و مالیاتی ، قبول وکالت ، وکیل مها جرتی  

دریافت  ویزای توریستی  آرژانتین  توسط وکیل متخصص  *  دریافت  ویزای تحصیلی و بورسیه آرژانتین  توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق خرید سهام شرکت توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق ثبت شعبه توسط وکیل متخصص  *  دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق ازدواج و نامزدی توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق تولد فرزند توسط وکیل متخصص  * دریافت  اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) آرژانتین  از طریق کاری ( نیروی متخصص) توسط وکیل متخصص  *مشاور خرید و اجاره ملک ( مسکونی ، اداری ، تجاری ) در آرژانتین  *مشاور اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر آرژانتین  * مشاور خدمات بازرگانی ( صادرات و واردات ، حمل و نقل ، ترخیص کالا) در آرژانتین  * مشاور خدمات بانکی ( اخذ وام ، صدور ضمانت نامه ،دیسکانت ، افتتاح حساب ) در آرژانتین  * مشاور خدمات ارزی ( ارسال حوالجات و معاملات ارزی ) در آرژانتین  * مشاور رفع ریجکتی ویزای برزیل * مشاور رفع دیپورتی از کشور آرژانتین  * قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی کشور آرژانتین  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  اولین مجموعه حقوقی و دپارتمان شده با ساختار مدرن و تخصصی  در کشور ایران می باشیم و نیز مفتخریم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عنوان یکی از متخصص ترین مجموعه های حوزه مهاجرتی با همکاری وکلا و موسسات حقوقی در کلیه کشور ها در خدمت شما عزیزان باشیم .
برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
اخذ پاسپورت آرژانتین ، اخذ ویزای توریستی آرژانتین ، وقت سفارت آرژانتین ، اخذ ویزای تحصیلی آرژانتین ، اخذ ویزای سرمایه گذاری آرژانتین ، اخذ ویزای کاری آرژانتین ، اخذ ویزای ازدواج آرژانتین
پذیرفتن قبول وکالت و مشاوره توسط وکیل مهاجرتی ( گرفتن اقامت موقت ، و اقامت دائم و اخذ پاسپورت ) کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و وکالت و مشاوره را مطابق سلیقه شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .
موسسه حقوقی وبین المللی یسنا با برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف از جمله کشور آرژانتین از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید.
روش گرفتن اقامت موقت و اقامت دائم و گرفتن پاسپورت کشور آرژانتین
1- روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق سرمایه گذاری
2-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق ثبت شرکت
3-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق ثبت شعبه تجاری
4-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق گرفتن شریک تجاری
5-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق کارآفرینی
6-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژآنتین از طریق ازدواج
7-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق خرید ملک
8-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق کارمندی یا کارگری
9-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق تحصیل
10-روش گرفتن اقامت موقت ، اقامت دائم و دریافت پاسپورت کشور آرژانتین از طریق تولد
مشخصات کشور آرژانتین
پایتخت : بوئنوس آیرس
 زبان : اسپانیایی
 نوع حکومت : جمهوری
مساحت:   2/780/400 کیلومتر مربع
جمعیت :  41/090/000 نفر
واحد پول :  پزو آرژانتین  دین : مسیحی
 همسایگان : پاراگوئه ، بولیوی ، برزیل ، اروگوئه ، شیلی
 پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از روشهای مختلف توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور آرژانتین  را دارند.از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری با  سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است. این موسسه با بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه  در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی کشور آرژانتین  آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.
ثبت شرکت در آرژانتین ، افتتاح حساب بانکی در آرژانتین ، اقامت و پاسپورت آرژانتین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آرژانتین ، رفع دیپورتی اقامت آرژانتین ،قبول وکالت در آرژانتین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آرژانتین
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در در اخذ ویزای ( ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تجاری ، ویزای کاری ) کشور آرژانتین توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزاهای کشور آرژانتین  را که شامل مشاوره، ترجمه، تکمیل فرم و غیره می باشد را به طور تخصصی به متقاضایان ارائه می دهد.
ویزای آرژانتین میتواند به صورت Single (یکبار ورود) یا Multiple (چندبار ورود) که با داشتن آن قادرید به دفعات وارد خاک آرژانتین شوید. توجه کنید که اگر قصد دارید تا در آینده نزدیک نیز به این کشور سفر کنید درخواست ویزای Multiple دهید. ضمنا امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و کمتر از ۶ ماه در آرژانتین وجود ندارد، البته اگر مشکلی (مانند پزشکی) برای شما در آرژانتین رخ دهد امکان تمدید وجود دارد.
مدارک لازم برای اخذ ویزای آرژانتین
1- اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ برگشت مسافر به همراه امضا و گذرنامه‌های قبلی
۶ قطعه عکس ۴×۶ رنگی تمام رخ با پس زمینه سفید که به تازگی گرفته شده باشد و با چهره فعلی شما کاملا تطابق داشته باشد.
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ایرانی
گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی که باید با مهر و امضا بانک همراه باشد با موجودی حداقل ۵ میلیون تومان
واچر هتل در شهرهایی که قصد اقامت در آن را دارید.
بلیط قطعی شده هواپیما رفت و برگشت
ضمانتنامه بانکی بابت اطمینان از برگشت
اصل و ترجمه سند ملکی در صورت وجود
انگشت نگاری
بیمه مسافرتی
متقاضیان ویزای آرژانتین باید بیمه مسافرتی فردی یا جمعی به همراه داشته باشند. نوع بیمه‌ای که هستید باید هزینه‌های احتمالی مانند بازگشت به ایران تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی مربوط به درمان یا بیمارستانی را پوشش دهند و تا پایان اقامت در کشور آرژانتین اعتبار داشته باشد.
مدارک شغلی
پزشکان: باید پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی خود را ارائه دهند.
وکلا: ارائه پروانه مطب
مشاغل دولتی: ارائه حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی به همراه آخرین لیست بیمه
بازنشسته‌ها: ارائه حکم بازنشستگی و ارائه آخرین فیش حقوقی.
مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه آخرین روزنامه رسمی شرکتی که در آن مشغول بکار هستید.
حتما بخوانید:  گرند کنیون زیبا
خویش فرما: ارائه جواز کسب یا آگهی تاسیس
دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها نیز باید اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار خود را ارائه دهند.
کلیه مدارک باید ۲ سری کپی در برگه A4 داشته باشند.
زمان  صدور ویزای آرژانتین
حداقل زمان مورد نیاز برای صدور روادید آرژانتین ۲۱ روز کاری می باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
دریافت پاسپورت آرژانتین ، دریافت ویزای توریستی آرژانتین ، وقت سفارت آرژانتین ، دریافت ویزای تحصیلی آرژانتین ، دریافت ویزای سرمایه گذاری آرژانتین ، دریافت ویزای کاری آرژانتین ، دریافت ویزای ازدواج آرژانتین
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
کشور آرژانتین از جمله کشور هایی است که در زمینه اقتصادی رو به پیشرفت می باشد. سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    از جمله مواردی است که افراد تمایل به انجام آن دارند. افراد سرمایه گذار زمانی که شروع به فعالیت در کشور می نمایند سود آوری و پیشرفت برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   از موضوعاتی است ک باعث می شود افراد در کشور پیشرفت داشته باشند و بتوانند به اهداف خود برسند.
  هدف فرد از سرمایه گذاری ایجاد شغل و سود آوری می باشد. فرد با ورود سرمایه به کشور و انجام اقدامات لازمه می تواند جهت اقامت در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  و در نهایت اخذ تابعیت آرژانتین  اقدام نماید. افراد برای شروع سرمایه گذاری در کشور آرژانتین  در ابتدا باید شرکت ثبت نمایند.
 این شرکت باید به نام متقاضی اصلی باشد. و همه  فرایند شرکت و انجام کار ها از طریق نفر اصلی انجام می گیرد. در ابتدا یک حساب بانکی به نام فرد در کشور مورد نظر یاز خواهد شد. میزان سرمایه گذاری و مبلغ وارد شده به کشور 30000 دلار می باشد. مبلغ وارد شده به حساب فرد در کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   انتقال پیدا می کند. در زمانی که در کشور باشید و به این پول نیاز باشد فقط فرد اصلی اجازه ی برداشت از این پول را خواهد داشت.
از معیار های اصلی جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   :
ورود سرمایه به میزان مورد نیاز
ایجاد شرکت در مناطق معتبر ( انتخاب مناطق باید طوری باشد که افراد بتوانند در آن قسمت سودهی داشته باشند. )
سرمایه کذار باید به رشد و اقتصاد کشور کمک کند
شرکتی که در کشور برزیل شروع به کار می کند باید یک سری اصول را رعایت نماید. این شرکت باید در یک زمان دو ساله ۱۰ شغل جدید را ایجاد نماید، در این صورت فرد می تواند جهت اقامت دائم اقدام نماید.
پروسه سرمایه گذاری در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   :
اگر قصد سرمایه گذاری در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )  را دارید بهتر است بدانید که انجام سرمایه گذاری در آرژانتین  نیازمند پروسه ای می باشد که این پروسه بدین صورت است که شخص متقاضی سرمایه گذاری در آرژانتین  باید یک شرکت را ثبت نماید و آن فرد به عنوان صاحب شرکت باشد و پس از آن فرد باید یک حساب بانکی در آرژانتین  را افتتاح نماید پس از افتتاح حساب و به ثبت رساندن شرکت فرد متقاضی باید سرمایه ای حداقل 10000 دلار را وارد شرکت نماید.
اخذ اقامت و تابعیت آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   از طریق سرمایه گذاری:
اگر قصد مهاجرت به آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )     را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری در آرژانتین  اقدام نمایید. سرمایه گذاری در آرژانتین  یکی از انواع راههای مهاجرت می باشد که می توانید از این طریق به اقامت و تابعیت آرژانتین  دست یابید در واقع آرژانتین  جز معدود کشورهایی است که به افراد اجازه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آرژانتین  را می دهد به همین دلیل براحتی می توانید برای سرمایه گذاری در آرژانتین  اقدام نمایید نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که پس از اینکه فرد متقاضی سرمایه گذاری در آرژانتین  شرکت خود را به ثبت رساند پس از گذشت ۳ سال از فعالیت اقتصادی در آرژانتین  فرد متقاضی می تواند اقامت دائم آرژانتین  را اخذ نماید و پس از آن درخواست تابعیت آرژانتین  را نماید و اقامت و تابعیت آرژانتین  را از طریق سرمایه گذاری در آرژانتین  اخذ نماید.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت های معتبر حقوقی اطلاعات کاملی را از سرمایه گذاری در آرژانتین  اخذ نمایید همچنین این امکان را دارید که از مشاورین و وکیل مهاجرت به آرژانتین  استفاده نمایید و اطلاعات کاملی در مورد  مهاجرت به آرژانتین  و سرمایه گذاری در آرژانتین  را اخذ نمایید.
مدارک لازم برای اخذ ویزای آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    :
1- شناسنامه فرد متقاضی
2- پاسپورت فرد متقاضی در صورتی که مدت اعتبار آن کمتر از ۶ ماه نباشد.
3- دو قطعه عکس رنگی ۴x۶ از فرد متقاضی با زمینه سفید
4- نامه تمکن مالی فرد متقاضی
5- بیمه نامه سلامت فرد متقاضی
6- گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی
مزایای سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    :
سرمایه گذاری در آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    برای افرادی که اقدام به سرمایه گذاری می نمایند مزایایی را دارد از جمله این مزایا بدین صورت است که فرد متقاضی مهاجرت به آرژانتین  پس از سرمایه گذاری در آرژانتین  اقامت دائم آرژانتین  را اخذ می نماید و پس از آن براحتی و در هر زمانی که مایل بودند می توانند به کشور خود باز گردند و سپس به آرژانتین  برگردند و هر زمان که مایل بودند در آرژانتین  بمانند.
نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که اشخاصی که تابعیت آرژانتین  را اخذ کرده اند به راحتی می توانند ویزای ۵ ساله برای ایالت متحده آمریکا اخذ نمایند و به آمریکا مهاجرت نمایند همچنین نکته مهم دیگر این است که این ویزای ۵ ساله آمریکا قابل تمدید نیز می باشد.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
 پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  آرژانتین توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق خرید ملک توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور اکراین  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )   برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

ثبت شرکت در آرژانتین ، افتتاح حساب بانکی در آرژانتین ، اقامت و پاسپورت آرژانتین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آرژانتین ، رفع دیپورتی اقامت آرژانتین ،قبول وکالت در آرژانتین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آرژانتین
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق ثبت شرکت توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
 روند ثبت شرکت در آرژانتین  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
معمولا افرادی که قصد ثبت شرکت در آرژانتین( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره ) را دارند با تنوع شرکت ها برای ثبت مواجه هستند در این جا لازم است که به شما پیشنهاد شود برای ثبت شرکت در آرژانتین   معمولا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود آغاز شود و  اساسنامه ی شرکت به دقت نگاشته شود  ولی معمولا روند ثبت شرکت در آرژانتین   بدین گونه پیش میرود که چندی تن از سهام داران شرکت تبعه ی آرژانتین   هستند و میزان آورده ی خود از شرکت سهم میبرند برای ثبت شرکت در آرژانتین   میزان آورده ایی که لازم است 50000 دلار است که این مبلغ جزو دارایی  های فرد و شرکت به حساب می آید و بایستی نزد حساب معلومی که دارایی شرکت نشان داده شود زمانی که شرکت ثبت شد اقامتی که به فرد مهاجر داده میشود یک ساله است که این اقامت به مدت پنج سال تمدید میشود و بعد از آن فرد می تواند درخواست اقامت داییم از دولت آرژانتین   داشته باشد به شرط این که نشان دهد در این پنج سال  شرکت فعالیت داشته است و این روند صوری نبوده است و حتی میتواند درخواست اقامت همراهان خود  را نیز داشته باشد و برای آنها نیز اقامت داییم آرژانتین   را درخواست کند وسپس این اقامت را دریافت نماید تمام جا به جایی های مالی بایستی از طریق بانک مرکزی آرژانتین   انجام شود و این پول ها برای بار اول باید به مدت  ۳۰  روز در بانک بماند و بعد از میتوانند این وجوهات برداشت کنند و مانند اشخاص آرژانتین   بتوانند از کمک هزینه های مالی بانک های آرژانتین   استفاده کنند و حتی دریافت سود از پول خود نیز داشته باشند ولی شرکت با مسئولیت محدود که بیشتر مورد توجه است با همان یک عضو میتاند به ثبت برسد و روند ثبت نام شرکت و آدرس و  محل سکونت را قید کند و شماره تلفن های شرکت را اعلام کند و میتواند با این روند به درخواست قامت آرژانتین   بینجامد.
مزایای ثبت شرکت در آرژانتین   ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
ثبت شرکت آرژانتین   دارای مزایای زیر است:
1-کسب و کار آنلاین در آرژانتین ، یک صنعت سودآور است. آرژانتینی ها در حال حاضر 10 میلیارد دلار در سال در اینترنت صرف می کنند، گرچه تنها 65 درصد کشور دارای دسترسی به اینترنت هستند. با افزایش دسترسی به اینترنت، انتظار می رود که این بخش از اقتصاد به سرعت رشد کند.
2- از سال 2013، هفتاد درصد از جمعیت آرژانتین طبقه متوسط است. رشد سالانه تولید ناخالص داخلی 6٪ نیز به این معنی است که درآمد خانواده افزایش می یابد؛ به این معنی که تقاضا برای محصولات و خدمات شرکت های خارجی به سرعت در حال افزایش است.
مزیت بعدی ثبت شرکت در آرژانتین   ، مالیات های منقضی برای توزیع سود سهام به غیر ساکنان، چه شرکت یا فردی، وجود ندارد.
مقررات ثبت شرکت در آرژانتین   ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
به منظور تسهیل فعالیت های تجاری شرکت در آرژانتین   ، سرمایه گذاران باید مقررات زیر را در نظر بگیرند:
1-بر اساس قانون شرکت ها، یک شرکت آرژانتینی باید حداقل یک مدیر و دو سهامدار از هر ملیتی داشته باشد.
2-حداقل الزام سرمایه ای برای یک شرکت آرژانتینی وجود ندارد.
3- هر شرکت مجاز است که گزارشات سالانه خود را برای تأیید جزئیات مربوط به شرکت برای ثبت نام عمومی از جمله اسم و آدرس همه مدیران، آدرس اصلی محل کسب و کار و جزئیات سهامداران و سهام آنها داشته باشد.
3-یک شرکت خصوصی آرژانتین برای حفظ یک آدرس ثبت شده محلی است.
4- هر شرکت خارجی باید یک نماینده قانونی آرژانتین را به عنوان حامی مالی عمل کند. این نماینده می تواند یک آرژانتین یا یک اقامت دائم باشد.
همه بخش ها در آرژانتین   100٪ مالکیت خارجی را اجازه نمی دهند. مالکیت خارجی در خدمات بهداشتی، خدمات پستی  محدود شده است.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آرژانتین
تعیین اسم شرکت که مورد درخواست ثبت در آرژانتین   است.
نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و ملیت همه مدیران.
نام کامل و آدرس همه سهامداران
اشیاء شرکت، مشخص کردن فعالیت اصلی
مقدار سرمایه و تعداد سهام مشترک هر عضو
تمام اسناد امضا شده در خارج از کشور باید توسط کنسولگری آرژانتین   تأیید شود
برای ثبت یک شرکت در آرژانتین   ، چهار هفته طول می کشد.
گواهی هویت (پاسپورت، کارت هویت ملی، گواهینامه رانندگی عکاسی).
گواهینامه آدرس مسکونی (صورتحساب گاز / برق یا صورت حساب بانکی / اعتباری در سه ماه گذشته)
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق کاری ( نیروی متخصص ) توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق کاری نیروی متخصص  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
ویزای کار درکشور برزیل به چندین شیوه اخذ می گردد یکی از شیوه های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور برزیل یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکتی معتبردر کشور آرژانتین است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد یافتن کار در آرژانتین شرایط ویژه ای دارد  کارفرما باید برای استخدام فرد متقاضی، حقوقی را لحاظ نماید که کل هزینه های فرد و خانواده آن را شامل شود. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد
شرایط اخذ ویزای کار در آرژانتین
ویزای کار در آرژانتین برای افراد خارجی به دو دسته ویزای کار موقت و ویزای کار دائم تقسیم می شود. در ابتدا ویزای دو ساله موقت جهت کار با شرط داشتن کارفرما، به فرد اعطا می شود که این ویزا پس از دوسال بار دیگر قابل تمدید میباشد و سپس بعد از 4 سال ویزای موقت شما تبدیل به ویزای کار دائم خواهد شد.
هنگامی که شما در آرژانتین می برداشتن گام های زیر به دست آوردن ویزای آرژانتین کار:
برای درخواست اجازه کار / ویزای شما نیاز دارید:
گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل یک سال و نیم پس از صدور ویزا است (با معتبر توریستی تمبر ویزا)،
آرژانتین سابقه و هدف اتمام کیفری از Registro Nacional د Reincidencia برای 80 پزو،
صفحه اصلی کشور چک جنایی پس زمینه، به زبان اسپانیایی توسط مترجم قسم خورده ترجمه،
تأیید محل اقامت در آرژانتین (Certificado د domicilio) از ایستگاه پلیس محلی خود را برای 10 پزو،
دو رنگ گذرنامه عکس (4×4. سفید یا نور پس زمینه آبی؛ مشخصات ¾ سمت راست)،
شناسنامه، به اسپانیایی سوگند یاد یک مترجم،
قرارداد کار با کارفرمای آینده در آرژانتین. این نامه را امضا کردند که در آن کارفرمای آتی خود می گوید که S / او قصد شما استخدام برای حداقل یک سال است. آن را به امضا شود و محضری.
600 پزو (حدود 200 یورو) برای هزینه درخواست ویزا کار.
1-دفتر مهاجرت:
قرار ملاقات آنلاین با Dirección Nacional de Migraciones آنلاین و یا 0800-666-0055 تماس بگیرید.
را با شما تمام کارهای اداری ذکر شده در بالا. پس از آن تصویب شود، امضا و مهر شما نیاز به پرداخت هزینه. سپس شما یک “Residencia Precaria” است، که ویزای کار موقت برای 30 روز معتبر دریافت خواهید کرد. این ویزای موقت کار شما اجازه می دهد به طور رسمی شروع به کار برای کارفرما خود را قبل از گرفتن ویزا کار واقعی دریافت می کنید.
2-رسما شروع به کار:
نگاهی به ویزای موقت کار خود را به کارفرمای خود را به طوری که این شرکت رسما می تواند به شما استخدام کند.
این شرکت می تواند شما را با AFIP (Administración فدرال د Ingresos Públicos) ثبت نام به طوری که شما CUIL (تعداد رسمی کار شبیه به یک تعداد اجتماعی امنیتی در ایالات متحده یا شماره بیمه ملی در بریتانیا و یا تعداد SIN در کانادا) دریافت کنید.
3-دوم مهاجرت دفتر بازدید:
بعد از اینکه شما شروع به کار رسمی برای کارفرمای خود و AFIP (Administración فدرال د Ingresos Públicos) دریافت، شما باید به اداره مهاجرت بازگشت و ارائه اسناد و مدارک رسمی خود را از AFIP. سپس آنها را به شما ویزا کار رسمی خود را به مدت یک سال معتبر را!
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

پاسپورت آرژانتین وکیل مهاجرتی ، ویزای توریستی آرژانتین مهاجرتی ، سفارت آرژانتین مهاجرتی ، ویزای تحصیلی آرژانتین مهاجرتی ، ویزای سرمایه گذاری آرژانتین مهاجرتی ، ویزای کاری آرژانتین مهاجرتی ، ویزای ازدواج آرژانتین مهاجرتی
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق ازدواج  توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق ازدواج  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
اخذ تابعیت آرژانتین از طریق ازدواج
در نظام حقوقی اکثر کشورهای جهان ، یکی از راههای اخذ تابعیت کشور دیگر ازدواج است.در نظامات سابق حقوقی ازدواج با یک مرد موجب تحمیل تابعیت می شد برای مثال در نظام حقوقی ایران ودر قانون مدنی آمده مقرر شده که اگر یک بانوئی با یک مرد ایرانی ازدواج کند ، تابعیت ایرانی به آن بانو اعطا می شود و اگر زوج (مرد) خارجی با زن ایرانی ازدواج می کرد ، این ازدواج قطعاً منجر به اخذ تابعیت نمی گردید . لیکن این وضع حقوقی در اکثر کشورهای دنیا تغییر نموده است . اکنون اگر شخصی با یک نفر در کشوری ازدواج کند ، می تواند اقامت کشور مذکور را اخذ کند و پس از مدتی که از اقامت بگذرد ، این اقامت تبدیل به تابعیت می شود .
برای اخذ اقامت کشور دیگر از طریق ازدواج معمولاً شخص بایستی یک سری فرم های خاص را تکمیل کند و همچنین عده ای از مدارک را تحویل کند تا بتواند اقامت آن کشور را اخذ کند .
در مورد کشور آرژانتین هم در صورتی که شما با یک نفر ازدواج کردید که تبعه آن کشور هست می توانید تقاضای اقامت این کشور را داشته باشید ، البته به یاد داشته باشید اقامت با تابعیت فرق می کند و معمولاً طول مدت دریافت ویزا برای همسر مقیم یا همسر تبعه یک کشور دیگر فرق می کند .
به بیان دیگر اگر فرضاً شما با یک آمریکایی ازدواج کنید (تبعه آمریکا) طول مدت دوره ای که اخذ ویزای همسر طول می کشد حدود شش ماه تا یک سال و نیم است ، لیکن برای شخصی که گرین کارت آمریکا دارد اگر بخواهد همسرش را به آمریکا بیاورد حدود سه تا چهار سال است.
در کشور آرژانتین هم نظیر آنچه در فوق شرح دادیم فرق می کند که شما با یک تبعه ازدواج کنید یا با کسی که فقط اقامت دارد.
البته در بسیاری از کشورها پروسه برای هیچ یک از موارد (چه همراه برای تبعه و چه همراه برای مقیم) بیش از یک سال نخواهد بود.
در مورد کشور آرژانتین باید مدارک شما را بررسی کنیم تا بتوانیم تعیین کنیم که طول مدت اخذ اقامت از طریق ازدواج برای شما چه مقدار است .
نکته حائز اهمیت این است که مؤسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تنها یک مؤسسه حقوقی است و مقصود از اخذ اقامت ازدواج یا اخذ تابعیت از طریق ازدواج تنها انجام امور حقوقی است و انتخاب زوج و یا زوجه با خود شما می باشد و ما در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نیستیم .
حتی اگر شما بخواهید دعوائی را علیه زوج یا زوجه در کشور ثالث اقامه کنید ما می پذیریم و امور حقوقی مربوط به آن را انجام می دهیم.
احکام صادره از کشورهای دیگر گاهاً در ایران قابلیت اجرا دارد و همچنین احکامی که در ایران جهت کشور ثالث صادر می شود .
به هر ترتیب چنانچه در مورد امور حقوقی ازدواج در خارج از کشور ، ازدواج با تبعه خارجی ، آثار ازدواج با مقیم کشور آرژانتین ، دعوا علیه زوج یا زوجه ،اخذ اقامت از طریق ازدواج و این گونه مسائل حقوقی سؤال دارید ، با مشاورین ما تماس بگیرید تا در صورت امکان به شما کمک کنند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق تولد فرزند توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهره گیری از نیرو های کارآمد و با تجربه، کلیه مراحل مربوط به اخذ اقامت   کشور آرژانتین  از طریق تولد فرزند  توسط وکیل متخصص و بین المللی می باشد را به طور تخصصی  به متقاضیان ارائه می دهد.
تابعیت از طریق قانون یا اصل خون و خاک در آرژانتین
اصل خاک (Jussoli ) : در این روش فرد در قلمرو و خاک هر کشوری که متولد شود تابعیت یا شهروندی آن کشور را اخذ میکند. لذا اخذ شهروندی از طریق خاک بسیار مهم می باشد. اصل خاک به افرادی که در کشتی، هواپیما یا محدوده هوایی آن کشور متولد شده باشند حق تابعیت را اعطا می کند و حقوقی که فرد بواسطه ی این تابعیت دریافت می کند ربطی به نوع اقامت والدین وی ندارد. پس بحث اصلی تولد فرزند در آرژانتین مرتبط با اصل خاک است.
اصل خون(Jus sanguinis) : در این روش توجهی به محل تولد کودک نمی شود بلکه ملاک آن است که والدین تابعیت کدام دولت یا کشور را دارند و در واقع تولد فرزند آرژانتین و در این کشور ها کمکی به تابعیت پدر و مادر نمی کند. البته کشورهای دارای اصل خاک در شرایطی خاص، تابعیت خون را می پذیرند و این مطلب حالت عکس هم دارد.
متذکر می شوم اصل خاک بیشتر در قاره های آمریکای شمالی و جنوبی دیده می شود و از سال 2004 میلادی تمام کشورهای اروپایی برای مقابله با هجوم پناهندگان و مهاجرت غیر قانونی افراد به کشورشان از قانون اصل خاک تبعیت نمی کنند.
اخذ اقامت آرژانتین
اسامی تعدادی از کشورهایی که از اصل خاک پیروی می کنند :
کانادا – ایالات متحده آمریکا – آرژانتین – برزیل – شیلی – کلمبیا – کاستاریکا – دومینیکا – اکوادور – هندوراس – جامائیکا – مکزیک – پاناما – پاکستان – پاراگوئه – پرو – اروگوئه – ونزوئلا – سنت لوسیا – کامبوج – بولیوی – گواتمالا .
در سیستم تولد فرزند در آرژانتین ، کودک بدنیا آمده در کشور آرژانتین یک شهروند آرژانتینی محسوب می شود حتی اگر از پدر و مادری غیر آرژانتینی متولد شود. اما تا زمانی که این فرزند 21 ساله نشود هیچ سود و مزیتی در روند اخذ گرین کارت و تابعیت کشور آرژانتین برای والدین خود نخواهد داشت. در ضمن متولدین آرژانتین که بعد از تولد در این کشور، آنجا را ترک کرده اند و پدر و مادرشان در آن زمان ویزای موقت کشور آرژانتین را داشته اند خود میتوانند به این کشور برگردند و برای اقامت پدر و مادرشان اقدامات لازم را پیگیری کنند.
یک شهروند آرژانتینی به فردی اطلاق می شود که از مزایا، امکانات و امتیازهای یک کشور که شامل حق زندگی، حق کار، دریافت خدمات دولتی است بهره مند می شود.
تفاوت که بین اقامت دائم و تابعیت آرژانتین وجود دارد این است که در اقامت دائم Green card)) شما به لحاظ زمانی اجازه زندگی، کار و تحصیل بصورت نامحدود را درکشور آرژانتین خواهید داشت ولی همچنان دارای تابعیت و پاسپورت ایرانی خواهید بود و همچنین برای تحصیل بایستی در برخی از دانشگاه های آرژانتین شهریه بپردازید.
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در آرژانتین ، افتتاح حساب بانکی در آرژانتین ، اقامت و پاسپورت آرژانتین از طریق تولد ، رفع ریجکتی ویزای آرژانتین ، رفع دیپورتی اقامت آرژانتین ،قبول وکالت در آرژانتین ، وکیل مهاجرتی و بین المللی در آرژانتین
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ اقامت ( پاسپورت ، تابعیت و شهروندی ) کشور آرژانتین از طریق تحصیلی توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجویی کشور آرژانتین همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی در آرژانتین  می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این موسسه استفاده نمایند.
شرایط ویزا و تحصیل در دانشگاه های آرژانتین
آرژانتین دارای ۴۷ دانشگاه ها ملی است که از سال ۱۹۴۶ توسط وزارت آموزش و پرورش این کشور تامین مالی می شود و ۸۰ درصد از دانشجویان در این دانشگاه ها تحصیل می کنند . باقی دانشجویان بین ۴۹ دانشگاه خصوصی توزیع شده اند .
اکثر دانشگاه های دولتی رایگان بوده و ورود بدون محدودیت یکی از شرایط پذیرش دانشگاه های آرژانتین است . اما هزینه های دیگر و عدم وجود بورس تحصیلی داخلی به این معنی است که در دانشگاه های آرژانتین دانش آموزان با درآمد بالاتری نسبت به دانشجویان با درآمد کمتر نسبت ۸ به ۱ دارند . در دانشگاه های آرژانتین تحصیلات تکمیلی نیاز به پرداخت شهریه دارد و معمولا به صورت رایگان نیست .
در این دانشگاه ها محدودیت برای ثبت نام دانشجویان خارجی وجود ندارد . دانشجویان می توانند در مقطع دکتری بعد از سه تا چهار سال تحصیل مدرک profesorado را دریافت کنند و پس از پنج سال تحصیل تمام وقت و یک پروژه نهایی مدرک لیسانس licenciatura را دریافت کنند اگرچه می توان این دوره را تا ۴ سال هم کاهش داد .
جالب است بدانید شهروندان بریتانیا برای ورود به کشور آرژانتین به ویزا نیاز دارند و دانشجویانی که در یک دوره کارشناسی بیش از یک سال ثبت نام می کنند ، باید برای اقامت دائم خود درخواست دهند .درخواست برای ویزا آرژانتین نیازمند صرف زمان زیادی است . آرژانتین کشور بوروکراتیک است . درخواست برای ویزای تحصیلی باید توسط دانشگاه در آرژانتین آغاز شود . این برنامه ها می توانند مدت زیادی به طول بیانجامد .
تحصیل در آرژانتین
 هم آموزش عالی و هم هزینه های زندگی نسبتا پایین و مقرون به صرفه ای را ضمن تحصیل در آرژانتین به شما از طریق بسته تحصیلی ارائه می دهد. به ویژه زمانی که با اکثریت  مقصدهای تحصیلی آمریکای شمالی و اروپا مقایسه می شود.
دانشجویان خارجی مجاز هستند تا در کنار تحصیل خود کار کنند، انتظار می رود تمام الزامات قانونی را انجام دهند، که برای به دست آوردن اجازه ی کار و اقامت قانونی در کشور الزامی می باشد. ابته اگر شخصی مایل باشد تحصیل رایگان یا ارزان پزشکی در خارج از کشور را تجربه کند می تواند از طریق آرژانتین نیز اقدام نماید.
کار همراه با تحصیل در آرژانتین
اتباع خارجی که برای کار در آرژانتین استخدام می شوند، باید یک ویزای کار و اقامت قانونی در کشور داشته باشند.
مقررات محلی در مورد مهاجرت سه نوع  اقامت ایجاد می کند: دائمی، موقت و گذرا. اگر شما به عنوان یک دانشجو وارد می شوید، باید، یک بار در کشور مقصد، روند اخذ مجوزهای کاری و اقامت را شروع کنید.
سرمایه گذاری تحصیلی آرژانتین
تحصیلات دانشگاهی تقریبا به طور کامل رایگان است، با دانشجویانی که در دانشگاه های دولتی هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند اما هزینه های مربوط به کتاب، هزینه های زندگی و هزینه های رفت و آمد(در صورت وجود) را دارند.
با دانشجویان بین المللی به صورت همسان رفتار می شود، اگر چه دانشجویان آرژانتینی هزینه های مسکن را با زندگی همراه با خانواده های خود، را ندارند.
در دانشگاه های خصوصی، شهریه و هزینه ها به طور گسترده ای از ۸۰۰۰ –  ۲۴۰۰۰ ( ۱۰۰۰-۳۰۰۰ یورو ) پسو در یک سال متفاوت است. هزینه ی سالانه برآورد شده برای مقطع کارشناسی، که شامل هزینه های کتاب، مسکن و رفت و آمد می شود ۱۵۷۶۰ – ۳۱۷۶۰ ( ۲۰۰۰- ۴۰۰۰ یورو) پسو می باشد.
کمک های مالی (becas) ممکن است برای دانشجویان در دسترس باشد و جزئیات می توانند از طریق سازمان آمریکای لاتین مورد بررسی قرار گیرند.
سایر شرایط و قوانین موجود را می توانید با کسب آگاهی از متخصصین تحصیل و مهاجرت ما در موسسه مطلع شده و در جهت اقدام برای مهاجرت گام بردارید.
شروع سال تحصیلی در آرژانتین
سال تحصیلی در آرژانتین از ماه مارس تا نوامبر می باشد. دانشجویان خارجی مستقیما از موسسه ی آموزشی که انتخاب کرده اند، درخواست می کنند و باید نسخه ای از گواهی های مدرسه را نشان دهند. پس از ارائه ی یک محل، دانشجویان برای ویزای تحصیلی درخواست می دهند، که معمولا دو سال اعتبار دارند برای درخواست بورسیه تحصیلی در آلمان نیز شما مراحلی مشابه را می توانید پیگیری کنید تا به نتیجه برسید.
زبان در آرژانتین
دانش زبان اسپانیایی برای انجام مطالعه در آرژانتین ضروری است همچنین که زبان آلمانی برای تحصیل در آلمان نیاز است. اگر چه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان تجاری به رسمیت شناخته شده است، اسپانیایی زبان زندگی روزمره است و زبان تمام دوره های دانشگاه بر اساس آن می باشد.
همچنین یک روند رو به رشد از خارجی هایی که به آرژانتین آمده اند به خصوص برای به دست آوردن گواهی زبان اسپانیایی و استفاده از (CELU) وجود دارد که مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش و وزارت امور خارجه می باشد، که دارنده ی مهارت در زبان را تایید می کند. این آزمون دو بار در سال در دانشگاه های خاص برگزار می شود
تحصیل پزشکی در آرژانتین
رویای تحصیل پزشکی تقریبا در سر تمام افرادی که در رشته تجربی مشغول به تحصیل هستند وجود دارد. تحصیل پزشکی در آرژانتین می تواند فرصت مناسبی برای افرادی باشد که تمایل زیادی به کار و تحصیل در خارج از کشور را دارند. سیستم آموزشی آرژانتین در سطح مطلوبی قرار دارد. همچنین برخی افراد از طریق تحصیل پزشکی در آرژانتین اقدام به اخذ اقامت این کشور نیز می نمایند.تحصیل پزشکی در آرژانتین
یکی از الزاماتی که برای تحصیل پزشکی در آرژانتین باید رعایت کنید تسلط به زبان اسپانیایی می باشد. زیرا زبان تحصیل در این کشور اسپانیایی می باشد، این در حالیست که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان تجاری و اسپانیایی به عنوان زبان زندگی روزمره، زبان تدریس در دانشگاه ها و دوره های موجود در آنان در نظر گرفته می شود. دانشجویان خارجی که وارد دانشگاه های آرژانتین می شوند ملزم به اخذ گواهی مهارت های زبان اسپانیایی (CELU) از ساختمان آموزش و امور دانشجویان خارجی خواهند بود، گواهی که میزان مهارت های دانشجویان به زبان اسپانیایی را نشان می دهد. ناگفته نماند که این آزمون دو بار در سال و در دانشگاهی خاص برگزار می گردد.
تحصیل پزشکی در آرژانتین به مراتب سخت تر از سایر کشورها می باشد، در واقع سیستم آموزشی این کشور به این گونه می باشد که متقاضیان به راحتی می توانند وارد دانشگاه شوند اما ماندن در دانشگاه و فارغ التحصیل شدن در آن به دلیل سطح آموزشی علمی خوب و بالا و سخت گیری موجود کاری بس دشوار است. تحصیل پزشکی در آرژانتین ۶ سال به طول خواهد انجامید و دانشجویان برای اخذ پذیرش میتوانند همانند ایران به دو دانشگاه خصوصی و یا دولتی مراجعه کنند. هرچند که قبولی در دانشگاه های دولتی دشوار است اما غیرممکن نیست.
شرایط اخذ پذیرش
آشنایی به زبان اسپانیایی
گذراندن دوره یکساله اینفرماسیون ناسیونال برای کسانی که میخواهند وارد دانشگاه دولتی شوند
گذراندن دوره CBC  در هنگام ورود به دانشگاه
داشتن مدرک پیش دانشگاهی جهت تحصیل در دوره کارشناسی
هزینه تحصیل پزشکی در آرژانتین
هزینه تحصیل پزشکی در آرژانتین بسیار پایین است و جزء معدود کشورهایی محسوب میشود که با توجه به نظام آموزشی و سطح کیفی تدریس دانشگاه های آن هزینه تحصیل در آن مقرون به صرفه می باشد.
نکته مثبتی که در رابطه با آن وجود دارد این استکه هزینه زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای آمریکای شمالی، کشورهای اروپایی و دیگر مقاصد تحصیلی کم تر خواهد بود. همانطور که گفته شد هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی به مراتب کمتر از دانشگاه های خصوصی است و دانشجویان برای تحصیل پزشکی در آرژانتین در دانشگاه های خصوصی باید مبلغی در حدود ۵۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ دلار برای یک سال پرداخت کنند.
همچنین هزینه زندگی یک دانشجو در آرژانتین به صورت ماهانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد که شامل هزینه اسکان، خورد و خوراک، رفت و آمد و سایر هزینه های جانبی می شود.
تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین
دندانپزشکی جزء رشته هایی محسوب می شود که برای تحصیل در آن باید علاقه خاصی به این رشته در دانشجو وجود داشته باشد. سر و کله زدن با فراد مختلف و مواجه شدن با انواع بیماری های دندان و دهان نیازمند صبر و علاقه به این رشته است. با تمام مسائلی که در ارتباط با این رشته وجود دارد تحصیل دندانپزشکی جزء پرطرفدارترین رشته های تحصیلی چه در ایران و چه در سایر کشورهای جهان می باشد.
کشور آرژانتین یکی از کشورهای آمریکایی است که علاقمندان زیادی با توجه به سیستم آموزشی بسیار خوب و سطح کیفی بالای تدریس در این کشور به سمت آن جذب می شوند. برای تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین باید بدانید که همانند ایران در این کشور نیز دو نوع دانشگاه وجود دارد دولتی  و خصوصی که اخذ پذیرش دانشگاه های دولتی آن بسیار سخت است اما خب غیرممکن نیست. برای اخذ پذیرش و تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین نیاز است که به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشید. با اینکه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان تجاری انتخاب شده است اما زبان اسپانیایی به عنوان زبان زندگی روزمره، زبان تدریس در دانشگاه ها و دوره های موجود در آنان در نظر گرفته شده است.تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین
دانشجویان خارجی که وارد دانشگاه های آرژانتین می شوند ملزم به اخذ گواهی مهارت های زبان اسپانیایی ( CELU ) از ساختمان آموزش و امور دانشجویان خارجی خواهند بود، گواهی که میزان مهارت های دانشجویان به زبان اسپانیایی را نشان می دهد. ناگفته نماند که این آزمون دو بار در سال و در دانشگاهی خاص برگزار می گردد. تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین به مراتب سخت تر از سایر کشورها می باشد، در واقع سیستم آموزشی این کشور به این گونه می باشد که متقاضیان به راحتی می توانند وارد دانشگاه شوند اما ماندن در دانشگاه و فارغ التحصیل شدن در آن به دلیل سطح آموزشی علمی خوب و بالا و سخت گیری موجود کاری بس دشوار است.
شرایط اخذ پذیرش
آشنایی به زبان اسپانیایی
گذراندن دوره یکساله اینفرماسیون ناسیونال برای کسانی که میخواهند وارد دانشگاه دولتی شوند
گذراندن دوره CBC  در هنگام ورود به دانشگاه
داشتن مدرک پیش دانشگاهی جهت تحصیل در دوره کارشناسی
هزینه تحصیل دندانپزشکی در آرژانتین
هزینه تحصیل پزشکی در آرژانتین بسیار پایین است و جزء معدود کشورهایی محسوب میشود که با توجه به نظام آموزشی و سطح کیفی تدریس دانشگاه های آن هزینه تحصیل در آن مقرون به صرفه می باشد.
نکته مثبتی که در رابطه با آن وجود دارد این استکه هزینه زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای آمریکای شمالی، کشورهای اروپایی و دیگر مقاصد تحصیلی کم تر خواهد بود. همانطور که گفته شد هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی به مراتب کمتر از دانشگاه های خصوصی است و دانشجویان برای تحصیل پزشکی در آرژانتین در دانشگاه های خصوصی باید مبلغی در حدود ۵۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ دلار برای یک سال پرداخت کنند.
همچنین هزینه زندگی یک دانشجو در آرژانتین به صورت ماهانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد که شامل هزینه اسکان، خورد و خوراک، رفت و آمد و سایر هزینه های جانبی می شود.
مدارک و شرایط پذیرش دانشگاه های آرژانتین
هر کدام از دانشگاه های آرژانتین دارای برای پذیرش شرایط خاص خود را دارد اما بصورت کلی شرایط پذیرش دانشگاه های آرژانتین عبارتند از :
آشنایی کامل با زبان اسپانیولی
داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای ورود به دوره کارشناسی
گذراندن دوره یکساله اینفرماسیون ناسیونال برای ورود به دانشگاه های دولتی آرژانتین
در هنگام ورود به دانشگاه گذراندن دوره ی CBC که معادل ۷ درس است که دو ترم به طول می انجامد و دانشجو پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز این دوره می تواند شروع به تحصیل در رشته مورد نظر خود نماید .
ورود به دانشگا ه های آرژانتین بدون آزمون ورودی و بدون محدودیت برا دانشجویان بین المللی است ولی ادامه تحصیل در این دانشگاه ها سخت گیرانه است
شرایط ویزا و تحصیل در دانشگاه های آرژانتین
آرژانتین دارای ۴۷ دانشگاه ها ملی است که از سال ۱۹۴۶ توسط وزارت آموزش و پرورش این کشور تامین مالی می شود و ۸۰ درصد از دانشجویان در این دانشگاه ها تحصیل می کنند . باقی دانشجویان بین ۴۹ دانشگاه خصوصی توزیع شده اند .
اکثر دانشگاه های دولتی رایگان بوده و ورود بدون محدودیت یکی از شرایط پذیرش دانشگاه های آرژانتین است . اما هزینه های دیگر و عدم وجود بورس تحصیلی داخلی به این معنی است که در دانشگاه های آرژانتین دانش آموزان با درآمد بالاتری نسبت به دانشجویان با درآمد کمتر نسبت ۸ به ۱ دارند . در دانشگاه های آرژانتین تحصیلات تکمیلی نیاز به پرداخت شهریه دارد و معمولا به صورت رایگان نیست .
در این دانشگاه ها محدودیت برای ثبت نام دانشجویان خارجی وجود ندارد . دانشجویان می توانند در مقطع دکتری بعد از سه تا چهار سال تحصیل مدرک profesorado را دریافت کنند و پس از پنج سال تحصیل تمام وقت و یک پروژه نهایی مدرک لیسانس licenciatura را دریافت کنند اگرچه می توان این دوره را تا ۴ سال هم کاهش داد .
جالب است بدانید شهروندان بریتانیا برای ورود به کشور آرژانتین به ویزا نیاز دارند و دانشجویانی که در یک دوره کارشناسی بیش از یک سال ثبت نام می کنند ، باید برای اقامت دائم خود درخواست دهند .درخواست برای ویزا آرژانتین نیازمند صرف زمان زیادی است . آرژانتین کشور بوروکراتیک است . درخواست برای ویزای تحصیلی باید توسط دانشگاه در آرژانتین آغاز شود . این برنامه ها می توانند مدت زیادی به طول بیانجامد .
شهریه دانشگاه های آرژانتین
آموزش دراین دانشگاه ها تقریبا کاملا رایگان است و دانشجویان مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی هیچگونه هزینه ای ندارند ، البته هزینه هایی شامل کتاب ، هزینه های زندگی و هزینه های رفت و آمد (در صورت لزوم) به عهده دانشجو می باشد .
در دانشگاه های خصوصی کشور آرژانتین ، هزینه تحصیل به طور متوسط بین ۸،۰۰۰ تا ۲۴،۰۰۰ پزو (£ ۱،۰۰۰- £ ۳،۰۰۰) در سال متفاوت است . هزینه های جانبی سالانه برای دانشجویان کارشناسی ، برای کتاب ، مسکن و هزینه های رفت و آمد شامل ۱۵۷۶۰-۳۱،۷۶۰ پزو (£ ۲۰۰۰- £ ۴،۰۰۰) است .
گاهی ممکن است کمک های مالی یا اصطلاحا (becas) برای دانشجویان بین المللی در دسترس باشد و جزئیات را می توان از طریق سازمان آمریکای لاتین Universia بررسی کرد .
معرفی دانشگاه های معتبر آرژانتین
آرژانتین نه تنها یکی از محبوب ترین مکان ها برای تحصیل در آمریکای لاتین است ، بلکه یکی از مراکز با رشد سریع در آموزش تحصیلات دانشگاهی است که ۳۹ موسسه در رتبه بندی دانشگاه های آمریکای لاتین QS در سال ۲۰۱۸ رتبه به دست آورده اند . این رشد ، که به طور عمده مدیون رونق اقتصادی این کشوراست که در اوایل قرن بیستم به دست آمد ، باعث شده است که دانشگاه های زیر جز بهترین دانشگاه ها در قاره در نظر گرفته شوند .
دانشگاه de Buenos Aires و دانشگاه Austral آرژانتین
دانشگاه عالی رتبه کشور ، دانشگاه ایالتی بوینوس آیرس است . این دانشگاه دارای رتبه ۷۵ در رتبه بندی QS دانشگاه جهانی در سال ۲۰۱۸ و نهم در رتبه بندی دانشگاه QS دانشگاه آمریکای لاتین ۲۰۱۸ است .
این دانشگاه بزرگترین دانشگاه آرژانتین و یکی از بزرگترین دانشگاه های آمریکای لاتین است و یک دانشگاه دولتی با ۱۳ بخش ، ۱۰ موزه و شش بیمارستان تحت نظارت آن می باشد . این موسسه در سال ۱۸۲۱ تأسیس شده است و این نهاد همچنین چهار بار برنده جایزه نوبل و شمار بزرگان انقلابی معروف مارکسیستی چگوارا را در میان فارغ التحصیلان خود شمرده است . این مدرسه دارای یک محوطه اصلی نیست ، اما ساختمان های پراکنده در سراسر شهر بوینس آیرس دارد .
نقاط قوت موضوعی قابل توجهی برای دانشگاه ایالتی بوینوس آیرس بر اساس رتبه بندی جهانی دانشگاه QS تحت موضوع ۲۰۱۷ وجود دارد که شامل انسان شناسی ، هنر و طراحی ، جامعه شناسی ، قانون و آناتومی و فیزیولوژی می باشد . برای هر یک از این دانشکده ها ، دانشگاه در رتبه ۱۰۰ در جهان قرار دارد . جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش دانشگاه های آرژانتین و دانشگاه ایالتی بوئنوس آیرس به وبسایت دانشگاه مراجعه نمایید .
دانشگاه Austral
دانشگاهی که در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد ، دانشگاه خصوصی و کاتولیک در حال حاضر رتبه ۳۳۱ در جهان و ۲۴ در آمریکای لاتین را دارد . محوطه اصلی آن در بوینس آیرس است ، اما این دانشگاه همچنین دارای دانشکده ها و گروه های آموزشی در Rosario ( دانشکده علوم تجارت و Pilar بیمارستان دانشگاه استرال ، دانشکده علوم زیست پزشکی ، مدرسه کسب و کار IAE و Parque استرال که یک پارک تحقیقاتی و توسعه برای علوم ، فن آوری وتجارت ) است .
دانشگاه Pontifical Catholic University of Argentina آرژانتین
(دانشگاه آرژانتین سانتا ماریا دلوس بوینوس آیرس) یا Universidad Católica Argentina و یا UCA ، دارای رتبه ی ۳۶۴ در آخرین رتبه بندی در جهان و ۳۶ در رتبه بندی در آمریکای لاتین ۲۰۱۸ به صورت مشترک است . این دانشگاه در سال ۱۹۵۸ آرژانتین تاسیس شده ، یکی دیگر از دانشگاه خصوصی ، کاتولیک است ، و صدراعظم آن ، اسقف اعظم بوینوس آیرس است . محوطه اصلی مدرسه در پورتو مدرو ، یکی از مناطق مدرن بوینس آیرس واقع شده است .
دانشگاه Instituto Tecnológico de Buenos Aires (ITBA) آرژانتین
این دانشگاه نیز در بوینس آیرس واقع شده است ، Instituto Tecnológico Buenos Aires یک دانشگاه خصوصی است ، رتبه ۵۵۱-۶۰۰ در جهان و ۶۰ در آمریکای لاتین را دارد . مدرسه دارای ثبت نام فعلی تقریبا ۲۰۰۰ دانش جو با تمرکز اصلی بر رشته های بر کسب و کار، مهندسی و فناوری اطلاعات است Instituto . Tecnológico de Buenos Aires که در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد ، یکی از مربیان برجسته آرژانتین نسل بعدی مهندسان است .
دانشگاه ITBA آرژانتین
در پایان باید گفت دانشگاه های آرژانتین از بهترین ها در آمریکای جنوبی محسوب می شوند به عنوان مثال در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۸ ، دانشگاه Universidad de Belgrano رتبه ی ۳۳۷ ، دانشگاه پالرمو رتبه ی ۴۳۱-۴۴۰ و دانشگاه Universidad Torcuato Di Tella رتبه ی ۴۲ – ۲۱ در رتبه بندی آمریکای لاتین را دارا هستند .
کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید و اجاره ملک ،خدمات ارزی ، خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، خدمات بازرگانی و تجاری و غیره  در کشور آرژانتین  را ارائه  خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه مهاجرت  می توانید با ما در ارتباط باشید.
پاسپورت آرژانتین وکیل تخصصی ، ویزای توریستی آرژانتین وکیل تخصصی ، سفارت آرژانتین وکیل تخصصی ، ویزای تحصیلی آرژانتین وکیل تخصصی ، ویزای سرمایه گذاری آرژانتین وکیل تخصصی ، ویزای کاری آرژانتین وکیل تخصصی ، ویزای ازدواج آرژانتین وکیل تخصصی
پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور آرژانتین توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
 موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  آرژانتین  به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  آرژانتین.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور آرژانتین  و بلعکس .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از آرژانتین  به ایران و بلعکس .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور آرژانتین .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور آرژانتین  برای ایرانیان .
 پذیرفتن  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آرژانتین توسط وکیل مهاجرتی و پایه یک دادگستری  ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور آرژانتین ( شهرهای بوینس آیرس، مندوزا ، کوردوبا، مار دل پلاتا و غیره )    به شرح ذیل می باشد:
1- پذیرفتن  و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور آرژانتین.
2- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور آرژانتین .
3- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور آرژانتین  .
4- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور آرژانتین .
5- پذیرفتن  وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و آرژانتین .
 خدمات موسسه حقوقی و آفرین یسنا  در کشور آرژانتین شامل موارد زیر می شود:
 1- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  آرژانتین .
2- اخذ گواهی بانکی در کشور  آرژانتین.
3-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت آرژانتینی ثبت شده در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
4- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  آرژانتین .
5- اخذ بیمه سلامت کشور آرژانتین.
6- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده آرژانتینی در کلیه مناطق کشور  آرژانتین.
7- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  آرژانتینی در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
8-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور آرژانتین برای اشخاص حقیقی و حقوقی
9- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور آرژانتین.
  10-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  آرژانتین .
11- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور آرژانتین توسط سرمایه گذار
12- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور آرژانتین.
13- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  آرژانتین به اشخاص حقیقی و حقوقی
14-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور آرژانتین.
15- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور آرژانتین..
16- درخواست بیمه اجتماعی کشور آرژانتین.
17- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور آرژانتین.
18- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور آرژانتین.
19- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور آرژانتین.
20- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
21- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور آرژانتین.
22- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور آرژانتین..
23-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور آرژانتین.
24- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور آرژانتین.
25- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور آرژانتین در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
26- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور آرژانتین.
27- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای آرژانتین.
28- ساپورت و کمک خریدار به مدت 90 روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور آرژانتین.
29- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  آرژانتین.
30- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  آرژانتین.
31- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور آرژانتین.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.